Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B Moszna
Moszna, 31.08.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
84 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 18:08:44
2019-08-30 15:46:33
Amelia Wodzicka J'03 APOKALIPSA M
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 18:08:46
2019-08-30 15:46:00
Hanna Wodzicka ZELOTA
  • 2x 01/60 cm/60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 13:34:20
2019-08-30 12:15:39
Olaf Klein FIRST ONE
  • 2x 5/C/C zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 22:22:44
2019-08-29 21:40:12
Laura Kostek ZANTINO-V
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 22:22:47
2019-08-29 21:39:49
Laura Kostek CASH AND FLY
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 22:22:53
2019-08-29 21:28:48
Natalia Kruczkowska LAURENCJA
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:53:24
2019-08-29 20:53:20
Olaf Klein FRENCH BROWNIE
  • 2x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/N/N zwykły art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:53:13
2019-08-29 20:28:25
Idalia Haracz LUCKY
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:52:59
2019-08-29 19:05:10
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 1x 01/60 cm/60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:53:18
2019-08-29 15:36:56
Przemysław Herman HEKTOR
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 23:28:39
2019-08-29 08:15:23
Iga Tokarska CASALL AZZURRO
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:31:21
2019-08-28 18:47:49
Artsiom Piroh BEL DE JOUR
  • 1x 5/C/C zwykły art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:31:24
2019-08-28 18:47:07
Kseniya Kavaliova ALUETTE
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:31:26
2019-08-28 18:46:37
Artsiom Piroh SUNDANCE
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:31:29
2019-08-28 18:46:07
Artsiom Piroh BIG SPENDER Z
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/C zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:31:35
2019-08-28 17:32:07
Beata Szuber FORT
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/C zwykły art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:31:38
2019-08-28 17:31:49
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/C zwykły art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:31:41
2019-08-28 17:31:35
Beata Szuber UNIQUE
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:31:43
2019-08-28 17:31:17
Iga Tokarska CHARDONNAY
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:34:14
2019-08-28 12:26:49
Grzegorz Pasierowski AIRA
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:34:22
2019-08-28 12:15:44
Sonia Schwalbe MEDYNA
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:34:26
2019-08-28 12:00:18
Natalia Szymczak EL MAURA
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:34:31
2019-08-28 11:59:45
Natalia Szymczak WICHAWA
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:34:36
2019-08-28 11:58:46
Martyna Rydz MILWIA
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:34:42
2019-08-28 11:58:04
Martyna Rydz LINARIA
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:34:46
2019-08-28 11:57:27
Iga Szpak WIQUELLA
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:34:52
2019-08-28 11:56:25
Iga Szpak LUCIER
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:34:57
2019-08-28 11:46:47
Anna Bizoń-Zalewska MARY LOU
  • 2x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:35:02
2019-08-28 11:45:52
Maja Chojnacka MARIHUANA
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:35:07
2019-08-28 10:47:19
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:35:11
2019-08-28 10:47:03
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/C zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 09:18:20
2019-08-28 09:14:50
Gabriela Stachowiak INES M
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:44:44
2019-08-27 21:35:54
Kamil Skupień SIENA M
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/C zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/N dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 10/C/C dwufazowy art.274.5.6
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:44:46
2019-08-27 21:35:06
Kamil Skupień DONNA SUMMER M
  • 1x 9/N/N dwufazowy art.274.5.6
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:44:48
2019-08-27 21:34:36
Kamil Skupień DELICIEUX M
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P/P dwufazowy art.274.5.9
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:44:49
2019-08-27 21:33:32
Kamil Skupień ELOKWENCJA M
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P/P dwufazowy art.274.5.9
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:44:51
2019-08-27 21:32:41
Kamil Skupień ROSSINI
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 7/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:44:52
2019-08-27 21:31:48
Kamil Skupień DACOSSE
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 20:46:33
2019-08-27 20:01:44
Agnieszka Barczak FAUL
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 04/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 19:32:00
2019-08-27 19:30:05
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/C zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/N dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 10/C/C dwufazowy art.274.5.6
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 19:32:02
2019-08-27 19:29:37
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/C zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/N dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 10/C/C dwufazowy art.274.5.6
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:53:28
2019-08-27 11:08:17
Judyta Brzoska FANTAZJA
  • 2x 01/60 cm/60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 10:07:41
2019-08-27 10:05:41
Kinga Gordzielik DARMA
  • 1x 01/60 cm/60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 10:07:42
2019-08-27 10:05:18
Karolina Glinkowska JAMBO
  • 1x 01/60 cm/60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 08:34:25
2019-08-27 08:30:10
Mirella Ruczka QUATTRO 16
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:53:30
2019-08-27 08:11:54
Zofia Fica ANIOŁEK
  • 2x 01/60 cm/60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 07:34:48
2019-08-26 23:37:03
Robert Sczendzina JEMEN
  • 2x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 04/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 07:34:49
2019-08-26 21:01:37
Emilia Zajdel FIDEL
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 20:38:27
2019-08-26 15:20:09
Weronika Łuczkiewicz WINETA
  • 1x 6/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 20:38:32
2019-08-26 15:19:40
Anastasiia Abramenko WINETA
  • 1x 6/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 20:38:41
2019-08-26 15:18:53
Anastasiia Abramenko LOTKA
  • 2x 7/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 10:13:26
2019-08-26 09:07:33
Julia Majer WANESS
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 10:13:27
2019-08-26 09:07:10
Julia Majer POGODNA M
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 07:03:33
2019-08-25 22:22:49
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 14:14:10
2019-08-25 14:00:56
Mateusz Kleinert IKA
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 03:47:53
2019-08-24 20:53:09
Helena Staszczak ROSEMARY
  • 2x 6/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 13:23:41
2019-08-24 09:41:37
Patrycja Soroczyńska JAWOREK
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 18:08:49
2019-08-24 09:40:37
Filip Piontek GENERALIA M
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 21:05:47
2019-08-22 17:14:46
Vitalii Charadnik SANDMAN
  • 1x 5/C/C zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 21:05:49
2019-08-22 17:14:00
Vitalii Charadnik NIKO
  • 1x 5/C/C zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 08:20:50
2019-08-21 22:30:43
Emilia Krzemińska HUSARIA
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 08:20:51
2019-08-21 22:29:58
Justyna Krupa WILLIE BOY
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 08:20:53
2019-08-21 22:29:37
Justyna Krasoń BOUWERSHOF RIFALCO
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 08:20:54
2019-08-21 22:29:12
Wioleta Hajnos DONNA RIVENDELL
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:31:46
2019-08-21 17:34:23
Wiktoria Dżugaj EFLIM
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:31:50
2019-08-21 17:31:46
Henryk Polednia ROMANUS N
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:37:51
2019-08-20 19:56:29
Amelia Pawlak FAMA
  • 2x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 08:20:27
2019-08-20 08:43:30
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/C zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 08:20:30
2019-08-20 08:42:56
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 07:15:52
2019-08-14 21:29:48
Aleksandra Urbaniec BROSZKA
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:35:16
2019-08-13 15:38:31
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 07:15:59
2019-08-13 09:04:14
Emilia Maciąg WANESSA
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 07:16:05
2019-08-13 09:03:40
Julia Jarzębowska CZAKO
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 07:16:10
2019-08-13 09:03:07
Oliwia Kantor CZAKO
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 07:16:06
2019-08-13 09:02:32
Kamila Kantor WANESSA
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abramenko Anastasiia Jeździecki Klub Sportowy w Siodle
S
O056021
2. Barczak Agnieszka Klub Jeździecki Hipologia Morów
2001 (J.)
28488/17
3. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
4. Brzoska Judyta HiPPo Sports Team
2008 (Mł.)
Brak
5. Charadnik Vitalii KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O043396
6. Chmura Kornelia Klub Jeździecki Hipologia
2002 (J.)
brak
7. Chojnacka Maja Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2007 (JM.)
O041175
8. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
9. Dżugaj Wiktoria bpk
S
O024922
10. Fica Zofia HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
brak
11. Glinkowska Karolina Klub Jeździecki Metpol
2006 (JM.)
O055109
12. Gordzielik Kinga KJ Metpol Grodziec
2006 (JM.)
O052013
13. Hajnos Wioleta KJ Czarny Dunajec
S
O005061
14. Haracz Idalia LKJ Moszna
S
O040305
15. Herman Przemysław KJ Bachmat
S
Brak
16. Jarzębowska Julia KJK Solka Międzyzecze
2007 (JM.)
O049565
17. Kantor Kamila KJK Solka Międzyrzecze
2005 (JM.)
brak
18. Kantor Oliwia KJK Solka Międzyrzecze
2003 (J.)
brak
19. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
1999 (MJ.)
O045438
20. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
21. Kleinert Mateusz Klub Jeździecki Hipologia Morów
2003 (J.)
brak
22. Kostek Laura bpk
2000 (MJ.)
O030695
23. Krasoń Justyna Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O041301
24. Kruczkowska Natalia KJ Royal Opole
2001 (J.)
O036789
25. Krupa Justyna KJ Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O043322
26. Krzemińska Emilia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O043670
27. Łuczkiewicz Weronika Jeździecki Klub Sportowy w Siodle
2005 (JM.)
O056089
28. Maciąg Emilia KjkSolka Międzyrzecze
2005 (JM.)
Brak
29. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
30. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
31. Pasierowski Grzegorz Niezrzeszony
S
brak
32. Pawlak Amelia bz
2006 (JM.)
O046439
33. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
34. Piontek Filip Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O052002
35. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
36. Polednia Henryk bpk
2017 (Mł.)
O007664
37. Ruczka Mirella KJ Zbrosławice
S
O000977
38. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (JM.)
O050472
39. Schwalbe Sonia KJ Dera
2001 (J.)
O035375
40. Sczendzina Robert BPK
S
brak
41. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
42. Soroczyńska Patrycja KJ Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O054630
43. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
44. Stachowiak Gabriela Lkj Moszna
2003 (J.)
O034038
45. Staszczak Helena Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
S
O055440
46. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
47. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
48. Szymczak Natalia LKJ Olimp Prudnik
2000 (MJ.)
O047695
49. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
50. Urbaniec Aleksandra KJK SOLKA Miedzyrzecze
1999 (MJ.)
O026210
51. Wodzicka Hanna LKJ Moszna
Brak
52. Wodzicka J'03 Amelia LKJ Moszna
2003 (J.)
O041350
53. Wolańska Klaudia KJ Hipologia Morów
2002 (J.)
brak
54. Zajdel Emilia KJK Solka
2002 (J.)
O051224
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

50

AIRA SP POL 2009 Klacz skarogniada/164 F: Marafon
M: Alba
O: Pasierowski Grzegorz
B: Bernard Rajmund
brak 616009690061609
2.

62

ALUETTE SP POL 2012 Mare bay/155 F: NN
M: NN
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
K027744 616999690061512
3.

36

ANIOŁEK Koń Mały POL 2013 Wałach bułana F: NN
M: NN
O: Marcelina Czech
B: Nieznany
brak
4.

80

APOKALIPSA M SP POL 2003 Klacz kasztanowata/170 F: Paradys
M: Amhara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K008607
5.

61

BEL DE JOUR SP POL 2010 Mare bay/180 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
O: Herbert Rudiger Wassibauer
B: Herbert Rudiger Wassibauer
K021656 616009690142810 105QO56
6.

64

BIG SPENDER Z ZANG NED 2013 Wałach gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Cheela / Chin Chin
O: Herbert Rudiger Wassibauer
B: A. Vullers
K023405 056015Z55732713
7.

18

BOUWERSHOF RIFALCO WELSH NED 2009 Wałach bułana/kuc:147 F: Heitrak's Marvin
M: Bouwershof Diamant
O: Honorata Krasoń
B: Holandia
brak
8.

10

BROSZKA Slaska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Jan
M: Bretania
O: Urbaniec
B: Nn
3464/18
9.

70

CASALL AZZURRO Holsztyńska GER 2014 Wałach gniada/175 F: Casalito
M: Corrado
O: Jacek Tokarski
B: Niemcy
K027692 Brak
10.

77

CASH AND FLY OLD GER 2012 Wałach biała/172 F: Cashmoaker /
M: Golden Fly IV /
O: Gestut Sprehe
B: Gestut Sprehe
brak -
11.

69

CHARDONNAY HOL GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado I /
M: Kir Royal / Ahorn Z
O: Piotr Jacek Tokarski
B: Niemcy
K027141 DE421000152812
12.

1

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
O: Eliza Masny
B: .
K023614
13.

28

CONQUEST Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
O: Kornelia Chmura
B: Kosicka Roma
K025238
14.

12

CZAKO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Bibigar
M: Czajka
O: Oliwia i Kamila Kantor
B: Beata
brak
15.

48

DACOSSE XX POL 2013 Ogier ciemnogniada/165 F: Ecosse
M: Dawtony
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak brak
16.

67

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
17.

37

DARMA SP POL 2010 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Dania / Adrian
O: Henryk Gordzielik
B:
K018929 616009670113910
18.

45

DELICIEUX M SP POL 2013 Klacz gniada F: Contendor
M: Duola / Omen
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K024584
19.

19

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 Klacz siwa F: Powój
M: Damara I
O: Wioleta Hajnos
B: Wioleta Hajnos
K025257
20.

44

DONNA SUMMER M XX POL 2012 Klacz kasztanowata F: Rhodesian Winner
M: Donna Polonia / Colonel Collins
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K021473 616POL12007859T
21.

5

EFLIM SP POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Imequyl / Luron
M: Echefella /
O: Wiktoria Dżugaj
B: SK Prudnik
K025762 616009690058514
22.

51

EL MAURA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Eulamar sp
M: EL Dżaha sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik sp.z o.o.
brak brak
23.

46

ELOKWENCJA M SP POL 2014 Klacz kasztanowata/176 F: Cassilio
M: Elegancja M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K026816 brak
24.

15

FAMA Haflingerska POL 2008 Klacz izabelowata/mk: F: Admirał
M: Fini
O: Amelia Pawlak
B: Józef Marciniak
brak 013690010808
25.

39

FANTAZJA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Hermes
M: Fiona
O: Marcelina Czech
B: Skorpion K&K Sp.z o.o.
brak
26.

42

FAUL Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Powój
M: Fortencja
O: Małgorzata Garbowska- Barczak
B: Justyna Czwojda
brak 616007610154310
27.

34

FIDEL MŁP POL 2006 Wałach gniada/164 F: Agrest
M: Finlandia
O: Justyna Wierońska
B: nn
brak
28.

79

FIRST ONE KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Gaillard De La Pomme / Nabab De Reve
M: Carina / Carthino Z
O: Tomasz Klein
B: Tomasz Klein
K021262 528003201002109
29.

66

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934
30.

75

FRENCH BROWNIE Holsteiner Pferde POL 2013 Wałach gniada/182 F: Frenchfashion
M: Mokka
O: Gestut Sprehe
B: Gestut Sprehe
Brak Brak
31.

25

GENERALIA M SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: .
M: .
O: Sebastian Piontek
B: SK Moszna
brak pzhk
32.

74

HEKTOR SP POL 1997 Wałach F: Qumball
M: Hippika
O: Piotr Tokarski
B: Rafał Rostowski
06335 06335 POL40170
33.

16

HUSARIA SP POL 1999 Klacz kasztanowata F: Cisoń
M: Humana
O: Krzysztof Krzemiński
B: .
K023228
34.

27

IKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Iskar
M: Ikona
O: Karina Pietras
B: Karina Pietras
brak brak
35.

49

INES M XX POL 2011 Klacz gniada F: Rhodesian Winner
M: Izara
O: Sk Moszna
B: Sk Moszna
K021474
36.

38

JAMBO SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Diabełek
M: ----
O: Daniel Glinkowski
B: ---
---- ----
37.

24

JAWOREK Małopolska POL 2003 Wałach siwa/mk:156 F: Wig
M: Jankesa
O: Mikołaj Rey
B: .
. .
38.

33

JEMEN Małopolska POL 2009 Wałach gniada/164 F: Plik
M: Jaskinia
O: Robert Sczendzina
B: Krzysztof Śledź
K025764 616006570072209
39.

78

LAURENCJA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Stalon
M: Lisa/Hades
O: Monika Garus
B: Zbigniew Płatos
K016707 DE433331562007
40.

54

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o
K012196
41.

32

LOTKA Wielkopolska/poch.trakenskie POL 03.03.2013 Klacz siwa/176 F: Olivier
M: Lolita
O: JAN SIENKIEWICZ
B: Stadnina Koni Liski
K023375 616007600230113
42.

71

LOZANO SP POL 2004 Wałach siwa F: Lubicz
M: Ratina
O: Klaudia Wolańska
B: Mariusz Lempert
brak
43.

56

LUCIER MŁP POL 2009 Ogier siwa/165 F: Ramadan / Lirnik
M: Luczia / Czynel
O: SK Prudnik
B: SK Prudnik
K016385 616006690134409
44.

73

LUCKY SP POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Idalia Haracz-Ostrowska
B: Danuta Kostyra
K021125 POL999690167604
45.

58

MARIHUANA KUC POL 2000 Klacz srokata/kuc:148 F: Waron
M: Mara
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Grzegorz Kostecki
brak POL 013 69 00301 00
46.

57

MARY LOU SP POL 2015 Klacz srokata/158 F: Nimmerdor I
M: Marihuana
O: Anna Bizoń - Zalewska
B: Anna Bizoń - ZAlewska
brak 616 999 69 00948 15
47.

8

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata/- F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
48.

53

MILWIA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
O: SK Prudnik
B: SK Prudnik
K019602 616006690084311
49.

22

NIKO DSP POL 2013 Ogier gniada/181 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Contiga / Contender
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K025017 DE455879001913
50.

30

POGODNA M Wielkp POL 2012 Klacz siwa/mk:157 F: FOR LEO
M: POEZJA
O: Julia Majer
B: LEON GAWROŃSKI
K022953 616007520038012
51.

35

QUATTRO 16 OLD POL 2013 Wałach gniada F: Biju Be / Balou Du Rouet
M: Quality / Quidam's Rubin
O:
B:
K022999 DE418182578113
52.

6

ROMANUS N Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/X F: X
M: X
O: X
B: X
X X
53.

14

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
54.

26

ROSEMARY Małopolska POL 21.04.2007 Klacz kasztanowata/161 F: Quercus du Maury
M: Rosita
O: Helena Staszczak
B: Stadnina koni Prudnik
956000001644606
55.

47

ROSSINI XX POL 2011 Wałach kasztanowata/172 F: Belenus
M: Ruby Polonia
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024353 00000
56.

21

SANDMAN OS GER 2013 Wałach kara/170 F: Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
O: Zbigniew Szumlakowski
B: -
K023594 DE418180071513
57.

60

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616009540106911 106AO86
58.

43

SIENA M SP POL 2012 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K020913
59.

63

SUNDANCE AES GBR 2013 Mare bay/170 F: PRESIDENT
M: AMMAN
O: Marta Szczepańska
B: TEAM HARMONY MANAGEMENT CO. LTD
K028193 826002130702413
60.

41

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K013184 12452
61.

59

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616009670075009
62.

68

UNIQUE SP POL 2007 Ogier gniada F: Guffi / Grandeur
M: Uroda / Qumball
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K016797 POL009670130607 104XD70
63.

40

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K020912
64.

29

WANESS SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: STILIOS / SANDRO HIT
M: WANESSA/DONNERSCHLAG/DONNERHAL
O: Julia Majer
B: PIOTR TRACZ
K022952 616009580487312
65.

11

WANESSA WLKP POL 2014 Klacz tarantowata/162 F: Wertyk
M: Lebra
O: Karolina Wentoluk
B: nn
brak
66.

52

WICHAWA Małopolska POL 2013 Klacz kasztanowata/162 F: wIWAT
M: wIECHA
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
brak 616006690057613
67.

17

WILLIE BOY KUC IRL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krupa Marzena
B:
K020498 372140316825874
68.

31

WINETA Wielkopolska/poch.trakenskie POL 04.05.2014 Klacz kara/167 F: Etos
M: Witosza
O: JAN SIENKIEWICZ
B: Stadnina Koni Liski
K028255 616007600219814
69.

76

ZANTINO-V Czeska Gorącokrwista CZE 2013 Ogier gniada/- F: Lantino / Landos
M: Lantino / Landos
O: Laura Kostek
B: Gestut Sprehe
K025356 203009221385913
70.

81

ZELOTA XX POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nowogródek
M: Zefira
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
Rider Club
Competition
Prize
Charadnik Vitalii KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
210
SUM:
210.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
150
350
SUM:
500.00
Piroh Artsiom KJ Okoły
150
SUM:
150.00
Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
100
SUM:
100.00
Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
60
SUM:
60.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barczak Agnieszka
Klub Jeździecki Hipologia Morów
FAUL (42)
2019-08-31
1
2019-08-31
1
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2019-08-31
2019-08-31
1
Brzoska Judyta
HiPPo Sports Team
2019-08-31
2019-08-31
Charadnik Vitalii
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
SANDMAN (21)
2019-08-31
8
NIKO (22)
2019-08-31
2
210
Chmura Kornelia
Klub Jeździecki Hipologia
2019-08-31
1
2019-08-31
10
Chojnacka Maja
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2019-08-31
22
2019-08-31
16
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2019-08-31
2019-08-31
5
Dżugaj Wiktoria
bpk
EFLIM (5)
2019-08-31
1
2019-08-31
Fica Zofia
HiPPo Sports Team
2019-08-31
1
2019-08-31
1
Glinkowska Karolina
Klub Jeździecki Metpol
JAMBO (38)
2019-08-31
1
2019-08-31
8
2019-08-31
1
Gordzielik Kinga
KJ Metpol Grodziec
DARMA (37)
2019-08-31
1
2019-08-31
1
2019-08-31
1
Hajnos Wioleta
KJ Czarny Dunajec
2019-08-31
1
2019-08-31
Haracz Idalia
LKJ Moszna
LUCKY (73)
2019-08-31
13
2019-08-31
Herman Przemysław
KJ Bachmat
HEKTOR (74)
2019-08-31
2019-08-31
Jarzębowska Julia
KJK Solka Międzyzecze
CZAKO (12)
2019-08-31
23
Kantor Kamila
KJK Solka Międzyrzecze
WANESSA (11)
2019-08-31
10
Kantor Oliwia
KJK Solka Międzyrzecze
CZAKO (12)
2019-08-31
1
Kavaliova Kseniya
KJ Okoły
ALUETTE (62)
2019-08-31
2019-08-31
13
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
2019-08-31
2019-08-31
9
2019-08-31
9
Kleinert Mateusz
Klub Jeździecki Hipologia Morów
IKA (27)
2019-08-31
20
2019-08-31
1
Kostek Laura
bpk
2019-08-31
1
2019-08-31
2019-08-31
2019-08-31
12
Krasoń Justyna
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2019-08-31
10
2019-08-31
1
2019-08-31
13
Kruczkowska Natalia
KJ Royal Opole
2019-08-31
1
2019-08-31
Krupa Justyna
KJ Czarny Dunajec
2019-08-31
1
2019-08-31
13
2019-08-31
13
Krzemińska Emilia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
HUSARIA (16)
2019-08-31
2019-08-31
Maciąg Emilia
KjkSolka Międzyrzecze
WANESSA (11)
2019-08-31
15
Majer Julia
LKJ MOSZNA
WANESS (29)
2019-08-31
2019-08-31
2019-08-31
1
2019-08-31
24
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
2019-08-31
2019-08-31
16
Pasierowski Grzegorz
Niezrzeszony
AIRA (50)
2019-08-31
17
2019-08-31
11
Pawlak Amelia
bz
FAMA (15)
2019-08-31
2019-08-31
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2019-08-31
2019-08-31
18
2019-08-31
1
150
2019-08-31
1
350
Piontek Filip
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2019-08-31
1
2019-08-31
2019-08-31
13
Piroh Artsiom
KJ Okoły
2019-08-31
3
150
2019-08-31
11
2019-08-31
2019-08-31
4
2019-08-31
7
Polednia Henryk
bpk
2019-08-31
1
2019-08-31
Ruczka Mirella
KJ Zbrosławice
2019-08-31
2019-08-31
1
Rydz Martyna
LKJ OLIMP Prudnik
MILWIA (53)
2019-08-31
13
2019-08-31
1
LINARIA (54)
2019-08-31
2019-08-31
Schwalbe Sonia
KJ Dera
MEDYNA (8)
2019-08-31
22
2019-08-31
21
Sczendzina Robert
BPK
JEMEN (33)
2019-08-31
7
2019-08-31
8
Skupień Kamil
LKJ Moszna
SIENA M (43)
2019-08-31
14
2019-08-31
2019-08-31
8
2019-08-31
2019-08-31
12
ROSSINI (47)
2019-08-31
25
2019-08-31
13
DACOSSE (48)
2019-08-31
9
2019-08-31
17
Soroczyńska Patrycja
KJ Czarny Dunajec
JAWOREK (24)
2019-08-31
1
2019-08-31
21
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2019-08-31
7
2019-08-31
4
2019-08-31
10
2019-08-31
5
Stachowiak Gabriela
Lkj Moszna
INES M (49)
2019-08-31
2019-08-31
15
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
LUCIER (56)
2019-08-31
2019-08-31
2
100
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
FORT (66)
2019-08-31
11
2019-08-31
6
UNIQUE (68)
2019-08-31
6
2019-08-31
Szymczak Natalia
LKJ Olimp Prudnik
2019-08-31
1
2019-08-31
10
WICHAWA (52)
2019-08-31
1
2019-08-31
23
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
DAMAR (67)
2019-08-31
3
60
2019-08-31
2019-08-31
17
2019-08-31
2019-08-31
Urbaniec Aleksandra
KJK SOLKA Miedzyrzecze
BROSZKA (10)
2019-08-31
14
2019-08-31
20
2019-08-31
Wodzicka Hanna
LKJ Moszna
ZELOTA (81)
2019-08-31
2019-08-31
Wodzicka J'03 Amelia
LKJ Moszna
2019-08-31
Wolańska Klaudia
KJ Hipologia Morów
LOZANO (71)
2019-08-31
1
2019-08-31
8
Zajdel Emilia
KJK Solka
FIDEL (34)
2019-08-31
17
2019-08-31
1

Number of Riders: 54

Number of Horses: 70

The sum of prizes: 1 020.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl