Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B Vital Horse 2019
Wielka Lipa, 18-19.05.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
118 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 12:54:19
2019-05-17 12:54:19
Victoria Kołodziejczyk KOMANCH
  • 1x 10/miniLL/miniLL-80 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 11/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/L/L dokładności art.238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 12:52:48
2019-05-17 12:52:48
Aleksandra Maciałek PALEGRO
  • 1x 9/miniLL/miniLL-65 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 1x 10/miniLL/miniLL-80 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
116 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 10:29:47
2019-05-17 10:29:47
Wiktoria Robak GAJOWY
  • 1x 11/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/L/L dokładności art.238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 10:28:39
2019-05-17 10:28:39
Martyna Sinica GRAND ULEN
  • 1x 3/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 10:27:26
2019-05-17 10:27:26
Amelia Łuc GOLDI LOCKS
  • 1x 10/miniLL/miniLL-80 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 11/LL/LL dokładności art.238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:53:31
2019-05-16 11:53:31
Alicja Poniatowska TERCJA
  • 2x 1/miniLL/miniLL-60 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
112 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:54:24
2019-05-15 21:48:22
Natalia Matuszkiewicz FREUNDIN
  • 2x 10/miniLL/miniLL-80 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
111 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:54:26
2019-05-15 21:24:28
Magdalena Matuszewska CASPIAN
  • 1x 15/N/N zwykły art.238.2.1 o Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 17/C/C zwykły art.238.2.1 O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia
110 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:54:28
2019-05-15 21:24:04
Magdalena Matuszewska QUITE LASSY
  • 1x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7/N/N - dwufazowy art. 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:54:31
2019-05-15 21:23:21
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 1x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7/N/N - dwufazowy art. 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:54:34
2019-05-15 21:22:11
Sonia Lewandowska CYRKON
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:54:36
2019-05-15 20:17:25
Aleksnadra Leśniewska SAMBRA
  • 1x 14/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:54:39
2019-05-15 20:16:46
Aleksnadra Leśniewska LASCARETTO
  • 1x 11/LL/LL dokładności art.238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:54:42
2019-05-15 19:43:23
Nikola Klenk SOLARIS
  • 1x 11/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 2x 13/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
104 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 17:09:11
2019-05-15 14:25:32
Aleksandra Stachowicz WEKTOR
  • 2x 1/miniLL/miniLL-60 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
103 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 17:09:08
2019-05-15 13:52:42
Maximilian Parkitny NOBILIS
  • 1x 7/N/N - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/C/C - dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia
102 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 17:09:05
2019-05-15 13:51:45
Maximilian Parkitny FERRARI K
  • 1x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7/N/N - dwufazowy art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 17:09:02
2019-05-15 09:19:55
Sofia Bottcher KORA
  • 2x 13/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 11:52:52
2019-05-15 08:52:18
Justyna Fuskas-Honc ELABITHA DYLOMA
  • 2x 3/LL/LL dokładności art.238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 08:47:08
2019-05-15 01:51:07
Oliwia Kosakiewicz E - FIFKA
  • 2x 1/miniLL/miniLL-60 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 08:47:09
2019-05-14 23:06:13
Jarosław Poręba LA CORUNA
  • 1x 7/N/N - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/C/C - dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 08:47:11
2019-05-14 23:05:50
Jarosław Poręba V DALLY
  • 1x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7/N/N - dwufazowy art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 08:47:12
2019-05-14 22:32:32
Kornelia Kokoszyńska AVATAR
  • 1x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7/N/N - dwufazowy art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 08:47:13
2019-05-14 22:05:58
Weronika Żak NOCNA DAMA
  • 2x 2/miniLL/miniLL-75 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 08:47:18
2019-05-14 21:29:05
Magdalena Kolbusz FLAVIO
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/L-1/L-1 zwykły art.238.2.1
  • 2x 12/L/L dokładności art.238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:05:15
2019-05-14 20:47:44
Matylda Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7/N/N - dwufazowy art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:05:20
2019-05-14 20:46:16
Matylda Dubiniak KELLY EWITA
  • 1x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:05:30
2019-05-14 20:45:23
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 5/L-1/L-1 zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:05:33
2019-05-14 20:43:55
Matylda Dubiniak FENIKS
  • 1x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7/N/N - dwufazowy art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 20:31:42
2019-05-14 19:06:32
Hanna Baszniak MAŁA
  • 2x 2/miniLL/miniLL-75 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 20:31:44
2019-05-14 16:16:26
Ewelina Gos GRISTALLA - LA
  • 1x 2/miniLL/miniLL-75 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 3/LL/LL dokładności art.238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 08:51:32
2019-05-14 16:14:37
Marta Pietrzak ICE CORELL
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 20:31:49
2019-05-14 12:42:09
Patrycja Tabisz ASSADUR
  • 2x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 20:31:51
2019-05-14 12:38:59
Patrycja Tabisz DAKOTA
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 20:31:54
2019-05-14 11:52:06
Weronika Lucińska JASS
  • 2x 5/L-1/L-1 zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 20:31:56
2019-05-14 11:27:25
Paulina Szewczyk LOTKA
  • 1x 1/miniLL/miniLL-60 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 1x 9/miniLL/miniLL-65 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 20:31:58
2019-05-14 11:25:58
Anastasia Abramenko LOTKA
  • 1x 1/miniLL/miniLL-60 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 1x 9/miniLL/miniLL-65 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 20:32:01
2019-05-14 10:04:01
Alicja Staszak SICILIA
  • 1x 10/miniLL/miniLL-80 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 11/LL/LL dokładności art.238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 08:47:23
2019-05-13 22:31:23
Malwina Przyśliwska CALL OF DUTY "M"
  • 1x 14/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/N/N zwykły art.238.2.1 o Puchar Firmy Vital Horse
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 22:30:05
2019-05-13 22:29:57
Ewa Milian POKERLONE
  • 1x 1/miniLL/miniLL-60 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 2x 2/miniLL/miniLL-75 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 2x 10/miniLL/miniLL-80 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 22:20:57
2019-05-13 22:13:12
Roksana Bezulska GRALL
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 22:20:59
2019-05-13 22:12:49
Wiktoria Fraczek GRALL
  • 1x 3/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 22:21:00
2019-05-13 22:11:55
Julia Pietrzak ENRICO
  • 1x 10/miniLL/miniLL-80 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 11/LL/LL dokładności art.238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 22:21:02
2019-05-13 22:11:43
Laura Gaworczak NADIR
  • 1x 3/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 20:32:04
2019-05-13 22:11:10
Karolina Bartoszek LUCKY
  • 2x 3/LL/LL dokładności art.238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 22:21:06
2019-05-13 22:10:21
Nikola Kosakiewicz ENRICO
  • 1x 1/miniLL/miniLL-60 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 1x 2/miniLL/miniLL-75 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 21:59:48
2019-05-13 21:59:43
Milena Kolawa NIKI
  • 1x 1/miniLL/miniLL-60 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 1x 2/miniLL/miniLL-75 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 9/miniLL/miniLL-65 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 1x 10/miniLL/miniLL-80 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 21:46:26
2019-05-13 21:40:35
Bartłomiej Jędrzejczyk PAŁASZ
  • 2x 2/miniLL/miniLL-75 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 2x 10/miniLL/miniLL-80 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 21:38:40
2019-05-13 21:36:47
Julia Dutka - Horoszko L.S. CANALETTO
  • 1x 11/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/L/L dokładności art.238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 21:38:42
2019-05-13 20:53:53
Anna Magierska CALTICO
  • 1x 3/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/L/L dokładności art.238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 21:38:44
2019-05-13 20:49:02
Julia Wieczorek PIANOLA
  • 1x 3/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 13/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 21:38:46
2019-05-13 20:46:46
Aleksandra Kisilewicz DARLING
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/L-1/L-1 zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 12/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 14/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 21:38:48
2019-05-13 20:45:09
Julia Bazan ZIZI
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 13/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 21:38:49
2019-05-13 20:39:01
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 2x 12/L/L dokładności art.238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:58:13
2019-05-13 20:27:07
Aleksandra Poprawska DAYTONA
  • 2x 2/miniLL/miniLL-75 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 21:38:52
2019-05-13 20:13:29
Błażej Such SINGLE
  • 1x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7/N/N - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/N/N zwykły art.238.2.1 o Puchar Firmy Vital Horse
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 20:05:27
2019-05-13 17:18:37
Marcin Kantarowicz ELENA
  • 2x 11/LL/LL dokładności art.238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 15:57:12
2019-05-13 15:30:44
Karolina Smolis MIRON
  • 2x 1/miniLL/miniLL-60 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 2x 10/miniLL/miniLL-80 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 15:57:18
2019-05-13 15:24:35
Sylwia Smolis AWATARA
  • 2x 1/miniLL/miniLL-60 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 2x 9/miniLL/miniLL-65 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 15:57:22
2019-05-13 14:55:20
Weronika Lipiec MIKA
  • 1x 12/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 14/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 15:57:26
2019-05-13 14:45:37
Katarzyna Śniatowska GRANDIOS
  • 2x 3/LL/LL dokładności art.238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 15:57:30
2019-05-13 14:05:01
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 2x 12/L/L dokładności art.238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 10:23:29
2019-05-13 08:53:01
Martyna Łomzik ELEGANT
  • 1x 10/miniLL/miniLL-80 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 11/LL/LL dokładności art.238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 10:23:30
2019-05-13 08:41:04
Alicja Poniatowska GINA
  • 1x 1/miniLL/miniLL-60 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 1x 2/miniLL/miniLL-75 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 2x 9/miniLL/miniLL-65 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 10:23:32
2019-05-13 08:38:44
Klaudia Kurpaska PONTINO
  • 2x 12/L/L dokładności art.238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 10:23:34
2019-05-13 08:37:53
Ewa Milian SENTENCJA
  • 1x 3/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 2x 13/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 10:23:41
2019-05-13 08:35:51
Nayon Lee MANCHESTER 0012
  • 1x 3/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 2x 13/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 10:23:45
2019-05-13 08:33:39
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 2x 2/miniLL/miniLL-75 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 2x 10/miniLL/miniLL-80 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 10:23:46
2019-05-13 08:30:24
Sara Bętkowska KING
  • 2x 2/miniLL/miniLL-75 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 2x 10/miniLL/miniLL-80 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 22:41:49
2019-05-12 20:40:47
Karolina Kościelniak ABEL TASMAN
  • 1x 3/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/L/L dokładności art.238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 22:41:52
2019-05-12 19:48:13
Kinga Stańczak-Szulc TIN WHISTLE
  • 1x 5/L-1/L-1 zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 22:41:39
2019-05-12 19:47:37
Sandra Stańczak GOLD CARETINO
  • 1x 5/L-1/L-1 zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 22:41:40
2019-05-12 19:47:03
Sandra Stańczak LUNA
  • 1x 5/L-1/L-1 zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 08:47:26
2019-05-12 15:57:52
Julia Nowowiejska DUSTIN
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/L-1/L-1 zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 22:41:33
2019-05-12 14:52:09
Emilia Konieczna PRADA
  • 2x 13/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 22:41:24
2019-05-12 11:13:38
Beata Szuber DISCOVERY
  • 2x 3/LL/LL dokładności art.238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 22:41:23
2019-05-12 11:12:12
Roksana Konieczna WEKTOR K
  • 1x 5/L-1/L-1 zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 22:41:21
2019-05-12 11:11:13
Jarosław Kaczmarczyk ARTEA
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 22:41:18
2019-05-12 11:09:36
Beata Szuber FLORENTINUS
  • 1x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7/N/N - dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 22:41:15
2019-05-12 11:08:13
Piotr Jacek Tokarski EINSTEIN
  • 1x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7/N/N - dwufazowy art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 22:41:12
2019-05-11 18:22:19
Nikola Szołdra SPRINTER
  • 1x 9/miniLL/miniLL-65 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 1x 10/miniLL/miniLL-80 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 22:41:08
2019-05-11 14:36:59
Iga Tokarska CASALL AZZURRO
  • 1x 3/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 10:01:32
2019-05-10 09:04:47
Marcin Łućko TRYUMF
  • 2x 10/miniLL/miniLL-80 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 21:14:40
2019-05-09 16:42:51
Michalina Szymankiewicz BUGATTI KG
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/L-1/L-1 zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 06:58:09
2019-05-08 16:59:46
Alicja Piotrowska KUSICIELKA
  • 2x 1/miniLL/miniLL-60 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 1x 2/miniLL/miniLL-75 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 14:25:24
2019-05-08 14:16:43
Sandra Fiałkowska ROBERTO R
  • 1x 11/LL/LL dokładności art.238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 14:25:27
2019-05-08 14:08:53
Agnieszka Bienert MOREPARK AD ALTA
  • 1x 10/miniLL/miniLL-80 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 11/LL/LL dokładności art.238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 13:53:37
2019-05-08 13:39:03
Alicja Piotrowska GRACE O’FAIRY
  • 1x 10/miniLL/miniLL-80 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 11/LL/LL dokładności art.238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 18:06:38
2019-05-08 08:35:14
Sandra Pawlak ABAJOU
  • 2x 2/miniLL/miniLL-75 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 2x 10/miniLL/miniLL-80 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 21:38:54
2019-05-07 17:07:58
Wiktoria Stasiulewicz EMS
  • 2x 2/miniLL/miniLL-75 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 3/LL/LL dokładności art.238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:48:55
2019-05-07 10:14:17
Beata Szuber INDIGO
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/L-1/L-1 zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:48:59
2019-05-07 10:13:34
Iga Tokarska CHARDONNAY
  • 1x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7/N/N - dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:49:01
2019-05-07 10:12:49
Zofia Kubacka ACROBAT
  • 1x 5/L-1/L-1 zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:49:04
2019-05-07 10:12:14
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 7/N/N - dwufazowy art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:49:09
2019-05-07 08:12:30
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 1x 5/L-1/L-1 zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 12/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 14/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 18:56:29
2019-05-04 14:10:12
Bartłomiej Jędrzejczyk MIRON
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/L/L dokładności art.238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 18:35:33
2019-05-03 15:19:17
Martyna Baran BLUE BERRY
  • 2x 11/LL/LL dokładności art.238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 17:55:13
2019-05-03 12:32:19
Wiktoria Boś LEVEL
  • 2x 3/LL/LL dokładności art.238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:55:18
2019-05-02 13:22:26
Elena Gieruszczak ROYBOSS
  • 1x 3/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:55:21
2019-05-02 13:20:07
Agata Stasiak IKONA
  • 1x 1/miniLL/miniLL-60 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 1x 2/miniLL/miniLL-75 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 2x 9/miniLL/miniLL-65 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 22:41:04
2019-05-01 13:41:33
Amelia Lis DIARETINA
  • 1x 5/L-1/L-1 zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/P - o wzrastającym stopniu trudności art.269 o Puchar Firmy Vital Horse
  • 1x 14/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/N/N zwykły art.238.2.1 o Puchar Firmy Vital Horse
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 21:14:42
2019-05-01 08:19:00
Aleksandra Regec BOY SETBACK
  • 1x 12/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 14/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 15:09:18
2019-05-01 08:17:05
Aleksandra Kapera BAGATELA
  • 2x 11/LL/LL dokładności art.238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 19:19:14
2019-04-28 18:14:12
Dominika Zając TAJGA
  • 2x 9/miniLL/miniLL-65 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abramenko Anastasia JKS „W Siodle”
S
brak
2. Baran Martyna brak
2004 (JM.)
O052370
3. Barczyk Milena bpk
2004 (JM.)
O027550
4. Bartoszek Karolina Stajnia Siostry Stańczak
2001 (J.)
O047946
5. Baszniak Hanna OSK Michalscy Trzebnica
2004 (JM.)
O030556
6. Bazan Julia KJ PICADOR
2018 (Mł.)
O049471
7. Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (J.)
O039226
8. Bezulska Roksana Stajnia Siostry Stańczak
2004 (JM.)
O047920
9. Bienert Agnieszka Kj Partynice
S
O013531
10. Boś Wiktoria SLKS KSIĄŻ
2005 (JM.)
O048417
11. Bottcher Sofia KJ Podkówka Team
2006 (JM.)
brak
12. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O025376
13. Dutka - Horoszko Julia Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
S
O006728
14. Fiałkowska Sandra brak
2004 (JM.)
O047769
15. Fraczek Wiktoria Stajnia Siostry Stańczak
2001 (J.)
O033676
16. Fuskas-Honc Justyna Bez przynależności
S
O049280
17. Gaworczak Laura Stajnia Siostry Stańczak
2002 (J.)
O047661
18. Gieruszczak Elena KJ Stajnia Bukowiec
2004 (JM.)
O044129
19. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
20. Gosztyła Weronika Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045736
21. Hałoń Katarzyna KJ Picador Dziuplina
2002 (J.)
O033286
22. Hałoń Klaudia KJ Picador Dziuplina
S
O033287
23. Jędrzejczyk Bartłomiej Dla Sportu Dla Zdrowia Dla Życia
S
O000219
24. Jędrzejczyk Bartłomiej Dla Sportu Dla Zdrowia Dla Życia
S
O000219
25. Kaczmarczyk Jarosław KJ Bachmat Pruszowice
S
O037328
26. Kantarowicz Marcin KJ Podkówka Team
S
O035013
27. Kapera Aleksandra Klub Jeździecki Amazonka
2006 (JM.)
O047290
28. Kisilewicz Aleksandra KJ PICADOR
2018 (Mł.)
O026259
29. Klenk Nikola Kj Wrocław
2002 (J.)
Brak
30. Kokoszyńska Kornelia LKJ Platan Wrocław
1999 (MJ.)
O014035
31. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045735
32. Kolbusz Magdalena Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O028055
33. Kołodziejczyk Victoria bpk
2005 (JM.)
O036879
34. Konieczna Emilia BPK
2001 (J.)
O023616
35. Konieczna Roksana KJ Bachmat Pruszowice
S
O012984
36. Kosakiewicz Nikola Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2004 (JM.)
brak
37. Kosakiewicz Oliwia Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2007 (JM.)
O054453
38. Kościelniak Karolina OSK Michalscy Trzebnica
2006 (JM.)
O047335
39. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
40. Kurpaska Klaudia KJ Stajnia Ozorowice
S
O039257
41. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O053304
42. Leśniewska Aleksnadra bez przynależności klubowej
S
O013475
43. Lewandowska Sonia Stadnina Koni Kruszyńscy
S
O028608
44. Lipiec Weronika Klub Jeździecki Bachmat
S
O008047
45. Lis Amelia St. KS Arkadia
2003 (J.)
O042801
46. Lucińska Weronika LKJ Platan
S
O007711
47. Łomzik Martyna BPK
2005 (JM.)
O046434
48. Łuc Amelia Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
brak
49. Łućko Marcin Klub Jeździecki Amazonka
S
O053744
50. Maciałek Aleksandra BPK
brak
51. Magierska Anna Klub Jeździecki Picador
O032333
52. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
53. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
54. Matuszkiewicz Natalia KJ Amazonka
S
Brak
55. Milian Ewa Królewski KJ Wiktoria
S
O024394
56. Natkaniec Martyna BPK
2005 (JM.)
29411/17
57. Nowowiejska Julia OSK Michalscy Trzebnica
2004 (JM.)
O049494
58. Parkitny Maximilian KJ Maximus Kowary
2003 (J.)
O027284
59. Pawlak Sandra BPK
S
O034337
60. Pietrzak Julia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (J.)
O038703
61. Pietrzak Marta Stadnina Koni Dębno
S
O025164
62. Piotrowska Alicja SK Dębno
2001 (J.)
O038786
63. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
64. Poprawska Aleksandra BPK
2001 (J.)
O046435
65. Poręba Jarosław ..
O000520
66. Przyśliwska Malwina Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O003216
67. Regec Aleksandra Klub Jeździecki Amazonka
S
O021860
68. Robak Wiktoria Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2003 (J.)
O050459
69. Sinica Martyna KJ Folwark Wenus Suszki
2004 (JM.)
O046200
70. Smolis Karolina Brak
2002 (J.)
Brak
71. Smolis Sylwia Brak
2007 (JM.)
Brak
72. Śniatowska Katarzyna Klub Jeździecki Bachmat
S
Brak
73. Stachowicz Aleksandra LKJ Platan
2007 (JM.)
brak
74. Stańczak Sandra KJ Stajnia S.S. Jakubów
S
O033680
75. Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia S.S. Jakubów
S
O033679
76. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (Mł.)
O049263
77. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (J.)
O038702
78. Staszak Alicja BPK
2001 (J.)
O028836
79. Such Błażej bpk
S
O013758
80. Szewczyk Paulina JKS „W Siodle”
1998 (MJ.)
brak
81. Szołdra Nikola Nie zrzeszony
2007 (JM.)
Brak
82. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
83. Szymankiewicz Michalina LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O044791
84. Tabisz Patrycja LKJ Hippologia Strzegom
S
O013674
85. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
86. Tokarski Piotr Jacek KJ Bachmat Pruszowice
S
O000654
87. Wieczorek Julia Klub Jeździecki Picador
2006 (JM.)
brak
88. Zając Dominika Brak
S
Brak
89. Żak Weronika BPK
2000 (MJ.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

36

ABAJOU SP POL 2009 Klacz siwa/177 F: Bajou Du Rouet
M: Alia Res
O: Daria Szczęsna
B: Jacek Krzysiak
K027473 616009580807909
2.

51

ABEL TASMAN Holenderska NED 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Tenerife VDL
M: Nibalia po Nimmerdor
O: Dorota Kościelniak
B: Holandia
K011353
3.

31

ACROBAT Hanowerska POL 2003 Wałach gniada/172 F: Acorado
M: Robina
O: Janusz Kubacki
B: Niemcy
K008355 POL40414
4.

45

ARTEA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Ulco /
M: Argentina / Cassino
O: Katarzyna Kaczmarczyk
B: Mirosław Wilczyński
K019868 616007610165810
5.

82

ASSADUR MŁP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Dounba /
M: Assunta / Kwartet
O: Anna Tabisz
B: SK Janów Podlaski
K014019 POL00680421507
6.

94

AVATAR SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Ara
O: Małgorzata Mcgovern
B: -
K024791
7.

61

AWATARA NN POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Bartłomiej Jędrzejczyk
B: NN
brak
8.

116

B-GERALDIEN F:
M:
O:
B:
9.

23

BAGATELA SP POL 2000 Klacz gniada/165 F: Pierwszy
M: Bandola
O: Aleksander Dubielewicz
B: .
K015423
10.

32

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
O: Janusz Kubacki
B:
K011196 5280030600283
11.

27

BLUE BERRY SP POL 2012 Klacz skarogniada/172 F: NN
M: NN
O: Joanna Słowik
B: Krzysztof Grochala
K027669 616 999 67 01191 12
12.

6

BOY SETBACK SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Dubielewicz
B: ...
K023568 616999670110611
13.

39

BUGATTI KG SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Casillio
M: Bu Baja KG
O: Agnieszka Szymankiewicz
B: Grzegorz Komin
K023970 616009610134512
14.

17

CALL OF DUTY M OLD POL 2010 Wałach siwa F: Calido / Cantus
M: Fatima / Castilio
O: Anna Gumowska
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K018676 DE418180207710
15.

67

CALTICO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: xx
M: xx
O: Anna Magierska
B: xx
brak
16.

105

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
O: Dariusz Matuszewski
B: Zucht & Reitsport Allgau Armin Stockem
K025531 DE441411334213
17.

13

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Wadi El Hasa /
O: Klaudia Hałoń
B: Saskia Wasserberg
K022652 DE43333619208
18.

41

CASALL AZZURRO Holsztyńska GER 2014 Wałach gniada/175 F: Casalito
M: Corrado
O: Jacek Tokarski
B: Niemcy
K027692 Brak
19.

103

CASPIAN WESTF POL 2010 Wałach siwa/172 F: C-Trenton Z / Carthago
M: Lady Amour / Landstreicher
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp. z o. o.
K017252 DE441411205110
20.

30

CHARDONNAY HOL GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado I /
M: Chetlag / Cellestial
O: Piotr Jacek Tokarski
B:
K027141 DE421000152812
21.

64

COTTON BOY Westfalski Koń Sportowy POL 2013 Wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: La Le Lu II
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Damian Ostręga
K027123 DE 441411002013
22.

106

CYRKON SP POL 2010 Wałach inna F: Colox Cup
M: Cybina
O: Przemysław Filar
B: SK Rzeczna
K017190
23.

83

DAKOTA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/165 F: U Can't Lose /
M: Delta I / Turbud Quirinus
O: Tomasz Kret
B: Jan Stępień
K027131 616009640077215
24.

69

DARLING SP POL 2012 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Aleksandra Kisilewicz
B: Aleksandra Kisilewicz
brak
25.

72

DAYTONA KWPN NED 2008 Klacz gniada/169 F: Cincinnatti
M: Anja
O: Aleksandra Poprawska
B: R.Bouwkamp
brak brak
26.

5

DIARETINA HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Amely / Caretino
O: Krystyna Tomal
B: Cola Ackermann-Ripke
K024927 DE421000190612
27.

47

DISCOVERY KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:149 cm F: Strayer's Samson
M: Dora/Vilnius
O: Iga Tokarska
B: Polska
K026205
28.

14

DUSTIN SP POL 2012 Wałach gniada/173 cm F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Domena
O: Tomasz Nowowiejski
B: Anna Worotniak
K024849
29.

91

E - FIFKA KUC POL 2011 Klacz inna/kuc:130 F: Elektron
M: Fantazja
O: Krzysztof Król
B: Jarosław Śmiech
K027308 616013580198411
30.

43

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa
O: Maciej Gołąbek
B: Angenent Braun
K020492
31.

97

ELABITHA DYLOMA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo van de zuuthoeve
M: Wilian
O: Justyna Fuskas-Honc
B: J.Knaap
K019888 528003200914472
32.

53

ELEGANT Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Czador
M: Eneida
O: Zagaja Joanna
B: Mud Joanna Węgorzewo
K025011 POL 007 60 03257 07
33.

65

ELENA Wielkopolska POL 2014 Klacz gniada/165 F: Rulon
M: Erona
O: Marcin Kantarowicz
B: Majer Konrad
K027479
34.

10

EMS SP POL 2009 Wałach siwa/168 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Enira / Czempion
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Marek Duszkiewicz
K019863 616009550061109
35.

77

ENRICO XX POL 2005 Wałach skarogniada/mk:157 F: Surako
M: Enigma
O: Izabela Kosakiewicz
B: Polska Korporacja Inwestycyjna S.A.
K022645 1142/2005
36.

90

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K020917 616999670027912
37.

99

FERRARI K KWPN NED 2010 Wałach gniada/164 F: Cardento
M: Wikita K
O: Leszek Sasinowski
B: Holandia
Brak
38.

96

FLAVIO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ulco
M: Falina
O: Magdalena Kolbusz
B: Józef Bobrowski
K021004 POL 009670074207
39.

44

FLORENTINUS WESTF GER 2009 Wałach kasztanowata F: Florenciano /
M: Franzi / Flemingh
O: Beata Szuber
B:
K022235 DE441411257809
40.

102

FREUNDIN SP POL 2007 Klacz gniada/158 F: Bulwar
M: Furstina
O: Natalia Matuszkiewicz
B: KJ Amazonka
Brak POL 009670080607
41.

89

FRIARSTOWN MICHEAL Kuc Conomara IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic de Goariva
M: Atlantic Deep Secret
O: BOGUMIŁA APANASEWICZ -DUBINIAK
B: MARY PENDER
K024968
42.

113

GAJOWY XX POL 2003 Wałach gniada/160 F: Eternity's Breath
M: Gifty Girl
O: Barbara Robak
B: Jakub Szwec
K011948 brak
43.

54

GINA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzystof Król
B:
K020394 DE417170389208
44.

49

GOLD CARETINO SP POL 2004 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Galacja / Garantie
O: Sandra Stańczak
B:
K009961 POL009611057504 105AA52
45.

111

GOLDI LOCKS KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Langer-Haniszewska
B:
K021182 616999670165109
46.

35

GRACE O’FAIRY LP POL 2014 Mare grey/mk:155 F: Qualentino
M: Gloria o’Fairy
O: Alicja Piotrowska
B: Maciej Mikita
K025561 616098200118040
47.

76

GRALL Oldenburska GER 2002 Wałach gniada F: Clinton
M: Grandessa
O: Kinga Stańczak
B: bd
K013015
48.

112

GRAND ULEN Hanowerska POL 2012 Klacz gniada/168 F: Stalypso
M: Gorgia
O: Agnieszka Langer-Haniszewska
B: Niemcy
K026445 brak
49.

63

GRANDIOS Deutsches Sportpferd POL 2006 Wałach kasztanowata/170 F: Goldwing
M: Gravour
O: Maja Dereń
B: Niemcy
Brak DE 457-0000020-06
50.

81

GRISTALLA - LA WLKP POL 2015 Klacz gniada/160 F: Cristallo 1
M: Gwiazda
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K026782 brak
51.

34

HORNSUND SP POL 2015 Ogier kasztanowata/180 F: Flying Dream Ex Fapatero Royal K
M: Homily
O: Magdalena Parkitna
B: Eco-Abi Ewa Fabiańska
brak 616009510235715
52.

18

ICE CORELL SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Corvallo /
M: Ika / Paco
O: Marta Pietrzak
B: Piotr Lechowicz
K023224 6160090088311
53.

25

IKONA KUC POL 2000 Klacz kara/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Joanna Stasiak
B:
K007301 POL999611032300
54.

29

INDIGO KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Charisma
M: Arsina/Larino
O: Beata Szuber
B: Holandia
K025073
55.

84

JASS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach kasztanowata/160 F: Winer
M: Jasawa
O: Bianca Kokiel
B: Wiesław Kryszyłowicz
K026998 616009670026311
56.

88

KELLY EWITA Niem. Sport. POL 2012 Klacz gniada F: No Limit /
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Aleksandra Apanasewicz
K023359 DE455878280212
57.

59

KING Westfalska POL 2013 Wałach siwa/mk:156 F: Nexus
M: Paloma
O: Krzysztof Król
B: Franz Temmen
K027526 DE441410523013
58.

115

KOMANCH SP POL 2014 Ogier srokata F: nn
M: nn
O: Beata Kobiela
B: Beata Kobiela
brak
59.

98

KORA Niemiecki Koń Sportowy POL 2004 Klacz siwa F: Adelante
M: Kassandra
O: Henryk Podkówka
B: Helmar Busse
K027385
60.

38

KUSICIELKA XX POL 2014 Mare bay/165 F: Noel
M: Kabylia
O: Michał Sopański
B: Michał Sopański
None None
61.

66

L.S. CANALETTO SP POL 2014 Wałach gniada/173 F: Long Star
M: Capri Zen
O: Julia Dutka - Horoszko
B: Jan Dutka
K027129
62.

92

LA CORUNA SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jarosław Poręba
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K021550 POL009510208708
63.

108

LASCARETTO Holsztyn GER 1999 Wałach ciemnogniada/170 F: lansing
M: zirze
O: Aleksandra Leśniewska
B: Poggensee Jens
K008063
64.

26

LEVEL Małopolska POL 2012 Wałach gniada/170 F: Filantrop
M: Laszka
O: Aurelia Emanuela Boś
B: Inga Klaybor-Romańska
K023745 616006600279312
65.

85

LOTKA Wlkp/ Poch. Trakeńskiego POL 2013 Klacz siwa/176 F: Olivier
M: Lolita
O: Jan Sienkiewicz
B: SK Liski
brak 616007600230113
66.

16

LUCKY WLKP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Kalmet
M: Lotka
O: Bartoszek
B: bd
brak tak
67.

50

LUNA SP POL 2010 Klacz siwa F: Pengo /
M: Lutinia / Lord Star
O: Sandra Stańczak
B:
K021481 616007610165510
68.

80

MAŁA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/167 F: Dobosz
M: Machorka
O: Iza Świerad
B: Lech Jaworek
brak 999670144607
69.

57

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE410100383201
70.

62

MIKA SP POL 2005 Klacz siwa/170 F: Cassino
M: M
O: Lipiec Weronika
B: Krzyżoszczak
K027326
71.

28

MIRON Koń Małopolski POL 2013 Wałach siwa F: Audan
M: Mimoza
O: Małgorzata Afet- Wojtacha
B: Lagierski Zdzisław
K025570
72.

60

MIRON Koń Małopolski POL 2014 Wałach siwa F: Audan
M: Mimoza
O: Małgorzata Afet Wojtacha
B: Legierski Zdzisław
brak
73.

37

MOREPARK AD ALTA NN IRL 2010 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Tomasz, Monika, Wiktoria Płucienniczak
B: NN
K027105
74.

78

NADIR WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Newada /
O: Kinga Stańczak-Szulc
B:
K023630
75.

75

NIKI KUC POL 2001 Ogier tarantowata/kuc:137 F: Demether / Alex van de Kamperweg
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Krzysztof Król
B: Piotr Siębor
K014539 POL013670092901
76.

100

NOBILIS REN GER 2004 Klacz kasztanowata F: Cum Laude Z / Carthago
M: Paola / Pavarotti
O: Rafal Parkitny
B: Franz Reinartz
K024517 DE443434621004
77.

95

NOCNA DAMA SP POL 19.01.2006 Klacz gniada/170 F: Day Dream II S
M: Nicole
O: Karolina Milaszkiewicz
B: Grzegorz Orliński
Brak POL009520044606
78.

114

PALEGRO OO POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Gwidon /
M: Piguła / Ar - Rahman
O: Ewa Kołodziejczyk
B: Józef Babiś
K017165 POL060000004289
79.

74

PAŁASZ WLKP POL 2014 Wałach gniada/160 cm F: Cyprys
M: Panda
O: -
B: -
K027712 616007681039414
80.

58

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
K015956 POL013670072705
81.

68

PIANOLA MŁP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Dalet
M: Przemsza
O: Tomasz Wieczorek
B: SK Kalników
brak
82.

79

POKERLONE Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Klacz gniada/166 F: Skyflight
M: Paloma
O: Krzysztof Król
B: Franz Temmen
brak DE455-8703148-12
83.

55

PONTINO SP POL 2006 Wałach gniada/163 F: Etos
M: Pisanka
O: Małgorzata Jabłońska
B: Staniek Diter
K017978 POL 009540062701
84.

48

PRADA Niemiecki Koń Sportowy POL 2014 Klacz gniada/165 F: Lahnstein
M: Persephone
O: Henryk Podkówka
B: Henryk Podkówka
K026519 DE 455-8784020-14
85.

12

QUEST Z ZANG BEL 2005 Wałach gniada/163 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Duchesse / Stalon
O: Danuta Hałoń
B: Retinne Theewissen
K011358 Z-636905 105AJ88
86.

104

QUITE LASSY WESTF POL 2010 Klacz gniada/164 F: Quite Capitol /
M: Lassy / Lancer III
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp. z o. o.
K020459 DE44141588410
87.

9

ROBERTO R Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/166CM F: Lumpi
M: Rupia R
O: Ola Wilkowska
B: Hałabuda Romuald
K012446 POL009 54 00784 05
88.

24

ROYBOSS Westfalska POL 2006 Wałach gniada/168 F: Rabiatos
M: Dalmina
O: Jakub Gieruszczak
B: West
K015047 DE441411901506
89.

33

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K021685 528003200910708
90.

107

SAMBRA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/170 F: CORDIAL
M: SULLA
O: Aleksandra Leśniewska
B: SK UDÓRZ
K013453
91.

56

SENTENCJA SP POL 2004 Klacz gniada F: Lider /
M: 616009670065104
O: Józef Francuz
B: Ilona Dobosz
K022249 616009670065104
92.

86

SICILIA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Action breaker
M: S Easy Fly
O: Bogusława Staszak
B: Stadnina Koni Nad Wigrami Gospodarstwo Rolne
K027800 616009510238714
93.

73

SINGLE HOL POL 2009 Wałach gniada F: Singulord Jet /
M: Kampone / Langa. Express
O: Błażej Such
B:
K020214 DE421000178309
94.

109

SOLARIS SP POL 2011 Klacz gniada F: Sopel
M: Stola
O: Robert Franczak
B: Brak
Brak
95.

87

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Dubiniak
B: Aldyth Roulston
K025093 826082001100940
96.

42

SPRINTER Typ Kuc POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Mateusz Maciążek
B: Łataś Mirosław
Brak 616999670143110
97.

21

TAJGA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz siwa/163 F: Meteor
M: Tara
O: Dominika Zając
B: Malcharek Piotr
brak 616 009 59 00856 14
98.

110

TERCJA KUC POL 2004 Klacz /kuc: F: -
M: -
O: -
B: -
-
99.

52

TIN WHISTLE SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Lucky Lord Loxgraff II / Landclassic
M: Tamarina / Talent
O: Kinga Stańczak-Szulc
B:
K025039 616009690121411
100.

40

TRYUMF WLKP POL 2003 Wałach tarantowata/170 F: Diatos
M: Taka Bądź / Eldorado
O: Marta Suchan
B: Elżbieta Zagórska
K024502 POL007670134503
101.

71

TYTAN-P SP POL 2013 Wałach siwa/166 F: Corvallo
M: Tamira-P
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Parkitny Bogdan
K025650 616009670027313
102.

93

V DALLY KWPN POL 2008 Klacz gniada/165 F: Verdi
M: Zally
O: Jarosław Poręba
B: A. J. Verstegen
.... ....
103.

101

WEKTOR KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:135 F: Oskal
M: Wanilia
O: Bolesław Kuczerawy
B: Bolesław Kuczerawy
brak 616013610082611
104.

46

WEKTOR K SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Landino / Landgraf I
M: Wega / Duntron
O: Roksana Konieczna
B: Marek Kubacki
K014714 POL009611093904
105.

70

ZIZI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Nobody
M: Zyrikana
O: Beata Bazan
B: Strzechowski Paweł
K026395
Rider Club
Competition
Prize
Bazan Julia KJ PICADOR
zaliczony
Bottcher Sofia KJ Podkówka Team
zaliczony
Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
150
100
150
SUM:
400.00
Klenk Nikola Kj Wrocław
zaliczony
Kokoszyńska Kornelia LKJ Platan Wrocław
150
SUM:
150.00
Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
50
SUM:
50.00
Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
zaliczony
zaliczony
Leśniewska Aleksnadra bez przynależności klubowej
150
SUM:
150.00
Magierska Anna Klub Jeździecki Picador
zaliczony
Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
200
SUM:
200.00
Parkitny Maximilian KJ Maximus Kowary
100
150
SUM:
250.00
Poręba Jarosław ..
100
SUM:
100.00
Przyśliwska Malwina Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
50
SUM:
50.00
Stańczak Sandra KJ Stajnia S.S. Jakubów
100
50
SUM:
150.00
Tokarski Piotr Jacek KJ Bachmat Pruszowice
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramenko Anastasia
JKS „W Siodle”
LOTKA (85)
2019-05-19
1
2019-05-18
1
Baran Martyna
brak
2019-05-19
16
2019-05-19
1
Barczyk Milena
bpk
2019-05-18
8
2019-05-18
17
2019-05-19
16
2019-05-19
1
2019-05-18
2019-05-18
Bartoszek Karolina
Stajnia Siostry Stańczak
LUCKY (16)
2019-05-18
1
2019-05-18
1
Baszniak Hanna
OSK Michalscy Trzebnica
MAŁA (80)
2019-05-18
10
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
2019-05-19
2019-05-19
Bazan Julia
KJ PICADOR
ZIZI (70)
2019-05-18
1
2019-05-18
1
2019-05-19
16
2019-05-19
8
2019-05-19
4
zaliczony
Bętkowska Sara
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
KING (59)
2019-05-18
15
2019-05-18
2019-05-19
15
2019-05-19
Bezulska Roksana
Stajnia Siostry Stańczak
GRALL (76)
2019-05-18
16
Bienert Agnieszka
Kj Partynice
2019-05-19
5
2019-05-19
1
Boś Wiktoria
SLKS KSIĄŻ
LEVEL (26)
2019-05-18
2019-05-18
17
Bottcher Sofia
KJ Podkówka Team
KORA (98)
2019-05-19
12
2019-05-19
5
zaliczony
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2019-05-18
1
150
2019-05-18
10
2019-05-19
4
2019-05-18
18
2019-05-19
8
2019-05-18
4
2019-05-18
4
2019-05-19
2
100
FENIKS (90)
2019-05-18
5
2019-05-18
8
2019-05-19
2
150
Dutka - Horoszko Julia
Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
2019-05-19
17
2019-05-19
16
Fiałkowska Sandra
brak
2019-05-19
13
2019-05-19
1
Fraczek Wiktoria
Stajnia Siostry Stańczak
GRALL (76)
2019-05-18
1
2019-05-18
1
Fuskas-Honc Justyna
Bez przynależności
2019-05-18
1
2019-05-18
1
Gaworczak Laura
Stajnia Siostry Stańczak
NADIR (78)
2019-05-18
17
2019-05-18
1
Gieruszczak Elena
KJ Stajnia Bukowiec
ROYBOSS (24)
2019-05-18
1
2019-05-18
16
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
2019-05-18
13
2019-05-18
1
Gosztyła Weronika
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-05-18
1
2019-05-19
2
2019-05-19
2019-05-18
13
Hałoń Katarzyna
KJ Picador Dziuplina
QUEST Z (12)
2019-05-18
2019-05-18
Hałoń Klaudia
KJ Picador Dziuplina
CANSIN (13)
2019-05-18
23
2019-05-18
15
Jędrzejczyk Bartłomiej
Dla Sportu Dla Zdrowia Dla Życia
MIRON (28)
2019-05-19
16
Jędrzejczyk Bartłomiej
Dla Sportu Dla Zdrowia Dla Życia
PAŁASZ (74)
2019-05-18
14
2019-05-18
2019-05-19
7
2019-05-19
Kaczmarczyk Jarosław
KJ Bachmat Pruszowice
ARTEA (45)
2019-05-18
1
2019-05-18
1
Kantarowicz Marcin
KJ Podkówka Team
ELENA (65)
2019-05-19
2019-05-19
Kapera Aleksandra
Klub Jeździecki Amazonka
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Kisilewicz Aleksandra
KJ PICADOR
DARLING (69)
2019-05-18
10
2019-05-18
16
2019-05-19
13
Klenk Nikola
Kj Wrocław
SOLARIS (109)
2019-05-19
1
2019-05-19
6
zaliczony
2019-05-19
11
Kokoszyńska Kornelia
LKJ Platan Wrocław
AVATAR (94)
2019-05-18
8
2019-05-18
1
150
Kolawa Milena
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
NIKI (75)
2019-05-18
2
2019-05-19
1
2019-05-19
4
2019-05-18
1
Kolbusz Magdalena
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
FLAVIO (96)
2019-05-18
23
2019-05-18
13
2019-05-19
16
2019-05-19
16
Kołodziejczyk Victoria
bpk
KOMANCH (115)
2019-05-19
2019-05-19
18
2019-05-19
16
Konieczna Emilia
BPK
PRADA (48)
2019-05-19
2019-05-19
13
Konieczna Roksana
KJ Bachmat Pruszowice
2019-05-18
5
2019-05-18
13
2019-05-19
1
2019-05-19
12
Kosakiewicz Nikola
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
ENRICO (77)
2019-05-18
5
2019-05-18
1
Kosakiewicz Oliwia
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2019-05-18
15
2019-05-18
1
Kościelniak Karolina
OSK Michalscy Trzebnica
2019-05-18
1
2019-05-18
1
2019-05-19
16
2019-05-19
1
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
ACROBAT (31)
2019-05-18
7
2019-05-18
2019-05-18
7
2019-05-18
3
50
Kurpaska Klaudia
KJ Stajnia Ozorowice
PONTINO (55)
2019-05-19
1
2019-05-19
16
Lee Nayon
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-05-19
2
zaliczony
2019-05-19
1
zaliczony
2019-05-18
2
Leśniewska Aleksnadra
bez przynależności klubowej
SAMBRA (107)
2019-05-19
1
150
2019-05-19
1
Lewandowska Sonia
Stadnina Koni Kruszyńscy
CYRKON (106)
2019-05-18
1
2019-05-18
1
Lipiec Weronika
Klub Jeździecki Bachmat
MIKA (62)
2019-05-19
1
2019-05-19
16
Lis Amelia
St. KS Arkadia
2019-05-18
14
2019-05-18
9
2019-05-19
9
2019-05-19
9
Lucińska Weronika
LKJ Platan
JASS (84)
2019-05-18
6
2019-05-18
Łomzik Martyna
BPK
ELEGANT (53)
2019-05-19
14
2019-05-19
Łuc Amelia
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2019-05-19
3
2019-05-19
18
Łućko Marcin
Klub Jeździecki Amazonka
TRYUMF (40)
2019-05-19
9
2019-05-19
Maciałek Aleksandra
BPK
PALEGRO (114)
2019-05-19
2019-05-19
Magierska Anna
Klub Jeździecki Picador
CALTICO (67)
2019-05-18
1
2019-05-18
1
2019-05-19
1
2019-05-19
2019-05-19
3
zaliczony
Matuszewska Magdalena
KJ Partynice Wrocław
CASPIAN (103)
2019-05-19
1
200
2019-05-18
11
2019-05-18
14
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
CALVADOS (105)
2019-05-18
12
2019-05-18
4
Matuszkiewicz Natalia
KJ Amazonka
FREUNDIN (102)
2019-05-19
2019-05-19
Milian Ewa
Królewski KJ Wiktoria
2019-05-18
1
2019-05-18
16
2019-05-19
10
2019-05-19
2019-05-18
7
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
2019-05-18
16
Natkaniec Martyna
BPK
2019-05-19
8
2019-05-19
Nowowiejska Julia
OSK Michalscy Trzebnica
DUSTIN (14)
2019-05-18
1
2019-05-18
12
2019-05-19
1
2019-05-19
16
Parkitny Maximilian
KJ Maximus Kowary
2019-05-18
19
2019-05-18
11
NOBILIS (100)
2019-05-18
2
100
2019-05-18
1
150
Pawlak Sandra
BPK
ABAJOU (36)
2019-05-18
3
2019-05-19
10
2019-05-19
Pietrzak Julia
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
ENRICO (77)
2019-05-19
12
2019-05-19
1
Pietrzak Marta
Stadnina Koni Dębno
2019-05-18
1
2019-05-18
22
Piotrowska Alicja
SK Dębno
2019-05-19
1
2019-05-19
1
2019-05-18
4
2019-05-18
1
2019-05-18
13
Poniatowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
GINA (54)
2019-05-18
6
2019-05-19
1
2019-05-19
1
2019-05-18
13
TERCJA (110)
2019-05-18
1
2019-05-18
1
Poprawska Aleksandra
BPK
DAYTONA (72)
2019-05-18
9
2019-05-18
2019-05-19
6
2019-05-19
Poręba Jarosław
..
2019-05-18
5
2019-05-18
2
100
V DALLY (93)
2019-05-18
21
2019-05-18
9
2019-05-19
6
2019-05-19
6
Przyśliwska Malwina
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2019-05-19
3
50
2019-05-19
8
Regec Aleksandra
Klub Jeździecki Amazonka
2019-05-19
1
2019-05-19
10
Robak Wiktoria
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
GAJOWY (113)
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Sinica Martyna
KJ Folwark Wenus Suszki
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
Smolis Karolina
Brak
MIRON (60)
2019-05-19
13
2019-05-18
1
2019-05-18
17
Smolis Sylwia
Brak
AWATARA (61)
2019-05-19
1
2019-05-19
11
2019-05-18
1
2019-05-18
1
Śniatowska Katarzyna
Klub Jeździecki Bachmat
2019-05-18
13
2019-05-18
1
2019-05-19
1
2019-05-19
2019-05-19
27
Stachowicz Aleksandra
LKJ Platan
WEKTOR (101)
2019-05-18
1
2019-05-18
Stańczak Sandra
KJ Stajnia S.S. Jakubów
2019-05-18
1
2019-05-18
2
100
LUNA (50)
2019-05-18
3
2019-05-18
3
50
Stańczak-Szulc Kinga
KJ Stajnia S.S. Jakubów
2019-05-18
11
2019-05-18
6
Stasiak Agata
KJ Stajnia Bukowiec
IKONA (25)
2019-05-18
11
2019-05-19
1
2019-05-19
1
2019-05-18
1
Stasiulewicz Wiktoria
bpk
EMS (10)
2019-05-18
2019-05-18
12
2019-05-18
1
2019-05-19
1
2019-05-19
1
TYTAN-P (71)
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Staszak Alicja
BPK
SICILIA (86)
2019-05-19
1
2019-05-19
13
Such Błażej
bpk
SINGLE (73)
2019-05-18
22
2019-05-18
13
2019-05-19
7
2019-05-19
7
Szewczyk Paulina
JKS „W Siodle”
LOTKA (85)
2019-05-19
1
2019-05-18
18
Szołdra Nikola
Nie zrzeszony
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
INDIGO (29)
2019-05-18
24
2019-05-18
9
2019-05-18
16
2019-05-18
20
2019-05-18
7
2019-05-19
5
2019-05-19
4
2019-05-19
1
2019-05-19
13
Szymankiewicz Michalina
LKJ Platan Wrocław
2019-05-18
1
2019-05-18
15
Tabisz Patrycja
LKJ Hippologia Strzegom
ASSADUR (82)
2019-05-18
14
DAKOTA (83)
2019-05-18
1
2019-05-18
16
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
2019-05-18
15
2019-05-18
12
2019-05-19
10
2019-05-19
11
2019-05-18
13
2019-05-18
16
Tokarski Piotr Jacek
KJ Bachmat Pruszowice
2019-05-18
10
2019-05-18
6
2019-05-19
5
2019-05-19
3
100
Wieczorek Julia
Klub Jeździecki Picador
PIANOLA (68)
2019-05-18
13
2019-05-18
1
2019-05-19
1
2019-05-19
7
2019-05-19
9
Zając Dominika
Brak
TAJGA (21)
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Żak Weronika
BPK
2019-05-18
8
2019-05-18

Number of Riders: 89

Number of Horses: 105

The sum of prizes: 1 600.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl