Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 21:27:21
2019-03-28 21:23:30
Katarzyna Bryksa-Tomanek CARLOS
  • 1x 7R/P/program P-3
  • 1x 10R/C/program C-1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 20:33:42
2019-03-28 20:33:42
Oliwia Brzozowska LIBELLO-STAR
  • 1x 1T/L/program Brązowej Odznaki Jeździeckiej
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 20:30:55
2019-03-28 20:30:55
Paulina Piechota LIBELLO-STAR
  • 1x 1T/L/program Brązowej Odznaki Jeździeckiej
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 08:47:06
2019-03-28 08:38:56
Barbara Maj DIVERS
  • 1x 8R/N/program N-5
  • 1x 10R/C/program C-1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 13:49:29
2019-03-27 11:13:55
Aleksandra Rejman FINKA
  • 1x 3T/L/program L-1 o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 15:54:02
2019-03-25 15:17:58
Monika Rzepka HARNAŚ
  • 1x 7R/P/program P-3
  • 1x 8R/N/program N-5
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 19:52:04
2019-03-24 09:49:42
Agnieszka Grzesik JET R.
  • 2x 6R/Kuce/program D-1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 19:50:00
2019-03-21 19:15:24
Justyna Kret DEXTER
  • 1x 3T/L/program L-1 o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 21:53:50
2019-03-20 19:35:12
Zofia Giełdon-Chłapek DOUBLE SURPRISE ROSE
  • 1x 7R/P/program P-3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 15:30:04
2019-03-20 18:02:59
Pavel Veres ASŁAN
  • 2x 4T/P/program P-2 o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 17:27:25
2019-03-20 13:49:23
Wiktoria Jasińska ESSORD
  • 1x 1T/L/program Brązowej Odznaki Jeździeckiej
  • 1x 3T/L/program L-1 o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 11:17:45
2019-03-20 08:11:56
Weronika Klimmer POEMAT
  • 1x 3T/L/program L-1 o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego
  • 1x 5R/L/program L-2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bazyli Patrycja None
2002 (J.)
None
2. Bryksa-Tomanek Katarzyna LKJ Ostroga Opole
S
Brak
3. Brzozowska Oliwia brak
2008 (Mł.)
brak
brak
4. Giełdon-Chłapek Zofia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
S
O020568
5. Grzesik Agnieszka KJ Atena Ostrzeszów
2004 (JM.)
O041615
6. Jasińska Wiktoria Lkj Ostroga
2006 (JM.)
Brak
7. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
O045606
8. Kret Justyna brak
2003 (J.)
O049089
9. Maj Barbara KJ Dera
S
brak
10. Piechota Paulina brak
2006 (JM.)
brak
brak
11. Rejman Aleksandra Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
S
brak
12. Rzepka Monika bpk SLA
S
O019490
13. Szczerbaniewicz Weronika bpk
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

12

CARLOS SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/176 F: LOTOS
M: CELIA
O: Katarzyna Bryksa-Tomanek
B: Wiesława Pacan
Brak POL009640050306
2.

7

DEXTER SP POL 2009 Wałach izabelowata/170 F: Baksik
M: Dejzi
O: Katarzyna Kret
B: Waldemar Jonda
K025793 616009540146709
3.

10

DIVERS Małopolska POL 1999 Wałach siwa F: Zoon
M: Dumka
O: Barbara Maj
B: Sklorz
brak
4.

6

DOUBLE SURPRISE ROSE Appaloosa CZE 2010 Klacz kasztanowata F: Strawberry’s Flower
M: Magic Kimberly Rose
O: Wojciech Chłapek
B: Petra Cizkovska
Brak
5.

5

ESSORD SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Sword
M: Estella
O: Lkj ostroga
B: SK Prudnik
brak
6.

9

FINKA SP POL 2005 Klacz kara/162 F: Bruno śl
M: Fanta sp
O: LKJ Ostroga Opole
B: Stemplewski Władysław
brak brak
7.

8

HARNAŚ SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Kreol
M: Harmonia
O: Monika Rzepka
B: SK Kierzbuń
K017644
8.

3

JET R. Koń Fryzyjski POL 2011 Wałach kara/155 F: Simme fan Fjildh?zen
M: Geke van 't Aarkanaal
O: Sławomir Sokołowski
B: Marzena Rudnik
K026958 616004201104268
9.

14

LADY SU SP POL 2002 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: LKJ Ostroga Opole
B: NN
Brak
10.

11

LIBELLO-STAR HAN. GER 2004 Wałach kasztanowata F: Litas - Star
M: Amazone
O: Anna Śmigiel
B: brak
K011896 DE431316723804
11.

1

POEMAT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata/170 F: Eskudo
M: Poezja
O: LKJ Ostroga
B: Bogdan Łukawski, Radłów
brak POL007610010805
12.

13

WIWERTA sp Pol 2014 klacz kaszt. F: nn
M: nn
O: nn
B: SK Prudnik
Rider Club
Competition
Prize
Bryksa-Tomanek Katarzyna LKJ Ostroga Opole
100
SUM:
100.00
Giełdon-Chłapek Zofia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
50
SUM:
50.00
Maj Barbara KJ Dera
200
SUM:
200.00
Rzepka Monika bpk SLA
150
150
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bazyli Patrycja
None
WIWERTA (13)
2019-03-30
1
Bryksa-Tomanek Katarzyna
LKJ Ostroga Opole
CARLOS (12)
2019-03-30
2
100
2019-03-30
1
Brzozowska Oliwia
brak
2019-03-30
4
Giełdon-Chłapek Zofia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2019-03-30
3
50
Grzesik Agnieszka
KJ Atena Ostrzeszów
JET R. (3)
2019-03-30
1
Jasińska Wiktoria
Lkj Ostroga
ESSORD (5)
2019-03-30
2
2019-03-30
4
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
POEMAT (1)
2019-03-30
1
2019-03-30
1
Kret Justyna
brak
DEXTER (7)
2019-03-30
2
2019-03-30
1
Maj Barbara
KJ Dera
DIVERS (10)
2019-03-30
1
200
2019-03-30
2
Piechota Paulina
brak
2019-03-30
4
Rejman Aleksandra
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
FINKA (9)
2019-03-30
3
Rzepka Monika
bpk SLA
2019-03-30
1
150
2019-03-30
2
150
Szczerbaniewicz Weronika
bpk
LADY SU (14)
2019-03-30
3

Number of Riders: 13

Number of Horses: 12

The sum of prizes: 650.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl