Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZRiT-B WTWK Partynice
WTWK Partynice, 24.03.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
146 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 05:53:16
2019-03-22 23:09:21
Zuzanna Bojda CLARIMOS
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 21:26:19
2019-03-22 21:26:19
Anna Miśkiewicz DRAGONIA F
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 21:07:55
2019-03-22 21:02:38
Zuzanna Bojda SYLWESTER
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 21:08:40
2019-03-22 19:58:54
Janusz Maciaszek CONTENDER BOY
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 17:54:34
2019-03-22 17:13:34
Natalia Dębowska PIRELLA
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 14:36:57
2019-03-22 14:32:05
Bianka Dąbrowska MIDAS
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 13:59:20
2019-03-22 13:38:54
Magda Wróblewska EMIR
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 13:59:28
2019-03-22 12:47:07
Anita Pawłowska EMIR
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:56:23
2019-03-22 09:55:34
Vitalii Charadnik CHABLIS
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 10:50:05
2019-03-22 09:51:17
Vitalii Charadnik JOYRIDE
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:44:42
2019-03-22 09:39:07
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:45:00
2019-03-22 09:38:05
Witold Hudzik OUTLANDER
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:14:09
2019-03-22 08:28:38
Anna Bondziul QUADRIFOGLIO 4
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:14:11
2019-03-22 08:19:56
Mariusz Kąkol SAVOY 51
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:14:14
2019-03-22 08:18:57
Mariusz Kąkol ASHFORD 4
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 03:39:35
2019-03-21 22:31:17
Olaf Rynowiecki DORIS DAY
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 03:39:38
2019-03-21 21:54:07
Aleksandra Szczepaniszyn CHACCO RJT
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 03:39:41
2019-03-21 21:41:21
Katarzyna Hałoń JAMAIS DEUX SANS TROIS P
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 03:39:46
2019-03-21 21:40:37
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 20:25:12
2019-03-21 20:06:04
Justyna Klinikowska NICPOŃ
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 20:25:21
2019-03-21 18:53:10
Olaf Rynowiecki EFRON
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 20:25:52
2019-03-21 18:46:20
Michał Rynowiecki ATTYLLAN GL
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 20:26:14
2019-03-21 18:32:34
Weronika Lipiec MIKA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 20:26:24
2019-03-21 18:29:10
Beata Szuber INDIGO
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 20:25:57
2019-03-21 18:28:31
Piotr Jacek Tokarski CORRMAN
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 20:26:18
2019-03-21 18:27:50
Beata Szuber MANILA S
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 20:25:59
2019-03-21 18:16:52
Weronika Lucińska JASS
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
119 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 20:26:25
2019-03-21 15:58:04
Julia Adamska CASABLANCA
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 20:26:21
2019-03-21 14:41:14
Michalina Reszka STOKRTOKA
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 14:21:44
2019-03-21 14:20:51
Piotr Jacek Tokarski EINSTEIN
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:48:45
2019-03-21 12:26:21
Marek Wojnowski PATOS
  • 2x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:48:48
2019-03-21 11:28:06
Zofia Jankowska MUZKA
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:48:52
2019-03-21 11:27:17
Wiktoria Synowiec MUZKA
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:48:54
2019-03-21 11:26:41
Wiktoria Synowiec LEGOLAS
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:48:56
2019-03-21 11:25:44
Zofia Jankowska LEGOLAS
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:48:59
2019-03-21 11:24:44
Dobrosułka Nowowiejska IMPET
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 14:35:11
2019-03-21 11:18:11
Hanna Szyszka MODEO
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 14:35:13
2019-03-21 11:16:47
Maja Turoń MODEO
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 14:35:16
2019-03-21 11:15:10
Sara Golach IGOR
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 14:37:00
2019-03-21 11:11:40
Jakub Hanasiewicz IGOR
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 14:37:02
2019-03-21 11:06:58
Weronika Mucha MIDAS
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:49:17
2019-03-21 11:04:12
Julia Pańczyk KLARA
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:49:18
2019-03-21 10:47:00
Iga Tokarska WIXAS
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:49:21
2019-03-21 10:44:28
Iga Tokarska CHARDONNAY
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:49:22
2019-03-21 09:37:14
Izabella Rubiś DENIRO
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 08:57:52
2019-03-21 08:33:12
Emilia Wieczorek ROZKOSZ
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 08:57:52
2019-03-21 08:31:44
Michalina Czarkowska VOSSIE
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 04:21:34
2019-03-20 23:26:24
Joanna Pawlak DORRYT
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 21:35:51
2019-03-20 21:25:03
Maciej Teska BARTEK
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 21:13:49
2019-03-20 21:13:04
Jagoda Teska CZESTER
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 20:49:20
2019-03-20 20:42:39
Aleksandra Chmielińska HUZAR
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 20:49:24
2019-03-20 20:42:03
Aleksandra Chmielińska JAROSZÓWKA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 20:49:23
2019-03-20 20:36:57
Aleksandra Krzyśko SINBAD
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 20:49:22
2019-03-20 20:14:42
Natalia Kozołup LADY LUKRECJA - EWITA
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 19:43:06
2019-03-20 19:18:47
Zofia Mazur FINLANDINA
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 18:44:00
2019-03-20 14:55:27
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 18:44:02
2019-03-20 11:40:24
Mikołaj Mężyk FIDEL
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 18:44:10
2019-03-20 11:39:31
Agnieszka Bienert MOREPARK AD ALTA
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 09:01:29
2019-03-20 08:50:02
Karolina Piątkowska MARIKA
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 01:42:54
2019-03-19 21:03:49
Kaja Fiedeń DERYK
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 01:42:57
2019-03-19 21:03:05
Kamila Czartoryska HERON
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 19:45:43
2019-03-19 19:31:47
Roksana Konieczna WEKTOR K
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 19:45:45
2019-03-19 19:29:46
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 19:45:47
2019-03-19 19:29:04
Zofia Kubacka ACROBAT
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 19:06:17
2019-03-19 18:26:28
Maria Dębska BOHUN
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 19:06:19
2019-03-19 18:25:43
Maria Dębska AMERYKA
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 19:06:21
2019-03-19 18:25:22
Julia Szmuc ICE COFFEE
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 19:06:24
2019-03-19 17:54:23
Marta Malinowska PIRELLA
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 14:36:17
2019-03-19 13:59:12
Antonina Dryl OLSZYNKA
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 16:49:46
2019-03-19 13:47:30
Maja Girsa MATROS - P
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 16:49:48
2019-03-19 13:20:09
Julia Bazan ZIZI
  • 2x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 16:49:49
2019-03-19 13:17:50
Małgorzata Brodziak ELKANAN
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 13:01:27
2019-03-19 12:56:47
Julia Dutka - Horoszko L.S. CANALETTO
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 16:49:53
2019-03-19 12:01:32
Clothilde Curnis C-COS-AS
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 16:49:54
2019-03-19 09:18:12
Martyna Łomzik ELEGANT
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 21:26:38
2019-03-18 21:01:48
Kornelia Kokoszyńska AVATAR
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 21:26:35
2019-03-18 21:01:15
Justyna Fuskas-Honc ELABITHA DYLOMA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 21:26:34
2019-03-18 20:38:58
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 21:26:32
2019-03-18 18:57:26
Martyna Zielińska REXONEA P
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 21:26:30
2019-03-18 17:12:07
Maria Adamietz DROBINKA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 21:26:28
2019-03-18 17:11:26
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 16:27:34
2019-03-18 16:18:00
Magdalena Matuszewska QUITE LASSY
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 16:17:17
2019-03-18 16:15:07
Magdalena Matuszewska CASPIAN
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 16:17:22
2019-03-18 16:14:17
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 16:17:20
2019-03-18 16:12:51
Nikola Pelc LENNY
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 16:17:26
2019-03-18 16:12:08
Kornelia Birunt PASCAVELLO J
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 16:17:32
2019-03-18 12:02:28
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 16:17:34
2019-03-18 09:24:01
Barbara Filar ŁUCJA
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 21:31:06
2019-03-17 21:00:14
Julia Lubowska TAJGA
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 07:48:11
2019-03-17 19:11:15
Jasmina Dmyszewicz DOLORES M
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 17:37:38
2019-03-17 13:12:55
Marta Rymaszewska SHIRI
  • 2x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 12:31:22
2019-03-17 12:23:11
Jasmina Dmyszewicz DE VOLTAIRE
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 21:26:26
2019-03-16 19:36:10
Maria Langner GALA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 17:27:27
2019-03-16 11:23:41
Amelia Lis DIARETINA
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 20:19:00
2019-03-15 20:15:59
Paulina Szulc TURUL
  • 2x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 17:17:14
2019-03-15 14:02:24
Agata Miłowska MAXIMUS
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 17:17:07
2019-03-15 12:02:11
Emilia Wiśniewska BAD BOY
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 17:17:07
2019-03-15 12:01:13
Emilia Wiśniewska THORGAL
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 00:08:41
2019-03-14 23:31:52
Wiktor Rozpędek JAM BABINICZ
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 21:09:40
2019-03-14 20:36:12
Maja Protasiewicz DIANA
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 15:39:47
2019-03-14 13:19:39
Agnieszka Wojtczyk INDONEZJA
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 15:39:43
2019-03-14 13:14:00
Ada Starke MAJKA
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 08:20:27
2019-03-13 11:15:37
Agnieszka Pawelska GUCCILOMA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 09:16:14
2019-03-13 08:58:32
Oliwia Malińska VIPER W Z
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 07:45:13
2019-03-12 20:50:59
Anna Szklarska NARISCHA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 20:27:50
2019-03-12 17:08:20
Małgorzata Mularczyk DOMENA
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 20:27:47
2019-03-12 16:12:03
Justyna Gaczkowska COSIMA
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 07:45:18
2019-03-12 11:28:37
Paulina Janiszewska SANTI
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 13:08:46
2019-03-12 11:25:44
Maria Smaczna RUFIO
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 16:47:28
2019-03-11 16:46:18
Dominika Luty KARDO VAN'T STEENPUTJE
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 08:23:03
2019-03-11 10:25:09
Julia Tomczyk ANTONIA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 14:30:56
2019-03-11 10:24:07
Julia Tomczyk ZENTORO GT
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 13:34:27
2019-03-11 08:31:07
Dominika Luty NUCIA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 14:30:52
2019-03-11 08:30:34
Dominika Luty LOOPIGUNA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 14:30:43
2019-03-11 08:29:22
Dominika Luty EURO CALMA
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 14:30:32
2019-03-11 08:27:52
Dominika Luty ARASH
  • 2x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 14:30:29
2019-03-11 08:26:56
Dominika Luty AHMAR SAPHIR
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 14:30:26
2019-03-11 08:23:30
Dominika Luty ALMA ATA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 20:52:56
2019-03-10 20:42:29
Fazja Adrar JEDWABNY PYŁ
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 19:20:32
2019-03-10 16:41:37
Agnieszka Mierzwińska EMMA
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:20:01
2019-03-09 15:39:16
Martyna Baran BLUE BERRY
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 08:34:13
2019-03-09 10:37:21
Jarosław Szatko DAKOTA
  • 2x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 18:20:03
2019-03-09 09:15:35
Karolina Greniuk AFRYKA BH
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 21:57:25
2019-03-08 18:40:45
Aleksandra Świętochowska SZALIM
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 21:57:27
2019-03-08 18:39:49
Aleksandra Świętochowska DELONG STAR RUBY
  • 2x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 08:25:57
2019-03-08 07:21:25
Oliwia Śmigiel ENDURO M
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 08:26:00
2019-03-08 07:20:53
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 08:26:02
2019-03-08 07:20:08
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 08:26:05
2019-03-08 07:19:21
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 08:26:08
2019-03-08 07:01:44
Aleksandra Malińska QUINTANA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 08:26:13
2019-03-06 21:06:06
Filip Dziuba SAFARI
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 08:26:16
2019-03-06 21:05:32
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 19:06:26
2019-03-06 10:22:53
Alicja Piotrowska GRACE O’FAIRY
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (J.)
O036795
3. Adamska Julia bpk
2004 (JM.)
Brak
4. Adrar Fazja Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (JM.)
O042017
5. Baran Martyna brak
2004 (JM.)
35887/18
6. Barczyk Milena bpk
2004 (JM.)
O027550
7. Bazan Julia KJ PICADOR
2018 (Mł.)
O049471
8. Bienert Agnieszka Kj Partynice
S
O013531
9. Birunt Kornelia KJ Partynice Wrocław
2006 (JM.)
O049582
10. Bojda Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
2002 (J.)
O026718
11. Bojda Zuzanna JKS Jaroszówka
2001 (J.)
O026718
12. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
13. Brodziak Małgorzata Klub Jeździecki PICADOR
S
O000959
14. Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O043396
15. Chmielińska Aleksandra LKJ Hippologia Strzegom
2000 (MJ.)
O030592
16. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
17. Curnis Clothilde KJ Bachmat
S
O054031
18. Czarkowska Michalina KJ Royal
2009 (Mł.)
O053206
19. Czartoryska Kamila Brak
2005 (JM.)
O052829
20. Dąbrowska Bianka bp
2007 (JM.)
brak
21. Dębowska Natalia bpk
2005 (JM.)
Brak
22. Dębska Maria niezrzeszony
2000 (MJ.)
brak
23. Dmyszewicz Jasmina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2000 (MJ.)
O030844
24. Dryl Antonina KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O034263
25. Dutka - Horoszko Julia Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
S
O006728
26. Dziuba Filip KJ Jaroszówka
2000 (MJ.)
O040608
27. Fiedeń Kaja brak
2008 (Mł.)
brak
28. Filar Barbara AKU Thomson
S
brak
29. Fuskas-Honc Justyna Bez przynależności
S
O049280
30. Gaczkowska Justyna KJ Royal Opole
2003 (J.)
O037743
31. Girsa Maja KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O040636
32. Golach Sara bp
2009 (Mł.)
brak
33. Greniuk Karolina KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O038788
34. Hanasiewicz Jakub bp
2010 (Mł.)
brak
35. Hudzik Witold bpk
S
O039362
36. Janiszewska Paulina KS Small Cherry Trzebnica
2001 (J.)
O027574
37. Jankowska Zofia bpk
2007 (JM.)
brak
38. Kąkol Mariusz KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O015007
39. Klinikowska Justyna St. Rozpowszechniania Jeździectwa Galopuj z Nami
2007 (JM.)
brak
40. Kokoszyńska Kornelia LKJ Platan Wrocław
1999 (MJ.)
O014035
41. Konieczna Roksana KJ Bachmat Pruszowice
S
O012984
42. Kozołup Natalia JKS Jaroszówka
2004 (JM.)
O046183
43. Krzyśko Aleksandra JKS Jaroszówka
1999 (MJ.)
O030811
44. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
45. Langner Maria KJ Stajnia Ozorowice
S
O008823
46. Lipiec Weronika Klub Jeździecki Bachmat
S
Brak
47. Lis Amelia Stowarzyszenie Klub Sportowy Arkadia
2003 (J.)
O042801
48. Lubowska Julia Brak przynależności
2000 (MJ.)
0045856
49. Lucińska Weronika LKJ Platan
S
O007711
50. Luty Dominika Bpk
S
O003979
51. Luty Dominika BPK
S
O003979
52. Łomzik Martyna BPK
2005 (JM.)
O046434
53. Maciałek Aleksandra Stajnia KADARKA
2014 (Mł.)
brak
54. Maciaszek Janusz Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
O010088
55. Malinowska Marta KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2005 (JM.)
O043976
56. Malińska Aleksandra St. Sportowe Vidavia
2001 (J.)
O037742
57. Malińska Oliwia -
1999 (MJ.)
O024202
58. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
59. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
60. Mazur Zofia Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
2004 (JM.)
O049592
61. Mężyk Mikołaj Bpk
2004 (JM.)
Brak
62. Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O003208
63. Miłowska Agata Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
2007 (JM.)
O047923
64. Miśkiewicz Anna KJ Volta Miłocice Małe
S
O007369
65. Mucha Weronika bp
2008 (Mł.)
brak
66. Mularczyk Małgorzata AKU Thomson
2001 (J.)
brak
67. Nowowiejska Dobrosułka bpk
2005 (JM.)
brak
68. Pańczyk Julia bpk
2003 (J.)
brak
69. Pawelska Agnieszka Klub Jeździecki Amazonka
S
O034282
70. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O003134
71. Pawłowska Anita bpk
2003 (J.)
brak
72. Pelc Nikola brak
2005 (JM.)
brak
73. Piątkowska Karolina Karkonoski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
3903/19
74. Piotrowska Alicja SK Dębno
2001 (J.)
O038786
75. Protasiewicz Maja Klub Jeździecki Victor
2004 (JM.)
4706/19
76. Reszka Michalina brak
S
brak
77. Rozpędek Wiktor KJ Victor Mirków
S
O001237
78. Rubiś Izabella St. 4You KJ Wrocław
S
O043978
79. Rymaszewska Marta Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
2002 (J.)
O052093
80. Rynowiecki Michał KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003112
81. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
82. Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice
S
O042951
83. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O030886
84. Starke Ada AKU Thomson
S
brak
85. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (J.)
O038702
86. Świętochowska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O002750
87. Synowiec Wiktoria bpk
2007 (JM.)
brak
88. Szatko Jarosław AKU Thomson
S
5335/19
89. Szczepaniszyn Aleksandra St. Sportowe Vidavia Wrocław
S
O009666
90. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
91. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
92. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
93. Szulc Paulina St. Sportowe Vidavia Wrocław
S
O025678
94. Szyszka Hanna nn
2009 (Mł.)
nn
95. Teska Jagoda LKJ Platan
S
brak
96. Teska Maciej LKJ Platan
S
brak
97. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
98. Tokarski Piotr Jacek KJ Bachmat Pruszowice
S
O000654
99. Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
S
O001206
100. Turoń Maja bp
2009 (Mł.)
nn
101. Urbaniak Hanna St. KS Arkadia
2004 (JM.)
O051925
102. Wieczorek Emilia KJ Royal
2003 (J.)
O045616
103. Wiśniewska Emilia bpk
2002 (J.)
O036701
104. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
105. Wojtczyk Agnieszka AKU Thomson
S
brak
106. Wróblewska Magda bpk
2005 (JM.)
brak
107. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

87

ACROBAT Hanowerska POL 2003 Wałach gniada/172 F: Acorado
M: Robina
O: Janusz Kubacki
B: Niemcy
K008355 POL40414
2.

31

AFRYKA BH WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Elf/Fanimo
M: Andoria BH/Emetyt
O: ELTECH GRZEGORZ GRENIUK
B: Bogna Hupa
K025536
3.

36

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 Ogier gniada F: Torado II /
M: Alisha H / Acord II
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K017828 616009670104510 104TX18
4.

35

ALMA ATA Słow. Gorąco. POL 2006 Klacz kasztanowata F: Aleksander Der Grosse /
M: Antilopa R. / Ascot S.V.R.
O:
B: Agrospol Kosice S. R. O.
K021768 703001210790665
5.

75

AMERYKA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada/mk:156 F: Nowogródek
M: Appasionata
O: Maria Dębska
B: SK Golejewko
brak brak
6.

7

ANTONIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/171 F: Landstreicher /
M: Antoinette / Andiamo
O: Julia Tomczyk
B: Bernhard Bueter
K023654 DE433332014910
7.

37

ARASH SP POL 2014 Ogier gniada/173 F: Coriano’s Ass
M: Arista
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K026941 Brak
8.

129

ASHFORD 4 OLD POL 2004 Ogier ciemnogniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Petite Croix / Coupon
O: Mariusz Kąkol
B:
K018359 DE433331414204 103CW88
9.

115

ATTYLLAN GL SP POL 2014 Wałach gniada/175 F: Casillio / Cassini I
M: Amira / Ulco
O: Mchał Rynowiecki
B: Leszek Garstka
K024702 616009610038214
10.

74

AVATAR SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Ara
O: Małgorzata Mcgovern
B: -
K024791
11.

52

BAD BOY Typ Szlachetny POL 2004 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
O: Jarosław Mazur
B: nn
K021488
12.

100

BARTEK Wielkopolska POL 2004 Wałach gniada/173 F: Romario
M: Bajaderka
O: Izabela Gawęska
B: Andrzej Łaziński
brak 007611155804
13.

86

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
O: Janusz Kubacki
B:
K011196 5280030600283
14.

30

BLUE BERRY SP POL 2012 Klacz skarogniada/172 F: NN
M: NN
O: Joanna Słowik
B: Krzysztof Grochala
Brak 616 999 67 01191 12
15.

82

BOHUN Haflinger POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Emigrant
M: Biene
O: Ewa Siergiej
B: Ewa Siergiej
brak brak
16.

80

C-COS-AS Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2011 Mare bay/164 F: COROFINI
M: CHELBIA
O: CLOTHILDE CURNIS
B: Kalinowska Barbara
616009680079411 616009680079411
17.

64

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
O: Dariusz Matuszewski
B: Zucht & Reitsport Allgau Armin Stockem
K025531 DE441411334213
18.

122

CASABLANCA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: ALGIER
M: CORDOBA
O: Kamila Rudnicka
B: Byk Kazimierz
brak
19.

62

CASPIAN WESTF POL 2010 Wałach siwa/172 F: C-Trenton Z / Carthago
M: Lady Amour / Landstreicher
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp. z o. o.
K017252 DE441411205110
20.

20

CHABLIS HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Cador /
M: Esculypsa /
O: Jan Pobierowski
B:
brak
21.

124

CHACCO RJT HAN POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cheeyana / Cheenook
O: Aleksandra Szczepaniszyn
B: Gestut Lewitz
K025664 DE43136828011
22.

110

CHARDONNAY Holsztyńska GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado
M: Kir Royal
O: Piotr Jacek Tokarski
B: Niemcy
Brak
23.

139

CLARIMOS DSP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Clarimo
M: Levison
O: Małgorzata Garus
B: Zbigniew Szumlakowski
Brak
24.

136

CONTENDER BOY HOL GER 2004 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Paola T / Narew
O: Michal Rynowiecki
B:
K008364 DE421000202204
25.

27

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
O: Filip Dziuba
B: Dora Meifort
K023021 DE421000343410
26.

116

CORRMAN HOL POL 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: N- Kithara / Corrado I
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: Wojciech Kasperski
K012576 DE421000505007
27.

43

COSIMA Niem. Sport. POL 2011 Klacz siwa F: nn / nn
M: Cosa Che / Caretello B
O: Ryszard Gaczkowski
B: Rudiger Wassibauer
K020643 DE498870333011
28.

72

COTTON BOY Westfalski Koń Sportowy POL 2013 Wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: La Le Lu II
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Damian Ostręga
K027123 DE 441411002013
29.

99

CZESTER Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada/168 F: Qulester
M: Czesna
O: Jagoda Teska
B: Żaneta Przybył
brak 616007610044911
30.

6

DAKOTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada/168 F: WORLD STAR 4
M: DAFNIA
O: Jarosław Szatko
B: Agnieszka Wizerkaniuk
K027126 brak
31.

91

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
32.

57

DE VOLTAIRE SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
O: Jasmina Dmyszewicz
B: Michał Rynowiecki
K024903 616009610076914
33.

29

DELONG STAR RUBY SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/164 F: Hippica Koh-i-Noor
M: D-Calipsa/Correro
O: Mieczysław Świętochowski
B: Mieczysław Świętochowski
K027070 616009670078915
34.

111

DENIRO Pełna Krew Angielska POL 2008 Ogier kasztanowata F: Scufiott /
M: Delilah / Jape
O: Izabella Rubiś
B: Wiesław Saniewski
K022576 POL080000005625
35.

88

DERYK Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Faworyt
M: Darka
O: Przemysław Czekaj
B: Czekaj
brak
36.

10

DIANA Małopolska POL 2008 Klacz gniada/150 F: Gracus
M: Delicja
O: Marcin Protasiewicz
B: Marcin Protasiewicz
brak 0065902721
37.

56

DIARETINA HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Amely / Caretino
O: Krystyna Tomal
B: Cola Ackermann-Ripke
K024927 DE421000190617
38.

59

DOLORES M SP POL 2009 Klacz gniada/180 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Darda / Rosey
O: Jasmina Dmyszewicz
B: Adam Maras
K018256 616009690010209
39.

44

DOMENA Małopolska POL 2007 Klacz siwa/164 F: Eufrat
M: Dewiza
O: Anna Mularczyk
B: Ornoch Adam
brak
40.

123

DORIS DAY SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
O: Michal Rynowiecki
B: Renata Wójcik-Matelska
K019041 POL007520079208
41.

101

DORRYT SP POL 2014 Ogier gniada F: Moravia
M: Down Girl
O: Joanna Pawlak
B: Elżbieta Czepkowska-Pawlak
K025794
42.

138

DRAGONIA F SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: TURBUD QUIRINUS
M: DALIA
O: ANNA MIŚKIEWICZ
B: MAREK FERLIN
K024807
43.

70

DROBINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quasimodo van de Molendreef / Heartbreaker
M: V Danneline / Vigaro
O: Rajmund Adamietz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K021566 616009510343712
44.

114

EFRON SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Avero
M: Erotyka
O: ...
B: Racot
K011964 Pol009611116304
45.

112

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa
O: Maciej Gołąbek
B: Angenent Braun
K020492
46.

73

ELABITHA DYLOMA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo van de zuuthoeve
M: Wilian
O: Justyna Fuskas-Honc
B: J.Knaap
K019888 528003200914472
47.

81

ELEGANT Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Czador
M: Eneida
O: Zagaja Joanna
B: Mud Joanna Węgorzewo
brak POL 007 60 03257 07
48.

78

ELKANAN SP POL 2009 Ogier gniada F: VOLTAIRE
M: ELBA
O: Maria Czuchryta
B: Maria Czuchryta
K016352
49.

133

EMIR SP POL 2006 Wałach gniada/160 F: Literat
M: Ewita
O: Olbromska Iwona
B: Pacan Wiesława
brak POL 009 64 00499 06
50.

134

EMIR SP POL 2006 Wałach gniada F: Literat
M: Ewita
O: Iwona Olbromska
B: Pacan Wiesława
brak
51.

33

EMMA Oldemburska POL 2014 Klacz siwa/170 F: Cantoblanco
M: Esme
O: Agnieszka Mierzwińska
B: Paulina Hagel-Kowalska
K027062 DE418180273814
52.

21

ENDURO M SP POL 2009 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: ENTROPIA M
O: Anna Śmigiel
B: SK Moszna
K016857
53.

38

EURO CALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma
M: Emilly
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K025624
54.

92

FIDEL SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Amarant
M: Finlandia
O: Andrzej Szmyrka
B: NN
Brak
55.

94

FINLANDINA PK SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/164 F: LANDINO
M: FASCYNACJA
O: MARIUSZ KLENIUK
B: MARIUSZ KLENIUK
K009540 10622
56.

69

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashnir Van Schuttershof
O: Adamietz Sp. z o.o.
B: Gysbrechts Philip
K016311 BELW239690BWP 103OG61
57.

55

FREZJA SP POL 2005 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Freska / Elpar
O: Andrzej Urbaniak
B: Wilczewski Lech Kazimierz
K017376 POL 009 60 02240 05
58.

12

GALA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Agar /
M: Gazela / Arak
O: Maria Langner
B: SK Dębno
K018623 POL007610201306
59.

24

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
60.

3

GRACE O’FAIRY LP POL 2014 Mare grey/mk:155 F: Qualentino
M: Gloria o’Fairy
O: Alicja Piotrowska
B: Maciej Mikita
K025561 616098200118040
61.

47

GUCCILOMA KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Arthos R
M: Zicaloma
O: Agnieszka Pawelska
B: J.Van Helvoirt
K026568 528003201100554
62.

89

HERON Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Zoon
M: Hiriana
O: agnieszka czekaj
B: SK Janów Podlaski
K006266
63.

95

HUZAR Małopolska POL 2004 Ogier inna F: Jalienny
M: Huanita
O: Iwona Chmielińska
B: Stadnina Koni Walewice sp. z o.o
K009116
64.

18

IGOR KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:nn F: Jegor
M: Kaśka
O: WTWK Partynice
B: Józef Karach
nn nn
65.

108

IMPET NN POL NN Wałach siwa/kuc:NN F: nn
M: nn
O: WTWK Partynice
B: Sylwester Kosiński
brak brak
66.

121

INDIGO KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Charisma
M: Arsina/Larino
O: Beata Szuber
B: Holandia
K025073
67.

49

INDONEZJA Małopolska POL 2009 Klacz siwa/mk:148 F: Dixan
M: Isztar
O: Agnieszka Wojtczyk
B: Seweryn Maria
brak
68.

50

JAM BABINICZ XX POL 2014 Ogier kara/168 F: Needhams Fort
M: Jam Jessica
O: Rozpędek Wiktor
B: Gorczyca Robert
616POL14008425T 616POL14008425T
69.

98

JAROSZÓWKA HAN POL 2007 Klacz gniada F: Wanderfurst / Wanderbursch II
M: Jarama / Dolus
O: Iwona Chmielińśka
B: Piotr Krzyżanowski
K012417 DE455870365707
70.

117

JASS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach kasztanowata/160 F: Winer
M: Jasawa
O: Bianca Kokiel
B: Wiesław Kryszyłowicz
K026998 616009670026311
71.

34

JEDWABNY PYŁ Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata/170 F: MORAWIA
M: JEDWABNA
O: JOANNA PAWLAK
B: WIESŁAW KRYSZYŁOWICZ
K011179 POL009670151207 11476
72.

132

JOYRIDE KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Rachel / Heartbreaker
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Egbert Scheep
K024881 528210004166095
73.

41

KARDO VAN'T STEENPUTJE BWP BEL 2010 Wałach ciemnogniada F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
O: Iwona Kruszyńska
B:
K023507 056002W00295062
74.

104

KLARA SP POL 2019 Klacz kasztanowata/nn F: NN
M: NN
O: NN
B: NN
NN NN
75.

79

L.S. CANALETTO SP POL 2014 Wałach gniada/173 F: Long Star
M: Capri Zen
O: Julia Dutka - Horoszko
B: Jan Dutka
K027129
76.

96

LADY LUKRECJA - EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: Tupet
M: Lady Peggy po Lady's wise guy
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K022439 6160130119410
77.

107

LEGOLAS KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc: F: Ramona's Tequila Boy
M: Landman,s Samanta
O: WTWK Partynice
B: Anna Wyszkowska
brak
78.

63

LENNY Gypsy Cob POL 2014 Wałach srokata/mk:151 F: Redbull
M: Lene
O: Jolanta Pelc
B: MR MICHAEL SMITH
brak 05744
79.

39

LOOPIGUNA WESTF POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lupicor
M: Lagoon
O: Mateusz Michalski
B: Montis
Brak
80.

67

ŁUCJA SP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Poplon
M: Ładoga
O: Barbara Filar
B: Tomasz Gogulski
brak
81.

48

MAJKA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/170 F: Arcygraf
M: Mika
O: Ada Starke
B: Balcerzak Waldemar
brak
82.

119

MANILA S Hanowerska GER 2011 Klacz gniada F: Mighty Magic
M: Ronda
O: A. Schemelhaack
B: Niemcy
K026438
83.

90

MARIKA NN POL 2012 Klacz kara/kuc:141 F: NN
M: NN
O: Hanna Piątkowska
B: Brak
1757/19 616999610206212
84.

76

MATROS - P SP POL 2007 Wałach kasztanowata/173 F: Corleone Z
M: Malezja
O: Martyna Kołodyńska
B: Rafał Parkitny
K017835 0096700423
85.

53

MAXIMUS Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada F: LIMIT
M: MISS MALINA
O: Dorota Miłowska
B: Andrzej Potaczek
K021801
86.

19

MIDAS KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
O: WTWK Partynice
B: Piotr Koch
brak
87.

118

MIKA SP POL 2005 Klacz siwa/170 F: Cassino
M: M
O: Lipiec Weronika
B: Krzyżoszczak
Brak
88.

17

MODEO KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
O: WTWK Partynice
B: Piotr Koch
brak
89.

93

MOREPARK AD ALTA NN IRL 2010 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Tomasz, Monika, Wiktoria Płucienniczak
B: NN
K027105
90.

106

MUZKA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
O: WTWK Partynice
B: Piotr Koch
brak
91.

45

NARISCHA HOL GER 2005 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ricarda V / Contendro I
O: Anna Szklarska
B:
K022662 DE421000095105
92.

113

NICPOŃ KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc: F: Barako /
M: Nutella /
O: Magdalena Pawłowicz
B: Magdalena Pawłowicz
brak
93.

61

NUCIA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
O: Mateusz Michalski
B: Montis Sp. z o. o.
K025625 DE441411086512
94.

15

OLSZYNKA Niemiecki Koń Sportowy POL 2009 Klacz gniada/163 F: Wanderfurst
M: Okinawa
O: Emilia Rapcewicz
B: KJ Jaroszówka
K018954 DE 455-8703610-09
95.

131

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
O: Witold Hudzik
B: SK Jaroszówka
K023038 DE498878274812
96.

141

PALEGRO ARAB POL 2006 Wałach siwa/mk: F: Gwidon
M: Piguła
O: Ewa Kołodziejczyk
B: Juzef Babiś
brak
97.

65

PASCAVELLO J SP POL 2004 Wałach gniada F: Novum / Louis
M: Pepita / Popcorn
O: Dariusz Matuszewski
B: Jadwiga Jung
K011669 POL009690091204 103YU52
98.

105

PATOS MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Minaret /
M: Primavera / Bolivar
O: Marek Wojnowski
B: Jacek Soska
K024744 616006670098712
99.

84

PIRELLA SP POL 2007 Klacz siwa/180 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Polinegri / Novum
O: Joanna Pawlak
B: Aleksandra Chybicka-Myszka
K015352 POL009670087107
100.

135

PIRELLA SP POL 2007 Klacz siwa/178 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Polinegri/Novum
O: Joanna Pawlak
B: Aleksandra Chybicka-Myszka
K015352 POL009670087107
101.

127

QUADRIFOGLIO 4 Hanowerska POL 2008 Wałach gniada/165 F: Quidam's Rubin
M: Charlotte
O: Michał Rynowiecki
B: nn
K021829 DE431316728007
102.

25

QUINTANA MEKL GER 2009 Klacz gniada/172 F: Quintender / Quinar
M: Arwen / Acorado
O: Agnieszka Malińska
B: Jan Schumacher
K019372 DE427270257609
103.

68

QUITE LASSY WESTF POL 2010 Klacz gniada/164 F: Quite Capitol /
M: Lassy / Lancer III
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp. z o. o.
K020459 DE44141588410
104.

71

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
O: Małgorzata Zielińska
B: Witold Polowczyk
K019598 616009610239410 104XA65
105.

23

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
106.

102

ROZKOSZ SP POL 2013 Wałach gniada F: Nimmerdor I
M: Replika
O: Izabela Wieczorek
B: Lucjan Hilla
K026569
107.

42

RUFIO WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Fatim /
M: Roma / nn
O: Maria Smaczna
B: Tomasz Smaczny
K022299 616007670012709
108.

66

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K021685 528003200910708
109.

26

SAFARI TS POL 2012 Klacz ciemnogniada/164 F: X
M: X
O: Filip Dziuba
B: Sylwester Kosiński
K024557 616999682006912
110.

9

SANTI WLKP POL 2008 Klacz gniada/167 F: Ludger /
M: Sandis /
O: Agata Janiszewska
B: Sylwester Kosiński
K019067 616007682000108
111.

128

SAVOY 51 HAN GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Stolzenberg / Stakkato
M: Loni / Lordanos
O: Mariusz Kąkol
B:
K021068 DE431311306205 103KJ80
112.

58

SHIRI SP POL 2009 Klacz gniada/168 cm F: Bard
M: Shanti Kin
O: Marta Rymaszewska
B: Natalia Cegiełka
K020673 616009610115109
113.

97

SINBAD SP POL 2014 Wałach kasztanowata/175 F: Lik
M: Sarabi
O: Barbara Popieluch
B: Agnieszka Cholewa
2418/19 616 009 67 00703 14
114.

130

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
O: Anna Hudzik
B: Anna Hudzik
K021200 POL732010014104
115.

120

STOKRTOKA Typ Koń Mały POL 2010 Klacz siwa/146 F: NN
M: NN
O: Michalina Reszka
B: Oliwier Szymczakowski
brak 616999670128210
116.

137

SYLWESTER SP POL 2007 Wałach gniada/167 F: Wencco
M: Sisi Queen
O: Karolina Bojda
B: SK Ochaby
K016140 POL009540092307
117.

28

SZALIM SP POL 2014 Ogier gniada/165 F: Imequyl
M: Szalona Queen/Quidam de Revel
O: Łukasz Umański
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z.o.o.
K026994 616009690059614
118.

60

TAJGA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Klacz siwa/155 F: Meteor
M: Tara
O: Dominika Zając
B: Malcharek Piotr
brak 616009590085614
119.

51

THORGAL SP POL 2011 Wałach gniada/158 F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Tara
O: Jarosław Mazur
B: Mroczkowska Agnieszka
K025025 616009670098211
120.

54

TURUL Pełna Krew Angielska POL 2011 Wałach kara/166 F: Mr. Alkohol
M: Turbulencja
O: Dominika Książek
B: Elwira Porębna
K023820 616POL11007287T
121.

46

VIPER W Z ZANG NED 2006 Wałach kara F: Vigo D’arsouilles / Nabab De Reve
M: Glad Tidings / Tout Feu Dhex
O: Oliwia Malińska
B: A. Waldmann
K010976 Z602106 103KK07
122.

103

VOSSIE KUC NED 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Bogusław Czarkowski
B: Z
Brak Brak
123.

85

WEKTOR K SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Landino / Landgraf I
M: Wega / Duntron
O: Roksana Konieczna
B: Marek Kubacki
K014714 POL009611093904
124.

22

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
O: Monika Szewczyk
B:
K009989 POL009540023003 105EJ76
125.

109

WIXAS MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Szkrab
M: Witaxa
O: Piotr Jacek Tokarski
B: SK Prudnik
K027106 000000
126.

40

ZENTORO GT OLD GER 2015 Ogier skarogniada/173 F: Coupie /
M: Zampana / Chico's Boy
O: Julia Tomczyk
B: Albert Sprehe
brak DE418181050415
127.

77

ZIZI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Nobody
M: Zyrikana
O: Beata Bazan
B: Strzechowski Paweł
K026395
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
2019-03-24
2
150
2019-03-24
10
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
2019-03-24
16
Adamska Julia
bpk
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Adrar Fazja
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2019-03-24
2019-03-24
7
Baran Martyna
brak
2019-03-24
1
2019-03-24
45
Barczyk Milena
bpk
2019-03-24
1
2019-03-24
7
Bazan Julia
KJ PICADOR
ZIZI (77)
2019-03-24
1
2019-03-24
18
Bienert Agnieszka
Kj Partynice
2019-03-24
1
2019-03-24
18
Birunt Kornelia
KJ Partynice Wrocław
2019-03-24
36
2019-03-24
1
Bojda Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
SYLWESTER (137)
2019-03-24
1
2019-03-24
36
Bojda Zuzanna
JKS Jaroszówka
CLARIMOS (139)
2019-03-24
28
2019-03-24
18
2019-03-24
48
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2019-03-24
1
2019-03-24
26
Brodziak Małgorzata
Klub Jeździecki PICADOR
ELKANAN (78)
2019-03-24
15
Charadnik Vitalii
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
CHABLIS (20)
2019-03-24
1
2019-03-24
12
JOYRIDE (132)
2019-03-24
17
2019-03-24
3
100
Chmielińska Aleksandra
LKJ Hippologia Strzegom
HUZAR (95)
2019-03-24
2019-03-24
19
2019-03-24
24
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2019-03-24
10
2019-03-24
13
2019-03-24
1
200
2019-03-24
2
150
Curnis Clothilde
KJ Bachmat
2019-03-24
36
2019-03-24
36
Czarkowska Michalina
KJ Royal
VOSSIE (103)
2019-03-24
49
2019-03-24
44
Czartoryska Kamila
Brak
HERON (89)
2019-03-24
36
2019-03-24
2019-03-24
29
2019-03-24
1
Dąbrowska Bianka
bp
MIDAS (19)
2019-03-24
1
Dębowska Natalia
bpk
PIRELLA (135)
2019-03-24
1
Dębska Maria
niezrzeszony
AMERYKA (75)
2019-03-24
18
2019-03-24
18
2019-03-24
36
BOHUN (82)
2019-03-24
1
2019-03-24
18
Dmyszewicz Jasmina
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2019-03-24
1
2019-03-24
1
2019-03-24
19
Dryl Antonina
KJ Jaroszówka
2019-03-24
1
2019-03-24
36
Dutka - Horoszko Julia
Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
2019-03-24
45
2019-03-24
1
Dziuba Filip
KJ Jaroszówka
SAFARI (26)
2019-03-24
2019-03-24
Fiedeń Kaja
brak
DERYK (88)
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Filar Barbara
AKU Thomson
ŁUCJA (67)
2019-03-24
16
2019-03-24
43
Fuskas-Honc Justyna
Bez przynależności
2019-03-24
2019-03-24
1
Gaczkowska Justyna
KJ Royal Opole
COSIMA (43)
2019-03-24
1
2019-03-24
Girsa Maja
KJ Jaroszówka
2019-03-24
1
2019-03-24
36
Golach Sara
bp
IGOR (18)
2019-03-24
Greniuk Karolina
KS Small Cherry Trzebnica
2019-03-24
1
2019-03-24
36
Hanasiewicz Jakub
bp
IGOR (18)
2019-03-24
Hudzik Witold
bpk
2019-03-24
8
2019-03-24
23
OUTLANDER (131)
2019-03-24
18
2019-03-24
27
Janiszewska Paulina
KS Small Cherry Trzebnica
SANTI (9)
2019-03-24
8
2019-03-24
6
Jankowska Zofia
bpk
MUZKA (106)
2019-03-24
1
LEGOLAS (107)
2019-03-24
1
Kąkol Mariusz
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
SAVOY 51 (128)
2019-03-24
2019-03-24
9
ASHFORD 4 (129)
2019-03-24
28
Klinikowska Justyna
St. Rozpowszechniania Jeździectwa Galopuj z Nami
NICPOŃ (113)
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Kokoszyńska Kornelia
LKJ Platan Wrocław
AVATAR (74)
2019-03-24
9
2019-03-24
18
Konieczna Roksana
KJ Bachmat Pruszowice
2019-03-24
2019-03-24
Kozołup Natalia
JKS Jaroszówka
2019-03-24
1
2019-03-24
27
Krzyśko Aleksandra
JKS Jaroszówka
SINBAD (97)
2019-03-24
1
2019-03-24
31
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
2019-03-24
1
2019-03-24
15
ACROBAT (87)
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Langner Maria
KJ Stajnia Ozorowice
GALA (12)
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Lipiec Weronika
Klub Jeździecki Bachmat
MIKA (118)
2019-03-24
1
2019-03-24
36
Lis Amelia
Stowarzyszenie Klub Sportowy Arkadia
2019-03-24
2019-03-24
Lubowska Julia
Brak przynależności
TAJGA (60)
2019-03-24
23
2019-03-24
36
Lucińska Weronika
LKJ Platan
JASS (117)
2019-03-24
1
2019-03-24
2019-03-24
2
zaliczony
Luty Dominika
Bpk
2019-03-24
1
2019-03-24
2019-03-24
2
100
Luty Dominika
BPK
2019-03-24
4
2019-03-24
16
ARASH (37)
2019-03-24
16
2019-03-24
28
2019-03-24
16
2019-03-24
34
2019-03-24
2019-03-24
36
2019-03-24
1
2019-03-24
6
NUCIA (61)
2019-03-24
14
2019-03-24
22
Łomzik Martyna
BPK
ELEGANT (81)
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Maciałek Aleksandra
Stajnia KADARKA
PALEGRO (141)
2019-03-24
1
2019-03-24
1
2019-03-24
45
Maciaszek Janusz
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2019-03-24
36
2019-03-24
23
Malinowska Marta
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
PIRELLA (84)
2019-03-24
1
Malińska Aleksandra
St. Sportowe Vidavia
2019-03-24
3
50
2019-03-24
14
Malińska Oliwia
-
2019-03-24
3
100
2019-03-24
1
200
Matuszewska Magdalena
KJ Partynice Wrocław
CASPIAN (62)
2019-03-24
5
2019-03-24
21
2019-03-24
1
2019-03-24
21
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
2019-03-24
1
2019-03-24
13
Mazur Zofia
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
2019-03-24
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Mężyk Mikołaj
Bpk
FIDEL (92)
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Mierzwińska Agnieszka
KS Pegaz Chwałowice
EMMA (33)
2019-03-24
1
2019-03-24
27
Miłowska Agata
Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
MAXIMUS (53)
2019-03-24
36
2019-03-24
29
2019-03-24
18
Miśkiewicz Anna
KJ Volta Miłocice Małe
2019-03-24
50
2019-03-24
36
Mucha Weronika
bp
MIDAS (19)
2019-03-24
26
Mularczyk Małgorzata
AKU Thomson
DOMENA (44)
2019-03-24
23
2019-03-24
36
Nowowiejska Dobrosułka
bpk
IMPET (108)
2019-03-24
36
2019-03-24
Pańczyk Julia
bpk
KLARA (104)
2019-03-24
25
2019-03-24
1
Pawelska Agnieszka
Klub Jeździecki Amazonka
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Pawlak Joanna
KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
DORRYT (101)
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Pawłowska Anita
bpk
EMIR (134)
2019-03-24
1
Pelc Nikola
brak
LENNY (63)
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Piątkowska Karolina
Karkonoski Klub Jeździecki
MARIKA (90)
2019-03-24
36
2019-03-24
1
Piotrowska Alicja
SK Dębno
2019-03-24
18
Protasiewicz Maja
Klub Jeździecki Victor
DIANA (10)
2019-03-24
1
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Reszka Michalina
brak
STOKRTOKA (120)
2019-03-24
1
2019-03-24
26
Rozpędek Wiktor
KJ Victor Mirków
2019-03-24
16
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Rubiś Izabella
St. 4You KJ Wrocław
DENIRO (111)
2019-03-24
2019-03-24
1
zaliczony
Rymaszewska Marta
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
SHIRI (58)
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Rynowiecki Michał
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2019-03-24
1
2019-03-24
20
Rynowiecki Olaf
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
EFRON (114)
2019-03-24
1
2019-03-24
11
DORIS DAY (123)
2019-03-24
1
150
2019-03-24
4
Smaczna Maria
KS Pegaz Chwałowice
RUFIO (42)
2019-03-24
1
2019-03-24
30
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2019-03-24
24
2019-03-24
17
Starke Ada
AKU Thomson
MAJKA (48)
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Stasiulewicz Wiktoria
bpk
2019-03-24
2019-03-24
Świętochowska Aleksandra
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
SZALIM (28)
2019-03-24
34
2019-03-24
6
2019-03-24
1
2019-03-24
18
Synowiec Wiktoria
bpk
MUZKA (106)
2019-03-24
1
LEGOLAS (107)
2019-03-24
1
Szatko Jarosław
AKU Thomson
DAKOTA (6)
2019-03-24
18
2019-03-24
18
Szczepaniszyn Aleksandra
St. Sportowe Vidavia Wrocław
2019-03-24
29
2019-03-24
20
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
WERBEL (22)
2019-03-24
7
2019-03-24
7
Szklarska Anna
SK Kruszyńscy
2019-03-24
22
2019-03-24
12
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
MANILA S (119)
2019-03-24
28
2019-03-24
11
INDIGO (121)
2019-03-24
1
2019-03-24
36
Szulc Paulina
St. Sportowe Vidavia Wrocław
TURUL (54)
2019-03-24
18
2019-03-24
1
Szyszka Hanna
nn
MODEO (17)
2019-03-24
1
Teska Jagoda
LKJ Platan
CZESTER (99)
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Teska Maciej
LKJ Platan
BARTEK (100)
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
DAMAR (91)
2019-03-24
5
2019-03-24
5
WIXAS (109)
2019-03-24
1
2019-03-24
1
2019-03-24
1
2019-03-24
2019-03-24
25
Tokarski Piotr Jacek
KJ Bachmat Pruszowice
EINSTEIN (112)
2019-03-24
36
2019-03-24
31
CORRMAN (116)
2019-03-24
32
Tomczyk Julia
KS Small Cherry Trzebnica
2019-03-24
3
2019-03-24
26
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Turoń Maja
bp
MODEO (17)
2019-03-24
1
Urbaniak Hanna
St. KS Arkadia
FREZJA (55)
2019-03-24
2019-03-24
Wieczorek Emilia
KJ Royal
ROZKOSZ (102)
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Wiśniewska Emilia
bpk
THORGAL (51)
2019-03-24
1
2019-03-24
1
BAD BOY (52)
2019-03-24
1
2019-03-24
36
Wojnowski Marek
bpk
PATOS (105)
2019-03-24
18
2019-03-24
1
Wojtczyk Agnieszka
AKU Thomson
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Wróblewska Magda
bpk
EMIR (133)
2019-03-24
18
2019-03-24
1
Zielińska Martyna
KS Pegaz w Chwałowicach
2019-03-24
25

Number of Riders: 107

Number of Horses: 127

The sum of prizes: 1 200.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl