Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZRiT-B WTWK Partynice
KJ Partynice, 3.03.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
102 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 08:05:10
2019-03-03 08:05:10
Maksymilian Parkitny CARIDIX Z
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 08:03:23
2019-03-03 08:03:23
Maksymilian Parkitny FERRARI
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 16:16:23
2019-03-01 16:16:23
Victoria Glomb NASTURCJA
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 13:49:36
2019-03-01 13:49:36
Izabella Rubiś DENIRO
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 01:19:00
2019-02-28 21:13:52
Weronika Lucińska JASS
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:27:46
2019-02-28 20:22:41
Beata Byś GEMME-S
  • 2x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:27:49
2019-02-28 20:19:37
Małgorzata Brodziak ELKANAN
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:11:10
2019-02-28 19:51:59
Beata Szuber EINSTEIN
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:11:12
2019-02-28 19:45:45
Beata Szuber MANILA S
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:11:14
2019-02-28 19:07:53
Damian Brzózka INFERNO
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:11:15
2019-02-28 18:09:31
Iga Tokarska CHARDONNAY
  • 2x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:11:19
2019-02-28 17:56:33
Iga Tokarska WIXAS
  • 2x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:11:22
2019-02-28 17:33:06
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:11:24
2019-02-28 16:57:14
Olga Hałub OMITA-S
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 13:57:57
2019-02-28 13:55:33
Kamila Cygan JEDWABNY PYŁ
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 13:58:00
2019-02-28 12:21:05
Sara Śnioch GRENADA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 13:58:05
2019-02-28 09:29:00
Patrycja Tabisz DAKOTA
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 07:24:33
2019-02-28 06:43:00
Bartłomiej Rogaczewski MEJSON
  • 2x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 07:24:36
2019-02-28 06:41:12
Julia Górlicka TORO
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
80 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 22:59:37
2019-02-27 22:56:44
Andrea Kreutzer KASZMIR
  • 2x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 22:59:39
2019-02-27 22:56:04
Marek Wojnowski PATOS
  • 2x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 22:52:03
2019-02-27 22:51:20
Justyna Fuskas-Honc ELABITHA DYLOMA
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
77 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 21:47:24
2019-02-27 21:47:13
Olga Tomanek WINNIE
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 21:47:27
2019-02-27 21:46:11
Olga Tomanek TURBUD IQ
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 21:45:37
2019-02-27 21:41:46
Anna Rumin ELEANOR RIGBY
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 21:45:37
2019-02-27 20:44:12
Emilia Wiśniewska BAD BOY
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 21:45:40
2019-02-27 20:42:27
Emilia Wiśniewska THORGAL
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:16:36
2019-02-27 20:12:44
Victoria Glomb ROSSIR
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:16:39
2019-02-27 20:12:03
Victoria Glomb DREAMER
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:02:46
2019-02-27 19:47:36
Michalina Szymankiewicz BUGATTI KG
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
69 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:02:49
2019-02-27 19:34:18
Clothilde Curnis C-COS-AS
  • 2x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 16:12:48
2019-02-27 15:35:11
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 16:12:53
2019-02-27 15:34:27
Zofia Kubacka ACROBAT
  • 2x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 16:13:12
2019-02-27 14:24:26
Zuzanna Wiewióra IGOR
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 16:14:16
2019-02-27 14:19:32
Zofia Jankowska MIDAS
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 16:14:21
2019-02-27 14:18:09
Dobrosułka Nowowiejska IMPET
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 16:14:24
2019-02-27 14:16:52
Wiktoria Synowiec MUZKA
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 12:31:38
2019-02-27 10:47:12
Kaja Żuk BODER
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 14:14:49
2019-02-27 08:24:32
Marta Rymaszewska SHIRI
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 06:40:26
2019-02-27 00:06:09
Joanna Pawlak SHIRI
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 06:40:27
2019-02-26 23:59:07
Ewa Browarska PIRELLA
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
58 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 06:40:38
2019-02-26 21:39:04
Anna Magierska CALITICO
  • 2x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 06:40:38
2019-02-26 21:20:24
Agata Miłowska MAXIMUS
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 17:34:59
2019-02-26 16:36:01
Aleksandra Szczepaniszyn CHACCO RJT
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 2x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 22:32:47
2019-02-25 22:28:44
Patrycja Tabisz ASSADUR
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 21:03:39
2019-02-25 21:00:49
Karolina Piątkowska MARIKA
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 20:56:16
2019-02-25 20:34:50
Martyna Łomzik ELEGANT
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 20:56:17
2019-02-25 19:14:07
Aleksandra Skąpska LE COU COU
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 06:50:29
2019-02-25 17:12:37
Julia Dutka - Horoszko L.S. CANALETTO
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 17:55:18
2019-02-25 12:11:25
Kalina Nagrodzka KALINKA
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 17:55:23
2019-02-25 10:05:59
Emilia Wieczorek ROZKOSZ
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
46 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 17:55:27
2019-02-25 10:04:44
Michalina Czarkowska VOSSIE
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:24:49
2019-02-25 00:10:31
Ewa Milian SENTENCJA
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:24:52
2019-02-25 00:07:48
Alicja Kozłowska GINA
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:24:57
2019-02-25 00:05:02
Nikola Kosakiewicz ENRICO
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:26:35
2019-02-25 00:02:58
Milena Kolawa NIKI
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:26:17
2019-02-25 00:01:20
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:26:45
2019-02-24 23:59:44
Sara Bętkowska MANCHESTER 0012
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 18:59:37
2019-02-24 18:21:46
Pola Birger EL DŻAMA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 18:59:39
2019-02-24 18:09:36
Kornelia Kokoszyńska AVATAR
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 18:49:16
2019-02-23 18:01:49
Agnieszka Bienert MOREPARK AD ALTA
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 10:14:51
2019-02-23 16:14:56
Aleksandra Malińska QUINTANA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 11:09:24
2019-02-22 20:24:53
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 12:15:43
2019-02-22 11:46:53
Hanna Urbaniak FREZJA
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 12:15:44
2019-02-22 11:46:51
Amelia Lis DIARETINA
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
29 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 21:11:08
2019-02-21 21:00:57
Kaja Nowak P-GINEWRA
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 21:11:07
2019-02-21 20:53:08
Damian Brzózka ELIOT
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 21:11:06
2019-02-21 20:52:49
Damian Brzózka CRISTAL B
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 20:17:06
2019-02-21 17:49:13
Katarzyna Miozga ZEFIRA
  • 2x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:37:46
2019-02-21 12:26:48
Jarosław Szatko DAKOTA
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 06:58:44
2019-02-20 19:43:45
Magdalena Filiks TAJGA
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 17:14:04
2019-02-20 09:59:29
Wiktor Rozpędek DIANA
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 08:12:11
2019-02-19 21:35:08
Aleksandra Muszyńska SAKAR
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 18:15:16
2019-02-19 09:45:11
Maria Adamek FIGA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 18:15:18
2019-02-19 09:43:32
Maria Adamek GRUBIANIN
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 17:51:59
2019-02-18 16:05:38
Patrycja Urbaniak EROIKA
  • 2x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 17:52:01
2019-02-18 16:04:53
Zuzanna Społowicz WOODY ALLEN
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 17:51:56
2019-02-18 16:04:12
Artur Społowicz DOLCE BIE
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 17:51:54
2019-02-18 16:03:40
Artur Społowicz WYBIEG
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 17:48:47
2019-02-18 16:02:06
Artur Społowicz ROSA SORDIA
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 14:59:28
2019-02-17 23:01:58
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 19:33:02
2019-02-17 19:31:43
Natalia Anopczenko AFISZ
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
  • 2x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 13:56:43
2019-02-17 13:43:40
Maja Kulik TABASCO
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 06:59:32
2019-02-17 08:48:43
Hanna Szymańska DAR-Ł
  • 2x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 17:14:07
2019-02-15 11:45:56
Martyna Baran BLUE BERRY
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 21:19:46
2019-02-15 09:59:45
Oliwia Malińska VIPER W Z
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 15:27:31
2019-02-15 07:51:33
Alicja Piotrowska GRACE O’FAIRY
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 11:09:21
2019-02-15 07:26:34
Aleksandra Świętochowska SZALIM
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 15:27:43
2019-02-15 07:25:41
Aleksandra Świętochowska DELONG STAR RUBY
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 21:37:56
2019-02-14 21:26:23
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 21:37:58
2019-02-14 21:25:45
Filip Dziuba SAFARI
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 21:02:37
2019-02-14 20:55:18
Dominik Jazienicki WHISKY
  • 2x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 21:02:40
2019-02-14 20:54:11
Dominik Jazienicki REVANSH
  • 2x 3/LL/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamek Maria LZJ Drama Zbrosławice
2003 (J.)
O046030
2. Anopczenko Natalia KJ Jaroszówka
1999 (MJ.)
O033045
3. Baran Martyna brak
2004 (JM.)
35887/18
4. Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (J.)
O039226
5. Bienert Agnieszka KJ Partynice
S
O013531
6. Birger Pola bpk
S
O026987
7. Brodziak Małgorzata Klub Jeździecki PICADOR
S
O000959
8. Browarska Ewa Kj Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O044336
9. Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
10. Byś Beata KJ PARTYNICE
S
O009678
11. Curnis Clothilde KJ Bachmat
S
O054031
12. Cygan Kamila KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (JM.)
O043216
13. Czarkowska Michalina KJ Royal
2009 (Mł.)
O053206
14. Dutka - Horoszko Julia niezrzeszony
S
O006728
15. Dziuba Filip KJ Jaroszówka
2000 (MJ.)
O040608
16. Filiks Magdalena KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O012839
17. Fuskas-Honc Justyna bpk
S
O049280
18. Glomb Victoria KJ Jaroszówka
2001 (J.)
O026511
19. Górlicka Julia KJ Dworzysko
2002 (J.)
O045581
20. Gosztyła Weronika Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2005 (JM.)
brak
21. Hałub Olga bpk
S
O012283
22. Jankowska Zofia bpk
2007 (JM.)
brak
23. Jazienicki Dominik JKS W SIODLE
2003 (J.)
O045650
24. Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
2001 (J.)
O038727
25. Kokoszyńska Kornelia LKJ Platan Wrocław
1999 (MJ.)
O014035
26. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045735
27. Kosakiewicz Nikola Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2004 (JM.)
brak
28. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O042796
29. Kreutzer Andrea bpk
1999 (MJ.)
O026825
30. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
31. Kulik Maja Soymax Horse Team
2003 (J.)
O053154
32. Lis Amelia Stowarzyszenie Klub Sportowy Arkadia
2003 (J.)
Brak
33. Lucińska Weronika LKJ Platan
S
O007711
34. Łomzik Martyna BPK
2005 (JM.)
O046434
35. Magierska Anna Klub Jeździecki Picador
S
4872/19
36. Malińska Aleksandra St. Sportowe Vidavia
2001 (J.)
O037742
37. Malińska Oliwia -
1999 (MJ.)
O024202
38. Milian Ewa Królewski KJ Wiktoria
S
O024394
39. Miłowska Agata BEZ PRZYNALEŻNOŚCI
2007 (JM.)
0047923
40. Miozga Katarzyna Lkj Platan
2002 (J.)
O043319
41. Muszyńska Aleksandra Brak
2001 (J.)
Brak
42. Nagrodzka Kalina LKJ Platan
2004 (JM.)
O045850
43. Nowak Kaja brak
2005 (JM.)
O049264
44. Nowowiejska Dobrosułka bpk
2005 (JM.)
brak
45. Parkitny Maksymilian POL
2003 (J.)
10139219
46. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O003134
47. Piątkowska Karolina Karkonoski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
3903/19
48. Piotrowska Alicja SK Dębno
2001 (J.)
O038786
49. Rogaczewski Bartłomiej KJ Dworzysko
S
O013279
50. Rozpędek Wiktor KJ Victor Mirków
S
O001237
51. Rubiś Izabella St. 4You KJ Wrocław
S
O043978
52. Rumin Anna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2001 (J.)
O048783
53. Rymaszewska Marta Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
2002 (J.)
O052093
54. Skąpska Aleksandra Stadnina Koni Kruszyńscy
2000 (MJ.)
O036344
55. Śnioch Sara JKS Dako-Galant Skibno
S
O011940
56. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
57. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O036095
58. Świętochowska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O002750
59. Synowiec Wiktoria bpk
2007 (JM.)
brak
60. Szatko Jarosław brak
S
brak
61. Szczepaniszyn Aleksandra St. Sportowe Vidavia Wrocław
S
O009666
62. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
63. Szymankiewicz Michalina LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O044791
64. Szymańska Hanna St. Sportowe Vidavia Wrocław
2006 (JM.)
O044343
65. Tabisz Patrycja LKJ Hippologia Strzegom
S
O013674
66. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
67. Tomanek Olga KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O033895
68. Urbaniak Hanna St. KS Arkadia
2004 (JM.)
O051925
69. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O047431
70. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
71. Wieczorek Emilia KJ Royal
2003 (J.)
O045616
72. Wiewióra Zuzanna bpk
2005 (JM.)
brak
73. Wiśniewska Emilia bpk
2002 (J.)
O036701
74. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
75. Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

63

ACROBAT Hanowerska POL 2003 Wałach gniada/172 F: Acorado
M: Robina
O: Janusz Kubacki
B: Niemcy
K008355 POL40414
2.

17

AFISZ MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Awans /
M: Astella / Veritas G
O: Magdalena Anopczenko
B: SK Janów Podlaski
K021354 616006580309811
3.

53

ASSADUR MŁP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Dounba /
M: Assunta / Kwartet
O: Anna Tabisz
B: SK Janów Podlaski
K014019 POL00680421507
4.

38

AVATAR SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Ara
O: Małgorzata Mcgovern
B: -
K024791
5.

73

BAD BOY Typ Szlachetny POL 2004 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
O: Jarosław Mazur
B: nn
K021488
6.

62

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
O: Janusz Kubacki
B:
K011196 5280030600283
7.

1

BLUE BERRY SP POL 2012 Klacz skarogniada/172 F: NN
M: NN
O: Joanna Słowik
B: Krzysztof Grochala
Brak 616 999 67 01191 12
8.

60

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/mk: F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
9.

68

BUGATTI KG SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Casillio
M: Bu Baja KG
O: Agnieszka Szymankiewicz
B: Grzegorz Komin
K023970 616009610134512
10.

69

C-COS-AS Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2011 Mare bay/164 F: COROFINI
M: CHELBIA
O: CLOTHILDE CURNIS
B: Kalinowska Barbara
616009680079411 616009680079411
11.

59

CALITICO HAN GER 2009 Wałach ciemnogniada/170 F: Calido /
M: Alexa / Athletico
O: Anna Weisert-Magierska
B: Jurgen Husmann
K023625 DE431314900309
12.

102

CARIDIX Z ZANG BEL 2013 Wałach siwa F: Carissmius Z / Clintissimo Z
M: Dixi Z / Denver
O: Rafał Parkitny
B: A. Mijten
K025653 056015Z55822513
13.

55

CHACCO RJT HAN POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cheeyana / Cheenook
O: Aleksandra Szczepaniszyn
B: Gestut Lewitz
K025664 DE43136828011
14.

89

CHARDONNAY Holsztyńska GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado
M: Kir Royal
O: Piotr Jacek Tokarski
B: Niemcy
Brak
15.

11

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
O: Filip Dziuba
B: Dora Meifort
K023021 DE421000343410
16.

31

CRISTAL B SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z / Contender
M: Zandorella K Z / Zandor Z
O: Daniel Brzózka
B: Daniel Brzózka
K025098 616999680051713
17.

4

DAKOTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada/168 F: WORLD STAR 4
M: DAFNIA
O: Jarosław Szatko
B: Agnieszka Wizerkaniuk
1833/19 brak
18.

84

DAKOTA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/165 F: U Can't Lose
M: Delta I
O: Tomasz Kret
B: Jan Stępień
brak 616009640077215
19.

91

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
20.

15

DAR-Ł SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: CORLEONE Z
M: DREZYNA
O: Magdalena Szymańska
B: Jan Łukaszczyk
K015075 616009670041297
21.

14

DELONG STAR RUBY SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/164 F: Hippica Koh-i-Noor
M: D-Calipsa/Correro
O: Mieczysław Świętochowski
B: Mieczysław Świętochowski
K027070 616009670078915
22.

98

DENIRO Pełna Krew Angielska POL 2008 Ogier kasztanowata F: Scufiott /
M: Delilah / Jape
O: Izabella Rubiś
B: Wiesław Saniewski
K022576 POL080000005625
23.

28

DIANA Małopolska POL 2008 Klacz gniada/150 F: Gracus
M: Delicja
O: Marcin Protasiewicz
B: Marcin Protasiewicz
brak 0065902721
24.

35

DIARETINA HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Amely / Caretino
O: Krystyna Tomal
B: Cola Ackermann-Ripke
K024927 DE421000190617
25.

21

DOLCE BIE Małopolska POL 2014 Wałach kasztanowata F: Biegacz
M: Dolce Vita
O: Katarzyna Społowicz
B: SK Prudnik
K025622 616006690058314
26.

71

DREAMER Deutsches Sportpferd POL 2013 Wałach siwa/166 F: No Limit
M: Demagogia
O: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o.
K025196 DE 455879110513
27.

86

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa
O: Maciej Gołąbek
B: Angenent Braun
K020492
28.

37

EL DŻAMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Pola Birger
B: SK Prudnik
K015164 616009690137209
29.

77

ELABITHA DYLOMA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo van de zuuthoeve
M: Wilian
O: Justyna Fuskas-Honc
B: J.Knaap
K019888 528003200914472
30.

72

ELEANOR RIGBY SP POL 2008 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Elba / Freedom's Choice
O: Krzysztof Rumin
B: Michał Szadkowski
K015451
31.

50

ELEGANT Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Czador
M: Eneida
O: Zagaja Joanna
B: Mud Joanna Węgorzewo
brak POL 007 60 03257 07
32.

32

ELIOT SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Elipsa / Ludger
O: Katarzyna Sebastian
B: Sylwester Kosiński
K013924 616009680040609
33.

95

ELKANAN SP POL 2009 Ogier gniada F: VOLTAIRE
M: ELBA
O: Maria Czuchryta
B: Maria Czuchryta
K016352
34.

41

ENRICO XX POL 2005 Wałach skarogniada/mk:157 F: Surako
M: Enigma
O: Izabela Kosakiewicz
B: Polska Korporacja Inwestycyjna S.A.
brak 1142/2005
35.

22

EROIKA KUC POL 2002 Klacz dereszowata/kuc:140 F: Dżagar
M: Eureka
O: Tomasz Kowala
B: Nn
K009180 10397
36.

101

FERRARI KWPN NED 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: John Gunvar Knutsen
B: W. van der Bij
528003201000913 105RY82
37.

24

FIGA Małopolska POL 2009 Klacz kasztanowata F: DAM-DAM
M: FINKA
O: KATARZYNA ADAMEK
B: JAROSŁAW KAWALEC
K022598
38.

34

FREZJA SP POL 2005 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Freska / Elpar
O: Andrzej Urbaniak
B: Wilczewski Lech Kazimierz
K017376 POL 009 60 02240 05
39.

94

GEMME-S SP POL 2007 Klacz gniada/164 F: Cajero
M: Germnica
O: Mirosław Stanisz
B: Mirosław Stanisz
K021196 POL009670077207
40.

40

GINA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzystof Król
B:
K020394 DE417170389208
41.

13

GRACE O’FAIRY LP POL 2014 Mare grey/mk:155 F: Qualentino
M: Gloria o’Fairy
O: Alicja Piotrowska
B: Maciej Mikita
K025561 616098200118040
42.

83

GRENADA SP POL 2008 Klacz siwa/156 F: Ekwador /
M: Grammy /
O: Sara Śnioch
B: Katarzyna Milczarek
K022119 61600964008908
43.

25

GRUBIANIN Małopolska POL 21.04.2005 Wałach gniada/167 F: Banita
M: Graffa
O: Katarzyna Adamek
B: Stadnina koni Ochaby
K010894 11329
44.

64

IGOR KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:nn F: nn
M: nn
O: WTWK Partynice
B: nn
nn nn
45.

66

IMPET NN POL NN Wałach siwa/kuc:NN F: nn
M: nn
O: WTWK Partynice
B: Sylwester Kosiński
brak brak
46.

88

INFERNO WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada/175 F: Sokrates / Corrado I
M: Insygnia / Barbur
O: Katarzyna Kulpińska
B: SK Pępowo
K025040 616007670101514
47.

97

JASS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach kasztanowata/160 F: Winer
M: Jasawa
O: Bianca Kokiel
B: Wiesław Kryszyłowicz
K026998 616009670026311
48.

82

JEDWABNY PYŁ Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Moravia
M: Jedwabna
O: Joanna Pawlak
B: Wiesław Kryszyłowicz
K011179
49.

45

KALINKA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Piast
M: Katanga
O: Marek Kucharski
B: PPHU GREJPOL Jerzy Grzela
K026480
50.

78

KASZMIR Wielkopolska POL 2011 Wałach kasztanowata/160 F: KILER
M: KANIA
O: ANDREA KREUTZER
B: Edyta Stachowiak
K021791
51.

100

L.S. CANALETTO SP POL 2014 Wałach gniada/173 F: Long Star
M: Capri Zen
O: Julia Dutka - Horoszko
B: Jan Dutka
K027129
52.

51

LE COU COU OS POL 2009 Wałach kasztanowata F: Lizarazu / Lancer II
M: Paulina / Chico's Boy
O:
B: Werner Brand-Kruth
K018361 DE418182092009 105IF64
53.

44

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE410100383201
54.

87

MANILA S Hanowerska GER 2011 Klacz gniada F: Mighty Magic
M: Ronda
O: A. Schemelhaack
B: Niemcy
K026438
55.

52

MARIKA NN POL 2012 Klacz kara/kuc:141 F: NN
M: NN
O: Hanna Piątkowska
B: Brak
1757/19 616999610206212
56.

58

MAXIMUS Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada F: LIMIT
M: MISS MALINA
O: Dorota Miłowska
B: Andrzej Potaczek
K021801
57.

80

MEJSON Szlachetna Polkrew POL 2015 Wałach kasztanowata/172 F: Wieland
M: Mejsi V
O: Bartłomiej Rogaczewski
B: Rogala Piotr
K026948
58.

65

MIDAS KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
O: WTWK Partynice
B: Piotr Koch
brak
59.

36

MOREPARK AD ALTA NN IRL 2010 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Tomasz, Monika, Wiktoria Płucienniczak
B: NN
Brak
60.

67

MUZKA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
O: WTWK Partynice
B: Piotr Koch
brak
61.

99

NASTURCJA SP POL 2006 Klacz gniada F: Butanol
M: Noreta
O: Magdalena Czuba-Glomb
B: .
K021322 POL009670086705
62.

43

NIKI KUC POL 2001 Ogier tarantowata/kuc:137 F: Demether / Alex van de Kamperweg
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Krzysztof Król
B: Piotr Siębor
K014539 POL013670092901
63.

54

NUMCIMBA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Cimba / Castillo
O: Agnieszka Kluka
B: Agroterra Sp. z o. o.
K023099 DE441411088012
64.

92

OMITA-S SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Power Prince /
M: Oskara / Kasjan
O: Mirosław Stanisz
B: Mirosław Stanisz
K018362 POL009670097702
65.

33

P-GINEWRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz gniada/165 F: Grand Amour
M: Pokusa
O: Gomułkiwicz Marian
B: Gomułkiwicz Marian
brak POL 009 67 01291 05
66.

79

PATOS MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Minaret /
M: Primavera / Bolivar
O: Marek Wojnowski
B: Jacek Soska
K024744 616006670098712
67.

42

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
K015956 POL013670072705
68.

57

PIRELLA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Polinegri / Novum
O: Joanna Pawlak
B: Aleksandra Chybicka-Myszka
K015352 POL009670087107
69.

5

QUINTANA MEKL GER 2009 Klacz gniada/172 F: Quintender / Quinar
M: Arwen / Acorado
O: Agnieszka Malińska
B: Jan Schumacher
K019372 DE427270257609
70.

10

REVANSH Pełna Krew Angielska POL 2014 Wałach kasztanowata/169 F: Kupets
M: Red Sail
O: Sylwia Jazienicka
B: Millennium Stud Sp. z o.o.
K024729 150/2015
71.

19

ROSA SORDIA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/172 F: Sword
M: Rossa Brenna
O: Artur Społowicz
B: Sk Prudnik sp.z o.o.
K026939 616009690060114
72.

70

ROSSIR Małopolska POL 2013 Wałach kasztanowata F: Irches
M: Rosita
O: Artur Społowicz
B: SK Prudnik
K025621 616006690058013
73.

47

ROZKOSZ SP POL 2013 Wałach gniada F: Nimmerdor I
M: Replika
O: Izabela Wieczorek
B: Lucjan Hilla
K026569
74.

12

SAFARI TS POL 2012 Klacz ciemnogniada/164 F: X
M: X
O: Filip Dziuba
B: Sylwester Kosiński
K024557 616999682006912
75.

27

SAKAR Wielkopolska POL 2007 Wałach kasztanowata/175 F: Bujak
M: Szumka
O: Dominika Zając
B: Tomasz Szymański
Brak POL 007 61 00178 07
76.

39

SENTENCJA SP POL 2004 Klacz gniada F: Lider /
M: 616009670065104
O: Józef Francuz
B: Ilona Dobosz
K022249 616009670065104
77.

61

SHIRI SP POL 2009 Klacz gniada/168 cm F: Bard
M: Shanti Kin
O: Marta Rymaszewska
B: Natalia Cegiełka
K020673 616009610115109
78.

56

SHIRI SP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Bard
M: Shanti Kin
O: Marta Rymaszewska
B: Natalia Cegielka
K020673 616009610115109
79.

2

SZALIM SP POL 2014 Ogier gniada/165 F: Imequyl
M: Szalona Queen/Quidam de Revel
O: Łukasz Umański
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z.o.o.
K026994 616009690059614
80.

18

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: Tomasz Uryga
B:
K020526 056015Z55542801 BEL40167
81.

16

TABASCO Wielkopolska POL 2006 Wałach kara/178 F: Demut
M: Tamatawa
O: Grzegorz Kulik
B: Andrzej Kuświk
K016873 007610051806
82.

29

TAJGA SP POL 2014 Klacz siwa/160 F: Meteor
M: Tara
O: Dominika Zając
B: -
K027078 -
83.

74

THORGAL SP POL 2011 Wałach gniada/158 F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Tara
O: Jarosław Mazur
B: Mroczkowska Agnieszka
K025025 616009670098211
84.

81

TORO Traken POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Eloqwent
M: Talina
O: Bartłomiej Rogaczewski
B: Bielski
K023286
85.

76

TURBUD IQ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Turbud-Ironia / Turbud Tempo
O: Michał Tomanek
B: -
K023355 616009670123711
86.

3

VIPER W Z ZANG NED 2006 Wałach kara F: Vigo D’arsouilles / Nabab De Reve
M: Glad Tidings / Tout Feu Dhex
O: Oliwia Malińska
B: A. Waldmann
K010976 Z602106 103KK07
87.

48

VOSSIE KUC NED 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Bogusław Czarkowski
B: Z
Brak Brak
88.

9

WHISKY Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz siwa/162 F: Corvallo
M: Waria
O: Klaudia Rausińska
B: Joanna Rausińska
K022058 616009670095511
89.

75

WINNIE Małopolska POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Bre-Gun
M: Wiza
O: Michał Tomanek
B: Marta Heblik
K023824 616006540098712
90.

90

WIXAS MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Szkrab
M: Witaxa
O: Piotr Jacek Tokarski
B: SK Prudnik
K027106 000000
91.

23

WOODY ALLEN KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: nn
M: nn
O: Artur Społowicz
B: nn
K024553 616999670107514
92.

20

WYBIEG MŁP POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Biegacz
M: Wygrana
O: Artur Społowicz
B: SK Prudnik
K026940 616006690059714
93.

30

ZEFIRA Szlachetna Półkrew POL 2001 Klacz ciemnogniada/167 F: Elvis
M: Zazula
O: Renata Szwaczka
B: Renata Szwaczka
brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamek Maria
LZJ Drama Zbrosławice
FIGA (24)
2019-03-03
1
2019-03-03
1
2019-03-03
1
Anopczenko Natalia
KJ Jaroszówka
AFISZ (17)
2019-03-03
22
2019-03-03
29
2019-03-03
Baran Martyna
brak
2019-03-03
10
2019-03-03
28
Bętkowska Sara
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-03-03
22
Bienert Agnieszka
KJ Partynice
2019-03-03
1
2019-03-03
1
Birger Pola
bpk
2019-03-03
25
2019-03-03
1
Brodziak Małgorzata
Klub Jeździecki PICADOR
ELKANAN (95)
2019-03-03
8
2019-03-03
1
100
Browarska Ewa
Kj Pawlak Equestrian Wroclaw
PIRELLA (57)
2019-03-03
6
2019-03-03
7
Brzózka Damian
St. KJ Tradycja Siedlnica
2019-03-03
19
2019-03-03
13
ELIOT (32)
2019-03-03
2
150
2019-03-03
2
75
INFERNO (88)
2019-03-03
19
2019-03-03
2019-03-03
21
Byś Beata
KJ PARTYNICE
GEMME-S (94)
2019-03-03
1
2019-03-03
1
Curnis Clothilde
KJ Bachmat
2019-03-03
21
2019-03-03
1
Cygan Kamila
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2019-03-03
1
150
2019-03-03
1
200
Czarkowska Michalina
KJ Royal
VOSSIE (48)
2019-03-03
9
2019-03-03
31
Dutka - Horoszko Julia
niezrzeszony
2019-03-03
1
2019-03-03
2019-03-03
29
Dziuba Filip
KJ Jaroszówka
2019-03-03
11
SAFARI (12)
2019-03-03
17
2019-03-03
10
Filiks Magdalena
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
TAJGA (29)
2019-03-03
1
2019-03-03
Fuskas-Honc Justyna
bpk
2019-03-03
17
2019-03-03
1
zaliczony
2019-03-03
Glomb Victoria
KJ Jaroszówka
ROSSIR (70)
2019-03-03
22
2019-03-03
26
DREAMER (71)
2019-03-03
37
2019-03-03
37
2019-03-03
40
Górlicka Julia
KJ Dworzysko
TORO (81)
2019-03-03
3
zaliczony
2019-03-03
Gosztyła Weronika
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2019-03-03
1
Hałub Olga
bpk
OMITA-S (92)
2019-03-03
Jankowska Zofia
bpk
MIDAS (65)
2019-03-03
1
2019-03-03
1
Jazienicki Dominik
JKS W SIODLE
WHISKY (9)
2019-03-03
1
2019-03-03
1
REVANSH (10)
2019-03-03
1
2019-03-03
1
Kluka Maja
St. Sportowe Vidavia Wrocław
2019-03-03
6
2019-03-03
Kokoszyńska Kornelia
LKJ Platan Wrocław
AVATAR (38)
2019-03-03
1
2019-03-03
4
Kolawa Milena
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
NIKI (43)
2019-03-03
1
2019-03-03
1
Kosakiewicz Nikola
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
ENRICO (41)
2019-03-03
1
2019-03-03
1
Kozłowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
GINA (40)
2019-03-03
1
2019-03-03
1
Kreutzer Andrea
bpk
KASZMIR (78)
2019-03-03
2019-03-03
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
2019-03-03
17
2019-03-03
2019-03-03
12
ACROBAT (63)
2019-03-03
2019-03-03
1
2019-03-03
1
Kulik Maja
Soymax Horse Team
TABASCO (16)
2019-03-03
1
2019-03-03
21
Lis Amelia
Stowarzyszenie Klub Sportowy Arkadia
2019-03-03
4
zaliczony
2019-03-03
Lucińska Weronika
LKJ Platan
JASS (97)
2019-03-03
1
2019-03-03
1
Łomzik Martyna
BPK
ELEGANT (50)
2019-03-03
1
2019-03-03
1
Magierska Anna
Klub Jeździecki Picador
2019-03-03
21
2019-03-03
1
Malińska Aleksandra
St. Sportowe Vidavia
2019-03-03
2
100
2019-03-03
4
Malińska Oliwia
-
2019-03-03
3
100
Milian Ewa
Królewski KJ Wiktoria
2019-03-03
1
2019-03-03
Miłowska Agata
BEZ PRZYNALEŻNOŚCI
MAXIMUS (58)
2019-03-03
1
2019-03-03
1
Miozga Katarzyna
Lkj Platan
ZEFIRA (30)
2019-03-03
1
2019-03-03
34
Muszyńska Aleksandra
Brak
SAKAR (27)
2019-03-03
1
2019-03-03
1
Nagrodzka Kalina
LKJ Platan
KALINKA (45)
2019-03-03
1
2019-03-03
1
2019-03-03
20
Nowak Kaja
brak
2019-03-03
28
2019-03-03
1
2019-03-03
Nowowiejska Dobrosułka
bpk
IMPET (66)
2019-03-03
1
2019-03-03
1
Parkitny Maksymilian
POL
FERRARI (101)
2019-03-03
19
2019-03-03
13
CARIDIX Z (102)
2019-03-03
19
2019-03-03
14
Pawlak Joanna
KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
SHIRI (56)
2019-03-03
21
Piątkowska Karolina
Karkonoski Klub Jeździecki
MARIKA (52)
2019-03-03
2019-03-03
33
Piotrowska Alicja
SK Dębno
2019-03-03
2019-03-03
22
Rogaczewski Bartłomiej
KJ Dworzysko
MEJSON (80)
2019-03-03
21
2019-03-03
18
Rozpędek Wiktor
KJ Victor Mirków
DIANA (28)
2019-03-03
1
2019-03-03
11
2019-03-03
1
Rubiś Izabella
St. 4You KJ Wrocław
DENIRO (98)
2019-03-03
1
2019-03-03
1
Rumin Anna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2019-03-03
1
2019-03-03
32
2019-03-03
Rymaszewska Marta
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
SHIRI (61)
2019-03-03
29
Skąpska Aleksandra
Stadnina Koni Kruszyńscy
2019-03-03
20
2019-03-03
9
Śnioch Sara
JKS Dako-Galant Skibno
GRENADA (83)
2019-03-03
16
2019-03-03
7
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
2019-03-03
26
WYBIEG (20)
2019-03-03
30
2019-03-03
18
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
2019-03-03
32
2019-03-03
21
Świętochowska Aleksandra
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
SZALIM (2)
2019-03-03
26
2019-03-03
1
2019-03-03
8
2019-03-03
1
Synowiec Wiktoria
bpk
MUZKA (67)
2019-03-03
1
2019-03-03
1
Szatko Jarosław
brak
DAKOTA (4)
2019-03-03
2019-03-03
1
2019-03-03
33
Szczepaniszyn Aleksandra
St. Sportowe Vidavia Wrocław
2019-03-03
1
2019-03-03
11
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
2019-03-03
1
2019-03-03
15
2019-03-03
5
2019-03-03
5
Szymankiewicz Michalina
LKJ Platan Wrocław
2019-03-03
2019-03-03
5
Szymańska Hanna
St. Sportowe Vidavia Wrocław
DAR-Ł (15)
2019-03-03
21
2019-03-03
1
Tabisz Patrycja
LKJ Hippologia Strzegom
ASSADUR (53)
2019-03-03
1
2019-03-03
9
DAKOTA (84)
2019-03-03
28
2019-03-03
34
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
2019-03-03
21
2019-03-03
1
WIXAS (90)
2019-03-03
1
2019-03-03
37
DAMAR (91)
2019-03-03
10
2019-03-03
6
Tomanek Olga
KJ Preria Wilkowice
WINNIE (75)
2019-03-03
1
2019-03-03
3
50
2019-03-03
7
2019-03-03
12
Urbaniak Hanna
St. KS Arkadia
FREZJA (34)
2019-03-03
2019-03-03
Urbaniak Patrycja
KJ Jaroszówka
EROIKA (22)
2019-03-03
1
2019-03-03
35
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
2019-03-03
1
2019-03-03
1
Wieczorek Emilia
KJ Royal
ROZKOSZ (47)
2019-03-03
2
zaliczony
2019-03-03
Wiewióra Zuzanna
bpk
IGOR (64)
2019-03-03
1
2019-03-03
1
Wiśniewska Emilia
bpk
BAD BOY (73)
2019-03-03
35
2019-03-03
31
THORGAL (74)
2019-03-03
31
2019-03-03
34
Wojnowski Marek
bpk
PATOS (79)
2019-03-03
29
2019-03-03
18
Żuk Kaja
KJ Picador Wrocław
BODER (60)
2019-03-03
1
2019-03-03
8

Number of Riders: 75

Number of Horses: 93

The sum of prizes: 925.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl