Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B Assanya
Żmiąca, 28-30.09.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 04:36:30
2018-09-26 22:00:54
Aleksandra Kawa CONNET DU ROUET
  • 2x 4/L/L zwykły art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 04:06:23
2018-09-25 22:30:01
Grzegorz Święs M-PIELGRZYM
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/T 90/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/T 70/towarzyski z dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 10/T 90/towarzyski dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 18/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/T 100/towarzyski zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 04:06:42
2018-09-25 22:17:43
Paulina Śliwa LOLEK
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/P o wzrastającym stopniu trudności art 269 o Puchar Przewodniczącej Sejmiku Województwa Małopolskiego
  • 1x 19/T 100/towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/L-1/L-1 zwykły art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 06:48:44
2018-09-24 22:54:17
Paweł Urbanek ADRIAN II
  • 2x 19/T 100/towarzyski zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 06:48:58
2018-09-24 22:35:05
Matylda Dębska AGITACJA
  • 1x 18/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/T 100/towarzyski zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 06:49:14
2018-09-24 22:09:30
Kinga Nasiadka ARGENTO
  • 1x 18/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/T 100/towarzyski zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 06:49:38
2018-09-24 21:45:30
Daria Baczyńska GALA
  • 1x 1/T 50/towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/T 70/towarzyski z dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 18/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 06:49:53
2018-09-24 21:33:30
Aleksandra Kawa ATOS
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 06:50:09
2018-09-24 21:31:45
Aleksandra Kawa AMOS
  • 2x 3/T 90/towarzyski z trafieniem w normę czasu
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 06:50:26
2018-09-24 21:06:56
Daria Baczyńska SELENA
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/T 70/towarzyski z dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 18/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 06:50:41
2018-09-24 21:04:12
Magdalena Spanier SELENA
  • 1x 1/T 50/towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/T 90/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/T 90/towarzyski dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/T 50/towarzyski koń- rower
  • 1x 19/T 100/towarzyski zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 11:37:43
2018-09-24 11:30:26
Róża Dominik DŻENTELMEN
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/T 90/towarzyski z trafieniem w normę czasu
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 05:37:25
2018-09-23 21:01:29
Weronika Apanasewicz RAMIDO
  • 2x 3/T 90/towarzyski z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 20:53:19
2018-09-23 20:50:05
Hanna Dziża LITTLE ONE
  • 1x 1/T 50/towarzyski dokładności art.238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 20:54:04
2018-09-23 20:49:16
Patrycja Sarlińska BARINELLA
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 20:54:27
2018-09-23 20:48:38
Wiktoria Twardosz LITTLE ONE
  • 1x 1/T 50/towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 20:54:54
2018-09-23 20:47:43
Agata Kobiałka BARINELLA
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/T 90/towarzyski z trafieniem w normę czasu
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 20:55:23
2018-09-23 20:46:55
Aleksandra Borowiec DANTON
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 20:56:29
2018-09-23 20:46:21
Katarzyna Drożdż DANTON
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 13:54:29
2018-09-23 12:34:23
Maja Szostak BOLERO
  • 1x 8/T 50/towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/T 70/towarzyski z dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 16/T 50/towarzyski koń- rower
  • 1x 18/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 13:53:21
2018-09-23 12:32:32
Stefan Szostak BOLERO
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/T 90/towarzyski z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 12:09:02
2018-09-23 12:04:43
Aleksandra Kawa KEC CLAUDIA JEAN
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 12:10:11
2018-09-23 12:04:12
Aleksandra Kawa CALINKA
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/T 90/towarzyski z trafieniem w normę czasu
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 12:11:14
2018-09-23 11:07:57
Idalia Kuliga JASYR
  • 1x 1/T 50/towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 2x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/T 70/towarzyski z dwufazowy art 274.5.3
  • 2x 10/T 90/towarzyski dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 18/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x 19/T 100/towarzyski zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 11:19:01
2018-09-22 20:38:00
Daria Osieka EDISON E. NÉMASÁG
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 11:24:21
2018-09-22 08:26:50
Izabela Górecka OSTIANA
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:43:29
2018-09-20 17:21:28
Anna Kaczmarska CYFRA
  • 1x 1/T 50/towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 2x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 08:50:25
2018-09-18 22:35:55
Józef Zięba CANTANERO-P
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 08:50:09
2018-09-18 22:35:33
Barbara Zięba ONCE AGAIN
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/N dwufazowy art.274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 08:49:51
2018-09-18 22:35:12
Barbara Zięba CASTLIRA
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/N dwufazowy art.274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 21:13:23
2018-09-18 19:28:34
Magdaléna Kňaziková CONTE "S"
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 21:14:43
2018-09-18 19:23:05
Dominika Ščuroková CONTE "S"
  • 1x 13/P/P o wzrastającym stopniu trudności art 269 o Puchar Przewodniczącej Sejmiku Województwa Małopolskiego
  • 1x 14/N/N dwufazowy art.274.5.3 o Puchar Assanyi
  • 1x 21/P-1/o wzrastającym stopniu trudnościi art.269 o Puchar Wójta Gminy Laskowa
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 21:15:15
2018-09-18 19:22:15
Adriana Macková SHERY
  • 1x 10/T 90/towarzyski dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/T 100/towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/L-1/L-1 zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 21:16:51
2018-09-18 19:20:46
Magdaléna Kňaziková BEAUTIFULL LIAR "S"
  • 1x 3/T 90/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/T 100/towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/L-1/L-1 zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 21:17:31
2018-09-18 19:18:47
Jaroslav Sibal SHERY
  • 1x 3/T 90/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 21:15:58
2018-09-18 19:16:40
Jaroslav Sibal BASHIRA EL SAMA "S"
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/N/N dwufazowy art.274.5.3 o Puchar Assanyi
  • 1x 22/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1 o Puchar Starosty Powiatu Limanowskiego
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 21:14:07
2018-09-18 19:15:35
Jaroslav Sibal ARCADIA "S"
  • 1x 6/N/N dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/N/N dwufazowy art.274.5.3 o Puchar Assanyi
  • 1x 22/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1 o Puchar Starosty Powiatu Limanowskiego
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 17:54:08
2018-09-18 16:59:51
Idalia Kuliga FIGO
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/N dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/P o wzrastającym stopniu trudności art 269 o Puchar Przewodniczącej Sejmiku Województwa Małopolskiego
  • 1x 14/N/N dwufazowy art.274.5.3 o Puchar Assanyi
  • 1x 22/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1 o Puchar Starosty Powiatu Limanowskiego
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 10:45:42
2018-09-17 15:44:38
Rafał Walaszek CARTAGINA
  • 2x 4/L/L zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 16:33:30
2018-09-17 15:42:30
Agata Drewiczewska LUCILLA
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/T 90/towarzyski z trafieniem w normę czasu
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 16:33:45
2018-09-17 14:56:13
Rafał Walaszek SAKRAMENTO PROGRES
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 16:34:03
2018-09-17 14:52:30
Rafał Walaszek CARLZIN
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 16:34:43
2018-09-17 14:49:35
Rafał Walaszek SIMI
  • 2x 4/L/L zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 16:34:23
2018-09-17 12:56:32
Wikoria Koza LORD OF THE DANCE III
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/N dwufazowy art.274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 12:26:45
2018-09-17 11:55:46
Dominik Lorek DUNAJ
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 12:27:16
2018-09-17 11:53:44
Mariusz Koczur SIR BALISCO
  • 1x 3/T 90/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L/L zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 08:10:27
2018-09-16 21:35:00
Karolina Skotniczna LANDORO
  • 2x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/T 90/towarzyski z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:27:31
2018-09-16 08:48:17
Marzena Szewczyk SARAGOSS
  • 2x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:28:09
2018-09-16 08:47:35
Amelia Gałas ANDIAMO GIRL
  • 2x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:29:10
2018-09-16 08:47:08
Szymon Bula KENNEDY HIPPICA
  • 1x 3/T 90/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:29:40
2018-09-16 08:46:22
Katarzyna Bula ERAZM
  • 2x 4/L/L zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:31:03
2018-09-16 08:45:43
Anna Badura DELLA ROSA
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:30:16
2018-09-15 21:01:28
Aniela Kilian A'CONTENDRA AZ
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/N/N dwufazowy art.274.5.3 o Puchar Assanyi
  • 1x 21/P-1/o wzrastającym stopniu trudnościi art.269 o Puchar Wójta Gminy Laskowa
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 06:05:51
2018-09-14 00:09:33
Anna Biernacka JAGIELONKA
  • 1x 10/T 90/towarzyski dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 11/L/L zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 21:12:55
2018-09-13 21:08:02
Kamila Żaba GRZMOT
  • 1x 8/T 50/towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 2x 9/T 70/towarzyski z dwufazowy art 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:51:28
2018-09-13 19:48:48
Oliwia Nowicka KAJA
  • 1x 1/T 50/towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 20:04:46
2018-09-13 19:48:21
Nikola Nowicka AMETYS
  • 1x 13/P/P o wzrastającym stopniu trudności art 269 o Puchar Przewodniczącej Sejmiku Województwa Małopolskiego
  • 1x 16/T 50/towarzyski koń- rower
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 04:07:01
2018-09-13 17:49:15
Gabriela Michorczyk BALOUSSINI 2
  • 1x 1/T 50/towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/T 90/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 17/T 60/towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 1x 18/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 20:05:32
2018-09-13 15:18:19
Katarzyna Latała PIOŁUN
  • 2x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/T 70/towarzyski z dwufazowy art 274.5.3
  • 2x 10/T 90/towarzyski dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/T 60/towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 1x 18/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 19:39:39
2018-09-12 15:34:16
Mariam Pervez ZEFIR
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/T 90/towarzyski z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 19:40:40
2018-09-12 15:33:11
Eliza Sas DAFNE
  • 1x 3/T 90/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L/L zwykły art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 19:41:41
2018-09-12 15:32:18
Karolina Leda DOMARE G
  • 1x 3/T 90/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L/L zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 19:41:28
2018-09-12 15:31:44
Piotr Kubaczka HAKER
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/T 90/towarzyski z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 19:41:16
2018-09-12 15:30:44
Małgorzata Babczyńska ELEGANT
  • 1x 1/T 50/towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 2x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 19:41:04
2018-09-12 15:28:44
Emilia Kuźma PROXIMA-NOOR
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/T 90/towarzyski z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Apanasewicz Weronika Bpk
2001 (J.)
Brak
2. Babczyńska Małgorzata St. KJ Mustang Jaworzno
2009 (Mł.)
O045328
3. Baczyńska Daria KJ Assanya
2002 (J.)
brak
4. Badura Anna KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O024424
5. Biernacka Anna KJ Facimiech
2005 (JM.)
O038752
6. Borowiec Aleksandra BPK
2004 (JM.)
LZRWZJ/1930/18
7. Bula Katarzyna KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O026592
8. Bula Szymon KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O031734
9. Dębska Matylda Stajnia Wola
2000 (J.)
brak
10. Dominik Róża WLKS Krakus
1997 (MJ.)
O021392
11. Drewiczewska Agata WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
S
O037597
12. Drożdż Katarzyna BPK
2004 (JM.)
LZRWZJ1934/18
13. Dziża Hanna BPK
2005 (JM.)
brak
14. Gałas Amelia KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2005 (JM.)
O046091
15. Górecka Izabela KJ Assanya
2004 (JM.)
O042424
16. Halakut Denis KJ Assanya
17. Kaczmarska Anna Stajnia Terenowo-Rajdowa Nawojowa Góra
S
brak
18. Kawa Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
O033387
19. Kawa Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
O033387
20. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (JM.)
O042158
21. Kňaziková Magdaléna Slovak Jumping Academy Presov
S
01759
22. Kobiałka Agata BPK
S
brak
23. Koczur Mariusz WLKS Krakus Swoszowice
S
O045079
24. Koza Wikoria WLKS Krakus
2003 (JM.)
O034818
25. Kubaczka Piotr KJ MUSTANG JAWORZNO
S
Z000316.
26. Kuliga Idalia Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2005 (JM.)
O043178
27. Kuźma Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
1999 (MJ.)
Brak
28. Latała Katarzyna niezrzeszona
2002 (J.)
O048552
29. Leda Karolina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2004 (JM.)
O041750
30. Lorek Dominik Wlks krakus
S
O030777
31. Macková Adriana Slovak Jumping Academy Presov
S
04930
32. Michorczyk Gabriela KJ Assanya
2002 (J.)
32717/17
_
33. Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2001 (J.)
O031567
34. Nowicka Oliwia Klub Sportowy Podkowa
2007 (Mł.)
O040029
35. Osieka Daria KS Faruk Niegardów
1997 (MJ.)
O042971
36. Pervez Mariam Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2002 (J.)
O045147
37. Sarlińska Patrycja BPK
2004 (JM.)
brak
38. Sas Eliza Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2004 (JM.)
O045330
39. Sčuroková Dominika Slovak Jumping Academy Presov
S
05029
40. Sibal Jaroslav Slovak Jumping Academy Presov
S
01339
41. Skotniczna Karolina Team Rancho Pcim
S
brak
42. Śliwa Nikola bpk
43. Śliwa Paulina Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
1997 (MJ.)
O027336
44. Spanier Magdalena Fundacja Klub Jazdy Konnej Zatoka
S
O033365
45. Święs Grzegorz Klub Sportowy Konsul-Kościelisko
S
brak
46. Szewczyk Marzena KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
brak
47. Szostak Maja Assanya
2001 (J.)
brak
48. Szostak Stefan Assanya
S
brak
49. Twardosz Wiktoria BPK
2004 (JM.)
brak
50. Urbanek Paweł Stajnia Wola
1998 (MJ.)
brak
51. Walaszek Rafał WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O007732
52. Walaszek Rafał WLKS Krakus
S
O007732
53. Walaszek Rafał WLKS Krakus Swoszowice
54. Żaba Kamila Klub Sportowy Podkowa
2000 (J.)
Brak
55. Zięba Barbara KS Team Rancho Pcim
S
O007531
56. Zięba Józef KS Team Rancho Pcim
1998 (MJ.)
O019611
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

21

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810 616009600380309
2.

60

ADRIAN II SP POL 2014 Ogier gniada F: Bijou Be
M: April-Polsmak
O: Andrzej Goraus
B: Jan Kosmowski
brak
3.

59

AGITACJA Polski Koń Szkachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata F: Sprint
M: Amanita
O: Marcin Goraus
B: Głąb Andrzej
brak
4.

18

AMETYS CZEWB CZE 2005 Klacz kasztanowata F: Arras / Aloube Z
M: Amereta / Ameretto D II
O: Katarzyna Nowicka
B: Paweł Kondziołka
K013181 203010237360105
5.

55

AMOS ... POL 2013 Wałach gniada F: ...
M: ...
O: Krzysztof Koziarowski
B: ...
brak
6.

26

ANDIAMO GIRL - POL 2012 Klacz kasztanowata F: -
M: -
O: Maciej Stopa
B: -
brak - w trakcie rejestracji
7.

36

ARCADIA S Slovenský Teplokrvník SVK 2006 Klacz gniada F: Marco Pollo
M: Kremona
O: Sibalová Rúžena
B: Sibal Jaroslav
7645
8.

56

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Bijou Be
M: Amazonka-Polsmak
O: Krzysztof Koziarowski
B: Kosmowski Jan
brak
9.

1

BALOUSSINI 2 Bawarska DEU 2007 Wałach ciemnogniada/Ok 165 cm F: Baloubino B
M: Walaen
O: Stefan Szostak
B: Mayer Wolfgang und Ursula Kornau
Brak - DE 481 810507107
10.

50

BARINELLA SP POL 2002 Klacz gniada/169 F: Barinello/ Barnaul
M: Calia/ Caliano
O: Alicja Mielcarek
B: prywatna
K025286
11.

48

BOLERO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata F: TALENT
M: BALANGA
O: STEFAN SZOSTAK
B: MIŚKIEWICZ ANNA
12058 12O58
12.

5

CALINKA OLD POL 2009 Klacz siwa F: Calido
M: Bavaria
O: Andrzej Gorczowski
B: Małgorzata & Tomasz Siergiej
Brak DE418180155709
13.

43

CANTANERO-P SP POL 2007 Wałach siwa F: Cantanis
M: Calippa
O: Eugeniusz Zięba
B: Witold Polowczyk
K018268 12621
14.

32

CARLZIN SP POL 2012 Wałach gniada F:
M:
O:
B:
K023268
15.

3

CARTAGINA OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Carlos DZ
M: Caren
O: Agata Drewiczewska
B: Kamil Dubiel
K024708
16.

66

CASINIA F:
M:
O:
B:
17.

41

CASTLIRA HOL GER 2012 Klacz siwa F: Castelan II / Casiro I
M: Lira II / Julio Mariner
O: Barbara Zięba
B: Hauke Paulsen
K022819 DE421000042112
18.

63

CONNET DU ROUET OLD GER 2010 Klacz siwa F: Cartogran
M: Paschubet
O: Przemysław Gorczowski
B: Paul Shockemohle
Brak
19.

40

CONTE S Slovenský Teplokrvník SVK 2004 Klacz biała F: Marco Pollo
M: Kremona
O: Sibalová Rúžena
B: Sibal Jaroslav
6665
20.

64

CROWN ROYAL S sp SlŁowacja gn F: Marco Pollo
M: Kremona
O: Rużena Sibalova
B: Rużena Sibalova
21.

44

CYFRA Małopolska POL 2008 Klacz gniada F: Cytrus
M: Balda
O: Stajnia Terenowo-Rajdowa Nawojowa gGóra
B: Iwona Szlachta
brak
22.

12

DAFNE Trakeńska POL 2009 Klacz kasztanowata F: Portos
M: Domra
O: Michał Sas
B: brak
K020644
23.

49

DANTON BWP BEL 2003 Wałach kasztanowata/172 F: Stew Boy
M: Jenny
O: Sabina Styrna
B: De Vos Freddy
brak BEL-W-220390-BWP
24.

65

DAYMON WALK S sp Słowacja siwa F: Marco Pollo
M: Constance
O: Rużena Sibalova
B: Rużena Sibalova
25.

22

DELLA ROSA Holsztyn DEU 2011 Klacz gniada F: CANNAVAROS / CASSINI I
M: SIEN LADY / COMICS
O: Jan Badura
B: Aholeinen Erja
K018512
26.

10

DOMARE G SP POL 2009 Wałach gniada F: Campari M
M: Dabelia
O: Katarzyna Leda
B: brak
K017993
27.

29

DUNAJ Wielkopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Czekan
M: Dorina
O: Madej
B: O
K020400
28.

53

DŻENTELMEN Małopolski POL 2014 Wałach kasztanowata F: Justus
M: Draba
O: Róża Dominik
B: Maria Bieńko
brak
29.

6

EDISON E. NÉMASÁG Węgierski Sportowy HUN 2004 Wałach gniada/180 F: 3829 Prémium
M: Irigység / 3495 Discovery Du Garene
O: Daria Osieka
B: Kimberger Ferenc
K025391 HUN M MF 044310000
30.

8

ELEGANT Kuc Feliński POL 1999 Wałach siwa/kuc: F: Grafit / Cedr
M: Emocja / Grosz
O: Aneta Puchalska
B: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
K007119 POL013660439099
31.

23

ERAZM Małopolska POL 2014 Wałach gniada F: Bre Gun
M: Enigma
O: Katarzyna Bula
B: Jacek Soska
brak - w trakcie rejestracji 616006570147214
32.

35

FIGO Małopolska POL 2008 Wałach gniada/165 F: Diafon
M: Fairy Twing
O: Andrzej Kuliga
B: Andrzej Kuliga
K019144 616006590228008
33.

57

GALA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz gniada/162 F: Warus
M: Grandeza
O: Osada Konna Assanya
B: Robert Bogdalski
brak 616009540051903
34.

67

GALA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: czynel
M: goplana I
O: x
B: PL
K016019
35.

2

GRZMOT SP POL 2007 Wałach gniada F: Galileusz
M: Goplana
O: Magdalena Kwinta
B: Magdalena Kwinta
Brak
36.

9

HAKER SP POL 2009 Wałach gniada F: Komplement
M: Hadyna
O: Anna Pervez
B: brak
K023428
37.

20

JAGIELONKA SP POL 2005 Klacz gniada F: Corde
M: Japonka
O: Katarzyna Biernacka
B: Jan Bobek
K026472
38.

46

JASYR Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: Strayer' s Samson
M: Majrons s Jannine
O: Andrzej Kuliga
B: Siegucki Zdzisław
brak 013 67 01021 07
39.

19

KAJA NN POL 2001 Klacz siwa/kuc:126 F: nn
M: nn
O: Magdalena Kwinta
B: Magdalena Kwinta
K024274
40.

47

KEC CLAUDIA JEAN ISH IRL 2007 Klacz gniada F: Chaoca / Contender
M: KEC Murphy Diamond / Glidawn Diamond
O: Katarzyna Kawa
B: William Kennedy
K017499 372414004804471 105IC22
41.

24

KENNEDY HIPPICA OLD. POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Kannan
M: La Silla
O: Jerzy Pandel
B: Zbigniew Kostrzewski
K022230
42.

27

LANDORO Szlachetna Półkrew POL 2013 Ogier gniada F: Landor
M: Luna
O: Karolina Skotniczna
B: Tomasz Olszewski
brak 616 009 52 00484 13
43.

51

LITTLE ONE Mały Koń POL 2008 Wałach srokata/mk:147 F: Satelita
M: Luba
O: Ośrodek Jeździecki PROGRES Andrzej Tyka
B: Konwent OO Bonifratów
brak POL 013570122308
44.

61

LOLEK Typ Szlachetny POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: NN
M: NN
O: Andrzej Kuliga
B: Andrzej Kuliga
K024226 616 999 57 02968 06
45.

30

LORD OF THE DANCE III Hannover DEU 2006 Wałach gniada F: LORDANOS
M: LADY SUNSHINE
O: Koza Agnieszka
B: Gerd Janssen
K018179 DE431310521706
46.

34

LUCILLA Wielkopolska POL 2006 Klacz siwa F: Lwówek
M: Lakonia
O: Agata Drewiczewska
B: Stanisław Paprocki
K016024
47.

62

M-PIELGRZYM Małopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/166 F: Atut
M: Malaga
O: Andrzej Kuliga
B: Siemieński Jarosław
brak 616006550010214
48.

68

MAX - POL 2002 Wałach tarantowata F: -
M: -
O: -
B: -
brak
49.

42

ONCE AGAIN SP POL 2008 Wałach gniada F: Oder / Espadron
M: Karin/ Burggraaf
O: Eugeniusz Zięba
B: Andrzej Woźniak
K014058 616009550249108 104LK05
50.

45

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
O: Aleksandra Kawa
B: SK Nowielice
K019191 616009640025810 105IC19
51.

17

PIOŁUN Małopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Parys
M: Pikela
O: Wojciech Latała
B: Sylwia Berek
brak 616 006 63 01817 10
52.

7

PROXIMA-NOOR SP POL 2014 Klacz kara F: Kooh-I-Noor
M: Pokusa
O: Aneta Puchalska
B: Aneta Puchalska
Brak
53.

52

RAMIDO NN POL 1993 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Joanna Prychistal-Kawa
B: NN
brak
54.

33

SAKRAMENTO PROGRES SP POL 2012 Wałach gniada F: Bockman's Looping/ Lasino
M: Saksonia/ Lansjer L
O:
B:
K025333
55.

25

SARAGOSS SP POL 2012 Wałach kara F: Bockman's Looping
M: Saragossa
O: Andrzej Szewczyk
B: stadnina koni w Udorzu
brak 616009540020212
56.

54

SELENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz ciemnogniada/164 F: Guffi
M: Salwa
O: Magdalena Spanier
B: Rink Manfred
brak 616009690079406
57.

38

SHERY Slovenský Teplokrvník SVK 2007 Klacz kasztanowata F: Úskok
M: Shadé
O: Sibal Jaroslav
B: Sibal Jaroslav
9262
58.

31

SIMI MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/164 F: Minaret /
M: Sisley /
O: Anna Krawczyk
B: Sławomir Frosik
K019347 616006570191111
59.

28

SIR BALISCO SP POL 2003 Ogier siwa/173 F: Balisco II
M: Santa Rosa
O: Mariusz Koczur
B: Sp. z o.o. Stadnina Koni Ochaby
K008332 09839
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apanasewicz Weronika
Bpk
RAMIDO (52)
2018-09-28
2018-09-28
2018-09-29
7
2018-09-29
2018-09-30
2
Babczyńska Małgorzata
St. KJ Mustang Jaworzno
2018-09-28
1
2018-09-28
12
2018-09-28
2018-09-29
1
2018-09-29
3
2018-09-29
2018-09-29
10
2018-09-30
1
2018-09-30
1
Baczyńska Daria
KJ Assanya
SELENA (54)
2018-09-29
1
GALA (57)
2018-09-28
1
2018-09-30
15
2018-09-29
2018-09-29
4
2018-09-29
2018-09-29
9
2018-09-30
1
GALA (67)
2018-09-28
15
2018-09-30
Badura Anna
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2018-09-28
6
2018-09-28
6
2018-09-29
3
2018-09-29
12
2018-09-30
5
Biernacka Anna
KJ Facimiech
2018-09-29
3
2018-09-29
8
2018-09-29
Borowiec Aleksandra
BPK
DANTON (49)
2018-09-28
17
2018-09-29
2018-09-29
15
2018-09-29
2
Bula Katarzyna
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
ERAZM (23)
2018-09-28
20
2018-09-28
2018-09-29
4
2018-09-29
2018-09-30
7
2018-09-30
Bula Szymon
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2018-09-28
7
2018-09-28
21
2018-09-29
5
2018-09-29
11
2018-09-29
2
2018-09-30
1
2018-09-30
Dębska Matylda
Stajnia Wola
2018-09-30
13
2018-09-30
8
Dominik Róża
WLKS Krakus
2018-09-28
13
2018-09-28
6
2018-09-29
5
2018-09-29
2018-09-30
6
Drewiczewska Agata
WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
LUCILLA (34)
2018-09-28
10
2018-09-28
3
2018-09-28
2018-09-29
6
2018-09-29
2
2018-09-30
3
2018-09-30
Drożdż Katarzyna
BPK
DANTON (49)
2018-09-28
22
2018-09-29
6
2018-09-29
5
2018-09-29
1
ZALICZONY
Dziża Hanna
BPK
2018-09-28
1
2018-09-29
1
2018-09-29
13
Gałas Amelia
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2018-09-28
11
2018-09-28
2018-09-29
2018-09-29
11
2018-09-29
11
2018-09-30
11
2018-09-30
Górecka Izabela
KJ Assanya
OSTIANA (45)
2018-09-28
4
2018-09-28
1
2018-09-29
3
50
2018-09-30
9
Halakut Denis
KJ Assanya
AMOS (55)
2018-09-28
2018-09-28
2018-09-29
1
CASINIA (66)
2018-09-28
5
2018-09-29
3
100
2018-09-30
1
300
Kaczmarska Anna
Stajnia Terenowo-Rajdowa Nawojowa Góra
CYFRA (44)
2018-09-28
2018-09-28
2018-09-28
Kawa Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
2018-09-28
9
2018-09-28
7
2018-09-29
8
2018-09-29
2018-09-30
5
2018-09-30
10
2018-09-28
Kawa Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
ATOS (56)
2018-09-28
19
2018-09-28
2018-09-29
7
2018-09-30
Kawa Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
2018-09-28
2018-09-28
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2018-09-28
2018-09-29
2018-09-30
Kňaziková Magdaléna
Slovak Jumping Academy Presov
2018-09-28
1
2018-09-28
2018-09-28
11
2018-09-28
16
2018-09-29
14
2018-09-30
9
2018-09-30
5
Kobiałka Agata
BPK
DANTON (49)
2018-09-30
12
2018-09-28
5
2018-09-28
9
2018-09-30
4
Koczur Mariusz
WLKS Krakus Swoszowice
2018-09-28
13
2018-09-28
2018-09-28
2018-09-29
14
2018-09-29
1
2018-09-29
2018-09-30
9
2018-09-30
16
DUNAJ (29)
2018-09-29
2
2018-09-29
Koza Wikoria
WLKS Krakus
2018-09-28
7
2018-09-28
4
2018-09-29
15
2018-09-29
4
2018-09-30
4
2018-09-30
3
50
Kubaczka Piotr
KJ MUSTANG JAWORZNO
HAKER (9)
2018-09-28
2018-09-28
Kuliga Idalia
Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
FIGO (35)
2018-09-28
10
2018-09-28
1
2018-09-29
13
2018-09-29
1
300
2018-09-30
2
200
2018-09-30
6
JASYR (46)
2018-09-28
1
2018-09-28
17
2018-09-28
2018-09-29
5
2018-09-29
2018-09-29
4
2018-09-30
8
2018-09-30
11
2018-09-29
11
Kuźma Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2018-09-28
2018-09-28
2018-09-28
Latała Katarzyna
niezrzeszona
PIOŁUN (17)
2018-09-28
2
2018-09-28
2018-09-29
2
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-30
Leda Karolina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2018-09-28
8
2018-09-28
2
2018-09-29
15
2018-09-29
14
2018-09-29
16
2018-09-30
12
2018-09-30
8
Lorek Dominik
Wlks krakus
DUNAJ (29)
2018-09-28
9
2018-09-28
12
2018-09-29
8
2018-09-30
5
2018-09-30
8
Macková Adriana
Slovak Jumping Academy Presov
SHERY (38)
2018-09-29
12
2018-09-30
2018-09-30
9
2018-09-29
9
2018-09-29
14
Michorczyk Gabriela
KJ Assanya
2018-09-28
1
2018-09-28
7
2018-09-28
5
Nowicka Nikola
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
AMETYS (18)
2018-09-29
4
2018-09-29
2
Nowicka Oliwia
Klub Sportowy Podkowa
KAJA (19)
2018-09-28
1
2018-09-28
3
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Osieka Daria
KS Faruk Niegardów
2018-09-28
3
2018-09-28
15
2018-09-29
12
2018-09-29
9
Pervez Mariam
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
HAKER (9)
2018-09-28
2018-09-28
2018-09-28
18
2018-09-29
1
2018-09-29
8
2018-09-29
10
2018-09-29
7
2018-09-30
1
2018-09-30
9
MAX (68)
2018-09-29
2018-09-29
10
2018-09-29
13
Sarlińska Patrycja
BPK
DANTON (49)
2018-09-30
10
2018-09-28
8
2018-09-30
1
Sas Eliza
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DAFNE (12)
2018-09-28
1
2018-09-28
14
2018-09-28
2018-09-29
6
2018-09-29
2
2018-09-29
4
2018-09-30
6
2018-09-30
1
Sčuroková Dominika
Slovak Jumping Academy Presov
2018-09-29
16
2018-09-30
10
2018-09-29
6
2018-09-30
3
2018-09-29
12
Sibal Jaroslav
Slovak Jumping Academy Presov
2018-09-28
3
2018-09-28
13
2018-09-29
5
2018-09-29
2
200
2018-09-30
3
100
SHERY (38)
2018-09-28
10
2018-09-28
18
2018-09-28
2018-09-28
7
2018-09-29
6
2018-09-28
15
2018-09-29
7
2018-09-30
2018-09-30
2
100
Skotniczna Karolina
Team Rancho Pcim
LANDORO (27)
2018-09-28
3
2018-09-28
2018-09-28
2
Śliwa Nikola
bpk
2018-09-29
9
2018-09-30
1
2018-09-30
1
Śliwa Paulina
Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
LOLEK (61)
2018-09-28
13
2018-09-28
3
2018-09-29
10
2018-09-29
1
200
2018-09-30
1
200
2018-09-30
6
Spanier Magdalena
Fundacja Klub Jazdy Konnej Zatoka
SELENA (54)
2018-09-28
1
2018-09-28
4
2018-09-29
14
2018-09-29
6
2018-09-30
3
2018-09-28
14
2018-09-29
2018-09-30
2018-09-30
7
Święs Grzegorz
Klub Sportowy Konsul-Kościelisko
2018-09-28
6
2018-09-28
12
2018-09-29
12
2018-09-30
1
2018-09-30
4
Szewczyk Marzena
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2018-09-28
2018-09-28
Szostak Maja
Assanya
BOLERO (48)
2018-09-29
1
2018-09-29
7
2018-09-30
14
2018-09-30
1
Szostak Stefan
Assanya
BOLERO (48)
2018-09-28
16
2018-09-28
2018-09-28
2018-09-29
13
Twardosz Wiktoria
BPK
2018-09-28
8
2018-09-28
1
Urbanek Paweł
Stajnia Wola
2018-09-30
2
2018-09-30
Walaszek Rafał
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-09-28
10
2018-09-28
2018-09-29
10
2018-09-29
5
2018-09-30
7
Walaszek Rafał
WLKS Krakus
SIMI (31)
2018-09-28
2
2018-09-28
2018-09-29
1
2018-09-29
2
100
2018-09-30
2
CARLZIN (32)
2018-09-28
11
2018-09-28
9
2018-09-29
5
2018-09-29
8
2018-09-30
4
2018-09-28
12
2018-09-28
14
2018-09-29
11
2018-09-29
13
2018-09-30
7
Walaszek Rafał
WLKS Krakus Swoszowice
LUCILLA (34)
2018-09-29
3
2018-09-29
6
2018-09-30
2018-09-29
9
2018-09-29
2018-09-30
13
2018-09-30
Żaba Kamila
Klub Sportowy Podkowa
GRZMOT (2)
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
Zięba Barbara
KS Team Rancho Pcim
2018-09-28
11
2018-09-28
4
2018-09-28
5
2018-09-28
2
Zięba Józef
KS Team Rancho Pcim
2018-09-28
5
2018-09-28
8

Number of Riders: 56

Number of Horses: 59

The sum of prizes: 1 900.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl