Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B Łagów
Łagów, 15.09.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 20:30:11
2018-09-14 19:21:29
Weronika Guszpil NOBODY'S PERFEKT
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Finał Euro Cup Neisse/Nysa
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 20:29:41
2018-09-14 16:26:42
Sarka Futschikova RAFAEL ANGEL
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Finał Euro Cup Neisse/Nysa
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 20:29:01
2018-09-14 16:19:38
Dominik Ebermann LEGNICA
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Finał Euro Cup Neisse/Nysa
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 20:28:16
2018-09-14 16:16:58
Dominik Ebermann LAUSITZER
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Finał Euro Cup Neisse/Nysa
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 22:28:43
2018-09-13 22:20:14
Maria Filipska EKSPLOZJA
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Finał Euro Cup Neisse/Nysa
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 22:28:56
2018-09-13 22:13:08
Piotr Skiba JARD
  • 1x 1/LL/LL-90 cm dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego
  • 1x 3/L/L- egzaminacyjny
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 22:29:18
2018-09-13 21:45:57
Piotr Skiba HEMETYT
  • 1x 1/LL/LL-90 cm dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego
  • 1x 3/L/L- egzaminacyjny
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:27:57
2018-09-13 20:59:39
Laura Leboh LUCYFER
  • 2x 1/LL/LL-90 cm dokładności art 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:28:14
2018-09-13 20:49:35
Oliwia Dubowik CELIA
  • 2x 1/LL/LL-90 cm dokładności art 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 20:06:12
2018-09-13 16:10:21
Weronika Guszpil ESCADA R
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 20:06:31
2018-09-13 16:10:06
Weronika Guszpil TWIST
  • 1x 1/LL/LL-90 cm dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 21:19:09
2018-09-12 21:18:32
Vaclav Smatolan RUSAŁKA
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
  • 1x 6/C/C- zwykły art.238.2.1 Puchar Prezesa ŁSRS Na Koń w Łagowie
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 21:05:24
2018-09-12 20:55:39
Matylda Dubiniak KELLY EWITA
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 21:05:44
2018-09-12 20:55:02
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 21:06:42
2018-09-12 20:54:23
Matylda Dubiniak KOLIA EWITA
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Finał Euro Cup Neisse/Nysa
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 19:50:50
2018-09-12 19:48:51
Krzysztof Tarasek CASSANO T
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Finał Euro Cup Neisse/Nysa
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 19:45:14
2018-09-12 19:24:23
Aleksandra Czekajło OGIEŃ
  • 2x 3/L/L- egzaminacyjny
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 19:45:30
2018-09-12 18:51:13
Wiktoria Robak GAJOWY
  • 2x 3/L/L- egzaminacyjny
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 19:45:46
2018-09-12 16:21:15
Marko Maaß ARABESQUE DE LOSIER
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Finał Euro Cup Neisse/Nysa
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 19:46:00
2018-09-12 16:20:49
Marko Maaß ALEHOPSASA
  • 1x 1/LL/LL-90 cm dokładności art 238.1.1
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Finał Euro Cup Neisse/Nysa
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 19:46:15
2018-09-12 16:10:35
Bianka Słabicka POLISA
  • 1x 3/L/L- egzaminacyjny
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 14:06:53
2018-09-12 13:59:17
Alina Hennig ROULETTA
  • 1x 1/LL/LL-90 cm dokładności art 238.1.1
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Finał Euro Cup Neisse/Nysa
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 14:07:07
2018-09-12 13:49:31
Justyna Staniewska JUAN LUOO
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Finał Euro Cup Neisse/Nysa
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 14:07:19
2018-09-12 13:48:56
Justyna Staniewska EDI
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Finał Euro Cup Neisse/Nysa
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 12:38:32
2018-09-12 12:01:47
Jan Żurowski ETOILE
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
  • 1x 6/C/C- zwykły art.238.2.1 Puchar Prezesa ŁSRS Na Koń w Łagowie
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 12:38:44
2018-09-12 12:01:16
Wiesław Nowak CASUS BELLI
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
  • 1x 6/C/C- zwykły art.238.2.1 Puchar Prezesa ŁSRS Na Koń w Łagowie
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 12:38:57
2018-09-12 11:56:47
Wiesław Nowak HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Finał Euro Cup Neisse/Nysa
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 12:39:09
2018-09-12 11:56:20
Wiesław Nowak BAIKA COT CHAT
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
  • 1x 6/C/C- zwykły art.238.2.1 Puchar Prezesa ŁSRS Na Koń w Łagowie
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 19:07:31
2018-09-11 18:58:23
Julia Guhr LEXINGTON FLY
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Finał Euro Cup Neisse/Nysa
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 18:38:01
2018-09-09 14:04:41
Franziska Ullrich QUICK WILSON
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
  • 1x 6/C/C- zwykły art.238.2.1 Puchar Prezesa ŁSRS Na Koń w Łagowie
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 18:38:40
2018-09-09 13:47:11
Johanna Krauß CISKO
  • 2x 1/LL/LL-90 cm dokładności art 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 18:39:08
2018-09-09 13:40:14
Benno Ullrich SPUDNIK
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Finał Euro Cup Neisse/Nysa
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:14:18
2018-08-28 23:14:40
Paulina Latus CORAL
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Finał Euro Cup Neisse/Nysa
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 21:06:57
2018-08-28 23:08:19
Monika Charewicz POLKA
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego
  • 2x 3/L/L- egzaminacyjny
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Charewicz Monika LKS Stragona
1999 (MJ.)
O037445
2. Czekajło Aleksandra Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2002 (J.)
O038153
3. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
4. Dubowik Oliwia Bez przynależności klubowej
2001 (J.)
Brak
5. Ebermann Dominik RFV Am Knorrberg Dittersbach e.V.
S
0776879
6. Filipska Maria bpk / LUB
S
O009825
7. Futschikova Sarka RFV Am Knorrberg Dittersbach e.V.
S
E14/9
8. Guhr Julia RSV Wittichenau
S
1529269
9. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
10. Hennig Alina Pferdehof Maaß e.V.
2005 (JM.)
1871487
11. Krauß Johanna RFV Kemnitz e.V.
2001 (J.)
000000
12. Latus Paulina LKS Stragona Strzegom
2000 (J.)
O030868
13. Leboh Laura Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
Brak
14. Maaß Marko Pferdehof Maaß e.V.
S
538083
15. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
16. Robak Wiktoria BPK
2003 (JM.)
O050459
17. Skiba Piotr LUKS Nysa Gubin
S
3121/18
18. Słabicka Bianka brak
2000 (J.)
O042036
19. Smatolan Vaclav bpk
brak
20. Staniewska Justyna JKS JAROSZÓWKA
2001 (J.)
O038103
21. Tarasek Krzysztof Klub jeździecki „Czahary”
S
O003022
22. Ullrich Benno RFV Kemnitz e.V.
2005 (JM.)
1616450
23. Ullrich Franziska RFV Kemnitz e.V.
S
1092610
24. Zadora Joanna Karkonoski Klub Jeździecki
2001 (J.)
O035209
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

17

ALEHOPSASA Oldenburg GER 2010 Klacz gniada F: Lord Pezi
M: Alexis Girl
O: Marko Maaß
B: Marko Maaß
DE 433331659610
2.

18

ARABESQUE DE LOSIER SBS BEL 2006 Klacz bułana F: Mazarin des Perees
M: Khali du Houssoit
O: Marko Maaß
B: Marko Maaß
Bel 007000A40917
3.

9

BAIKA COT CHAT SF FRA 2011 Klacz gniada/175 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Nacre De Presle / Damiro B
O: Nikolaas Nouwen
B: Cot Chat
K020710 25000111532839E
4.

21

CASSANO T Meklemburska POL 2012 Wałach kasztanowata F: Cecottos’As
M: Donatella T
O: Krzysztof Tarasek
B: Krzysztof Tarasek
PZJ:K023148
5.

11

CASUS BELLI Niem. Sport. GER 2011 Wałach gniada/164 F: Casdorff / Casall
M: L-Carisma / Cola
O: Jarosław Brzuzko
B:
K019423 DE455878144611
6.

28

CELIA Wielkopolska POL 2006 Klacz siwa F: Murat-Nur
M: Cenzura
O: Szymon Nachotko
B: -
Brak
7.

5

CISKO Saxony DEU 2000 Wałach kasztanowata F: no Name
M: no Name
O: Franziska Ullrich
B: no Name
DE498981567200
8.

3

CORAL SP POL 2006 Wałach gniada F: Walor / Corde
M: Celesta / Life and Liberty
O: Mariusz Latus
B: Wiesław Nowak
K011789 POL009670082006 104DA64
9.

13

EDI SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Agar /
M: Elsera / Hipokryta
O: FHU KONAN Grażyna Łupkowska
B:
K017705 616009520064610
10.

32

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz F: Viskis
M: Erynia
O: Maria Filipska
B: Maria Filpska
K016564
11.

27

ESCADA R Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Klacz gniada F: Artego
M: Evidence
O: Wiesław Apanasewicz
B: Falk Reppe
Brak
12.

23

FRIARSTOWN MICHEAL Kuc Conomara IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic de Goariva
M: Atlantic Deep Secret
O: BOGUMIŁA APANASEWICZ -DUBINIAK
B: MARY PENDER
brak
13.

19

GAJOWY Pełna Krew Angielska POL 2003 Wałach gniada F: Eternitys Breath
M: Gifty Girl/Mooving Dream
O: Barbara Robak
B: Jakub Szewc
K011948
14.

30

HEMETYT PKSP POL 2004 Wałach skarogniada/176 F: Emetyt
M: Henrietta
O: Rafał Rachowiak
B: Wiese Piotr
K026513 616009590045304
15.

10

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Klacz gniada/168 F: Balou du Rouet Z / Baloubet Du Rouet
M: Legata / Damiro
O: Nikolaas Nouwen
B:
K023069 528003201204117
16.

31

JARD Wielkopolska POL 2006 Wałach siwa/165 F: Seret I
M: Jutrznia
O: Gorem Maciej Jusiel
B: Dworak Andrzej
K026516 007680058454
17.

14

JUAN LUOO XX POL 2602 Ogier gniada/165 F: PROFESSJONAL(IRE)
M: JUMBA
O: Karina Skowron
B: Dawid Mioduszewski
K022617 616pol10006898t
18.

24

KELLY EWITA Niem. Sport. POL 2012 Klacz gniada F: No Limit /
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Aleksandra Apanasewicz
K023359 DE455878280212
19.

22

KOLIA EWITA SP POL 2002 Klacz gniada F: Grand /
M: Kamelia Ewita / Louis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K015248 POL009670073102
20.

34

LAUSITZER Deutsches Sportpferd GER 2013 Ogier ciemnogniada F: Lahnstein
M: Charis
O: Ludwig Ebermann
B: Ludwig Ebermann
DE 455878333713
21.

33

LEGNICA Deutsches Sportpferd GER 2012 Klacz kasztanowata F: Lahnstein
M: Laponia
O: Ludwig Ebermann
B: Ludwig Ebermann
DE455878247412
22.

8

LEXINGTON FLY Hannoveraner/ Deutsches Sportp GER 2010 Wałach gniada/1.8 F: Lordanos
M: Garzelle
O: Julia Guhr
B: Jürgen Gloistein
DE 431310379910 DE 431310379910
23.

29

LUCYFER Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Szymon Nachotko
B: -
Brak
24.

36

NOBODY'S PERFEKT HAN GER 2009 Wałach gniada F: Now Or Never M /
M: Quinta / Quidam's Rubin
O: Wiesław Apanasewicz
B:
K023360 DE431319108309
25.

20

OGIEŃ SP POL 2010 Wałach gniada F: Literat
M: Opoka
O: Marek Czekajło
B: -
K018955
26.

16

POLISA SP POL 2006 Klacz kara F: Toast
M: Patena
O: Marek Wiśniowski
B: Marek Wiśniowski
K023379
27.

2

POLKA SP POL 2005 Klacz siwa/166 F: Walor
M: Polana
O: Krystyna Nowak
B: Krystyna Nowak
K014420 POL 009 67 00578 05
28.

6

QUICK WILSON Deutsches Sportpferd GER 2007 Wałach biała F: Quite Capitol
M: Levista
O: Steffen Dittmar
B: Kai-Uwe Fricke
DE 456370319307
29.

35

RAFAEL ANGEL Paint Horse CZE 2007 Wałach inna F: Charlie Jane Valley
M: Rafaela xx
O: Sarka Futschikova
B: Katarinska Ladislava
203011000908795
30.

15

ROULETTA ITALY ITA 2002 Klacz bułana F: Baloubet du Rouet
M: Lussuriosa delle Roane
O: Marko Maaß
B: Marko Maaß
Ita007000120961
31.

25

RUSAŁKA SP CZE 2018 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak
32.

4

SPUDNIK Oldenburger GER 2008 Wałach biała F: Stakkatol
M: Captains Moni
O: Katrin und Thomas Ullrich
B: Ulrich Schmidt
DE 433331649508
33.

26

TWIST SP POL 2014 Wałach siwa F: Lotos /
M: T - Normandia / Wiliam
O: Weronika Guszpil
B: Aneta Kalwara
K024686 616009670020214
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Charewicz Monika
LKS Stragona
POLKA (2)
2018-09-15
3
2018-09-15
1
zaliczony
2018-09-15
Czekajło Aleksandra
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
OGIEŃ (20)
2018-09-15
2018-09-15
4
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2018-09-15
3
250
2018-09-15
2
350
2018-09-15
4
2018-09-15
8
Dubowik Oliwia
Bez przynależności klubowej
CELIA (28)
2018-09-15
8
2018-09-15
5
Ebermann Dominik
RFV Am Knorrberg Dittersbach e.V.
LEGNICA (33)
2018-09-15
12
2018-09-15
9
2018-09-15
Filipska Maria
bpk / LUB
2018-09-15
1
2018-09-15
1
400
Futschikova Sarka
RFV Am Knorrberg Dittersbach e.V.
2018-09-15
2018-09-15
Guhr Julia
RSV Wittichenau
2018-09-15
11
2018-09-15
6
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
TWIST (26)
2018-09-15
1
2018-09-15
11
2018-09-15
7
2018-09-15
10
2018-09-15
10
Hennig Alina
Pferdehof Maaß e.V.
2018-09-15
1
2018-09-15
13
Krauß Johanna
RFV Kemnitz e.V.
CISKO (5)
2018-09-15
2018-09-15
1
Latus Paulina
LKS Stragona Strzegom
CORAL (3)
2018-09-15
2
2018-09-15
5
Leboh Laura
Bez przynależności klubowej
LUCYFER (29)
2018-09-15
2018-09-15
Maaß Marko
Pferdehof Maaß e.V.
2018-09-15
1
2018-09-15
8
2018-09-15
2
300
Nowak Wiesław
LKS Stragona Strzegom
2018-09-15
3
250
2018-09-15
4
2018-09-15
6
2018-09-15
1
450
2018-09-15
1
500
Robak Wiktoria
BPK
GAJOWY (19)
2018-09-15
2018-09-15
Skiba Piotr
LUKS Nysa Gubin
HEMETYT (30)
2018-09-15
6
2018-09-15
9
2018-09-15
3
zaliczony
JARD (31)
2018-09-15
7
2018-09-15
6
2018-09-15
Słabicka Bianka
brak
POLISA (16)
2018-09-15
Smatolan Vaclav
bpk
2018-09-15
4
2018-09-15
2
400
Staniewska Justyna
JKS JAROSZÓWKA
EDI (13)
2018-09-15
12
2018-09-15
15
2018-09-15
5
2018-09-15
14
Tarasek Krzysztof
Klub jeździecki „Czahary”
2018-09-15
4
2018-09-15
5
Ullrich Benno
RFV Kemnitz e.V.
2018-09-15
13
2018-09-15
6
Ullrich Franziska
RFV Kemnitz e.V.
2018-09-15
7
2018-09-15
3
300
Zadora Joanna
Karkonoski Klub Jeździecki
EDI (13)
2018-09-15
2
zaliczony

Number of Riders: 24

Number of Horses: 33

The sum of prizes: 3 200.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl