Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 19:39:56
2018-09-05 19:39:37
Katarzyna Kokowska OPUNCJA
  • 1x 3/LL/kl. LL - eliminacje PP
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:18:59
2018-09-03 19:10:23
Weronika Sławińska RHEAGO
  • 1x 6/P/kl. P - eliminacje PP
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:05:58
2018-09-03 18:34:54
Wiktoria Klimczak CZARNINA
  • 1x 2/LL/MP Młodzików Duże Konie
87 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:06:31
2018-09-03 16:51:36
Jakub Danis ARSEN PONYSPORT
  • 1x 3/LL/kl. LL - eliminacje PP
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 14:06:08
2018-09-03 15:12:36
Martyna Gruszczyk CATTLEYA
  • 1x 3/LL/kl. LL - eliminacje PP
85 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 10:32:46
2018-08-31 10:26:57
Oliwia Gut KARINO
  • 1x 3/LL/kl. LL - eliminacje PP
84 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 20:24:02
2018-08-30 20:13:41
Emilia Hosa HEKTOR
  • 1x 6/P/kl. P - eliminacje PP
83 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:30:24
2018-08-30 13:26:33
Katarzyna Kokowska BUBLE BOY
  • 1x 4/L/kl. L - eliminacje PP
82 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 23:48:50
2018-08-29 21:33:06
Amelia Wodzicka GARDEN M
  • 1x 4/L/kl. L - eliminacje PP
81 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 23:49:09
2018-08-29 21:03:28
Joanna Sławik KALIOPE
  • 1x 4/L/kl. L - eliminacje PP
80 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 23:49:35
2018-08-29 20:20:35
Tomasz Stachowiak HATTRICK
  • 1x 7/1*/kl. 1* - eliminacje PP
79 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 23:50:09
2018-08-29 19:13:05
Magdalena Kopczyńska NUMBER ONE
  • 1x 3/LL/kl. LL - eliminacje PP
78 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 19:08:34
2018-08-29 17:38:00
Anita Rosenkiewicz ROVIGO
  • 1x 4/L/kl. L - eliminacje PP
77 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:01:52
2018-08-28 22:10:35
Kamil Skupień DONNA SUMMER M
  • 1x 7/1*/kl. 1* - eliminacje PP
76 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:09
2018-08-28 22:10:09
Kamil Skupień DOLLAR BOY M
  • 1x 7/1*/kl. 1* - eliminacje PP
75 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:43
2018-08-28 22:09:40
Kamil Skupień DELICIEUX M
  • 1x 6/P/kl. P - eliminacje PP
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:03:06
2018-08-28 22:08:30
Patryk Pawłowicz ARMANI
  • 1x 1/LL/MP Młodzików Kuce
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 17:43:05
2018-08-28 11:32:39
Marta Dziak-Gierlicz MR. MAGIC
  • 1x 3/LL/kl. LL - eliminacje PP
72 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 22:14:30
2018-08-27 21:36:39
Gabriela Stachowiak INES M
  • 1x 7/1*/kl. 1* - eliminacje PP
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 22:14:44
2018-08-27 21:35:50
Paulina Selega WIEDŹMIN
  • 1x 4/L/kl. L - eliminacje PP
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 16:36:16
2018-08-27 10:36:28
Hanna Krzyżanowska KORA
  • 1x 2/LL/MP Młodzików Duże Konie
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 20:56:55
2018-08-26 20:12:29
Alicja Urbanek DA LUNA
  • 1x 4/L/kl. L - eliminacje PP
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 16:31:36
2018-08-26 15:25:40
Małgorzata Świderek-Baran ERUDYCJA
  • 1x 4/L/kl. L - eliminacje PP
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 16:31:17
2018-08-26 15:24:43
Antoni Baran VERSUS
  • 1x 6/P/kl. P - eliminacje PP
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-25 18:56:46
2018-08-25 11:57:15
Natalia Rodź DEBRA
  • 1x 2/LL/MP Młodzików Duże Konie
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 20:22:12
2018-08-24 15:52:59
Łukasz Sikorski CINZANO MK
  • 1x 3/LL/kl. LL - eliminacje PP
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 20:20:59
2018-08-24 14:36:19
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 4/L/kl. L - eliminacje PP
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 20:20:35
2018-08-24 12:07:13
Karolina Miś SOKRATES
  • 1x 3/LL/kl. LL - eliminacje PP
  • 1x 4/L/kl. L - eliminacje PP
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 14:25:56
2018-08-24 12:06:01
Wiktoria Klimczak ARAGONIT
  • 1x 2/LL/MP Młodzików Duże Konie
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 14:25:42
2018-08-24 12:05:11
Katarzyna Kokowska ROSALIE
  • 1x 7/1*/kl. 1* - eliminacje PP
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 08:54:04
2018-08-24 08:46:50
Konstancja Przybylska IZIS KL
  • 1x 2/LL/MP Młodzików Duże Konie
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 08:53:53
2018-08-23 22:58:05
Sylwester Januszewski CHARIOT
  • 1x 6/P/kl. P - eliminacje PP
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:01:05
2018-08-23 22:57:26
Sylwester Januszewski BOSS
  • 1x 4/L/kl. L - eliminacje PP
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 08:53:30
2018-08-23 22:16:14
Klaudia Zajkowska MISTER HANEK
  • 1x 1/LL/MP Młodzików Kuce
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 20:31:29
2018-08-23 20:17:11
Magdalena Niesłuchowska CHICCO D'ORO K
  • 1x 6/P/kl. P - eliminacje PP
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 20:31:13
2018-08-23 19:40:49
Michał Hycki SUMMER M
  • 1x 4/L/kl. L - eliminacje PP
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 13:39:21
2018-08-23 10:21:46
Mariusz Kleniuk BEZA-BER
  • 1x 4/L/kl. L - eliminacje PP
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 13:39:08
2018-08-23 10:16:42
Mariusz Kleniuk ODWAR
  • 1x 4/L/kl. L - eliminacje PP
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 13:38:54
2018-08-22 23:45:27
Maria Gil BEN GUN
  • 1x 5/P/MP Kuce
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 19:41:41
2018-08-22 16:06:50
Antonina Witmajer WENA
  • 1x 2/LL/MP Młodzików Duże Konie
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 09:14:31
2018-08-22 06:43:56
Magdalena Niemczyk INFORMATYKA M
  • 1x 4/L/kl. L - eliminacje PP
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 18:47:26
2018-08-21 14:12:33
Julia Sopińska ORIESKA
  • 1x 6/P/kl. P - eliminacje PP
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 18:47:45
2018-08-21 13:20:22
Oliwia Wolak PIRELLA
  • 1x 3/LL/kl. LL - eliminacje PP
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 21:03:38
2018-08-20 17:00:34
Agata Świąder WIOTKA
  • 1x 4/L/kl. L - eliminacje PP
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 21:15:55
2018-08-20 12:18:00
Kamila Cygan JEDWABNY PYŁ
  • 1x 6/P/kl. P - eliminacje PP
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 08:04:00
2018-08-19 22:10:46
Justyna Krasoń BOUWERSHOF RIFALCO
  • 1x 1/LL/MP Młodzików Kuce
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 08:03:47
2018-08-19 20:29:58
Laura Uziębło FIRE NIGHT
  • 1x 2/LL/MP Młodzików Duże Konie
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 08:03:21
2018-08-19 19:29:17
Nikolina Czuchaj BENEFIS
  • 1x 6/P/kl. P - eliminacje PP
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 08:03:07
2018-08-19 19:08:41
Zofia Zawadzińska NEJRAN
  • 1x 7/1*/kl. 1* - eliminacje PP
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 06:15:27
2018-08-17 19:23:24
Joanna Witosińska SAHARA
  • 1x 7/1*/kl. 1* - eliminacje PP
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 06:15:11
2018-08-17 19:22:43
Joanna Witosińska NIMBUS
  • 1x 6/P/kl. P - eliminacje PP
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 06:14:55
2018-08-17 16:31:56
Lena Kurzyńska LIVELLO
  • 1x 1/LL/MP Młodzików Kuce
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 21:02:20
2018-08-16 16:02:04
Aleksandra Pacek HAGIRIA
  • 1x 4/L/kl. L - eliminacje PP
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:04:25
2018-08-16 14:10:01
Emilia Krzemińska HUSARIA
  • 1x 4/L/kl. L - eliminacje PP
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:04:37
2018-08-16 14:09:18
Justyna Krupa WILLIE BOY
  • 1x 1/LL/MP Młodzików Kuce
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:04:49
2018-08-16 14:08:48
Aleksandra Krok KING
  • 1x 1/LL/MP Młodzików Kuce
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:04:59
2018-08-16 14:08:24
Justyna Krasoń RAMZES
  • 1x 1/LL/MP Młodzików Kuce
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:05:11
2018-08-16 09:41:02
Roksana Walczuch DANTE
  • 1x 4/L/kl. L - eliminacje PP
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 08:14:34
2018-08-16 07:56:54
Gabriela Slavíková ROYAL BEAUTY
  • 1x 4/L/kl. L - eliminacje PP
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 08:14:46
2018-08-16 07:56:33
Gabriela Slavíková GRANT
  • 1x 4/L/kl. L - eliminacje PP
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 08:52:47
2018-08-14 22:18:11
Patrycja Pastuszek SAHARA
  • 1x 3/LL/kl. LL - eliminacje PP
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 20:47:01
2018-08-14 14:25:22
Agnieszka Kowalska HAGANA
  • 1x 4/L/kl. L - eliminacje PP
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 10:05:48
2018-08-14 12:22:28
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
  • 1x 6/P/kl. P - eliminacje PP
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 20:21:24
2018-08-13 22:48:28
Ewelina Falkowska DRUID
  • 1x 2/LL/MP Młodzików Duże Konie
  • 1x 3/LL/kl. LL - eliminacje PP
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 18:04:40
2018-08-13 10:42:44
Alicja Tropiło ORDA II
  • 1x 7/1*/kl. 1* - eliminacje PP
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:30:29
2018-08-11 10:46:34
Klaudia Gawdzik NIKE
  • 1x 2/LL/MP Młodzików Duże Konie
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 20:21:05
2018-08-08 23:46:00
Anna Kamińska PASJONATA PASJANS
  • 1x 3/LL/kl. LL - eliminacje PP
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:29:04
2018-08-07 20:47:32
Lidia Rębkowska MARSYLIA
  • 1x 2/LL/MP Młodzików Duże Konie
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:29:15
2018-08-07 20:44:13
Maurycy Wyżykowski JACK BLACK
  • 1x 6/P/kl. P - eliminacje PP
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:29:26
2018-08-07 20:42:55
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 6/P/kl. P - eliminacje PP
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:29:39
2018-08-07 20:41:44
Joanna Durka DAMASZEK
  • 1x 6/P/kl. P - eliminacje PP
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:29:51
2018-08-07 20:34:48
Hanna Szeliga DONNA EWITA
  • 1x 4/L/kl. L - eliminacje PP
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:30:16
2018-08-07 20:32:43
Klaudia Jaromin EMS
  • 1x 1/LL/MP Młodzików Kuce
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:30:29
2018-08-07 20:31:35
Wirginia Dąbrowska MG POLACO
  • 1x 2/LL/MP Młodzików Duże Konie
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:30:40
2018-08-07 20:30:48
Wirginia Dąbrowska EL DJAZAIR
  • 1x 1/LL/MP Młodzików Kuce
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 12:25:39
2018-08-06 11:40:50
Marta Dziak-Gierlicz IMPECABLE M
  • 1x 3/LL/kl. LL - eliminacje PP
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 12:25:20
2018-08-06 11:25:37
Marta Dziak-Gierlicz SZENILA
  • 1x 7/1*/kl. 1* - eliminacje PP
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:30:25
2018-07-31 09:10:28
Julia Witkowska KSENA
  • 1x 6/P/kl. P - eliminacje PP
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 11:01:21
2018-07-31 09:10:01
Julia Witkowska CHESTER
  • 1x 5/P/MP Kuce
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 11:01:04
2018-07-29 19:16:13
Magdalena Kołek SECT MASINI
  • 1x 6/P/kl. P - eliminacje PP
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Baran Antoni KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O025129
2. Cygan Kamila KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (JM.)
O043216
3. Czuchaj Nikolina Klub Jeździecki Aromer
2003 (JM.)
O043868
4. Dąbrowska Wirginia KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2006 (JM.)
O040326
5. Danis Jakub BPK
2006 (JM.)
Brązowa odznaka
6. Durka Joanna Stowarzyszenie SKJ Grobice
1997 (MJ.)
O027147
7. Dziak-Gierlicz Marta SKJ Grobice
S
O002140
8. Falkowska Ewelina KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O041596
9. Gawdzik Klaudia KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O044546
10. Gil Maria JKS DAKO GALANT SKIBNO
2002 (J.)
O039066
11. Gruszczyk Martyna KJ Szarża Bolęcin
1997 (MJ.)
none
12. Gut Oliwia None
2003 (JM.)
None
13. Hosa Emilia ZKS Drzonków
2004 (JM.)
O037717
14. Hycki Michał Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
S
O012756
10085657
15. Januszewski Sylwester BKJ BOGUSŁAWICE
S
O001126
16. Januszewski Sylwester TKJ Garbówek
S
O001126
17. Jaromin Klaudia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O048946
18. Kamińska Anna Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
S
Brak
19. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
20. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
21. Kokowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O001603
22. Kokowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O001603
23. Kołek Magdalena LKJ Hippologia Strzegom
2001 (J.)
O038704
102QY9
24. Kopczyńska Magdalena bpk
1997 (MJ.)
O012085
25. Kotyra Natalia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O027148
26. Kowalska Agnieszka WKJ Lublin
S
O018466
27. Krasoń Justyna Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O041301
28. Krok Aleksandra KJ Czarny Dunajec
2005 (JM.)
O043321
29. Krupa Justyna KJ Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O043322
30. Krzemińska Emilia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (JM.)
O043670
31. Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów
1997 (MJ.)
O025285
32. Krzyżanowska Hanna KJ Aromer
2005 (JM.)
Brak
33. Kurzyńska Lena KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O043680
34. Miś Karolina Kj Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
O042379
35. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
36. Niemczyk Magdalena Hipodrom Five Oaks
S
O029008
37. Niesłuchowska Magdalena KJ Aldragho Piaseczno
S
O004211
38. Pacek Aleksandra KJ Dziecinów Sp. z o.o.
2002 (J.)
O038244
39. Pastuszek Patrycja LKJ Hippologia Strzegom
S
O009687
40. Pawłowicz Patryk Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2006 (JM.)
.
41. Rębkowska Lidia SKJ Grobice
2005 (JM.)
O049955
42. Rodź Natalia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O047927
43. Selega Paulina LKJ Moszna
S
O018802
44. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
45. Slavíková Gabriela JŠ Valdštejnská Obora
S
C0337
46. Sławik Joanna Bpk
2004 (JM.)
1573/18
47. Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
1997 (MJ.)
O007471
48. Sopińska Julia KJ Dziecinów
1999 (MJ.)
O013680
49. Stachowiak Gabriela Lkj Moszna
2003 (JM.)
O034038
50. Stachowiak Tomasz Lkj Moszna
S
O000593
51. Świąder Agata LKJ Ostroga
S
O020664
52. Świderek-Baran Małgorzata KJ Aromer Józefin
S
O003195
53. Szeliga Hanna KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2004 (JM.)
O037366
54. Tropiło Alicja KJ Dziecinów Sp. z o. o.
2001 (J.)
O031302
55. Urbanek Alicja Lkj Moszna
2003 (JM.)
Brak
56. Uziębło Laura Zks Drzonków
2005 (JM.)
O042244
57. Walczuch Roksana Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
1999 (MJ.)
O033441
58. Witkowska Julia SKJ Beckersport Raszyn
2005 (JM.)
O032986
59. Witmajer Antonina KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2005 (JM.)
O049739
60. Witosińska Joanna KJ Hipodrom Five Oaks
2000 (J.)
O026722
61. Wodzicka Amelia LKJ Moszna
2003 (JM.)
O041350
62. Wolak Oliwia Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2003 (JM.)
O048048
63. Wyżykowski Maurycy Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O028338
64. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
65. Zawadzińska Zofia Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
S
O005735
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

63

ARAGONIT MŁP POL 2005 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Regiel
M: Argentyna
O: Katarzyna Klimczak
B: xxx
K010464 POL006590007205
2.

75

ARMANI Hucuł POL 2006 Wałach gniada/kuc:145 F: Paw
M: Rusałka
O: Helena Staszczak
B: Eugeniusz Zięba
K023227 POL012570024206
3.

87

ARSEN PONYSPORT Typ Szlachetny POL 2009 Wałach siwa/mk: F: NN
M: NN
O: Anna Wójcik-Pruszyńska
B: Barbara Guniewicz
Brak 616 999 57 03049 09
4.

52

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durello Top
M: Bunia
O: Gil Katarzyna
B: Gronet Dominik
K021760 616013640053309
5.

38

BENEFIS Wielkopolska POL 2002 Wałach gniada/160 F: Czumak
M: Bengalia
O: Nikolina Czuchaj
B: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kotlin
K008670 POL007611002502
6.

54

BEZA-BER M POL 2014 Klacz siwa F: Sword
M: Borówka-Ber
O: Jacek Kosacki
B: Jacek Kosacki
K025411
7.

58

BOSS WLKP POL 2013 Wałach gniada F: SAN LUIS
M: BOGOTA
O: WIKTORIA GRZEJDZIAK
B: SK RACOT
K025343
8.

41

BOUWERSHOF RIFALCO WELSH NED 2009 Wałach bułana/kuc:147 F: Heitrak's Marvin
M: Bouwershof Diamant
O: Honorata Krasoń
B: Holandia
brak
9.

64

BUBLE BOY Irlandzja IRL 2007 Wałach gniada F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
K020426
10.

86

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz biała F: Nabucho Du Serein
M: Castella
O: Tatiana Pętlak
B: Tatiana Pętlak
none
11.

59

CHARIOT XX POL 2013 Ogier gniada F: Sorbie Tower
M: Czeneka / Winds of Light
O: Sylwester Januszewski
B: SK Krasne
K023636 616POL13007994T
12.

7

CHESTER DRP GER 2000 Wałach gniada/kuc:149 F: Cocky Man / Cocky Dundee
M: Dorina / Durello
O: Eliza Witkowska
B:
K015343 DE441410851900
13.

56

CHICCO D'ORO K OLD. POL 2003 Wałach kasztanowata F: Cockpit
M: Ramona E
O: Magdalena Niesłuchowska
B: Niemcy
K007847
14.

88

CZARNINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Xx
M: Xx
O: Elżbieta wieczorek
B: Xx
Zzj
15.

70

DA LUNA XX POL 2013 Klacz gniada F: Needham's Fort
M: Da Lakta
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
Brak
16.

16

DAMASZEK SP POL 2010 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Dekada / Grey
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K021698 616009660588710
17.

28

DANTE Małopolska POL 2007 Wałach srokata F: Pentagram
M: Duma
O: Bożena Cylok-Walczuch
B: Mirosław Krać
K018812
18.

67

DEBRA SP POL 2011 Klacz gniada F: Marino
M: Dorada
O: Agnieszka Kopka
B: SK Rzeczna
K024440
19.

76

DELICIEUX M SP POL 2013 Klacz gniada F: Contendor
M: Duola / Omen
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K024584
20.

66

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada F: Nando
M: Dumka
O: Adam Mycio
B: xxx
K015364 POL01364006030712576
21.

15

DONNA EWITA Kuc Drp POL 2006 Klacz gniada/kuc:145 F: VIP Ewita
M: Dally
O: Hanna Szeliga
B: Wiesław Apanasewicz
K019279 POL013670111306
22.

78

DONNA SUMMER M XX POL 2012 Klacz kasztanowata F: Rhodesian Winner
M: Donna Polonia / Colonel Collins
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K021473 616POL12007859T
23.

5

DRUID Szlachetna Półkrew POL 2004 Ogier siwa F: Armani
M: Diana
O: Łukasz Sikorski
B: Nieznany
brak
24.

12

EL DJAZAIR OO POL 2000 Ogier ciemnogniada/kuc:144 F: Fawor
M: Ematina
O: Mikołaj Rey
B: SK Michałów
K007937 09600
25.

14

EMS OO POL 2002 Ogier gniada/kuc: F: Witalis
M: Eufemia
O: Mikołaj Rey
B: Barbara Guniewicz
K025490
26.

22

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Epona / Weltstein
O: Henryk MIanowski
B: Henryk MIanowski
K020771 616009661085412
27.

69

ERUDYCJA SP POL 2014 Klacz gniada F: Albaran / Sure Blade
M: Erotyka / Palegro
O: Małgorzata Świderek- Baran
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K024727 616009510135814
28.

40

FIRE NIGHT Westfalska POL 2009 Klacz kara F: Fineliner/Florencio I
M: Franzi/Fiedestraum I
O: Zks Drzonków
B: ?
K024244
29.

83

GARDEN M SP POL 2012 Wałach siwa/mk:153 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Garda / Omen
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K023035 616009690071812
30.

26

GRANT Czech Warmblood CZE 2014 Wałach gniada F: Aristo
M: Clea
O: Gabriela Slavíková
B: Claustra s.r.o.
KJ0V4A
31.

23

HAGANA M. POL 2003 Klacz gniada F: Matador / Manhattan
M: Hellada / Mat
O: Beata Kowalska
B: Leszek Brzeziński
K012038 POL006580019703
32.

1

HAGIRIA SP POL 2007 Klacz gniada/163 F: Grikos
M: Hajfa
O: Monika Pacek
B: Artur Kiempa
KO13814 POL009530053907
33.

81

HATTRICK SP POL 2012 Wałach siwa F: Carlos DZ
M: Hellana
O: Tomasz Szynkiewicz
B: Jarecka Jolanta
K021746
34.

84

HEKTOR SP POL 2007 Wałach siwa F: Avero / Athlet Z
M: Hinka / Hajfong
O: ZKS Drzonków
B: Grzegorz Grzejszczak
K018894 009640090307
35.

32

HUSARIA SP POL 1999 Klacz kasztanowata F: Cisoń
M: Humana
O: Krzysztof Krzemiński
B: .
K023228
36.

10

IMPECABLE M XX POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Roulette
M: Implikacja
O: Sk Moszna
B: SK Moszna
brak
37.

72

INES M XX POL 2011 Klacz gniada F: Rhodesian Winner
M: Izara
O: Sk Moszna
B: Sk Moszna
K021474
38.

47

INFORMATYKA M XX POL 2009 Klacz gniada F: Rhodesian Winner
M: Implikacja
O: Magdalena Niemczyk
B: SK Moszna
2140/17 ABC POL 09 000 0065 45
39.

18

JACK BLACK XX POL 2010 Wałach kara F: Roulette
M: Jama / Royall Court
O: Anna Wyżykowska
B: Andrzej Walicki
K017681 616POL10006814T
40.

42

JEDWABNY PYŁ Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata F: Moravia
M: Jedwabna
O: Joanna Pawlak
B: Wiesław Kryszyłowicz
K011179
41.

82

KALIOPE Małopolska POL 2012 Klacz ciemnogniada F: San Moritz
M: Kora
O: Sławomir Solecki
B: Sławomir Solecki
2582/18 ABC
42.

85

KARINO NN POL None wałach inna F: Nn
M: Nn
O: Helena Staszczak
B: Kisam Czesław
K025504
43.

30

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:138 F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
O: Dorota Krok
B: Antoni Cwajda
K022888 Kalifornia / Minos
44.

71

KORA typ szlachetny POL 2003 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: W cuglach s.c.
B: Nieznany
K025151
45.

8

KSENA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Fred / Colorado
M: Karotka / Qumball
O: Robert Witkowski
B: Rafał Putz
K020974 616009520045612
46.

33

LIVELLO Haflinger POL 2003 Wałach izabelowata/mk:150 F: Stony S.V. / Star
M: Lora / Narvis
O: Aleksandra Gierz
B: Jan Bittala
K019025 203001830257803
47.

17

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K019638 616009660558309
48.

19

MARSYLIA M. POL 1999 Klacz siwa/158 F: First Des Termes / Fol Avril
M: Batuta / Berberys
O: Dariusz Kotyra
B: Krzysztof Kraszewski
K020034 616006660000199
49.

13

MG POLACO Pre - Andaluzyjska ESP 2005 Ogier siwa/154 F: Elegido XI
M: Polaca VII
O: Mikołaj Rey
B: Yeguada del Hierro de la Magdalena Hiszpania
K011573 19010100243000311676 11676
50.

57

MISTER HANEK DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Durello Top / Durello
M: Maskotka / Domingo
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Tomasz Kowala
K014016 POL013680046207
51.

74

MR. MAGIC Oldbg. POL 2013 Wałach gniada F: Mighty Magic / Mytens
M: Menada / Nuriev
O: Marta Dziak-Gierlicz
B: Jacek Kowerski
K025909 DE433331702313
52.

37

NEJRAN XX POL 2011 Ogier gniada F: Sorbie Tower
M: Nowela
O: Zofia Zawadzińska
B: Iwno
K021028
53.

20

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
O: Adam Gawdzik
B: Leszek Pilarski
K017149 Pół 009540098606
54.

34

NIMBUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada F: Marino
M: Nasada
O: Zbigniew Witosiński
B: Stado Ogierów Starogard Gdański
K021770
55.

80

NUMBER ONE KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc:147 F: Niko-k
M: Nikotyna
O: Marek Kopczyński
B: Stański Mariusz
K021369
56.

53

ODWAR WLKP POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Eloquent
M: Odkówka
O: Bartosz Rogaczewski
B: SK Liski
K025655
57.

90

OPUNCJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Xx
M: Zx
O: Agata żur
B: Xx
Zzj
58.

21

ORDA II Polski Koń Gorącokrwisty Sp POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Orsini AD
O: Jakub Tropiło
B: Wojciech Górnicki
12420
59.

46

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada F: König Sobieski / Riske Me
M: Oriola / Cabrol
O: Dariusz Sopiński
B: SK Nowielice
K010942 POL009640033807
60.

4

PASJONATA PASJANS Kuc Walijski POL 2008 Wałach /kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Polly
O: Anna Kamińska
B: Jerzy Kołodziejek
Brak
61.

45

PIRELLA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz siwa/177 cm F: Bajou Du Rouet
M: Polinegri
O: Joanna Pawlak
B: -
K015352
62.

29

RAMZES Kuc Feliński POL 2000 Wałach srokata/kuc:147 F: Inbred
M: Rakieta
O: Barbara Kapturkiewicz
B: KJ Kapriola - Choiny
K006200 616013570092700
63.

89

RHEAGO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pauillac de Meia Lua
M: Rachela
O: Weronika Sławińska
B: Halina Krais
K019818
64.

62

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
O: Katarzyna Kokowska
B:
K012275 DE433331649308
65.

27

ROYAL BEAUTY Czech Warmblood CZE 2013 Klacz gniada F: Quick Lauro Z
M: Ramona
O: Jana Plecháčová
B: Karel Školka
KJ0T5J
66.

35

SAHARA Małopolska POL 2005 Klacz gniada F: Mar Bej
M: Semida
O: Zbigniew Witosiński
B: Kazimierz Chotkowski
K013632 12717
67.

25

SAHARA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Sanyo /
M: Silvios Linda /
O: Patrycja Pastuszek
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019686 DE418181540807
68.

6

SECT MASINI Folblut POL 2011 Wałach gniada F: Masini
M: Skawica
O: Bożena Kołek
B: Artur Bober
K020036
69.

51

SOKRATES Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Simena
O: Katarzyna Kliczkowska
B: Frosik Sławomir
K023084
70.

55

SUMMER M SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Casillo
M: Soleil M
O: SK Moszna Sp. z o. o.
B: SK Moszna Sp. z o. o.
K025493
71.

9

SZENILA SP POL 2006 Klacz gniada F: Carry Son / Carry
M: Soja / Mangan
O: Wojtak Natalie
B: SK Racot
K012058 11713
72.

68

VERSUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Bajou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Wedeta / Aragonit
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Małgorzata Świderek-Baran
K023408 616007661576409
73.

48

WENA SP POL 2008 Klacz siwa F: Parys /
M: Wizja / Atylla
O: Michał Bronś
B: Piotr Koch
K015067 POL00967028408
74.

73

WIEDŹMIN Małopolska POL 2012 Wałach gniada F: DaVinci
M: Wiedźma
O: Tomasz Stachowiak
B: Anna Modelewska
K025315
75.

31

WILLIE BOY KUC IRL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krupa Marzena
B:
K020498 372140316825874
76.

44

WIOTKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Otill
M: Winona
O: Lidia Twardowska-Gajda
B: SK Prudnik
K020763
Rider Club
Competition
Prize
Dziak-Gierlicz Marta SKJ Grobice
800
SUM:
800.00
Kokowska Katarzyna Sopocki KJ
600
SUM:
600.00
Skupień Kamil LKJ Moszna
300
SUM:
300.00
Stachowiak Tomasz Lkj Moszna
500
SUM:
500.00
Zawadzińska Zofia Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baran Antoni
KJ Aromer Józefin
VERSUS (68)
2018-09-09
2018-09-09
Cygan Kamila
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2018-09-09
6
2018-09-09
4
Czuchaj Nikolina
Klub Jeździecki Aromer
BENEFIS (38)
2018-09-09
1
2018-09-09
1
Dąbrowska Wirginia
KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2018-09-09
2018-09-09
2018-09-09
1
Danis Jakub
BPK
2018-09-09
5
Durka Joanna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-09-09
12
Dziak-Gierlicz Marta
SKJ Grobice
2018-09-09
1
800
2018-09-09
1
2018-09-09
7
2018-09-09
1
Falkowska Ewelina
KJ Aromer Józefin
DRUID (5)
2018-09-09
Gawdzik Klaudia
KJ Aromer Józefin
NIKE (20)
2018-09-09
3
Gil Maria
JKS DAKO GALANT SKIBNO
BEN GUN (52)
2018-09-09
2
Gruszczyk Martyna
KJ Szarża Bolęcin
2018-09-09
6
Gut Oliwia
None
KARINO (85)
2018-09-09
Hosa Emilia
ZKS Drzonków
HEKTOR (84)
2018-09-09
2018-09-09
Hycki Michał
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2018-09-09
5
Januszewski Sylwester
BKJ BOGUSŁAWICE
BOSS (58)
2018-09-09
16
Januszewski Sylwester
TKJ Garbówek
CHARIOT (59)
2018-09-09
11
Jaromin Klaudia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego
EMS (14)
2018-09-09
4
2018-09-09
4
Kamińska Anna
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
2018-09-09
3
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
ODWAR (53)
2018-09-09
2
2018-09-09
12
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
2018-09-09
2018-09-09
2
Kokowska Katarzyna
Sopocki KJ
ROSALIE (62)
2018-09-09
2
600
2018-09-09
2
2018-09-09
6
Kokowska Katarzyna
Sopocki KJ
OPUNCJA (90)
2018-09-09
2
Kołek Magdalena
LKJ Hippologia Strzegom
2018-09-09
9
2018-09-09
6
Kopczyńska Magdalena
bpk
2018-09-09
4
Kotyra Natalia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MADRYT (17)
2018-09-09
10
2018-09-09
7
Kowalska Agnieszka
WKJ Lublin
HAGANA (23)
2018-09-09
Krasoń Justyna
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
RAMZES (29)
2018-09-09
5
2018-09-09
1
2018-09-09
1
Krok Aleksandra
KJ Czarny Dunajec
KING (30)
2018-09-09
5
2018-09-09
6
Krupa Justyna
KJ Czarny Dunajec
2018-09-09
2
2018-09-09
2
Krzemińska Emilia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
HUSARIA (32)
2018-09-09
11
2018-09-09
2
Krzyśpiak Weronika
KJ Dziecinów
ENIGMA (22)
2018-09-09
Krzyżanowska Hanna
KJ Aromer
KORA (71)
2018-09-09
5
Kurzyńska Lena
KJ Aromer Józefin
LIVELLO (33)
2018-09-09
3
2018-09-09
3
Miś Karolina
Kj Koko Brzeźniki
2018-09-09
2018-09-09
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (66)
2018-09-09
14
2018-09-09
3
Niemczyk Magdalena
Hipodrom Five Oaks
2018-09-09
10
Niesłuchowska Magdalena
KJ Aldragho Piaseczno
2018-09-09
13
Pacek Aleksandra
KJ Dziecinów Sp. z o.o.
2018-09-09
2018-09-09
Pastuszek Patrycja
LKJ Hippologia Strzegom
SAHARA (25)
2018-09-09
13
Pawłowicz Patryk
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
ARMANI (75)
2018-09-09
2018-09-09
Rębkowska Lidia
SKJ Grobice
2018-09-09
4
Rodź Natalia
KJ Aromer Józefin
DEBRA (67)
2018-09-09
Selega Paulina
LKJ Moszna
2018-09-09
8
Skupień Kamil
LKJ Moszna
2018-09-09
5
2018-09-09
4
300
2018-09-09
4
Slavíková Gabriela
JŠ Valdštejnská Obora
GRANT (26)
2018-09-09
4
2018-09-09
3
Sławik Joanna
Bpk
KALIOPE (82)
2018-09-09
2018-09-09
Sławińska Weronika
WLKS Krakus Swoszowice
RHEAGO (89)
2018-09-09
2
Sopińska Julia
KJ Dziecinów
ORIESKA (46)
2018-09-09
8
Stachowiak Gabriela
Lkj Moszna
INES M (72)
2018-09-09
8
Stachowiak Tomasz
Lkj Moszna
2018-09-09
3
500
2018-09-09
3
Świąder Agata
LKJ Ostroga
WIOTKA (44)
2018-09-09
Świderek-Baran Małgorzata
KJ Aromer Józefin
2018-09-09
7
Szeliga Hanna
KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2018-09-09
2018-09-09
Tropiło Alicja
KJ Dziecinów Sp. z o. o.
ORDA II (21)
2018-09-09
6
2018-09-09
6
Urbanek Alicja
Lkj Moszna
DA LUNA (70)
2018-09-09
15
2018-09-09
4
Uziębło Laura
Zks Drzonków
2018-09-09
Walczuch Roksana
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
DANTE (28)
2018-09-09
9
Witkowska Julia
SKJ Beckersport Raszyn
2018-09-09
1
KSENA (8)
2018-09-09
3
2018-09-09
2
Witmajer Antonina
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
WENA (48)
2018-09-09
Witosińska Joanna
KJ Hipodrom Five Oaks
NIMBUS (34)
2018-09-09
7
2018-09-09
5
SAHARA (35)
2018-09-09
7
2018-09-09
7
Wodzicka Amelia
LKJ Moszna
2018-09-09
1
2018-09-09
1
Wolak Oliwia
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
PIRELLA (45)
2018-09-09
8
Wyżykowski Maurycy
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-09-09
4
2018-09-09
3
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
2018-09-09
2018-09-09
Zawadzińska Zofia
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
NEJRAN (37)
2018-09-09
5
200
2018-09-09
5

Number of Riders: 65

Number of Horses: 76

The sum of prizes: 2 400.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl