Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B Moszna- Kwalifikacja do MPMK 4 i 5-latki
Stadnina Koni Moszna, 02-03.czerwiec 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
124 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 20:55:26
2018-06-01 19:52:12
Bartek Bomba ILONA
  • 2x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 10:46:35
2018-06-01 10:28:50
Mariusz Kleniuk NUMBER ONE
  • 1x 3/P/kl. P kwalifikacje do MPMK - 5 -latki
  • 1x 7/N/kl. N dwufazowy art 274.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 10:46:50
2018-06-01 10:28:00
Mariusz Kleniuk NUMBER ONE
  • 1x 3/P/kl. P kwalifikacje do MPMK - 5 -latki
  • 1x 7/N/kl. N dwufazowy art 274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 10:47:04
2018-06-01 10:22:51
Mariusz Kleniuk AKROPOL
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 7/N/kl. N dwufazowy art 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 09:14:55
2018-05-31 23:14:19
Julia Majer WANESS
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 21:38:19
2018-05-31 21:23:58
Karolina Maksara ADANERO
  • 1x 01/60 cm/Towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 20:17:08
2018-05-31 20:15:30
Maja Opora ROLLING STONE M
  • 1x 02/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 1/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
  • 2x 9/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 19:12:17
2018-05-31 17:55:56
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 7/N/kl. N dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 8/C/kl. C zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/kl. N zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C/kl. C dwufazowy art 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 19:12:04
2018-05-31 17:55:20
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 7/N/kl. N dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 8/C/kl. C zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/kl. N zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C/kl. C dwufazowy art 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 19:11:41
2018-05-31 17:54:46
Katarzyna Baherycz CALIA M
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 19:11:28
2018-05-31 16:17:28
Artsiom Piroh BIG SPENDER Z
  • 1x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 19:11:14
2018-05-31 16:16:55
Kseniya Kavaliova ARNOLD
  • 1x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 19:10:59
2018-05-31 15:42:53
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 2x 04/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 18:34:07
2018-05-31 15:18:58
Grzegorz Gawlik JOKER
  • 1x 9/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 12:30:25
2018-05-31 12:29:59
Anna Kurkova M BONARIO
  • 1x 04/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 12:30:12
2018-05-31 12:28:24
Anna Kurkova LUNA
  • 1x 04/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 12:20:08
2018-05-31 12:19:53
Filip Piontek BAKALIA M
  • 2x 01/60 cm/Towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 03/60 cm/Towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 04/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 12:19:05
2018-05-31 12:08:27
Alicja Urbanek DA LUNA
  • 2x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 12:18:51
2018-05-31 11:47:52
Sonia Schwalbe DELTA
  • 2x 02/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 09:36:45
2018-05-31 09:11:31
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 1x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 05:23:08
2018-05-30 23:48:08
Jarek Grycz COP THE LINE
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 05:22:51
2018-05-30 23:18:58
Dominika Kaszuba DINDEPENDENT Z
  • 2x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 05:22:38
2018-05-30 22:16:43
Anna Rumin CYTRA
  • 2x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 19:30:44
2018-05-30 17:13:17
Stefania Król PRINCE
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 15:29:48
2018-05-30 14:50:45
Kevin Pszowski BONI
  • 1x 01/60 cm/Towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 15:27:40
2018-05-30 14:49:58
Tomasz Gordzielik ELIF
  • 2x 01/60 cm/Towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 15:27:27
2018-05-30 14:49:24
Tomasz Gordzielik DARMA
  • 2x 01/60 cm/Towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 15:27:00
2018-05-30 14:48:23
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 1x 01/60 cm/Towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 18:33:48
2018-05-30 12:52:25
Artsiom Piroh AŻUR
  • 1x 7/N/kl. N dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 8/C/kl. C zwykły art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 17:00:43
2018-05-30 12:51:53
Kseniya Kavaliova RAMIRA K
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 11:32:29
2018-05-30 10:27:49
Agata Arendt CHANEL
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 11:32:14
2018-05-30 10:22:33
Natalia Walaszek DORINA
  • 1x 1/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 11:28:23
2018-05-30 10:20:48
Julia Kremer IMPULS
  • 2x 02/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
  • 2x 04/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 11:27:31
2018-05-30 09:03:27
Bartosz Bomba ILONA
  • 2x 4/L/kl. L zegzaminacyjny z oceną stylu jeźdźca
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 10:39:37
2018-05-29 23:43:58
Joanna Włodarz DERYK
  • 2x 1/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 2x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 08:33:35
2018-05-29 23:43:13
Julia Mundziakiewicz WESOŁA GRAFKA
  • 2x 1/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 2x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 08:33:23
2018-05-29 23:42:11
Przemysław Czekaj ZULUS
  • 1x 14/N/kl. N zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C/kl. C dwufazowy art 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 08:33:10
2018-05-29 23:41:45
Przemysław Czekaj ROCCO
  • 1x 14/N/kl. N zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C/kl. C dwufazowy art 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 08:32:59
2018-05-29 23:40:45
Kamila Czartoryska BURZANNA DI
  • 2x 02/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 08:32:43
2018-05-29 22:19:41
Aleksandra Kośnik REFLEX
  • 2x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 08:32:20
2018-05-29 22:14:51
Aleksandra Kośnik TOFFI
  • 2x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 08:32:04
2018-05-29 22:10:43
Bartłomiej Urban LESZCZYK
  • 2x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 21:40:27
2018-05-29 21:38:17
Weronika Sobczyk BOLIVIA
  • 2x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 21:40:11
2018-05-29 21:33:57
Weronika Sobczyk DUNKA
  • 2x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:09:56
2018-05-29 14:16:01
Karolina Kulig LINARIA
  • 1x 02/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:09:42
2018-05-29 14:15:23
Martyna Rydz LINARIA
  • 1x 01/60 cm/Towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:09:23
2018-05-29 14:14:38
Marta Pietras MILWIA
  • 1x 1/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:09:06
2018-05-29 14:12:01
Natalia Szymczak MIWIA
  • 1x 1/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:08:32
2018-05-29 14:11:16
Patrycja Klakla WICHAWA
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:08:16
2018-05-29 14:10:25
Claudia Kopa IRCHES
  • 1x 1/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:07:52
2018-05-29 14:09:18
Kaja Napiórkowska WYRWIGROSZ
  • 1x 02/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:07:31
2018-05-29 14:03:56
Iga Szpak LUCIER
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 7/N/kl. N dwufazowy art 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:07:15
2018-05-29 14:03:19
Iga Szpak DŻAGAS
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 13:19:40
2018-05-29 13:16:13
Natalia Osysko MAGNAT
  • 2x 04/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 13:19:26
2018-05-29 13:15:33
Julia Szczurek NICOL
  • 1x 04/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 13:19:12
2018-05-29 13:14:52
Żaneta Nawrat NICOL
  • 1x 9/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 13:18:57
2018-05-29 13:14:01
Nina Nastałek NICOL
  • 1x 04/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 13:18:35
2018-05-29 13:13:30
Aleksandra Maślańczyk WITAS
  • 1x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 13:18:20
2018-05-29 13:13:00
Karolina Franas JOKER
  • 2x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 05:22:23
2018-05-29 13:12:22
Elżbieta Honysz PARYS
  • 2x 9/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 13:17:07
2018-05-29 13:11:48
Hanna Doskocz PARYS
  • 1x 03/60 cm/Towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 07:41:51
2018-05-28 23:58:42
Magdalena Potysz LAUR
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/kl. N zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 07:41:34
2018-05-28 23:58:13
Agnieszka Ciurzyńska LALA
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/kl. N zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 07:41:23
2018-05-28 23:33:13
Jakub Klekot SZTORM
  • 2x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 07:41:08
2018-05-28 20:23:29
Dominika Glück CYNARA
  • 2x 1/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
  • 2x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 07:40:41
2018-05-28 19:35:46
Olga Tomanek WINNIE
  • 2x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 07:40:24
2018-05-28 19:35:28
Olga Tomanek TURBUD IQ
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 07:40:12
2018-05-28 19:10:17
Julia Gaweł LUNA
  • 2x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 07:39:56
2018-05-28 18:46:13
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 14/N/kl. N zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C/kl. C dwufazowy art 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 17:33:53
2018-05-28 15:39:07
Marek Garus LAURENCJA
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/kl. N zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 13:42:18
2018-05-28 13:22:57
Bartłomiej Rogaczewski TORO
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 13:42:03
2018-05-28 13:21:57
Bartłomiej Rogaczewski SHARON ARON
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 7/N/kl. N dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/kl. N zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 11:40:12
2018-05-28 07:50:14
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 1x 02/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 11:39:56
2018-05-28 07:42:26
Martyna Hilla GOLDEN STAR
  • 1x 02/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 08:31:50
2018-05-27 23:56:23
Marko Lenart MEGUN
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 00:39:22
2018-05-26 21:44:25
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 04/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 10:18:49
2018-05-25 21:04:04
Justyna Maciejewska TREBOX DUBLIN
  • 1x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 10:18:36
2018-05-25 21:02:53
Justyna Maciejewska CASH JM
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/kl. N zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 10:18:24
2018-05-25 16:05:42
Henryk Polednia SUNRISE M
  • 1x 1/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P/kl. P kwalifikacje do MPMK - 5 -latki
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/kl. P kwalifikacje do MPMK - 5 -latki
  • 1x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 12:57:06
2018-05-25 09:59:49
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 12:57:17
2018-05-25 09:59:33
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 7/N/kl. N dwufazowy art 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 12:57:54
2018-05-25 00:32:50
Justyna Wacławek ETER
  • 1x 14/N/kl. N zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C/kl. C dwufazowy art 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 12:58:25
2018-05-25 00:32:21
Justyna Wacławek DAILY QUI
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/kl. N zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 12:58:58
2018-05-24 23:19:20
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 1/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/kl. L zegzaminacyjny z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 12:59:10
2018-05-24 23:16:59
Dominika Szotek OSKAR BLUE
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 7/N/kl. N dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/kl. N zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 12:59:21
2018-05-24 23:09:44
Dominika Szotek COFFEE 23
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 7/N/kl. N dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/kl. N zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 12:59:35
2018-05-24 23:08:59
Dorota Lenik LA COSTA
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 12:59:46
2018-05-24 23:08:18
Roxana Gajdzik GADIA
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 7/N/kl. N dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/kl. N zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 13:00:27
2018-05-24 21:23:37
Aleksandra Ryt SAMIRO
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 7/N/kl. N dwufazowy art 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 13:00:45
2018-05-24 21:23:00
Aleksandra Ryt PALOMA
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 7/N/kl. N dwufazowy art 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 13:11:32
2018-05-24 09:53:48
Kamil Niestrawski PIROMAN
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 7/N/kl. N dwufazowy art 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 13:11:16
2018-05-24 09:53:10
Kamil Niestrawski EL SOVSKI
  • 2x 3/P/kl. P kwalifikacje do MPMK - 5 -latki
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 13:11:01
2018-05-24 09:52:31
Kamil Niestrawski LALUNA
  • 2x 3/P/kl. P kwalifikacje do MPMK - 5 -latki
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 16:53:50
2018-05-24 06:13:14
Iwona Robotycka-Lenczuk SYCYLIA
  • 2x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 2x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:39:32
2018-05-23 12:38:45
Łukasz Appel V-STAR D’IVE Z
  • 1x 2/L/kl. L kwalifikacje do MPMK -4 -latki
  • 1x 10/L/kl. L kwalifikacje do MPMK -4 -latki
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:39:19
2018-05-23 12:38:13
Łukasz Appel OREO D.R.
  • 1x 2/L/kl. L kwalifikacje do MPMK -4 -latki
  • 1x 10/L/kl. L kwalifikacje do MPMK -4 -latki
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:38:56
2018-05-23 12:37:39
Łukasz Appel JACKPOT B
  • 1x 2/L/kl. L kwalifikacje do MPMK -4 -latki
  • 1x 10/L/kl. L kwalifikacje do MPMK -4 -latki
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:46:13
2018-05-22 15:23:45
Marcin Olszowski ORION
  • 2x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 2x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:45:50
2018-05-22 15:22:18
Aleksandra Kośnik POWIEW
  • 2x 3/P/kl. P kwalifikacje do MPMK - 5 -latki
  • 2x 11/P/kl. P kwalifikacje do MPMK - 5 -latki
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:45:08
2018-05-22 11:07:21
Wojciech Pażucha SOLARIS VENTUS
  • 1x 3/P/kl. P kwalifikacje do MPMK - 5 -latki
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/P/kl. P kwalifikacje do MPMK - 5 -latki
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 17:05:51
2018-05-22 07:52:19
Aleksandra Dziwisz SAMURAJ
  • 1x 1/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 15:23:06
2018-05-22 07:49:26
Kaja Badellino EROS
  • 1x 02/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:43:51
2018-05-21 18:54:27
Klaudia Koj ESTELA
  • 1x 1/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:43:15
2018-05-21 12:33:05
Paulina Biskup ULIANE
  • 1x 1/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 13:41:46
2018-05-21 11:09:19
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 12/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:42:07
2018-05-21 11:08:41
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 7/N/kl. N dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 8/C/kl. C zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/kl. N zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C/kl. C dwufazowy art 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:41:50
2018-05-19 17:33:05
Marzena Szewczyk SARAGOSS
  • 2x 01/60 cm/Towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:41:32
2018-05-19 17:32:18
Katarzyna Bula ERAZM
  • 2x 2/L/kl. L kwalifikacje do MPMK -4 -latki
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:41:06
2018-05-19 17:31:31
Maciej Stopa JAMBOREE
  • 2x 2/L/kl. L kwalifikacje do MPMK -4 -latki
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:40:43
2018-05-19 17:30:40
Maciej Stopa DENIRO
  • 2x 2/L/kl. L kwalifikacje do MPMK -4 -latki
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:39:18
2018-05-19 17:29:38
Szymon Bula KENNEDY HIPPICA
  • 1x 02/80 cm/Towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:39:01
2018-05-19 17:28:31
Anna Badura DELLA ROSA
  • 1x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/kl. P dwufazowy art 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 08:31:30
2018-05-18 20:44:51
Agnieszka Środecka HARFA
  • 2x 5/L/kl. L zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:38:24
2018-05-16 23:26:26
Paulina Wielgórska JULIUS
  • 1x 1/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/L/kl. L kwalifikacje do MPMK -4 -latki
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:38:11
2018-05-16 23:24:00
Paulina Wielgórska DON BIJOU II ZW
  • 1x 1/LL/kl. LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/L/kl. L kwalifikacje do MPMK -4 -latki
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:37:40
2018-05-16 12:21:18
Natalia Szynkler MEDYNA
  • 1x 13/P/kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/kl. N zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
2. Arendt Agata Ochaby
1998 (MJ.)
O026809
3. Badellino Kaja bpk
2004 (JM.)
brak
4. Badura Anna KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O024424
5. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
6. Biskup Paulina JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O034216
7. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
8. Bomba Bartek Kj Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
123
9. Bomba Bartosz Bez przynależności
1999 (MJ.)
Brak
10. Bula Katarzyna KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O026592
11. Bula Szymon KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
w trakcie
12. Chmura Kornelia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki
2002 (J.)
brak
13. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
14. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
O013663
15. Czartoryska Kamila Brak
2005 (JM.)
Brak
16. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (J.)
O034268
17. Doskocz Hanna LUKJ Antoniówka
2001 (J.)
brak
18. Dziemba Olivia KJMetpol Grodziec
2009 (Mł.)
nn
19. Dziwisz Aleksandra BPK
2002 (J.)
O042140
20. Franas Karolina LUKJ Antoniówka
2000 (J.)
O039003
21. Gajdzik Roxana JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O037352
22. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
23. Gaweł Julia St. KJ Preria Wilkowice
2000 (J.)
O037360
24. Gawlik Grzegorz Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
S
brak
25. Glück Dominika Brak
2005 (JM.)
O048467
26. Gordzielik Kinga KJ Metpol
27. Gordzielik Tomasz KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
brak
28. Grycz Jarek bpk śląsk
S
O007333
29. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
30. Honysz Elżbieta LUKJ Antoniówka
S
O012775
31. Kaszuba Dominika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2001 (J.)
O037073
32. Kavaliova Kseniya KJ Okoly
1999 (MJ.)
Brak
33. Klakla Patrycja LKJ Olimp Prudnik
1997 (MJ.)
Brak
34. Klekot Jakub St. KJ Preria Wilkowice
2003 (JM.)
O048007
35. Kleniuk Mariusz Hippologia Strzegom
Brak
36. Koj Klaudia bpk
2001 (J.)
brak
37. Kopa Claudia LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
O038230
38. Kośnik Aleksandra Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
S
O001558
39. Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
S
O001558
40. Kremer Julia niezrzeszona
2007 (Mł.)
2673/18
41. Król Stefania KJ Trachy Sośnicowice
S
012345
42. Kurkova Anna Stajnia Na Warszawskiej Glubczyce
brak
43. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
44. Lenik Dorota JKS Equi -Verso Jastrzebie Zdrój
S
O020157
45. Maciejewska Justyna KJ Korys Przygorzele
S
O012118
46. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
47. Maksara Karolina LKJ Moszna
2002 (J.)
brak
48. Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
2002 (J.)
O033842
49. Mazur Oliwia LKJ Olimp Prudnik
2002 (J.)
Brak
50. Mundziakiewicz Julia Brak
2003 (JM.)
Brak
51. Napiórkowska Kaja LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
O024925
52. Nastałek Nina LUKJ Antoniówka
2003 (JM.)
brak
53. Nawrat Żaneta LUKJ Antoniówka
S
O041046
54. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
S
O021429
55. Niestrawski Kamil Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
S
O021429
56. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
S
R026169
57. Olszowski Marcin Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O039683
58. Opora Maja LKJ Moszna
S
brak
59. Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
O043613
60. Pażucha Wojciech KJ Metpol Grodziec
S
O008158
10120384
61. Pietras Marta LKJ OLIMP Prudnik
2002 (J.)
brak
62. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O035379
63. Piontek Filip LKJ Moszna
2003 (JM.)
brak
64. Piroh Artsiom KJ OKOŁY
S
O045439
65. Polednia Henryk LKJ Moszna
2017 (Mł.)
O007664
66. Potysz Magdalena PLKJ PLESSÓWKA
S
O024773
67. Pszowski Kevin KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
brak
68. Robotycka-Lenczuk Iwona LKJ Olimp Prudnik
S
O011131
69. Rogaczewski Bartlomiej KJ Dworzysko
S
O013279
70. Rostek Martyna Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
71. Rumin Anna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2001 (J.)
O048783
72. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (JM.)
brak
73. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
74. Schwalbe Sonia LKJ Moszna
2001 (J.)
O035375
75. Sobczyk Weronika Ludowy Klub Jeździecki Deresz
2003 (JM.)
brak
76. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
77. Środecka Agnieszka LKJ Ostroga Opole
S
O032260
78. Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O000886
79. Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
2003 (JM.)
brak
80. Szewczyk Marzena KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
brak
81. Szotek Dominika Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O035256
82. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
83. Szymczak Natalia LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
brak
84. Szynkler Natalia niezrzeszona
S
O014203
85. Tomanek Olga KJ Preria Wilkowice
2000 (J.)
Brak
86. Urban Bartłomiej LKJ Deresz
S
Brak
87. Urbanek Alicja Lkj Moszna
2003 (JM.)
Brak
88. Walaszek Natalia niezrzeszona
2002 (J.)
brak
89. Wielgórska Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
90. Włodarz Joanna bpk
2004 (JM.)
brak
91. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

112

ADANERO XX POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Dylan Thomas
M: Aiming Upwards
O: Stadnina Koni Moszna
B: Kildare Racing Syndicate
brak
2.

113

AKROPOL SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Qulester
M: Qulester
O: Małgorzata Garus
B: Aneta Ostrowska
brak
3.

13

AŻUR SP POL 2010 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: ALMA
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
K021640
4.

101

BAKALIA M SP POL 2009 Klacz gniada F: So in Love
M: Bazylia
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
brak
5.

76

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Placido
M: Bajka
O: Marcin Zając
B: Zawiślok
brak
6.

92

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata/kuc: F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
O: Joanna Pszowska
B:
K020735 POL013640011904
7.

41

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo
M: Bandola
O: Magdalena Rostek
B: Renata Chrząszczkiewicz
K020788 616 009 69 01285 10
8.

80

BURZANNA DI Trakeńska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Dinar
M: Burka XXOO
O: Agnieszka Czekaj
B: Sk Kowalewko
brak
9.

108

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada F: So in Love
M: Calma M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
Brak
10.

97

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
11.

47

CASH JM HOL GER 2002 Wałach ciemnogniada F: Cashandcarry /
M: Luna VIII / Bachus
O: Justyna Maciejewska
B: Hans Diederich
K024391 DE421000192302
12.

88

CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz ciemnogniada/175 F: Liberado
M: Celebres
O: Maria Kaczyna
B: Norbert Ternka
brak 6160095401010
13.

39

COFFEE 23 HOL POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Contender/ Calypso II
M: V-Quintara/ Quidam de Revel
O: Szotek Leszek
B: Schwarz Michael
K021899
14.

105

CONQUEST Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
O: Kornelia Chmura
B: Kosicka Roma
brak
15.

96

COP THE LINE OLD POL 2010 Ogier kara/172 F: COUPE DE CEUR
M: RAKETE
O: kRZYSZTOF SEEMANN
B: KRZYSZTOF SEEMANN
2157/18AB DE433330865010
16.

59

CYNARA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada F: Special Power
M: Cudna
O: Beata Glück
B: SK Kozienice spółka z o.o.
K024907
17.

94

CYTRA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Psalm
M: Czajka
O: Jolanta Zielińska
B: brak informacji
K013039 POL009570017903
18.

99

DA LUNA XX POL 2013 Klacz gniada F: Needham's Fort
M: Da Lakta
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
Brak
19.

90

DARMA SP POL 2010 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Dania / Adrian
O: Henryk Gordzielik
B:
K018929 616009670113910
20.

15

DELLA ROSA Holsztyn DEU 2011 Klacz gniada F: CANNAVAROS / CASSINI I
M: SIEN LADY / COMICS
O: Jan Badura
B: Aholeinen Erja
K018512
21.

98

DELTA SP POL 2006 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Adam Wojtuś
B: Adam Wojtuś
K013183 616999690153706
22.

17

DENIRO SP POL 2014 Wałach siwa F: Stakkato Top
M: Dewiza De Revel
O: -
B: Jacek Soska
K025375
23.

84

DERYK Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Faworyt
M: Darka
O: Przemysław Czekaj
B: Czekaj
brak
24.

95

DINDEPENDENT Z Z POL 2013 Wałach siwa F: Dallas
M: Noerien
O: Michał Słoniec
B: brak danych
K025898 05615Z55615213
25.

22

DON BIJOU II ZW SP POL 2014 Ogier kasztanowata F: Bijou Be
M: Drobnostka
O: Paulina Wielgórska Zdebel
B: Wojciech Zdebel
C
26.

87

DORINA SVKWB POL 2012 Klacz gniada F: Lino J
M: Dona
O: Maria Kaczyna
B: Olga Novakowa
203010237932012
27.

75

DUNKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Ordon
M: Diomeda
O: Leszek Kośnik
B: Leszek Kośnik
brak
28.

67

DŻAGAS M POL 2012 Ogier gniada F: Szkrab m
M: Dżaga m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K021405 616006690016612
29.

33

EL SOVSKI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: SWAROVSKI
M: EL DŹAHA
O: NIESTRAWSKI KAMIL
B: STADNINA KONI PRUDNIK
K022730
30.

91

ELIF KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: ---
M: -----
O: Henryk Gordzielik
B: ----
brak
31.

19

ERAZM Małopolska POL 2014 Wałach gniada F: Bre Gun
M: Enigma
O: Katarzyna Bula
B: Jacek Soska
brak - w trakcie rejestracji 616006570147214
32.

49

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
O: Aneta Woźniak
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K023444
33.

4

EROS M POL 2011 Wałach kasztanowata F: Ramzes
M: EMISJA
O: Ewelina Oczkowicz
B: Dalmata Aleksander
K019647 616006550114011
34.

25

ESTELA SP POL 2006 Klacz gniada/160 F: Minneapolis
M: Era II
O: Izabela Koj
B: Gierszewski Krzysztof
Brak
35.

37

GADIA CZEWB POL 2007 Klacz gniada F: GRAND STEP KOLACEK
M: COLETTE
O: Lidia Gajdzik
B: Riha Jaroslav
brak
36.

50

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
O: Lucjan Hilla
B: Iwona Kraszewska
K020842 616616690044810
37.

23

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
38.

1

HARFA SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Hita / Talent
O: Agnieszka Środecka
B: Józef Parzonka
K024161 616009610020411
39.

117

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
O: Dariusz król
B: Kaczmarczyk Piotr
123
40.

85

ILONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/163 F: Regal
M: Iza
O: Dariusz Król
B: Piotr Kaczmarczyk
Brak POL009690005608
41.

86

IMPULS Małopolska POL 2001 Wałach gniada F: Karkan
M: Iwla
O: Maria Kaczyna
B: Andrzej Jagodziński
006630050101
42.

70

IRCHES M POL 2005 Ogier kasztanowata F: Chef Supreme xx
M: Irima m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K009912
43.

29

JACKPOT B KWPN NED 2014 Ogier kasztanowata F: Flamenco Desemilly
M: Bug Star BZ
O: Klaudia Siarkiewicz
B: Boeve V.O.F
Brak
44.

18

JAMBOREE KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Etoulon VDL
M: Pheminka
O: Jurek Pandel
B: -
brak - w trakcie rejestracji
45.

104

JOKER SP POL 2010 Wałach gniada F: Concord
M: Jarla
O: Grzegorz Gawlik
B: Grzegorz Gawlik
LKRWZJ/1612/18 616009690049710
46.

63

JOKER SP POL 2010 Wałach gniada F: Concord
M: Jarla
O: Grzegorz Gawlik
B: Grzegorz Gawlik
K016908 616009690049710
47.

21

JULIUS KWPN GER 2014 Ogier siwa F: Indorado
M: J
O: Mariusz Micek
B: Niemcy
Xxx
48.

16

KENNEDY HIPPICA OLD. POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Kannan
M: La Silla
O: Jerzy Pandel
B: Zbigniew Kostrzewski
brak
49.

51

KNOCKKASH GIRL Kuc Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
K024793 372003000121178
50.

38

LA COSTA SP POL 2010 Klacz F: Castilio
M: La Barcelona
O: Wojciech Cypcer
B: Wojciech Cypcer
brak
51.

119

LA COSTA SP POL 2004 Klacz siwa/173 F: Cassino
M: Lukrecja
O: Martyna Żmuda
B: ORKAN Sp. z o. o.
K017021 POL 009 67 01116 04
52.

61

LALA SP POL 2009 Klacz kara F: Bekas
M: Labelle
O: Agnieszka Ciurzyńska
B: Stanisław Siebielec
K024060
53.

32

LALUNA SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: MAAIK
M: LUNA VERA / LORD MAYOR
O: Czwojda Justyna
B: Czwojda Justyna
K024470 BRAK BRAK
54.

62

LAUR Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Professional
M: Lady In Heaven
O: Agnieszka Ciurzyńska
B: Marian Pokrywka
K012465
55.

54

LAURENCJA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Stalon
M: Lisa/Hades
O: Monika Garus
B: Zbigniew Płatos
K016707 DE433331562007
56.

77

LESZCZYK SP POL 2006 Wałach gniada F: Alczyk
M: Lasma
O: Kośnik Leszek
B: Kośnik Leszek
K020446
57.

74

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o
0000
58.

68

LUCIER M POL 2009 Ogier siwa/165 F: Ramadan m
M: Luczia m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K016385 616006690134409
59.

56

LUNA MŁP POL 2012 Klacz kara F: Bre Gun / Top Gun
M: ima / Larysz
O: Jakub Gaweł
B: Marta Heblik
K024189 616006540039112
60.

102

LUNA SP CZE 2012 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak
61.

103

M BONARIO NN POL 2010 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak
62.

66

MAGNAT MŁP POL 1998 Wałach gniada F: DAKOTA
M: MINUTA
O: MAŁGORZATA KARNSK
B: MAŁGORZATA KARNSK
brak POL006600001198
63.

14

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
64.

9

MEGUN Małopolska POL 2009 Klacz gniada/165 F: BRE GUN
M: METAXA
O: Marko Lenart
B: Szmalec Jacek
K021873 POL013540006609
65.

73

MILWIA M POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat m
M: Michelle m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K019602 616006690084311
66.

72

MIWIA M POL 2012 Klacz kasztanowata F: Wiwat m
M: Michelle m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K021431 616006690015712
67.

65

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
O: Grzegorz Gawlik
B: ZUBEK JOANNA
K022892 616008690139109
68.

115

NUMBER ONE DSP POL 2013 Wałach gniada F: Numero Uno
M: Sandro Boy
O: Małgorzata Garus
B: Zbigniew Szumlakowski
Brak
69.

116

NUMBER ONE DSP POL 2013 Wałach gniada F: Numero Uno
M: Sandro Boy
O: Małgorzata Garus
B: Zbigniew Szumlakowski
Brak
70.

30

OREO D.R. BWP BEL 2014 Ogier kara F: Kannan
M: Bright Eyes VD Smis Z
O: Wanda Szmyt
B: Reinout Delagaye
Brak
71.

28

ORION TRAK POL 2008 Wałach kara F: LORD ODER I
M: ORAWKA
O: Marcin Olszowski
B: Adam Krysiak
K012147
72.

40

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Bali / Acobat II
O: Dominika Szotek
B: -
K022403 LKPZJ/1657/ DE418180067809
73.

35

PALOMA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Pampa / Pumpers
O: Aleksandra Ryt
B: Szczepan Prokopowicz
K021863 POL007540048608
74.

11

PARYS SP POL 2012 Wałach gniada F: Boeckman's Looping
M: Plejada
O: Elżbieta Jarka-Doskocz
B: SK w Udorzu
brak 616009540020012
75.

34

PIROMAN WLKP POL 2011 Wałach gniada/166 F: TURBUD QUIRINUS
M: PIROGA/CZYNEL
O: Kamil NIestrawski
B: SK RACOT
K020674
76.

27

POWIEW TRAK POL 2013 Ogier kara F: Czar
M: Prowansja
O: Marcin Olszowski
B: Marek Przeczewski
K024107
77.

93

PRINCE SP POL 2008 Wałach F: Alpinex
M: Pamella
O: Król Stefania
B: Król Krzysztof
POL013690003208
78.

12

RAMIRA K SP POL 2012 Klacz siwa F: CANTANIS
M: RENOMA
O: KOWOLIK
B: KOWOLIK
K023438
79.

79

REFLEX SP CZE 2007 Wałach gniada F: Regent
M: Marquis
O: Kośnik Leszek
B: Hrncir Zdenek
Brak
80.

81

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
O: Agnieszka Czekaj
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
81.

111

ROLLING STONE M SP POL 2005 Wałach gniada F: Sorbie Tower
M: Rosa Linda
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
brak
82.

2

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
83.

36

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K021862 616009540140411
84.

5

SAMURAJ M POL 2006 Wałach gniada F: Barnaba
M: Samba
O: Anna Ostafińska- Dziwisz
B: Ćwiertniak Henryk
K012284 POL006570145106
85.

20

SARAGOSS SP POL 2012 Wałach kara F: Bockman's Looping
M: Saragossa
O: Andrzej Szewczyk
B: stadnina koni w Udorzu
brak 616009540020212
86.

44

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616 009 54 01069 11
87.

52

SHARON ARON SP POL 2010 Wałach gniada F: Gluskspilz /
M: Sharon 52 / Sandro Song
O: Bartlomiej Rogaczewski
B: Krzysztof Szczepaniak
K019117 616009610162110
88.

26

SOLARIS VENTUS SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Solaris / Stalypso
M: Mejsi V / Welt Gang
O: Natalia Badura
B: Marek Adamuszewski
K023629 616009661000213
89.

118

SORDISSA F:
M:
O:
B:
90.

46

SUNRISE M SP POL 2013 Ogier siwa F: Cassilio
M: Soleil M
O: Henryk Polednia
B: SK Moszna
K023381
91.

6

SYCYLIA SP POL 2010 Klacz gniada F: So In Love KWPN
M: Sorbona sp
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: Dorota Hamarowska-Wypych
K019405 616009690051110
92.

110

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K013184 12452
93.

60

SZTORM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada/166 F: Bockman's Looping
M: Storia
O: ALEKSANDRA KLEKOT
B: Stadnina koni Udórz
K023422 616009540020112
94.

45

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: PEGASUS HB / FLEMMINGH
M: TIGRA / LORD ALEXANDER
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616 009 67 00750 09
95.

78

TOFFI SP POL 2008 Ogier gniada F: Ordon
M: Tiffany
O: Kośnik Leszek
B: Kośnik Leszek
Brak 616999540099908
96.

89

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach inna/kuc: F: Nando
M: Tosca
O: Zygmunt Dziemba
B: nn
brak
97.

53

TORO Traken POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Eloqwent
M: Talina
O: Bartłomiej Rogaczewski
B: Bielski
K023286
98.

48

TREBOX DUBLIN BEL BEL 2005 Ogier gniada F: Diamant de Semilly
M: For Fun
O: Karol Adamczewski
B: Ecker de coninck
Brak
99.

57

TURBUD IQ SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Turbud-Ironia / Turbud Tempo
O: Michał Tomanek
B: -
PZJ - LKPZJ/1862/18 616009670123711
100.

24

ULIANE KWPN NED 2001 Klacz gniada F: Limit / Indoctro
M: Poliana / Zeus
O: Aurelia Długosz
B: J. Stegeman
K022973 528003200100620 SUI40285
101.

31

V-STAR D’IVE Z Zangersheide BEL 2014 Ogier gniada F: Vigo D’Arsouilles
M: True Star D’Ive
O: Wanda Szmyt
B: Eeckhout Van Isabelle
Brak
102.

109

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K020912
103.

114

WANESS SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: STILIOS
M: WANESSA
O: Julia Majer
B: PIOTR TRACZ
K022952 616009580487312
104.

83

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Graf Quidam
M: Wenus
O: agnieszka czekaj
B: ochaby
brak
105.

71

WICHAWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Wiwat
M: Wiecha
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
K023446 616006690057613
106.

64

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
O: Agata Maślańczyk
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013727
107.

69

WYRWIGROSZ MŁP POL 2013 Ogier gniada F: Irches
M: Wygrana
O: Stadnina koni Prudnik Sp. Z o. o.
B: Stadnina koni Prudnik Sp. z o. o.
Brak
108.

82

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B:
K010844 616009670007999
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
2018-06-02
1
2018-06-03
1
2018-06-02
3
2018-06-03
3
2018-06-02
4
2018-06-03
2
Arendt Agata
Ochaby
CHANEL (88)
2018-06-02
14
2018-06-02
15
2018-06-03
6
2018-06-03
14
Badellino Kaja
bpk
EROS (4)
2018-06-02
1
2018-06-02
4
2018-06-02
2018-06-03
1
2018-06-03
6
2018-06-03
Badura Anna
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2018-06-02
37
2018-06-02
11
2018-06-03
18
2018-06-03
15
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
CALIA M (108)
2018-06-02
16
2018-06-02
23
2018-06-03
10
2018-06-03
25
Biskup Paulina
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
ULIANE (24)
2018-06-02
5
2018-06-02
6
2018-06-03
27
2018-06-03
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2018-06-03
13
2018-06-03
Bomba Bartek
Kj Trachy Sośnicowice
ILONA (117)
2018-06-02
32
2018-06-02
Bomba Bartosz
Bez przynależności
ILONA (85)
2018-06-02
2018-06-02
2018-06-03
6
2018-06-03
Bula Katarzyna
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
ERAZM (19)
2018-06-02
2018-06-02
30
2018-06-03
6
2018-06-03
17
Bula Szymon
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2018-06-02
12
2018-06-02
13
2018-06-03
8
2018-06-03
23
Chmura Kornelia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki
CONQUEST (105)
2018-06-03
1
2018-06-03
1
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2018-06-02
18
2018-06-02
14
2018-06-02
2018-06-02
4
2018-06-03
17
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
LALA (61)
2018-06-03
5
2018-06-03
7
Czartoryska Kamila
Brak
2018-06-02
1
2018-06-02
1
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
ROCCO (81)
2018-06-03
11
2018-06-03
3
ZULUS (82)
2018-06-03
8
2018-06-03
1
300
Doskocz Hanna
LUKJ Antoniówka
PARYS (11)
2018-06-03
1
Dziemba Olivia
KJMetpol Grodziec
TOP MAN (89)
2018-06-02
1
2018-06-02
1
2018-06-03
1
2018-06-03
1
Dziwisz Aleksandra
BPK
2018-06-02
2
2018-06-02
36
2018-06-02
2018-06-03
3
2018-06-03
2
80
2018-06-03
Franas Karolina
LUKJ Antoniówka
JOKER (63)
2018-06-03
20
2018-06-03
Gajdzik Roxana
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
GADIA (37)
2018-06-02
12
2018-06-02
12
2018-06-03
10
2018-06-03
Garus Marek
LKJ Moszna
2018-06-03
22
2018-06-03
4
Gaweł Julia
St. KJ Preria Wilkowice
LUNA (56)
2018-06-02
25
2018-06-02
Gawlik Grzegorz
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
JOKER (104)
2018-06-03
4
Glück Dominika
Brak
CYNARA (59)
2018-06-02
8
2018-06-02
2018-06-03
24
2018-06-03
Gordzielik Kinga
KJ Metpol
DARMA (90)
2018-06-03
1
2018-06-03
1
Gordzielik Tomasz
KJ Metpol Grodziec
DARMA (90)
2018-06-02
1
2018-06-02
1
ELIF (91)
2018-06-02
12
2018-06-02
1
2018-06-03
1
2018-06-03
1
Grycz Jarek
bpk śląsk
2018-06-02
2018-06-02
Hilla Martyna
KJ Okoły
2018-06-02
15
2018-06-02
2018-06-03
1
2018-06-03
1
2018-06-03
5
2018-06-02
1
2018-06-02
10
2018-06-02
27
2018-06-03
10
2018-06-03
22
Honysz Elżbieta
LUKJ Antoniówka
PARYS (11)
2018-06-03
7
2018-06-03
Kaszuba Dominika
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2018-06-02
12
2018-06-02
Kavaliova Kseniya
KJ Okoly
2018-06-02
12
2018-06-02
6
Klakla Patrycja
LKJ Olimp Prudnik
WICHAWA (71)
2018-06-02
11
2018-06-02
21
2018-06-03
26
2018-06-03
Klekot Jakub
St. KJ Preria Wilkowice
SZTORM (60)
2018-06-02
34
2018-06-02
Kleniuk Mariusz
Hippologia Strzegom
AKROPOL (113)
2018-06-02
2
100
2018-06-02
13
2018-06-02
1
2018-06-02
3
130
Koj Klaudia
bpk
ESTELA (25)
2018-06-02
15
2018-06-02
2018-06-02
2018-06-03
15
2018-06-03
Kopa Claudia
LKJ Olimp Prudnik
IRCHES (70)
2018-06-02
11
2018-06-02
26
2018-06-03
25
2018-06-03
Kośnik Aleksandra
Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
POWIEW (27)
2018-06-02
4
2018-06-03
Kośnik Aleksandra
LKJ Deresz
TOFFI (78)
2018-06-02
17
2018-06-02
2018-06-03
9
2018-06-03
8
REFLEX (79)
2018-06-02
21
2018-06-02
2018-06-03
16
2018-06-03
9
Kremer Julia
niezrzeszona
IMPULS (86)
2018-06-02
1
2018-06-02
18
2018-06-03
1
2018-06-03
13
Król Stefania
KJ Trachy Sośnicowice
PRINCE (93)
2018-06-02
Kurkova Anna
Stajnia Na Warszawskiej Glubczyce
LUNA (102)
2018-06-03
1
2018-06-03
25
M BONARIO (103)
2018-06-03
20
Lenart Marko
LKJ Moszna
MEGUN (9)
2018-06-02
33
2018-06-02
20
2018-06-03
15
2018-06-03
24
Lenik Dorota
JKS Equi -Verso Jastrzebie Zdrój
2018-06-02
15
2018-06-02
16
2018-06-03
Maciejewska Justyna
KJ Korys Przygorzele
CASH JM (47)
2018-06-03
2018-06-03
Majer Julia
LKJ MOSZNA
WANESS (114)
2018-06-02
28
2018-06-02
25
2018-06-03
2018-06-03
Maksara Karolina
LKJ Moszna
ADANERO (112)
2018-06-02
1
2018-06-02
1
2018-06-03
1
2018-06-03
25
Maślańczyk Aleksandra
LUKJ Antoniówka
WITAS (64)
2018-06-03
3
50
2018-06-03
15
Mazur Oliwia
LKJ Olimp Prudnik
SORDISSA (118)
2018-06-03
1
2018-06-03
25
Mundziakiewicz Julia
Brak
2018-06-02
7
2018-06-02
2018-06-02
35
2018-06-03
2
2018-06-03
2018-06-03
29
Napiórkowska Kaja
LKJ Olimp Prudnik
2018-06-02
1
2018-06-02
17
2018-06-03
1
2018-06-03
14
Nastałek Nina
LUKJ Antoniówka
NICOL (65)
2018-06-03
20
Nawrat Żaneta
LUKJ Antoniówka
NICOL (65)
2018-06-03
12
Niestrawski Kamil
KJ Jeziorki-Osieczna
LALUNA (32)
2018-06-02
5
2018-06-02
19
2018-06-03
3
2018-06-03
23
Niestrawski Kamil
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
2018-06-02
3
2018-06-02
24
2018-06-03
1
2018-06-03
14
Niestrawski Kamil
KJ Jeziorki-Osieczna
PIROMAN (34)
2018-06-02
2018-06-02
1
230
2018-06-03
10
Niestrawski Kamil
KJ Jeziorki-Osieczna
LA COSTA (119)
2018-06-03
Olszowski Marcin
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
ORION (28)
2018-06-02
38
2018-06-02
2018-06-03
14
2018-06-03
Opora Maja
LKJ Moszna
2018-06-02
1
Osysko Natalia
LUKJ Antoniówka
MAGNAT (66)
2018-06-03
1
2018-06-03
1
Pażucha Wojciech
KJ Metpol Grodziec
2018-06-02
2
2018-06-02
10
2018-06-03
1
Pietras Marta
LKJ OLIMP Prudnik
MILWIA (73)
2018-06-02
3
2018-06-02
10
2018-06-03
21
2018-06-03
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2018-06-02
13
2018-06-02
9
2018-06-03
7
2018-06-03
5
2018-06-02
5
2018-06-02
7
2018-06-03
7
2018-06-03
21
Piontek Filip
LKJ Moszna
BAKALIA M (101)
2018-06-02
1
2018-06-02
1
2018-06-02
12
2018-06-03
1
2018-06-03
20
Piroh Artsiom
KJ OKOŁY
AŻUR (13)
2018-06-02
5
2018-06-02
1
300
Polednia Henryk
LKJ Moszna
2018-06-02
14
2018-06-02
2018-06-02
31
Potysz Magdalena
PLKJ PLESSÓWKA
LAUR (62)
2018-06-03
12
2018-06-03
12
Pszowski Kevin
KJ Metpol Grodziec
BONI (92)
2018-06-02
10
2018-06-02
1
2018-06-03
20
2018-06-03
20
Robotycka-Lenczuk Iwona
LKJ Olimp Prudnik
2018-06-02
20
2018-06-02
2018-06-03
12
2018-06-03
Rogaczewski Bartlomiej
KJ Dworzysko
2018-06-02
18
2018-06-02
14
2018-06-03
19
2018-06-03
16
TORO (53)
2018-06-02
7
2018-06-02
4
2018-06-03
11
2018-06-03
20
Rostek Martyna
Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2018-06-02
1
2018-06-02
2018-06-02
1
100
2018-06-03
1
2018-06-03
1
100
Rumin Anna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CYTRA (94)
2018-06-02
29
2018-06-02
Rydz Martyna
LKJ OLIMP Prudnik
LINARIA (74)
2018-06-02
1
2018-06-02
12
2018-06-03
1
2018-06-03
1
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
PALOMA (35)
2018-06-02
1
150
2018-06-02
2
180
2018-06-03
1
150
2018-06-03
2
180
SAMIRO (36)
2018-06-02
3
80
2018-06-02
7
2018-06-03
3
80
2018-06-03
13
Schwalbe Sonia
LKJ Moszna
DELTA (98)
2018-06-02
1
2018-06-02
12
Sobczyk Weronika
Ludowy Klub Jeździecki Deresz
DUNKA (75)
2018-06-02
8
2018-06-02
2018-06-03
5
2018-06-03
11
BOLIVIA (76)
2018-06-02
2
80
2018-06-02
2018-06-03
18
2018-06-03
16
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2018-06-02
6
2018-06-02
2
2018-06-03
3
130
2018-06-03
4
SYRIUSZ M (110)
2018-06-02
8
2018-06-02
3
2018-06-03
6
2018-06-03
2
Środecka Agnieszka
LKJ Ostroga Opole
HARFA (1)
2018-06-02
2018-06-02
Stopa Maciej
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
DENIRO (17)
2018-06-02
5
2018-06-03
5
2018-06-02
2
2018-06-03
4
Szczurek Julia
LUKJ Antoniówka
NICOL (65)
2018-06-03
1
Szewczyk Marzena
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2018-06-02
10
2018-06-02
1
2018-06-03
1
2018-06-03
Szotek Dominika
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2018-06-02
22
2018-06-02
4
2018-06-03
13
2018-06-02
5
2018-06-02
10
2018-06-03
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
DŻAGAS (67)
2018-06-02
2018-06-02
9
2018-06-03
17
LUCIER (68)
2018-06-02
17
2018-06-02
11
2018-06-03
2
100
2018-06-03
1
230
Szymczak Natalia
LKJ Olimp Prudnik
MIWIA (72)
2018-06-02
6
2018-06-02
24
2018-06-03
19
2018-06-03
Szynkler Natalia
niezrzeszona
MEDYNA (14)
2018-06-03
4
2018-06-03
9
Tomanek Olga
KJ Preria Wilkowice
2018-06-02
3
50
2018-06-02
8
Urban Bartłomiej
LKJ Deresz
2018-06-02
22
2018-06-02
2018-06-03
4
2018-06-03
26
Urbanek Alicja
Lkj Moszna
DA LUNA (99)
2018-06-02
8
2018-06-02
2018-06-03
28
2018-06-03
Walaszek Natalia
niezrzeszona
DORINA (87)
2018-06-02
16
2018-06-02
19
2018-06-03
11
2018-06-03
Wielgórska Paulina
KJ Vena Rogoźnik
JULIUS (21)
2018-06-02
2018-06-02
6
2018-06-02
23
Włodarz Joanna
bpk
DERYK (84)
2018-06-02
9
2018-06-02
2018-06-02
4
2018-06-03
9
2018-06-03
2018-06-03
Woźniak Aneta
bpk SLA
ERISSA (49)
2018-06-03
1
2018-06-03
8

Number of Riders: 91

Number of Horses: 108

The sum of prizes: 2 800.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl