Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO-A CDN
LKJ Moszna, 19-20.05.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 08:06:37
2018-05-13 20:51:55
Katarzyna Konarska LARGO
  • 1x 6/CC Mała Runda/CC-4
  • 1x 14/CC Mała Runda/CC-5
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 20:45:29
2018-05-10 17:40:33
Kinga Paszkiewicz PRESJA
  • 1x 4/C/C-2
  • 1x 12/C/C-3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:35:32
2018-05-10 10:24:18
Piotr Rachwał LIMIT 57
  • 1x 4/C/C-2
  • 1x 12/C/C-3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:35:16
2018-05-10 10:06:21
Natalia Kubacka WESTA
  • 1x 4/C/C-2
  • 1x 12/C/C-3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 06:20:18
2018-05-09 22:22:42
Aleksandra Błachno DEISI
  • 1x 1/D/D-2
  • 1x 9/D/D-3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 06:20:07
2018-05-09 21:40:55
Marta Ginda RESULTON SG II
  • 1x 6/CC Mała Runda/CC-4
  • 1x 14/CC Mała Runda/CC-5
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 06:19:54
2018-05-09 21:40:29
Marta Ginda FINEST 0003
  • 1x 8/CS Duża Runda/CS-2
  • 1x 16/CS Duża Runda/CS-2
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 21:02:20
2018-05-08 12:41:21
Karolina Jatkowska MAŁA FABIA
  • 1x 1/D/D-2
  • 1x 9/D/D-3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 19:31:35
2018-05-07 13:48:57
Marcin Kural DAFNE M.
  • 1x 5/CC Młodzieżowy/CC-2
  • 1x 13/CC Młodzieżowy/CC-3
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 19:31:57
2018-05-07 11:10:11
Aleksandra Ordon DON GLORY
  • 1x 4/C/C-2
  • 1x 12/C/C-3
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 20:33:18
2018-05-06 19:11:18
Weronika Frąckowiak NOBIUS
  • 1x 4/C/C-2
  • 1x 12/C/C-3
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 08:57:11
2018-05-04 17:27:15
Julia Bilicka DONEVAN
  • 1x 1/D/D-2
  • 1x 3/N/N-2
  • 1x 11/N/N-3
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 08:06:46
2018-04-28 18:01:21
Roxana Slomiany MASUMI
  • 1x 5/CC Młodzieżowy/CC-2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bilicka Julia KLUB JEŹDZIECKI ARPAV
2002 (J.)
O026989
2. Ginda Marta WLKS Krakus Swoszowice
S
O005762
3. Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O001317
4. Kubacka Natalia Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2001 (J.)
O043975
5. Kural Marcin Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O003223
6. Paszkiewicz Kinga KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2000 (J.)
O026060
7. Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce
S
O025098
8. Slomiany Roxana Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
S
O005776
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

6

DAFNE M Fryzyjska POL 2009 Klacz kara F: Meint S. R.
M: Isa van't Speyksbosch
O: Aleksandra Marcol-Majewska
B: Aleksandra Marcol-Majewska
K017447 616004200905695
2.

3

DONEVAN DRP GER 2009 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: ERFTTAL DUNCAN
M: PALOMA
O: GRZESŁAW BILICKI
B: JOACHIM GLIENKE
K022079 DE434340275509
3.

8

FINEST 0003 Westfalska GER 1998 Wałach kasztanowata/168 F: Florestan I
M: Ricarda
O: Łukasz Wituchowski
B: Paul Vatheuer
brak 411071198 POL 40463
4.

14

LARGO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Lena / Bas
O: Katarzyna Konarska
B: Krzysztof Leszczyński
K014532 POL007520037509
5.

12

LIMIT 57 WESTF GER 2003 Wałach gniada F: Lissabon
M: Picola
O: Paweł Piątkowski
B: Paweł Piątkowski
K008351
6.

2

MASUMI SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Landjonker S
M: Mersi
O: Grzegorz Dreszer
B: Konrad Jaskulski
K020134 616 009 61 02361 09
7.

13

PRESJA SP POL 2003 Klacz gniada/172 F: Pegasus H B / Flemmingh
M: Pokusa / Lord Alexander
O: Paulina Kupiec
B: Paweł Mazurek
K008887 616009670112503
8.

9

RESULTON SG II PRE ESP 2009 Wałach gniada F: Naviero SG
M: Resultona
O: Katarzyna Lach
B: Yaguada Soto Gil
K022877 724015090248647
9.

11

WESTA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Pegasus HB
M: Wendy po Westrich
O: Cezary Kubacki
B: Paweł Mazurek
K021090 POL009670057308
Rider Club
Competition
Prize
Ginda Marta WLKS Krakus Swoszowice
250
300
SUM:
550.00
Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom
200
250
SUM:
450.00
Kural Marcin Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
150
250
SUM:
400.00
Paszkiewicz Kinga KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
150
200
SUM:
350.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ginda Marta
WLKS Krakus Swoszowice
2018-05-19
1
250
2018-05-20
1
300
2018-05-19
2
2018-05-20
2
Konarska Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
LARGO (14)
2018-05-19
1
200
2018-05-20
1
250
Kubacka Natalia
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
WESTA (11)
2018-05-19
2
2018-05-20
2
Kural Marcin
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
2018-05-19
1
150
2018-05-20
1
250
Paszkiewicz Kinga
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
PRESJA (13)
2018-05-19
1
150
2018-05-20
1
200
Rachwał Piotr
KJ Equus Węgrzce
2018-05-19
3
2018-05-20
3
Slomiany Roxana
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
MASUMI (2)
2018-05-19
2

Number of Riders: 8

Number of Horses: 9

The sum of prizes: 1 750.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl