Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Hubertusowe Zawody w skokach przez przeszkody
Glinik Zaborowski, 2-3 października 2021r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
54 ACCEPTED 2021-09-30 16:58:22
2021-09-30 14:25:06
Robert Uchwat KAREZZO
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 500zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 400 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 500 zł
53 ACCEPTED 2021-09-30 11:03:32
2021-09-29 23:02:28
Zofia Litwin JUPITER
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
52 ACCEPTED 2021-09-29 18:52:08
2021-09-29 12:20:20
Oliwia Miś MANHATTAN BLUE AK
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
51 ACCEPTED 2021-09-29 18:52:13
2021-09-29 09:12:03
Emilia Borowiec MORIA
  • 2x 3/L (ZT) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
50 ACCEPTED 2021-09-28 17:49:19
2021-09-27 22:55:23
Faustyna Świętoń BACO
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
49 ACCEPTED 2021-09-28 17:49:22
2021-09-27 22:53:40
Nikola Polec JEMEN
  • 2x 3/L (ZT) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
48 ACCEPTED 2021-09-28 17:49:28
2021-09-27 22:53:19
Julia Kozak DUKAT
  • 2x 3/L (ZT) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
47 ACCEPTED 2021-09-28 17:49:35
2021-09-27 21:27:28
Julia Firmuga POLANKA
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
46 ACCEPTED 2021-09-28 17:49:39
2021-09-27 21:26:11
Lena Zgórska POLANKA
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
45 ACCEPTED 2021-09-28 17:49:43
2021-09-27 21:22:22
Hanna Dziża CIRILLA Z GÓR
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
44 ACCEPTED 2021-09-27 21:13:55
2021-09-27 21:03:11
Dominika Bach DUNA-MI
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
43 ACCEPTED 2021-09-27 21:14:02
2021-09-27 20:10:33
Monika Kloc JUTRZENKA
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
42 ACCEPTED 2021-09-27 19:49:44
2021-09-27 18:22:25
Sara Śmiechowska JOLLY JUMPER
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 500zł
41 ACCEPTED 2021-09-27 19:49:46
2021-09-27 15:09:38
Karolina Kocój BABY LOVE
  • 1x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
40 ACCEPTED 2021-09-27 19:49:48
2021-09-27 15:08:09
Lena Dobrowolska BABY LOVE
  • 1x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
39 ACCEPTED 2021-09-27 19:49:53
2021-09-27 08:55:22
Andrzej Duszkiewicz STRADIVARIUS
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
38 ACCEPTED 2021-09-27 07:47:41
2021-09-26 20:56:23
Amelia Kraus BRYZA
  • 2x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
37 ACCEPTED 2021-09-27 07:47:46
2021-09-26 20:55:52
Zuzanna Walawender BRYZA
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
36 ACCEPTED 2021-09-27 07:47:51
2021-09-26 20:55:19
Karolina Hawro MINK
  • 2x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
35 ACCEPTED 2021-09-27 07:47:55
2021-09-26 20:54:39
Karolina Wróbel MINK
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
34 ACCEPTED 2021-09-27 07:48:00
2021-09-26 20:54:13
Anna Westrych MÓJ BASK
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
33 ACCEPTED 2021-09-27 07:48:05
2021-09-26 20:53:37
Andżelika Pondel MÓJ BASK
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
32 ACCEPTED 2021-09-27 07:48:10
2021-09-26 20:19:33
Adriana Owczorz WENECJA
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
31 ACCEPTED 2021-09-27 07:48:14
2021-09-26 20:19:05
Adriana Owczorz MERIDA
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
30 ACCEPTED 2021-09-27 07:48:17
2021-09-26 18:53:43
Edyta Bochnak NARCYZ
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
29 ACCEPTED 2021-09-27 07:48:21
2021-09-26 18:41:46
Gabriela Zatorska ARIZONA
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
28 ACCEPTED 2021-09-27 07:48:25
2021-09-26 18:33:34
Kinga Przybek AWANS
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
27 ACCEPTED 2021-09-27 07:48:30
2021-09-26 16:39:54
Natalia Osmala WEMBERK
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
26 ACCEPTED 2021-09-27 07:48:35
2021-09-26 16:20:52
Malwina Warzecha CAMILLO SONG
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 2x 3/L (ZT) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
25 ACCEPTED 2021-09-25 14:21:21
2021-09-23 20:45:27
Amelia Kostera CANDY
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
24 ACCEPTED 2021-09-23 20:34:16
2021-09-22 22:15:27
Monika Gierlach KENDRA
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 500zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 400 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 500 zł
23 ACCEPTED 2021-09-22 20:10:59
2021-09-22 12:47:50
Katarzyna Zwirn HORYŁKA
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
22 ACCEPTED 2021-09-22 20:11:07
2021-09-22 12:14:21
Julia Cwynar OSTATNI MOHIKANIN W
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 2x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
21 ACCEPTED 2021-09-19 18:32:55
2021-09-18 21:14:52
Michaela Hatoková BASHIRA EL SAMA "S"
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 400 zł
20 ACCEPTED 2021-09-19 18:32:58
2021-09-18 21:13:56
Jaroslav Sibal CROWN ROYAL "S"
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 500zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 400 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 500 zł
19 ACCEPTED 2021-09-19 18:33:00
2021-09-18 21:12:57
Jaroslav Sibal DAYMON WALK "S"
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 400 zł
18 ACCEPTED 2021-09-19 18:33:03
2021-09-18 21:11:50
Jaroslav Sibal FAIRY TALE "S"
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 2x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
17 ACCEPTED 2021-09-19 18:33:05
2021-09-18 18:50:49
Alicja Gunia EHROS
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 500zł
16 ACCEPTED 2021-09-19 18:33:08
2021-09-18 18:48:11
Alicja Gunia CARRERA
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
15 ACCEPTED 2021-09-29 18:52:15
2021-09-17 07:54:02
Oskar Dyl JARZĄB
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
14 ACCEPTED 2021-09-19 18:33:15
2021-09-16 21:59:00
Magdalena Sojka FAMORA VAN DE RIJSDIJK
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
13 ACCEPTED 2021-09-29 18:52:19
2021-09-15 15:39:09
Oliwia Bieda ANTONIO
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
12 ACCEPTED 2021-09-14 22:42:16
2021-09-14 14:50:57
Erika Podlesná CASPER JORDIN
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 500zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 400 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 500 zł
11 ACCEPTED 2021-09-13 20:47:14
2021-09-10 09:45:33
Ján Novotný CLIPS
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 500zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 500 zł
10 ACCEPTED 2021-09-13 20:47:16
2021-09-10 09:45:05
Ján Novotný APPLE JACK
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 400 zł
9 ACCEPTED 2021-09-09 20:29:29
2021-09-09 19:05:14
Tamara Joščáková QINARA
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2021-09-09 20:29:32
2021-09-09 18:59:51
Nina Čeryová AL CAPONE
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 500zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 400 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 500 zł
7 ACCEPTED 2021-09-09 20:29:39
2021-09-09 18:58:32
Alexandra Karabová SR CHARMING ELA
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 500zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 400 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 500 zł
6 ACCEPTED 2021-09-08 20:22:22
2021-09-08 07:39:59
Paulina Szendała ALWIN
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
5 ACCEPTED 2021-09-08 07:16:14
2021-09-07 08:17:06
Slavomíra Černá PRINCESS OF LOVE
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
4 ACCEPTED 2021-09-08 07:16:17
2021-09-07 08:16:33
Jaroslav Černý QUAMOS
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
3 ACCEPTED 2021-09-08 07:16:21
2021-09-07 08:15:46
Sandra Podlesná JABADABA DOO
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
2 ACCEPTED 2021-09-08 07:16:24
2021-09-07 08:15:07
Stanislav Podlesný LANDON W & W
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
  • 1x 3/L (ZT) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 400 zł
1 ACCEPTED 2021-09-04 10:46:32
2021-09-04 10:35:43
Zuzana Nováková FALBALA
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 500zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 400 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 500 zł
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bach Dominika -
2004 (J.)
Brak
2. Bieda Oliwia JKS Pogórze
2008 (JM.)
O059719
3. Bochnak Edyta KS Jumping Team
2010 (Mł.)
brak
4. Bodden Maya Klub Jeździecki Global
2006 (JM.)
O060787
5. Borowiec Emilia UKJ Lalin
2003 (J.)
O046173
6. Černá Slavomíra JK Mirage Spišská Nová Ves
S
00182
7. Černý Jaroslav JK Mirage Spišská Nová Ves
S
01545
8. Čeryová Nina JK PEGAS CASSOVIA
2001 (MJ.)
06966
9. Cwynar Julia UKJ Stubno
2004 (J.)
O042598
10. Dobrowolska Lena Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2009 (JM.)
Brak
11. Duszkiewicz Andrzej BPK (PKA)
S
O008809
12. Duszkiewicz Hubert BPK (PKA)
2007 (JM.)
O042590
13. Dyl Oskar Brak
2004 (J.)
Brak
14. Dziża Hanna KS Bór
2005 (J.)
O048258
15. Firmuga Julia bpk
2009 (JM.)
brak
16. Gierlach Monika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2001 (MJ.)
O048430
17. Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice
S
O014016
18. Hatoková Michaela Slovak Jumping Academy Prešov
2008 (JM.)
8586
19. Hawro Karolina Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2008 (JM.)
brak
20. Joščáková Tamara JK PEGAS CASSOVIA
2000 (MJ.)
07379
21. Karabová Alexandra JK PEGAS CASSOVIA
S
01271
22. Kloc Monika bpk
S
brak
23. Kocój Karolina Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2006 (JM.)
Brak
24. Kostera Amelia Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2005 (J.)
O054541
25. Kozak Julia KS Jumping Team Wiercany
2003 (J.)
O039299
26. Kraus Amelia Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2008 (JM.)
brak
27. Kulińska Wiktoria
28. Litwin Zofia UKJ Lalin
2006 (JM.)
brak
29. Litwin Zofia JKS Pogórze
2006 (JM.)
O056340
30. Miś Oliwia St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O048344
31. Nováková Zuzana TJ SLÁVIA UVLF Košice
S
5047
32. Novotný Ján JK Novoteam Abrahámovce
S
03331
33. Osmala Natalia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
Brak
34. Owczorz Adriana Brak
2007 (JM.)
O057731
35. Podlesná Erika JK MIRAGE Spišská Nová Ves
S
5030
36. Podlesná Sandra JK MIRAGE Spišská Nová Ves
2009 (JM.)
09037
37. Podlesný Stanislav JK MIRAGE Spišská Nová Ves
S
00976
38. Polec Nikola Equistro wierzawice
2020 (Mł.)
A
39. Pondel Andżelika Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2004 (J.)
brak
40. Przybek Kinga KS Jumping Team
S
O039157
41. Sibal Jaroslav Slovak Jumping Academy Prešov
S
01339
42. Śmiechowska Sara Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
none
43. Sojka Magdalena Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
44. Świętoń Faustyna Jks pogorze
S
45. Szendała Paulina Brak
2007 (JM.)
Brak
46. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O003889
47. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
48. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
49. Walawender Zuzanna Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2010 (Mł.)
brak
50. Warzecha Malwina UKJ Boska Dolina
2005 (J.)
O059723
51. Westrych Anna Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
S
brak
52. Wiktor Magdalena BPK
S
BRAK
53. Wróbel Karolina Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2005 (J.)
brak
54. Zatorska Gabriela KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O063546
55. Zgórska Lena BPK
2008 (JM.)
brak
56. Zwirn Katarzyna UKJ Stubno
2006 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

29

AL CAPONE ST SVK 2014 gelding bay/178 cm F: CHAZAR
M: EQUUS ALOUETTE
9884 703002562126413
2.

27

ALWIN MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach ciemnogniada/172 F: Bibigar
M: Aronia
Brak 616006580110215
3.

17

ANTONIO HANOWERSKA GER 2014 wałach siwa/174 F: Action Breaker/Heartbreaker
M: Agonara/ Cento
K028498 DE431319615814
4.

34

APPLE JACK Slovak Warmblood SVK 2015 Gelding bay/170 F: Color of Love
M: Equus Alouette
10664
5.

53

ARIZONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz tarantowata/162 F: Lord
M: Amanda
brak 616009630019715
6.

54

AWANS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach tarantowata/165 F: Lord
M: Amanda
brak 616009630078517
7.

58

BABY LOVE SP POL 2007 wałach kasztanowata/168 F: Nn
M: Nn
K015178 Pol 999630441104
8.

61

BACO KWPN POL 2006 wałach kasztanowata/169 F: Tangelo van de Zuuthoeve
M: A
A A
9.

36

BASHIRA EL SAMA S Slovenský Teplokrvník SVK 2007 Klacz siwa F: Marco Pollo
M: Kremona
7946
10.

47

BRYZA ŚLĄSKA POL 2002 Klacz ciemnogniada/158 F: Brawo
M: NN
brak brak
11.

56

CAMILLO SONG HANOWERSKA POL 2007 wałach gniada/166 F: Now Or Never M
M: Allegra Giulia
K011984 DE 431313908607
12.

46

CANDY MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/165 F: Hebab
M: Czeremcha
Brak 006580175909
13.

41

CARRERA PKSP POL 2016 klacz gniada/166 F: Hippica Koh-I Noor
M: Carmen du Rouet / Bajou du Rouet
K031670 616 009 63 00763 16
14.

35

CASPER JORDIN SVK TK SVK 2008 valach bay/171 F: Cashman Can 4584
M: Gaby du Jardin 4240
07880 703001562107808
15.

65

CIRILLA Z GÓR Koń Czystej Krwi Arabskiej POL 2015 klacz gniada/156 F: Pentagram
M: Czeczotka z Gór
Brak 616 POL 15011032A
16.

33

CLIPS HANNOVER SVK 2013 Mare grey/170 F: Clinton I
M: Esta Mae
9885
17.

37

CROWN ROYAL S Slovenský Teplokrvník SVK 2008 Wałach gniada F: Marco Pollo
M: Kremona
9261
18.

38

DAYMON WALK S Slovenský Teplokrvník SVK 2009 Klacz siwa F: Marco Pollo
M: Constance
9609
19.

63

DUKAT TRAK POL 2010 wałach gniada/165 F: Karmel
M: Domra / Orsini
K019626 -
20.

60

DUNA-MI SP POL 2012 klacz ciemnogniada/163 F: Galileusz
M: Dewiza
Brak 616009640080912
21.

40

EHROS KWPN NED 2009 wałach gniada F: Zahros R
M: Zatinka / Ovidius
K029429 528003200900871
22.

83

Epika SP Polska klacz F: -
M: -
23.

39

FAIRY TALE S Slovenský Teplokrvník SVK 20.1.2011 kobyla grey/162 F: Marshal S
M: Constance
10959 12648
24.

22

FALBALA SVKWB SVK 2016 mare grey/163 F: Cashman Can
M: Fiona
11376 703002004629
25.

42

FAMORA VAN DE RIJSDIJK HAFLINGER NED 2013 klacz kasztanowata/mk:153 F: Wallenstein
M: Fabien Van De Rijsdijk
brak Hf.528005000033373
26.

43

HORYŁKA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz siwa/165 F: Heban
M: Historia
brak 616006580127111
27.

79

IKAR SP POL 2008 wałach siwa/173 F: .
M: .
brak brak
28.

25

JABADABA DOO SACHSEN-ANHALT SVK 1999 kobyla seal brown/168 F: Lehnbach
M: Juranda
11508 87-00955-99
29.

18

JARZĄB MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/163 F: Audan
M: Jena
Brak 616098200177295
30.

62

JEMEN A POL A klacz gniada/A F: A
M: A
A Sa
31.

57

JOLLY JUMPER KWPN POL 2014 gelding bay/170 F: Arezzo VDL
M: Bodena
none 528003201402435
32.

84

Jupiter KWPN HOL 2014 wałach GNIADA F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: FYRONA VAN HILSBERG
528003201407407
33.

68

JUPITER KWPN POL 2014 wałach gniada/175 F: Quasimodo
M: Fyrona van Hilsberg
K027576 528003201407407
34.

5

JUTRZENKA Szlachetna Półkrew POL 2014 Klacz ciemnogniada/mk:157 F: Barnaba
M: Jorka
brak 616 009 58 03960 14
35.

75

KALANI EQUITES KWPN NED 2015 wałach siwa/175 F: Cardento / Capitol I
M: --- / Canstakko
K030984 528003201508962
36.

72

KARDINA KWPN NED 2015 klacz kara/168 F: No Limit
M: Sydney V / Kigali
K031375 528003201506354
37.

69

KAREZZO KWPN POL 2015 Ogier kasztanowata/173 F: Arezzo VDL
M: Geranda
brak
38.

45

KENDRA KWPN NED 2015 klacz siwa/164 F: Indorado
M: Giandessa
O048430 528003201504980
39.

26

LANDON W & W ANGLO EUROPEAN SVK 2017 valach bay/173 F: Lincolm L
M: Costella W & W Z
11249 826002170880586
40.

73

Libonacci F:
M:
41.

74

LIBONACCI KWPN POL 2016 wałach siwa/170 F: Glasgow-W VH Merelsnest
M: Parusa
brak 528003201608847
42.

77

LIMONCELLO`S GLEJ KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: GLENFIDDICH VDL
M: FRIATA-S/ CLASSE VDL
BRAK 528003201601250
43.

71

LOOKALIKE B KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: GLENFIDDICH vdl/
M: WHOOPY/ SILVERSTONE
BRAK 528003201604239
44.

80

LORD DONALD TRUMP KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/170 F: ZAVALL VDL
M: WYNONA RYDER/ INDOCTRO
BRAK 528003201604446
45.

76

LUGANO KWPN POL 2016 wałach gniada/165 F: Carrera VDL
M: Lugana
- -
46.

70

MANCHESTER KWPN POL 2017 wałach gniada/172 F: Insider vdl
M: Ahorn
Brak Brak
47.

66

MANHATTAN BLUE AK KWPN NED 2017 wałach siwa/165 F: Zirocco Blue VDL/ Mr. Blue
M: Vera/ Heartbreaker
K032649 528003201703378
48.

81

MAX BLUE KWPN NED 2017 wałach siwa/170 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ASSARA/ CHIN CHIN
BRAK 528003201702193
49.

51

MERIDA MAŁOPOLSKA(AA) POL 2017 klacz gniada/150cm F: Elaborat
M: Mikara
K032989 616 006 63 00188 17
50.

48

MINK KUC FELIŃSKI POL 2006 wałach siwa/kuc:120 F: Bambo
M: Muza
brak POL013670138406
51.

82

MISS MARVELOUS KWPN NED 2017 klacz gniada/169 F: Carrera VDL
M:
brak brak
52.

49

MÓJ BASK Czysta Krew Arabska POL 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Ganges
M: Mu-Deneb
brak POL090000006997
53.

67

MORIA MŁP POL 2012 klacz kara/162 F: nn
M: nn
K021448 bd
54.

52

NARCYZ NN POL 2017 wałach srokata/kuc:125 F: brak
M: brak
brak 616 999 63 01574 17
55.

44

OSTATNI MOHIKANIN W SP POL 2011 wałach gniada/180 F: Leandro
M: Osnowa
K024538 616 009 63 01763 11
56.

64

POLANKA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz siwa/161 F: Elbis
M: Pigonia
brak POL 006 57 01677 07
57.

23

PRINCESS OF LOVE SVK SVK 26.09.2016 kobyla seal brown/158 F: Color of Love
M: Haiti II CH
11189 703002000629
58.

28

QINARA HW HUN 2012 mare grey/170 F: Quirado
M: Con Air
None 348001123530220
59.

24

QUAMOS OLDEMBURG SVK 18.07.2016 valach light chestnut/173 F: Quasimodo van de Molendreef
M: Carrica
11546 DE418180123816
60.

78

SEKRET Szlachetna Półkrew POL 2007 wałach gniada/172 F: Louis
M: Sanda
K012809 POL 009 54 01122 07
61.

85

SELF-TIMER SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Hippika Hoh-I-Noor OS
M: Symphonie / Heartbreaker
K031414 616009630148414
62.

30

SR CHARMING ELA ST SVK 2015 Mare bay/172 F: Clayton NF
M: Electra
10667 7030027782113815
63.

59

STRADIVARIUS SP POL 2012 wałach kasztanowata F: Imequyl sp / Luron kwpn
M: Symphonie bwp / Heartbreaker kwpn
K023247 616009630151414
64.

86

USTIN OLD POL 2012 Wałach gniada F: Ustinov / Libero H
M: Angela / Aloube Z
K023480 DE418182543312
65.

55

WEMBERK Czysta Krew Arabska POL 2017 wałach siwa/mk:154 F: Emberk
M: Wegra
Brak 616POL17011670A
66.

50

WENECJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL O5.06.2014 klacz ciemnogniada/160 F: Awans
M: Warisa
K032990 616 009 63 01323 14
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bach Dominika
-
DUNA-MI (60)
2021-10-02
11
2021-10-02
13
2021-10-03
3
2021-10-03
15
Bieda Oliwia
JKS Pogórze
ANTONIO (17)
2021-10-02
2
100
2021-10-02
2021-10-03
6
2021-10-03
17
Bochnak Edyta
KS Jumping Team
NARCYZ (52)
2021-10-02
7
2021-10-02
2
2021-10-03
4
2021-10-03
10
Bodden Maya
Klub Jeździecki Global
IKAR (79)
2021-10-02
13
2021-10-02
10
2021-10-03
15
2021-10-03
5
Borowiec Emilia
UKJ Lalin
MORIA (67)
2021-10-02
7
2021-10-02
8
Černá Slavomíra
JK Mirage Spišská Nová Ves
2021-10-02
11
2021-10-02
13
2021-10-03
2
2021-10-03
Černý Jaroslav
JK Mirage Spišská Nová Ves
QUAMOS (24)
2021-10-02
16
2021-10-02
1
2021-10-03
6
2021-10-03
13
Čeryová Nina
JK PEGAS CASSOVIA
2021-10-02
11
2021-10-02
2021-10-03
5
Cwynar Julia
UKJ Stubno
2021-10-02
14
2021-10-02
2021-10-03
12
2021-10-03
Dobrowolska Lena
Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2021-10-03
5
Duszkiewicz Andrzej
BPK (PKA)
2021-10-02
1
150
2021-10-02
3
100
2021-10-03
10
2021-10-03
3
50
Duszkiewicz Hubert
BPK (PKA)
2021-10-03
2
2021-10-03
8
USTIN (86)
2021-10-03
10
2021-10-03
6
Dyl Oskar
Brak
JARZĄB (18)
2021-10-02
10
2021-10-02
2021-10-03
5
2021-10-03
Dziża Hanna
KS Bór
2021-10-02
9
2021-10-02
3
Firmuga Julia
bpk
POLANKA (64)
2021-10-02
Gierlach Monika
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
KENDRA (45)
2021-10-02
6
2021-10-02
100
2021-10-03
9
2021-10-03
7
Gunia Alicja
KJ Equistro Wierzawice
EHROS (40)
2021-10-02
5
2021-10-02
4
2021-10-03
6
2021-10-03
2
150
CARRERA (41)
2021-10-02
11
2021-10-02
2021-10-03
13
2021-10-03
2021-10-03
18
Hatoková Michaela
Slovak Jumping Academy Prešov
2021-10-02
6
2021-10-02
18
2021-10-03
11
2021-10-03
12
Hawro Karolina
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
MINK (48)
2021-10-03
2021-10-03
8
Karabová Alexandra
JK PEGAS CASSOVIA
QINARA (28)
2021-10-02
10
2021-10-02
12
2021-10-03
14
2021-10-02
14
2021-10-02
5
2021-10-03
18
2021-10-03
9
Kloc Monika
bpk
2021-10-03
14
2021-10-03
2021-10-03
Kocój Karolina
Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2021-10-03
9
Kostera Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
CANDY (46)
2021-10-02
8
2021-10-02
17
2021-10-03
15
2021-10-03
Kozak Julia
KS Jumping Team Wiercany
DUKAT (63)
2021-10-02
10
2021-10-02
2
Kraus Amelia
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
BRYZA (47)
2021-10-03
2
2021-10-03
Kulińska Wiktoria
Epika (83)
2021-10-02
3
2021-10-02
2021-10-03
7
2021-10-03
Litwin Zofia
UKJ Lalin
Jupiter (84)
2021-10-02
6
2021-10-02
2
2021-10-03
7
2021-10-03
16
Miś Oliwia
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-10-02
12
2021-10-02
2021-10-03
2021-10-03
7
Nováková Zuzana
TJ SLÁVIA UVLF Košice
FALBALA (22)
2021-10-02
17
2021-10-02
8
2021-10-03
8
2021-10-03
10
Novotný Ján
JK Novoteam Abrahámovce
CLIPS (33)
2021-10-02
4
2021-10-02
6
2021-10-03
4
2021-10-02
4
2021-10-02
15
2021-10-03
13
Osmala Natalia
Bez Przynależności Klubowej
WEMBERK (55)
2021-10-02
2021-10-02
Owczorz Adriana
Brak
WENECJA (50)
2021-10-02
2
2021-10-02
1
2021-10-03
3
2021-10-03
12
MERIDA (51)
2021-10-02
1
2021-10-02
14
2021-10-03
6
2021-10-03
6
Podlesná Erika
JK MIRAGE Spišská Nová Ves
2021-10-02
2021-10-02
7
2021-10-03
1
200
Podlesná Sandra
JK MIRAGE Spišská Nová Ves
2021-10-02
4
2021-10-03
3
2021-10-03
1
150
2021-10-02
5
Podlesný Stanislav
JK MIRAGE Spišská Nová Ves
2021-10-02
3
50
2021-10-02
8
2021-10-03
21
2021-10-03
3
50
Polec Nikola
Equistro wierzawice
JEMEN (62)
2021-10-02
9
2021-10-02
2
Pondel Andżelika
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2021-10-02
12
2021-10-02
2021-10-02
Przybek Kinga
KS Jumping Team
AWANS (54)
2021-10-02
15
2021-10-02
7
2021-10-03
7
2021-10-03
Sibal Jaroslav
Slovak Jumping Academy Prešov
2021-10-02
9
2021-10-02
9
2021-10-03
2021-10-02
9
2021-10-02
10
2021-10-03
4
2021-10-03
19
2021-10-02
7
2021-10-03
5
2021-10-03
11
Śmiechowska Sara
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2021-10-02
16
2021-10-02
12
2021-10-03
7
2021-10-03
11
Sojka Magdalena
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-02
5
2021-10-02
2021-10-03
11
2021-10-03
1
Świętoń Faustyna
Jks pogorze
BACO (61)
2021-10-02
9
2021-10-02
Szendała Paulina
Brak
ALWIN (27)
2021-10-02
18
2021-10-02
8
2021-10-03
16
2021-10-03
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2021-10-02
7
2021-10-02
2021-10-03
9
2021-10-03
2021-10-02
5
2021-10-02
2021-10-03
4
2021-10-03
KARDINA (72)
2021-10-02
12
2021-10-02
2021-10-03
9
2021-10-03
18
2021-10-02
7
2021-10-02
11
2021-10-03
8
2021-10-03
16
Uchwat Robert
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
KAREZZO (69)
2021-10-02
2
150
2021-10-02
150
2021-10-03
4
2021-10-03
1
250
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
LUGANO (76)
2021-10-02
1
200
2021-10-02
250
2021-10-03
2
150
2021-10-03
3
100
2021-10-02
2
2021-10-02
2021-10-03
5
2021-10-03
SEKRET (78)
2021-10-02
8
2021-10-02
2021-10-03
2
100
2021-10-03
20
2021-10-02
8
2021-10-02
2021-10-03
1
2021-10-03
Walawender Zuzanna
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
BRYZA (47)
2021-10-02
6
2021-10-02
Warzecha Malwina
UKJ Boska Dolina
2021-10-02
5
2021-10-02
1
2021-10-03
2021-10-03
Westrych Anna
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2021-10-03
2021-10-03
9
Wiktor Magdalena
BPK
2021-10-02
5
2021-10-02
2021-10-03
4
2021-10-03
2021-10-02
6
2021-10-02
2021-10-03
14
2021-10-03
17
Wróbel Karolina
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
MINK (48)
2021-10-02
10
2021-10-02
Zatorska Gabriela
KS Jumping Team Wiercany
ARIZONA (53)
2021-10-02
4
2021-10-02
3
2021-10-03
1
2021-10-03
Zgórska Lena
BPK
POLANKA (64)
2021-10-02
4
Zwirn Katarzyna
UKJ Stubno
2021-10-02
6
2021-10-02
2021-10-03
8
2021-10-03
8

Number of Riders: 56

Number of Horses: 66

The sum of prizes: 1 950.00

Competition results developed by: Uchwat Team
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201105, JKS Pogórze)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl