Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody ZR + ZT z pulą nagród 15000 zł
Glinik Zaborowski, 17-19 września 2021r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
100 ACCEPTED 2021-09-14 22:41:08
2021-09-14 22:41:08
Sławomir Uchwat LOOKALIKE B
  • 2x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
99 ACCEPTED 2021-09-14 22:37:02
2021-09-14 22:37:02
Marcelina Domanik LORD DONALD TRUMP
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
98 ACCEPTED 2021-09-14 22:36:12
2021-09-14 22:36:12
Sławomir Uchwat MANHATTAN BLUE
  • 2x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 600 zł
97 ACCEPTED 2021-09-14 22:31:54
2021-09-14 22:31:54
Sławomir Uchwat MISS MARVELOUS
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
96 ACCEPTED 2021-09-14 22:31:26
2021-09-14 22:31:26
Sławomir Uchwat LUGANO
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
95 ACCEPTED 2021-09-14 22:30:35
2021-09-14 22:30:35
Magdalena Wiktor MAX BLUE
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
94 ACCEPTED 2021-09-14 22:29:15
2021-09-14 22:29:15
Sławomir Uchwat LIMONCELLO`S GLEJ
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
93 ACCEPTED 2021-09-14 22:28:04
2021-09-14 22:28:04
Marika Uchwat NADOK
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 900 zł
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 1600 zł
92 ACCEPTED 2021-09-14 22:27:33
2021-09-14 22:27:33
Sławomir Uchwat LORELEY EXPRESS J.P.P.
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
91 ACCEPTED 2021-09-14 22:26:56
2021-09-14 22:26:56
Sławomir Uchwat MANCHESTER
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
90 ACCEPTED 2021-09-14 22:26:21
2021-09-14 22:26:21
Sławomir Uchwat JETOULON PK
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5 pula nagród 900 zł. 2 konie na zawodnika
  • 1x 7/C (ZR) 130 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 1800 zł max 2 konie na zawodnika
  • 1x 11/C1 (ZR) 135 cm/GRAND PRIX XIII memoriał Henryka Dobrzańskiego HUBALA art.238.2.2 pula nagród 4000 zł
89 ACCEPTED 2021-09-14 22:25:32
2021-09-14 22:25:32
Sławomir Uchwat AMARETTO SBK Z
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
88 ACCEPTED 2021-09-14 22:19:34
2021-09-14 22:19:34
Katarzyna Uchwat KARDINA
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
87 ACCEPTED 2021-09-14 22:19:01
2021-09-14 22:19:01
Katarzyna Uchwat KALANI EQUITES
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
86 ACCEPTED 2021-09-14 22:17:32
2021-09-14 22:17:32
Katarzyna Uchwat LIBONACCI
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
85 ACCEPTED 2021-09-14 15:33:17
2021-09-14 09:24:06
Robert Uchwat JUPITER
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5 pula nagród 900 zł. 2 konie na zawodnika
84 ACCEPTED 2021-09-14 15:33:23
2021-09-14 09:23:32
Robert Uchwat IMAGO
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5 pula nagród 900 zł. 2 konie na zawodnika
  • 1x 7/C (ZR) 130 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 1800 zł max 2 konie na zawodnika
  • 1x 11/C1 (ZR) 135 cm/GRAND PRIX XIII memoriał Henryka Dobrzańskiego HUBALA art.238.2.2 pula nagród 4000 zł
83 ACCEPTED 2021-09-13 20:52:25
2021-09-13 01:26:40
Sara Śmiechowska JOLLY JUMPER
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
82 ACCEPTED 2021-09-11 15:37:28
2021-09-09 21:28:13
Monika Kloc JUTRZENKA
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
81 ACCEPTED 2021-09-09 20:27:31
2021-09-09 07:37:37
Maya Bodden IKAR
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
80 ACCEPTED 2021-09-08 07:13:33
2021-09-07 21:39:02
Monika Gierlach KENDRA
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
79 ACCEPTED 2021-09-08 07:13:42
2021-09-07 19:36:16
Emilia Borowiec MORIA
  • 2x 4/L (ZT) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
78 ACCEPTED 2021-09-06 19:52:13
2021-09-05 17:29:07
Agnieszka Cywicka POKER
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 900 zł
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 1600 zł
  • 1x 8/P (ZR) 110 cm/zwykły Grand Prix Amatorów art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 9/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 900 zł
77 ACCEPTED 2021-09-06 19:54:23
2021-09-05 12:49:43
Katarzyna Kieljan-Mączka CHAFIR
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
76 ACCEPTED 2021-09-06 19:54:34
2021-09-05 12:49:05
Maciej Mączka ALFREDO ALFARVAD Z
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
75 ACCEPTED 2021-09-04 18:26:57
2021-09-04 12:55:01
Malwina Warzecha CAMILLO SONG
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 600 zł
  • 2x T 11/L (ZT) 100 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
74 ACCEPTED 2021-09-04 10:41:37
2021-09-03 21:15:36
Michał Kaźmierczak VAGABOND DE LUX
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
73 ACCEPTED 2021-09-04 10:41:41
2021-09-03 21:15:10
Michał Kaźmierczak JAMESON
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5 pula nagród 900 zł. 2 konie na zawodnika
72 ACCEPTED 2021-09-04 10:41:48
2021-09-03 21:14:01
Michał Kaźmierczak GIORGIO ARMANI KG
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
71 ACCEPTED 2021-09-05 10:54:12
2021-09-03 21:13:41
Michał Kaźmierczak KELVIN NITA
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
70 ACCEPTED 2021-09-04 10:41:57
2021-09-03 21:13:19
Michał Kaźmierczak JULIUS
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5 pula nagród 900 zł. 2 konie na zawodnika
69 ACCEPTED 2021-09-04 10:42:03
2021-09-03 21:13:01
Michał Kaźmierczak LONDON BLUE PS
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5 pula nagród 900 zł. 2 konie na zawodnika
68 ACCEPTED 2021-09-04 10:42:29
2021-09-03 21:12:40
Małgorzata Koszucka KELVIN
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
67 ACCEPTED 2021-09-04 10:42:21
2021-09-03 21:12:10
Małgorzata Koszucka FLEUR
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5 pula nagród 900 zł. 2 konie na zawodnika
66 ACCEPTED 2021-09-04 10:42:16
2021-09-03 21:11:49
Małgorzata Koszucka HOKEY POKEY
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5 pula nagród 900 zł. 2 konie na zawodnika
65 ACCEPTED 2021-09-03 08:50:29
2021-09-02 21:42:26
Juraj Polas COLINA
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 900 zł
  • 1x 8/P (ZR) 110 cm/zwykły Grand Prix Amatorów art.238.2.1 pula nagród 600 zł
64 ACCEPTED 2021-09-14 22:14:50
2021-09-02 18:17:21
Zofia Wełdycz HOLI
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x t 10/LL 80 cm/zwykły art.238.2.1
63 ACCEPTED 2021-09-08 20:21:11
2021-09-01 12:06:24
Izabela Lenart PILOT
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
62 ACCEPTED 2021-09-01 20:36:53
2021-08-31 13:22:21
Nina Čeryová AL CAPONE
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 1600 zł
  • 1x 9/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 900 zł
  • 1x 10/N1 (ZR) 125 cm/ art.238.2.1 zwykły z pulą nagórd 2300 zł
61 ACCEPTED 2021-09-08 20:19:38
2021-08-31 13:20:29
Lea Breznenová PATRICIUS
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x t9/LL 70 cm/zwykły art.238.2.1
60 ACCEPTED 2021-09-01 20:37:01
2021-08-31 13:19:27
Alexandra Karabová SR CHARMING ELA
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 900 zł
  • 1x 8/P (ZR) 110 cm/zwykły Grand Prix Amatorów art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 9/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 900 zł
59 ACCEPTED 2021-09-01 20:37:00
2021-08-31 13:18:53
Alexandra Karabová IAN
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 1600 zł
  • 1x 9/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 900 zł
  • 1x 10/N1 (ZR) 125 cm/ art.238.2.1 zwykły z pulą nagórd 2300 zł
58 ACCEPTED 2021-09-01 20:36:28
2021-08-31 12:45:25
Gabriela Kierońska K OCH MY LADY Z
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
57 ACCEPTED 2021-08-31 16:15:32
2021-08-31 12:26:37
Jaroslav Sibal DAYMON WALK "S"
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 600 zł
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 900 zł
  • 1x T 11/L (ZT) 100 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 8/P (ZR) 110 cm/zwykły Grand Prix Amatorów art.238.2.1 pula nagród 600 zł
56 ACCEPTED 2021-08-31 16:15:20
2021-08-31 12:23:06
Michaela Hatoková BASHIRA EL SAMA "S"
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 600 zł
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 900 zł
  • 1x T 11/L (ZT) 100 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 8/P (ZR) 110 cm/zwykły Grand Prix Amatorów art.238.2.1 pula nagród 600 zł
55 ACCEPTED 2021-08-31 16:15:06
2021-08-31 12:21:36
Jaroslav Sibal FAIRY TALE "S"
  • 2x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 600 zł
  • 1x T 11/L (ZT) 100 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 8/P (ZR) 110 cm/zwykły Grand Prix Amatorów art.238.2.1 pula nagród 600 zł
54 ACCEPTED 2021-08-31 16:14:55
2021-08-31 12:17:14
Jaroslav Sibal CROWN ROYAL "S"
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 900 zł
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 1600 zł
  • 1x 8/P (ZR) 110 cm/zwykły Grand Prix Amatorów art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 9/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 900 zł
53 ACCEPTED 2021-08-31 16:14:46
2021-08-31 09:41:10
Grzegorz Nowak CARAT
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
52 ACCEPTED 2021-08-31 16:14:36
2021-08-31 09:40:37
Grzegorz Nowak LAOS KG
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
51 ACCEPTED 2021-08-31 16:14:26
2021-08-31 09:39:57
Grzegorz Nowak CASSILAND CR
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5 pula nagród 900 zł. 2 konie na zawodnika
50 ACCEPTED 2021-08-31 16:14:17
2021-08-31 09:38:21
Grzegorz Nowak LARCASS CR
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5 pula nagród 900 zł. 2 konie na zawodnika
49 ACCEPTED 2021-09-01 20:36:10
2021-08-30 18:38:14
Kinga Kościarz ATLANTO
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 900 zł
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 1600 zł
  • 1x 10/N1 (ZR) 125 cm/ art.238.2.1 zwykły z pulą nagórd 2300 zł
48 ACCEPTED 2021-08-30 21:37:25
2021-08-30 08:01:49
Jarosław Koziarowski LEONARDO
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
47 ACCEPTED 2021-09-01 20:35:51
2021-08-30 08:01:24
Jarosław Koziarowski LAXTON
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
46 ACCEPTED 2021-08-30 21:37:29
2021-08-30 08:00:46
Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5 pula nagród 900 zł. 2 konie na zawodnika
45 ACCEPTED 2021-09-01 20:35:40
2021-08-29 20:55:36
Patrycja Żachowska TITAN 12
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5 pula nagród 900 zł. 2 konie na zawodnika
44 ACCEPTED 2021-08-30 21:37:43
2021-08-29 18:24:15
Ján Novotný APPLE JACK
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 600 zł
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 900 zł
  • 1x 8/P (ZR) 110 cm/zwykły Grand Prix Amatorów art.238.2.1 pula nagród 600 zł
43 ACCEPTED 2021-09-01 20:34:59
2021-08-29 15:02:11
Emilia Matysiewicz KON’AMIE
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
42 ACCEPTED 2021-08-29 11:06:58
2021-08-28 22:06:44
Milena Wójcikiewicz AMETYS
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x t 10/LL 80 cm/zwykły art.238.2.1
41 ACCEPTED 2021-08-29 11:06:50
2021-08-28 22:05:44
Emilia Gielata CONTENTO
  • 2x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 900 zł
  • 1x 8/P (ZR) 110 cm/zwykły Grand Prix Amatorów art.238.2.1 pula nagród 600 zł
40 ACCEPTED 2021-08-29 11:04:56
2021-08-28 21:55:18
Jan Cigan CHUANITA
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5 pula nagród 900 zł. 2 konie na zawodnika
  • 1x 7/C (ZR) 130 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 1800 zł max 2 konie na zawodnika
  • 1x 11/C1 (ZR) 135 cm/GRAND PRIX XIII memoriał Henryka Dobrzańskiego HUBALA art.238.2.2 pula nagród 4000 zł
39 ACCEPTED 2021-09-01 20:34:08
2021-08-28 21:52:23
Aleksandra Stanek QUENTCHEN
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 900 zł
  • 1x 8/P (ZR) 110 cm/zwykły Grand Prix Amatorów art.238.2.1 pula nagród 600 zł
38 ACCEPTED 2021-08-29 11:04:42
2021-08-28 21:51:09
Jan Cigan CHUAN CARLOS
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 1600 zł
  • 1x 9/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 900 zł
37 ACCEPTED 2021-08-29 11:04:38
2021-08-28 21:41:04
Juraj Polas JACARTA
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 1600 zł
  • 1x 9/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 900 zł
36 ACCEPTED 2021-08-29 11:04:34
2021-08-28 21:21:54
Juraj Polas HAROLD VD TOJOPEHOEVE Z
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5 pula nagród 900 zł. 2 konie na zawodnika
  • 1x 7/C (ZR) 130 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 1800 zł max 2 konie na zawodnika
  • 1x 11/C1 (ZR) 135 cm/GRAND PRIX XIII memoriał Henryka Dobrzańskiego HUBALA art.238.2.2 pula nagród 4000 zł
35 ACCEPTED 2021-09-14 15:34:34
2021-08-28 12:23:59
Julia Malmuk EKSTAZA
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x t 10/LL 80 cm/zwykły art.238.2.1
34 ACCEPTED 2021-08-29 11:05:40
2021-08-28 12:06:22
Krzysztof Złocki LUIS NAZARIO DE LIMA ZW Z
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 900 zł
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 1600 zł
  • 1x 8/P (ZR) 110 cm/zwykły Grand Prix Amatorów art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 9/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 900 zł
33 ACCEPTED 2021-08-29 11:05:44
2021-08-28 12:05:48
Krzysztof Złocki SR CLAIRIS
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 2x 4/L (ZT) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
  • 2x T 11/L (ZT) 100 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
32 ACCEPTED 2021-08-29 11:05:58
2021-08-28 11:29:52
Łukasz Sordyl KANNAN WHITE
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 900 zł
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 1600 zł
  • 1x 10/N1 (ZR) 125 cm/ art.238.2.1 zwykły z pulą nagórd 2300 zł
31 ACCEPTED 2021-08-29 11:06:11
2021-08-28 10:04:53
Roksana Bugaj HEYE-FIVE VDP
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
30 PRE-APPROVED 2021-08-27 15:31:27
2021-08-27 15:20:14
Oliwia Bieda ANTONIO
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
29 ACCEPTED 2021-08-27 16:50:22
2021-08-27 15:03:10
Jakub Jędruch ROWITTO
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 900 zł
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 1600 zł
  • 1x 8/P (ZR) 110 cm/zwykły Grand Prix Amatorów art.238.2.1 pula nagród 600 zł
28 ACCEPTED 2021-08-27 16:50:37
2021-08-27 11:39:23
Julia Pawłowska KATSUMI B
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x t 10/LL 80 cm/zwykły art.238.2.1
27 ACCEPTED 2021-09-01 20:33:37
2021-08-27 11:38:45
Julia Pawłowska MY LADY
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 4/L (ZT) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 900 zł
  • 1x T 11/L (ZT) 100 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 8/P (ZR) 110 cm/zwykły Grand Prix Amatorów art.238.2.1 pula nagród 600 zł
26 ACCEPTED 2021-09-03 19:17:42
2021-08-27 11:33:29
Karolina Nowak ALHAMBRA
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 2x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 600 zł
  • 1x T 11/L (ZT) 100 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
25 ACCEPTED 2021-08-27 21:27:52
2021-08-27 09:54:49
Nikola Furgał AURORA
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 2x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 600 zł
  • 2x T 11/L (ZT) 100 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
24 ACCEPTED 2021-08-27 21:27:56
2021-08-27 09:54:25
Nikola Furgał KATY PERRY
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 2x 4/L (ZT) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
  • 2x T 11/L (ZT) 100 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
23 ACCEPTED 2021-08-27 21:28:07
2021-08-27 08:55:44
Laura Van Rijswijk LAVIANO
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x t 10/LL 80 cm/zwykły art.238.2.1
22 ACCEPTED 2021-09-04 18:26:15
2021-08-27 08:04:52
Eliza Kalukin FREZJA
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
21 ACCEPTED 2021-08-27 07:42:55
2021-08-26 23:06:07
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5 pula nagród 900 zł. 2 konie na zawodnika
20 ACCEPTED 2021-08-27 07:42:28
2021-08-26 22:40:20
Szymon Weremczuk LU FRANCISKA VDL
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
19 ACCEPTED 2021-08-27 07:42:39
2021-08-26 22:37:55
Amelia Madej UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
18 ACCEPTED 2021-08-27 07:42:41
2021-08-26 22:21:03
Weronika Banaszek MIO-B
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
17 ACCEPTED 2021-08-27 07:43:46
2021-08-26 22:19:49
Weronika Banaszek LA FEE
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
16 ACCEPTED 2021-09-13 20:49:22
2021-08-26 22:18:57
Bartłomiej Przybyś CAN-DOR DZ
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
15 ACCEPTED 2021-08-27 07:43:35
2021-08-26 22:13:27
Małgorzata Smętek DIMROY
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x t 10/LL 80 cm/zwykły art.238.2.1
14 ACCEPTED 2021-09-09 20:28:17
2021-08-26 22:12:26
Fabian Plapis INDIANA
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 900 zł
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 1600 zł
  • 1x 8/P (ZR) 110 cm/zwykły Grand Prix Amatorów art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 9/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 900 zł
13 ACCEPTED 2021-08-27 07:43:26
2021-08-26 22:07:53
Dominika Uchman LAKRO
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
12 ACCEPTED 2021-08-27 07:43:22
2021-08-26 22:03:28
Gabriela Duszkiewicz SELF-TIMER
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
11 ACCEPTED 2021-08-27 07:43:20
2021-08-26 22:03:04
Andrzej Duszkiewicz STRADIVARIUS
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
10 ACCEPTED 2021-08-27 07:43:17
2021-08-26 22:02:45
Hubert Duszkiewicz USTIN
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
9 ACCEPTED 2021-08-27 07:43:15
2021-08-26 22:02:18
Marek Duszkiewicz VERNON
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5 pula nagród 900 zł. 2 konie na zawodnika
8 ACCEPTED 2021-08-27 07:43:14
2021-08-26 22:01:54
Marek Duszkiewicz BUSTINOV
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
7 ACCEPTED 2021-08-27 07:43:11
2021-08-26 21:40:55
Monika Waśko SEKRET
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 2x 4/L (ZT) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
  • 2x T 11/L (ZT) 100 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
6 ACCEPTED 2021-08-26 21:25:17
2021-08-26 21:23:45
Gabriela Wawerek HUMMER
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
5 ACCEPTED 2021-08-26 21:19:55
2021-08-26 21:19:25
Dawid Dubil CHICAGO
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
4 ACCEPTED 2021-08-26 21:19:21
2021-08-26 21:19:03
Klaudia Dubil SONATA
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5 pula nagród 900 zł. 2 konie na zawodnika
3 ACCEPTED 2021-08-27 07:43:08
2021-08-26 21:07:03
Julia Sopińska MADERA
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 2x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 600 zł
  • 2x T 11/L (ZT) 100 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
2 ACCEPTED 2021-08-26 21:18:35
2021-08-26 21:06:38
Julia Sopińska ONEDINE DS
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 800 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5 pula nagród 900 zł. 2 konie na zawodnika
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 1600 zł
  • 1x 7/C (ZR) 130 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 1800 zł max 2 konie na zawodnika
  • 1x 11/C1 (ZR) 135 cm/GRAND PRIX XIII memoriał Henryka Dobrzańskiego HUBALA art.238.2.2 pula nagród 4000 zł
1 ACCEPTED 2021-09-01 20:33:17
2021-08-26 21:04:13
Zuzanna Grzegorczyk JULIANA
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 450 zł
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
S
O011189
2. Bieda Oliwia JKS Pogórze
2008 (JM.)
O059719
3. Bodden Maya Klub Jeździecki Global
2006 (JM.)
O060787
4. Borowiec Emilia UKJ Lalin
2003 (J.)
O046173
5. Breznenová Lea JK PEGAS CASSOVIA
S
None
6. Bugaj Roksana RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O056360
7. Čeryová Nina JK PEGAS CASSOVIA
2001 (MJ.)
06966
8. Cigan Jan Jmc Lužany
S
642
9. Cigan Jan JK JMC Lužany
S
642
10071017
10. Cywicka Agnieszka KJ Facimiech
S
O020334
11. Domanik Marcelina Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
O010208
12. Dubil Dawid WKJ Lublin
S
O003060
13. Dubil Klaudia WKJ Lublin
S
O007838
10206459
14. Duszkiewicz Andrzej BPK (PKA)
S
O008809
15. Duszkiewicz Gabriela BPK
S
O007692
16. Duszkiewicz Hubert BPK (PKA)
2007 (JM.)
O042590
17. Duszkiewicz Hubert BPK
2007 (JM.)
18. Duszkiewicz Marek KJ Leśna Wola
S
O002545
19. Furgał Nikola JKS Pogórze
2007 (JM.)
O056623
20. Gielata Emilia RC Riding Center Sosnowice
2005 (J.)
O062851
21. Gierlach Monika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2001 (MJ.)
O048430
22. Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin
S
O023808
23. Hatoková Michaela Slovak Jumping Academy Prešov
2008 (JM.)
8586
24. Jędruch Jakub JKS Czanki
S
O026599
25. Kalukin Eliza KS Jumping Team Wiercany
2001 (MJ.)
O044154
26. Karabová Alexandra JK PEGAS CASSOVIA
S
01271
27. Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice
S
O001402
28. Kieljan-Mączka Katarzyna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026874
29. Kierońska Gabriela RC Riding Center Sosnowice
O035640
30. Kloc Monika bpk
S
brak
31. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
32. Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura
S
O009341
33. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
34. Lenart Izabela Klub Jeździecki Global
S
brak
35. Litwin Zofia JKS Pogórze
2006 (JM.)
3086/20
36. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
37. Madej Amelia WKJ Lublin
2007 (JM.)
O055854
38. Malmuk Julia SMK ARABIAN
2007 (JM.)
Brak
39. Matysiewicz Emilia WKJ Lublin
2003 (J.)
O058283
40. Miś Oliwia KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
41. Novotný Ján JK Novoteam Abrahámovce
S
03331
42. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
43. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (J.)
O059490
44. Pawłowska Julia -
2000 (MJ.)
O050858
45. Plapis Fabian WKJ Lublin / SJ Baskil FaMagusta
S
O021793
46. Polas Juraj JMC Lužany pri Topli
S
00892
47. Przybyś Bartłomiej Klub Jeździecki Leśne Szlaki
S
O004187
48. Sibal Jaroslav Slovak Jumping Academy Prešov
S
01339
49. Smętek Małgorzata WKJ Lublin / SJ Baskil FaMagusta
2008 (JM.)
O064534
50. Śmiechowska Sara JKS POGÓRZE
2008 (JM.)
O048422
51. Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o.
S
O013680
52. Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
S
O023004
53. Stach Aleksandra
54. Stanek Aleksandra Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O050452
55. Uchman Dominika KJ Rock Horses Warszawa
2004 (J.)
O039590
56. Uchwat Katarzyna POL
S
10057985
57. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
58. Uchwat Marika POL
2005 (J.)
10180138
59. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
60. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
61. Van Rijswijk Laura RC Riding Center Sosnowice
2006 (JM.)
O065574
62. Warzecha Malwina UKJ Boska Dolina
2005 (J.)
O059723
63. Waśko Monika BPK
S
O053170
64. Wawerek Gabriela WKJ Lublin
2004 (J.)
O047198
65. Wełdycz Zofia BPK (LUL)
2002 (MJ.)
O038170
66. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O024273
67. Wiktor Magdalena BPK
S
BRAK
68. Wójcikiewicz Milena RC Riding Center Sosnowice
2011 (Mł.)
O065575
69. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
70. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

157

Al Capone F:
M:
2.

88

AL CAPONE ST SVK 2014 gelding bay/178 cm F: CHAZAR
M: EQUUS ALOUETTE
9884 703002562126413
3.

107

ALFREDO ALFARVAD Z ZANG POL 2013 wałach gniada/179 F: Air Jordan
M: Queen Alfarvad Z
K030806 056015z55672813
4.

92

ALHAMBRA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albufeira / Luron
K021490 616009510342112
5.

134

AMARETTO SBK Z ZANG BEL 2015 Gelding Grey F: ATOMIC Z
M: /
056015Z55634315 107CT86
6.

67

AMETYS Czeska Gorącokrwista POL 2005 klacz kasztanowata/158 F: ARRAS
M: AMARETA
K013181 203010237360105
7.

52

ANTONIO HANOWERSKA GER 2014 wałach siwa/174 F: Action Breaker/Heartbreaker
M: Agonara/ Cento
K028498 DE431319615814
8.

71

APPLE JACK Slovak Warmblood SVK 2015 Gelding bay/170 F: Color of Love
M: Equus Alouette
10664
9.

120

ARIZONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz tarantowata/160 F: Lord
M: Amanda
Brak 616009630019715
10.

86

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada/172 F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
11.

55

AURORA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/162 F: Awans
M: Attyka
K030879 616006630021714
12.

119

AWANS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach tarantowata/165 F: Lord
M: Amanda
brak 616009630078517
13.

80

BASHIRA EL SAMA S Slovenský Teplokrvník SVK 2007 Klacz siwa F: Marco Pollo
M: Kremona
7946
14.

44

BUSTINOV SP POL 2014 wałach ciemnogniada/164 F: Ustinov KWPN
M: Boni M / Lando
K029076 616009630151414
15.

102

CAMILLO SONG HANOWERSKA POL 2007 wałach gniada/166 F: Now Or Never M
M: Allegra Giulia
K011984 DE 431313908607
16.

12

CAN-DOR DZ SP POL 2014 wałach siwa/164 F: Carlos DZ
M: Cn Libertina
K028190 616009610001814
17.

154

CANDY F:
M:
18.

77

CARAT HOL POL 2014 Wałach kara/- F: -
M: -
K025179 DE441410823614
19.

75

CASSILAND CR HOL POL 2012 Wałach gniada/. F: Cassilano
M: M-Landjunga / Landjunge
K025173 DE421000248612
20.

106

CHAFIR HAN POL 2008 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Firenze / Ferragamo
K014454 DE431319845508
21.

150

CHELLISINIA Z F:
M:
22.

37

CHICAGO SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Lasko / Lennon
M: Cartagina / Love Affair
K027964 616009580203715
23.

61

CHUAN CARLOS SVK SVK 2016 gelding bay/173 F: Color of love
M: Chuanita
11489 703002672115516
24.

62

CHUANITA SVK SVK 2012 mare black/170 F: Wesston Coldrex
M: Andora
10311 703002672114512
25.

91

COLINA OLDENBURGER SVK 2014 mare bay/165 F: Cola Zero
M: Montana
11445 433330748814
26.

66

CONTENTO WESTFALE POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: Calido
M: Jung Laissez Faire
K018339 DE441411589710
27.

147

Cornet L'Amour HANN niemcy 2016 klacz siwa F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Soraya / Stakkato
K031409 DE431316855816
28.

78

CROWN ROYAL S Slovenský Teplokrvník SVK 2008 Wałach gniada F: Marco Pollo
M: Kremona
9261
29.

72

DAYMON WALK S Slovenský Teplokrvník SVK 2009 Klacz siwa F: Marco Pollo
M: Constance
9609
30.

50

DIMROY PKSP POL 2010 wałach gniada/164 F: Nimroy B
M: Drawelta / Weltino
K022071 616009530315910
31.

126

DUNA-MI SP POL 2012 klacz ciemnogniada/163 F: Galileusz
M: Dewiza
Brak 616009640080912
32.

127

EDENSON OO POL 2014 wałach siwa/mk:150 F: Eden C
M: Emiramida / Piruet
K031922 616POL14010030A
33.

124

EKSTAZA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz skarogniada/164 F: BIBIGAR
M: ESSA
Brak 616006580394414
34.

79

FAIRY TALE S Slovenský Teplokrvník SVK 20.1.2011 kobyla grey/162 F: Marshal S
M: Constance
10959 12648
35.

99

FLEUR KWPN POL 2010 klacz jasnokasztanowata/167 F: LYS ROUGE
M: ZIEZO/ SEINMAN
K021976 528003201006879
36.

101

FREZJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz siwa/165 F: Panicz
M: Fuzja
K029957 POL 009 63 00626 09
37.

95

GIORGIO ARMANI KG SP POL 2016 wałach skarogniada/167 F: Chepettano
M: Gina KG x Campari M
x 616009610187116
38.

59

HAROLD VD TOJOPEHOEVE Z ZANGERSHEIDE SVK 2013 stallion dark bay/170 F: Harley VDL
M: Parousie van herikhave
10066 106AD74
39.

58

HEYE-FIVE VDP KWPN NED 2012 klacz gniada/175 F: Tornesch
M: Blue Eyes VDP
K032882 538003201206772
40.

98

HOKEY POKEY KWPN POL 2012 klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
K023569 528003201205401
41.

128

HOLI SP POL 2009 klacz gniada/165 F: Rammstein
M: Halka / Miecz
K028636 616009580371409
42.

38

HUMMER MŁP POL 2012 wałach kara/169 F: Efekt
M: Hatta II / Grey
K021497 616006580418112
43.

89

IAN KWPN SVK 2013 Gelding bay/168 F: Sheraton
M: Burgraaf
None 528003201303416
44.

114

IKAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 ogier siwa/170 F: Ilion
M: Iberia
K012328 POL009580440008
45.

123

IMAGO KWPN NED 2013 Wałach siwa/176 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Blenchi-A / Emilion
K025297 528003201300191
46.

10

INDIANA PKSP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Cardamon
M: Infa - Land / Landjoker S
K030307 616009580427615
47.

60

JACARTA SVK SVK 2016 mare bay/168 F: Color of love
M: Jasna
11166 7030981
48.

94

JAMESON KWPN NED 2014 wałach kasztanowata/171 F: X
M: X
X X
49.

70

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
50.

135

JETOULON PK KWPN NED 2014 wałach gniada/180 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Armantico / A Hold up Premier
K028300 528003201403725
51.

30

JOLLY JUMPER KWPN POL 2014 wałach gniada/169 F: AREZZO VDL
M: BODENA
K027575 528003201402435
52.

4

JULIANA SP POL 2009 klacz kasztanowata/. F: Lord Z
M: Julia Mariner / Julio Mariner
K014004 616009510414909
53.

96

JULIUS KWPN NED 2014 wałach gniada/169 F: CIDANE
M: ELLE-FOMIA
K025576 528003201407776
54.

122

JUPITER KWPN NED 2014 Wałach gniada/175 F: Quasimodo
M: Fyrona van Hilsberg
K027576 528003201407407
55.

68

JUTRZENKA Szlachetna Półkrew POL 2014 Klacz ciemnogniada/mk:157 F: Barnaba
M: Jorka
brak 616 009 58 03960 14
56.

146

JUVENTUS KWPN 2014 ogier c.kaszt F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Fiechique D.N. / Nabab de Reve
K025453 528003201408752
57.

87

K OCH MY LADY Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz ciemnogniada/165 F: Hippica K’OH i Noor
M: Orchidea
K032690 056015Z55361017
58.

132

KALANI EQUITES KWPN POL 2015 wałach siwa/178 F: CARDENTO
M: CONSTAKKO
BRAK 528003201508962
59.

65

KANNAN WHITE WESTFALSKA POL 2015 wałach siwa/179 F: Kannan
M: Power Jumper
K031664 DE 441411439715
60.

133

KARDINA KWPN NED 2015 klacz kara/168 F: No Limit
M: Sydney V / Kigali
K031375 528003201506354
61.

148

KASKADA F:
M:
62.

54

KATSUMI B KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/161 F: Contendro I
M: Big Star BZ
Brak 528003201509129
63.

56

KATY PERRY SP POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/166 F: Stilios
M: Korupcja
K030882 616009580068214
64.

100

KELVIN KWPN NED 2015 wałach gniada/165 F: Everglade VDL
M: X Zapatero VDL
LKPZJ/12087/21 528003201506635
65.

26

KELVIN NITA KWPN NED 2015 wałach gniada/170 F: Dakar VDL
M: Diana-Nita x Lanlord
K031406 528003201503515
66.

108

KENDRA KWPN NED 2015 klacz siwa/164 F: Indorado
M: Giandessa
O048430 528003201504980
67.

83

KON’AMIE Estoński Koń Sportowy POL 2014 klacz gniada/172 F: KONTADOR V.D. DOORNDOKNKHOEVE C
M: TITANIC S
K026439 23300114A128111
68.

130

KONOR KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:115 F: Wicher
M: Kora II
BRAK 616013592051813
69.

51

LA FEE Deutsches Sportpferd GER 2011 klacz gniada/161 F: -
M: -
K031160 -
70.

42

LADY PEZI OLD GER 2013 Klacz gniada/- F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
K023915 DE418180215613
71.

49

LAKRO SP POL 2011 wałach siwa/174 F: HBC Lake Bid
M: Lakrima / Rubin
K019769 616009610226811
72.

76

LAOS KG SP POL 2014 wałach siwa/168 F: Coriano'S Ass
M: Law Baja KG
K026149 616009610177214
73.

74

LARCASS CR HOL GER 2012 Wałach kasztanowata F: Larcon
M: Sarina
K025181 DE421000249112
74.

57

LAVIANO HOLST GER 2007 wałach ciemnogniada/167 F: Landujnge / Landgraf I
M: Tellus / Calido I
K012344 DE421000163307
75.

85

LAXTON KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: Gaspahr
M: Altijd Liefhebber
K030393 52801006167
76.

156

Leonardo F:
M:
77.

69

LEONARDO KWPN NED 2016 wałach gniada/175 F: A Big Boy
M: Hinka's Girl
K031217 .
78.

149

LET`S GO F:
M:
79.

131

LIBONACCI KWPN POL 2016 wałach siwa/170 F: Glasgow-W VH Merelsnest
M: Parusa
brak 528003201608847
80.

139

LIMONCELLO`S GLEJ KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: GLENFIDDICH VDL
M: FRIATA-S/ CLASSE VDL
BRAK 528003201601250
81.

97

LONDON BLUE PS OS POL 2015 ogier gniada/170 F: Carembar De Muze
M: Chacervia/ Chacco Blue
K028944 DE418180137915
82.

145

LOOKALIKE B KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: GLENFIDDICH vdl/
M: WHOOPY/ SILVERSTONE
BRAK 528003201604239
83.

144

LORD DONALD TRUMP KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/170 F: ZAVALL VDL
M: WYNONA RYDER/ INDOCTRO
BRAK 528003201604446
84.

137

LORELEY EXPRESS J.P.P. KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/168 F: Global Express / Orient Express
M: Colisca J.P.P. / Quaprice Z
K031293 528003201608594
85.

39

LU FRANCISKA VDL KWPN NED 2016 klacz gniada/172 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Franciska Van Het Bevrijdthof / Cardento
K029376 528003201601779
86.

141

LUGANO KWPN NED 2016 wałach gniada/168 F: Carrera VDL / Cardento
M: Lugana / Goodwill
K031269 528003201607516
87.

63

LUIS NAZARIO DE LIMA ZW Z SP POL 2016 wałach siwa/170 F: La Calidad
M: Ajka
K029470 056001Z55650916
88.

129

MADDOX DRP GER 2006 wałach kara/kuc:148 F: Maestro
M: Madehnite ben Movs
K026523 DE434340052706
89.

3

MADERA Polski Koń Sportowy POL 2016 klacz gniada/165 F: Durona W
M: Matrica 34
K032392 616009661059416
90.

136

MANCHESTER KWPN POL 2017 wałach gniada/172 F: Insider vdl
M: Ahorn
Brak Brak
91.

143

MANHATTAN BLUE KWPN POL 2017 wałach siwa/165 F: zirocco blue
M: heartbreaker
K032649 a
92.

140

MAX BLUE KWPN NED 2017 wałach siwa/170 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ASSARA/ CHIN CHIN
BRAK 528003201702193
93.

115

MERIDA MAŁOPOLSKA(AA) POL 2017 klacz gniada/150cm F: Elaborat
M: Mikara
Brak 616 006 63 00188 17
94.

41

MIO-B SP POL 2017 wałach ciemnogniada/168 F: Le Duc
M: Mia Alexandria
- 616009580369417
95.

142

MISS MARVELOUS KWPN NED 2017 klacz gniada/169 F: Carrera VDL
M:
brak brak
96.

109

MORIA MŁP POL 2012 klacz kara/162 F: nn
M: nn
K021448 bd
97.

81

MY LADY HOLSZTYŃSKA POL 2011 klacz siwa/166 F: Mylord Corthago
M: Tschita I
K022833 276421000555211
98.

138

NADOK AES NED 2014 Gelding Bay F:
M: /
826002140873463 107CO62
99.

121

NARCYZ TYP KUC POL 2017 wałach srokata/kuc:120 F: NN
M: NN
brak 616009630078517
100.

34

ONEDINE DS SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/brak F: Zinedine
M: Ofelia
K023215 616009660246613
101.

73

PATRICIUS Slovak Warmblood SVK 1999 gelding chestnut/mk:165cm F: North Star
M: Azbuka
5265 703001622120499
102.

152

PENELOPA ST SVK 2016 kobyla white/174 F: 1003 Color of Love (Holstýn)
M: Princez Star Belendek (Holstýn)
10131 703002000527
103.

111

PILOT WLKP POL 2017 wałach kara/165 F: Egerro
M: Pasja
brak 616007610109517
104.

153

Pin Cod F:
M:
105.

105

POKER MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kara/168 F: HEBAB
M: PEREŁKA
K012758 POL 006 58 04534 06
106.

82

QUENTCHEN Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz kasztanowata/160 F: Quaterback
M: Greta
K011877 DE 456-5703369-08
107.

35

ROBIN WLKP POL 2017 wałach gniada/165 F: Number One
M: Ronerta / Bolshoi
K032197 616098200272823
108.

53

ROWITTO SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Rosita / Top Gun
K016387
109.

43

SEKRET Szlachetna Półkrew POL 2007 wałach gniada/172 F: Louis
M: Sanda
K012809 POL 009 54 01122 07
110.

48

SELF-TIMER SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Hippika Hoh-I-Noor OS
M: Symphonie / Heartbreaker
K031414 616009630148414
111.

36

SONATA SP POL 2007 klacz gniada/169 F: Aravel II / Luron
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
K013394 POL009590162307
112.

90

SR CHARMING ELA ST SVK 2015 Mare bay/172 F: Clayton NF
M: Electra
10667 7030027782113815
113.

64

SR CLAIRIS Słowacki Koń Gorącokrwisty POL 2016 klacz gniada/169 F: Clayton NF
M: Iris-NF
Brak 11210
114.

47

STRADIVARIUS SP POL 2012 wałach kasztanowata F: Imequyl sp / Luron kwpn
M: Symphonie bwp / Heartbreaker kwpn
K023247 616009630151414
115.

155

Titan F:
M:
116.

84

TITAN 12 KWPN NED 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
K022421 528003000712487
117.

40

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP BEL 2004 klacz kasztanowata/160 F: Organo Sitte
M: Operette du Pachis / Darco
K023693 102ZS60
118.

46

USTIN OLD POL 2012 Wałach gniada F: Ustinov / Libero H
M: Angela / Aloube Z
K023480 DE418182543312
119.

93

VAGABOND DE LUX Deutsches Sportpferd GER 2016 wałach skarogniada/167 F: Vagabond de la Pomme
M: Candy De Luve x Carlos De Luxe
K031410 DE 410101610416
120.

45

VERNON OLD POL 2011 Wałach siwa F: Van Helsing / Valentino
M: Funny Affair / Love Affaif
K021064 DE418182535711
121.

116

WENECJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL O5.06.2014 klacz ciemnogniada/160 F: Awans
M: Warisa
Brak 616 009 63 01323 14
Rider Club
Competition
Prize
Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
200
SUM:
200.00
Bieda Oliwia JKS Pogórze
100
SUM:
100.00
Bugaj Roksana RC Riding Center Sosnowice
50
150
SUM:
200.00
Dubil Dawid WKJ Lublin
150
SUM:
150.00
Dubil Klaudia WKJ Lublin
100
200
SUM:
300.00
Duszkiewicz Andrzej BPK (PKA)
100
SUM:
100.00
Duszkiewicz Hubert BPK (PKA)
50
100
300
SUM:
450.00
Duszkiewicz Hubert BPK
150
SUM:
150.00
Duszkiewicz Marek KJ Leśna Wola
100
400
200
800
500
SUM:
2000.00
Furgał Nikola JKS Pogórze
200
SUM:
200.00
Hatoková Michaela Slovak Jumping Academy Prešov
100
SUM:
100.00
Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice
50
600
150
700
SUM:
1500.00
Kieljan-Mączka Katarzyna St. KS KJK Szary Michałowice
400
SUM:
400.00
Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura
300
50
300
SUM:
650.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
300
1000
100
200
SUM:
1600.00
Madej Amelia WKJ Lublin
150
SUM:
150.00
Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
200
SUM:
200.00
Plapis Fabian WKJ Lublin / SJ Baskil FaMagusta
100
SUM:
100.00
Polas Juraj JMC Lužany pri Topli
300
SUM:
300.00
Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o.
150
SUM:
150.00
Uchwat Marika POL
300
SUM:
300.00
Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
400
1500
SUM:
1900.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
200
200
2000
200
150
SUM:
2750.00
Weremczuk Szymon WKJ Lublin
400
300
SUM:
700.00
Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszek Weronika
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
LA FEE (51)
2021-09-17
2021-09-18
22
2021-09-18
22
2021-09-19
2
200
2021-09-19
10
2021-09-17
2
2021-09-17
14
2021-09-18
9
2021-09-18
2021-09-19
8
2021-09-19
Bieda Oliwia
JKS Pogórze
ANTONIO (52)
2021-09-18
4
2021-09-18
32
2021-09-19
3
100
2021-09-19
29
Bodden Maya
Klub Jeździecki Global
IKAR (114)
2021-09-17
2021-09-18
26
2021-09-19
24
Borowiec Emilia
UKJ Lalin
MORIA (109)
2021-09-18
5
2021-09-18
5
Breznenová Lea
JK PEGAS CASSOVIA
2021-09-17
2021-09-17
1
2021-09-18
1
2021-09-18
2021-09-19
2
2021-09-19
Bugaj Roksana
RC Riding Center Sosnowice
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
3
50
2021-09-18
12
2021-09-19
2
150
2021-09-19
18
Čeryová Nina
JK PEGAS CASSOVIA
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
13
Cigan Jan
Jmc Lužany
PENELOPA (152)
2021-09-17
2021-09-18
7
2021-09-18
12
2021-09-19
7
Cigan Jan
JK JMC Lužany
Pin Cod (153)
2021-09-17
2021-09-18
10
2021-09-18
23
2021-09-19
34
Cywicka Agnieszka
KJ Facimiech
POKER (105)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
34
2021-09-18
17
2021-09-19
24
2021-09-19
21
Domanik Marcelina
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2021-09-17
13
2021-09-17
Dubil Dawid
WKJ Lublin
CHICAGO (37)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
4
150
2021-09-18
24
2021-09-19
27
2021-09-19
15
Dubil Klaudia
WKJ Lublin
SONATA (36)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
7
100
2021-09-18
6
200
2021-09-19
13
Duszkiewicz Andrzej
BPK (PKA)
2021-09-17
2
100
2021-09-17
2021-09-19
15
2021-09-19
33
Duszkiewicz Gabriela
BPK
2021-09-17
18
2021-09-17
2021-09-18
28
2021-09-18
41
2021-09-19
23
2021-09-19
Duszkiewicz Hubert
BPK (PKA)
USTIN (46)
2021-09-17
3
50
2021-09-17
2021-09-18
9
2021-09-18
8
100
2021-09-19
5
2021-09-19
1
300
Duszkiewicz Hubert
BPK
2021-09-18
1
150
2021-09-18
34
Duszkiewicz Marek
KJ Leśna Wola
2021-09-17
7
2021-09-17
2021-09-18
2
100
2021-09-18
27
2021-09-19
17
2021-09-19
1
400
VERNON (45)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
3
200
2021-09-18
14
2021-09-19
1
800
2021-09-19
5
500
Furgał Nikola
JKS Pogórze
AURORA (55)
2021-09-17
10
2021-09-18
20
2021-09-18
33
2021-09-19
1
200
2021-09-17
11
2021-09-17
2021-09-19
20
2021-09-19
2021-09-18
22
2021-09-18
Gielata Emilia
RC Riding Center Sosnowice
2021-09-18
15
2021-09-19
7
2021-09-17
6
2021-09-17
2021-09-18
8
2021-09-19
4
Gierlach Monika
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
KENDRA (108)
2021-09-17
2021-09-18
5
2021-09-18
33
2021-09-19
16
2021-09-19
20
Grzegorczyk Zuzanna
WKJ Lublin
2021-09-17
5
2021-09-17
2021-09-18
32
2021-09-18
11
2021-09-19
25
2021-09-19
17
Hatoková Michaela
Slovak Jumping Academy Prešov
2021-09-18
27
2021-09-18
6
100
2021-09-19
8
2021-09-19
Jędruch Jakub
JKS Czanki
ROWITTO (53)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
31
2021-09-18
21
2021-09-19
23
2021-09-19
16
Kalukin Eliza
KS Jumping Team Wiercany
FREZJA (101)
2021-09-17
8
2021-09-17
11
Karabová Alexandra
JK PEGAS CASSOVIA
IAN (89)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-19
23
2021-09-18
41
2021-09-18
12
2021-09-19
36
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
19
2021-09-19
10
2021-09-19
22
2021-09-18
24
Al Capone (157)
2021-09-18
38
Kaźmierczak Michał
RC Riding Center Sosnowice
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
9
50
2021-09-19
2
600
2021-09-17
2021-09-18
10
2021-09-18
14
2021-09-19
13
2021-09-19
5
JAMESON (94)
2021-09-17
2021-09-18
7
2021-09-19
8
JULIUS (96)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
20
2021-09-19
8
2021-09-19
8
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
6
150
2021-09-18
8
2021-09-19
4
700
Kieljan-Mączka Katarzyna
St. KS KJK Szary Michałowice
CHAFIR (106)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
8
2021-09-18
18
2021-09-19
3
400
Kierońska Gabriela
RC Riding Center Sosnowice
2021-09-17
3
2021-09-17
2021-09-18
5
2021-09-18
6
2021-09-19
5
Kloc Monika
bpk
2021-09-17
5
2021-09-17
12
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
7
2021-09-19
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
ATLANTO (86)
2021-09-18
26
2021-09-18
25
2021-09-19
6
Koszucka Małgorzata
KS Verso La Natura
FLEUR (99)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
1
300
2021-09-18
12
2021-09-19
12
KELVIN (100)
2021-09-17
8
2021-09-17
2021-09-18
17
2021-09-18
40
2021-09-19
19
JUVENTUS (146)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
10
50
2021-09-18
4
300
2021-09-19
7
2021-09-17
9
2021-09-17
2021-09-18
11
2021-09-18
30
2021-09-19
21
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2021-09-17
2021-09-18
3
300
2021-09-19
3
1000
LAXTON (85)
2021-09-17
2021-09-18
5
100
2021-09-19
3
200
Leonardo (156)
2021-09-18
29
2021-09-19
32
Lenart Izabela
Klub Jeździecki Global
PILOT (111)
2021-09-17
7
2021-09-17
2021-09-18
7
2021-09-18
2021-09-19
7
2021-09-19
Litwin Zofia
JKS Pogórze
JUPITER (122)
2021-09-18
7
2021-09-18
2021-09-19
4
2021-09-19
Mączka Maciej
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-09-17
2021-09-18
39
2021-09-18
7
2021-09-19
28
2021-09-19
6
Madej Amelia
WKJ Lublin
2021-09-17
5
2021-09-17
1
150
2021-09-18
31
2021-09-18
4
2021-09-19
18
2021-09-19
Malmuk Julia
SMK ARABIAN
EKSTAZA (124)
2021-09-17
12
2021-09-17
10
2021-09-18
2
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Matysiewicz Emilia
WKJ Lublin
2021-09-17
15
2021-09-17
6
2021-09-18
2
2021-09-18
1
2021-09-19
4
Miś Oliwia
KJK Szary Michałowice
2021-09-19
2021-09-19
4
Novotný Ján
JK Novoteam Abrahámovce
2021-09-17
15
2021-09-17
2021-09-18
6
2021-09-18
42
2021-09-19
10
Nowak Grzegorz
Fundacja KJK Zatoka
2021-09-17
2021-09-18
9
2021-09-19
10
2021-09-17
2021-09-18
5
200
2021-09-19
9
KASKADA (148)
2021-09-17
4
2021-09-17
7
2021-09-18
19
2021-09-18
38
2021-09-19
13
2021-09-19
LET`S GO (149)
2021-09-17
13
2021-09-17
2021-09-18
17
2021-09-18
20
2021-09-19
22
Nowak Karolina
WLKS Krakus
2021-09-17
12
2021-09-18
22
2021-09-18
37
2021-09-19
6
Pawłowska Julia
-
2021-09-17
1
2021-09-17
2021-09-19
9
2021-09-19
MY LADY (81)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-19
22
2021-09-19
12
2021-09-18
4
2021-09-18
7
Plapis Fabian
WKJ Lublin / SJ Baskil FaMagusta
INDIANA (10)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
13
2021-09-18
28
2021-09-19
3
100
2021-09-19
Polas Juraj
JMC Lužany pri Topli
2021-09-17
2021-09-18
11
2021-09-19
11
JACARTA (60)
2021-09-17
2021-09-18
13
2021-09-19
2
300
2021-09-17
2021-09-18
14
COLINA (91)
2021-09-17
19
2021-09-17
2021-09-19
Przybyś Bartłomiej
Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-19
26
Sibal Jaroslav
Slovak Jumping Academy Prešov
2021-09-18
21
2021-09-18
28
2021-09-19
14
2021-09-19
35
2021-09-18
37
2021-09-19
30
2021-09-18
5
2021-09-18
29
2021-09-19
17
2021-09-19
Smętek Małgorzata
WKJ Lublin / SJ Baskil FaMagusta
DIMROY (50)
2021-09-17
8
2021-09-17
10
2021-09-18
1
2021-09-18
1
2021-09-19
16
2021-09-19
1
Śmiechowska Sara
JKS POGÓRZE
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
21
2021-09-19
6
Sopińska Julia
KJ Dziecinów Sp z o.o.
MADERA (3)
2021-09-17
16
2021-09-17
2021-09-18
35
2021-09-18
2
2021-09-19
31
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
5
150
2021-09-18
13
2021-09-19
14
Sordyl Łukasz
RC Riding Center Sosnowice
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
15
2021-09-18
15
2021-09-19
15
2021-09-19
18
Stach Aleksandra
CANDY (154)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
1
2021-09-19
Stanek Aleksandra
Klub Jeździecki Zbrosławice
2021-09-17
4
2021-09-17
2021-09-18
36
2021-09-19
37
Uchman Dominika
KJ Rock Horses Warszawa
LAKRO (49)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
43
2021-09-18
23
2021-09-19
4
2021-09-19
13
Uchwat Katarzyna
POL
LIBONACCI (131)
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
25
2021-09-19
19
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
40
2021-09-18
19
2021-09-19
14
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
KARDINA (133)
2021-09-18
36
2021-09-18
30
2021-09-19
21
2021-09-19
Uchwat Marika
POL
NADOK (138)
2021-09-18
24
2021-09-18
16
2021-09-19
4
300
Uchwat Robert
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
ANTONIO (52)
2021-09-17
JUPITER (122)
2021-09-17
2021-09-17
IMAGO (123)
2021-09-17
2021-09-18
2
400
2021-09-19
2
1500
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2021-09-17
2021-09-18
4
200
2021-09-19
5
200
2021-09-17
2021-09-18
10
2021-09-19
1
2000
2021-09-17
14
2021-09-17
2021-09-18
18
2021-09-18
39
2021-09-19
10
2021-09-19
2021-09-17
2021-09-18
2
200
2021-09-19
11
MAX BLUE (140)
2021-09-19
12
2021-09-19
LUGANO (141)
2021-09-17
2021-09-18
3
150
2021-09-17
2
2021-09-17
2021-09-18
3
2021-09-18
2021-09-18
16
2021-09-18
2021-09-17
3
2021-09-17
2021-09-18
3
2021-09-18
Van Rijswijk Laura
RC Riding Center Sosnowice
LAVIANO (57)
2021-09-17
11
2021-09-18
4
2021-09-19
3
Warzecha Malwina
UKJ Boska Dolina
2021-09-17
2
2021-09-18
2
2021-09-18
9
2021-09-19
9
2021-09-19
Waśko Monika
BPK
SEKRET (43)
2021-09-17
2021-09-17
Wawerek Gabriela
WKJ Lublin
HUMMER (38)
2021-09-17
9
2021-09-18
25
2021-09-18
2021-09-19
11
2021-09-19
38
Wełdycz Zofia
BPK (LUL)
HOLI (128)
2021-09-17
6
2021-09-18
6
2021-09-19
2
2021-09-18
2
2021-09-19
3
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
18
2021-09-18
14
2021-09-19
9
2021-09-19
12
2021-09-17
2021-09-18
1
400
2021-09-18
2
300
2021-09-19
6
Wiktor Magdalena
BPK
MAX BLUE (140)
2021-09-17
4
2021-09-17
Wójcikiewicz Milena
RC Riding Center Sosnowice
AMETYS (67)
2021-09-17
2021-09-17
9
2021-09-18
8
2021-09-18
2021-09-19
6
2021-09-19
Żachowska Patrycja
KJ Global Świętoszowice
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
27
2021-09-18
1
200
2021-09-19
5
2021-09-19
19
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
2021-09-17
2021-09-17
2021-09-18
11
2021-09-18
26
2021-09-19
14
2021-09-19
9
2021-09-17
1
2021-09-17
17
2021-09-18
15
2021-09-18
35
2021-09-19
20

Number of Riders: 70

Number of Horses: 121

The sum of prizes: 14 850.00

Competition results developed by: Uchwat Team
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201105, JKS Pogórze)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl