Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody ZR + ZT kwalifikacje OOM + konkurs egzaminacyjny
Glinik Zaborowski, 23-25 lipca 2021r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
86 ACCEPTED 2021-07-17 20:34:56
2021-07-17 14:11:40
Patrik Tomko GRYGOR
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/L (ZR) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/na styl jeźdźca - eliminacje do Ogólnopolskiej Olimipady Młodzieży - konkurs tylko dla zawodników OOM
85 ACCEPTED 2021-07-17 20:36:27
2021-07-17 13:58:08
Lenka Kasardová ČADIZA
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
84 ACCEPTED 2021-07-17 20:36:42
2021-07-17 13:50:04
Klaudia Kizáková PENELOPA
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/L (ZR) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
83 ACCEPTED 2021-07-17 20:37:11
2021-07-16 20:30:44
Kinga Czeremuga DO DIASKA
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + FINAŁ Grand Prix Dzieci
82 ACCEPTED 2021-07-17 20:36:53
2021-07-16 19:37:21
Oliwia Baranowska ANA BELLA -A
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
81 ACCEPTED 2021-07-16 16:34:15
2021-07-16 11:16:24
Sara Śmiechowska JOLLY JUMPER
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
80 ACCEPTED 2021-07-16 16:36:02
2021-07-16 11:02:32
Robert Uchwat JUPITER
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N1 (ZR) 125 cm/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
79 ACCEPTED 2021-07-16 16:37:57
2021-07-15 13:59:26
Maja Popiół FERRERA
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N1 (ZR) 125 cm/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
78 ACCEPTED 2021-07-16 16:38:01
2021-07-15 13:58:55
Michał Kubiak FLORYDA
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N1 (ZR) 125 cm/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
77 ACCEPTED 2021-07-14 11:18:18
2021-07-14 11:02:00
Maciej Mączka ALFREDO ALFARVAD Z
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
76 ACCEPTED 2021-07-14 11:18:13
2021-07-14 11:01:42
Katarzyna Kieljan-Mączka CHAFIR
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
75 ACCEPTED 2021-07-14 11:18:10
2021-07-14 11:00:55
Katarzyna Kieljan-Mączka CASSIANO
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + FINAŁ Grand Prix Amatorów
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269
74 ACCEPTED 2021-07-17 20:39:52
2021-07-13 22:32:59
Natalia Niedbała DUSZKA
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
73 ACCEPTED 2021-07-17 20:39:21
2021-07-13 22:32:36
Kinga Kozik BRYZA
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
72 ACCEPTED 2021-07-17 20:39:15
2021-07-13 22:32:07
Bernadetta Bytnar MÓJ BASK
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
71 ACCEPTED 2021-07-14 11:19:34
2021-07-12 12:23:22
Zuzanna Głowiak FREDKA
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + FINAŁ Grand Prix Dzieci
70 ACCEPTED 2021-07-17 20:39:09
2021-07-11 13:32:40
Mają Opalińska HEBRA
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + FINAŁ Grand Prix Dzieci
69 ACCEPTED 2021-07-14 11:22:31
2021-07-11 13:23:59
Kaja Hus MIS LADY
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + FINAŁ Grand Prix Dzieci
  • 1x T10/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
68 ACCEPTED 2021-07-16 17:12:05
2021-07-10 21:04:55
Małgorzata Popiół B.Z.N.
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x 3/L (ZR) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
  • 2x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
67 ACCEPTED 2021-07-14 11:22:34
2021-07-09 14:33:16
Kaja Hus OBELIX DE FINIBUS TARRAE
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + FINAŁ Grand Prix Dzieci
  • 1x T10/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
66 ACCEPTED 2021-07-14 07:07:42
2021-07-09 12:31:56
Alicja Gunia EHROS
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
65 ACCEPTED 2021-07-14 07:07:46
2021-07-09 12:29:53
Alicja Gunia CARRERA
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
64 ACCEPTED 2021-07-17 20:38:23
2021-07-08 17:12:01
Miloš Rajna DAPHNÉ
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269
  • 1x 9/N1 (ZR) 125 cm/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
63 ACCEPTED 2021-07-14 07:07:54
2021-07-07 10:47:36
Katarzyna Darłak JAMIE
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + FINAŁ Grand Prix Amatorów
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269
  • 1x 9/N1 (ZR) 125 cm/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
62 ACCEPTED 2021-07-07 18:26:22
2021-07-07 07:02:42
Ján Novotný CLIPS
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + FINAŁ Grand Prix Amatorów
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N1 (ZR) 125 cm/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
61 ACCEPTED 2021-07-07 18:26:20
2021-07-07 07:02:11
Ján Novotný CAPRI SONNE
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
60 ACCEPTED 2021-07-07 18:26:17
2021-07-07 07:01:35
Viktória Novotná SINDY
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + FINAŁ Grand Prix Dzieci
59 ACCEPTED 2021-07-06 15:56:21
2021-07-05 22:34:11
Lea Martinková KORANA
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
58 ACCEPTED 2021-07-06 15:56:17
2021-07-05 22:33:10
Veronika Madaiová CASIDI
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
57 ACCEPTED 2021-07-06 15:55:56
2021-07-05 22:21:44
Juraj Koprivňák ALICA
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + FINAŁ Grand Prix Amatorów
  • 2x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + FINAŁ Grand Prix Dzieci
56 ACCEPTED 2021-07-06 15:56:14
2021-07-05 22:01:04
Katarína Kuncová DONT FORGET ME
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + FINAŁ Grand Prix Amatorów
  • 1x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
55 ACCEPTED 2021-07-06 15:55:59
2021-07-05 22:00:13
Juraj Koprivňák DACOTA
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + FINAŁ Grand Prix Amatorów
  • 1x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
54 ACCEPTED 2021-07-06 15:56:10
2021-07-05 21:59:28
Juraj Koprivňák CONCITA Z
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + FINAŁ Grand Prix Amatorów
  • 1x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
53 ACCEPTED 2021-07-06 15:56:03
2021-07-05 18:15:51
Barbara Pierz INCREDIBLE
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N1 (ZR) 125 cm/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
52 ACCEPTED 2021-07-05 17:43:59
2021-07-05 17:09:03
Paulina Halys-Urban HASZIM
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/L (ZR) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/na styl jeźdźca - eliminacje do Ogólnopolskiej Olimipady Młodzieży - konkurs tylko dla zawodników OOM
  • 1x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
51 ACCEPTED 2021-07-16 19:21:07
2021-07-05 15:55:27
Emilia Hoefler LAURA
  • 2x 3/L (ZR) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
50 ACCEPTED 2021-07-16 19:22:27
2021-07-05 15:54:39
Paulina Hoefler SABAT
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3/L (ZR) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
49 ACCEPTED 2021-07-05 17:44:51
2021-07-05 14:01:58
Paula Chołody SANTANO 122
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + FINAŁ Grand Prix Amatorów
48 ACCEPTED 2021-07-04 22:39:51
2021-07-04 20:13:53
Weronika Banaszek LA FEE
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
47 ACCEPTED 2021-07-04 22:39:52
2021-07-04 20:10:08
Weronika Banaszek MIO-B
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
46 ACCEPTED 2021-07-04 22:40:44
2021-07-04 00:03:36
Edyta Bochnak NARCYZ
  • 1x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + FINAŁ Grand Prix Dzieci
  • 1x T10/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
45 ACCEPTED 2021-07-04 22:40:46
2021-07-03 18:37:45
Jagoda Niewiadomska HABANEIRO
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
44 ACCEPTED 2021-07-04 22:40:28
2021-07-03 06:10:31
Patrycja Frąk DENIM MOON
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + FINAŁ Grand Prix Dzieci
  • 1x T10/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
43 ACCEPTED 2021-07-05 17:44:28
2021-07-02 23:25:28
Blanka Pojmaj CAMPARI
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
42 ACCEPTED 2021-07-04 22:40:20
2021-07-02 20:11:11
Jagoda Niewiadomska LORD CALIDAD
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
41 ACCEPTED 2021-07-04 22:40:18
2021-07-02 17:59:08
Bartłomiej Przybyś CAN-DOR DZ
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
40 ACCEPTED 2021-07-02 10:17:39
2021-07-02 10:04:02
Martyna Rybkowska ORCHIDEA
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
39 ACCEPTED 2021-07-02 10:17:46
2021-07-02 09:46:34
Kaja Gawda CATAMARA’N
  • 2x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
38 ACCEPTED 2021-07-04 22:40:13
2021-07-02 08:48:38
Klaudia Salamandra LORD CALIDAD
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
37 ACCEPTED 2021-07-02 10:17:19
2021-07-01 22:55:13
Daniel Kollár DESTINY
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T10/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
36 ACCEPTED 2021-07-02 10:17:50
2021-06-30 22:40:17
Iga Krawczyk CORRATINA K
  • 2x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + FINAŁ Grand Prix Dzieci
35 ACCEPTED 2021-07-02 10:17:55
2021-06-30 19:39:43
Kornelia Cholewa KOKAINA HIPPICA
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
34 ACCEPTED 2021-07-02 10:18:06
2021-06-29 22:12:51
Bartosz Gotner ULISSES
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/na styl jeźdźca - eliminacje do Ogólnopolskiej Olimipady Młodzieży - konkurs tylko dla zawodników OOM
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
33 ACCEPTED 2021-07-02 10:18:22
2021-06-29 22:12:20
Bartosz Gotner CASTELLO BRANCO
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/na styl jeźdźca - eliminacje do Ogólnopolskiej Olimipady Młodzieży - konkurs tylko dla zawodników OOM
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
32 ACCEPTED 2021-07-02 10:17:28
2021-06-29 12:22:14
Oliwia Bieda ANTONIO
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
31 ACCEPTED 2021-07-16 16:34:48
2021-06-28 12:19:03
Sara Veselovska BLACK BARON
  • 2x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
30 ACCEPTED 2021-06-27 16:13:10
2021-06-26 14:35:47
Monika Kloc JUTRZENKA
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
29 ACCEPTED 2021-06-27 16:11:31
2021-06-25 20:09:33
Michal Sibal GINGER S
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
28 ACCEPTED 2021-06-27 16:11:01
2021-06-25 19:52:27
Michaela Hatoková BASHIRA EL SAMA "S"
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + FINAŁ Grand Prix Amatorów
  • 1x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
27 ACCEPTED 2021-06-27 16:11:11
2021-06-25 19:50:59
Michal Sibal FAIRY TALE "S"
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
26 ACCEPTED 2021-06-27 16:11:14
2021-06-25 19:50:10
Jaroslav Sibal DAYMON WALK "S"
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + FINAŁ Grand Prix Amatorów
  • 1x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
25 ACCEPTED 2021-06-27 16:11:19
2021-06-25 19:47:33
Dominika Ščuroková CONTE "S"
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + FINAŁ Grand Prix Amatorów
  • 1x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
24 ACCEPTED 2021-06-27 16:11:24
2021-06-25 19:46:12
Alexandra Foltinová ELIZABETH "S"
  • 1x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + FINAŁ Grand Prix Dzieci
  • 1x T10/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
23 ACCEPTED 2021-06-27 16:11:28
2021-06-25 19:44:57
Magdaléna Kňaziková HUNTER “S”
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
22 ACCEPTED 2021-06-27 16:12:59
2021-06-25 14:32:19
Jagoda Niewiadomska REMI VH KLUIZEBOS
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + FINAŁ Grand Prix Dzieci
  • 1x T10/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
21 ACCEPTED 2021-06-27 16:12:57
2021-06-25 14:31:54
Jagoda Niewiadomska MIRACLE
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + FINAŁ Grand Prix Dzieci
  • 1x T10/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
20 ACCEPTED 2021-06-23 22:32:46
2021-06-22 15:21:39
Lea Breznenová PATRICIUS
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + FINAŁ Grand Prix Dzieci
19 ACCEPTED 2021-06-23 22:32:36
2021-06-22 15:15:26
Alexandra Karabová SECRET
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
18 ACCEPTED 2021-06-23 22:32:33
2021-06-22 15:14:52
Alexandra Karabová FRIEDA
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + FINAŁ Grand Prix Amatorów
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269
17 ACCEPTED 2021-06-23 22:32:29
2021-06-22 15:14:14
Alexandra Karabová IAN
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + FINAŁ Grand Prix Amatorów
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269
16 ACCEPTED 2021-06-23 22:32:27
2021-06-22 15:13:19
Alexandra Karabová SR CHARMING ELA
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/na styl jeźdźca - eliminacje do Ogólnopolskiej Olimipady Młodzieży - konkurs tylko dla zawodników OOM
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269
15 ACCEPTED 2021-06-23 22:32:24
2021-06-22 15:12:33
Nina Čeryová AL CAPONE
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + FINAŁ Grand Prix Amatorów
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269
14 ACCEPTED 2021-06-23 22:32:21
2021-06-22 06:42:31
Kristína Lovásová TOBIAS
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T10/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
13 ACCEPTED 2021-06-23 22:32:20
2021-06-21 21:22:48
Jaroslav Valenta SHANGHAJ
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + FINAŁ Grand Prix Dzieci
12 ACCEPTED 2021-06-23 22:32:17
2021-06-21 21:11:23
Gabriela Glinska PEGAS
  • 2x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
11 ACCEPTED 2021-06-23 22:32:13
2021-06-21 21:10:57
Gabriela Glinska BRITNEY-K
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T10/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
10 ACCEPTED 2021-06-23 22:32:10
2021-06-21 19:38:43
Gréta Matiová LILI ROSE
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + FINAŁ Grand Prix Amatorów
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
9 ACCEPTED 2021-06-23 22:32:09
2021-06-21 19:38:27
Gréta Matiová FANCY K
  • 1x 3/L (ZR) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + FINAŁ Grand Prix Amatorów
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
8 ACCEPTED 2021-06-27 16:12:34
2021-06-21 12:54:45
Jakub Jędruch ROWITTO
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + FINAŁ Grand Prix Amatorów
7 ACCEPTED 2021-07-17 20:37:44
2021-06-21 12:16:14
Sylwia Mazur RIHANA
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + FINAŁ Grand Prix Amatorów
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
6 ACCEPTED 2021-06-23 22:31:41
2021-06-20 23:08:45
Zuzana Nováková FALBALA
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
5 ACCEPTED 2021-06-23 22:31:32
2021-06-20 20:36:49
Adriana Owczorz WENECJA
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
4 ACCEPTED 2021-06-23 22:31:29
2021-06-20 20:34:37
Adriana Owczorz MERIDA
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
3 ACCEPTED 2021-06-23 22:31:26
2021-06-20 19:14:50
Iga Krawczyk RASCINA
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + FINAŁ Grand Prix Amatorów
  • 1x 6/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269
2 ACCEPTED 2021-06-23 22:31:25
2021-06-20 17:18:47
Zofia Łozińska EMER
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
1 ACCEPTED 2021-06-23 22:31:22
2021-06-20 17:12:12
Julia Malmuk EKSTAZA
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + FINAŁ Grand Prix Dzieci
  • 1x T10/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
S
O011189
2. Baranowska Oliwia Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2004 (J.)
O035293
3. Bieda Oliwia JKS Pogórze
2008 (JM.)
O059719
4. Bochnak Edyta Stajnia Montana
2010 (Mł.)
brak
5. Breznenová Lea JK PEGAS CASSOVIA
S
None
6. Bytnar Bernadetta UKJ Promyk
2005 (J.)
Brak
7. Čeryová Nina JK PEGAS CASSOVIA
2001 (MJ.)
06966
8. Cholewa Kornelia WKJ Lublin SJ Piker
2005 (J.)
O051037
9. Chołody Paula WKJ Lublin
2005 (J.)
O048064
10. Czeremuga Kinga BPK
2005 (J.)
brak
11. Domanik Marcelina JKS Pogórze
12. Foltinová Alexandra Slovak Jumping Academy
2003 (J.)
07051
13. Frąk Patrycja Klub Jeździecki Morgan Balczewo
S
O002514
14. Gawda Kaja WKJ Lublin
2009 (JM.)
O053557
15. Gierlach Monika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2001 (MJ.)
O048430
16. Glinska Gabriela PARKUR TEAM Kosice
S
none
17. Głowiak Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O038082
18. Gotner Bartosz WKJ Lublin
2009 (JM.)
O056137
19. Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice
S
O014016
20. Halys-Urban Paulina Kj Palomino
S
O002933
21. Hatoková Michaela Slovak Jumping Academy Prešov
2005 (J.)
8586
22. Hoefler Emilia WKJ Lublin
2004 (J.)
O048452
23. Hoefler Paulina WKJ Lublin
S
O041805
24. Hus Kaja KJ Palomino
2009 (JM.)
O064585
25. Jędruch Jakub JKS Czanki
S
O026599
26. Joščáková Tamara JK PEGAS CASSOVIA
2000 (MJ.)
07379
27. Karabová Alexandra JK PEGAS CASSOVIA
S
01271
28. Kasardová Lenka Jazdecká spoločnosť Bechera Stropkov
S
09044
žiadné
29. Kieljan-Mączka Katarzyna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026874
30. Kizáková Klaudia Jazdecká spoločnosť Bechera Stropkov
2003 (J.)
08924
žiadné
31. Kloc Monika bpk
S
brak
32. Kolbusz Nina
33. Kollár Daniel Parkur Team Košice B.V.
S
4039
34. Koprivňák Juraj JK Koprivňák Rafajovce
S
03142
35. Koprivnak Juraj JK Koprivnak Rafajovce
36. KOWALEWSKA KAMILA KS JUMPING TEAM WIERCANY
2003 (J.)
37. Kozak Julia KS Jumping Team Wiercany
2003 (J.)
O039299
38. Kozik Kinga Uczniowski Klub Jeździecki Promyk
2004 (J.)
brak
39. Krawczyk Iga WKJ Lublin / SJ Winners
2003 (J.)
O049981
40. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
S
O002631
41. Kukułka Robert BPK
S
42. Kuncová Katarína Jk Koprivňak Rafajovce
2006 (JM.)
8138
43. Łozińska Zofia SMK Arabian
2003 (J.)
BRAK
44. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
45. Madaiová Veronika JK Koprivnak
S
2323
46. Malicka Miriam
47. Malmuk Julia SMK ARABIAN
2007 (JM.)
Brak
48. Martinková Lea JK Koprivňak
2002 (MJ.)
1212
49. Matiová Gréta JK Parkur Team Košice B.V.
S
3621
50. Mazur Sylwia Sportowy Klub Jeździecki MPPM
S
O014017
51. Niedbała Natalia Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2007 (JM.)
brak
52. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
S
O022705
53. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
S
O022705
54. Nováková Zuzana TJ SLÁVIA UVLF Košice
S
5047
55. Novotná Viktória JK- Novoteam Abrahámovce
2007 (JM.)
9005
56. Novotný Ján JK Novoteam Abrahámovce
S
03331
57. Opalińska Mają Kj Palomino
2008 (JM.)
Brak
58. Owczorz Adriana Brak
2007 (JM.)
Brak
59. Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (MJ.)
O048543
60. Pojmaj Blanka WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (J.)
O047724
61. Pomiankowska Julia Ks Jumping Team Wiercany
2010 (Mł.)
brak
62. Popiół Maja Stow. KSKJK Szary Michałowice
S
O022425
63. Popiół Małgorzata LKJ Drama Zbrosławice
2020 (Mł.)
O055627
64. Przybyś Bartłomiej Klub Jeździecki Leśne Szlaki
S
O004187
65. Rajna Miloš JK JMC Lužany pri Topli
S
3016
66. Rybkowska Martyna Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2005 (J.)
O047726
67. Salamandra Klaudia WKJ Lublin
2003 (J.)
O042770
68. Ščuroková Dominika Slovak Jumping Academy Presov
S
05029
69. Sibal Jaroslav Slovak Jumping Academy Prešov
S
01339
70. Sibal Jaroslav Slovak Jumping Academy Presov
71. Sibal Michal Slovak Jumping Academy Presov
S
02123
72. Sitek Alina JKS Pogórze
S
73. Śmiechowska Sara JKS POGÓRZE
2008 (JM.)
O048422
74. Uchwat Maja
75. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
76. Uchwat Robert JKS Pogórze
S
77. Valenta Jaroslav PARKUR TEAM Košice
S
none
78. Veselovska Sara Jk Haniska Presov
2005 (J.)
08700/2020
6994
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

34

AL CAPONE ST SVK 2014 gelding bay/178 cm F: CHAZAR
M: EQUUS ALOUETTE
9884 703002562126413
2.

89

ALFREDO ALFARVAD Z ZANG POL 2013 wałach gniada/179 F: Air Jordan
M: Queen Alfarvad Z
K030806 056015z55672813
3.

72

ALICA Slovenský Teplokrvník SVK 2009 mare grey/163 F: Alias
M: Caira
none 9076
4.

99

ANA BELLA -A SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Marino
M: Antica
K029442 616009600035115
5.

54

ANTONIO HANOWERSKA GER 2014 wałach siwa/174 F: Action Breaker/Heartbreaker
M: Agonara/ Cento
K028498 DE431319615814
6.

66

ARIZONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz tarantowata/160 F: Lord
M: Amanda
Brak 616009630019715
7.

112

Arkadia SP 2006 kl gn F: Luron
M: Arkada
8.

67

AWANS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach tarantowata/165 F: Lord
M: Amanda
brak 616009630078517
9.

95

B.Z.N. KWPN POL 2006 wałach gniada/162 F: Cantos
M: KWPN
K011418 HBR960351*96
10.

123

BACO KWPN POL 2006 wałach kasztanowata/169 F: Tangelo van de Zuuthoeve
M: A
A A
11.

40

BASHIRA EL SAMA S Slovenský Teplokrvník SVK 2007 Klacz siwa F: Marco Pollo
M: Kremona
7946
12.

15

BLACK BARON VALACH SVK 17.03.2005 valach black/178 F: Baroncelli
M: Dalina
6994 DE431316641205
13.

30

BRITNEY-K ST SVK 2006 Mare bay/168 F: Felvel Fynn
M: Hela II/Bonita
703001682114406 703001682114406
14.

104

BRYZA ŚLĄSKA POL 2002 Klacz ciemnogniada/158 F: Brawo
M: NN
brak brak
15.

97

ČADIZA ST SVK 2010 kobyla dun/168 F: 4564 Corsini (TR)
M: 4390 Csilag (Arab)
09525 11086
16.

18

CAMPARI KWPN POL 2007 wałach kasztanowata/175 F: Up To Date / Camerino
M: May Fair / Falco
K017985 528003000702846 104ZU01
17.

64

CAN-DOR DZ SP POL 2014 wałach siwa/164 F: Carlos DZ
M: Cn Libertina
K028190 616009610001814
18.

107

CANDY F:
M:
19.

81

CAPRI SONNE Slovak Warmblood SVK 2016 gelding bay/162 F: Color of Love
M: Cinaya
11358 703002001111
20.

85

CARRERA PKSP POL 2016 klacz gniada/166 F: Hippica Koh-I Noor
M: Carmen du Rouet / Bajou du Rouet
K031670 616 009 63 00763 16
21.

77

CASIDI ST SVK 2010 mare bay/168 F: Cashman Can
M: Robina
703001752124310 703000000000286
22.

87

CASSIANO OLD POL 2010 Wałach siwa F: Cassini II / Capitol I
M: Saragossa / Leonardo
K018831 DE418181684910
23.

60

CASTELLO BRANCO OLD. POL 2008 wałach gniada/168 cm F: Cassin / Cassini I
M: Politese d`Ete / Italic des Salines
K014299 DE418181202208
24.

56

CATAMARA’N HOL. POL 2010 wałach siwa/178 F: Corrado I / Cor de la Bryere
M: Olraune / Cambridge
K021390 DE421000025210
25.

88

CHAFIR HAN POL 2008 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Firenze / Ferragamo
K014454 DE431319845508
26.

82

CLIPS HANNOVER SVK 2013 Mare grey/170 F: Clinton I
M: Esta Mae
9885
27.

75

CONCITA Z ZANGERSHEIDE SVK 2015 mare grey/180cm F: Corsinni
M: Quilanda Z
941000015792954 056015Z55816815
28.

43

CONTE S Slovenský Teplokrvník SVK 2004 Klacz biała F: Marco Pollo
M: Kremona
6665
29.

57

CORRATINA K WESTFALSKA GER 2016 klacz gniada/165 F: Comme il faut
M: Parodie
Brak DE441410095616
30.

113

CROWN ROYAL S F:
M:
31.

126

CROWN ROYAL S Slovenský Teplokrvník SVK 2008 Wałach gniada F: Marco Pollo
M: Kremona
9261
32.

27

CURONA KWPN NED 2007 Klacz kasztanowata F: Carthino Z
M: Urona
8390
33.

73

DACOTA Slovenský Teplokrvník SVK 2016 mare dark bay/163 F: Color of Love
M: Dafné
703098100002004 703002562129716
34.

101

DAPHNÉ KOBYLA SVK 02072013 kobyla dark chestnut/175 F: DON DIARADO
M: CASPERINA Z
10646 DE418180274814
35.

42

DAYMON WALK S Slovenský Teplokrvník SVK 2009 Klacz siwa F: Marco Pollo
M: Constance
9609
36.

65

DENIM MOON SP POL 2017 wałach siwa/172 F: Castrle Rock hol
M: Dragonia wlkp
- -
37.

53

DESTINY CZECH WARMBLOOD SVK 2016 mare dark bay/160 F: Fantomas de Muze
M: Duňka
110009 0000000
38.

100

DO DIASKA Małopolska (Aa) POL 2015 klacz siwa/160 F: Davinci
M: Derbi
brak 616098200114472
39.

76

DONT FORGET ME Slovenský Teplokrvník SVK 2011 mare bay/168 F: Consulent Z
M: Quattro J
703000000003589 703001612134311
40.

125

Dukat F:
M:
41.

105

DUSZKA FIORDZKA POL 2013 klacz bułana/kuc:143 F: Alabaster
M: Deysy
brak 616013630081613
42.

84

EHROS KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Zahros R
M: Zatinka
K029429
43.

21

EKSTAZA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz skarogniada/164 F: BIBIGAR
M: ESSA
Brak 616006580394414
44.

44

ELIZABETH S Slovensky Teplokrvnik SVK 15.02.2020 kobyla grey/152 F: MARCO POLLO
M: SHADE
10961 11541
45.

22

EMER SP POL 2015 wałach kasztanowata/167 F: Iperyt
M: Etna
brak 616009610036015
46.

114

EMPRESS S Slovenský Teplokrvník SVK 02.06 2010 Gelding white/161 F: Marco Pollo
M: Conte S
10629
47.

41

FAIRY TALE S Slovenský Teplokrvník SVK 20.1.2011 kobyla grey/162 F: Marshal S
M: Constance
10959 12648
48.

26

FALBALA SVKWB SVK 2016 mare grey/163 F: Cashman Can
M: Fiona
11376 703002004629
49.

28

FANCY K ST SVK 2004 Klacz biała F: Corelli
M: Fosca
7065
50.

93

FERRERA CZEWB POL 2015 klacz gniada/166 F: Volonter-T
M: Furetta
K029709 000082536
51.

94

FLORYDA SP POL 2014 klacz kasztanowata/172 F: Zinedine / Guidam
M: Febrina /Casmir Z
K028196 616009670080914
52.

83

FREDKA MORGAN POL 2015 klacz gniada/mk:153 F: NN
M: NN
brak 616999680003915
53.

37

FRIEDA KWPN SVK 2010 mare chestnut/168 F: Warrant
M: Anka
9317 528003201004151
54.

46

GINGER S Slovenský Teplokrvník SVK 2012 kobyla chestnut/183 F: unknow
M: Dancing girl
10630 10630
55.

96

GRYGOR HN SVK 2016 valach chestnut/174 F: Greytop (HAN)
M: Lamada (HAN)
11465 DE431312504216
56.

69

HABANEIRO SF POL 2017 wałach kara/170 F: Connor
M: Vic st denis
1111 111
57.

121

HASZIM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach gniada/168 F: Jurysta
M: Harfa
K028435 POL 009 51 00091 08
58.

70

HASZIM SP POL 2008 wałach gniada/162 F: Jurysta
M: Harfa
K028435 Pol 009 51 00091 08
59.

102

HEBRA ŚLĄSKA POL 2013.09.13 klacz siwa/160 F: Nn
M: Nn
Brak 0904576
60.

45

HUNTER “S” Slovenský Teplokrvnik SVK 2013 valach grey/162 F: H
M: DÁME de Pique.”S”
10962 703002622908413
61.

36

IAN KWPN SVK 2013 Gelding bay/168 F: Sheraton
M: Burgraaf
None 528003201303416
62.

108

IMAGO KWPN NED 2013 Wałach siwa/176 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Blenchi-A / Emilion
K025297 528003201300191
63.

74

INCREDIBLE KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/166 F: Etoulon VDL
M: Alcira / Indoctro
K023359 528003201305311
64.

86

JAMIE KWPN NED 2014 Ogier gniada/174 F: Verdi
M: Symphonie/Concorde
K026647
65.

91

JOLLY JUMPER KWPN POL 2014 wałach gniada/169 F: AREZZO VDL
M: BODENA
K027575 528003201402435
66.

92

JUPITER KWPN NED 2014 Wałach gniada/175 F: Quasimodo
M: Fyrona van Hilsberg
K027576 528003201407407
67.

119

Just Now Svk 2016 wałach Kasztan F:
M:
68.

51

JUTRZENKA Szlachetna Półkrew POL 2014 Klacz ciemnogniada/mk:157 F: Barnaba
M: Jorka
brak 616 009 58 03960 14
69.

110

KALANI EQUITES KWPN HOL 2015 WAŁACH SIWY/178 F: CARDENTO
M: / CONSTAKKO
70.

111

KAREZZO KWPN POL 2015 Ogier kasztanowata/173 F: Arezzo VDL
M: Geranda
brak
71.

109

KENDRA KWPN NED 2015 klacz siwa/164 F: Indorado
M: Giandessa
O048430 528003201504980
72.

124

KENSINGTON RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/A F: Vigo d Arsullie
M: A
K030083 A
73.

58

KOKAINA HIPPICA OLDBG POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: La Silla / Lord Sinclair I
K027005 DE418180093914
74.

78

KORANA ST SVK 2010 mare bay/166 F: Letkis
M: Kalia
1111 703002582124910
75.

122

L Bonacci F:
M:
76.

61

LA FEE Deutsches Sportpferd GER 2011 klacz gniada/161 F: -
M: -
- -
77.

19

LAURA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz gniada/164 F: Polder
M: Lima
K026262
78.

29

LILI ROSE ST SVK 2009 Mare grey/167cm F: Alias
M: Sisi
9193 9353
79.

12

LORD CALIDAD HOLSZTYŃSKI POL 2016 wałach gniada/165 F: La Calidad
M: Simona II
K028719 DE421000713316
80.

24

MERIDA MAŁOPOLSKA(AA) POL 2017 klacz gniada/150cm F: Elaborat
M: Mikara
Brak 616 006 63 00188 17
81.

106

Mink KUC F:
M:
82.

62

MIO-B SP POL 2017 wałach ciemnogniada/168 F: Le Duc
M: Mia Alexandria
- 616009580369417
83.

49

MIRACLE KWPN POL 2017 klacz gniada/170 F: Idextro
M: Eternity
1111 111
84.

90

MIS LADY NN POL 2012 klacz gniada/146 F: Nn
M: Nn
Numer Numer
85.

103

MÓJ BASK Czysta Krew Arabska POL 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Ganges
M: Mu-Deneb
brak POL090000006997
86.

68

NARCYZ TYP KUC POL 2017 wałach srokata/kuc:120 F: NN
M: NN
brak 616009630078517
87.

79

OBELIX DE FINIBUS TARRAE KUC POL 2003 wałach siwa/148 F: Nn
M: Nn
Nn Nn
88.

55

ORCHIDEA WLKP POL 2016 klacz gniada/170 F: Talent Charboniere
M: Olimpia
K029281 616007520000516
89.

39

PATRICIUS Slovak Warmblood SVK 1999 gelding chestnut/mk:165cm F: North Star
M: Azbuka
5265 703001622120499
90.

31

PEGAS ST SVK 2010 wałach jasnogniada/mk:175 F: Rolex
M: Pegy
brak 11594
91.

98

PENELOPA ST SVK 2016 kobyla white/174 F: 1003 Color of Love (Holstýn)
M: Princez Star Belendek (Holstýn)
10131 703002000527
92.

23

RASCINA HAN. POL 2006 klacz kasztanowata/170 F: Rascin
M: Wonda / Wanderbursch II
K016201 DE431310067906
93.

50

REMI VH KLUIZEBOS Belgijski Gorącokrwisty POL 2017 wałach skarogniada/167 F: Nic Nac Quality
M: Nina vh Kluizebos
brak 1111
94.

63

REXONEA-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz ciemnogniada/171 F: CONTENDRO
M: REBELLA
K019598 616009610239410
95.

3

RIHANA SP POL 2010 klacz gniada/180 F: Stakkatol
M: Rodezja
K017357 616009540098510
96.

47

ROWITTO SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Rosita / Top Gun
K016387
97.

20

SABAT SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Cordial
M: Sina
K026260
98.

71

SANTANO 122 OLD. GER 2006 wałach gniada/168 F: Satisfaction 1
M: Hauptstutbuch Sinnbild / Tauchsport
K030770 DE433338310706
99.

38

SECRET ST SVK 2013 mare bay/mk:167cms F: Qualitas
M: Sevilla
9734 703002762122413
100.

117

SELF-TIMER SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Hippika Hoh-I-Noor OS
M: Symphonie BWP
brak brak
101.

32

SHANGHAJ ST SVK 2014 gelding bay/180 F: Harlon
M: Šony
none 703002702120914
102.

80

SINDY CZEWB SVK 2010 mare roan/172 F: CALANTHANO
M: SILVA
11359 000063953
103.

48

SŁOWAK Pełna Krew Angielska POL 2012 wałach gniada/164 F: Kornel
M: Sun Lady
brak 616POL22007540T
104.

35

SR CHARMING ELA ST SVK 2015 Mare bay/172 F: Clayton NF
M: Electra
10667 7030027782113815
105.

115

Stradivarius F:
M:
106.

120

Taurin svk 2016 wałach Gniady F:
M:
107.

33

TOBIAS ST SVK 17.4. 2010 valach dark bay/170 F: Texas
M: Sally
8758 12345
108.

59

ULISSES SP POL 2008 wałach gniada/170 F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL00958033378
109.

116

Ustin F:
M:
110.

118

VERNON OLD POL 2011 Wałach siwa F: Van Helsing / Valentino
M: Funny Affair / Love Affaif
K021064 DE418182535711
111.

25

WENECJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL O5.06.2014 klacz ciemnogniada/160 F: Awans
M: Warisa
Brak 616 009 63 01323 14
Rider Club
Competition
Prize
Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice
50
100
100
SUM:
250.00
Jędruch Jakub JKS Czanki
150
SUM:
150.00
Kieljan-Mączka Katarzyna St. KS KJK Szary Michałowice
50
SUM:
50.00
Krawczyk Iga WKJ Lublin / SJ Winners
150
150
100
200
SUM:
600.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
50
200
SUM:
250.00
Kukułka Robert BPK
50
SUM:
50.00
Novotný Ján JK Novoteam Abrahámovce
200
SUM:
200.00
Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
200
150
SUM:
350.00
Popiół Maja Stow. KSKJK Szary Michałowice
100
100
SUM:
200.00
Rajna Miloš JK JMC Lužany pri Topli
100
SUM:
100.00
Śmiechowska Sara JKS POGÓRZE
50
100
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszek Weronika
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
LA FEE (61)
2021-07-23
10
2021-07-23
6
2021-07-24
14
2021-07-24
13
2021-07-25
14
MIO-B (62)
2021-07-23
19
2021-07-23
2021-07-24
9
2021-07-25
17
Baranowska Oliwia
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2021-07-23
9
2021-07-23
9
2021-07-24
1
Bieda Oliwia
JKS Pogórze
ANTONIO (54)
2021-07-23
13
2021-07-23
2021-07-24
2021-07-24
5
2021-07-25
1
2021-07-25
Bochnak Edyta
Stajnia Montana
NARCYZ (68)
2021-07-24
4
2021-07-25
3
2021-07-24
2021-07-25
Breznenová Lea
JK PEGAS CASSOVIA
2021-07-23
14
2021-07-23
2021-07-24
7
2021-07-24
2021-07-25
18
2021-07-25
Bytnar Bernadetta
UKJ Promyk
MÓJ BASK (103)
2021-07-23
6
2021-07-23
8
2021-07-24
2021-07-24
2021-07-25
16
2021-07-25
7
Čeryová Nina
JK PEGAS CASSOVIA
2021-07-23
4
2021-07-24
7
2021-07-25
12
2021-07-25
9
Cholewa Kornelia
WKJ Lublin SJ Piker
2021-07-23
5
2021-07-23
5
2021-07-24
4
2021-07-24
2021-07-25
2
Chołody Paula
WKJ Lublin
2021-07-23
2
2021-07-24
16
2021-07-24
15
Czeremuga Kinga
BPK
DO DIASKA (100)
2021-07-23
20
2021-07-23
2021-07-24
8
2021-07-24
2021-07-25
20
2021-07-25
15
Domanik Marcelina
JKS Pogórze
2021-07-23
8
2021-07-23
2021-07-24
1
2021-07-24
2021-07-25
10
L Bonacci (122)
2021-07-25
13
2021-07-25
Foltinová Alexandra
Slovak Jumping Academy
Arkadia (112)
2021-07-24
8
2021-07-24
11
2021-07-25
11
2021-07-25
Frąk Patrycja
Klub Jeździecki Morgan Balczewo
2021-07-23
2021-07-23
2021-07-24
13
2021-07-24
2021-07-25
21
2021-07-25
Gawda Kaja
WKJ Lublin
2021-07-23
10
2021-07-23
2021-07-24
2021-07-24
2021-07-25
Gierlach Monika
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
KENDRA (109)
2021-07-23
12
2021-07-23
2021-07-24
12
2021-07-24
2021-07-25
8
2021-07-25
Glinska Gabriela
PARKUR TEAM Kosice
2021-07-23
7
2021-07-23
2021-07-24
13
2021-07-24
2021-07-25
2021-07-25
PEGAS (31)
2021-07-23
7
2021-07-23
2021-07-24
13
2021-07-24
2021-07-25
2
2021-07-25
Głowiak Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
FREDKA (83)
2021-07-23
4
2021-07-23
2021-07-24
1
2021-07-24
2021-07-25
19
2021-07-25
Gotner Bartosz
WKJ Lublin
ULISSES (59)
2021-07-23
3
2021-07-23
13
2021-07-25
4
2021-07-24
3
2021-07-24
2
2021-07-23
4
2021-07-23
7
2021-07-25
15
2021-07-24
5
2021-07-24
1
Gunia Alicja
KJ Equistro Wierzawice
EHROS (84)
2021-07-23
3
50
2021-07-23
2
100
2021-07-24
5
2021-07-25
2
100
2021-07-25
7
Halys-Urban Paulina
Kj Palomino
HASZIM (70)
2021-07-23
6
Hatoková Michaela
Slovak Jumping Academy Prešov
2021-07-24
6
2021-07-24
14
2021-07-25
3
2021-07-25
Hoefler Emilia
WKJ Lublin
LAURA (19)
2021-07-24
2021-07-24
Hoefler Paulina
WKJ Lublin
SABAT (20)
2021-07-24
2021-07-24
5
Hus Kaja
KJ Palomino
2021-07-23
12
2021-07-25
12
2021-07-23
16
2021-07-24
1
2021-07-24
2
2021-07-25
8
2021-07-23
13
2021-07-24
2021-07-24
15
2021-07-25
11
2021-07-25
14
2021-07-23
Jędruch Jakub
JKS Czanki
ROWITTO (47)
2021-07-23
17
2021-07-24
10
2021-07-24
6
2021-07-23
9
2021-07-25
1
150
Joščáková Tamara
JK PEGAS CASSOVIA
FRIEDA (37)
2021-07-23
9
2021-07-24
6
2021-07-24
2021-07-25
4
2021-07-25
Karabová Alexandra
JK PEGAS CASSOVIA
2021-07-23
9
2021-07-25
16
2021-07-25
12
2021-07-24
26
IAN (36)
2021-07-23
8
2021-07-24
17
2021-07-25
18
2021-07-25
11
SECRET (38)
2021-07-23
8
2021-07-23
2021-07-24
11
2021-07-24
2021-07-25
15
2021-07-25
Kasardová Lenka
Jazdecká spoločnosť Bechera Stropkov
ČADIZA (97)
2021-07-23
2021-07-24
8
2021-07-24
10
Kieljan-Mączka Katarzyna
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-07-23
12
2021-07-23
2021-07-24
28
2021-07-25
9
CHAFIR (88)
2021-07-23
5
2021-07-24
12
2021-07-25
3
50
Kizáková Klaudia
Jazdecká spoločnosť Bechera Stropkov
2021-07-24
18
2021-07-24
10
Kloc Monika
bpk
2021-07-23
4
2021-07-23
2021-07-24
4
2021-07-24
2021-07-25
2
2021-07-25
Kolbusz Nina
CANDY (107)
2021-07-23
18
2021-07-23
2021-07-24
2021-07-24
10
2021-07-25
6
2021-07-25
9
Kollár Daniel
Parkur Team Košice B.V.
DESTINY (53)
2021-07-23
2
2021-07-23
12
2021-07-25
10
2021-07-25
2021-07-24
11
2021-07-24
14
Koprivňák Juraj
JK Koprivňák Rafajovce
DACOTA (73)
2021-07-24
7
2021-07-24
12
2021-07-25
5
2021-07-25
5
2021-07-24
5
2021-07-24
18
2021-07-25
22
2021-07-25
4
Koprivnak Juraj
JK Koprivnak Rafajovce
2021-07-24
9
KOWALEWSKA KAMILA
KS JUMPING TEAM WIERCANY
2021-07-25
2021-07-25
6
Kozak Julia
KS Jumping Team Wiercany
Dukat (125)
2021-07-25
1
2021-07-25
4
Kozik Kinga
Uczniowski Klub Jeździecki Promyk
BRYZA (104)
2021-07-23
3
2021-07-23
14
2021-07-24
7
2021-07-24
2021-07-25
9
2021-07-25
17
Krawczyk Iga
WKJ Lublin / SJ Winners
RASCINA (23)
2021-07-23
1
150
2021-07-23
6
2021-07-24
1
150
2021-07-24
2
100
2021-07-25
1
200
2021-07-24
2021-07-24
2021-07-25
10
2021-07-25
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team
FLORYDA (94)
2021-07-23
8
2021-07-24
3
50
2021-07-25
1
200
Kukułka Robert
BPK
HASZIM (121)
2021-07-24
10
2021-07-24
3
50
2021-07-25
18
2021-07-25
17
Kuncová Katarína
Jk Koprivňak Rafajovce
2021-07-24
9
2021-07-25
15
2021-07-25
6
Łozińska Zofia
SMK Arabian
EMER (22)
2021-07-23
15
2021-07-23
2021-07-24
18
Mączka Maciej
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-07-23
14
2021-07-23
4
2021-07-24
25
2021-07-24
11
2021-07-25
10
Madaiová Veronika
JK Koprivnak
CASIDI (77)
2021-07-24
12
2021-07-24
9
Malicka Miriam
CASIDI (77)
2021-07-25
8
2021-07-25
Malmuk Julia
SMK ARABIAN
EKSTAZA (21)
2021-07-23
7
2021-07-23
9
2021-07-24
9
2021-07-24
2021-07-25
1
2021-07-25
8
Martinková Lea
JK Koprivňak
KORANA (78)
2021-07-24
16
2021-07-24
11
2021-07-25
3
2021-07-25
17
Matiová Gréta
JK Parkur Team Košice B.V.
FANCY K (28)
2021-07-25
2021-07-24
11
2021-07-24
27
2021-07-24
4
2021-07-24
22
2021-07-25
10
Mazur Sylwia
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
RIHANA (3)
2021-07-24
19
2021-07-24
8
2021-07-25
6
2021-07-25
5
Niedbała Natalia
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
Mink (106)
2021-07-23
17
2021-07-23
2021-07-24
5
2021-07-24
2021-07-25
4
2021-07-25
16
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
2021-07-23
5
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
MIRACLE (49)
2021-07-23
11
2021-07-23
13
2021-07-24
8
2021-07-24
3
2021-07-25
6
2021-07-23
16
2021-07-23
2021-07-25
3
2021-07-24
17
2021-07-24
2021-07-23
10
2021-07-23
2021-07-25
11
2021-07-24
14
2021-07-24
Nováková Zuzana
TJ SLÁVIA UVLF Košice
FALBALA (26)
2021-07-23
6
2021-07-23
7
2021-07-24
13
2021-07-25
14
2021-07-24
6
2021-07-25
13
Novotná Viktória
JK- Novoteam Abrahámovce
SINDY (80)
2021-07-23
1
2021-07-23
8
2021-07-24
3
2021-07-25
5
Novotný Ján
JK Novoteam Abrahámovce
2021-07-23
11
2021-07-23
3
2021-07-24
1
2021-07-25
5
CLIPS (82)
2021-07-23
11
2021-07-23
1
200
2021-07-24
7
2021-07-25
6
Opalińska Mają
Kj Palomino
HEBRA (102)
2021-07-23
5
2021-07-23
2021-07-24
3
2021-07-24
2
2021-07-25
13
2021-07-25
6
Owczorz Adriana
Brak
MERIDA (24)
2021-07-23
1
2021-07-23
2021-07-24
2
2021-07-24
6
2021-07-25
2
2021-07-25
1
WENECJA (25)
2021-07-23
2
2021-07-23
2
2021-07-24
6
2021-07-24
9
2021-07-25
2021-07-25
7
Pierz Barbara
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2021-07-24
1
200
2021-07-25
2
150
Pojmaj Blanka
WKJ Lublin / SJ Piker
CAMPARI (18)
2021-07-23
1
2021-07-23
10
2021-07-24
4
2021-07-24
10
2021-07-25
8
Pomiankowska Julia
Ks Jumping Team Wiercany
BACO (123)
2021-07-25
7
Popiół Maja
Stow. KSKJK Szary Michałowice
FERRERA (93)
2021-07-23
5
2021-07-24
5
2021-07-25
3
100
2021-07-23
2
100
Popiół Małgorzata
LKJ Drama Zbrosławice
B.Z.N. (95)
2021-07-23
11
2021-07-23
2021-07-24
3
2021-07-25
5
Przybyś Bartłomiej
Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2021-07-23
15
2021-07-24
16
2021-07-25
Rajna Miloš
JK JMC Lužany pri Topli
Just Now (119)
2021-07-24
3
2021-07-24
23
2021-07-25
9
2021-07-25
19
Taurin (120)
2021-07-24
2
100
2021-07-24
15
2021-07-25
21
2021-07-25
8
Rybkowska Martyna
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2021-07-23
3
2021-07-23
4
2021-07-24
5
2021-07-24
5
2021-07-25
7
Salamandra Klaudia
WKJ Lublin
2021-07-23
6
2021-07-24
2021-07-24
2021-07-25
5
Ščuroková Dominika
Slovak Jumping Academy Presov
2021-07-24
1
2021-07-24
20
2021-07-25
12
2021-07-25
11
Sibal Jaroslav
Slovak Jumping Academy Prešov
2021-07-24
2
2021-07-24
21
Sibal Jaroslav
Slovak Jumping Academy Presov
2021-07-24
8
2021-07-24
13
2021-07-24
7
2021-07-24
17
2021-07-25
16
2021-07-25
Sibal Michal
Slovak Jumping Academy Presov
2021-07-24
4
2021-07-24
15
2021-07-25
13
2021-07-25
2021-07-25
20
2021-07-25
20
Sitek Alina
JKS Pogórze
KAREZZO (111)
2021-07-24
24
2021-07-24
14
Śmiechowska Sara
JKS POGÓRZE
2021-07-23
16
2021-07-23
3
50
2021-07-24
4
2021-07-24
4
2021-07-25
7
2021-07-25
2
100
Uchwat Maja
IMAGO (108)
2021-07-23
1
2021-07-23
2021-07-25
2021-07-25
19
Uchwat Robert
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
JUPITER (92)
2021-07-23
7
2021-07-25
4
Uchwat Robert
JKS Pogórze
KAREZZO (111)
2021-07-23
10
Valenta Jaroslav
PARKUR TEAM Košice
2021-07-23
15
2021-07-23
10
2021-07-24
12
2021-07-24
2021-07-25
14
2021-07-25
12
Veselovska Sara
Jk Haniska Presov
2021-07-24
12
2021-07-24
2021-07-25
4
2021-07-25

Number of Riders: 78

Number of Horses: 111

The sum of prizes: 2 350.00

Competition results developed by: Uchwat Team
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201105, JKS Pogórze)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl