Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
93 ACCEPTED 2021-06-16 20:46:30
2021-06-14 23:31:16
Kinga Przybek AWANS
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
92 ACCEPTED 2021-06-15 14:42:01
2021-06-14 18:15:25
Eliza Kalukin FREZJA
  • 2x 4/L (ZR) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
91 ACCEPTED 2021-06-14 11:51:02
2021-06-14 11:51:02
Katarzyna Uchwat JETOULON PK
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
90 ACCEPTED 2021-06-14 11:50:07
2021-06-14 11:50:07
Katarzyna Uchwat LORELEY EXPRESS J.P.P.
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
89 ACCEPTED 2021-06-14 11:50:21
2021-06-14 11:48:48
Katarzyna Uchwat KARDINA
  • 2x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
88 ACCEPTED 2021-06-14 11:48:15
2021-06-14 11:48:15
Katarzyna Uchwat LIBONACCI
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
87 ACCEPTED 2021-06-14 11:47:46
2021-06-14 11:47:46
Katarzyna Uchwat MANHATTAN BLUE AK
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
86 ACCEPTED 2021-06-14 11:46:47
2021-06-14 11:46:47
Marika Uchwat NADOK
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
  • 1x 7/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N1 (ZR) 125 cm/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
85 ACCEPTED 2021-06-14 09:12:41
2021-06-13 14:57:02
Zofia Litwin VIOLETTA P
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
84 ACCEPTED 2021-06-14 09:12:58
2021-06-13 13:16:27
Katarína Krafčíková ELANTRA
  • 2x T10/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
83 ACCEPTED 2021-06-14 09:12:46
2021-06-13 12:12:05
Robert Uchwat KENDRA
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
82 ACCEPTED 2021-06-14 09:13:02
2021-06-13 12:05:21
Robert Uchwat JUPITER
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
81 ACCEPTED 2021-06-14 09:13:00
2021-06-13 12:04:47
Robert Uchwat KAREZZO
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
80 ACCEPTED 2021-06-13 10:14:16
2021-06-12 23:13:19
Oliwia Mazur HARMONIA
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
79 ACCEPTED 2021-06-13 10:14:21
2021-06-12 23:12:23
Weronika Gaj HARMONIA
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
78 ACCEPTED 2021-06-13 10:14:26
2021-06-12 21:08:51
Amelia Kostera CANDY
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
77 ACCEPTED 2021-06-10 21:44:52
2021-06-10 16:48:29
Monika Gierlach KENDRA
  • 2x 4/L (ZR) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
  • 2x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
76 ACCEPTED 2021-06-10 21:45:04
2021-06-10 11:57:09
Patrycja Tomaszewska PI DOR
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
75 ACCEPTED 2021-06-10 21:45:09
2021-06-10 11:30:52
Malwina Warzecha CAMILLO SONG
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
74 ACCEPTED 2021-06-09 20:13:34
2021-06-09 14:14:24
Barbara Pierz INCREDIBLE
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
73 ACCEPTED 2021-06-09 20:13:41
2021-06-09 10:06:27
Julia Kozak DUKAT
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
72 ACCEPTED 2021-06-09 20:13:47
2021-06-09 10:06:00
Kamila Kowalewska KENSINGTON RV
  • 2x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
71 ACCEPTED 2021-06-09 20:14:31
2021-06-07 16:10:21
Sara Śmiechowska JOLLY JUMPER
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
70 ACCEPTED 2021-06-09 20:15:03
2021-06-07 15:22:59
Kalina Borys OLIMPIC QUEST
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
  • 1x 6/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + Grand Prix Amatorów
  • 1x 7/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269
  • 1x 11/N1 (ZR) 125 cm/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
69 ACCEPTED 2021-06-06 18:47:58
2021-06-06 11:39:59
Julia Pomiankowska BACO
  • 2x 4/L (ZR) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
  • 2x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + Grand Prix Dzieci
68 ACCEPTED 2021-06-11 14:27:54
2021-06-04 19:10:54
Zofia Łozińska EMER
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
67 ACCEPTED 2021-06-09 20:22:16
2021-06-04 19:03:44
Julia Malmuk EKSTAZA
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + Grand Prix Dzieci
  • 1x T10/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
66 ACCEPTED 2021-06-06 18:48:13
2021-06-04 15:36:41
Oliwia Bieda ANTONIO
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
65 ACCEPTED 2021-06-16 20:40:42
2021-06-01 22:01:31
Julia Nowak BACARDI
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L (ZR) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
  • 2x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
64 ACCEPTED 2021-06-09 20:15:41
2021-06-01 18:48:40
Agnieszka Cebulak QUINCY
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
63 ACCEPTED 2021-06-09 20:15:47
2021-06-01 18:47:59
Damian Ostręga KOBE DE LEAU
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
62 ACCEPTED 2021-06-15 15:12:04
2021-06-01 18:47:19
Damian Ostręga A NEW PEARL
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
61 ACCEPTED 2021-06-09 20:16:02
2021-05-31 14:21:22
Michał Juściński GENTELMAN
  • 2x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + Grand Prix Dzieci
60 ACCEPTED 2021-06-09 20:16:09
2021-05-31 11:55:44
Maja Łukasik NOTABLE
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
59 ACCEPTED 2021-06-06 18:48:44
2021-05-30 16:26:10
Alicja Gunia EHROS
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
58 ACCEPTED 2021-06-06 18:48:49
2021-05-30 16:23:19
Alicja Gunia CARRERA
  • 2x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
57 ACCEPTED 2021-06-09 20:16:28
2021-05-30 12:45:14
Iga Krawczyk RASCINA
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/na styl jeźdźca - eliminacje do Ogólnopolskiej Olimipady Młodzieży - konkurs tylko dla zawodników OOM
  • 1x 9/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
56 ACCEPTED 2021-06-13 10:16:20
2021-05-30 12:26:33
Kaja Hus OBELIX DE FINIBUS TARRAE
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + Grand Prix Dzieci
55 ACCEPTED 2021-06-13 10:15:51
2021-05-30 11:23:09
Dominika Strąk KENZO CONNECT
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
54 ACCEPTED 2021-06-15 14:42:31
2021-05-30 09:47:07
Katarzyna Darłak JAMIE
  • 1x 6/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + Grand Prix Amatorów
  • 1x 7/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
53 ACCEPTED 2021-06-15 11:24:58
2021-05-29 22:39:04
Julia Antosz ZIREAEL
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
52 ACCEPTED 2021-06-14 09:13:35
2021-05-29 22:38:10
Kornelia Kaczmarczyk DUSZKA
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
51 ACCEPTED 2021-05-30 10:54:25
2021-05-29 22:37:49
Kaja Klejnowska DOMINO
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
50 ACCEPTED 2021-05-30 10:56:22
2021-05-29 17:24:18
Laura Barszczewska REXONEA-P
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L (ZR) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
  • 2x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
49 ACCEPTED 2021-05-30 10:54:34
2021-05-29 16:10:02
Ján Novotný CAPRI SONNE
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
48 ACCEPTED 2021-05-30 10:54:38
2021-05-29 16:09:25
Ján Novotný CLIPS
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
47 ACCEPTED 2021-05-30 10:54:41
2021-05-29 16:08:29
Viktória Novotná SINDY
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
46 ACCEPTED 2021-05-30 10:56:30
2021-05-29 14:57:30
Martyna Mrówka ALBUMINA
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L (ZR) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
  • 1x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
45 ACCEPTED 2021-05-30 11:00:34
2021-05-29 09:14:00
Olga Pawłowska LADY VON BAYERN
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 2x 5/P (ZR) 110 cm/na styl jeźdźca - eliminacje do Ogólnopolskiej Olimipady Młodzieży - konkurs tylko dla zawodników OOM
  • 1x 9/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
44 ACCEPTED 2021-06-06 18:49:48
2021-05-27 20:06:38
Paulina Mazur DE FACTO
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/na styl jeźdźca - eliminacje do Ogólnopolskiej Olimipady Młodzieży - konkurs tylko dla zawodników OOM
  • 1x 9/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
43 ACCEPTED 2021-05-30 10:59:46
2021-05-27 20:00:50
Marta Banach PASJA
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
  • 1x 6/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + Grand Prix Amatorów
  • 1x 7/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269
42 ACCEPTED 2021-05-30 10:59:44
2021-05-27 17:28:36
Natalia Michałowska BARONET
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/na styl jeźdźca - eliminacje do Ogólnopolskiej Olimipady Młodzieży - konkurs tylko dla zawodników OOM
  • 1x 9/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
41 ACCEPTED 2021-05-30 10:57:15
2021-05-27 17:28:03
Alan Poluchowicz MAGIC
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
40 ACCEPTED 2021-05-30 10:57:14
2021-05-27 17:27:16
Piotr Poluchowicz NIKIDAMUS
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
39 ACCEPTED 2021-05-30 10:59:42
2021-05-27 17:26:36
Dominika Strąk LET ME FLY
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
  • 1x 5/P (ZR) 110 cm/na styl jeźdźca - eliminacje do Ogólnopolskiej Olimipady Młodzieży - konkurs tylko dla zawodników OOM
  • 1x 7/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269
38 ACCEPTED 2021-05-28 17:28:09
2021-05-27 13:19:33
Weronika Banaszek LA FEE
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
37 ACCEPTED 2021-05-28 17:29:59
2021-05-27 08:17:02
Maja Przybyłowska PALMA
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L (ZR) 100 cm/egzaminacyjny na styl jeźdźca
  • 1x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
36 ACCEPTED 2021-05-28 17:29:25
2021-05-26 18:47:14
Kristína Lovásová TOBIAS
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
35 ACCEPTED 2021-05-30 10:58:21
2021-05-26 17:06:09
Gréta Matiová FANCY K
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + Grand Prix Amatorów
  • 1x 9/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 10/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269
34 ACCEPTED 2021-05-30 10:58:24
2021-05-26 17:05:46
Gréta Matiová LILI ROSE
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + Grand Prix Amatorów
  • 1x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
33 ACCEPTED 2021-06-06 18:49:42
2021-05-26 15:07:02
Zuzana Nováková FALBALA
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
32 ACCEPTED 2021-05-26 12:42:29
2021-05-26 11:40:26
Adriana Owczorz WENECJA
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T10/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
31 ACCEPTED 2021-05-26 12:42:34
2021-05-26 11:36:58
Adriana Owczorz MERIDA
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + Grand Prix Dzieci
30 ACCEPTED 2021-05-26 12:44:50
2021-05-26 01:00:02
Gabriela Kibałko SZAMAN
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
29 ACCEPTED 2021-05-26 12:44:46
2021-05-26 00:58:35
Julia Lew JULLY BEL
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
28 ACCEPTED 2021-05-26 12:42:49
2021-05-26 00:57:47
Wiktoria Klimasz BABY LOVE
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
27 ACCEPTED 2021-05-26 12:42:45
2021-05-26 00:56:49
Bartłomiej Przybyś CAN-DOR DZ
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
26 ACCEPTED 2021-06-11 14:26:16
2021-05-25 23:11:33
Kamil Dubiel DARKNESS WHITE
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
25 ACCEPTED 2021-05-26 12:43:00
2021-05-25 23:10:59
Kamil Dubiel LE BALOU HS
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
24 ACCEPTED 2021-05-26 12:43:05
2021-05-25 23:10:17
Kamil Dubiel CON CASALLTAGHO
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
23 ACCEPTED 2021-05-26 12:43:11
2021-05-25 23:09:38
Maja Bodden IKAR
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
22 ACCEPTED 2021-05-26 12:43:21
2021-05-25 22:32:10
Barbara Havrišova BAILEY'S-K
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T10/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
21 ACCEPTED 2021-05-26 12:43:26
2021-05-25 22:28:46
Barbara Havrišova LISY
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + Grand Prix Amatorów
  • 1x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
20 ACCEPTED 2021-05-26 12:43:39
2021-05-25 18:29:22
Dominika Ščuroková FAIRY TALE "S"
  • 2x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
19 ACCEPTED 2021-05-26 12:43:41
2021-05-25 18:27:08
Magdaléna Kňaziková EPHREIM "S"
  • 2x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
18 ACCEPTED 2021-05-26 12:43:45
2021-05-25 18:25:34
Michaela Hatoková BASHIRA EL SAMA "S"
  • 2x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
17 ACCEPTED 2021-05-26 12:43:49
2021-05-25 18:24:18
Jaroslav Sibal CROWN ROYAL "S"
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + Grand Prix Amatorów
  • 1x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
16 ACCEPTED 2021-05-26 12:43:53
2021-05-25 18:22:18
Jaroslav Sibal DAYMON WALK "S"
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + Grand Prix Amatorów
  • 1x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
15 ACCEPTED 2021-05-26 12:43:58
2021-05-25 14:09:36
Juraj Koprivňák FIONA
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + Grand Prix Dzieci
14 ACCEPTED 2021-05-26 12:44:01
2021-05-25 14:09:04
Tamara Koprivňaková ALICA
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + Grand Prix Dzieci
13 ACCEPTED 2021-05-26 12:44:04
2021-05-25 14:08:35
Juraj Koprivňák DACOTA
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + Grand Prix Amatorów
  • 1x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
12 ACCEPTED 2021-05-26 12:44:09
2021-05-25 14:07:58
Juraj Koprivňák CONCITA Z
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + Grand Prix Amatorów
  • 1x T12/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
11 ACCEPTED 2021-05-26 12:44:13
2021-05-25 10:59:44
Gabriela Glinska PEGAS
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T10/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
10 ACCEPTED 2021-05-26 12:44:19
2021-05-25 10:59:05
Gabriela Glinska BRITNEY-K
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + Grand Prix Dzieci
9 ACCEPTED 2021-05-26 12:44:30
2021-05-25 06:25:49
Tamara Joščáková SR FOR ELEGANCE
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + Grand Prix Dzieci
8 ACCEPTED 2021-05-26 12:44:34
2021-05-25 06:24:47
Tamara Joščáková JASPER
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T9/LL (ZT) 70 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 + Grand Prix Dzieci
7 ACCEPTED 2021-05-26 12:44:39
2021-05-25 06:24:02
Lenka Borovská IAN
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + Grand Prix Amatorów
  • 1x 7/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
6 ACCEPTED 2021-05-25 07:27:35
2021-05-25 06:23:26
Lenka Borovská FRIEDA
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + Grand Prix Amatorów
  • 1x 7/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269
5 ACCEPTED 2021-05-25 07:27:33
2021-05-25 06:22:45
Nina Čeryová AL CAPONE
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + Grand Prix Amatorów
  • 1x 9/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
4 ACCEPTED 2021-05-25 07:27:29
2021-05-25 06:21:59
Alexandra Karabová SR CHARMING ELA
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 + Grand Prix Amatorów
  • 1x 7/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
3 ACCEPTED 2021-05-25 07:27:26
2021-05-25 06:21:11
Alexandra Karabová SECRET
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
2 ACCEPTED 2021-05-25 07:27:23
2021-05-24 22:34:05
Lýdia Petruňáková CASPAR G
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy szybkości art.274.1.5.5
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 8/C (ZR) 130 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/C1 135 cm/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
1 ACCEPTED 2021-05-25 07:27:19
2021-05-24 22:32:46
Martina Petruňáková KALUT
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antosz Julia Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2003 (J.)
brak
2. Banach Marta WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (J.)
O038174
3. Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
S
O011189
4. Barszczewska Laura BPK podkarpackie
2008 (JM.)
O055264
5. Bawor Julia Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2006 (JM.)
brak
6. BERNIKOVA Danielka JK Koprivňák Rafajovce
2007 (JM.)
7. Bieda Oliwia JKS Pogórze
2008 (JM.)
O059719
8. Bodden Maja bpk
2006 (JM.)
brak
9. Borys Kalina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (J.)
O041389
10. Breznenova Lea
11. Bylinowska-Uchwat Maja JKS Pogórze
12. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
13. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
14. Čeryová Nina JK PEGAS CASSOVIA
2001 (MJ.)
06966
15. Darłak Katarzyna KJ Leśna Wola
S
O006731
16. Domanik Marcelina JKS Pogórze
17. Dubiel Kamil Klub Jeździecki Global
S
O004974
18. Gaj Weronika Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
O055196
19. Gierlach Monika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2001 (MJ.)
O048430
20. Glinska Gabriela PARKUR TEAM Kosice
S
none
21. Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice
S
O014016
22. Hatoková Michaela Slovak Jumping Academy Prešov
2005 (J.)
8586
23. Havrišova Barbara PARKUR TEAM KOSICE
2003 (J.)
none
24. Hus Kaja Kj Palomino
2007 (JM.)
Brak
25. Juściński Michał Strong Riders
2008 (JM.)
O059897
26. Kaczmarczyk Kornelia UKJ Promyk
2007 (JM.)
brak
27. Kalukin Eliza KS Jumping Team Wiercany
2001 (MJ.)
O044154
28. Karabová Alexandra JK PEGAS CASSOVIA
S
01271
29. Kibałko Gabriela Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2003 (J.)
O052118
30. Klejnowska Kaja Uczniowski Klub Jeździecki Promyk
S
brak
31. Klimasz Wiktoria Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2002 (MJ.)
O048232
32. Kňaziková Magdaléna Slovak Jumping Academy Presov
S
01759
33. Koprivňák Juraj JK Koprivňák Rafajovce
S
03142
34. Koprivňaková Tamara Koprivňák Rafajovce
S
5465
35. Kostera Amelia Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2005 (J.)
O054541
36. Kowalewska Kamila Ks jumping team Wiercany
2020 (Mł.)
O038034
37. Kozak Julia Ks Jumping Team Wiercany
A
38. Krafčíková Katarína JK Reitgroup Pribula Prešov
S
04947
HV680220
39. Krawczyk Iga WKJ Lublin / SJ Winners
2003 (J.)
O049981
40. Lew Julia Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2003 (J.)
O043310
41. Litwin Zofia JKS Pogórze
2006 (JM.)
3086/20
42. Lovásová Kristína JŠ Kráľovce
2005 (J.)
7658
43. Łozińska Zofia SMK Arabian
2003 (J.)
BRAK
44. Łukasik Maja WKJ Lublin SJ Strong Riders
2005 (J.)
O050851
45. Malmuk Julia SMK ARABIAN
2007 (JM.)
Brak
46. Matiová Gréta JK Parkur Team Košice B.V.
S
3621
47. Mazur Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O055197
48. Mazur Paulina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O057772
49. Mrówka Martyna Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2007 (JM.)
O058957
50. Nováková Zuzana TJ SLÁVIA UVLF Košice
S
5047
51. Novotná Viktória JK- Novoteam Abrahámovce
2007 (JM.)
None
52. Novotný Ján JK Novoteam Abrahámovce
S
03331
53. Nowak Julia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2004 (J.)
O063888
54. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
55. Owczorz Adriana Brak
2007 (JM.)
Brak
56. Pawłowska Olga KJ Equireno Zaklików
2006 (JM.)
O055510
57. Peć Nina JK Koprivňák Rafajovce
2006 (JM.)
58. Petruňáková Lýdia TJ Slávia UVLF Košice
S
00913
59. Petruňáková Martina TJ Slávia UVLF Košice
2009 (JM.)
06968
60. Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (MJ.)
O048543
61. Poluchowicz Alan WKJ Lublin / SJ Zadębie Logistic Center
2009 (JM.)
O054495
62. Poluchowicz Piotr WKJ Lublin / SJ Zadębie Logistics Center
S
O054496
63. Pomiankowska Julia KS Jumping Team Wiercany
2010 (Mł.)
O057728
64. Przybek Kinga KS Jumping Team
S
O039157
65. Przybyłowska Maja bpk
2003 (J.)
Regionalna Nr: 3523/21 A(w) B(
66. Przybyś Bartłomiej Klub Jeździecki Leśne Szlaki
S
O004187
67. Ščuroková Dominika Slovak Jumping Academy Presov
S
05029
68. Sibal Jaroslav Slovak Jumping Academy Prešov
S
01339
69. Śmiechowska Sara JKS POGÓRZE
2008 (JM.)
O048422
70. Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O038177
71. Szpilka Natalia Klub Strong Riders Skrzynice
S
O023561
72. Tomaszewska Patrycja UKJ Stubno
2002 (MJ.)
brak
73. Uchwat Katarzyna POL
S
10057985
74. Uchwat Marika POL
2005 (J.)
10180138
75. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
76. Warzecha Malwina UKJ Boska Dolina
2005 (J.)
O059723
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

126

A - Catch Me If You Can SP pol 2017 wałach kasztan F: Costa Z / Cicero Z
M: Arena / Imequyl
K031933
2.

133

A LUCKY BOY F:
M:
3.

14

A NEW PEARL WESTF POL 2013 klacz gniada/165 F: Aerobic / Carthago
M: La Gloria / Lancer III
K028250 DE44411329913
4.

24

AL CAPONE ST SVK 2014 gelding bay/178 cm F: CHAZAR
M: EQUUS ALOUETTE
9884 703002562126413
5.

59

ALBUMINA Wielkopolska Poch. Trakeńskie POL 2011 klacz gniada/170 F: Czarczaf
M: Aluzja
K028556 616 007 60 02689 11
6.

41

ALICA Slovenský Teplokrvník SVK 2009 mare grey/163 F: Alias
M: Caira
none 9076
7.

69

ANTONIO HANOWERSKA GER 2014 wałach siwa/174 F: Action Breaker/Heartbreaker
M: Agonara/ Cento
K028498 DE431319615814
8.

97

AWANS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach tarantowata/165 F: Lord
M: Amanda
brak 616009630078517
9.

29

BABY LOVE SP POL 2007 wałach kasztanowata/168 F: Nn
M: Nn
K015178 Pol 999630441104
10.

17

BACARDI SP POL 2008 wałach ciemnogniada/175 F: Campari M
M: Baszta
K032020 POL009630140908
11.

68

BACO KWPN NED 2006 wałach kasztanowata/171 F: Tangelo Van Du Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
K026277 5280030607377
12.

33

BAILEY'S-K Slovensky Teplokrvnik SVK 2011 mare bay/170 F: Christen
M: Britney-K
none 703001682130011
13.

65

BARONET PKSP POL 2015 wałach gniada/166 F: Elvaro
M: B Geraldien
K028213
14.

37

BASHIRA EL SAMA S Slovenský Teplokrvník SVK 2007 Klacz siwa F: Marco Pollo
M: Kremona
7946
15.

45

BRITNEY-K ST SVK 2006 Mare bay/168 F: Felvel Fynn
M: Hela II/Bonita
703001682114406 703001682114406
16.

91

CAMILLO SONG HANOWERSKA POL 2007 wałach gniada/166 F: Now Or Never M
M: Allegra Giulia
K011984 DE 431313908607
17.

28

CAN-DOR DZ SP POL 2014 wałach siwa/164 F: Carlos DZ
M: Cn Libertina
K028190 616009610001814
18.

106

CANDY MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/165 F: Hebab
M: Czeremcha
Brak 006580175909
19.

55

CAPRI SONNE Slovak Warmblood SVK 2016 gelding bay/162 F: Color of Love
M: Cinaya
11358 703002001111
20.

71

CARRERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/166 F: HIPPICA-KOH-I-NOOR
M: CARMEN DU ROUET
brak 616 009 63 00763 16
21.

21

CASPAR G Holsteiner Warmblut SVK 09.0 Gelding bay/182 F: CON AIR
M: TINA XI
DE421000234208 08549
22.

56

CLIPS HANNOVER SVK 2013 Mare grey/170 F: Clinton I
M: Esta Mae
9885
23.

127

Coco Chanel de Laubry Z F:
M:
24.

31

CON CASALLTAGHO HOLSZTYN GER 2014 wałach gniada/172 F: Con Capitol
M: Urzona
brak DE 421000614814
25.

43

CONCITA Z ZANGERSHEIDE SVK 2015 mare grey/180cm F: Corsinni
M: Quilanda Z
941000015792954 056015Z55816815
26.

38

CROWN ROYAL S Slovenský Teplokrvník SVK 2008 Wałach gniada F: Marco Pollo
M: Kremona
9261
27.

42

DACOTA Slovenský Teplokrvník SVK 2016 mare dark bay/163 F: Color of Love
M: Dafné
703098100002004 703002562129716
28.

1

DARKNESS WHITE OLDENBURSKA POL 2016 klacz siwa/170 F: Hickstead White
M: Conny H
Brak
29.

39

DAYMON WALK S Slovenský Teplokrvník SVK 2009 Klacz siwa F: Marco Pollo
M: Constance
9609
30.

73

DE FACTO HAN. POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Destano
M: Kasta Diva
K021466 DE431310637211
31.

125

DEXTER SP POL 2017 OGIER GNIADY F: Luxor / Londontime
M: Dertona / Rubin
K031955
32.

54

DOMINO MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada/175 F: Barnaba
M: Doga
brak brak
33.

76

DUKAT TRAK POL 2010 wałach gniada/165 F: A
M: A
A A
34.

15

DUSZKA FIORDZKA POL 2013 klacz bułana/kuc:143 F: Alabaster
M: Deysy
brak 616013630081613
35.

70

EHROS KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Zahros R
M: Zatinka
K029429
36.

85

EKSTAZA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz skarogniada/164 F: BIBIGAR
M: ESSA
Brak 616006580394414
37.

114

ELANTRA SVK TK SVK 2010 Mare darkbay/135/127/12 F: Alias
M: Elza
9917 703001592112810
38.

130

EMER F:
M:
39.

103

EMERYT SP POL 2015 wałach kasztanowata/167 F: Iperyt
M: Etna
brak 616009610036015
40.

36

EPHREIM S Slovenský Teplokrvník SVK 2.3.2010 kleštěnec bay/161 F: Marco Pollo
M: Monika
10963 14805
41.

35

FAIRY TALE S Slovenský Teplokrvník SVK 20.1.2011 kobyla grey/162 F: Marshal S
M: Constance
10959 12648
42.

72

FALBALA SVKWB SVK 2016 mare grey/163 F: Cashman Can
M: Fiona
11376 703002004629
43.

62

FANCY K ST SVK 2004 Klacz biała F: Corelli
M: Fosca
7065
44.

40

FIONA Slovenský Teplokrvník SVK 2009 Mare bay/175 F: Christen
M: Fantagiro
none 7552
45.

122

FREZJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz siwa/165 F: Panicz
M: Fuzja
K029957 POL 009 63 00626 09
46.

25

FRIEDA KWPN SVK 2010 mare chestnut/168 F: Warrant
M: Anka
9317 528003201004151
47.

82

GENTELMAN TYP KUC POL 2017 wałach bułana/kuc:134 F: Nn
M: Nn
Brak 616999580409917
48.

105

HARMONIA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/163 F: Awans
M: Hrapka
brak 616006630003815
49.

48

IAN KWPN SVK 2013 Gelding bay/168 F: Sheraton
M: Burgraaf
None 528003201303416
50.

32

IKAR SP POL 2008 wałach siwa/173 F: .
M: .
brak brak
51.

128

IMAGO KWPN NED 2013 Wałach siwa/176 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Blenchi-A / Emilion
K025297 528003201300191
52.

75

INCREDIBLE KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Etoulon VDL
M: Alcira / Indoctro
K023359 528003201305311
53.

8

JAMIE KWPN NED 2014 Ogier gniada/174 F: Verdi
M: Symphonie/Concorde
K026647
54.

47

JASPER ST SVK 2006 gelding bay/168 cm F: DUELLANO II
M: JESIKA
8343 703001702108406
55.

121

JETOULON PK KWPN NED 2014 Gelding Bay F: ETOULON
M: ARMANTICO/A HOLD UP PREMIER
528003201403725 107AE41
56.

78

JOLLY JUMPER KWPN POL 2014 wałach gniada/169 F: AREZZO VDL
M: BODENA
K027575 528003201402435
57.

49

JULLY BEL M POL 2011 klacz gniada/167 F: Berlin bej
M: Jurata
K023764 616006630129511
58.

116

JUPITER KWPN NED 2014 Wałach gniada/175 F: Quasimodo
M: Fyrona van Hilsberg
K027576 528003201407407
59.

123

KALANI EQUITES KWPN HOL 2015 WAŁACH SIWY/178 F: CARDENTO
M: / CONSTAKKO
60.

20

KALUT Slovenský Teplokrvník SVK 2007 valach bay/170 F: 4476 Rosenthal
M: 4042 Kassandra
07472 703001582106507
61.

18

KARDINA KWPN NED 2015 klacz kara/168 F: No Limit
M: Sydney V / Kigali
K031375 528003201506354
62.

115

KAREZZO KWPN POL 2015 Ogier kasztanowata/173 F: Arezzo VDL
M: Geranda
brak
63.

113

KENDRA KWPN POL 2015 klacz siwa/164 F: Indorado
M: Giandessa
0048430 528003201504980
64.

89

KENDRA KWPN NED 2015 klacz siwa/164 F: Indorado
M: Giandessa
O048430 528003201504980
65.

77

KENSINGTON RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/A F: Vigo d Arsullie
M: A
K030083 A
66.

110

KENZO CONNECT SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Connect
M: Kasablanka / Barnaba
K031932 616999550093017
67.

81

KOBE DE LEAU LUX POL 2012 ogier siwa/170 F: Kannan / Voltaire
M: Quinte De Leau / Mister Blue
K030066 442001000013412
68.

51

LA FEE Deutsches Sportpferd GER 2011 klacz gniada/161 F: -
M: -
- -
69.

66

LADY VON BAYERN OLD POL 2007 klacz gniada/165 F: Ludwig von Bayern
M: Petite II
K012422 DE418181520207
70.

30

LE BALOU HS KWPN POL 2016 wałach ciemnogniada/172 F: Balou
M: A
Brak
71.

64

LET ME FLY OLD POL 2014 Wałach gniada/165 F: Lyjanero
M: Lacanda / Lenardo
K027478
72.

119

LIBONACCI KWPN NED 2016 wałach siwa/170 F: Glasgow-W VH Merelsnest / Nabab De Reve
M: Parusa / Corland
K031272 528003201608847
73.

63

LILI ROSE ST SVK 2009 Mare grey/167cm F: Alias
M: Sisi
9193 9353
74.

34

LISY Polsky Teplokrvnik POL 2006 mare light chestnut/170 F: Long Star
M: Pik Zoe
none Pol009630075006
75.

120

LORELEY EXPRESS J.P.P. KWPN POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: GLOBAL EXPRESS
M: Colisca J.P.P. / Quaprice Z
K031293 528003201608594
76.

61

MAGIC KUC POL 2012 wałach skarogniada/kuc:kuc:ku F: NN
M: Maggy
K028718
77.

118

MANHATTAN BLUE AK KWPN NED 2017 wałach siwa/165 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: VERA/ HEARTBREAKER
BRAK 528003201703378
78.

27

MERIDA MAŁOPOLSKA(AA) POL 2017 klacz gniada/150cm F: Elaborat
M: Mikara
Brak 616 006 63 00188 17
79.

117

NADOK AES NED 2014 Gelding Bay F:
M: /
826002140873463 107CO62
80.

60

NIKIDAMUS WURRTEMBERSKA POL 2007 wałach siwa/163 F: Nikidam de Chateau
M: Chirimoya
K019281 DE473739056907
81.

83

NOTABLE PKSP POL 2016 wałach gniada/164 F: IF DU REVERDY
M: NAOMI C
Brak 616009520020716
82.

111

OBELIX DE FINIBUS TARRAE KUC POL 2003 wałach siwa/148 F: Nn
M: Nn
Nn Nn
83.

79

OLIMPIC QUEST SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K
M: Oliquanta
K025542
84.

124

PALMA CZESKA CZE 2003 klacz gniada/170 F: A
M: A
BRAK BRAK
85.

53

PALMA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/164 F: Barnaba
M: Przemsza
K025834 616006630223809
86.

11

PASJA PKSP POL 2014 klacz gniada/160 F: Arriba Z
M: Pokora
K028224
87.

129

Patricius F:
M:
88.

44

PEGAS ST SVK 2010 wałach jasnogniada/mk:175 F: Rolex
M: Pegy
brak 11594
89.

90

PI DOR SP POL 2010 wałach kasztanowata/165 F: Love Affair
M: Pelga
brak 616009630149710
90.

131

QUILOTTA BWP POL 2016 klacz gniada/172 F: Echo
M: Pialotta
K030101 brak
91.

80

QUINCY B POL 2016 wałach siwa/- F: -
M: -
- -
92.

84

RASCINA HAN. POL 2006 klacz kasztanowata/170 F: Rascin
M: Wonda
K016201 DE431310067906
93.

58

REXONEA-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz ciemnogniada/171 F: CONTENDRO
M: REBELLA
K019598 616009610239410
94.

132

SECOND TO NONE Z F:
M:
95.

22

SECRET ST SVK 2013 mare bay/mk:167cms F: Qualitas
M: Sevilla
9734 703002762122413
96.

57

SINDY CZEWB SVK 2010 mare roan/172 F: CALANTHANO
M: SILVA
11359 000063953
97.

23

SR CHARMING ELA ST SVK 2015 Mare bay/172 F: Clayton NF
M: Electra
10667 7030027782113815
98.

46

SR FOR ELEGANCE ST SVK 2013 Gelding darkbay/mk:165 F: For Fair G
M: Electra
9988 703002782124613
99.

50

SZAMAN SP POL 2006 wałach gniada/172 F: Rabiatos Z
M: Shira
Brak Pol 009600219106
100.

52

TOBIAS ST SVK 17.4. 2010 valach dark bay/170 F: Texas
M: Sally
8758 12345
101.

112

VIOLETTA P SP POL 2006 klacz ciemnogniada/165 F: Landjonker
M: Vanessa P
Brak 141-1183-06
102.

26

WENECJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL O5.06.2014 klacz ciemnogniada/160 F: Awans
M: Warisa
Brak 616 009 63 01323 14
103.

16

ZIREAEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/158 F: Nokaut
M: Patagonia
brak 616009570221914
Rider Club
Competition
Prize
Banach Marta WKJ Lublin / SJ Strong Riders
150
50
SUM:
200.00
Borys Kalina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
200
200
SUM:
400.00
Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
150
SUM:
150.00
Darłak Katarzyna KJ Leśna Wola
100
SUM:
100.00
Dubiel Kamil Klub Jeździecki Global
50
SUM:
50.00
Koprivňák Juraj JK Koprivňák Rafajovce
50
SUM:
50.00
Krawczyk Iga WKJ Lublin / SJ Winners
50
150
SUM:
200.00
Mazur Paulina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
100
SUM:
100.00
Novotný Ján JK Novoteam Abrahámovce
200
100
SUM:
300.00
Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
100
150
100
SUM:
350.00
Petruňáková Lýdia TJ Slávia UVLF Košice
200
150
SUM:
350.00
Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
200
SUM:
200.00
Sibal Jaroslav Slovak Jumping Academy Prešov
150
SUM:
150.00
Śmiechowska Sara JKS POGÓRZE
50
SUM:
50.00
Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
100
100
150
SUM:
350.00
Uchwat Marika POL
50
SUM:
50.00
Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
200
100
100
100
200
SUM:
700.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antosz Julia
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
ZIREAEL (16)
2021-06-18
12
2021-06-18
2021-06-19
7
2021-06-19
15
2021-06-20
9
2021-06-20
14
Banach Marta
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
PASJA (11)
2021-06-18
1
150
2021-06-18
4
2021-06-19
3
50
2021-06-20
2021-06-19
Banaszek Weronika
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
LA FEE (51)
2021-06-18
2021-06-18
Barszczewska Laura
BPK podkarpackie
2021-06-18
6
2021-06-18
2021-06-19
3
2021-06-19
8
2021-06-20
3
2021-06-20
2021-06-19
Bawor Julia
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
DUSZKA (15)
2021-06-19
2021-06-19
9
2021-06-20
2021-06-20
BERNIKOVA Danielka
JK Koprivňák Rafajovce
ALICA (41)
2021-06-20
4
2021-06-20
Bieda Oliwia
JKS Pogórze
ANTONIO (69)
2021-06-18
10
2021-06-18
2021-06-19
9
2021-06-19
25
2021-06-20
4
2021-06-20
Bodden Maja
bpk
IKAR (32)
2021-06-19
5
2021-06-19
18
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
14
2021-06-20
18
Borys Kalina
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2021-06-18
9
2021-06-19
26
2021-06-19
1
200
2021-06-20
1
200
2021-06-20
5
Breznenova Lea
Patricius (129)
2021-06-18
1
2021-06-18
2021-06-19
5
2021-06-19
2021-06-20
Bylinowska-Uchwat Maja
JKS Pogórze
IMAGO (128)
2021-06-18
3
2021-06-18
2021-06-20
11
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
QUINCY (80)
2021-06-19
10
2021-06-19
10
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
2021-06-18
4
2021-06-19
2
150
Čeryová Nina
JK PEGAS CASSOVIA
2021-06-18
11
2021-06-18
9
2021-06-19
17
2021-06-20
10
2021-06-20
5
Darłak Katarzyna
KJ Leśna Wola
JAMIE (8)
2021-06-19
6
2021-06-19
8
2021-06-20
2
100
Domanik Marcelina
JKS Pogórze
2021-06-18
6
2021-06-18
2021-06-19
21
2021-06-19
27
2021-06-20
2021-06-20
9
Dubiel Kamil
Klub Jeździecki Global
2021-06-18
19
2021-06-18
3
50
2021-06-19
2021-06-20
9
2021-06-18
11
2021-06-19
21
2021-06-19
11
2021-06-20
4
Gaj Weronika
Bez Przynależności Klubowej
HARMONIA (105)
2021-06-19
12
Gierlach Monika
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
KENDRA (89)
2021-06-19
1
2021-06-19
2021-06-20
7
2021-06-20
Glinska Gabriela
PARKUR TEAM Kosice
PEGAS (44)
2021-06-18
5
2021-06-18
2021-06-19
6
2021-06-19
2021-06-20
5
2021-06-20
2021-06-18
8
2021-06-18
2021-06-20
7
2021-06-19
2021-06-19
2
2021-06-20
11
Gunia Alicja
KJ Equistro Wierzawice
EHROS (70)
2021-06-18
3
2021-06-18
13
2021-06-19
20
2021-06-20
8
2021-06-20
9
CARRERA (71)
2021-06-18
1
2021-06-18
2021-06-19
4
2021-06-19
15
2021-06-20
10
Hatoková Michaela
Slovak Jumping Academy Prešov
2021-06-19
5
2021-06-20
2
2021-06-19
22
2021-06-20
Havrišova Barbara
PARKUR TEAM KOSICE
2021-06-18
2
2021-06-18
2021-06-19
3
2021-06-19
2021-06-20
10
2021-06-20
LISY (34)
2021-06-18
1
2021-06-18
12
2021-06-20
1
2021-06-20
11
2021-06-19
1
2021-06-19
12
Hus Kaja
Kj Palomino
2021-06-18
4
2021-06-18
3
2021-06-19
2
2021-06-19
1
2021-06-20
2021-06-20
10
Juściński Michał
Strong Riders
2021-06-19
8
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Kaczmarczyk Kornelia
UKJ Promyk
DUSZKA (15)
2021-06-18
2
2021-06-18
14
Kalukin Eliza
KS Jumping Team Wiercany
FREZJA (122)
2021-06-19
2021-06-19
Karabová Alexandra
JK PEGAS CASSOVIA
SECRET (22)
2021-06-18
6
2021-06-18
2021-06-19
18
2021-06-19
2021-06-20
15
2021-06-20
2021-06-18
6
2021-06-19
19
2021-06-20
7
2021-06-20
10
FRIEDA (25)
2021-06-18
18
2021-06-19
15
2021-06-20
8
2021-06-20
13
IAN (48)
2021-06-18
17
2021-06-19
14
2021-06-20
5
2021-06-20
7
Kibałko Gabriela
Klub Jeździecki Leśne Szlaki
SZAMAN (50)
2021-06-18
8
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
7
2021-06-20
4
Klejnowska Kaja
Uczniowski Klub Jeździecki Promyk
DOMINO (54)
2021-06-18
14
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
5
2021-06-20
16
Klimasz Wiktoria
Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2021-06-18
5
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
24
2021-06-20
Kňaziková Magdaléna
Slovak Jumping Academy Presov
2021-06-19
13
2021-06-20
21
2021-06-19
14
2021-06-20
9
Koprivňák Juraj
JK Koprivňák Rafajovce
FIONA (40)
2021-06-19
2
DACOTA (42)
2021-06-19
22
2021-06-19
4
2021-06-20
12
2021-06-20
3
50
2021-06-19
16
2021-06-19
23
2021-06-20
20
2021-06-20
12
Koprivňaková Tamara
Koprivňák Rafajovce
ALICA (41)
2021-06-19
11
Kostera Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
CANDY (106)
2021-06-18
10
2021-06-18
2021-06-19
10
2021-06-19
2021-06-20
13
2021-06-20
Kowalewska Kamila
Ks jumping team Wiercany
2021-06-19
2
2021-06-19
6
Kozak Julia
Ks Jumping Team Wiercany
DUKAT (76)
2021-06-19
16
2021-06-19
9
Krafčíková Katarína
JK Reitgroup Pribula Prešov
ELANTRA (114)
2021-06-20
13
2021-06-20
12
Krawczyk Iga
WKJ Lublin / SJ Winners
RASCINA (84)
2021-06-18
3
50
2021-06-18
2
2021-06-19
1
150
2021-06-19
5
2021-06-20
6
Lew Julia
Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2021-06-18
12
2021-06-18
2021-06-19
9
2021-06-19
2021-06-20
6
2021-06-20
11
Litwin Zofia
JKS Pogórze
2021-06-18
15
2021-06-18
2021-06-19
19
2021-06-19
2021-06-20
7
2021-06-20
Lovásová Kristína
JŠ Kráľovce
TOBIAS (52)
2021-06-18
2021-06-18
6
2021-06-19
6
2021-06-19
11
2021-06-20
2
2021-06-20
6
Łozińska Zofia
SMK Arabian
EMERYT (103)
2021-06-18
13
2021-06-18
14
EMER (130)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Łukasik Maja
WKJ Lublin SJ Strong Riders
NOTABLE (83)
2021-06-19
2021-06-18
7
2021-06-18
4
2021-06-19
2021-06-20
8
Malmuk Julia
SMK ARABIAN
EKSTAZA (85)
2021-06-18
11
2021-06-18
2021-06-19
6
2021-06-19
14
2021-06-20
1
2021-06-20
3
Matiová Gréta
JK Parkur Team Košice B.V.
FANCY K (62)
2021-06-19
3
2021-06-19
5
2021-06-20
2021-06-19
4
2021-06-19
9
2021-06-20
15
Mazur Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
HARMONIA (105)
2021-06-19
Mazur Paulina
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2021-06-20
2
100
2021-06-19
6
2021-06-19
5
Mrówka Martyna
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2021-06-18
9
2021-06-18
17
2021-06-19
7
2021-06-19
6
2021-06-20
2021-06-20
22
Nováková Zuzana
TJ SLÁVIA UVLF Košice
FALBALA (72)
2021-06-18
4
2021-06-18
14
2021-06-19
8
2021-06-19
19
2021-06-20
17
Novotná Viktória
JK- Novoteam Abrahámovce
SINDY (57)
2021-06-18
9
2021-06-18
2021-06-19
1
2021-06-19
11
2021-06-20
5
2021-06-20
5
Novotný Ján
JK Novoteam Abrahámovce
2021-06-18
5
2021-06-18
4
2021-06-19
3
2021-06-19
17
2021-06-20
12
CLIPS (56)
2021-06-18
4
2021-06-18
1
200
2021-06-19
18
2021-06-19
6
2021-06-20
3
100
Nowak Julia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BACARDI (17)
2021-06-18
18
2021-06-18
2021-06-19
4
2021-06-19
1
2021-06-20
6
Ostręga Damian
KS Jumping Team Wiercany
2021-06-18
2
100
2021-06-18
2
150
2021-06-18
3
100
QUILOTTA (131)
2021-06-19
4
2021-06-20
19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
Owczorz Adriana
Brak
WENECJA (26)
2021-06-18
3
2021-06-18
1
2021-06-19
5
2021-06-19
7
2021-06-20
1
2021-06-20
8
MERIDA (27)
2021-06-18
7
2021-06-18
2021-06-19
4
2021-06-19
2021-06-20
2
2021-06-20
Pawłowska Olga
KJ Equireno Zaklików
2021-06-18
8
2021-06-18
8
2021-06-19
3
2021-06-19
1
Peć Nina
JK Koprivňák Rafajovce
FIONA (40)
2021-06-20
6
2021-06-20
Petruňáková Lýdia
TJ Slávia UVLF Košice
2021-06-19
1
200
2021-06-20
2
150
Petruňáková Martina
TJ Slávia UVLF Košice
KALUT (20)
2021-06-20
2
2021-06-19
8
2021-06-19
10
2021-06-20
1
Pierz Barbara
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2021-06-19
11
2021-06-19
9
2021-06-20
1
200
Poluchowicz Alan
WKJ Lublin / SJ Zadębie Logistic Center
MAGIC (61)
2021-06-18
6
2021-06-18
8
2021-06-20
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
8
Poluchowicz Piotr
WKJ Lublin / SJ Zadębie Logistics Center
2021-06-18
2021-06-18
2
2021-06-19
1
2021-06-19
10
2021-06-20
8
2021-06-20
16
Pomiankowska Julia
KS Jumping Team Wiercany
BACO (68)
2021-06-20
3
2021-06-20
2021-06-19
7
2021-06-19
23
Przybek Kinga
KS Jumping Team
AWANS (97)
2021-06-18
13
2021-06-18
11
Przybyłowska Maja
bpk
PALMA (53)
2021-06-18
16
2021-06-18
2021-06-19
9
2021-06-19
5
2021-06-20
7
Przybyś Bartłomiej
Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2021-06-18
13
2021-06-18
2021-06-19
25
2021-06-20
6
Ščuroková Dominika
Slovak Jumping Academy Presov
2021-06-19
13
2021-06-19
20
2021-06-20
13
2021-06-20
Sibal Jaroslav
Slovak Jumping Academy Prešov
2021-06-20
14
2021-06-20
15
2021-06-19
13
2021-06-20
1
150
2021-06-19
14
2021-06-19
16
Śmiechowska Sara
JKS POGÓRZE
2021-06-18
9
2021-06-18
7
2021-06-19
3
2021-06-19
2
2021-06-20
2021-06-20
3
50
Strąk Dominika
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2021-06-18
2
100
2021-06-18
7
2021-06-19
7
2021-06-19
2
100
2021-06-20
2
150
2021-06-20
3
2021-06-20
2021-06-19
13
2021-06-19
12
Szpilka Natalia
Klub Strong Riders Skrzynice
DEXTER (125)
2021-06-19
3
2021-06-19
15
2021-06-20
9
2021-06-20
15
Tomaszewska Patrycja
UKJ Stubno
PI DOR (90)
2021-06-18
12
2021-06-18
2021-06-19
8
2021-06-19
7
2021-06-20
14
Uchwat Katarzyna
POL
KARDINA (18)
2021-06-18
4
2021-06-18
2021-06-19
17
2021-06-19
26
2021-06-18
10
2021-06-18
2021-06-19
12
2021-06-19
LIBONACCI (119)
2021-06-18
10
2021-06-19
24
2021-06-20
4
2021-06-18
15
2021-06-18
16
2021-06-19
8
2021-06-18
6
Uchwat Marika
POL
NADOK (117)
2021-06-18
5
2021-06-18
8
2021-06-19
3
50
2021-06-20
6
Uchwat Robert
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
KENDRA (113)
2021-06-18
7
2021-06-18
15
KAREZZO (115)
2021-06-18
5
2021-06-18
1
200
2021-06-19
2021-06-19
4
2021-06-20
4
JUPITER (116)
2021-06-18
5
2021-06-19
2
100
2021-06-19
3
100
2021-06-20
3
100
IMAGO (128)
2021-06-20
1
200
Warzecha Malwina
UKJ Boska Dolina
2021-06-18
9
2021-06-18
2021-06-19
4
2021-06-19
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
4
2021-06-20

Number of Riders: 76

Number of Horses: 103

The sum of prizes: 3 750.00

Competition results developed by: Uchwat Team
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201105, JKS Pogórze)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl