Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Międzynarodowe CSN + ZR + ZT z pulą nagród 20000 PLN
Glinik Zaborowski, 18-20 WRZEŚNIA 2020r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 13:54:32
2020-09-15 13:54:32
Sławomir Uchwat KELVIN NITA
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 13:53:40
2020-09-15 13:53:40
Sławomir Uchwat JETOULON PK
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 13:52:50
2020-09-15 13:52:50
Sławomir Uchwat KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 13:51:45
2020-09-15 13:51:45
Sławomir Uchwat NADOK
  • 1x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 13:50:47
2020-09-15 13:50:47
Katarzyna Uchwat JORNIAN BLUE F
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 13:50:05
2020-09-15 13:50:05
Barbara Pierz INCREDIBLE
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:56:04
2020-09-14 18:44:53
Malwina Warzecha CAMILLO SONG
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 (tylko dla dzieci do 16 roku życia)
  • 2x T4/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski dwufazowy art.275.1.5.3 FINAŁ GRAND PRIX DZIECI
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:56:10
2020-09-14 18:42:47
Robert Uchwat JUPITER
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:56:12
2020-09-14 18:42:30
Robert Uchwat JOLLY JUMPER
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:56:16
2020-09-14 18:42:10
Robert Uchwat IMAGO
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 12:01:20
2020-09-14 11:32:47
Natalia Koziarowska COME ON DONE Z
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 12:01:31
2020-09-13 14:01:10
Oliwia Bieda BEGONIA
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 (tylko dla dzieci do 16 roku życia)
  • 2x T4/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski dwufazowy art.275.1.5.3 FINAŁ GRAND PRIX DZIECI
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:56:25
2020-09-10 18:29:52
Monika Waśko SEKRET
  • 2x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 17:58:49
2020-09-09 22:23:15
Weronika Gaj HARMONIA
  • 1x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 17:58:54
2020-09-09 22:09:29
Oliwia Mazur HARMONIA
  • 1x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 17:59:44
2020-09-09 13:06:40
Oliwia Nowak PIGWA
  • 1x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 12:29:15
2020-09-07 21:45:41
Agnieszka Cebulak QUINCY
  • 2x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 12:29:31
2020-09-07 20:55:12
Adriana Owczorz GRANICA
  • 2x T4/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski dwufazowy art.275.1.5.3 FINAŁ GRAND PRIX DZIECI
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 12:06:18
2020-09-01 21:05:28
Zuzanna Kuc CHOCO LADY
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:22:54
2020-09-01 21:00:50
Natalia Koziarowska FILOUGRAMA
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł
  • 1x 9/N1 (ZR) 125 cm/o nagrodę BANKU SPÓŁDZIELCZEGO STRZYŻÓW dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 3000 zł
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 12:29:04
2020-09-01 17:29:18
Nikola Furgał AURORA
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 (tylko dla dzieci do 16 roku życia)
  • 2x T4/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski dwufazowy art.275.1.5.3 FINAŁ GRAND PRIX DZIECI
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:39:04
2020-08-31 19:23:25
Weronika Jagoda KARMEL
  • 1x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:23:25
2020-08-31 19:22:49
Patrycja Żachowska BACARDIA
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:23:44
2020-08-31 19:22:26
Patrycja Żachowska TITAN 12
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
  • 1x 6/C (ZR) 130 cm/o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły art.238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 10/GP C1 135 cm/GRAND PRIX XII MEMORIAŁ HUBALA HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO art.238.2.2 pula nagród 5.000 zł
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:23:49
2020-08-31 14:15:33
Magdalena Kłuś COMIENZO
  • 1x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 13:11:33
2020-08-31 14:14:55
Angelika Policht IXELLE DE FREMIS
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:23:55
2020-08-30 18:35:24
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:23:59
2020-08-30 18:35:02
Aleksandra Czerska ALMANZO
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:24:03
2020-08-30 18:34:49
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:24:11
2020-08-30 13:42:49
Maja Popiół FERRERA
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 600 zł FINAŁ GPA
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 1000 zł
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:24:16
2020-08-30 13:42:20
Maja Popiół VITAMINE DW Z
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
  • 1x 6/C (ZR) 130 cm/o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły art.238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 10/GP C1 135 cm/GRAND PRIX XII MEMORIAŁ HUBALA HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO art.238.2.2 pula nagród 5.000 zł
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 00:53:27
2020-08-30 09:33:46
Olga Janas EL NINO
  • 1x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 15:12:34
2020-08-30 09:32:15
Wiktoria Hojda I LOVE YOU DU BEAUMONT
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 22:14:27
2020-08-30 09:31:27
Sylwia Gilowska DABLIN W
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł
  • 1x 9/N1 (ZR) 125 cm/o nagrodę BANKU SPÓŁDZIELCZEGO STRZYŻÓW dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 3000 zł
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:24:31
2020-08-29 13:16:09
Grzegorz Faber STACORRADO
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:24:42
2020-08-29 13:15:43
Grzegorz Faber JAGUAR
  • 2x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:24:32
2020-08-29 13:15:11
Grzegorz Faber CARAMELLA
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 11:22:40
2020-08-27 22:36:35
Olga Łabudzik NORTON
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 11:22:46
2020-08-27 22:35:53
Olga Łabudzik INTRYGA
  • 1x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:37:14
2020-08-27 19:22:40
Zuzanna Grzegorczyk JULIANA
  • 1x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:51:48
2020-08-27 18:20:52
Aleksandra Maciaszek ARAMIS
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł
  • 1x 9/N1 (ZR) 125 cm/o nagrodę BANKU SPÓŁDZIELCZEGO STRZYŻÓW dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 3000 zł
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:37:03
2020-08-27 12:29:14
Sylwia Początek ALABAMA
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 09:26:22
2020-08-26 20:28:52
Olga Pawłowska VENTURA
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 (tylko dla dzieci do 16 roku życia)
  • 2x T4/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski dwufazowy art.275.1.5.3 FINAŁ GRAND PRIX DZIECI
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:25:37
2020-08-26 20:18:19
Małgorzata Koszucka INOUT W
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:25:43
2020-08-26 20:17:55
Małgorzata Koszucka GRANDA
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 11:21:09
2020-08-26 20:17:29
Małgorzata Koszucka JUMP DE GOGO
  • 2x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 2x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:25:54
2020-08-26 20:17:04
Michał Kaźmierczak HOKEY POKEY
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 11:21:15
2020-08-26 20:16:45
Michał Kaźmierczak CLIFF
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:26:02
2020-08-26 20:16:20
Michał Kaźmierczak MERLIN VANT HEIKE
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:26:06
2020-08-26 20:15:43
Michał Kaźmierczak GUIDAM
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:26:16
2020-08-26 14:35:17
Sławomir Szlachta KLETCHER
  • 1x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:26:26
2020-08-26 14:35:00
Sławomir Szlachta KARMA BS
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:26:22
2020-08-26 14:34:39
Sławomir Szlachta JUST RIDING EXODUS BS
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:26:31
2020-08-26 14:34:17
Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:26:36
2020-08-26 14:33:55
Sławomir Szlachta GAVI
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:56:40
2020-08-26 14:10:02
Marek Duszkiewicz VERNON
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł
  • 1x 6/C (ZR) 130 cm/o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły art.238.2.1 pula nagród 2000 zł
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:56:46
2020-08-26 14:09:33
Hubert Duszkiewicz USTIN
  • 1x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 600 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 600 zł FINAŁ GPA
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:27:19
2020-08-25 20:28:01
Katarzyna Romanko SHAMANKA
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 15:34:10
2020-08-25 13:28:06
Julia Sopińska ONEDINE DS
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 600 zł FINAŁ GPA
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 1000 zł
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 2000 zł
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:35:54
2020-08-25 13:27:41
Julia Sopińska MACLAREN
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 600 zł FINAŁ GPA
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 1000 zł
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 2000 zł
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:38:24
2020-08-25 10:59:52
Paulina Załubska FEMPIRE G
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:28:04
2020-08-24 19:17:03
Grzegorz Nowak CLEMENS
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:28:12
2020-08-24 19:16:42
Grzegorz Nowak CASTEL
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:28:16
2020-08-24 19:16:21
Grzegorz Nowak LAOS KG
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:28:22
2020-08-24 19:15:53
Grzegorz Nowak LARCASS CR
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:28:26
2020-08-24 19:15:30
Grzegorz Nowak CONCRETOSS
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:35:03
2020-08-24 15:20:32
Julia Satoła KONETTA VDO
  • 2x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:34:54
2020-08-24 15:15:14
Grażyna Gawor CON CAPITAL
  • 1x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 600 zł
  • 1x T5/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 z pulą nagród 600 zł
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:28:51
2020-08-24 14:48:47
Krzysztof Złocki MEDAL
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:29:07
2020-08-24 14:48:29
Krzysztof Złocki CHAMANII
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 13:15:40
2020-08-24 14:16:36
Jarosław Koziarowski LEXON
  • 2x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:29:20
2020-08-24 14:15:03
Jarosław Koziarowski CHENET
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 12:02:35
2020-08-24 14:02:55
Marzena Tylka DAARISIE
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 600 zł FINAŁ GPA
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł
  • 1x 9/N1 (ZR) 125 cm/o nagrodę BANKU SPÓŁDZIELCZEGO STRZYŻÓW dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 3000 zł
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 18:34:51
2020-08-24 13:59:05
Inga Radwańska LAND FEAR
  • 2x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:29:27
2020-08-24 13:58:30
Bartosz Kut CONLOU
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:29:36
2020-08-24 13:57:28
Łukasz Kut KOLIBRA
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:29:40
2020-08-24 13:56:56
Łukasz Kut DARCO J
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:38:54
2020-08-24 13:07:26
Julia Prasoł CALL ME 7
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:30:14
2020-08-24 08:04:52
Agata Studencka- Wójcik LIMONCELLO EB
  • 1x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 600 zł
  • 1x T5/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 z pulą nagród 600 zł
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:30:20
2020-08-24 08:01:34
Krzysztof Wójcik ARDITO W.
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
  • 1x 6/C (ZR) 130 cm/o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły art.238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 10/GP C1 135 cm/GRAND PRIX XII MEMORIAŁ HUBALA HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO art.238.2.2 pula nagród 5.000 zł
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:30:58
2020-08-23 23:55:11
Krzysztof Gronuś AKTEUR B
  • 2x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:30:53
2020-08-23 23:54:13
Alicja Gronuś BACIO
  • 1x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:33:54
2020-08-23 23:00:01
Kaja Klejnowska DOMINO
  • 1x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:30:43
2020-08-23 21:25:18
Tomasz Plewa REBELIANT
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:30:47
2020-08-23 21:24:34
Tomasz Plewa ORCHIDEA KG
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:31:06
2020-08-23 21:23:56
Tomasz Plewa MICENTO
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
  • 1x 6/C (ZR) 130 cm/o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły art.238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 10/GP C1 135 cm/GRAND PRIX XII MEMORIAŁ HUBALA HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO art.238.2.2 pula nagród 5.000 zł
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 11:20:28
2020-08-23 20:57:33
Kamila Kowalewska KENSINGTON RV
  • 2x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:31:12
2020-08-23 20:56:38
Tomasz Plewa KANSAS RV
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:31:19
2020-08-23 20:56:07
Tomasz Plewa JACTION BREAKER RV
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:31:25
2020-08-23 20:25:26
Weronika Banaszek ASTERIX
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:31:40
2020-08-23 20:17:47
Aleksandra Wiśniewska RASZKA MK
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 600 zł FINAŁ GPA
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 1000 zł
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 2000 zł
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:31:45
2020-08-23 20:17:08
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
  • 1x 6/C (ZR) 130 cm/o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły art.238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 10/GP C1 135 cm/GRAND PRIX XII MEMORIAŁ HUBALA HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO art.238.2.2 pula nagród 5.000 zł
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:32:21
2020-08-23 20:16:38
Klaudia Skłodowska ZENDER
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 600 zł FINAŁ GPA
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 1000 zł
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 2000 zł
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:32:27
2020-08-23 20:15:58
Maria Kozłowska Mj'01 ASTERIA
  • 2x T1/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 2x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 600 zł
  • 2x T5/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 z pulą nagród 600 zł
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:32:35
2020-08-23 20:15:05
Łukasz Wysocki HARAGOR
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 21:32:40
2020-08-23 20:14:23
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
S
O011189
2. Bieda Oliwia UKJ Lalin
2008 (JM.)
0059719
3. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
4. Cebulak Joanna JKJ Jumping Wiercany
S
O003873
10046832
5. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (MJ.)
O026082
6. Duszkiewicz Hubert BPK
2007 (JM.)
O042590
7. Duszkiewicz Marek KJ Leśna Wola
S
O002545
8. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
9. Furgał Nikola JKS Pogórze
2007 (JM.)
Brak
10. Gaj Weronika brak
2002 (J.)
brak
11. Gawor Grażyna KJ Facimiech
S
O035642
12. Gilowska Sylwia KJ Leśna Wola
2019 (Mł.)
O042557
13. Gronuś Alicja KJ Facimiech
2000 (MJ.)
O034714
14. Gronuś Krzysztof KJ Facimeich
S
O034713
15. Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin
S
O023808
16. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (MJ.)
O034202
17. Jagoda Weronika St. KJ Apacz Mszana Górna
2006 (JM.)
O045952
18. Janas Olga KJ Leśna Wola
2018 (Mł.)
O047476
19. Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura
S
O001402
20. Klejnowska Kaja Uczniowski Klub Jeździecki Promyk
S
brak
21. Kłuś Magdalena Fkjk Zatoka
S
O049904
22. Kostera Amelia JKS Pogórze
2005 (JM.)
Brak
23. Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura
S
O009341
24. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
25. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
26. Kozłowska Mj'01 Maria St. KJ Olimpia Warszawa
2001 (MJ.)
O043870
27. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
28. Kut Bartosz UKJ Lalin
S
O009034
29. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
30. Litwin Zofia UKJ Lalin
31. Łabudzik Olga St. KS Sentio Equestrian
2003 (J.)
O035885
32. Mazur Oliwia brak
2005 (JM.)
brak
33. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
34. Nowak Oliwia BPK
2005 (JM.)
brak
35. Owczorz Adriana Brak
2007 (JM.)
Brak
36. Pawłowska Olga KJ Equireno
2006 (JM.)
O055510
37. Piątkowski Paweł WLKS Krakus
38. Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (MJ.)
O048543
39. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
40. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
41. Policht Angelika WLKS Krakus
2000 (MJ.)
0023461
42. Popiół Maja KJ Trachy Sośnicowice
S
O022425
43. Prasoł Julia KJ Leśna Wola
2004 (J.)
O049968
44. Radwańska Inga UKJ Lalin
2004 (J.)
brak
45. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
46. Satoła Julia KJ Facimiech
S
O040211
47. Sitek Alina JKS Pogórze
S
O014542
48. Skłodowska Klaudia Stow. KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
O043871
49. Sopińska Julia KJ Dziecinów
1999 (MJ.)
O013680
50. Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi
S
O009705
51. Szlachta Sławomir JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
S
O001889
52. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
53. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
54. Uchwat Marika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2005 (JM.)
O040968
55. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
56. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
57. Uchwat Sławomir JKS Pogórze
58. Warzecha Malwina UKJ Boska Dolina
2005 (JM.)
brak
59. Waśko Monika BPK
S
Brak
60. Wiśniewska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
61. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
S
O000706
62. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
63. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
64. Załubska Paulina WLKS Krakus
S
O045098
10194353
65. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

44

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
K026583
2.

163

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
K020891 616009630152111
3.

77

AKTEUR B OLD POL 2013 Wałach siwa/174 F: Atlas Bavaria
M: Cornelia / Cornet Obolensky
K027305 -
4.

92

ALABAMA MŁP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Barnaba
M: Astra
K027728 -
5.

43

ALMANZO WESTF GER 2015 Wałach gniada/165 F: Almanzor L
M: Dolina / Cooper
K027838
6.

127

ARAMIS OLDENBURSKA POL 2009 Wałach gniada F: Armitage
M: Wiktoria
K022149
7.

73

ARDITO W. KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Lancelot / Voltaire
M: Mirea Fortuna / Abantos
K010223 5280030507620 104GC72
8.

85

ASTERIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Palermo
M: Aschley
Cb
9.

81

ASTERIX MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa F: Mefisto
M: Astoria
K026119
10.

122

AURORA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/162 F: Awans
M: Attyka
Brak 616006630021714
11.

39

BACARDIA HOL GER 2014 Klacz kasztanowata/- F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Una V / Limbus
K027483 DE421000187114
12.

76

BACIO HOL POL 2011 wałach gniada/180 F: Quick Fire
M: Soul / Cassini I
K025666 -
13.

137

BEGONIA SP POL 2010 klacz siwa/165 F: Faust Z
M: Boratnia
K021202 616009610183810
14.

97

CALL ME 7 HOL GER 2009 Klacz siwa/172 F: Contact Me /
M: Fire Girl /
K018310 DE421000214009
15.

142

CAMILLO SONG HANOWERSKA POL 2007 wałach gniada/166 F: Now Or Never M
M: Allegra Giulia
brak DE 431313908607
16.

164

CANDY F:
M:
17.

48

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa/- F: Cathanos / Carthago
M: Andorra / Piano II
K024772 DE441410393413
18.

162

Carata F:
M:
19.

62

CASTEL WEST. POL 2014 Wałach gniada/- F: Castelan II
M: Compromatik / Cornet Obolensky
K025174 DE441410826214
20.

83

CAVALLO HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
K020731 DE421000042703
21.

160

Chacco HANN Polska 2006 wałach F: Chacco Blue
M: Dorine
22.

67

CHAMANII HOL POL 2014 Klacz siwa/169 F: Chaman / Baloubet Du Rouet
M: Banda / Cartani
K026855 DE421000083014
23.

68

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa/- F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
K014155 DE421000318808
24.

121

CHOCO LADY Deutches Sportpferd (Dsp) POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
K017386 DE456570343810
25.

61

CLEMENS WEST. POL 2014 Wałach gniada/- F: Cornet Obolensky
M: Odessa / Orlando
K025177 -
26.

132

CLIFF HOL GER 2011 Wałach siwa/- F: Cosido / Cosimo
M: Noblesse 26 / Limbus
K025263 DE421000117311
27.

136

COME ON DONE Z - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
28.

41

COMIENZO HOL POL 2009 wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Verona XI / Cassini II
K017010 DE421000513409
29.

89

CON CAPITAL OLDENBURSKI GER 2004 Wałach gniada/164 F: Con Capitol
M: Hauptstutbuch
K008735
30.

65

CONCRETOSS HOL POL 2008 Wałach siwa F: Concreto / Contender
M: Tinta / Calido II
K014822 DE421000606608
31.

69

CONLOU OLD GER 2011 Ogier dereszowata/- F: Contendros / Contendro I
M: Namula / Balou Du Rouet
K019324 DE418184047611
32.

138

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
K014332 528083000807158
33.

99

DABLIN W SP POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Quaterman
M: Doxa / Cedros
K015619 -
34.

71

DARCO J KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Roko / Iroko
K014647 528003000802829
35.

95

DIARADOS 7 OLD GER 2012 Wałach gniada/- F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Chella Girl / Sandro Boy
K025388 DE418185063412
36.

88

DOMINO MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada/175 F: Barnaba
M: Doga
brak brak
37.

126

EL NINO KWPN POL 2010 Wałach gniada/166 F: -
M: -
brak brak
38.

159

EXICON SP POL 2009 Wałach siwa F:
M:
K017389
39.

94

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa/- F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
K023270 528003201001259
40.

45

FERRERA CZEWB POL 2015 klacz gniada/166 F: Volonter-T
M: Furetta
K029709 000082536
41.

38

FILOUGRAMA OLD POL 2013 Klacz gniada// F: Filou De Muze
M: Zeugrama / Carinue
K028206 DE418180153613
42.

59

GAVARA - POL - Klacz gniada/- F: -
M: -
Brak -
43.

51

GRANDA POL POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: 1
M: 1
1 21
44.

124

GRANICA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 24.07.1999 klacz srokata/159 F: Hiacynt
M: Gromada
Brak 009 63 00806 99
45.

54

GUIDAM KWPN POL 2011 Wałach ciemnogniada/- F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
K023214 528003201101092
46.

86

HARAGOR SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Almanzor L /
M: Honda /
brak 98765
47.

129

HARMONIA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/163 F: Awans
M: Hrapka
brak 616006630003815
48.

52

HOKEY POKEY KWPN POL 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
K023569 528003201205401
49.

1

I LOVE YOU DU BEAUMONT BWP BEL 2008 Klacz kasztanowata F: Domino de Moyon/ Jalisco B
M: Ti Fany du Beaumont/ Skippy II
K015620
50.

145

IMAGO KWPN NED 2013 Wałach siwa/176 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Blenchi-A / Emilion
K025297 528003201300191
51.

146

INCREDIBLE KWPN POL 2013 wałach kasztanowata/169 F: Etoulon
M: Alcira / Indoctro
K023359 528003201305311
52.

50

INOUT W KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Montender / Contender
M: Easy-Leen / Carambole
K028258 528003201301759
53.

134

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa/175 F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
K015504 DE 441413129809
54.

139

IXELLE DE FREMIS SBS BEL 2014 klacz ciemnokasztanowata/164 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis / Emilion
K027490 056007000I55513
55.

28

IXELLE DE FREMIS SBS BEL 2014 klacz ciemnokasztanowata/164 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis/Emilion
K027490 056007000l55513
56.

80

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 Wałach gniada/165 F: Action Breaker /
M: D Livia RV /
K025969 -
57.

49

JAGUAR KWPN NED 2014 Ogier gniada/165 F: Carrera VDL / Cardento
M: Walzing Patty / Radisson
K027111 528003201400378
58.

96

JEDI G KWPM GER 2014 wałach siwa/- F: Douglas
M: First Price G
K028452 -
59.

150

JETOULON PK KWPN NED 2014 wałach gniada/180 F: Etoulon VDL
M: Armantico / Ahold UP Premier
K028300 528003201403725
60.

144

JOLLY JUMPER KWPN NED 2014 Wałach gniada/169 F: Arezzo VDL
M: Bodena / A Hold up Premier
K027575
61.

147

JORNIAN BLUE F KWPN NED 2014 wałach siwa/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Eriana-F / Canturano
K028572 528003201400251
62.

93

JULIANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/. F: Lord Z
M: Julia Mariner / Julio Mariner
K014004
63.

5

JUMP DE GOGO KWPN NED 2014 Wałach gniada/176 F: Flying Dream
M: /Numero Uno
Zxx Xxxx
64.

143

JUPITER KWPN NED 2014 Wałach gniada/175 F: Quasimodo
M: Fyrona van Hilsberg
K027576 528003201407407
65.

58

JUST RIDING CALIFORNIA BS OLD POL 2011 Klacz siwa/- F: Calido / Cantus
M: Converterka / Converter
K022168 DE418181120911
66.

56

JUST RIDING EXODUS BS Wałach gniada F:
M:
K025830 DE418180992112
67.

156

KALANI EQUITES KWPN HOL 2015 WAŁACH SIWY/178 F: CARDENTO
M: / CONSTAKKO
68.

79

KANSAS RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/- F: Kannan
M: G Star RV
K028862 -
69.

149

KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR KWPN NED 2015 klacz gniada/170 F: Eldorado Van De Zeshoek
M: Wendelien / Pharaon
K028299 528003201505262
70.

161

KAREZZO KWPN POL 2015 Ogier kasztanowata/173 F: Arezzo VDL
M: Geranda
brak
71.

57

KARMA BS - POL 2014 Klacz kasztanowata/- F: -
M: -
K028412 - -
72.

98

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
K013611 POL007520018403
73.

151

KELVIN NITA KWPN NED 2015 wałach gniada/170 F: Dakar VDL /
M: Diana Nita/ Landlord
brak 528003201503515
74.

155

KENIUS RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
brak -
75.

131

KENSINGTON RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/A F: Vigo d Arsullie
M: A
A A
76.

55

KLETCHER - POL 2015 wałach gniada/- F: -
M: -
- -
77.

70

KOLIBRA NIEM. SPORT. GER 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera / Lesohto
K020907 DE456370249411
78.

90

KONETTA VDO KWPN NED 2015 klacz siwa/163 F: Carrera VDL
M: Gonetta V.D.O
K030036 528003201506111
79.

152

LAND FEAR SP POL 2004 Wałach gniada/170 F: nn
M: nn
brak brak
80.

63

LAOS KG SP POL 2014 wałach siwa/168 F: .
M: .
K026149 .
81.

64

LARCASS CR HOL GER 2012 Wałach kasztanowata F: Larcon
M: Sarina
K025181 DE421000249112
82.

154

LARLEY-TREN - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
83.

140

LAXTON / POL / wałach inna// F: /
M: /
/ /
84.

157

LEVEL UP KWPN POL 2016 wałach skarogniada/170 F: Douglas
M: / Indoctro
brak 000
85.

72

LIMONCELLO EB KWPN POL 2016 wałach gniada/169 F: Lucky Boy
M: Whoopy
brak brak
86.

153

LONGFORD VDL - POL - wałach kasztanowata/- F: -
M: -
- -
87.

91

MACLAREN SP POL 2014 wałach gniada/162 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
88.

42

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
K014747 616009610014608 105LR04
89.

66

MEDAL MŁP POL 2006 Wałach gniada/164 F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
K011796 POL006660449206
90.

53

MERLIN VANT HEIKE BWP BEL 2012 Wałach gniada/- F: Epleaser van't Heike / For Pleasure
M: Bellinde van't Goovahof / Grandeur
K024495 056002W00302716
91.

78

MICENTO SP POL 2009 Wałach siwa/- F: Dobel's Cento / Capitol I
M: Mirabel / Darling 2
K018018 616009630240109
92.

148

NADOK AES POL 2014 wałach kara/165 F: EUROCOMMERCE NAPELS
M: SUNNY/ ZADOK
BRAK 826002140873463
93.

158

NADOK AES POL 2014 wałach kara/164 F: EUROCOMMERCE NAPELS
M: SUNNY/ ZADOK
BRAK 826002140873463
94.

133

NORTON SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/173 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Nixe / Grosso Z
K011971 POL009660370207 103OK61
95.

108

ONEDINE DS SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/brak F: Zinedine
M: Ofelia
K023215 616009660246613
96.

75

ORCHIDEA KG SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Concreto
M: Orli Baja KG
K026002 brak
97.

130

PIGWA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/171 F: Lubań
M: Pirella
brak POL 006 58 03108 09
98.

123

QUINCY BWP BEL 2016 ogier siwa/164 F: Echo v/h Neerenbosch
M: Vernie / Verdi
brak 056-002-W00314047
99.

82

RASZKA MK SP POL 2014 klacz kara/163 F: Rash
M: Rihanna
K029549 616009600086314
100.

74

REBELIANT SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Van Gogh
M: Reballa
K027007 brak
101.

128

SEKRET Szlachetna Półkrew POL 2007 wałach gniada/172 F: Louis
M: Sanda
brak POL 009 54 01122 07
102.

60

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
K016729 616009570139909
103.

47

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Rainbow II / Corrado I
K024809 DE421000188013
104.

40

TITAN 12 KWPN NED 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
K022421 528003000712487
105.

87

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tessa / Oltkamp
K025557 616009580523313
106.

8

USTIN OLD POL 2012 Wałach gniada F: Ustinov / Libero H
M: Angela / Aloube Z
K023480 DE418182543312
107.

105

VENTURA SP POL 2005 klacz gniada/mk:156 F: ARACONIT
M: VENUS
K009816 POL009610141505
108.

7

VERNON OLD POL 2011 Wałach siwa F: Van Helsing / Valentino
M: Funny Affair / Love Affaif
K021064 DE418182535711
109.

165

Violetta P F:
M:
110.

46

VITAMINE DW Z Z POL 2013 klacz gniada/168 F: Va-Vite
M: Finesse van Paemel
K024925 056015Z55847113
111.

84

ZENDER KWPN POL 2004 Wałach gniada/165 F: Cavaldos
M: Lorien
K009946 528210000509481
Rider Club
Competition
Prize
Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
50
SUM:
50.00
Duszkiewicz Hubert BPK
50
50
SUM:
100.00
Gaj Weronika brak
50
SUM:
50.00
Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin
250
SUM:
250.00
Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
150
SUM:
150.00
Jagoda Weronika St. KJ Apacz Mszana Górna
250
100
SUM:
350.00
Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura
800
500
100
200
100
SUM:
1700.00
Kłuś Magdalena Fkjk Zatoka
150
SUM:
150.00
Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura
100
SUM:
100.00
Łabudzik Olga St. KS Sentio Equestrian
50
SUM:
50.00
Mazur Oliwia brak
100
SUM:
100.00
Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
300
150
300
400
SUM:
1150.00
Piątkowski Paweł WLKS Krakus
100
100
SUM:
200.00
Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
250
SUM:
250.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
50
SUM:
50.00
Popiół Maja KJ Trachy Sośnicowice
400
SUM:
400.00
Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
50
200
SUM:
250.00
Sitek Alina JKS Pogórze
150
SUM:
150.00
Szlachta Sławomir JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
250
400
500
800
SUM:
1950.00
Tylka Marzena KJ Facimiech
50
SUM:
50.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
50
150
SUM:
200.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze
150
SUM:
150.00
Wysocki Łukasz WKJ Lublin
100
SUM:
100.00
Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
50
SUM:
50.00
Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
400
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszek Weronika
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
ASTERIX (81)
2020-09-18
37
2020-09-18
5
50
2020-09-19
18
2020-09-20
Bieda Oliwia
UKJ Lalin
BEGONIA (137)
2020-09-19
3
2020-09-19
2020-09-20
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
QUINCY (123)
2020-09-18
32
2020-09-18
2020-09-20
Cebulak Joanna
JKJ Jumping Wiercany
2020-09-18
33
2020-09-18
26
2020-09-19
20
2020-09-19
13
2020-09-20
KENIUS RV (155)
2020-09-18
35
2020-09-18
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
MAGNUS (42)
2020-09-18
7
2020-09-19
24
2020-09-20
ALMANZO (43)
2020-09-18
17
2020-09-19
28
2020-09-20
2020-09-18
10
2020-09-19
15
2020-09-20
Duszkiewicz Hubert
BPK
USTIN (8)
2020-09-19
4
50
2020-09-19
4
50
2020-09-20
Duszkiewicz Marek
KJ Leśna Wola
VERNON (7)
2020-09-19
7
2020-09-19
23
2020-09-20
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
2020-09-18
20
2020-09-18
6
2020-09-19
6
2020-09-19
8
2020-09-20
2020-09-18
13
2020-09-18
18
2020-09-19
7
2020-09-19
20
2020-09-20
JAGUAR (49)
2020-09-18
17
2020-09-18
2020-09-19
8
2020-09-19
12
2020-09-20
Furgał Nikola
JKS Pogórze
AURORA (122)
2020-09-19
2
2020-09-19
2020-09-20
Gaj Weronika
brak
HARMONIA (129)
2020-09-18
4
50
Gawor Grażyna
KJ Facimiech
2020-09-18
25
2020-09-20
2020-09-18
2020-09-19
12
Gilowska Sylwia
KJ Leśna Wola
2020-09-18
36
2020-09-19
12
2020-09-20
Gronuś Alicja
KJ Facimiech
BACIO (76)
2020-09-18
7
2020-09-18
12
2020-09-19
14
2020-09-19
26
2020-09-20
Gronuś Krzysztof
KJ Facimeich
2020-09-18
30
2020-09-18
2020-09-19
7
2020-09-19
2020-09-20
Grzegorczyk Zuzanna
WKJ Lublin
JULIANA (93)
2020-09-18
13
2020-09-18
34
2020-09-19
1
250
2020-09-19
25
2020-09-20
Hojda Wiktoria
KJ Leśna Wola
2020-09-18
11
2020-09-19
3
150
2020-09-19
15
2020-09-20
Jagoda Weronika
St. KJ Apacz Mszana Górna
2020-09-18
1
250
2020-09-18
2020-09-19
3
100
2020-09-19
27
2020-09-20
KARMEL (98)
2020-09-19
19
2020-09-19
24
2020-09-20
Janas Olga
KJ Leśna Wola
EL NINO (126)
2020-09-18
27
2020-09-18
21
2020-09-19
22
2020-09-19
27
2020-09-20
Kaźmierczak Michał
KS Verso La Natura
2020-09-18
12
2020-09-18
1
800
2020-09-19
2
500
2020-09-20
2020-09-18
17
2020-09-18
5
100
2020-09-19
11
2020-09-20
GUIDAM (54)
2020-09-18
30
2020-09-18
18
2020-09-19
9
2020-09-19
9
2020-09-20
CLIFF (132)
2020-09-18
4
200
2020-09-19
5
100
2020-09-20
Klejnowska Kaja
Uczniowski Klub Jeździecki Promyk
DOMINO (88)
2020-09-18
9
2020-09-18
26
2020-09-19
15
2020-09-19
19
2020-09-20
Kłuś Magdalena
Fkjk Zatoka
2020-09-18
2
150
2020-09-18
6
2020-09-19
16
2020-09-20
Kostera Amelia
JKS Pogórze
CANDY (164)
2020-09-19
2020-09-19
Koszucka Małgorzata
KS Verso La Natura
2020-09-18
22
2020-09-18
16
2020-09-19
11
2020-09-20
INOUT W (50)
2020-09-18
15
2020-09-18
7
2020-09-19
2020-09-20
GRANDA (51)
2020-09-18
4
100
2020-09-18
12
2020-09-19
6
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2020-09-18
35
2020-09-19
22
2020-09-20
2020-09-18
19
2020-09-18
26
2020-09-18
2020-09-19
16
2020-09-19
2020-09-20
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
CHENET (68)
2020-09-18
9
2020-09-19
2020-09-20
LAXTON (140)
2020-09-18
19
2020-09-18
2020-09-19
11
2020-09-20
Kozłowska Mj'01 Maria
St. KJ Olimpia Warszawa
ASTERIA (85)
2020-09-18
29
2020-09-18
2020-09-19
2020-09-19
23
2020-09-20
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2020-09-18
23
2020-09-18
20
2020-09-19
6
2020-09-20
Kut Bartosz
UKJ Lalin
CONLOU (69)
2020-09-18
14
2020-09-19
14
2020-09-20
Kut Łukasz
UKJ Lalin
KOLIBRA (70)
2020-09-18
34
2020-09-18
14
2020-09-19
29
2020-09-19
2020-09-20
DARCO J (71)
2020-09-18
20
2020-09-19
21
2020-09-20
Litwin Zofia
UKJ Lalin
2020-09-19
5
2020-09-19
2020-09-20
Łabudzik Olga
St. KS Sentio Equestrian
NORTON (133)
2020-09-18
22
2020-09-18
14
2020-09-19
28
2020-09-20
INTRYGA (134)
2020-09-18
12
2020-09-18
2020-09-19
5
50
2020-09-19
8
2020-09-20
Mazur Oliwia
brak
HARMONIA (129)
2020-09-18
3
100
Nowak Grzegorz
Fundacja KJK Zatoka
CLEMENS (61)
2020-09-18
10
2020-09-19
2
300
2020-09-20
CASTEL (62)
2020-09-18
3
150
2020-09-19
13
2020-09-20
LAOS KG (63)
2020-09-18
2
300
2020-09-19
16
2020-09-20
2020-09-18
3
400
2020-09-19
23
2020-09-20
Carata (162)
2020-09-18
10
2020-09-18
32
2020-09-19
2020-09-20
Nowak Oliwia
BPK
PIGWA (130)
2020-09-18
34
Owczorz Adriana
Brak
GRANICA (124)
2020-09-20
Pawłowska Olga
KJ Equireno
VENTURA (105)
2020-09-19
1
2020-09-19
2020-09-20
Piątkowski Paweł
WLKS Krakus
EXICON (159)
2020-09-18
3
100
2020-09-19
4
100
2020-09-20
Chacco (160)
2020-09-18
6
2020-09-18
28
2020-09-19
10
2020-09-20
Pierz Barbara
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2020-09-18
2020-09-18
9
2020-09-19
1
250
2020-09-20
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
2020-09-18
13
2020-09-19
20
2020-09-20
2020-09-18
31
2020-09-18
19
2020-09-19
22
2020-09-20
KENIUS RV (155)
2020-09-19
10
2020-09-19
15
2020-09-20
ADELANO (163)
2020-09-18
9
2020-09-18
4
50
2020-09-19
19
2020-09-20
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
ALABAMA (92)
2020-09-18
33
2020-09-18
27
2020-09-19
17
2020-09-19
26
2020-09-20
Policht Angelika
WLKS Krakus
2020-09-18
7
2020-09-19
13
2020-09-20
Popiół Maja
KJ Trachy Sośnicowice
FERRERA (45)
2020-09-18
29
2020-09-18
11
2020-09-19
23
2020-09-20
2020-09-19
9
2020-09-18
16
2020-09-18
1
400
2020-09-20
Prasoł Julia
KJ Leśna Wola
2020-09-18
32
2020-09-19
2020-09-20
Radwańska Inga
UKJ Lalin
LAND FEAR (152)
2020-09-18
33
2020-09-18
2020-09-19
21
2020-09-19
28
2020-09-20
Romanko Katarzyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2020-09-18
5
50
2020-09-18
11
2020-09-19
4
200
2020-09-20
Satoła Julia
KJ Facimiech
2020-09-18
16
2020-09-18
2020-09-19
26
2020-09-19
6
2020-09-20
2020-09-20
Sitek Alina
JKS Pogórze
KAREZZO (161)
2020-09-18
8
2020-09-18
31
2020-09-19
2
150
2020-09-19
20
Skłodowska Klaudia
Stow. KJ Olimpia Warszawa
ZENDER (84)
2020-09-19
Sopińska Julia
KJ Dziecinów
2020-09-18
24
2020-09-18
10
2020-09-19
14
2020-09-19
2020-09-20
2020-09-18
30
2020-09-18
23
2020-09-19
21
2020-09-19
25
2020-09-20
Studencka- Wójcik Agata
Kj Facimiech Wielkie Drogi
2020-09-18
31
2020-09-18
2020-09-19
22
2020-09-19
2020-09-20
2020-09-20
Szlachta Sławomir
JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
2020-09-18
23
2020-09-18
1
250
2020-09-19
1
400
2020-09-20
2020-09-18
2
500
2020-09-19
1
800
2020-09-20
GAVARA (59)
2020-09-18
8
2020-09-19
10
2020-09-20
2020-09-18
15
2020-09-18
2020-09-19
9
2020-09-19
25
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-18
21
2020-09-18
2020-09-19
27
2020-09-19
17
2020-09-20
2020-09-20
Tylka Marzena
KJ Facimiech
DAARISIE (138)
2020-09-18
24
2020-09-19
5
50
2020-09-18
11
2020-09-19
24
2020-09-20
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2020-09-18
14
2020-09-18
20
2020-09-19
11
2020-09-20
Uchwat Marika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
NADOK (158)
2020-09-19
12
2020-09-19
24
2020-09-20
Uchwat Robert
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
JUPITER (143)
2020-09-18
6
2020-09-18
2020-09-19
8
2020-09-19
19
2020-09-20
2020-09-18
28
2020-09-19
14
2020-09-20
IMAGO (145)
2020-09-18
8
2020-09-19
10
2020-09-20
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
NADOK (148)
2020-09-18
5
50
2020-09-18
25
2020-09-18
2
150
2020-09-19
21
2020-09-20
2020-09-18
18
2020-09-19
12
2020-09-20
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze
2020-09-19
2
150
2020-09-20
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2020-09-18
24
2020-09-18
2020-09-19
18
2020-09-19
LEVEL UP (157)
2020-09-18
28
2020-09-18
2020-09-19
16
2020-09-19
29
Warzecha Malwina
UKJ Boska Dolina
2020-09-19
4
2020-09-19
2020-09-20
Waśko Monika
BPK
SEKRET (128)
2020-09-18
18
2020-09-18
Wiśniewska Aleksandra
Stow. KJ Olimpia Warszawa
2020-09-18
2020-09-19
18
2020-09-20
2020-09-18
35
2020-09-19
CAVALLO (83)
2020-09-18
2020-09-19
Wójcik Krzysztof
KJ Facimiech Wielkie Drogi
2020-09-19
17
2020-09-18
15
2020-09-20
2020-09-18
19
Wysocki Łukasz
WKJ Lublin
HARAGOR (86)
2020-09-18
16
2020-09-18
8
2020-09-19
3
100
2020-09-20
TOLEDO (87)
2020-09-18
25
2020-09-18
13
2020-09-19
18
2020-09-20
Żachowska Patrycja
KJ Global Świętoszowice
2020-09-18
2020-09-18
27
2020-09-18
2020-09-18
21
2020-09-19
5
50
2020-09-20
Załubska Paulina
WLKS Krakus
2020-09-18
2020-09-18
15
2020-09-19
7
2020-09-20
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
MEDAL (66)
2020-09-18
22
2020-09-18
17
2020-09-19
3
400
2020-09-20
2020-09-18
29
2020-09-19
17
2020-09-20

Number of Riders: 65

Number of Horses: 111

The sum of prizes: 8 400.00

Competition results developed by: Uchwat Team
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201105, JKS Pogórze)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl