Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach
Glinik Zaborowski, 19-21 czerwca 2020r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
82 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 15:20:08
2020-06-17 10:42:15
Mateusz Chojnowski DIARADA DE SEMILLY
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 350 zł
  • 1x T12/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/z jokerem art. 269 pula nagród 450 zł
81 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 15:20:14
2020-06-17 10:41:02
Mateusz Chojnowski JAVALLI HDH
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 400 zł
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
  • 1x 8/N 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 550 zł
80 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 15:20:18
2020-06-17 09:18:26
Julia Szypiło LARISA
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 2x T10/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:29:12
2020-06-16 22:12:15
Mateusz Dul ANABELL
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:29:07
2020-06-16 21:45:21
Paulina Halys-Urban UMERA
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T10/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T11/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:29:00
2020-06-16 21:43:22
Paulina Halys-Urban FIGA
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:28:56
2020-06-16 21:42:24
Paulina Halys-Urban FILADELFIA
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 350 zł
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 350 zł
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
  • 1x 7/P 110 cm/z jokerem art. 269 pula nagród 450 zł
  • 1x 8/N 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 550 zł
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:28:51
2020-06-16 21:40:57
Amelia Kostera HEBRA
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T9/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:28:45
2020-06-16 21:37:38
Weronika Kluz FIGA
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T9/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 22:28:40
2020-06-16 21:30:24
Sara Smiechowska MEGAN
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T10/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T11/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:36:52
2020-06-16 19:17:51
Amelia Tokarz MASTER
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T10/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T11/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:10:17
2020-06-16 16:14:00
Joanna Pomiankowska JULINKA
  • 2x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 350 zł
  • 2x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 400 zł
70 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:10:21
2020-06-16 13:51:16
Dominika Strukowska CAIPIRINHA
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T12/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:10:27
2020-06-16 07:42:04
Nikola Maria Furgał AURORA
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T9/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 20:17:20
2020-06-15 11:45:14
Dominika Czyż CANTER BS
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 350 zł
67 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 21:50:34
2020-06-14 20:24:04
Bartosz Boś OKARYNA DZ
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T11/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T12/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 18:01:42
2020-06-14 09:12:44
Oliwia Stępień J'02 AMARETTO
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 350 zł
  • 1x T12/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/z jokerem art. 269 pula nagród 450 zł
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:37:00
2020-06-13 12:34:22
Weronika Banaszek ASTERIX
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 350 zł
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 18:00:13
2020-06-12 22:22:05
Tomasz Plewa ORCHIDEA KG
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 350 zł
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 400 zł
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 18:00:35
2020-06-12 22:18:16
Maria Chwała BERGIL
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 18:00:40
2020-06-12 22:12:37
Olga Janas EL NINO
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 18:00:45
2020-06-12 22:10:50
Ewa Walas ADELANO
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 350 zł
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:37:06
2020-06-12 22:06:43
Tomasz Plewa SENQUEST
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 350 zł
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 18:00:55
2020-06-12 22:03:44
Tomasz Plewa MICENTO
  • 1x 3/C 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 18:01:00
2020-06-12 22:02:45
Tomasz Plewa REBELIANT
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 350 zł
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 18:01:11
2020-06-12 21:48:20
Julia Maluga CHACITOL
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 13:47:25
2020-06-12 11:15:07
Agata Miazga WIKI
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 13:47:28
2020-06-12 11:13:55
Adriana Owczorz GRANICA
  • 1x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 13:47:31
2020-06-12 11:00:44
Nikola Owczorz WENECJA
  • 1x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T10/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T11/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:03:57
2020-06-11 17:34:08
Olga Pawłowska VENTURA
  • 1x T11/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T12/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:04:00
2020-06-11 17:32:56
Julia Pawłowska ARA
  • 1x T10/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T11/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:04:06
2020-06-11 08:55:48
Hanna Kalita CARTOGRAN BLUE
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 350 zł
  • 1x T12/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/z jokerem art. 269 pula nagród 450 zł
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:04:11
2020-06-10 22:49:51
Łukasz Wysocki HARAGORN
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 350 zł
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:04:16
2020-06-10 22:49:11
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
  • 1x 6/C 130 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 500 zł
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:04:23
2020-06-10 17:23:23
Julia Poziomkowska PLEBAN
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T12/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:04:38
2020-06-10 14:50:07
Natalia Gajko HARCEPAN
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T11/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:04:42
2020-06-10 10:45:03
Gracja Kruk BALLYGLASS PEPPA
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T10/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T11/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 20:16:39
2020-06-09 22:34:22
Karolina Sulowska BALLINACLOUGH ORPHEUS
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T9/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:04:57
2020-06-09 22:33:52
Oktawia Bartoszek DON CARLOS
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 2x T10/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 18:38:40
2020-06-08 22:17:07
Laura Barszczewska TEKSAS
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 18:38:44
2020-06-08 19:15:33
Sylwia Początek ARIA
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 18:38:50
2020-06-08 19:15:06
Sylwia Początek ALABAMA
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 350 zł
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 18:38:55
2020-06-08 18:00:12
Blanka Pojmaj CAMPARI
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 18:40:19
2020-06-08 11:39:11
Zuzanna Gil REBELIA
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 18:40:26
2020-06-08 09:17:48
Ján Novotný AL CAPONE
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 350 zł
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 350 zł
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
  • 1x 7/P 110 cm/z jokerem art. 269 pula nagród 450 zł
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 18:40:31
2020-06-08 09:16:59
Ján Novotný CLIPS
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 350 zł
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 350 zł
  • 1x 7/P 110 cm/z jokerem art. 269 pula nagród 450 zł
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 18:40:49
2020-06-08 08:07:53
Gabriela Duszkiewicz ANTHONOV
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 18:40:54
2020-06-08 08:07:22
Marek Duszkiewicz BUSTINOV
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 21:12:15
2020-06-07 14:32:46
Piotr Mroczka HAUST M
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 21:12:25
2020-06-06 11:06:06
Aleksandra Kochańska CORNETTO
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 350 zł
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 21:12:29
2020-06-05 22:15:38
Jakub Foks A.M. PITAGORA
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 350 zł
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 350 zł
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
  • 1x 8/N 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 550 zł
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 20:16:36
2020-06-05 20:03:53
Kornelia Kaczmarczyk BRYZA
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 20:16:46
2020-06-05 20:02:52
Bernadetta Bytnar MÓJ BASK
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 21:12:46
2020-06-05 20:02:23
Kaja Klejnowska DOMINO
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 21:12:51
2020-06-05 16:50:38
Julia Prasoł CALL ME 7
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 21:12:56
2020-06-05 15:17:54
Bartosz Gotner CASTELLO BRANCO
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 2x T10/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 12:12:48
2020-06-05 12:04:20
Kacper Niewiadomski SEPTEMBER HIT
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 350 zł
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 12:13:05
2020-06-05 11:44:33
Jagoda Niewiadomska LIROCCA BLUE OSPA
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T11/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 12:13:09
2020-06-05 11:43:39
Jagoda Niewiadomska ORCHIDEA
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T11/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 07:57:43
2020-06-05 11:35:34
Kornelia Cholewa KOKAINA HIPPICA
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 12:13:21
2020-06-05 11:33:41
Alicja Gunia EHROS
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 7/P 110 cm/z jokerem art. 269 pula nagród 450 zł
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 12:13:25
2020-06-05 07:27:10
Joanna Pomiankowska KENIUS RV
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 12:13:28
2020-06-05 07:26:48
Joanna Pomiankowska KANSAS RV
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 12:13:32
2020-06-05 07:26:25
Joanna Pomiankowska JACTION BREAKER RV
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 350 zł
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 400 zł
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 21:13:01
2020-06-04 18:22:31
Iga Krawczyk RASCINA
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 350 zł
  • 1x T12/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/z jokerem art. 269 pula nagród 450 zł
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 16:22:23
2020-06-04 13:27:48
Inga Radwańska LAND FEAR
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:37:31
2020-06-03 20:37:08
Zofia Litwin GRATKA
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 16:22:50
2020-06-03 20:36:07
Oliwia Bieda BEGONIA
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 16:22:53
2020-06-03 20:33:00
Anna Gorczyńska SAWANA
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 16:22:58
2020-06-03 20:32:21
Bartosz Kut CONLOU
  • 1x 3/C 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 18:01:58
2020-06-03 20:15:21
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 350 zł
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 400 zł
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 350 zł
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
  • 1x 7/P 110 cm/z jokerem art. 269 pula nagród 450 zł
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 16:23:08
2020-06-03 20:00:52
Piotr Poluchowicz SPIRIT
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T12/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 16:23:11
2020-06-03 20:00:20
Alan Poluchowicz MAGIC
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T10/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 16:23:15
2020-06-03 19:56:39
Maja Łukasik P'CONTIFAX
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T12/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 16:23:22
2020-06-03 19:53:10
Natalia Michałowska BARONET
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 350 zł
  • 1x 7/P 110 cm/z jokerem art. 269 pula nagród 450 zł
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 16:23:25
2020-06-03 19:52:20
Dominika Strąk LET ME FLY
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 350 zł
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 350 zł
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
  • 1x 8/N 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 550 zł
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 16:23:28
2020-06-03 19:51:48
Dominika Strąk FELLOW -TAR
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 350 zł
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 350 zł
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 400 zł
  • 1x 8/N 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 550 zł
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-03 17:42:15
2020-06-03 15:36:12
Robert Kukułka BONSAI
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 350 zł
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:37:43
2020-06-01 22:22:59
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 400 zł
  • 1x 3/C 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 13:53:55
2020-06-01 22:22:04
Łukasz Kut KOLIBRA
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 400 zł
  • 1x 3/C 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 13:53:54
2020-06-01 22:21:39
Łukasz Kut CHACCO-TWO
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 400 zł
  • 1x 3/C 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 20:00:23
2020-06-01 14:19:23
Małgorzata Jemioło AURA-M
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę czasu reg B aneks 5
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Barszczewska Laura BPK podkarpackie
2008 (JM.)
Brak
2. Bartoszek Oktawia WKJ Lublin Sj KARINO
2007 (JM.)
brak
3. Bieda Oliwia UKJ Lalin
2005 (JM.)
brak
4. Boś Bartosz WKJ Lublin SJ Karino
S
O013547
5. Bytnar Bernadetta UKJ Promyk
2005 (JM.)
Brak
6. Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
S
O023447
7. Cholewa Kornelia Sj Piker
2005 (JM.)
Brak
8. Chwała Maria KJ Leśna Wola
2005 (JM.)
Brak
9. Cigan Martin Jazdecka Spolocnost Bechera Stropkov
10. Czyż Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
O036160
11. Dubiel Kamil BPK
12. Dul Mateusz Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
13. Duszkiewicz Gabriela BPK
S
brak
14. Duszkiewicz Hubert BPK
2007 (JM.)
15. Duszkiewicz Marek KJ Leśna Wola
S
O002545
16. Foks Jakub WKJ Lublin
2005 (JM.)
O042767
17. Furgał Nikola Maria JKS Pogórze
2007 (JM.)
Brak
18. Gajko Natalia Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
1999 (MJ.)
O029333
19. Gierlach Monika BPK
2001 (MJ.)
20. Gil Zuzanna BPK
2003 (J.)
brak
21. Gorczyńska Anna UKJ Lalin
2003 (J.)
O039732
22. Gotner Bartosz WKJ Lublin
2009 (Mł.)
O056137
23. Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice
S
0014016
24. Halys-Urban Paulina Kj Palomino
S
Brak
25. Janas Olga KJ Leśna Wola
2018 (Mł.)
O047476
26. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
2002 (J.)
O034025
27. Kaczmarczyk Kornelia UKJ Promyk
2007 (JM.)
brak
28. Kalita Hanna WKJ Lublin / SJ Karino
2003 (J.)
O043927
29. Klejnowska Kaja Uczniowski Klub Jeździecki Promyk
S
brak
30. Kluz Weronika Kj Palomino
2007 (JM.)
Brak
31. Kochańska Aleksandra WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (JM.)
O046245
32. Kostera Amelia Kj Palomino
2005 (JM.)
Brak
33. Krawczyk Iga WKJ Lublin
2003 (J.)
O049981
34. Kruk Gracja WKJ Lublin
S
O025731
35. Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
S
O000318
36. Kut Bartosz UKJ Lalin
S
O009034
37. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
38. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
39. Litwin Zofia UKJ Lalin
2006 (JM.)
brak
40. Łukasik Maja WKJ Lublin SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O050851
41. Maluga Julia KJ Leśna Wola
2003 (J.)
O049967
42. Miazga Agata WKJ Lublin / SJ Piker
2003 (J.)
O041392
43. Michałowska Natalia WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2004 (J.)
O042649
44. Mroczka Piotr JKS Pogórze
S
O025333
45. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O022705
46. Novotný Ján JK Novoteam Abrahámovce
S
03331
47. Owczorz Adriana Brak
2007 (JM.)
Brak
48. Owczorz Nikola Brak
2002 (J.)
Brak
49. Pawłowska Julia BPK
2000 (MJ.)
O050858
50. Pawłowska Olga Klub Jeździecki Equireno
2006 (JM.)
O055510
51. Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (MJ.)
O048543
52. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
53. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
54. Pojmaj Blanka WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (JM.)
O047724
55. Poluchowicz Alan WKJ Lublin / SJ Zadębie Logistics Center
2009 (Mł.)
O054495
56. Poluchowicz Piotr WKJ Lublin / Zadębie Logistics Center
S
O054496
57. Pomiankowska Joanna KS Jumping Team Wiercany
S
O003873
58. Poziomkowska Julia WKJ Lublin
2006 (JM.)
O044883
59. Prasoł Julia KJ Leśna Wola
2004 (J.)
O049968
60. Radwańska Inga UKJ Lalin
2004 (J.)
brak
61. Sitek Alina JKS Pogórze
S
62. Smiechowska Sara KJ PALOMINO
2007 (JM.)
Brak
63. Stępień J'02 Oliwia WKJ Lublin / SJ Bałkanówka
2002 (J.)
O047718
64. Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O038177
65. Strukowska Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
O046248
66. Sulowska Karolina WKJ Lublin SJ KARINO
2006 (JM.)
brak
67. Swół Dagmara JKS POGÓRZE
68. Szypiło Julia Klub Jeździecki Equireno
2002 (J.)
Brak
69. Tokarz Amelia -
2005 (JM.)
brak
70. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
71. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
72. Uchwat Sławomir JKS Pogórze
S
O001137
73. Uchwat Sławomir JKS Pogórze
74. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
75. Wach Inga Soymax Horse Team
2001 (MJ.)
O038870
76. Walas Ewa KJ Leśna Wola
S
O017426
77. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

61

A.M. PITAGORA HAN POL 2003 Wałach kasztanowata/178 F: Stakkato
M: V-Acorda / Voltaire
K009845 431312318603
2.

90

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
K020891 616009630152111
3.

70

AL CAPONE Slovak Warmblood SVK 2014 Gelding bay/183 F: Chazar
M: Equus Alouette
9884
4.

67

ALABAMA MŁP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Barnaba
M: Astra
K027728 -
5.

93

AMARETTO SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Rammstein
M: Andorra / Solo Dancer
K027722 616009580428014
6.

97

ANABELL MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/170 F: Emetyt
M: Arka
brak 616006580273713
7.

72

ANTHONOV SP POL 2014 Wałach skarogniada/156 F: Hippika Koh-I-Nor OS
M: Angela austr. / Aloube Z
brak
8.

75

ARA SP POL 2010 klacz siwa/173 F: LIBERADO
M: ARKADIA
brak 616009610159410
9.

66

ARIA SP POL 2014 Klacz gniada/- F: Palermo
M: Arizona
Brak -
10.

34

ASTERIX MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa F: Mefisto
M: Astoria
brak
11.

38

AURA-M SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/173 F: Liberatto P
M: Astra
K027522 616009690062814
12.

96

AURORA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/162 F: Awans
M: Attyka
Brak 616006630021714
13.

30

BALLINACLOUGH ORPHEUS KUC CONNEMARA POL 2012 Klacz siwa/kuc:144 F: Builders Delight
M: Osmara Schueracher
brak brak
14.

81

BALLYGLASS PEPPA CONEMARA POL 2009 klacz siwa/kuc:147 F: SILVER SHADOW
M: CLOCHANARD BELLE
BRAK M3-372100400023408
15.

49

BARONET PKSP POL 2015 Wałach gniada/166 F: Elvaro
M: B Geraldien
brak
16.

43

BEGONIA SP POL - Klacz siwa/- F: --
M: --
brak --
17.

88

BERGIL WLKP POL 2006 wałach gniada/173 F: El Bundy
M: Brenda
Brak Brak
18.

112

Bergsteiger HOL niemcy 2016 wałach gniady/165 F: Balou du Rouet
M: / Paramo K
19.

41

BONSAI WLKP POL 2013 Ogier gniada F: Faust Z / Furiozo II
M: Balanga / Landjonker S
K025690
20.

25

BRYZA ŚLĄSKA POL 2002 Klacz ciemnogniada/158 F: Brawo
M: NN
brak brak
21.

73

BUSTINOV SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/164 F: Ustinov KWPN
M: Boni M / Lando
brak
22.

35

CAIPIRINHA WESTFALSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Cottonclub
M: Stutbuch
brak
23.

63

CALL ME 7 HOL GER 2009 Klacz siwa/172 F: Contact Me /
M: Fire Girl /
K018310 DE421000214009
24.

68

CAMPARI KWPN POL 2007 Wałach kasztanowata/175 F: UP TO DATE
M: MAY FAIR
K017985 528003000702846 104ZU01
25.

132

CANDY NN POL 2009 Klacz gniada/167 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
26.

94

CANTER BS OLD POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendor I
M: H-Lord Like / Lord
K022518 DE418185824611
27.

76

CARTOGRAN BLUE OLDENBURSKA POL 2010 wałach siwa/173 F: Cartogran
M: Chaccina
Brak DE418184013110
28.

120

Casco F:
M:
29.

64

CASTELLO BRANCO OLD. POL 2008 Wałach gniada/168 cm F: Cassin
M: Politese d'Ete
K014299 DE418181202208
30.

39

CHACCO-TWO OLD GER 2009 Wałach siwa/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Casablanca / Capitan Paul I
K019325 DE418184089909
31.

86

CHACITOL - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
32.

128

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Dżahil
M: Cyweta
brak
33.

16

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dżahil/Luron
M: Cyweta/Vittorio
K025209
34.

71

CLIPS HANNOVER SVK 2013 Mare grey/170 F: Clinton I
M: Esta Mae
9885
35.

45

CONLOU OLD GER 2011 Ogier dereszowata/- F: Contendros / Contendro I
M: Namula / Balou Du Rouet
K019324 DE418184047611
36.

60

CORNETTO OLDBG HUN 2007 Wałach gniada/167 F: Cornet Obolensky
M: Furosy / Furioso ||
75257 K025925 103XS43
37.

118

COSTELLO KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Luidam / Guidam
M: Roxette / Corland
K012156 528003000705888 104CL20
38.

123

COUNTRY G 2004 ciemnogniada F: Caruso Gut
M: Harka
39.

111

CRAZY LOVE OS niemcy 2014 klacz kasztan F: Canabis / Contender
M: Leinanie / Landgold
K029418 DE418180048614
40.

124

Darkness White F:
M:
41.

103

DIARADA DE SEMILLY Deutsches Sportpferd POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Diego de Semilly
M: Lavera
brak brak
42.

62

DOMINO MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada/175 F: Barnaba
M: Doga
brak brak
43.

82

DON CARLOS WLKP. POL 2007 Wałach kasztanowata F: Powój
M: Damulka / Miami Springs
K015283
44.

55

EHROS KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Zahros R
M: Zatinka
brak
45.

89

EL NINO KWPN POL 2010 Wałach gniada/166 F: -
M: -
brak brak
46.

51

FELLOW -TAR KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: Chello III VDL
M: Margriet / Flemmingh
K024121
47.

99

FIGA KUC FELIŃSKI POL 2014 klacz myszata/kuc:140 F: Boston
M: Fiolka
Brak Brak
48.

101

FILADELFIA SP POL 2001 Klacz gniada/160 F: ***,
M: *****
999 999
49.

84

GRANICA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 24.07.1999 klacz srokata/159 F: Hiacynt
M: Gromada
Brak 009 63 00806 99
50.

15

GRATKA SP POL -- Klacz gniada/- F: -
M: -
- -
51.

109

GUZZI-V KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Indoctro / Capitol I
M: Bekarla V / Indorado
K021378 528003201104228
52.

77

HARAGORN SP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Almanzor L /
M: Honda /
brak 98765
53.

80

HARCEPAN MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: Boston
M: Hawajka
K027310 616006580269011
54.

59

HAUST M SP POL 2016 Wałach gniada/160 F: Italian
M: Honda
brak 616 999 63 01219 16
55.

100

HEBRA ŚL POL 2013 klacz siwa/165 F: N
M: N
Brak Brak
56.

119

IMAGO KWPN NED 2013 Wałach siwa/176 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Blenchi-A / Emilion
K025297 528003201300191
57.

108

Incredible KWPN HOL 2013 wałach kasztan/169 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Alcira / Indoctro
K023359 528003201305311
58.

58

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 Wałach gniada/165 F: Action Breaker /
M: D Livia RV /
K025969 -
59.

104

JAVALLI HDH KWPN POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL
M: Charyzma Z / Cream Top
K027319 -
60.

110

Jetoulon Van De Rietvenne KWPN POL 2014 Wałach gniada/175 F: Etoulon
M: Enjoy Balia / Indoctro
K028176 528003201407554
61.

116

JOLLY JUMPER KWPN NED 2014 Wałach gniada/169 F: Arezzo VDL
M: Bodena / A Hold up Premier
K027575
62.

107

Jornian Blue F KWPN HOL 2014 WAŁACH SIWY/172 F: ZIRROCO BLUE
M: / Canturano
K028572 528003201400251
63.

95

JULINKA KWPN NED 2014 Klacz gniada/164 F: Kannan /
M: Odermus R /
brak -
64.

117

JUPITER KWPN NED 2014 Wałach gniada/175 F: Quasimodo
M: Fyrona van Hilsberg
brak 528003201407407
65.

57

KANSAS RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/- F: Kannan
M: G Star RV
brak -
66.

114

Karanza KWPN holandia 2015 wałach gniada/169 F: Eldorado
M: / Pharaon xx
67.

115

KAREZZO KWPN POL 2015 Ogier kasztanowata/173 F: Arezzo VDL
M: Geranda
brak
68.

106

Kelvin Nita KWPN 2015 gniady F: Dakar VDL
M: / Landlord
69.

130

Kendra F:
M:
70.

56

KENIUS RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
brak -
71.

20

KOKAINA HIPPICA OLDENBURSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada/168 F: Kannan
M: La Silla
K027005 DE418180093914
72.

40

KOLIBRA NIEM. SPORT. GER 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera / Lesohto
K020907 DE456370249411
73.

42

LAND FEAR SP POL 2004 Wałach gniada/170 F: nn
M: nn
brak brak
74.

105

LARISA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/172 F: Empire
M: Laureatka L
Brak 616009661273813
75.

125

Le Balou hs F:
M:
76.

50

LET ME FLY OLD POL 2014 Wałach gniada/165 F: Lyjanero
M: Lacanda / Lenardo
K027478
77.

53

LIROCCA BLUE OSPA KWPN POL 2016 Klacz siwa/169 F: Zirocco Blue vdl
M: Ospa Clever girl
111 111
78.

113

Loreley Express KWPN holandia 2016 wałach kasztan/165 F: Global express
M: / Quaprice
79.

122

Lutana F:
M:
80.

47

MAGIC KUC POL 2012 Wałach skarogniada/kuc:139 F: NN
M: Maggy
Brak
81.

37

MASTER SP POL 2014 wałach siwa/165 F: Justus
M: Malta
Brak 61600963064214
82.

98

MEGAN KUC POL 2007 Klacz gniada F: Kuc
M: Kuc
Brak
83.

91

MICENTO SP POL 2009 Wałach siwa/- F: Dobel's Cento / Capitol I
M: Mirabel / Darling 2
K018018 616009630240109
84.

26

MÓJ BASK OO POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Ganges
M: Mu-Deneb
brak POL090000006997
85.

36

OKARYNA DZ PKSP POL 2015 Klacz siwa/165 F: CARLOS DZ
M: OLIMPIADA
BRAK 616009580103915
86.

54

ORCHIDEA SP POL 2016 Klacz gniada/170 F: Talent Charboniere
M: Olimpia II
111 111
87.

87

ORCHIDEA KG SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Concretto
M: Orli Baja KG
Brak Brak
88.

48

P'CONTIFAX PKSP POL 2011 Wałach ciemnogniada/164 F: Rotmistrz
M: Paloma
K021555
89.

121

penelopa F:
M:
90.

79

PLEBAN MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/mk:156 F: Plaster
M: NN
Pol 006580592606 12811
91.

22

RASCINA HANOWERSKA POL 2006 Klacz kasztanowata/170 F: Rascin
M: Wonda
Brak
92.

69

REBELIA OS POL 2014 Klacz gniada F: Rammstein
M: Walburga/Werther
brak
93.

92

REBELIANT SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Van Gogh
M: Reballa
brak brak
94.

44

SAWANA SP POL 2011 Klacz srokata/140 F: Sadam
M: Alaska
K027698 -
95.

33

SENQUEST SP POL 2015 wałach skarogniada/173 F: Qulester
M: Seniora
Beak Brak
96.

52

SEPTEMBER HIT OLDENBURSKA POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Sadomant
M: Stutbuch 1
1111 1111
97.

46

SPIRIT PKSP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Love Affair
M: Sangria
Brak
98.

3

SURPRISE BALOU OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Barielle / Balou Du Rouet
K020908 DE418185042812
99.

65

TEKSAS KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:148 F: Wersal
M: Tasmania
Brak POL 013 58 01174 05
100.

78

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tessa / Oltkamp
K025557 616009580523313
101.

102

UMERA SP POL 2016 klacz kasztanowata/mk:155 F: N
M: N
Brak Brak
102.

126

Ustin F:
M:
103.

131

VALMONT FEIVEL SŁOWACKA SVK 2005 Wałach siwa F: ABC
M: ABC
K12345
104.

74

VENTURA SP POL 2005 Klacz gniada/mk:156 F: ARACONIT
M: VENUS
K009816 POL009610141505
105.

127

VERNON OLD POL 2011 Wałach siwa F: Van Helsing / Valentino
M: Funny Affair / Love Affaif
K021064 DE418182535711
106.

129

Vernon F:
M:
107.

85

WENECJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL O5.06.2014 klacz ciemnogniada/160 F: Awans
M: Warisa
Brak 616 009 63 01323 14
108.

83

WIKI TRK. POL 2009 Klacz gniada F: Emis
M: Wiroza
K019631
Rider Club
Competition
Prize
Duszkiewicz Marek KJ Leśna Wola
150
SUM:
150.00
Foks Jakub WKJ Lublin
80
SUM:
80.00
Krawczyk Iga WKJ Lublin
150
SUM:
150.00
Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
150
200
80
200
200
300
SUM:
1130.00
Kut Bartosz UKJ Lalin
250
SUM:
250.00
Kut Ewa UKJ Lalin
250
100
SUM:
350.00
Kut Łukasz UKJ Lalin
150
SUM:
150.00
Pomiankowska Joanna KS Jumping Team Wiercany
100
SUM:
100.00
Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
80
100
SUM:
180.00
Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
80
120
100
150
SUM:
450.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
120
SUM:
120.00
Wach Inga Soymax Horse Team
120
120
SUM:
240.00
Wysocki Łukasz WKJ Lublin
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barszczewska Laura
BPK podkarpackie
COSTELLO (118)
2020-06-21
1
2020-06-21
1
Lutana (122)
2020-06-19
1
2020-06-19
1
2020-06-20
14
2020-06-20
10
Bartoszek Oktawia
WKJ Lublin Sj KARINO
2020-06-19
1
2020-06-19
20
2020-06-20
6
2020-06-20
2020-06-21
6
2020-06-21
9
Bieda Oliwia
UKJ Lalin
BEGONIA (43)
2020-06-19
14
2020-06-19
16
2020-06-20
16
2020-06-20
16
2020-06-21
5
2020-06-21
16
Boś Bartosz
WKJ Lublin SJ Karino
2020-06-19
2
2020-06-19
3
2020-06-20
23
2020-06-20
20
2020-06-21
6
2020-06-21
Bytnar Bernadetta
UKJ Promyk
2020-06-19
1
2020-06-19
16
2020-06-20
1
2020-06-20
3
2020-06-21
6
2020-06-21
Chojnowski Mateusz
Klub Jeździecki Equireno
2020-06-19
16
2020-06-19
2020-06-20
15
2020-06-20
27
2020-06-21
18
2020-06-19
7
2020-06-20
18
2020-06-21
17
Cholewa Kornelia
Sj Piker
2020-06-19
17
2020-06-19
2020-06-20
20
2020-06-20
7
2020-06-21
4
Chwała Maria
KJ Leśna Wola
BERGIL (88)
2020-06-19
14
2020-06-19
2020-06-20
4
2020-06-20
23
2020-06-21
18
Cigan Martin
Jazdecka Spolocnost Bechera Stropkov
Casco (120)
2020-06-20
9
2020-06-20
25
2020-06-21
11
penelopa (121)
2020-06-21
20
2020-06-20
15
2020-06-20
19
Czyż Dominika
WKJ Lublin
2020-06-20
7
2020-06-20
4
2020-06-21
Dubiel Kamil
BPK
2020-06-21
2
2020-06-21
14
2020-06-19
10
2020-06-19
2020-06-21
11
2020-06-21
13
Dul Mateusz
Bez Przynależności Klubowej
ANABELL (97)
2020-06-20
11
2020-06-20
11
2020-06-21
13
2020-06-21
Duszkiewicz Gabriela
BPK
2020-06-19
1
2020-06-19
1
Vernon (129)
2020-06-20
14
2020-06-20
22
Duszkiewicz Hubert
BPK
Ustin (126)
2020-06-20
17
2020-06-20
2020-06-21
5
2020-06-21
Duszkiewicz Marek
KJ Leśna Wola
2020-06-19
1
2020-06-19
Vernon (129)
2020-06-21
2
150
2020-06-21
11
Foks Jakub
WKJ Lublin
2020-06-19
4
2020-06-19
3
80
2020-06-20
7
2020-06-20
9
2020-06-21
14
Furgał Nikola Maria
JKS Pogórze
AURORA (96)
2020-06-19
14
2020-06-19
1
2020-06-20
18
2020-06-20
1
2020-06-21
7
2020-06-21
Gajko Natalia
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2020-06-19
8
2020-06-19
11
2020-06-20
17
2020-06-20
2020-06-21
12
2020-06-21
Gierlach Monika
BPK
Kendra (130)
2020-06-20
10
2020-06-20
1
2020-06-21
10
2020-06-21
Gil Zuzanna
BPK
REBELIA (69)
2020-06-19
17
2020-06-19
20
2020-06-20
8
2020-06-20
2020-06-21
5
2020-06-21
Gorczyńska Anna
UKJ Lalin
SAWANA (44)
2020-06-19
7
2020-06-19
2020-06-20
10
2020-06-20
5
2020-06-21
4
2020-06-21
5
Gotner Bartosz
WKJ Lublin
2020-06-19
14
2020-06-19
2020-06-20
8
2020-06-20
2
2020-06-21
20
Gunia Alicja
KJ Equistro Wierzawice
EHROS (55)
2020-06-19
1
2020-06-19
8
2020-06-20
6
2020-06-20
18
2020-06-21
16
Halys-Urban Paulina
Kj Palomino
2020-06-19
22
2020-06-19
5
2020-06-20
8
2020-06-20
14
2020-06-21
27
2020-06-21
13
UMERA (102)
2020-06-19
24
2020-06-19
16
2020-06-20
13
2020-06-20
21
2020-06-21
14
2020-06-21
Janas Olga
KJ Leśna Wola
EL NINO (89)
2020-06-19
2020-06-19
4
2020-06-20
10
2020-06-20
28
2020-06-21
24
Jemioło Małgorzata
KJ Leśna Wola
AURA-M (38)
2020-06-19
23
2020-06-19
5
2020-06-20
14
2020-06-20
33
2020-06-21
25
Kaczmarczyk Kornelia
UKJ Promyk
BRYZA (25)
2020-06-19
22
2020-06-19
1
2020-06-20
1
2020-06-20
1
2020-06-21
1
2020-06-21
1
Kalita Hanna
WKJ Lublin / SJ Karino
2020-06-19
18
2020-06-19
2020-06-20
10
2020-06-20
24
2020-06-21
17
2020-06-21
15
Klejnowska Kaja
Uczniowski Klub Jeździecki Promyk
DOMINO (62)
2020-06-19
14
2020-06-19
2020-06-20
15
2020-06-20
29
2020-06-21
22
2020-06-21
15
Kluz Weronika
Kj Palomino
FIGA (99)
2020-06-19
24
2020-06-19
1
2020-06-20
10
2020-06-20
2020-06-21
2020-06-21
Kochańska Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Piker
2020-06-19
21
2020-06-19
18
2020-06-20
13
2020-06-20
18
2020-06-21
14
Kostera Amelia
Kj Palomino
HEBRA (100)
2020-06-19
20
2020-06-19
16
2020-06-20
1
2020-06-20
10
2020-06-21
3
2020-06-21
Krawczyk Iga
WKJ Lublin
RASCINA (22)
2020-06-20
1
2020-06-20
1
150
2020-06-21
10
2020-06-21
Kruk Gracja
WKJ Lublin
2020-06-19
21
2020-06-19
9
2020-06-20
18
2020-06-20
31
2020-06-21
22
Kukułka Robert
LKJ Solec Bieruń
BONSAI (41)
2020-06-19
1
150
2020-06-19
1
200
2020-06-20
3
80
2020-06-20
1
200
2020-06-21
1
200
2020-06-21
1
300
Kut Bartosz
UKJ Lalin
CONLOU (45)
2020-06-19
4
2020-06-20
8
2020-06-20
5
2020-06-21
5
2020-06-21
1
250
Kut Ewa
UKJ Lalin
2020-06-19
4
2020-06-19
2
2020-06-20
4
2020-06-20
1
250
2020-06-21
3
100
Kut Łukasz
UKJ Lalin
2020-06-19
2020-06-19
6
2020-06-20
7
2020-06-20
2020-06-21
2
150
KOLIBRA (40)
2020-06-19
8
2020-06-19
5
2020-06-20
6
2020-06-20
7
2020-06-21
7
Litwin Zofia
UKJ Lalin
GRATKA (15)
2020-06-19
21
2020-06-19
16
2020-06-20
1
2020-06-20
12
2020-06-21
12
2020-06-21
Łukasik Maja
WKJ Lublin SJ Strong Riders
2020-06-19
7
2020-06-20
29
2020-06-21
19
2020-06-21
24
Maluga Julia
KJ Leśna Wola
2020-06-19
9
2020-06-19
10
2020-06-20
7
2020-06-20
11
2020-06-21
23
2020-06-21
17
Miazga Agata
WKJ Lublin / SJ Piker
WIKI (83)
2020-06-19
2
2020-06-19
2
2020-06-20
34
2020-06-20
2020-06-21
4
Michałowska Natalia
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
BARONET (49)
2020-06-19
15
2020-06-19
2020-06-20
32
2020-06-20
30
2020-06-21
20
Mroczka Piotr
JKS Pogórze
HAUST M (59)
2020-06-19
5
2020-06-19
6
2020-06-20
2
2020-06-20
25
2020-06-21
10
2020-06-21
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
2020-06-19
5
2020-06-19
14
2020-06-20
3
2020-06-20
21
2020-06-21
28
2020-06-19
15
2020-06-19
12
2020-06-21
3
2020-06-20
16
2020-06-20
2020-06-19
22
2020-06-19
16
2020-06-21
10
2020-06-20
20
2020-06-20
Novotný Ján
JK Novoteam Abrahámovce
2020-06-20
20
2020-06-21
9
2020-06-20
12
2020-06-21
8
CLIPS (71)
2020-06-20
6
2020-06-20
17
2020-06-21
13
2020-06-21
3
Owczorz Adriana
Brak
GRANICA (84)
2020-06-20
17
2020-06-20
19
2020-06-21
2020-06-21
Owczorz Nikola
Brak
WENECJA (85)
2020-06-20
1
2020-06-20
8
2020-06-21
6
2020-06-21
8
Pawłowska Julia
BPK
ARA (75)
2020-06-21
8
2020-06-21
9
Pawłowska Olga
Klub Jeździecki Equireno
VENTURA (74)
2020-06-21
7
2020-06-21
Pierz Barbara
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2020-06-19
11
2020-06-19
8
2020-06-20
30
2020-06-20
10
2020-06-21
11
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
2020-06-19
19
2020-06-19
12
2020-06-20
15
2020-06-21
19
2020-06-19
6
2020-06-19
2020-06-20
16
2020-06-20
6
2020-06-21
5
MICENTO (91)
2020-06-19
3
2020-06-20
8
2020-06-21
6
2020-06-19
12
2020-06-19
19
2020-06-20
25
2020-06-21
21
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
ARIA (66)
2020-06-19
2020-06-20
4
2020-06-20
24
2020-06-21
19
2020-06-21
26
ALABAMA (67)
2020-06-19
7
2020-06-19
7
2020-06-20
4
2020-06-20
19
2020-06-21
6
Pojmaj Blanka
WKJ Lublin / SJ Piker
CAMPARI (68)
2020-06-19
1
2020-06-19
2020-06-20
2
2020-06-20
2020-06-21
2
Poluchowicz Alan
WKJ Lublin / SJ Zadębie Logistics Center
MAGIC (47)
2020-06-19
1
2020-06-19
13
2020-06-20
22
2020-06-21
1
2020-06-20
2020-06-21
15
Poluchowicz Piotr
WKJ Lublin / Zadębie Logistics Center
SPIRIT (46)
2020-06-19
18
2020-06-19
Pomiankowska Joanna
KS Jumping Team Wiercany
2020-06-19
23
2020-06-19
2020-06-20
21
2020-06-20
2020-06-21
2020-06-21
8
2020-06-19
10
2020-06-19
2020-06-20
2020-06-20
12
2020-06-21
25
2020-06-19
11
2020-06-19
9
2020-06-20
10
2020-06-21
3
100
JULINKA (95)
2020-06-19
15
2020-06-19
12
2020-06-20
13
2020-06-21
5
2020-06-21
15
Poziomkowska Julia
WKJ Lublin
PLEBAN (79)
2020-06-19
18
2020-06-19
13
2020-06-20
15
2020-06-20
26
2020-06-21
11
2020-06-21
1
Prasoł Julia
KJ Leśna Wola
2020-06-19
9
2020-06-19
2020-06-20
2020-06-20
9
2020-06-21
12
Radwańska Inga
UKJ Lalin
2020-06-19
19
2020-06-19
2020-06-20
1
2020-06-20
21
2020-06-21
17
2020-06-21
23
Sitek Alina
JKS Pogórze
KAREZZO (115)
2020-06-20
22
2020-06-20
2020-06-21
7
Smiechowska Sara
KJ PALOMINO
MEGAN (98)
2020-06-19
6
2020-06-19
2020-06-20
2020-06-20
5
2020-06-21
2020-06-21
Stępień J'02 Oliwia
WKJ Lublin / SJ Bałkanówka
COUNTRY G (123)
2020-06-20
24
2020-06-21
2020-06-21
21
2020-06-20
3
Strąk Dominika
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2020-06-19
3
2020-06-19
20
2020-06-20
9
2020-06-20
3
80
2020-06-21
10
2020-06-19
13
2020-06-19
13
2020-06-20
5
2020-06-20
19
2020-06-21
3
100
Strukowska Dominika
WKJ Lublin
2020-06-20
1
2020-06-20
5
2020-06-21
1
2020-06-21
26
Sulowska Karolina
WKJ Lublin SJ KARINO
2020-06-19
23
2020-06-19
1
2020-06-20
14
2020-06-20
1
2020-06-21
6
2020-06-21
Swół Dagmara
JKS POGÓRZE
CANDY (132)
2020-06-21
9
2020-06-21
1
Szypiło Julia
Klub Jeździecki Equireno
LARISA (105)
2020-06-19
1
2020-06-19
12
2020-06-20
17
2020-06-20
22
2020-06-21
13
2020-06-21
21
Tokarz Amelia
-
MASTER (37)
2020-06-19
1
2020-06-20
13
2020-06-21
2
2020-06-21
18
2020-06-20
9
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2020-06-19
17
2020-06-19
2020-06-21
9
2020-06-19
5
2020-06-19
16
2020-06-21
7
Uchwat Robert
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2020-06-19
21
2020-06-20
6
2020-06-20
13
2020-06-21
4
2020-06-21
6
JUPITER (117)
2020-06-19
9
2020-06-20
15
2020-06-21
12
2020-06-21
4
COSTELLO (118)
2020-06-19
3
80
2020-06-20
16
IMAGO (119)
2020-06-19
2
120
2020-06-19
1
2020-06-20
3
100
2020-06-21
2
150
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze
2020-06-20
19
2020-06-20
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze
2020-06-20
4
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
GUZZI-V (109)
2020-06-19
6
2020-06-19
2
120
2020-06-20
17
2020-06-19
17
2020-06-20
12
2020-06-21
16
2020-06-19
15
2020-06-19
2020-06-20
23
2020-06-21
23
2020-06-19
4
2020-06-19
2020-06-20
14
2020-06-20
2020-06-21
16
2020-06-21
2020-06-19
3
2020-06-19
2020-06-20
12
2020-06-20
Karanza (114)
2020-06-19
6
2020-06-19
2020-06-20
28
2020-06-21
12
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze
2020-06-20
11
2020-06-20
11
Wach Inga
Soymax Horse Team
2020-06-19
4
2020-06-19
11
2020-06-20
2
120
2020-06-21
22
2020-06-20
2
120
2020-06-21
9
Walas Ewa
KJ Leśna Wola
ADELANO (90)
2020-06-19
10
2020-06-19
10
2020-06-20
14
2020-06-21
8
Wysocki Łukasz
WKJ Lublin
2020-06-20
27
2020-06-20
26
2020-06-21
7
TOLEDO (78)
2020-06-20
5
2020-06-20
2
150
2020-06-21
4

Number of Riders: 77

Number of Horses: 108

The sum of prizes: 3 500.00

Competition results developed by: Uchwat Team
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201105, JKS Pogórze)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl