Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie ZO1* + ZR
Glinik Zaborowski, 20-22 września 2019r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
137 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 20:55:43
2019-09-16 20:55:43
Paulina Kołodziej IT`S TOULON VE
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
136 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 20:54:14
2019-09-16 20:54:14
Marika Uchwat EL NINO
  • 1x R4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 450 zł
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1500 zł
135 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 20:52:58
2019-09-16 20:52:25
Sławomir Uchwat CLIFF
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
134 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 20:51:23
2019-09-16 20:51:23
Sławomir Uchwat GUZZI-V
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
133 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 20:50:35
2019-09-16 20:50:35
Katarzyna Uchwat JORNIAN
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
132 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 20:49:58
2019-09-16 20:49:58
Katarzyna Uchwat GIEJELLE FOMIA
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
131 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 20:49:13
2019-09-16 20:49:13
Katarzyna Uchwat JETOULON
  • 2x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
130 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 20:14:15
2019-09-15 20:32:03
Jagoda Kudlicka SUPRISE
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
  • 1x 5/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA o nagrodę sklepu EQUISHOP dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 2000 zł
  • 1x 6/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę Burmistrza Gminy Strzyżów zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2500 zł
  • 1x 8/C (ZO) 135 cm/Finał Średniej Rundy o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły z rozgrywką art.238.2.2 pula nagród 5000 zł
128 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:17:50
2019-09-15 17:52:55
Kaja Sosnowska TORINO
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
127 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 17:14:06
2019-09-15 16:09:13
Krzysztof Złocki MEDAL
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
126 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 17:13:58
2019-09-15 16:08:44
Krzysztof Złocki CHAMANII
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
124 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 17:16:46
2019-09-13 21:36:33
Olga Janas WAKAT
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:17:58
2019-09-13 16:47:34
Kaja Sosnowska MY LORD
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
122 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:18:01
2019-09-13 16:47:10
Kaja Sosnowska CHAPEAU BAS
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
120 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:05:39
2019-09-12 19:26:19
Agata Studencka- Wójcik HARINDA
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:32:20
2019-09-12 15:22:05
Olga Soboń DONNA
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 2x R3/L (ZR) 100 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 2x R5/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 20:17:01
2019-09-12 09:58:09
Damian Ostręga FELINE
  • 1x 8/C (ZO) 135 cm/Finał Średniej Rundy o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły z rozgrywką art.238.2.2 pula nagród 5000 zł
115 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 12:35:29
2019-09-12 07:11:44
Natalia Koziarowska LAUSANNE 65
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
114 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:01:18
2019-09-11 18:38:41
Albert Ornat CAMARO
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
113 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:00:48
2019-09-11 16:58:01
Łukasz Sordyl STELINUS
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1500 zł
  • 1x 7/N (ZO) 125 cm/Finał Małej Rundy o nagrodę BANKU SPÓŁDZIELCZEGO STRZYŻÓW zwykły art.238.2.1 pula nagród 3000 zł
112 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:00:42
2019-09-11 16:57:11
Łukasz Sordyl CONTENTO
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1500 zł
  • 1x 7/N (ZO) 125 cm/Finał Małej Rundy o nagrodę BANKU SPÓŁDZIELCZEGO STRZYŻÓW zwykły art.238.2.1 pula nagród 3000 zł
111 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:00:38
2019-09-11 16:07:33
Albert Ornat BURBON
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
110 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:00:33
2019-09-11 09:10:50
Agnieszka Karcz ZAGOŃCZYK
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
109 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:00:31
2019-09-11 09:05:53
Agnieszka Karcz ZAWIEJKA
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
108 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:00:26
2019-09-11 09:03:19
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
106 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:00:23
2019-09-10 21:12:28
Aleksandra Dudek RASCINA
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
105 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:00:18
2019-09-10 21:11:33
Dominika Czyż CANTER BS
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
104 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:00:15
2019-09-10 21:11:01
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
103 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:00:11
2019-09-10 17:40:42
Katarzyna Romanko XYZ
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
102 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:00:01
2019-09-10 15:37:11
Emilia Romanek GOLD CHAMPION
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x R4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 450 zł
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1500 zł
  • 1x R7/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 600 zł
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 06:59:56
2019-09-10 14:16:08
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
100 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 06:59:51
2019-09-10 13:30:53
Kornelia Kurleto COME ON DONE Z
  • 1x 5/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA o nagrodę sklepu EQUISHOP dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 2000 zł
99 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:28:24
2019-09-10 10:49:02
Rafał Walaszek NIL
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
98 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:28:21
2019-09-10 10:15:35
Rafał Walaszek SAKRAMENTO PROGRES
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:28:19
2019-09-10 10:15:15
Rafał Walaszek CARTAGINA
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
96 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:28:18
2019-09-10 10:14:39
Rafał Walaszek CARLZIN
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
95 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:28:17
2019-09-10 09:14:48
Marzena Tylka DAARISIE
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x R4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 450 zł
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1500 zł
94 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:28:15
2019-09-09 23:15:58
Julia Dąbrowska DESAND
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
93 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:28:13
2019-09-09 23:15:36
Izabella Kisielowska FOKUS
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
92 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:36
2019-09-09 21:02:49
Piotr Rachwał MY FUNNY VALENTINE
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1500 zł
  • 1x 7/N (ZO) 125 cm/Finał Małej Rundy o nagrodę BANKU SPÓŁDZIELCZEGO STRZYŻÓW zwykły art.238.2.1 pula nagród 3000 zł
91 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:34
2019-09-09 21:01:57
Piotr Rachwał CHACCO BOY 7
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x R4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 450 zł
  • 1x R6/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 450 zł
90 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:28
2019-09-09 20:39:51
Grzegorz Nowak CARAT
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:26
2019-09-09 20:39:06
Grzegorz Nowak OLIMPIA
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:23
2019-09-09 20:38:30
Grzegorz Nowak CASSILAND CR
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:20
2019-09-09 20:38:04
Grzegorz Nowak CORRIDA
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:17
2019-09-09 20:37:31
Grzegorz Nowak LARCASS CR
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:10
2019-09-09 20:19:39
Sławomir Szlachta KARMA BS
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:08
2019-09-09 20:19:17
Sławomir Szlachta GAVI
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:05
2019-09-09 20:18:54
Sławomir Szlachta FIJI
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:03
2019-09-09 18:55:25
Oliwia Kutermak VIDAR M
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
81 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:01
2019-09-09 18:02:25
Robert Kukułka BONSAI
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:22:59
2019-09-09 16:59:34
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1500 zł
  • 1x R7/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 600 zł
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:22:57
2019-09-09 14:51:27
Weronika Apanasewicz OSTIANA
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:22:54
2019-09-09 14:50:07
Przemysław Gorczowski CONNET DU ROUET
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:06:50
2019-09-09 00:11:38
Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:06:54
2019-09-08 18:36:48
Ida Wiechowska ERROLL
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:07
2019-09-08 17:57:35
Weronika Jagoda BACARDIA
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 2x R3/L (ZR) 100 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x R5/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:10
2019-09-08 16:02:53
Krzysztof Leśniak QUATTRO HIPPICA
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:14
2019-09-08 16:02:33
Krzysztof Leśniak DIARADOS 7
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:17
2019-09-08 16:01:28
Małgorzata Jaworska ATOS
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:20
2019-09-08 12:57:37
Patrycja Żachowska TITAN 12
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:23
2019-09-08 12:54:01
Matylda Dębska AGITACJA
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x R3/L (ZR) 100 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x R4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 450 zł
  • 1x R6/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 450 zł
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:26
2019-09-08 10:30:31
Kinga Kościarz ATLANTO
  • 2x R3/L (ZR) 100 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 2x R5/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:28
2019-09-07 23:15:29
Bianka Pięta COYOTE UGLY V
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:32
2019-09-07 21:09:48
Michał Kaźmierczak CRISTALL
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:35
2019-09-07 21:08:23
Michał Kaźmierczak QUIWITI
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:37
2019-09-07 21:05:46
Michał Kaźmierczak DAMA DE PIQUE
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:40
2019-09-07 21:05:16
Michał Kaźmierczak CORONADO BLUE NF
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:44
2019-09-07 21:04:36
Małgorzata Koszucka INOUT W
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:47
2019-09-07 21:01:13
Małgorzata Koszucka BENGRAF
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:50
2019-09-07 09:36:32
Grzegorz Faber COLSOUS HBC
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:55
2019-09-07 09:34:19
Grzegorz Faber STACORRADO
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:57
2019-09-07 09:33:50
Grzegorz Faber CARAMELLA
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:08:06
2019-09-06 09:42:38
Sławomir Szlachta N-QUIRRADO
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 2x R3/L (ZR) 100 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 2x R5/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:08:10
2019-09-05 19:17:05
Julia Kapcia FORGET ME NOT 3
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:08:18
2019-09-05 19:16:42
Julia Kapcia COSTELLO
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:11
2019-09-05 13:32:58
Krzysztof Wójcik INDIGO R.T
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:14
2019-09-05 13:32:27
Agata Studencka- Wójcik ARDITO W.
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:17
2019-09-04 20:35:52
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:19
2019-09-04 20:35:19
Aleksandra Czerska ALMANZO
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:22
2019-09-04 20:34:54
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:25
2019-09-03 22:27:43
Wiktoria Klimasz ŁOTYSZ TOP
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 2x R3/L (ZR) 100 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 2x R5/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:30
2019-09-03 10:01:54
Magdalena Dłużyńska OMEN
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 2x R3/L (ZR) 100 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x R5/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:35
2019-09-03 10:00:03
Wiktoria Penar DARCO J
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:39
2019-09-03 09:59:34
Anna Gorczyńska SAWANA
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:49
2019-09-03 09:01:44
Jarosław Koziarowski CARINTENDER
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:52
2019-09-03 09:01:17
Jarosław Koziarowski CHENET
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 21:03:33
2019-09-02 10:36:03
Bartosz Kut CONLOU
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 21:03:22
2019-09-02 10:35:43
Łukasz Kut KOLIBRA
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 21:03:35
2019-09-02 10:35:25
Łukasz Kut CHACCO-TWO
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 21:03:25
2019-09-02 10:34:29
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 06:59:45
2019-09-01 21:01:42
Katarzyna Romanko SHAMANKA
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 20:52:31
2019-09-01 20:22:48
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 21:15:32
2019-09-01 16:46:03
Maria Brańka Borja CLINT EASTER
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 20:52:14
2019-09-01 16:45:41
Maria Brańka Borja CAMILLA 139
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 20:52:10
2019-09-01 11:15:09
Zofia Okuła COLORADO
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 20:14:00
2019-08-31 19:52:51
Ewa Zimny MAXIMUS
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x R4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 450 zł
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1500 zł
  • 1x 7/N (ZO) 125 cm/Finał Małej Rundy o nagrodę BANKU SPÓŁDZIELCZEGO STRZYŻÓW zwykły art.238.2.1 pula nagród 3000 zł
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:18:08
2019-08-25 19:30:49
Artur Kufel JASTINE
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:18:11
2019-08-25 19:30:28
Artur Kufel ELANO
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:18:19
2019-08-25 10:38:27
Joanna Pomiankowska KANSAS RV
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:18:23
2019-08-25 10:38:05
Joanna Pomiankowska GIRL RV
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:18:27
2019-08-25 08:31:36
Joanna Tłuszcz PRINCE REBELLE
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:18:29
2019-08-25 08:30:45
Joanna Tłuszcz FIGARO
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:18:32
2019-08-24 20:01:09
Sylwia Gilowska DABLIN W
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:18:35
2019-08-24 20:00:37
Wiktoria Hojda I LOVE YOU DU BEAUMONT
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 12:44:30
2019-08-24 19:59:46
Nikola Gburyk COCO LADY
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:56
2019-08-24 19:59:18
Tomasz Plewa ADELANO
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:19:08
2019-08-24 19:58:33
Tomasz Plewa REBELIANT
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:19:12
2019-08-24 19:57:50
Tomasz Plewa LAOS KG
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:19:15
2019-08-24 19:57:13
Tomasz Plewa MICENTO
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:19:18
2019-08-24 19:56:25
Tomasz Plewa BONIEK
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:19:39
2019-08-23 19:53:13
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/L (ZR) 100 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x R5/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. 10 MINUT
2. Apanasewicz Weronika OJK Barcice
2001 (J.)
O045721
3. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
4. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
5. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
6. Czyż Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
O036160
7. Dąbrowska Julia KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
.
8. Dębska Matylda Uczniowski Klub Sportowy OSTOJA
2000 (MJ.)
O039265
9. Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice
S
O014116
10. Dłużyńska Magdalena niezrzeszony
S
brak
11. Dudek Aleksandra WKJ Lublin
2002 (J.)
O036638
12. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
13. Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O033508
14. Gilowska Sylwia KJ Leśna Wola
O042557
15. Gorczowski Przemysław Ojk Barcice
S
Brak
16. Gorczyńska Anna UKJ Lalin
2003 (J.)
O039732
17. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O034202
18. Jagoda Weronika Klub Jeździecki Mszana Górna
2006 (JM.)
Brak
19. Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
O024181
10200526
20. Kapcia Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O020094
21. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (MJ.)
O019434
22. Kaźmierczak Michał Klub Sportowy Verso La Natura
S
O001402
23. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
1999 (MJ.)
O027312
24. Klimasz Wiktoria Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2002 (J.)
O048232
25. Kołodziej Paulina JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2001 (J.)
O028744
26. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
27. Kostrzewski Zbigniew KJ SK Krzywopłoty
S
O000276
28. Koszucka Małgorzata Klub Sportowy Verso La Natura
S
0009341
29. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
30. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
31. Kudlicka Jagoda WKJ LUBLIN SJ WINNERS
S
O019092
32. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
33. Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
S
O000318
34. Kuptel Małgorzata KJ Rock Horses
S
O019672
35. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (JM.)
O044772
36. Kut Bartosz UKJ Lalin
S
O009034
37. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
38. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
39. Kutermak Oliwia KJ Facimiech
2001 (J.)
O026013
40. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
41. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
42. Okuła Zofia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2001 (J.)
O032987
43. Ornat Albert kjk szary michałowice
S
O012478
44. Ornat Albert St. KS KJK Szary Michałowice
S
O012478
45. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki
S
O020977
46. Penar Wiktoria UKJ Lalin
2003 (J.)
O031838
47. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (JM.)
O048322
48. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
49. Pomiankowska Joanna KS Jumping Team Wiercany
S
O003873
50. Rachwał Piotr KJ Szary Michałowice
S
O025098
51. Romanek Emilia WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O031281
52. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
53. Soboń Olga UKS Ostoja Klikowa
2000 (MJ.)
O039262
54. Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
S
O023004
55. Sosnowska Kaja Kielecki KJ
S
O013932
56. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
57. Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi
S
O009705
58. Szlachta Sławomir Klub Jeździecki Just Riding
S
O001889
59. Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
S
O001889
60. Tłuszcz Joanna KJ Stow. Manor House Dziedzictwo
S
O002288
61. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
62. Uchwat Katarzyna POL
S
10057985
63. Uchwat Marika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2005 (JM.)
O040968
64. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
65. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
S
O007732
66. Wiechowska Ida WLKS Krakus Swoszowice
S
O043223
67. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
68. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
S
O000706
69. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
70. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
71. Zimny Ewa KJK Elizar
S
O019033
72. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

74

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
O: Aleksandra Czerska
B: Wioletta Swoboda
K026583
2.

4

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
K020891
3.

55

AGITACJA Polski Koń Szkachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/168 F: Sprint
M: Amanita
O: Marcin Goraus
B: Głąb Andrzej
K027109 616009570114409
4.

73

ALMANZO WESTF GER 2015 Wałach gniada/165 F: Almanzor L
M: Dolina / Cooper
O: Aleksandra Czerska
B: -
K027838
5.

71

ARDITO W. KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Lancelot / Voltaire
M: Mirea Fortuna / Abantos
O: Agata Studencka
B:
K010223 5280030507620 104GC72
6.

56

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada/172 F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
O: Andrzej Kościarz
B: Herbert Mayer
K021916 DE431316584509
7.

53

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Bijou Be
M: Amazonka- Polsmak
O: Krzysztof Koziarowski
B: Kosmowski Jan
K025877 616 009 57 01456 13
8.

50

BACARDIA HOL POL 2014 Klacz kasztanowata/0 F: Baracuda
M: Una V
O: T. Jagoda
B: X
Brak DE421000187114
9.

63

BENGRAF WLKP POL 2010 Ogier siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: SK Racot
K017910 616007610059110
10.

36

BONIEK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Landacord L
M: Boni M / Lando
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
K020889
11.

84

BONSAI WLKP POL 2013 Ogier gniada F: Faust Z / Furiozo II
M: Balanga / Landjonker S
O: Elżbieta Wrona
B: Elżbieta Wrona
K025690
12.

114

BURBON OLD POL 2012 Wałach ciemnogniada/173 F: Bernini (ex Vigourous Z) / Vigo D'Arsouilles
M: Politesse d'Ete / Italic des Salines
O: Agnieszka Labudzik
B: Malgorzata Siergiej
K020914 DE418182531712 105RJ52
13.

142

CALIFORNIA HIPPICA OS POL 2011 Klacz gniada F: Conthargos
M: Loubette
O: z
B: E. Kostrzewska
K023063
14.

16

CAMARO HANN POL 2012 Wałach siwa F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
O: Katarzyna Kieljan Mączka
B: Marta Roszkiewicz Heizer
K021568 DE431316686312
15.

41

CAMILLA 139 Holsztyńska GER 2010 Klacz gniada/174 F: Caretino / Caletto II
M: Rioletta / Coronado
O: Piotr Brańka
B: Meier Thiess
K026983 421000155210 105UV20
16.

109

CANTER BS OLD POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendor I
M: H-Lord Like / Lord
O: Dominika Czyż
B: Sławomir Szlachta
K022518 DE418185824611
17.

66

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa F: Cathanos
M: Andorra
O: Marcin Gronkowski
B: Niemcy
K024772
18.

93

CARAT HOL POL 2014 Wałach kara/- F: -
M: -
O: Leslaw Sarachmann
B: -
- -
19.

79

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
O: Urszula Koziarowska
B: Gestüt Lewitz
K019953 DE418184009810
20.

99

CARLZIN SP POL 2012 Wałach gniada/. F: Zidan
M: Carmen-Polsmak / Adrian
O: -
B: -
K023268
21.

100

CARTAGINA OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Carlos DZ
M: Caren
O: Agata Drewiczewska
B: Kamil Dubiel
K024708
22.

138

Casalito F:
M:
O:
B:
23.

91

CASSILAND CR HOL POL 2012 Wałach gniada/. F: Cassilano
M: M-Landjunga / Landjunge
O: Leslaw Sarachman
B: -
K025173 -
24.

144

CATHALEYA HIPPICA OS GER 2010 KLACZ kaszt F: CASSINI II / Capitol I
M: QUA / QUIDAM DE REVEL
O: KOSTRZEWSKI ZBIGNIEW
B: KOSTRZEWSKI ZBIGNIEW
K022324 DE418181685010
25.

94

CHACCO BOY 7 Westfalska POL 2010 Wałach gniada/175 F: Chacco-Blue
M: Karediama
O: Piotr Rachwał
B: Gestut Lewitz
K020853 DE441411519510 105GS32
26.

47

CHACCO-TWO OLD GER 2009 Wałach siwa F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Casablanca / Capitan Paul I
O: Łukasz Kut
B:
K019325 DE418184089909
27.

122

CHAMANII HOL POL 2014 Klacz siwa/169 F: Chaman
M: Banda / Cartani
O: Krzysztof Złocki
B: -
K026855 DE421000083014
28.

127

CHAPEAU BAS OLD NED 2011 Ogier siwa/173 F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
O: Kaja Sosnowska Niemczuk
B: -
K021676 DE418182524111
29.

80

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
O: Urszula Koziarowska
B: Roma Kosicka
K014155 DE421000318808 104DE21
30.

135

CLIFF Holszt GER 2011 Wałach siwa F: COSIDO
M: NOBLESSE 26/ LIMBUS
O: Katarzyna Uchwat
B: NIEMCY
K025263 DE421000117311
31.

42

CLINT EASTER KWPN NED 2007 Wałach siwa/178 F: Clinton
M: Viramee
O: Piotr Brańka
B: xxx
K024630 528003000701691
32.

105

COCO CHANEL DE LAUBRY Z BWP BEL 2012 Klacz gniada/. F: Cornet Obolensky
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
O: Agnieszka Cebulak
B: Belgia
K024586 -
33.

39

COCO LADY OLD POL 2010 Klacz siwa/176 F: -
M: -
O: Bogdan Gburyk
B: Silke & Guenter Lueders ZG
K016394 DE421000014810
34.

40

COLORADO SP POL 2010 Wałach kasztanowata/178 F: Madison
M: Call girl
O: Okuła Jacek
B: Gardyjas Ryszard
K017489 616098200005485
35.

64

COLSOUS HBC Holsztyn GER 2007 Wałach siwa/167 F: COLMAN
M: SANS-SOUCIS
O: MIROSLAW MICHALAK
B: NIEMCY
K012288 DE421000239107
36.

104

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
O: MOBI Sp. z o. o. Sp. k.
B: Zangersheide
K024515 Z575707 104NM78
37.

46

CONLOU OLD GER 2011 Ogier dereszowata F: Contendros / Contendro I
M: Namula / Balou Du Rouet
O: Bartosz Kut
B:
K019324 DE418184047611 105LQ44
38.

81

CONNET DU ROUET OLD GER 2010 Klacz siwa F: Cartogran
M: Paschubet
O: Przemysław Gorczowski
B: Paul Shockemohle
Brak
39.

83

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Bożena Srokosz
B: Johann & Peter Lass
K022288 DE421000213411
40.

115

CONTENTO WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calido / Cantus
M: Jung Laissez Faire / For Pleasure
O: Nowostyl Mirosław Sordyl
B: Montis Sp. z o. o.
K018339 DE441411589710
41.

61

CORONADO BLUE NF HOLS DEU 2012 Wałach ciemnogniada F: Connor
M: Ann
O: M.Kazmierczak
B: .
K025667
42.

90

CORRIDA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Corrido / Contender
M: Jill III / Landgraf I
O: Lesław Sarachman
B:
K017012 DE421000176009
43.

69

COSTELLO KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Luidam / Guidam
M: Roxette / Corland
O: Urszula Kapcia
B: Windstra Wekema
K012156 528003000705888 104CL20
44.

57

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
O: Ramona Kałwa
B: Viegard Stutteri ApS
K027228 208333200607257
45.

58

CRISTALL OLD POL 2012 Wałach siwa/. F: Cristallo I
M: Escada / Escudo I
O: Michał Kazmierczak
B: -
K022341 -
46.

98

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
O: Marzena Tylka
B:
K014332 528083000807158
47.

31

DABLIN W SP POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Quaterman
M: Doxa / Cedros
O: Sylwia Gilowska
B: Jacek Wilczyński
K015619 brak
48.

60

DAMA DE PIQUE HOLS POL 2011 Klacz ciemnogniada/1 F: Casall
M: ,
O: Mirosław Radomski
B: ,1
1
49.

77

DARCO J KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Roko / Iroko
O: Elżbieta Penar
B:
K014647 528003000802829
50.

97

DESAND SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
O: Maciej Stopa
B: Jacek Soska
K017300 616009570101609
51.

52

DIARADOS 7 Oldenburg POL 2012 Wałach gniada/170 F: Diarado
M: Chella Girll
O: Krzysztof Koziarowski
B: Gestii Lewitz
K025388 DE418185063412
52.

121

DONNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz siwa/168 F: Hetman
M: Duklejka
O: Ewa Goraus
B: Ewa Goraus
K028396 POL 009 57 00637 07
53.

136

EL NINO KWPN NED 2009 Wałach gniada/- F: Kashmir van Schuttershof
M: Mantana / Glennridge
O: Jan Greve
B: Holandia
K024160 528003200912846 104GY84
54.

26

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
O: Robert Stasiuk
B: -
K016424 528003200907210
55.

49

ERROLL SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: Landacord
M: Eroica
O: Krzysztof Koziarowski
B: ECO Abi
K017239 POL009510124907
56.

130

FELINE KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
O: Aleksandra Cebulak
B: Stal Everse
K019230 528003201011701 105GN12
57.

30

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Fiorella / Elvis
O: Jarosław Tłuszcz
B:
K011042 POL009670048206 103FS52
58.

86

FIJI - POL 2013 Klacz gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
Brak - -
59.

96

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama / Calato
M: Feola / Lavendel
O: Ilona Palka- Kisielowska
B: SK Nowielice
K018645 616009640024810
60.

68

FORGET ME NOT 3 KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Querly Elvis / Querlybet Hero
M: Wantos / Cantos
O: Urszula Kapcia
B:
K023977 528003201002166 104ZV26
61.

87

GAVI - POL - Klacz gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
Brak -
62.

132

GIEJELLE FOMIA KWPN NLD 2011 Klacz siwa F: BUGATTI VDL
M: TIEJELLE FOMIA/ VOLTAIRE
O: WŁODZIMIERZ UCHWAT
B: HOLANDIA
K023416 528003201106739
63.

28

GIRL RV KWPN NED 2011 Klacz gniada/165 F: Quality Time / Quantum
M: Quality Time / Quantum
O: Anna Cebulak
B: Stoeterij Renken
K021259 528003201105142
64.

106

GOLD CHAMPION SP POL 2009 Wałach gniada F: Candiavolo
M: Gerida
O: Mariusz Romanek
B: Rudiger Wassibauer
K019867 616009690172109
65.

37

GUIDAM KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
O: MK
B:
K023214 528003201101092
66.

134

GUZZI-V KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Indoctro / Capitol I
M: Bekarla V / Indorado
O: Robert Kędzior
B:
K021378 528003201104228
67.

120

HARINDA KWPN POL 2012 Klacz gniada/168 F: Eldorado van de Zeshoek
M: Karinda
O: Agnieszka Rubinowicz- Szurman
B: Xxx
Brak Brak
68.

43

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
O: Agencja Reklamowa Punkt s. c.
B: G. L. Dirksen-Hoksbergen
K023810 528003201209132
69.

32

I LOVE YOU DU BEAUMONT BWP POL 2008 Klacz kasztanowata/. F: Domino de Moyon
M: Ti Fany du Beaumont / Skippy II
O: -
B: -
K015620
70.

70

INDIGO R.T KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma / Stakkato
M: Uzette / Heartbreaker
O: Agata Studencka-Wójcik
B: HBC Stal BV
K027292 528003201304556
71.

62

INOUT W KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Montender
M: Easy LeenxCarambole
O: M.Koszucka ,D.Schrade
B: JW Greeve
1 1
72.

137

IT`S TOULON VE KWPN NED 2013 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Tilla/lux
O: Anna Kołodziej
B: J.van Elp
K024397 528003201300196
73.

48

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
O: Urszula Koziarowska
B: Ludo Philippaerts
K019090 056002W00290662
74.

25

JASTINE SP POL 2005 Klacz kara/- F: Ever For Pleasure / Espri
M: Jurta / Firstgraaf
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K012855 POL009580422305
75.

131

JETOULON KWPN POL 2014 Wałach gniada/175 F: Etoulon
M: a
O: Albert von Unen
B: holandia
brak brak
76.

133

JORNIAN KWPN NED 2014 Wałach siwa/170 F: Zirroco Blue /
M: -
O: Sławomir Uchwat
B: -
brak -
77.

27

KANSAS RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/- F: Kannan
M: G Star RV
O: -
B: Stoeterij Renken
brak -
78.

139

Kanzas F:
M:
O:
B:
79.

88

KARMA BS - POL 2014 Klacz kasztanowata/- F: -
M: -
O: -
B: -
Brak - -
80.

145

Kismet Hippica 2014 F:
M:
O:
B:
81.

44

KOLIBRA Niem.sport. POL 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera/Lestho
O: Bartosz Kut
B: Niemcy
K020907
82.

143

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara/172 F: Kannan
M: Con Chita Hippica
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023065 DE418182528212
83.

140

Kylie F:
M:
O:
B:
84.

34

LAOS KG SP POL 2014 Wałach siwa/167 F: Coriano's Ass
M: Lav Baja KG
O: Karol Komin
B: Grzegorz Komin
K026149 brak
85.

89

LARCASS CR HOL GER 2012 Wałach kasztanowata F: Larcon
M: Sarina
O: Leslaw Sarachmann
B: X
K025181
86.

119

LAUSANNE 65 HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Larimar
M: S-Catania / Caretino
O: Natalia Koziarowska
B: -
K021560
87.

75

ŁOTYSZ TOP SP POL 2002 Wałach gniada F: CZUWAJ
M: ŁADNA
O: Bartłomiej Przybyś
B: Dariusz Waligórski
brak POL 009 57 01535 02
88.

72

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
89.

11

MAXIMUS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dream Girl / Rhytmus
O: Ewa Zimny
B: Remigiusz Makowski
K024723 616009660670013
90.

123

MEDAL M. POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
O: Wioletta Gubała
B: Jacek Sawicki
K011796 POL006660449206 104ZP50
91.

35

MICENTO SP POL 2009 Wałach siwa/- F: Dobel's Cento / Capitol I
M: Mirabel / Darling 2
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
K018018 616009630240109
92.

95

MY FUNNY VALENTINE WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Dilmar / Maram
M: Carmen / Karbit
O: Piotr Rachwał
B: Józef Charyton
K021285 616007520056712
93.

126

MY LORD WESTF POL 2012 Ogier siwa/173 F: Mylord Carthago/ Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
O: Leo Jans
B: Karol Niemczuk
K021638 DE 441410044613
94.

67

N-QUIRRADO SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Qulester
M: Nikita
O: Barbara Gaweł
B: Barbara Gaweł
K027103 brak
95.

102

NIL M. POL 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Minaret
M: Niwa
O: Jakub Bochenek
B: Zzzz
K024709
96.

92

OLIMPIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Glatega / Atego
O: Leslaw Sarachmann
B:
K023863 DE433330406210
97.

76

OMEN Małopolska POL 2013 Wałach gniada/165 F: Europ
M: Opcja
O: Bogusław Mazerant
B: Bogusław Mazerant
brak brak
98.

82

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
O: Aleksandra Kawa
B: SK Nowielice
K019191 616009640025810 105IC19
99.

38

PETIT A PETIT WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: anama / Clear To Jump St Gyvan Z
O: Marta Dettlaff
B: SK Racot
K023305 616007610118212
100.

29

PRINCE REBELLE SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/111 F: Pauillac
M: -
O: Joanna Tłuszcz
B: -
K026545 -
101.

141

PRZERWA NA RÓWNANIE F:
M:
O:
B:
102.

51

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 Wałach gniada/170 F: Quidam's Rubin / Quidam de Rev
M: Hippica / Heartbreaker
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K020970 DE418182536311
103.

59

QUIWITI HOL POL 2012 Klacz kasztanowata/170 F: Quiwi Dream
M: Super Inge x Alcatraz
O: B.Adamus
B: 1
1 1
104.

110

RASCINA HAN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rascin / Ramiro
M: Wonda / Wanderbursch II
O: Aleksandra Dudek
B: DCD
K016201 DE431310067906
105.

33

REBELIANT SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Van Gogh
M: Reballa
O: Stadnina Koni Leśna Wola
B: Stadnina Koni Leśna Wola
brak brak
106.

101

SAKRAMENTO PROGRES SP POL 2012 Wałach gniada F: Bockman's Looping
M: Saksonia
O:
B:
K025333
107.

78

SAWANA SP POL 2011 Klacz srokata/140 F: Sadam
M: Alaska
O: -
B: -
K027698 -
108.

13

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
O: Katarzyna Romanko
B:
K016729 616009570139909
109.

65

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada F: Spartacus
M: Rainbow II
O: Faber Grzegorz
B: Niemcy
K024809
110.

116

STELINUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Stella / El Bundy
O: Łukasz Sordyl
B: SK Racot
K023945 616009610116311
111.

129

SUPRISE SP POL 2005 Wałach gniada F: Santos / Guidam
M: Disco Di / Dietmar
O: Jagoda Kudlicka
B: Jan Sołtysiak
K010000 POL009610220705 103CU05
112.

45

SURPRISE BALOU OLD POL 2012 Klacz inna F: Spartacus
M: Barielle/Balou du Rouet
O: Bartosz Kut
B: Gestut Lewitz
K020908
113.

54

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
O: Patrycja Żachowska
B: PJM Smith
K022421 528003000712487 105XI88
114.

108

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Casilio
M: Tessa
O: Łukasz Wysocki
B: Andrzej Szeremeta
K025557
115.

125

TORINO SP POL 2006 Wałach gniada/mk:158 F: Acorino
M: Tercja-Toyota
O: Kaja Sosnowska
B: Janasz Jadwiga
K010424 11107
116.

85

VIDAR M SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Cassilio/ Cassini I
M: Vitara / Le Voltaire
O: Joanna Kutermak
B: SK Moszna
K027038 -
117.

107

XYZ HOL POL 2009 Wałach izabelowata/170 F: A
M: A
O: Abc
B: Abc
Brak A
118.

111

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K012109 POL009580166907
119.

113

ZAGOŃCZYK SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Zawiejka
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K026082 616 009 58 02809 13
120.

112

ZAWIEJKA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Love Affair/
M: Zwiewka/
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
10 MINUT
2019-09-20
Apanasewicz Weronika
OJK Barcice
OSTIANA (82)
2019-09-20
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2019-09-20
2019-09-20
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
2019-09-20
2019-09-20
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
MAGNUS (72)
2019-09-20
ALMANZO (73)
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
Czyż Dominika
WKJ Lublin
CANTER BS (109)
2019-09-20
2019-09-20
Dąbrowska Julia
KJK Szary Michałowice
DESAND (97)
2019-09-20
2019-09-20
Dębska Matylda
Uczniowski Klub Sportowy OSTOJA
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
Dettlaff Marta
JKS Fer Więckowice
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
Dłużyńska Magdalena
niezrzeszony
OMEN (76)
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
Dudek Aleksandra
WKJ Lublin
RASCINA (110)
2019-09-20
2019-09-20
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
Gburyk Nikola
KJ Leśna Wola
2019-09-20
2019-09-20
Gilowska Sylwia
KJ Leśna Wola
2019-09-20
2019-09-20
Gorczowski Przemysław
Ojk Barcice
2019-09-20
2019-09-20
Gorczyńska Anna
UKJ Lalin
SAWANA (78)
2019-09-20
2019-09-20
Hojda Wiktoria
KJ Leśna Wola
2019-09-20
2019-09-20
Jagoda Weronika
Klub Jeździecki Mszana Górna
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
Jaworska Małgorzata
WLKS Krakus Swoszowice
ATOS (53)
2019-09-20
2019-09-20
Kapcia Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-09-20
2019-09-20
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
ZADYMKA (111)
2019-09-20
ZAWIEJKA (112)
2019-09-20
2019-09-20
Kaźmierczak Michał
Klub Sportowy Verso La Natura
2019-09-20
QUIWITI (59)
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
Kisielowska Izabella
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
FOKUS (96)
2019-09-20
2019-09-20
Klimasz Wiktoria
Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Kołodziej Paulina
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2019-09-20
2019-09-20
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
ATLANTO (56)
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Kostrzewski Zbigniew
KJ SK Krzywopłoty
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
Koszucka Małgorzata
Klub Sportowy Verso La Natura
INOUT W (62)
2019-09-20
2019-09-20
BENGRAF (63)
2019-09-20
2019-09-20
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2019-09-20
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2019-09-20
2019-09-20
CHENET (80)
2019-09-20
Kudlicka Jagoda
WKJ LUBLIN SJ WINNERS
SUPRISE (129)
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
Kufel Artur
WKJ Lublin
JASTINE (25)
2019-09-20
2019-09-20
ELANO (26)
2019-09-20
Kukułka Robert
LKJ Solec Bieruń
BONSAI (84)
2019-09-20
2019-09-20
Kuptel Małgorzata
KJ Rock Horses
GUIDAM (37)
2019-09-20
2019-09-21
2019-09-22
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2019-09-21
Kut Bartosz
UKJ Lalin
CONLOU (46)
2019-09-20
Kut Ewa
UKJ Lalin
2019-09-20
2019-09-20
Kut Łukasz
UKJ Lalin
KOLIBRA (44)
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
Kutermak Oliwia
KJ Facimiech
VIDAR M (85)
2019-09-20
2019-09-20
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
Nowak Grzegorz
Fundacja KJK Zatoka
2019-09-20
2019-09-20
CORRIDA (90)
2019-09-20
2019-09-20
OLIMPIA (92)
2019-09-20
CARAT (93)
2019-09-20
2019-09-20
Okuła Zofia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2019-09-20
2019-09-20
Ornat Albert
kjk szary michałowice
CAMARO (16)
2019-09-20
Ornat Albert
St. KS KJK Szary Michałowice
BURBON (114)
2019-09-20
2019-09-20
Ostręga Damian
KJ Jan Kosicki
FELINE (130)
2019-09-22
Penar Wiktoria
UKJ Lalin
DARCO J (77)
2019-09-20
2019-09-20
Pięta Bianka
WLKS Krakus
2019-09-20
2019-09-20
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
LAOS KG (34)
2019-09-20
2019-09-20
MICENTO (35)
2019-09-20
BONIEK (36)
2019-09-20
2019-09-20
Pomiankowska Joanna
KS Jumping Team Wiercany
2019-09-20
2019-09-20
GIRL RV (28)
2019-09-20
Rachwał Piotr
KJ Szary Michałowice
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-20
2019-09-21
2019-09-22
Romanek Emilia
WKJ Lublin
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
Romanko Katarzyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-09-20
2019-09-20
XYZ (107)
2019-09-20
2019-09-20
Soboń Olga
UKS Ostoja Klikowa
DONNA (121)
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Sordyl Łukasz
RC Riding Center Sosnowice
CONTENTO (115)
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-21
2019-09-22
STELINUS (116)
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-21
2019-09-22
Sosnowska Kaja
Kielecki KJ
TORINO (125)
2019-09-20
2019-09-20
MY LORD (126)
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-21
2019-09-22
Studencka- Wójcik Agata
Kj Facimiech Wielkie Drogi
2019-09-20
HARINDA (120)
2019-09-20
2019-09-20
Szlachta Sławomir
Klub Jeździecki Just Riding
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Szlachta Sławomir
KJ Just Riding Kielce
FIJI (86)
2019-09-20
2019-09-20
GAVI (87)
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
Tłuszcz Joanna
KJ Stow. Manor House Dziedzictwo
2019-09-20
2019-09-20
FIGARO (30)
2019-09-20
2019-09-20
Tylka Marzena
KJ Facimiech
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-21
2019-09-21
Uchwat Katarzyna
POL
JETOULON (131)
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
JORNIAN (133)
2019-09-20
2019-09-20
Uchwat Marika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
EL NINO (136)
2019-09-21
2019-09-21
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
GUZZI-V (134)
2019-09-20
2019-09-20
CLIFF (135)
2019-09-20
2019-09-20
Casalito (138)
2019-09-20
2019-09-20
Kanzas (139)
2019-09-20
2019-09-20
Kylie (140)
2019-09-20
2019-09-20
Walaszek Rafał
OJK Pod Dębami Inwałd
CARLZIN (99)
2019-09-20
2019-09-20
CARTAGINA (100)
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-20
NIL (102)
2019-09-20
2019-09-20
Wiechowska Ida
WLKS Krakus Swoszowice
ERROLL (49)
2019-09-20
2019-09-20
Więckowska Aleksandra
KJ Rock Horses
HIRO (43)
2019-09-20
Wójcik Krzysztof
KJ Facimiech Wielkie Drogi
2019-09-20
2019-09-20
Wysocki Łukasz
WKJ Lublin
TOLEDO (108)
2019-09-20
2019-09-20
Żachowska Patrycja
KJ Global Świętoszowice
2019-09-20
Zimny Ewa
KJK Elizar
MAXIMUS (11)
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
CHAMANII (122)
2019-09-20
2019-09-20
MEDAL (123)
2019-09-20
2019-09-20

Number of Riders: 72

Number of Horses: 120

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Uchwat Team
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201105, JKS Pogórze)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl