Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:30:34
2019-08-22 09:07:17
Robert Uchwat KAREZZO
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:30:38
2019-08-22 09:03:17
Robert Uchwat IMAGO
  • 2x 6/C 130 cm/zwykły art.238.2.1
  • 2x 9/C 130 cm/zwykły z rozgrywką, art.238.2.2
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:30:41
2019-08-22 09:02:53
Robert Uchwat JUPITER
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:30:44
2019-08-22 09:02:33
Robert Uchwat JOLLY JUMPER
  • 2x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 2x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 20:51:43
2019-08-22 07:39:08
Damian Ostręga SUMIRA
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:30:51
2019-08-22 07:38:25
Sylwia Mazur RIHANA
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:33:49
2019-08-21 19:55:37
Caroline Grochowska CANDY
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:33:53
2019-08-21 19:52:45
Oliwia Baranowska ANA BELLA-A
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:33:55
2019-08-21 19:18:16
Oliwia Bieda SUEZ
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:33:59
2019-08-21 18:36:36
Klara Medygrał SUEZ
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:34:02
2019-08-21 18:30:09
Katarzyna Krywult MARYON DM 2
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:34:05
2019-08-21 17:08:20
Alexandra Bukovinská ČADIZA
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:34:08
2019-08-21 15:18:42
Tamara Dorková MICHEL
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:34:11
2019-08-21 15:08:27
Dominika Slivková GRANIT
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 15:06:08
2019-08-21 15:04:02
Radka Slivková GENTLEMAN M
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 15:03:48
2019-08-21 14:57:51
Radka Slivková PARIS
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:20:25
2019-08-20 23:20:41
Wiktoria Klimasz ŁOTYSZ TOP
  • 2x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:20:07
2019-08-20 16:21:18
Emilia Nowak CHAMANTE
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:34:40
2019-08-19 21:42:14
Piotr Mroczka ALEGRA
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:34:45
2019-08-19 13:47:30
Marta Skrzypczyk POLA
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:34:50
2019-08-19 13:44:39
Kamil Dubiel PASSION VD DONKHOEVE
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:34:55
2019-08-19 13:25:41
Kamil Dubiel KARMANO DM
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:35:48
2019-08-19 13:22:55
Kamil Dubiel JARMILLO L
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:35:06
2019-08-19 13:21:41
Kamil Dubiel JOLLY KARLA V
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:35:10
2019-08-19 11:53:29
Jaroslav Černý GAMBLER " M "
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:35:13
2019-08-19 11:51:54
Slavomíra Černá NOBELIS Z
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, FINAŁ Grand Prix Amatorów
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:07:17
2019-08-19 08:35:03
Aleksandra Rusin IZABELLA
  • 2x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T9/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:35:18
2019-08-19 06:44:28
Sara Smiechowska MEGAN
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:35:22
2019-08-19 06:42:41
Ewa Smiechowska FILADELFIA
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:07:31
2019-08-19 06:41:12
Ewa Smiechowska AVIGEIL
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:07:41
2019-08-18 22:22:18
Monika Dworak PLATON Z IZB
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:07:45
2019-08-18 22:16:59
Zofia Ombach BELLA
  • 1x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:07:49
2019-08-18 22:15:02
Michał Ombach MUSTANG SAN PEPI
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 2x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:07:54
2019-08-18 22:13:42
Mateusz Dul ANABELL
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:07:59
2019-08-18 20:08:32
Ema Hromjáková CLINTON LYSAK
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:08:04
2019-08-18 14:49:28
Gréta Matiová LILI ROSE
  • 2x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 2x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 2x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, FINAŁ Grand Prix Amatorów
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:08:09
2019-08-18 14:48:41
Gréta Matiová FANCY K
  • 2x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 2x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 2x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, FINAŁ Grand Prix Amatorów
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:08:13
2019-08-17 22:06:01
Nikola Owczorz WENECJA
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 1x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T9/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 21:12:23
2019-08-17 19:02:45
Lucia Tarabová RONCEVAL - B
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/C 130 cm/zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 21:12:34
2019-08-17 14:56:17
Julia Pomiankowska NIESPODZIANKA EVITA
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 20:18:48
2019-08-16 20:02:53
Julia Lew MÓJ BASK
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 20:18:50
2019-08-16 20:01:54
Kaja Klejnowska DOMINO
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 20:18:52
2019-08-16 13:16:21
Emilia Hoefler LAURA
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 20:18:53
2019-08-16 13:15:40
Paulina Hoefler SABAT
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 2x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 20:18:55
2019-08-16 10:15:23
Magdalena Dłużyńska OMEN
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:21:18
2019-08-15 16:10:16
Olga Soboń DONNA
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:21:21
2019-08-15 01:02:44
Marek Józef Gryglak JESSICA
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:21:23
2019-08-14 20:47:49
Matylda Dębska AGITACJA
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:21:44
2019-08-14 13:19:42
Antonia Kalman LUNAR
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 1x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:21:49
2019-08-14 13:19:02
Dominik Lorek AVATAR
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T9/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:14:10
2019-08-14 08:48:45
Ján Novotný APPLE JACK
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T9/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:14:14
2019-08-14 08:45:12
Ján Novotný VERDI
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, FINAŁ Grand Prix Amatorów
  • 1x 8/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:14:18
2019-08-13 22:06:31
Gabriela Glinska MON AMI
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T9/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:14:22
2019-08-13 21:54:49
Gabriela Glinska NINTENDOR
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:14:26
2019-08-13 14:51:03
Malwina Zdrzalik DEXTER
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:14:31
2019-08-13 14:49:17
Malwina Zdrzalik KNIRPS JUNIOR
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:15:31
2019-08-13 14:48:06
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:15:33
2019-08-12 23:26:52
Katarína Halušková CHISIONE / LITOŠ 1
  • 2x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, FINAŁ Grand Prix Amatorów
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:15:35
2019-08-12 21:28:14
Radovana Stratilová ZARA
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 2x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 2x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, FINAŁ Grand Prix Amatorów
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:15:33
2019-08-11 23:40:51
Bibiána Majherová ARGOS
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 21:14:23
2019-08-11 19:02:44
Simona Micheľová BUKEFAL
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, FINAŁ Grand Prix Amatorów
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:15:55
2019-08-11 12:59:16
Martina Petruňáková VALISKA DE LA VAULX
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T9/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:16:45
2019-08-11 12:11:57
Barbara Pierz TAHIRA ANGEL
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:22:04
2019-08-10 19:49:44
Katarína Horáková FARINA "M"
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:22:07
2019-08-10 19:28:36
Jana Sabolová CHIQUITA
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:17:54
2019-08-10 18:46:20
Lucia Tarabová DIAMOND OF LOVE
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:22:11
2019-08-09 17:02:12
Michal Sibal AIDANE "S"
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, FINAŁ Grand Prix Amatorów
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:22:14
2019-08-09 17:00:28
Jaroslav Sibal GINGER S
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 2x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:17:44
2019-08-09 16:53:24
Dominika Ščuroková DAYMON WALK "S"
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, FINAŁ Grand Prix Amatorów
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:16:45
2019-08-09 16:41:18
Alexandra Vancova EMPRESS "S"
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 2x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 15:21:35
2019-08-08 23:33:55
Weronika Banaszek ASTERIX
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Banaszek Weronika bpk
S
brak
2. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
Brak
3. Baranowska Oliwia
4. Bieda Oliwia BPK kuj-pom
2008 (Mł.)
Brak
5. Bukovinská Alexandra JK Poprad Švábovce
2003 (J.)
7245
6. Černá Slavomíra JK MIRAGE Spišská Nová Ves
S
182
7. Dębska Matylda Uczniowski Klub Sportowy OSTOJA
2000 (MJ.)
O039265
8. Dłużyńska Magdalena niezrzeszony
S
brak
9. Dorková Tamara JK Poprad Švábovce
2007 (JM.)
8267
10. Dubiel Kamil -
S
-
11. Dudziak Natalia
12. Dul Mateusz BPK pdka
1998 (MJ.)
O041808
13. Duszkiewicz Marek KJ Leśna Wola
S
O002545
14. Dworak Monika BPK pdkp
2002 (J.)
brak
15. Fita Marta WKJ Lublin SJ Winners
16. Glinska Gabriela PARKUR TEAM Kosice
S
none
17. Grochowska Caroline Pistakee Bay Stable
2005 (JM.)
Brak
18. Gryglak Marek Józef JK ŽREBČINEC Velky Šariš
S
4315
19. Halušková Katarína TJ Slávia UVLF Košice
1999 (MJ.)
EP152423
20. Hoefler Emilia WKJ Lublin SJ Karino
2004 (JM.)
O048452
21. Hoefler Paulina WKJ Lublin SJ Karino
1999 (MJ.)
O041805
22. Horáková Katarína UVLF Košice
2002 (J.)
07632
23. Hromjáková Ema Žrebčinec Veľký Šariš
2004 (JM.)
none
10189855
24. Jędruszczak Viktoria
25. Kalman Antonia KS Team Rancho Pcim
2006 (JM.)
Brak
26. Klejnowska Kaja Ucxniowski Klub Jeździecki Promyk
S
brak
27. Klimasz Wiktoria Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2002 (J.)
O048232
28. Kołodziej Paulina JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2001 (J.)
O028744
29. Koprivnak Juraj JK Koprivnak Rafajovce
30. Korenkova Ludvigova Maria Jezdecky Klub Mirage
31. Krywult Katarzyna LKJ Solec Bieruń
2008 (Mł.)
Brak
32. Kudlicka Jagoda WKJ Lublin SJ Winners
S
O019092
33. Lavrov J Sergey Ukraina
34. Lew Julia Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2003 (J.)
brak
35. Lorek Dominik KS Team Rancho Pcim
S
O030777
36. Majherová Bibiána JK Koprivňak Rafajovce
2002 (J.)
025318/7726
37. Matiová Gréta JK DIAMOND
S
3621
38. Mazur Sylwia UKJ Lalin
S
O014017
39. Medygrał Klara BPK kuj-pom
2006 (JM.)
Brak
40. Micheľová Simona JK Koprivňák Rafajovce
2002 (J.)
none
41. Mroczka Piotr JKS Pogórze
1998 (MJ.)
O025333
42. Novotný Ján JK Novoteam Abrahámovce
S
03331
43. Nowak Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2003 (J.)
Brak
44. Ombach Michał BPK(OJ Tango)
2002 (J.)
Brak
45. Ombach Zofia -
2000 (MJ.)
brak
46. Ostręga Damian Kj Jan Kosicki
S
O020977
47. Owczorz Nikola Brak
2002 (J.)
Brak
48. Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (J.)
O048543
49. Pomiankowska Julia Ks Jumping Team Wiercany
2010 (Mł.)
brak
50. Rusin Aleksandra KJ PALOMINO
2005 (JM.)
Brak
51. Sabolová Jana TJ Slávia UVLF Košice
S
3795
52. Ščuroková Dominika Slovak Jumping Academy Presov
S
05029
53. Sibal Jaroslav Slovak Jumping Academy Presov
S
01339
54. Sibal Michal Slovak Jumping Academy Presov
S
02123
55. Sitek Alina JKS Pogórze
S
56. Skrzypczyk Marta Niezrzeszony
S
Brak
57. Slivková Dominika JK Poprad Švábovce
1998 (MJ.)
4451
58. Slivkova Dominika JK Svabovce Poprad
1998 (MJ.)
59. Slivková Radka JK Poprad Švábovce
S
3254
60. Smiechowska Ewa KJ PALOMINO
2005 (JM.)
Brak
61. Smiechowska Sara KJ PALOMINO
2007 (JM.)
Brak
62. Soboń Olga UKS Ostoja Klikowa
2000 (MJ.)
brak
63. Stratilová Radovana JK Slávia Spišská Nová Ves
1998 (MJ.)
none
64. Tarabová Lucia UVLF Košice
S
1465
65. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
66. Uchwat Marika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2005 (JM.)
O040968
67. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
68. Uchwat Robert JKS Pogórze
S
69. Uchwat Sławomir JKS Pogórze
S
O001137
70. Uchwat Sławomir JKS Pogórze
71. Vancova Alexandra Slovaqk Juping Academy Presov
2001 (J.)
6709
72. Witkowska Karolina WKJ Lublin SJ Winners
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

36

AGITACJA Polski Koń Szkachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/168 F: Sprint
M: Amanita
K027109 616009570114409
2.

41

AIDANE S Slovenský Teplokrvník SVK 2006 Klacz siwa F: Marco Pollo
M: Dancing Girl
7644
3.

63

ALEGRA Oldenburska POL 2011 Klacz gniada/174 F: Clinton II
M: Aschley
brak brak
4.

108

ALMON SVK SVK 2008 Wałach gniada/172 F: Alias
M: Montana
8706 Brak
5.

76

ANA BELLA-A SP POL 2015 Klacz gniada/167 F: Marino
M: Antica
Brak Brak
6.

57

ANABELL Małopolska POL 2013 Klacz siwa/170 F: Emetyt
M: Arka
Brak Brak
7.

16

APPLE JACK Slovak Warmblood SVK 2015 Gleiding bay/170 F: Color of Love
M: Equus Alouette
10664
8.

24

ARGOS Czech Warmblood SVK 2003 Gleiding bay/175cm F: Aktív
M: Sarga
203 010 237351703 07668
9.

15

ASTERIX Małopolska POL 2012 Wałach siwa F: Mefisto
M: Astoria
brak
10.

38

AVATAR Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach kasztanowata/168 F: Heban
M: Alabama
Brak Pol616009630024111
11.

53

AVIGEIL SP POL 2008 Klacz kara/175 F: *****
M: ******
***** *******
12.

55

BELLA Hucylska POL 2011 Klacz srokata/kuc:139 F: Luzifer
M: Bajka
brak brak
13.

4

BUKEFAL Slovenský Teplokrvník SVK 2008 Gleiding darkbay/173 F: Barón
M: Fancy K
none 7552
14.

112

Cadiza F:
M:
15.

78

ČADIZA Slovenský Teplokrvník SVK 2010 Mare bay/170 F: Corsinni
M: Csillag
703001612138010 9525
16.

75

CANDY NN POL 2009 Klacz gniada/167 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
17.

104

Cascadello F:
M:
18.

70

CHAMANTE Czeski Gorącokrwisty POL 31.03.2014 Klacz siwa/170 F: Cannavaro
M: Chanel
Brak Brak
19.

40

CHIQUITA Slovak Warmblood SVK 2012 Mare white/170 F: Argento
M: Censes Z
10300
20.

23

CHISIONE / LITOŠ 1 Slovenský Teplokrvník SVK 2004 Gleiding bay/173 F: Litoš
M: Chavtajm-13
703001312100104 6867
21.

97

CLIFF Holszt GER 2011 Wałach siwa F: COSIDO
M: NOBLESSE 26/ LIMBUS
K025263 DE421000117311
22.

51

CLINTON LYSAK Český Teplokrvník SVK 30.4. 2010 Gleiding other/190 cm F: Clinton 1
M: Balance-L
203009226144410 106JZ34
23.

95

CRAZY LOVE 2014 kasztan F:
M:
24.

29

DAYMON WALK S Slovenský Teplokrvník SVK 2009 Klacz siwa F: Marco Pollo
M: Constance
9609
25.

30

DIAMOND OF LOVE Slovak Warmblood SVK 2015 Gleiding bay/160 F: Color of Love
M: Dunka
10387
26.

44

DOMINO Małopolska POL 2009 Wałach gniada/175 F: Barnaba
M: Doga
brak brak
27.

114

Don Diablo F:
M:
28.

34

DONNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz siwa/168 F: Hetman
M: Duklejka
brak POL 009 57 00637 07
29.

100

DRAMA QUENN 2011 F:
M:
30.

93

EL NINO KWPN HOLANDIA 2009 wałach gniady/161 F: Kashmir
M:
31.

28

EMPRESS S Slovenský Teplokrvník SVK 02.06 2010 Gleiding white/161 F: Marco Pollo
M: Conte S
10629
32.

111

Epika SP Polska klacz F: -
M: -
33.

59

FANCY K ST SVK 2004 Klacz biała F: Corelli
M: Fosca
7065
34.

39

FARINA M Slovenský Teplokvník SVK 2014 Mare grey/166 F: Grandcelano M
M: Flavia M
10650 15339
35.

10

FILADELFIA SP POL 2001 Klacz gniada/160 F: ***,
M: *****
999 999
36.

68

GAMBLER M SVKT SVK 2014 Wałach gniada/167 F: Grandcelano M
M: Camey
10648
37.

73

GENTLEMAN M Slovenský Teplokrvník SVK 2012 Gleiding bay/180 F: Grandcelano M
M: Cassiopea
703002782180512 10255
38.

90

Giejelle Fomia KWPN HOL 2011 KLACZ SIWA/175 F: BUGATTI VDL
M: / VOLTAIRE
39.

42

GINGER S Slovenský Teplokrvník SVK 2012 Mare chestnut/183 F: unknow
M: Dancing girl
10630 10630
40.

80

GRANIT Slovenský Teplokrvník SVK 2014 Gleiding bay/180 F: Grandcelano M
M: Polly Gracia
703002782121914 10821
41.

96

Guzzi - V KWPN HOL 2011 WAŁACH KASZTAN/170 F: INDOCTRO
M: / INDORADO
K021378
42.

99

ICOON VDL KWPN NLD 2013 Wałach gniada F: Bubalu VDL / Baloubet Du rouet
M: B Dame VDL / Cardento
K025271 528003201302506
43.

106

Ikar F:
M:
44.

82

IMAGO KWPN NED 2013 Wałach siwa/176 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Blenchi-A / Emilion
K025297 528003201300191
45.

103

It`s Toulon V.E. KWPN HOLANDIA 2013 wałach gniady/170 F: Toulon
M: / Lux
46.

94

IT`S TOULON VE KWPN NED 2013 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Tilla/lux
K024397 528003201300196
47.

52

IZABELLA KUC POL 1993 Klacz izabelowata/kuc: F: Nn
M: Nn
Brak
48.

13

JARMILLO L KWPN POL 2014 Wałach kasztanowata/- F: -
M: -
- -
49.

35

JESSICA Slovensý Teplokrvík SVK 2000 Mare dun/170 F: 4441 KARMEL
M: JURTA VS
4978
50.

88

Jetoulon 2014 F: Etoulon
M:
51.

101

JEZELLA F:
M:
52.

92

Jiroclasco Fortuna Holandia 2014 wałach gniada F: Zirroco Blue
M:
53.

84

JOLLY JUMPER KWPN NED 2014 Wałach gniada/169 F: Arezzo VDL
M: Bodena / A Hold up Premier
K027575
54.

67

JOLLY KARLA V KWPN POL 2014 Klacz siwa/- F: -
M: -
- -
55.

86

Jornian Blue KWPN HOL 2014 WAŁACH SIWY/167 F: ZIRROCO BLUE
M:
56.

91

Jourdain VDL 2014 gniady F: Zapatero
M:
57.

98

Julienas KWPN Holandia 2014 wałach gniady F: Arezzo
M:
58.

83

JUPITER KWPN NED 2014 Wałach gniada/175 F: Quasimodo
M: Fyrona van Hilsberg
brak 528003201407407
59.

102

Karezzo Holandia ogier Kasztan F:
M:
60.

107

Kariera SP 2000 klacz gniada F: Nurjev
M: Kobra
61.

66

KARMANO DM KWPN POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
- -
62.

89

KARUSA BLUE R 2015 F:
M:
63.

105

Keminko F:
M:
64.

87

Kylie F:
M:
65.

45

LAURA Małopolska POL 2008 Klacz gniada/164 F: Polder
M: Lima
K026262
66.

58

LILI ROSE ST SVK 2009 Mare grey/167cm F: Alias
M: Sisi
9193 9353
67.

37

LUNAR SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Egipt
M: Linka
K021805
68.

71

ŁOTYSZ TOP SP POL 2002 Wałach gniada F: CZUWAJ
M: ŁADNA
brak POL 009 57 01535 02
69.

77

MARYON DM 2 Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:133 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
70.

9

MEGAN KUC POL 2007 Klacz gniada F: Kuc
M: Kuc
Brak
71.

79

MICHEL Slovenský Teplokrvník SVK 2004 Mare grey/160 F: Champion
M: Cantania
703001702136804 6682
72.

43

MÓJ BASK OO POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Ganges
M: Mu-Deneb
brak POL090000006997
73.

18

MON AMI ST SVK 2008 Mare bay/162 F: Salllim
M: Michel
703001702136308 08603
74.

109

Mustand san Pepy F:
M:
75.

56

MUSTANG SAN PEPI SP POL 2013 Wałach bułana F: /
M: /
Brak
76.

49

NIESPODZIANKA EVITA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc:140 F: TOP EWITA
M: NIKA EWITA
B RAK
77.

19

NINTENDOR ST SVK 2009 Gleiding chestnut/180 F: Nord/Noble Furst
M: Jurta
703001622112708 703001622112708
78.

69

NOBELIS Z Zangersheide SVK 2009 Klacz gniada/164 F: Nord/Noble Fürst
M: Oh Lala
8680
79.

47

OMEN Małopolska POL 2013 Wałach gniada/165 F: Europ
M: Opcja
brak brak
80.

72

PARIS Slovenský Teplokrvník SVK 2014 Gleiding grey/160 F: Grandcelano M
M: Patria
703002612111814 10678
81.

65

PASSION VD DONKHOEVE BW POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
- -
82.

54

PLATON Z IZB Huculska POL 2013 Wałach kara/kuc:138 F: Zawilec
M: Planeta
brak brak
83.

64

POLA Małopolska POL 2012 Klacz kara/165 F: Grey
M: Pasja
Brak Brak
84.

85

RIHANA SP POL 2010 Klacz gniada F: Stakatol
M: Rodezja/Landor
K017357
85.

48

RONCEVAL - B Czech Warmblood CZE 2007 Wałach gniada F: 577 Rock'n Roll
M: 68/91 Scarlett
7891
86.

46

SABAT SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Cordial
M: Sina
K026260
87.

110

SUEZ młp gniada/160 F:
M:
88.

74

SUEZ SP POL Brak Wałach gniada/160 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
89.

14

SUMIRA X POL Z Klacz gniada/Zxc F: Xxx
M: Xxx
Brak Xxx
90.

113

SUPRISE SP POL 2005 Wałach gniada F: Santos / Guidam
M: Disco Di / Dietmar
K010000 POL009610220705 103CU05
91.

27

TAHIRA ANGEL AES GER 2012 Klacz siwa/- F: Chapman ET / Douglas
M: Qinara / Quidams Rubin
K021577 826002120024645
92.

17

VERDI Slovak Warmblood SVK 2012 Gleiding bay/169 F: Watzis Boy CH
M: Via Malla
9573
93.

116

Vernon F:
M:
94.

115

Walter F:
M:
95.

60

WENECJA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/158 F: Awans
M: Warisa
Brak Brak
96.

25

ZARA Slovenský Teplokrvník SVK 2000 Mare bay/175 F: Cry For Me
M: Palestra
none 10224
Rider Club
Competition
Prize
Černá Slavomíra JK MIRAGE Spišská Nová Ves
120
150
SUM:
270.00
Duszkiewicz Marek KJ Leśna Wola
200
200
SUM:
400.00
Korenkova Ludvigova Maria Jezdecky Klub Mirage
120
SUM:
120.00
Kudlicka Jagoda WKJ Lublin SJ Winners
300
100
SUM:
400.00
Lavrov J Sergey Ukraina
80
SUM:
80.00
Matiová Gréta JK DIAMOND
100
SUM:
100.00
Mazur Sylwia UKJ Lalin
200
SUM:
200.00
Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
150
SUM:
150.00
Sibal Michal Slovak Jumping Academy Presov
120
SUM:
120.00
Tarabová Lucia UVLF Košice
120
100
SUM:
220.00
Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
150
100
80
80
150
SUM:
560.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze
250
80
200
150
200
SUM:
880.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszek Weronika
bpk
ASTERIX (15)
2019-08-23
9
2019-08-23
8
2019-08-24
4
2019-08-24
11
2019-08-25
10
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
2019-08-23
9
2019-08-23
8
2019-08-24
21
2019-08-24
16
2019-08-25
13
2019-08-25
18
Baranowska Oliwia
SUEZ (110)
2019-08-25
1
Bieda Oliwia
BPK kuj-pom
SUEZ (74)
2019-08-23
20
2019-08-24
Bukovinská Alexandra
JK Poprad Švábovce
ČADIZA (78)
2019-08-23
1
2019-08-23
2019-08-24
1
2019-08-24
12
Černá Slavomíra
JK MIRAGE Spišská Nová Ves
2019-08-23
2
120
2019-08-24
1
150
2019-08-25
4
Dębska Matylda
Uczniowski Klub Sportowy OSTOJA
2019-08-23
2
2019-08-23
10
2019-08-24
23
2019-08-24
11
Dłużyńska Magdalena
niezrzeszony
OMEN (47)
2019-08-23
1
2019-08-23
15
2019-08-24
26
2019-08-24
Dorková Tamara
JK Poprad Švábovce
MICHEL (79)
2019-08-23
1
2019-08-23
1
2019-08-24
8
2019-08-25
1
2019-08-25
1
Dubiel Kamil
-
2019-08-23
24
2019-08-23
25
2019-08-23
22
2019-08-23
22
2019-08-24
1
2019-08-24
24
2019-08-23
11
2019-08-23
21
2019-08-24
1
2019-08-24
22
2019-08-23
12
2019-08-23
14
2019-08-24
22
2019-08-24
Keminko (105)
2019-08-24
1
2019-08-24
16
Dudziak Natalia
Walter (115)
2019-08-25
16
2019-08-25
1
Dul Mateusz
BPK pdka
ANABELL (57)
2019-08-23
1
2019-08-23
1
2019-08-24
11
2019-08-24
22
2019-08-25
1
2019-08-25
12
Duszkiewicz Marek
KJ Leśna Wola
Vernon (116)
2019-08-25
1
200
2019-08-25
1
200
Dworak Monika
BPK pdkp
2019-08-24
2019-08-24
20
2019-08-25
13
2019-08-25
1
Fita Marta
WKJ Lublin SJ Winners
Ikar (106)
2019-08-24
1
2019-08-24
9
2019-08-24
19
Glinska Gabriela
PARKUR TEAM Kosice
MON AMI (18)
2019-08-23
1
2019-08-23
1
2019-08-24
1
2019-08-24
1
2019-08-25
1
2019-08-25
1
2019-08-23
1
2019-08-23
1
2019-08-24
1
2019-08-24
1
2019-08-25
1
2019-08-25
14
Grochowska Caroline
Pistakee Bay Stable
CANDY (75)
2019-08-23
9
2019-08-23
19
2019-08-24
SUEZ (110)
2019-08-25
13
Gryglak Marek Józef
JK ŽREBČINEC Velky Šariš
JESSICA (35)
2019-08-24
1
2019-08-24
13
Halušková Katarína
TJ Slávia UVLF Košice
2019-08-24
2019-08-24
6
2019-08-24
17
2019-08-25
9
2019-08-25
14
Hoefler Emilia
WKJ Lublin SJ Karino
LAURA (45)
2019-08-24
2
2019-08-24
27
Hoefler Paulina
WKJ Lublin SJ Karino
SABAT (46)
2019-08-24
14
2019-08-24
1
Horáková Katarína
UVLF Košice
2019-08-23
11
2019-08-23
14
2019-08-24
1
2019-08-24
18
Hromjáková Ema
Žrebčinec Veľký Šariš
2019-08-23
7
2019-08-24
5
2019-08-25
18
Jędruszczak Viktoria
Ikar (106)
2019-08-25
1
2019-08-25
1
Kalman Antonia
KS Team Rancho Pcim
LUNAR (37)
2019-08-23
1
2019-08-23
11
2019-08-24
1
2019-08-24
3
2019-08-25
3
Klejnowska Kaja
Ucxniowski Klub Jeździecki Promyk
DOMINO (44)
2019-08-23
11
2019-08-23
8
2019-08-24
16
2019-08-24
22
Klimasz Wiktoria
Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2019-08-24
2
2019-08-24
Kołodziej Paulina
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2019-08-23
7
2019-08-24
13
2019-08-24
18
2019-08-25
15
Koprivnak Juraj
JK Koprivnak Rafajovce
2019-08-24
21
2019-08-24
11
2019-08-25
5
2019-08-25
17
Korenkova Ludvigova Maria
Jezdecky Klub Mirage
ALMON (108)
2019-08-24
9
2019-08-24
2
120
2019-08-25
5
Krywult Katarzyna
LKJ Solec Bieruń
2019-08-23
1
2019-08-23
14
2019-08-24
1
2019-08-24
1
2019-08-25
1
2019-08-25
1
Kudlicka Jagoda
WKJ Lublin SJ Winners
SUPRISE (113)
2019-08-25
2019-08-25
1
300
2019-08-25
9
2019-08-25
3
100
Lavrov J Sergey
Ukraina
2019-08-23
8
2019-08-23
3
80
2019-08-24
9
2019-08-25
13
2019-08-25
9
Kylie (87)
2019-08-23
12
2019-08-23
23
2019-08-24
21
2019-08-24
2019-08-23
1
2019-08-23
19
2019-08-25
15
2019-08-25
2019-08-23
21
2019-08-23
1
2019-08-24
16
2019-08-24
2019-08-25
1
2019-08-25
17
2019-08-23
7
2019-08-24
20
2019-08-24
1
2019-08-24
1
2019-08-25
13
2019-08-25
22
Lew Julia
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2019-08-23
1
2019-08-23
1
2019-08-23
20
2019-08-24
1
2019-08-24
23
Lorek Dominik
KS Team Rancho Pcim
AVATAR (38)
2019-08-23
15
2019-08-23
1
2019-08-24
18
2019-08-24
18
2019-08-25
17
2019-08-25
20
Majherová Bibiána
JK Koprivňak Rafajovce
ARGOS (24)
2019-08-24
7
2019-08-24
9
2019-08-25
1
Matiová Gréta
JK DIAMOND
2019-08-24
12
2019-08-24
13
2019-08-25
7
2019-08-25
10
FANCY K (59)
2019-08-24
15
2019-08-24
18
2019-08-25
2
2019-08-25
3
100
Mazur Sylwia
UKJ Lalin
RIHANA (85)
2019-08-24
5
2019-08-24
1
200
Medygrał Klara
BPK kuj-pom
SUEZ (74)
2019-08-23
13
2019-08-24
22
Epika (111)
2019-08-25
1
2019-08-25
1
Micheľová Simona
JK Koprivňák Rafajovce
2019-08-24
3
2019-08-25
8
2019-08-25
6
2019-08-24
10
Mroczka Piotr
JKS Pogórze
ALEGRA (63)
2019-08-23
1
2019-08-23
10
2019-08-24
4
2019-08-24
15
Novotný Ján
JK Novoteam Abrahámovce
2019-08-23
21
2019-08-23
11
2019-08-24
1
2019-08-24
1
2019-08-25
19
2019-08-25
1
VERDI (17)
2019-08-23
11
2019-08-23
9
2019-08-24
6
2019-08-24
13
2019-08-25
11
2019-08-25
7
Nowak Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2019-08-23
14
2019-08-23
13
2019-08-24
7
2019-08-24
2019-08-25
10
2019-08-25
Ombach Michał
BPK(OJ Tango)
2019-08-24
17
2019-08-24
25
2019-08-25
1
Ombach Zofia
-
BELLA (55)
2019-08-24
20
2019-08-24
1
2019-08-25
1
2019-08-25
14
2019-08-25
14
2019-08-24
Ostręga Damian
Kj Jan Kosicki
SUMIRA (14)
2019-08-24
19
2019-08-24
4
Owczorz Nikola
Brak
WENECJA (60)
2019-08-23
15
2019-08-23
1
2019-08-24
1
2019-08-25
1
2019-08-24
19
Pierz Barbara
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2019-08-23
1
150
2019-08-23
5
Pomiankowska Julia
Ks Jumping Team Wiercany
2019-08-24
1
2019-08-24
1
Rusin Aleksandra
KJ PALOMINO
2019-08-24
16
2019-08-24
1
2019-08-25
21
2019-08-25
13
Sabolová Jana
TJ Slávia UVLF Košice
2019-08-23
16
2019-08-23
10
2019-08-24
16
2019-08-24
12
Ščuroková Dominika
Slovak Jumping Academy Presov
2019-08-23
1
2019-08-23
9
2019-08-24
6
2019-08-24
12
Sibal Jaroslav
Slovak Jumping Academy Presov
2019-08-23
15
2019-08-23
15
2019-08-24
1
2019-08-24
Sibal Michal
Slovak Jumping Academy Presov
2019-08-23
1
2019-08-23
12
2019-08-24
2
120
Sitek Alina
JKS Pogórze
Karezzo (102)
2019-08-23
16
2019-08-23
10
Skrzypczyk Marta
Niezrzeszony
POLA (64)
2019-08-23
1
2019-08-23
1
2019-08-24
17
2019-08-24
1
Slivková Dominika
JK Poprad Švábovce
GRANIT (80)
2019-08-23
1
2019-08-23
14
2019-08-24
24
2019-08-25
1
2019-08-25
16
Slivkova Dominika
JK Svabovce Poprad
Cadiza (112)
2019-08-25
1
Slivková Radka
JK Poprad Švábovce
PARIS (72)
2019-08-23
14
2019-08-23
13
2019-08-24
10
2019-08-25
11
2019-08-23
12
2019-08-23
2019-08-24
8
2019-08-25
16
Smiechowska Ewa
KJ PALOMINO
2019-08-24
1
AVIGEIL (53)
2019-08-23
1
2019-08-23
4
2019-08-24
8
2019-08-24
2019-08-25
6
2019-08-25
Smiechowska Sara
KJ PALOMINO
MEGAN (9)
2019-08-23
1
2019-08-24
1
2019-08-24
1
2019-08-25
1
2019-08-25
1
Soboń Olga
UKS Ostoja Klikowa
DONNA (34)
2019-08-23
11
2019-08-23
14
2019-08-23
21
2019-08-24
20
2019-08-24
Stratilová Radovana
JK Slávia Spišská Nová Ves
ZARA (25)
2019-08-25
12
2019-08-24
14
2019-08-24
10
2019-08-25
4
Tarabová Lucia
UVLF Košice
2019-08-23
1
2019-08-23
16
2019-08-24
5
2019-08-24
20
2019-08-23
2
120
2019-08-24
4
2019-08-24
3
100
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2019-08-23
5
2019-08-23
2019-08-24
7
2019-08-25
8
2019-08-23
14
2019-08-24
17
2019-08-24
8
2019-08-25
6
2019-08-23
5
2019-08-23
6
2019-08-24
7
2019-08-25
8
Uchwat Marika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
EL NINO (93)
2019-08-24
6
2019-08-24
4
2019-08-25
5
Uchwat Robert
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
IMAGO (82)
2019-08-24
2
150
2019-08-25
3
100
JUPITER (83)
2019-08-23
3
2019-08-23
4
2019-08-24
14
2019-08-25
7
2019-08-23
15
2019-08-23
3
80
2019-08-24
3
80
2019-08-24
10
2019-08-25
2
150
Uchwat Robert
JKS Pogórze
Karezzo (102)
2019-08-24
21
2019-08-24
2019-08-25
13
2019-08-25
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze
2019-08-24
23
2019-08-24
21
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze
Kylie (87)
2019-08-25
17
2019-08-25
2019-08-23
16
2019-08-23
16
2019-08-24
1
250
CLIFF (97)
2019-08-24
3
80
2019-08-23
6
2019-08-23
1
200
2019-08-24
5
2019-08-25
4
2019-08-23
4
2019-08-25
2
150
2019-08-25
2
200
JEZELLA (101)
2019-08-23
14
2019-08-23
1
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze
2019-08-23
6
Vancova Alexandra
Slovaqk Juping Academy Presov
2019-08-23
12
2019-08-23
19
2019-08-23
11
2019-08-24
1
2019-08-24
17
2019-08-24
17
Witkowska Karolina
WKJ Lublin SJ Winners
Kariera (107)
2019-08-24
1
2019-08-24
15
2019-08-24
1

Number of Riders: 72

Number of Horses: 96

The sum of prizes: 3 500.00

Competition results developed by: Uchwat Team
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201105, JKS Pogórze)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl