Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 07:55:13
2019-07-09 21:43:02
Emilia Hoefler LAURA
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 I etap Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 1x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 07:55:17
2019-07-09 21:41:31
Paulina Hoefler SABAT
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 I etap Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 1x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 07:55:21
2019-07-09 20:52:02
Sylwia Gilowska JASTRUN
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 07:55:23
2019-07-09 20:49:16
Tomasz Plewa LAOS KG
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 3/L 100 cm/Egzaminacyjny, na styl jeźdźca
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 07:55:25
2019-07-09 20:48:29
Tomasz Plewa BONIEK
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/C 130 cm/zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 07:55:28
2019-07-09 20:38:44
Marta Skrzypczyk FRESKA
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 07:55:30
2019-07-09 20:25:40
Magdalena Dłużyńska OMEN
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 20:16:53
2019-07-09 20:09:22
Kamil Dubiel KING ROYAL
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 18:49:38
2019-07-09 12:16:20
Barbara Pierz TAHIRA ANGEL
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
43 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 18:49:43
2019-07-09 11:21:48
Katarína Krafčíková ELANTRA
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 I etap Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 18:49:47
2019-07-08 22:48:58
Julia Lew MÓJ BASK
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 1x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 18:49:52
2019-07-08 22:41:27
Kaja Klejnowska DOMINO
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 18:49:56
2019-07-08 21:58:05
Joanna Pomiankowska KENSINGTON RV
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 18:50:01
2019-07-08 21:56:15
Joanna Pomiankowska KENIUS RV
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 18:50:09
2019-07-08 21:55:10
Damian Ostręga NIKOS DE KALECH
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 18:50:15
2019-07-08 21:54:35
Damian Ostręga A NEW PEARL
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 18:50:19
2019-07-08 21:53:53
Sylwia Mazur RIHANA
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:44:50
2019-07-08 11:34:14
Gabriela Glinska BRITNEY-K
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T9/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:45:32
2019-07-08 11:33:28
Gabriela Glinska NINTENDOR
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:44:52
2019-07-07 21:14:39
Olga Ziemniewicz SAMA
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 18:50:23
2019-07-07 20:09:16
Julia Pomiankowska NIESPODZIANKA EVITA
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T9/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:44:58
2019-07-07 13:03:45
Gréta Matiová LILI ROSE
  • 2x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, zaliczany do klasyfikacji Grand Prix Amatorów I etap
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:44:59
2019-07-07 12:56:06
Gréta Matiová FANCY K
  • 2x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, zaliczany do klasyfikacji Grand Prix Amatorów I etap
  • 1x 8/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:45:03
2019-07-07 11:36:36
Simona Micheľová BUKEFAL
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:45:05
2019-07-07 11:36:13
Juraj Koprivňák BUKEFAL
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 6/C 130 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C 130 cm/zwykły z natychmiastową rozgrywką, art.238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:45:07
2019-07-07 11:35:21
Juraj Koprivňák MONTE LU I.
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:45:09
2019-07-07 11:34:52
Tamara Koprivňaková FIONA
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 9/C 130 cm/zwykły z natychmiastową rozgrywką, art.238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:45:13
2019-07-07 11:34:03
Tamara Koprivňaková ALICA
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, zaliczany do klasyfikacji Grand Prix Amatorów I etap
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:45:14
2019-07-07 10:18:05
Aleksandra Sobocka CHRISTIANO I L
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:45:16
2019-07-06 15:52:29
Gabriela Barszcz MONTANA
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x 3/L 100 cm/Egzaminacyjny, na styl jeźdźca
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:45:17
2019-07-06 13:02:28
Maria Romanowska DOMENA
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 I etap Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 2x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:45:19
2019-07-05 21:02:54
Zuzana Nováková TARILLO
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T9/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 21:59:21
2019-07-03 17:36:21
Weronika Banaszek ASTERIX
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 22:00:39
2019-07-03 13:45:16
Julia Wieczorek BELVEDER
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 3/L 100 cm/Egzaminacyjny, na styl jeźdźca
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, zaliczany do klasyfikacji Grand Prix Amatorów I etap
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 19:54:30
2019-07-02 10:54:48
Wiktoria Ciura GNIEWKO
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 19:54:29
2019-07-02 10:53:33
Wiktoria Ciura GLOB-KOM
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 19:54:28
2019-06-29 20:54:24
Maria Korenková Ludvigová ALMON
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 19:54:26
2019-06-29 20:38:15
Jozef Špak CHAT
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 19:54:24
2019-06-29 20:26:53
Jaroslav Černý GAMBLER " M "
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 19:54:23
2019-06-29 20:21:19
Slavomíra Černá NOBELIS Z
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, zaliczany do klasyfikacji Grand Prix Amatorów I etap
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 19:54:21
2019-06-29 20:20:05
Kaja Korszun BAZYL
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 I etap Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:45:21
2019-06-29 14:06:02
Aleksandra Sobocka AMARU L
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:45:23
2019-06-29 14:04:42
Aleksandra Sobocka VIVE LE ROI
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/C 130 cm/zwykły art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 19:54:15
2019-06-28 20:32:48
Adrianna Gut ERAMIS
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 I etap Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 19:54:13
2019-06-27 21:32:52
Maria Derżko AKIRA
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:45:26
2019-06-27 13:27:09
Sophia Motyl DON QUIXOTE
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 19:54:11
2019-06-27 12:03:02
Daria Osieka EDISON E. NÉMASÁG
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Banaszek Weronika bpk
S
brak
2. Barszcz Gabriela brak
2000 (MJ.)
brak
3. Bieniasz Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
4. Bulik Senior Martin Mada Bulik Michalovce
S
5. Černá Slavomíra JK MIRAGE Spišská Nová Ves
S
182
6. Černý Jaroslav JK MIRAGE Spišská Nová Ves
S
1545
7. Ciura Wiktoria UKS Ostoja Klikowa
1999 (MJ.)
LZRWZJ/6256/19
8. Derżko Maria Szwadron Niepołomice
S
O037815
9. Dłużyńska Magdalena niezrzeszony
S
brak
10. Dudziak Natalia
11. Duronova Petra JK Svabovce Poprad
2003 (J.)
7263
12. Dutko Lovasova Diana Slavia Spiska Nova Ves
S
13. Gąsior Barbara JKS Pogórze
14. Gierlach Monika BPK
2001 (J.)
15. Gilowska Sylwia KJ Leśna Wola
brak
16. Glinska Gabriela PARKUR TEAM Kosice
S
none
17. Gut Adrianna Ludowy Klub Jeździecki w Tarnowie-Klikowa
2003 (J.)
O044303
18. Hoefler Emilia WKJ Lublin SJ Karino
2004 (JM.)
O048452
19. Hoefler Paulina WKJ Lublin SJ Karino
1999 (MJ.)
O041805
20. Hovanova Sonia Slavia Spiska Nova Ves
2002 (J.)
21. Kędzior Bibiana JKS Pogórze
2001 (J.)
O040959
22. Klejnowska Kaja Ucxniowski Klub Jeździecki Promyk
S
brak
23. Kliś Maja KJ Profit
2009 (Mł.)
brak
24. Koprivňák Juraj JK Koprivňák Rafajovce
S
03142
25. Koprivnak Juraj JK Koprivnak Rafajovce
26. Koprivňaková Tamara Koprivňák Rafajovce
S
none
27. Koprivnakova Tamara Koprivnak Rafajovce
28. Korenková Ludvigová Maria JK MIRAGE Spišská Nová Ves
S
183
29. Korszun Kaja Brak
2002 (J.)
Brak
30. Krafčíková Katarína JK Pribula Prešov
S
HV680220
31. Kravcova Paulina
32. Kuchar Zdeno JK Slavia Spisska Nova Ves
S
33. Kudlicka Jagoda WKJ Lublin
S
O019092
34. Lew Julia Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2003 (J.)
brak
35. Maciaszczyk Andrzej WKJ Lublin
S
O007828
36. Majherova Bibiana Koprivnak Rafajovce
37. Matiová Gréta JK DIAMOND
S
3621
38. Mazur Sylwia UKJ Lalin
S
O014017
39. Micheľová Simona JK Koprivňák Rafajovce
2002 (J.)
none
40. Moraniec Gabriela BPK
2001 (J.)
41. Motyl Sophia KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O033547
42. Nováková Zuzana Parkur Team Košice B.V.
1999 (MJ.)
4768
43. Nowak Emilia KJ Profit
2003 (J.)
O044083
44. Ostręga Damian Kj Jan Kosicki
S
O020977
45. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki
46. Pakosz Martyna
47. Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (J.)
O048543
48. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
49. Pomiankowska Joanna KS Jumping Team Wiercany
S
O003873
50. Pomiankowska Julia Ks Jumping Team Wiercany
2010 (Mł.)
brak
51. Pridavkova Vladimira JK Slavia Spiska Nova Ves
2004 (JM.)
52. Romanowska Maria Brak
2001 (J.)
Brak
53. Sitek Alina JKS Pogórze
S
54. Śmiechowska Ewa KJ Palomino
2005 (JM.)
55. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O040954
56. Špak Jozef Jk Švabovce
S
Brak
57. Steciak Katarzyna BPK
2003 (J.)
58. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
59. Uchwat Marika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2005 (JM.)
O040968
60. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
61. Uchwat Robert JKS Pogórze
S
62. Uchwat Sławomir JKS Pogórze
S
O001137
63. Uchwat Sławomir JKS Pogórze
S
O001137
64. Vargova Ivana Slavia Spiska Nova Ves
S
5707
65. Walas Ewa KJ Leśna Wola
S
66. Wieczorek Julia KJK SZARY MICHAŁOWICE
2003 (J.)
O036778
67. Zeman Stefan JK Slavia Spiska Nova Ves
68. Ziemniewicz Olga KS JUMPING TEAM WIERCANY
S
O039233
69. Zioło Julia BPK
2000 (MJ.)
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

44

A NEW PEARL WESTF POL 2013 Klacz gniada/165 F: Aerobic
M: La Gloria/ Lancer III
O: Ostręga
B: Ostrega
Brak Brak
2.

100

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
K020891
3.

112

Akira F:
M: I
O:
B:
4.

15

AKIRA SP POL 2009 Klacz gniada F: Player/
M: Aqua/
O: Stanisław Szepielak
B: Stanisław Szepielak
K017256
5.

118

Alica F:
M:
O:
B:
6.

32

ALICA Slovenský Teplokrvník SVK 2009 Mare grey/163 F: Alias
M: Caira
O: Dušan Koprivňák SHR
B: Vladimír Mensák
none 9076
7.

21

ALMON SVK SVK 2008 Wałach gniada/172 F: Alias
M: Montana
O: Maria Ludvigová
B: Brak
8706 Brak
8.

10

AMARU L HOL POL 2012 Ogier ciemnogniada/168 F: Larimar / Lavall II
M: Patricia VIII / Calgary
O: Jan Ludwiczak
B: Pries Karl-Heinrich
K021006 DE421000193312
9.

94

Arietta F:
M:
O:
B:
10.

24

ASTERIX Małopolska POL 2012 Wałach siwa F: Mefisto
M: Astoria
O: Weronika Banaszek
B: Łukasz Bartosiewicz
brak
11.

109

Barlo F:
M:
O:
B:
12.

17

BAZYL SP POL 2006 Wałach siwa/165 F: NN
M: NN
O: Judyta Put
B: NN
Brak 619 999 57 02870 06
13.

5

BELVEDER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: VECTOR
M: BALUNA
O: BERNADETTA WIECZOREK
B: MARTYNA KASPRZAK
K019299 616 009 54 00094 11
14.

51

BONIEK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Landacord L
M: Boni M / Lando
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
K020889
15.

97

BOSS MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Banknot / Emir
M: Iwa / nn
O: Jagoda Kudlicka
B: Robert Stasiuk
K012562 616006580770106 104ED77
16.

25

BRITNEY-K ST SVK 2006 Mare bay/168 F: Felvel Fynn
M: Hela II/Bonita
O: Valentová A.
B: Koprivnak D.
703001682114406 703001682114406
17.

105

Bukefal F:
M:
O:
B:
18.

29

BUKEFAL Slovenský Teplokrvník SVK 2008 Gleiding darkbay/173 F: Barón
M: Fancy K
O: Dušan Koprivňák SHR
B: Dušan Koprivňák SHR
none 7552
19.

87

Candy małopolska gniada F:
M:
O: Maja Bylinowska-Uchwat
B:
20.

58

Carmela 2005 F:
M:
O:
B:
21.

55

Carolka 2006 F:
M:
O:
B:
22.

75

Casalito F:
M:
O:
B:
23.

77

CASIQUIARE OS GER 2010 Wałach siwa F: Cartogran / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
O: Robert Kędzior
B:
K019654 DE418184011810
24.

59

Cassita van het Exelhof 2011 F:
M:
O:
B:
25.

84

Chamante czeska gorącokrwista Czechy 2014 klacz siwa/168 F: Cannavaro
M: Chanel
O: Karolina Nowak
B:
26.

120

Charivari Febro 2 F:
M:
O:
B:
27.

20

CHAT SVK SVK 2009 Wałach gniada/174 F: Baron
M: Brak
O: Špak Jozef
B: Brak
Brak Brak
28.

3

CHRISTIANO I L WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Christiano / Coriano
M: Phoenix ST / Phönix
O: Władysław Sobocki
B: Meinolf Wieseler
K013840 DE441410105308
29.

56

Coco Jumbo 2011 F:
M:
O:
B:
30.

111

COSINNS Holszt GER 2011 Wałach siwa F: COSIDO
M: NOBLESSE 26/ LIMBUS
O: Katarzyna Uchwat
B: NIEMCY
K025263 DE421000117311
31.

34

DOMENA Małopolska POL 2010 Klacz kasztanowata/166 F: Burgund
M: Daglezja
O: Barbara Romanowska
B: Ewa Januś
Brak
32.

40

DOMINO Małopolska POL 2009 Wałach gniada/175 F: Barnaba
M: Doga
O: Ewa Bożymowska
B: Stadnina Koni Kalników
brak brak
33.

1

DON QUIXOTE SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Batman
M: NN
O: Sophia Motyl
B: --
K024731 616999540013311
34.

68

EL NINO KWPN HOLANDIA 2009 wałach gniady/161 F: Kashmir
M:
O: Jan GREVE
B:
35.

38

ELANTRA 21 SVK 2010 Mare darkbay/135/127/12 F: Alias
M: Elza
O: Pavol Kravec
B: Ján Orinčák
703001592112810 9917
36.

86

Epika SP Polska klacz F: -
M: -
O:
B:
37.

16

ERAMIS Małopolska POL 2011 Wałach gniada/172 F: Efekt
M: Estera
O: Adrianna Gut
B: Michał Kuczera
K027488
38.

28

FANCY K ST SVK 2004 Klacz biała F: Corelli
M: Fosca
O: Gréta Matiová
B: Koprivňák Dušan, Rafajovce
7065
39.

92

Filadelfia 2000 gniada F:
M:
O: Paulina Hałys-Urban
B:
40.

64

Flinstone 2010 F:
M:
O:
B:
41.

61

For Hope 2012 F:
M:
O:
B:
42.

19

GAMBLER M SVKT SVK 2014 Wałach gniada/167 F: Grandcelano M
M: Camey
O: Černý Jaroslav
B: Černý Jaroslav
10648
43.

74

Giejelle Fomia KWPN HOL 2011 KLACZ SIWA/175 F: BUGATTI VDL
M: / VOLTAIRE
O: Włodzimierz Uchwat
B:
44.

22

GLOB-KOM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada F: Komplement
M: Grzesznica
O: Alicja Ciura
B: Ewa Goraus
K023265
45.

23

GNIEWKO Małopolska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Top Gun
M: Garda II
O: Wiktoria Ciura
B: Mirosław Mozdżeń
K025646
46.

104

Goovernate F:
M:
O:
B:
47.

63

Havaii 2013 F:
M:
O:
B:
48.

57

Herbar 2006 F:
M:
O:
B:
49.

71

ICOON VDL KWPN NLD 2013 Wałach gniada F: Bubalu VDL / Baloubet Du rouet
M: B Dame VDL / Cardento
O: VDL
B: VDL
K025271 528003201302506
50.

95

Ikar F:
M:
O:
B:
51.

91

IMAGO KWPN 2013 wałach siwa F: Corland / Cor de la Bryere
M: Blenchi a / Emilion
O: Robert Uchwat
B:
528210002988274
52.

85

Impreza SP POlska 2004 klacz kasztan/171 F: Wolf's Panter
M: Iberia
O: Justyna Smulska
B:
53.

81

It`s Toulon V.E. KWPN HOLANDIA 2013 wałach gniady/170 F: Toulon
M: / Lux
O: Anna Kołodziej
B: Holandia
54.

116

JARMILLO R 2015 F:
M:
O:
B:
55.

49

JASTRUN XX POL xx Wałach gniada/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
56.

79

Jetoulon 2014 F:
M:
O:
B:
57.

70

Jiroclasco Fortuna Holandia 2014 wałach gniada F: Zirroco Blue
M:
O:
B:
58.

98

JOLLY JUMPER KWPN NED 2014 Wałach gniada/169 F: Arezzo
M: Bodena
O: Robert Uchwat
B: FAM Klinkhamer
brak
59.

69

Jornian Blue KWPN HOL 2014 WAŁACH SIWY/167 F: ZIRROCO BLUE
M:
O: SŁAWOMIR UCHWAT
B:
60.

72

Jourdain VDL F:
M:
O:
B:
61.

73

Julienas KWPN Holandia 2014 wałach gniady F: Arezzo
M:
O: Holandia
B:
62.

90

Jupiter KWPN HOL 2014 wałach GNIADA F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: FYRONA VAN HILSBERG
O: Robert Uchwat
B: G.J. VAN BENTHEM
528003201407407
63.

60

Kalut 2007 F:
M:
O:
B:
64.

76

Kanzas F:
M:
O:
B:
65.

80

Kaphira Holandia 2015 klacz gniada F: Corland
M:
O:
B:
66.

89

Karezzo Holandia ogier Kasztan F:
M:
O: Robert Uchwat
B:
67.

117

Karusa Blue F:
M:
O:
B:
68.

115

Keminko F:
M:
O:
B:
69.

42

KENIUS RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/A F: X
M: X
O: C
B: X
A A
70.

41

KENSINGTON RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/A F: Vigo d Arsullie
M: A
O: A
B: A
A A
71.

83

Klara kuc klacz /124 F:
M:
O: Anna Kliś
B:
72.

78

Kylie F:
M:
O:
B:
73.

67

Landro 2002 F:
M:
O:
B:
74.

47

LAURA Małopolska POL 2008 Klacz gniada/164 F: Polder
M: Lima
O: Alina Wakuła-Hoefler
B: Bronisława Szczygieł
K026262
75.

27

LILI ROSE ST SVK 2009 Mare grey/167cm F: Alias
M: Sisi
O: Peter Mati
B: Peter Mati
9193 9353
76.

110

Lord Neuz F:
M:
O:
B:
77.

102

Mete Marit F:
M:
O:
B:
78.

39

MÓJ BASK OO POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Ganges
M: Mu-Deneb
O: Antoni Dziugieł
B: Antoni Dziugieł
brak POL090000006997
79.

33

MONTANA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz srokata/165 F: MACHOMET
M: LUNA
O: Adam Twardowski
B: Magdalena Bochnak
brak 616999630222310
80.

30

MONTE LU I. Slovenský Teplokrvník SVK 2010 Mare chestnut/165 F: Christen
M: Montana
O: Dušan Koprivňák SHR
B: Dušan Koprivňak
none 10501
81.

11

NIESPODZIANKA EVITA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc:140 F: TOP EWITA
M: NIKA EWITA
O: JOANNA Pomiankowska
B: BRAK
B RAK
82.

43

NIKOS DE KALECH BWP NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Farfelu De Muze
M: Wassafras De rialfo/ Nabab De Reve
O: A. Cebulak
B: De Middelaer
K024926
83.

36

NINTENDOR ST SVK 2009 Gleiding chestnut/180 F: Nord/Noble Furst
M: Jurta
O: Glinska G.
B: Kyselovicova E.
703001622112708 703001622112708
84.

18

NOBELIS Z Zangersheide SVK 2009 Klacz gniada/164 F: Nord/Noble Fürst
M: Oh Lala
O: Slavomíra Černá
B: Slavomíra Černá
8680
85.

53

OMEN Małopolska POL 2013 Wałach gniada/165 F: Europ
M: Opcja
O: Bogusław Mazerant
B: Bogusław Mazerant
brak brak
86.

93

QUILANO RVL Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa/170 F: QUINTENDER
M: CHELLANIE Z
O: HOLANDIA
B: HOLANDIA
K026830 056015Z55620412
87.

99

Rebelian 2015 F:
M:
O:
B:
88.

45

RIHANA SP POL 2010 Klacz gniada F: Stakatol
M: Rodezja/Landor
O: S. Mazur
B: n
K017357
89.

103

Ruth Star 2007 F:
M:
O:
B:
90.

48

SABAT SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Cordial
M: Sina
O: Krzysztof Hoefler
B: Stadnina Koni Udórz
K026260
91.

26

SAMA P.r.e. POL 2008 Klacz biała/175 F: Cassini II
M: Dorin de Ganex
O: xxx
B: xxx
LKGRPZJ/251/19 724016108043072
92.

66

SHS Quidomer 2002 F:
M:
O:
B:
93.

88

SUEZ młp gniada/160 F:
M:
O: Maja Bylinowska-Uchwat
B:
94.

96

SUPRISE SP POL 2005 Wałach gniada F: Santos / Guidam
M: Disco Di / Dietmar
O: Jagoda Kudlicka
B: Jan Sołtysiak
K010000 POL009610220705 103CU05
95.

37

TAHIRA ANGEL AES GER 2012 Klacz siwa/- F: Chapman ET / Douglas
M: Qinara / Quidams Rubin
O: Radosław Pierz
B: -
K021577 826002120024645
96.

35

TARILLO CZEWB SVK 2015 Gleiding bay/170 F: Amarillo
M: Tara
O: Zuzana Nováková
B: Petr Kříž
none 203 009 229113815
97.

119

VITAMINE DW Z KWPN POL 2013 Klacz gniada F: Va-Nite / Heartbreaker
M: Finesse Van Paemel / Cicero Z
O: Aleksandra Cebulak
B: Stables DW
K024925 056015Z55847113
98.

2

VIVE LE ROI SP POL 2009 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Vamelia HBC / Placido
O: Władysław Sobocki
B: Stefan Kierznowski
K018439 616009670139509
Rider Club
Competition
Prize
Bulik Senior Martin Mada Bulik Michalovce
100
SUM:
100.00
Černá Slavomíra JK MIRAGE Spišská Nová Ves
200
SUM:
200.00
Koprivňaková Tamara Koprivňák Rafajovce
150
SUM:
150.00
Kuchar Zdeno JK Slavia Spisska Nova Ves
80
150
150
200
250
SUM:
830.00
Kudlicka Jagoda WKJ Lublin
100
SUM:
100.00
Ostręga Damian Kj Jan Kosicki
120
SUM:
120.00
Ostręga Damian KJ Jan Kosicki
100
200
300
SUM:
600.00
Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
120
200
SUM:
320.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
80
SUM:
80.00
Uchwat Robert JKS Pogórze
150
200
SUM:
350.00
Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
120
150
SUM:
270.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze
80
120
SUM:
200.00
Zeman Stefan JK Slavia Spiska Nova Ves
100
SUM:
100.00
Ziemniewicz Olga KS JUMPING TEAM WIERCANY
80
SUM:
80.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszek Weronika
bpk
ASTERIX (24)
2019-07-12
18
2019-07-12
19
2019-07-13
22
2019-07-13
19
2019-07-14
7
Barszcz Gabriela
brak
MONTANA (33)
2019-07-12
2019-07-12
2019-07-13
2019-07-13
Bieniasz Zuzanna
BPK
Epika (86)
2019-07-12
1
2019-07-13
1
2019-07-13
24
Candy (87)
2019-07-12
1
2019-07-14
16
Bulik Senior Martin
Mada Bulik Michalovce
2019-07-12
15
2019-07-13
2019-07-14
Landro (67)
2019-07-12
25
2019-07-13
5
2019-07-14
3
100
Černá Slavomíra
JK MIRAGE Spišská Nová Ves
2019-07-12
11
2019-07-12
7
2019-07-13
12
2019-07-14
1
200
Černý Jaroslav
JK MIRAGE Spišská Nová Ves
2019-07-12
7
2019-07-12
19
2019-07-14
9
2019-07-13
17
2019-07-13
Ciura Wiktoria
UKS Ostoja Klikowa
2019-07-12
25
2019-07-12
2019-07-14
1
2019-07-14
1
2019-07-13
2019-07-13
1
GNIEWKO (23)
2019-07-12
32
2019-07-12
25
2019-07-14
1
2019-07-14
1
2019-07-13
10
2019-07-13
24
Derżko Maria
Szwadron Niepołomice
AKIRA (15)
2019-07-12
10
2019-07-12
17
2019-07-14
16
Akira (112)
2019-07-13
Dłużyńska Magdalena
niezrzeszony
OMEN (53)
2019-07-12
7
2019-07-12
11
Dudziak Natalia
Ikar (95)
2019-07-13
1
2019-07-13
31
2019-07-13
14
2019-07-12
1
2019-07-12
32
2019-07-12
7
Duronova Petra
JK Svabovce Poprad
Carolka (55)
2019-07-12
1
2019-07-12
3
2019-07-13
1
2019-07-13
25
2019-07-14
11
Dutko Lovasova Diana
Slavia Spiska Nova Ves
2019-07-12
Gąsior Barbara
JKS Pogórze
2019-07-12
6
2019-07-12
2019-07-13
4
2019-07-13
3
2019-07-14
4
2019-07-14
2019-07-12
1
2019-07-12
25
2019-07-13
24
2019-07-13
1
Kanzas (76)
2019-07-12
21
2019-07-12
21
2019-07-13
1
2019-07-13
1
Kylie (78)
2019-07-14
1
2019-07-14
Gierlach Monika
BPK
Epika (86)
2019-07-12
Candy (87)
2019-07-12
20
2019-07-13
34
2019-07-14
16
SUEZ (88)
2019-07-13
13
Gilowska Sylwia
KJ Leśna Wola
JASTRUN (49)
2019-07-12
17
2019-07-12
2019-07-13
5
2019-07-13
Glinska Gabriela
PARKUR TEAM Kosice
2019-07-12
1
2019-07-12
1
2019-07-13
1
2019-07-13
1
2019-07-14
1
2019-07-14
1
2019-07-12
1
2019-07-12
1
2019-07-13
1
2019-07-13
24
2019-07-14
1
2019-07-14
1
Gut Adrianna
Ludowy Klub Jeździecki w Tarnowie-Klikowa
ERAMIS (16)
2019-07-12
1
2019-07-12
1
2019-07-13
1
Hoefler Emilia
WKJ Lublin SJ Karino
LAURA (47)
2019-07-12
1
2019-07-12
1
2019-07-13
1
2019-07-13
1
2019-07-14
1
2019-07-14
2
Hoefler Paulina
WKJ Lublin SJ Karino
SABAT (48)
2019-07-12
1
2019-07-12
1
2019-07-13
1
2019-07-13
9
2019-07-14
1
2019-07-14
Hovanova Sonia
Slavia Spiska Nova Ves
Carmela (58)
2019-07-13
15
2019-07-13
2019-07-14
9
2019-07-14
14
Kędzior Bibiana
JKS Pogórze
2019-07-12
21
2019-07-12
24
2019-07-13
23
2019-07-13
15
Klejnowska Kaja
Ucxniowski Klub Jeździecki Promyk
DOMINO (40)
2019-07-12
18
2019-07-12
27
2019-07-13
12
2019-07-13
26
Kliś Maja
KJ Profit
Klara (83)
2019-07-12
1
2019-07-12
1
2019-07-12
2019-07-13
1
2019-07-13
1
2019-07-13
1
2019-07-14
1
2019-07-14
Koprivňák Juraj
JK Koprivňák Rafajovce
BUKEFAL (29)
2019-07-12
20
2019-07-13
8
2019-07-12
22
2019-07-12
23
2019-07-13
14
2019-07-13
18
2019-07-14
8
2019-07-14
8
Koprivnak Juraj
JK Koprivnak Rafajovce
Alica (118)
2019-07-13
21
Koprivňaková Tamara
Koprivňák Rafajovce
ALICA (32)
2019-07-12
13
2019-07-12
26
2019-07-13
16
2019-07-14
2
150
Koprivnakova Tamara
Koprivnak Rafajovce
Bukefal (105)
2019-07-12
6
Korenková Ludvigová Maria
JK MIRAGE Spišská Nová Ves
ALMON (21)
2019-07-12
5
2019-07-12
10
2019-07-13
16
2019-07-13
14
Korszun Kaja
Brak
BAZYL (17)
2019-07-12
1
2019-07-13
1
2019-07-13
13
2019-07-12
1
Krafčíková Katarína
JK Pribula Prešov
ELANTRA (38)
2019-07-13
1
2019-07-13
18
2019-07-13
Kravcova Paulina
Barlo (109)
2019-07-13
1
2019-07-13
3
2019-07-13
Lord Neuz (110)
2019-07-13
1
2019-07-13
1
2019-07-13
15
Kuchar Zdeno
JK Slavia Spisska Nova Ves
Havaii (63)
2019-07-12
2019-07-13
3
80
2019-07-13
16
2019-07-14
7
2019-07-12
7
2019-07-12
12
2019-07-12
5
2019-07-13
9
2019-07-14
2
150
2019-07-12
2019-07-12
1
150
2019-07-12
4
2019-07-13
1
200
2019-07-13
1
250
2019-07-14
5
Kudlicka Jagoda
WKJ Lublin
SUPRISE (96)
2019-07-13
9
2019-07-12
21
2019-07-13
3
100
Lew Julia
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2019-07-12
1
2019-07-12
25
2019-07-12
1
2019-07-13
18
2019-07-13
2019-07-13
8
Maciaszczyk Andrzej
WKJ Lublin
BOSS (97)
2019-07-13
7
2019-07-12
6
2019-07-13
Majherova Bibiana
Koprivnak Rafajovce
2019-07-12
1
2019-07-12
1
2019-07-13
5
2019-07-13
13
2019-07-14
1
2019-07-14
8
Matiová Gréta
JK DIAMOND
2019-07-13
7
2019-07-13
2019-07-13
24
2019-07-14
3
2019-07-14
FANCY K (28)
2019-07-13
10
2019-07-13
2019-07-13
8
2019-07-14
10
Mazur Sylwia
UKJ Lalin
RIHANA (45)
2019-07-12
2
2019-07-12
16
2019-07-13
4
2019-07-13
10
2019-07-14
5
2019-07-14
11
Micheľová Simona
JK Koprivňák Rafajovce
BUKEFAL (29)
2019-07-13
11
2019-07-14
6
2019-07-14
Moraniec Gabriela
BPK
SUEZ (88)
2019-07-12
1
2019-07-12
1
2019-07-13
1
2019-07-14
1
2019-07-14
16
Motyl Sophia
KJ Leśna Wola
2019-07-12
20
2019-07-12
28
2019-07-13
2019-07-13
2019-07-14
5
2019-07-14
Nováková Zuzana
Parkur Team Košice B.V.
TARILLO (35)
2019-07-12
18
2019-07-12
1
2019-07-13
1
2019-07-13
14
2019-07-14
21
2019-07-14
Nowak Emilia
KJ Profit
2019-07-13
1
2019-07-12
2019-07-12
14
2019-07-14
7
2019-07-14
Ostręga Damian
Kj Jan Kosicki
2019-07-12
14
2019-07-12
11
2019-07-13
2
120
2019-07-13
4
2019-07-12
5
2019-07-12
2019-07-13
4
2019-07-13
Ostręga Damian
KJ Jan Kosicki
2019-07-14
13
2019-07-14
3
100
2019-07-14
1
200
2019-07-14
1
300
Pakosz Martyna
Arietta (94)
2019-07-13
1
2019-07-13
1
2019-07-13
2
2019-07-12
1
2019-07-12
1
2019-07-12
3
Pierz Barbara
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2019-07-12
2
120
2019-07-12
1
200
2019-07-13
5
2019-07-14
6
2019-07-13
17
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
BONIEK (51)
2019-07-12
3
80
2019-07-13
5
2019-07-12
1
2019-07-12
21
2019-07-13
18
2019-07-13
32
Pomiankowska Joanna
KS Jumping Team Wiercany
2019-07-12
25
2019-07-12
1
2019-07-13
11
2019-07-13
2019-07-12
25
2019-07-12
1
2019-07-13
6
2019-07-13
Pomiankowska Julia
Ks Jumping Team Wiercany
2019-07-12
1
2019-07-12
1
2019-07-13
1
2019-07-13
11
2019-07-14
1
2019-07-14
1
Pridavkova Vladimira
JK Slavia Spiska Nova Ves
2019-07-12
9
2019-07-12
9
2019-07-13
13
2019-07-14
5
Kalut (60)
2019-07-12
8
2019-07-13
6
2019-07-14
12
Romanowska Maria
Brak
DOMENA (34)
2019-07-12
35
2019-07-14
1
2019-07-14
16
2019-07-12
1
2019-07-13
2019-07-13
Sitek Alina
JKS Pogórze
Karezzo (89)
2019-07-12
18
2019-07-12
1
2019-07-13
11
2019-07-13
29
2019-07-14
20
2019-07-14
1
Śmiechowska Ewa
KJ Palomino
2019-07-12
2019-07-12
1
2019-07-13
6
2019-07-13
5
2019-07-13
2
2019-07-14
1
2019-07-14
Sobocka Aleksandra
KJ Agro-Handel Śrem
2019-07-12
8
2019-07-12
22
2019-07-13
17
2019-07-14
10
2019-07-12
7
2019-07-13
12
2019-07-14
15
AMARU L (10)
2019-07-12
20
2019-07-12
18
2019-07-13
19
2019-07-13
8
2019-07-14
17
Špak Jozef
Jk Švabovce
CHAT (20)
2019-07-12
12
2019-07-12
2019-07-13
2
2019-07-13
7
Steciak Katarzyna
BPK
Epika (86)
2019-07-13
1
2019-07-14
7
Candy (87)
2019-07-12
1
2019-07-13
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2019-07-12
13
2019-07-13
9
2019-07-12
13
2019-07-12
15
2019-07-12
2019-07-13
8
2019-07-13
2019-07-12
9
2019-07-12
2019-07-13
14
2019-07-13
2019-07-12
31
2019-07-12
1
2019-07-13
7
2019-07-13
Uchwat Marika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
EL NINO (68)
2019-07-12
4
2019-07-13
11
2019-07-12
21
2019-07-12
21
2019-07-13
18
2019-07-13
22
Uchwat Robert
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
Jupiter (90)
2019-07-12
2019-07-12
16
2019-07-13
3
2019-07-13
Uchwat Robert
JKS Pogórze
IMAGO (91)
2019-07-13
2
150
2019-07-14
2
200
Uchwat Robert
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2019-07-12
19
2019-07-12
2
120
2019-07-13
1
150
2019-07-13
6
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze
2019-07-12
14
Kylie (78)
2019-07-12
6
2019-07-12
3
Kaphira (80)
2019-07-12
7
2019-07-12
12
2019-07-12
3
80
2019-07-12
12
2019-07-13
2
120
2019-07-13
4
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze
COSINNS (111)
2019-07-13
7
2019-07-14
4
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze
Keminko (115)
2019-07-13
2019-07-13
12
2019-07-13
32
2019-07-13
29
2019-07-13
23
2019-07-13
1
2019-07-13
2019-07-13
16
Vargova Ivana
Slavia Spiska Nova Ves
2019-07-12
32
2019-07-12
3
2019-07-13
2019-07-13
2019-07-14
1
Herbar (57)
2019-07-12
8
2019-07-13
15
2019-07-13
10
2019-07-14
6
Walas Ewa
KJ Leśna Wola
ADELANO (100)
2019-07-12
4
2019-07-12
11
2019-07-13
20
Wieczorek Julia
KJK SZARY MICHAŁOWICE
2019-07-12
10
2019-07-12
24
2019-07-13
6
2019-07-14
2019-07-13
9
Zeman Stefan
JK Slavia Spiska Nova Ves
Ruth Star (103)
2019-07-12
17
2019-07-12
15
2019-07-13
13
2019-07-13
11
2019-07-14
3
100
2019-07-14
9
Ziemniewicz Olga
KS JUMPING TEAM WIERCANY
SAMA (26)
2019-07-12
23
2019-07-12
16
2019-07-13
18
2019-07-13
3
80
2019-07-14
4
2019-07-14
4
Zioło Julia
BPK
Impreza (85)
2019-07-12
1
2019-07-12
1
2019-07-13
24
2019-07-13
4
2019-07-14
1
2019-07-14
1

Number of Riders: 69

Number of Horses: 98

The sum of prizes: 3 500.00

Competition results developed by: Uchwat Team
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201105, JKS Pogórze)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl