Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 07:08:30
2019-06-13 00:46:16
Bianka Pięta COYOTE UGLY V
  • 2x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 2x 103/N 120 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 07:08:35
2019-06-12 22:56:31
Anna Kulawik NIWAR
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 07:08:40
2019-06-12 18:01:27
Gabriela Gancarz ARASZ
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 07:08:43
2019-06-11 22:38:15
Weronika Jagoda TALIZMAN
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 21:13:32
2019-06-10 21:20:37
Larysa Haberstroh CLAIRE LG
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 9/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 21:13:51
2019-06-10 21:18:31
Wiktoria Haberstroh GALAKTYKA GB
  • 1x 1/LL 90 cm/I półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 3/LL 90 cm/II półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 102/LL 95 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki KUCE
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 21:13:35
2019-06-10 19:32:48
Weronika Banaszek ASTERIX
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 6/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 9/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N 120 cm/zwykły, art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 17:40:35
2019-06-10 09:17:44
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 2x A1/LL 90 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 1/LL 90 cm/I półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 3/LL 90 cm/II półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 102/LL 95 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki KUCE
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 17:40:38
2019-06-09 19:53:33
Maciej Handzlik LUCILLA
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 17:40:42
2019-06-09 19:52:32
Maciej Handzlik PIGMENT
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 17:51:34
2019-06-09 15:21:08
Maja Najdzionek PIERWIOSNEK
  • 2x A1/LL 90 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 1/LL 90 cm/I półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 3/LL 90 cm/II półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 102/LL 95 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki KUCE
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 17:51:39
2019-06-09 15:15:05
Jagoda Data AHLERT
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T8/L 100 cm/ towarzyski , dwufazowy specjalny art.274.2.5
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 17:51:43
2019-06-09 14:45:48
Dominika Klimek JESSY
  • 1x A1/LL 90 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 1/LL 90 cm/I półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 3/LL 90 cm/II półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 102/LL 95 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki KUCE
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 17:51:48
2019-06-09 07:41:55
Amanda Kolińska BRANDO
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 17:51:52
2019-06-08 22:51:32
Kinga Kościarz BOND BEJ
  • 2x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 2x 5/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 2x 9/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 17:51:55
2019-06-08 15:30:26
Nadia Książkiewicz KACPER
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 21:37:17
2019-06-06 20:09:53
Roman Machnik HUSARIA
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:03:39
2019-06-05 22:18:21
Magdalena Wojda CORNET MW
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 2x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 2x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:03:44
2019-06-05 22:15:32
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 1x A1/LL 90 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 2x 1/LL 90 cm/I półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 2x 3/LL 90 cm/II półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 102/LL 95 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki KUCE
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:03:48
2019-06-05 21:41:40
Kornelia Kurleto COME ON DONE Z
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 07:09:02
2019-06-05 15:12:55
Zuzanna Sławecka MEFISTO
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:04:04
2019-06-04 17:32:33
Karolina Gołąb HIS ROYAL
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:04:08
2019-06-04 12:44:34
Amelia Trelińska BOLIVIA
  • 2x A1/LL 90 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:04:11
2019-06-04 12:41:39
Sandra Trelińska JORDAN
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
17 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-06 08:04:20
2019-06-04 09:38:50
Zofia Sondej MAKS
  • 1x A1/LL 90 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 1/LL 90 cm/I półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 3/LL 90 cm/II półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 102/LL 95 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki KUCE
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:04:25
2019-06-04 09:37:08
Amelia Dąbek THREE-B-TWEET
  • 1x A1/LL 90 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 1/LL 90 cm/I półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 3/LL 90 cm/II półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 102/LL 95 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki KUCE
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:04:30
2019-06-04 09:31:47
Julita Biszewska LAQUINA W
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski , dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 9/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 08:14:24
2019-06-04 01:20:35
Marta Wypiór HOKEY POKEY
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 08:14:30
2019-06-03 23:16:28
Olivia Sijka HANTERKA
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 08:14:33
2019-06-03 23:13:43
Olivia Sijka IBERIA
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 08:14:36
2019-06-03 22:40:24
Katarzyna Gola SOLY JEAS
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 08:14:39
2019-06-03 22:16:50
Otylia Barczyk LORD ARGENTINUS
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 08:14:41
2019-06-03 22:12:55
Otylia Barczyk SZAROTKA
  • 1x A1/LL 90 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 1/LL 90 cm/I półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 3/LL 90 cm/II półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 102/LL 95 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki KUCE
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 08:14:44
2019-06-03 21:13:23
Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT
  • 2x A1/LL 90 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 2x 1/LL 90 cm/I półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 2x 3/LL 90 cm/II półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 2x 102/LL 95 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki KUCE
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 20:27:49
2019-06-03 07:42:19
Agata Borowczak GEMINI 2
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 2x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 2x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 2x 103/N 120 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 23:20:19
2019-06-02 23:03:07
Dominika Czachór MILWI
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 23:20:33
2019-06-02 23:00:43
Dominika Czachór ADRIANNA-K
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 23:20:23
2019-06-02 22:52:21
Sonia Janus CABALTICA
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 23:20:29
2019-06-02 14:06:55
Amelia Kupczyk MONITO
  • 2x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 2x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 2x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 21:13:43
2019-06-01 12:11:50
Maria Brańka Borja REFLECTION
  • 2x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 15:07:54
2019-06-01 08:26:11
Magdalena Kaim BAKŁAJ
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/klasyfikacja końcowa - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Uchwat Team
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201105, JKS Pogórze)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl