Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
145 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 21:12:45
2018-09-17 19:52:00
Robert Uchwat JOLLY JUMPER
  • 2x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 2x R4/L 100 cm/dwufazowy art.274.5.3
144 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 21:12:51
2018-09-17 19:51:35
Robert Uchwat IMAGO
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7 (ZO)/N 125 cm/Finał Małej Rundy, zwykły, art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 21:12:48
2018-09-17 19:51:09
Robert Uchwat HIROCCO
  • 2x R4/L 100 cm/dwufazowy art.274.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 21:12:53
2018-09-17 19:50:43
Robert Uchwat HAYA SINAA
  • 2x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R4/L 100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R5/P 110 cm/ dwufazowy art.274.5.3
141 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 17:53:27
2018-09-16 21:38:11
Jan Cigan ARCAN
  • 1x 3 ZO/C1 135 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
140 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 09:13:38
2018-09-14 22:11:14
Mateusz Tyszko QUITA DU DOMAINE Z
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/C1 135 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
139 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 09:13:56
2018-09-14 22:10:28
Mateusz Tyszko CONTI
  • 1x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 09:14:11
2018-09-14 22:09:59
Mateusz Tyszko MONTENEA Z
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
137 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 09:14:27
2018-09-14 22:09:27
Mateusz Tyszko CASSINA 20
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 09:14:43
2018-09-14 22:07:25
Mateusz Tyszko SASILIO
  • 2x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 09:14:59
2018-09-14 22:06:45
Magdalena Krasnowska SELSSILIO
  • 2x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 09:15:14
2018-09-14 22:06:09
Magdalena Krasnowska NEMIROFF
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/C1 135 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 6 (ZO)/CC 140 cm/Duża Runda, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
133 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 17:54:12
2018-09-13 14:10:52
Agnieszka Karcz ZAWIEJKA
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 17:54:20
2018-09-13 14:08:11
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 19:30:10
2018-09-13 12:54:16
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x R4/L 100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R5/P 110 cm/ dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R7/P 110 m/z jokerem art.269
130 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 11:21:19
2018-09-13 10:46:47
Marek Wacławik PHENIX
  • 1x 3 ZO/C1 135 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 6 (ZO)/CC 140 cm/Duża Runda, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 9 (ZO)/CC/CC/GRAND PRIX IX MEMORIAŁ MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO HUBALA dwunawrotowy art.273(2.2)(3.3)(4.3)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 11:20:16
2018-09-13 10:45:48
Marek Wacławik CABO
  • 1x 3 ZO/C1 135 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 6 (ZO)/CC 140 cm/Duża Runda, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 9 (ZO)/CC/CC/GRAND PRIX IX MEMORIAŁ MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO HUBALA dwunawrotowy art.273(2.2)(3.3)(4.3)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 17:53:23
2018-09-13 09:06:48
Jan Cigan ROKA
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5 (ZO)/C 130 cm/Średnia Runda, dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 8 (ZO)/C1 135 cm/Finał Średniej Rundy, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
127 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 17:53:18
2018-09-13 09:05:59
Jan Cigan CODEX
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x R5/P 110 cm/ dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R7/P 110 m/z jokerem art.269
126 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 17:53:13
2018-09-13 09:04:23
Jan Cigan CHUANITA
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x R5/P 110 cm/ dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R7/P 110 m/z jokerem art.269
125 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 11:22:26
2018-09-12 09:22:52
Barbara Pierz JAGODA
  • 1x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x R4/L 100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R5/P 110 cm/ dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R7/P 110 m/z jokerem art.269
124 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 17:53:53
2018-09-11 20:11:13
Martyna Gruszczyk CATTLEYA
  • 1x R3/L1 105 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę dworu Maria Antonina art.238.2.2
  • 1x R5/P 110 cm/ dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R6/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R7/P 110 m/z jokerem art.269
123 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 20:20:45
2018-09-11 17:58:32
Dominik Słodczyk ROWITTO
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 20:20:28
2018-09-11 17:57:59
Dominik Słodczyk DRAKO
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 20:19:59
2018-09-11 17:57:22
Dominik Słodczyk APERITIF
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 20:19:46
2018-09-11 17:56:49
Dominik Słodczyk ATLANTO
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 20:19:34
2018-09-11 17:55:54
Dominik Słodczyk AMBASADOR
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/C1 135 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 6 (ZO)/CC 140 cm/Duża Runda, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 9 (ZO)/CC/CC/GRAND PRIX IX MEMORIAŁ MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO HUBALA dwunawrotowy art.273(2.2)(3.3)(4.3)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:26:16
2018-09-09 10:50:10
Zuzana Nováková CURONA
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 5 (ZO)/C 130 cm/Średnia Runda, dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 8 (ZO)/C1 135 cm/Finał Średniej Rundy, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
117 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:25:55
2018-09-08 20:55:20
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/C1 135 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 5 (ZO)/C 130 cm/Średnia Runda, dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6 (ZO)/CC 140 cm/Duża Runda, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 8 (ZO)/C1 135 cm/Finał Średniej Rundy, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
116 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:30:05
2018-09-08 20:54:37
Leszek Nieużyła DA VINCI
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/C1 135 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 5 (ZO)/C 130 cm/Średnia Runda, dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6 (ZO)/CC 140 cm/Duża Runda, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 9 (ZO)/CC/CC/GRAND PRIX IX MEMORIAŁ MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO HUBALA dwunawrotowy art.273(2.2)(3.3)(4.3)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:30:16
2018-09-08 20:54:07
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5 (ZO)/C 130 cm/Średnia Runda, dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 7 (ZO)/N 125 cm/Finał Małej Rundy, zwykły, art.238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:41:29
2018-09-08 10:24:43
Łukasz Sordyl STELINUS
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x R5/P 110 cm/ dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7 (ZO)/N 125 cm/Finał Małej Rundy, zwykły, art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:41:17
2018-09-08 10:24:04
Łukasz Sordyl CONTENTO
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x R5/P 110 cm/ dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7 (ZO)/N 125 cm/Finał Małej Rundy, zwykły, art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:30:37
2018-09-07 14:00:52
Patrycja Dadał CALL ME 7
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5 (ZO)/C 130 cm/Średnia Runda, dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 8 (ZO)/C1 135 cm/Finał Średniej Rundy, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
110 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:40:57
2018-09-06 15:02:59
Sylwia Gilowska JASTRUN
  • 1x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:30:55
2018-09-06 13:04:35
Beniamin Drozd ZIROCCO AIR
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 19:44:20
2018-09-06 13:04:12
Monika Grundkowska IPHONE
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:35:26
2018-09-06 13:03:50
Monika Grundkowska FIORUCCI
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7 (ZO)/N 125 cm/Finał Małej Rundy, zwykły, art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:43:32
2018-09-06 12:06:28
Wiktoria Penar DARCO J
  • 1x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:45:10
2018-09-06 12:06:07
Łukasz Kut KOLIBRA
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:46:01
2018-09-06 12:05:48
Łukasz Kut BALOU DU CHATEU
  • 1x 3 ZO/C1 135 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
102 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:47:00
2018-09-06 12:05:29
Bartosz Kut CONLOU
  • 1x 3 ZO/C1 135 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
101 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:34:11
2018-09-06 12:05:14
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:33:59
2018-09-06 12:04:46
Ewa Kut AMARETTO
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:33:47
2018-09-05 21:01:27
Piotr Rachwał GOUDELOUP
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R8/N 120 m/z jokerem art.269
98 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:33:32
2018-09-05 18:40:28
Denys Halakuts CONRAD 98
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:33:20
2018-09-05 18:39:15
Denys Halakuts CASSINIA
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:32:31
2018-09-04 20:34:47
Marek Duszkiewicz VERNON
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:32:17
2018-09-04 20:34:08
Marek Duszkiewicz USTIN
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:32:04
2018-09-04 19:15:31
Przemysław Wójcik HIMENA
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R7/P 110 m/z jokerem art.269
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 18:39:45
2018-09-04 19:14:09
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R3/L1 105 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę dworu Maria Antonina art.238.2.2
  • 1x R4/L 100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R6/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 19:02:04
2018-09-04 14:55:32
Alicja Karbownik ALINA
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 19:01:24
2018-09-03 17:49:11
Nikola Gburyk GOLDEN
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 19:01:12
2018-09-03 17:48:43
Aleksandra Mateja EMILLI ROSE
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 19:01:00
2018-09-03 17:48:15
Tomasz Plewa ADELANO
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 19:00:26
2018-09-03 17:47:26
Wiktoria Hojda I LOVE YOU DU BEAUMONT
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 19:00:06
2018-09-03 17:46:52
Wiktoria Hojda ELDORADO W
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 18:59:44
2018-09-03 12:40:10
Maria Suwalska FERRO
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 18:59:17
2018-09-03 08:51:39
Juraj Polas CANOLITA KL
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5 (ZO)/C 130 cm/Średnia Runda, dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 8 (ZO)/C1 135 cm/Finał Średniej Rundy, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 18:58:50
2018-09-03 08:49:57
Juraj Polas CAI 35
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7 (ZO)/N 125 cm/Finał Małej Rundy, zwykły, art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 18:58:36
2018-09-03 08:47:59
Juraj Polas HAROLD VD TOJOPEHOEVER
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R8/N 120 m/z jokerem art.269
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 18:58:22
2018-09-03 08:45:25
Juraj Polas INIESTA
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R8/N 120 m/z jokerem art.269
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 08:20:03
2018-09-03 07:58:26
Jana Sabolova FELICIA
  • 1x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x R4/L 100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R5/P 110 cm/ dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R7/P 110 m/z jokerem art.269
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 08:20:21
2018-09-02 21:25:01
Katarzyna Kawa KEC CLAUDIA JEAN
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 18:20:16
2018-09-02 17:15:21
Krzysztof Leśniak CAPITAL BAY
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 18:20:27
2018-09-02 17:14:53
Krzysztof Leśniak STAKKATOL 7
  • 1x 3 ZO/C1 135 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 18:20:40
2018-09-02 15:14:03
Krzysztof Wójcik CASABLANCA
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x R5/P 110 cm/ dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R8/N 120 m/z jokerem art.269
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 18:20:54
2018-09-02 13:00:12
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 18:21:08
2018-09-02 12:59:46
Aleksandra Czerska KARALIUS
  • 2x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 18:21:19
2018-09-02 11:03:07
Artur Kufel JASTINE
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/C1 135 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 18:21:30
2018-09-02 11:02:34
Artur Kufel ELANO
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/C1 135 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 18:21:43
2018-09-02 10:49:46
Wojciech Stasiuk KORINA
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 18:21:56
2018-09-02 10:47:25
Aleksandra Kurdej ROTAN
  • 2x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 18:22:10
2018-09-02 09:56:26
Julita Kowynia F CADANS Z
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 18:22:22
2018-09-02 09:41:24
Izabela Strojny SILVIA
  • 2x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 2x R5/P 110 cm/ dwufazowy art.274.5.3
  • 2x R7/P 110 m/z jokerem art.269
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 02:15:57
2018-09-01 23:57:28
Martyna Szczypa MARIO
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 02:15:41
2018-09-01 23:15:17
Iwona Domin HAMILTON "F"
  • 2x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 02:15:17
2018-09-01 23:14:39
Iwona Domin CHIRON
  • 2x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 02:15:00
2018-09-01 22:33:07
Agata Ciaciura CHATEAU MOUTON
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7 (ZO)/N 125 cm/Finał Małej Rundy, zwykły, art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 21:14:19
2018-09-01 18:24:27
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5 (ZO)/C 130 cm/Średnia Runda, dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 8 (ZO)/C1 135 cm/Finał Średniej Rundy, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 21:14:39
2018-09-01 18:23:30
Kacper Mróz ARIE D. D. H
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5 (ZO)/C 130 cm/Średnia Runda, dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 8 (ZO)/C1 135 cm/Finał Średniej Rundy, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 21:35:33
2018-08-30 21:48:27
Krzysztof Wójcik HEROS
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 21:17:44
2018-08-30 18:50:26
Natalia Koziarowska LAUSSANNE
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 21:17:58
2018-08-30 18:49:49
Natalia Koziarowska ANTINA
  • 1x 6 (ZO)/CC 140 cm/Duża Runda, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 21:18:14
2018-08-29 23:45:43
Weronika Banaszek ASTERIX
  • 1x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x R4/L 100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R5/P 110 cm/ dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R7/P 110 m/z jokerem art.269
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 21:19:17
2018-08-29 11:20:17
Anna Kasprzak GALERMO
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 21:35:19
2018-08-29 01:16:58
Elżbieta Malina ORLI BAJA KG
  • 2x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 21:35:45
2018-08-28 21:46:09
Justyna Witalec ROCHE
  • 1x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 21:36:26
2018-08-28 21:41:06
Paulina Załubska FEMPIRE G
  • 2x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 21:36:40
2018-08-28 21:27:16
Justyna Siębor REKTOR
  • 2x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 21:36:52
2018-08-28 18:15:15
Aleksandra Kawa WIENA
  • 1x 3 ZO/C1 135 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 21:37:05
2018-08-28 14:28:22
Róża Dominik DAZ
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 21:38:10
2018-08-28 13:33:07
Albert Ornat DARK CHERRY
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 21:38:27
2018-08-28 13:32:21
Albert Ornat CHACCO BOY 7
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 21:38:55
2018-08-28 13:30:53
Małgorzata Krzeczowska WONTENDRA
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 21:39:07
2018-08-28 10:04:20
Klaudia Czwórnóg CANOLATO
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x R3/L1 105 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę dworu Maria Antonina art.238.2.2
  • 1x R5/P 110 cm/ dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R7/P 110 m/z jokerem art.269
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 19:30:53
2018-08-27 19:08:02
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 09:12:21
2018-08-27 11:11:58
Joanna Pomiankowska GIRL RV
  • 1x 3 ZO/C1 135 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 21:40:36
2018-08-26 21:57:40
Aleksandra Cebulak GINA ROYALTY
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 21:40:48
2018-08-26 21:57:07
Aleksandra Cebulak GIRSTTI S. E.
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 21:14:05
2018-08-26 21:56:35
Agnieszka Cebulak NIKOS DE KALECH
  • 1x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 11:22:42
2018-08-26 13:10:48
Franciszka Trzcińska ROBESPIERE
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x R3/L1 105 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę dworu Maria Antonina art.238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-25 22:11:32
2018-08-25 13:00:57
Sophia Motyl DON KICHOT
  • 2x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-25 22:12:22
2018-08-24 21:21:12
Krzysztof Złocki MEDAL
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/C1 135 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 5 (ZO)/C 130 cm/Średnia Runda, dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6 (ZO)/CC 140 cm/Duża Runda, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-25 22:12:09
2018-08-24 11:01:03
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-25 22:11:57
2018-08-24 11:00:10
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-25 22:11:17
2018-08-24 10:59:42
Krzysztof Mazur CABONA
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-25 22:11:05
2018-08-24 10:59:22
Krzysztof Mazur CROS BLUE
  • 1x 3 ZO/C1 135 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 07:28:23
2018-08-23 19:37:22
Jagoda Hamerlik PLEASE FITTA
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 18:23:30
2018-08-23 08:41:02
Maciej Mączka CAMARO
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 18:24:39
2018-08-23 08:40:43
Katarzyna Kieljan-Mączka CASSIANO
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 07:27:50
2018-08-21 20:19:16
Krzysztof Wójcik ARDITO W.
  • 1x 3 ZO/C1 135 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 6 (ZO)/CC 140 cm/Duża Runda, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 9 (ZO)/CC/CC/GRAND PRIX IX MEMORIAŁ MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO HUBALA dwunawrotowy art.273(2.2)(3.3)(4.3)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 07:27:08
2018-08-21 07:39:38
Karolina Gołąb HANNAH
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 07:26:57
2018-08-20 07:59:32
Ewa Zimny DUMA
  • 1x R1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x R4/L 100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R5/P 110 cm/ dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R7/P 110 m/z jokerem art.269
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 07:26:46
2018-08-19 18:36:07
Kornelia Kurleto COME ON DONE Z
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 07:26:29
2018-08-18 06:48:53
Maria Brańka Borja REFLECTION
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7 (ZO)/N 125 cm/Finał Małej Rundy, zwykły, art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 07:26:17
2018-08-18 06:48:02
Maria Brańka Borja CAPPONE
  • 1x R2/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x R5/P 110 cm/ dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R7/P 110 m/z jokerem art.269
  • 1x R8/N 120 m/z jokerem art.269
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 07:26:04
2018-08-17 21:37:20
Aleksandra Sobocka VIVE LE ROI
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 07:25:53
2018-08-17 21:36:58
Aleksandra Sobocka COLLY
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 07:25:29
2018-08-17 12:41:35
Patrycja Żachowska TITAN 12
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 07:24:41
2018-08-16 13:24:20
Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 07:24:29
2018-08-16 13:23:42
Jarosław Koziarowski CHENET
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 07:24:19
2018-08-16 13:22:46
Jarosław Koziarowski FRED - FLINSTONE
  • 1x 3 ZO/C1 135 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banaszek Weronika bpk
S
brak
2. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
3. Cebulak Agnieszka KS Stangret Kielce
2000 (J.)
O021799
4. Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce
S
O005800
10068738
5. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
1997 (MJ.)
O013774
6. Cigan Jan JK JMC Lužany
S
642
10071017
7. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
8. Czwórnóg Klaudia Krakowski Klub Jazdy Konnej
S
O004941
9. Dadał Patrycja RC Riding Center Sosnowice
S
O015270
10. Domin Iwona JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
S
O020295
11. Dominik Róża WLKS Krakus
1997 (MJ.)
O021392
12. Drozd Beniamin KJ Leśna Wola
1998 (MJ.)
O024934
13. Duszkiewicz Marek KJ Leśna Wola
S
O002545
14. Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O033508
15. Gilowska Sylwia JKS Kresowiak Kalników
2000 (J.)
brak
16. Gołąb Karolina WLKS Krakus
2005 (JM.)
O044152
17. Grundkowska Monika RC Riding Center Sosnowice
1998 (MJ.)
O005050
18. Gruszczyk Martyna KJ Szarża Bolęcin
1997 (MJ.)
O022400
19. Halakuts Denys KJ ASSANYA
S
BRAK
20. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (J.)
O031692
21. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O034202
22. Jędruch Jakub KJ Zbrosławice
23. Jonik Anna WLKS Krakus
S
O012441
24. Karbownik Alicja Tuszyński KJ Garbówek
1999 (MJ.)
O034396
25. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (MJ.)
O019434
26. Kawa Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
O033387
27. Kędzior Bibiana JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2001 (J.)
O040959
28. Kieljan - Mączka Katarzyna JKS Pogórze
29. Klekot Jakub
30. Kołodziej Paulina JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2001 (J.)
O028744
31. Kowynia Julita WLKS Krakus
1999 (MJ.)
O040428
32. Koziarowska Natalia Wlks krakus
S
1234
33. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
34. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
35. Krasnowska Magdalena Tuszyński KJ Garbówek
S
O003541
36. Krzeczowska Małgorzata KJK Szary
S
37. Kucias Angelika KJ Premia Wilkowice
S
38. Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec
S
O000968
39. Kukułka Robert BPK
S
40. Kurdej Aleksandra WKJ Lublin
S
O019150
41. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (JM.)
O044772
42. Kut Bartosz UKJ Lalin
S
O009034
43. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
44. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
45. Leśniak Krzysztof Wlks krakus
S
123
46. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
47. Malina Elżbieta RC riding center Sosnowice
S
brak
48. Mateja Aleksandra KJ Leśna Wola
49. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O001512
50. Motyl Sophia KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O033547
51. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
52. Musiał Kamil JKS Pogórze Glinik Zaborowski
1999 (MJ.)
O026039
53. Nováková Zuzana JK DIAMOND Prešov
1999 (MJ.)
4768
54. Ornat Albert St. KS KJK Szary Michałowice
1997 (MJ.)
O012478
55. Penar Wiktoria UKJ Lalin
2003 (JM.)
O031838
56. Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (J.)
O048543
57. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
58. Polas Juraj Jmc Luzany
S
None
59. Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
S
O003873
10046832
60. Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce
S
O025098
61. Sabolova Jana Slavia Kosice
S
None
62. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
63. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O040954
64. Sordyl Łukasz KJK FABREX
S
O023004
65. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
66. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
67. Strojny Izabela WLK Krakus Swoszowice
S
LZRWZJ/340/16
68. Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
S
O003797
69. Szczypa Martyna LZJ DRAMA Zbrosławice
1998 (MJ.)
O018920
70. Szlachta Sławomir KJ Just Riding
O001889
71. Trzcińska Franciszka KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O031906
72. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
73. Tyszko Mateusz Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O003577
74. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O003889
75. Uchwat Marika JKS POGÓRZE
2005 (JM.)
O040968
76. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
77. Uchwat Robert JKS Pogórze
S
78. Uchwat Sławomir JKS Pogórze
79. Uchwat Sławomir JKS Pogórze
S
O001137
80. Urbaniak Marek BPK (MAZ)
S
O012763
81. Wach Inga WKJ Lublin
2001 (J.)
O038870
82. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
83. Witalec Justyna bpk
S
O008317
84. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
S
O000706
85. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech
S
brak
86. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
87. Załubska Paulina WLKS Krakus
S
O045098
88. Zimny Ewa St. KS KJK Szary Michałowice
S
O019033
89. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

95

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
K020891
2.

164

Alanda sp 2006 klacz gn F: Landino
M: Alicja/Elvis
O:
B:
3.

100

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S. V.
O: Jerzy Karbownik
B: Rudiger Wassibauer
K021641 6160090142710
4.

108

AMARETTO SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Las Vegas / Lord Alexander
M: Aleksandra / Bolivar
O: Ewa Kut
B: Polska
K009141 POL009670007504
5.

121

AMBASADOR SP POL 2011 Wałach siwa F: De Quidams / Quidam'S Rubin
M: Ambasada / Dolus
O: Manfred Słodczyk
B: Manfred Słodczyk
K020987 616009540102411
6.

69

ANTINA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Cassini II
M: Traviata III
O: Lancer II
B: Abc
1234
7.

137

ARCAN Slovak Warmblood SVK 2008 Wałach gniada F: Westton Coldrex
M: Alexandra
O: Tomasso Mongiello
B: Tomasso Mongiello
8059
8.

46

ARDITO W. KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Lancelot / Voltaire
M: Mirea Fortuna / Abantos
O: Agata Studencka
B:
K010223 5280030507620 104GC72
9.

71

ARIE D. D. H KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Larenco / Lancer III
M: Pieni / Kojak
O: Robert Zagożdżon
B: Dekstation de Havikerwaard
K012072 5280030512185
10.

68

ASTERIX Małopolska POL 2012 Wałach siwa F: Mefisto
M: Astoria
O: Weronika Banaszek
B: Łukasz Bartosiewicz
brak
11.

122

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
O: Dominik Słodczyk
B: Herbert Meyer
K021916 DE431316584509
12.

160

Bonsai 2011 F:
M:
O:
B:
13.

127

CABO MAKL GER 2008 Ogier gniada F: Concerto II
M: Coletta/ Cheenook
O: Largo sp. z o.o.
B: Niemcy
K016006 DE427271663208 104QY29
14.

49

CABONA WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Calido / Cantus
M: La Bonne I / Landstreicher
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K020825 DE441411203210
15.

165

California BS F:
M:
O:
B:
16.

113

CALL ME 7 Holsztyńska GER 2009 Klacz siwa F: Contact Me
M: Fire Girl
O: Patrycja Dadał
B: Gerken Kai
K018310
17.

8

CAMARO HANN POL 2012 Wałach siwa F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
O: Katarzyna Kieljan Mączka
B: Marta Roszkiewicz Heizer
K021568 DE431316686312
18.

57

CANOLATO SP GER 2009 Wałach siwa F: CANOSO/ CATOKI
M: H-CATHLEEN/ CALATO
O: Paul Sprehe
B: Paul Sprehe
-
19.

93

CANOLITA KL KWPN POL 2011 Klacz ciemnogniada F: X
M: X
O: X
B: X
None
20.

87

CAPITAL BAY A POL 2011 Ogier kara F: A
M: A
O: A
B: A
1111
21.

41

CAPPONE KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata F: Untouchable / Hors La Loi II
M: L. Coradin / Corrado I
O: Piotr Brańka
B: Comb. Aaldering Swelheim
K012295 528003000705369 104FM66
22.

178

Carmel F:
M:
O:
B:
23.

171

Carmen S 201 F:
M:
O:
B:
24.

85

CASABLANCA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Chelano's Boy
M: Cassandra
O: Krzysztof Gronus
B: S. Skórka
K014632
25.

157

CASIQUIARE OS GER 2010 Wałach siwa F: Cartogran / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
O: Robert Kędzior
B:
K019654 DE418184011810
26.

7

CASSIANO OLD POL 2010 Wałach siwa F: Cassini II / Capitol I
M: Saragossa / Leonardo
O: Katarzyna Kieljan Mączka
B: Michał Ziębicki
K018831 DE418181684910
27.

133

CASSINA 20 OLD GER 2012 Klacz siwa F: Casino Berlin /
M: Furstin Quinta O / Quintender
O: Michał Krzemień
B:
K024897 DE418180206612
28.

105

CASSINIA Oldenburska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: CASSINI II
M: BONITA
O: STEFAN SZOSTAK
B: SIERGIEJ MAŁGORZATA
BRAK DE418180684909
29.

138

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Nabucho du Serein
M: Castella
O: Tatiana Pętlak
B: Tatiana Pętlak
K025218
30.

59

CHACCO BOY 7 WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Karediama / Andiamo Z
O: Paweł Piątkowski
B:
K020853 DE441411519510 105GS32
31.

159

CHACCO-TWO OLD GER 2009 Wałach siwa F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Casablanca / Capitan Paul I
O: Łukasz Kut
B:
K019325 DE418184089909
32.

73

CHATEAU MOUTON HAN. GER 2011 Wałach gniada/175 F: Contendros
M: Salinde
O: Agata Ciaciura
B: Paul Schockemöhle
K019681 DE431316832411
33.

36

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
O: Urszula Koziarowska
B: Roma Kosicka
K014155 DE421000318808 104DE21
34.

74

CHIRON Oldenburg POL 2008 Wałach gniada F: Chico's Boy / Carpaccio
M: Vulana L / Emilion
O: Femis Sp. z o.o.
B: Witold Pietrzyk
LKRWZJ/3991/18 DE 433331370208
35.

32

CHUANITA Slovak Warmblood SVK 2012 Klacz ciemnogniada F: Westton Coldrex
M: Andora
O: JMC Lužany
B: JMC Lužany
10311
36.

51

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
O: Krzysztof Mazur
B: SK Nad Wigrami
K020622 616009510343012
37.

101

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Dżahil
M: Cyweta
O: Jolanta Latowska Wach
B: ANR Olsztyn
brak
38.

149

Co Jack BS holszt Niemcy 2013 wałach siwy/170 F: Camax
M: / Voltaire
O: Robert Kędzior
B:
39.

33

CODEX Slovak Warmblood SVK 2014 Ogier biała F: Westton Coldrex
M: Daisy
O: JMC Lužany
B: JMC Lužany
10290
40.

39

COLLY WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Polly / Peking
O: Władysław Sobocki
B: Martina Schmidt
K016091 DE441411273709
41.

43

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
O: MOBI Sp. z o. o. Sp. k.
B: Zangersheide
K024515 Z575707 104NM78
42.

26

CONLOU OLD GER 2011 Ogier dereszowata F: Contendros / Contendro I
M: Namula / Balou Du Rouet
O: Bartosz Kut
B:
K019324 DE418184047611 105LQ44
43.

12

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Bożena Srokosz
B: Johann & Peter Lass
K022288 DE421000213411
44.

106

CONRAD 98 Holsztyńska GER 2007 Wałach gniada F: CASSINI II
M: WEGA IV
O: STEFAN SZOSTAK
B: FELDHAUS HENRIKA
BRAK DE421000139607
45.

114

CONTENTO WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calido / Cantus
M: Jung Laissez Faire / For Pleasure
O: Nowostyl Mirosław Sordyl
B: Montis Sp. z o. o.
K018339 DE441411589710
46.

135

CONTI Holst. DEU 2009 Wałach gniada F: Corrado I
M: Ultra IV (Cassini I x Landadel)
O: Bożena Daniłowicz
B: Niemcy
K017391
47.

147

COSINNS Holszt GER 2011 Wałach siwa F: COSIDO
M: NOBLESSE 26/ LIMBUS
O: Katarzyna Uchwat
B: NIEMCY
K025263 DE421000117311
48.

48

CROS BLUE OLD GER 2009 Ogier kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Quoldas Girl / Sandro Boy
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K020367 DE418180121609
49.

120

CURONA KWPN NED 2007 Klacz kasztanowata F: Carthino Z
M: Urona
O: Zuzana Nováková
B: W. Van Der Ham
8390
50.

29

DARCO J KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Roko / Iroko
O: Elżbieta Penar
B:
K014647 528003000802829
51.

60

DARK CHERRY SP POL 2009 Wałach gniada F: Cherry Cordial / Cordial
M: Dalia Z / Dutch Capitol
O: Paweł Piątkowski
B: Barlik Roman
K017336 616009610216209
52.

61

DAZ ISH IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Defi Platiere / Type D'Elle
M: KEC Spotted Diamont / Glidawn Diamond
O: Róża Dominik
B: William Kennedy
K019169 08019333
53.

53

DON KICHOT SP POL 2011 Wałach siwa F: Batman
M: NN
O: Sophia Motyl
B: --
K024731 616999540013311
54.

124

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
O: Maria Czuchryta i Manfred Słodczyk
B: Maria Czuchryta
K021627 616009670014912
55.

44

DUMA SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dream Girl / Rhytmus
O: Ewa Zimny
B: Remigiusz Makowski
K024723 616009660670013
56.

150

EL NINO KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Kashmir van Schuttershof
M: Mantana/ Glennridge
O: SŁAWOMIR UCHWAT
B: HOLANDIA
K024160 528003200912846 104gy84
57.

81

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Zavall VDL
M: Violet
O: Robert Stasiuk
B: ...
K016424 528003200907210
58.

94

ELDORADO W KWPN NED 2009 Wałach siwa F: Calido / Cantus
M: Silohuit-W / Julio Mariner
O: Siergiej Hojda
B:
K020528 528003200912929
59.

96

EMILLI ROSE SP POL 2008 Klacz siwa F: Lumpi / Limelight
M: Etola / Ganges
O: Piotr Gajek
B: -
K022222 POL009630092808
60.

129

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472 DE431316105611
61.

78

F CADANS Z ZANG BEL 2007 Wałach kasztanowata F: Franco / Farmer
M: Welling / Krunch De Breve
O: Jacek rode
B: Brosens D/Christiaansen
K019312 Z546807
62.

162

Falco 2012 F:
M:
O:
B:
63.

89

FELICIA KWPN NED 2010 Klacz ciemnogniada F: Indoctro
M: Marina
O: Jana Sabolova
B: De Vrindt
None
64.

158

FELINE KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
O: Aleksandra Cebulak
B: Stal Everse
K019230 528003201011701 105GN12
65.

64

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
O: Paulina Załubska
B: W. Geerdink
K023270 528003201001259
66.

99

FERRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa/170 F: Placido
M: Fatma
O: Krystyna Stec Suwalska
B: Marek Duszkiewicz
K015127 616009630198709
67.

110

FIORUCCI HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/168 F: First Edition / For Edition
M: For Fame / For Joy
O: Beata Grundkowska
B: Helmut Mugge
K015760 DE431316568109 104QI82
68.

35

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
O: Urszula Koziarowska
B:
K018749 528003201008527
69.

67

GALERMO KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Marloes / Derrick
O: Anna Kasprzak
B: G. H. Veneberg
K022830 528003201107209
70.

56

GINA ROYALTY KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
O: Janusz Cebulak
B: J. Venner
K021170 528003201103587
71.

10

GIRL RV KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Quality Time / Quantum
M: Cottica II RV / Verdi
O: Joanna Pomiankowska
B: Stoeterij Renken
K021259 528003201105142 105EQ84
72.

55

GIRSTTI S. E. KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Cirstney S. E. / Sydney
O: Aleksandra Cebulak
B: Schonewille
K021169 528003201104230 105GM24
73.

97

GOLDEN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Alvarez17
M: Goldi
O: Bogdan Gburyk
B: --
K022449
74.

107

GOUDELOUP KWPN NED 2011 Wałach kara/170 F: Riant / Jazz
M: Ornate / Haarlem
O: Piotr Rachwał
B: J.Gloudemans
K021281 528003201101721
75.

145

GUZZI-V KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Indoctro / Capitol I
M: Bekarla V / Indorado
O: Robert Kędzior
B:
K021378 528003201104228
76.

75

HAMILTON F VDL BEL 2007 Wałach kasztanowata F: TENERIFE VDL / RAPHAEL
M: QUEDA V/D GRUNDEVAL / LANDETTO
O: Femis Sp. z o.o.
B: Baert Filip
LKRWZJ/3992/18 BEL-W-260036-BWP
77.

91

HAROLD VD TOJOPEHOEVER KWPN NED 2013 Ogier ciemnogniada F: X
M: X
O: Juraj Polas
B: X
None
78.

151

HASTON NITA KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Anna-Nita / Corland
O: Albert Von Unen
B:
K023419 528000320120759
79.

144

HAYA SINAA KWPN NED 2012 Klacz kasztanowata/167 F: Corland
M: Wirrina
O: Maja Bylinowska Uchwat
B: K.A Iwema
brak
80.

17

HEROS KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Zirocco Blue VDL
M: Sikinesta
O: Wiktoria Owsiak
B: 369710 W.J. TEN DEN
LICENCJA GOŚCINNA
81.

142

HIROCCO KWPN NED 2012 Wałach gniada/170 F: Zirrocco Blue VDL
M: Peloma
O: Robert Uchwat
B: E.W: Bijmolt
brak
82.

98

I LOVE YOU DU BEAUMONT BWP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Domino de Moyon
M: Tifany du Beaumont
O: -
B: -
-
83.

181

ICOON VDL KWPN NLD 2013 Wałach gniada F: Bubalu VDL / Baloubet Du rouet
M: B Dame VDL / Cardento
O: VDL
B: VDL
K025271 528003201302506
84.

143

IMAGO KWPN NED 2013 Wałach siwa/176 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Blenchi-A / Emilion
O: Robert Uchwat
B: Angenent De Bruijn
K025297 528003201300191
85.

154

INCOLANDO VL KWPN NLD 2013 Wałach siwa F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Elderieka II / Cardento
O: ALBERT VON UNEN
B: HOLANDIA
K025264 528003201303474
86.

153

INDURAN KWPN HOL 2013 WAŁACH KASZTAN/170 F: DURANGO
M: / TANGELO
O: ALBERT VON UNEN
B:
87.

90

INIESTA KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Quasimodo
M: Applaus
O: Juraj Polas
B: X
None
88.

30

IPHONE KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: El Salvador /
M: Nicolette / Jus De Pomme
O: Beata Grundkowska
B:
brak
89.

148

It`s Toulon V.E. KWPN HOLANDIA 2013 wałach gniady/170 F: Toulon
M: / Lux
O: Anna Kołodziej
B: Holandia
90.

126

JAGODA SP POL 2005 Klacz siwa F: Corde / Cor de la Bryere
M: Jastarnia / Lais
O: Radosław Pierz
B: Waszczur Mirosław
K017588 009 53 00469 05
91.

37

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
O: Urszula Koziarowska
B: Ludo Philippaerts
K019090 056002W00290662
92.

82

JASTINE SP POL 2005 Klacz F: Ever for Pleasure
M: Jurta
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K012855
93.

111

JASTRUN Małopolska POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Libretto
M: Jutla
O: Sylwia Gilowska
B: Józef Pekaniec
brak
94.

141

JOLLY JUMPER KWPN NED 2014 Wałach gniada/169 F: Arezzo
M: Bodena
O: Robert Uchwat
B: FAM Klinkhamer
brak
95.

83

KARALIUS TRAK LTU 2014 Wałach kasztanowata F: Gluosnis / Gerodot
M: Karuna / Elektronas
O: Aleksandra Czerska
B:
K024660 030620
96.

180

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
O: Piotr Żachowski
B: Tomasz Gąsiorek
K013611 POL007520018403
97.

88

KEC CLAUDIA JEAN ISH IRL 2007 Klacz gniada F: Chaoca / Contender
M: KEC Murphy Diamond / Glidawn Diamond
O: Katarzyna Kawa
B: William Kennedy
K017499 372414004804471 105IC22
98.

28

KOLIBRA Niem.sport. POL 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera/Lestho
O: Bartosz Kut
B: Niemcy
K020907
99.

80

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K018566 616009580856407
100.

179

LAUSANNE 65 F:
M:
O:
B:
101.

155

LINDY HOP HOL GER 2010 Ogier gniada F: Lasino / Landgraf I
M: Mira XI / Corrado I
O: Mariusz Musiał
B:
K021872 DE421000254310
102.

84

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
103.

176

Marcel holszt 2013 F:
M:
O:
B:
104.

76

MARIO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Marino / Zeoliet
M: Manilla / Cottonclub
O: Krzysztof Szczypa
B: Jan Ciesielski
K014049 616007610036709
105.

52

MEDAL M. POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
O: Wioletta Gubała
B: Jacek Sawicki
K011796 POL006660449206 104ZP50
106.

156

MESKALINA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / Mariensztat
O: Anna Kołodziej
B:
K014928 616009670128709
107.

134

MONTENEA Z ZANG POL 2013 Klacz gniada F: Montender / Contender
M: Carenza / Carenzo
O: Gerard Gruca
B: Gerard Gruca
K024037 056015Z55827113
108.

161

My Funny Valintine 2012 F:
M:
O:
B:
109.

130

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
O: Magdalena Krasnowska
B: Jacek Mierzwiński
K018932 616009670114110
110.

54

NIKOS DE KALECH BWP NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Farfelu De Muze
M: Wassafras De rialfo/ Nabab De Reve
O: A. Cebulak
B: De Middelaer
K024926
111.

66

ORLI BAJA KG Wielkopolska POL 2007 Klacz siwa/170 F: Bajou Du Rouet
M: Orala
O: Elżbieta Malina
B: Komin Grzegorz
brak POL 007 61 02161 07
112.

128

PHENIX WESTF GER 2003 Wałach gniada F: Pilgrim / Polydor
M: Holsatia X / Landgraf I
O: Largo Sp. z o. o.
B: Peter Nagel-Torn
K007202 DE441412051603
113.

47

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
O: Artur Hamerlik
B: MTRE Jean-Louis Beth
K011671 03128313J
114.

72

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
O: Fundacja One Energy
B: Varver Jeroen H.W
K018809 DE421000524310
115.

146

Q7 holszt Niemcy 2010 wałach gniady/174 F: Quarz
M: /Contender
O: Sławomir Uchwat/ Agrosad sp zo.o.
B:
116.

172

QUIK CORE Z F:
M:
O:
B:
117.

136

QUITA DU DOMAINE Z Zangersheide BEL 2004 Klacz gniada F: Quantum ( Quidam de Revel x Cor de la Bryere)
M: Gret Palucca ( Coriolan x Capitol
O: Gerard Gruca
B: Belgia
K016862
118.

42

REFLECTION Słowacka Gorącokrw. SVK 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
O: Piotr Brańka
B: SK Mada Bulik
K024474 703001752123104 103FH19
119.

9

ROBESPIERE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Ever for pleasure
M: Rock nad roll
O: Ewa Zimny
B: Makowski Remigiusz
K015472 616009661130809
120.

163

Robin Hood - LS F:
M:
O:
B:
121.

65

ROCHE Typ Szlachetny POL 2005 Klacz kasztanowata F: Atylla
M: Resi 036
O: Justyna Witalec
B: Polska
K014146 616999570177405
122.

34

ROKA Slovak Warmblood SVK 2009 Klacz gniada F: Cashman Can
M: Roberta
O: JMC Jan Cigan
B: Herbaton Klčov
8923
123.

79

ROTAN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano’s Ass
M: Rota
O: Aleksandra Kurdej
B: SK Racot
K024867
124.

125

ROWITTO SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Rosita / Top Gun
O: Jakub Jędruch
B: SK Prudnik
K016387 616009690072010
125.

132

SASILIO SP POL 2014 Wałach siwa F: CASSILIO
M: SZATA
O: Stadnina Koni Widzów
B: Stadnina Koni Widzów
K025470
126.

131

SELSSILIO SP POL 2014 Wałach siwa F: CASSILIO
M: SELENA 12
O: Stadnina Koni Widzów
B: Stadnina Koni Widzów
K025469
127.

77

SILVIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
O: Izabela Strojny
B: Gestuet Lewitz
K023012 DE 418184091310
128.

86

STAKKATOL 7 HAN POL 2010 Wałach biała F: Stakkatol
M: A
O: Krzysztof Koziarowski
B: A
1234
129.

115

STELINUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Stella / El Bundy
O: Łukasz Sordyl
B: SK Racot
K023945 616009610116311
130.

109

SURPRISE BALOU OLD POL 2012 Klacz inna F: Spartacus
M: Barielle/Balou du Rouet
O: Bartosz Kut
B: Gestut Lewitz
K020908
131.

152

TAHIRA ANGEL AES GER 2012 Klacz siwa F: Chapman ET / Douglas
M: Qinara / Quidams Rubin
O: Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
B:
K021577 826002120024645
132.

38

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
O: Patrycja Żachowska
B: PJM Smith
K022421 528003000712487 105XI88
133.

103

USTIN OLD POL 2012 Wałach gniada F: Ustinov / Libero H
M: Angela / Aloube Z
O: Duszkiewicz Marek
B: Duszkiewicz Gabriela
K023480 DE418182543312
134.

169

Ustin F:
M:
O:
B:
135.

104

VERNON OLD POL 2011 Wałach siwa F: Van Helsing / Valentino
M: Funny Affair / Love Affaif
O: Marek Duszkiewicz
B: Marek Duszkiewicz
K021064 DE418182535711
136.

173

Vernon F:
M:
O:
B:
137.

40

VIVE LE ROI SP POL 2009 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Vamelia HBC / Placido
O: Władysław Sobocki
B: Stefan Kierznowski
K018439 616009670139509
138.

50

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time
M: W Darla / Warrant
O: Krzysztof Mazur
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023681 616 009 51 02532 13
139.

62

WIENA Holsztyńska GER 2011 Klacz siwa F: Clarimo
M: Wachtel
O: Józef Buczyński
B: Kruse-Soenke Karl Ernst
K021948 105TE66
140.

177

Wontendra hann Niemcy 2004 klacz gniada/165 F: Contedro
M: Acora/ Acord
O:
B:
141.

140

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K012109 POL009580166907
142.

139

ZAWIEJKA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Love Affair/
M: Zwiewka/
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
brak
143.

112

ZIROCCO AIR HOL GER 2011 Ogier gniada F: Zirocco Blue / Mr. Blue
M: Zalza / Con Air
O: Zbigniew Drozd
B:
K018528 DE421000564711 105RW84
Rider Club
Competition
Prize
Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce
100
50
SUM:
150.00
Cigan Jan JK JMC Lužany
100
360
100
3600
SUM:
4160.00
Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
10
SUM:
10.00
Czwórnóg Klaudia Krakowski Klub Jazdy Konnej
30
SUM:
30.00
Dominik Róża WLKS Krakus
100
SUM:
100.00
Drozd Beniamin KJ Leśna Wola
240
SUM:
240.00
Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
30
SUM:
30.00
Grundkowska Monika RC Riding Center Sosnowice
70
16
300
SUM:
386.00
Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
50
SUM:
50.00
Karbownik Alicja Tuszyński KJ Garbówek
50
650
SUM:
700.00
Kawa Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
100
1900
SUM:
2000.00
Kołodziej Paulina JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
50
SUM:
50.00
Koziarowska Natalia Wlks krakus
100
100
300
100
200
SUM:
800.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
400
600
200
50
16
SUM:
1266.00
Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec
100
100
150
100
900
SUM:
1350.00
Kukułka Robert BPK
200
SUM:
200.00
Kurleto Kornelia WLKS Krakus
10
SUM:
10.00
Kut Bartosz UKJ Lalin
200
SUM:
200.00
Kut Ewa UKJ Lalin
50
140
SUM:
190.00
Kut Łukasz UKJ Lalin
200
70
SUM:
270.00
Leśniak Krzysztof Wlks krakus
250
SUM:
250.00
Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
5000
50
50
SUM:
5100.00
Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
100
50
600
SUM:
750.00
Ornat Albert St. KS KJK Szary Michałowice
50
100
SUM:
150.00
Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
800
SUM:
800.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
160
50
450
300
375
900
70
SUM:
2305.00
Sordyl Łukasz KJK FABREX
150
10
30
150
SUM:
340.00
Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
320
SUM:
320.00
Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
10
SUM:
10.00
Szczypa Martyna LZJ DRAMA Zbrosławice
60
SUM:
60.00
Szlachta Sławomir KJ Just Riding
100
150
300
200
150
1200
SUM:
2100.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
400
1500
150
100
120
200
450
300
375
SUM:
3595.00
Uchwat Katarzyna JKS Pogórze Glinik Zaborowski
10
16
150
100
SUM:
276.00
Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
100
SUM:
100.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze
300
SUM:
300.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
200
100
700
SUM:
1000.00
Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
100
150
400
600
500
SUM:
1750.00
Wójcik Krzysztof KJ Facimiech
100
SUM:
100.00
Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
250
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszek Weronika
bpk
ASTERIX (68)
2018-09-21
25
2018-09-21
45
2018-09-22
22
2018-09-22
44
2018-09-23
17
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
CAPPONE (41)
2018-09-21
35
2018-09-22
27
2018-09-22
2018-09-21
27
2018-09-22
17
2018-09-23
32
Cebulak Agnieszka
KS Stangret Kielce
2018-09-21
21
2018-09-21
23
2018-09-22
37
2018-09-23
9
Cebulak Aleksandra
KS Stangret Kielce
2018-09-21
5
100
2018-09-22
8
50
2018-09-21
19
2018-09-21
21
FELINE (158)
2018-09-21
15
Ciaciura Agata
LZJ Drama Zbrosławice
2018-09-21
20
2018-09-22
26
2018-09-23
23
Cigan Jan
JK JMC Lužany
2018-09-21
11
2018-09-22
35
2018-09-21
2018-09-22
33
2018-09-23
1
100
CODEX (33)
2018-09-21
38
2018-09-22
24
2018-09-23
13
ROKA (34)
2018-09-21
19
2018-09-22
20
2018-09-23
4
360
FELICIA (89)
2018-09-22
43
ARCAN (137)
2018-09-21
6
100
2018-09-22
10
2018-09-23
2
3600
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2018-09-21
15
2018-09-22
19
2018-09-22
9
2018-09-23
3
MAGNUS (84)
2018-09-21
13
10
2018-09-21
24
2018-09-22
20
2018-09-22
19
2018-09-23
28
Czwórnóg Klaudia
Krakowski Klub Jazdy Konnej
2018-09-21
35
2018-09-22
13
2018-09-23
3
30
Dadał Patrycja
RC Riding Center Sosnowice
CALL ME 7 (113)
2018-09-21
10
2018-09-22
17
2018-09-23
14
2018-09-21
19
Domin Iwona
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
CHIRON (74)
2018-09-21
2018-09-21
31
2018-09-22
12
2018-09-22
33
2018-09-23
6
2018-09-21
2018-09-21
24
2018-09-22
15
2018-09-22
8
2018-09-23
19
Dominik Róża
WLKS Krakus
DAZ (61)
2018-09-21
6
100
2018-09-22
13
2018-09-23
10
Drozd Beniamin
KJ Leśna Wola
2018-09-21
15
2018-09-22
12
2018-09-23
6
240
Duszkiewicz Marek
KJ Leśna Wola
USTIN (103)
2018-09-21
2018-09-22
23
2018-09-22
7
2018-09-23
27
VERNON (104)
2018-09-21
14
2018-09-22
27
2018-09-22
10
2018-09-23
27
Ustin (169)
2018-09-21
43
Vernon (173)
2018-09-21
27
Gburyk Nikola
KJ Leśna Wola
GOLDEN (97)
2018-09-21
3
30
2018-09-21
44
2018-09-22
25
2018-09-23
29
Gilowska Sylwia
JKS Kresowiak Kalników
JASTRUN (111)
2018-09-21
2018-09-21
35
2018-09-22
3
2018-09-22
28
2018-09-23
24
Gołąb Karolina
WLKS Krakus
2018-09-21
18
2018-09-21
16
2018-09-22
30
2018-09-22
22
2018-09-23
9
Grundkowska Monika
RC Riding Center Sosnowice
IPHONE (30)
2018-09-21
24
2018-09-22
25
2018-09-23
2
70
FIORUCCI (110)
2018-09-21
25
2018-09-22
9
16
2018-09-23
4
300
Gruszczyk Martyna
KJ Szarża Bolęcin
CATTLEYA (138)
2018-09-22
41
2018-09-23
22
2018-09-22
14
Halakuts Denys
KJ ASSANYA
CASSINIA (105)
2018-09-21
47
2018-09-21
2018-09-21
2018-09-22
2018-09-22
38
CONRAD 98 (106)
2018-09-21
48
2018-09-21
2018-09-21
2018-09-22
36
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
2018-09-21
2018-09-21
9
2018-09-22
31
Hojda Wiktoria
KJ Leśna Wola
2018-09-21
12
2018-09-21
30
2018-09-22
15
2018-09-22
28
2018-09-23
11
2018-09-21
37
2018-09-22
5
50
2018-09-23
12
Jędruch Jakub
KJ Zbrosławice
ROWITTO (125)
2018-09-22
24
2018-09-22
42
2018-09-23
29
Jonik Anna
WLKS Krakus
2018-09-21
Karbownik Alicja
Tuszyński KJ Garbówek
ALINA (100)
2018-09-21
6
2018-09-21
28
2018-09-22
8
50
2018-09-23
2
650
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
ZAWIEJKA (139)
2018-09-21
22
2018-09-22
19
2018-09-23
5
ZADYMKA (140)
2018-09-21
17
2018-09-22
19
2018-09-23
11
Kawa Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
WIENA (62)
2018-09-21
17
2018-09-22
6
100
2018-09-23
3
1900
Kędzior Bibiana
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2018-09-21
2018-09-22
25
2018-09-23
36
Kieljan - Mączka Katarzyna
JKS Pogórze
2018-09-23
25
Klekot Jakub
2018-09-21
2018-09-21
5
2018-09-22
9
2018-09-23
16
Kołodziej Paulina
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
MESKALINA (156)
2018-09-21
15
2018-09-21
15
2018-09-22
6
50
2018-09-23
25
Kowynia Julita
WLKS Krakus
2018-09-21
39
2018-09-22
40
2018-09-23
21
Koziarowska Natalia
Wlks krakus
ANTINA (69)
2018-09-22
5
100
2018-09-21
8
100
2018-09-23
14
2018-09-21
42
2018-09-22
37
2018-09-23
12
2018-09-21
2
300
2018-09-22
5
100
2018-09-23
7
200
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2018-09-21
11
2018-09-23
8
400
CHENET (36)
2018-09-21
1
600
2018-09-22
3
200
2018-09-23
12
2018-09-21
5
50
2018-09-22
11
16
2018-09-23
24
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
CAPPONE (41)
2018-09-21
46
2018-09-23
21
Krasnowska Magdalena
Tuszyński KJ Garbówek
NEMIROFF (130)
2018-09-21
16
2018-09-21
20
SELSSILIO (131)
2018-09-21
32
2018-09-21
2018-09-23
5
Krzeczowska Małgorzata
KJK Szary
Wontendra (177)
2018-09-22
15
2018-09-22
13
2018-09-23
12
Kucias Angelika
KJ Premia Wilkowice
ATLANTO (122)
2018-09-22
24
2018-09-22
18
2018-09-23
34
Kufel Artur
WKJ Lublin / SJ Krupiec
ELANO (81)
2018-09-21
26
2018-09-21
7
100
2018-09-22
8
100
2018-09-23
16
JASTINE (82)
2018-09-21
4
150
2018-09-21
5
100
2018-09-22
9
2018-09-23
5
900
Kukułka Robert
BPK
Bonsai (160)
2018-09-21
2
2018-09-21
29
2018-09-22
8
2018-09-23
1
200
Kurdej Aleksandra
WKJ Lublin
ROTAN (79)
2018-09-21
33
2018-09-21
2018-09-22
25
2018-09-22
2018-09-23
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2018-09-21
9
10
2018-09-21
2018-09-22
12
2018-09-22
2018-09-23
15
Kut Bartosz
UKJ Lalin
CONLOU (26)
2018-09-21
9
2018-09-22
17
2018-09-23
10
200
Kut Ewa
UKJ Lalin
AMARETTO (108)
2018-09-21
42
2018-09-22
30
2018-09-23
22
2018-09-21
16
2018-09-21
24
2018-09-22
7
50
2018-09-23
2
140
Kut Łukasz
UKJ Lalin
KOLIBRA (28)
2018-09-21
4
2018-09-21
22
2018-09-22
2
200
2018-09-22
26
2018-09-23
33
2018-09-21
17
2018-09-21
21
2018-09-22
2
70
2018-09-22
19
2018-09-23
Leśniak Krzysztof
Wlks krakus
GALERMO (67)
2018-09-21
28
2018-09-21
2018-09-22
13
2018-09-23
31
2018-09-21
10
2018-09-22
3
250
2018-09-23
11
2018-09-21
26
2018-09-22
11
2018-09-22
34
2018-09-23
14
Mączka Maciej
St. KS KJK Szary Michałowice
CAMARO (8)
2018-09-21
33
2018-09-21
26
2018-09-22
30
2018-09-23
10
Malina Elżbieta
RC riding center Sosnowice
2018-09-21
2018-09-22
32
2018-09-23
20
Mateja Aleksandra
KJ Leśna Wola
2018-09-22
39
2018-09-22
41
2018-09-23
7
Mazur Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2018-09-21
22
2018-09-22
18
2018-09-23
1
5000
CABONA (49)
2018-09-21
6
50
2018-09-22
24
2018-09-23
14
2018-09-21
18
2018-09-23
6
CICERO (51)
2018-09-21
8
50
2018-09-21
2018-09-22
16
2018-09-23
16
Motyl Sophia
KJ Leśna Wola
2018-09-21
12
2018-09-21
2018-09-22
12
2018-09-22
11
2018-09-23
7
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2018-09-21
7
100
2018-09-21
2018-09-22
29
2018-09-23
30
2018-09-21
40
2018-09-21
18
2018-09-22
9
50
2018-09-23
3
600
Musiał Kamil
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
LINDY HOP (155)
2018-09-21
41
2018-09-21
27
2018-09-22
21
2018-09-22
27
2018-09-23
10
Nováková Zuzana
JK DIAMOND Prešov
CURONA (120)
2018-09-21
34
Ornat Albert
St. KS KJK Szary Michałowice
2018-09-21
7
50
2018-09-22
6
100
2018-09-23
18
2018-09-21
17
2018-09-22
31
2018-09-23
17
Penar Wiktoria
UKJ Lalin
DARCO J (29)
2018-09-21
11
2018-09-21
34
2018-09-22
20
2018-09-22
6
2018-09-23
7
Pierz Barbara
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
JAGODA (126)
2018-09-21
28
2018-09-21
2018-09-22
18
2018-09-22
43
2018-09-23
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
ADELANO (95)
2018-09-21
33
2018-09-22
29
2018-09-23
19
2018-09-21
41
2018-09-21
29
Polas Juraj
Jmc Luzany
INIESTA (90)
2018-09-21
7
2018-09-23
15
2018-09-22
26
2018-09-21
8
2018-09-23
5
2018-09-22
16
2018-09-21
38
2018-09-21
25
2018-09-22
23
2018-09-23
35
Falco (162)
2018-09-21
46
2018-09-22
35
2018-09-21
10
2018-09-22
12
2018-09-23
4
Pomiankowska Joanna
KS Stangret Kielce
GIRL RV (10)
2018-09-21
13
2018-09-22
11
2018-09-23
2
800
Rachwał Piotr
KJ Equus Węgrzce
GOUDELOUP (107)
2018-09-23
11
2018-09-21
48
2018-09-22
23
Sabolova Jana
Slavia Kosice
FELICIA (89)
2018-09-21
10
2018-09-21
47
2018-09-23
23
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
AMBASADOR (121)
2018-09-21
20
2018-09-21
21
2018-09-22
15
2018-09-22
31
2018-09-23
8
160
ATLANTO (122)
2018-09-21
23
2018-09-21
8
50
DRAKO (124)
2018-09-21
2018-09-21
1
450
2018-09-22
1
300
2018-09-22
1
375
2018-09-23
1
900
ROWITTO (125)
2018-09-21
2
70
2018-09-21
43
Sobocka Aleksandra
KJ Agro-Handel Śrem
COLLY (39)
2018-09-21
31
2018-09-22
44
2018-09-23
26
2018-09-21
11
2018-09-22
14
2018-09-23
Sordyl Łukasz
KJK FABREX
CONTENTO (114)
2018-09-21
37
2018-09-21
39
2018-09-22
10
2018-09-22
39
2018-09-23
7
150
STELINUS (115)
2018-09-21
40
2018-09-21
10
10
2018-09-22
3
30
2018-09-22
40
2018-09-23
5
150
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-09-21
5
2018-09-22
23
2018-09-23
14
Stasiuk Wojciech
WKJ Lublin
KORINA (80)
2018-09-21
32
2018-09-21
13
2018-09-22
22
2018-09-23
5
320
Strojny Izabela
WLK Krakus Swoszowice
SILVIA (77)
2018-09-21
27
2018-09-21
13
2018-09-22
15
2018-09-23
15
Suwalska Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
FERRO (99)
2018-09-21
11
10
2018-09-22
2018-09-23
20
Szczypa Martyna
LZJ DRAMA Zbrosławice
MARIO (76)
2018-09-22
28
2018-09-21
45
2018-09-22
5
2018-09-23
3
60
Szlachta Sławomir
KJ Just Riding
Alanda (164)
2018-09-22
1
100
2018-09-22
3
150
2018-09-23
2018-09-21
1
300
2018-09-21
3
200
2018-09-22
4
150
2018-09-23
1
1200
Trzcińska Franciszka
KJK Szary Michałowice
2018-09-21
1
2018-09-21
31
2018-09-22
1
2018-09-22
6
2018-09-23
26
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
NEMIROFF (130)
2018-09-22
2
400
2018-09-23
4
1500
Tyszko Mateusz
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
SASILIO (132)
2018-09-21
22
2018-09-21
2018-09-23
4
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
2018-09-21
3
150
2018-09-21
14
2018-09-22
7
100
2018-09-23
9
120
2018-09-21
14
2018-09-21
2
200
2018-09-22
14
2018-09-23
3
450
CONTI (135)
2018-09-21
19
2018-09-21
44
2018-09-22
18
2018-09-22
18
2018-09-23
13
2018-09-21
9
2018-09-21
3
300
2018-09-21
2018-09-21
2018-09-22
2018-09-22
1
375
2018-09-22
16
2018-09-23
15
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2018-09-21
12
10
2018-09-22
10
16
2018-09-23
6
150
2018-09-21
4
100
2018-09-22
16
INDURAN (153)
2018-09-21
23
2018-09-21
25
2018-09-22
38
2018-09-23
8
2018-09-21
14
2018-09-21
36
2018-09-23
11
Uchwat Marika
JKS POGÓRZE
EL NINO (150)
2018-09-21
9
2018-09-21
20
2018-09-22
34
2018-09-23
6
Uchwat Robert
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2018-09-21
20
2018-09-21
2018-09-23
Uchwat Robert
JKS Pogórze
HIROCCO (142)
2018-09-23
1
Uchwat Robert
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
IMAGO (143)
2018-09-21
18
2018-09-23
9
100
2018-09-21
6
2018-09-21
2018-09-23
18
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze
GUZZI-V (145)
2018-09-21
11
2018-09-21
16
2018-09-22
11
2018-09-23
13
Q7 (146)
2018-09-21
12
2018-09-22
12
2018-09-23
9
300
COSINNS (147)
2018-09-21
17
2018-09-21
32
2018-09-22
21
2018-09-22
36
2018-09-23
13
2018-09-21
26
2018-09-21
2018-09-22
4
2018-09-22
17
2018-09-21
8
2018-09-21
21
2018-09-22
21
2018-09-22
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze
Marcel (176)
2018-09-22
17
2018-09-22
10
ICOON VDL (181)
2018-09-23
10
Urbaniak Marek
BPK (MAZ)
EMIRATES (129)
2018-09-21
3
2018-09-21
30
2018-09-22
22
2018-09-23
2018-09-22
32
Wacławik Marek
Largo Sp. z o. o.
CABO (127)
2018-09-21
14
2018-09-22
14
2018-09-23
13
PHENIX (128)
2018-09-21
4
200
2018-09-22
7
100
2018-09-23
6
700
Witalec Justyna
bpk
ROCHE (65)
2018-09-21
7
2018-09-21
19
2018-09-22
16
2018-09-22
29
2018-09-23
4
Wójcik Krzysztof
KJ Facimiech Wielkie Drogi
HEROS (17)
2018-09-21
29
2018-09-21
22
2018-09-22
4
100
2018-09-22
21
2018-09-23
8
150
2018-09-21
2
400
2018-09-22
1
600
2018-09-23
7
500
Wójcik Krzysztof
KJ Facimiech
2018-09-21
1
100
2018-09-21
36
2018-09-22
4
2018-09-22
42
2018-09-23
8
Żachowska Patrycja
KJ Global Świętoszowice
2018-09-21
30
Carmen S (171)
2018-09-21
49
Carmel (178)
2018-09-22
20
2018-09-22
7
KARMEL (180)
2018-09-23
12
Załubska Paulina
WLKS Krakus
2018-09-21
13
2018-09-21
15
2018-09-22
5
2018-09-23
2
Zimny Ewa
St. KS KJK Szary Michałowice
DUMA (44)
2018-09-21
4
2018-09-21
50
2018-09-23
28
2018-09-22
2
2018-09-22
14
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
MEDAL (52)
2018-09-21
23
2018-09-21
18
2018-09-22
4
250
2018-09-23

Number of Riders: 89

Number of Horses: 143

The sum of prizes: 31 748.00

Competition results developed by: Uchwat Team
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201105, JKS Pogórze)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl