Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
72 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:17:39
2018-08-01 22:16:11
Tomasz Zelek URLIKA
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:19:11
2018-08-01 22:13:50
Tomasz Zelek LEGROS
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x 2/P 110 cm/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę firmy Fullmet
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:13:32
2018-08-01 22:12:57
Tomasz Zelek INIEK
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x 2/P 110 cm/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę firmy Fullmet
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:13:17
2018-08-01 22:11:55
Wojciech Ciepliński ATTILA
  • 2x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:19:24
2018-08-01 22:10:58
Grzegorz Bielnik QUITE
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:09:58
2018-08-01 21:53:31
Mateusz Sputowski BORA
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x 2/P 110 cm/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę firmy Fullmet
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:10:15
2018-08-01 21:52:32
Karolina Musiał CICHA WODA
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x 2/P 110 cm/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę firmy Fullmet
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:10:30
2018-08-01 21:52:06
Anna Białas GILLETTE
  • 2x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:10:40
2018-08-01 21:51:55
Sebastian Grzeszczyk HORTENSJA
  • 1x 2/P 110 cm/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę firmy Fullmet
  • 1x 3/N 120 cm/dwufazowy art.274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:10:52
2018-08-01 21:51:38
Anna Białas FINISH
  • 2x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:11:34
2018-08-01 21:51:24
Daria Ciesielska SERAFITKA
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:08:14
2018-08-01 21:51:09
Anna Białas GERY
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x 2/P 110 cm/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę firmy Fullmet
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 21:38:51
2018-08-01 14:16:13
Oliwia Kmiecik TIFFANY
  • 1x T5/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 21:39:14
2018-08-01 14:14:16
Aneta Kmiecik TIFFANY
  • 1x T5/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 21:39:03
2018-07-31 23:03:11
Marcin Chodurski WIWITTO
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 21:38:40
2018-07-31 18:49:48
Martyna Borkowska PLACIDO
  • 1x T4/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T5/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 21:38:27
2018-07-31 18:49:18
Martyna Borkowska KORNELIA
  • 2x T5/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 12:04:11
2018-07-31 11:04:45
Angelika Michalik CICHA TOŃ 1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T5/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T6/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 12:03:59
2018-07-30 22:10:06
Maja Kliś FLAWIA GOLD
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 21:53:32
2018-07-30 21:53:21
Kevin Nagórka COLINA W
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 21:53:08
2018-07-30 21:52:54
Kevin Nagórka HEART LIGHTNING
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x 2/P 110 cm/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę firmy Fullmet
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 21:52:45
2018-07-30 21:52:24
Emilia Szojda STEFANIE
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 21:52:34
2018-07-30 21:51:58
Emilia Szojda CAMPINO BURME
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x 2/P 110 cm/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę firmy Fullmet
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 21:52:21
2018-07-30 21:51:35
Nina Sokalska STOUGJESHOEVE BENITA
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 21:52:55
2018-07-30 21:51:08
Nina Sokalska CUPPERS MONTY
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 21:51:55
2018-07-30 21:50:47
Kinga Śliż CICHY
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 21:53:21
2018-07-30 21:50:12
Emilia Nowak MATEO
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 21:53:43
2018-07-30 21:49:48
Angelika Michalik CALIDA R
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 21:53:54
2018-07-30 21:48:44
Anna Lazar LABIRYNT
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 21:54:05
2018-07-30 21:48:07
Anna Lazar WACZAFA
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 21:54:15
2018-07-30 21:36:35
Julia Staszewska ATENA
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x T6/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L 100 cm/dwufazowy art 274.5.3 o nagrodę stajni Fullmet
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 21:54:26
2018-07-30 20:41:53
Zuzanna Gil REBELIA
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T4/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T5/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 21:38:09
2018-07-30 15:03:17
Oliwia Puszka RIKA
  • 2x T4/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 19:51:59
2018-07-30 10:45:34
Barbara Buras TESALY
  • 1x T5/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T6/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 19:52:11
2018-07-30 10:15:31
Aleksandra Kośnik POWIEW
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x 2/P 110 cm/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę firmy Fullmet
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy, art.274.5.3 o puchar Burmistrza Miasta Końskie
  • 1x 8/N 120 cm/dwufazowy, art.274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 19:52:26
2018-07-30 08:45:55
Aleksandra Mazurek DEDAL
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T5/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T6/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 19:52:40
2018-07-30 06:36:39
Matylda Badura ISABELLA
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T5/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T6/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 19:52:57
2018-07-29 21:46:42
Julia Kowalczyk EŻEKTOR
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x 2/P 110 cm/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę firmy Fullmet
  • 1x 4/L 100 cm/dwufazowy art 274.5.3 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy, art.274.5.3 o puchar Burmistrza Miasta Końskie
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 19:53:12
2018-07-29 14:39:16
Julia Kowalik JAGUSIA
  • 1x T5/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T6/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 19:53:29
2018-07-28 20:53:07
Katarzyna Pierzchała HIGHT-PLEASURE
  • 2x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
  • 2x 4/L 100 cm/dwufazowy art 274.5.3 o nagrodę stajni Fullmet
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 19:53:50
2018-07-28 10:42:35
Michalina Stępień LUKAS
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 19:54:07
2018-07-28 10:39:24
Julia Wójcik LEXUS
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 19:54:18
2018-07-28 09:28:10
Bartosz Wójcik PIEROT
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T5/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T6/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 19:54:33
2018-07-27 19:46:10
Agnieszka Boś WIWITTO
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 19:54:59
2018-07-27 12:43:28
Ilona Turowska LORDANZ
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x 2/P 110 cm/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę firmy Fullmet
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 19:55:11
2018-07-27 12:42:54
Ilona Turowska CHILI PJ
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 19:55:23
2018-07-26 21:22:12
Aleksandra Suwała GEJSZA
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T4/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 19:55:36
2018-07-26 19:08:30
Martyna Gajdek OLIMPIC QUEST
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x T6/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L 100 cm/dwufazowy art 274.5.3 o nagrodę stajni Fullmet
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 19:55:55
2018-07-26 19:07:50
Dominika Strąk FELLOW -TAR
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x 2/P 110 cm/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę firmy Fullmet
  • 1x 4/L 100 cm/dwufazowy art 274.5.3 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy, art.274.5.3 o puchar Burmistrza Miasta Końskie
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 19:56:07
2018-07-26 19:07:18
Dominika Strąk COSTA Z
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x T6/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L 100 cm/dwufazowy art 274.5.3 o nagrodę stajni Fullmet
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 19:56:22
2018-07-26 19:06:32
Aleksandra Kochańska MORENA
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T6/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/L 100 cm/dwufazowy art 274.5.3 o nagrodę stajni Fullmet
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 10:12:38
2018-07-25 18:04:27
Dagmara Seredyn SAMARA
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T5/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T6/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 10:11:38
2018-07-25 10:58:14
Agata Balcerzak MALINA
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 10:11:22
2018-07-24 22:31:42
Natalia Gumuła JUFONIA VDL
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T4/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T5/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 18:16:34
2018-07-24 10:08:18
Patrycja Bujak ESTERA W
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 18:16:55
2018-07-23 00:15:44
Ola Kiliańska DISCORDIA
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T4/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T5/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 18:17:04
2018-07-23 00:09:46
Ola Kiliańska SANTA BAJOU K
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T5/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T6/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 15:53:12
2018-07-22 13:06:08
Emilia Pękal AMANDA
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x 2/P 110 cm/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę firmy Fullmet
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 15:53:37
2018-07-18 22:07:49
Weronika Sobczyk DUNKA
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x 2/P 110 cm/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę firmy Fullmet
  • 1x 4/L 100 cm/dwufazowy art 274.5.3 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy, art.274.5.3 o puchar Burmistrza Miasta Końskie
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 15:52:41
2018-07-18 22:07:16
Weronika Sobczyk BOLIVIA
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x 2/P 110 cm/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę firmy Fullmet
  • 1x 4/L 100 cm/dwufazowy art 274.5.3 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy, art.274.5.3 o puchar Burmistrza Miasta Końskie
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 15:53:02
2018-07-18 22:06:37
Bartłomiej Urban LESZCZYK
  • 2x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
  • 2x 4/L 100 cm/dwufazowy art 274.5.3 o nagrodę stajni Fullmet
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 15:54:00
2018-07-18 22:05:24
Marcelina Wolny PACO
  • 2x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
  • 2x 4/L 100 cm/dwufazowy art 274.5.3 o nagrodę stajni Fullmet
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 15:52:31
2018-07-18 22:04:35
Aleksandra Kośnik TOFFI
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x 2/P 110 cm/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę firmy Fullmet
  • 1x 4/L 100 cm/dwufazowy art 274.5.3 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy, art.274.5.3 o puchar Burmistrza Miasta Końskie
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 15:52:21
2018-07-18 22:04:00
Aleksandra Kośnik REFLEX
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x 2/P 110 cm/dwufazowy art.274.5.3 o nagrodę firmy Fullmet
  • 1x 4/L 100 cm/dwufazowy art 274.5.3 o nagrodę stajni Fullmet
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy, art.274.5.3 o puchar Burmistrza Miasta Końskie
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Balcerzak Agata Świętokrzyska Stadnina Koni
2002 (J.)
brak
2. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
3. Bielnik Grzegorz KS Stangret Kielce
S
O032527
4. Borkowska Martyna BPK (LUL)
2005 (JM.)
O041910
5. Boś Agnieszka BPK
S
brak
6. Bujak Patrycja KJ Amazonka Borków
S
brak
7. Buras Barbara bpk
2003 (JM.)
BRAK
8. Chodurski Marcin BPK
S
brak
9. Ciepliński Wojciech Kielecki Klub Jeździecki
S
O025368
10. Gajdek Martyna KJ Leśna Wola
S
11. Gajdek Martyna WKJ Lublin SJ Strong Riders
S
Brak
12. Gumuła Natalia KS Stangret Kielce
2001 (J.)
O037100
13. Kiliańska Ola BPK
2002 (J.)
brak
14. Kmiecik Aneta bpk
2001 (J.)
BRAK
15. Kmiecik Oliwia bpk
2003 (JM.)
BRAK
16. Kochańska Aleksandra WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O046245
17. Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
S
O001558
18. Kośnik Aleksandra Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
S
O001558
19. Kowalik Julia bpk
2003 (JM.)
brak
20. Mazurek Aleksandra SJ Strong Riders
2006 (JM.)
Brak
21. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O041691
22. Pierzchała Katarzyna Kielecki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
Brak
23. Puszka Oliwia bez przynaleznosci klubowej
2007 (Mł.)
Brak
24. Sobczyk Weronika Ludowy Klub Jeździecki Deresz
2003 (JM.)
O039122
25. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
26. Stępień Michalina Klub Sportowy Dialog
2003 (JM.)
brak
27. Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O038177
28. Suwała Aleksandra Brak
2001 (J.)
O039980
29. Turowska Ilona EquiClub Zamłyniec
S
O004175
30. Urban Bartłomiej LKJ Deresz
S
O008960
31. Wójcik Bartosz WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O031493
32. Wójcik Julia KS Stangret Kielce
2002 (J.)
O041700
33. Wolny Marcelina Ludowy Klub Jeździecki Deresz
1997 (MJ.)
O023187
34. Zelek Tomasz JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O004072
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

15

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
O: Wojciech Ciepliński
B: Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław
K023720 POL013670073507
2.

66

ATTILA OLD DEU 2004 Wałach kasztanowata F: Charity
M: Carthella
O: Wojciech Ciepliński
B: Lewitz Stud
K025923
3.

64

BORA SP POL 2007 Klacz bułana F: Liberatto P / Corofini
M: Bossa / Floren
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
K013437 POL007610174307 104QF57
4.

25

CHILI PJ Hanoverian GER 2010 Klacz siwa F: Cassus / Cassini I
M: Silver Storm / Silvio I
O: Ilona Turowska
B: Pferdezucht Dr. Jacobs
K017737
5.

22

COSTA Z Zangerscheide BEL 2009 Ogier siwa F: Cicero Z
M: Loredane
O: Krzysztof Strąk
B: Zangerscheide
Brak
6.

35

DEDAL Małopolska POL 2011 Wałach gniada F: Eufrat
M: Dominika
O: Beata Mazurek
B: Polska
Brak
7.

17

DISCORDIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/171cm F: Elf
M: Desdemona
O: Marcin Chodurski
B: Bogna Hupa
Brak
8.

14

DUNKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Ordon
M: Diomeda
O: Leszek Kośnik
B: Leszek Kośnik
K021987
9.

18

ESTERA W SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Harper
M: Elektra
O: Norbert Oczkowski
B: Rinaldo Kiecoń
K011189 POL009680082704
10.

23

FELLOW -TAR KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: Chello III VDL
M: Margriet / Flemmingh
O: Krzysztof Strąk
B: Holandia
K024121
11.

60

FINISH SP POL 2014 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K024999 616009591022814
12.

24

GEJSZA Małopolska POL 2009 Klacz gniada/156 F: Statut
M: Gaja
O: Piotr Suwała
B: Wojciech Ciepliński
brak
13.

58

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
14.

62

GILLETTE SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022753 616009591054813
15.

32

HIGHT-PLEASURE SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Ever For Pleasure
M: Hurghanda
O: Ewa Pierzchała
B: Wojciech Ciepliński
Brak
16.

67

INIEK KWPN NLD 2013 Wałach siwa F: Cartendo
M: Vaniki
O: Tomasz Zelek
B: VDL Stud
K024631
17.

31

JAGUSIA Małopolska POL 2012 Klacz siwa F: LANSJER
M: JUDA
O: SEBASTIAN JUSZCZYK
B: MALŻYCKI EDWARD
BRAK 616006570149412
18.

19

JUFONIA VDL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Baltic VDL
M: Bufonia
O: Mariusz Gumuła
B: VDL Stud
Brak
19.

55

KORNELIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Jacenty Ziętek
B: Balcerek Zbigniew
K021973 616999580713709
20.

68

LEGROS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Van Gogh
M: Lizystrata L / Player
O: Wojciech Ciepliński
B: Wojciech Ciepliński
K026032
21.

12

LESZCZYK SP POL 2006 Wałach gniada F: Alczyk
M: Lasma
O: Kośnik Leszek
B: Kośnik Leszek
K020446
22.

29

LEXUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Alvarez 17
M: Legenda
O: Aleksandra Wójcik, Andrzej Wójcik
B: -
K015357
23.

26

LORDANZ HAN POL 2010 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Gundi / Goodman
O: Ilona Turowska
B: Ilona Turowska
K017810 DE431316959810
24.

30

LUKAS Szlachetna Półkrew POL 2001 Wałach siwa F: Fis
M: Laguna
O: Ewa Ignacak-Krupa
B: Ewa Ignacak-Krupa
K020883
25.

20

MALINA SP POL 2011 Klacz siwa F: Armin
M: Melisa
O: Leszek Balcerzak
B: Leszek Balcerzak
brak
26.

37

MORENA SP POL 2004 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Artur Kochański
B: Polska
K016648
27.

36

OLIMPIC QUEST SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K
M: Oliquanta
O: Anita Borys
B: Polska
Brak
28.

11

PACO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/169 F: Ordon
M: Primiera
O: Marcelina Wolny
B: Leszek Kośnik
K023825 616 999 54 01615 09
29.

28

PIEROT PKSP POL 2012 Wałach gniada F: Palermo
M: Kortina
O: Bartosz Wójcik
B: Polska
Brak
30.

7

PLACIDO Kuc Felinski POL 2013 Ogier siwa/kuc:132 F: PL Nitro
M: Łatka
O: JACENTY ZIĘTEK
B: Mazur Norbert
Brak 616013610077113
31.

38

POWIEW TRAK POL 2013 Ogier kara F: Czar
M: Prowansja
O: Marcin Olszowski
B: Marek Przeczewski
K024107
32.

65

QUITE HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quite Capitol / Quidam De Revel
M: Lady Jump II / Lancer III
O: Grzegorz Bielnik
B:
K018032 DE441411201910 104TX13
33.

9

REFLEX SP CZE 2007 Wałach gniada F: Regent
M: Marquis
O: Kośnik Leszek
B: Hrncir Zdenek
K025921
34.

8

RIKA KUC POL 6.05.2008 Klacz kara/kuc:113cm F: Riko
M: Sofii
O: Jacenty Ziętek
B: Rumiński Ireneusz
013610202308
35.

16

SANTA BAJOU K SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet
M: Santa Cruz x Cruzeiro L
O: Ola Kiliańska
B: Krzysztof Ciechoński
Brak
36.

39

TESALY SP POL 2010 Klacz siwa F: Jubilat
M: Tiffany
O: Małgorzata Jóźwicka
B: Małgorzata Jóźwicka
brak
37.

57

TIFFANY SP POL 2002 Klacz siwa F: Matador
M: Toska
O: Małgorzata Jóźwicka
B: Małgorzata Jóźwicka
brak
38.

70

Titto Trivento F:
M:
O:
B:
39.

10

TOFFI SP POL 2008 Ogier gniada F: Ordon
M: Tiffany
O: Kośnik Leszek
B: Kośnik Leszek
K025922 616999540099908
40.

69

URLIKA X POL 2012 Klacz gniada F: X
M: X
O: Tomasz Zelek
B: Z
Brak
41.

27

WIWITTO MŁP POL 2013 Wałach gniada F: Wiwat/Grey
M: Wideta/Despota
O: Agnieszka Boś
B: SK Prudnik
brak
42.

56

WIWITTO MŁP POL 2013 Wałach gniada F: Wiwat/Grey
M: Wideta
O: Agnieszka Boś
B: S. K. Prudnik
Brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Balcerzak Agata
Świętokrzyska Stadnina Koni
MALINA (20)
2018-08-04
2
2018-08-04
4
2018-08-05
2018-08-05
2018-08-05
4
Białas Anna
KJ Infernal Team Golesze Duże
GERY (58)
2018-08-04
1
200
2018-08-04
6
2018-08-05
2
300
2018-08-05
2
200
FINISH (60)
2018-08-04
8
2018-08-04
2018-08-05
5
2018-08-05
2018-08-04
18
2018-08-04
2018-08-05
15
2018-08-05
13
Bielnik Grzegorz
KS Stangret Kielce
QUITE (65)
2018-08-04
7
2018-08-04
10
2018-08-05
6
2018-08-05
10
Borkowska Martyna
BPK (LUL)
2018-08-05
1
2018-08-05
9
2018-08-05
2018-08-05
Boś Agnieszka
BPK
WIWITTO (56)
2018-08-05
12
2018-08-05
Bujak Patrycja
KJ Amazonka Borków
2018-08-04
1
2018-08-04
2
2018-08-05
2018-08-05
1
2018-08-05
Buras Barbara
bpk
TESALY (39)
2018-08-05
8
2018-08-05
Chodurski Marcin
BPK
2018-08-05
5
2018-08-05
4
2018-08-05
2018-08-05
3
2018-08-05
GEJSZA (24)
2018-08-05
11
WIWITTO (27)
2018-08-04
6
2018-08-04
Ciepliński Wojciech
Kielecki Klub Jeździecki
ATTILA (66)
2018-08-04
9
2018-08-04
1
2018-08-05
8
2018-08-05
1
400
Gajdek Martyna
KJ Leśna Wola
DEDAL (35)
2018-08-05
Gajdek Martyna
WKJ Lublin SJ Strong Riders
2018-08-04
3
2018-08-04
20
2018-08-05
19
2018-08-05
Gumuła Natalia
KS Stangret Kielce
2018-08-04
4
2018-08-04
2
2018-08-05
2
2018-08-05
2
Kiliańska Ola
BPK
2018-08-04
10
2018-08-04
8
2018-08-04
2018-08-04
5
2018-08-04
12
2018-08-04
2018-08-05
Kmiecik Aneta
bpk
TIFFANY (57)
2018-08-05
1
Kmiecik Oliwia
bpk
TIFFANY (57)
2018-08-05
3
Kochańska Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
MORENA (37)
2018-08-04
5
2018-08-04
2018-08-04
2018-08-05
6
2018-08-05
Kośnik Aleksandra
LKJ Deresz
REFLEX (9)
2018-08-04
14
2018-08-04
9
2018-08-05
9
2018-08-05
1
300
TOFFI (10)
2018-08-04
12
2018-08-04
5
2018-08-05
12
2018-08-05
4
Kośnik Aleksandra
Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
POWIEW (38)
2018-08-04
13
2018-08-04
3
2018-08-05
11
2018-08-05
14
Kowalik Julia
bpk
JAGUSIA (31)
2018-08-05
Mazurek Aleksandra
SJ Strong Riders
DEDAL (35)
2018-08-04
6
2018-08-04
2018-08-04
2018-08-05
2018-08-05
Pękal Emilia
Kielecki Klub Jeździecki
AMANDA (15)
2018-08-04
4
2018-08-04
12
2018-08-05
7
2018-08-05
4
2018-08-05
18
Pierzchała Katarzyna
Kielecki Klub Jeździecki
2018-08-04
22
2018-08-04
Puszka Oliwia
bez przynaleznosci klubowej
RIKA (8)
2018-08-05
2018-08-05
Sobczyk Weronika
Ludowy Klub Jeździecki Deresz
DUNKA (14)
2018-08-04
21
2018-08-04
8
2018-08-05
1
200
2018-08-05
4
Sputowski Mateusz
KJ Infernal Team Golesze Duże
BORA (64)
2018-08-04
17
2018-08-04
4
2018-08-05
2
100
2018-08-05
7
Stępień Michalina
Klub Sportowy Dialog
LUKAS (30)
2018-08-04
1
2018-08-04
11
2018-08-05
5
2018-08-05
2018-08-05
Strąk Dominika
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
COSTA Z (22)
2018-08-04
5
2018-08-04
19
2018-08-05
7
2018-08-05
17
2018-08-05
2018-08-04
3
50
2018-08-04
2
2018-08-05
6
2018-08-05
5
Suwała Aleksandra
Brak
GEJSZA (24)
2018-08-04
3
2018-08-04
2018-08-04
2018-08-05
2018-08-05
6
Turowska Ilona
EquiClub Zamłyniec
2018-08-04
1
2018-08-04
5
2018-08-05
3
2018-08-05
9
LORDANZ (26)
2018-08-04
16
2018-08-04
7
2018-08-05
3
200
2018-08-05
5
Urban Bartłomiej
LKJ Deresz
2018-08-04
7
2018-08-04
2018-08-05
8
2018-08-05
20
Wójcik Bartosz
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
PIEROT (28)
2018-08-04
6
2018-08-04
7
2018-08-05
10
2018-08-05
2018-08-05
Wójcik Julia
KS Stangret Kielce
LEXUS (29)
2018-08-04
3
2018-08-04
4
2018-08-05
2
2018-08-05
4
Wolny Marcelina
Ludowy Klub Jeździecki Deresz
PACO (11)
2018-08-04
11
2018-08-04
2018-08-05
11
2018-08-05
Zelek Tomasz
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
INIEK (67)
2018-08-04
6
2018-08-04
10
2018-08-05
3
50
2018-08-05
10
LEGROS (68)
2018-08-04
2
100
2018-08-04
11
2018-08-05
6
2018-08-05
3
100
URLIKA (69)
2018-08-04
9
2018-08-05
7
2018-08-05
16
2018-08-04
8
2018-08-04
15

Number of Riders: 34

Number of Horses: 42

The sum of prizes: 2 200.00

Competition results developed by: Uchwat Team
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201105, JKS Pogórze)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl