Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 14:14:57
2018-04-13 08:59:28
Oliwia Szustkowska F TERMIE R 14
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.5.3
  • 1x 8/N 120 cm/dwufazowy, art.274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 14:14:42
2018-04-13 07:23:30
Daria Kruk BERGIL
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 07:20:33
2018-04-12 22:43:41
Tomasz Zelek INIEK
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T4/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 07:20:43
2018-04-12 22:13:13
Krzysztof Pomiankowski HOKEY POKEY
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 07:20:54
2018-04-12 22:11:32
Joanna Pomiankowska JACTION BREAKER RV
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 07:21:10
2018-04-12 22:10:50
Joanna Pomiankowska JIROCCO BLUE
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 07:21:21
2018-04-12 20:55:46
Artur Piwowarski CASSIS IMPERIAL
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 07:15:17
2018-04-11 17:00:14
Piotr Kalinowski JAMESON
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 07:15:03
2018-04-11 07:00:00
Natalia Gumuła PAOLO
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 14:14:27
2018-04-10 19:28:55
Maria Żądło ASTERIX
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 20:43:22
2018-04-09 18:35:58
Anna Podolecka KORAN
  • 2x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 2x 6/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 20:43:08
2018-04-09 18:35:14
Marcelina Wrona JANTAR
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T5/LL 80 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.5.3 I etap Pucharu Amatorów
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:30:56
2018-04-07 20:29:51
Nadia Kuc SHAKIRA L
  • 2x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:31:07
2018-04-06 15:44:04
Zofia Sondej ZYG ZAK MC'QUEEN
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T3/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:31:18
2018-04-06 15:43:25
Amelia Dąbek SALLY CARRERA
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T3/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:57:14
2018-04-05 22:08:40
Gabriela Więch BEN 64
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T3/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:57:35
2018-04-05 21:11:16
Julia Wójcik LEXUS
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:57:48
2018-04-05 20:10:02
Matylda Szrajer RÓŻA
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 07:14:36
2018-04-05 16:03:43
Julia Smolich WATERKANT'S ODIN
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T4/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T5/LL 80 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.5.3 I etap Pucharu Amatorów
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:58:10
2018-04-05 14:25:31
Antonina Tośta AMBERVILLE
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T3/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T4/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:58:24
2018-04-05 14:16:58
Amelia Trelińska JORDAN
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T3/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T4/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:58:34
2018-04-05 10:03:22
Gabriela Duszkiewicz PI DOR
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:57:03
2018-04-05 10:02:49
Gabriela Duszkiewicz U ' SECRET
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 21:34:29
2018-04-04 14:52:14
Kamila Kowalewska VOLTACCIA
  • 2x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 21:34:42
2018-04-04 14:51:38
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 3/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 21:34:17
2018-04-04 14:51:13
Aleksandra Cebulak NIKOS DE KALECH
  • 2x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 21:34:54
2018-04-04 14:46:43
Aleksandra Cebulak VITAMINE DW Z
  • 2x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 21:35:07
2018-04-04 11:18:08
Paulina Rudzka CAMILLO SONG
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 21:34:05
2018-04-04 08:49:56
Anna Posyłek TARNINA
  • 2x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 2x 6/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 19:59:52
2018-04-03 19:13:18
Anna Szrajer HIMEQUYL
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 20:00:11
2018-04-03 18:18:12
Oliwia Postrożny ESKAPADA
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T3/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T5/LL 80 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.5.3 I etap Pucharu Amatorów
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 20:00:27
2018-04-03 16:48:44
Katarzyna Pierzchała HIGH-PLEASURE
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/L 100 cm/Egzaminacyjny, na styl jeźdźca
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 20:00:43
2018-04-03 16:43:05
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 20:00:59
2018-04-03 16:42:27
Małgorzata Sajda UCCELLA
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 20:01:11
2018-04-03 16:34:06
Bartosz Szczepka PARIS
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T3/LL 60 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T5/LL 80 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.5.3 I etap Pucharu Amatorów
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 14:54:14
2018-04-03 14:42:21
Nikola Bielnik QUITE
  • 2x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 2x 6/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 14:54:36
2018-04-03 14:05:59
Izabela Stachurska BELLADINA
  • 2x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 2x 6/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 14:54:46
2018-04-03 13:09:14
Marta Szrajer EMAELA
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T4/LL 80 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 14:55:05
2018-04-03 13:06:26
Karolina Musiał CICHA WODA
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 21:30:24
2018-04-03 13:05:09
Sebastian Grzeszczyk HORTENSJA
  • 1x 3/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 14:55:27
2018-04-03 13:04:40
Zuzanna Strzelczyk CASSIO
  • 1x 1/L 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 2x 2/L 100 cm/Egzaminacyjny, na styl jeźdźca
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 14:55:38
2018-04-03 11:27:23
Zuzanna Kumorek SALVATOR M
  • 1x 3/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.5.3
  • 1x 8/N 120 cm/dwufazowy, art.274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 14:55:49
2018-04-03 11:22:50
Zbigniew Płatos CHAPEAU BAS
  • 1x 3/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.5.3
  • 1x 8/N 120 cm/dwufazowy, art.274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 14:56:06
2018-04-03 11:20:13
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 3/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.5.3
  • 1x 8/N 120 cm/dwufazowy, art.274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bielnik Nikola KS Stangret Kielce
2002 (J.)
O035629
2. Cebulak Agnieszka KS Stangret Kielce
2000 (J.)
O021799
3. Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce
S
O005800
10068738
4. Dąbek Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
brak
5. Duszkiewicz Gabriela BPK
S
brak
6. Duszkiewicz Marek BPK
S
brak
7. Duszkiewicz Marek KJ Leśna Wola
8. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
9. Gumuła Natalia KS Stangret Kielce
2001 (J.)
O037100
10. Kalinowski Piotr AZS Politechnika Warszawska
S
brak
11. Kowalewska Kamila KS Stangret Kielce
2002 (J.)
O038034
12. Kruk Daria KS Stangret Kielce
1997 (MJ.)
O025733
13. Kuc Nadia Świętokrzyski KJK BrzezinkI
2001 (J.)
O037096
14. Kumorek Zuzanna KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
2002 (J.)
O035265
15. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
16. Musiał Karolina KJ Skarb Kozienice
1997 (MJ.)
O024323
17. Pierzchała Katarzyna Kielecki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O041689
18. Piwowarski Artur KS Stangret Kielce
S
brak
19. Płatek Oliwia KJK Kielce - SWK
2004 (JM.)
O034540
20. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
21. Podolecka Anna KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O040702
22. Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
S
O003873
10046832
23. Pomiankowski Krzysztof Klub sportowy Stangret
S
O
24. Postrożny Oliwia L.K.J Ponidzie pińczów
2005 (JM.)
O049225
25. Posyłek Anna Klub Jeździecki Zbrosławice
2003 (JM.)
Brak
26. Rudzka Paulina KS Stangret Kielce
2000 (J.)
O026694
27. Sajda Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
S
O004661
28. Smolich Julia KKJ Kielce SJ Bilcza
2006 (JM.)
O041975
29. Sondej Zofia Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
brak
30. Stachurska Izabela Kielecki KJ
S
O034541
31. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049277
32. Szczepka Bartosz Kjk Szary Michałowice
2004 (JM.)
O049056
33. Szrajer Anna KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
S
brak
34. Szrajer Marta KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
S
brak
35. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
36. Szustkowska Oliwia bpk
1999 (MJ.)
O027447
37. Tośta Antonina Kielcecki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
brak
38. Trelińska Amelia KKJ Kielce
2007 (Mł.)
O040528
39. Więch Gabriela Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
brak
40. Wójcik Julia KS Stangret Kielce
2002 (J.)
O041700
41. Wojtaszewska Iza KS Stangret Kielce
42. Wrona Marcelina KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O020217
43. Żądło Maria KS Stangret Kielce
2002 (J.)
O038889
44. Zelek Tomasz JKS Pogorze
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

30

AMBERVILLE KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc: F: Falk
M: Amber
O: Anna Szrajer
B: Urszula Bedlińska
K024869 POL01352008908
2.

6

ASTERIX SP POL 2001 Wałach gniada F: Elvis / Le Mexico
M: Ajanta / Aloube
O: Barbara Żądło
B: SK Okoły
K006098 POL009670004401
3.

13

BELLADINA WESTF POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Baldini II / Bachus
M: Livia / Helanis
O: Izabela Stachurska
B: Marek Romanowski
K015333 DE441411900308 104OS20
4.

34

BEN 64 DRP POL 1991 Wałach kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Oskar Szrajer
B: xx
brak
5.

47

BERGIL WLKP POL 2006 Wałach gniada F: El Bundy
M: Brenda
O: Aleksandra Cebulak
B: SK Racot
K010153
6.

23

CAMILLO SONG HAN GER 2007 Wałach gniada F: Now Or Never M / Voltaire
M: Allegra Giulia / Argentinus
O: Ewa Rudzka
B: Julia Christoffers
K011984 DE431313908607
7.

10

CASSIO HOL GER 2005 Wałach gniada F: Cassiano / Cassini I
M: Panka / Calando I
O: Ilona Strzelczyk
B:
K010067 DE421000403205 103GF81
8.

42

CASSIS IMPERIAL Hanover GER 2010 Wałach gniada F: Christ
M: Palina
O: Daria Piwowarska
B: Niemcy
K018795
9.

8

CHAPEAU BAS OLD POL 2011 Ogier siwa F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
O: Zbigniew Płatos
B: Zbigniew Płatos
K021676 DE418182524111
10.

11

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Dżahil
M: Cyweta
O: Karolina Musiał
B: ANR Oddział Terenowy w Olsztynie Gosp. Skarbu Państwa w Elblągu
Brak
11.

12

EMAELA SP POL 2014 Klacz gniada F: MESSENGER
M: EMARILLA
O: MARTA SZRAJER
B: SK JANÓW PODLASKI
BRAK 616009580271514
12.

20

ESKAPADA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz siwa F: Fair Play
M: Escada PG
O: Izabela Postrożny
B: Paweł Żeromiński
K024977 616009550150309
13.

48

F TERMIE R 14 KWPN NED 2010 Klacz ciemnogniada F: Calvaro Z / Caletto I
M: W. Termie 10 / Contender
O: Marzenna Szustkowska
B: Roelof Stal
K023532 528003201008321 105QO49
14.

19

HIGH-PLEASURE SP POL 2011 Wałach gniada F: Ever For Pleasure
M: Hurghanda
O: Katarzyna Pierzchała
B: Wojciech Ciepliński
K020337 616009550008311
15.

21

HIMEQUYL PKSP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: IMEQUYL
M: HURGANDA
O: OSKAR SZRAJER
B: WOJCIECH CIEPLIŃSKI
BRAK 616 009 55 00008 13
16.

45

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
O: Joanna Pomiankowska
B:
K023569 528003201205401
17.

1

HORTENSJA SP POL 2004 Klacz gniada F: Turbud Imbir
M: Hiacynta
O: Katarzyna Grzeszczyk
B: Ryszard Morzelewski
Brak
18.

46

INIEK KWPN NED 2013 Wałach siwa F: Cardento
M: Vaniki
O: Tomas Zelek
B: Holandia
brak
19.

44

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 Wałach gniada F: Action Breaker
M: D-Livia
O: Stoeterij Renken&K.Pomiankowski
B: Harold Renken
A
20.

41

JAMESON BRAK POL 2014 Ogier kasztanowata F: brak
M: brak
O: Paweł Bado
B: brak
brak
21.

38

JANTAR MŁP POL 2012 Wałach tarantowata F: Ganges
M: Jamajka
O: Manor House Sp. z o. o.
B: Borkowski
brak
22.

43

JIROCCO BLUE KWPN NED 2014 Wałach kasztanowata F: Zirocco Blue
M: Vuriosa
O: Grzegorz Bielnik
B: Holandia
K024673
23.

29

JORDAN Kuc Wal. POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Strayer's Samson
M: Abberthome's Judith
O: Dominik Treliński
B: Zdzisław Śniegucki
K018369 12567
24.

52

Juventus F:
M:
O:
B:
25.

39

KORAN SP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Jagielończyk / Humor
M: Kama / Kryl
O: Anna Podolecka
B: Jan Czerniawski
K021251 POL009570098008
26.

33

LEXUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Alvarez 17
M: Legenda
O: Aleksandra Wójcik, Andrzej Wójcik
B: -
K015357
27.

50

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada F: Fidjy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Fulana Van Het Keizershof / Nonstop
O: Janusz Cebulak
B: Leon Otten
K021171 056002W00299561
28.

25

NIKOS DE KALECH BWP NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Farfelu De Muze
M: Wassafras De rialfo/ Nabab De Reve
O: A. Cebulak
B: De Middelaer
K024926
29.

40

PAOLO SP POL 2005 Wałach gniada F: Avero
M: Parada
O: Izabela Wojtaszewska
B: SK Racot
Brak
30.

16

PARIS Małopolska POL 2011 Klacz siwa/165 F: Heban
M: Pamela
O: Magdalena Szczepka
B: Magdalena Szczepka
K024816 616006550006811
31.

31

PI DOR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Love Affair KWPN
M: Pelga / Trawant KWPN
O: Andrzej Duszkiewicz
B: Marek Duszkiewicz
brak
32.

7

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
O: Kacper Mróz
B: Łukasz Appel
K018809 DE421000524310
33.

14

QUITE HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quite Capitol / Quidam De Revel
M: Lady Jump II / Lancer III
O: Grzegorz Bielnik
B:
K018032 DE441411201910 104TX13
34.

32

RÓŻA Kuc Walijski POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Nie pamiętam
M: Nie pamiętam
O: Anna Szrajer
B: Nie pamiętam
Nie pamiętam
35.

35

SALLY CARRERA KUC POL 2012 Klacz kara/kuc: F: -
M: -
O: -
B: -
brak
36.

9

SALVATOR M SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Sokrates
M: Samarkanda
O: Zuzanna Kumorek
B: SK MOSZNA
K009584
37.

37

SHAKIRA L SP POL 2003 Klacz gniada/165 F: Lansjer L
M: Sumka
O: Maciej Kuc
B: KJ Alexander Elizówka
K007334 105FI03
38.

22

TARNINA SP POL 2005 Klacz siwa F: BOLERO DE RAVEl
M: Taczanka
O: Dariusz Donderowicz
B: SK JAROSZÓWKA
Brak
39.

28

U ' SECRET OS POL 2012 Wałach gniada F: Ustinov KWPN / Libero H
M: Veni Vici sp / Le Voltaire KWPN
O: Duszkiewicz Marek
B: Duszkiewicz Gabriela
brak DE 418182543212
40.

17

UCCELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Małgorzata Sajda
B: Hannelore Weygand
K022365 DE431314611812
41.

51

USTIN OS POL 2012 Wałach gniada F: Utiniv KWPN / Libero H
M: Angela / Aloube Z
O: Duszkiewicz Marek
B: Duszkiewicz Gabriela
brak
42.

49

VERNON OS POL 2011 Wałach siwa F: Van Helsing
M: Funny Affair
O: Marek Duszkiewicz
B: Marek Duszkiewicz
brak
43.

24

VITAMINE DW Z KWPN POL 2013 Klacz gniada F: VaVite
M: Finesse Van Paemel/ Cicero Z
O: A.Cebulak
B: Stables DW
K024925
44.

27

VOLTACCIA HOL GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Limbus / Landgraf I
M: Hummel I X / Caletto I
O: A. Kowalewska
B: Joachim Barth
K010176 DE421000345105
45.

3

WATERKANT'S ODIN Kuc Wal. GER 2003 Wałach kara/kuc:129 F: Paddock Orion / Downland Chevalier
M: Nordisch Girl / Moorkieker Gawain
O: Julia Smolich
B: -
K022957 DE427270358503
46.

36

ZYG ZAK MC'QUEEN KUC POL 2009 Wałach kara/kuc: F: -
M: -
O: -
B: -
brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bielnik Nikola
KS Stangret Kielce
QUITE (14)
2018-04-14
9
2018-04-14
12
2018-04-15
9
2018-04-15
Cebulak Agnieszka
KS Stangret Kielce
2018-04-14
2
70
2018-04-14
4
2018-04-15
2
70
2018-04-15
2
150
Cebulak Aleksandra
KS Stangret Kielce
2018-04-14
7
2018-04-14
2018-04-15
4
2018-04-15
2018-04-14
8
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-15
8
Dąbek Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
2018-04-14
10
2018-04-15
9
2018-04-15
8
Duszkiewicz Gabriela
BPK
2018-04-15
7
Duszkiewicz Marek
BPK
2018-04-15
3
Duszkiewicz Marek
KJ Leśna Wola
PI DOR (31)
2018-04-14
11
2018-04-14
9
VERNON (49)
2018-04-14
3
30
2018-04-14
1
200
USTIN (51)
2018-04-15
3
50
2018-04-15
4
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
2018-04-14
4
2018-04-14
5
Gumuła Natalia
KS Stangret Kielce
PAOLO (40)
2018-04-14
13
2018-04-14
7
Kalinowski Piotr
AZS Politechnika Warszawska
JAMESON (41)
2018-04-14
11
2018-04-14
17
2018-04-15
15
2018-04-15
10
Kowalewska Kamila
KS Stangret Kielce
2018-04-14
1
2018-04-14
2018-04-15
13
2018-04-15
Kruk Daria
KS Stangret Kielce
BERGIL (47)
2018-04-14
10
2018-04-14
9
2018-04-15
3
2018-04-15
2
Kuc Nadia
Świętokrzyski KJK BrzezinkI
2018-04-14
12
2018-04-14
2018-04-15
1
2018-04-15
8
Kumorek Zuzanna
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
2018-04-14
7
2018-04-14
3
100
2018-04-15
5
2018-04-15
3
100
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2018-04-14
5
2018-04-14
2
150
2018-04-15
1
100
2018-04-15
1
200
Musiał Karolina
KJ Skarb Kozienice
2018-04-14
14
2018-04-14
10
Pierzchała Katarzyna
Kielecki Klub Jeździecki
2018-04-14
21
2018-04-14
2018-04-14
3
2018-04-15
10
2018-04-15
14
Piwowarski Artur
KS Stangret Kielce
2018-04-14
3
2018-04-14
19
2018-04-15
1
2018-04-15
7
Płatek Oliwia
KJK Kielce - SWK
2018-04-14
13
Płatos Zbigniew
KJ Galop Kozienice
2018-04-14
6
2018-04-14
6
Podolecka Anna
KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
KORAN (39)
2018-04-14
6
2018-04-14
2018-04-15
6
2018-04-15
11
Pomiankowska Joanna
KS Stangret Kielce
2018-04-14
25
2018-04-14
22
2018-04-15
4
2018-04-14
12
2018-04-14
9
Pomiankowski Krzysztof
Klub sportowy Stangret
2018-04-14
8
2018-04-14
4
2018-04-15
3
Postrożny Oliwia
L.K.J Ponidzie pińczów
2018-04-14
3
2018-04-14
20
2018-04-15
11
2018-04-15
11
Posyłek Anna
Klub Jeździecki Zbrosławice
TARNINA (22)
2018-04-14
13
2018-04-14
2018-04-15
12
2018-04-15
Rudzka Paulina
KS Stangret Kielce
2018-04-14
2
2018-04-14
11
2018-04-15
4
2018-04-15
10
Sajda Małgorzata
Kielecki Klub Jeździecki
UCCELLA (17)
2018-04-14
4
2018-04-14
1
100
2018-04-15
2018-04-15
Smolich Julia
KKJ Kielce SJ Bilcza
2018-04-14
23
2018-04-14
24
2018-04-15
10
2018-04-15
9
Sondej Zofia
Kielecki Klub Jeździecki
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-15
14
2018-04-15
6
Stachurska Izabela
Kielecki KJ
2018-04-14
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
CASSIO (10)
2018-04-14
10
2018-04-14
1
2018-04-14
2
Szczepka Bartosz
Kjk Szary Michałowice
PARIS (16)
2018-04-14
2
2018-04-14
1
2018-04-15
5
2018-04-15
4
Szrajer Anna
KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
2018-04-14
3
2018-04-14
8
2018-04-15
2
2018-04-15
6
Szrajer Marta
KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
EMAELA (12)
2018-04-14
15
2018-04-14
11
2018-04-15
5
2018-04-15
1
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
RÓŻA (32)
2018-04-14
6
2018-04-15
12
Szustkowska Oliwia
bpk
2018-04-15
7
2018-04-15
Tośta Antonina
Kielcecki Klub Jeździecki
2018-04-14
8
2018-04-14
4
2018-04-15
3
2018-04-15
1
2018-04-15
9
Trelińska Amelia
KKJ Kielce
JORDAN (29)
2018-04-14
5
2018-04-14
2
2018-04-14
5
2018-04-15
4
2018-04-15
7
2018-04-15
2
Więch Gabriela
Kielecki Klub Jeździecki
BEN 64 (34)
2018-04-14
7
2018-04-14
1
2018-04-15
13
2018-04-15
2
Wójcik Julia
KS Stangret Kielce
LEXUS (33)
2018-04-14
6
2018-04-14
5
2018-04-15
15
2018-04-15
5
Wojtaszewska Iza
KS Stangret Kielce
PAOLO (40)
2018-04-15
6
2018-04-15
6
Wrona Marcelina
KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
JANTAR (38)
2018-04-15
7
2018-04-15
8
Żądło Maria
KS Stangret Kielce
2018-04-14
2018-04-14
14
2018-04-15
5
2018-04-15
16
2018-04-15
Zelek Tomasz
JKS Pogorze
INIEK (46)
2018-04-14
16
2018-04-14
18
2018-04-15
8
2018-04-15

Number of Riders: 44

Number of Horses: 46

The sum of prizes: 1 320.00

Competition results developed by: Uchwat Team
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201105, JKS Pogórze)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl