Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie ZO2* el. do MPMK, MPJ, MPMJ, MPS
Glinik Zaborowski, 20-22 kwietnia 2018r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
101 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 17:18:02
2018-04-16 21:14:41
Nikola Nowicka AMETYS
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 7/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA o nagrodę firmy VET FARMLAB dwufazowy art.274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 18:06:58
2018-04-16 18:06:29
Sławomir Uchwat HASTON NITA
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 18:03:30
2018-04-16 17:56:34
Sławomir Uchwat ICOON VDL
  • 2x R4/L (ZR) 100 cm/o wzrastającym st. z jokerem, art.269
98 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 18:03:41
2018-04-16 17:53:35
Marika Uchwat EL NINO
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 18:03:51
2018-04-16 17:47:43
Paulina Kołodziej MESKALINA
  • 1x R5/P (ZR) 110 cm/o wzrastającym st. z jokerem, art.269
  • 1x 6/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 18:04:02
2018-04-16 17:47:08
Kamil Musiał LINDY HOP
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 18:04:13
2018-04-16 17:46:16
Bibiana Kędzior CASIQUIARE
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 18:04:25
2018-04-16 17:45:58
Katarzyna Uchwat INCOLANDO VL
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 18:04:37
2018-04-16 17:45:33
Katarzyna Uchwat TAHIRA ANGEL
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 18:04:47
2018-04-16 17:45:13
Katarzyna Uchwat GUZZI-V
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 18:04:59
2018-04-16 17:35:21
Sławomir Uchwat DOHA GPH
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/P1 (ZO) 115 cm/na styl konia el. do MPMK 5-cio letnich
90 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 18:05:10
2018-04-16 17:33:32
Sławomir Uchwat IBIZA J.W.B.
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/P1 (ZO) 115 cm/na styl konia el. do MPMK 5-cio letnich
89 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 18:05:20
2018-04-16 17:30:30
Sławomir Uchwat COSINNS
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 18:05:31
2018-04-16 17:27:54
Sławomir Uchwat CHARLIE S 15
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 18:05:41
2018-04-16 17:27:18
Sławomir Uchwat Q 7
  • 1x 4/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę firmy BADPOL TRANSPORT dwufazowy art.274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 17:20:34
2018-04-16 15:20:07
Mateusz Tyszko CREDENDO
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 17:20:47
2018-04-16 15:18:00
Mateusz Tyszko CHECKPOINT CHARLY 6
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 17:22:05
2018-04-16 15:17:22
Mateusz Tyszko CAVERANO HIPPICA
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 17:22:16
2018-04-16 15:16:36
Mateusz Tyszko DONNA ROSSA S
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 17:22:30
2018-04-16 15:15:53
Mateusz Tyszko LAKIRA
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 17:22:45
2018-04-16 15:15:03
Mateusz Tyszko AKIRA
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 17:22:56
2018-04-16 15:14:14
Mateusz Tyszko ALINA
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 17:23:09
2018-04-16 15:13:30
Mateusz Tyszko SURRIMO
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 17:23:25
2018-04-15 22:21:10
Olga Skrobacz LILI MARLENE
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 17:21:51
2018-04-15 21:12:30
Krzysztof Leśniak STAKKATOL 7
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę firmy BADPOL TRANSPORT dwufazowy art.274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 17:23:44
2018-04-15 21:11:15
Krzysztof Leśniak CHACCO BOY 7
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 20:07:04
2018-04-15 19:56:31
Marcelina Lech BROWNIE (EX ODRINA)
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:13:14
2018-04-13 21:15:45
Bartłomiej Przybyś NICOLE
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R6/L (ZT) 100 cm/towarzyski, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x R7/P (ZR) 110 cm/dwufazowy, art.274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:13:40
2018-04-13 15:07:29
Wiktoria Owsiak HEROS
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 20:07:17
2018-04-13 15:05:58
Wiktoria Owsiak DAMASCENKA
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 20:07:30
2018-04-13 15:03:35
Wiktoria Penar GRANDBALL
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 20:07:44
2018-04-13 09:21:37
Łukasz Kut KOLIBRA
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 20:07:58
2018-04-13 09:21:14
Łukasz Kut CHACCO-TWO
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę firmy BADPOL TRANSPORT dwufazowy art.274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 20:08:11
2018-04-13 09:20:56
Łukasz Kut BALOU DU CHATEU
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 20:08:24
2018-04-13 09:20:36
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 20:08:38
2018-04-13 09:20:13
Bartosz Kut DARCO J
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:12:46
2018-04-13 09:18:42
Bartosz Kut CONLOU
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 07:22:16
2018-04-12 20:57:36
Łukasz Appel NEUCHATEL Z
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 6/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N1 (ZO) 125 cm/Finał Małej Rundy o nagrodę BANKU SPÓŁDZIELCZEGO STRZYŻÓW dwufazowy art.274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 07:22:06
2018-04-12 20:55:50
Łukasz Appel IROCCO BLUE S
  • 1x 1/P1 (ZO) 115 cm/na styl konia el. do MPMK 5-cio letnich
  • 1x 5/P1 (ZO) 115 cm/na styl konia el. do MPMK 5-cio letnich
  • 1x 9/N (ZO) 120 cm/na styl konia el. do MPMK 5-cio letnich
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 07:21:56
2018-04-12 20:54:40
Łukasz Appel ENJOY BLUE DAIMOND
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę firmy BADPOL TRANSPORT dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę Burmistrza Gminy Strzyżów zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/GP CC 145 cm/GRAND PRIX IV MEMORIAŁ PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO Art.:273(2.2)(3.3.1)(4.3)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 20:45:53
2018-04-12 17:40:09
Łucja Majka JACKPOT
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 20:45:41
2018-04-12 17:38:58
Łucja Majka SAN REMO
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 07:13:38
2018-04-12 06:21:19
Marcelina Lech EQUANDANI
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 07:13:25
2018-04-12 06:20:36
Marcelina Lech ARMANI
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 07:12:46
2018-04-11 16:28:06
Krzysztof Wójcik GIRIKIT
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 15:43:04
2018-04-10 21:21:29
Bartłomiej Przybyś ŁOTYSZ TOP
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/L1 (ZR) 105 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Dworu Maria Antonina, art.238.2.2
  • 1x R4/L (ZR) 100 cm/o wzrastającym st. z jokerem, art.269
  • 1x R5/P (ZR) 110 cm/o wzrastającym st. z jokerem, art.269
  • 1x R7/P (ZR) 110 cm/dwufazowy, art.274.5.3
  • 1x R8/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 18:07:52
2018-04-10 11:29:06
Patrycja Dadał CALL ME 7
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x R7/P (ZR) 110 cm/dwufazowy, art.274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 18:08:10
2018-04-09 21:38:43
Rafał Walaszek CARTAGINA
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 18:08:31
2018-04-09 21:38:10
Agata Drewiczewska LUCILLA
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 18:08:48
2018-04-09 21:27:08
Rafał Walaszek SIMI
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 18:09:11
2018-04-09 21:26:10
Rafał Walaszek NIL
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 18:09:41
2018-04-09 21:25:50
Rafał Walaszek FREDERIK
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 18:09:56
2018-04-09 21:25:24
Hanna Matusiak LA COSTA
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 18:10:10
2018-04-09 21:25:05
Wiktoria Koza LORD OF THE DANCE III
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 18:07:32
2018-04-09 21:24:42
Justyna Bielecka TAMIZA - K
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 19:46:27
2018-04-09 07:40:42
Róża Dominik DAZ
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:28:16
2018-04-06 16:31:22
Julia Kramarz DRIADA ZK
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:24:18
2018-04-06 16:30:31
Wiktor Larkowski CHECK OUT 7
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:24:31
2018-04-06 16:29:35
Wiktor Larkowski N-CONNIE OF HERITAGE
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:24:40
2018-04-06 16:28:42
Wiktor Larkowski SABATINI
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:24:57
2018-04-06 16:28:04
Anna Zakałużna ARAMIS
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:25:49
2018-04-06 16:27:25
Magdalena Gut ARENA
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę firmy BADPOL TRANSPORT dwufazowy art.274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:26:11
2018-04-06 12:47:49
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę firmy BADPOL TRANSPORT dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/GP CC 145 cm/GRAND PRIX IV MEMORIAŁ PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO Art.:273(2.2)(3.3.1)(4.3)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:26:31
2018-04-06 12:46:57
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA o nagrodę firmy VET FARMLAB dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/N1 (ZO) 125 cm/Finał Małej Rundy o nagrodę BANKU SPÓŁDZIELCZEGO STRZYŻÓW dwufazowy art.274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:26:55
2018-04-06 12:46:02
Tomasz Wójtowicz SHATTI
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R5/P (ZR) 110 cm/o wzrastającym st. z jokerem, art.269
  • 1x 5/P1 (ZO) 115 cm/na styl konia el. do MPMK 5-cio letnich
  • 1x R6/L (ZT) 100 cm/towarzyski, dwufazowy art.274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 21:35:52
2018-04-04 14:19:25
Patrycja Żachowska TITAN 12
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 21:36:09
2018-04-03 20:50:03
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 21:36:20
2018-04-03 20:49:32
Aleksandra Czerska KARALIUS
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R4/L (ZR) 100 cm/o wzrastającym st. z jokerem, art.269
  • 1x R6/L (ZT) 100 cm/towarzyski, dwufazowy art.274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 19:46:12
2018-04-02 14:39:29
Aniela Kilian A'CONTENDRA AZ
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/L1 (ZR) 105 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Dworu Maria Antonina, art.238.2.2
  • 1x R5/P (ZR) 110 cm/o wzrastającym st. z jokerem, art.269
  • 1x R7/P (ZR) 110 cm/dwufazowy, art.274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 07:42:05
2018-03-30 22:34:58
Krzysztof Gronuś LUNAR
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/L1 (ZR) 105 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Dworu Maria Antonina, art.238.2.2
  • 1x R4/L (ZR) 100 cm/o wzrastającym st. z jokerem, art.269
  • 1x R5/P (ZR) 110 cm/o wzrastającym st. z jokerem, art.269
  • 1x R7/P (ZR) 110 cm/dwufazowy, art.274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 07:42:19
2018-03-30 22:33:25
Alicja Gronuś CASABLANCA
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/L1 (ZR) 105 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Dworu Maria Antonina, art.238.2.2
  • 1x R4/L (ZR) 100 cm/o wzrastającym st. z jokerem, art.269
  • 1x R5/P (ZR) 110 cm/o wzrastającym st. z jokerem, art.269
  • 1x R7/P (ZR) 110 cm/dwufazowy, art.274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 07:42:41
2018-03-30 19:56:54
Natalia Koziarowska WHOOPY BOY
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 07:42:55
2018-03-30 19:55:44
Natalia Koziarowska LAUSSANNE 65
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 07:43:12
2018-03-30 16:15:19
Aleksandra Cebulak GIRSTTI S. E.
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 07:43:25
2018-03-30 16:14:53
Aleksandra Cebulak GINA ROYALTY
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 07:43:42
2018-03-30 16:13:28
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 07:41:52
2018-03-28 16:49:05
Anna Kasprzak GALERMO
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 17:21:32
2018-03-28 10:04:18
Beniamin Drozd ZIRROCO AIR
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA o nagrodę firmy VET FARMLAB dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/N1 (ZO) 125 cm/Finał Małej Rundy o nagrodę BANKU SPÓŁDZIELCZEGO STRZYŻÓW dwufazowy art.274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 21:04:44
2018-03-27 11:10:19
Alicja Ciarczyńska CHELBY
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 21:05:23
2018-03-27 11:09:38
Alicja Ciarczyńska CARUNO 3
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę firmy BADPOL TRANSPORT dwufazowy art.274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 21:05:33
2018-03-26 19:29:45
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x R5/P (ZR) 110 cm/o wzrastającym st. z jokerem, art.269
  • 1x 6/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 21:05:53
2018-03-26 12:44:27
Krzysztof Mazur ATŁAS
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 21:06:10
2018-03-26 12:44:06
Krzysztof Mazur CROS BLUE
  • 1x 4/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę firmy BADPOL TRANSPORT dwufazowy art.274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 21:06:24
2018-03-26 12:43:44
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 21:06:34
2018-03-26 12:42:44
Krzysztof Mazur CABONA
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 21:06:45
2018-03-26 12:42:20
Krzysztof Mazur ALLILAH
  • 1x 4/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę firmy BADPOL TRANSPORT dwufazowy art.274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 21:06:55
2018-03-25 18:15:00
Dominik Słodczyk ROWITTO
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 21:07:05
2018-03-25 18:14:20
Dominik Słodczyk SEAQUEST
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę firmy BADPOL TRANSPORT dwufazowy art.274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 21:07:16
2018-03-25 18:13:32
Dominik Słodczyk LUCKY M
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/P1 (ZO) 115 cm/na styl konia el. do MPMK 5-cio letnich
10 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 21:07:27
2018-03-25 18:12:42
Dominik Słodczyk ATLANTO
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę firmy BADPOL TRANSPORT dwufazowy art.274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 21:07:37
2018-03-25 18:11:53
Dominik Słodczyk AMBASADOR
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 21:05:12
2018-03-25 17:07:27
Sylwia Jędrych SZAMAN
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 2x R3/L1 (ZR) 105 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę Dworu Maria Antonina, art.238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 21:04:31
2018-03-23 09:22:10
Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 21:04:15
2018-03-23 09:21:31
Jarosław Koziarowski CHENET
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 21:03:40
2018-03-23 09:21:00
Jarosław Koziarowski CARINTENDER
  • 1x 4/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę firmy BADPOL TRANSPORT dwufazowy art.274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:59:12
2018-03-21 06:14:35
Krzysztof Wójcik ARDITO W.
  • 1x 4/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę firmy BADPOL TRANSPORT dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę Burmistrza Gminy Strzyżów zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/GP CC 145 cm/GRAND PRIX IV MEMORIAŁ PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO Art.:273(2.2)(3.3.1)(4.3)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:58:53
2018-03-20 21:00:00
Joanna Pomiankowska HOKEY POKEY
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 07:58:42
2018-03-20 20:58:18
Joanna Pomiankowska GIRL RV
  • 1x 2/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
2. Bielecka Justyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O021243
3. Cebulak Agnieszka KS Stangret Kielce
2000 (J.)
O021799
4. Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce
S
O005800
10068738
5. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
O020896
6. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
7. Dadał Patrycja JKS Pogórze
S
O015270
8. Dominik Róża WLKS Krakus
1997 (MJ.)
O021392
9. Drewiczewska Agata WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O037597
10. Drozd Beniamin KJ Leśna Wola
1998 (MJ.)
0024934
11. Gronuś Alicja KJ Facimiech
2000 (J.)
O034714
12. Gronuś Krzysztof KJ Facimeich
S
O034713
13. Jędruch Jakub KJ Zbrosławice
14. Jędrych Sylwia WKJ Lublin
S
brak
15. Kasprzak Anna KJ Facimiech
1997 (MJ.)
O023199
16. Kędzior Bibiana JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2001 (J.)
O040959
17. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (JM.)
O042158
18. Kołodziej Paulina JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2001 (J.)
O028744
19. Koza Wiktoria WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (JM.)
O034818
20. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
21. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
22. Kozioł Klara TKJ GARBÓWEK JUSZYN
23. Kramarz Julia Kj Zbrosławice
2003 (JM.)
brak
24. Kut Bartosz UKJ Lalin
S
O009034
25. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
26. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
27. Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
S
O 002876
28. Lech Marcelina KS FARUK
2003 (JM.)
O036264
10153280
29. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
30. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
31. Matusiak Hanna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (JM.)
brak
32. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska
S
O001512
33. Musiał Kamil JKS Pogórze Glinik Zaborowski
1999 (MJ.)
O026039
34. Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2001 (J.)
O031567
35. Owsiak Wiktoria UKJ Lalin
2000 (J.)
O035218
10147605
36. Penar Wiktoria UKJ Lalin
2003 (JM.)
O031838
37. Pierz Barbara JKS POgórze
38. Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
S
O003873
10046832
39. Przybyś Bartłomiej BPK
S
brak
40. Skrobacz Olga WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (JM.)
O034702
41. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
42. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
43. Tyszko Mateusz Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
44. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O003889
45. Uchwat Robert JKS Pogórze
S
46. Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001137
47. Walaszek Rafał WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O007732
48. Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
2002 (J.)
O038610
49. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
S
O000706
50. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
51. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
52. Zakałużna Anna KJ Zbrosławice
S
Licencja Regionalna
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

4

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810 616009600380309
2.

110

AL AWAR HAN GER 2007 Ogier c.gniady F: Contendro I / Contender
M: Fair Lady / For Pleasure
O: Edyta Balcer
B: Hans-Hermann Maack
DE431310052007
3.

80

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S. V.
O: Jerzy Karbownik
B: Rudiger Wassibauer
K021641 616009690142710
4.

19

ALLILAH SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K011403 POL009660048206 104DJ53
5.

14

AMBASADOR SP POL 2011 Wałach siwa F: De Quidams / Quidam'S Rubin
M: Ambasada / Dolus
O: Manfred Słodczyk
B: Manfred Słodczyk
K020987 616009540102411
6.

101

AMETYS CZEWB CZE 2005 Klacz kasztanowata F: Arras / Aloube Z
M: Amereta / Ameretto D II
O: Katarzyna Nowicka
B: Paweł Kondziołka
K013181 203010237360105
7.

42

ARAMIS SP POL 2011 Wałach gniada F: Ladykracher 8
M: Aronia
O: Sonia Przybyła
B: SK Widzów
brak
8.

9

ARDITO W. KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Lancelot / Voltaire
M: Mirea Fortuna / Abantos
O: Agata Studencka
B:
K010223 5280030507620 104GC72
9.

58

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/173 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
O: Marcelina Lech
B:
K023302 DE431316669811
10.

15

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
O: Dominik Słodczyk
B: Herbert Meyer
K021916 DE431316584509
11.

23

ATŁAS SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Alga / Alert
O: Aldona Jabłońska-Klimczak
B: Aldona Jabłońska-Klimczak
K008601 POL009660026804
12.

117

Balou hann Nimecy 2013 ogier gniady/167 F: Balou du Rouet
M: Donner/ Drosselklang
O: Jan Greve
B:
13.

68

BALOU DU CHATEU OLD GER 2010 Ogier ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Helle Des Hautes / Ulak Du Chatea
O: Łukasz Kut
B:
K019326 DE418184002810
14.

75

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada/167 F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
O: Marcelina Lech
B:
K022229 616007640012404
15.

20

CABONA WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Calido / Cantus
M: La Bonne I / Landstreicher
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K020825 DE441411203210
16.

55

CALL ME 7 Holsztyńska GER 2009 Klacz siwa F: Contact Me/Carthago
M: Fire Girl/Calvin
O: Patrycja Dadał
B: Gerken Kai
K018310 DE421000214009
17.

10

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
O: Urszula Koziarowska
B: Gestüt Lewitz
K019953 DE418184009810
18.

54

CARTAGINA OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Carlos DZ
M: Caren
O: Agata Drewiczewska
B: Kamil Dubiel
K024708
19.

25

CARUNO 3 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Caretino/Caletto II
M: Gerona/Lord
O: Alicja Ciarczyńska
B: Carstensen Gerol
K022024 DE421000319309
20.

33

CASABLANCA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Chelano's Boy
M: Cassandra
O: Krzysztof Gronus
B: S. Skórka
K014632
21.

109

CASINA 20 old. GER 2012 klacz siwa F: Casino Berlin/Caspar
M: Furstin Quinta O / Quintender
O:
B:
DE418180206612
22.

95

CASIQUIARE OS GER 2010 Wałach siwa F: Cartogran / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
O: Robert Kędzior
B:
K019654 DE418184011810
23.

76

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Karediama / Andiamo Z
O: Krzysztof Leśniak
B:
K020853 DE441411519510 105GS32
24.

69

CHACCO-TWO OLD GER 2009 Wałach siwa F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Casablanca / Capitan Paul I
O: Łukasz Kut
B:
K019325 DE418184089909
25.

88

CHARLIE S 15 HOL GER 2012 Wałach siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Saline / Aljano
O: Sławomir Uchwat
B:
K023552 DE421000126012
26.

26

CHELBY HOL GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Casparino/Carpaccio
M: Irina VII/Alcatraz
O: Alicja Ciarczyńska
B: Hansen Dirk
K024928 DE421000190212
27.

11

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
O: Urszula Koziarowska
B: Roma Kosicka
K014155 DE421000318808 104DE21
28.

21

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
O: Krzysztof Mazur
B: SK Nad Wigrami
K020622 616009510343012
29.

28

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
O: Janusz Cebulak
B: Haras De Laubry
K024586 056015Z55757912
30.

65

CONLOU OLD GER 2011 Ogier dereszowata F: Contendros / Contendro I
M: Namula / Balou Du Rouet
O: Bartosz Kut
B:
K019324 DE418184047611 105LQ44
31.

89

COSINNS Holszt GER 2011 Wałach siwa F: COSIDO
M: NOBLESSE 26/ LIMBUS
O: Katarzyna Uchwat
B: NIEMCY
K025263 DE421000117311
32.

22

CROS BLUE OLD GER 2009 Ogier kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Quoldas Girl / Sandro Boy
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K020367 DE418180121609
33.

66

DARCO J KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Roko / Iroko
O: Elżbieta Penar
B:
K014647 528003000802829
34.

46

DAZ ISH IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Defi Platiere / Type D'Elle
M: KEC Spotted Diamont / Glidawn Diamond
O: Róża Dominik
B: William Kennedy
K019169 08019333
35.

91

DOHA GPH KWPN NLD 2013 Wałach siwa F: Douglas / Darco
M: Emmasinaa-A / Cardento
O: VDL
B: VDL
K025266 528008130015813
36.

5

DRIADA ZK WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Dakara Z
M: Doria
O: n
B: n
brak
37.

62

ENJOY BLUE DAIMOND KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata F: Mr. Blue / Couperus
M: Maraminka / Indoctro
O: Klaudia Siarkiewicz
B:
K015172 528003200907390 104GY62
38.

59

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
O: Marcelina Lech
B: A.J.C. van Santvoort
K022388 528003200900496
39.

50

FREDERIK KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Carolus II / Capitol I
M: Katarina / Glendale
O: Fryderyk Walaszek
B:
K019381 528003201008597
40.

27

GALERMO KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Marloes / Derrick
O: Anna Kasprzak
B: G. H. Veneberg
K022830 528003201107209
41.

118

GIEJELLE FOMIA KWPN NLD 2011 Klacz siwa F: BUGATTI VDL
M: TIEJELLE FOMIA/ VOLTAIRE
O: WŁODZIMIERZ UCHWAT
B: HOLANDIA
K023416 528003201106739
42.

29

GINA ROYALTY KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
O: Janusz Cebulak
B: J. Venner
K021170 528003201103587
43.

57

GIRIKIT SP POL 2011 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
K021804
44.

7

GIRL RV KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Quality Time / Quantum
M: Cottica II RV / Verdi
O: Joanna Pomiankowska
B: Stoeterij Renken
K021259 528003201105142 105EQ84
45.

30

GIRSTTI S. E. KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Cirstney S. E. / Sydney
O: Aleksandra Cebulak
B: Schonewille
K021169 528003201104230 105GM24
46.

71

GRAND BALL SP POL 2004 Wałach gniady F: Balisco I I / Quidam De Revel
M: Gruzinka / Kwartet
O: Zbigniew Kut
B: SK Ochaby
K007258 POL009540107303
47.

92

GUZZI-V KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Indoctro / Capitol I
M: Bekarla V / Indorado
O: Robert Kędzior
B:
K021378 528003201104228
48.

100

HASTON NITA KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Anna-Nita / Corland
O: Albert Von Unen
B:
K023419 528000320120759
49.

73

HEROS KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata F: Zirocco Blue VDL
M: Sikinesta
O: Wiktoria Owsiak
B: W.J. Ten Den
K023415
50.

8

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
O: Joanna Pomiankowska
B:
K023569 528003201205401
51.

90

IBIZA J.W.B. KWPN NLD 2013 Wałach gniada F: Inshallah De Muze / Nabab De Reve
M: Watch Me B. / Indoctro
O: VDL
B: VDL
K025265 528003201304274
52.

99

ICOON VDL KWPN NLD 2013 Wałach gniada F: Bubalu VDL / Baloubet Du rouet
M: B Dame VDL / Cardento
O: VDL
B: VDL
K025271 528003201302506
53.

103

IMAGO KWPN 2013 wałach siwa F: Corland / Cor de la Bryere
M: Blenchi a / Emilion
O: Robert Uchwat
B:
528210002988274
54.

94

INCOLANDO VL KWPN NLD 2013 Wałach siwa F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Elderieka II / Cardento
O: ALBERT VON UNEN
B: HOLANDIA
K025264 528003201303474
55.

63

IROCCO BLUE S KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cararine S / Numero Uno
O: Wanda Szmyt
B:
K023231 528003201307243
56.

39

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
57.

61

JACKPOT SP POL 2012 Wałach siwa F: Golden Aviator
M: Jasmina
O: Łucja Majka
B: Andrzej Żejmo
K024677 616009610140612
58.

104

JAGODA SP POL 2005 Klacz siwa/168 F: Corde/Cor De La Bryere
M: Jastarnia/Lais
O: Pierz Radosław
B: Waszczur Mirosław
POL009530046905
59.

12

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
O: Urszula Koziarowska
B: Ludo Philippaerts
K019090 056002W00290662
60.

35

KARALIUS TRAK LTU 2014 Wałach kasztanowata F: Gluosnis / Gerodot
M: Karuna / Elektronas
O: Aleksandra Czerska
B:
K024660 030620
61.

70

KOLIBRA Niem.sport. POL 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera/Lesotho
O: Bartosz Kut
B: Niemcy
K020907 DE456370249411
62.

102

Korsarz wałach kasztan/168 F:
M:
O: Monika Serafin
B:
63.

49

LA COSTA SP POL 2004 Klacz siwa F: Cassino
M: Lukrecja
O: Martyna Żmuda
B: Orkan Sp. z o.o.
K017021 POL009670111604
64.

31

LAUSSANNE 65 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: S-Cantana / Caretino
O: Natalia Koziarowska
B:
K021560 DE421000108011
65.

78

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
O: Tomasz Skrobacz
B:
K013182 POL009690088908 104LJ60
66.

96

LINDY HOP HOL GER 2010 Ogier gniada F: Lasino / Landgraf I
M: Mira XI / Corrado I
O: Mariusz Musiał
B:
K021872 DE421000254310
67.

48

LORD OF THE DANCE III HAN GER 2006 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Lady Sunshine / Landsieger I
O:
B:
K018179 DE431310521706
68.

53

LUCILLA WLKP POL 2006 Klacz siwa F: Lwówek / Agar
M: Lakonia / Furato
O: Agata Drewiczewska
B:
K016024 POL007520003706
69.

16

LUCKY M SP POL 2013 Wałach gniada F: De Quidams/Quidam's Rubin
M: Layla/Professional
O: Dominik Słodczyk i Manfred Słodczyk
B: Manfred Słodczyk
K023229 616009540099313
70.

34

LUNAR SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Egipt
M: Linka
O: Krzysztof Gronuś
B: Mustang AJ. Stokłosa
K021805
71.

112

LYJANEIRO Z Zangersheide SP PL 2013 wałach gniady/168 F: Lyjanero/Landos
M: Safari/Alube Z
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
056015Z55826913
72.

56

ŁOTYSZ TOP SP POL 2002 Wałach gniada F: CZUWAJ
M: ŁADNA
O: Bartłomiej Przybyś
B: Dariusz Waligórski
brak POL 009 57 01535 02
73.

36

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
74.

97

MESKALINA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / Mariensztat
O: Anna Kołodziej
B:
K014928 616009670128709
75.

108

MONTENEA Z Z POL 2014 klacz sk.gniada F: Montender/Contender
M: Carenza/Carenzo
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
056015Z55827113
76.

44

N-CONNIE OF HERITAGE Belgisch Warmbloedpaard POL 2013 Klacz siwa F: Caspar 232
M: Azalea
O: Wiktor Larkowski
B: nn
brak
77.

64

NEUCHATEL Z Zangersheide BEL 2012 Ogier gniada F: Non stop/ Darco
M: Tresiena/ Goodtimes
O: Noordhof-Nieborg A.
B: Noordhof-Nieborg A.
K021148 056015Z55664112
78.

52

NIL M. POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Minaret
M: Niwa
O: Rafał Walaszek
B:
K024709
79.

116

QUITA DU DOMAINE Z Z BEL 2004 klacz gniada F: Quantum/Quidam De Revel
M: Gret Palucca/Coriolan
O:
B: Brauwer De,L.
Z-620404
80.

111

QUITA DU DOMAINE Z Z BEL 2004 klacz gniada F: Quantum / Quidam de Revel
M: Gret Palucca / Coriolan
O: Eko-Pol Gerard Grutza
B: Brauwe De,L.
Z-620404
81.

18

ROWITTO SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Rosita / Top Gun
O: Jakub Jędruch
B: SK Prudnik
K016387 616009690072010
82.

43

SABATINI SP GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Stolzenberg
M: Bahia
O: Wiktor Larkowski
B: Niemcy
brak
83.

60

SAN REMO SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Socrates/Corrado I
M: Smirana/Creool
O: Łucja Majka
B: Weronika Sołtysiak
K024448 616009610158912 Brak
84.

115

SASILIO SP PL 2014 ogier c.kasztanowata w siwiźnie F: Cassilio/Cassini I
M: Szata/Alywar
O: SK Widzów Anna Tyszko
B: SK Widzów Anna Tyszko
616009540091614
85.

17

SEAQUEST SP POL 2008 Ogier gniada F: Qulester / Quinar
M: Seniora Carnute / Carnute
O: Iwona Robotycka-Leńczuk
B: SK Ochaby Sp. z o. o.
K018663 616009540123208 104SV55
86.

114

SELSSILIO SP PL 2014 Ogier siwa F: Cassilio/Cassini I
M: Selena12/Corrado I
O: SK Widzów Anna Tyszko
B: SK Widzów Anna Tyszko
616009540091514
87.

38

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Walburga / Werther
O: Tomasz Wójtowicz
B: Marta Roszkiewicz
K023051 DE431319616713
88.

51

SIMI M. POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Minaret
M: Sisley
O: Anna Krawczyk
B: Sławomir Frosik
K019347 616006570191111
89.

77

STAKKATOL 7 OLD GER 2010 Wałach siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Celtic / Continue
O: Krzysztof Koziarowski
B: Martin Simonsmeier
K019652 DE433334015110
90.

67

SURPRISE BALOU OLD POL 2012 Klacz inna F: Spartacus
M: Barielle/Balou du Rouet
O: Bartosz Kut
B: Gestut Lewitz
K020908
91.

13

SZAMAN SP POL 2005 Wałach gniada F: Caprioland
M: Sorbona
O: Wojciech Jachymek
B: Krzysztof Przybylski
K014132
92.

93

TAHIRA ANGEL AES GER 2012 Klacz siwa F: Chapman ET / Douglas
M: Qinara / Quidams Rubin
O: Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
B:
K021577 826002120024645
93.

47

TAMIZA - K SP POL 2006 Klacz siwa F: Lumpi / Limelight
M: Traviata / Louis
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K009998 POL009610143106
94.

37

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
O: Patrycja Żachowska
B: PJM Smith
K022421 528003000712487 105XI88
95.

40

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708 104QP07
96.

24

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z
M: Nais De La Pomme/ Darco
O: M. Jean-Christophe Lecorneur
B: M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA)
K023573
97.

32

WHOOPY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Whoopy / Weinberg
O: Władysław Giza
B: Władysław Giza
K019672 616009690074711
98.

3

ZIRROCO AIR HOLST POL 2011 Ogier gniada F: Zirocco Blue VDL/ Mr. Blue
M: Zalza/ Con Air
O: Zbigniew Drozd
B: -
K018528 DE421000564711
Rider Club
Competition
Prize
Appel Łukasz Dom Koni Lazar
100
500
1200
600
50
200
SUM:
2650.00
Bielecka Justyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
140
SUM:
140.00
Cebulak Agnieszka KS Stangret Kielce
50
SUM:
50.00
Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce
300
300
400
100
SUM:
1100.00
Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
100
100
SUM:
200.00
Dominik Róża WLKS Krakus
400
300
SUM:
700.00
Drozd Beniamin KJ Leśna Wola
50
SUM:
50.00
Gronuś Alicja KJ Facimiech
200
SUM:
200.00
Jędrych Sylwia WKJ Lublin
200
SUM:
200.00
Kilian Aniela WLKS Krakus
100
SUM:
100.00
Kołodziej Paulina JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
150
SUM:
150.00
Koziarowska Natalia WLKS Krakus
100
600
300
100
100
1800
SUM:
3000.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
1200
3500
800
900
SUM:
6400.00
Kut Bartosz UKJ Lalin
100
SUM:
100.00
Kut Łukasz UKJ Lalin
100
200
1200
200
100
SUM:
1800.00
Lech Marcelina KS FARUK
100
SUM:
100.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
150
500
300
500
SUM:
1450.00
Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
100
100
SUM:
200.00
Matusiak Hanna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
70
30
SUM:
100.00
Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska
300
200
1500
50
100
800
300
2000
50
SUM:
5300.00
Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
200
600
SUM:
800.00
Penar Wiktoria UKJ Lalin
50
SUM:
50.00
Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
900
SUM:
900.00
Przybyś Bartłomiej BPK
30
70
SUM:
100.00
Skrobacz Olga WLKS Krakus Kr. Swoszowice
100
100
600
SUM:
800.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
150
200
100
SUM:
450.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
300
100
100
100
300
SUM:
900.00
Uchwat Katarzyna JKS Pogórze Glinik Zaborowski
50
350
SUM:
400.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
50
300
400
50
200
900
SUM:
1900.00
Walaszek Rafał WLKS Krakus Kr. Swoszowice
50
400
60
SUM:
510.00
Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
200
SUM:
200.00
Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
600
600
5000
SUM:
6200.00
Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
600
200
700
SUM:
1500.00
Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
200
300
SUM:
500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
2018-04-20
7
100
2018-04-20
4
500
2018-04-21
1
1200
2018-04-22
2018-04-20
2
2018-04-21
1
2018-04-22
1
600
2018-04-20
12
2018-04-21
5
50
2018-04-22
5
200
Bielecka Justyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-04-20
5
2018-04-20
2018-04-21
13
2018-04-21
2018-04-22
2
140
Cebulak Agnieszka
KS Stangret Kielce
2018-04-20
30
2018-04-21
8
50
2018-04-22
16
Cebulak Aleksandra
KS Stangret Kielce
2018-04-20
14
2018-04-21
3
300
2018-04-22
7
300
2018-04-20
16
2018-04-21
2
400
2018-04-22
7
100
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
2018-04-20
2018-04-21
4
100
2018-04-21
6
100
2018-04-22
10
CHELBY (26)
2018-04-20
27
2018-04-20
23
2018-04-21
5
2018-04-22
9
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2018-04-20
9
2018-04-20
2018-04-21
25
2018-04-21
2018-04-22
MAGNUS (36)
2018-04-20
34
2018-04-20
22
2018-04-21
11
2018-04-22
15
Dadał Patrycja
JKS Pogórze
2018-04-20
4
2018-04-20
20
2018-04-21
14
2018-04-22
15
Dominik Róża
WLKS Krakus
DAZ (46)
2018-04-20
18
2018-04-20
2
400
2018-04-21
23
2018-04-22
5
300
Drewiczewska Agata
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
LUCILLA (53)
2018-04-20
17
2018-04-21
2
2018-04-21
2018-04-22
2
Drozd Beniamin
KJ Leśna Wola
2018-04-20
2018-04-20
9
50
2018-04-21
2018-04-21
26
2018-04-22
12
Gronuś Alicja
KJ Facimiech
2018-04-20
2
2018-04-20
1
2018-04-21
13
2018-04-21
12
2018-04-22
1
200
Gronuś Krzysztof
KJ Facimeich
LUNAR (34)
2018-04-20
19
2018-04-20
4
2018-04-21
19
2018-04-21
2018-04-22
12
Jędruch Jakub
KJ Zbrosławice
ROWITTO (18)
2018-04-21
21
2018-04-21
6
2018-04-22
13
Jędrych Sylwia
WKJ Lublin
SZAMAN (13)
2018-04-20
13
2018-04-20
3
2018-04-21
17
2018-04-21
23
2018-04-22
2
200
Kasprzak Anna
KJ Facimiech
GALERMO (27)
2018-04-20
10
2018-04-21
25
2018-04-21
2018-04-22
18
Kędzior Bibiana
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2018-04-20
16
2018-04-20
32
2018-04-21
17
2018-04-22
17
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2018-04-20
1
2018-04-20
2
2018-04-21
1
100
2018-04-22
15
Kołodziej Paulina
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2018-04-21
24
2018-04-21
21
2018-04-22
3
150
Koza Wiktoria
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-04-20
18
2018-04-20
19
2018-04-21
22
2018-04-21
7
2018-04-22
12
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2018-04-20
4
100
2018-04-20
25
2018-04-21
1
600
2018-04-22
8
300
2018-04-20
28
2018-04-20
6
100
2018-04-21
8
100
2018-04-22
1
1800
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2018-04-20
14
2018-04-20
1
1200
2018-04-21
20
2018-04-22
2
3500
CHENET (11)
2018-04-20
2018-04-20
15
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
2
800
2018-04-22
2018-04-22
5
900
2018-04-20
17
2018-04-20
35
2018-04-21
11
2018-04-22
19
Kozioł Klara
TKJ GARBÓWEK JUSZYN
2018-04-21
14
2018-04-21
15
Kramarz Julia
Kj Zbrosławice
2018-04-20
5
2018-04-20
2018-04-21
3
2018-04-21
22
2018-04-22
19
Kut Bartosz
UKJ Lalin
CONLOU (65)
2018-04-20
27
2018-04-20
21
2018-04-21
16
2018-04-22
14
DARCO J (66)
2018-04-20
25
2018-04-20
23
2018-04-21
9
100
2018-04-22
13
Kut Ewa
UKJ Lalin
2018-04-20
4
2018-04-20
6
2018-04-21
6
2018-04-21
9
2018-04-22
4
Kut Łukasz
UKJ Lalin
2018-04-20
15
2018-04-20
8
100
2018-04-21
13
2018-04-21
7
200
2018-04-22
2
1200
2018-04-20
2018-04-20
6
200
2018-04-21
14
2018-04-22
KOLIBRA (70)
2018-04-20
14
2018-04-20
33
2018-04-21
19
2018-04-21
16
2018-04-22
4
100
Larkowski Wiktor
KJ Zbrosławice
2018-04-20
6
2018-04-20
7
2018-04-21
8
2018-04-22
14
2018-04-20
2018-04-20
23
2018-04-21
16
2018-04-21
2018-04-22
7
Lech Marcelina
KS FARUK
ARMANI (58)
2018-04-20
24
2018-04-21
14
2018-04-22
6
2018-04-20
21
2018-04-21
28
2018-04-22
8
100
2018-04-20
21
2018-04-21
15
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2018-04-20
3
150
2018-04-21
21
2018-04-22
3
500
2018-04-20
3
300
2018-04-21
4
500
2018-04-22
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
2018-04-20
19
2018-04-20
9
100
2018-04-21
15
2018-04-22
6
100
JACKPOT (61)
2018-04-20
25
2018-04-20
2018-04-21
10
2018-04-21
10
2018-04-22
5
Matusiak Hanna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-04-20
3
2018-04-20
2
70
2018-04-21
4
2018-04-21
3
30
2018-04-22
11
Mazur Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska
ALLILAH (19)
2018-04-20
5
300
2018-04-21
6
200
2018-04-22
4
1500
CABONA (20)
2018-04-20
18
2018-04-21
12
2018-04-22
11
CICERO (21)
2018-04-20
24
2018-04-21
6
50
2018-04-22
9
100
2018-04-20
2
800
2018-04-21
5
300
2018-04-22
3
2000
ATŁAS (23)
2018-04-20
5
50
2018-04-20
2018-04-21
13
2018-04-22
18
Musiał Kamil
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-20
29
2018-04-20
26
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
18
2018-04-21
24
2018-04-22
13
Nowicka Nikola
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
AMETYS (101)
2018-04-20
2018-04-20
2
200
2018-04-21
22
2018-04-22
2
600
Owsiak Wiktoria
UKJ Lalin
HEROS (73)
2018-04-20
20
2018-04-20
Penar Wiktoria
UKJ Lalin
2018-04-20
2018-04-20
8
2018-04-20
11
2018-04-21
4
2018-04-21
9
50
2018-04-22
6
Pierz Barbara
JKS POgórze
JAGODA (104)
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-21
12
2018-04-21
2018-04-22
1
Pomiankowska Joanna
KS Stangret Kielce
2018-04-20
17
2018-04-20
10
2018-04-21
10
2018-04-22
3
900
2018-04-20
11
2018-04-20
31
2018-04-21
19
2018-04-22
14
Przybyś Bartłomiej
BPK
2018-04-20
2018-04-20
3
30
2018-04-21
2
70
2018-04-22
9
Skrobacz Olga
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-04-20
5
100
2018-04-21
5
100
2018-04-22
4
600
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
2018-04-20
26
2018-04-20
19
2018-04-21
3
150
2018-04-21
18
2018-04-22
ATLANTO (15)
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-21
22
2018-04-21
27
2018-04-22
12
LUCKY M (16)
2018-04-20
2018-04-20
20
2018-04-20
4
2018-04-21
4
2018-04-22
200
2018-04-20
16
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
ROWITTO (18)
2018-04-20
1
100
2018-04-20
23
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
ALINA (80)
2018-04-20
2018-04-20
1
300
2018-04-20
17
2018-04-21
7
100
2018-04-22
9
2018-04-20
16
2018-04-20
21
2018-04-21
16
2018-04-22
8
CASINA 20 (109)
2018-04-20
11
2018-04-20
22
2018-04-21
15
2018-04-21
12
2018-04-22
5
AL AWAR (110)
2018-04-20
11
2018-04-20
8
100
2018-04-21
8
100
2018-04-22
2018-04-20
22
2018-04-20
20
2018-04-22
11
2018-04-20
15
2018-04-20
1
2018-04-21
3
2018-04-22
3
300
Tyszko Mateusz
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
SELSSILIO (114)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
8
SASILIO (115)
2018-04-21
18
2018-04-21
2018-04-22
4
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
GUZZI-V (92)
2018-04-20
2018-04-21
11
2018-04-21
11
2018-04-22
6
2018-04-20
12
2018-04-20
7
50
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
20
2018-04-22
2018-04-22
1
350
2018-04-20
28
2018-04-20
2018-04-21
2018-04-21
9
Uchwat Robert
JKS Pogórze
Korsarz (102)
2018-04-20
29
2018-04-20
2018-04-21
26
2018-04-21
2018-04-22
10
IMAGO (103)
2018-04-20
10
2018-04-20
13
2018-04-21
7
2018-04-21
21
2018-04-22
7
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2018-04-20
8
50
2018-04-21
1
300
COSINNS (89)
2018-04-20
14
2018-04-20
18
2018-04-21
17
2018-04-21
2018-04-20
15
2018-04-20
5
2018-04-21
2
2018-04-22
2
400
2018-04-20
12
2018-04-20
6
2018-04-21
18
2018-04-21
20
2018-04-21
2018-04-20
6
50
2018-04-20
4
200
2018-04-21
17
2018-04-22
1
900
Balou (117)
2018-04-22
11
2018-04-22
10
Walaszek Rafał
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2018-04-20
10
2018-04-20
13
2018-04-21
7
50
2018-04-22
4
400
SIMI (51)
2018-04-20
22
2018-04-20
9
2018-04-21
1
2018-04-21
20
2018-04-22
3
60
NIL (52)
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-21
8
2018-04-21
2018-04-22
3
2018-04-20
7
2018-04-20
2018-04-21
24
2018-04-22
5
Wikalińska Ewa
BPK (MAZ)
2018-04-20
2018-04-21
10
2018-04-21
4
200
2018-04-22
10
Wójcik Krzysztof
KJ Facimiech Wielkie Drogi
2018-04-20
2018-04-20
2018-04-20
3
600
2018-04-21
3
600
2018-04-22
1
5000
GIRIKIT (57)
2018-04-20
30
2018-04-20
2018-04-21
5
2018-04-21
2018-04-22
13
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
SHATTI (38)
2018-04-20
26
2018-04-20
3
2018-04-21
2018-04-22
17
IRTYSZ (39)
2018-04-20
2018-04-20
24
2018-04-21
25
2018-04-22
ULISSES (40)
2018-04-20
1
600
2018-04-20
7
200
2018-04-22
6
700
Żachowska Patrycja
KJ Global Świętoszowice
2018-04-20
2018-04-20
13
2018-04-20
12
2018-04-21
2
200
2018-04-21
19
2018-04-22
6
300
Zakałużna Anna
KJ Zbrosławice
ARAMIS (42)
2018-04-20
8
2018-04-21
23
2018-04-21
2018-04-22
16

Number of Riders: 52

Number of Horses: 98

The sum of prizes: 39 200.00

Competition results developed by: Uchwat Team
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201105, JKS Pogórze)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl