Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
145 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 19:30:43
2017-09-20 19:23:30
Hubert Kostrzewski PREMIER CHOIX
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 19:30:54
2017-09-20 19:22:50
Hubert Kostrzewski KANSAS HIPPICA
  • 2x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 19:31:06
2017-09-20 19:22:20
Hubert Kostrzewski CAPPUCINO HIPPICA
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
142 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 19:31:45
2017-09-20 19:22:02
Zbigniew Kostrzewski KINGSTON HIPPICA
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
141 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 19:31:16
2017-09-20 19:21:39
Zbigniew Kostrzewski HIPPICA KOH I NOOR
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 19:30:20
2017-09-20 19:21:15
Zbigniew Kostrzewski CALIFORNIA HIPPICA
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
139 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 08:07:25
2017-09-19 14:15:32
Michał Tyszko HESTRI
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 20:21:58
2017-09-18 20:21:20
Agnieszka Futera VALMONT FEIVEL
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 20:22:11
2017-09-18 20:20:58
Paulina Kołodziej FEBRO MESKALINA
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2R/P 110 cm/zwykły z rozgrywka, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii SREBRNEJ
136 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 20:22:24
2017-09-18 20:20:20
Bibiana Kędzior GUZZI-V
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 3R/N1 125 cm/zwykły z rozgrywką, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii ZŁOTEJ
135 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 20:22:36
2017-09-18 20:19:54
Kamil Musiał LINDY HOP
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 3R/N1 125 cm/zwykły z rozgrywką, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii ZŁOTEJ
134 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 20:18:05
2017-09-18 20:17:37
Sławomir Uchwat Q 7
  • 1x 3R/N1 125 cm/zwykły z rozgrywką, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii ZŁOTEJ
  • 1x 3 ZO/CC 140 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
133 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 20:18:16
2017-09-18 20:16:54
Tomasz Zelek GIEJELLE FOMIA
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 20:18:32
2017-09-18 20:15:00
Marika Uchwat EL NINO
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski zwykły z rozgrywką art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii BRĄZOWEJ
131 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 20:18:42
2017-09-18 20:14:22
Marika Uchwat KRUSZYNKA
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski zwykły z rozgrywką art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii BRĄZOWEJ
130 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 20:18:55
2017-09-18 20:14:02
Katarzyna Uchwat HEROS
  • 1x 2R/P 110 cm/zwykły z rozgrywka, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii SREBRNEJ
129 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 20:19:08
2017-09-18 20:10:58
Katarzyna Uchwat TAHIRA ANGEL
  • 1x 2R/P 110 cm/zwykły z rozgrywka, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii SREBRNEJ
128 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 20:19:20
2017-09-18 20:10:15
Katarzyna Uchwat INSPIRATIE W
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski zwykły z rozgrywką art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii BRĄZOWEJ
127 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:45:31
2017-09-17 19:03:55
Michał Tyszko KENTUCKY'S PICOBELLO
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 140 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
126 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:45:46
2017-09-17 19:03:10
Michał Tyszko NINO VD WATERTOREN
  • 2x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:46:03
2017-09-17 19:02:13
Michał Tyszko FELLOW
  • 1x 3R/N1 125 cm/zwykły z rozgrywką, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii ZŁOTEJ
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:46:19
2017-09-17 19:00:04
Michał Tyszko HELP ME BOY DU PETIT VIVIER
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 140 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
123 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:46:34
2017-09-17 18:43:45
Michał Tyszko CANTAIR HBC
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:46:46
2017-09-17 18:19:30
Oliwia Pawłucka SERENADA W
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski zwykły z rozgrywką art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii BRĄZOWEJ
121 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:47:03
2017-09-17 18:18:30
Patrycja Tomaszewska SONATA W
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski zwykły z rozgrywką art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii BRĄZOWEJ
120 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:47:19
2017-09-17 18:10:58
Sonia Olejarska NICEA
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2R/P 110 cm/zwykły z rozgrywka, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii SREBRNEJ
119 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 20:07:06
2017-09-16 14:14:53
Małgorzata Jaroszyńska RED WHITE
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 4R/P 110 cm/ dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 20:07:17
2017-09-16 14:13:59
Małgorzata Jaroszyńska BERRY N
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x T7/L 100 cm/ towarzyski zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/P 110 m/zwykły, art.238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:47:53
2017-09-16 13:15:55
Julia Florek SEIGON
  • 2x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:48:06
2017-09-15 19:48:05
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 2x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:48:19
2017-09-15 19:44:47
Ewa Kut AMARETTO
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
114 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:48:38
2017-09-15 19:42:09
Wiktoria Penar GRANDBALL
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2R/P 110 cm/zwykły z rozgrywka, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii SREBRNEJ
113 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:48:51
2017-09-15 19:41:41
Łukasz Kut BALOU DU CHATEU
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 140 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
112 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:49:10
2017-09-15 19:34:33
Łukasz Kut CHACCO-TWO
  • 1x 3R/N1 125 cm/zwykły z rozgrywką, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii ZŁOTEJ
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:49:24
2017-09-15 19:34:05
Bartosz Kut DARCO J
  • 1x 3R/N1 125 cm/zwykły z rozgrywką, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii ZŁOTEJ
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 19:49:38
2017-09-15 19:33:44
Bartosz Kut CONLOU
  • 1x 3R/N1 125 cm/zwykły z rozgrywką, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii ZŁOTEJ
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:43:11
2017-09-14 19:53:30
Wiktoria Owsiak DAMASCENKA
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
108 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:43:29
2017-09-13 22:36:28
Weronika Białoń IRISH
  • 1x T3/L1 105 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę dworu Maria Antonina art.238.2.2
107 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:46:44
2017-09-13 22:28:33
Natasza Millan REMEMBER KG
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5 (ZO)/C 130 cm/Średnia Runda, dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 (ZO)/N 125 cm/Finał Małej Rundy, zwykły, art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 09:32:32
2017-09-12 17:35:20
Aleksandra Sobocka CHRISTIANO I L
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
103 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 09:32:49
2017-09-12 17:34:50
Tomasz Plewa COLLY
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
102 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 09:33:02
2017-09-12 17:34:11
Tomasz Plewa BENGRAF
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 09:33:17
2017-09-12 17:28:17
Tomasz Plewa J'T ADORE VON DE ZUIDHOEK
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 4R/P 110 cm/ dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 09:33:53
2017-09-12 17:19:17
Wiktoria Hojda ELDORADO W
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
99 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 12:16:37
2017-09-11 23:05:17
Tamara Hudaková VIKING 3
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski zwykły z rozgrywką art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii BRĄZOWEJ
  • 1x T5/LL 90 cm/dwunawrotowy, art. 273.3.2 FINAŁ OPP w kategorii BRĄZOWEJ
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski zwykły, art.238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 12:17:09
2017-09-11 23:00:46
Ema Hromjakova YARIS
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski zwykły z rozgrywką art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii BRĄZOWEJ
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.5.3
  • 1x T5/LL 90 cm/dwunawrotowy, art. 273.3.2 FINAŁ OPP w kategorii BRĄZOWEJ
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski zwykły, art.238.2.1
  • 1x T7/L 100 cm/ towarzyski zwykły, art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 12:07:38
2017-09-11 22:56:55
Klaudia Hanková AVALON
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2R/P 110 cm/zwykły z rozgrywka, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii SREBRNEJ
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5R/P 115 cm/dwunawrotowy, art. 273.3.2 FINAŁ OPP w kategorii SREBRNEJ
  • 1x T7/L 100 cm/ towarzyski zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/P 110 m/zwykły, art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 12:17:34
2017-09-11 22:48:11
Lydia Petrunakova CASPAR G
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2R/P 110 cm/zwykły z rozgrywka, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii SREBRNEJ
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5R/P 115 cm/dwunawrotowy, art. 273.3.2 FINAŁ OPP w kategorii SREBRNEJ
  • 1x 7R/P 110 m/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/N 120 m/zwykły, art.238.2.1 o nagrodę firmy BADPOL
94 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 12:06:12
2017-09-11 22:43:23
Erika Caunerova BOLIVER
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2R/P 110 cm/zwykły z rozgrywka, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii SREBRNEJ
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5R/P 115 cm/dwunawrotowy, art. 273.3.2 FINAŁ OPP w kategorii SREBRNEJ
  • 1x T7/L 100 cm/ towarzyski zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/P 110 m/zwykły, art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 12:05:57
2017-09-11 22:40:55
Erika Caunerova NANETTE
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2R/P 110 cm/zwykły z rozgrywka, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii SREBRNEJ
  • 1x T3/L1 105 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę dworu Maria Antonina art.238.2.2
  • 1x 5R/P 115 cm/dwunawrotowy, art. 273.3.2 FINAŁ OPP w kategorii SREBRNEJ
  • 1x T7/L 100 cm/ towarzyski zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/P 110 m/zwykły, art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 12:17:47
2017-09-11 22:33:00
Milan Pribula Mvdr. Q-TIME AK
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2R/P 110 cm/zwykły z rozgrywka, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii SREBRNEJ
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4R/P 110 cm/ dwufazowy art.274.5.3
  • 1x T7/L 100 cm/ towarzyski zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/P 110 m/zwykły, art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 12:17:58
2017-09-11 22:03:10
Milan Pribula Mvdr. FALERIO
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 3R/N1 125 cm/zwykły z rozgrywką, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii ZŁOTEJ
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6R/C 130 cm/dwunawrotowy, art. 273.3.2 FINAŁ OPP w kategorii ZŁOTEJ
  • 1x 8R/N 120 m/zwykły, art.238.2.1 o nagrodę firmy BADPOL
  • 1x 7 (ZO)/N 125 cm/Finał Małej Rundy, zwykły, art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 12:18:11
2017-09-11 21:55:55
Lucia Borisová ABE K.M.
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 140 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 5 (ZO)/C 130 cm/Średnia Runda, dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 (ZO)/CC 140 cm/Duża Runda, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 9 (ZO)/CC/CC/GRAND PRIX IX MEMORIAŁ MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO HUBALA dwunawrotowy art.273(2.2)(3.3)(4.3)
89 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 12:18:22
2017-09-11 17:22:50
Paulina Rudzka CAMILLO SONG
  • 1x 3R/N1 125 cm/zwykły z rozgrywką, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii ZŁOTEJ
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 12:19:14
2017-09-11 09:58:30
Łukasz Sordyl STELINUS
  • 2x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.5.3
  • 1x T7/L 100 cm/ towarzyski zwykły, art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 12:19:25
2017-09-11 09:55:37
Łukasz Sordyl CONTENTO
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 4R/P 110 cm/ dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7R/P 110 m/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7 (ZO)/N 125 cm/Finał Małej Rundy, zwykły, art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 19:06:23
2017-09-10 17:37:16
Maria Suwalska FERRO
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 19:06:42
2017-09-10 16:03:34
Szymon Najdzionek PIERWIOSNEK
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 19:07:01
2017-09-10 16:02:53
Szymon Najdzionek FADINA PP
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
78 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 19:13:38
2017-09-10 10:11:34
Jakub Krzyżosiak CATALAYA
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
77 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 19:13:51
2017-09-10 10:11:01
Jakub Krzyżosiak CORDIANA
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 19:14:05
2017-09-10 10:10:42
Jakub Krzyżosiak ATIQUA
  • 1x 3 ZO/CC 140 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
75 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 19:14:18
2017-09-10 10:10:19
Jakub Krzyżosiak INCALA
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 19:15:00
2017-09-09 14:49:05
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 140 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
73 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 19:15:13
2017-09-09 14:48:12
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 19:15:26
2017-09-09 14:47:03
Tomasz Wójtowicz SHATTI
  • 2x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 19:15:41
2017-09-09 14:46:25
Tomasz Wójtowicz BALOUSINIA
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 19:15:53
2017-09-09 13:30:54
Łucja Majka FRIAR M
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 140 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
69 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 19:16:07
2017-09-08 20:49:03
Ewa Wikalińska ZABOU
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
68 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 19:06:09
2017-09-08 20:46:54
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
67 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 19:05:50
2017-09-08 13:29:30
Gabriela Kierońska WINNING TAMIRA
  • 2x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 15:44:21
2017-09-07 11:01:18
Ján Novotný VERDI
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4R/P 110 cm/ dwufazowy art.274.5.3
  • 1x T7/L 100 cm/ towarzyski zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/P 110 m/zwykły, art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 15:44:45
2017-09-07 10:57:02
Ján Novotný CLIPS
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.5.3
  • 1x T7/L 100 cm/ towarzyski zwykły, art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 12:03:05
2017-09-06 22:07:03
Joanna Pomiankowska NIKON
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 15:45:35
2017-09-06 22:06:24
Joanna Pomiankowska HOKEY-POKEY
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 15:45:57
2017-09-06 22:05:29
Joanna Pomiankowska GIRL RV
  • 1x 3R/N1 125 cm/zwykły z rozgrywką, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii ZŁOTEJ
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 15:46:12
2017-09-06 22:04:12
Aleksandra Cebulak GINA ROYALTY
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 3R/N1 125 cm/zwykły z rozgrywką, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii ZŁOTEJ
60 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 15:46:30
2017-09-06 21:45:01
Magdalena Szturmowicz TOLTECHI GP Z
  • 1x 4R/P 110 cm/ dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 15:46:43
2017-09-06 21:27:07
Aleksandra Cebulak GIRSTTI S. E.
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
58 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 15:47:07
2017-09-06 21:26:31
Aleksandra Cebulak FELINE
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 140 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
57 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 15:47:41
2017-09-06 21:26:01
Agnieszka Cebulak LULANA VAN HET KEIZERSHOF
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 3R/N1 125 cm/zwykły z rozgrywką, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii ZŁOTEJ
56 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 15:43:55
2017-09-06 21:25:08
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 15:43:28
2017-09-05 22:25:07
Paweł Antoszak OLAF BASTION
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P 110 cm/zwykły z rozgrywka, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii SREBRNEJ
53 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:59:00
2017-09-05 19:10:37
Agnieszka Kiewrel CENTOO
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7 (ZO)/N 125 cm/Finał Małej Rundy, zwykły, art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:59:13
2017-09-05 15:12:19
Paweł Jonik CONRAD 98
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:59:38
2017-09-05 15:09:34
Anna Jonik CASSINIA
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
50 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:59:49
2017-09-05 11:31:31
Klaudia Czwórnóg GOLD MARKE
  • 2x T3/L1 105 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę dworu Maria Antonina art.238.2.2
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.5.3
  • 1x T5/LL 90 cm/dwunawrotowy, art. 273.3.2 FINAŁ OPP w kategorii BRĄZOWEJ
  • 2x T7/L 100 cm/ towarzyski zwykły, art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:59:59
2017-09-05 11:01:08
Krzysztof Mazur CABONA
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:00:13
2017-09-05 11:00:29
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:00:25
2017-09-05 11:00:03
Krzysztof Mazur CROS BLUE
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:00:36
2017-09-05 10:59:18
Krzysztof Mazur DANDY
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:00:47
2017-09-05 10:58:40
Krzysztof Mazur ALLILAH
  • 1x 3 ZO/CC 140 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:00:57
2017-09-04 22:36:48
Elżbieta Malina ORLI BAJA KG
  • 2x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 09:29:02
2017-09-04 21:48:33
Justyna Sito HELIOS
  • 2x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T3/L1 105 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę dworu Maria Antonina art.238.2.2
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:01:43
2017-09-04 21:46:28
Justyna Sito REKTOR
  • 2x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T3/L1 105 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę dworu Maria Antonina art.238.2.2
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.5.3
  • 2x T7/L 100 cm/ towarzyski zwykły, art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:01:57
2017-09-04 11:38:49
Patrycja Żachowska KARMEL
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 18:42:11
2017-09-04 09:24:29
Dawid Górski CHACCO G
  • 2x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:02:20
2017-09-04 08:27:46
Kornelia Kurleto BOND BEJ
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:02:31
2017-09-04 08:27:08
Jarosław Koziarowski CARINTENDER
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:02:42
2017-09-04 08:26:22
Jarosław Koziarowski CHENET
  • 1x 3 ZO/CC 140 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:02:58
2017-09-04 08:10:07
Artur Wójcik DURANGO VDL
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 140 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:04:09
2017-09-03 22:37:21
Dominika Kačengová FRANKIE BOY
  • 1x 2R/P 110 cm/zwykły z rozgrywka, art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii SREBRNEJ
  • 1x 5R/P 115 cm/dwunawrotowy, art. 273.3.2 FINAŁ OPP w kategorii SREBRNEJ
  • 1x 7R/P 110 m/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/N 120 m/zwykły, art.238.2.1 o nagrodę firmy BADPOL
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 21:47:43
2017-09-03 20:12:00
Aniela Kilian A'CONTENDRA AZ
  • 2x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T3/L1 105 cm/Grand Prix Amatorów o nagrodę dworu Maria Antonina art.238.2.2
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.5.3
  • 2x T7/L 100 cm/ towarzyski zwykły, art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 18:58:31
2017-09-03 18:18:57
Patrycja Dadał CALL ME 7
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6R/C 130 cm/dwunawrotowy, art. 273.3.2 FINAŁ OPP w kategorii ZŁOTEJ
  • 1x 8 (ZO)/C1 135 cm/Finał Średniej Rundy, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 18:58:46
2017-09-03 18:00:18
Kamila Rokita FEMKE
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6R/C 130 cm/dwunawrotowy, art. 273.3.2 FINAŁ OPP w kategorii ZŁOTEJ
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 21:47:03
2017-09-03 13:19:42
Monika Grundkowska FIORUCCI
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 18:59:34
2017-09-03 13:18:23
Beniamin Drozd ZIROCCO AIR
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 18:59:48
2017-09-03 10:23:42
Zuzanna Seibt WAKE ME UP
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 19:00:16
2017-09-03 10:20:07
Krzysztof Leśniak CHACCO BOY 7
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 19:00:28
2017-09-03 10:19:17
Krzysztof Leśniak CAPITAL BEJ
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 19:00:54
2017-09-03 10:17:49
Natalia Koziarowska CARLO 7
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 19:01:11
2017-09-03 08:36:00
Aleksandra Wiśniewska BOSTON MK
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski zwykły z rozgrywką art.238.2.2 półfinał OPP w kategorii BRĄZOWEJ
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 19:01:24
2017-09-03 08:35:03
Aleksandra Wiśniewska ASTURIA
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 09:33:34
2017-09-02 18:14:12
Nikola Nowicka AMETYS
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 4 (ZO)/N 120 cm/Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7 (ZO)/N 125 cm/Finał Małej Rundy, zwykły, art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 19:01:50
2017-09-02 12:15:35
Żaneta Franik KLAUDIA
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 19:02:46
2017-08-31 13:40:07
Magdalena Mękal CABEXAL LATENIGHT
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 19:03:17
2017-08-31 12:38:38
Krzysztof Złocki LALA
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 19:03:38
2017-08-31 12:38:14
Krzysztof Złocki MEDAL
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3 ZO/CC 140 cm/Duża Runda, dwufazowy art.274.5.6
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 19:03:58
2017-08-31 12:25:06
Róża Dominik DAZ
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 19:04:11
2017-08-30 08:44:47
Marek Duszkiewicz USTIN
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 19:04:21
2017-08-30 08:44:19
Marek Duszkiewicz VERNON
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 19:04:32
2017-08-29 23:42:07
Aleksandra Czerska PROMOTOR
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5R/P 115 cm/dwunawrotowy, art. 273.3.2 FINAŁ OPP w kategorii SREBRNEJ
  • 1x T7/L 100 cm/ towarzyski zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/P 110 m/zwykły, art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 19:04:42
2017-08-29 23:41:28
Aleksandra Czerska LEGENDA
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5R/P 115 cm/dwunawrotowy, art. 273.3.2 FINAŁ OPP w kategorii SREBRNEJ
  • 1x 7R/P 110 m/zwykły, art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 19:04:53
2017-08-29 23:40:47
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6R/C 130 cm/dwunawrotowy, art. 273.3.2 FINAŁ OPP w kategorii ZŁOTEJ
  • 1x 8 (ZO)/C1 135 cm/Finał Średniej Rundy, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 19:05:03
2017-08-29 17:43:08
Natalia Kościelniak CANTORA
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 19:05:15
2017-08-28 16:05:59
Natalia Kościelniak VIVALDI
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6R/C 130 cm/dwunawrotowy, art. 273.3.2 FINAŁ OPP w kategorii ZŁOTEJ
  • 1x 8 (ZO)/C1 135 cm/Finał Średniej Rundy, zwykły z rozgrywką art.238.2.2
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 19:05:26
2017-08-28 14:19:29
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5R/P 115 cm/dwunawrotowy, art. 273.3.2 FINAŁ OPP w kategorii SREBRNEJ
  • 1x 7R/P 110 m/zwykły, art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 18:40:37
2017-08-28 11:33:28
Patrycja Żachowska SKOPIA
  • 2x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 19:05:47
2017-08-28 11:33:06
Patrycja Żachowska TITAN 12
  • 1x 1 ZO/N 120 cm/Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (ZO)
  • 1x 2 ZO/C 130 cm/Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 19:05:57
2017-08-27 18:12:36
Anna Kasprzak GALERMO
  • 1x T1/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1R/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antoszak Paweł Szwadron Niepołomice
S
LZRWZJ/1039/16
2. Białoń Weronika Jks Pogórze
2000 (J.)
O025812
3. Borisová Lucia JK Reitgroup Pribula Presov
S
2190
4. Caunerova Erika JK Reitgroup Pribula Prešov
2003 (JM.)
7055
5. Cebulak Agnieszka KS Stangret Kielce
2000 (J.)
O021799
6. Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce
S
O005800
10068738
7. Cisek Dorota JKS Pogórze
S
8. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
9. Dadał Patrycja JKS Pogórze
S
O015270
10. Dominik Róża Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
1997 (MJ.)
O021392
11. Drozd Beniamin KJ Leśna Wola
1998 (MJ.)
O024934
12. Duszkiewicz Marek BPK
S
brak
13. Florek GLEBA Maciej niezrzeszony
14. Franik Żaneta Krakowski KJK
S
O027931
15. Futera Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
S
O12345
16. Górski Dawid WLKS Krakus Swoszowice
S
O022650
17. Grundkowska Monika WLKS Krakus Kraków
1998 (MJ.)
O005050
18. Hanková Klaudia Jk Reitgroup Pribula Prešov
2001 (J.)
6706
19. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O034202
20. Horakova Saska JK Reitgroup Pribula Presov
21. Hromjakova Ema Jk Reitgroup Pribula Prešov
2004 (JM.)
7389
22. Jonik Anna KJ Assanya
S
O012441
23. Jonik Paweł KJ Assanya
S
O007527
24. Kačengová Dominika JK Equipolis Sokoľ Slovakia
S
03788
10106017
25. Kasprzak Anna KJ Facimiech
1997 (MJ.)
O023199
26. Kędzior Bibiana JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (J.)
O040959
27. Kierońska Gabriela WLKS Krakus
28. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (JM.)
O042158
29. Kołodziej Paulina JKS POGÓRZE
2001 (J.)
O028744
30. Kostrzewski Hubert KJ SK Krzywopłoty
S
O002339
31. Kostrzewski Zbigniew KJ SK Krzywopłoty
S
O000276
32. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
33. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
34. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
35. Kut Bartosz UKJ Lalin
S
O009034
36. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
37. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
38. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
39. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska
S
O001512
40. Mękal Magdalena LKJ Klikowa
2000 (J.)
O028754
41. Musiał Kamil Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
1999 (J.)
O026039
42. Nováková Zuzana JK DIAMOND Presov
1999 (J.)
5047
43. Novotný Ján JK-NOVOTEAM Abrahámovce
S
brak
44. Nowicka Nikola WLKS Krakus
2001 (J.)
O031567
45. Olejarska Sonia Uczniowski Klub Jeździecki Lalin
2000 (J.)
O036518
46. Owsiak Wiktoria JKS Pogórze
2000 (J.)
O035218
10147605
47. Pawłucka Oliwia Uczniowski Klub Jeździecki Stubno
2003 (JM.)
O038037
48. Penar Wiktoria UKJ Lalin
2003 (JM.)
O031838
49. Petrunakova Lydia TJ Slávia UVLF Košice
S
913
50. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
brak
51. Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
S
O003873
10046832
52. Pribula Mvdr. Milan JK Reitgroup Pribula Prešov
S
703
53. Rokita Kamila WLKS Krakus Swoszowice
1998 (MJ.)
O013049
54. Rudzka Paulina KS Stangret Kielce
2000 (J.)
O026694
55. Rzeszutekk Aleksandra UKJ Lalin
1999 (J.)
O039726
56. Seibt Zuzanna WLKS Krakus
S
O005527
57. Sito Justyna Krakowski Klub Jazdy Konnej
S
O036427
58. Sobocka Aleksandra KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O040954
59. Sordyl Łukasz WLKS Krakus
S
O023004
60. Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
S
O003797
61. Szturmowicz Magdalena KJ Strzała Krubiczew
S
O003941
62. Tomaszewska Patrycja Uczniowski Klub Jeździecki Stubno
2002 (JM.)
O038025
63. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
64. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
65. Uchwat Marika JKS POGÓRZE
2005 (JM.)
O12345
66. Uchwat Robert JKS Pogórze
S
67. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
68. Weresiński Michał UKJ Stubno
69. Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
2002 (JM.)
O038610
70. Wiśniewska Aleksandra SKF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003693
71. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
72. Żachowska Patrycja KJ Global
S
O018621
73. Zelek Tomasz JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O004072
74. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

130

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro
M: Artemida
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810
2.

78

ABE K.M. KWPN NED 2005 Wałach inna F: Quasimodo Z
M: Nicelooking Nicky
O: MVDr. Milan Pribula
B: MVDr. Milan Pribula
7621
3.

154

AKTYW SP POL 2000 Wałach kasztanowata F: Jim / Elvis
M: Aversa / Dansing
O: Zbigniew Kut
B: SK Udórz
K004945 POL009540003300
4.

150

Allegro 2011 F:
M:
O:
B:
5.

119

ALLILAH SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K011403 POL009660048206 104DJ53
6.

56

AMARETTO SP POL 2004 Wałach F: Las Vegas
M: Aleksandra
O: Ewa Kut
B: Polska
K009141
7.

13

AMETYS Czeska Gorącokrw. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Arras / Aloube Z
M: Amereta / Ameretto D II
O: Katarzyna Nowicka
B: Nikola Nowicka
K013181 203010237360105
8.

12

ASTURIA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Seigon/Nobody
M: Andromeda/Louis
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Ryszard Pieroń
K011974
9.

89

ATIQUA HOL POL 2008 Klacz siwa F: Quantum / Quidam De Revel
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Wojciech Kasperski
B: Wojciech Kasperski
K014899 DE421000008208 104OT00
10.

72

AVALON Svk Tk SVK 2007 Wałach ciemnogniada F: Alias
M: Ell
O: Kalinova Nina
B: Kalinova Nina
7475
11.

144

Balou hann Nimecy 2013 ogier gniady/167 F: Balou du Rouet
M: Donner/ Drosselklang
O: Jan Greve
B:
12.

58

BALOU DU CHATEU OLD GER 2010 Ogier ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Helle Des Hautes / Ulak Du Chatea
O: Łukasz Kut
B:
K019326 DE418184002810
13.

94

BALOUSINIA Pldenburg POL 2011 Klacz gniada F: Balousini
M: Straciatella
O: Stanisław Procajło
B: Stanisław Procajło
00021112
14.

67

BENGRAF SP POL 2010 Ogier siwa F: Tjungske
M: Bennetta
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: SK Racot
---
15.

74

BOLIVER Svk Tk SVK 2007 Wałach gniada F: Baldini
M: Yet set
O: Erika Caunerová
B: Erika Caunerová
7838
16.

11

BOSTON MK SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Rash ex Rekrut
M: Bravia MK
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
brak
17.

17

CABEXAL LATENIGHT Hanowerska GER 2000 Wałach gniada F: Lafontaine / Landgraf I
M: Farina / Alme Star
O: Grzegorz Faber
B: 023338 Broeker, Karl-Heinz
K011323 DE431316944700
18.

116

CABONA WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Calido / Cantus
M: La Bonne I / Landstreicher
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K020825 DE441411203210
19.

140

CALIFORNIA HIPPICA OS POL 2011 Klacz gniada F: Conthargos
M: Loubette
O: z
B: E. Kostrzewska
K023063
20.

1

CALL ME 7 Holsztyńska GER 2009 Klacz siwa F: Contact Me
M: Fire Girl
O: Patrycja Dadał
B: Gerken Kai
K018310
21.

79

CAMILLO SONG HAN GER 2007 Wałach gniada F: Now Or Never M / Voltaire
M: Allegra Giulia / Argentinus
O: Ewa Rudzka
B: Julia Christoffers
K011984 DE431313908607
22.

48

CANTAIR HBC HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Isabell XI / Cantus
O: Margarita Hubar
B:
K014064 DE42100061907
23.

137

CAPPUCINO HIPPICA OLD GER 2010 Ogier siwa F: Cancara / Cassini I
M: Cornute Girl / Cornute
O: Zbigniew Kostrzewski
B:
K017303 DE418181685110
24.

127

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
O: Urszula Koziarowska
B: Gestüt Lewitz
K019953 DE418184009810
25.

73

CASPAR G Holsteiner DEU 2008 Wałach gniada F: Con Air
M: Tina XI
O: Lydia Petrunakova
B: Lydia Petrunakova
8549
26.

113

CASSINIA Oldenburska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Cassini 2
M: Bonita
O: Paweł Piątkowski
B: Małgorzata Siergiej
K014104
27.

87

CATALAYA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F. Ever
O: Natalia Kuźma
B:
K022516 DE421000141412
28.

141

CHACCO G / GER 0000 Wałach gniada F: /
M: /
O: /
B: /
brak
29.

59

CHACCO-TWO OLD GER 2009 Wałach siwa F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Casablanca / Capitan Paul I
O: Łukasz Kut
B:
K019325 DE418184089909
30.

133

Charlie S 15 holszt Niemcy 2012 wałach siwy/172 F: Corrado I
M: / Aljano
O: Sławomir Uchwat/ Szymon Tarant
B: Niemcy
K023552
31.

128

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
O: Urszula Koziarowska
B: Roma Kosicka
K014155 DE421000318808 104DE21
32.

65

CHRISTIANO I L WEST POL 2008 Wałach gniada F: CHRISTIANO / CORIANO
M: PHOENIX ST / PHÖNIX
O: Władysław Sobocki
B: *
K013840
33.

117

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
O: Krzysztof Mazur
B: SK Nad Wigrami
K020622 616009510343012
34.

100

CLIPS HAN. SVK 2012 Klacz biała F: Clinton 1
M: Esta Mae
O: Novoteam Abrahámovce
B: MVDr. Jaroslava Novotná
brak
35.

109

COCO CHANEL DE LAUBRY Z Zangersheide BEL 2012 Klacz gniada F: Cornet Obolensky
M: Pastel hof ter Galeyck/Azur de Paulstra
O: J. Cebulak
B: Haras de Laubry
1
36.

66

COLLY Westfalska DEU 2009 Klacz siwa/168 F: Cornado I
M: Polly
O: Władysław Sobocki
B: Martina Schmidt
K016091 DE 441411273709
37.

61

CONLOU OLD GER 2011 Ogier dereszowata F: Contendros / Contendro I
M: Namula / Balou Du Rouet
O: Bartosz Kut
B:
K019324 DE418184047611 105LQ44
38.

112

CONRAD 98 HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Cassini II
M: Wega IV
O: Szostak Stefan
B:
K014623
39.

83

CONTENTO WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calido / Cantus
M: Jung Laissez Faire / For Pleasure
O: Nowostyl Mirosław Sordyl
B: Montis Sp. z o. o.
K018339 DE441411589710
40.

88

CORDIANA Holst. POL 2010 Klacz siwa F: Connor
M: Ultra IV / Cassini I
O: Skrobacz
B: -
K021990
41.

115

CROS BLUE OLD GER 2009 Ogier kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Quoldas Girl / Sandro Boy
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K020367 DE418180121609
42.

146

Curona F:
M:
O:
B:
43.

62

DAMASCENKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Damka / Kamrat
O: Jarosław Owsiak
B: Adam Omen
K019006 616009660293909
44.

118

DANDY KWPN NED 2008 Ogier kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Robert Stasiuk
B:
K016425 528003000812206
45.

60

DARCO J KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Roko / Iroko
O: Elżbieta Penar
B:
K014647 528003000802829
46.

20

DAZ Irish Sport Horse IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Defi Platiere
M: KEC Spotted Diamont
O: Róża Dominik
B: William Kennedy
K019169
47.

145

Dominique KWPN Holandia 2012 wałach gniada/175 F: Cambel VDL
M: / sam R
O: Albert von Unen
B: Holandia
K023418
48.

38

EL NINO KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Kashmir van Schuttershof
M: Mantana/ Glennridge
O: JAN GREVE
B: HOLANDIA
K12345 528003200912846 104gy84
49.

69

ELDORADO W KWPN NLD 2009 Wałach siwa F: Calido/ Cantus
M: Silohuit-W/ Julio Mariner
O: Wiktoria Hojda
B: B S. Wichers
K020528 528003200912929
50.

158

Eleonalda G KWPN 2009 KL Gn F: Vigaro
M: Leonalda
O:
B:
51.

77

FALERIO KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Warrant
M: Holga
O: MVDr. Milan Pribula
B: MVDr. Milan Pribula
9154
52.

33

FEBRO MESKALINA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: ULCO
M: MISSY QUIN
O: KOŁODZIEJ ANNA
B: POLSKA
K014928 616009670128709
53.

107

FELINE KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
O: Aleksandra Cebulak
B: Stal Everse
K019230 528003201011701 105GN12
54.

46

FELLOW KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Gentle-S D'09 /
M: Cornelia / Unaniem
O: A. Mościcka
B:
K023210 528003201012131
55.

2

FEMKE KWPN NED 2010 Klacz gniada/160 F: Azteca VDL / Indoctro
M: Reality / Landeur
O: Kamila Rokita
B: Chr. M. Snepvangers
K022885 528003201003967 105OK03
56.

84

FERRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa/170 F: Placido
M: Fatma
O: Krystyna Stec Suwalska
B: Marek Duszkiewicz
K015127 616009630198709
57.

3

FIORUCCI HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/168 F: First Edition / For Edition
M: For Fame / For Joy
O: Beata Grundkowska
B: Helmut Mugge
K015760 DE431316568109 104QI82
58.

122

FRANKIE BOY Slovak Warmblood SVK 2005 Wałach F: Feivel Fynn
M: Nicol
O: Zdenka Kačengová
B: Gabriel Mihelič
06833
59.

95

FRIAR M KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Amadeus
M: Nyminka/Voltaire
O: Katarzyna Roszkowska
B: Holandia
K020060
60.

31

GALERMO KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Marloes / Derrick
O: Anna Kasprzak
B: G. H. Veneberg
K022830 528003201107209
61.

37

GIEJELLE FOMIA KWPN NLD 2011 Klacz siwa F: BUGATTI VDL
M: TIEJELLE FOMIA/ VOLTAIRE
O: WŁODZIMIERZ UCHWAT
B: HOLANDIA
K023416 528003201106739
62.

104

GINA ROYALTY KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
O: Janusz Cebulak
B: J. Venner
K021170 528003201103587
63.

103

GIRL RV KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Quality Time / Quantum
M: Cottica II RV / Verdi
O: Joanna Pomiankowska
B: Stoeterij Renken
K021259 528003201105142 105EQ84
64.

106

GIRSTTI S. E. KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Cirstney S. E. / Sydney
O: Aleksandra Cebulak
B: Schonewille
K021169 528003201104230 105GM24
65.

57

GRANDBALL SP POL 2004 Wałach F: Balisco
M: Gruzinka
O: Zbigniew Kut
B: SK Ochaby
K007258
66.

34

GUZZI-V KWPN NLD 2011 Wałach kasztanowata F: Indoctro / Capitol I
M: Bekarla V / Indorado
O: Robert Kędzior
B:
K021378 528003201104228
67.

131

HASTON NITA KWPN NLD 2012 Wałach kasztanowata F: ZIRROCO BLUE
M: /CORLAND
O: ALBERT VON UNEN
B: HOLANDIA
K023419 528000320120759 528000320120759
68.

143

HELIOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach gniada/185 F: LEANDRO
M: HEKATOMBA
O: Krakowskie Klub Jazdy Konnej
B: Krakowskie Klub Jazdy Konnej
brak 616 009 57 03392 07
69.

47

HELP ME BOY DU PETIT VIVIER BWP BEL 2007 Wałach siwa F: Blue Boy / Poor Boy
M: Trust Me du Petit Vivier / Nonstop
O: Monika Chrzanowska
B:
K017155 BELW261186BWP 104EG30
70.

40

HEROS KWPN NLD 2012 Wałach kasztanowata F: ZIROCCO BLUE
M: SIKINESTA/ SILVIO II
O: JAROSŁAW OWSIAK
B: HOLANDIA
K023415 528003201200314
71.

142

HESTRI KWPN GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Cantos
M: Vestri
O: Ewelina Derda
B: niemcy
K021911
72.

139

HIPPICA KOH I NOOR OLD GER 2004 Ogier gniada F: Kannan / Voltaire
M: Canta S Z / Coriano
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Paul Schoeckemule
K010360 DE418180103504 103GL14
73.

152

Hiroco KWPN HOL 2012 WAŁACH GNIADY/167 F: ZIRROCO BLUE
M: /GOODTIMES
O: Robert Uchwat
B:
74.

102

HOKEY-POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
O: Joanna Pomiankowska
B:
K023569 528003201205401
75.

160

i vavilon F:
M:
O:
B:
76.

147

IBIZA KWPN 2013 wałach F:
M:
O:
B:
77.

153

Imago wałach siwa F:
M:
O: Robert Uchwat
B:
78.

90

INCALA OLD. POL 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor
M: Lady
O: Skrobacz
B: -
K022474
79.

148

Indigo Blue F:
M:
O:
B:
80.

159

Inspiratie W KWPN Holandia 2013 wałach kasztan/172 F: Carambol
M: Vanorella/ Guidam
O: Jan Greve
B:
81.

63

IRISH Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada F: Rammstein
M: Infa Land
O: Andrzej Białoń
B: Anna Grygier-Wójtowicz
K021027 616009580447512
82.

92

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
83.

68

J'T ADORE VON DE ZUIDHOEK BWP POL 2009 Wałach gniada/178 F: Ferro
M: ---
O: SK Leśna Wola
B: ------
------
84.

136

KANSAS HIPPICA OS POL 2012 Wałach gniada F: Kannan
M: Loubette
O: Z. Kostrzewski
B: E. Kostrzewska
K023719
85.

124

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
O: Piotr Żachowski
B: Tomasz Gąsiorek
K013611 POL007520018403
86.

44

KENTUCKY'S PICOBELLO BWP BEL 2010 Ogier siwa F: Mr Blue / Couperus
M: Copy Picobello Z / Carthago Z
O: Joanna Rosicka-Tyszko
B: Picobello Stables
K017899 056002W00296046 105BN41
87.

138

KINGSTON HIPPICA OS POL 2011 Wałach kasztanowata F: Kannan
M: Qua
O: Z. Kostrzewski
B: E. Kostrzewska
K022323
88.

14

KLAUDIA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: Romualdo / Kojak
M: Kaliope / Czubaryk
O: Żaneta Franik
B: SK Nowa Wioska GR Ewa Janiak
K009640 POL009530011604
89.

39

KRUSZYNKA Typ Km POL 2010 Klacz srokata/kuc:141 F: NN
M: NN
O: SŁAWOMIR UCHWAT
B: POLSKA
K019471 616999661668410
90.

18

LALA SP POL 2005 Klacz gniada F: Campari M/
M: Lakala/
O: Wioletta Gubała
B:
K011073
91.

24

LEGENDA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Le Voltaire / Voltaire
M: Legumina / Golden Boy
O: Katarzyna Czerska
B: SK Rzeczna
K016602 616009600114409
92.

35

LINDY HOP HOL GER 2010 Ogier gniada F: Lasino / Landgraf I
M: Mira XI / Corrado I
O: Mariusz Musiał
B:
K021872 DE421000254310
93.

108

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada F: Fidjy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Fulana Van Het Keizershof / Nonstop
O: Janusz Cebulak
B: Leon Otten
K021171 056002W00299561
94.

25

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608
95.

19

MEDAL MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
O: Wioletta Gubała
B: Tomaszewki
K011796 POL006660449206 104ZP50
96.

75

NANETTE Svk Tk SVK 2011 Klacz gniada F: Charisma
M: Scampolo
O: Erika Caunerová
B: Erika Caunerová
9224
97.

151

New Comer F:
M:
O:
B:
8817
98.

51

NICEA SP POL 2006 Klacz gniada F: Cantanis
M: Neroma
O: Sylwia Olejarska
B: Edward Korzeniowski
K010606
99.

101

NIKON SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: In camera
M: Nitaloma
O: Karolina burczyn
B: Sk widzow
A
100.

45

NINO VD WATERTOREN BWP POL 2013 Klacz gniada F: Cornet Obolenski
M: Ivoir V.D. WATERTOREN
O: Michalina SZMYTKA
B: N.V. KEROS
brak
101.

110

OLAF BASTION SP POL 2009 Wałach gniada F: Opar
M: Baza
O: Stanisław Szepielak
B: Stanisław Szepielak
0000000
102.

120

ORLI BAJA KG Wielkopolska POL 2007 Klacz siwa/170 F: Bajou Du Rouet
M: Orala
O: Elżbieta Malina
B: Komin Grzegorz
brak POL 007 61 02161 07
103.

135

PREMIER CHOIX SF GER 2003 Klacz kasztanowata F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Joyeuse Des Bles / Vert Et Rouge
O: Zbigniew Kostrzewski
B:
K010833 FRA03783623Q 103GL67
104.

23

PROMOTOR WLKP POL 2012 Wałach kara F: Paquito Go / Maizauber
M: Pasieka / Arak
O: Katarzyna Czerska
B: SK Liski
K021891 616007600223412
105.

36

Q 7 HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Quarz / Quintero
M: Mona X / Contender
O: Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
B:
K019363 DE421000509510 105HL16
106.

76

Q-TIME AK Chorvatsky Sportovy Kon HRV 2012 Wałach biała F: Quality Time
M: Arca
O: Kovac Ante
B: Kovac Ante
9798
107.

121

REKTOR SP POL 2010 Wałach inna F: Kosow Lamborghini K
M: Rewia
O: Justyna Sito
B: Błażejewski Wiesław
K020733
108.

64

REMEMBER KG SP POL 2008 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Rosocha / Dularus
O: Lech Millan
B: Grzegorz Komin
K014035 POL009610223308
109.

49

SERENADA W SP POL 2011 Klacz gniada F: Awans
M: Surprise
O: Stanisław Weresiński
B: Stanisław Weresiński
K021865
110.

93

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly
M: Walburga
O: Tomasz Wójtowicz
B: Marta Roszkiewicz
K023051
111.

29

SKOPIA SP POL 2011 Klacz kara F: Pauillac de Meia Lua 
M: Skalna Róża / Robin II Z
O: Patryk Mike
B: 0
K018571
112.

50

SONATA W SP POL 2010 Klacz gniada F: Con Capital
M: Surprise
O: Stanisław Weresiński
B: Stanisław Weresiński
brak
113.

82

STELINUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Stella
O: Łukasz Sordyl
B: Stadnina Koni Racot Sp. zo.o
K023945
114.

55

SURPRISE BALOU OLD POL 2012 Klacz inna F: Spartacus
M: Barielle/Balou du Rouet
O: Bartosz Kut
B: Gestut Lewitz
K020908
115.

41

TAHIRA ANGEL AES GER 2012 Klacz siwa F: Chapman ET / Douglas
M: Qinara / Quidams Rubin
O: Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
B:
K021577 826002120024645
116.

30

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet Z /
M: Kaletha / Burggraaf
O: Patrycja Żachowska
B: PJM Smith
K022421 528003000712487
117.

105

TOLTECHI GP Z Z BEL 2011 Klacz gniada F: Takashi van Berkenbroek
M: Oxer
O: Magdalena Szturmowicz
B: Franco Juan Carlos
K023982
118.

91

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708 104QP07
119.

97

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z
M: Nais De La Pomme/ Darco
O: M. Jean-Christophe Lecorneur
B: M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA)
K023573
120.

21

USTIN OS POL 2012 Wałach gniada F: Utiniv KWPN / Libero H
M: Angela / Aloube Z
O: Duszkiewicz Marek
B: Duszkiewicz Gabriela
brak
121.

32

VALMONT FEIVEL Słowacka SVK 2005 Wałach siwa F: ABC
M: ABC
O: AGNIESZKA FUTERA
B: JAN NOVOTNY
K12345
122.

99

VERDI ST SVK 2012 Wałach gniada F: Watzi s Boy
M: Via Malla
O: MVDr. Jaroslava Novotná
B: MVDr. Jaroslava Novotná
brak
123.

22

VERNON OS POL 2011 Wałach siwa F: Van Helsing
M: Funny Affair
O: Marek Duszkiewicz
B: Marek Duszkiewicz
brak
124.

70

VIKING 3 Svk Tk SVK 2006 Wałach gniada F: Radslav
M: Vyleva
O: Pavol Krispinsky
B: Pavol Krispinsky
7041
125.

5

WAKE ME UP SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: ALVARO/ AHORN Z
M: WYGODA/ DANKO
O: Zuzanna Seibt
B: Mariusz Grabowski
K023271 616009640043911
126.

132

WIENA HOLST DEU 2011 Klacz siwa F: Clamiro
M: Wachtel/ Canto
O: Józef Buczyński
B: Niemcy
K021948
127.

157

Wininga Tamira F:
M:
O:
B:
128.

71

YARIS Svk Tk SVK 2011 Wałach gniada F: Neznamy
M: Neznama
O: Ema Hromjakova
B: Ema Hromjakova
9572
129.

96

ZABOU HOL. GER 2007 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Uletta I / Calvados II
O: Małgorzata Wikalińska
B:
K020027
130.

4

ZIROCCO AIR HOL GER 2011 Ogier gniada F: Zirocco Blue
M: Con Air
O: Zbigniew Drozd
B: .
K018528
Rider Club
Competition
Prize
Borisová Lucia JK Reitgroup Pribula Presov
600
400
300
SUM:
1300.00
Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce
50
100
100
200
SUM:
450.00
Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
30
300
SUM:
330.00
Dadał Patrycja JKS Pogórze
50
SUM:
50.00
Dominik Róża Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
300
SUM:
300.00
Drozd Beniamin KJ Leśna Wola
800
150
SUM:
950.00
Duszkiewicz Marek BPK
30
SUM:
30.00
Florek GLEBA Maciej niezrzeszony
bon
Grundkowska Monika WLKS Krakus Kraków
900
SUM:
900.00
Hanková Klaudia Jk Reitgroup Pribula Prešov
250
SUM:
250.00
Horakova Saska JK Reitgroup Pribula Presov
bon
Hromjakova Ema Jk Reitgroup Pribula Prešov
bon
Jonik Anna KJ Assanya
100
SUM:
100.00
Kilian Aniela WLKS Krakus
bon
bon
bon
Kołodziej Paulina JKS POGÓRZE
50
50
SUM:
100.00
Kostrzewski Hubert KJ SK Krzywopłoty
200
100
SUM:
300.00
Kostrzewski Zbigniew KJ SK Krzywopłoty
200
300
50
300
1500
70
150
200
SUM:
2770.00
Koziarowska Natalia WLKS Krakus
200
SUM:
200.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
50
1200
200
100
100
150
SUM:
1800.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
50
100
400
3500
70
140
SUM:
4260.00
Kut Bartosz UKJ Lalin
240
150
SUM:
390.00
Kut Ewa UKJ Lalin
100
SUM:
100.00
Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
100
300
200
SUM:
600.00
Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska
600
650
50
600
200
2500
SUM:
4600.00
Novotný Ján JK-NOVOTEAM Abrahámovce
100
bon
SUM:
100.00
Olejarska Sonia Uczniowski Klub Jeździecki Lalin
200
SUM:
200.00
Owsiak Wiktoria JKS Pogórze
30
300
50
50
SUM:
430.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
150
50
50
SUM:
250.00
Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
320
150
100
SUM:
570.00
Pribula Mvdr. Milan JK Reitgroup Pribula Prešov
bon
450
SUM:
450.00
Rokita Kamila WLKS Krakus Swoszowice
150
SUM:
150.00
Rzeszutekk Aleksandra UKJ Lalin
bon
puchar+bon
puchar+bon
Sobocka Aleksandra KJ Leśna Wola
100
SUM:
100.00
Sordyl Łukasz WLKS Krakus
100
SUM:
100.00
Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
50
SUM:
50.00
Tomaszewska Patrycja Uczniowski Klub Jeździecki Stubno
bon
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
100
160
60
200
500
50
360
SUM:
1430.00
Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
150
SUM:
150.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
400
1000
300
SUM:
1700.00
Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
150
SUM:
150.00
Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
150
50
50
70
SUM:
320.00
Żachowska Patrycja KJ Global
100
SUM:
100.00
Zelek Tomasz JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
50
200
150
SUM:
400.00
Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
150
50
100
50
SUM:
350.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoszak Paweł
Szwadron Niepołomice
2017-09-22
9
2017-09-22
11
2017-09-22
9
2017-09-23
6
2017-09-24
8
2017-09-22
8
Białoń Weronika
Jks Pogórze
IRISH (63)
2017-09-23
12
2017-09-23
7
2017-09-22
7
2017-09-24
8
2017-09-24
8
Borisová Lucia
JK Reitgroup Pribula Presov
2017-09-22
13
2017-09-22
9
2017-09-23
1
600
2017-09-24
6
400
2017-09-23
1
300
Caunerova Erika
JK Reitgroup Pribula Prešov
BOLIVER (74)
2017-09-22
5
2017-09-24
13
2017-09-22
11
NANETTE (75)
2017-09-23
8
2017-09-22
4
2017-09-24
14
2017-09-22
7
Cebulak Agnieszka
KS Stangret Kielce
2017-09-22
36
2017-09-23
14
2017-09-23
15
2017-09-23
39
2017-09-24
11
2017-09-22
28
2017-09-22
29
Cebulak Aleksandra
KS Stangret Kielce
2017-09-22
16
2017-09-22
15
2017-09-23
29
2017-09-23
5
50
2017-09-22
35
2017-09-23
1
2017-09-24
11
2017-09-22
9
FELINE (107)
2017-09-22
18
2017-09-22
7
100
2017-09-23
11
2017-09-24
10
Allegro (150)
2017-09-22
51
2017-09-22
32
2017-09-23
8
100
2017-09-24
7
200
2017-09-23
10
Cisek Dorota
JKS Pogórze
Hiroco (152)
2017-09-24
1
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2017-09-22
19
2017-09-23
19
2017-09-24
2017-09-22
14
LEGENDA (24)
2017-09-22
14
2017-09-23
8
2017-09-24
3
30
2017-09-22
54
MAGNUS (25)
2017-09-23
7
2017-09-24
4
300
2017-09-22
7
Dadał Patrycja
JKS Pogórze
2017-09-22
6
50
2017-09-24
23
2017-09-23
9
Dominik Róża
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
DAZ (20)
2017-09-22
19
2017-09-22
1
300
2017-09-24
15
2017-09-23
17
Drozd Beniamin
KJ Leśna Wola
2017-09-22
12
2017-09-24
2
800
2017-09-23
3
150
Duszkiewicz Marek
BPK
USTIN (21)
2017-09-23
31
2017-09-23
3
30
2017-09-24
12
2017-09-22
37
2017-09-22
12
VERNON (22)
2017-09-22
14
2017-09-23
2
2017-09-24
18
2017-09-22
4
Florek GLEBA Maciej
niezrzeszony
HEROS (40)
2017-09-23
38
2017-09-23
4
bon
2017-09-22
8
2017-09-24
3
Franik Żaneta
Krakowski KJK
KLAUDIA (14)
2017-09-22
Futera Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2017-09-23
30
2017-09-23
20
2017-09-22
26
2017-09-22
19
Górski Dawid
WLKS Krakus Swoszowice
CHACCO G (141)
2017-09-23
34
2017-09-23
44
2017-09-24
14
2017-09-22
34
2017-09-22
56
Grundkowska Monika
WLKS Krakus Kraków
2017-09-22
13
2017-09-24
1
900
2017-09-23
17
Hanková Klaudia
Jk Reitgroup Pribula Prešov
AVALON (72)
2017-09-22
3
2017-09-22
1
250
2017-09-24
9
2017-09-23
3
Hojda Wiktoria
KJ Leśna Wola
2017-09-22
30
2017-09-22
23
2017-09-24
2017-09-23
14
Horakova Saska
JK Reitgroup Pribula Presov
New Comer (151)
2017-09-22
2
2017-09-22
3
bon
2017-09-24
17
2017-09-23
2
Hromjakova Ema
Jk Reitgroup Pribula Prešov
YARIS (71)
2017-09-22
6
2017-09-22
2
bon
2017-09-24
4
2017-09-23
6
Jonik Anna
KJ Assanya
CASSINIA (113)
2017-09-22
21
2017-09-22
4
100
2017-09-24
28
2017-09-23
28
Jonik Paweł
KJ Assanya
CONRAD 98 (112)
2017-09-22
23
2017-09-22
12
2017-09-23
2017-09-24
9
Kačengová Dominika
JK Equipolis Sokoľ Slovakia
2017-09-22
18
2017-09-23
2017-09-24
19
2017-09-22
6
Kasprzak Anna
KJ Facimiech
GALERMO (31)
2017-09-22
34
2017-09-23
19
2017-09-23
9
2017-09-24
18
2017-09-22
22
Kędzior Bibiana
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
GUZZI-V (34)
2017-09-22
2017-09-23
11
2017-09-24
26
2017-09-22
9
2017-09-23
27
Kierońska Gabriela
WLKS Krakus
2017-09-23
15
2017-09-23
20
2017-09-22
9
2017-09-24
6
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2017-09-23
2
bon
2017-09-22
2017-09-24
2017-09-22
3
bon
2017-09-22
2
bon
Kołodziej Paulina
JKS POGÓRZE
2017-09-22
4
2017-09-22
7
50
2017-09-24
4
2017-09-23
8
50
Kostrzewski Hubert
KJ SK Krzywopłoty
2017-09-22
2
200
2017-09-23
5
100
2017-09-24
2017-09-23
25
2017-09-23
13
2017-09-22
17
2017-09-22
10
2017-09-22
27
2017-09-22
2017-09-24
2017-09-23
21
2017-09-23
Kostrzewski Zbigniew
KJ SK Krzywopłoty
2017-09-22
9
2017-09-22
2
200
2017-09-24
17
2017-09-23
1
300
2017-09-23
21
2017-09-22
7
50
2017-09-23
3
300
2017-09-24
3
1500
2017-09-22
31
2017-09-22
22
2017-09-23
2
70
2017-09-24
7
150
2017-09-23
2
200
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2017-09-22
10
2017-09-22
15
2017-09-24
7
200
2017-09-23
12
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2017-09-22
8
50
2017-09-24
1
1200
2017-09-23
2
200
CHENET (128)
2017-09-22
5
100
2017-09-23
6
100
2017-09-24
9
150
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
2017-09-22
11
2017-09-22
27
2017-09-24
21
2017-09-23
13
2017-09-22
6
2017-09-24
12
2017-09-23
6
50
ATIQUA (89)
2017-09-22
8
100
2017-09-23
2
400
2017-09-24
1
3500
INCALA (90)
2017-09-22
2
70
2017-09-24
2
140
2017-09-23
24
Kut Bartosz
UKJ Lalin
DARCO J (60)
2017-09-22
21
2017-09-23
5
2017-09-24
6
240
2017-09-22
8
CONLOU (61)
2017-09-22
20
2017-09-24
11
2017-09-22
2
150
2017-09-23
19
Kut Ewa
UKJ Lalin
2017-09-23
11
2017-09-23
14
2017-09-24
6
2017-09-22
44
2017-09-22
6
2017-09-22
1
100
2017-09-22
35
2017-09-24
14
2017-09-23
30
Kut Łukasz
UKJ Lalin
2017-09-22
19
2017-09-22
10
2017-09-24
2017-09-23
18
2017-09-22
22
2017-09-23
4
2017-09-24
2017-09-22
10
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
FRIAR M (95)
2017-09-22
4
100
2017-09-22
3
300
2017-09-23
9
2017-09-24
8
200
Mazur Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska
CROS BLUE (115)
2017-09-22
16
2017-09-23
2017-09-24
3
600
CABONA (116)
2017-09-22
14
2017-09-24
2
650
2017-09-23
6
50
CICERO (117)
2017-09-22
30
2017-09-23
12
DANDY (118)
2017-09-22
26
2017-09-24
24
2017-09-23
16
ALLILAH (119)
2017-09-22
1
600
2017-09-23
4
200
2017-09-24
2
2500
Mękal Magdalena
LKJ Klikowa
2017-09-23
49
2017-09-23
17
2017-09-24
Musiał Kamil
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2017-09-22
18
2017-09-23
3
2017-09-24
9
2017-09-22
6
Nováková Zuzana
JK DIAMOND Presov
Curona (146)
2017-09-23
7
2017-09-22
5
Novotný Ján
JK-NOVOTEAM Abrahámovce
VERDI (99)
2017-09-22
23
2017-09-23
10
2017-09-23
5
2017-09-24
1
100
2017-09-22
5
bon
CLIPS (100)
2017-09-23
27
2017-09-24
2
2017-09-22
7
Nowicka Nikola
WLKS Krakus
AMETYS (13)
2017-09-22
31
2017-09-24
20
2017-09-23
11
Olejarska Sonia
Uczniowski Klub Jeździecki Lalin
NICEA (51)
2017-09-22
25
2017-09-23
4
2017-09-22
1
200
Owsiak Wiktoria
JKS Pogórze
2017-09-22
3
30
2017-09-22
1
300
2017-09-24
10
2017-09-23
5
50
2017-09-23
7
50
Pawłucka Oliwia
Uczniowski Klub Jeździecki Stubno
2017-09-22
5
2017-09-22
58
2017-09-23
4
Penar Wiktoria
UKJ Lalin
2017-09-22
37
2017-09-23
6
2017-09-24
9
2017-09-22
10
2017-09-23
25
Petrunakova Lydia
TJ Slávia UVLF Košice
2017-09-22
11
2017-09-24
27
2017-09-22
13
2017-09-23
10
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
COLLY (66)
2017-09-22
20
2017-09-22
29
2017-09-24
8
150
2017-09-23
20
2017-09-23
14
BENGRAF (67)
2017-09-24
10
2017-09-22
41
2017-09-22
38
2017-09-22
29
2017-09-22
8
50
2017-09-24
25
2017-09-23
9
50
Pomiankowska Joanna
KS Stangret Kielce
NIKON (101)
2017-09-23
24
2017-09-23
21
2017-09-24
15
2017-09-22
25
2017-09-22
15
2017-09-22
26
2017-09-23
13
2017-09-24
7
2017-09-22
18
2017-09-23
32
GIRL RV (103)
2017-09-22
16
2017-09-24
5
320
2017-09-22
2
150
2017-09-23
4
100
Pribula Mvdr. Milan
JK Reitgroup Pribula Prešov
2017-09-22
20
2017-09-22
22
2017-09-23
5
bon
2017-09-23
22
2017-09-24
16
2017-09-22
12
FALERIO (77)
2017-09-22
32
2017-09-23
6
2017-09-24
3
450
2017-09-22
4
Rokita Kamila
WLKS Krakus Swoszowice
FEMKE (2)
2017-09-22
9
2017-09-24
6
150
2017-09-23
13
Rudzka Paulina
KS Stangret Kielce
2017-09-22
2017-09-23
12
2017-09-24
13
2017-09-23
16
Rzeszutekk Aleksandra
UKJ Lalin
AKTYW (154)
2017-09-23
3
bon
2017-09-23
1
puchar+bon
2017-09-22
6
2017-09-24
1
2017-09-22
1
puchar+bon
Seibt Zuzanna
WLKS Krakus
2017-09-22
12
2017-09-23
16
2017-09-24
5
2017-09-22
48
Sito Justyna
Krakowski Klub Jazdy Konnej
REKTOR (121)
2017-09-23
36
2017-09-23
37
2017-09-24
13
2017-09-22
8
2017-09-22
43
HELIOS (143)
2017-09-23
41
2017-09-23
8
2017-09-24
4
2017-09-22
40
2017-09-22
30
Sobocka Aleksandra
KJ Leśna Wola
2017-09-22
5
2017-09-23
5
2017-09-24
5
2017-09-22
3
100
Sordyl Łukasz
WLKS Krakus
2017-09-23
50
2017-09-23
40
2017-09-24
7
2017-09-22
2017-09-22
2017-09-22
17
2017-09-22
13
2017-09-23
1
100
2017-09-24
29
2017-09-23
34
Suwalska Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
FERRO (84)
2017-09-22
9
50
2017-09-24
30
2017-09-23
11
Szturmowicz Magdalena
KJ Strzała Krubiczew
2017-09-23
15
2017-09-24
10
2017-09-23
18
Tomaszewska Patrycja
Uczniowski Klub Jeździecki Stubno
2017-09-22
1
2017-09-22
4
bon
2017-09-23
5
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2017-09-22
11
2017-09-22
6
100
2017-09-24
8
160
2017-09-23
42
2017-09-23
32
2017-09-24
12
2017-09-22
50
2017-09-22
52
FELLOW (46)
2017-09-24
3
60
2017-09-22
4
200
2017-09-23
10
2017-09-24
5
500
2017-09-22
5
50
2017-09-22
10
2017-09-24
4
360
2017-09-23
15
HESTRI (142)
2017-09-22
8
2017-09-22
24
2017-09-23
31
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2017-09-23
3
2017-09-22
2
150
2017-09-23
45
2017-09-23
33
Uchwat Marika
JKS POGÓRZE
EL NINO (38)
2017-09-22
4
2017-09-24
5
2017-09-23
1
2017-09-22
7
Uchwat Robert
JKS Pogórze
Hiroco (152)
2017-09-23
7
2017-09-23
6
2017-09-22
42
2017-09-22
13
Imago (153)
2017-09-23
18
2017-09-23
16
2017-09-24
9
2017-09-22
46
2017-09-22
21
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
Q 7 (36)
2017-09-22
2
400
2017-09-23
2
2017-09-24
4
1000
2017-09-22
1
300
2017-09-22
33
2017-09-23
18
2017-09-22
31
2017-09-24
7
2017-09-23
19
Balou (144)
2017-09-23
43
2017-09-23
26
2017-09-22
33
2017-09-22
35
i vavilon (160)
2017-09-23
48
2017-09-23
22
Weresiński Michał
UKJ Stubno
IBIZA (147)
2017-09-23
9
2017-09-23
28
2017-09-22
47
2017-09-22
23
2017-09-23
21
2017-09-23
23
2017-09-22
16
2017-09-22
45
Wikalińska Ewa
BPK (MAZ)
ZABOU (96)
2017-09-22
25
2017-09-22
34
2017-09-24
2017-09-23
22
2017-09-22
15
2017-09-22
17
2017-09-24
5
150
2017-09-23
23
Wiśniewska Aleksandra
SKF KJ Hippica Polonia Słupno
2017-09-23
47
2017-09-23
46
2017-09-24
10
2017-09-22
36
2017-09-22
24
ASTURIA (12)
2017-09-22
33
2017-09-22
24
2017-09-23
26
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
ULISSES (91)
2017-09-22
3
150
2017-09-22
13
2017-09-23
2017-09-24
10
50
IRTYSZ (92)
2017-09-22
28
2017-09-22
17
2017-09-24
22
2017-09-23
8
50
SHATTI (93)
2017-09-23
29
2017-09-24
15
2017-09-22
55
2017-09-22
57
2017-09-22
24
2017-09-23
4
2017-09-24
2
70
2017-09-22
27
Żachowska Patrycja
KJ Global
SKOPIA (29)
2017-09-23
2017-09-23
2017-09-22
2017-09-22
2017-09-22
20
2017-09-22
2017-09-24
19
2017-09-23
4
100
2017-09-23
20
KARMEL (124)
2017-09-22
32
2017-09-23
2017-09-24
20
2017-09-22
53
Zelek Tomasz
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2017-09-22
36
2017-09-23
35
2017-09-23
23
2017-09-22
39
2017-09-22
6
50
2017-09-23
10
2017-09-24
1
200
2017-09-22
5
WIENA (132)
2017-09-22
3
150
2017-09-22
12
2017-09-23
1
2017-09-24
16
Dominique (145)
2017-09-22
28
2017-09-23
17
2017-09-22
49
2017-09-23
33
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
LALA (18)
2017-09-22
21
2017-09-24
2017-09-23
3
150
MEDAL (19)
2017-09-22
5
50
2017-09-22
11
2017-09-23
7
100
2017-09-24
11
2017-09-22
6
2017-09-24
6
2017-09-23
7
50

Number of Riders: 74

Number of Horses: 130

The sum of prizes: 26 780.00

Competition results developed by: Uchwat Team
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201105, JKS Pogórze)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl