Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO-1* i ZR Biały Las
Wierzbna, Biały Las, 5-7.08.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
216 ACCEPTED 2022-08-02 22:37:54
2022-08-02 21:17:38
Katarzyna Miętus CRAZY FIRE
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
215 ACCEPTED 2022-08-02 22:36:15
2022-08-02 21:16:07
Katarzyna Miętus CAYADA M
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 5R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
214 ACCEPTED 2022-08-02 22:32:43
2022-08-01 22:30:39
Nadia Żaboklicka PANQUIDAM
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
213 ACCEPTED 2022-08-01 22:22:21
2022-08-01 22:22:21
Adrianna Guziuk SCARTO II
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
212 ACCEPTED 2022-08-02 22:28:20
2022-08-01 22:20:19
Antoni Szmytka ROBIN VAN STROKAPELLEKEN
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
211 ACCEPTED 2022-08-02 22:26:52
2022-08-01 22:18:12
Antoni Szmytka JACUZZY
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
210 ACCEPTED 2022-08-01 22:18:46
2022-08-01 22:16:03
Antoni Szmytka ICE-AGE H
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
209 ACCEPTED 2022-08-02 22:24:51
2022-08-01 12:05:10
Agnieszka Olszewska ZIN'GALERIANI
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
208 ACCEPTED 2022-08-02 22:23:08
2022-08-01 11:51:59
Nina Ambroziak NO NONSENSE VAN ORSHOF
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
207 ACCEPTED 2022-08-01 11:49:53
2022-08-01 11:49:21
Zuzanna Siwek MARCELLO-P
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
206 ACCEPTED 2022-08-02 22:21:30
2022-08-01 11:47:56
Zofia Stańkowska PROWOKACJA
  • 2x 5R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
205 ACCEPTED 2022-08-01 11:44:57
2022-08-01 11:44:57
Łukasz Jończyk TAVADOS
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
204 ACCEPTED 2022-08-02 22:18:49
2022-08-01 11:42:53
Julia Nowak CABOT
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
203 ACCEPTED 2022-08-02 22:17:03
2022-08-01 11:41:39
Julia Nowak CORTADO
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
202 ACCEPTED 2022-08-02 22:15:12
2022-08-01 11:33:14
Hanna Truszko GABONA
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
201 ACCEPTED 2022-08-02 22:12:34
2022-08-01 11:27:41
Viktor Hubanov OGANO DU ROUET
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
200 ACCEPTED 2022-08-02 22:10:08
2022-08-01 11:26:04
Viktor Hubanov CAPTAIN CORLANDO
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
199 ACCEPTED 2022-07-28 09:15:47
2022-07-27 22:43:21
Mariusz Kleniuk MONACO
  • 2x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 2x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
198 ACCEPTED 2022-07-28 09:15:53
2022-07-27 21:33:29
Matylda Malepszy LADY MILLION
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
197 ACCEPTED 2022-07-28 09:15:58
2022-07-27 21:33:01
Matylda Malepszy LOUK HBC
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
196 ACCEPTED 2022-07-28 09:16:03
2022-07-27 21:32:26
Matylda Malepszy CORD-M
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
195 ACCEPTED 2022-07-28 09:16:07
2022-07-27 21:32:03
Matylda Malepszy CONSENSUS
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
194 ACCEPTED 2022-07-28 09:16:10
2022-07-27 21:31:11
Łukasz Wasilewski HELLUM H&H
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 6/CC/140cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/CC/140cm/GRAND PRIX, konkurs o nagrodę Firmy CLARENA, zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (wys. 140 cm)
193 ACCEPTED 2022-08-02 22:06:22
2022-07-27 20:14:44
Maja Goncerzewicz CASHMERE
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
192 ACCEPTED 2022-07-28 09:16:18
2022-07-27 20:14:17
Amelia Brelinska PONIATOWSKI
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
191 ACCEPTED 2022-08-02 22:04:08
2022-07-27 19:01:32
Anna Walkiewicz BIELIK
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
190 ACCEPTED 2022-08-02 22:02:34
2022-07-27 18:42:42
Róża Tomaniewska DAKATO GOLD M
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
189 ACCEPTED 2022-07-28 09:16:42
2022-07-27 17:26:12
Lena Rychter MALAGA
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
188 ACCEPTED 2022-07-28 09:16:47
2022-07-27 12:19:37
Seweryn Murdzia T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
187 ACCEPTED 2022-07-28 09:16:52
2022-07-27 12:18:34
Seweryn Murdzia T.GOLD QUIDAME II Z
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
186 ACCEPTED 2022-08-02 21:59:50
2022-07-27 12:16:52
Michalina Łącka GILLENIA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
185 ACCEPTED 2022-07-28 09:17:02
2022-07-27 11:33:11
Iga Tokarska CHARMANTE Z
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
184 ACCEPTED 2022-07-28 09:17:08
2022-07-27 11:32:44
Iga Tokarska CASALL AZZURRO
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
183 ACCEPTED 2022-08-02 21:57:35
2022-07-27 10:54:49
Marta Szrajer HIMEQUYL
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/CC/140cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 8/C1/135cm/Finał Śreniej Rundy, konkurs o nagrodę Firmy KSANTOS, zwykły Art.:238.2.1 (wys. 135 cm)
182 ACCEPTED 2022-08-02 21:56:22
2022-07-27 10:26:38
Mariusz Kleniuk JANTAR-W
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
181 ACCEPTED 2022-07-28 09:17:23
2022-07-27 09:14:24
Renata Komperda RINGO
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs o nagrodę Salonu Jeździeckiego CWAŁ, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.:269.5 (wys. 110 cm)
180 ACCEPTED 2022-08-02 21:54:42
2022-07-26 22:51:25
Nicole Jendryk INSIGNIA
  • 1x 9R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
179 ACCEPTED 2022-07-28 09:17:32
2022-07-26 22:12:49
Julia Połowin CHAMPION P
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 5R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 9R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
178 ACCEPTED 2022-08-02 21:52:40
2022-07-26 21:28:58
Julia Gębicka CAMPARI 294
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
177 ACCEPTED 2022-08-02 21:51:26
2022-07-26 21:27:05
Agnieszka Młynarczyk DIGISPORT CONTANGO
  • 2x 0//Udostępnienie areny głównej do godz. 18:00
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
176 ACCEPTED 2022-08-02 21:50:18
2022-07-26 20:51:17
Filip Skrzyczyński BALOUKATO
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
175 ACCEPTED 2022-08-02 21:47:40
2022-07-26 20:45:50
Jarosław Skrzyczyński SKATO
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
174 ACCEPTED 2022-08-02 21:46:05
2022-07-26 20:45:00
Jarosław Skrzyczyński PHIDDICH VAN HET HERTENROOI
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
173 ACCEPTED 2022-07-26 21:42:29
2022-07-26 20:44:10
Patryk Skrzyczyński GVERDI
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
172 ACCEPTED 2022-08-02 21:44:30
2022-07-26 20:20:53
Zofia Ferenc ANTYLYA
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
171 ACCEPTED 2022-08-02 21:42:52
2022-07-26 20:11:01
Julia Gillmaier COLUMBIA G
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
170 ACCEPTED 2022-07-26 21:41:51
2022-07-26 20:10:09
Krzysztof Gozdek OLYMPUS G
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs o nagrodę Salonu Jeździeckiego CWAŁ, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.:269.5 (wys. 110 cm)
169 ACCEPTED 2022-07-26 21:41:43
2022-07-26 20:09:43
Krzysztof Gozdek SANDRO OF CHIN
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
168 ACCEPTED 2022-07-26 21:41:37
2022-07-26 20:09:05
Krzysztof Gozdek KAPSONES W
  • 1x 0//Udostępnienie areny głównej do godz. 18:00
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/CC/140cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/CC/140cm/GRAND PRIX, konkurs o nagrodę Firmy CLARENA, zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (wys. 140 cm)
167 ACCEPTED 2022-08-02 21:39:29
2022-07-26 18:38:38
Małgorzata Babczyńska PLUTO 75
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
166 ACCEPTED 2022-08-02 21:38:25
2022-07-26 17:57:22
Julia Błaszczak SHADOWFAX 111
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
165 ACCEPTED 2022-08-02 21:37:56
2022-07-26 17:57:09
Julia Błaszczak HIGH BOOTS D'IVE Z
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
164 ACCEPTED 2022-07-27 07:12:58
2022-07-26 17:56:53
Julia Błaszczak CORCON
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
163 ACCEPTED 2022-07-27 07:12:57
2022-07-26 17:56:37
Julia Błaszczak GACARLA VDL
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
162 ACCEPTED 2022-08-02 21:36:10
2022-07-26 13:45:35
Sandra Jasikowska ELEAR
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
161 ACCEPTED 2022-08-02 21:34:52
2022-07-26 11:20:29
Zuzanna Grygier ESCUELA
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
160 ACCEPTED 2022-07-26 14:51:22
2022-07-26 11:19:19
Zuzanna Grygier EMICA
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
159 ACCEPTED 2022-08-02 21:32:23
2022-07-26 08:34:21
Marcin Kantarowicz DORRYT
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs o nagrodę Salonu Jeździeckiego CWAŁ, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.:269.5 (wys. 110 cm)
158 ACCEPTED 2022-08-02 21:32:54
2022-07-25 23:34:48
Karolina Młodawska GRAF
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
157 ACCEPTED 2022-08-02 21:30:06
2022-07-25 23:33:48
Jarosław Poręba IPANEMA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
156 ACCEPTED 2022-07-28 09:18:06
2022-07-25 23:09:57
Małgorzata Janusz CHARISA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
155 ACCEPTED 2022-07-28 09:18:11
2022-07-25 23:09:30
Małgorzata Janusz GWIAZDA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
154 ACCEPTED 2022-08-02 21:22:21
2022-07-25 21:33:32
Kevin Pszowski SHELBY EVRARD Z
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
153 ACCEPTED 2022-07-25 22:30:42
2022-07-25 21:32:26
Kevin Pszowski JACOBSON
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/C1/135cm/Finał Śreniej Rundy, konkurs o nagrodę Firmy KSANTOS, zwykły Art.:238.2.1 (wys. 135 cm)
152 ACCEPTED 2022-07-25 22:30:48
2022-07-25 21:21:53
Lena Janiszewska CONWAY H
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
151 ACCEPTED 2022-08-02 21:27:49
2022-07-25 21:18:09
Martyna Reszka CELVISTO
  • 1x 0//Udostępnienie areny głównej do godz. 18:00
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
150 ACCEPTED 2022-08-02 15:07:37
2022-07-25 17:39:30
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 0//Udostępnienie areny głównej do godz. 18:00
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
149 ACCEPTED 2022-08-02 15:06:39
2022-07-25 15:42:58
Dawid Kubiak LAVISTO STAR
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
148 ACCEPTED 2022-07-25 22:31:05
2022-07-25 15:34:26
Dawid Kubiak SZULER
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
147 ACCEPTED 2022-08-02 15:05:44
2022-07-25 15:33:05
Dawid Kubiak SENQUEST
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
146 ACCEPTED 2022-08-02 15:04:56
2022-07-25 15:32:32
Dawid Kubiak LIKE A DIAMOND JR
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
145 ACCEPTED 2022-08-02 15:03:35
2022-07-25 15:31:14
Dawid Kubiak ANASTACIA III
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
144 ACCEPTED 2022-08-02 15:02:15
2022-07-25 14:40:07
Klara Grzęda MACLAREN
  • 1x 0//Udostępnienie areny głównej do godz. 18:00
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
143 ACCEPTED 2022-08-02 15:00:31
2022-07-25 13:44:55
Stanisław Przybylski ADMIRAŁ
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
142 ACCEPTED 2022-08-02 14:59:06
2022-07-25 12:51:08
Eliza Zawadzka KOMBOY
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
141 ACCEPTED 2022-07-25 22:31:47
2022-07-25 12:37:15
Eliza Zawadzka QUAIDO
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
140 ACCEPTED 2022-07-25 22:31:51
2022-07-25 12:36:47
Eliza Zawadzka DIOR V
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
139 ACCEPTED 2022-07-25 22:32:04
2022-07-25 11:38:23
Antoni Strzałkowski U2
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
138 ACCEPTED 2022-07-25 22:32:14
2022-07-25 11:37:57
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
137 ACCEPTED 2022-08-02 14:55:47
2022-07-25 11:37:00
Antoni Strzałkowski CLAPTON
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
136 ACCEPTED 2022-07-25 22:32:25
2022-07-25 11:36:33
Antoni Strzałkowski CASTELLO
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
135 ACCEPTED 2022-08-02 14:53:49
2022-07-25 11:35:36
Natalia Koziarowska HEVANTOS
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
134 ACCEPTED 2022-07-25 22:32:35
2022-07-25 11:31:44
Natalia Koziarowska CASILDA NW
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
133 ACCEPTED 2022-08-02 14:52:05
2022-07-25 11:31:09
Natalia Koziarowska ANTINA
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
132 ACCEPTED 2022-07-25 22:33:11
2022-07-25 11:07:26
Milena Rośkowicz RAFAEL
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
131 ACCEPTED 2022-07-25 22:33:15
2022-07-25 11:07:04
Nadia Rośkowicz KREMONA
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
130 ACCEPTED 2022-08-02 14:50:06
2022-07-25 10:18:52
Melania Komornicka KALYPSO VAN HET LINDEHOF
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
129 ACCEPTED 2022-07-25 22:33:44
2022-07-25 10:16:31
Melania Komornicka SANDMAN
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
128 ACCEPTED 2022-08-02 14:48:06
2022-07-25 10:10:06
Stanisław Podgórski FABIAN J Z
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
127 ACCEPTED 2022-08-02 14:47:08
2022-07-25 10:07:31
Krzysztof Retka MAYROCK
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
126 ACCEPTED 2022-08-02 14:46:19
2022-07-25 10:06:56
Krzysztof Retka MAJESTIC ROCK
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
125 ACCEPTED 2022-08-02 14:45:29
2022-07-25 10:06:33
Krzysztof Retka MA BELLE ROCKELLA
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
124 ACCEPTED 2022-07-25 22:34:05
2022-07-25 10:06:13
Klara Kostrzewa-Artymowicz I-ROCK FLOWER
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
123 ACCEPTED 2022-08-02 14:43:30
2022-07-25 10:05:49
Hubert Artymowicz KEEN TO ROCK
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
122 ACCEPTED 2022-07-25 22:34:18
2022-07-25 08:49:08
Łukasz Jończyk RUFUS
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
121 ACCEPTED 2022-07-25 22:34:21
2022-07-25 06:50:11
Roksana Nawrocka PENNY LANE
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/C1/135cm/Finał Śreniej Rundy, konkurs o nagrodę Firmy KSANTOS, zwykły Art.:238.2.1 (wys. 135 cm)
120 ACCEPTED 2022-08-02 14:42:33
2022-07-25 06:49:04
Roksana Nawrocka GENF
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/C1/135cm/Finał Śreniej Rundy, konkurs o nagrodę Firmy KSANTOS, zwykły Art.:238.2.1 (wys. 135 cm)
119 ACCEPTED 2022-08-02 14:41:11
2022-07-25 06:48:36
Roksana Nawrocka CHENOA
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/C1/135cm/Finał Śreniej Rundy, konkurs o nagrodę Firmy KSANTOS, zwykły Art.:238.2.1 (wys. 135 cm)
118 ACCEPTED 2022-07-25 22:34:33
2022-07-25 00:31:27
Paulina Rudzka CANTUCCINI
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
117 ACCEPTED 2022-07-25 22:34:36
2022-07-24 23:02:48
Seweryn Murdzia ULOTKA-K
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
116 ACCEPTED 2022-07-25 22:34:39
2022-07-24 21:34:46
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
115 ACCEPTED 2022-08-02 14:39:40
2022-07-24 20:26:57
Łukasz Koza CON CASALLTAGHO
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs o nagrodę Firmy ZIAJA,o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.: 269.5
114 ACCEPTED 2022-08-02 14:38:43
2022-07-24 20:23:35
Łukasz Koza MUSTANG
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs o nagrodę Firmy ZIAJA,o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.: 269.5
113 ACCEPTED 2022-08-02 14:37:44
2022-07-24 20:22:58
Łukasz Koza DINDEPENDENT Z
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 6/CC/140cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/CC/140cm/GRAND PRIX, konkurs o nagrodę Firmy CLARENA, zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (wys. 140 cm)
112 ACCEPTED 2022-07-24 18:26:42
2022-07-24 15:57:08
Juliana Suska NIGIRI
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
111 ACCEPTED 2022-07-24 18:26:44
2022-07-24 15:56:31
Juliana Suska CASCADEUCE
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
110 ACCEPTED 2022-08-02 09:18:30
2022-07-24 14:58:05
Daria Kobiernik MACZO
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
109 ACCEPTED 2022-08-02 13:49:53
2022-07-24 14:56:08
Paulina Sawicka CHIMEQUYL
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
108 ACCEPTED 2022-08-02 13:46:47
2022-07-24 14:51:13
Daria Kobiernik VENUS
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
107 ACCEPTED 2022-08-02 09:11:58
2022-07-24 14:49:32
Daria Kobiernik CASSINI ZAR
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
106 ACCEPTED 2022-08-02 09:14:55
2022-07-24 14:48:35
Daria Kobiernik ARIBA
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
105 ACCEPTED 2022-07-24 18:27:11
2022-07-24 14:46:49
Daria Kobiernik MATCHO
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
104 ACCEPTED 2022-07-24 18:27:12
2022-07-24 14:45:39
Daria Kobiernik GOLD QUESTER
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
103 ACCEPTED 2022-07-24 18:27:15
2022-07-24 14:44:57
Daria Kobiernik SONET
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 6/CC/140cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 140 cm)
102 ACCEPTED 2022-07-24 18:27:19
2022-07-24 14:44:15
Daria Kobiernik DONNA NEVA S
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/CC/140cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 140 cm)
101 ACCEPTED 2022-07-24 18:27:23
2022-07-24 14:43:28
Daria Kobiernik COLETTE
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 6/CC/140cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 140 cm)
100 ACCEPTED 2022-07-24 18:27:27
2022-07-24 14:36:31
Belinda Hercog DISNEY
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
99 ACCEPTED 2022-08-02 13:34:01
2022-07-24 13:47:15
Wiktoria Zakrzewska FOUDRE-WM
  • 2x 0//Udostępnienie areny głównej do godz. 18:00
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 5R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
98 ACCEPTED 2022-07-24 12:08:41
2022-07-24 11:56:52
Maximilian Parkitny MONT BLANC P Z
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
97 ACCEPTED 2022-07-24 12:08:45
2022-07-24 11:56:03
Maximilian Parkitny PASSIER P
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
96 ACCEPTED 2022-07-24 12:08:47
2022-07-24 11:55:44
Maximilian Parkitny FERRARI K
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
95 ACCEPTED 2022-07-24 12:08:49
2022-07-24 11:55:18
Maximilian Parkitny CAVALIM Z
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
94 ACCEPTED 2022-07-23 21:35:37
2022-07-23 19:52:52
Nina Musiał SHUGARKA
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
93 ACCEPTED 2022-07-23 16:40:56
2022-07-23 09:36:38
Agnieszka Szynkolewska MAXIMUS
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
92 ACCEPTED 2022-07-23 16:40:54
2022-07-22 23:08:48
Anna Dziuba MAVADO
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
91 ACCEPTED 2022-07-23 16:40:52
2022-07-22 23:08:31
Anna Dziuba ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
90 ACCEPTED 2022-07-23 16:40:50
2022-07-22 23:07:53
Anna Dziuba MAVANDA
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
89 ACCEPTED 2022-08-02 13:30:28
2022-07-22 18:46:26
Julia Skuza ALHAURIN
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
88 ACCEPTED 2022-07-22 14:48:26
2022-07-22 14:04:50
Maria Król DE LORCHE BH
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
87 ACCEPTED 2022-07-22 14:48:24
2022-07-22 14:04:06
Maria Król CARLO ROSSI
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
86 ACCEPTED 2022-07-22 14:48:18
2022-07-22 11:12:25
Mateusz Tyszko EPIKA
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
85 ACCEPTED 2022-08-02 13:27:50
2022-07-22 11:10:19
Mateusz Tyszko GLORY OF SPECIAL
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
84 ACCEPTED 2022-07-22 14:48:12
2022-07-22 11:08:27
Mateusz Tyszko FUERTE FERRERO
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
83 ACCEPTED 2022-08-02 13:21:05
2022-07-22 11:07:39
Mateusz Tyszko CORAZZI
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
82 ACCEPTED 2022-08-02 13:12:28
2022-07-22 11:07:08
Mateusz Tyszko COLE PORTER
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
81 ACCEPTED 2022-07-22 07:59:29
2022-07-22 07:36:52
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
80 ACCEPTED 2022-08-02 13:09:08
2022-07-21 23:09:18
Paulina Bule ALMQUIST
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
79 ACCEPTED 2022-07-22 07:59:37
2022-07-21 23:09:02
Paulina Bule C BAS
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
78 ACCEPTED 2022-07-22 07:59:42
2022-07-21 23:08:47
Oliwer Bule LAZINO
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
77 ACCEPTED 2022-08-02 13:08:07
2022-07-21 23:08:33
Oliwer Bule NELKE VAN HET ZONNEHOF
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
76 ACCEPTED 2022-07-22 08:00:00
2022-07-21 18:49:59
Agnieszka Luksa AKIRA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs o nagrodę Salonu Jeździeckiego CWAŁ, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.:269.5 (wys. 110 cm)
75 ACCEPTED 2022-08-02 13:00:28
2022-07-20 14:31:17
Tomasz Patron MONTGOMERY W
  • 1x 0//Udostępnienie areny głównej do godz. 18:00
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
74 ACCEPTED 2022-08-02 12:58:26
2022-07-20 14:30:09
Tomasz Patron KALIFA SRH
  • 1x 0//Udostępnienie areny głównej do godz. 18:00
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs o nagrodę Salonu Jeździeckiego CWAŁ, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.:269.5 (wys. 110 cm)
73 ACCEPTED 2022-08-02 08:23:15
2022-07-20 14:29:20
Tomasz Patron QUICK FLOWER
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/CC/140cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 8/C1/135cm/Finał Śreniej Rundy, konkurs o nagrodę Firmy KSANTOS, zwykły Art.:238.2.1 (wys. 135 cm)
72 ACCEPTED 2022-08-02 08:22:04
2022-07-20 14:27:12
Tomasz Patron CELTIC BOY
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/C1/135cm/Finał Śreniej Rundy, konkurs o nagrodę Firmy KSANTOS, zwykły Art.:238.2.1 (wys. 135 cm)
71 ACCEPTED 2022-08-02 08:20:13
2022-07-20 14:26:28
Nadia Boćkowska INVESTMENT
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs o nagrodę Salonu Jeździeckiego CWAŁ, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.:269.5 (wys. 110 cm)
70 ACCEPTED 2022-08-02 08:18:36
2022-07-20 14:25:35
Nadia Boćkowska BALLYQUIRKE TIPP TOP
  • 1x 0//Udostępnienie areny głównej do godz. 18:00
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
69 ACCEPTED 2022-08-02 08:18:08
2022-07-20 14:24:37
Nadia Boćkowska MYCATOKI VAN HET GEVAHOF
  • 1x 0//Udostępnienie areny głównej do godz. 18:00
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
68 ACCEPTED 2022-07-20 23:11:07
2022-07-20 14:21:19
Olivia Boćkowska CASALLINA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs o nagrodę Salonu Jeździeckiego CWAŁ, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.:269.5 (wys. 110 cm)
67 ACCEPTED 2022-07-20 23:11:11
2022-07-20 14:19:48
Olivia Boćkowska CHACCO ONE
  • 1x 0//Udostępnienie areny głównej do godz. 18:00
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
66 ACCEPTED 2022-08-02 08:16:28
2022-07-20 13:38:59
Wiktoria Dżugaj CHECK RAISE F
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs o nagrodę Salonu Jeździeckiego CWAŁ, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.:269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs o nagrodę Firmy ZIAJA,o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.: 269.5
65 ACCEPTED 2022-08-02 08:15:10
2022-07-20 13:38:37
Henryk Polednia ROMANUS N
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs o nagrodę Salonu Jeździeckiego CWAŁ, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.:269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs o nagrodę Firmy ZIAJA,o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.: 269.5
64 ACCEPTED 2022-07-20 12:36:02
2022-07-20 09:50:15
Michał Tyszko DIARADO’S DREAM
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
63 ACCEPTED 2022-08-02 08:13:20
2022-07-20 09:49:57
Michał Tyszko LAUDATOR
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
62 ACCEPTED 2022-08-02 08:12:24
2022-07-20 09:49:36
Michał Tyszko COLINERO
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
61 ACCEPTED 2022-07-20 07:03:58
2022-07-19 22:33:36
Zuzanna Jarocka HI DIARADO
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
60 ACCEPTED 2022-07-20 07:04:04
2022-07-19 22:14:06
Zuzanna Pisarska RINGO VAN HET MOLENHOF
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs o nagrodę Firmy ZIAJA,o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.: 269.5
59 ACCEPTED 2022-07-20 07:04:08
2022-07-19 22:13:12
Zuzanna Pisarska MY BLUE KW
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs o nagrodę Firmy ZIAJA,o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.: 269.5
58 ACCEPTED 2022-08-01 12:00:30
2022-07-19 18:16:27
Nell Sówka CHAGANO
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
57 ACCEPTED 2022-07-20 07:04:15
2022-07-19 18:15:26
Eryka Mikołajczyk ERRANTO
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
56 ACCEPTED 2022-07-20 07:04:18
2022-07-19 18:13:54
Eryka Mikołajczyk ZILENA
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
55 ACCEPTED 2022-07-20 07:04:21
2022-07-19 18:13:06
Eryka Mikołajczyk DYLANO M
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs o nagrodę Firmy ZIAJA,o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.: 269.5
54 ACCEPTED 2022-07-20 07:04:25
2022-07-19 18:12:08
Agnieszka Olszewska TAJNA
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs o nagrodę Salonu Jeździeckiego CWAŁ, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.:269.5 (wys. 110 cm)
53 ACCEPTED 2022-07-20 07:04:28
2022-07-19 18:11:26
Agnieszka Olszewska JAVENDA
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
52 ACCEPTED 2022-07-20 07:04:32
2022-07-19 18:10:44
Agnieszka Olszewska WESTFALIA L
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/CC/140cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/CC/140cm/GRAND PRIX, konkurs o nagrodę Firmy CLARENA, zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (wys. 140 cm)
51 ACCEPTED 2022-07-20 07:04:50
2022-07-19 18:09:33
Agnieszka Olszewska IRONMAN
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/CC/140cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 8/C1/135cm/Finał Śreniej Rundy, konkurs o nagrodę Firmy KSANTOS, zwykły Art.:238.2.1 (wys. 135 cm)
50 ACCEPTED 2022-07-20 07:03:51
2022-07-19 18:08:23
Agnieszka Olszewska DIAMOND W
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs o nagrodę Salonu Jeździeckiego CWAŁ, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.:269.5 (wys. 110 cm)
49 ACCEPTED 2022-07-23 16:40:47
2022-07-19 12:08:02
Wiktoria Szebysty LEGROS
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/C1/135cm/Finał Śreniej Rundy, konkurs o nagrodę Firmy KSANTOS, zwykły Art.:238.2.1 (wys. 135 cm)
48 ACCEPTED 2022-07-19 07:15:58
2022-07-18 22:47:57
Adrianna Jendrośka CASILLERO DEL DIABLO 13
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
47 ACCEPTED 2022-07-18 13:58:59
2022-07-18 11:15:43
Zuzanna Przybylska CONNY 391
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
46 ACCEPTED 2022-07-18 13:58:55
2022-07-18 11:13:11
Zuzanna Przybylska CHANNSETT
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
45 ACCEPTED 2022-07-18 13:58:52
2022-07-18 11:12:38
Martyna Kruś TSINGTAO L
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
44 ACCEPTED 2022-07-18 13:58:48
2022-07-18 11:12:01
Nina Cieślińska DIANDRO RED WINE
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
43 ACCEPTED 2022-07-18 07:33:49
2022-07-17 22:05:56
Mariusz Kleniuk SORENTO
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
42 ACCEPTED 2022-07-18 07:33:47
2022-07-17 22:04:25
Mariusz Kleniuk DAKOTA
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
41 ACCEPTED 2022-07-17 08:56:29
2022-07-16 19:38:49
Martyna Hilla METAXA
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
40 ACCEPTED 2022-07-17 08:56:28
2022-07-16 19:34:12
Martyna Hilla BARSONY
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
39 ACCEPTED 2022-08-02 08:05:26
2022-07-16 08:24:25
Agnieszka Luksa EMILIA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs o nagrodę Salonu Jeździeckiego CWAŁ, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.:269.5 (wys. 110 cm)
38 ACCEPTED 2022-07-16 15:01:35
2022-07-16 08:23:30
Agnieszka Luksa NAOMI
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
37 ACCEPTED 2022-07-16 15:01:40
2022-07-15 16:01:15
Joanna Marciniak DARK PEARL "M"
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/C1/135cm/Finał Śreniej Rundy, konkurs o nagrodę Firmy KSANTOS, zwykły Art.:238.2.1 (wys. 135 cm)
36 ACCEPTED 2022-07-16 15:01:43
2022-07-15 16:00:43
Joanna Marciniak DOUBLE DIAMOND ''M"
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 6/CC/140cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 8/C1/135cm/Finał Śreniej Rundy, konkurs o nagrodę Firmy KSANTOS, zwykły Art.:238.2.1 (wys. 135 cm)
35 ACCEPTED 2022-08-01 22:09:37
2022-07-13 21:05:03
Martyna Paluch IROS
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 8/C1/135cm/Finał Śreniej Rundy, konkurs o nagrodę Firmy KSANTOS, zwykły Art.:238.2.1 (wys. 135 cm)
34 ACCEPTED 2022-07-13 22:27:05
2022-07-13 21:03:50
Martyna Paluch CASTELLO
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/CC/140cm/GRAND PRIX, konkurs o nagrodę Firmy CLARENA, zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (wys. 140 cm)
33 ACCEPTED 2022-08-01 22:06:36
2022-07-13 19:19:17
Michaela Karpisz BRIANCE
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
32 ACCEPTED 2022-08-01 22:04:09
2022-07-13 12:00:34
Paulina Słoniec IRON MAN
  • 1x 0//Udostępnienie areny głównej do godz. 18:00
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
31 ACCEPTED 2022-08-01 22:02:01
2022-07-13 11:59:59
Paulina Słoniec DIE KLEINE LADY
  • 1x 0//Udostępnienie areny głównej do godz. 18:00
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
30 ACCEPTED 2022-08-01 21:57:48
2022-07-12 13:12:11
Kaja Pietraszko JEWEL
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/CC/140cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 8/C1/135cm/Finał Śreniej Rundy, konkurs o nagrodę Firmy KSANTOS, zwykły Art.:238.2.1 (wys. 135 cm)
29 ACCEPTED 2022-08-01 21:55:49
2022-07-12 13:10:21
Julia Żuławska QUAIRO
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs o nagrodę Salonu Jeździeckiego CWAŁ, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.:269.5 (wys. 110 cm)
28 ACCEPTED 2022-07-12 11:03:38
2022-07-12 09:48:34
Paulina Kozakiewicz MIDNIGHT STAR
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/C1/135cm/Finał Śreniej Rundy, konkurs o nagrodę Firmy KSANTOS, zwykły Art.:238.2.1 (wys. 135 cm)
27 ACCEPTED 2022-08-01 21:53:07
2022-07-12 09:48:08
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 6/CC/140cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/CC/140cm/GRAND PRIX, konkurs o nagrodę Firmy CLARENA, zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (wys. 140 cm)
26 ACCEPTED 2022-07-12 11:03:34
2022-07-12 08:34:48
Zofia Epting SMART AND CLEVER 3
  • 1x 0//Udostępnienie areny głównej do godz. 18:00
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
25 ACCEPTED 2022-07-12 11:03:31
2022-07-12 08:34:08
Natalia Sydow QUINNA 2
  • 1x 0//Udostępnienie areny głównej do godz. 18:00
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
24 ACCEPTED 2022-07-12 11:03:29
2022-07-12 08:33:30
Natalia Sydow GIPSY KING - A
  • 1x 0//Udostępnienie areny głównej do godz. 18:00
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
23 ACCEPTED 2022-07-12 11:03:27
2022-07-12 08:32:54
Natalia Sydow IMPALA 47
  • 1x 0//Udostępnienie areny głównej do godz. 18:00
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
22 ACCEPTED 2022-07-11 21:26:08
2022-07-11 14:41:11
Aleksandra Kisilewicz KLIVIA
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
21 ACCEPTED 2022-08-01 21:50:35
2022-07-10 13:59:27
Kaja Langer BIQUEEN
  • 1x 0//Udostępnienie areny głównej do godz. 18:00
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 6/CC/140cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/CC/140cm/GRAND PRIX, konkurs o nagrodę Firmy CLARENA, zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (wys. 140 cm)
20 ACCEPTED 2022-07-11 07:54:33
2022-07-10 10:25:35
Martyna Frąckowiak OZZY
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
19 ACCEPTED 2022-08-01 21:45:04
2022-07-09 13:54:23
Anna Zakałużna- Żerebecka ARAMIS
  • 2x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 2x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
18 ACCEPTED 2022-07-10 08:09:39
2022-07-09 13:54:03
Wiktor Larkowski ETIUDA M
  • 2x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 2x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
17 ACCEPTED 2022-08-01 21:43:35
2022-07-09 13:53:39
Wiktor Larkowski ELOKWENCJA M
  • 2x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 2x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
16 ACCEPTED 2022-07-10 08:09:33
2022-07-09 13:52:53
Magdalena Gut AMAT M
  • 2x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
15 ACCEPTED 2022-08-01 21:40:33
2022-07-08 20:45:28
Natasza Pasternak LORETTA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
14 ACCEPTED 2022-07-10 08:09:17
2022-07-08 14:55:00
Karolina Młodawska GOETHE
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/N/120cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
13 ACCEPTED 2022-07-10 08:09:15
2022-07-08 14:53:13
Julia Rybarczyk KING COLLIN
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs o nagrodę Salonu Jeździeckiego CWAŁ, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.:269.5 (wys. 110 cm)
12 ACCEPTED 2022-07-07 21:45:26
2022-07-07 14:12:50
Wiktoria Stasiulewicz QUIDAMS DUKE
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 6/CC/140cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/CC/140cm/GRAND PRIX, konkurs o nagrodę Firmy CLARENA, zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (wys. 140 cm)
11 ACCEPTED 2022-07-07 21:45:18
2022-07-07 14:11:15
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/C1/135cm/Finał Śreniej Rundy, konkurs o nagrodę Firmy KSANTOS, zwykły Art.:238.2.1 (wys. 135 cm)
10 ACCEPTED 2022-07-07 07:27:22
2022-07-06 10:02:41
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
9 ACCEPTED 2022-07-07 07:27:20
2022-07-06 10:01:47
Jakub Hudzik ARAGORN K
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
8 ACCEPTED 2022-08-02 12:32:47
2022-07-06 10:01:26
Oliwia Wojewoda WODZIREJ
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs dokładności Art.:238.1.1 (wys. 100 cm)
7 ACCEPTED 2022-07-05 21:29:45
2022-07-05 14:41:47
Andrea Kreutzer MACHO
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/C/130cm/Średnia Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/C1/135cm/Finał Śreniej Rundy, konkurs o nagrodę Firmy KSANTOS, zwykły Art.:238.2.1 (wys. 135 cm)
6 ACCEPTED 2022-07-02 09:08:56
2022-06-30 23:46:07
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 6/CC/140cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/CC/140cm/GRAND PRIX, konkurs o nagrodę Firmy CLARENA, zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (wys. 140 cm)
5 ACCEPTED 2022-07-02 09:08:47
2022-06-30 23:45:32
Wiktoria Woźniak SWEETHEART
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
4 ACCEPTED 2022-07-12 11:03:20
2022-06-29 16:55:29
Lena Uryga DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/N/120cm/Mała Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 7R/P/110cm/Konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 4/N/120cm/Mała Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/N/120cm/Finał Małej Rundy, konkurs o nagrodę firmy DR HORSE dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 120 cm)
3 ACCEPTED 2022-07-02 09:08:28
2022-06-29 09:13:33
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
2 ACCEPTED 2022-07-02 09:08:18
2022-06-29 09:13:11
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
1 ACCEPTED 2022-07-15 15:04:49
2022-06-29 08:09:23
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 2/C/130cm/Średnia Runda, konkurs dwufazowy Art.:274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/CC/140cm/Duża Runda, konkurs zwykły Art.:238.2.1 (wys. 140 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Ambroziak Nina SKJ Beckersport Laszczki
2007 (JM.)
O053978
2. Ambroziak Nina SKJ Beckersport Laszczki
2007 (JM.)
O053978
3. Artymowicz Hubert KJ Rock Horses Warszawa
S
O009521
4. Artymowicz Hubert KJ Rock Horses Warszawa
S
O009521
5. Babczyńska Małgorzata BPK (SLA)
2009 (JM.)
O045328
10239056
6. Babczyńska Małgorzata BPK (SLA)
2009 (JM.)
O045328
10239056
7. Błaszczak Julia SKJ Red Team
2001 (MJ.)
O038588
8. Błaszczak Julia SKJ Red Team
2001 (MJ.)
O038588
9. Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056635
10. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (J.)
O056635
11. Brelinska Amelia Atena Ostrzeszów
2005 (J.)
O053944
12. Brelinska Amelia Atena Ostrzeszów
2005 (J.)
O053944
13. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (MJ.)
O033821
14. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O033826
15. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (MJ.)
O040158
16. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
17. Cieślińska Nina JKS Fer Więckowice
2008 (JM.)
O057414
18. Dziuba Anna KJ Sielanka Warka
2006 (J.)
O041843
19. Dżugaj Wiktoria BPK (OPO)
S
O024922
20. Epting Zofia KS SYDOW Riding Team
2007 (JM.)
O053740
21. Ferenc Zofia BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O054702
22. Ferenc Zofia BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O054702
23. Frąckowiak Martyna SKJ Optima
2003 (MJ.)
O035367
24. Gębicka Julia BPK
2004 (J.)
O065165
25. Gębicka Julia BPK
2004 (J.)
O065165
26. Gillmaier Julia Konie Sportowe Gillmaier
S
O024867
27. Gillmaier Julia Konie Sportowe Gillmaier
S
O024867
28. Goncerzewicz Maja KJ Atena Ostrzeszów
2007 (JM.)
O054049
29. Goncerzewicz Maja KJ Atena Ostrzeszów
2007 (JM.)
O054049
30. Gozdek Krzysztof KS Adamietz
S
O001078
31. Gozdek Krzysztof KS Adamietz
S
O001078
32. Grygier Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2006 (J.)
O041952
33. Grygier Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2006 (J.)
O041952
34. Grzęda Klara St. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O057825
35. Grzęda Klara St. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O057825
36. Gut Magdalena LKJ Moszna
S
O002153
37. Guziuk Adrianna Tuszyński KJ Garbówek
S
O028515
38. Guziuk Adrianna Tuszyński KJ Garbówek
S
O028515
39. Hercog Belinda Tuszyński KJ Garbówek
S
O009507
40. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (J.)
O039243
41. Hubanov Viktor KS SYDOW Riding Team
S
O075049
42. Hubanov Viktor KS SYDOW Riding Team
S
O075049
43. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (J.)
O054095
44. Janiszewska Lena JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (JM.)
O049333
45. Janiszewska Lena JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (JM.)
O049333
46. Janusz Małgorzata St. KJ Tradycja Siedlnica
2001 (MJ.)
O049356
47. Janusz Małgorzata St. KJ Tradycja Siedlnica
2001 (MJ.)
O049356
48. Jarocka Zuzanna Tuszyński KJ Garbówek
2003 (MJ.)
O036061
49. Jasikowska Sandra JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
O057255
50. Jasikowska Sandra JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
O057255
51. Jendrośka Adrianna KJ Partynice
S
O028521
52. Jendryk Nicole JKS Lauden
S
O031050
53. Jendryk Nicole JKS Lauden
S
O031050
54. Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
S
O000790
55. Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
S
O000790
56. Kantarowicz Marcin KJ Pawlak Equestrian
S
O035013
57. Kantarowicz Marcin KJ Pawlak Equestrian
S
O035013
58. Karpisz Michaela St. KJ Preria Wilkowice
S
O021293
59. Kisilewicz Aleksandra KJ Picador Dziuplina
S
O026259
60. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
61. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
62. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
63. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
64. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
65. Komornicka Melania Largo Sp. z o.o. Warszawa
2007 (JM.)
O063453
66. Komornicka Melania Largo Sp. z o.o. Warszawa
2007 (JM.)
O063453
67. Komperda Renata KJ Ślęża Wrocław
S
O031190
68. Komperda Renata KJ Ślęża Wrocław
S
O031190
69. Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
S
O003774
70. Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
S
O003774
71. Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice
S
O001772
10007926
72. Kozakiewicz Paulina KS Sydow Riding Team
S
O033289
73. Koziarowska Natalia KJ Strzała Krubiczew
S
O003126
74. Koziarowska Natalia KJ Strzała Krubiczew
S
O003126
75. Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec
S
O026825
76. Król Maria UKS Primo Horse Club Podłęcze
S
O002429
77. Kruś Martyna JKS Fer Więckowice
2007 (JM.)
O051389
78. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
79. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
80. Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku
S
O000283
81. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (J.)
O040331
82. Larkowski Wiktor LKJ Moszna
S
O002876
83. Luksa Agnieszka KJ Okoły
S
O004782
84. Łącka Michalina BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O052681
85. Łącka Michalina BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O052681
86. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (MJ.)
O036917
87. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (MJ.)
O036917
88. Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec
S
O006281
89. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
10186500
90. Miętus Katarzyna Konie Sportowe Gillmaier
S
O009606
91. Miętus Katarzyna Konie Sportowe Gillmaier
S
O009606
92. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski Jakubowice
2007 (JM.)
O052725
93. Młodawska Karolina KJ Maximus Kowary
2003 (MJ.)
O036609
94. Młynarczyk Agnieszka BPK (MAZ)
2004 (J.)
O037688
95. Młynarczyk Agnieszka BPK (MAZ)
2004 (J.)
O037688
96. Murdzia Seweryn BPK (PKA)
S
O006295
97. Murdzia Seweryn BPK (PKA)
S
O006295
98. Murdzia Seweryn BPK (PKA)
S
O006295
99. Musiał Nina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O060490
10235933
100. Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
S
O022127
101. Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
S
O022127
102. Nawrocka Roksana bpk
2008 (JM.)
O046352
10226561
103. Nawrocka Roksana BPK (LOD)
2008 (JM.)
O046352
10226561
104. Nowak Julia KJ Dworzysko
2005 (J.)
O043124
105. Nowak Julia KJ Dworzysko
2005 (J.)
O043124
106. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
107. Paluch Martyna JKS Contendros Barlinek
2005 (J.)
O044962
108. Parkitny Maximilian KJ Maximus Kowary
2003 (MJ.)
O027284
109. Pasternak Natasza LKJ Hippologia Strzegom
2004 (J.)
O044795
110. Patron Tomasz BPK (MAZ)
S
O003997
111. Pietraszko Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (J.)
O045818
112. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
S
O027023
113. Podgórski Stanisław JKS Jaroszówka
2005 (J.)
O068991
114. Podgórski Stanisław JKS Jaroszówka
2005 (J.)
O068991
115. Polednia Henryk BPK (OPO)
S
O007664
116. Połowin Julia KJ Maximus Kowary
2003 (MJ.)
O070070
117. Połowin Julia KJ Maximus Kowary
2003 (MJ.)
O070070
118. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
2021 (Mł.)
O000520
119. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
2021 (Mł.)
O000520
120. Przybylska Zuzanna BPK (WIE)
2009 (JM.)
O054566
121. Przybylski Stanisław KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2009 (JM.)
O070380
122. Przybylski Stanisław KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2009 (JM.)
O070380
123. Pszowski Kevin KJ Jumping Team Brynica
2008 (JM.)
O047502
124. Pszowski Kevin KJ Jumping Team Brynica
2008 (JM.)
O047502
125. Reszka Martyna KS Garo
2005 (J.)
O057754
126. Reszka Martyna KS Garo
2005 (J.)
O057754
127. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
128. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
129. Rogoża Klaudia LKJ Hippologia Strzegom
2001 (MJ.)
O030792
130. Rośkowicz Milena KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2006 (J.)
O070456
131. Rośkowicz Milena KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2006 (J.)
O070456
132. Rośkowicz Nadia KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2009 (JM.)
O070072
133. Rośkowicz Nadia KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2009 (JM.)
O070072
134. Rudzka Paulina Kielecki KJ
S
O026694
135. Rudzka Paulina Kielecki KJ
S
O026694
136. Rybarczyk Julia KJ Maximus Kowary
2006 (J.)
O053483
137. Rychter Lena KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2010 (JM.)
O065158
138. Rychter Lena KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2010 (JM.)
O065158
139. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
140. Siwek Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2003 (MJ.)
O028604
141. Siwek Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2003 (MJ.)
O028604
142. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054042
143. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054042
144. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
145. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
146. Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054043
147. Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054043
148. Skuza Julia BPK (DOS)
2005 (J.)
O046429
149. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (JM.)
O054310
150. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
151. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
152. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
153. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
154. Stańkowska Zofia BPK
2008 (JM.)
brak
155. Stańkowska Zofia BPK
2008 (JM.)
brak
156. Stasiulewicz Wiktoria JKS Lauden
2001 (MJ.)
O038702
157. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
158. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
159. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (MJ.)
O036369
10138415
160. Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
O033144
161. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
2004 (J.)
O043986
162. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
S
O039640
163. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
S
O039640
164. Szrajer Marta Kielecki KJ
S
O001883
10015749
165. Szrajer Marta Kielecki KJ
S
O001883
10015749
166. Szynkolewska Agnieszka KJ Trachy Sośnicowice
S
O007617
167. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
168. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
169. Tomaniewska Róża KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2009 (JM.)
O069290
170. Tomaniewska Róża KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2009 (JM.)
O069290
171. Truszko Hanna St. Rozwoju Doliny Bystrzycy
2008 (JM.)
brak
172. Truszko Hanna St. Rozwoju Doliny Bystrzycy
2008 (JM.)
brak
173. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
174. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
175. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
176. Walkiewicz Anna KJ Platan Wrocław
2003 (MJ.)
O056437
177. Walkiewicz Anna KJ Platan Wrocław
2003 (MJ.)
O056437
178. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
179. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
180. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (J.)
O039971
10160775
181. Wedmańska Hanna LKS Stragona w Strzegomiu
2007 (JM.)
O052383
182. Wojewoda Oliwia Atena Ostrzeszów
2007 (JM.)
O069569
183. Wojewoda Oliwia Atena Ostrzeszów
2007 (JM.)
O069569
184. Woźniak Wiktoria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2002 (MJ.)
O023612
185. Żaboklicka Nadia Atena Ostrzeszów
2007 (JM.)
O065506
186. Żaboklicka Nadia Atena Ostrzeszów
2007 (JM.)
O065506
187. Zakałużna- Żerebecka Anna LKJ Moszna
S
O024508
188. Zakrzewska Wiktoria KJ Maximus Kowary
2008 (JM.)
O054193
189. Zawadzka Eliza Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2006 (J.)
O032673
190. Zawadzka Eliza Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2006 (J.)
O032673
191. Żuławska Julia KJK Romico Żywiec
2006 (J.)
O057637
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

283

A GOLDEN TRUUS H Z ZANG BEL 2017 klacz gniada F: A Golden Boy Hero Z / Aganix Du Seigneur Z
M: Truus / Lys De Darmen
brak 056015Z55374717
2.

180

ADMIRAŁ MŁP POL 2004 wałach gniada/174 F: Vis Versa /
M: Aragona /
brak 006580482104
3.

140

AKIRA NIEM. SPORT. POL 2016 klacz gniada/166 F: Aladin / Acord II
M: Aladina / Candiavolo
K031508 DE455879019416
4.

149

ALHAURIN HOL POL 2008 klacz gniada/172 F: Carambo /
M: It's Sini / Cassini I
K033176 DE421000326608
5.

136

ALMQUIST SP POL 2011 wałach gniada/168 F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Albuferia / Luron
K018542 616009510353811
6.

72

AMAT M SP POL 2014 Ogier gniada/167 F: Cassilio / Cassini I
M: Amfora M / Faust Z
K027428 616009690068214
7.

179

ANASTACIA III HOL GER 2008 klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Heide II / Lavall II
K012526 DE421000261508
8.

191

ANTINA HOL GER 2008 klacz gniada/170 F: Cassini II / Capitol I
M: Traviata III / Lancer II
K014162 DE421000355608
9.

250

ANTYLYA MŁP POL 2013 klacz kasztanowata/165 F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
K024088 616006580220913
10.

63

ARAGORN K OLD POL 2007 Wałach gniada F: Avec Coeur / Acorado
M: Lizbona / Lissabon
K019019 DE433331582307
11.

75

ARAMIS SP POL 2011 wałach gniada F: Ladykracher 8 / Landclassic
M: Aronia / Dixieland
K020211 616009540056811
12.

270

ARIBA SP POL 2013 wałach gniada/172 F: Guffi / Grandeur
M: Arlin / Aloube Z
K027032 616009670094313
13.

129

BALLYQUIRKE TIPP TOP ISP IRL 2006 wałach siwa/172 F: Courage II
M: Ballyquirke Brigade / Ballyquirke Mover
K029930 372414003229113
14.

222

BALOUKATO HAN POL 2017 ogier gniada/168 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Staccira / Stakkato
K034188 DE431310680917
15.

98

BARSONY SP HUN 2013 wałach gniada F: Koszal /
M: Szikrazo Bambi / Szikrazo 1 Zoran
K024247 348199CD1303800
16.

236

BIELIK SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Sommerhit /
M: Barsa / Costiglione L
K031225 616098200167547
17.

78

BIQUEEN HOL POL 2009 klacz siwa/- F: Quirado / Quidam De Revel
M: Pretty Woman / Limbus
K024276 DE421000119209
18.

91

BRIANCE HOL POL 2009 klacz siwa/168 F: Cassin / Cassini I
M: Sita / Newton
K022938 DE421000143409
19.

137

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
K018547 616009510354011
20.

260

CABOT WLKP POL 2018 wałach jasnokasztanowata/169 F: Aktyw /
M: Cabota / Hamlet GO
K033528 616007600138618
21.

248

CAMPARI 294 BAYER POL 2010 wałach gniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
K022935 DE481810068010
22.

206

CANTUCCINI HOL GER 2014 Wałach gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Viola XI / Calato
K026627 DE421000063414
23.

54

CAPTAIN CORLANDO WESTF POL 2017 ogier siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Carmen / Captain Fire
K034873 DE441411205617
24.

147

CARLO ROSSI OLD GER 2014 ogier ciemnogniada F: Clinton I / Carolus
M: Oh Wiskey / Canto
K024905 DE418180273714
25.

243

CASALL AZZURRO HOL GER 2014 wałach gniada/175 F: Casalito / Casall
M: Vroni R / Corrado I
K027692 DE421000002414
26.

61

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
K024811 DE421000000111
27.

131

CASALLINA HOL POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Casall / Caretino
M: Zinna / Canto
K025110 DE421000567813
28.

160

CASCADEUCE HOL GER 2014 mare bay/- F: Cascadello I / Casall
M: Zora XII / Corrado I
K025961 DE421000147614
29.

234

CASHMERE WESTF GER 2015 wałach gniada/166 F: Connect / Connor
M: ung / Cavalier
K032450 DE441410847615
30.

190

CASILDA NW SP POL 2015 klacz kara/169 F: Quality Time / Quantum
M: Carrara / Carrico
K030416 616009510236115
31.

106

CASILLERO DEL DIABLO 13 OLD GER 2017 ogier siwa/168 F: Corvallo /
M: Casta Diva 4 /
brak DE418181985217
32.

277

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL GER 2011 wałach gniada/166 F: Casall / Caretino
M: Wespe II / Dollar De La Pierre
K025022 DE421000183111
33.

269

CASSINI ZAR HOL GER 2012 wałach kasztanowata/167 F: Cassini II / Capitol I
M: U-Contreau / Contender
K021446 DE421000503012
34.

92

CASTELLO MECKL POL 2013 wałach kara/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Elisa / Corland
K022836 DE427270301713
35.

188

CASTELLO SP POL 2016 wałach siwa/168 F: Emir R / Colman
M: Carrara / Carrico
K028740 A0000086S
36.

158

CAVALIM Z ZANG BEL 2014 wałach siwa/166 F: Cavalo Z / Carthago Z
M: Lotus Z / Limbus
K027495 056015Z55725714
37.

273

CAYADA M NIEM. SPORT. GER 2018 klacz ciemnogniada/162 F: Cayado /
M: Caramel Mike / Catoki
K033574 DE481810089018
38.

127

CELTIC BOY SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Celtia II / Bajou Du Rouet
K019094 616009610171711
39.

172

CELVISTO NIEM. SPORT. GER 2013 wałach siwa/173 F: Cellestial / Cantus
M: Lamira / Levisto
K028658 DE456570044513
40.

132

CHACCO ONE OLD GER 2010 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z
K020332 DE418184010710
41.

35

CHAGANO OS GER 2015 wałach siwa/173 F: Ogano Sitte / Darco
M: Chacentina / Chacco-Blue
K033645 DE418185019015
42.

51

CHAMPION P SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Che Guevara L /
M: Cascareta /
brak -
43.

104

CHANNSETT WESTF GER 2014 klacz gniada/174 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Striptease / Stakkato
K034884 DE441411175214
44.

253

CHARISA NIEM. SPORT. GER 2015 klacz siwa/175 F: Limbach / Levisonn
M: Chris / Cayetano L
K027465 DE455878522415
45.

242

CHARMANTE Z ZANG BEL 2005 Klacz siwa/174 F: Chippendale / Cento
M: Ugini / Orame
K014955 Z620305 104OZ24
46.

133

CHECK RAISE F HAN GER 2013 wałach gniada/168 F: Check In /
M: Silva / Sandro
K032848 DE431316200913
47.

205

CHENOA HAN GER 2012 klacz siwa/174 F: Cassini II / Capitol I
M: Lara My Love / Landor S
K031511 DE431312003212
48.

1

CHEROKEE HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Lamberk / Lordanos
M: Cendra / Contendro I
K023614 DE431315400912
49.

161

CHIMEQUYL SP POL 2008 wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Czana / Balon
K013492 616009680067808
50.

187

CLAPTON OS POL 2014 wałach kasztanowata/172 F: Cador / Catoki
M: Cador / Catoki
K028783 DE418180062614
51.

17

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2009 wałach ciemnogniada/172 F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
K020473 056015Z55668508
52.

141

COLE PORTER SP POL 2015 wałach gniada/177 F: F-One USA Ex Faro / Toulon
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K026913 616009510293715
53.

167

COLETTE SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Biscayo / Contendro
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K022580 616009510254213
54.

120

COLINERO OLD POL 2012 ogier ciemnogniada/180 F: Cola hol./ Contender
M: Elvita han./ Escudo I han.
K021311 DE433330855812
55.

219

COLUMBIA G BAW POL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Chap II / Cellestial
M: Caprice / Ciacomo
K029265 DE481810159816
56.

209

CON CASALLTAGHO HOL POL 2013 wałach gniada/170 F: Con Capitol / Contender
M: Urzona / Casall
K032623 DE421000614814
57.

105

CONNY 391 BAVARIAN POL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Colestus / Cornet Obolensky Windows v.h Costersveld
M: Colestus / Cornet Obolensky Windows v.h Costersveld
K033188 DE481810097912
58.

232

CONSENSUS WESTF GER 2010 ogier siwa/170 F: Camax L / Clinton
M: Harienda / Fan Holland (ex Holland)
K026744 DE441411179510
59.

171

CONWAY H WESTF GER 2012 wałach kasztanowata/178 F: Catoki / Cambridge
M: Any Way / Arpeggio
K031075 DE4414107577312
60.

142

CORAZZI SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Grand Slam VDL / Cardento
M: Cornelia / Eldorado Van De Zeshoek
K029684 616009510151816/A0003820S
61.

224

CORCON HOL GER 2010 wałach gniada/168 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Vametta / Contender
K030670 DE421000167810
62.

231

CORD-M SP POL 2015 Wałach siwa/166 F: Correro / Claudio
M: Clarissa-P / Che Guevara L
K027957 616009690066715
63.

259

CORTADO TRAK POL 2017 wałach kara/166 F: Eloquent /
M: Cabota /52
brak 616007060136617
64.

65

COTTON BOY WESTF POL 2013 wałach gniada/170 F: Cotton Club / Cantus
M: La Le Lu / Landstreicher
K027123 DE441411002013
65.

274

CRAZY FIRE SP POL 2017 wałach siwa/168 F: Olimpic Star / Olympic Fire
M: Caprice / Ciacomo
K031326 616009670099817/A0022736S
66.

237

DAKATO GOLD M SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Dalia / Cancoon
K027135 616009640020315
67.

100

DAKOTA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Delta I / Turbud Quirinus
K027131 616009640077215 616098200193425
68.

96

DARK PEARL M SP POL 2015 klacz kara/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Destiny / Qumball
K027494 616009690020315
69.

2

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 wałach ciemnogniada/178 F: Sam R /
M: Whitney V / Abke
K022875 528003200809086
70.

148

DE LORCHE BH WLKP POL 2016 ogier siwa/169 F: Tjungske / Carthago Z
M: Dromanusa BH / Romanus
K029893 A0014853S
71.

108

DIAMOND W SP POL 2015 wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Dykcja / Cordial
K027197 6160096670043415
72.

102

DIANDRO RED WINE OS POL 2013 wałach gniada/168 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Zarah-DKG / Chepetto
K025675 DE418182545513
73.

122

DIARADO’S DREAM OLD GER 2013 ogier gniada/168 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Stakkara / Stakkatol
K023500 DE418185040313
74.

90

DIE KLEINE LADY WĘG. PÓŁKR. HUN 2009 klacz biała/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
K020311 HUNKMF092440220
75.

249

DIGISPORT CONTANGO HAN POL 2011 wałach gniada/175 F: Concetto /
M: Digisport Callista /
K034674 DE431310036811
76.

135

DIMPLE OLD POL 2009 ogier gniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
K015243 DE418180155809 104WI94
77.

211

DINDEPENDENT Z ZANG BEL 2013 wałach siwa/170 F: Dallas VDL (ex Indouglas VH) / Douglas
M: Noerien / Julio Mariner
K025898 056015Z55615213
78.

183

DIOR V KWPN NED 2008 ogier skarogniada/173 F: Indoctro / Capitol I
M: Leslie / Garanco
K018748 5282003000808987
79.

168

DISNEY AES POL 2017 klacz gniada/173 F: Torado / Morado
M: Dżungla / Snow Kid
K032312 826002170883780
80.

166

DONNA NEVA S SP POL 2015 klacz kasztanowata/167 F: MJT Nevados S sp/ Calvados Z
M: Donwelta S sp/ Weltstein han.
K027377 616009520037315
81.

252

DORRYT SP POL 2014 ogier gniada/170 F: Moravia /
M: Down Girl / Power Prince
K025794 616009670089214
82.

97

DOUBLE DIAMOND ''M SP POL 2015 wałach gniada/164 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Dolores / Elvis
K027500 616009690020215
83.

115

DYLANO M KWPN NED 2008 wałach gniada/168 F: Cantos / Contender
M: Kalibra / Ulster
K014233 528003200800858
84.

279

EDY M OLD GER 2017 ogier gniada F: Etoulon / Toulon
M: Hanna Obolensky M / Cornet Obolensky
K032515 DE433330413717 107OQ45
85.

214

ELEAR SP POL 2013 wałach gniada/176 F: Solaris /
M: Ella Fama / For Leo
K028864 616009520106713
86.

73

ELOKWENCJA M SP POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Elegancja M / Faust Z
K026816 616009690067814
87.

212

EMICA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
K021950 616009690017212
88.

94

EMILIA OLD POL 2017 klacz gniada/152 F: Emerald van het Ruytershof / Diamant de Semilly
M: Classic Lady / Cassini I
K033892 DE418180181017
89.

276

ENJOY-BE klacz F:
M:
90.

146

EPIKA SP POL 2016 mare chestnut/169 F: Emir R / Colman
M: Erupcja / Carambole
K030457 A0003883S
91.

113

ERRANTO KWPN NED 2009 wałach gniada/173 F: Warrant / Numero Uno
M: Pirona / Jackson
K033524 528003200901330
92.

213

ESCUELA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/* F: Conthargos / Converter
M: Escoveta / Dounba
K026309 616009580271714
93.

74

ETIUDA M SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Elegancja M / Faust Z
K027081 616009690055313
94.

196

FABIAN J Z Z BEL 2012 wałach kara/170 F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
K023793 056015Z55804012
95.

157

FERRARI K KWPN NED 2010 wałach gniada/164 F: Cardento / Capitol I
M: Wikita K / Corland
K017815 528003201005693
96.

280

FLASH BLUE B KWPN NED 2010 wałach gniada F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
K024541 528003201002887 106AW17
97.

45

FOUDRE-WM NIEM.SPORT. POL 2014 wałach kasztanowata/175 F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Fortissima / Lewinski
K031262 DE455870278814
98.

143

FUERTE FERRERO CZES.GORAC. CZE 2017 ogier siwa/167 F: Caruso / Caretino
M: Furetta / Landjunge
K032632 000091157
99.

258

GABONA SP POL 2015 klacz skarogniada/165 F: Bolshoi / Favoritas
M: Gladiola / Widam
K032616 616009610052915
100.

223

GACARLA VDL KWPN NED 2011 klacz ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Bacarla VDL / Indoctro
K030245 528003201110593
101.

204

GENF BWP POL 2006 wałach gniada/170 F: Cadillac Van De Helle / Corrado I
M: Kannelle Z / Kannan
K011089 BELW256905BWP
102.

241

GILLENIA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/168 F: Quality Time / Quantum
M: Celine / Padinus
K033303 528003201100469
103.

82

GIPSY KING - A SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
104.

145

GLORY OF SPECIAL AES POL 2016 klacz gniada/175 F: I'm Special De Muze / Emerald van't Ruytershof
M: Gejsza L / Quidamo
K033014 826002160881425
105.

68

GOETHE SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Ulco / Voltaire
M: Grease / Graf Top
K020101 POL009670011609
106.

164

GOLD QUESTER SP POL 2014 wałach gniada/- F: Qulester / Quinar
M: Goldmara / Maram
K026610 616009690059514
107.

58

GOOD FELLOW SP POL 2011 wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Garantine / nn
K021887 616009690138711
108.

256

GRAF WLKP POL 2018 wałach gniada/170 F: Santos /
M: Groteska / Tjungske
K034635 616007610070718
109.

221

GVERDI SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Grenada / Abke
K026780 616009610012915
110.

254

GWIAZDA SP POL 2010 klacz gniada F: Contendel L / Contender
M: Gaja / nn
K025893 616009680072610
111.

233

HELLUM H&H KWPN NED 2012 wałach gniada/175 F: Charisma / Stakkato
M: Chique HBC / Numero Uno
K026725 528003201201361
112.

189

HEVANTOS KWPN NED 2012 wałach siwa/167 F: Levantos II / Liostro
M: Levantos II / Liostro
K030394 528003201209202
113.

109

HI DIARADO NIEM. SPORT. GER 2013 ogier skarogniada/168 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Sardynia / Wantoz
K022620 DE456570175613
114.

225

HIGH BOOTS D'IVE Z ZANG BEL 2015 ogier kasztanowata/165 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Delilah D'ive Z / Darco
K028197 056015Z55762715
115.

244

HIMEQUYL SP POL 2013 wałach kasztanowata/173 F: Imequyl / Luron
M: Hurghanda / Barnaba
K024439 616009550000813
116.

200

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
117.

57

ICE-AGE H KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/180 F: Kannan / Voltaire
M: Maya X / Contender
K023230 528003201307315 105XP65
118.

81

IMPALA 47 OLD GER 2015 klacz kasztanowata/168 F: I'm Special De Muze / Emerald Van Het Ruytershof
M: La Spumante / Lordanos
K033791 DE418186869315
119.

247

INSIGNIA WLKP POL 2016 klacz gniada/162 F: Le Voltaire /
M: Istar / Mariensztat
K034829 616007680005216
120.

281

INTURIDO KWPN HOL 2013 ogier gniada F: Zambesi / Heartbreake
M: Bailey / Verdi
K024010 528003201305488 106CN18
121.

128

INVESTMENT KWPN NED 2013 wałach siwa/172 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Souplesse / No Limit
K034941 528003201304138
122.

257

IPANEMA HOL POL 2016 klacz gniada/167 F: Somersby /
M: El Centa / Cento
K034554 DE421000711816
123.

89

IRON MAN KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/167 F: Nonstop / Darco
M: Wendolyn / Lupicor
K033216 528003201309659
124.

119

IRONMAN KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/172 F: Babalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Alberdine v. Vlaswinkel / Tangelo Van De Zuuthoeve
K024388 528210002969233
125.

93

IROS KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/- F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
K025245 528003201309097
126.

170

JACOBSON KWPN NED 2014 wałach siwa/159 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Platina / Caretino
K026052 528003201404931
127.

265

JACUZZY BWP POL 2009 wałach skarogniada/161 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Fantasy / Warkant Van't Gestelhof
K023938 056002W00294905
128.

245

JANTAR-W MŁP POL 2016 ogier gniada/173 F: Jurand / Arcus
M: Jugla / Przedświt XIII-4
K029738 A0005589S
129.

117

JAVENDA KWPN NED 2014 klacz gniada/166 F: Harley VDL /
M: Avenda De Revel / Quidam De Revel
K033526 528003201405945
130.

87

JEWEL KWPN NED 2014 klacz gniada/168 F: Envoy / Numero Uno
M: Danieta / Zirocco Blue VDL
K028634 528003201406450
131.

125

KALIFA SRH KWPN NED 2015 klacz gniada/175 F: Toulon / Heartbreaker
M: Cinderella / Clinton
K031817 528003201500522
132.

194

KALYPSO VAN HET LINDEHOF BWP BEL 2010 wałach gniada/164 F: Dalton Van Het Lindehof / Bon Ami
M: Dalton van het Lindehof / Bon Ami
K028317 056002W00297676
133.

216

KAPSONES W KWPN POL 2015 ogier siwa/178 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Evanorella / Carambole
K027235 528003201500685
134.

201

KEEN TO ROCK KWPN NED 2015 klacz gniada/167 F: E-Star /
M: Rockella S /
K028812 -
135.

67

KING COLLIN HOL POL 2017 wałach gniada/166 F: Kingsroad /
M: Catolica / Cassini
K033123 276020000601101
136.

80

KLIVIA NIEM. SPORT. POL 2017 klacz gniada/172 F: Cornfire /
M: Kolonia / Limasol
K033305 DE456560371117
137.

181

KOMBOY HAN GER 2015 wałach kasztanowata/173 F: Carrera VDL / Cardento
M: Carrera VDL / Cardento
K027027 528003201503361
138.

193

KREMONA DSP POL 2012 klacz siwa/169 F: Laspari / Levisto
M: Krymka / Elliot
K023410 DE456570196512
139.

229

LADY MILLION KWPN NED 2016 klacz siwa/167 F: Emir R /
M: m / Orame
brak -
140.

121

LAUDATOR SP POL 2017 wałach gniada/175 F: Elvaro / Calvaro Z
M: LG. Zarah R6 / Lasino
K031971 A0008632S
141.

174

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 wałach ciemnogniada/- F: Game-Boy D'10 / Winningmood van de Arenber
M: Nastaja / Voltaire
K022386 056002W00299716
142.

138

LAZINO HOL GER 2011 ogier skarogniada/172 F: Lasino / Landgraf I
M: R-Castellina / Castellini
K019375 DE421000580411
143.

34

LEGROS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Lizystrata L / Player
K026032 616009550000713
144.

178

LIKE A DIAMOND JR KWPN BEL 2016 wałach gniada/- F: Cohinoor VDL / Cornet Obolensky
M: Ulrite VDL / Ahorn
K031386 528003201607206
145.

71

LORETTA SP POL 2006 klacz gniada/165 F: Lorio / Loredo
M: Letycja / Efez
K011332 616009640062306
146.

230

LOUK HBC KWPN NED 2016 wałach siwa/164 F: Alicante HBC / Casall
M: Vorella / Cantos
K032046 528003201603259
147.

275

ŁAJKA II ŚLĄSKA POL 2009 Klacz gniada F: Basza /
M: Łezka /
K017654 POL008670025509
148.

199

MA BELLE ROCKELLA KWPN NED 2017 klacz siwa/170 F: Golden Dream / Zirocco Blue VDL
M: Rockella-S / Little Rock
K032940 528003201710433
149.

62

MACHO SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Tjungske / Carthago Z
M: Morena / Carry Son
K027147 616009610053515
150.

50

MACLAREN SP POL 2014 wałach gniada/163 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
151.

271

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada F: Czumak / Bujak
M: Mazda / Hataman
K022061 POL009610247207
152.

198

MAJESTIC ROCK KWPN NED 2017 wałach siwa/170 F: Chapeau TN / Clearway
M: Rockella-S / Little Rock
K033314 528003201710434
153.

238

MALAGA KM POL 2007 klacz bułana/mk:145 F: Grafos / Epos
M: Grażka / Alkierz
K012151 616013661923807
154.

56

MARCELLO-P SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Corvallo /
M: Maxsima - P / Corleone Z
K031351 616009670016715
155.

284

MARCO POLP HOL POL 2013 wałach skarogniada F: Mylord Carthago / Carthago
M: Pilotin / Esteban
DE421000600513 106KF97
156.

163

MATCHO KWPN NED 2017 ogier gniada/164 F: Heineken VDL / Zirocco Blue VDL
M: Farly W / Canabis Z
K032783 528003201710135
157.

152

MAVADO SP POL 2018 ogier kara/167 F: Dominator 2000 Dominator / Dimant De Semilly
M: Mavanda / Vandamme
K034457 616098200107685
158.

150

MAVANDA SP POL 2012 klacz gniada/167 F: Vandamme / Guidam
M: Makabi / Maram
K020808 616009530174612
159.

153

MAXIMUS SP POL 2013 wałach skarogniada/172 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dream Girl / Rhytmus
K024723 616009660670013
160.

197

MAYROCK KWPN NED 2017 wałach kasztanowata/172 F: Golden Dream / Zirocco Blue VDL
M: Rockella-S / Little Rock
K032941 528003201710432
161.

99

METAXA SP POL 2015 klacz gniada/171 F: Nimmerdor I / Nimmerdor
M: Metallica / Faust Z
K030897 616009690046515
162.

85

MIDNIGHT STAR BWP POL 2012 Klacz gniada F: Scendix / Stakkato
M: Bodeste I / Feridoon
K022980 056002W00300749
163.

186

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
K022027 056002W00301556
164.

228

MONACO SP POL 2017 wałach siwa/170 F: Castle Rock /
M: Mon Amour / Johnny Boy II
K032260 616009610085017
165.

155

MONT BLANC P Z ZANG POL 2016 wałach siwa/176 F: Mont Blanc C / Cornet Obolensky
M: Dixi Z / Denver
K032443 056015Z55877116
166.

124

MONTGOMERY W KWPN POL 2017 wałach gniada/165 F: Dakar VDL / Cardento
M: Eranna / Numero Uno
K030678 528003201707354
167.

210

MUSTANG KWPN NED 2017 wałach ciemnogniada/164 F: El Salvador / Vigaro
M: Balerina / Contendro II
K033795 528003201703435
168.

112

MY BLUE KW KWPN NED 2017 wałach gniada/169 F: Great Blue / / Plot Blue
M: Bodea KW / Indoctro
K031229 528003201703039
169.

130

MYCATOKI VAN HET GEVAHOF BWP BEL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Catoki / Cambridge
M: Joy van't Gevahof / Cardento
K033407 056002W00313983
170.

95

NAOMI SP POL 2012 klacz gniada/166 F: Cassilio / Cassini I
M: Norma / Empik
K021215 616009690079212
171.

139

NELKE VAN HET ZONNEHOF BWP BEL 06.05.2013 klacz gniada/166 F: Cayenne Van De Heffinck / Cassiano
M: Wynette / Orlando
K033186 056002W00305167
172.

159

NIGIRI HAN POL 2015 klacz gniada/- F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Carmen / Cento
K029127 DE431316790915
173.

263

NO NONSENSE VAN ORSHOF AES GER 2013 wałach siwa/168 F: Drako / Quick Star
M: Diavola Van Orshof / Perhaps
K033758 826002130873345
174.

55

OGANO DU ROUET NIEM. SPORT. GER 2017 ogier kasztanowata/170 F: Ogano Sitte / Darco
M: Baghira De Rouet / Balou DU Rouet
K034872 DE451510083717
175.

208

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
K018730 616007680003111
176.

218

OLYMPUS G NIEM. SPORT. POL 2017 wałach siwa/175 F: Olympic Star / Olympic Fire
M: Rivalina / Carenzo
K031323 DE481810093717
177.

64

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
178.

76

OZZY SP POL 2010 wałach gniada/- F: Quaide Cassini / Cassini I
M: Olibobik / Louis
K025234 616009690127910
179.

268

PANQUIDAM SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Quite Donaldson / Quidam De Revel
M: Panja / Poet
K024070 616009661495212/A0014846S
180.

156

PASSIER P SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Maaik / Equador
M: Pilgrim Star / Aquamarin
K032442 A0003182S
181.

203

PENNY LANE HAN GER 2012 klacz jasnokasztanowata/175 F: Perigueux / Perpignon
M: Proconda / Provider
K024572 DE 431314305612
182.

220

PHIDDICH VAN HET HERTENROOI BWP BEL 2015 wałach gniada/163 F: Jaguar E Type vd Vlasbloem / Emerald van't Ruytershof
M: Aubade van Utsenaken / Power Light
K032892 056002W00310862
183.

251

PLUTO 75 WESTF GER 2011 wałach ciemnogniada/160 F: Plot Blue / Mr Blue
M: Iris / Achill Libero H
K032974 DE441410475511
184.

235

PONIATOWSKI SP POL 2014 wałach gniada/176 F: Talent Charboniere / Diamant de Semilly
M: Petersburg / Burggraaf
K026797 616009610002514
185.

262

PROWOKACJA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Hiacynt / Aravel-Waro
M: Parada / Halif
K034544 616009520020912
186.

182

QUAIDO HAN GER 2009 wałach siwa/167 F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Punkerin / Picard
K016407 DE431312313609
187.

86

QUAIRO Slov. Gorącokrwista SVK 2016 wałach gniada/172 F: Quick Lauro Z / Quick Star
M: Cascada M / Celano
K030430 703002782114416
188.

126

QUICK FLOWER AES POL 2013 klacz gniada/170 F: Quickstar / Galoubet A
M: C Flower Z / Cassini II
K033810 826002130871576
189.

66

QUIDAMS DUKE HOL POL 2011 wałach siwa/165 F: Quidams Rubin / Quidam de Revel
M: Zarin Calica / Calico
K020318 DE421000533311
190.

83

QUINNA 2 OLD GER 2008 klacz gniada/168 F: Carlucci / Contendro I
M: Quidam's Girl / Quidam's Rubin
K031475 DE418181342708
191.

192

RAFAEL OLD POL 2015 wałach kara/174 F: Ron William / Rohdiamant
M: Ginger / Ulco
K034307 DE433330901015
192.

246

RINGO WLKP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Farmer /
M: Ratafia / Lascadell
K032621 616007640073314
193.

111

RINGO VAN HET MOLENHOF BWP BEL 2017 wałach gniada/173 F: Canturano / Canturo
M: Donka A / Emilion
K031230 056002W00315959
194.

266

ROBIN VAN STROKAPELLEKEN BWP BEL 2017 ogier kasztanowata/170 F: Fly / Kashmir Van Schuttershof
M: Himalaja Van Strokapelleken / Colman
K034736 056002W00316317
195.

134

ROMANUS N WLKP POL 2008 wałach kasztanowata/- F: Ratrak / Trawant
M: Ropucha K / Ariados
K020445 POL009610198608
196.

59

ROSA CALIA M SP POL 2013 klacz kara F: Cassilio / Cassini I
M: Rosa M / Faust Z
K024657 616009690055113
197.

202

RUFUS SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Salamon / Darco
M: Rolemma / Emar
K027921 616099530112815
198.

195

SANDMAN OLD GER 2013 wałach gniada/172 F: Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
K023594 DE418180071513
199.

217

SANDRO OF CHIN HOL POL 2016 wałach gniada/175 F: Sandro Boy / Sandro
M: Emilia Of Emilia of Chin / Chin Champ
K029261 DE421000157716
200.

267

SCARTO II SP POL 2014 wałach gniada/166 F: Rammstein /
M: Sawannah /
K028536 616009630058814
201.

177

SENQUEST SP POL 2015 wałach gniada/- F: Qulester / Quinar
M: Seniora / Rytm
K028408 616009690063615
202.

226

SHADOWFAX 111 BWP BEL 2012 wałach siwa/167 F: Der Senat 111
M: Volivia / Tangelo van de Zuuthoeve
K034822 056002W00302500
203.

282

SHANGRILA P Z ZANG POL 2017 wałach gniada/162 F: Stakkato Gold /
M: Comicana Z /
brak 056015Z55384517
204.

49

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
K021797 056015Z55644611
205.

154

SHUGARKA LTUWB LTU 2012 klacz kasztanowata/165 F: Shandor 34 / Singular Joter
M: Palet-P / Le Mans
K030583 LTU005170128112
206.

215

SKATO HAN POL 2015 wałach gniada/169 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Quines / Quintender
K029966 DE431318306415
207.

84

SMART AND CLEVER 3 HAN GER 2014 wałach gniada/168 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Ever So Clever / Embassy I
K033255 DE431310154114
208.

165

SONET SP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quinnus III / Quidams Rubin
M: Sofia / Quamiro
K016697 616009610059410
209.

101

SORENTO SP POL 2014 wałach gniada/167 F: Bolshoi / Favoritas
M: Somatina M / Qulester
K031000 616009610071914
210.

60

SWEETHEART OLD GER 2014 klacz gniada/167 F: Lyjanero / Landos
M: Stacia / Stakkato Gold
K031234 DE418180031314
211.

173

SYRIUSZ M SP POL 2007 wałach ciemnogniada/170 F: So In Love / Calvados
M: Sylwia / Fanimo
K013184 POL009690046307
212.

175

SZULER SP POL 2010 ogier ciemnogniada/- F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K019540 616009540018610
213.

240

T.GOLD QUIDAME II Z ZANG POL 2014 klacz gniada/170 F: Tangelo vd Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K028917 056015Z55759414
214.

239

T.GOLD QUIDAME Z ZANG POL 2013 klacz gniada/165 F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K018902 056015Z55850113
215.

116

TAJNA TS POL 2016 klacz kasztanowata/164 F: Hush Hush / Echo Van't Spieveld
M: Tamiza / Landjonker S
K028979 616999680051716
216.

261

TAVADOS SP POL 2017 ogier siwa/169 F: MJT Nevados S / Calvados Z
M: Tajlandia / Landor
K032251 A00091625
217.

103

TSINGTAO L WESTF POL 2013 wałach skarogniada/169 F: Spiderman / Satisfaction I
M: Galina / Grandilot
K022800 DE441410365213
218.

278

TURBUD RUBIN SP POL 2048 ogier kasztanowata F: Lord Liberator / Littorio
M: Turbud Ironia / Turbud Tempo
K034115 616009670094618
219.

185

U2 HOL GER 2013 ogier siwa/170 F: Untouchable / Hors La Loi 2
M: N-Casablanca hol. / Cassini I hol.
K028551 DE421000702813
220.

207

ULOTKA-K SP POL 2011 klacz siwa/173 F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
K018808 616009610009711
221.

151

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 wałach kasztanowata/175 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
K011640 08110466
222.

162

VENUS HOL GER 2010 klacz gniada/165 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Vendetta / Caretino
K019454 DE421000505910
223.

118

WESTFALIA L WESTF GER 2013 klacz gniada/172 F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
K022801 DE441410800213
224.

272

WODZIREJ WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/179 F: FUNT
M: WANILIA
brak 616007600012312
225.

114

ZILENA AES GER 2015 klacz siwa/173 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Terena / Candillo
K029817 826002150874140
226.

264

ZIN'GALERIANI SP POL 2015 ogier gniada/178 F: inedine / Guidam
M: Aukelien /
K032620 616009670115415
Rider Club
Competition
Prize
Babczyńska Małgorzata BPK (SLA)
475
625
SUM:
1100.00
Błaszczak Julia SKJ Red Team
19
247
1040
SUM:
1306.00
Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
19
SUM:
19.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
19
19
SUM:
38.00
Dżugaj Wiktoria BPK (OPO)
19
SUM:
19.00
Gozdek Krzysztof KS Adamietz
88
320
14
SUM:
422.00
Grygier Zuzanna KS Jumping Events Poznań
140
SUM:
140.00
Grzęda Klara St. Warszawski KJ
14
SUM:
14.00
Hilla Martyna KJ Okoły
50
SUM:
50.00
Hubanov Viktor KS SYDOW Riding Team
14
25
14
56
SUM:
109.00
Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
112
SUM:
112.00
Janiszewska Lena JKS Salio Besiekierz Rudny
50
SUM:
50.00
Jendrośka Adrianna KJ Partynice
19
SUM:
19.00
Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
380
176
224
400
SUM:
1180.00
Karpisz Michaela St. KJ Preria Wilkowice
380
SUM:
380.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
550
88
190
88
190
22
14
SUM:
1142.00
Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
19
SUM:
19.00
Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice
25
SUM:
25.00
Kozakiewicz Paulina KS Sydow Riding Team
76
875
176
SUM:
1127.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
352
2000
247
320
14
25
35
SUM:
2993.00
Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku
14
325
SUM:
339.00
Langer Kaja KJK Romico Żywiec
800
SUM:
800.00
Larkowski Wiktor LKJ Moszna
14
56
100
100
SUM:
270.00
Luksa Agnieszka KJ Okoły
280
SUM:
280.00
Łącka Michalina BPK (MAZ)
200
SUM:
200.00
Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
14
182
SUM:
196.00
Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec
19
14
19
35
SUM:
87.00
Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski Jakubowice
14
250
100
150
SUM:
514.00
Murdzia Seweryn BPK (PKA)
280
182
19
SUM:
481.00
Murdzia Seweryn BPK (PKA)
140
SUM:
140.00
Musiał Nina KJ Podkowa Gruszczyn
56
SUM:
56.00
Nawrocka Roksana BPK (LOD)
19
140
SUM:
159.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
100
19
14
25
SUM:
158.00
Paluch Martyna JKS Contendros Barlinek
76
SUM:
76.00
Parkitny Maximilian KJ Maximus Kowary
25
352
14
19
SUM:
410.00
Pietraszko Kaja KJK Romico Żywiec
455
14
SUM:
469.00
Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
100
150
SUM:
250.00
Przybylska Zuzanna BPK (WIE)
25
SUM:
25.00
Pszowski Kevin KJ Jumping Team Brynica
150
76
SUM:
226.00
Rudzka Paulina Kielecki KJ
14
350
SUM:
364.00
Sawicka Paulina St. J Baborówko
350
350
SUM:
700.00
Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
280
440
550
640
SUM:
1910.00
Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
475
SUM:
475.00
Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
14
25
SUM:
39.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
304
700
440
19
35
SUM:
1498.00
Suska Juliana KS Euro Holding
14
19
88
SUM:
121.00
Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
76
SUM:
76.00
Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
152
152
140
SUM:
444.00
Szynkolewska Agnieszka KJ Trachy Sośnicowice
112
SUM:
112.00
Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
14
SUM:
14.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
304
224
500
25
SUM:
1053.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
220
220
1600
1280
56
SUM:
3376.00
Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
286
22
SUM:
308.00
Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
560
SUM:
560.00
Zawadzka Eliza Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
19
286
SUM:
305.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nina
SKJ Beckersport Laszczki
2022-08-05
1
2022-08-06
1
2022-08-06
1
Artymowicz Hubert
KJ Rock Horses Warszawa
2022-08-05
19
2022-08-06
1
2022-08-06
1
Babczyńska Małgorzata
BPK (SLA)
PLUTO 75 (251)
2022-08-06
29
2022-08-06
1
475
2022-08-07
1
625
Błaszczak Julia
SKJ Red Team
2022-08-05
18
19
2022-08-06
4
247
2022-08-07
21
2022-08-05
43
2022-08-07
4
1040
Boćkowska Nadia
BPK (MAZ)
2022-08-05
1
2022-08-05
16
2022-08-06
26
2022-08-06
8
2022-08-05
64
2022-08-06
37
2022-08-07
33
2022-08-06
20
2022-08-05
5
2022-08-05
6
2022-08-05
38
2022-08-06
21
2022-08-06
35
2022-08-07
55
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
CASALLINA (131)
2022-08-05
1
2022-08-05
13
2022-08-06
1
2022-08-06
12
2022-08-05
4
2022-08-05
28
2022-08-06
23
2022-08-06
16
2022-08-07
27
Brelinska Amelia
Atena Ostrzeszów
2022-08-05
1
2022-08-05
22
2022-08-06
5
2022-08-07
1
2022-08-07
1
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
LAZINO (138)
2022-08-05
21
2022-08-06
27
2022-08-07
2022-08-05
21
2022-08-06
35
2022-08-07
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
ALMQUIST (136)
2022-08-05
16
2022-08-06
11
2022-08-07
14
C BAS (137)
2022-08-05
16
19
2022-08-06
21
2022-08-07
12
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
2022-08-05
1
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2022-08-05
70
2022-08-06
51
2022-08-07
32
2022-08-05
13
19
2022-08-06
14
19
2022-08-07
41
Cieślińska Nina
JKS Fer Więckowice
2022-08-05
56
2022-08-06
20
2022-08-07
18
2022-08-05
61
Dziuba Anna
KJ Sielanka Warka
MAVANDA (150)
2022-08-05
48
2022-08-06
33
2022-08-07
31
2022-08-05
39
2022-08-06
MAVADO (152)
2022-08-05
1
2022-08-05
28
2022-08-06
1
2022-08-06
26
Dżugaj Wiktoria
BPK (OPO)
2022-08-05
54
2022-08-05
68
2022-08-06
2022-08-06
13
19
2022-08-07
23
2022-08-05
1
2022-08-06
26
2022-08-06
35
2022-08-05
1
Epting Zofia
KS SYDOW Riding Team
2022-08-04
2022-08-05
48
2022-08-06
46
2022-08-07
47
Ferenc Zofia
BPK (MAZ)
ANTYLYA (250)
2022-08-05
14
2022-08-05
2022-08-06
45
2022-08-07
51
Frąckowiak Martyna
SKJ Optima
OZZY (76)
2022-08-05
12
2022-08-05
2022-08-06
17
2022-08-06
55
2022-08-07
Gębicka Julia
BPK
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
1
2022-08-06
26
Gillmaier Julia
Konie Sportowe Gillmaier
2022-08-05
26
2022-08-05
14
2022-08-06
6
2022-08-06
11
2022-08-07
Goncerzewicz Maja
KJ Atena Ostrzeszów
CASHMERE (234)
2022-08-05
10
2022-08-05
22
2022-08-06
2022-08-07
1
2022-08-07
10
Gozdek Krzysztof
KS Adamietz
2022-08-05
7
88
2022-08-06
13
2022-08-07
7
320
2022-08-05
17
14
2022-08-05
23
2022-08-06
24
2022-08-07
21
OLYMPUS G (218)
2022-08-05
1
2022-08-05
18
2022-08-06
34
2022-08-06
4
2022-08-07
2
Grygier Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
EMICA (212)
2022-08-05
40
2022-08-06
5
140
2022-08-07
33
2022-08-06
31
ESCUELA (213)
2022-08-05
1
2022-08-06
1
2022-08-05
1
2022-08-06
1
ENJOY-BE (276)
2022-08-05
1
2022-08-05
28
2022-08-06
1
2022-08-06
Grzęda Klara
St. Warszawski KJ
2022-08-05
4
2022-08-05
35
2022-08-06
14
14
2022-08-07
30
Gut Magdalena
LKJ Moszna
AMAT M (72)
2022-08-05
43
2022-08-06
27
2022-08-06
22
2022-08-07
54
Guziuk Adrianna
Tuszyński KJ Garbówek
SCARTO II (267)
2022-08-05
60
2022-08-06
43
2022-08-07
48
Hercog Belinda
Tuszyński KJ Garbówek
DISNEY (168)
2022-08-05
8
2022-08-06
29
2022-08-06
34
2022-08-07
36
Hilla Martyna
KJ Okoły
BARSONY (98)
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
30
2022-08-06
1
2022-08-07
METAXA (99)
2022-08-05
6
2022-08-05
55
2022-08-06
3
50
2022-08-06
44
2022-08-07
28
Hubanov Viktor
KS SYDOW Riding Team
2022-08-05
11
2022-08-05
65
2022-08-06
12
14
2022-08-07
9
25
2022-08-05
12
14
2022-08-06
7
56
2022-08-07
25
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
2022-08-05
22
2022-08-06
33
2022-08-06
44
2022-08-07
35
2022-08-05
61
2022-08-06
6
112
2022-08-06
26
2022-08-07
30
Janiszewska Lena
JKS Salio Besiekierz Rudny
CONWAY H (171)
2022-08-05
3
50
2022-08-05
2022-08-06
26
2022-08-06
52
2022-08-07
26
Janusz Małgorzata
St. KJ Tradycja Siedlnica
CHARISA (253)
2022-08-05
1
GWIAZDA (254)
2022-08-05
28
2022-08-05
28
2022-08-06
Jarocka Zuzanna
Tuszyński KJ Garbówek
2022-08-05
49
2022-08-06
22
2022-08-07
37
Jasikowska Sandra
JKS Melloni Horses
ELEAR (214)
2022-08-05
2022-08-06
14
2022-08-07
8
2022-08-05
1
2022-08-06
14
2022-08-07
13
Jendrośka Adrianna
KJ Partynice
2022-08-05
13
19
2022-08-05
13
2022-08-06
2022-08-07
22
Jendryk Nicole
JKS Lauden
INSIGNIA (247)
2022-08-07
2022-08-07
Jończyk Łukasz
KJ Sielanka Warka
RUFUS (202)
2022-08-05
2
380
2022-08-05
6
176
2022-08-06
32
2022-08-07
36
TAVADOS (261)
2022-08-05
23
2022-08-06
3
224
2022-08-07
3
400
Kantarowicz Marcin
KJ Pawlak Equestrian
DORRYT (252)
2022-08-06
1
2022-08-06
2022-08-07
10
2022-08-07
8
Karpisz Michaela
St. KJ Preria Wilkowice
BRIANCE (91)
2022-08-05
46
2022-08-06
2
380
2022-08-06
2022-08-07
Kisilewicz Aleksandra
KJ Picador Dziuplina
KLIVIA (80)
2022-08-05
1
2022-08-05
35
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
1
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
DAKOTA (100)
2022-08-05
62
2022-08-06
50
SORENTO (101)
2022-08-05
46
2022-08-06
31
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
MONACO (228)
2022-08-05
37
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
VENUS (162)
2022-08-05
49
2022-08-06
25
MATCHO (163)
2022-08-05
20
2022-08-05
7
2022-08-06
24
2022-08-05
66
2022-08-05
53
2022-08-06
SONET (165)
2022-08-05
1
550
2022-08-06
8
88
2022-08-05
5
190
2022-08-05
8
88
2022-08-06
5
190
COLETTE (167)
2022-08-05
15
2022-08-06
9
22
CHARISA (253)
2022-08-05
38
2022-08-06
18
2022-08-05
2
2022-08-06
10
ARIBA (270)
2022-08-05
50
2022-08-05
54
2022-08-06
15
MACZO (271)
2022-08-05
24
2022-08-05
33
2022-08-06
9
14
Komornicka Melania
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2022-08-05
44
2022-08-06
7
SANDMAN (195)
2022-08-05
58
2022-08-06
2022-08-07
52
Komperda Renata
KJ Ślęża Wrocław
RINGO (246)
2022-08-06
26
2022-08-06
21
2022-08-07
2022-08-07
15
Kostrzewa-Artymowicz Klara
KJ Rock Horses
2022-08-05
11
19
2022-08-06
36
2022-08-07
43
Koza Łukasz
KJ Trachy Gliwice
2022-08-05
32
2022-08-05
10
2022-08-06
13
2022-08-06
15
2022-08-07
15
25
MUSTANG (210)
2022-08-05
25
2022-08-05
8
2022-08-06
25
2022-08-07
50
2022-08-05
31
2022-08-05
20
2022-08-06
18
2022-08-07
20
Kozakiewicz Paulina
KS Sydow Riding Team
2022-08-05
24
2022-08-06
12
2022-08-07
2022-08-05
7
76
2022-08-07
1
875
2022-08-06
6
176
Koziarowska Natalia
KJ Strzała Krubiczew
HEVANTOS (189)
2022-08-05
57
2022-08-06
40
2022-08-07
40
2022-08-05
34
2022-08-06
39
2022-08-07
34
ANTINA (191)
2022-08-05
Kreutzer Andrea
KJ Stajnia Bukowiec
MACHO (62)
2022-08-05
30
2022-08-06
30
2022-08-07
32
Król Maria
UKS Primo Horse Club Podłęcze
2022-08-05
2022-08-06
48
2022-08-06
14
2022-08-07
Kruś Martyna
JKS Fer Więckowice
2022-08-05
9
2022-08-05
68
2022-08-06
2022-08-06
41
2022-08-07
56
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2022-08-05
10
2022-08-06
3
352
SZULER (175)
2022-08-05
22
2022-08-07
1
2000
2022-08-05
26
2022-08-06
21
2022-08-07
14
2022-08-05
4
247
2022-08-07
8
320
CORCON (224)
2022-08-05
18
14
2022-08-06
17
2022-08-07
14
25
EDY M (279)
2022-08-05
35
2022-08-06
9
2022-08-05
27
2022-08-06
16
2022-08-07
10
35
Kubiak Grzegorz
KJ Łąck przy SO w Łącku
2022-08-05
47
2022-08-06
10
14
2022-08-06
42
2022-08-07
4
325
Langer Kaja
KJK Romico Żywiec
BIQUEEN (78)
2022-08-04
2022-08-05
49
2022-08-05
11
2022-08-06
20
2022-08-07
5
800
Larkowski Wiktor
LKJ Moszna
2022-08-05
9
14
2022-08-06
8
56
2022-08-06
29
2022-08-07
8
100
2022-08-05
36
2022-08-05
52
2022-08-06
35
2022-08-07
7
100
Luksa Agnieszka
KJ Okoły
EMILIA (94)
2022-08-05
1
2022-08-05
17
2022-08-06
11
2022-08-06
6
2022-08-07
1
NAOMI (95)
2022-08-05
5
2022-08-06
2
280
2022-08-07
17
2022-08-05
30
AKIRA (140)
2022-08-05
1
2022-08-05
9
2022-08-06
15
2022-08-06
14
2022-08-07
4
Łącka Michalina
BPK (MAZ)
2022-08-06
51
2022-08-07
35
2022-08-06
1
2022-08-06
16
GILLENIA (241)
2022-08-05
33
2022-08-06
5
2022-08-07
6
200
Malepszy Matylda
KJ Agro-Handel Śrem
2022-08-05
43
2022-08-05
53
2022-08-06
47
2022-08-07
40
LOUK HBC (230)
2022-08-05
15
14
2022-08-05
60
2022-08-06
45
2022-08-07
24
CORD-M (231)
2022-08-05
63
2022-08-05
4
182
2022-08-06
16
2022-08-07
33
CONSENSUS (232)
2022-08-05
2022-08-06
30
2022-08-07
13
Marciniak Joanna
KJ Metpol Grodziec
2022-08-05
9
19
2022-08-06
32
2022-08-07
39
2022-08-05
11
14
2022-08-05
15
19
2022-08-05
17
2022-08-06
34
2022-08-07
9
35
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
2022-08-05
47
2022-08-05
19
2022-08-06
26
2022-08-07
17
Miętus Katarzyna
Konie Sportowe Gillmaier
CAYADA M (273)
2022-08-05
1
2022-08-05
19
2022-08-06
11
2022-08-06
11
2022-08-05
35
2022-08-05
42
2022-08-06
35
2022-08-06
22
Mikołajczyk Eryka
KJ Osadkowski Jakubowice
ERRANTO (113)
2022-08-05
39
2022-08-06
49
2022-08-06
11
14
2022-08-07
24
ZILENA (114)
2022-08-05
42
2022-08-05
24
2022-08-07
5
250
DYLANO M (115)
2022-08-05
7
2022-08-05
2
100
2022-08-06
1
150
Młodawska Karolina
KJ Maximus Kowary
GOETHE (68)
2022-08-05
17
2022-08-05
63
2022-08-06
28
2022-08-06
2022-08-07
5
GRAF (256)
2022-08-05
1
2022-08-05
28
Młynarczyk Agnieszka
BPK (MAZ)
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
25
Murdzia Seweryn
BPK (PKA)
ULOTKA-K (207)
2022-08-05
2
280
2022-08-06
4
182
2022-08-06
11
19
2022-08-07
20
Murdzia Seweryn
BPK (PKA)
2022-08-05
59
2022-08-05
4
140
2022-08-05
29
Musiał Nina
KJ Podkowa Gruszczyn
SHUGARKA (154)
2022-08-05
8
56
2022-08-06
53
2022-08-07
45
Nabiałczyk Natalia
LKJ Ostroga Opole
2022-08-05
1
2022-08-05
23
2022-08-06
1
2022-08-06
9
Nawrocka Roksana
BPK (LOD)
2022-08-06
10
19
2022-08-07
7
140
GENF (204)
2022-08-06
50
2022-08-07
15
CHENOA (205)
2022-08-05
2022-08-06
41
2022-08-07
13
2022-08-05
25
2022-08-06
23
2022-08-07
53
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
DIAMOND W (108)
2022-08-05
29
2022-08-05
15
2022-08-06
7
2022-08-07
TAJNA (116)
2022-08-05
3
2022-08-06
2
2022-08-06
2
100
JAVENDA (117)
2022-08-05
44
2022-08-06
49
2022-08-07
42
2022-08-05
67
2022-08-06
20
IRONMAN (119)
2022-08-05
9
19
2022-08-06
29
2022-08-07
2022-08-05
19
14
2022-08-06
19
2022-08-07
13
25
Paluch Martyna
JKS Contendros Barlinek
2022-08-05
23
2022-08-07
10
2022-08-06
24
IROS (93)
2022-08-05
45
2022-08-07
28
2022-08-06
7
76
Parkitny Maximilian
KJ Maximus Kowary
PASSIER P (156)
2022-08-05
41
2022-08-05
19
2022-08-06
13
2022-08-06
26
2022-08-07
12
25
FERRARI K (157)
2022-08-05
3
352
2022-08-06
22
2022-08-07
11
CAVALIM Z (158)
2022-08-05
10
14
2022-08-05
56
2022-08-06
12
19
2022-08-06
14
2022-08-07
16
2022-08-05
19
2022-08-05
1
2022-08-06
1
2022-08-06
26
2022-08-07
10
2022-08-07
1
Pasternak Natasza
LKJ Hippologia Strzegom
LORETTA (71)
2022-08-05
1
2022-08-05
15
Patron Tomasz
BPK (MAZ)
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
1
2022-08-06
26
2022-08-05
1
2022-08-05
40
2022-08-06
17
2022-08-05
64
2022-08-05
2022-08-06
47
2022-08-07
16
2022-08-06
56
2022-08-05
65
2022-08-06
36
2022-08-06
37
2022-08-07
38
Pietraszko Kaja
KJK Romico Żywiec
JEWEL (87)
2022-08-05
66
2022-08-06
34
2022-08-07
4
455
2022-08-05
32
2022-08-06
13
14
Pisarska Zuzanna
KJ Partynice Wrocław
2022-08-05
36
2022-08-05
18
2022-08-06
22
2022-08-07
2
100
2022-08-06
10
2022-08-05
21
2022-08-05
16
2022-08-06
8
2022-08-07
1
150
2022-08-06
18
Podgórski Stanisław
JKS Jaroszówka
2022-08-06
1
2022-08-06
1
Połowin Julia
KJ Maximus Kowary
2022-08-06
19
2022-08-07
15
2022-08-06
14
2022-08-07
8
Poręba Jarosław
KJ Maximus Kowary
IPANEMA (257)
2022-08-05
35
2022-08-05
28
Przybylska Zuzanna
BPK (WIE)
CHANNSETT (104)
2022-08-05
59
2022-08-06
16
2022-08-06
21
2022-08-05
24
2022-08-07
11
25
CONNY 391 (105)
2022-08-05
33
2022-08-06
23
2022-08-05
20
2022-08-07
19
Przybylski Stanisław
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
ADMIRAŁ (180)
2022-08-05
1
2022-08-05
19
2022-08-06
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
8
Pszowski Kevin
KJ Jumping Team Brynica
2022-08-05
12
2022-08-05
1
150
2022-08-06
3
2022-08-06
19
JACOBSON (170)
2022-08-05
25
2022-08-05
44
2022-08-06
32
2022-08-06
8
76
Reszka Martyna
KS Garo
CELVISTO (172)
2022-08-05
28
2022-08-06
1
2022-08-07
10
2022-08-05
19
2022-08-06
35
2022-08-07
1
Retka Krzysztof
St. Warszawski KJ
MAYROCK (197)
2022-08-05
52
2022-08-06
28
2022-08-07
43
2022-08-05
20
2022-08-06
40
2022-08-07
46
2022-08-05
1
2022-08-06
1
2022-08-06
1
Rogoża Klaudia
LKJ Hippologia Strzegom
JANTAR-W (245)
2022-08-05
40
2022-08-05
35
2022-08-06
41
2022-08-06
39
Rośkowicz Milena
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
RAFAEL (192)
2022-08-05
2022-08-05
27
2022-08-06
20
2022-08-06
1
2022-08-07
2022-08-07
1
Rośkowicz Nadia
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
KREMONA (193)
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
1
Rudzka Paulina
Kielecki KJ
2022-08-05
16
14
2022-08-06
38
2022-08-07
5
350
Rybarczyk Julia
KJ Maximus Kowary
2022-08-05
1
2022-08-05
39
2022-08-06
1
2022-08-06
20
2022-08-07
6
Sawicka Paulina
St. J Baborówko
CHIMEQUYL (161)
2022-08-05
1
350
2022-08-06
1
350
Siwek Zuzanna
KS Small Cherry Trzebnica
2022-08-05
20
2022-08-05
57
2022-08-06
12
2022-08-06
39
2022-08-07
31
Skrzyczyński Filip
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
BALOUKATO (222)
2022-08-05
27
2022-08-05
11
2022-08-06
25
2022-08-07
39
Skrzyczyński Jarosław
KJ Agro-Handel Śrem
KOMBOY (181)
2022-08-05
55
2022-08-06
17
2022-08-07
6
280
2022-08-05
13
2022-08-05
22
2022-08-06
42
2022-08-07
44
INTURIDO (281)
2022-08-05
2
440
2022-08-06
1
550
2022-08-07
6
640
Skrzyczyński Patryk
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
GVERDI (221)
2022-08-05
1
475
2022-08-06
19
2022-08-07
29
Skuza Julia
BPK (DOS)
ALHAURIN (149)
2022-08-05
1
2022-08-05
28
2022-08-06
35
2022-08-07
14
2022-08-06
23
2022-08-07
7
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
CHAGANO (35)
2022-08-05
19
2022-08-05
27
2022-08-06
15
14
2022-08-07
10
25
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
SYRIUSZ M (173)
2022-08-05
37
2022-08-06
33
2022-08-07
38
Stańkowska Zofia
BPK
2022-08-06
2022-08-06
Stasiulewicz Wiktoria
JKS Lauden
2022-08-05
41
2022-08-06
46
2022-08-07
27
2022-08-06
31
2022-08-05
37
2022-08-06
48
2022-08-07
42
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
U2 (185)
2022-08-05
9
2022-08-06
25
2022-08-05
3
304
2022-08-06
43
2022-08-07
2
700
CLAPTON (187)
2022-08-05
58
2022-08-06
2
440
2022-08-07
9
CASTELLO (188)
2022-08-05
51
2022-08-06
9
19
2022-08-07
11
35
Suska Juliana
KS Euro Holding
NIGIRI (159)
2022-08-05
14
14
2022-08-05
12
19
2022-08-06
7
88
2022-08-07
23
2022-08-05
35
2022-08-06
18
2022-08-07
12
Sydow Natalia
KS SYDOW Riding Team
2022-08-04
2022-08-05
28
2022-08-05
18
2022-08-07
19
2022-08-04
2022-08-05
41
2022-08-05
51
2022-08-06
2022-08-07
41
2022-08-05
8
76
2022-08-05
14
2022-08-06
2022-08-07
Szebysty Wiktoria
KJ Ślęża Wrocław
LEGROS (34)
2022-08-05
67
2022-08-06
54
2022-08-07
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
2022-08-05
6
152
2022-08-06
27
2022-08-07
19
JACUZZY (265)
2022-08-05
42
2022-08-06
6
152
2022-08-07
8
140
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
1
2022-08-06
1
Szrajer Marta
Kielecki KJ
HIMEQUYL (244)
2022-08-05
32
2022-08-06
28
2022-08-07
20
Szynkolewska Agnieszka
KJ Trachy Sośnicowice
MAXIMUS (153)
2022-08-05
6
112
2022-08-06
19
2022-08-07
37
2022-08-05
19
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
2022-08-05
2022-08-05
69
2022-08-05
13
14
2022-08-05
62
Tomaniewska Róża
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2022-08-05
18
2022-08-05
1
2022-08-06
1
2022-08-06
14
2022-08-07
1
2022-08-07
1
Truszko Hanna
St. Rozwoju Doliny Bystrzycy
GABONA (258)
2022-08-05
1
2022-08-05
1
2022-08-06
1
2022-08-06
40
2022-08-07
1
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
CORAZZI (142)
2022-08-05
26
2022-08-06
3
304
2022-08-07
17
2022-08-05
3
224
2022-08-06
24
2022-08-07
2
500
EPIKA (146)
2022-08-05
29
2022-08-06
18
2022-08-07
16
25
2022-08-05
31
2022-08-06
38
2022-08-07
22
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
COLINERO (120)
2022-08-05
5
220
2022-08-06
5
220
2022-08-07
2
1600
2022-08-05
12
2022-08-06
17
2022-08-07
3
1280
2022-08-05
7
56
2022-08-06
28
2022-08-07
25
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
2022-08-05
34
2022-08-05
45
2022-08-06
27
2022-08-07
49
2022-08-06
Walkiewicz Anna
KJ Platan Wrocław
BIELIK (236)
2022-08-05
30
2022-08-05
21
Wasilewski Łukasz
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2022-08-05
36
2022-08-05
4
286
2022-08-06
10
22
2022-08-07
18
Wawrzyniak Pola
Tuszyński KJ Garbówek
DIMPLE (135)
2022-08-05
38
2022-08-06
15
2022-08-07
3
560
2022-08-05
21
2022-08-05
25
2022-08-06
23
2022-08-07
26
Wedmańska Hanna
LKS Stragona w Strzegomiu
ŁAJKA II (275)
2022-08-05
27
2022-08-05
35
Wojewoda Oliwia
Atena Ostrzeszów
WODZIREJ (272)
2022-08-05
19
2022-08-05
19
2022-08-06
1
2022-08-06
21
2022-08-07
8
2022-08-07
8
Woźniak Wiktoria
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2022-08-06
Żaboklicka Nadia
Atena Ostrzeszów
PANQUIDAM (268)
2022-08-05
29
2022-08-05
17
2022-08-06
1
2022-08-06
11
2022-08-07
1
Zakałużna- Żerebecka Anna
LKJ Moszna
ARAMIS (75)
2022-08-05
34
2022-08-06
4
2022-08-06
30
2022-08-07
29
Zakrzewska Wiktoria
KJ Maximus Kowary
2022-08-05
1
2022-08-05
19
2022-08-06
14
2022-08-06
1
2022-08-07
2022-08-07
13
Zawadzka Eliza
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
QUAIDO (182)
2022-08-05
17
19
2022-08-06
4
286
2022-08-07
15
DIOR V (183)
2022-08-05
40
2022-08-07
18
Żuławska Julia
KJK Romico Żywiec
QUAIRO (86)
2022-08-05
1
2022-08-05
31
2022-08-06
26
2022-08-06
19
2022-08-07
1
2022-08-07
3

Number of Riders: 191

Number of Horses: 226

The sum of prizes: 26 755.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092013-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl