Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT Biały Las
Wierzbna, Biały Las, 16-18.06.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
140 ACCEPTED 2022-06-14 20:26:50
2022-06-14 16:49:34
Ksawery Śniegucki CORNEL II
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
139 ACCEPTED 2022-06-14 20:26:17
2022-06-14 14:11:03
Amelia Miałszygrosz K3 VAN DE ZEILHOEK
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
138 ACCEPTED 2022-06-14 13:24:02
2022-06-14 11:20:44
Dominika Luty BONNEUR DU DOMAINE Z
  • 1x 14R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 15R/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
137 ACCEPTED 2022-06-13 07:36:34
2022-06-12 20:47:24
Tomasz Kuczerawy DREAM Z
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
136 ACCEPTED 2022-06-14 09:10:44
2022-06-12 17:00:18
Laura Krzus-Wrońska AMIR
  • 1x 2T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
135 ACCEPTED 2022-06-13 07:36:40
2022-06-12 16:15:47
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x 7R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8R/C1/135 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm)
134 ACCEPTED 2022-06-14 09:08:18
2022-06-11 23:01:34
Kinga Cencelewicz JEDWABNY PYŁ
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
133 ACCEPTED 2022-06-14 09:07:06
2022-06-11 22:46:31
Joanna Pawlak DR LORDANOS
  • 1x 19R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 20R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
132 ACCEPTED 2022-06-14 09:06:07
2022-06-11 22:40:46
Marcin Kantarowicz DORRYT
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
131 ACCEPTED 2022-06-14 09:04:46
2022-06-11 17:41:50
Wiktoria Skwarzyńska FELIX ANWELE
  • 1x 2T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
130 ACCEPTED 2022-06-14 09:02:37
2022-06-11 14:59:28
Nicole Jendryk INSIGNIA
  • 1x 2T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
129 ACCEPTED 2022-06-11 22:34:23
2022-06-11 14:05:34
Nell Sówka JURANDA
  • 1x 6R/N1/125 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 15R/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 22R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.5.2 (wys. 130 cm)
128 ACCEPTED 2022-06-11 22:34:20
2022-06-11 14:04:21
Nell Sówka OSADKOWSKI SATINO
  • 1x 6R/N1/125 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 15R/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 16R/CC/140 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 22R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.5.2 (wys. 130 cm)
127 ACCEPTED 2022-06-14 13:22:31
2022-06-11 13:30:03
Dominika Luty PERLA VAN TER MOUDE
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
126 ACCEPTED 2022-06-14 13:22:18
2022-06-11 13:29:26
Dominika Luty GRANDE DIVA
  • 1x 15R/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 16R/CC/140 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
125 ACCEPTED 2022-06-14 20:23:54
2022-06-11 13:06:41
Eryka Mikołajczyk ERRANTO
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 22R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.5.2 (wys. 130 cm)
124 ACCEPTED 2022-06-14 20:23:40
2022-06-11 13:06:04
Eryka Mikołajczyk DYLANO M
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
123 ACCEPTED 2022-06-14 20:23:03
2022-06-11 13:05:26
Eryka Mikołajczyk ZILENA
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 21R/N1/125 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 22R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.5.2 (wys. 130 cm)
122 ACCEPTED 2022-06-14 20:22:40
2022-06-11 13:00:19
Magdalena Konieczna KEYRA
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
121 ACCEPTED 2022-06-14 08:55:37
2022-06-10 16:24:43
Hanna Leśkiewicz DJINGIZ-TAR
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
120 ACCEPTED 2022-06-14 08:54:04
2022-06-10 14:21:00
Stanisław Przybylski ADMIRAŁ
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs egzaminacyjny, Art. 7 Reg. B (wys. 100 cm)
119 ACCEPTED 2022-06-14 08:52:54
2022-06-09 22:09:01
Ksawery Śniegucki BARSALLA D’LOREN
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
118 ACCEPTED 2022-06-14 08:51:32
2022-06-09 21:17:25
Zyta Kasprzak PANAMA
  • 2x 4T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
117 ACCEPTED 2022-06-09 13:39:00
2022-06-09 06:46:28
Róża Tomaniewska REVLON
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
116 ACCEPTED 2022-06-14 08:50:12
2022-06-08 22:45:01
Agnieszka Luksa MAHARADJA-W
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
115 ACCEPTED 2022-06-14 08:48:54
2022-06-08 22:44:22
Agnieszka Luksa NAOMI
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 20R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
114 ACCEPTED 2022-06-09 13:38:53
2022-06-08 22:39:28
Emilia Wiśniewska KASANDRA
  • 1x 20R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 21R/N1/125 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
113 ACCEPTED 2022-06-14 08:44:02
2022-06-08 22:01:51
Dorota Winograd KASAJA MC
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
112 ACCEPTED 2022-06-14 08:41:32
2022-06-08 19:53:50
Karolina Farat CONSTANTIN
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
111 ACCEPTED 2022-06-14 08:39:31
2022-06-08 19:41:22
Weronika Krzecka FIRST KISS
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
110 ACCEPTED 2022-06-14 08:37:46
2022-06-08 19:41:01
Martyna Sinica LEKTER
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
109 ACCEPTED 2022-06-14 08:36:44
2022-06-08 19:34:25
Pola Jaranowska KADENCE MC
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
108 ACCEPTED 2022-06-14 08:34:37
2022-06-08 19:32:59
Nayon Lee DUETTE B.
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
107 ACCEPTED 2022-06-14 08:34:11
2022-06-08 16:50:14
Joanna Karolczuk ESTERA Z
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
106 ACCEPTED 2022-06-14 08:32:22
2022-06-08 13:47:12
Zuzanna Pisarska CLARENCE
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs egzaminacyjny, Art. 7 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
105 ACCEPTED 2022-06-08 21:04:13
2022-06-08 13:35:43
Zuzanna Pisarska RINGO VAN HET MOLENHOF
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
  • 2x 9R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 90 cm)
104 ACCEPTED 2022-06-08 21:04:14
2022-06-08 13:34:46
Zuzanna Pisarska MY BLUE KW
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 20R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
103 ACCEPTED 2022-06-14 08:23:32
2022-06-08 12:36:55
Ksawery Śniegucki GRIBOUILLE D'ARCY
  • 1x 6R/N1/125 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 7R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 14R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 15R/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
102 ACCEPTED 2022-06-14 08:22:46
2022-06-08 12:36:25
Ksawery Śniegucki MARLEY
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
101 ACCEPTED 2022-06-14 08:22:00
2022-06-08 12:35:49
Ksawery Śniegucki K-COCOLINO
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/N1/125 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
100 ACCEPTED 2022-06-08 21:04:39
2022-06-08 12:25:55
Dominika Mierlak OCTAVIO-G
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
99 ACCEPTED 2022-06-14 08:20:39
2022-06-07 23:51:26
Julia Gillmaier COLUMBIA G
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs egzaminacyjny, Art. 7 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
98 ACCEPTED 2022-06-08 08:01:35
2022-06-07 23:49:33
Krzysztof Gozdek OLYMPUS G
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
97 ACCEPTED 2022-06-08 08:01:42
2022-06-07 21:02:10
Lena Rychter MALAGA
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs egzaminacyjny, Art. 7 Reg. B (wys. 100 cm)
96 ACCEPTED 2022-06-14 08:18:48
2022-06-07 20:26:31
Agata Miłowska FLUSH TDYR Z
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
95 ACCEPTED 2022-06-14 08:16:04
2022-06-07 20:08:55
Agata Błesznowska MUZKA
  • 1x 2T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
  • 1x 4T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
94 ACCEPTED 2022-06-14 08:14:47
2022-06-07 19:21:33
Michalina Szybalska MODEO
  • 1x 2T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
  • 1x 4T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
93 ACCEPTED 2022-06-14 20:21:42
2022-06-07 18:47:32
Izabela Krężelewska HUGO BOSS
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
92 ACCEPTED 2022-06-14 08:13:39
2022-06-07 17:41:47
Adrianna Żywicka KAFEL PAŁAC
  • 1x 1T/Kuce/50 cm/Konkurs dla KUCÓW, dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 50 cm)
91 ACCEPTED 2022-06-14 08:12:37
2022-06-07 17:11:52
Tomasz Gałczyński NOTTING HILL DWERSE HAGEN
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs egzaminacyjny, Art. 7 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
90 ACCEPTED 2022-06-13 07:36:41
2022-06-07 15:35:30
Rafał Warsz PENTAGON-K
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
  • 1x 9R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 90 cm)
89 ACCEPTED 2022-06-14 08:10:50
2022-06-07 14:44:48
Kacper Ślufarski KAFEL PAŁAC
  • 1x 1T/Kuce/50 cm/Konkurs dla KUCÓW, dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 50 cm)
88 ACCEPTED 2022-06-08 08:02:06
2022-06-07 14:43:15
Agata Stonoga BYSTRA
  • 1x 1T/Kuce/50 cm/Konkurs dla KUCÓW, dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 50 cm)
87 ACCEPTED 2022-06-08 08:02:09
2022-06-07 14:42:15
Michalina Bronakowska BYSTRA
  • 1x 2T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
86 ACCEPTED 2022-06-08 08:02:14
2022-06-07 13:03:35
Wiktoria Woźniak SWEETHEART
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
85 ACCEPTED 2022-06-08 08:02:17
2022-06-07 13:02:50
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 15R/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 16R/CC/140 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
84 ACCEPTED 2022-06-14 08:05:39
2022-06-07 10:39:50
Iga Aksman GHUINEVRE
  • 1x 6T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
  • 1x 17R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
83 ACCEPTED 2022-06-07 12:32:09
2022-06-07 08:15:29
Kamila Cygan JEDWABNY PYŁ
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
82 ACCEPTED 2022-06-14 08:04:01
2022-06-07 08:12:49
Kamila Cygan ARMIN DE MONSIEUR
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
81 ACCEPTED 2022-06-14 08:03:12
2022-06-07 08:08:49
Oliwia Ślósarz LOTOS
  • 2x 6T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
80 ACCEPTED 2022-06-07 12:32:20
2022-06-07 08:07:32
Joanna Pawlak FANTASTIC FRIEDA
  • 1x 14R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 15R/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
79 ACCEPTED 2022-06-14 08:01:48
2022-06-07 07:42:26
Zuzanna Szewczyk ARMANI ARON
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs egzaminacyjny, Art. 7 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 2x 11R/L/100 cm/Konkurs egzaminacyjny, Art. 7 Reg. B (wys. 100 cm)
78 ACCEPTED 2022-06-14 07:59:48
2022-06-07 07:41:51
Wiktoria Bajorek GERONIMO CASH
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs egzaminacyjny, Art. 7 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 2x 11R/L/100 cm/Konkurs egzaminacyjny, Art. 7 Reg. B (wys. 100 cm)
77 ACCEPTED 2022-06-14 07:58:37
2022-06-07 00:19:56
Ines Frątczak ASTER Z DWORU
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
76 ACCEPTED 2022-06-14 07:57:02
2022-06-06 22:27:19
Kinga Stańczak-Szulc SOPHIA
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
75 ACCEPTED 2022-06-07 12:32:37
2022-06-06 17:55:46
Anzelm Galicki ŁOBEZ
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs egzaminacyjny, Art. 7 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
  • 1x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
74 ACCEPTED 2022-06-14 07:55:11
2022-06-06 15:22:17
Joanna Pawlak PETIT FUSIL
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
73 ACCEPTED 2022-06-14 07:52:43
2022-06-06 13:38:32
Kinga Stańczak-Szulc CHAVIE ZR Z
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
72 ACCEPTED 2022-06-14 07:48:09
2022-06-06 11:53:29
Zuzanna Szymczak SHADOW
  • 2x 4T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
71 ACCEPTED 2022-06-07 12:32:57
2022-06-06 11:49:46
Aleksandra Skąpska GROGORY
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
70 ACCEPTED 2022-06-14 07:46:28
2022-06-06 10:49:57
Tomasz Gałczyński LITTLE LAHNY
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
69 ACCEPTED 2022-06-14 07:43:54
2022-06-06 10:49:12
Tomasz Gałczyński CHACCO RJT
  • 1x 7R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8R/C1/135 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm)
  • 1x 16R/CC/140 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 23R/CC/140 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.5.2 (wys. 140 cm)
68 ACCEPTED 2022-06-14 07:44:35
2022-06-06 10:02:13
Klaudia Adamczewska HEAVENLY HERA
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
67 ACCEPTED 2022-06-14 07:42:23
2022-06-06 09:45:48
Oliwia Domagała AHMAR SAPHIR
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
66 ACCEPTED 2022-06-07 12:33:16
2022-06-06 07:51:49
Karolina Marszałek AMERIGO
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/N1/125 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 20R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
65 ACCEPTED 2022-06-14 07:41:32
2022-06-05 21:13:23
Zofia Stańkowska PROWOKACJA
  • 2x 6T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
64 ACCEPTED 2022-06-07 12:33:25
2022-06-05 20:15:59
Oliwia Bronowicka LOLITA
  • 2x 4T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
63 ACCEPTED 2022-06-07 12:33:29
2022-06-05 20:08:35
Ewa Konsensjusz LOLITA
  • 2x 6T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
62 ACCEPTED 2022-06-14 07:38:14
2022-06-05 19:52:16
Agnieszka Gaborska ESQUIVEL
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
61 ACCEPTED 2022-06-13 11:54:32
2022-06-05 19:51:42
Agnieszka Gaborska CERTINA 2
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
60 ACCEPTED 2022-06-07 12:33:42
2022-06-05 18:39:12
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 6R/N1/125 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 7R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 15R/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 22R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.5.2 (wys. 130 cm)
59 ACCEPTED 2022-06-14 07:36:49
2022-06-05 18:37:17
Natalia Gola EL LOTTO
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs egzaminacyjny, Art. 7 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 2x 11R/L/100 cm/Konkurs egzaminacyjny, Art. 7 Reg. B (wys. 100 cm)
58 ACCEPTED 2022-06-08 08:02:20
2022-06-05 18:36:33
Wiktoria Szebysty LEGROS
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/N1/125 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 21R/N1/125 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
57 ACCEPTED 2022-06-14 07:35:01
2022-06-05 16:54:45
Nikola Szołdra HARMONIA
  • 1x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
56 ACCEPTED 2022-06-14 07:33:27
2022-06-05 13:35:59
Lena Majda MIDAS
  • 2x 1T/Kuce/50 cm/Konkurs dla KUCÓW, dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 2x 3T/Kuce/50 cm/Konkurs dla KUCÓW, dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 50 cm)
55 ACCEPTED 2022-06-07 12:34:07
2022-06-05 13:30:57
Oliwia Malińska ROCCO VAN DE ROMSTEE
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
54 ACCEPTED 2022-06-14 07:31:39
2022-06-05 07:29:42
Barbara Muszyńska MIKA
  • 2x 6T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
  • 1x 17R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
53 ACCEPTED 2022-06-14 07:30:24
2022-06-04 16:58:16
Jakub Przewdzięk MAJOR
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
52 ACCEPTED 2022-06-09 13:38:47
2022-06-04 15:24:02
Hanna Urbaniak GOLAN
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
51 ACCEPTED 2022-06-07 12:34:34
2022-06-04 13:18:11
Maja Hypta CORRAL SPRING
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs egzaminacyjny, Art. 7 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 2x 11R/L/100 cm/Konkurs egzaminacyjny, Art. 7 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 2x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
50 ACCEPTED 2022-06-14 20:21:22
2022-06-04 10:12:06
Izabela Krężelewska QUIOMME DE RIALFO
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
49 ACCEPTED 2022-06-14 07:28:03
2022-06-03 23:42:45
Milena Rośkowicz RAFAEL
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
48 ACCEPTED 2022-06-07 12:34:49
2022-06-03 22:33:41
Karmela Wolniewicz BELLISSIMA
  • 1x 1T/Kuce/50 cm/Konkurs dla KUCÓW, dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 3T/Kuce/50 cm/Konkurs dla KUCÓW, dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 50 cm)
47 ACCEPTED 2022-06-14 07:26:38
2022-06-03 22:33:01
Agnieszka Bienert BELLISSIMA
  • 1x 1T/Kuce/50 cm/Konkurs dla KUCÓW, dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 3T/Kuce/50 cm/Konkurs dla KUCÓW, dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 50 cm)
46 ACCEPTED 2022-06-14 07:25:59
2022-06-03 20:15:10
Tomasz Kuczerawy SPRINGSTEEN-K VAN KATTENHEYE
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
45 ACCEPTED 2022-06-07 12:35:02
2022-06-03 20:13:41
Tomasz Kuczerawy RANDIX VAN DE HUNTERS
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
44 ACCEPTED 2022-06-14 07:24:07
2022-06-03 20:13:14
Tomasz Kuczerawy QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
43 ACCEPTED 2022-06-14 07:22:36
2022-06-03 20:11:48
Tomasz Kuczerawy NUTELLA
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
42 ACCEPTED 2022-06-14 07:20:56
2022-06-03 20:10:39
Tomasz Kuczerawy NOACH VAN LANGE WEEREN
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
41 ACCEPTED 2022-06-14 07:15:22
2022-06-03 20:08:34
Tomasz Kuczerawy MONOPOLY
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
40 ACCEPTED 2022-06-14 07:14:07
2022-06-03 19:35:59
Renata Komperda ZIN'GALERIANI
  • 1x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
39 ACCEPTED 2022-06-14 07:12:51
2022-06-03 17:14:44
Bianka Dąbrowska PENTAGON-K
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
  • 1x 9R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 90 cm)
38 ACCEPTED 2022-06-07 12:35:30
2022-06-03 16:24:48
Martyna Frąckowiak OZZY
  • 1x 3R/L/100 cm/Konkurs egzaminacyjny, Art. 7 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/L/100 cm/Konkurs egzaminacyjny, Art. 7 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
37 ACCEPTED 2022-06-13 23:14:57
2022-06-03 12:34:59
Anna Walkiewicz BIELIK
  • 1x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
36 ACCEPTED 2022-06-13 23:13:39
2022-06-03 11:27:53
Hanna Szyszka SHADOW
  • 2x 6T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
35 ACCEPTED 2022-06-13 23:12:18
2022-06-03 10:15:54
Hanna Śmigaj RESZKA
  • 2x 2T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
34 ACCEPTED 2022-06-13 23:09:49
2022-06-03 10:14:51
Wiktoria Ślufarska ARGENTO BS
  • 1x 2T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
33 ACCEPTED 2022-06-13 23:08:33
2022-06-03 10:13:32
Alicja Staszak SICILIA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
32 ACCEPTED 2022-06-09 13:38:44
2022-06-02 22:39:50
Klaudia Hałoń KODAK MOMENTS A.K.
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
31 ACCEPTED 2022-06-07 12:36:03
2022-06-02 22:38:44
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/N1/125 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 20R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 21R/N1/125 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
30 ACCEPTED 2022-06-07 12:36:09
2022-06-02 12:03:20
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 1x 6R/N1/125 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 7R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 14R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 15R/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 21R/N1/125 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 22R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy specjalny, Art. 274.5.2 (wys. 130 cm)
29 ACCEPTED 2022-06-07 12:36:14
2022-06-02 10:31:49
Kalina Letachowicz B-FENIX
  • 1x 1T/Kuce/50 cm/Konkurs dla KUCÓW, dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 2T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
28 ACCEPTED 2022-06-13 23:03:35
2022-06-01 21:33:25
Julia Rosa HERMITS INDIA DELIGHT VEL KROPKA
  • 2x 1T/Kuce/50 cm/Konkurs dla KUCÓW, dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 2x 3T/Kuce/50 cm/Konkurs dla KUCÓW, dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 50 cm)
27 ACCEPTED 2022-06-13 23:02:31
2022-05-31 16:43:14
Julia Śnieżek NABAB DE COKOT
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 20R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 21R/N1/125 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
26 ACCEPTED 2022-06-13 23:01:41
2022-05-31 16:42:23
Julia Śnieżek GOLDEN GATE
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
25 ACCEPTED 2022-06-13 23:00:11
2022-05-30 20:02:06
Milena Bajsarowicz DANTE VILI
  • 2x 2T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
  • 2x 4T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
24 ACCEPTED 2022-06-13 22:59:20
2022-05-30 19:49:17
Natalia Susłowska VICTOR
  • 2x 1T/Kuce/50 cm/Konkurs dla KUCÓW, dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 2x 3T/Kuce/50 cm/Konkurs dla KUCÓW, dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 50 cm)
23 ACCEPTED 2022-06-13 22:56:12
2022-05-30 15:18:45
Julia Rybarczyk KING COLLIN
  • 1x 11R/L/100 cm/Konkurs egzaminacyjny, Art. 7 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
  • 1x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
22 ACCEPTED 2022-06-13 22:55:07
2022-05-30 10:31:47
Paulina Janicka BINGO
  • 2x 2T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
  • 2x 4T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
  • 2x 17R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
21 ACCEPTED 2022-06-13 22:53:57
2022-05-29 20:41:14
Karolina Młodawska GOETHE
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 20R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 21R/N1/125 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
20 ACCEPTED 2022-06-13 22:53:30
2022-05-29 19:19:32
Magdalena Nowińska SORAYA
  • 2x 2T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
  • 2x 4T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
19 ACCEPTED 2022-06-13 22:52:05
2022-05-29 16:41:22
Hanna Szyszka BLUE BOY
  • 1x 2T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
  • 1x 4T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
  • 1x 9R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 90 cm)
18 ACCEPTED 2022-06-13 22:50:25
2022-05-29 16:41:11
Sara Golach BEAUTYFULL BAY
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
17 ACCEPTED 2022-06-07 12:37:19
2022-05-29 16:39:47
Hanna Szyszka MUZKA
  • 1x 2T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
  • 1x 4T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
16 ACCEPTED 2022-06-13 22:47:01
2022-05-28 14:05:16
Aleksandra Kisilewicz KLIVIA
  • 1x 2T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
  • 2x 9R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 90 cm)
15 ACCEPTED 2022-06-14 20:20:51
2022-05-27 12:22:45
Karol Chrzanowski RAPPER
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
14 ACCEPTED 2022-06-13 22:41:52
2022-05-26 18:45:22
Wiktor Dziemidowicz GLOBAL KANNAN
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
13 ACCEPTED 2022-06-13 22:40:17
2022-05-26 17:39:42
Maria Zazula ROBIN HOOD - LS
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 2x 3R/L/100 cm/Konkurs egzaminacyjny, Art. 7 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 11R/L/100 cm/Konkurs egzaminacyjny, Art. 7 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 2x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
12 ACCEPTED 2022-06-07 12:37:51
2022-05-26 16:54:37
Wiktor Dziemidowicz ARASH
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/N1/125 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
11 ACCEPTED 2022-06-13 22:38:06
2022-05-26 16:41:56
Jan Dominik Chrzanowski FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
  • 1x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
10 ACCEPTED 2022-06-13 22:34:38
2022-05-26 16:39:16
Karol Chrzanowski RANDY
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
9 ACCEPTED 2022-06-13 22:33:15
2022-05-26 13:50:56
Agata Marczak NUCIA
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
8 ACCEPTED 2022-06-13 22:31:41
2022-05-25 20:29:32
Lena Pańczak FENOMEN-W
  • 1x 1T/Kuce/50 cm/Konkurs dla KUCÓW, dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 2T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
  • 2x 4T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
  • 2x 6T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
7 ACCEPTED 2022-06-13 22:30:20
2022-05-24 20:26:35
Julia Mencel WILLIE
  • 2x 2T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
  • 2x 4T/Mini LL/60-70 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
  • 2x 17R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
6 ACCEPTED 2022-05-20 09:37:23
2022-05-18 15:53:47
Monika Charewicz CASUS BELLI
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 20R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
5 ACCEPTED 2022-06-13 22:27:13
2022-05-18 15:50:38
Kinga Jasińska BARACUDA MVS Z
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
4 ACCEPTED 2022-06-11 22:33:32
2022-05-18 15:50:07
Wojciech Siwek GOLDY VDL
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 20R/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
3 ACCEPTED 2022-06-13 22:25:32
2022-05-18 15:49:49
Anna Gonczowska CORAL
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
2 ACCEPTED 2022-06-13 22:24:07
2022-05-17 09:12:16
Malwina Przyśliwska JURADO ARW
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
1 ACCEPTED 2022-05-20 09:37:17
2022-05-17 07:53:21
Wiktoria Strażyńska EMMA
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art, 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem, Art. 269 (wys. 110 cm)
  • 1x 18R/L/100 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu, Aneks 5 Reg. B (wys. 100 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamczewska Klaudia OSK Michalscy Trzebnica
2004 (J.)
O038231
2. Aksman Iga JKS W Siodle
2020 (Mł.)
O057181
3. Bajorek Wiktoria KJ Volta
2007 (JM.)
O062602
4. Bajsarowicz Milena bpk
2008 (JM.)
brak
5. Bienert Agnieszka KJ Partynice
S
O013531
6. Błesznowska Agata Wrocławski KJ
2010 (JM.)
O059858
7. Bronakowska Michalina KS Libra Jakubów
2006 (J.)
O061546
8. Bronowicka Oliwia Lipowa Zagroda
2008 (JM.)
brak
9. Cencelewicz Kinga KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2005 (J.)
brak
10. Charewicz Monika KS Equita Noak
S
O037445
11. Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
12. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (MJ.)
O040158
13. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (MJ.)
O040158
14. Cygan Kamila KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (J.)
O043216
15. Dąbrowska Bianka Wrocławski KJ
2008 (JM.)
O055687
16. Domagała Oliwia OSK Michalscy Trzebnica
2008 (JM.)
O061797
17. Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
S
O027328
18. Farat Karolina Zielonogórski KS Drzonków
2008 (JM.)
O053910
19. Frąckowiak Martyna SKJ Optima
2003 (MJ.)
O035367
20. Frątczak Ines SKJ Czarna Perła
2006 (J.)
O054669
21. Gaborska Agnieszka OSK Michalscy Trzebnica
S
O021951
22. Galicki Anzelm OSK Michalscy Trzebnica
2001 (MJ.)
O042887
23. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
24. Gębicka Julia bpk
2004 (J.)
O065165
25. Gillmaier Julia KS Gillmaier
S
O024867
26. Gola Natalia KJ Picador
2005 (J.)
O053380
27. Golach Sara KJ Wrocław
2009 (JM.)
brak
28. Gonczowska Anna KS Equita Noak
2008 (JM.)
O060853
29. Gozdek Krzysztof KS Adamietz
S
O001078
30. Hałoń Klaudia KJ Picador
S
O033287
31. Hypta Maja bpk
2009 (JM.)
O065144
32. Janicka Paulina St. Sportowe Vidavia
S
O057343
33. Jaranowska Pola Zielonogórski KS Drzeonków
2007 (JM.)
O052419
34. Jasińska Kinga KS Equita Noak
2008 (JM.)
O056876
35. Jendryk Nicole JKS Lauden
S
O031050
36. Kantarowicz Marcin KJ Pawlak equestrian
S
O035013
37. Karolczuk Joanna JKS Hanna
S
O023425
38. Kasprzak Zyta bpk
2010 (JM.)
brak
39. Kisilewicz Aleksandra KJ Picador Dziuplina
S
O026259
40. Komperda Renata KJ Ślęża Wrocław
S
O031190
41. Konieczna Magdalena KJ Osadkowski Jakubowice
S
O041566
42. Konsensjusz Ewa Lipowa Zagroda
2009 (JM.)
brak
43. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (MJ.)
O036714
44. Kozakiewicz Paulina KJ Maximus Kowary
S
O033289
45. Krężelewska Izabela KJ Ślęża Wojnarowice
S
O024024
46. Krzecka Weronika JKS w Jaroszówce
2007 (JM.)
O045684
47. Krzus-Wrońska Laura Dubelbar Zdrój
2006 (J.)
brak
48. Kuczerawy Tomasz KJ Platan
S
O001835
49. Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław
S
O001835
50. Lee Nayon KJ Platan
2004 (J.)
O053304
51. Leśkiewicz Hanna bpk
2003 (MJ.)
O055364
52. Letachowicz Kalina bpk
2011 (Mł.)
O067586
53. Luksa Agnieszka KJ Okoły
S
O004782
54. Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O003979
10118664
55. Majda Lena KJ Partynice
2009 (JM.)
O069323
56. Malińska Oliwia KJ Szumlakowscy Cysterny Brzeg
S
O024202
10171641
57. Marczak Agata OSK Michalscy Trzebnica
2008 (JM.)
O053563
58. Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O026247
59. Mencel Julia KJ Ślęża Wrocław
2008 (JM.)
O067254
60. Miałszygrosz Amelia KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2006 (J.)
O054291
10215442
61. Mierlak Dominika Ludowy KJ Hippologia Strzegom
2005 (J.)
O050872
62. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski Jakubowice
2007 (JM.)
O052725
63. Miłowska Agata KJ Na Koń w Łagowie
2007 (JM.)
O047923
64. Młodawska Karolina KJ Maximus Kowary
2003 (MJ.)
O036609
65. Muszyńska Barbara Lipowa Zagroda
2012 (Mł.)
53558/22
66. Muszyńska-Drabarek Kamila KJ Maximus Kowary
S
O021623
67. Nowińska Magdalena bpk
S
brak
68. Pańczak Lena KJ Ślęża Wrocław
2009 (JM.)
O067528
69. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O003134
70. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
S
O027023
71. Przewdzięk Jakub OSK Michalscy Trzebnica
2005 (J.)
O050863
72. Przybylski Stanisław KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2009 (JM.)
DE421000177172
73. Przyśliwska Malwina St. Sportowe Vidavia
S
O003216
74. Rosa Julia Akademia Jeździecka A.A. Susłowscy
2006 (J.)
brak
75. Rośkowicz Milena KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2006 (J.)
O070456
76. Rybarczyk Julia KJ Maximus Kowary
2006 (J.)
O053483
77. Rychter Lena KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2010 (JM.)
O065158
78. Sinica Martyna KJ Bella Brzeźnik
2004 (J.)
O046200
79. Siwek Wojciech KS Equita Noak
S
O060838
80. Skąpska Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O036344
81. Skwarzyńska Wiktoria Sudecki LKS Książ
2004 (J.)
O052377
82. Ślósarz Oliwia Lipowa Zagroda
2005 (J.)
Brak
83. Ślufarska Wiktoria KS Libra Jakubów
2008 (JM.)
brak
84. Ślufarski Kacper KS Libra Jakubów
2011 (Mł.)
brak
85. Śmigaj Hanna KS Libra Jakubów
2005 (J.)
brak
86. Śniegucki Ksawery JKS w Jaroszówce
S
O003263
87. Śniegucki Ksawery JKS w Jaroszówce
S
O003263
88. Śnieżek Julia St. Sportowe Optimus
2005 (J.)
O045617
89. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
90. Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
S
O033679
91. Stańkowska Zofia bpk
2008 (JM.)
brak
92. Staszak Alicja KJ Maximus Kowary
2001 (MJ.)
O028836
93. Stonoga Agata KS Libra Jakubów
2008 (JM.)
Brak
94. Strażyńska Wiktoria St. Sportowe Vidavia
S
O031591
95. Susłowska Natalia bpk
2011 (Mł.)
brak
96. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
2004 (J.)
O043986
97. Szewczyk Zuzanna KJ Volta
2007 (JM.)
O062609
98. Szołdra Nikola KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2007 (JM.)
O059751
99. Szybalska Michalina WKJ Partynice
2010 (JM.)
O068236
100. Szymczak Zuzanna Lipowa Zagroda
2006 (J.)
brak
101. Szyszka Hanna Wrocławski KJ
2009 (JM.)
O052510
102. Tomaniewska Róża KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2009 (JM.)
O069290
103. Tykarska Wiktoria bpk
2008 (JM.)
O054104
104. Urbaniak Hanna OSK Michalscy Trzebnica
2004 (J.)
O051925
105. Walkiewicz Anna KJ Platan
2003 (MJ.)
O056437
106. Warsz Rafał Wrocławski KJ
2007 (JM.)
O058200
107. Winograd Dorota Zielonogórski KS Drzonków
2006 (J.)
O049145
108. Wiśniewska Emilia KJ Stajnia Odra Głoska
2002 (MJ.)
O046901
109. Wolniewicz Karmela Wrocławski KJ
2010 (JM.)
O067999
110. Woźniak Wiktoria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2002 (MJ.)
O023612
111. Zazula Maria KJ Ślęża Wrocław
2006 (J.)
O066441
112. Żywicka Adrianna bpk
2006 (J.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

145

ADMIRAŁ MŁP POL 2004 wałach gniada/174 F: Vis Versa /
M: Aragona /
brak 006580482104
2.

62

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Torado II / It's Morado
M: Alisha H / Acord II
K017828 616009670104510
3.

63

AMERIGO SP POL 2015 ogier kasztanowata/174 F: Weltstein / Weltmeyer
M: Alfa / Love Affair
K028648 616009660852015
4.

158

AMIR MŁP POL 2007 wałach siwa/158 F: Hebab /
M: Askania /
brak 006580811007
5.

107

ARASH SP POL 2014 ogier gniada/175 F: Corian's Ass / Coriano Z
M: Amaretto / Tolan R
K026941 616009670092214
6.

87

ARGENTO BS Niemiecki Koń Sportowy POL 2016 wałach gniada/169 F: Abisal BS / Acorus
M: Jagoda / Experio
brak -
7.

51

ARMANI ARON WLKP POL 2007 wałach gniada/174 F: Klasyk /
M: Aida Lotaron / Lotos
K031716 616007610161817
8.

49

ARMIN DE MONSIEUR WLKP POL 2013 wałach gniada/161 F: Morawia / Monsieur
M: Armila / Biskwit
K024792 616007670038513
9.

53

ASTER Z DWORU KUC POL 2017 wałach gniada/mk:149 F: Jawor / Dixan
M: Azalia z Dworu / nn
K032966 616013670068817
10.

91

B-FENIX KUC WALIJSKI POL 2013 wałach izabelowata/kuc:129 F: Linde Hoeve's Optymist / Shamrock Mr. Olivier
M: B-Food Finezja / Wolling's Dante
K026006 616013610012113
11.

38

BARACUDA MVS Z ZANG BEL 2014 wałach gniada/168 F: Balou DNK /
M: Jula 1 / Lavall 1
K033812 056015Z55660714
12.

144

BARSALLA D’LOREN HOL GER 2017 klacz gniada/172 F: Barcley /
M: Tara IV / Casal
K033435 DE421000177172
13.

102

BEAUTYFULL BAY SP POL 2015 klacz gniada/172 F: Czuwaj /
M: Bij Baja KG /
brak AES090316
14.

44

BELLISSIMA WLKP POL 2016 klacz kasztanowata/mk:- F: Le Voltaire /
M: Brilliance / Contendor
K033873 616009600026393
15.

84

BIELIK SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Sommerhit /
M: Barsa / Costiglione L
K031225 616098200167547
16.

98

BINGO SP POL 2002 wałach gniada/170 F: Levis /
M: Bogota / Wallon
K030228 POL009670083102
17.

101

BLUE BOY KUC CONNEMARA IRL 2010 wałach siwa/kuc:148 F: nn /
M: nn /
brak 826069000209355
18.

160

BONNEUR DU DOMAINE Z ZANG BEL 2011 wałach gniada/173 F: Bamiro / Heartbreaker
M: Quita Du Domaine Z / Quantum
K030745 056015Z55845011
19.

120

BYSTRA SP POL 2013 klacz skarogniada/mk:150 F: Rokset
M: Borówka
K033843 616009680045013
20.

165

CAMPARI 294 BAYER POL 2004 wałach gniada/168 F: Chacco Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
K022935 DE481810068010
21.

89

CANSIN OLD GER 2008 klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Wadi El Hasa / Furst Heinrich
K022652 DE43333619208
22.

123

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
K024811 DE421000000111
23.

39

CASUS BELLI NIEM. SPORT. GER 2011 Wałach gniada/164 F: Casdorff / Casall
M: L-Carisma / Cola
K019423 DE455878144611
24.

8

CERTINA 2 OLD POL 2015 klacz gniada/167 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Stutbuch 1 Cynara / Special Power
K028217 DE418182522215
25.

60

CHACCO RJT HAN GER 2011 wałach gniada/178 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cheeyana / Cheenook
K025664 DE431316828011
26.

5

CHAVIE ZR Z ZANG POL 2018 klacz kasztanowata/173 F: Charleston /
M: Viance / Carbano
K034219 056015Z55370218
27.

23

CLARENCE OLD GER 2009 wałach gniada/170 F: Clarimo / Clearway
M: Unika IV / Cardino
brak DE421000304509
28.

167

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2009 wałach ciemnogniada/172 F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
K020473 056015Z55668508
29.

111

COLUMBIA G BAW POL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Chap II / Cellestial
M: Caprice / Ciacomo
K029265 DE481810159816
30.

124

CONSTANTIN HAN POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Carridam / Carrico
M: Ina / Juliner
K033209 DE431316001917
31.

37

CORAL SP POL 2006 wałach gniada/166 F: Walor / Corde
M: Celesta / Life and Liberty
K011789 POL009670082006
32.

24

CORNEL II NIEM. SPORT. POL 2017 wałach gniada/175 F: Cornfire /
M: Kolchida /
K033660 DE456560371717
33.

73

CORRAL SPRING NIEM. SPORT. POL 2015 wałach gniada/170 F: Cocosinni / Coreggio
M: Sympathie / Consens
K029798 DE410101026015
34.

95

DANTE VILI LIPICAN HUN 2014 wałach siwa/160 F: Favory /
M: Lepke /
brak 348199SR1403200
35.

146

DJINGIZ-TAR KWPN NED 2008 wałach ciemnogniada/165 F: Veron / Quite Easy
M: Margriet / Flemmingh
K027919 528003000804875
36.

151

DORRYT SP POL 2014 ogier gniada/170 F: Moravia /
M: Down Girl / Power Prince
K025794 616009670089214
37.

152

DR LORDANOS SP POL 2016 ogier ciemnokasztanowata/168 F: Lordanos PS /
M: Down Girl / Power Prince
K031483 616009670112016
38.

154

DREAM Z ZANG POL 2016 wałach kara/172 F: Dominator 2000 Z
M: Uraca v.d. Heydehoek / Esprit De Conquete
K029573 056015Z55714316
39.

128

DUETTE B. KWPN NED 2008 klacz gniada/166 F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
K020618 528003000806859
40.

31

DYLANO M KWPN NED 2008 wałach gniada/168 F: Cantos / Contender
M: Kalibra / Ulster
K014233 528003200800858
41.

67

EL LOTTO SP POL 2014 wałach gniada/173 F: Ludger /
M: Elinda / Degrosso
K029717 616009670019914
42.

35

EMMA OLD POL 2014 klacz siwa/170 F: Cantoblanco / Canto
M: Esme / Lake Bid
K027062 DE418180273814
43.

32

ERRANTO KWPN NED 2009 wałach gniada/173 F: Warrant / Numero Uno
M: Pirona / Jackson
K033524 528003200901330
44.

7

ESQUIVEL OLD POL 2014 wałach gniada/165 F: Eldorado van de Zeshoek / Clinton
M: Wilia / Oder
K028885 DE418182052314
45.

129

ESTERA Z ZANG POL 2015 klacz siwa/165 F: E-Star /
M: nn /
brak 056015Z55839315
46.

46

FANTASTIC FRIEDA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada/168 F: For Edition / Forsyth
M: Pirola / Pinkus
K018041 DE431314001909
47.

150

FELIX ANWELE Kłusak Francuski POL 2015 wałach gniada/165 F: Latinus /
M: Neige D’anjou /
brak 6160151182K0115
48.

41

FENOMEN-W KUC FELIŃSKI POL 2008 wałach srokata/kuc:140 F: El-vis / Visbaden
M: Fifi / Wacat
K012587 POL013580374908
49.

125

FIRST KISS SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Magnumud Bisschop /
M: Fleur De Lille /
K033434 616009610184417
50.

114

FLUSH TDYR Z ZANG BEL 2017 wałach kasztanowata/162 F: For Pleasure / Furioso II
M: Keira-S / Zidane
K033072 056015255569417
51.

108

FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z ZANG BEL 2017 wałach kasztanowata/174 F: For Pleasure /
M: Alanda K / Taloubet Z
K033319 056015255754117
52.

159

GAL SP POL 2007 wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
K014094 POL009520042107
53.

52

GERONIMO CASH Kłusak Francuski POL 2016 wałach gniada/162 F: Redeo Joselyn /
M: Trixie / Hermes Perrine
K030739 25000116323986L
54.

47

GHUINEVRE ANGLOARAB GER 2017 klacz kasztanowata/mk:150 F: Impact /
M: Ghanouche A /
K034363 276413132062417
55.

105

GLOBAL KANNAN SP POL 2017 wałach kasztanowata/- F: Kannan /
M: Guidama / Cancoon
K034106 616009592148717
56.

99

GOETHE SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Ulco / Voltaire
M: Grease / Graf Top
K020101 POL009670011609
57.

10

GOLAN SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Analog / Lando
M: Gobi / Banita
K029367 616009540027015
58.

94

GOLDEN GATE HOL GER 2014 klacz gniada/172 F: Cayado / Clearway
M: Mondavia / Lordano
K029057 DE421000158214
59.

1

GOLDY VDL KWPN NED 2011 klacz siwa/165 F: Wittinger VDL /
M: Kimberly II / Corofino
K033013 528003201108650
60.

33

GRANDE DIVA KWPN NED 2011 klacz gniada/166 F: Canstakko / Canturo
M: Diva / Sandro Boy
K023225 528003201100163
61.

132

GRIBOUILLE D'ARCY SELLE FRANCAIS FRA 2016 klacz gniada/165 F: Upsilon /
M: Princesse D'Arcy / Rosire
K034496 16356824S
62.

58

GROGORY KWPN NED 2011 Wałach gniada/168 F: Up To Date / Camerino
M: Up To Date / Camerino
K026756 528003201104608
63.

68

HARMONIA SP POL 2016 klacz kasztanowata/165 F: Lord Liberator /
M: Hetmanka Polna / Two-Twenty-Two
K031444 616009690092916
64.

61

HEAVENLY HERA HAN GER 2014 klacz siwa/165 F: Companiero /
M: Hanna / Sable Rose
K029730 276431436925914
65.

92

HERMITS INDIA DELIGHT VEL KROPKA GYPSY COB POL 2015 klacz srokata/kuc:145 F: Hermits Silver Fortune /
M: Hermits India Rose /
brak -
66.

21

HUGO BOSS SP POL 2015 wałach siwa/176 F: Telco / Carry Son
M: Harfa / Cancoon
K028438 616009610019415
67.

149

INSIGNIA WLKP POL 2016 klacz gniada/162 F: Le Voltaire /
M: Istar /
brak 616007680005216
68.

153

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
K011179 POL009670151207
69.

48

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 wałach kasztanowata/172 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
K011179 POL009670151207
70.

36

JURADO ARW KWPN NED 2014 wałach siwa/168 F: Indorado /
M: Zazou / Emilion
K026995 528003201408372
71.

148

JURANDA SP POL 2008 klacz kasztanowata/168 F: Endos / Elvis
M: Jurata / Grin
K015375 POL009630051908
72.

134

K-COCOLINO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/165 F: It's Me Du Mesnil / Narcos II
M: K-Kopras-Coco / Lacantus
K030288 616009680075716
73.

162

K3 VAN DE ZEILHOEK KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/162 F: ArkoIII / Argentinus
M: B.Squalls Estate Gucci / Quidam De Revel
brak -
74.

127

KADENCE MC SP POL 2014 klacz skarogniada/163 F: Imequyl / Luron
M: Karmen / Silver
K031020 616009682023514
75.

117

KAFEL PAŁAC KONIK POLSKI POL 2015 wałach myszata/kuc:138 F: Mars /
M: Klara /
brak 61601167009915
76.

119

KAFEL PAŁAC KOŃ POLSKI POL 2015 wałach myszata/kuc:140 F: Mars /
M: Klara /
brak 616011670099915
77.

136

KASAJA MC SP POL 2015 klacz gniada/163 F: Qulester / Quinar
M: Karmen / Silver
K030461 616009682014715
78.

137

KASANDRA KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/160 F: Cascarillo / Casall
M: Zissi / Karandasj
K028205 528003201506741
79.

161

KEYRA SP POL 2011 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Korsika / Kolibri
K022678 616009670095411
80.

97

KING COLLIN HOL POL 2017 wałach gniada/166 F: Kingsroad /
M: Catolica / Cassini
K033123 276020000601101
81.

104

KLIVIA NIEM. SPORT. POL 2017 klacz gniada/172 F: Cornfire /
M: Kolonia / Limasol
K033305 DE456560371117
82.

12

KODAK MOMENTS A.K. KWPN NED 2015 wałach gniada/175 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Fairy Molga J.N. / Indoctro
K028151 528003201500655
83.

9

LEGROS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Lizystrata L / Player
K026032 616009550000713
84.

126

LEKTER MŁP POL 2012 wałach skarogniada/175 F: Jasny Poranek / Jalienny
M: Latynoska / Chester
K031979 616006590070512
85.

59

LITTLE LAHNY NIEM. SPORT. GER 2014 wałach gniada/167 F: nn /
M: nn /
brak -
86.

65

LOLITA HUCULSKA POL 2013 klacz gniada/mk:141 F: Szpak /
M: Lotka / Lotnik
brak 616012670054613
87.

50

LOTOS HUCULSKA POL 2011 wałach srokata/mk:140 F: Szpak /
M: Lotka /
brak 616012630155211
88.

55

ŁOBEZ SP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Alabaster / Contender Son
M: Łza Quirinusa / Turbud Quirinus
K028563 616009580474414
89.

141

MAHARADJA-W KWPN POL 2017 wałach siwa/180 F: Cohinoor VDL / Cornet Obolensky
M: Iwottie-W / Quaprice Z
K033891 528003201702936
90.

72

MAJOR SP POL 2017 wałach kara/166 F: Tanos /
M: Maja / Euento
K032207 POL006660035607
91.

113

MALAGA KM POL 2007 klacz bułana/mk:145 F: Grafos / Epos
M: Grażka / Alkierz
K012151 616013661923807
92.

133

MARLEY KWPN NED 2017 wałach gniada/167 F: Haynes GH /
M: G / Padinus
K033464 528003201707374
93.

69

MIDAS KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:131 F: Harbin /
M: Mozajka / Wampir
K030931 POL013670036509
94.

168

MIDNIGHT STAR BWP POL 2012 Klacz gniada F: Scendix / Stakkato
M: Bodeste I / Feridoon
K022980 056002W00300749
95.

71

MIKA KUĆ FELIŃSKI POL 2008 klacz gniada/kuc:118 F: Bambo /
M: Muza / Harbin
brak POL013670030908
96.

116

MODEO KUC FELIŃSKI POL 2006 wałach siwa/kuc:135 F: Harbin /
M: Mozajka / Wampir
K014970 POL013670095806
97.

80

MONOPOLY KWPN NED 2017 wałach siwa/173 F: Uo To Date /
M: Ups-A-Daisy / Mermus
K032728 528003201709674
98.

103

MUZKA KUC FELIŃSKI POL 2004 klacz siwa/kuc:- F: Harbin / Harfiarz
M: Mozaika / Wampir
K015079 POL013670061304
99.

115

MUZKA KUC FELIŃSKI POL 2004 klacz siwa/kuc:135 F: Harbin / Harfiarz
M: Mozaika / Wampir
K015079 POL013670061304
100.

131

MY BLUE KW KWPN NED 2017 wałach gniada/169 F: Great Blue / / Plot Blue
M: Bodea KW / Indoctro
K031229 528003201703039
101.

93

NABAB DE COKOT NIEM. SPORT. POL 2014 wałach gniada/168 F: Nabab De Reve /
M: Sandra / Sandro Boy
K026562 DE455870205614
102.

140

NAOMI SP POL 2012 klacz gniada/166 F: Cassilio / Cassini I
M: Norma / Empik
K021215 616009690079212
103.

79

NOACH VAN LANGE WEEREN KWPN NED 2018 wałach gniada/173 F: Hamshire VDL /
M: Belinda van Lange Weeren / Quite Easy I
K033931 528003201806475
104.

118

NOTTING HILL DWERSE HAGEN BWP BEL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Donckervoort / Whitaker
M: Delise / Heartbreaker
K026701 056002W00304728
105.

110

NUCIA WESTF POL 2012 klacz gniada/167 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Jung Lucia / Cavalier (Mister)
K025625 DE441411086512
106.

78

NUTELLA SP POL 2018 klacz kasztanowata/173 F: Bijou Be /
M: Nexica / Alcatraz
K033961 616009670111018
107.

135

OCTAVIO-G SP POL 2016 wałach gniada/160 F: Lanvester L( ex Lansvester L) / Lansing
M: Olandia / Royal Court
K032635 616009670021616
108.

112

OLYMPUS G NIEM. SPORT. POL 2017 wałach siwa/175 F: Olympic Star / Olympic Fire
M: Rivalina / Carenzo
K031323 DE481810093717
109.

90

ORESTES SP POL 2013 wałach gniada/167 F: Spartacus / Stakkato
M: Ornelia / Royal Court
K022585 616009510253513
110.

147

OSADKOWSKI SATINO OS GER 2009 wałach kasztanowata/161 F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Balista / Balou du Rouet
K019252 DE418180685209
111.

83

OZZY SP POL 2010 wałach gniada/- F: Quaide Cassini / Cassini I
M: Olibobik / Louis
K025234 616009690127910
112.

143

PANAMA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Rulon /
M: Palta / Evento
K030124 616007610118116
113.

164

PASJONATA ARNI F:
M:
114.

22

PENTAGON-K KUC FELIŃSKI POL 2012 wałach izabelowata/kuc:- F: Harbin /
M: Pacynka / Floret
K030930 616013670094612
115.

82

PENTAGON-K KUC FELIŃSKI POL 2012 wałach izabelowata/kuc:Nn F: Harbin /
M: Pacynka / Floret
K030930 616013670094612
116.

34

PERLA VAN TER MOUDE BWP BEL 2015 klacz siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Kacharel van ter Moude / Cashman (Collezione Cesaro)
K029935 056002W00311798
117.

56

PETIT FUSIL SP POL 2016 wałach kasztanowata/172 F: Hippica-Koh-J-Noor / Kannan
M: Petunia 4 / Favory
K029065 616009670044616
118.

166

PRIMULA F:
M:
119.

64

PROWOKACJA SP POL 2006 klacz siwa/163 F: Insider /
M: Princessa /
brak POL009670047006
120.

77

QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE BWP BEL 2016 wałach gniada/165 F: Kafka Van De Heffinck /
M: Vilia Van De West-Gravers / Lys De Darmen
K033304 056002W00313392
121.

11

QUIOMME DE RIALFO BWP BEL 2016 wałach gniada/168 F: Diamant de Semilly /
M: Fiume DE Rialfo / Bengale
K033950 967000009832091
122.

74

RAFAEL OLD POL 2015 wałach kara/174 F: Ron William / Rohdiamant
M: Ginger / Ulco
K034307 DE433330901015
123.

76

RANDIX VAN DE HUNTERS BWP BEL 2017 ogier gniada/167 F: Kannan /
M: Jersey Van De Hunters / Scendix
K030899 056022W00316824
124.

109

RANDY BWP BEL 2017 wałach gniada/165 F: Menko vd Wellington /
M: Paraguana Des Dames / Nabab De Reve
K033318 056002W00324876
125.

15

RAPPER PKS POL 2018 wałach ciemnogniada/166 F: Clipper / Connor
M: Rabka / Rytm
K034414 616098200252913
126.

86

RESZKA WLKP POL 2018 klacz gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Reginka /
brak 616007670052018
127.

142

REVLON GYPSY COB POL 2012 wałach srokata/kuc:140 F: Zac Gypsy Boy /
M: Good Dolly Miss Holly / Black Jack
K024337 826073001216835
128.

130

RINGO VAN HET MOLENHOF BWP BEL 2017 wałach gniada/173 F: Canturano / Canturo
M: Donka A / Emilion
K031230 056002W00315959
129.

106

ROBIN HOOD - LS Czeska Gorącokrwista CZE 2009 wałach gniada/170 F: Quick Lauro Z / Quick Star
M: Rokina vd Wateringhoeve / Jokinal de Bornival
K025964 203009223068709
130.

70

ROCCO VAN DE ROMSTEE BWP BEL 2017 wałach gniada/- F: Le Blue Diamond Van't Ruytershof / Pilot Blue
M: Gazelle v.d. Romstee / Triomphe De Muze
K033688 056002W00315649
131.

85

SHADOW KUC WALIJSKI POL 2017 wałach cremello/kuc:135 F: Zefir /
M: Sniedershoeve Goldy /
brak 616013610208017
132.

57

SHADOW KUC WALIJSKI POL 2017 wałach cremello/kuc:127 F: Zefir /
M: Sniedershoeve Goldy / Den Bramel's Baye
brak 616013610208017
133.

88

SICILIA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Action breaker / Heartbreaker
M: S Easy Fly / Sir Shutterfly
K027800 616009510238714
134.

54

SOPHIA NIEM. SPORT. POL 2015 klacz siwa/166 F: Limbach /
M: Sonata / Lehnbach
K034220 DE455878501715
135.

100

SORAYA SP POL 2014 klacz kara/170 F: Le Duc /
M: Sumienna /
brak 616009540044614
136.

75

SPRINGSTEEN-K VAN KATTENHEYE BWP BEL 2018 ogier gniada/168 F: Harley VDL /
M: Eloubet van de Doorndonkhoeve / Kannan
K033932 056002W00321001
137.

66

SWEET STAR Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/175 F: Mr. Alkohol / Rock Hopper
M: Sea of Star / Persian Bold
K025338 616POL11007290T
138.

122

SWEETHEART OLD GER 2014 klacz gniada/167 F: Lyjanero / Landos
M: Stacia / Stakkato Gold
K031234 DE418180031314
139.

96

VICTOR TYP KUC POL 2000 wałach bułana/kuc:130 F: nn /
M: nn /
brak POL999670044999
140.

40

WILLIE SP POL 2012 wałach ciemnogniada/169 F: Cola / Contender
M: Wortuna / Stalon
K022982 616009661492612/A0015118S
141.

30

ZILENA AES GER 2015 klacz siwa/173 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Terena / Candillo
K029817 826002150874140
142.

81

ZIN'GALERIANI SP POL 2015 ogier gniada/178 F: Zinedine /
M: Aukelien /
K032620 616009670115415
Rider Club
Competition
Prize
Charewicz Monika KS Equita Noak
100
SUM:
100.00
Cygan Kamila KJ Pawlak Equestrian Wrocław
100
SUM:
100.00
Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
150
300
SUM:
450.00
Hałoń Klaudia KJ Picador
100
SUM:
100.00
Kozakiewicz Paulina KJ Maximus Kowary
250
100
SUM:
350.00
Luksa Agnieszka KJ Okoły
150
SUM:
150.00
Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
100
150
SUM:
250.00
Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
100
SUM:
100.00
Muszyńska-Drabarek Kamila KJ Maximus Kowary
100
250
250
50
SUM:
650.00
Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
150
150
SUM:
300.00
Śniegucki Ksawery JKS w Jaroszówce
100
100
150
SUM:
350.00
Śnieżek Julia St. Sportowe Optimus
50
50
SUM:
100.00
Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
250
150
300
250
250
150
SUM:
1350.00
Winograd Dorota Zielonogórski KS Drzonków
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewska Klaudia
OSK Michalscy Trzebnica
2022-06-16
29
2022-06-16
2022-06-17
2022-06-17
40
2022-06-18
5
Aksman Iga
JKS W Siodle
2022-06-18
12
2022-06-18
Bajorek Wiktoria
KJ Volta
2022-06-16
Bajsarowicz Milena
bpk
2022-06-16
2022-06-16
2022-06-17
2022-06-17
Bienert Agnieszka
KJ Partynice
2022-06-16
1
2022-06-17
6
Błesznowska Agata
Wrocławski KJ
MUZKA (115)
2022-06-16
1
2022-06-17
1
Bronakowska Michalina
KS Libra Jakubów
BYSTRA (120)
2022-06-16
Bronowicka Oliwia
Lipowa Zagroda
LOLITA (65)
2022-06-17
20
2022-06-17
1
Charewicz Monika
KS Equita Noak
2022-06-16
4
2022-06-17
7
2022-06-18
2
100
Chrzanowski Jan Dominik
KJ Ślęża Wrocław
2022-06-16
17
2022-06-17
16
2022-06-18
18
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
RAPPER (15)
2022-06-16
14
2022-06-18
19
2022-06-16
7
2022-06-17
23
2022-06-17
26
2022-06-17
1
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
RANDY (109)
2022-06-16
6
2022-06-17
11
2022-06-18
13
Cygan Kamila
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2022-06-16
5
2022-06-16
2022-06-17
13
2022-06-17
3
100
Dąbrowska Bianka
Wrocławski KJ
2022-06-16
12
2022-06-17
1
Domagała Oliwia
OSK Michalscy Trzebnica
2022-06-16
2022-06-16
15
2022-06-17
25
2022-06-17
21
2022-06-18
16
Dziemidowicz Wiktor
OSK Michalscy Trzebnica
2022-06-16
6
2022-06-17
24
2022-06-18
20
ARASH (107)
2022-06-16
2022-06-17
16
2022-06-17
12
2022-06-18
6
2022-06-18
4
Farat Karolina
Zielonogórski KS Drzonków
2022-06-16
16
2022-06-16
32
Frąckowiak Martyna
SKJ Optima
OZZY (83)
2022-06-16
13
2022-06-17
24
2022-06-18
1
2022-06-16
11
2022-06-17
22
2022-06-18
4
Frątczak Ines
SKJ Czarna Perła
2022-06-16
15
2022-06-16
44
Gaborska Agnieszka
OSK Michalscy Trzebnica
2022-06-16
27
2022-06-16
33
2022-06-17
25
2022-06-16
34
2022-06-16
22
2022-06-18
9
Galicki Anzelm
OSK Michalscy Trzebnica
ŁOBEZ (55)
2022-06-18
16
2022-06-16
45
2022-06-16
2022-06-17
49
2022-06-17
26
2022-06-18
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
GOLAN (10)
2022-06-16
7
2022-06-16
19
2022-06-17
22
2022-06-18
2
2022-06-16
2022-06-16
41
2022-06-17
46
2022-06-17
53
2022-06-18
17
2022-06-16
2
150
2022-06-17
4
2022-06-18
1
300
2022-06-16
17
2022-06-17
1
2022-06-16
8
2022-06-18
5
Gębicka Julia
bpk
2022-06-16
8
2022-06-16
2022-06-17
7
2022-06-17
9
2022-06-18
2
2022-06-18
Gillmaier Julia
KS Gillmaier
2022-06-16
14
2022-06-17
7
2022-06-17
4
2022-06-16
1
2022-06-18
8
Gola Natalia
KJ Picador
2022-06-16
2022-06-16
2022-06-17
1
2022-06-17
26
Golach Sara
KJ Wrocław
2022-06-16
2022-06-16
10
2022-06-17
26
2022-06-17
40
2022-06-18
3
Gonczowska Anna
KS Equita Noak
CORAL (37)
2022-06-16
12
2022-06-16
12
2022-06-17
2
2022-06-18
10
Gozdek Krzysztof
KS Adamietz
OLYMPUS G (112)
2022-06-16
2022-06-16
30
2022-06-17
26
2022-06-17
1
2022-06-18
2022-06-18
4
Hałoń Klaudia
KJ Picador
2022-06-16
2022-06-16
16
2022-06-17
1
2022-06-17
1
2022-06-18
2022-06-18
2
CANSIN (89)
2022-06-16
2
100
2022-06-16
4
2022-06-17
6
2022-06-17
5
2022-06-18
10
Hypta Maja
bpk
2022-06-16
2022-06-16
2022-06-18
1
2022-06-18
2022-06-17
1
2022-06-17
1
Janicka Paulina
St. Sportowe Vidavia
BINGO (98)
2022-06-16
13
2022-06-16
1
2022-06-18
11
2022-06-18
2022-06-17
7
2022-06-17
15
Jaranowska Pola
Zielonogórski KS Drzeonków
2022-06-16
28
2022-06-16
5
Jasińska Kinga
KS Equita Noak
2022-06-16
3
2022-06-16
4
2022-06-17
47
2022-06-17
10
2022-06-18
14
Jendryk Nicole
JKS Lauden
INSIGNIA (149)
2022-06-16
1
2022-06-16
20
Kantarowicz Marcin
KJ Pawlak equestrian
DORRYT (151)
2022-06-16
2022-06-16
25
Karolczuk Joanna
JKS Hanna
ESTERA Z (129)
2022-06-16
2022-06-16
23
2022-06-17
1
2022-06-17
26
2022-06-18
2022-06-18
6
Kasprzak Zyta
bpk
PANAMA (143)
2022-06-17
1
2022-06-17
1
Kisilewicz Aleksandra
KJ Picador Dziuplina
KLIVIA (104)
2022-06-16
1
2022-06-16
2
2022-06-17
12
2022-06-17
1
2022-06-18
3
2022-06-18
Komperda Renata
KJ Ślęża Wrocław
2022-06-18
8
2022-06-18
12
Konieczna Magdalena
KJ Osadkowski Jakubowice
KEYRA (161)
2022-06-17
40
2022-06-17
49
2022-06-18
2022-06-18
23
Konsensjusz Ewa
Lipowa Zagroda
LOLITA (65)
2022-06-18
1
2022-06-18
Koroblowska Weronika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
GAL (159)
2022-06-16
2022-06-16
2022-06-17
2022-06-18
9
PRIMULA (166)
2022-06-17
1
2022-06-17
1
2022-06-18
4
Kozakiewicz Paulina
KJ Maximus Kowary
2022-06-18
2
2022-06-18
1
250
2022-06-18
3
100
Krężelewska Izabela
KJ Ślęża Wojnarowice
2022-06-16
2022-06-16
11
2022-06-18
10
2022-06-17
39
2022-06-17
45
2022-06-18
2022-06-16
19
2022-06-16
Krzecka Weronika
JKS w Jaroszówce
2022-06-16
40
2022-06-16
21
Krzus-Wrońska Laura
Dubelbar Zdrój
AMIR (158)
2022-06-16
13
2022-06-16
Kuczerawy Tomasz
KJ Platan Wrocław
2022-06-16
2022-06-16
37
2022-06-17
47
2022-06-17
26
2022-06-16
11
2022-06-17
10
2022-06-16
6
2022-06-17
9
NUTELLA (78)
2022-06-16
2022-06-16
26
2022-06-17
40
2022-06-17
1
2022-06-16
43
2022-06-16
2022-06-17
1
2022-06-17
1
2022-06-16
16
Kuczerawy Tomasz
KJ Platan
DREAM Z (154)
2022-06-16
7
2022-06-17
11
Kuczerawy Tomasz
KJ Platan Wrocław
PRIMULA (166)
2022-06-16
4
2022-06-16
Lee Nayon
KJ Platan
2022-06-17
26
2022-06-17
1
DUETTE B. (128)
2022-06-16
4
2022-06-16
5
2022-06-17
4
2022-06-17
9
Leśkiewicz Hanna
bpk
2022-06-16
3
2022-06-16
11
Letachowicz Kalina
bpk
B-FENIX (91)
2022-06-16
1
2022-06-16
1
Luksa Agnieszka
KJ Okoły
NAOMI (140)
2022-06-16
2
2022-06-18
1
150
2022-06-16
6
2022-06-17
4
2022-06-16
20
2022-06-16
7
2022-06-17
12
2022-06-17
18
2022-06-18
11
Luty Dominika
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2022-06-17
3
100
2022-06-17
3
2022-06-17
5
2022-06-17
2
150
2022-06-17
8
2022-06-17
4
Majda Lena
KJ Partynice
MIDAS (69)
2022-06-16
2022-06-16
1
2022-06-17
1
2022-06-17
5
Malińska Oliwia
KJ Szumlakowscy Cysterny Brzeg
2022-06-16
2022-06-16
30
2022-06-17
26
2022-06-17
1
2022-06-18
2022-06-18
21
Marczak Agata
OSK Michalscy Trzebnica
NUCIA (110)
2022-06-16
36
2022-06-16
2022-06-17
1
2022-06-17
13
2022-06-18
8
Marszałek Karolina
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
AMERIGO (63)
2022-06-16
8
2022-06-16
8
2022-06-17
19
2022-06-17
10
2022-06-18
9
2022-06-18
3
100
Mencel Julia
KJ Ślęża Wrocław
WILLIE (40)
2022-06-16
20
2022-06-16
1
2022-06-17
1
2022-06-17
1
2022-06-18
1
2022-06-18
Miałszygrosz Amelia
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2022-06-17
1
2022-06-17
19
2022-06-18
4
2022-06-18
11
Mierlak Dominika
Ludowy KJ Hippologia Strzegom
OCTAVIO-G (135)
2022-06-16
35
2022-06-16
2022-06-17
26
2022-06-17
40
Mikołajczyk Eryka
KJ Osadkowski Jakubowice
ZILENA (30)
2022-06-17
8
2022-06-17
11
2022-06-18
6
2022-06-17
1
2022-06-17
5
2022-06-18
3
ERRANTO (32)
2022-06-17
17
2022-06-17
6
2022-06-18
4
2022-06-18
8
Miłowska Agata
KJ Na Koń w Łagowie
2022-06-16
13
2022-06-16
20
2022-06-17
23
Młodawska Karolina
KJ Maximus Kowary
GOETHE (99)
2022-06-17
21
2022-06-17
2022-06-18
7
2022-06-18
7
Muszyńska Barbara
Lipowa Zagroda
MIKA (71)
2022-06-18
1
2022-06-18
9
Muszyńska-Drabarek Kamila
KJ Maximus Kowary
ORESTES (90)
2022-06-16
3
100
2022-06-16
1
250
2022-06-17
1
250
2022-06-17
6
2022-06-18
3
50
Nowińska Magdalena
bpk
SORAYA (100)
2022-06-16
1
2022-06-16
13
2022-06-17
1
2022-06-17
1
Pańczak Lena
KJ Ślęża Wrocław
2022-06-16
1
2022-06-16
1
2022-06-17
1
2022-06-17
19
2022-06-18
1
2022-06-18
1
Pawlak Joanna
KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
2022-06-18
2
150
2022-06-18
2
150
2022-06-18
9
2022-06-18
11
2022-06-17
3
Pisarska Zuzanna
KJ Partynice Wrocław
2022-06-16
10
2022-06-16
14
2022-06-17
18
2022-06-18
5
2022-06-16
5
2022-06-16
2022-06-17
1
2022-06-17
26
2022-06-18
9
2022-06-18
2022-06-16
9
2022-06-17
20
2022-06-16
3
2022-06-17
26
2022-06-18
Przewdzięk Jakub
OSK Michalscy Trzebnica
MAJOR (72)
2022-06-16
38
2022-06-16
2022-06-17
1
2022-06-17
26
2022-06-18
14
Przybylski Stanisław
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
ADMIRAŁ (145)
2022-06-16
2022-06-17
1
2022-06-17
1
2022-06-18
6
Przyśliwska Malwina
St. Sportowe Vidavia
2022-06-16
18
2022-06-16
2022-06-17
2022-06-18
7
2022-06-18
15
Rosa Julia
Akademia Jeździecka A.A. Susłowscy
2022-06-16
1
2022-06-16
12
2022-06-17
7
2022-06-17
8
Rośkowicz Milena
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
RAFAEL (74)
2022-06-16
2022-06-16
2022-06-17
11
2022-06-17
1
2022-06-18
10
Rybarczyk Julia
KJ Maximus Kowary
2022-06-17
14
2022-06-18
18
2022-06-18
17
2022-06-17
1
Rychter Lena
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
MALAGA (113)
2022-06-16
2022-06-16
2022-06-17
1
2022-06-17
1
2022-06-18
7
Sinica Martyna
KJ Bella Brzeźnik
LEKTER (126)
2022-06-16
21
2022-06-16
Siwek Wojciech
KS Equita Noak
2022-06-16
22
2022-06-16
15
2022-06-17
20
2022-06-18
10
2022-06-17
1
Skąpska Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
GROGORY (58)
2022-06-16
12
2022-06-16
7
2022-06-17
9
2022-06-18
5
Skwarzyńska Wiktoria
Sudecki LKS Książ
2022-06-16
13
Ślósarz Oliwia
Lipowa Zagroda
LOTOS (50)
2022-06-18
1
2022-06-18
11
Ślufarska Wiktoria
KS Libra Jakubów
2022-06-16
1
2022-06-16
18
Ślufarski Kacper
KS Libra Jakubów
2022-06-16
10
Śmigaj Hanna
KS Libra Jakubów
RESZKA (86)
2022-06-16
1
2022-06-16
13
Śniegucki Ksawery
JKS w Jaroszówce
2022-06-16
24
2022-06-16
2022-06-16
5
2022-06-16
3
100
2022-06-17
7
2022-06-17
7
MARLEY (133)
2022-06-16
8
2022-06-16
13
2022-06-17
8
2022-06-17
2
100
2022-06-16
10
2022-06-16
2
150
Śniegucki Ksawery
JKS w Jaroszówce
2022-06-16
18
2022-06-16
14
2022-06-17
15
2022-06-17
12
Śnieżek Julia
St. Sportowe Optimus
2022-06-16
15
2022-06-16
3
50
2022-06-17
3
50
2022-06-18
5
2022-06-16
13
2022-06-16
2022-06-17
1
2022-06-17
1
2022-06-18
2022-06-18
22
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-06-16
1
250
2022-06-17
2
150
2022-06-17
1
300
JURANDA (148)
2022-06-17
1
250
2022-06-18
1
250
2022-06-17
1
150
Stańczak-Szulc Kinga
KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2022-06-16
42
2022-06-16
2
SOPHIA (54)
2022-06-16
9
2022-06-16
39
Stańkowska Zofia
bpk
2022-06-18
9
2022-06-18
12
Staszak Alicja
KJ Maximus Kowary
SICILIA (88)
2022-06-16
9
2022-06-16
Stonoga Agata
KS Libra Jakubów
BYSTRA (120)
2022-06-16
9
Strażyńska Wiktoria
St. Sportowe Vidavia
EMMA (35)
2022-06-16
2022-06-16
10
2022-06-17
17
2022-06-18
19
Susłowska Natalia
bpk
VICTOR (96)
2022-06-16
1
2022-06-16
1
2022-06-17
1
2022-06-17
1
Szebysty Wiktoria
KJ Ślęża Wrocław
LEGROS (9)
2022-06-16
9
2022-06-16
6
2022-06-17
14
2022-06-16
2022-06-17
8
Szewczyk Zuzanna
KJ Volta
2022-06-16
2022-06-16
2022-06-17
49
2022-06-17
49
Szołdra Nikola
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2022-06-18
13
2022-06-18
6
Szybalska Michalina
WKJ Partynice
MODEO (116)
2022-06-16
1
2022-06-16
13
2022-06-17
1
2022-06-17
1
Szymczak Zuzanna
Lipowa Zagroda
SHADOW (57)
2022-06-17
1
2022-06-17
Szyszka Hanna
Wrocławski KJ
SHADOW (85)
2022-06-18
1
2022-06-18
1
BLUE BOY (101)
2022-06-16
19
2022-06-16
17
2022-06-17
1
2022-06-17
9
2022-06-18
1
2022-06-18
5
MUZKA (103)
2022-06-16
1
2022-06-17
1
Tomaniewska Róża
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
REVLON (142)
2022-06-16
19
2022-06-17
1
2022-06-17
13
2022-06-18
8
Walkiewicz Anna
KJ Platan
BIELIK (84)
2022-06-18
7
2022-06-18
15
Warsz Rafał
Wrocławski KJ
2022-06-16
1
2022-06-17
14
Winograd Dorota
Zielonogórski KS Drzonków
KASAJA MC (136)
2022-06-16
1
2022-06-16
1
150
Wiśniewska Emilia
KJ Stajnia Odra Głoska
KASANDRA (137)
2022-06-18
12
2022-06-18
6
Wolniewicz Karmela
Wrocławski KJ
2022-06-16
10
2022-06-17
1
Woźniak Wiktoria
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2022-06-17
6
2022-06-17
15
CASALLINA (123)
2022-06-17
5
2022-06-17
2
Zazula Maria
KJ Ślęża Wrocław
2022-06-16
2022-06-16
2022-06-17
2022-06-18
2022-06-18
12
Żywicka Adrianna
bpk
2022-06-16
1

Number of Riders: 112

Number of Horses: 142

The sum of prizes: 4 500.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092013-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl