Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
192 ACCEPTED 2022-04-28 22:35:27
2022-04-28 22:35:27
Dajana Pawlicka GIWENCHY BEL
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
191 ACCEPTED 2022-04-28 22:34:20
2022-04-28 22:34:20
Radosław Kierznowski NANDO SUPER
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
190 ACCEPTED 2022-04-26 10:19:40
2022-04-26 09:59:48
Maria Stanisławiak ASTI SPUMANTE L
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
189 ACCEPTED 2022-04-26 10:19:48
2022-04-26 09:59:30
Maria Stanisławiak NEW ESCOBAR L
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
188 ACCEPTED 2022-04-26 10:19:56
2022-04-26 09:59:13
Maria Stanisławiak VESANIA L
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
187 ACCEPTED 2022-04-26 10:20:04
2022-04-26 09:58:53
Maria Stanisławiak CON TICI L
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
186 ACCEPTED 2022-04-26 10:07:19
2022-04-26 09:57:49
Szymon Tęcza GUALLATIRA L
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
185 ACCEPTED 2022-04-26 10:19:07
2022-04-26 09:57:30
Szymon Tęcza ATMARO Z
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
184 ACCEPTED 2022-04-26 10:19:10
2022-04-26 09:57:10
Szymon Tęcza GEORGIA L
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
183 ACCEPTED 2022-04-26 10:20:10
2022-04-26 09:56:54
Szymon Tęcza TALMAN O Z
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
182 ACCEPTED 2022-04-26 10:18:48
2022-04-26 09:56:47
Marta Konarska UCAYALI VULKAN L
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
181 ACCEPTED 2022-04-26 10:18:53
2022-04-26 09:56:27
Marta Konarska LILI MARLENE
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
180 ACCEPTED 2022-04-26 10:20:14
2022-04-26 09:56:27
Szymon Tęcza ANGARA L
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
179 ACCEPTED 2022-04-26 10:21:02
2022-04-26 09:56:07
Szymon Tęcza KASPAROV A
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
178 ACCEPTED 2022-04-26 10:21:10
2022-04-26 09:55:26
Szymon Tęcza BUENO L
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
177 ACCEPTED 2022-04-27 08:47:46
2022-04-25 22:51:40
Zofia Malecha CSILLA
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
176 ACCEPTED 2022-04-26 10:35:49
2022-04-25 22:46:04
Szymon Cieślak RODRIGO CASSIN
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
175 ACCEPTED 2022-04-28 22:31:09
2022-04-25 19:41:51
Jan Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
174 ACCEPTED 2022-04-28 22:29:34
2022-04-25 19:35:44
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
173 ACCEPTED 2022-04-26 10:32:52
2022-04-25 19:33:52
Weronika Banaszak SUPRISE
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
172 ACCEPTED 2022-04-26 10:33:13
2022-04-25 18:57:11
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
171 ACCEPTED 2022-04-27 08:47:53
2022-04-25 14:42:03
Weronika Broniarczyk MISTRAL
  • 1x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
170 ACCEPTED 2022-04-27 08:47:58
2022-04-25 12:19:04
Zofia Malecha CSILLA
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
169 ACCEPTED 2022-04-28 22:26:12
2022-04-25 07:14:55
Dominika Wolniewicz MACEDONIA
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
168 ACCEPTED 2022-04-27 08:48:03
2022-04-25 00:24:23
Maja Nagła BELLA CORIANO
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
167 ACCEPTED 2022-04-25 12:42:41
2022-04-24 21:09:19
Nikola Idkowiak VERDI ALTUS Z RZ
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
166 ACCEPTED 2022-04-26 10:31:36
2022-04-24 20:27:16
Maria Juszczak JANKES
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
165 ACCEPTED 2022-04-26 10:31:48
2022-04-24 20:25:52
Antonina Wojtczak CZORT
  • 1x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
164 ACCEPTED 2022-04-28 22:24:52
2022-04-24 19:20:35
Natalia Olech COLUMBIA
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 2x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
163 ACCEPTED 2022-04-26 10:00:36
2022-04-23 23:01:36
Siarhei Kazlou KEATON N
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
162 ACCEPTED 2022-04-26 10:00:45
2022-04-23 22:59:57
Siarhei Kazlou LA NOBLESSE VULKAN L
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
161 ACCEPTED 2022-04-26 10:00:51
2022-04-23 22:57:53
Siarhei Kazlou MINERVA
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
160 ACCEPTED 2022-04-26 10:00:59
2022-04-23 22:56:40
Siarhei Kazlou LEXUS H
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
159 ACCEPTED 2022-04-26 10:01:47
2022-04-23 22:55:23
Siarhei Kazlou LUTHRON
  • 2x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 2x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
158 ACCEPTED 2022-04-26 10:01:55
2022-04-23 22:54:02
Siarhei Kazlou ROLEX VAN DE NOORDHEUVEL
  • 2x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 2x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
157 ACCEPTED 2022-04-26 10:02:03
2022-04-23 22:51:24
Siarhei Kazlou KALIBER PL Z
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 2x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
156 ACCEPTED 2022-04-28 22:23:13
2022-04-22 20:58:24
Nel Skotarczak DARCO LAZAR
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 2x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
155 ACCEPTED 2022-04-28 22:21:56
2022-04-22 17:27:43
Adrian Kujawa SAGA
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
154 ACCEPTED 2022-04-28 22:19:31
2022-04-22 13:25:55
Aleksandra Lemańska MODETTA DM
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
153 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-04-27 08:49:03
2022-04-22 10:41:33
Jagoda Kierznowska CORBINIAN
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
152 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-04-27 08:49:11
2022-04-22 10:41:13
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
151 ACCEPTED 2022-04-28 22:18:23
2022-04-22 10:21:22
Amelia Krych QUILANO RVL Z
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
150 ACCEPTED 2022-04-26 15:50:34
2022-04-21 21:12:48
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
149 ACCEPTED 2022-04-28 22:15:28
2022-04-21 08:31:54
Klaudia Matoszko LOARA L
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
148 ACCEPTED 2022-04-21 10:58:12
2022-04-21 07:30:17
Maria Grzesik TOSCA L
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
147 ACCEPTED 2022-04-28 22:12:55
2022-04-21 07:29:53
Maria Grzesik ZASTER T
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
146 ACCEPTED 2022-04-28 22:11:51
2022-04-20 22:34:41
Eliza Janowiak CURRARA AK
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
145 ACCEPTED 2022-04-25 12:42:46
2022-04-20 19:37:59
Nikola Idkowiak LINTELLO
  • 2x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
144 ACCEPTED 2022-04-28 22:10:44
2022-04-20 15:11:33
Natalia Łazik CASINA JM
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
143 ACCEPTED 2022-04-28 22:09:30
2022-04-20 15:10:46
Marcelina Łazik DIGISPORT QUATTRO
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
142 ACCEPTED 2022-04-28 22:08:36
2022-04-20 15:09:33
Szymon Stasiak CALMEE DE REVEL
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
141 ACCEPTED 2022-04-28 22:07:38
2022-04-20 15:08:41
Szymon Stasiak CARMINE-K
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
140 ACCEPTED 2022-04-28 22:06:20
2022-04-20 15:07:42
Szymon Stasiak DAIQUIRI Z
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
139 ACCEPTED 2022-04-28 22:05:35
2022-04-20 15:05:56
Szymon Stasiak APOLLO T
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
138 ACCEPTED 2022-04-28 22:04:31
2022-04-20 13:50:28
Izabella Guzińska WEZYR O
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
137 ACCEPTED 2022-04-20 15:24:56
2022-04-20 13:10:03
Jarosław Skrzyczyński KRATOS B
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
136 ACCEPTED 2022-04-28 22:02:35
2022-04-20 13:09:11
Jarosław Skrzyczyński O-STAR
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
135 ACCEPTED 2022-04-28 22:01:17
2022-04-20 12:53:46
Jarosław Skrzyczyński CASSCADOR
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
134 ACCEPTED 2022-04-28 21:59:19
2022-04-20 12:53:10
Jarosław Skrzyczyński CONSTABLE
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
133 ACCEPTED 2022-04-28 21:57:42
2022-04-20 12:52:36
Filip Skrzyczyński QUICK LADY DE WINGHE
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
132 ACCEPTED 2022-04-28 21:55:51
2022-04-20 11:35:52
Natalia Sydow QUINNA 2
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
131 ACCEPTED 2022-04-28 21:52:08
2022-04-20 09:45:21
Karolina Siejak GUINNESS
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
130 ACCEPTED 2022-04-20 15:26:44
2022-04-19 17:47:24
Kaja Litka LYJABALOU
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
129 ACCEPTED 2022-04-25 14:46:28
2022-04-19 15:31:26
Karolina Ziętkiewicz BRETON
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
128 ACCEPTED 2022-04-20 10:55:25
2022-04-19 12:14:17
Jaśmina Sołtysiak ZALAMERO
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
127 ACCEPTED 2022-04-28 21:48:44
2022-04-19 12:10:40
Jaśmina Sołtysiak ZAPATERO
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
126 ACCEPTED 2022-04-20 15:26:54
2022-04-19 12:03:20
Łukasz Smoczyk PENICYLINA
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
125 ACCEPTED 2022-04-20 15:27:03
2022-04-19 12:02:59
Łukasz Smoczyk GRENADIERKA
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
124 ACCEPTED 2022-04-20 15:27:09
2022-04-19 12:02:37
Łukasz Smoczyk GERANIA
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
123 ACCEPTED 2022-04-28 21:47:12
2022-04-19 12:02:08
Łukasz Smoczyk BENARESA
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
122 ACCEPTED 2022-04-28 21:46:16
2022-04-19 12:01:42
Łukasz Smoczyk CZARTER
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
121 ACCEPTED 2022-04-21 11:02:00
2022-04-19 09:41:42
Dominika Kiełczewska-Sawicka NIGHT FIGHTER
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 2x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
120 ACCEPTED 2022-04-25 10:04:13
2022-04-19 01:15:52
Hubert Woźniak CHACO- P
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
119 ACCEPTED 2022-04-28 21:43:38
2022-04-19 01:15:24
Karolina Bartkowiak SEKRETARIAT W
  • 1x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
118 ACCEPTED 2022-04-28 21:40:16
2022-04-18 12:16:15
Zofia Zawartowska FANTASY
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
117 ACCEPTED 2022-04-19 14:12:50
2022-04-17 18:58:07
Martyna Ostrowska CASA MIA
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
116 ACCEPTED 2022-04-28 21:39:23
2022-04-17 18:52:41
Jan Mossakowski QUAERO ZR Z
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
115 ACCEPTED 2022-04-25 09:32:13
2022-04-17 18:49:41
Jan Mossakowski WERMUT
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
114 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-04-26 15:37:12
2022-04-17 17:37:03
Marta Dąbrowska CHAMP ACOR
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
113 ACCEPTED 2022-04-26 13:13:47
2022-04-17 07:53:33
Katarzyna Nowak INDIA
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
112 ACCEPTED 2022-04-26 13:13:52
2022-04-17 07:53:16
Michał Remisz INDIA
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
111 ACCEPTED 2022-04-26 13:14:07
2022-04-17 07:52:55
Katarzyna Nowak ISKRA RM
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
110 ACCEPTED 2022-04-28 21:37:12
2022-04-17 07:52:34
Michał Remisz ISKRA RM
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
109 ACCEPTED 2022-04-28 21:36:00
2022-04-16 22:26:13
Joanna Tomaszewska VIVA LA FIESTA
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
108 ACCEPTED 2022-04-28 21:35:33
2022-04-16 22:09:51
Zofia Wizła CATOX SON
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 2x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
107 ACCEPTED 2022-04-25 09:34:17
2022-04-16 22:09:18
Zofia Wizła NEKTON PLUS
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
106 ACCEPTED 2022-04-21 11:01:12
2022-04-16 13:52:18
Zuzanna Wachowicz CIMBA
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
105 ACCEPTED 2022-04-28 21:32:41
2022-04-15 12:55:45
Aleksandra Kowala EL PASSINO
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 2x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
104 ACCEPTED 2022-04-25 09:34:29
2022-04-15 10:05:35
Kornelia Smura CUSCO
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
103 ACCEPTED 2022-04-26 13:13:18
2022-04-14 21:20:21
Aleksandra Kołodzińska JADE MK
  • 1x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
102 ACCEPTED 2022-04-28 21:31:31
2022-04-14 21:17:49
Aleksandra Kołodzińska HEKTOR
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
101 ACCEPTED 2022-04-30 20:01:22
2022-04-14 20:42:04
Jagoda Bukczyńska CYGNI
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
100 ACCEPTED 2022-04-25 12:42:50
2022-04-14 18:07:08
Nikola Idkowiak MADISON VDL
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
99 ACCEPTED 2022-04-25 12:42:57
2022-04-14 18:05:19
Marcin Idkowiak ANTONIONI
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
98 ACCEPTED 2022-04-28 21:28:28
2022-04-14 18:01:54
Marcin Idkowiak FOR EVER
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
97 ACCEPTED 2022-04-28 21:24:13
2022-04-13 21:11:20
Inga Michalak KONTURIO
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
96 ACCEPTED 2022-04-25 12:51:18
2022-04-13 19:38:41
Luiza Rakowska HAPPELOUP R
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
95 ACCEPTED 2022-04-25 12:51:22
2022-04-13 19:38:07
Robert Rakowski HAPPELOUP R
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
94 ACCEPTED 2022-04-28 21:21:11
2022-04-13 17:44:47
Gabriela Dworczak LA BELLE DE JOUR
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
93 ACCEPTED 2022-04-19 14:19:14
2022-04-13 13:01:08
Karolina Siwka- Englert JANTARINA
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
92 ACCEPTED 2022-04-26 10:32:09
2022-04-13 07:23:54
Julia Biskup TEKILA-K
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
91 ACCEPTED 2022-04-26 10:32:14
2022-04-13 07:23:10
Julia Biskup JAMES B
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
90 ACCEPTED 2022-04-19 14:19:39
2022-04-12 21:07:53
Natasza Wróblewska TARAMTAJ
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
89 ACCEPTED 2022-04-27 08:48:19
2022-04-12 19:47:20
Anna Bondziul BEOWULF
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
88 ACCEPTED 2022-04-28 21:19:09
2022-04-12 18:53:27
Michèle Van Den Kroonenberg CURRARA AK
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
87 ACCEPTED 2022-04-25 14:41:22
2022-04-12 18:47:50
Michèle Van Den Kroonenberg CARMINA
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
86 ACCEPTED 2022-04-28 21:17:36
2022-04-12 15:20:01
Hanna Osieka MISS PIGGY
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
85 ACCEPTED 2022-04-28 21:15:43
2022-04-11 19:42:18
Krzysztof Wierzbicki CORAL
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 2x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
84 ACCEPTED 2022-04-28 21:14:13
2022-04-11 19:37:50
Krzysztof Wierzbicki VIKI
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 2x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
83 ACCEPTED 2022-04-28 21:12:42
2022-04-11 19:37:26
Krzysztof Wierzbicki DUBAJ
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
82 ACCEPTED 2022-04-12 10:32:08
2022-04-11 10:33:22
Dominik Ast SAFIAN
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
81 ACCEPTED 2022-04-28 21:09:51
2022-04-11 10:27:06
Dominik Ast KORA
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
80 ACCEPTED 2022-04-20 15:20:43
2022-04-11 10:26:27
Dominik Ast CENTURIA
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
79 ACCEPTED 2022-04-28 21:08:42
2022-04-11 10:23:22
Maja Juskowiak HONOR
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
78 ACCEPTED 2022-04-19 14:23:14
2022-04-11 09:36:56
Sonia Judek BALUBINO H
  • 1x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
77 ACCEPTED 2022-04-28 21:05:13
2022-04-10 21:38:42
Zofia Wnęk CARLA
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
76 ACCEPTED 2022-04-26 13:13:05
2022-04-10 21:22:25
Julianna Poszwald SAMARA
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
75 ACCEPTED 2022-04-28 21:03:21
2022-04-10 21:21:50
Filip Kapała BALUBINO H
  • 1x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
74 ACCEPTED 2022-04-21 11:02:05
2022-04-10 15:07:53
Norbert Sawicki QUEEN QUIWI
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
73 ACCEPTED 2022-04-21 11:02:10
2022-04-10 15:07:22
Norbert Sawicki FOR CASPARO 2
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
72 ACCEPTED 2022-04-28 21:00:58
2022-04-09 21:48:14
Zuzanna Bukowska UCCELLA Z
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
71 ACCEPTED 2022-04-21 10:59:28
2022-04-09 19:05:33
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
70 ACCEPTED 2022-04-25 10:05:58
2022-04-09 16:16:45
Adrianna Grzegorek EASY ZONE
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
69 ACCEPTED 2022-04-27 08:48:48
2022-04-09 09:21:02
Michał Jóskowiak ISTAMBUŁ
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
68 ACCEPTED 2022-04-21 11:02:46
2022-04-09 09:20:29
Michał Jóskowiak DESPASITO
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
67 ACCEPTED 2022-04-28 17:23:36
2022-04-09 09:19:51
Michał Jóskowiak SANCHO VIGO
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
66 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-04-27 08:48:28
2022-04-09 09:19:25
Michał Jóskowiak BLITZ AL Z
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
65 ACCEPTED 2022-04-28 17:21:44
2022-04-08 10:52:37
Paulina Zielińska CALGARY
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
64 ACCEPTED 2022-04-25 14:47:15
2022-04-08 10:40:54
Paulina Zielińska ANTENOR
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
63 ACCEPTED 2022-04-28 17:19:28
2022-04-08 10:40:26
Paulina Zielińska COLONIA
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
62 ACCEPTED 2022-04-28 17:18:13
2022-04-08 10:39:59
Paulina Zielińska CARAVAGIO
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
61 ACCEPTED 2022-04-28 17:16:53
2022-04-08 10:34:03
Łukasz Troszczyński CLAPPERTON
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
60 ACCEPTED 2022-04-25 14:48:00
2022-04-08 10:31:06
Łukasz Troszczyński ZANZIBAR
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
59 ACCEPTED 2022-04-28 17:16:02
2022-04-08 10:30:42
Łukasz Troszczyński LAUDA
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
58 ACCEPTED 2022-04-28 17:13:37
2022-04-08 10:24:38
Łukasz Troszczyński CORTONA
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
57 ACCEPTED 2022-04-19 14:12:14
2022-04-07 21:22:39
Natalia Sinkiewicz DONNA NAVONNA
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
56 ACCEPTED 2022-04-19 14:12:30
2022-04-07 21:21:46
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 2x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
55 ACCEPTED 2022-04-28 17:12:42
2022-04-06 21:38:00
Anna-Maria Kluza PRADA
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
54 ACCEPTED 2022-04-19 14:11:33
2022-04-06 21:09:13
Weronika Kosińska TRADYCJONAL SK
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
53 ACCEPTED 2022-04-19 14:11:40
2022-04-06 21:08:26
Weronika Kosińska ORINOKO
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
52 ACCEPTED 2022-04-19 14:11:49
2022-04-06 21:07:22
Weronika Kosińska CHIVAS RG Z
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
51 ACCEPTED 2022-04-28 17:11:54
2022-04-05 22:06:49
Zuzanna Gier BLANT
  • 2x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 2x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
50 ACCEPTED 2022-04-25 14:45:09
2022-04-04 20:34:09
Robert Ratajczak RUFUS VD HEFFINCK
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
49 ACCEPTED 2022-04-25 14:45:17
2022-04-04 20:32:20
Robert Ratajczak JOLLY JUMPER B
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
48 ACCEPTED 2022-04-08 14:12:25
2022-04-04 09:13:03
Beata Szuber FORT
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
47 ACCEPTED 2022-04-28 17:11:10
2022-04-04 09:12:45
Beata Szuber LANTINUS-N
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
46 ACCEPTED 2022-04-28 17:10:04
2022-04-04 09:12:28
Iga Tokarska ORLANDO W
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
45 ACCEPTED 2022-04-26 10:35:21
2022-04-04 09:12:07
Iga Tokarska CASALL AZZURRO
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
44 ACCEPTED 2022-04-22 09:53:11
2022-04-03 22:50:41
Aleksandra Lemańska CORVETA O
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
43 ACCEPTED 2022-04-28 17:05:57
2022-03-30 07:49:53
Wiktoria Łamaszewska EPIKA
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
42 ACCEPTED 2022-04-28 17:05:12
2022-03-28 10:53:57
Filip Kapała HRABIA ORY AA
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 2x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
41 ACCEPTED 2022-03-31 15:14:22
2022-03-28 10:03:19
Hanna Stein ODYSEJA
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
40 ACCEPTED 2022-03-31 15:14:28
2022-03-28 10:02:52
Hanna Stein DIAMENT
  • 2x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 2x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
39 ACCEPTED 2022-04-19 14:18:30
2022-03-27 18:30:24
Mia Kudłaszyk HANGA
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
38 ACCEPTED 2022-04-28 17:03:58
2022-03-24 20:47:05
Agata Błaszkowiak LOCARNO 87
  • 1x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
37 ACCEPTED 2022-04-28 17:02:50
2022-03-24 19:40:18
Agata Błaszkowiak GAPPE LOUP
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
36 ACCEPTED 2022-04-28 17:02:21
2022-03-24 19:37:39
Daria Klimecka FIFTY FIFTY VAN BOVEN DE WEVELS
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
35 ACCEPTED 2022-04-19 14:19:03
2022-03-24 12:06:01
Oliwia Pleśnierowicz DURGA
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
34 ACCEPTED 2022-04-12 10:30:37
2022-03-21 13:17:46
Hanna Jachimowicz CHIVAS DARCO
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
33 ACCEPTED 2022-04-19 14:17:53
2022-03-21 13:17:32
Hanna Jachimowicz SAINT - TROPEZ VAN'T HAGELAND
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
32 ACCEPTED 2022-04-07 07:43:22
2022-03-21 12:03:01
Kaja Korbalewska LAMBIK DE VINCK
  • 2x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
31 ACCEPTED 2022-04-25 10:05:09
2022-03-21 12:02:42
Adrianna Wiśniewska ZORA
  • 2x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
30 ACCEPTED 2022-04-25 10:05:02
2022-03-21 12:02:26
Aleksander Dur MR GREY MZ Z
  • 2x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
29 ACCEPTED 2022-04-28 17:00:08
2022-03-21 12:01:37
Mikołaj Kopaczewski ADELE RZ
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
28 ACCEPTED 2022-03-31 15:19:33
2022-03-21 12:01:11
Beata Cholerzyńska GABBANA
  • 2x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
27 ACCEPTED 2022-03-31 15:19:40
2022-03-21 12:00:36
Beata Cholerzyńska RODERYK
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
26 ACCEPTED 2022-04-28 16:59:10
2022-03-21 12:00:12
Nina Konarska WIBI
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
25 ACCEPTED 2022-04-28 16:57:59
2022-03-21 11:59:56
Nina Konarska QUENNELL
  • 2x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
24 ACCEPTED 2022-04-28 16:56:50
2022-03-21 11:59:32
Maja Konarska COLANDRO
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
23 ACCEPTED 2022-04-28 16:55:39
2022-03-21 11:59:14
Maja Konarska CASPER VAN ROEMHOF Z
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
22 ACCEPTED 2022-03-31 15:20:22
2022-03-21 11:58:55
Mikołaj Kopaczewski DRAKKAR
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
21 ACCEPTED 2022-03-31 15:20:28
2022-03-21 11:58:35
Katarzyna Przezak ATTILA VDF Z
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
20 ACCEPTED 2022-04-28 16:53:58
2022-03-21 11:57:29
Anna Cepa POLIEN VAN HET BINNENVELD
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
19 ACCEPTED 2022-03-31 15:21:05
2022-03-21 11:57:06
Anna Cepa ILSEJOTTIE VDM
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
18 ACCEPTED 2022-03-31 15:21:22
2022-03-21 11:55:41
Leszek Gramza QUICKLY VAN DE CELIEBRUG
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
17 ACCEPTED 2022-04-19 12:27:56
2022-03-21 11:55:20
Leszek Gramza MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
16 ACCEPTED 2022-04-25 10:04:54
2022-03-21 11:55:03
Leszek Gramza CASSARIO
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
15 ACCEPTED 2022-04-19 12:27:39
2022-03-21 11:54:46
Leszek Gramza QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
14 ACCEPTED 2022-04-19 12:27:34
2022-03-21 11:54:22
Leszek Gramza COMET
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
13 ACCEPTED 2022-04-28 16:51:02
2022-03-21 11:53:51
Amelia Gramza KAPTAIN JACK Z.G.
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
12 ACCEPTED 2022-03-31 15:21:55
2022-03-21 11:53:30
Zuzanna Kucharska KISSIMMEE
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
11 ACCEPTED 2022-04-19 12:27:18
2022-03-21 11:53:04
Zuzanna Kucharska MOULIN ROUGE L
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
10 ACCEPTED 2022-04-19 12:27:11
2022-03-21 11:52:36
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
9 ACCEPTED 2022-04-28 16:48:32
2022-03-21 11:52:09
Kaja Korbalewska HUIDAM DU LOZON
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
8 ACCEPTED 2022-04-19 12:27:03
2022-03-21 11:51:48
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
7 ACCEPTED 2022-04-22 09:46:31
2022-03-21 11:37:32
Kordian Zieliński P-QUEN
  • 1x 1/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
6 ACCEPTED 2022-03-31 15:22:30
2022-03-18 06:47:54
Dajana Pawlicka NIKI L
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
5 ACCEPTED 2022-03-31 15:22:35
2022-03-18 06:47:31
Dajana Pawlicka RODOS L
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
4 ACCEPTED 2022-03-31 15:22:20
2022-03-18 06:47:05
Dajana Pawlicka COME ON UWE
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
3 ACCEPTED 2022-03-31 15:22:24
2022-03-18 06:46:48
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 130 cm)
2 ACCEPTED 2022-03-31 15:22:42
2022-03-15 10:03:10
Marta Ignasiak LANA MAYAMI
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM, Art.: 269.5 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (Kat. PROFI, wys. 120 cm)
1 ACCEPTED 2022-04-21 11:03:12
2022-03-11 11:21:09
Amelia Otlewska SOLERO K
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art.: 238.1.1 (Kat. AMATOR, wys. 100 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy, Art.: 274.1.5.3 (Kat. AMATOR, wys. 105 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
2. Banaszak Weronika KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O058257
3. Bartkowiak Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O069979
4. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (MJ.)
O030577
5. Błaszkowiak Agata KJ Stajnia Szymanowo
2006 (J.)
O061774
6. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
7. Broniarczyk Weronika KJ Zagórów
S
O028423
8. Bukczyńska Jagoda KJ Brzóska Sport Horses
2005 (J.)
O048579
9. Bukowska Zuzanna St. Kraju Jumping Team
S
O023478
10228330
10. Cepa Anna St. Rodan Club
2003 (MJ.)
O036422
11. Cholerzyńska Beata St. Rodan Club
S
O033784
12. Cieślak Szymon St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O058683
13. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
14. Dąbrowski Jan KJ Stajnia Dąbrowscy
2010 (JM.)
O068052
15. Dur Aleksander St. Rodan Club
S
O033783
16. Dworczak Gabriela bpk
2009 (JM.)
O067103
17. Frankiewicz Alicja KJ Stajnia Dąbrowscy
2002 (MJ.)
O034687
18. Gaca Waldemar Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O022807
19. Gier Zuzanna bpk
S
O047084
20. Gramza Amelia St. Rodan Club
2006 (J.)
O036337
21. Gramza Leszek St. Rodan Club
S
O002865
22. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (J.)
O047731
23. Grzesik Maria KJ Agro-Handel Śrem
2003 (MJ.)
O044553
24. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
10225516
25. Idkowiak Marcin KS Idmar Krajkowo
S
O003821
26. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (MJ.)
O048107
27. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (MJ.)
O037880
28. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
29. Janowiak Eliza KJ Sokół Damasławek
2001 (MJ.)
O037256
30. Jazdończyk Anna KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O047890
31. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O020561
32. Judek Sonia KJ Michałówka
2005 (J.)
O064619
33. Juskowiak Maja UKS Fiord
S
O009150
34. Juszczak Maria UKS Trójka
2009 (JM.)
O052289
35. Kapała Filip KS Jumping Events Poznań
S
O027683
36. Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
S
O041330
10141245
37. Kiełczewska-Sawicka Dominika St. J Pro Eques
S
O012266
38. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
39. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (JM.)
O055818
40. Klimecka Daria KJ Agro-Handel Śrem
S
O009242
41. Kluza Anna-Maria KJ Michałówka
S
O011445
42. Kołodzińska Aleksandra bpk
2008 (JM.)
O050214
43. Konarska Maja St. Rodan Club
2007 (JM.)
O059232
44. Konarska Marta KJ Agro-Handel Śrem
2006 (J.)
O042011
10193295
45. Konarska Nina St. Rodan Club
2011 (Mł.)
O061275
46. Kopaczewski Mikołaj St. Rodan Club
2005 (J.)
O061209
47. Korbalewska Kaja St. Rodan Club
S
O008637
48. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (J.)
O034411
49. Kowala Aleksandra Rancho Drzecin
S
O031372
50. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
O047591
51. Krzewińska Laura LKS Cwał
2002 (MJ.)
O038365
52. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club
2005 (J.)
O036961
53. Kudłaszyk Mia RIO GRANDE Krosinko
2006 (J.)
O057654
54. Kujawa Adrian UKS Trójka
S
O019106
55. Lemańska Aleksandra Budzyński KS Kłos
2003 (MJ.)
O043651
56. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (J.)
O042455
57. Łamaszewska Wiktoria Rio Grande Krosinko
2007 (JM.)
O053981
58. Łazik Marcelina bpk
2010 (JM.)
O063609
59. Łazik Natalia bpk
2006 (J.)
O058847
60. Malecha Zofia WTK Hermanów
2006 (J.)
O051311
61. Malecha Zofia WTK Hermanów
2006 (J.)
O051311
62. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O035387
63. Michalak Inga KJ Agro-Handel Śrem
2005 (J.)
O039910
64. Mossakowski Jan SJ Baborówko
S
O003414
65. Nagła Maja St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O054784
66. Nowak Katarzyna St. Kraju Jumping Team
S
O063490
67. Olech Natalia KS Idmar Krajkowo
S
0024789
68. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
69. Ostrowska Martyna St. Kraju Jumping Team
S
O012806
70. Otlewska Amelia KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O038379
10224852
71. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
S
O012267
72. Pleśnierowicz Oliwia LKS Cwał Poznań
2005 (J.)
O040170
73. Poszwald Julianna KJ Brzóska Sport Horses
2006 (J.)
O066158
74. Przezak Katarzyna St. Rodan Club
2001 (MJ.)
O031461
75. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
S
O021253
76. Rakowski Robert St. KJ Gronówka
S
O024458
77. Ratajczak Robert JKS FER Więckowice
S
O002297
78. Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
S
O028882
79. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
80. Siejak Karolina bpk
S
O012448
81. Sinkiewicz Natalia LKS Cwał
S
O021179
82. Siwka- Englert Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
83. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049131
84. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054042
85. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
86. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
87. Smura Kornelia KS Jumping Events Poznań
2005 (J.)
O040169
88. Sołtysiak Jaśmina JKS Przybyszewo w Lesznie
O050156
89. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O020505
90. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
91. Stein Hanna RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O047876
92. Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
O033144
93. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
94. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
95. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
96. Tomaszewska Joanna St. Rodan Club
S
O026535
97. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
98. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
S
O046051
99. Wachowicz Zuzanna St. Kraju Jumping Team
2003 (MJ.)
O053084
100. Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo
S
O006317
101. Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club
S
O023264
102. Wizła Zofia KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O053737
103. Wnęk Zofia bpk
2007 (JM.)
O057664
104. Wojtczak Antonina UKS Trójka
2008 (JM.)
O058853
105. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (J.)
O047055
106. Woźniak Hubert KJ Agro-Handel Śrem
2006 (J.)
O034428
107. Wróblewska Natasza St. KJ Tradycja Siedlnica
2006 (J.)
O057117
108. Zawartowska Zofia KS Idmar Krajkowo
2008 (JM.)
O057653
109. Zielińska Paulina KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O003415
110. Zieliński Kordian JUKS Abakus Kaczyna
S
O013201
111. Ziętkiewicz Karolina KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2006 (J.)
O060465
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

150

ADELE RZ NIEM. SPORT. GER 2011 klacz gniada/167 F: Amantus / Acord II
M: Fontana / Roderik
K033178 DE455870305011
2.

259

ALLEGRO RS POL 2014 wałach kasztanowata F: nn /
M: nn /
K028695 616999640087514
3.

236

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco / Voltaire
M: Atena / Caretino K
K028260 616009610154809
4.

223

ANGARA L HAN GER 2013 klacz kasztanowata/169 F: Christian hol. / Cartani
M: Charlotte han. / Check In 2 old. (OS)
K024678 DE431310568813
5.

200

ANTENOR SP POL 2016 wałach siwa/167 F: Emir R / Colman
M: Antiqua / Quidam De Revel
K029033 616009510152719
6.

186

ANTONIONI SP POL 2017 wałach gniada/- F: Fanlac / Arizona
M: Antiqua / Quidam De Revel
K031973 616009510182517
7.

47

APOLLO T SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Lyjanero /
M: Apanaczi-T /
K029307 616009690046016
8.

218

ASTI SPUMANTE L HAN GER 2015 wałach gniada/165 F: Asti Spumante / Argentinus
M: Calypso`s Girl / Calypso II
K026959 DE431312305615
9.

216

ATMARO Z ZANG GER 2016 wałach gniada/167 F: Atomic Z / Cumano
M: Burgahra / Burggraaf
K029289 056015Z55846816
10.

62

ATTILA VDF Z ZANG BEL 2014 wałach gniada/170 F: Andiamo Z / Animo
M: Easter de Regor / Nagano
K030402 056015Z55555314
11.

110

BALUBINO H HAN POL 2016 wałach ciemnogniada/170 F: Consens / Capitol I
M: Bacardi / Balubino B / Baloubet Du Rouet
K032267 616009610127516
12.

109

BALUBINO H SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Consens / Capitol I
M: Bacardi / Baloubino B
K032267 616009610127516
13.

248

BELLA CORIANO SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
14.

126

BENARESA WLKP POL 2015 klacz gniada/172 F: Landor / Lacatraz
M: Benares / El Bundy
K030358 616007610112815
15.

254

BENJA LUNA DRP GER 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N / Mac Geyver N
M: Bella Luna / San Marino N
K022352 DE422220086308
16.

249

BEOWULF WESTF POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Corleolord L / Corleograf
M: Birma / Elvis
K030791 DE441411194916
17.

156

BLANT SP POL 2015 wałach gniada/162 F: Madison / Guidam ex Adagio IV
M: Boliwia / Polder
K031110 616009681011215
18.

250

BLITZ AL Z Z NED 2018 ogier gniada/167 F: Balou Star / Balou Du Rouet
M: Chin Chin's Ladyn / Chin Chin
K033472 056015Z55289318
19.

198

BRETON SP POL 2005 wałach gniada/mk:158 F: Krater /
M: Brenda /
K020980 POL009610143705
20.

225

BUENO L WESTF GER 2013 wałach gniada/175 F: Cassone / Cor De La Bryere
M: Cimara / Chacco - Blue
K022793 DE441411195313
21.

199

CALGARY SP POL 2017 ogier gniada/170 F: Grandorado TN / Eldorado Van De Zeshoek
M: Caldera / Calico
K031974 616009510033017
22.

44

CALMEE DE REVEL HOL POL 2018 klacz kasztanowata/170 F: Colman /
M: Gravin /
brak DE421000206718
23.

68

CAPPUCCINO HAN GER 2012 wałach kasztanowata/173 F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
K022409 DE431316587112 105XI76
24.

202

CARAVAGIO SP POL 2018 ogier gniada/167 F: Etoulon VDL / Toulon
M: C Foegandra / Carambole
K034005 616009510135318
25.

172

CARLA SP POL 2010 klacz siwa/162 F: Emar / Maram
M: Case / Corronell
K019194 616009610139010
26.

195

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
K022802 616009610139311
27.

45

CARMINE-K SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Vulkan /
M: Carolina-G /
brak 116007610018017
28.

102

CASA MIA HOL GER 2014 klacz gniada/165 F: Casall / Caretino
M: Baran / Caretino
K032187 DE421000049814
29.

18

CASALL AZZURRO HOL GER 2014 wałach gniada/175 F: Casalito / Casall
M: Vroni R / Corrado I
K027692 DE421000002414
30.

42

CASINA JM HOL GER 2017 klacz gniada/172 F: Casino Berlin / Caspar (Eurocommerce Berlin)
M: Elluisa PJ ,
brak DE431310319517
31.

60

CASPER VAN ROEMHOF Z ZANG BEL 2017 wałach gniada/164 F: Casario II / Caretino
M: Pleasure van Rossenhof Z / Prince vd Wolfsakker
K033263 056015Z55767515
32.

6

CASSARIO NIEM. SPORT. GER 2012 wałach kasztanowata/170 F: Casskeni II / Cassini II
M: Cyganka / Elliot
K021630 DE456570196812
33.

119

CASSCADOR HOL POL 2018 ogier gniada/172 F: Cascadello I / Casall
M: Walesca / Acodetto
K034168 DE421000706118
34.

173

CATOX SON NIEM. SPORT. GER 2012 wałach ciemnogniada/175 F: Casper / Catox
M: Gin-Fizz II / Grossadmiral
K031018 DE410106044012
35.

23

CENTURIA OLD POL 2015 klacz gniada/173 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Coco Chanel /
K032978 DE433330621415
36.

180

CHACO- P SP POL 2015 wałach gniada/178 F: Casino-L / Cassiano
M: Cascareta / Cassin
K031435 616009610146315
37.

243

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
K018621 DE421000278311
38.

83

CHIVAS DARCO SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Salamon / Darco
M: Czurina / Turbud Quirinus
K029175 616 009 68 10096 15
39.

99

CHIVAS RG Z ZANG NED 2017 wałach siwa/- F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Dorette / Carolus II
K032983 056015Z55743417
40.

132

CIMBA SP POL 2016 klacz gniada/172 F: Harper / Cabrol
M: Celly An G / Cordial Medoc
K029670 616009610202616
41.

203

CLAPPERTON SP POL 2017 ogier gniada/174 F: Elvaro / Calvaro Z
M: Claudia / Action-Breaker
K033879 616006510182217
42.

15

CLINTENDO DWB DEN 2009 wałach siwa/165 F: Clinton I / Carolus
M: Camonyak / Coronado
K026317 208333200903743
43.

59

COLANDRO HOL GER 2010 wałach ciemnogniada/168 F: Com Air / Contender
M: K-Lina D / Leandro
K024044 DE421000281610
44.

244

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
45.

94

COLOMBO SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
K021785 616009670115111
46.

201

COLONIA SP POL 2016 klacz kasztanowata/171 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Colombina / Action-Breaker
K030421 616009510151716/A0008749S
47.

189

COLUMBIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: F-Abigail / Ahorn Z
K016464 DE418181991110
48.

67

COME ON UWE HAN GER 2013 Wałach ciemnogniada/180 F: Contendro I / Contender
M: Cameron Diaz / Cornet Obolensky
K021921 DE431310077413
49.

96

COMET HOL GER 2017 ogier ciemnogniada/170 F: Casaltino / Casall
M: Betty / Canterbury
K031233 DE421000135117
50.

221

CON TICI L WESTF POL 2017 klacz gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Corvette L / Cascavello
K031343 DE441411170817
51.

120

CONSTABLE HAN POL 2018 klacz kara/170 F: Contendro I / Contender
M: Diascada / Diarado
K034167 DE431316891818
52.

152

CORAL SP POL 2018 wałach gniada/175 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Contessa / Coriano Z
K033971 A0016021S
53.

253

CORBINIAN DRP GER 2009 wałach skarogniada/kuc:149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
K024681 DE435350116609
54.

258

CORRADO SANTO STEFANO SI IRL 2010 ogier gniada F: Corde / Cheenook
M: Lorena K / Legat
K034007 380007000143205
55.

206

CORTONA SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Cordoba / Spartacus
K031975 616009510106317
56.

155

CORVETA O SP POL 2016 klacz ciemnokasztanowata/170 F: Numerus / Numero Uno
M: Cela / Faust Z
K031309 616009610141716
57.

247

CSILLA SP POL 2009 klacz kasztanowata/167 F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Czarowna / Elmero
K019227 616009610220109
58.

245

CSILLA SP POL 2009 klacz kasztanowata/173 F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Czarowna / Elmero
K019227 616009610220109
59.

227

CURRARA AK SP POL 2013 klacz siwa/170 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Czunita K / Gin Tonic Star
K024619 616009610013613
60.

190

CURRARA AK SP POL 2013 klacz siwa/170 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Czunita K / Gin Tonic Star
K024619 616009610013613
61.

175

CUSCO HOL GER 2016 ogier gniada/165 F: Casall / Caretino
M: Zaida / Casini II / Capitol
K029389 DE421000003016
62.

90

CYGNI Pełna Krew Angielska POL 2008 klacz skarogniada/165cm F: Fly To The Stars (GB) / Bluebird
M: Czarda Blue / Czarda
K027799 POL080000005814
63.

127

CZARTER SP POL 2018 ogier gniada/171 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Rzeka / Tjungske
K034049 616009610070418/B0107220S
64.

229

CZORT TS POL 2013 Wałach gniada/165 F: Bój / Nordyk
M: Czacza / Czandor
K027212 616999520042313
65.

46

DAIQUIRI Z ZANG POL 2017 klacz gniada/172 F: Dominator 2000 Z /
M: Q /
brak 056015Z55842717
66.

41

DARCO LAZAR OLD POL 2016 ogier gniada/165cm F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Velvet Lazar / Verdi
K029315 DE433330872516
67.

137

DESPASITO SP POL 2017 wałach skarogniada/167 F: Donald Z / Diamant De Semilly
M: Dike / Silver
K032835 616009680031717
68.

53

DIAMENT TRAK POL 2012 wałach kara/163 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
K023234 POL732010074212
69.

43

DIGISPORT QUATTRO HOL POL 2015 wałach siwa/170 F: Quvee Prestige / Quidam De Revel
M: Zanetta I / Calato
K033086 DE421000169915
70.

100

DONNA NAVONNA OLD GER 2012 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Destano / Desperados
M: Waldiris / Fidertanz
K022738 DE433330920512
71.

61

DRAKKAR HOL POL 2016 wałach gniada/168 F: Diarado / Diamant De Semmily
M: Cherry Lady / Contender
K030702 DE421000713216
72.

154

DUBAJ HAN GER 2017 wałach ciemnogniada/168 F: Don Diarado / Diarado
M: Undine / Chambertin
K031810 DE431316951917
73.

106

DURGA WLKP POL 2014 klacz gniada/168 F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
K025632 616007610173414
74.

181

EASY ZONE SP POL 2010 wałach gniada/173 F: Emar / Maram
M: Emar / Maram
K018480 616009610138610
75.

242

EL PASSINO SP POL 2016 wałach skarogniada/165 F: Salamon /
M: Elianna /
K029912 616009680011316
76.

141

EPIKA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/165 F: Caretino K / Caretino
M: Enigma / Silver
K033411 616009610061513
77.

255

FANTASY BWP POL 2005 klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Obella / Cassini II
K010514 BELW243436BWP
78.

105

FIFTY FIFTY VAN BOVEN DE WEVELS SBS POL 2011 wałach ciemnogniada/163 F: Samba Hit II /
M: Ratina /
K033592 056007000F50900
79.

135

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/175 F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
K019948 DE431314312810
80.

187

FOR EVER NIEM. SPRT. GER 2017 wałach kasztanowata/170 F: Feuerball / For Pleasure
M: Gloria / Golden Joy J
K032059 DE456560523217
81.

77

FORT KWPN NED 2010 wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
K020185 528003201002934
82.

55

GABBANA KWPN NED 2011 wałach skarogniada/165 F: Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Wottie / Goodtimes
K024108 528003201103751
83.

21

GAPPE LOUP KWPN NED 2011 wałach kasztanowata/165 F: Opan / Peter Pan
M: Linda / Topas
K022880 528003201105770
84.

217

GEORGIA L SP POL 2016 klacz gniada/174 F: Casino L hol. / Cassiano
M: Grenadia sp / Cantanis hol.
K029286 616009610094816
85.

125

GERANIA WLKP POL 2017 klacz gniada/171 F: Vulkan L / Vulkano
M: Geira / Bolshoi
K032723 616007610087417
86.

257

GIWENCHY BEL HOL GER 2014 klacz ciemnogniada/176 F: Quick Star / Galoubet A
M: Vanabel / Chin Chin
K030158 DE421000705714
87.

124

GRENADIERKA SP POL 2015 klacz gniada/166 F: Landor / Lacatraz
M: Landor / Lacatraz
K029585 616009610111215
88.

213

GUALLATIRA L WLKP POL 2017 klacz siwa/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Groteska / Tjungske
K031342 616007610088217
89.

176

GUINNESS SP POL 2018 wałach siwa/168 F: Del Cor / Cortez
M: Gontina / Winner
K033883 616009610063318
90.

104

HANGA SP POL 2008 klacz gniada/170 F: Correro / Claudio
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
K018794 POL009610038508
91.

192

HAPPELOUP R WLKP POL 2016 wałach gniada/167 F: Castle Rock / Clearway
M: Hintera R / Romeo Des Vaux
K032960 616007610036916
92.

239

HEKTOR TS POL 2007 wałach siwa/166 F: nn /
M: nn /
K033572 616999680115507
93.

194

HONOR SP POL 2012 wałach gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano / Voltaire
M: Hanga / Hibryd
K031101 616009610020112
94.

157

HRABIA ORY AA MŁP POL 2016 wałach gniada/170 F: Zafonium / Zafonic
M: Halka / Haracz
K032674 61600659014316
95.

128

HUIDAM DU LOZON SELLE FRANCAIS FRA 2017 wałach kasztanowata/171 F: Luidam /
M: Paloma Du Lozon / Baloubet Du Rouet
brak 25000117530761Z
96.

64

ILSEJOTTIE VDM KWPN NED 2013 klacz gniada/164 F: Carrera VDL / Capitol I
M: Pejottie / Calvados
K032566 528003201306919
97.

240

INDIA SP POL 2013 klacz siwa/178 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
98.

241

ISKRA RM WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Arctic / Acordelli
M: India / Corrado Boy
K033147 616007610186717
99.

252

ISTAMBUŁ SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Hush Hush / Echo Vont Spieveld
M: Inwazja / Ludger
K028844 616999680052216
100.

238

JADE MK SP POL 2011 klacz ciemnogniada/- F: Elf / Fanimo
M: Elf / Fanimo
K022820 616009600019711
101.

87

JAMES B KWPN NED 2014 wałach gniada/169 F: Dakar VDL / Cardento
M: Flair-Sina / Campbell VDL
K028271 528003201401902
102.

228

JANKES SP POL 2014 Wałach siwa/162 F: Czumen K / Ariados
M: Jaksa / Junus
K027213 616009610064314
103.

107

JANTARINA KWPN NED 2014 klacz gniada/172 F: Glock’s London / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
104.

260

JAPPELOUP r WLKP POL 2016 wałach siwa F: Castle Rock / Clearway
M: Jintera R / Romeo des Vaux
K032961 A0012687S
105.

101

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
106.

197

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Starpower / Stakkato
M: Ustasia / Damiro
K025617 528003201402754
107.

37

KALIBER PL Z ZANG NED 2017 wałach kara/- F: Kafka Van De Heffinck / Cavaro Z
M: Feville / Tangelo vd Zuuthoeve
K033069 056015Z55357617
108.

24

KAPTAIN JACK Z.G. KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Bouquet Z / Baloubet du Rouet
K033899 528003201505619
109.

235

KARRYS L SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Chardonnay L / Contender
M: Kwesta / Mazzel
K027642 616009610133515
110.

224

KASPAROV A KWPN NED 2015 wałach ciemnogniada/177 F: Dakar VDL / Cardento
M: Dajottie / Indoctro
K027528 528003201500966
111.

31

KEATON N KWPN NED 2015 wałach skarogniada/175 F: Fanlac / Arizona
M: Belle-Cantos / Cantos
K026829 528003201507980
112.

66

KISSIMMEE HOL NED 2009 klacz siwa/167 F: Clearway / Capitol 1
M: Manuschka / Bouquet
K026757 DE42100034480
113.

142

KONTURIO WLKP POL 2018 wałach gniada/163 F: Klasyk / Garson
M: Kometa / Tanos
K033953 616098200228969/B0118512S
114.

85

KORA SP POL 2016 klacz siwa/172 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Kryza / Colman
K031201 616009610118416
115.

117

KRATOS B KWPN NED 2016 ogier gniada/178 F: Kannan / Voltaire
M: Big Star BZ / Big Star
K030703 528003201607994
116.

162

LA BELLE DE JOUR HOL POL 2009 klacz gniada/168 F: Larius W / Landgraf I
M: Helvetia II / Corofino I
K022053 DE421000255609
117.

32

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 wałach siwa/170 F: Vulkan L westf./ Vulkano
M: La Dame Blanche L /hol. Cassiano hol.
K023757 616009610024713
118.

54

LAMBIK DE VINCK BWP BEL 2017 wałach gniada/170 F: MALLITO
M: HAVANA DU COEUR
X 056007000l58307
119.

71

LANA MAYAMI WESTF GER 2010 klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
K019845 DE441411588610
120.

78

LANTINUS-N SP POL 2009 wałach gniada/161 F: Caretino K / Caretino
M: Larissa / Landfuerst
K017131 616009610090509
121.

205

LAUDA SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Emir R / Colman
M: LG. Zarah R6 / Lasino
K029688 616009510236915
122.

34

LEXUS H KWPN NED 2016 wałach gniada/178 F: Good Fellow VDL / Baloubet Du Rouet
M: Hereusa / Toulon
K031072 528003201608219
123.

215

LILI MARLENE SP POL 2008 klacz kasztanowata/167 F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
K013182 POL009690088908
124.

184

LINTELLO HOL GER 2017 wałach gniada/- F: Lint/ Limbus
M: Faible/Cascadello I
K032101 DE421000173117
125.

50

LOARA L SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Last Minute L /
K025115 616009610020514
126.

20

LOCARNO 87 WEST GER 2014 wałach skarogniada/175 F: L'Unico / Lord Pezi
M: Comtess / Cornet Obolensky
K031070 DE441410907314
127.

35

LUTHRON SP POL 2016 wałach kasztanowata/- F: Numerus / Numero Uno
M: Luthien / Aloube Junior
K033068 616009610107416
128.

122

LYJABALOU OLD GER 2015 wałach gniada/164 F: Lyjanero / Landos
M: Bellissima / Balou Du Rouet
K027154 DE418180238115
129.

179

MACEDONIA SP POL 2015 klacz siwa/161 F: Czumak / Bujak
M: Marfa / Faust Z
K030374 616009610198215
130.

185

MADISON VDL KWPN NED 2017 wałach ciemnogniada/169 F: Global Express / Orient Express
M: Een Dame VDL / Douglas
K032058 528003201704570
131.

9

MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK KWPN NED 2017 klacz gniada/167 F: Grandorado TN / Eldorado Van De Zeshoek
M: Odinethal / Indoctro
K033027 528003201709939
132.

33

MINERVA KWPN NED 2017 ogier gniada/174 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Bitriomf / Tangelo Van De Zuuthoeve
K031071 528003201705540
133.

140

MISS PIGGY HOL GER 2017 klacz gniada/169 F: Million Dollar / Plot Blue
M: Torina II / Caretino
K034057 DE421000013917
134.

246

MISTRAL SP POL 2014 wałach ciemnogniada/167 F: Pasquinel / Pablo V. Berkenbroeck
M: Moja Perła / Five Star Camp
K034013 61009610078114
135.

182

MODETTA DM KWPN POL 2017 klacz skarogniada/164 F: Carrera VDL /
M: Voila / Quick Star
brak 528003201704340
136.

14

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 klacz kasztanowata/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
K021788 DE421000087312
137.

2

MR GREY MZ Z ZANG POL 2017 wałach siwa/175 F: Magnum Van Den Bisschop / Elvis Ter Putte
M: Young Lady / Cambridge
K030619 056015Z55613417
138.

256

NANDO SUPER KM POL 2005 ogier ciemnogniada/kuc:141 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
139.

174

NEKTON PLUS REŃSKA POL 2005 wałach ciemnogniada/168 F: Now Or Never M / Voltaire
M: Amona / Aristo
K015169 DE443438505005
140.

219

NEW ESCOBAR L WESTF POL 2017 ogier gniada/166 F: Vulkan L / Vulkano
M: Nubia L / Catoo
K031339 DE441411170517
141.

133

NIGHT FIGHTER SP POL 2014 ogier gniada/165 F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
K025270 616009610044414
142.

69

NIKI L HOL GER 2016 wałach gniada/164 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Nubia L / Catoo
K030154 DE441411173016
143.

118

O-STAR SP POL 2015 wałach siwa/174 F: E-Star / Big Star
M: Oquirina / Turbud Quirinus
K028253 616009640045915
144.

52

ODYSEJA KUC POL 2013 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:14 F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
K023209 616013670098913
145.

98

ORINOKO SP POL 2016 klacz ciemnogniada/175 F: Hush Hush / Echo Vont Speveld
M: Okawango / Con Calma
K028845 616999680052516
146.

76

ORLANDO W SP POL 2011 wałach gniada/172 F: Chap / Cellestial
M: Osaka / Czynel
K021599 616007610016911
147.

151

P-QUEN WLKP POL 2016 klacz siwa/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Poli / Lord
K029031 616098200226852
148.

123

PENICYLINA WLKP POL 2015 klacz gniada/167 F: Landor / Lacatras
M: Penni / Avero
K031023 616007610113015
149.

63

POLIEN VAN HET BINNENVELD BWP BEL 2015 klacz gniada/169 F: Dieu-Merci Van T&L / Toulon
M: Carmen Z / Conan Z
K033066 056002W00310269
150.

170

PRADA WLKP POL 2009 klacz gniada/164 F: Leonardo / Laxgraf Go
M: Pristilla / Dag
K028123 616007610328009
151.

11

QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE BWP BEL 2016 ogier gniada/165 F: Vannan / Diamant De Semilly
M: Miracoli St.Hubertushoeve / Der Senaat
K028682 056002W00313403
152.

158

QUAERO ZR Z ZANG POL 2018 wałach gniada/170 F: Quibery / Quintero Z
M: Apolonia / Lord
K033621 056015Z55624118
153.

134

QUEEN QUIWI HOL GER 2015 klacz siwa/165 F: Quiwi Dream / Quidam de Revel
M: Buche / Clinton I
K031142 DE421000408315
154.

58

QUENNELL BWP BEL 2016 klacz gniada/mk:151 F: Carpe Diem J&F CHAMPBLANC / Cassal
M: Kira / Pommeau du Heup
K033264 056002W00313506
155.

121

QUICK LADY DE WINGHE BWP POL 2016 klacz gniada/166 F: Toulon / Heartbreaker
M: Sherrylady de Winghe / Calypso III
K033461 056002W00312731
156.

65

QUICKLY VAN DE CELIEBRUG BWP BEL 2016 wałach siwa/166 F: Windows vh Costersv / Clinton
M: Voltarca Van De Doorndonkhoeve / Darco
K029873 056002W003128
157.

231

QUILANO RVL Z ZANG BEL 2012 wałach siwa/170 F: Quintender /
M: Chellanie Z /
brak 056015Z55620412
158.

226

QUINNA 2 OLD GER 2008 klacz gniada/164 F: Carlucci / Contendro I
M: Quidam's Girl / Quidam's Rubin
K031475 DE418181342708
159.

56

RODERYK SP POL 2007 wałach ciemnogniada/165 F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
K014590 POL009610172107
160.

70

RODOS L SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Rotacja / Tjungske
K030160 616009610028916
161.

234

RODRIGO CASSIN WLKP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rewia / Majdan
K018536 6160070081610
162.

36

ROLEX VAN DE NOORDHEUVEL BWP BEL 2017 wałach gniada/170 F: Canabis Z / Contender
M: Cracia / Stakkato
K031074 056002W00316201
163.

196

RUFUS VD HEFFINCK BWP BEL 2017 wałach kasztanowata/173 F: MJT Nevados S / Calvados Z
M: Nailah VD Heffinck / Kalaska De Semilly
K031263 056002W00316142
164.

84

SAFIAN SP POL 2015 Wałach gniada/180 F: Lord Ludger / Ludger
M: Safira / Asyż
K029295 616999682023415
165.

191

SAGA SP POL 30.04.2011 klacz gniada/168 F: Contendor / Contendro
M: Sława / Bajou D Rouet
K022417 616009670097911
166.

103

SAINT - TROPEZ VAN'T HAGELAND BWP BEL 2018 ogier skarogniada/166 F: Hunters Scendro x Scendix
M: Dina van't Eigenlo x Indoctro
K033242 UELN 056-002-W00319373
167.

237

SAMARA SP POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Farmer / Rovetto
M: Santina / Lavendel
K027079 616009640018214
168.

136

SANCHO VIGO SP POL 2018 ogier gniada/167 F: Vigo Heywood HZ / Vigo D'arsouilles
M: Super Surprise / Sanvaro
K033650 616009680039018
169.

233

SEKRETARIAT W SP POL 2014 Wałach kasztanowata/178 F: Vulkan L / Vulkano
M: Sahara / Sanyo
K027718 6160099610155614
170.

139

SOLERO K HAN GER 2013 gelding bay/166 F: Stolzenberg / Stakkato
M: La Paz / Lancer III
K029774 DE431311327213
171.

230

SUPRISE SP POL 2016 klacz gniada/162 F: Chardonnay L / Contender
M: Sejsza / Askar
K030893 616009610174516
172.

222

TALMAN O Z ZANG BEL 2015 wałach gniada/178 F: Tallmann TN / Toulon
M: Fiolita O / Verdi
K027529 056015Z5539315
173.

108

TARAMTAJ SP POL 2014 wałach gniada/173 F: Lord Ludger / Ludger
M: Tamiza / Landjonker S
K026650 616999682921114
174.

86

TEKILA-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Traviata / Louis
K022297 616009610027612
175.

129

TOSCA L SP POL 2013 klacz gniada/164 F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
K023058 616098100025743
176.

97

TRADYCJONAL SK SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Donald Z / Diamont Semilly
M: Tamiza / Landjonker S
K030484 616009680031817
177.

214

UCAYALI VULKAN L SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: U-Nora A / Quite Capitol
K031336 616009610076217
178.

138

UCCELLA Z HAN GER 2012 klacz gniada/173 F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
179.

183

VERDI ALTUS Z RZ ZANG BEL 2017 wałach gniada/- F: Verdi/ Quidam De Revel
M: Emilia IV/ Crrrido
K032105 056015Z5537117
180.

220

VESANIA L SP POL 2017 klacz gniada/167 F: Vulkan L / Vulkano
M: Valetta II / Ephebe For Ever
K031335 616009610076117
181.

153

VIKI SP POL 2018 wałach ciemnogniada/168 F: Ulco / Voltaire
M: Valciria / Olympic Fire
K033596 B0108094S
182.

89

VIVA LA FIESTA SP POL 2017 klacz siwa/mk:158 F: Number One / Numero Uno
M: Valentcia V / Pharaon xx
K032748 616009610050317
183.

95

VULKANA 6 NIEM. SPORT. GER 2010 klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
K025219 DE456570092210
184.

232

WANDAL I SP POL 2013 wałach siwa/161 F: Arktos / Geronimo
M: Wisienka / Paster
K029258 616009610032713
185.

171

WERMUT WLKP POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/172 F: Lew / Lwowiec
M: Wygrana / Orbis
K020317 616007610018611
186.

193

WEZYR O SP POL 2017 wałach skarogniada/178 F: Numerus / Numero Uno
M: Wieczorynka / Ekwador
brak 616009610171517
187.

57

WIBI KWPN NED 2012 wałach gniada/kuc:146 F: Watermill Falcon / Orchard Boginov
M: Zara / Zodiak
K033768 528008120034212
188.

115

ZALAMERO KWPN NED 2004 wałach skarogniada/164 F: Cobra / Carthago
M: Zwiggy / Nimmerdor
K009310 5280030402852
189.

131

ZANDRA HOL GER 2007 klacz kasztanowata/174 F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
K024595 DE421000281207
190.

204

ZANZIBAR SP POL 2017 wałach gniada/168 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
K031972 616009510105717
191.

114

ZAPATERO KWPN NED 2004 wałach kara/168 F: Karandasj / Fedor
M: Taira / Heartbreaker
K009222 5280030401217
192.

130

ZASTER T WESTF GER 2014 wałach gniada/160 F: Zinedine / Guidam (de Dartay)
M: Corloona Deux / Cornet's Stern
K029480 DE441411133214
193.

1

ZORA OLD POL 2013 klacz siwa/168 F: Easter De Regor / Nagano
M: Angie / Landgold
K023451 DE433330283113
Rider Club
Competition
Prize
Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
350
800
50
100
700
1000
SUM:
3000.00
Bukowska Zuzanna St. Kraju Jumping Team
50
SUM:
50.00
Gaca Waldemar Fundacja Stajnia Ludwiczak
300
SUM:
300.00
Gramza Leszek St. Rodan Club
150
100
1500
300
300
SUM:
2350.00
Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
600
1000
600
50
500
200
SUM:
2950.00
Konarska Maja St. Rodan Club
50
50
SUM:
100.00
Konarska Marta KJ Agro-Handel Śrem
500
SUM:
500.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
150
350
400
50
50
SUM:
1000.00
Mossakowski Jan SJ Baborówko
300
100
300
SUM:
700.00
Nowak Katarzyna St. Kraju Jumping Team
50
SUM:
50.00
Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
200
200
100
SUM:
500.00
Ratajczak Robert JKS FER Więckowice
200
100
600
SUM:
900.00
Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
500
150
SUM:
650.00
Smoczyk Łukasz Racocki KJ
100
100
50
SUM:
250.00
Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
50
250
SUM:
300.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
250
250
500
600
100
200
SUM:
1900.00
Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
50
SUM:
50.00
Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
100
100
200
50
800
400
800
2000
SUM:
4450.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ast Dominik
St. KJ Tradycja Siedlnica
2022-04-30
43
2022-04-30
20
2022-05-01
55
SAFIAN (84)
2022-04-30
36
2022-04-30
13
2022-05-01
40
KORA (85)
2022-04-30
43
2022-04-30
67
2022-05-01
59
Banaszak Weronika
KJ Stajnia Dąbrowscy
SUPRISE (230)
2022-04-30
5
2022-04-30
9
Bartkowiak Karolina
St. Kraju Jumping Team
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
48
2022-05-01
33
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
2022-04-30
2
350
2022-04-30
25
2022-05-01
1
800
2022-05-01
16
JAMES B (87)
2022-04-30
7
50
2022-04-30
6
100
2022-05-01
2
700
2022-05-01
3
1000
Błaszkowiak Agata
KJ Stajnia Szymanowo
2022-04-30
2022-04-30
2022-04-30
16
2022-04-30
68
2022-05-01
18
Broniarczyk Weronika
KJ Zagórów
MISTRAL (246)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-04-30
63
Bukczyńska Jagoda
KJ Brzóska Sport Horses
CYGNI (90)
2022-04-30
43
2022-04-30
1
2022-05-01
2022-05-01
42
Bukowska Zuzanna
St. Kraju Jumping Team
UCCELLA Z (138)
2022-04-30
7
50
Cepa Anna
St. Rodan Club
2022-04-30
57
2022-04-30
58
2022-05-01
48
2022-05-01
55
2022-04-30
34
2022-04-30
44
2022-05-01
24
2022-05-01
43
Cholerzyńska Beata
St. Rodan Club
GABBANA (55)
2022-04-30
45
2022-04-30
2022-05-01
51
2022-05-01
RODERYK (56)
2022-04-30
1
2022-04-30
43
2022-05-01
2022-05-01
1
Cieślak Szymon
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2022-04-30
1
2022-04-30
1
Dąbrowski Jan
KJ Stajnia Dąbrowscy
KARRYS L (235)
2022-04-30
37
2022-04-30
14
Dur Aleksander
St. Rodan Club
2022-05-01
Dworczak Gabriela
bpk
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
15
Frankiewicz Alicja
KJ Stajnia Dąbrowscy
AMIRA (236)
2022-04-30
60
2022-04-30
50
Gaca Waldemar
Fundacja Stajnia Ludwiczak
COLINE (244)
2022-05-01
4
300
2022-05-01
9
Gier Zuzanna
bpk
BLANT (156)
2022-04-30
38
2022-04-30
70
2022-05-01
30
2022-05-01
32
Gramza Amelia
St. Rodan Club
2022-04-30
46
2022-04-30
37
2022-05-01
20
2022-05-01
24
2022-04-30
1
2022-04-30
61
2022-05-01
1
2022-05-01
15
Gramza Leszek
St. Rodan Club
2022-05-01
2022-04-30
4
150
2022-04-30
6
100
2022-05-01
17
2022-05-01
2
1500
2022-04-30
26
2022-04-30
36
2022-05-01
38
2022-04-30
14
2022-04-30
4
300
2022-05-01
4
300
2022-04-30
39
2022-04-30
33
2022-05-01
60
2022-05-01
35
COMET (96)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
30
2022-05-01
1
Grzesik Maria
KJ Agro-Handel Śrem
TOSCA L (129)
2022-04-30
26
2022-04-30
38
2022-05-01
44
2022-05-01
53
ZASTER T (130)
2022-04-30
55
2022-05-01
16
Guzińska Izabella
KJ Agro-Handel Śrem
ZANDRA (131)
2022-04-30
61
2022-04-30
38
2022-05-01
47
WEZYR O (193)
2022-04-30
47
2022-04-30
1
2022-05-01
2022-05-01
1
Idkowiak Marcin
KS Idmar Krajkowo
ANTONIONI (186)
2022-04-30
1
2022-04-30
62
2022-05-01
40
2022-05-01
52
FOR EVER (187)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
1
Idkowiak Nikola
KS Idmar Krajkowo
2022-04-30
59
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
1
LINTELLO (184)
2022-04-30
1
2022-04-30
29
2022-05-01
2022-05-01
25
2022-04-30
33
2022-04-30
1
2022-05-01
2022-05-01
23
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2022-04-30
17
2022-04-30
24
2022-05-01
52
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
2022-04-30
23
2022-04-30
15
2022-05-01
18
2022-05-01
14
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
30
Janowiak Eliza
KJ Sokół Damasławek
2022-05-01
1
2022-05-01
16
Jazdończyk Anna
KJ Stajnia Dąbrowscy
WANDAL I (232)
2022-04-30
1
Jóskowiak Michał
St. KJ Tradycja Siedlnica
DESPASITO (137)
2022-04-30
51
2022-04-30
10
2022-05-01
9
2022-05-01
22
2022-04-30
1
2022-04-30
1
ISTAMBUŁ (252)
2022-04-30
1
2022-04-30
56
2022-05-01
1
2022-05-01
30
Judek Sonia
KJ Michałówka
2022-04-30
62
Juskowiak Maja
UKS Fiord
HONOR (194)
2022-04-30
1
2022-04-30
57
Juszczak Maria
UKS Trójka
JANKES (228)
2022-04-30
21
2022-04-30
65
Kapała Filip
KS Jumping Events Poznań
2022-04-30
1
2022-04-30
43
2022-04-30
1
2022-05-01
2022-05-01
53
SAMARA (237)
2022-05-01
1
2022-05-01
15
Kazlou Siarhei
KJ Profil Piła
2022-04-30
29
2022-04-30
2
600
2022-05-01
1
1000
2022-05-01
13
2022-04-30
1
600
2022-04-30
8
50
2022-05-01
3
500
2022-05-01
11
MINERVA (33)
2022-04-30
32
2022-05-01
5
200
LEXUS H (34)
2022-04-30
55
2022-04-30
48
2022-05-01
40
2022-05-01
LUTHRON (35)
2022-04-30
2022-04-30
22
2022-05-01
18
2022-05-01
54
2022-04-30
52
2022-04-30
2022-05-01
2022-05-01
36
2022-04-30
1
2022-04-30
43
2022-05-01
2022-05-01
37
Kiełczewska-Sawicka Dominika
St. J Pro Eques
2022-04-30
43
2022-04-30
43
2022-05-01
1
2022-05-01
1
Klimecka Daria
KJ Agro-Handel Śrem
2022-04-30
15
2022-05-01
48
Kluza Anna-Maria
KJ Michałówka
PRADA (170)
2022-04-30
43
2022-04-30
1
Kołodzińska Aleksandra
bpk
JADE MK (238)
2022-04-30
1
2022-04-30
62
2022-05-01
51
2022-05-01
48
HEKTOR (239)
2022-04-30
1
2022-04-30
47
2022-05-01
1
2022-05-01
1
Konarska Maja
St. Rodan Club
2022-04-30
49
2022-04-30
8
50
2022-05-01
6
50
2022-05-01
36
2022-04-30
1
2022-04-30
2022-05-01
40
2022-05-01
30
Konarska Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2022-04-30
66
2022-04-30
24
2022-05-01
41
2022-04-30
2
500
Konarska Nina
St. Rodan Club
WIBI (57)
2022-04-30
57
2022-04-30
47
2022-05-01
15
2022-05-01
22
Kopaczewski Mikołaj
St. Rodan Club
DRAKKAR (61)
2022-04-30
2022-04-30
2022-05-01
2022-05-01
ADELE RZ (150)
2022-04-30
43
2022-04-30
62
2022-05-01
40
2022-05-01
40
Korbalewska Kaja
St. Rodan Club
2022-04-30
54
2022-04-30
2022-05-01
38
2022-05-01
57
2022-04-30
62
2022-04-30
62
2022-05-01
2022-05-01
50
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
2022-04-30
2
150
2022-04-30
42
2022-05-01
2
350
2022-05-01
44
ORINOKO (98)
2022-04-30
10
2022-04-30
63
2022-05-01
3
400
2022-05-01
11
2022-04-30
18
2022-04-30
18
2022-05-01
7
50
2022-05-01
8
50
Kowala Aleksandra
Rancho Drzecin
2022-04-30
1
2022-04-30
51
2022-05-01
1
2022-05-01
25
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
2022-04-30
8
2022-04-30
60
2022-05-01
14
2022-05-01
12
Krzewińska Laura
LKS Cwał
JINTERA R (101)
2022-04-30
1
2022-04-30
40
2022-05-01
26
2022-05-01
23
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club
2022-04-30
21
2022-04-30
12
2022-05-01
16
2022-04-30
42
2022-04-30
49
2022-05-01
19
2022-04-30
19
2022-04-30
45
2022-05-01
27
2022-05-01
21
Kudłaszyk Mia
RIO GRANDE Krosinko
HANGA (104)
2022-04-30
43
2022-05-01
40
2022-05-01
34
2022-04-30
43
Kujawa Adrian
UKS Trójka
SAGA (191)
2022-04-30
14
2022-04-30
13
Lemańska Aleksandra
Budzyński KS Kłos
CORVETA O (155)
2022-04-30
1
2022-04-30
12
2022-05-01
30
2022-05-01
43
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
15
2022-05-01
1
Litka Kaja
KJ Agro-Handel Śrem
LYJABALOU (122)
2022-04-30
12
2022-04-30
19
2022-05-01
12
Łamaszewska Wiktoria
Rio Grande Krosinko
EPIKA (141)
2022-04-30
57
2022-04-30
57
2022-05-01
23
2022-05-01
23
Łazik Marcelina
bpk
2022-04-30
13
2022-04-30
57
2022-05-01
10
2022-05-01
Łazik Natalia
bpk
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
30
2022-05-01
27
Malecha Zofia
WTK Hermanów
CSILLA (245)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
Matoszko Klaudia
KJ Agro-Handel Śrem
LOARA L (50)
2022-04-30
43
2022-04-30
43
2022-05-01
45
2022-05-01
Michalak Inga
KJ Agro-Handel Śrem
KONTURIO (142)
2022-04-30
2022-04-30
Mossakowski Jan
SJ Baborówko
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
1
WERMUT (171)
2022-04-30
3
300
2022-04-30
13
2022-05-01
8
100
2022-05-01
6
300
Nagła Maja
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2022-04-30
11
2022-04-30
34
Nowak Katarzyna
St. Kraju Jumping Team
INDIA (240)
2022-04-30
2022-05-01
7
50
ISKRA RM (241)
2022-04-30
44
2022-05-01
15
Olech Natalia
KS Idmar Krajkowo
COLUMBIA (189)
2022-04-30
1
2022-05-01
1
Osieka Hanna
St. Kraju Jumping Team
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
1
Ostrowska Martyna
St. Kraju Jumping Team
CASA MIA (102)
2022-04-30
1
2022-04-30
15
2022-05-01
1
2022-05-01
19
Otlewska Amelia
KS Jumping Events Poznań
SOLERO K (139)
2022-04-30
1
2022-05-01
30
Pawlicka Dajana
KJ Agro-Handel Śrem
2022-04-30
16
2022-04-30
20
2022-05-01
7
200
2022-04-30
5
200
2022-04-30
11
2022-05-01
8
100
NIKI L (69)
2022-04-30
37
2022-04-30
33
2022-05-01
19
RODOS L (70)
2022-04-30
24
2022-04-30
19
2022-05-01
13
2022-04-30
40
2022-04-30
30
2022-05-01
22
Poszwald Julianna
KJ Brzóska Sport Horses
SAMARA (237)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
Przezak Katarzyna
St. Rodan Club
2022-04-30
28
2022-04-30
26
2022-05-01
17
2022-05-01
15
COLOMBO (94)
2022-04-30
56
2022-04-30
30
2022-05-01
13
2022-05-01
45
Rakowska Luiza
St. KJ Gronówka
2022-04-30
1
2022-04-30
30
2022-05-01
1
2022-05-01
20
Rakowski Robert
St. KJ Gronówka
2022-04-30
43
2022-04-30
50
2022-05-01
40
2022-05-01
47
Ratajczak Robert
JKS FER Więckowice
2022-04-30
43
2022-05-01
29
2022-04-30
17
2022-05-01
41
2022-04-30
4
200
2022-04-30
10
2022-05-01
6
100
2022-05-01
5
600
Remisz Michał
St. Kraju Jumping Team
INDIA (240)
2022-04-30
1
500
2022-05-01
4
150
ISKRA RM (241)
2022-04-30
36
2022-05-01
50
Sawicki Norbert
St. J Pro Eques
2022-04-30
1
2022-04-30
46
2022-05-01
1
2022-05-01
32
2022-04-30
41
2022-05-01
51
Siejak Karolina
bpk
GUINNESS (176)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
1
Sinkiewicz Natalia
LKS Cwał
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
1
Siwka- Englert Karolina
St. Kraju Jumping Team
JANTARINA (107)
2022-04-30
1
2022-04-30
35
2022-05-01
12
2022-05-01
10
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
39
2022-05-01
Skrzyczyński Jarosław
KJ Agro-Handel Śrem
KRATOS B (117)
2022-04-30
21
2022-04-30
9
O-STAR (118)
2022-04-30
69
2022-04-30
32
CASSCADOR (119)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
CONSTABLE (120)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
2022-04-30
3
100
2022-04-30
2022-05-01
5
100
2022-05-01
13
2022-04-30
4
2022-04-30
35
2022-05-01
8
50
2022-05-01
34
GERANIA (125)
2022-04-30
25
2022-04-30
53
2022-05-01
21
2022-05-01
24
BENARESA (126)
2022-04-30
47
2022-04-30
15
2022-05-01
11
2022-05-01
23
CZARTER (127)
2022-04-30
47
2022-04-30
1
2022-05-01
40
2022-05-01
1
Smura Kornelia
KS Jumping Events Poznań
CUSCO (175)
2022-04-30
48
2022-05-01
49
2022-05-01
30
2022-04-30
1
Sołtysiak Jaśmina
JKS Przybyszewo w Lesznie
ZAPATERO (114)
2022-04-30
23
2022-04-30
16
2022-05-01
35
2022-05-01
11
ZALAMERO (115)
2022-04-30
7
2022-04-30
38
2022-05-01
28
2022-05-01
26
Stanisławiak Maria
KJ Agro-Handel Śrem
2022-04-30
8
50
2022-04-30
11
2022-05-01
9
2022-04-30
20
2022-05-01
14
VESANIA L (220)
2022-04-30
11
2022-05-01
39
2022-05-01
3
250
2022-04-30
53
2022-04-30
62
2022-05-01
9
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2022-04-30
1
2022-04-30
6
2022-05-01
2022-05-01
46
2022-04-30
1
250
2022-04-30
3
250
2022-05-01
1
500
2022-05-01
2
600
2022-04-30
56
2022-04-30
27
2022-05-01
21
2022-05-01
7
100
2022-04-30
5
200
2022-04-30
2022-05-01
20
2022-05-01
15
Stein Hanna
RIO GRANDE Krosinko
ODYSEJA (52)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
1
DIAMENT (53)
2022-04-30
64
2022-05-01
33
Sydow Natalia
KS SYDOW Riding Team
QUINNA 2 (226)
2022-04-30
27
2022-04-30
25
2022-05-01
37
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
FORT (77)
2022-04-30
16
2022-04-30
7
50
2022-04-30
35
2022-04-30
14
2022-05-01
Tęcza Szymon
KJ Agro-Handel Śrem
2022-04-30
22
2022-05-01
6
100
ATMARO Z (216)
2022-04-30
5
100
2022-04-30
17
2022-05-01
5
200
GEORGIA L (217)
2022-04-30
6
50
2022-04-30
10
2022-05-01
2022-04-30
28
2022-05-01
12
ANGARA L (223)
2022-04-30
1
800
2022-04-30
18
2022-04-30
3
400
2022-05-01
4
800
BUENO L (225)
2022-05-01
1
2000
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
2022-04-30
31
2022-04-30
9
2022-05-01
10
2022-05-01
10
2022-04-30
23
2022-04-30
12
2022-05-01
46
2022-05-01
25
Tomaszewska Joanna
St. Rodan Club
2022-04-30
Troszczyński Łukasz
KS Nad Wigrami Mikołajewo
COLONIA (201)
2022-04-30
31
2022-04-30
32
2022-05-01
15
2022-04-30
29
2022-04-30
28
2022-05-01
49
ZANZIBAR (204)
2022-04-30
54
2022-04-30
31
2022-05-01
58
CORTONA (206)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
29
2022-05-01
Van Den Kroonenberg Mich?le
KJ Sokół Damasławek
2022-04-30
61
2022-04-30
59
CARMINA (195)
2022-04-30
22
2022-04-30
Wachowicz Zuzanna
St. Kraju Jumping Team
CIMBA (132)
2022-04-30
47
2022-04-30
1
2022-05-01
1
2022-05-01
1
Wierzbicki Krzysztof
KS Idmar Krajkowo
CORAL (152)
2022-04-30
43
2022-04-30
43
2022-05-01
30
2022-05-01
1
VIKI (153)
2022-04-30
1
2022-04-30
43
2022-05-01
40
2022-05-01
1
DUBAJ (154)
2022-04-30
41
2022-04-30
52
2022-05-01
22
2022-05-01
42
CALGARY (199)
2022-05-01
25
2022-05-01
15
Wiśniewska Adrianna
St. Rodan Club
ZORA (1)
2022-05-01
2022-05-01
52
Wizła Zofia
KS Jumping Events Poznań
CATOX SON (173)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
14
2022-05-01
1
2022-04-30
1
2022-04-30
47
2022-05-01
48
2022-05-01
30
Wnęk Zofia
bpk
CARLA (172)
2022-04-30
47
2022-04-30
1
2022-05-01
2022-05-01
Wojtczak Antonina
UKS Trójka
CZORT (229)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
Wolniewicz Dominika
St. KJ Stajnia Adamus
MACEDONIA (179)
2022-04-30
2022-04-30
58
Woźniak Hubert
KJ Agro-Handel Śrem
CHACO- P (180)
2022-04-30
43
2022-04-30
47
2022-05-01
1
2022-05-01
31
Wróblewska Natasza
St. KJ Tradycja Siedlnica
TARAMTAJ (108)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
2022-05-01
30
2022-05-01
17
Zawartowska Zofia
KS Idmar Krajkowo
FANTASY (255)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
Zielińska Paulina
KS Nad Wigrami Mikołajewo
CALGARY (199)
2022-04-30
2022-04-30
ANTENOR (200)
2022-04-30
27
2022-04-30
34
2022-05-01
28
CARAVAGIO (202)
2022-04-30
1
2022-04-30
47
2022-05-01
1
2022-05-01
15
ALLEGRO (259)
2022-04-30
1
2022-04-30
47
2022-05-01
26
2022-05-01
1
Zieliński Kordian
JUKS Abakus Kaczyna
P-QUEN (151)
2022-04-30
1
2022-04-30
43
2022-05-01
1
2022-05-01
30
Ziętkiewicz Karolina
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
BRETON (198)
2022-04-30
9
2022-04-30

Number of Riders: 111

Number of Horses: 193

The sum of prizes: 20 000.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092013-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl