Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
179 ACCEPTED 2022-02-11 09:42:47
2022-02-10 22:45:02
Błażej Kubiak SIMBA
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
178 ACCEPTED 2022-02-11 09:42:49
2022-02-10 22:44:12
Anna Radniecka-Filipiak MERKURY GEORGE
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
177 ACCEPTED 2022-02-11 09:42:50
2022-02-10 22:24:53
Wiktoria Wróblewska ZARCO N
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
176 ACCEPTED 2022-02-11 09:42:51
2022-02-10 21:51:16
Patrycja Kuśmia HESTIA
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
175 ACCEPTED 2022-02-11 09:42:51
2022-02-10 21:21:02
Klaudiusz Jach GRATUS WHITE
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
174 ACCEPTED 2022-02-11 09:42:52
2022-02-10 21:20:05
Klaudiusz Jach KOLINER
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
173 ACCEPTED 2022-02-11 09:42:53
2022-02-10 21:02:26
Paulina Majewska B-FOOD BOUNTY A-Z
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
172 ACCEPTED 2022-02-10 19:55:03
2022-02-10 19:45:42
Maja Gardocka SILKA D
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
171 ACCEPTED 2022-02-10 19:55:01
2022-02-10 19:35:11
Dororta Chełkowska KLARISA
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
170 ACCEPTED 2022-02-10 19:54:57
2022-02-10 19:16:30
Maja Pokrzywniak HINGIS
  • 2x 3T/mini LL/60cm/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
169 ACCEPTED 2022-02-10 19:54:56
2022-02-10 19:15:22
Paulina Bule DIAMENT
  • 2x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
168 ACCEPTED 2022-02-10 19:54:53
2022-02-10 19:14:07
Hubert Kierznowski DIAM'S STAR
  • 1x 8T/120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm
167 ACCEPTED 2022-02-10 19:54:51
2022-02-10 19:13:40
Aleksandra Kierznowska KLASSE ONE
  • 1x 9T/130 cm/Parkur treningowy 130 cm
166 ACCEPTED 2022-02-10 19:54:49
2022-02-10 19:06:30
Hubert Kierznowski AMERIQUE LANDAIS
  • 1x 9T/130 cm/Parkur treningowy 130 cm
165 ACCEPTED 2022-02-10 19:54:48
2022-02-10 19:06:10
Hubert Kierznowski ATOMIUM L
  • 1x 9T/130 cm/Parkur treningowy 130 cm
164 ACCEPTED 2022-02-10 19:54:46
2022-02-10 19:05:50
Aleksandra Kierznowska LOUIS VAN HET KLUIZEBOS
  • 1x 9T/130 cm/Parkur treningowy 130 cm
163 ACCEPTED 2022-02-10 19:54:45
2022-02-10 19:05:31
Aleksandra Kierznowska BADORETTE
  • 1x 8T/120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm
162 ACCEPTED 2022-02-10 15:17:59
2022-02-10 15:17:02
Maja Piechowiak ICECREAME
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
161 ACCEPTED 2022-02-10 15:08:45
2022-02-10 14:54:55
Zuzanna Bajan LAFAYETTE
  • 1x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
  • 1x 8T/120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm
160 ACCEPTED 2022-02-10 15:08:48
2022-02-10 14:54:38
Mikołaj Bajan CROS
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
159 ACCEPTED 2022-02-10 15:08:49
2022-02-10 14:53:32
Mikołaj Bajan CARTIER
  • 1x 8T/120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm
  • 1x 9T/130 cm/Parkur treningowy 130 cm
158 ACCEPTED 2022-02-10 15:08:51
2022-02-10 14:07:24
Paulina Bule NELKE VAN HET ZONNEHOF
  • 1x 9T/130 cm/Parkur treningowy 130 cm
157 ACCEPTED 2022-02-10 13:48:52
2022-02-10 13:07:03
Debora Figiel PIKER
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
156 ACCEPTED 2022-02-10 13:48:54
2022-02-10 12:47:10
Mikołaj Szymczak LADY LISSARO
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
155 ACCEPTED 2022-02-10 12:14:54
2022-02-10 11:06:00
Jarosław Skrzyczyński IVY
  • 1x 8T/120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm
  • 1x 9T/130 cm/Parkur treningowy 130 cm
154 ACCEPTED 2022-02-10 12:14:52
2022-02-10 11:03:46
Jarosław Skrzyczyński BALOUCATO
  • 2x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
153 ACCEPTED 2022-02-10 12:14:47
2022-02-10 11:00:43
Jarosław Skrzyczyński PHIDDICH VAN HET HERTENROOI
  • 1x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
  • 1x 8T/120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm
152 ACCEPTED 2022-02-10 12:14:44
2022-02-10 08:01:24
Klaudia Toboła FRANEK
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
151 ACCEPTED 2022-02-10 12:14:41
2022-02-10 08:00:44
Klaudia Toboła DANTES
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
150 ACCEPTED 2022-02-10 12:14:39
2022-02-10 08:00:02
Marcelina Mileszko HARRY POTTER
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
149 ACCEPTED 2022-02-10 12:14:37
2022-02-10 07:59:25
Emilia Kurp BODRUM L
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
148 ACCEPTED 2022-02-10 12:14:34
2022-02-09 23:08:45
Oliwia Jaskólska NEPTUN S
  • 2x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
147 ACCEPTED 2022-02-10 12:14:32
2022-02-09 21:36:13
Patrycja Obst EKWADOR
  • 2x 3T/mini LL/60cm/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
146 ACCEPTED 2022-02-10 12:14:29
2022-02-09 21:24:36
Lena Zielińska EROZJA
  • 2x 3T/mini LL/60cm/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
145 ACCEPTED 2022-02-10 12:14:27
2022-02-09 21:23:57
Laura Zielińska HOKS PK
  • 2x 3T/mini LL/60cm/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
144 ACCEPTED 2022-02-09 20:52:09
2022-02-09 20:30:38
Łukasz Wasilewski WAVANTOS V/D RENVILLEHOEVE
  • 1x 9T/130 cm/Parkur treningowy 130 cm
143 ACCEPTED 2022-02-09 20:52:12
2022-02-09 20:29:46
Łukasz Wasilewski KREKWAKWOU C
  • 1x 9T/130 cm/Parkur treningowy 130 cm
142 ACCEPTED 2022-02-09 20:52:15
2022-02-09 20:29:04
Matylda Malepszy LOUK HBC
  • 1x 8T/120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm
  • 1x 9T/130 cm/Parkur treningowy 130 cm
141 ACCEPTED 2022-02-09 20:52:26
2022-02-09 20:28:19
Matylda Malepszy LADY MILLION
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
140 ACCEPTED 2022-02-09 20:52:45
2022-02-09 20:26:28
Vanessa Muszyńska HELLUM H&H
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
139 ACCEPTED 2022-02-09 20:52:47
2022-02-09 19:47:11
Jerzy Ograbek ORINOKO
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
138 ACCEPTED 2022-02-09 20:52:53
2022-02-09 19:46:10
Jerzy Ograbek MOHITO
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
137 ACCEPTED 2022-02-09 20:53:00
2022-02-09 19:45:12
Jerzy Ograbek WENDY
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
136 ACCEPTED 2022-02-09 20:53:08
2022-02-09 17:24:51
Marta Nowakowska QUIDAM S QUANDO
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
135 ACCEPTED 2022-02-09 20:53:11
2022-02-09 17:24:19
Marcelina Wojciechowska ATENA G
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
134 ACCEPTED 2022-02-09 20:53:18
2022-02-09 17:23:41
Julia Kostyra HELOIZA ZK
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
133 ACCEPTED 2022-02-09 20:53:27
2022-02-09 17:23:09
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
132 ACCEPTED 2022-02-10 14:28:55
2022-02-09 16:48:25
Michał Szukała ROYAUME VD HEFFINCK PKZ
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
131 ACCEPTED 2022-02-10 14:29:15
2022-02-09 16:47:46
Michał Szukała RANDY VD HEFFINCK
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
130 ACCEPTED 2022-02-09 20:53:45
2022-02-09 14:25:19
Martyna Bielawska CANOI DE BOOM
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
129 ACCEPTED 2022-02-09 20:53:52
2022-02-09 14:18:02
Jolantha Kreuzinger-Janik SHARAN
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
128 ACCEPTED 2022-02-09 20:54:03
2022-02-09 14:16:41
Paweł Warszawski PRIMUS
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
127 ACCEPTED 2022-02-09 20:54:11
2022-02-09 14:11:46
Paweł Warszawski IL PASSA CALIDAD
  • 1x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
126 ACCEPTED 2022-02-09 20:54:17
2022-02-09 14:11:02
Henryk Stanisław Święcicki DEMON
  • 1x 0//Pierwszy krok, krzyżaczki
125 ACCEPTED 2022-02-09 20:54:27
2022-02-09 14:10:37
Wojciech Warszawski DEMON
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
124 ACCEPTED 2022-02-09 20:54:37
2022-02-09 14:10:14
Helena Święcicka ALVARO
  • 2x 0//Pierwszy krok, krzyżaczki
123 ACCEPTED 2022-02-09 20:54:42
2022-02-09 12:08:38
Kamila Chmaj WENTYL
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 3T/mini LL/60cm/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
122 ACCEPTED 2022-02-09 20:54:50
2022-02-09 12:05:33
Antonina Cyna THEA
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 3T/mini LL/60cm/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
121 ACCEPTED 2022-02-09 07:45:47
2022-02-09 07:35:14
Marta Dacka CHIN CHAMPER
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
120 ACCEPTED 2022-02-09 07:45:48
2022-02-09 07:34:38
Wojciech Dahlke A QUITE
  • 1x 9T/130 cm/Parkur treningowy 130 cm
119 ACCEPTED 2022-02-09 07:45:51
2022-02-09 07:31:42
Wojciech Dahlke KYNAN S
  • 1x 8T/120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm
  • 1x 9T/130 cm/Parkur treningowy 130 cm
118 ACCEPTED 2022-02-09 07:45:53
2022-02-09 07:31:22
Wojciech Dahlke SAN KRYSTIANO
  • 1x 8T/120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm
  • 1x 9T/130 cm/Parkur treningowy 130 cm
117 ACCEPTED 2022-02-09 07:45:55
2022-02-09 07:30:56
Wojciech Dahlke U PRIMO
  • 2x 8T/120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm
116 ACCEPTED 2022-02-09 07:45:56
2022-02-09 07:30:14
Wojciech Dahlke CAPSIZE
  • 2x 8T/120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm
115 ACCEPTED 2022-02-09 07:45:58
2022-02-09 07:29:31
Wojciech Dahlke CANTURO GRANDE
  • 1x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
  • 1x 8T/120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm
114 ACCEPTED 2022-02-09 07:20:50
2022-02-09 06:45:10
Lena Radowicz CENNA
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
113 ACCEPTED 2022-02-09 07:20:52
2022-02-09 00:18:18
Julia Gallas DRUMLA
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
112 ACCEPTED 2022-02-09 07:20:53
2022-02-08 22:56:16
Zuzanna Koprowska MAGIC MIRROR
  • 1x 3T/mini LL/60cm/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
111 ACCEPTED 2022-02-11 09:42:54
2022-02-08 22:55:14
Bartosz Matuszewski BALTIC DANCER
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
110 ACCEPTED 2022-02-11 09:42:55
2022-02-08 22:14:35
Aleksander Małłek LORD LOGAN
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
109 ACCEPTED 2022-02-09 07:20:57
2022-02-08 21:15:05
Michał Szukała QUADRO 28
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
108 ACCEPTED 2022-02-08 20:31:02
2022-02-08 19:32:16
Judyta Wieczorek REDOX
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
107 ACCEPTED 2022-02-08 20:31:04
2022-02-08 18:01:15
Matylda Podhorecka VINCI
  • 2x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
106 ACCEPTED 2022-02-08 20:31:06
2022-02-08 17:50:13
Marek Mączyński SARA
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
105 ACCEPTED 2022-02-08 20:31:08
2022-02-08 17:29:22
Aleksandra Lemańska CORVETA O
  • 2x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
104 ACCEPTED 2022-02-08 16:36:08
2022-02-08 16:36:02
Marek Kopras GRASSHOPPER
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
103 ACCEPTED 2022-02-08 16:36:04
2022-02-08 10:21:05
Sławomir Klóska CALOU GRANDE PS
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
102 ACCEPTED 2022-02-08 16:36:11
2022-02-08 10:20:16
Sławomir Klóska CORENTELLA PS
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
101 ACCEPTED 2022-02-08 16:36:17
2022-02-08 09:14:25
Piotr Bąk STARSTORM S
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
100 ACCEPTED 2022-02-08 07:43:11
2022-02-07 22:22:55
Angelika Zapała NEFRETETE
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
99 ACCEPTED 2022-02-08 07:43:13
2022-02-07 21:22:33
Marta Paszkiewicz AMEBA
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3T/mini LL/60cm/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
98 ACCEPTED 2022-02-08 07:43:15
2022-02-07 21:13:29
Karolina Paszkiewicz OZA
  • 2x 3T/mini LL/60cm/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
97 ACCEPTED 2022-02-07 21:13:10
2022-02-07 19:58:45
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
96 ACCEPTED 2022-02-08 20:31:09
2022-02-07 19:21:54
Maja Szczepańska ZRYWNA
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
95 ACCEPTED 2022-02-07 21:13:14
2022-02-07 16:43:38
Agata Kołodziej KOLORADO
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
94 ACCEPTED 2022-02-07 14:44:58
2022-02-07 14:44:17
Amelia Ładziak GUINNESS
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
93 ACCEPTED 2022-02-07 14:44:59
2022-02-07 13:03:01
Wiesław Maciejewski KORDIAN W
  • 2x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
92 ACCEPTED 2022-02-07 14:45:04
2022-02-07 10:55:34
Wiesław Maciejewski GRACJA
  • 2x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
91 ACCEPTED 2022-02-07 14:45:06
2022-02-07 10:39:36
Joanna Kopania QUINTERA
  • 1x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
  • 1x 8T/120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm
90 ACCEPTED 2022-02-07 14:45:07
2022-02-07 10:39:07
Joanna Kopania IRMA
  • 1x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
  • 1x 8T/120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm
89 ACCEPTED 2022-02-07 14:45:09
2022-02-07 10:38:49
Joanna Kopania GRANTURA
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
88 ACCEPTED 2022-02-08 08:56:24
2022-02-07 09:19:37
Natalia Siwiec HAWENA
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
87 ACCEPTED 2022-02-07 07:45:47
2022-02-07 06:50:02
Anna Wisełka BRAWO
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
86 ACCEPTED 2022-02-07 07:45:45
2022-02-06 22:57:59
Nicole Hildebrańska QUADRO
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
85 ACCEPTED 2022-02-07 07:45:43
2022-02-06 21:59:16
Agnieszka Kaczmarek LITTLE ART
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
84 ACCEPTED 2022-02-07 07:45:42
2022-02-06 19:27:47
Iga Kazecka LEWIATAN
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
83 ACCEPTED 2022-02-06 18:43:52
2022-02-06 18:43:09
Kalina Piątek APOLLO
  • 1x 3T/mini LL/60cm/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
82 ACCEPTED 2022-02-06 18:41:25
2022-02-06 15:21:48
Nina Malicka CZANDRA
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
81 ACCEPTED 2022-02-06 18:41:27
2022-02-06 15:06:35
Lena Markiewicz ROZBÓJNIK
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
80 ACCEPTED 2022-02-06 18:41:28
2022-02-06 14:55:31
Jacek Mierzwiński CORLANSKY- PRO
  • 2x 8T/120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm
79 ACCEPTED 2022-02-06 18:41:30
2022-02-06 14:06:59
Zofia Mielcarek APOLLO
  • 1x 3T/mini LL/60cm/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
78 ACCEPTED 2022-02-06 18:41:31
2022-02-06 12:59:38
Olga Tuliszkiewicz DASSILIO
  • 1x 8T/120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm
  • 1x 9T/130 cm/Parkur treningowy 130 cm
77 ACCEPTED 2022-02-06 18:41:33
2022-02-06 12:59:07
Olga Tuliszkiewicz INTELIGO
  • 1x 8T/120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm
  • 1x 9T/130 cm/Parkur treningowy 130 cm
76 ACCEPTED 2022-02-06 10:28:28
2022-02-05 21:56:06
Bartosz Czaprański CHARLY 1718
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
75 ACCEPTED 2022-02-05 21:49:51
2022-02-05 21:48:26
Maja Kuswik ATLANTIC MAGIC
  • 2x 3T/mini LL/60cm/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
74 ACCEPTED 2022-02-05 21:49:53
2022-02-05 20:24:05
Katarzyna Nowak INDIA
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
73 ACCEPTED 2022-02-05 21:49:56
2022-02-05 20:23:47
Katarzyna Nowak ISKRA RM
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
72 ACCEPTED 2022-02-05 21:49:59
2022-02-05 20:23:27
Michał Remisz INDIA
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
71 ACCEPTED 2022-02-05 21:50:03
2022-02-05 20:23:10
Michał Remisz ISKRA RM
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
70 ACCEPTED 2022-02-05 21:50:05
2022-02-05 20:22:50
Małgorzata Grzybowska MEDUZA
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
69 ACCEPTED 2022-02-05 21:50:08
2022-02-05 20:22:29
Michał Remisz MEDUZA
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
68 ACCEPTED 2022-02-05 21:50:10
2022-02-05 19:43:16
Aleksander Dur MR. GREY MZ Z
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
67 ACCEPTED 2022-02-05 21:50:14
2022-02-05 19:42:20
Honorata Radomska FANTASTIC-N
  • 2x 3T/mini LL/60cm/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
66 ACCEPTED 2022-02-05 21:50:19
2022-02-05 19:40:17
Aleksander Dur MA CHERIE 4
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
65 ACCEPTED 2022-02-05 21:50:21
2022-02-05 19:39:52
Małgorzata Wyrozębska LEOŚ
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
64 ACCEPTED 2022-02-06 18:41:35
2022-02-05 16:40:22
Jacek Mierzwiński EXCELLENT CENTO
  • 2x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
63 ACCEPTED 2022-02-05 21:50:25
2022-02-05 15:15:42
Michał Tomikowski V-ADAM Z
  • 2x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
62 ACCEPTED 2022-02-05 21:50:28
2022-02-05 15:14:21
Michał Tomikowski LANCELOT
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
61 ACCEPTED 2022-02-05 21:50:37
2022-02-05 15:07:51
Alicja Wiśniowska OSA
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
60 ACCEPTED 2022-02-05 21:50:41
2022-02-05 14:44:19
Agata Ziemniarska CASSILIANO
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
59 ACCEPTED 2022-02-05 21:51:05
2022-02-05 14:44:00
Agata Ziemniarska POLARIS R
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
58 ACCEPTED 2022-02-05 21:51:08
2022-02-05 09:03:50
Fritzi Drabsch SPIRIT
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
57 ACCEPTED 2022-02-05 21:51:10
2022-02-04 22:37:10
Izabela Duda CARAT
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
56 ACCEPTED 2022-02-05 21:51:12
2022-02-04 20:15:32
January Włoch FRANKE
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
55 ACCEPTED 2022-02-05 21:51:17
2022-02-04 20:14:44
Joachim Włoch SID
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
54 ACCEPTED 2022-02-10 19:54:42
2022-02-04 17:17:58
Julia Brand DCS WILD ATLANTIC
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
53 ACCEPTED 2022-02-10 17:01:57
2022-02-04 12:49:35
Amelia Zwolińska PELE
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
52 ACCEPTED 2022-02-04 13:50:59
2022-02-04 12:30:14
Oliwia Sobkowiak PIPI
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
51 ACCEPTED 2022-02-04 13:51:01
2022-02-04 10:40:38
Michalina Dobrzyńska ORLANDO
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
50 ACCEPTED 2022-02-05 21:49:45
2022-02-04 10:29:10
Latifa Majewska CEOVILLE S
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
49 ACCEPTED 2022-02-04 08:43:29
2022-02-03 21:57:34
Jagienka Łukomska STORMY EVE
  • 2x 8T/120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm
48 ACCEPTED 2022-02-04 08:43:26
2022-02-03 21:56:55
Jagienka Łukomska SAN ESCOBAR
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
47 ACCEPTED 2022-02-04 08:43:23
2022-02-03 21:56:18
Jagienka Łukomska FRANCES
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
46 ACCEPTED 2022-02-04 08:43:11
2022-02-03 18:13:19
Olli Drabsch CHACAS ZH
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
45 ACCEPTED 2022-02-04 08:43:00
2022-02-03 12:40:24
Oliwia Jurkiewicz BACARDI
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
44 ACCEPTED 2022-02-04 08:42:57
2022-02-03 12:14:15
Małgorzata Kuś CORIDA O
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
43 ACCEPTED 2022-02-07 21:13:17
2022-02-03 10:36:24
Agata Stróżyńska HEABISCUIT N
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
42 ACCEPTED 2022-02-04 08:42:49
2022-02-03 09:09:02
Maria Posadzy LYCEDSTUD CEINDRYCH
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 2x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
41 ACCEPTED 2022-02-04 08:42:44
2022-02-02 23:16:31
Aleksandra Gebler SYIA
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
40 ACCEPTED 2022-02-04 08:42:40
2022-02-02 23:16:12
Aleksandra Gebler MAX OBOLENSKY GOLD Z
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
39 ACCEPTED 2022-02-04 08:42:34
2022-02-02 23:15:51
Aleksandra Gebler OTARIS
  • 2x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
38 ACCEPTED 2022-02-04 08:42:30
2022-02-02 18:18:30
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
37 ACCEPTED 2022-02-02 17:47:08
2022-02-02 16:48:59
Julia Lasek DARCO VAN LE ROCHE II
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
36 ACCEPTED 2022-02-02 17:46:32
2022-02-02 16:39:50
Oliwia Klimkiewicz CRIMSON SR Z
  • 1x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
  • 1x 8T/120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm
35 ACCEPTED 2022-02-02 17:46:18
2022-02-02 07:12:01
Aleksndra Bamber QUO VADIS
  • 2x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
34 ACCEPTED 2022-02-02 17:46:05
2022-02-01 21:50:43
Agata Skrzypczak BUBA
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
33 ACCEPTED 2022-02-02 17:45:48
2022-02-01 21:45:05
Sławomir Klóska CARLEY
  • 2x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
32 ACCEPTED 2022-02-02 17:45:23
2022-02-01 17:16:39
Weronika Gumienna CHAMPION DE FALC
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
31 ACCEPTED 2022-02-02 17:45:11
2022-02-01 17:15:50
Helena Gola MERNIE
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
30 ACCEPTED 2022-02-02 17:44:56
2022-02-01 15:26:44
Halina Kosakowska BABILON
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
29 ACCEPTED 2022-02-02 17:44:34
2022-02-01 11:09:59
Marcelina Biernaczyk LEON
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
28 ACCEPTED 2022-02-02 17:44:27
2022-02-01 09:52:08
Zofia Polilejko MAJA
  • 2x 0//Pierwszy krok, krzyżaczki
27 ACCEPTED 2022-02-02 17:43:56
2022-02-01 08:55:27
Konstantin Iaroshenko QIU VAN DE BROEKKANT Z
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
26 ACCEPTED 2022-02-02 17:43:47
2022-02-01 08:54:41
Konstantin Iaroshenko GIGI VAN DE BROEKKANT Z
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
25 ACCEPTED 2022-02-02 17:43:32
2022-02-01 08:53:43
Konstantin Iaroshenko CHARISMA VAN DE BROEKKANT Z
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
24 ACCEPTED 2022-02-02 17:43:15
2022-02-01 08:53:10
Konstantin Iaroshenko CELLA VIDA HERO Z
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
23 ACCEPTED 2022-01-31 21:37:07
2022-01-31 20:57:44
Antonina Roemer CALINECZKA
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
22 ACCEPTED 2022-01-31 21:36:38
2022-01-31 20:41:51
Nina Wysoczańska GRAF VON GUARDAVAL PP
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
21 ACCEPTED 2022-01-31 21:36:11
2022-01-31 20:39:55
Nina Wysoczańska GRAND
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
20 ACCEPTED 2022-01-31 21:35:46
2022-01-31 18:11:22
Zuzanna Magdziarz NERON
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
19 ACCEPTED 2022-01-31 21:35:35
2022-01-31 09:53:40
Marcelina Biernaczyk JACOB
  • 2x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
18 ACCEPTED 2022-01-30 16:27:17
2022-01-30 09:22:46
Antonina Gredka FFALD GOLDEN GIRL
  • 1x 0//Pierwszy krok, krzyżaczki
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
17 ACCEPTED 2022-01-30 16:26:46
2022-01-30 09:01:06
Sandra Nawojska MIO GUSTO OJK
  • 1x 3T/mini LL/60cm/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
16 ACCEPTED 2022-01-30 16:25:58
2022-01-30 08:59:07
Michalina Żurowska COEDNEWYDD WELSH DIAMOND
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
15 ACCEPTED 2022-01-29 20:09:56
2022-01-29 15:38:13
Agata Maćkowska BRANEK
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
14 ACCEPTED 2022-01-29 20:06:32
2022-01-28 19:14:29
Maja Pawlak DIANA
  • 1x 0//Pierwszy krok, krzyżaczki
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
13 ACCEPTED 2022-01-26 10:54:03
2022-01-26 06:35:29
Tanja Müller BALOURANO
  • 1x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
  • 1x 8T/120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm
12 ACCEPTED 2022-01-26 10:54:09
2022-01-25 21:34:36
Martyna Lembicz MONTE
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
11 ACCEPTED 2022-01-26 10:54:18
2022-01-25 21:33:58
Gabrysia Lembicz BELLEZA
  • 2x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
10 ACCEPTED 2022-01-26 10:54:23
2022-01-25 00:06:04
Olga Maćkowiak MORRIS
  • 2x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
9 ACCEPTED 2022-02-07 07:45:36
2022-01-24 15:55:14
Alina Dziamska OKARYNA DZ
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7P/110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm
8 ACCEPTED 2022-01-23 19:55:35
2022-01-23 17:50:29
Aleksandra Krzyżaniak GUARIBA
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
7 ACCEPTED 2022-01-23 19:55:25
2022-01-23 17:49:44
Zuzanna Cichorek GOLDIKA
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
6 ACCEPTED 2022-01-23 19:55:10
2022-01-23 09:36:13
Dominika Geremek ZŁOTY RUBIN
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
5 ACCEPTED 2022-01-23 19:54:18
2022-01-22 22:54:29
Martyna Masłek KIELSHOOP MARY ANN (MERY)
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
4 ACCEPTED 2022-02-09 07:20:59
2022-01-22 22:54:05
Aurelia Masłek FILIP
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
3 ACCEPTED 2022-01-26 10:54:49
2022-01-22 22:53:11
Magdalena Łoboda ROZALITA
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
2 ACCEPTED 2022-01-23 19:53:13
2022-01-22 22:52:17
Piotr Machnicki PLANTAGO
  • 2x 0//Pierwszy krok, krzyżaczki
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
1 ACCEPTED 2022-02-05 21:49:41
2022-01-20 08:55:09
Patrycja Obst ETINA RK
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O043637
2. Bajan Zuzanna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O019287
3. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
4. Bamber Aleksndra JKS Patos
2003 (MJ.)
O044965
5. Bielawska Martyna KJ Stajnia Nowina
2006 (J.)
O063769
6. Biernaczyk Marcelina KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O062410
7. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
8. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O033826
9. Bule Paulina KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
xx
10. Chełkowska Dororta Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2009 (JM.)
brak
11. Chmaj Kamila Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2007 (JM.)
Brak
12. Cichorek Zuzanna KJ Stajnia Nowina
2007 (JM.)
O061940
13. Cyna Antonina KJ Atrium Swarzędz
2012 (Mł.)
Brak
14. Czapranski Bartosz Klub Jeździecki Agro-Handel
S
.
15. Dacka Marta Klub Jeździecki Sokół Damasławek
S
O059533
16. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
17. Dobrzyńska Michalina UKS Trójka
2003 (MJ.)
O038656
18. Drabsch Fritzi RV Lieberose
2010 (JM.)
2067256
19. Drabsch Olli RV Lieberose
2012 (Mł.)
2067255
20. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team
S
O025652
21. Dur Aleksander St. Rodan Club
S
O033783
22. Dziamska Alina KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O051920
23. Figiel Debora bpk
2003 (MJ.)
O046699
24. Gallas Julia KJ Stajnia Mączyńskich
2010 (JM.)
brak
25. Gardocka Maja Brak
2010 (JM.)
Brak
26. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O033003
10159421
27. Geremek Dominika KJ Stajnia Nowina
2008 (JM.)
brak
28. Gola Helena KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (JM.)
O057412
29. Gredka Antonina bpk
2009 (JM.)
brak
30. Grzybowska Małgorzata St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O053457
31. Gumienna Weronika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O035165
32. Hildebrańska Nicole BPK
2007 (JM.)
brak
33. Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
S
O054627
34. Jach Klaudiusz KJ Herkules Wapno
S
O037943
35. Jacygrad Gabriela bpk
2006 (J.)
O052936
36. Jaskólska Oliwia KJ Sokół Damasławek
2001 (MJ.)
O037258
37. Jurkiewicz Oliwia Horses-pol
2005 (J.)
Brak
38. Kaczmarek Agnieszka Bez Przynależności Klubowej
S
brak
39. Kazecka Iga Bpk
2004 (J.)
Brak
40. Kierznowska Aleksandra SKJ Kietlów
2003 (MJ.)
O024908
41. Kierznowski Hubert KJ Kietlów
S
O000251
42. Klimkiewicz Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia
2004 (J.)
O033535
43. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
44. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
45. Kołodziej Agata bpk
S
O057360
46. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
47. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
O009336
48. Koprowska Zuzanna Angel's horses body &soul
2008 (JM.)
Brak
49. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
50. Kostyra Julia KJ Wiecanowo
2006 (J.)
O065132
51. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (JM.)
O055971
52. Kreuzinger-Janik Jolantha St. J Baborówko
S
O055012
53. Krzyżaniak Aleksandra KJ Stajnia Nowina
2009 (JM.)
O057723
54. Kubiak Błażej KJ Michałówka
S
Brak
55. Kurp Emilia Cwał Zakrzewo
2006 (J.)
brak
56. Kuś Małgorzata St. J Baborówko
2003 (MJ.)
O033769
57. Kuśmia Patrycja KJ Stajnia z Kopytem
S
brak
58. Kuswik Maja L K J Kiekrz
2008 (JM.)
brak
59. Lasek Julia KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2005 (J.)
brak
60. Lemańska Aleksandra Budzyński KS Kłos
2003 (MJ.)
O043651
61. Lembicz Gabrysia KJ Stajnia Nowina
2008 (JM.)
O058766
62. Lembicz Martyna KJ Stajnia Nowina
2010 (JM.)
O062864
63. Ładziak Amelia bpk
2004 (J.)
O042459
64. Łoboda Magdalena KJ Stajnia Nowina
2013 (Mł.)
brak
65. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
66. Machnicki Piotr KJ Stajnia Nowina
2010 (JM.)
brak
67. Maciejewski Wiesław LKJ Abaria Iwno
S
brak
68. Maciejewski Wiesław LKJ Abaria Iwno
S
brak
69. Maćkowiak Olga KS Grand Horse Suchy Las
2005 (J.)
O055602
70. Maćkowska Agata KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O047067
71. Mączyński Marek KJ Stajnia Mączyńskich
S
brak
72. Magdziarz Zuzanna St. KJ Silva
2006 (J.)
O047503
73. Majewska Latifa SKJ Olimpia
2003 (MJ.)
Brak
74. Majewska Paulina Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
Brak
75. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (MJ.)
O036917
76. Malicka Nina bpk
2008 (JM.)
brak
77. Małłek Aleksander bpk
S
brak
78. Markiewicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2009 (JM.)
O063659
79. Masłek Aurelia KJ Stajnia Nowina
2010 (JM.)
brak
80. Masłek Martyna KJ Stajnia Nowina
2012 (Mł.)
brak
81. Matuszewski Bartosz Angel's horses body soul
2005 (J.)
brak
82. Mielcarek Zofia Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2009 (JM.)
brak
83. Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O002733
84. Mileszko Marcelina Cwał Zakrzewo
2011 (Mł.)
Brak
85. Müller Tanja KJ Megal
S
O028878
86. Muszynska Vanessa KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2006 (J.)
brak
87. Nawojska Sandra bpk
2001 (MJ.)
O042752
88. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
89. Nowacka Katarzyna St. Kraju Jumping Team
S
O063490
90. Nowakowska Marta KJ Wiecanowo
2005 (J.)
brak
91. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
92. Ograbek Jerzy Stajnia Ograbek
2010 (JM.)
brak
93. Paszkiewicz Karolina Brak
S
brak
94. Paszkiewicz Marta Bpk
2007 (JM.)
Brak
95. Pawlak Maja Stajnia u Dzikiego
2008 (JM.)
brak
96. Piątek Kalina Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2009 (JM.)
brak
97. Piechowiak Maja St. Kraju Jumping Team
2002 (MJ.)
O042735
98. Podhorecka Matylda bpk
2006 (J.)
O056123
99. Pokrzywniak Maja Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
brak
100. Polilejko Zofia bpk
2013 (Mł.)
brak
101. Posadzy Maria Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2008 (JM.)
0000
0000
102. Radniecka-Filipiak Anna Cwał Zakrzewo
S
Brak
103. Radomska Honorata Bpk
2006 (J.)
O057700
104. Radowicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2011 (Mł.)
O063463
105. Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
S
O028882
106. Roemer Antonina KS Grand Horse Suchy Las
2003 (MJ.)
O028081
107. Siwiec Natalia WTK Hermanów
S
O041168
108. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
109. Skrzypczak Agata LKS Cwał
2008 (JM.)
O065927
110. Sobkowiak Oliwia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2010 (JM.)
O068289
111. Stróżyńska Agata St. J Baborówko
2003 (MJ.)
O044632
112. Święcicka Helena Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
Brak
113. Święcicki Henryk Stanisław Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2013 (Mł.)
brak
114. Szczepańska Maja KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052847
115. Szukała Michał LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O023422
116. Szymczak Mikołaj St. J Baborówko
2002 (MJ.)
O063917
117. Toboła Klaudia Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
Brak
118. Tomikowski Michał bpk
2007 (JM.)
O055880
119. Tuliszkiewicz Olga Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2006 (J.)
O037941
120. Warszawski Paweł St. J Baborówko
S
O001113
121. Warszawski Wojciech Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2011 (Mł.)
brak
122. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
123. Wieczorek Judyta bpk
2004 (J.)
brak
124. Wisełka Anna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
brak
125. Wiśniowska Alicja KJ Rancho Poznań
2006 (J.)
O063514
126. Włoch January KS Jumping Events Poznań
2006 (J.)
O057717
127. Włoch Joachim KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O057718
128. Wojciechowska Marcelina KJ Wiecanowo
2008 (JM.)
brak
129. Wróblewska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
brak
130. Wyrozębska Małgorzata Stowarzyszenie Rodan Club
S
000
131. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
132. Zapała Angelika KJ Mszana Górna
S
O022515
133. Zielińska Laura SG Nickel
2008 (JM.)
O063125
134. Zielińska Lena SG Nickel
2011 (Mł.)
O063126
135. Ziemniarska Agata JUKS Czekan Głodowo
2003 (MJ.)
O042318
136. Żurowska Michalina bpk
2008 (JM.)
brak
137. Zwolińska Amelia KJ Raduszyn
2008 (JM.)
O063234
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

127

A QUITE HUNWB HUN 2004 Wałach gniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Libelle / Landor S
K009261 HUNMIM042782004
2.

152

ALVARO KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:120 F: Brak
M: Brak
Brak 0000
3.

113

AMEBA KUC POL 2013 klacz myszata/kuc:135 F: Ami
M: Burza
Brak 616013680046313
4.

175

AMERIQUE LANDAIS SF FRA 2010 Wałach gniada F: Helios De La Cour / Papillon Rouge
M: Narcotique Landaise / Socrate de Chivre
K018896 10357754W
5.

97

APOLLO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 wałach siwa/166 F: 21 GWŁ Louis
M: Afrodyta
brak 11825
6.

142

ATENA G KOŃ MAŁY POL 2016 klacz gniada/mk:158 F: Turbud Alino /
M: Afrodyta /
brak 616013520001116
7.

77

ATLANTIC MAGIC WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/mk:164 F: izander
M: Ankara
brak 616007680058209
8.

174

ATOMIUM L HOL POL 2011 wałach siwa/x F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
K018936 DE421000111411
9.

188

B-FOOD BOUNTY A-Z KUC WALIJSKI POL 2011 klacz izabelowata/kuc:- F: Tijd Vlijt's Victor /
M: Bohemian Foxy Five /
brak -
10.

55

BABILON SP POL 2001 wałach kasztanowata/163 F: Dragon / Davidoff
M: Bylina / Burgos
K021443 POL009611165901
11.

69

BACARDI Bawarski Koń Gorącokrwisty POL 2007 klacz gniada/172 F: Baloubino B
M: Waika
Brak Brak
12.

172

BADORETTE KWPN NED 2006 Klacz gniada/- F: Numero Uno / Libero H
M: Numero Uno / Libero H
K011124 5280030602999
13.

164

BALOUCATO HAN POL 2017 ogier gniada/168 F: Balou Du Rouet
M: a
brak 123456
14.

33

BALOURANO HOL GER 2015 wałach gniada/172 F: Balous Bellini / Balou du Rouet
M: U-Cerina / Carano
K030884 DE421000192915
15.

26

BALTIC DANCER Pełna Krew Angielska POL 801.03.201 wałach gniada/170 F: Boreas Rush /
M: Balaleo /
brak 616POL13008150T
16.

34

BELLEZA KUC POL 2010 klacz tarantowata/kuc:138 F: Grey / Lubczyk
M: Wira / nn
K027176 616013610043210
17.

159

BODRUM L WLKP POL 2012 wałach gniada/- F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
K021374 616007610124412
18.

39

BRANEK WLKP POL 2015 wałach gniada/173 F: Coriano's Ass /
M: Branka /
K027619 616007610113315
19.

103

BRAWO KM POL 2010 ogier myszata/mk:148 F: nn /
M: nn /
K030203 616098100030253
20.

189

BRIETTA SP POL 2016 klacz gniada/163 F: Neo
M: Bridget Jones
BRAK 616009610172716
21.

59

BUBA KUC POL 2012 wałach myszata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K033257 616999610225812
22.

48

CALINECZKA TYP SZLACHETNY POL 2016 klacz gniada/161 F: Nurmi /
M: Calinka /
brak A0007489S
23.

115

CALOU GRANDE PS OS GER 2016 wałach gniada/174 F: Cisney /
M: Bella Donna BZ. /
brak DE418185014916
24.

147

CANOI DE BOOM HANOWERSKA GER 2013 Wałach skarogniada/170 F: CONVOI/CONTENDER
M: LILLI MARLENE/LANCIER
brak DE431319636413
25.

132

CANTURO GRANDE HAN POL 2016 wałach gniada/164 F: Canturano / Canturo
M: Bellisima / Phin Phin
K030722 DE431316968416
26.

131

CAPSIZE HOL POL 2016 ogier gniada/170 F: Cascadello I / Casall
M: T-Casina / Cassini I
K029664 DE421000505016
27.

90

CARAT SP POL 2002 ogier siwa/163 F: .
M: .
. .
28.

58

CARLEY HOL POL 2014 wałach siwa/167 F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
29.

170

CARTIER OLD GER 2015 wałach gniada/174 F: Chacomo
M: Lilly Marleen / Leviscal
brak DE 418180307415
30.

88

CASSILIANO HOL GER 2012 wałach siwa/172 F: Cassini I / Capitol I
M: Sahara II / Cambridge
K030163 DE421000187612
31.

63

CELIM SP POL 2008 wałach gniada/168 F: nn /
M: Call Girl / Turbud Quirynus
K014741 POL999640077008
32.

49

CELLA VIDA HERO Z ZANG BEL 2018 klacz gniada/170 F: Comme Il Faut /
M: Viva La Video Hero Z /
brak -
33.

122

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz izabelowata/kuc:126 F: Toffi / Barako
M: Culiko / Topas
K023426 POL013610044207
34.

18

CEOVILLE S SP POL 2008 wałach ciemnogniada/165 F: Leoville
M: Centka
Brak POL009520047808
35.

70

CHACAS ZH HOLSTEIN GER 2015 gelding chestnut/160 F: Cascadello II
M: Orofina
276020000419115 DE421000155815
36.

57

CHAMPION DE FALC KUC POL 2017 wałach siwa/kuc:153 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Chealsima / Chelsea London
K032265 616013520037417
37.

50

CHARISMA VAN DE BROEKKANT Z ZANG BEL 2017 klacz gniada/168 F: Cicero Z /
M: Evolution /
brak -
38.

93

CHARLY HOL GER 2015 wałach siwa/163 F: .
M: .
. .
39.

126

CHIN CHAMPER HOL POL 2011 wałach gniada/165 F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Lanetta / Leuthen I
K019756 DE421000074511
40.

40

COEDNEWYDD WELSH DIAMOND WELSH COB POL 2017 klacz kara/kuc:145 F: Coednewydd Fighting Spirit /
M: Coednewydd Katarina /
brak 826046020180656
41.

117

CORENTELLA PS Oldenburg-International POL 2016 klacz skarogniada/175 F: Cornet Du Lys
M: Chablis Du Lys
brak DE 418185050916
42.

68

CORIDA O SP POL 2014 Klacz gniada/156 F: Cary / Landor
M: Cela / Faust
K028497 616009610080814
43.

96

CORLANSKY- PRO OLD POL 2015 wałach siwa/170 F: Corlani
M: Corldnska
K032494 Brak
44.

24

CORVETA O Szlachetna Półkrew POL 2016 klacz ciemnokasztanowata/170 F: Numerus
M: Cela
K031309 616009610141716
45.

61

CRIMSON SR Z Z BEL 2010 wałach siwa/162 F: Clearway /
M: L-Classina-I /
K025683 703648
46.

169

CROSS SP POL 2017 wałach kara/175 F: It's me du Mesnil
M: Sir Neel
brak 123566789
47.

94

CZANDRA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz siwa/kuc:148 F: nn /
M: nn /
brak 616999690192507
48.

110

D-KROPKA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz / Palas
M: Didel / nn
K028780 616013680114509
49.

144

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/mk:155 F: Etos / Topaz
M: Dumka / Tik-Tak
K029217 616013580726609
50.

161

DANTES KUC POL 2017 ogier gniada/kuc:142 F: Guinness RH /
M: Diamentina Super /
brak -
51.

62

DARCO VAN LE ROCHE II OLD GER 2013 wałach kara/174 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Adonia W /
brak 41818254963
52.

98

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: CASSILIO
M: DUMKA
K021258 616009520045712
53.

20

DCS WILD ATLANTIC Irish Sport Horse IRL 2015 klacz ciemnogniada/mk:156 F: Atlantic Sparkey
M: Sheupshedownshe
brak 372414006039716
54.

151

DEMON KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kara/kuc:125 F: Turnina's Gismore
M: De Linden Sorinta
brak brak
55.

177

DIAM'S STAR SF POL 2013 wałach siwa/xx F: Nartago
M: PHYLINE STAR
xx xx
56.

178

DIAMENT SP POL 2016 ogier gniada/- F: Vingino / Voltaire
M: Dama Karo / Quamiro
K029578 A0015605S
57.

2

DIANA KUC POL 2017-08-13 klacz kara/kuc:130 F: Kartago /
M: Dalia /
brak 616013610147517
58.

123

DRUMLA KUC POL NN klacz bułana/kuc:135 F: nn /
M: nn /
brak -
59.

157

EKWADOR SP POL 2018 wałach kasztanowata/162 F: X
M: X
Brak 1
60.

156

EROZJA KUC POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Jambo
M: Eroika
brak 11865
61.

3

ETINA RK SP POL 2016 klacz siwa/164 F: Corrado Son / Corrado I
M: Etna / Escudo I
K031434 616009610024016
62.

19

EXCELLENT CENTO SP POL 2017 wałach gniada/169 F: Alczento
M: Ellen
K032936 616009520034917
63.

82

FANTASTIC-N SP POL 2010 wałach gniada/170 F: -
M: -
- -
64.

42

FFALD GOLDEN GIRL WELSH COB POL 2016 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Kiron Jacobite /
M: Ffald Autumn Gold /
brak 826046020178206
65.

5

FILIP KUC POL 2005 wałach srokata/kuc:119 F: nn /
M: nn /
brak 61622334456
66.

71

FRANCES SP POL 2017 klacz siwa/168 F: Million Dollar/ Plot Blue
M: Feliciene/ Carry Son
Brak 616009610188417
67.

162

FRANEK KUC WALIJSKI POL 2017 ogier kasztanowata/kuc:136 F: HSH Idefix/ Nilantshoeve's Zippo
M: Fantazja/ Linde Hoeve's Optimist
Brak .
68.

91

FRANKE KWPN NED 2010 wałach siwa/172 F: Cambell / Cassini I
M: Mirda / Larne
K024563 528003201010737
69.

51

GIGI VAN DE BROEKKANT Z ZANG BEL 2017 klacz kasztanowata/170 F: Global Express /
M: Ipsy Van De Broekkant Z /
brak -
70.

31

GOLDIKA SP POL 2001 klacz siwa/170 F: Lambado / Levantos II
M: Girlsa / Gracioso
K008027 POL009611072701
71.

106

GRACJA SP POL 2015 klacz gniada/160 F: Denar
M: Gwiazdeczka
brak 616009610021815
72.

47

GRAF VON GUARDAVAL PP HAN POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top / Graf Grannus
M: Genia / Grannus
K022354 DE431317247912
73.

46

GRAND KUC POL 2010 wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
74.

109

GRANTURA HOL POL 2014 klacz ciemnogniada/166 F: Canturo /
M: Noblesse XVII / Coriander
brak DE421000549214
75.

116

GRASSHOPPER SP POL 2013 wałach siwa/- F: Corrado Boy / Corrado I
M: Girlfriend / Neo
K025164 616009610033513
76.

186

GRATUS WHITE SP POL 2017 wałach skarogniada/170 F: Hickstead White /
M: Gladiola / Widam
brak 616009610098817
77.

32

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz kara/kuc:147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
K028081 616013640084212
78.

104

GUINNESS NN POL 2011 wałach gniada/163 F: nn
M: nn
K026664 372414005427394
79.

160

HARRY POTTER KUC POL 2010 Ogier tarantowata/kuc: F: Bardi /
M: Hani /
brak
80.

22

HAWENA SP POL 2015 klacz gniada/171 F: Farmer
M: Hanoi / Turbud Quirinus
K029490 616009640010515
81.

14

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 gelding bay/mk:153 F: Lapis / Lagaro
M: H'Lotka / Magnet
K025206 616007610105214
82.

137

HELLUM H&H KWPN NED 2012 wałach gniada/175 F: Charisma / Stakkato
M: Chique HBC / Numero Uno
K026725 528003201201361
83.

143

HELOIZA ZK WLKP POL 2015 klacz gniada/166 F: Landino / Landgraf I
M: Hiboczka / Furato
K032866 616007590057015
84.

185

HESTIA SP POL 2004 klacz gniada/- F: Hun /
M: Bacha /
brak -
85.

179

HINGIS KWPN POL 1999 ogier gniada/Nieznany F: Marcus
M: Highvellya
Brak Brak
86.

155

HOKS PK KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:141 F: Ed
M: Hiszpanka
K029866 616013640031915
87.

25

ICECREAME KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/180 F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Elegantester / Indorado
K028307 528003201306754
88.

150

III PASSA CALIDAD HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/166 F: La Calidad
M: Euforia
brak DE421000708716
89.

78

INDIA SP POL 2013 klacz siwa/178 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
90.

99

INTELIGO SP POL 2010 wałach skarogniada/174 F: CORLENSKY
M: INES
K016877 616007610092610
91.

108

IRMA KWPN NED 2013 klacz gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Nerma / Burggraaf
K026769 528003201301387
92.

79

ISKRA RM WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Arctic /
M: India /
brak 616007610186717
93.

165

IVY KWPN POL 2013 klacz siwa/170 F: B-H Voltaire
M: Carthaga Z
K025818 528003201306579
94.

44

JACOB KUC POL 2008 wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K018737 616999610318008
95.

29

KIELSHOOP MARY ANN (MERY) KUC WALIJSKI NED 2007 klacz inna/kuc:120 F: Vlonderzicht's Harm /
M: Kielshoop Maribelle /
brak -
96.

180

KLARISA KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616999610217017
97.

176

KLASSE ONE KWPN NED 2015 wałach gniada/xx F: F ONE USA
M: Diva-loma
xx xx
98.

187

KOLINER SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Lyjanero / Landos
M: Kolonia / Carry Son
K030701 616007610113916
99.

111

KOLORADO WLKP POL 2015 wałach gniada/166 F: Coupie /
M: Kolonia /
brak 616007610053215
100.

105

KORDIAN W WLKP POL 2013 wałach gniada/168 F: Cassilio
M: Kordoba W
brak 616007610011513
101.

134

KREKWAKWOU C KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/170 F: Charisma / Stakkato
M: Zonwina C / Regilio
K026726 528003201509808
102.

128

KYNAN S KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/182 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Baloubet du Rouet / Galoubet A
K030459 528003201504438
103.

167

LADY LISSARO SP POL 2015 klacz gniada/163 F: Lissaro
M: Lady Catoki
K032196 616009520100115
104.

136

LADY MILLION KWPN POL 2016 klacz siwa/167 F: EmirR
M: m/Orame
brak 00000000
105.

168

LAFAYETTE SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Farmer
M: West
brak 123456789
106.

86

LANCELOT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach gniada/177 F: IF DU REVERDY
M: LASANA
K033448 616009610147717
107.

54

LEON KUC POL 2005 wałach kara/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K019289 616999610260905
108.

84

LEOŚ SP POL 2017 wałach skarogniada/170 F: Royal
M: .
000 000
109.

100

LEWIATAN WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach ciemnogniada/kuc:- F: Lwówek
M: NN
K026215 POL007611236404
110.

101

LITTLE ART WESTF GER 2010 wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III
M: Cuntints
K023002 DE441411589010
111.

27

LORD LOGAN SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Bijou Be /
M: Love Lady /
brak 616009550005115
112.

173

LOUIS VAN HET KLUIZEBOS BWP POL 2010 wałach siwa/xx F: Diabeau
M: Bell Epoque/Acorado
brak 106GG68
113.

135

LOUK HBC KWPN NED 2016 wałach siwa/164 F: Alicante HBC / Casall
M: Vorella / Cantos
K032046 528003201603259
114.

67

LYCEDSTUD CEINDRYCH MIESZANIEC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:130 cm F: NN
M: NN
brak 528019020003787
115.

83

MA CHERIE 4 OS GER 2012 klacz kasztanowata/172 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Pakita De Petra / Quidam De Revel
K026884 DE418180095712
116.

124

MAGIC MIRROR Pełna Krew Angielska POL 2005 klacz ciemnokasztanowata/170 F: Boreal
M: My Secret
brak 276GER000143780
117.

53

MAJA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:130 F: nn /
M: nn /
brak 999640128004
118.

65

MAX OBOLENSKY GOLD Z ZANG POL 2017 wałach kara/. F: Maestro vd Bisschop / Cornet Obolensky
M: Centuria / Lavendel
K032804 056015Z55557717
119.

80

MEDUZA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/168 F: P-Homar / Harcap
M: Melba / Barito
K032800 616009610066515
120.

183

MERKURY GEORGE KUC WALIJSKI POL 2017 ogier kara/kuc:147 F: Sydenham George /
M: Coednewydd Million Dollar /
brak -
121.

56

MERNIE KUC POL 2006 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Juravel / Kapral
M: Bianca / Branco
K028557 528008060065306
122.

41

MIO GUSTO OJK HOL POL 2017 wałach gniada/167 F: Million Dollar /
M: Uschara /
brak 276421000700517
123.

139

MOHITO WLKP POL 2011 wałach gniada F: Van Damme /
M: Miss Lady /
brak -
124.

4

MONTE DRP NED 2014 wałach gniada/kuc:126 F: nn /
M: nn /
brak -
125.

35

MORRIS TS POL 2011 wałach gniada/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
K031680 616999610333507
126.

81

MR. GREY MZ Z ZANGERSHEIDE BEL 2017 wałach siwa/183 F: Magnum vd Bisschop
M: Young Lady
000 000
127.

112

NEFRETETE SP POL 2016 klacz siwa/168 F: Tjungske
M: Nikola
Brak 616009660313816
128.

171

NELKE VAN HET ZONNEHOF BWP BEL 06.05.2013 mare bay/166 F: Cayenne Van De Heffinck
M: Wynette
K033186 056002W00305167
129.

158

NEPTUN S SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Numerus / Numero Uno
M: Nina /
brak A0012011S
130.

45

NERON WLKP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Czad / Dido
M: Newada / Festiwal
K027469 616007610042914
131.

7

OKARYNA DZ SP POL 2015 klacz siwa/165 F: Carlos DZ / Cantus
M: Olimpiada / Gasparone
K027297 616098200149985
132.

138

ORINOKO SP POL 2000 wałach kasztanowata/169 F: Leandro / Lenz
M: Ossa / Przedwit XIII 4
brak brak
133.

76

ORLANDO WLKP POL 2015 wałach gniada/170 F: Barbur / Bujak
M: Overra / Bakalar
K031485 616007610008015
134.

87

OSA MŁP POL 2014 klacz kasztanowata/165 F: Sadam / Askar
M: Olimpia / Flamand
K031570 616006630040714
135.

64

OTARIS SP POL 2017 wałach gniada/- F: Lanvester L / Lansing
M: Orena / Lenon L
K030562 A0019975S
136.

114

OZA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz gniada/168 F: /
M: /
Bra 616999610263411
137.

17

PELE NN POL 2016 wałach izabelowata/kuc:120 F: nn
M: nn
brak 0000
138.

163

PHIDDICH VAN HET HERTENROOI BWP POL 2015 wałach gniada/163 F: Jaguar E Type vd Vlasbloem
M: Aubade van Utsenaken
K032892 056002W00310862
139.

166

PIKER KOŃ MAŁY POL 2017 wałach skarogniada/kuc:140 F: nn /
M: nn /
brak 616999690146117
140.

75

PIPI KUC POL 2005 klacz tarantowata/kuc:134 F: nn
M: nn
brak 616999610261305
141.

28

PLANTAGO KUC POL 2017 wałach gniada/kuc:147 F: nn /
M: nn /
brak -
142.

89

POLARIS R SP POL 2009 wałach gniada/172 F: Goofi R / Campari M
M: Persefona R / Landino
K019302 616009540172409
143.

149

PRIMUS SP POL 2018 wałach ciemnokasztanowata/163 F: Colinero
M: Prima/ Rytm
Brak 616009530029018
144.

52

QIU VAN DE BROEKKANT Z ZANG BEL 2017 klacz gniada/160 F: Quasimiod vd Molondorf /
M: Concord /
brak -
145.

102

QUADRO HANOWERSKA POL 2016 wałach gniada/174 F: Qualito
M: Anja
brak DE431311309616
146.

125

QUADRO HANOWERSKA POL 2016 wałach gniada/174 F: Qualito
M: Anja
Brak DE431311309616
147.

141

QUIDAM S QUANDO HOL GER 2010 wałach kasztanowata/171 F: Quirado
M: Pia II
brak DE421000314210
148.

107

QUINTERA HOL GER 2012 klacz skarogniada/167 F: Quintero / Quantum
M: My Lady VII / Contender
K026514 DE421000083412
149.

60

QUO VADIS SP POL 2009 wałach gniada/158 F: Contendor /
M: Quick Style /
K019895 6160092001609
150.

146

RANDY VD HEFFINCK - POL 2017 wałach siwa/175 F: -
M: -
- 981100004235670
151.

145

RAYAUME VD HEFFINECK - POL 2017 wałach gniada/168 F: -
M: -
- 981100004234551
152.

120

REDOX SP POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Czumak /
M: Róża /
brak 616009610187716
153.

36

ROZALITA KUC POL 2015 klacz skarogniada/kuc:128 F: nn /
M: nn /
brak -
154.

95

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 ogier siwa/kuc:127 F: NN
M: NN
K025588 616999681034114
155.

72

SAN ESCOBAR SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Adorator / Arpeggio
M: Srilanka / Sergio Rossi
K032764 616009640073917
156.

129

SAN KRYSTIANO SP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Vandamme / Quidam
M: Saphira / Stolzenberg
K031580 616009610085515
157.

190

SANTOS HIPPICA PZHK (SP) POL 2014 Gelding Bay F: HIPPICA ANDIAMO
M: SARAGOSSA/LEANDRO
616009570040714 106ZW37
158.

121

SARA SP POL 2012 klacz bułana/165 F: nn /
M: nn /
brak -
159.

148

SHARAN SP POL 2014 klacz gniada/172 F: Barner / Caretino
M: Shisha / Real Diamond
K025415 616009640059014
160.

92

SID SP POL 2007 wałach siwa/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
K010966 POL009610046607
161.

181

SILKA D KUC POL 2017 klacz srokata/kuc:115 F: Apatyt
M: Stiwa
brak 616013610172617
162.

182

SIMBA Niemiecki Koń Sportowy GER 2016 wałach gniada/165 F: Syltus
M: Fire and Ice
Brak DE456560524016
163.

15

SPIRIT ENGLAND GER 2007 Wallach Schwarzbraun/mk:149 F: Rebel
M: Amber
958000001433166 826073009390905
164.

118

STARSTORM S SP POL 2018 wałach gniada/171 F: CONTENDUS
M: SYRIANA
brak 616009610057618
165.

73

STORMY EVE HAN GER 2012 klacz gniada/. F: Stolzenberg / Stakkato
M: Coco / Comte
K021649 DE431314403312
166.

66

SYIA . POL 2017 klacz ciemnogniada/. F: Numerus
M: Salwa/Grey
K032338 616007610063617
167.

154

THEA TINKER POL - klacz srokata/kuc:- F: -
M: -
Brak -
168.

130

U PRIMO SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Magnum vd Bisschop / Elvis ter Putte
M: Ulinela / Sir Neel
K029666 616009610142816
169.

85

V-ADAM Z ZANG BEL 2014 wałach gniada/170 F: Vangelis S / Nonstop
M: Poly R / Pinocchio
K029072 056015Z55709714
170.

11

VINCI HAN POL 2011 wałach gniada/169 F: Now Or Never M / Voltaire
M: Loree / Laurion
K019615 DE431318319011
171.

133

WAVANTOS V/D RENVILLEHOEVE KWPN NED 2003 Wałach gniada/175 F: Lux / Lord Calando
M: Avanta I / Wellington
K009341 5280030309709
172.

140

WENDY KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:135 F: nn /
M: nn /
brak -
173.

153

WENTYL HUCUŁ POL 00 wałach gniada/00 F: -
M: -
Brak -
174.

184

ZARCO N WLKP POL 2014 wałach gniada/172 F: Talent Charboniere
M: Zabaleta N
brak 616 007 61 01109 14
175.

30

ZŁOTY RUBIN WLKP POL 2015 wałach siwa/170 F: RASCH (REKRUT) / RAMIRADO
M: ZOKLA / KLAKIER
K029707 616007610043515
176.

23

ZRYWNA WLKP POL 2014 klacz gniada/163 F: Midas / Furore
M: Zeta P / Domel
K027518 616007520042414
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bajan Mikołaj
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
CROSS (169)
2022-02-12
2022-02-12
34
CARTIER (170)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
Bajan Zuzanna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LAFAYETTE (168)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2022-02-12
19
2022-02-12
Bielawska Martyna
KJ Stajnia Nowina
2022-02-12
39
2022-02-12
Biernaczyk Marcelina
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (44)
2022-02-12
7
2022-02-12
LEON (54)
2022-02-12
14
2022-02-12
8
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-02-12
32
2022-02-12
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
2022-02-12
1
Bule Paulina
KJ Preria Wilkowice
DIAMENT (178)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
Chełkowska Dororta
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
KLARISA (180)
2022-02-12
11
2022-02-12
15
Chmaj Kamila
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
WENTYL (153)
2022-02-12
Cichorek Zuzanna
KJ Stajnia Nowina
GOLDIKA (31)
2022-02-12
31
2022-02-12
24
Cyna Antonina
KJ Atrium Swarzędz
THEA (154)
2022-02-12
18
2022-02-12
1
Czapranski Bartosz
Klub Jeździecki Agro-Handel
CHARLY (93)
2022-02-12
20
2022-02-12
37
Dacka Marta
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2022-02-12
13
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
A QUITE (127)
2022-02-12
1
KYNAN S (128)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
2022-02-12
1
2022-02-12
1
U PRIMO (130)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
CAPSIZE (131)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
2022-02-12
1
2022-02-12
1
Dobrzyńska Michalina
UKS Trójka
ORLANDO (76)
2022-02-12
2022-02-12
27
Drabsch Fritzi
RV Lieberose
SPIRIT (15)
2022-02-12
2022-02-12
Drabsch Olli
RV Lieberose
2022-02-12
2022-02-12
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team
CARAT (90)
2022-02-12
11
2022-02-12
9
Dur Aleksander
St. Rodan Club
2022-02-12
40
2022-02-12
11
2022-02-12
36
2022-02-12
26
Dziamska Alina
KS Jumping Events Poznań
2022-02-12
4
2022-02-12
1
Figiel Debora
bpk
PIKER (166)
2022-02-12
17
2022-02-12
Gallas Julia
KJ Stajnia Mączyńskich
DRUMLA (123)
2022-02-12
5
2022-02-12
Gardocka Maja
Brak
SILKA D (181)
2022-02-12
2022-02-12
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
OTARIS (64)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
2022-02-12
2022-02-12
10
Geremek Dominika
KJ Stajnia Nowina
2022-02-12
7
2022-02-12
Gola Helena
KJ Podkowa Gruszczyn
MERNIE (56)
2022-02-12
2
100
2022-02-12
23
Grzybowska Małgorzata
St. Kraju Jumping Team
MEDUZA (80)
2022-02-12
1
150
Gumienna Weronika
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-02-12
2022-02-12
6
Hildebrańska Nicole
BPK
QUADRO (102)
2022-02-12
30
Iaroshenko Konstantin
KJ Michałówka
2022-02-12
2022-02-12
23
2022-02-12
2022-02-12
14
2022-02-12
2022-02-12
20
2022-02-12
22
Jach Klaudiusz
KJ Herkules Wapno
2022-02-12
29
2022-02-12
19
KOLINER (187)
2022-02-12
39
2022-02-12
1
Jacygrad Gabriela
bpk
CELIM (63)
2022-02-12
19
2022-02-12
1
Jaskólska Oliwia
KJ Sokół Damasławek
NEPTUN S (158)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
Jurkiewicz Oliwia
Horses-pol
BACARDI (69)
2022-02-12
2022-02-12
35
Kaczmarek Agnieszka
Bez Przynależności Klubowej
2022-02-12
10
2022-02-12
Kazecka Iga
Bpk
LEWIATAN (100)
2022-02-12
2022-02-12
10
Kierznowska Aleksandra
SKJ Kietlów
2022-02-12
1
2022-02-12
1
Kierznowski Hubert
KJ Kietlów
ATOMIUM L (174)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
2022-02-12
1
Klimkiewicz Oliwia
St. Stadnina Koni Olimpia
2022-02-12
1
2022-02-12
1
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
2022-02-12
2022-02-12
16
2022-02-12
2022-02-12
17
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
BRIETTA (189)
2022-02-12
2022-02-12
27
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
QUINTERA (107)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
IRMA (108)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
GRANTURA (109)
2022-02-12
21
2022-02-12
1
Kopras Marek
Kopras Sp. z o.o.
2022-02-12
12
2022-02-12
Koprowska Zuzanna
Angel's horses body &soul
2022-02-12
2022-02-12
Kosakowska Halina
KJ Raduszyn
BABILON (55)
2022-02-12
2022-02-12
6
Kostyra Julia
KJ Wiecanowo
2022-02-12
5
2022-02-12
25
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (144)
2022-02-12
32
2022-02-12
14
Kreuzinger-Janik Jolantha
St. J Baborówko
SHARAN (148)
2022-02-12
2022-02-12
16
Krzyżaniak Aleksandra
KJ Stajnia Nowina
GUARIBA (32)
2022-02-12
5
2022-02-12
Kubiak Błażej
KJ Michałówka
SIMBA (182)
2022-02-12
33
2022-02-12
15
Kurp Emilia
Cwał Zakrzewo
BODRUM L (159)
2022-02-12
3
50
2022-02-12
Kuś Małgorzata
St. J Baborówko
2022-02-12
22
2022-02-12
1
Kuśmia Patrycja
KJ Stajnia z Kopytem
HESTIA (185)
2022-02-12
2
150
Kuswik Maja
L K J Kiekrz
2022-02-12
1
2022-02-12
1
Lasek Julia
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2022-02-12
36
Lemańska Aleksandra
Budzyński KS Kłos
2022-02-12
1
2022-02-12
1
Lembicz Gabrysia
KJ Stajnia Nowina
BELLEZA (34)
2022-02-12
14
2022-02-12
Lembicz Martyna
KJ Stajnia Nowina
MONTE (4)
2022-02-12
9
2022-02-12
Ładziak Amelia
bpk
GUINNESS (104)
2022-02-12
2022-02-12
1
Łoboda Magdalena
KJ Stajnia Nowina
2022-02-12
2022-02-12
16
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
FRANCES (71)
2022-02-12
24
2022-02-12
25
2022-02-12
2022-02-12
24
2022-02-12
1
2022-02-12
1
Maciejewski Wiesław
LKJ Abaria Iwno
KORDIAN W (105)
2022-02-12
20
2022-02-12
27
Maciejewski Wiesław
LKJ Abaria Iwno
GRACJA (106)
2022-02-12
Maćkowiak Olga
KS Grand Horse Suchy Las
MORRIS (35)
2022-02-12
2022-02-12
16
Maćkowska Agata
KS Jumping Events Poznań
BRANEK (39)
2022-02-12
9
2022-02-12
38
Mączyński Marek
KJ Stajnia Mączyńskich
SARA (121)
2022-02-12
Magdziarz Zuzanna
St. KJ Silva
NERON (45)
2022-02-12
2022-02-12
1
150
Majewska Latifa
SKJ Olimpia
2022-02-12
28
2022-02-12
7
Majewska Paulina
Cwał Zakrzewo
2022-02-12
1
2022-02-12
2
Malicka Nina
bpk
CZANDRA (94)
2022-02-12
3
2022-02-12
12
Małłek Aleksander
bpk
2022-02-12
2022-02-12
8
Markiewicz Lena
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2022-02-12
13
2022-02-12
9
Masłek Aurelia
KJ Stajnia Nowina
FILIP (5)
2022-02-12
2022-02-12
20
Masłek Martyna
KJ Stajnia Nowina
2022-02-12
17
2022-02-12
Matuszewski Bartosz
Angel's horses body soul
2022-02-12
2022-02-12
1
Mielcarek Zofia
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
APOLLO (97)
2022-02-12
16
Mierzwiński Jacek
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2022-02-12
1
2022-02-12
1
2022-02-12
1
2022-02-12
1
Mileszko Marcelina
Cwał Zakrzewo
2022-02-12
2022-02-12
8
Nawojska Sandra
bpk
2022-02-12
1
2022-02-12
34
Nowacka Katarzyna
St. Kraju Jumping Team
INDIA (78)
2022-02-12
18
2022-02-12
1
100
Nowakowska Marta
KJ Wiecanowo
2022-02-12
2022-02-12
2
100
Obst Patrycja
Budzyński KS Kłos
2022-02-12
4
2022-02-12
35
EKWADOR (157)
2022-02-12
19
2022-02-12
1
Ograbek Jerzy
Stajnia Ograbek
ORINOKO (138)
2022-02-12
8
2022-02-12
10
MOHITO (139)
2022-02-12
23
2022-02-12
15
WENDY (140)
2022-02-12
2022-02-12
12
Paszkiewicz Karolina
Brak
OZA (114)
2022-02-12
18
2022-02-12
17
Paszkiewicz Marta
Bpk
AMEBA (113)
2022-02-12
13
2022-02-12
1
Piątek Kalina
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
APOLLO (97)
2022-02-12
13
Piechowiak Maja
St. Kraju Jumping Team
2022-02-12
4
2022-02-12
8
Podhorecka Matylda
bpk
VINCI (11)
2022-02-12
2022-02-12
Pokrzywniak Maja
Bez Przynależności Klubowej
HINGIS (179)
2022-02-12
13
2022-02-12
1
Posadzy Maria
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2022-02-12
6
2022-02-12
Radniecka-Filipiak Anna
Cwał Zakrzewo
2022-02-12
4
2022-02-12
3
Radomska Honorata
Bpk
2022-02-12
13
2022-02-12
1
Radowicz Lena
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
CENNA (122)
2022-02-12
2
2022-02-12
5
Remisz Michał
St. Kraju Jumping Team
INDIA (78)
2022-02-12
5
2022-02-12
3
100
MEDUZA (80)
2022-02-12
37
Roemer Antonina
KS Grand Horse Suchy Las
2022-02-12
2022-02-12
Siwiec Natalia
WTK Hermanów
HAWENA (22)
2022-02-12
38
2022-02-12
28
Skrzyczyński Jarosław
KJ Agro-Handel Śrem
2022-02-12
1
2022-02-12
1
BALOUCATO (164)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
IVY (165)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
2022-02-12
1
Skrzypczak Agata
LKS Cwał
BUBA (59)
2022-02-12
15
2022-02-12
11
Sobkowiak Oliwia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
PIPI (75)
2022-02-12
7
2022-02-12
6
Stróżyńska Agata
St. J Baborówko
2022-02-12
12
2022-02-12
1
Szczepańska Maja
KJ Ranczo Kołata
ZRYWNA (23)
2022-02-12
31
2022-02-12
3
50
Szukała Michał
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
QUADRO (125)
2022-02-12
11
2022-02-12
15
2022-02-12
33
2022-02-12
14
2022-02-12
26
Szymczak Mikołaj
St. J Baborówko
2022-02-12
2022-02-12
Toboła Klaudia
Cwał Zakrzewo
DANTES (161)
2022-02-12
21
2022-02-12
1
FRANEK (162)
2022-02-12
2022-02-12
Tomikowski Michał
bpk
2022-02-12
1
2022-02-12
1
Tuliszkiewicz Olga
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2022-02-12
1
2022-02-12
1
2022-02-12
1
2022-02-12
1
Warszawski Paweł
St. J Baborówko
PRIMUS (149)
2022-02-12
12
2022-02-12
2022-02-12
1
Wieczorek Judyta
bpk
REDOX (120)
2022-02-12
25
2022-02-12
Wisełka Anna
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
BRAWO (103)
2022-02-12
22
2022-02-12
4
Wiśniowska Alicja
KJ Rancho Poznań
OSA (87)
2022-02-12
2022-02-12
13
Włoch January
KS Jumping Events Poznań
FRANKE (91)
2022-02-12
18
2022-02-12
7
Włoch Joachim
KS Jumping Events Poznań
SID (92)
2022-02-12
29
2022-02-12
17
Wojciechowska Marcelina
KJ Wiecanowo
ATENA G (142)
2022-02-12
2022-02-12
21
Wróblewska Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
ZARCO N (184)
2022-02-12
16
2022-02-12
1
Wyrozębska Małgorzata
Stowarzyszenie Rodan Club
LEOŚ (84)
2022-02-12
2022-02-12
26
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
GRAND (46)
2022-02-12
24
2022-02-12
10
2022-02-12
2022-02-12
18
Zapała Angelika
KJ Mszana Górna
NEFRETETE (112)
2022-02-12
22
2022-02-12
30
Zielińska Laura
SG Nickel
HOKS PK (155)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
Zielińska Lena
SG Nickel
EROZJA (156)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
Ziemniarska Agata
JUKS Czekan Głodowo
2022-02-12
13
2022-02-12
21
2022-02-12
9
2022-02-12
6
Żurowska Michalina
bpk
2022-02-12
23
2022-02-12
17
Zwolińska Amelia
KJ Raduszyn
PELE (17)
2022-02-12
19
2022-02-12

Number of Riders: 137

Number of Horses: 176

The sum of prizes: 950.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092013-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl