Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
157 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:40:34
2020-09-01 23:36:28
Anna Szymanek CASSANOVA
  • 2x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
156 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:40:31
2020-09-01 22:53:19
Maria Kosmalewicz CONAYERO NF
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
155 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:40:30
2020-09-01 22:53:02
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
154 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:40:24
2020-09-01 21:54:13
Wiktoria Strażyńska INOWADI
  • 2x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 2x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
153 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:40:23
2020-09-01 21:34:36
Mariusz Łupkowski SILVIO SON 56
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
152 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:40:18
2020-09-01 21:33:58
Mariusz Łupkowski ARAMIS
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:40:13
2020-09-01 21:33:20
Justyna Staniewska JUAN LUOO
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
150 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:40:13
2020-09-01 20:23:24
Julia Rohde TORO
  • 1x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 11R/L/100 cm/Konkurs LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ (wys. 100 cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:40:09
2020-09-01 20:22:11
Bartłomiej Rogaczewski KŁOS
  • 2x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:40:07
2020-09-01 20:21:35
Julia Nowak MEJSON
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/L/100 cm/Konkurs LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:40:01
2020-09-01 20:14:06
Kinga Stańczak-Szulc JANTAR
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:39:56
2020-09-01 20:13:47
Kinga Stańczak-Szulc TIN WHISTLE
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:39:53
2020-09-01 19:22:18
Aleksandra Osuch SKARBIEC
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:39:49
2020-09-01 19:21:19
Aleksandra Osuch BRATISLAVIA
  • 2x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:39:48
2020-09-01 19:07:54
Eryka Mikołajczyk M CANTORI S
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:39:44
2020-09-01 19:06:47
Eryka Mikołajczyk SENATOR
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:39:30
2020-09-01 19:02:09
Rafał Mazur EFFOX
  • 1x 1T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/mini LL/75 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:39:43
2020-09-01 18:56:57
Amelia Łuc VICKY CRISTINA
  • 1x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:39:27
2020-09-01 18:48:44
Kaja Żuk FALCO
  • 2x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:39:26
2020-09-01 18:29:49
Kaja Żuk DA VINCI
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:39:24
2020-09-01 18:29:33
Sara Bętkowska R - ONE MORE TIME
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:39:23
2020-09-01 18:25:57
Zofia Borycka ATLANTA I
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:39:20
2020-09-01 14:21:35
Piotr Jacek Tokarski EINSTEIN
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:39:17
2020-09-01 14:21:12
Piotr Jacek Tokarski CASALL AZZURRO
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:39:15
2020-09-01 13:58:48
Kacper Zatwarnicki REA
  • 1x 2T/mini LL/75 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 1x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:39:12
2020-09-01 12:41:52
Magdalena Kolbusz FLAVIO
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/L/100 cm/Konkurs LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:39:10
2020-09-01 12:13:28
Aleksandra Stachowicz PIK FUNNY
  • 2x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 08:57:45
2020-09-01 10:49:39
Patrycja Pastuszek SAHARA
  • 2x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 2x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:51
2020-08-31 22:30:50
Jarosław Poręba CHARYZMA
  • 1x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:50
2020-08-31 22:27:32
Jarosław Poręba LARVIK
  • 1x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:46
2020-08-31 22:16:21
Szymon Gnach BAŚKA
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:44
2020-08-31 22:14:07
Beata Rajewska-Poręba B CATILLIA
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:40
2020-08-31 22:08:51
Natalia Kozołup KOLIA EWITA
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:37
2020-08-31 22:08:31
Wiktoria Robak GAJOWY
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:36
2020-08-31 22:08:10
Weronika Guszpil SHANTAL
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:35
2020-08-31 22:07:55
Roksana Biazik MOKKA CAFFEE
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:34
2020-08-31 22:07:19
Weronika Guszpil MAGNAT
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:33
2020-08-31 21:59:54
Natalia Gola EL LOTTO
  • 2x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:31
2020-08-31 21:14:45
Rafał Grzesiak CHAMAN CORD
  • 2x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:30
2020-08-31 21:14:09
Tomasz Gałczyński MAXIMUS
  • 2x 2T/mini LL/75 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:28
2020-08-31 21:13:09
Tomasz Gałczyński GROGORY
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:26
2020-08-31 21:12:37
Tomasz Gałczyński CORDELLI
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:23
2020-08-31 21:10:32
Martyna Baran LEGENDA
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:20
2020-08-31 21:09:19
Martyna Baran KONTIKI EWITA
  • 2x 11R/L/100 cm/Konkurs LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ (wys. 100 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:19
2020-08-31 21:08:06
Nikola Pelc DAKOTA
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 11R/L/100 cm/Konkurs LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ (wys. 100 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:13
2020-08-31 20:59:27
Mariusz Kleniuk CHAVIV
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:10
2020-08-31 20:42:08
Mariusz Kleniuk GEISHA
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:08
2020-08-31 20:41:20
Mariusz Kleniuk BAWARIA
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:01
2020-08-31 20:40:09
Mariusz Kleniuk ROSSINI
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:00
2020-08-31 20:36:21
Julia Skuza MAŁY NIELS
  • 2x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:40:54
2020-08-31 20:35:17
Jakub Wycisk ELECTRA MK
  • 2x 2T/mini LL/75 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 2x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:40:52
2020-08-31 20:32:53
Marcelina Kozłowska ROCKET
  • 2x 1T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 8T/Mini LL/75cm/Konkurs o nagrodę marki Hoeveler; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:40:50
2020-08-31 15:19:29
Anna Weisert - Magierska CALITICO
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:40:48
2020-08-31 14:10:30
Beata Szuber MISI
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:40:41
2020-08-31 09:20:41
Paulina Werner BAKIER
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 11R/L/100 cm/Konkurs LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ (wys. 100 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:40:39
2020-08-30 23:14:03
Magdalena Kołek SECT MASINI
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:40:38
2020-08-30 21:51:01
Milena Kolawa ZENTIS
  • 1x 1T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/mini LL/75 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 2x 8T/Mini LL/75cm/Konkurs o nagrodę marki Hoeveler; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:40:34
2020-08-30 21:48:31
Zuzanna Gałysa GINA
  • 2x 1T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 7T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 8T/Mini LL/75cm/Konkurs o nagrodę marki Hoeveler; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:40:32
2020-08-30 21:45:08
Ewa Milian SENTENCJA
  • 1x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:40:30
2020-08-30 21:41:40
Julia Pietrzak SAUL T
  • 1x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:39:43
2020-08-30 21:37:13
Nayon Lee KING
  • 1x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:39:36
2020-08-30 21:26:40
Alicja Kozłowska POKERLONE
  • 1x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:39:34
2020-08-30 21:24:13
Alicja Poniatowska STORMING AHEAD
  • 1x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:39:33
2020-08-30 21:10:23
Alicja Poniatowska MANCHESTER 0012
  • 1x 2T/mini LL/75 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 1x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 8T/Mini LL/75cm/Konkurs o nagrodę marki Hoeveler; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75cm)
  • 1x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:39:31
2020-08-30 21:05:13
Samiloby Boodie AVRIL
  • 2x 2T/mini LL/75 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 2x 8T/Mini LL/75cm/Konkurs o nagrodę marki Hoeveler; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:39:27
2020-08-30 20:38:16
Martyna Kuczyńska TOMMY
  • 2x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:39:25
2020-08-30 20:29:54
Maria Kabzińska FENOMEN-W
  • 1x 1T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/mini LL/75 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 2x 8T/Mini LL/75cm/Konkurs o nagrodę marki Hoeveler; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:39:24
2020-08-30 20:26:28
Pola Hajder TERCJA
  • 2x 1T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 7T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:39:23
2020-08-30 20:14:57
Beata Szuber CHARLES DE GAULLE
  • 2x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:39:22
2020-08-30 20:14:36
Justyna Gąsior URODA
  • 2x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:39:20
2020-08-30 20:13:17
Piotr Lubiatowski PIPPI
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:39:19
2020-08-30 20:12:45
Paulina Burdyka HIGRITHA
  • 2x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:39:18
2020-08-30 20:12:25
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:39:16
2020-08-30 20:12:06
Iga Tokarska FLY HIGH INNUENDO
  • 1x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:39:14
2020-08-30 20:10:49
Beata Szuber FLORENTINUS
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:39:13
2020-08-30 20:09:56
Iga Tokarska CHARDONNAY
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:31:29
2020-08-30 19:29:21
Edyta Konieczna FANATYK
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:56
2020-08-30 18:48:17
Karolina Adamska ARONIA M
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 11R/L/100 cm/Konkurs LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ (wys. 100 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:54
2020-08-30 18:15:50
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:54
2020-08-30 18:06:39
Michał Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:52
2020-08-30 18:06:07
Matylda Dubiniak KELLY EWITA
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:51
2020-08-30 18:05:31
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:50
2020-08-30 15:29:03
Jakub Chwiłkowski PRINCESSA
  • 1x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:47
2020-08-30 13:21:12
Marcelina Hodera TELMA
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:47
2020-08-30 12:15:25
Alicja Staszak SICILIA
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:45
2020-08-30 12:11:44
Laura Gaworczak NADIR
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:44
2020-08-30 11:11:50
Julia Rybarczyk DARK KNIGHT PH
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 11R/L/100 cm/Konkurs LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ (wys. 100 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:43
2020-08-29 17:18:21
Magdalena Matuszewska QUITE LASSY
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:42
2020-08-29 13:50:09
Laura Fuja METEOR
  • 1x 1T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/mini LL/75 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 1x 7T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 8T/Mini LL/75cm/Konkurs o nagrodę marki Hoeveler; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:41
2020-08-29 13:49:34
Laura Fuja PONTLASSE LADY VICTORIA
  • 2x 1T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 7T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 8T/Mini LL/75cm/Konkurs o nagrodę marki Hoeveler; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:40
2020-08-29 13:42:50
Oliwia Frydlewicz BESTSELLER
  • 1x 8T/Mini LL/75cm/Konkurs o nagrodę marki Hoeveler; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75cm)
  • 2x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:39
2020-08-29 13:26:21
Izabela Krężelewska PANAMA
  • 1x 8T/Mini LL/75cm/Konkurs o nagrodę marki Hoeveler; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75cm)
  • 2x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:38
2020-08-29 08:11:10
Nicole Jendryk INSIGNIA
  • 2x 8T/Mini LL/75cm/Konkurs o nagrodę marki Hoeveler; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:37
2020-08-28 23:42:25
Aleksandra Kisilewicz DARLING Z
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:36
2020-08-28 23:13:53
Dominik Jazienicki CYNTHIA
  • 2x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 2x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:34
2020-08-28 21:13:53
Joanna Urbańska COBERLINA
  • 2x 2T/mini LL/75 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 2x 8T/Mini LL/75cm/Konkurs o nagrodę marki Hoeveler; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:31
2020-08-28 19:57:10
Wiktor Dziemidowicz VENKA
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:28
2020-08-28 14:16:17
Malwina Przyśliwska ILUZJA
  • 2x 2T/mini LL/75 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 2x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:26
2020-08-28 11:15:23
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:24
2020-08-28 10:45:01
Zuzanna Siwek FANTASIE
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:39:09
2020-08-28 00:47:41
Weronika Dźwigońska ATTILA
  • 2x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:21
2020-08-27 21:43:42
Julia Gałka DA LUNA
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 11R/L/100 cm/Konkurs LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ (wys. 100 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:19
2020-08-27 17:54:07
Sofia Böttcher KORA
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:18
2020-08-27 10:59:55
Sonia Lewandowska CYRKON
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 11R/L/100 cm/Konkurs LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ (wys. 100 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:16
2020-08-26 23:18:12
Lidia Kozłowska ODESSA PROFI
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 12:22:27
2020-08-26 23:17:35
Lidia Kozłowska DONJA
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 12:22:24
2020-08-26 21:35:19
Joanna Zawadka C-LANCASTER
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:14
2020-08-26 21:28:23
Dorota Kościelniak CAYENNE
  • 2x 2T/mini LL/75 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 2x 8T/Mini LL/75cm/Konkurs o nagrodę marki Hoeveler; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 12:22:20
2020-08-26 19:15:29
Mikołaj Mężyk FIDEL
  • 1x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 12:22:17
2020-08-26 19:10:59
Kinga Piasecka FIDEL
  • 1x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 12:22:15
2020-08-26 12:03:07
Andrea Kreutzer MACHO
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/L/100 cm/Konkurs LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 12:22:13
2020-08-26 12:02:43
Andrea Kreutzer QUIDAM DE HENRY
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/L/100 cm/Konkurs LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 12:22:12
2020-08-26 12:02:11
Elena Gieruszczak ROYBOSS
  • 2x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 2x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:12
2020-08-26 12:01:42
Agata Stasiak MROCZEK
  • 1x 2T/mini LL/75 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 1x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 8T/Mini LL/75cm/Konkurs o nagrodę marki Hoeveler; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75cm)
  • 1x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:33:25
2020-08-25 20:38:02
Wiktoria Pałys AWATARA
  • 2x 1T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 8T/Mini LL/75cm/Konkurs o nagrodę marki Hoeveler; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:33:22
2020-08-25 17:04:28
Filip Dziuba TAHIT
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:33:21
2020-08-25 00:14:40
Klaudia Hałoń KODAK MOMENTS A.K.
  • 2x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 2x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:33:20
2020-08-25 00:14:08
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 19:30:11
2020-08-24 21:49:37
Amelia Lis DIARETINA
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/L/100 cm/Konkurs LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:33:16
2020-08-24 20:29:58
Amaliia Krupchenko W'ROMEK
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:33:15
2020-08-24 20:29:29
Anastasiia Abramenko ELVIS B
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:33:13
2020-08-24 20:19:57
Weronika Łuczkiewicz EVEREST
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:33:12
2020-08-24 20:18:32
Urszula Bocheńska DEKLARACJA
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:33:08
2020-08-24 18:08:49
Natalia Mróz NEVILLE
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 11R/L/100 cm/Konkurs LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ (wys. 100 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:39:08
2020-08-24 13:52:20
Weronika Mucha DEMON DEL
  • 2x 2T/mini LL/75 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 2x 8T/Mini LL/75cm/Konkurs o nagrodę marki Hoeveler; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:33:04
2020-08-24 10:35:55
Magdalena Oleś COCO CHANELL
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:33:01
2020-08-24 05:58:00
Wiktor Dziemidowicz ARASH
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:33:01
2020-08-24 05:57:33
Wiktor Dziemidowicz AHMAR SAPHIR
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:33:00
2020-08-23 21:04:29
Wiktoria Chwałek GRACJA
  • 2x 8T/Mini LL/75cm/Konkurs o nagrodę marki Hoeveler; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:59
2020-08-23 21:04:03
Julia Kowalska ELEKTRA
  • 2x 8T/Mini LL/75cm/Konkurs o nagrodę marki Hoeveler; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:58
2020-08-23 10:23:58
Weronika Wiktorowicz GAWĘDA
  • 2x 1T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 7T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:58
2020-08-23 10:23:20
Mirosława Salamon TOSCANIA
  • 2x 1T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 7T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:57
2020-08-23 10:22:44
Marta Pietrzak ICE CORELL
  • 2x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 2x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:56
2020-08-23 10:21:23
Ewelina Gos GROWN Z
  • 1x 2T/mini LL/75 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 1x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 2x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:55
2020-08-23 10:03:34
Iga Aksman HARMIDER
  • 2x 1T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/mini LL/75 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 1x 7T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 8T/Mini LL/75cm/Konkurs o nagrodę marki Hoeveler; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:54
2020-08-23 09:25:27
Wiktoria Boś LEVEL
  • 1x 1T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/mini LL/75 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:53
2020-08-22 21:02:23
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:53
2020-08-22 21:01:47
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:51
2020-08-22 19:39:21
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 12:22:08
2020-08-22 13:45:41
Martyna Natkaniec B GERALDIEN
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:50
2020-08-22 08:59:32
Natalia Till TANGELO MZ EQUESTRIAN Z
  • 2x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 2x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:49
2020-08-21 16:06:46
Anzelm Galicki ŁOBEZ
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:48
2020-08-21 12:19:11
Milena Barczyk MAFIA
  • 1x 2T/mini LL/75 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 1x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 8T/Mini LL/75cm/Konkurs o nagrodę marki Hoeveler; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75cm)
  • 1x 9R/LL/do 90cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:38:59
2020-08-21 09:01:23
Iga Tokarska CORAL SPRING
  • 2x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:46
2020-08-21 09:01:05
Iga Tokarska LEPSZA
  • 1x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:45
2020-08-20 21:13:07
Natalia Grzelak MARILLION
  • 2x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:44
2020-08-20 20:59:36
Julia Kozak EUKARIO
  • 2x 2T/mini LL/75 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 2x 8T/Mini LL/75cm/Konkurs o nagrodę marki Hoeveler; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:43
2020-08-20 20:58:54
Aleksandra Kozak TERCET
  • 1x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:42
2020-08-20 20:31:37
Katarzyna Jabłońska MIRON
  • 2x 1T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 7T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:42
2020-08-20 20:19:18
Zofia Giełdon-Chłapek ELITA
  • 1x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:41
2020-08-20 15:41:41
Ewa Aleksandra Dyżewska I-CLEAR VICTORY
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:39
2020-08-20 15:40:58
Oliwia Malińska CORNETO PLUS S
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:37
2020-08-20 15:40:39
Oliwia Malińska CANNES PLUS S
  • 2x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:36
2020-08-19 18:28:59
Klaudia Fiołek GOLD MARKE
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:38:57
2020-08-19 18:16:55
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:31
2020-08-19 17:32:47
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs o Puchar Jesieni DZJ; zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs o Nagrodę Firmy Hippovet+; dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/P/110 cm/XXVII Memoriał Deja konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 10:32:18
2020-08-19 14:32:15
Hanna Urbaniak GOLAN
  • 1x 3R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abramenko Anastasiia Jeździecki klub sportowy,, W siodle
S
3226/20
2. Adamska Karolina Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
BRAK
3. Adamus Asenata KJ Dera Bogdańczowice
S
O018356
4. Aksman Iga Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
3288/20
5. Baran Martyna Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (J.)
O052370
6. Barczyk Milena bpk
2004 (J.)
O027550
7. Bętkowska Sara -
2003 (J.)
-
8. Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła
S
O012598
9. Boodie Samiloby Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2008 (JM.)
brak
10. Borycka Zofia BPK
2007 (JM.)
O054781
.
11. Boś Wiktoria SLKS KSIĄŻ
2005 (JM.)
O048417
12. Böttcher Sofia KJ Podkówka Team
2006 (JM.)
brak
13. Burdyka Paulina KJ Bachmat Pruszowice
S
O007002
14. Chwiłkowski Jakub Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O048259
15. Dubiniak Matylda JKS w Jaroszówce
2003 (J.)
O025376
16. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
17. Dyżewska Ewa Aleksandra Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
10063742
18. Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
1999 (MJ.)
O027328
19. Dziuba Filip LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
2000 (MJ.)
O040608
20. Dźwigońska Weronika KJ Stajnia Odra Głoska
2002 (J.)
O044851
21. Fiołek Klaudia JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
O039561
22. Frydlewicz Oliwia Klub jezdziecki Pawlak equestrian
1999 (MJ.)
Brak
23. Fuja Laura Stajnia Namlikowo
2006 (JM.)
brak
24. Galicki Anzelm OSK Michalscy Trzebnica
2001 (MJ.)
O042887
25. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
26. Gałka Julia KJ Arkadia
2007 (JM.)
O050162
27. Gałysa Zuzanna Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2011 (Mł.)
brak
28. Gąsior Justyna KJ Bachmat
2000 (MJ.)
Brak
29. Gaworczak Laura KJ Stajnia S.S. Jakubów
2003 (J.)
O047661
30. Giełdon-Chłapek Zofia bpk
S
O020568
31. Gieruszczak Elena KJ Stajnia Bukowiec
2004 (J.)
O044129
32. Gnach Szymon SKJ Stajnia Czarna Perła
2002 (J.)
brak
33. Gola Natalia KJ Picador
2005 (JM.)
LZRWZJ/2670/20
34. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
35. Grzelak Natalia bpk
S
O025876
36. Grzesiak Rafał Bpk
S
Brak
37. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
38. Hajder Pola Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2010 (Mł.)
brak
39. Hałoń Klaudia KJ Picador
S
O033287
40. Hodera Marcelina Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O027542
41. Jabłońska Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
42. Jazienicki Dominik BPK
2003 (J.)
O045650
43. Jendryk Nicole Brak
1999 (MJ.)
Brak
44. Kabzińska Maria Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2006 (JM.)
O058680
45. Kiełczewska-Sawicka Dominika SJ Pro Eques
S
O012266
46. Kisilewicz Aleksandra KJ Picador Dziuplina
S
O026259
47. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045735
48. Kolbusz Magdalena Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O028055
.
49. Kołek Magdalena LKJ HIPPOLOGIA
2001 (MJ.)
O038704
102QY9
50. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
51. Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica
S
30903/17
52. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (MJ.)
O038495
53. Kozak Aleksandra Klub Jeździecki Victor
2005 (JM.)
7437/19
54. Kozak Julia niezrzeszona
2009 (Mł.)
brak
55. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O042796
56. Kozłowska Lidia Karkonowski Klub Jeździecki
S
O012357
57. Kozłowska Marcelina bpk
2002 (J.)
brak
58. Kozołup Natalia JKS w Jaroszówce
2004 (J.)
O046183
59. Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec
1999 (MJ.)
O026825
60. Krężelewska Izabela Klub jezdziecki Pawlak equestrian
S
Brak
61. Krupchenko Amaliia Jeździecki klub sportowy ,, W Siodle
2005 (JM.)
3227/20
62. Krzyżosiak Jakub Small Cherry
63. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (J.)
O033138
.
64. Kuczyńska Martyna KJ Stajnia Odra Głoska
2010 (Mł.)
O057351
65. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O053304
66. Lewandowska Sonia Stadnina Koni Kruszyńscy
S
O028608
67. Lis Amelia St. KS Arkadia
2003 (J.)
O042801
68. Lubiatowski Piotr KJ Bachmat Pruszowice
S
O055273
69. Łuc Amelia JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O047428
70. Łuczkiewicz Weronika Jeździecki klub sportowy ,,W Siodle
2005 (JM.)
2971/20
71. Łupkowski Mariusz JKS Jaroszówka
S
O009535
72. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
73. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
74. Mazur Rafał bpk
S
brak
75. Mężyk Mikołaj brak
2004 (J.)
brak
76. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski
2007 (JM.)
O052725
77. Milian Ewa Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
S
O024394
78. Morsztyn Maja
79. Morsztyn Monika
80. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O035846
81. Morsztyn Piotr
82. Mróz Natalia KJ Stajnia Krzyżanowice
2002 (J.)
brak
83. Mucha Weronika JKS Hanna
2008 (JM.)
O055781
84. Muszyńska-Drabarek Kamila bpk
S
O021623
85. Natkaniec Martyna KJ Stajnia Odra Głoska
2005 (JM.)
O045857
86. Nowak Julia Klub Jeździecki Dworzysko
2005 (JM.)
O043124
87. Oleś Magdalena KJ Picador
2002 (J.)
O026462
88. Osuch Aleksandra Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O032571
89. Pałys Wiktoria bpk
2009 (Mł.)
brak
90. Pastuszek Patrycja LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
S
1920/20
91. Pelc Nikola Klub Jeździecki Ślęża
2005 (JM.)
O053168
92. Piasecka Kinga Wrocławski KJ
2006 (JM.)
O055698
93. Pietrzak Julia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (J.)
O038703
94. Pietrzak Marta Stadnina Koni Dębno
S
O025164
95. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
96. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
S
O000520
97. Przyśliwska Malwina Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O003216
98. Rajewska-Poręba Beata KJ Maximus Kowary
S
O031209
99. Robak Wiktoria bpk
2003 (J.)
brak
100. Rogaczewski Bartłomiej KJ Dworzysko
S
O013279
101. Rohde Julia Klub Jezdziecki Dworzysko
2007 (JM.)
0058620
102. Różalska Ilona KJ VOLTA
103. Rucińska Zofia KJ VOLTA
104. Rybarczyk Julia KJ Michałów
2006 (JM.)
O053483
105. Salamon Mirosława Stadnina Koni Dębno
2001 (MJ.)
O042671
106. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
107. Siwek Zuzanna Klub Sportowy Small Cherry
2003 (J.)
O028604
108. Skuza Julia bpk
2005 (JM.)
O046429
109. Stachowicz Aleksandra LKJ Platan
2007 (JM.)
brak
110. Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia SS Jakubów
S
O033679
111. Staniewska Justyna JKS JAROSZÓWKA
2001 (MJ.)
O038103
112. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (Mł.)
O049263
113. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (MJ.)
O038702
114. Staszak Alicja BPK
2001 (MJ.)
O028836
115. Strażyńska Wiktoria Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
1999 (MJ.)
O031591
116. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża
2004 (J.)
O043986
117. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
118. Szymanek Anna KJ Arkadia
S
O031121
119. Till Natalia SK Kruszyńscy
S
O024623
120. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
121. Urbaniak Hanna OSK Michalscy
2004 (J.)
O051925
122. Urbańska Joanna Bez Przynależności Klubowej
S
O018750
123. Weisert - Magierska Anna St. KS Arkadia
S
O032333
124. Werner Paulina KJ Stajnia Ozorowice
S
O013413
125. Wiktorowicz Weronika Stadnina Koni Dębno
2002 (J.)
Brak
126. Wycisk Jakub bpk
2004 (J.)
brak
127. Zatwarnicki Kacper KJ Jaroszówka
2003 (J.)
O040625
128. Zawadka Joanna KJ Picador Dziuplina
2004 (J.)
O034429
129. Żuk Kaja KJ Kietlów
2005 (JM.)
0042800
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

50

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 wałach gniada/x F: Torado II /
M: Alisha H / Acord II
K017828 616009670104510
2.

171

ARAMIS HOL UKR 2001 ogier kara/168 F: Ramayana / Aceton
M: Aristey / Venzel
K009176 10394
3.

51

ARASH SP POL 2014 ogier gniada/. F: Corian's Ass
M: Amaretto / Tolan R
K026941 616009670092214
4.

94

ARONIA M SP POL 2013 Klacz gniada/172 F: Corvallo
M: Astra
K024499 61600969001713
5.

146

ASSUS MK SP POL 2010 Wałach siwa/172 F: Avero
M: Avenue
K027842 616 009 60 02312 10
6.

179

ATLANTA BRAND GER 2011 Mare Grey F: ARCTIC
M: LA LE LU/LEVISTO'S BIG BOY
DE 456570171511 106EH82
7.

147

ATLANTA I - NED 2008 Mare bay/- F: Caretino
M: Shacira
K016160 DE421000092408
8.

14

ATTILA Oldenburger Springpferd POL 2004 wałach kasztanowata/176 F: Charity
M: Carthella
K025923 DE 418 180099304
9.

107

AVRIL KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:149 F: Durello Top
M: Adria
K017181 POL013640008007
10.

61

AWATARA KUC POL 2010 klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
11.

142

B CATILLIA KWPN NED 2007 klacz gniada/167 F: Berlin / Cassini I
M: Pattillia / Indoctro
K020875 528003000709725
12.

4

B GERALDIEN KWPN NED 2011 klacz skarogniada/168 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
K021632 528003201101176
13.

7

BAKIER KUC POL 2007 wałach kasztanowata/mk:147 F: Garnizon /
M: Bajka / Lubas
K025533 POL013600148507
14.

183

BARONESSE LADY CON CALMA F:
M:
15.

143

BAŚKA TYP SZLACHETNY POL 2014 Klacz gniada/160 F: NN
M: NN
brak 616098200284393
16.

126

BAWARIA SP POL 2014 Klacz siwa/166 F: Lotos hol.
M: Babilonia xx / Jape
K025465 616009600219314
17.

184

BAZALT F:
M:
18.

82

BESTSELLER SP POL 2006 Wałach gniada F: caprioland
M: bejla
brak
19.

99

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
K011196 5280030600283
20.

163

BRATISLAVIA SP POL 2016 klacz gniada/163 F: Torado 2
M: Baja / Cachas
K028980 61600967011416
21.

66

C-LANCASTER HAN POL 2005 wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
K014617 616009670115305
22.

120

CALITICO HAN GER 2009 wałach ciemnogniada/170 F: Calido /
M: Alexa / Athletico
K023625 DE431314900309
23.

93

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
K025531 DE441411334213
24.

26

CANNES PLUS S WESTFALSKA POL 2016 ogier gniada/166 F: Kannan
M: Caliria / Indoctro
Brak DE441411176916
25.

58

CANSIN OLD GER 2008 klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue
M: Wadi El Hasa
K022652 DE43333619208
26.

154

CASALL AZZURRO HOLSZTYŃSKA GER 2014 wałach gniada/175 F: Casalito
M: Corrado
K027692 DE421000002414
27.

176

CASSANOVA WESTF GER 2010 wałach gniada/172 F: Congress /
M: High Society / Hogwart
K027967 DE441411439110
28.

13

CAYENNE SP POL 2011 wałach siwa/168 F: Bajou Du Rouet /
M: Carrera /
brak 616009670099111
29.

135

CHAMAN CORD SP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Chaman
M: Cyrkonia/Turbud Quirinus
K027124 .
30.

96

CHARDONNAY HOL GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado I /
M: Kir Royal / Ahorn Z
K027141 DE421000152812
31.

103

CHARLES DE GAULLE HOLSZTYŃSKA POL 2015 wałach gniada/174 F: Chaman
M: Xx
K029797 Xx
32.

145

CHARYZMA SP POL 2015 klacz gniada/166 F: UKATO
M: C DOMINIQUE
BRAK 616005510294215
33.

128

CHAVIV OLDENBURG POL 2015 wałach gniada/178 F: Vivant van de Heffnick
M: Chaccville
4528/20 DE 418180020115
34.

77

COBERLINA KWPN NED 2007 klacz siwa/174 F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos ||
M: Verlina / Koriander
K014953 528003000709991
35.

52

COCO CHANELL SP POL 2009 klacz kasztanowata/- F: Guffi /
M: Classic Lady / Janczar
K014920 616009670117409
36.

175

CONAYERO NF - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
37.

3

CORAL SPRING DSP POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Cocosinni
M: Consens
Brak Xxx
38.

132

CORDELLI WESTF POL 2013 wałach siwa/170 F: Cordess
M: Wizerin
. .
39.

2

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
K023021 DE421000343410
40.

27

CORNETO PLUS S WESTFALSKA POL 2016 ogier siwa/166 F: Cornet Obolensky
M: Queen Izabel / Quality
Brak DE455879180316
41.

40

COTTON BOY Westfalski Koń Sportowy POL 2013 wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: La Le Lu II
K027123 DE441411002013
42.

78

CYNTHIA OLDENBURGER POL 2011 klacz skarogniada/172 F: Carenzo
M: Cilli
K030107 DE433332024711
43.

71

CYRKON SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Colox Cup /
M: Cybina / Barasz
K017190 616009600108610
44.

73

DA LUNA Koń Pełnej Krwi Angielskiej POL 2013 klacz gniada/165/6 F: Needham's Fort /
M: Da Lakta / Sorbie Tower
K023398 616POL13008183T
45.

157

DA VINCI SP POL 2005 stallion white/- F: Corde
M: Drosella
K009374 POL009590064005
46.

129

DAKOTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/170 F: U CAN'T LOSE
M: DELTA I
K027131 A0007443S 616098200193425
47.

68

DARK KNIGHT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach gniada/163 F: LUDGER
M: DAMIRA
brak POL009680069908
48.

79

DARLING Z ZANG BEL 2010 wałach gniada/170 F: Diamant Z /
M: Nimf Z / Nagano
K020558 056015Z55605910
49.

54

DEKLARACJA WLKP POL 2014 klacz kara/165 F: Etos /
M: Dekalina / Pquito Go
K029616 616007600218914
50.

8

DEMON DEL KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/mk:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K019469 616999661961007
51.

10

DIARETINA HOL GER 2012 klacz ciemnogniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Amely / Caretino
K024927 DE421000190612
52.

181

DOLMET MILKA F:
M:
53.

67

DONJA KWPN NED 2008 klacz gniada/160 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Silbinne/Silbersee
K018207 528003000803577
54.

191

EDESSO F:
M:
55.

185

EDI SP 2010 Ogier sk.gn F: Agar
M: Elsera / Hipokryta
56.

159

EFFOX SP POL 2005 wałach kasztanowata/165 F: Eten
M: Estonia
Brak 009680015505
57.

155

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento / Capitol I
M: Zesinaa-A / Casco
K020492 528003200903405
58.

136

EL LOTTO Szlachetna Półkrew POL 2014 wałach gniada/170 F: Ludger
M: Etiuda
LKRWZJ/3616/20 616009670019914
59.

123

ELECTRA MK SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Avero /
M: Emilla /
brak 616009600231010
60.

48

ELEKTRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/168 F: Deport
M: Enigma
brak 616009670003514
61.

29

ELITA Czeska Gorącokrwista CZE 2009 klacz siwa/167 F: Genius II
M: Armena
K027347 203009222634509
62.

56

ELVIS B WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach bułana/170 F: RUMIANEK
M: ESPERANTA B
4315/20 616007610038416
63.

187

ESQUIVEL F:
M:
64.

32

EUKARIO MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/160 F: Makler II
M: Enigma
brak 616006540022514
65.

55

EVEREST SP POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Czarczaf /
M: Esmirna /
K029608 616009520086115
66.

158

FALCO X POL 2014 gelding grey/kuc:143 F: -
M: -
- -
67.

95

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
68.

74

FANTASIE SP POL 2010 klacz siwa/164 F: Stakkatol
M: Furina / Etos
K024163 616009540098610
69.

105

FENOMEN-W KUC POL 2008 wałach srokata/kuc:140 F: El-Vis
M: Fifi
K012587 POL013580374908
70.

65

FIDEL MŁP POL 2013 wałach kasztanowata/163 F: Agrest /
M: Finlandia /
brak 616006510138613
71.

188

FIDELIO F:
M:
72.

152

FLAVIO SP POL 2007 wałach kasztanowata/164 F: Ulco /
M: Falina / Caretino K
K021004 POL009670074207
73.

97

FLORENTINUS WESTF GER 2009 wałach kasztanowata F: Florenciano /
M: Franzi / Flemingh
K022235 DE441411257809
74.

98

FLY HIGH INNUENDO HANN POL 2015 wałach gniada/171 F: Fly High
M: Xx
Brak Xxx
75.

116

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/175 F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
K019948 DE431314312810
76.

90

FRIARSTOWN MICHEAL KUC CONOMARA IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic De Goarive /
M: Atlaniic Deep Secret / Royal Atlanic Star
K024968 372004000010447
77.

140

GAJOWY XX POL 2003 wałach gniada/mk:156 F: Eternity’s Breath
M: Gifty Girl
KO11948 POL030000002386
78.

47

GAWĘDA WLKP POL 2009 klacz ciemnogniada/170 F: Samba Hit
M: Gazela
brak 616007610154509
79.

127

GEISHA SP POL 2011 Mare darkbay/165 F: Huzar /
M: Geravela / Aravel Waro
K020159 616009590271711
80.

113

GINA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K020394 DE417170389208
81.

23

GOLAN SP POL 2015 gelding bay/172 F: Analog
M: Gobi / Banita
K029367 616009540027015
82.

25

GOLD MARKE SP POL 2011 wałach kasztanowata// F: Calato Kama / Calato
M: Gitane de Furnes / Plein D'espoir IV
K021284 616009640057011
83.

49

GRACJA TYP PRYMITYWNY POL 2012 klacz myszata/kuc:145 F: NN
M: NN
brak 616999670119412
84.

133

GROGORY KWPN POL 2011 wałach gniada/170 F: Up to Date
M: New Milion/Emilion
.K026756 .
85.

44

GROWN Z SP POL 2016 ogier gniada/175 F: Crown Z
M: Granada
K029721 616009610019416
86.

186

HANKY PANKY ST F:
M:
87.

43

HARMIDER PONY POL 2010 wałach siwa/kuc:130 F: nn
M: nn
brak brak
88.

100

HIGRITHA KWPN POL 2012 klacz gniada/165 F: Pacific
M: Saela
K023916 K023916
89.

121

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
90.

180

Hulaszka F:
M:
91.

28

I-CLEAR VICTORY Deutsches Sportpferd POL 2014 Klacz gniada/167 F: Cormint / Calido I
M: Incelka / Incello
K027709 DE455-8702059-14
92.

45

ICE CORELL SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Corvallo /
M: Ika / Paco
K023224 6160090088311
93.

76

ILUZJA WLKP POL 2014 klacz gniada/175 F: Maaik
M: Inguri
Brak 616007610062814
94.

35

INDIGO KWPN NED 2013 wałach gniada F: Charisma
M: Arsina/Larino
K025073 528003201301714
95.

173

INOWADI Szlachetny Półkrew POL 2008 Klacz gniada F: Endos
M: Iza-Boo
K020183
96.

80

INSIGNIA WLKP POL 2016 klacz gniada/163 F: Le Voltaire
M: Istar
Brak 616007680005216
97.

166

JANTAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Skar
M: Jarla/Luron
K018823 POL009690014809
98.

170

JUAN LUOO XX POL 2602 Ogier gniada/165 F: PROFESSJONAL(IRE)
M: JUMBA
K022617 616pol10006898t
99.

178

JUNAK F:
M:
100.

91

KELLY EWITA NIEM. SPORT. POL 2012 Klacz gniada F: No Limit /
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
K020916 DE455878280212
101.

110

KING WESTF POL 2013 Wałach siwa/mk:156 F: Nexus /
M: Paloma / Polydor
K027526 DE441410523013
102.

168

KŁOS Wlkp/poch. Trakenskiego POL 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Eloquent
M: Kirka
K028422
103.

59

KODAK MOMENTS A.K. KWPN NED 2015 wałach gniada/175 F: Arezzo VDL
M: Fairy Molga J.N./Indoctro
K028151 528003201500655
104.

141

KOLIA EWITA SP POL 2002 klacz gniada/171 F: Grand /
M: Kamelia Ewita / Louis
K015248 POL009670073102
105.

130

KONTIKI EWITA SP POL 2007 klacz gniada/175 F: Talent
M: Konopielka Ewita
578/20 009670165207
106.

72

KORA Niemiecki Koń Sportowy POL 2004 wałach siwa/166 F: Adelante
M: Kassandra
brak DE 487-0000373-004
107.

144

LARVIK SP POL 2015 wałach gniada/170 F: FLYING DREAM EX FAPATERO ROYAL K
M: LA CORUNA
BRAK 616009510235815
108.

131

LEGENDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/165 F: Bankiet
M: Laguna
4484/20 616009610136915
109.

189

LEGO F:
M:
110.

34

LEPSZA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: X
M: X
Brak Xxx
111.

42

LEVEL MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/170 F: Filantrop
M: Laszka
K023745 616006600279312
112.

37

ŁOBEZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: ALABASTER
M: ŁZA QURINIUSA
KO28563 616009580474414
113.

162

M CANTORI S SP POL 2010 wałach srokata/170 F: Campari M / Carprilli
M: Magia / Roland
K017802 616007660793610
114.

64

MACHO SP POL 2015 wałach gniada/brak F: Tjungske
M: Morena
K027147 616009610053515
115.

36

MAFIA KUC POL 2015 klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
K028564 616999670063315
116.

137

MAGNAT SP POL 2014 wałach srokata/166 F: Corleone Z
M: Markiza I-P
LKRWZJ/4281/20 616 009 61 00976 14
117.

124

MAŁY NIELS SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Niels
M: Mała Era / Eurol
K026777 616009520014510
118.

108

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
K007299 DE410100383201
119.

33

MARILLION WLKP POL 2014 Wałach gniada F: Leonardo /
M: Minoga / Hartgold
K026142 616098100091017
120.

134

MAXIMUS SP POL 2016 wałach gniada/160 F: Tanos
M: Maja
. .
121.

167

MEJSON SP POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Wieland /
M: Mejsi V / Welt Gang
K026948 616009660318815
122.

84

METEOR KUC POL 2006 Wałach gniada/mk:144 F: Nowator /
M: Mojra /
brak POL013660468 06
123.

30

MIRON Koń Małopolski POL 2013 Wałach siwa F: Audan
M: Mimoza
K025570
124.

119

MISI SP POL 2012 klacz gniada/166 F: Barros
M: Malezja
Brak Xxx
125.

138

MOKKA CAFFEE SP POL 2012 klacz izabelowata/167 F: Dandys
M: Domena
K028995 616999680067212
126.

69

MROCZEK KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:140 F: Sanatara Dannys Boy
M: Mona
K016405 POL616013680076009
127.

190

NABAB DE COKOT F:
M:
128.

86

NADIR WLKP POL 2013 wałach gniada/165 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Newada / Kiler
K023630 61600760055513
129.

53

NEVILLE SP POL 1998 wałach kasztanowata/161 F: Dansing /
M: Newis /
brak POL009670000898
130.

117

NIGHT FITGHER SP POL 2014 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
K025270 616009610044414
131.

70

ODESSA PROFI SP POL 2011 klacz gniada/160 F: Vandamme /
M: Orgia Profi /
K020874 616009540003311
132.

39

ORESTES SP POL 2013 wałach gniada F: Stakkato
M: Ornelia
K022585 616009510253513
133.

81

PANAMA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Rulon
M: Palta/Evento
Brak 616007610118116
134.

151

PIK FUNNY SP POL 2008 klacz gniada/170 F: Feniks
M: Pik Lady
K024170 POL 009520041608
135.

101

PIPPI HAN GER 2011 klacz kara/169 F: Perigueux /
M: A Lafayette / Perpignon
K022654 DE431318501211
136.

109

POKERLONE NIEM. SPORT. GER 2012 klacz gniada/166 F: Skyflight /
M: Paloma / Polydor
K028949 DE455-8703148-12
137.

83

PONTLASSE LADY VICTORIA KUC WALIJSKI GBR 2016 klacz kara/kuc:148 F: Cynheidrefawr heathcliff
M: Fronarth lady victoria
Brak Brak
138.

89

PRINCESSA Szlachetna Półkrew POL 2016 Klacz skarogniada/169 F: Epos
M: Paula G
Brak
139.

63

QUIDAM DE HENRY OLD POL 2004 wałach gniada/168 F: Guidam De Henry /
M: Heiderose / Lordanos
K014831 DE433330109104 DE433330109104
140.

192

QUIDAMZ JOKER F:
M:
141.

85

QUITE LASSY WESTF POL 2010 Klacz gniada/164 F: Quite Capitol /
M: Lassy / Lancer III
K020459 DE44141588410
142.

118

QUIWI HOL POL 2015 klacz siwa/165 F: QUIWI DREAM
M: BUCHE
brak DE421000408315
143.

156

R - ONE MORE TIME - POL 2013 Gelding bay/- F: Oder
M: Rytmika
K027175 616009670080813
144.

153

REA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/165 F: Mars/Avero
M: Ramona kg/Campari M
K029722 616009610123115
145.

122

ROCKET TINKER NED 2011 Wałach srokata/mk:145 F: NN
M: NN
brak 528002120111973
146.

125

ROSSINI XX POL 2011 Gelding chestnut/168 F: Belenus
M: Ruby Polonia
K024353 616POL11007396T
147.

62

ROYBOSS WESTF POL 2006 Wałach gniada/168 F: Rabiatos / Rabiat Z
M: Dalmina / Five Star Camp
K015047 DE441411901506
148.

24

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
K021685 528003200910708
149.

150

SAHARA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Sanyo
M: Silvios Linda
K019686 DE 418181540807
150.

111

SAUL T Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 wałach gniada/168 F: Skyflight /
M: Puce / Pilot
K028950 DE455870332311
151.

177

SCOOBY DOO SP POL 2016 GEL gniady F:
M:
152.

115

SECT MASINI FOLBLUT POL 2011 Wałach gniada F: Masini
M: Skawica
K020036
153.

161

SENATOR SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Calato Cama
M: Santisa
K017438 616009640024410
154.

112

SENTENCJA SP POL 2004 klacz gniada F: Lider /
M: Sukcesja / Szaniec
K022249 616009670065104
155.

139

SHANTAL SP POL 2014 klacz siwa/165 F: Lotos
M: Sepia/Stalypso
K028066 616009670063814
156.

87

SICILIA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Action breaker
M: S Easy Fly
K027800 616009510238714
157.

148

SIENA M SP POL 2012 klacz gniada/- F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
K020913 616009690072112
158.

172

SILVIO SON 56 HAN GER 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Silvio I / Sandro
M: Wilja / Woermann
K014644 DE431314505606
159.

164

SKARBIEC SP POL 2004 Wałach kasztanowata/168 F: Lando / Landadel
M: Siejka / Flirt
K008617 616009540048804
160.

92

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025093 826082001100940
161.

182

STOCK F:
M:
162.

22

STORMING AHEAD ISH POL 2007 wałach siwa/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
K024941 826073001322208
163.

75

SWEET STAR Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/175 F: Mr Alkohol
M: Sea of Star
K025338 616POL11007290T
164.

60

TAHIT SP POL 2014 wałach gniada/170 F: ORMUZ xx
M: THAIS
K026974 616009610075114
165.

38

TANGELO MZ EQUESTRIAN Z ZANG POL 2015 wałach gniada/162 F: Torado II /
M: W-Quinet / Bambino Van't Zorgvliet
K028423 056015Z55673215
166.

88

TELMA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Luron / Guidam
M: Terhana Z / Treasure Z
K018545 616009510353711
167.

31

TERCET MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach kara/165 F: Decybel I
M: Temida
5126/19
168.

104

TERCJA KUC POL 2004 Klacz dereszowata/kuc:118 F: nn / nn
M: Karina / nn
K019807 POL999670132904
169.

165

TIN WHISTLE SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Lucky Lord Loxgraff II/Landclassic
M: Tamarina/Talent
K025039 616009690121411
170.

106

TOMMY Traditional Gypsy Cob POL 2009 wałach srokata/kuc:143 F: nn / nn
M: nn / nn
K029572 826089440TC0573
171.

169

TORO TRAKEN POL 2013 wałach ciemnogniada F: Eloquent /
M: Talina / Thalys
K023286 732010076613
172.

46

TOSCANIA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Abke
M: Tekila
K025718
173.

41

TYTAN-P SP POL 2013 wałach siwa/166 F: Corvallo
M: Tamira-P
K025650 616009670027313
174.

102

URODA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
K011011 POL009670011301 104VM46
175.

6

VENKA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Van Gogh
M: Emilka
Brak DE 441410848915
176.

160

VICKY CRISTINA HOLSZTYŃSKA GER 2006 klacz gniada/160 F: Landsdown
M: -/Acord II
K013273 DE421000141305
177.

57

W'ROMEK SP POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Piko /
M: W'Romania /
4280/20 616009610184916
178.

174

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
K009824 POL009540080305 103WV92
179.

114

ZENTIS INNA POL 2007 klacz gniada/kuc:149 F: Top Zento / Coelenhapes Cetry Be The Best
M: Vievien / Viscount
K025099 DE441411135307
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramenko Anastasiia
Jeździecki klub sportowy,, W siodle
2020-09-05
1
2020-09-05
28
ELVIS B (56)
2020-09-05
28
2020-09-05
28
Adamska Karolina
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2020-09-05
51
2020-09-05
2020-09-06
42
2020-09-06
48
Adamus Asenata
KJ Dera Bogdańczowice
ASSUS MK (146)
2020-09-05
Aksman Iga
Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-05
9
2020-09-06
1
2020-09-06
5
2020-09-06
Baran Martyna
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2020-09-06
2020-09-06
LEGENDA (131)
2020-09-06
2020-09-06
Barczyk Milena
bpk
2020-09-05
33
2020-09-05
7
2020-09-06
2020-09-06
Bętkowska Sara
-
2020-09-05
1
2020-09-05
30
2020-09-06
1
2020-09-06
28
Biazik Roksana
SKJ Stajnia Czarna Perła
2020-09-06
1
2020-09-06
33
Boodie Samiloby
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
AVRIL (107)
2020-09-06
14
2020-09-06
2020-09-05
18
2020-09-05
13
Borycka Zofia
BPK
ATLANTA I (147)
2020-09-05
13
2020-09-05
20
2020-09-06
29
2020-09-06
5
Boś Wiktoria
SLKS KSIĄŻ
LEVEL (42)
2020-09-05
18
2020-09-05
6
Böttcher Sofia
KJ Podkówka Team
KORA (72)
2020-09-05
28
2020-09-05
2020-09-06
2020-09-06
35
Burdyka Paulina
KJ Bachmat Pruszowice
HIGRITHA (100)
2020-09-05
1
2020-09-05
1
Chwiłkowski Jakub
Bez Przynależności Klubowej
2020-09-06
1
2020-09-06
27
Dubiniak Matylda
JKS w Jaroszówce
2020-09-05
31
2020-09-05
2020-09-06
13
2020-09-06
27
2020-09-05
3
100
2020-09-05
12
2020-09-06
6
2020-09-06
28
2020-09-06
1
2020-09-06
47
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2020-09-05
1
2020-09-05
14
2020-09-06
2020-09-06
2020-09-06
7
Dyżewska Ewa Aleksandra
Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2020-09-06
21
2020-09-06
10
EDESSO (191)
2020-09-06
3
400
2020-09-06
1
1000
Dziemidowicz Wiktor
OSK Michalscy Trzebnica
VENKA (6)
2020-09-05
28
2020-09-05
1
2020-09-06
42
2020-09-06
45
2020-09-05
9
2020-09-06
22
2020-09-06
7
ARASH (51)
2020-09-05
1
2020-09-05
27
2020-09-06
29
Dziuba Filip
LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
2020-09-05
2
200
2020-09-05
3
TAHIT (60)
2020-09-05
24
Dźwigońska Weronika
KJ Stajnia Odra Głoska
ATTILA (14)
2020-09-05
40
2020-09-05
1
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Fiołek Klaudia
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-06
2020-09-06
Frydlewicz Oliwia
Klub jezdziecki Pawlak equestrian
2020-09-06
15
2020-09-06
20
2020-09-06
1
Fuja Laura
Stajnia Namlikowo
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
1
2020-09-06
10
METEOR (84)
2020-09-05
1
2020-09-05
8
2020-09-06
1
2020-09-06
6
Galicki Anzelm
OSK Michalscy Trzebnica
ŁOBEZ (37)
2020-09-05
28
2020-09-05
17
2020-09-06
26
2020-09-06
34
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
CORDELLI (132)
2020-09-06
18
2020-09-06
36
GROGORY (133)
2020-09-06
5
2020-09-06
3
MAXIMUS (134)
2020-09-05
2020-09-05
Gałka Julia
KJ Arkadia
DA LUNA (73)
2020-09-05
53
2020-09-05
1
2020-09-06
2020-09-06
4
Gałysa Zuzanna
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
GINA (113)
2020-09-05
2020-09-05
22
2020-09-06
2020-09-06
10
Gąsior Justyna
KJ Bachmat
URODA (102)
2020-09-05
27
2020-09-05
28
Gaworczak Laura
KJ Stajnia S.S. Jakubów
NADIR (86)
2020-09-05
55
2020-09-05
2020-09-06
1
2020-09-06
37
Giełdon-Chłapek Zofia
bpk
ELITA (29)
2020-09-05
1
2020-09-05
28
Gieruszczak Elena
KJ Stajnia Bukowiec
ROYBOSS (62)
2020-09-05
1
2020-09-05
27
2020-09-06
1
2020-09-06
31
Gnach Szymon
SKJ Stajnia Czarna Perła
BAŚKA (143)
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Gola Natalia
KJ Picador
EL LOTTO (136)
2020-09-05
27
2020-09-05
46
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
GROWN Z (44)
2020-09-05
11
2020-09-05
41
Grzelak Natalia
bpk
2020-09-05
25
2020-09-05
1
Grzesiak Rafał
Bpk
2020-09-05
2020-09-05
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
MAGNAT (137)
2020-09-06
1
2020-09-06
14
Hajder Pola
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
TERCJA (104)
2020-09-05
1
2020-09-05
2020-09-06
9
2020-09-06
12
Hałoń Klaudia
KJ Picador
CANSIN (58)
2020-09-05
1
2020-09-05
28
2020-09-06
1
2020-09-06
12
2020-09-05
1
2020-09-05
25
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Hodera Marcelina
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
TELMA (88)
2020-09-05
18
2020-09-05
Jabłońska Katarzyna
Bez Przynależności Klubowej
MIRON (30)
2020-09-05
17
2020-09-05
1
2020-09-06
11
2020-09-06
Jazienicki Dominik
BPK
CYNTHIA (78)
2020-09-05
27
2020-09-05
27
2020-09-06
33
2020-09-06
20
Jendryk Nicole
Brak
2020-09-06
2020-09-06
12
Kabzińska Maria
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
FENOMEN-W (105)
2020-09-05
1
2020-09-05
4
2020-09-06
3
2020-09-06
Kiełczewska-Sawicka Dominika
SJ Pro Eques
2020-09-05
2020-09-05
Kisilewicz Aleksandra
KJ Picador Dziuplina
2020-09-05
4
2020-09-05
8
2020-09-06
23
2020-09-06
30
Kolawa Milena
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
ZENTIS (114)
2020-09-05
1
2020-09-05
15
2020-09-06
2020-09-06
13
Kolbusz Magdalena
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
FLAVIO (152)
2020-09-05
1
2020-09-05
32
2020-09-06
2020-09-06
36
Kołek Magdalena
LKJ HIPPOLOGIA
2020-09-06
37
2020-09-06
31
Konieczna Edyta
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
FANATYK (95)
2020-09-05
26
2020-09-05
11
Kościelniak Dorota
OSK Michalscy Trzebnica
CAYENNE (13)
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-06
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
WOODY (174)
2020-09-06
9
2020-09-06
16
Kozak Aleksandra
Klub Jeździecki Victor
TERCET (31)
2020-09-05
1
2020-09-05
28
2020-09-06
27
2020-09-06
49
Kozak Julia
niezrzeszona
EUKARIO (32)
2020-09-05
10
2020-09-05
2020-09-06
2020-09-06
Kozłowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
POKERLONE (109)
2020-09-05
27
2020-09-05
28
2020-09-06
27
2020-09-06
1
Kozłowska Lidia
Karkonowski Klub Jeździecki
DONJA (67)
2020-09-05
1
300
2020-09-05
1
2020-09-06
1
1000
2020-09-06
3
100
2020-09-05
19
2020-09-05
12
2020-09-06
19
2020-09-06
1
300
Kozłowska Marcelina
bpk
ROCKET (122)
2020-09-05
18
2020-09-05
1
2020-09-06
7
2020-09-06
Kozołup Natalia
JKS w Jaroszówce
2020-09-06
20
Kreutzer Andrea
KJ Stajnia Bukowiec
2020-09-05
28
2020-09-05
35
2020-09-06
2020-09-06
37
MACHO (64)
2020-09-05
1
2020-09-05
29
2020-09-06
2020-09-06
15
Krężelewska Izabela
Klub jezdziecki Pawlak equestrian
PANAMA (81)
2020-09-06
9
2020-09-06
31
2020-09-06
1
Krupchenko Amaliia
Jeździecki klub sportowy ,, W Siodle
W'ROMEK (57)
2020-09-05
28
2020-09-05
28
Krzyżosiak Jakub
Small Cherry
2020-09-06
20
2020-09-06
4
ESQUIVEL (187)
2020-09-06
12
2020-09-06
5
FIDELIO (188)
2020-09-06
13
2020-09-06
2
LEGO (189)
2020-09-06
17
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
2020-09-05
2020-09-05
Kuczyńska Martyna
KJ Stajnia Odra Głoska
TOMMY (106)
2020-09-06
27
2020-09-06
1
Lee Nayon
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
KING (110)
2020-09-05
1
2020-09-05
28
2020-09-06
35
2020-09-06
1
Lewandowska Sonia
Stadnina Koni Kruszyńscy
CYRKON (71)
2020-09-05
1
2020-09-05
2020-09-06
2020-09-06
2
Lis Amelia
St. KS Arkadia
2020-09-05
28
2020-09-05
10
2020-09-06
32
2020-09-06
1
Lubiatowski Piotr
KJ Bachmat Pruszowice
PIPPI (101)
2020-09-05
2020-09-05
1
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Łuc Amelia
JKS Jaroszówka
2020-09-05
41
2020-09-05
1
Łuczkiewicz Weronika
Jeździecki klub sportowy ,,W Siodle
EVEREST (55)
2020-09-05
28
2020-09-05
51
Łupkowski Mariusz
JKS Jaroszówka
ARAMIS (171)
2020-09-05
1
2020-09-05
2020-09-05
9
2020-09-05
19
2020-09-06
2020-09-06
EDI (185)
2020-09-06
2020-09-06
Matuszewska Magdalena
KJ Partynice Wrocław
2020-09-06
7
2020-09-06
9
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
2020-09-05
6
2020-09-05
6
2020-09-06
6
2020-09-06
Mazur Rafał
bpk
EFFOX (159)
2020-09-05
1
2020-09-05
5
Mężyk Mikołaj
brak
FIDEL (65)
2020-09-06
1
Mikołajczyk Eryka
KJ Osadkowski
SENATOR (161)
2020-09-06
1
2020-09-06
8
2020-09-06
1
2020-09-06
16
Milian Ewa
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
SENTENCJA (112)
2020-09-05
1
2020-09-05
2020-09-06
45
2020-09-06
1
Morsztyn Maja
2020-09-06
2020-09-06
1
Morsztyn Monika
STOCK (182)
2020-09-05
2
2020-09-06
6
2020-09-05
14
2020-09-06
8
Morsztyn Natalia
KJ Kietlów
SIENA M (148)
2020-09-06
9
2020-09-06
11
Morsztyn Piotr
2020-09-06
24
2020-09-06
Mróz Natalia
KJ Stajnia Krzyżanowice
NEVILLE (53)
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
2020-09-06
2
Mucha Weronika
JKS Hanna
2020-09-05
2020-09-05
1
2020-09-06
2
2020-09-06
Muszyńska-Drabarek Kamila
bpk
ORESTES (39)
2020-09-05
5
2020-09-05
4
2020-09-06
11
2020-09-06
10
2020-09-06
Natkaniec Martyna
KJ Stajnia Odra Głoska
2020-09-05
28
2020-09-05
8
2020-09-06
1
2020-09-06
25
Nowak Julia
Klub Jeździecki Dworzysko
MEJSON (167)
2020-09-05
1
2020-09-05
23
2020-09-06
1
2020-09-06
Oleś Magdalena
KJ Picador
2020-09-05
1
2020-09-05
20
2020-09-06
30
2020-09-06
23
Osuch Aleksandra
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2020-09-06
1
2020-09-06
1
SKARBIEC (164)
2020-09-06
8
Pałys Wiktoria
bpk
AWATARA (61)
2020-09-05
18
2020-09-05
1
2020-09-06
11
2020-09-06
4
Pastuszek Patrycja
LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
SAHARA (150)
2020-09-05
27
2020-09-05
2020-09-06
29
2020-09-06
18
Pelc Nikola
Klub Jeździecki Ślęża
DAKOTA (129)
2020-09-05
28
2020-09-05
28
2020-09-06
2020-09-06
Piasecka Kinga
Wrocławski KJ
FIDEL (65)
2020-09-06
20
Pietrzak Julia
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
SAUL T (111)
2020-09-05
1
2020-09-05
56
2020-09-06
1
2020-09-06
39
Pietrzak Marta
Stadnina Koni Dębno
2020-09-05
1
2020-09-05
28
2020-09-06
1
2020-09-06
18
Poniatowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2020-09-05
1
2020-09-05
53
2020-09-06
2020-09-06
2020-09-06
2020-09-05
2
2020-09-05
1
2020-09-06
2020-09-06
1
Poręba Jarosław
KJ Maximus Kowary
LARVIK (144)
2020-09-05
2020-09-06
1
2020-09-06
27
2020-09-05
12
CHARYZMA (145)
2020-09-05
1
2020-09-06
1
2020-09-06
19
2020-09-05
1
Przyśliwska Malwina
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
ILUZJA (76)
2020-09-05
2020-09-05
14
2020-09-06
2020-09-06
Rajewska-Poręba Beata
KJ Maximus Kowary
2020-09-05
7
2020-09-05
10
2020-09-06
14
2020-09-06
26
Robak Wiktoria
bpk
GAJOWY (140)
2020-09-06
22
Rogaczewski Bartłomiej
KJ Dworzysko
KŁOS (168)
2020-09-05
27
2020-09-05
1
Rohde Julia
Klub Jezdziecki Dworzysko
TORO (169)
2020-09-06
4
2020-09-06
Różalska Ilona
KJ VOLTA
JUNAK (178)
2020-09-06
1
2020-09-06
27
Rucińska Zofia
KJ VOLTA
BAZALT (184)
2020-09-06
1
2020-09-06
21
Rybarczyk Julia
KJ Michałów
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
4
2020-09-06
Salamon Mirosława
Stadnina Koni Dębno
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Sawicki Norbert
St. J Pro Eques
QUIWI (118)
2020-09-05
2020-09-05
Siwek Zuzanna
Klub Sportowy Small Cherry
2020-09-05
16
2020-09-05
15
Skuza Julia
bpk
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
27
2020-09-06
41
Stachowicz Aleksandra
LKJ Platan
PIK FUNNY (151)
2020-09-06
20
2020-09-06
29
Stańczak-Szulc Kinga
KJ Stajnia SS Jakubów
2020-09-06
15
2020-09-06
4
JANTAR (166)
2020-09-06
4
2020-09-06
10
Staniewska Justyna
JKS JAROSZÓWKA
JUAN LUOO (170)
2020-09-05
2020-09-05
Stasiak Agata
KJ Stajnia Bukowiec
MROCZEK (69)
2020-09-05
3
2020-09-05
27
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Stasiulewicz Wiktoria
bpk
2020-09-05
15
2020-09-05
18
TYTAN-P (41)
2020-09-05
34
2020-09-05
17
Staszak Alicja
BPK
SICILIA (87)
2020-09-05
1
2020-09-05
25
2020-09-06
1
2020-09-06
Strażyńska Wiktoria
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
INOWADI (173)
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-06
2020-09-06
Szebysty Wiktoria
KJ Ślęża
2020-09-05
22
2020-09-05
5
2020-09-06
25
2020-09-06
24
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
2020-09-05
1
2020-09-05
28
MISI (119)
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
2020-09-06
Szymanek Anna
KJ Arkadia
CASSANOVA (176)
2020-09-05
27
2020-09-05
27
2020-09-06
20
2020-09-06
1
Till Natalia
SK Kruszyńscy
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
39
2020-09-06
20
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
2020-09-05
1
2020-09-05
2020-09-05
57
LEPSZA (34)
2020-09-05
45
2020-09-05
28
2020-09-05
27
2020-09-06
27
2020-09-06
42
2020-09-06
11
2020-09-06
12
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
27
2020-09-06
27
Urbaniak Hanna
OSK Michalscy
GOLAN (23)
2020-09-05
1
2020-09-05
28
2020-09-06
18
2020-09-06
1
Urbańska Joanna
Bez Przynależności Klubowej
2020-09-05
2020-09-05
12
2020-09-06
2020-09-06
8
Weisert - Magierska Anna
St. KS Arkadia
CALITICO (120)
2020-09-05
1
2020-09-05
1
Werner Paulina
KJ Stajnia Ozorowice
BAKIER (7)
2020-09-06
49
Wiktorowicz Weronika
Stadnina Koni Dębno
GAWĘDA (47)
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Wycisk Jakub
bpk
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-06
20
2020-09-06
27
Zatwarnicki Kacper
KJ Jaroszówka
REA (153)
2020-09-05
7
2020-09-05
41
Zawadka Joanna
KJ Picador Dziuplina
2020-09-05
1
2020-09-05
21
2020-09-06
2
600
2020-09-06
2
200
Żuk Kaja
KJ Kietlów
DA VINCI (157)
2020-09-05
11
2020-09-05
16
2020-09-06
17
2020-09-06
26
FALCO (158)
2020-09-05
27
2020-09-05
41
2020-09-06
1
2020-09-06
1

Number of Riders: 129

Number of Horses: 179

The sum of prizes: 4 200.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092013-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl