Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
127 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 13:59:06
2019-09-05 13:59:06
Alan Siczyński ANGELINA G
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 13:56:15
2019-09-05 13:56:15
Alan Siczyński BASSARA
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 13:40:05
2019-09-05 13:40:05
Alina Celmerowska GENTILA
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 13:49:20
2019-09-05 13:38:10
Alina Celmerowska CAVALDOS
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:12:18
2019-09-04 21:08:07
Grzegorz Szubert KORTEZ
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:12:15
2019-09-04 21:02:02
Zuzanna Augustyniak KORSON
  • 2x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
121 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-09-04 20:59:09
2019-09-04 20:42:28
Zofia Niesiołowska ALI
  • 1x T1/50 cm/Mini LL 50 cm z oceną stylu jeźdźca art.6 Regulaminu PZJ
  • 1x T2/60 cm/60 cm z oceną stylu jeźdźca, art.6 Regulaminu PZJ
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
120 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:04:42
2019-09-04 19:58:30
Bartłomiej Sarnowski LA BUE
  • 2x T1/50 cm/Mini LL 50 cm z oceną stylu jeźdźca art.6 Regulaminu PZJ
119 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:04:40
2019-09-04 19:51:35
Eliza Jakubowska C`EST LA VIE
  • 2x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:04:30
2019-09-04 19:47:42
Emilia Koziczak C`EST LA VIE
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:04:27
2019-09-04 19:46:55
Emilia Koziczak WISIENKA
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
116 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 19:38:44
2019-09-04 19:27:26
Weronika Jęchorek WANGA
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 19:26:18
2019-09-04 19:13:04
Martyna Maciejuk KIMBERLY
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 19:26:32
2019-09-04 18:15:44
Anna Gałka ESTER
  • 2x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:26:05
2019-09-04 15:13:26
Armanda Byndas GALMAN
  • 2x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
112 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-09-04 14:24:21
2019-09-04 13:40:29
Martyna Łukaszewska FERARI
  • 2x T2/60 cm/60 cm z oceną stylu jeźdźca, art.6 Regulaminu PZJ
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
111 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 12:58:56
2019-09-04 12:50:01
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 1x T2/60 cm/60 cm z oceną stylu jeźdźca, art.6 Regulaminu PZJ
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
110 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 10:56:34
2019-09-04 10:30:57
Adrianna Siuda TANGO
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 10:56:31
2019-09-04 10:27:11
Marianna Pokryszka TANGO
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 10:26:10
2019-09-04 09:22:54
Maksymilian Mateja AMOR
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 10:25:44
2019-09-04 09:21:43
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 10:25:31
2019-09-04 08:30:24
Viktoria Żurek PUMA
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 08:44:18
2019-09-04 08:30:00
Mariertta Pinczak PRESTON
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 05:34:21
2019-09-03 23:27:47
Oliwia Garczarek OTHELLO
  • 1x T2/60 cm/60 cm z oceną stylu jeźdźca, art.6 Regulaminu PZJ
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
102 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:03:27
2019-09-03 21:51:25
Michał Remisz ROCO AK
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:03:19
2019-09-03 21:38:37
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 2x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 18:58:18
2019-09-03 17:14:48
Marcin Frandzelski POKER
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 16:26:46
2019-09-03 16:20:09
Oliwia Kłyszyńska ZALOTKA
  • 2x T1/50 cm/Mini LL 50 cm z oceną stylu jeźdźca art.6 Regulaminu PZJ
98 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 18:52:30
2019-09-03 15:30:23
Marta Wechta BOSS
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:31:46
2019-09-03 08:40:56
Pola Gumienna BENITO
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:31:36
2019-09-03 08:40:18
Weronika Gumienna BRANDO
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:31:22
2019-09-03 08:38:15
Zuzanna Walczak ROXANA Z
  • 2x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:29:21
2019-09-02 22:21:01
Daria Fediow IRCO
  • 2x T1/50 cm/Mini LL 50 cm z oceną stylu jeźdźca art.6 Regulaminu PZJ
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:29:03
2019-09-02 22:13:43
Karina Pankowska ORABELLA
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:27:19
2019-09-02 21:41:48
Bogna Dopierała HUG ME
  • 1x T1/50 cm/Mini LL 50 cm z oceną stylu jeźdźca art.6 Regulaminu PZJ
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 19:09:12
2019-09-02 18:30:15
Radosław Herezo FILIPENDULA
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 13:23:07
2019-09-02 13:12:22
Agata Stróżyńska FIONA
  • 1x T1/50 cm/Mini LL 50 cm z oceną stylu jeźdźca art.6 Regulaminu PZJ
  • 1x T2/60 cm/60 cm z oceną stylu jeźdźca, art.6 Regulaminu PZJ
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 05:52:51
2019-09-01 23:05:57
Maja Nowakowska LIBIA
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
  • 2x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 20:50:08
2019-09-01 20:27:51
Alicja Wiśniowska KARINO
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 2x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 20:50:03
2019-09-01 20:18:29
Aleksandra Haręźlak BOPULIA
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 2x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 19:38:03
2019-09-01 18:07:28
Oliwia Kołodziej PERS
  • 1x T1/50 cm/Mini LL 50 cm z oceną stylu jeźdźca art.6 Regulaminu PZJ
  • 1x T2/60 cm/60 cm z oceną stylu jeźdźca, art.6 Regulaminu PZJ
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 19:34:11
2019-08-31 12:38:59
Magdalena Stryczyńska NAJKA
  • 2x T1/50 cm/Mini LL 50 cm z oceną stylu jeźdźca art.6 Regulaminu PZJ
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 19:33:23
2019-08-28 18:07:50
Zuzanna Makowska BILA
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 19:33:07
2019-08-28 17:32:26
Emilia Kurp WIVIAN
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 19:33:03
2019-08-28 17:31:31
Marek Mączyński SARA
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 12:48:56
2019-08-28 11:25:00
Monika Kurstak Cwynar IMPERATOR
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 12:48:51
2019-08-28 11:24:09
Julia Liszyńska BODRUM L
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 18:45:29
2019-08-28 11:22:59
Anastazja Rzyszkiewicz LACRIN
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 2x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 12:48:27
2019-08-28 11:20:59
Hanna Nowakowska B-FOOD BOUNTY A-Z
  • 2x T1/50 cm/Mini LL 50 cm z oceną stylu jeźdźca art.6 Regulaminu PZJ
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 08:54:07
2019-08-28 08:21:22
Weronika Stawna EDEN
  • 2x T1/50 cm/Mini LL 50 cm z oceną stylu jeźdźca art.6 Regulaminu PZJ
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 08:54:04
2019-08-28 08:17:36
Ewa Jarczyńska CZEREDA
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 06:00:50
2019-08-27 22:40:50
Inez Padowska FIKUS
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:24:32
2019-08-26 15:16:13
Nicole Młynarz VELVET
  • 1x T2/60 cm/60 cm z oceną stylu jeźdźca, art.6 Regulaminu PZJ
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:24:13
2019-08-26 15:12:43
Nicole Młynarz SKARB
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:10:07
2019-08-26 15:05:06
Alicja Brychczyńska SING
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:32:43
2019-08-26 13:55:03
Marianna Stawicka MARIT
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 09:35:19
2019-08-26 08:51:47
Zuzanna Sobczak ARIELLE US
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 09:34:48
2019-08-26 08:50:11
Agnieszka Kowalczyk IMOLA
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 09:34:29
2019-08-26 08:49:37
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 09:33:42
2019-08-26 08:48:51
Agata Kujawa BOBI
  • 1x T2/60 cm/60 cm z oceną stylu jeźdźca, art.6 Regulaminu PZJ
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 09:33:13
2019-08-26 08:48:21
Daria Piechowiak HOŁEK
  • 1x T2/60 cm/60 cm z oceną stylu jeźdźca, art.6 Regulaminu PZJ
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 09:32:16
2019-08-26 08:47:36
Zofia Epting CHILI
  • 1x T2/60 cm/60 cm z oceną stylu jeźdźca, art.6 Regulaminu PZJ
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 17:40:30
2019-08-25 17:04:44
Zofia Zawartowska BAJKA
  • 2x T1/50 cm/Mini LL 50 cm z oceną stylu jeźdźca art.6 Regulaminu PZJ
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 17:40:23
2019-08-25 15:33:42
Oliwia Dwojewska FRESKA
  • 1x T2/60 cm/60 cm z oceną stylu jeźdźca, art.6 Regulaminu PZJ
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 08:01:11
2019-08-24 06:48:58
Dariusz Jóźwiak CAVALDOS
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 21:47:57
2019-08-22 21:19:24
Helena Król AMON
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 14:11:54
2019-08-22 13:56:37
Ewelina Jackowska FOPPE VAN BOURBOOM (VEL SMOKUUU)
  • 1x T1/50 cm/Mini LL 50 cm z oceną stylu jeźdźca art.6 Regulaminu PZJ
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:16:48
2019-08-21 21:09:28
Marta Kropacz MISSY GREY
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:31:02
2019-08-21 17:28:18
Klementyna Rennert TAJFUN
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:30:42
2019-08-21 17:27:31
Klementyna Rennert SARA
  • 2x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 14:54:51
2019-08-20 14:04:01
Justyna Modzelewska AFRODYTA
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 21:32:09
2019-08-19 21:26:05
Julianna Witczak PERŁA
  • 1x T2/60 cm/60 cm z oceną stylu jeźdźca, art.6 Regulaminu PZJ
42 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-08-19 20:03:18
2019-08-19 15:46:22
Zofia Zawartowska FANTASY
  • 1x T1/50 cm/Mini LL 50 cm z oceną stylu jeźdźca art.6 Regulaminu PZJ
  • 1x T2/60 cm/60 cm z oceną stylu jeźdźca, art.6 Regulaminu PZJ
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 19:53:00
2019-08-19 15:40:15
Katarzyna Dawidowska-Zawartowska FANTASY
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 17:14:24
2019-08-14 10:30:25
Anna Gertig GRAND LEVISTO F
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 05:55:28
2019-08-13 21:14:57
Martyna Pokrop ZIPPO LA VIE
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 10:53:45
2019-08-13 15:51:49
Zosia Klimek DANTE HANOVER
  • 2x T1/50 cm/Mini LL 50 cm z oceną stylu jeźdźca art.6 Regulaminu PZJ
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 10:53:55
2019-08-08 10:10:34
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 17:47:47
2019-08-07 16:55:23
Aneta Stachowska WIKING
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:14:31
2019-08-06 19:45:17
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 12:55:24
2019-08-02 22:01:08
Gerard Burdziąg ADELE RZ
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 17:16:47
2019-08-01 10:13:13
Natalia Ciecierska ELWIRA
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 11:08:10
2019-07-30 10:52:43
Nikola Góralska KAIR
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
29 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-30 08:24:49
2019-07-29 23:29:22
Marta Olejnik MONTE
  • 1x T1/50 cm/Mini LL 50 cm z oceną stylu jeźdźca art.6 Regulaminu PZJ
  • 2x T2/60 cm/60 cm z oceną stylu jeźdźca, art.6 Regulaminu PZJ
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 08:30:01
2019-07-28 23:52:54
Eliza Misiaczyk KIARON
  • 1x T2/60 cm/60 cm z oceną stylu jeźdźca, art.6 Regulaminu PZJ
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 22:25:03
2019-07-23 21:56:13
Wiktoria Wojtasiewicz LAWINA
  • 1x T2/60 cm/60 cm z oceną stylu jeźdźca, art.6 Regulaminu PZJ
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 16:33:00
2019-07-20 15:25:21
Kinga Jaskólska EUCORD
  • 2x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 08:40:04
2019-07-18 01:20:32
Aleksandra Grzywacz DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x T2/60 cm/60 cm z oceną stylu jeźdźca, art.6 Regulaminu PZJ
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:54:58
2019-07-16 14:08:09
Martyna Maciejuk GALILEO
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:25:41
2019-07-16 07:37:46
Katarzyna Kubacka ROM
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 21:29:35
2019-07-15 21:07:25
Weronika Zys CUPIDO
  • 2x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 05:54:43
2019-07-15 21:06:26
Joanna Zaraś CALINKA
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 15:01:37
2019-07-15 21:05:43
Natalia Sobieraj HUG ME
  • 2x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 23:08:48
2019-07-15 20:59:45
Weronika Jankowiak JUKI STAR
  • 1x T2/60 cm/60 cm z oceną stylu jeźdźca, art.6 Regulaminu PZJ
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 13:15:12
2019-07-11 08:32:43
Jakub Rogacki BELINDA
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 13:15:03
2019-07-11 08:31:12
Aleksandra Pyczek BACH
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 13:14:57
2019-07-11 08:27:31
Nell Dykcik SOLO CHAMPFLEUR
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 13:14:51
2019-07-10 19:18:53
Natalia Banach DOMENA
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 13:14:37
2019-07-10 19:18:17
Nell Dykcik MAGNUM
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 13:14:22
2019-07-10 19:17:39
Aleksandra Pyczek LADY
  • 2x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 13:14:12
2019-07-10 19:16:26
Dagmara Imiłkowska JARBAS
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 13:13:51
2019-07-10 19:03:46
Natalia Banach MAGNUM
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 13:13:40
2019-07-10 19:02:25
Natalia Banach BELGIA
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
  • 1x T7/L/100 cm/L 100 cm dwufazowy tabela AA, art. 274.1.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 13:11:56
2019-07-10 11:01:59
Gabrysia Jóźwiak LUNA
  • 1x T3/70 cm/70 cm z trafieniem w normę czasu, dodatek S1 wg Regulaminu PZJ
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 13:11:47
2019-07-10 09:12:37
Patrycja Kuśmia HESTIA
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 15:57:19
2019-07-08 21:45:12
Piotr Guźniczak DALIO
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T6/L/100 cm/L 100 cm zwykły, art..238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 19:21:21
2019-07-07 13:39:34
Julia Pięta C’EST LA VIE
  • 1x T4/80 cm/80 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
  • 1x T5/LL/90 cm/LL 90 cm dwufazowy tabela AA, art . 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Banach Natalia BPK - LUL
S
O012302
2. Burdziąg Gerard Bpk
S
LZRWZJ/3493/15
3. Byndas Armanda JUKS Mieczewo
S
O021496
4. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
5. Ciecierska Natalia Hubertus Lusowo
2000 (MJ.)
brak
6. Dopierała Bogna KJ Kapada Wiry
2005 (JM.)
Brak
7. Dwojewska Oliwia KJ Kapada Wiry
2005 (JM.)
Brak
8. Dykcik Nell bpk
2007 (JM.)
brak
9. Epting Zofia JKS Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
10. Fediow Daria brak
2008 (Mł.)
0055251
11. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
brak
12. Gałka Anna bpk
S
brak
13. Garczarek Oliwia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
none
14. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (J.)
O042577
15. Gumienna Pola KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O035166
16. Gumienna Weronika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O035165
17. Haręźlak Aleksandra Stajnia Rusin
2005 (JM.)
Brak
18. Herezo Radosław Stajnia Krosno
2009 (Mł.)
brak
19. Imiłkowska Dagmara bpk
S
O019650
20. Jackowska Ewelina bpk
S
brak
21. Jakubowska Eliza Stajnia J.Czyż Luboń
2005 (JM.)
Brak
22. Jankowiak Weronika Stajnia Sowinki
S
Brak
23. Jarczyńska Ewa bpk
2002 (J.)
brak
24. Jaskólska Kinga brak
2004 (JM.)
brak
25. Jóźwiak Dariusz bpk
S
brak
26. Jóźwiak Gabrysia KJ Kapada Wiry
2008 (Mł.)
brak
27. Kołodziej Oliwia UKS MASTER Gniezno
2006 (JM.)
brak
28. Koziczak Emilia Stajnia J.Czyż Luboń
2006 (JM.)
brak
29. Kropacz Marta JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O047783
30. Kubacka Katarzyna KJ Kapada Wiry
S
O035393
31. Kudłaszyk Mia Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
32. Kujawa Agata JKS Gold Tem
2006 (JM.)
brak
33. Kurp Emilia Cwał Zakrzewo
2006 (JM.)
brak
34. Kurstak Cwynar Monika Cwał Zakrzewo
S
brak
35. Kuśmia Patrycja KJ Stajnia z Kopytem
S
brak
36. Liszyńska Julia Cwał Zakrzewo
2004 (JM.)
O053973
37. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
38. Maciejuk Martyna KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2001 (J.)
O045909
39. Mączyński Marek Stajnia Mączyńskich
S
brak
40. Makowska Zuzanna bpk
2002 (J.)
brak
41. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
brak
42. Misiaczyk Eliza brak
S
14575/2013
43. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
44. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
45. Nowakowska Hanna Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
brak
46. Nowakowska Maja Delta Biedrusko
2001 (J.)
none
47. Padowska Inez KJ Wiecanowo
1998 (MJ.)
O021552
48. Pankowska Karina KJ Kamionki
2002 (J.)
O054831
49. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (Mł.)
O043620
50. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
O038749
51. Pinczak Mariertta Stajnia Krosno
2007 (JM.)
brak
52. Pokrop Martyna Brak
S
14577/2013
53. Pokryszka Marianna bpk
2004 (JM.)
none
54. Pyczek Aleksandra bpk
2003 (J.)
.
55. Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
S
O028882
56. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
57. Rzyszkiewicz Anastazja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
O043218
58. Sarnowski Bartłomiej Stajnia J.Czyż Luboń
2005 (JM.)
Brak
59. Siczyński Alan JUKS Mieczewo Borkowice
S
O033924
60. Siuda Adrianna Harmony Club Owińska
2000 (MJ.)
O021133
61. Sobczak Zuzanna JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
62. Sobieraj Natalia KJ Kapada Wiry
2005 (JM.)
brak
63. Stawicka Marianna KJ Kapada Wiry
2006 (JM.)
O047671
64. Stawna Weronika bpk
2004 (JM.)
brak
65. Stróżyńska Agata JUKS Mieczewo
2003 (J.)
28376/17
66. Stryczyńska Magdalena bpk
2004 (JM.)
brak
67. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
68. Szubert Grzegorz bpk
S
brak
69. Walczak Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O042009
70. Wechta Marta Klub jeździecki Krosno
S
Brak
71. Wiśniowska Alicja bpk
2006 (JM.)
brak
72. Witczak Julianna Ośrodek Jeździecki U Moni
2001 (J.)
brak
73. Wojtasiewicz Wiktoria Stajnia Miranda
2005 (JM.)
brak
74. Zaraś Joanna Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O021124
75. Zobel Marcelina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2004 (JM.)
O046688
76. Żurek Viktoria Stajnia Krosno
2007 (JM.)
brak
77. Zys Weronika Klub Jeździecki Kapada Wiry
2003 (J.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

12

ADELE RZ HOL POL 2011 Klacz gniada/167 F: Amantus
M: Fontana
O: Sylwia Nowak-Stępień
B: Rick Zschernig
Brak DE-455-8703050-11
2.

117

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/kuc:121 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Niesiołowski
B: Krzysztof Niesiołowski
K019524 616999610326507
3.

124

ALLEGRA S SP POl 2012 klacz gniada F: Top Gun Semilly / Tati Du Pali
M: Arabella / Aldube Z
O:
B:
K027487 616009520028512
4.

106

AMOR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Afera / Ever For Pleasure
O: Jacek Mateja
B:
K020179 POL009660910808
5.

123

ANGELINA G OLD POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Rotspon /Rubinstein I
M: Hauptstutbuch Argentina / Arizona
O: Dominika Jamorska
B: Paweł Gąsiński
K025831 DE433332206310
6.

126

ANITA F:
M:
O:
B:
7.

70

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
O: Przemysław Rogowski
B: Uwe Stahl
K025478 DE421000525308
8.

78

B-FOOD BOUNTY A-Z Kuc Walijski POL 2011 Klacz izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Victor /
M: Bohemian Foxy Five /
O: Elżbieta Greser
B:
brak
9.

41

BACH WLKP POL 2010 Klacz gniada/168 F: Barbur
M: Babolna
O: Jakub rogacki
B: SK pepowo
. .
10.

122

BASSARA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: La Mistral / Leuthen I
M: Barcarola / Moravia
O: Jarek Kołodziej
B: Janusz Grzewiński
K024887 616009610078914
11.

35

BELGIA Typ Szlach. POL 2011 Klacz gniada F: Euripides
M: Bara / Debos
O: Jakub Rogacki
B: Edmund Idkowiak
K020743 616999680034111
12.

42

BELINDA WLKP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Parys
M: Bonita
O: Jakub Rogacki
B: Jakub Rogacki
K027696
13.

96

BENITO KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
O: Stefan Stołowski
B: Stefan Kierznowski
K021450 POL013670142807
14.

84

BILA Wielkopolska POL 2001 Klacz gniada/mk:158 F: Bokser
M: nn
O: Daria Okupska
B: Stanisław Glugla
brak POL007611107501
15.

67

BOBI Koń Mały POL 2009 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Sebastian Jach
616999610323109
16.

80

BODRUM L WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K021374 616007610124412
17.

87

BOPULIA Wielkopolska POL 2000 Klacz kara/168 F: Pumpers
M: Boliwia
O: Joanna Haręźlak
B: Gołębin Stary
Brak POL 007 61 11382 00
18.

97

BOSS NN POL 2006 Wałach gniada/168 F: NN
M: NN
O: Kinga Osinkowska
B: NN
BRAK 616999610298506
19.

95

BRANDO KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando / Nightstar
M: Bardzo Miła / Ali Baba
O: Stefan Stołowski
B: Stefan Kierznowski
K025301 POL013670142207
20.

115

C`EST LA VIE Holsztyn POL 2009 Wałach siwa/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
21.

1

C’EST LA VIE KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Frąckowiak-Pięta
B: -
K022597 619999610224412
22.

7

CALINKA WLKP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Albens
M: Cechira
O: Michalina Paluszak
B: Marek Piotrowski
Brak 616007610232906
23.

63

CAVALDOS Holsztyńska POL 2010 Wałach gniada/171 F: Canto / Canturo
M: Noblesse XVII / Coriander
O: Magdalena Jóźwiak
B: Wojciech Kasperski
K016690 DE421000082010
24.

65

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: nn
K025708 616999610270105
25.

43

CUPIDO HSH HUN 28.04.2012 Wałach gniada/182 F: Agropoint Chupalido
M: Cleris
O: Iwona Zys
B: Vizi Zoltán
K025277 HUNMMF122290310
26.

76

CZEREDA SP POL 2011 Klacz gniada F: Czarownik /
M: Czesna /
O: Julia Frankiewicz
B: SK Racot
brak
27.

39

DOMENA SP POL 2013 Klacz gniada F: Krakus /
M: Dalia /
O: Jakub Rogacki
B:
brak
28.

77

EDEN KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:145 F: -
M: -
O: Olga Skóra
B: -
Brak -
29.

11

ELWIRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz siwa/165 F: Olin
M: Eliza
O: Zuzanna Jackowiak
B: Ewa Kempa
brak 009590114504
30.

112

ESTER WLKP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Le Duc /
M: Etna /
O: Anna Gałka
B: Waldemar Kubicki
brak 616007591087713
31.

46

EUCORD Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach kasztanowata/165cm F: Cordial
M: Eula
O: Dariusz Jaskólski
B: Stadnina Koni Prudnik
brak brak
32.

109

FERARI KUC POL 2007 Wałach srokata/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
brak
33.

75

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
O: Elżbieta Padowska
B: SK Liski
K021141 616007600249610
34.

91

FILIPENDULA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/159 F: Faust Z
M: Facelia
O: Kinga Osinkowska
B: Staszczak
BRAK 616009610235509
35.

90

FIONA Mały Koń POL 2010 Klacz siwa/kuc:136 F: NN
M: NN
O: Agata Stróżyńska
B: Anna Podgrodzka-Kuczkowska
brak brak
36.

125

FLORYDA F:
M:
O:
B:
37.

61

FOPPE VAN BOURBOOM (VEL SMOKUUU) Fryzyjska NED 2009 Wałach kara/165 F: ANN 416
M: Brecht van Bourboom
O: Barbara Zmierczak - Stawicka
B: W. Elgersma
brak 528004200900865
38.

64

FRESKA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Quality / Quinar
M: Fiolka / Gere
O: Katarzyna Dachterska
B: Katarzyna Dachterska
K025335 616009610093613
39.

44

GALILEO DRP POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
O: Martyna Maciejuk
B: Beata Cichoń
K023854 616013661035413
40.

110

GALMAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Goplana / Caretino K
O: Paweł Byndas
B: Marek Twardak
K025798 616009670067912
41.

120

GENTILA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Gracja / Da Lisco
O: Andrzej Bomba
B:
K019545 61600961238111
42.

14

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Leonardo / Loxgraf Go / Landgraf I
M: Grand Lady / Lambada / Landgraf I
O: Magdalena Gertig
B: Marek Fimmel
K016631 616009610091909
43.

34

HESTIA SP POL 2004 Klacz gniada F: Hun /
M: Bacha /
O: Patrycja Kuśmia
B: Kazimierz Lewandowski
brak
44.

66

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Martyn Deminiak
K026641 POL01361044005
45.

6

HUG ME Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach siwa/160cm F: Cypr
M: Harda
O: Katarzyna Sobieraj
B: Leszek Pultyn
brak 616999530201613
46.

81

IMPERATOR WLKP POL 2012 Wałach gniada/170 F: Orient
M: Impreza
O: Greser Elżbieta
B: Kołek Cz
Brak
47.

93

IRCO Koń Mały POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: NN
M: NN
O: Mariusz Fediow
B: nieznany
brak A0001884S
48.

37

JARBAS MŁP POL 2008 Wałach F: Bekas
M: Jawa
O: Dagmara Imiłkowska
B: -
brak
49.

5

JUKI STAR Folblut POL 2014 Wałach gniada/165 F: In Camera
M: Jerba
O: Marek Szeszuła
B: .
Brak .
50.

88

KARINO SP POL 2007 Wałach skarogniada/160 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Wiśniowska
B:
brak
51.

48

KIARON Pełna Krew Angielska POL 2013 Wałach gniada/160 F: Indy Champ
M: Kiara
O: Marek Szeszuła
B: SK Iwno
brak 616POL13007944T
52.

119

KORTEZ WLKP POL 2012 Wałach gniada/164 F: Bolshoi /
M: Kolonia /
O: Grzegorz Szubert
B: SK Dobrzyniewo
brak
53.

116

LA BUE Westwalska POL 2002 Klacz gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
54.

79

LACRIN SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Comandor / Contender
M: Loreen 73 / Caretino
O: Anastazja Rzyszkiewicz
B: Juszczak
K022567 616009610084313
55.

38

LADY X X POL 2012 Klacz kasztanowata/mk: F: .
M: .
O: Kuba Rogacki
B: .
Brak
56.

47

LAWINA Typ Kuc POL 2012 Klacz srokata/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Iwona Lamperska
B: Iwona Lamperska
brak 616999610229812
57.

89

LIBIA Wielkopolska POL 2005 Mare bay/160 F: Lorenso
M: Loteria
O: Arleta Gerber
B: Piotr Nagórski
none POL 007 61 00341 05
58.

3

LUNA Wielkopolska POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 cm F: Goder
M: Limba
O: Magdalena Jóźwiak
B: Ejma Jerzy
616999640079711
59.

36

MAGNUM WLKP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kuba Rogacki
B:
brak
60.

71

MARIT Kuc Walijski NED 2007 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy
M: Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
O: Barbara Zmierczak - Stawicka
B: J. Schuurman
K024414 5280170700777
61.

60

MISSY GREY SP POL 2012 Klacz siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Julia Frankiewicz
B:
brak
62.

85

NAJKA Typ Szlachetny POL 2009 Klacz tarantowata/mk:158 cm F: Mango
M: Bajka
O: Okupska Daria
B: Zawadzka Teresa
brak 616 999 61 02403 09
63.

92

ORABELLA WLKP POL 2014 Klacz srokata/mk:156 F: Etos / Eger
M: Orawa / Skaner-A
O: Karina Pankowska
B: Jolanta Kin
K027585 616007610018814
64.

101

OTHELLO Szlachetna Półkrew POL 2013 Gleiding chestnut/mk:152 F: Santara Danny’s Boy
M: Olga
O: Monika Garczarek
B: Persson Christina
none
65.

56

PERŁA Typ Pogrubiony POL 2007 Klacz kara/153 F: Bukiet
M: Purianka
O: Maciej Witczak
B: Magdalena Ciesielska
brak POL 999 52 01709 07
66.

86

PERS NN POL 2012 Ogier gniada/kuc:145 F: NN
M: NN
O: Ryszard Nitka
B: Ryszard Nitka
brak
67.

103

PRESTON KOŃ POL 2008 Wałach ciemnogniada/157 F: Dagestan
M: Puma
O: Kinga Osinkowska
B: Kinga Osinkowska
BRAK POL 009610235108
68.

104

PUMA NN POL nn Klacz gniada/160 F: Harvest
M: Parana
O: Kinga Osinkowska
B: Kinga Osinkowska
BRAK nn
69.

51

RENOMA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
O: Paweł Gabryelski
B: Justyna Wiese
K013386 POL009590066706
70.

100

ROCO AK WLKP POL 2015 Klacz ciemnogniada/159 F: Contendus / Contender
M: Romina AK / Romeo Des Vaux
O: Michał Remisz
B: Andrzej Kramer
K027369 616007610107115
71.

9

ROM WLKP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Adiutant
M: Romina
O: Bartosz Dobecki
B: Marek Matz
brak -
72.

94

ROXANA Z SP POL 2007 Klacz kara/mk: F: Rammstein / Rheinsberg
M: Marchen D / Nurjev
O: Jan Walczak
B:
K015021 POL009610104007
73.

105

RUDE SUNSHINE OLD POL 2005 Klacz skarogniada F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
O:
B:
K022056 DE433330470605
74.

82

SARA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz bułana/165 F: NN
M: NN
O: Mączyńska Marek
B: Dworczak Janusz
Brak Brak
75.

73

SKARB SP POL 2006 Ogier siwa/150 F: Karbit /
M: Szarfa /
O: Anna Piotrowska
B: Anna Więckowska
brak POL007520043606
76.

40

SOLO CHAMPFLEUR Klusak Francuski POL 2006 Wałach gniada/165 F: Biesolo
M: Lolie champfleur
O: Nell Dykcik
B: .
. .
77.

107

TANGO Wielkopolska POL 2010 Gleiding bay/168 F: nn
M: nn
O: -
B: -
none 0
78.

99

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj / Windwurf
M: Sasanka / Owad
O: Sławomir Zobel
B: Sławomir Zobel
K027315 616999610226312
79.

74

VELVET SP POL 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Egzotyk
M: Vanessa
O: Nicole Młynarz
B: Maciej Młynarz
brak
80.

114

WISIENKA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Paster
M: Wiśnia
O: Emilia Koziczak
B: Szepczyński Zbigniew
brak 616009610074107
81.

83

WIVIAN SP POL 2011 Klacz gniada/163 F: Bolshoi / Favoritas
M: Welonda / Emilion
O: Elżbieta Greser
B: Anna Kierznowska
brak -
82.

54

ZIPPO LA VIE KWPN POL 2004 Wałach gniada/166 F: Karandasj (Kastor)
M: Freixenett
O: Weronika Kalinowska
B: Holandia
.
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banach Natalia
BPK - LUL
BELGIA (35)
2019-09-07
10
2019-09-07
1
MAGNUM (36)
2019-09-07
4
DOMENA (39)
2019-09-07
3
2019-09-07
6
Burdziąg Gerard
Bpk
2019-09-07
23
2019-09-07
Byndas Armanda
JUKS Mieczewo
GALMAN (110)
2019-09-07
2019-09-07
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
GENTILA (120)
2019-09-07
5
2019-09-07
5
Ciecierska Natalia
Hubertus Lusowo
ELWIRA (11)
2019-09-07
2019-09-07
16
Dopierała Bogna
KJ Kapada Wiry
HUG ME (6)
2019-09-07
4
Dwojewska Oliwia
KJ Kapada Wiry
FRESKA (64)
2019-09-07
2019-09-07
2019-09-07
12
Dykcik Nell
bpk
MAGNUM (36)
2019-09-07
11
2019-09-07
17
2019-09-07
13
2019-09-07
19
2019-09-07
Epting Zofia
JKS Gold Team Świątniki
CHILI (65)
2019-09-07
10
2019-09-07
1
2019-09-07
7
Fediow Daria
brak
IRCO (93)
2019-09-07
2019-09-07
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (51)
2019-09-07
2
2019-09-07
2
Gałka Anna
bpk
ESTER (112)
2019-09-07
2019-09-07
4
Garczarek Oliwia
KJ Kapada Wiry
OTHELLO (101)
2019-09-07
2
2019-09-07
5
Gertig Anna
JUKS Mieczewo
2019-09-07
8
2019-09-07
6
Gumienna Pola
KJ Podkowa Gruszczyn
BENITO (96)
2019-09-07
7
2019-09-07
14
Gumienna Weronika
KJ Podkowa Gruszczyn
BRANDO (95)
2019-09-07
17
2019-09-07
11
Haręźlak Aleksandra
Stajnia Rusin
BOPULIA (87)
2019-09-07
18
2019-09-07
2019-09-07
Herezo Radosław
Stajnia Krosno
2019-09-07
25
2019-09-07
21
2019-09-07
16
Imiłkowska Dagmara
bpk
JARBAS (37)
2019-09-07
19
2019-09-07
15
Jackowska Ewelina
bpk
2019-09-07
Jakubowska Eliza
Stajnia J.Czyż Luboń
2019-09-07
2019-09-07
Jankowiak Weronika
Stajnia Sowinki
2019-09-07
2019-09-07
8
Jarczyńska Ewa
bpk
CZEREDA (76)
2019-09-07
17
2019-09-07
7
Jaskólska Kinga
brak
EUCORD (46)
2019-09-07
2019-09-07
Jóźwiak Dariusz
bpk
2019-09-07
2019-09-07
Jóźwiak Gabrysia
KJ Kapada Wiry
LUNA (3)
2019-09-07
9
2019-09-07
22
Kołodziej Oliwia
UKS MASTER Gniezno
PERS (86)
2019-09-07
6
2019-09-07
7
Koziczak Emilia
Stajnia J.Czyż Luboń
WISIENKA (114)
2019-09-07
18
2019-09-07
Kropacz Marta
JUKS Mieczewo
2019-09-07
2019-09-07
Kubacka Katarzyna
KJ Kapada Wiry
ROM (9)
2019-09-07
17
2019-09-07
Kudłaszyk Mia
Rio Grande Krosinko
FLORYDA (125)
2019-09-07
2
2019-09-07
16
Kujawa Agata
JKS Gold Tem
BOBI (67)
2019-09-07
5
2019-09-07
27
Kurp Emilia
Cwał Zakrzewo
WIVIAN (83)
2019-09-07
13
2019-09-07
3
Kurstak Cwynar Monika
Cwał Zakrzewo
2019-09-07
6
2019-09-07
2
Kuśmia Patrycja
KJ Stajnia z Kopytem
HESTIA (34)
2019-09-07
4
2019-09-07
14
2019-09-07
13
Liszyńska Julia
Cwał Zakrzewo
2019-09-07
3
2019-09-07
8
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
FERARI (109)
2019-09-07
2019-09-07
Maciejuk Martyna
KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
GALILEO (44)
2019-09-07
15
2019-09-07
21
Mączyński Marek
Stajnia Mączyńskich
SARA (82)
2019-09-07
2
2019-09-07
10
Makowska Zuzanna
bpk
BILA (84)
2019-09-07
18
2019-09-07
3
2019-09-07
Mateja Maksymilian
bpk
2019-09-07
8
2019-09-07
6
2019-09-07
15
AMOR (106)
2019-09-07
12
2019-09-07
8
2019-09-07
4
Misiaczyk Eliza
brak
KIARON (48)
2019-09-07
2019-09-07
14
2019-09-07
10
Młynarz Nicole
KJ Podkowa Gruszczyn
SKARB (73)
2019-09-07
11
2019-09-07
22
VELVET (74)
2019-09-07
6
2019-09-07
15
Niesiołowska Zofia
bpk
ALI (117)
2019-09-07
2019-09-07
4
Nowakowska Hanna
Cwał Zakrzewo
2019-09-07
2
2019-09-07
1
Nowakowska Maja
Delta Biedrusko
LIBIA (89)
2019-09-07
28
2019-09-07
7
2019-09-07
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (75)
2019-09-07
1
2019-09-07
12
Pankowska Karina
KJ Kamionki
2019-09-07
20
2019-09-07
7
Piechowiak Daria
JKS Gold Team Świątniki
HOŁEK (66)
2019-09-07
1
2019-09-07
23
Pięta Julia
KJ Kapada Wiry
2019-09-07
2
2019-09-07
ALLEGRA S (124)
2019-09-07
10
2019-09-07
Pinczak Mariertta
Stajnia Krosno
PRESTON (103)
2019-09-07
2019-09-07
2019-09-07
Pokrop Martyna
Brak
2019-09-07
21
2019-09-07
20
Pokryszka Marianna
bpk
TANGO (107)
2019-09-07
2019-09-07
Pyczek Aleksandra
bpk
LADY (38)
2019-09-07
19
2019-09-07
20
BACH (41)
2019-09-07
13
2019-09-07
11
Remisz Michał
KJ Brzóska Sport Horses
ROCO AK (100)
2019-09-07
23
2019-09-07
14
Rogacki Jakub
bpk
BELINDA (42)
2019-09-07
12
2019-09-07
18
Rzyszkiewicz Anastazja
Cwał Zakrzewo
LACRIN (79)
2019-09-07
12
2019-09-07
4
2019-09-07
Sarnowski Bartłomiej
Stajnia J.Czyż Luboń
LA BUE (116)
2019-09-07
Siczyński Alan
JUKS Mieczewo Borkowice
BASSARA (122)
2019-09-07
9
2019-09-07
10
2019-09-07
16
2019-09-07
9
Siuda Adrianna
Harmony Club Owińska
TANGO (107)
2019-09-07
14
Sobczak Zuzanna
JKS Gold Team
2019-09-07
12
2019-09-07
3
2019-09-07
1
Sobieraj Natalia
KJ Kapada Wiry
HUG ME (6)
2019-09-07
26
2019-09-07
22
Stawicka Marianna
KJ Kapada Wiry
MARIT (71)
2019-09-07
1
2019-09-07
5
Stawna Weronika
bpk
EDEN (77)
2019-09-07
5
2019-09-07
7
Stróżyńska Agata
JUKS Mieczewo
FIONA (90)
2019-09-07
3
2019-09-07
9
Stryczyńska Magdalena
bpk
NAJKA (85)
2019-09-07
2019-09-07
Styła Olga
Rio Grande Krosinko
ANITA (126)
2019-09-07
24
2019-09-07
5
Szubert Grzegorz
bpk
KORTEZ (119)
2019-09-07
7
2019-09-07
11
Walczak Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-09-07
2019-09-07
Wechta Marta
Klub jeździecki Krosno
BOSS (97)
2019-09-07
19
2019-09-07
Wiśniowska Alicja
bpk
KARINO (88)
2019-09-07
9
2019-09-07
2019-09-07
20
Witczak Julianna
Ośrodek Jeździecki U Moni
PERŁA (56)
2019-09-07
Wojtasiewicz Wiktoria
Stajnia Miranda
LAWINA (47)
2019-09-07
Zaraś Joanna
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2019-09-07
6
2019-09-07
Zobel Marcelina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-09-07
13
2019-09-07
Żurek Viktoria
Stajnia Krosno
PUMA (104)
2019-09-07
2019-09-07
15
2019-09-07
10
Zys Weronika
Klub Jeździecki Kapada Wiry
CUPIDO (43)
2019-09-07
9
2019-09-07

Number of Riders: 77

Number of Horses: 82

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092013-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl