Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT Biskupiec
Biskupiec, 20-21.07.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
178 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 21:42:20
2019-07-18 21:19:20
Kaja Pietrzak LIBERKA
  • 1x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
177 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 07:20:01
2019-07-18 20:35:23
Nina Tulisow LIBERKA
  • 1x 1(T)/Mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
176 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:26:45
2019-07-18 20:21:09
Zuzanna Ciecholewska DASSILIO
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
175 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 07:17:36
2019-07-18 20:14:34
Zuzanna Ciecholewska ANTARES S
  • 2x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
174 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 07:15:44
2019-07-18 20:04:11
Wiktoria Tykarska MANGO
  • 2x 7(T)/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
173 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 19:51:37
2019-07-18 19:43:55
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 130 cm)
172 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 07:14:00
2019-07-18 19:36:28
Przemysław Owczarek LEX VAN DE LYTSE VESTE
  • 2x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
171 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 07:11:10
2019-07-18 19:32:43
Przemysław Owczarek LORENZO
  • 2x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
166 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 07:07:28
2019-07-18 12:06:20
Agata Burzyńska SEXY MK
  • 2x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 8(T)/ LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
165 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 07:06:52
2019-07-18 11:14:32
Katarzyna Koroblewska WERBUNEK
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 130 cm)
164 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 07:05:26
2019-07-18 08:17:17
Arkadiusz Joźwiak NORITO
  • 2x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
163 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 07:03:07
2019-07-17 23:15:45
Patrycja Ruskowska DIACALANDO
  • 2x 8(T)/ LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 07:02:13
2019-07-17 23:15:06
Mateusz Ruskowski DIAMANT DU ROUET
  • 2x 8(T)/ LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
161 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 07:01:06
2019-07-17 23:14:28
Patrycja Ruskowska C’EST MA VIE
  • 2x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 8(T)/ LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
160 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 06:59:07
2019-07-17 23:14:00
Mateusz Ruskowski RUN TO THE LIMIT
  • 2x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
158 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 20:57:26
2019-07-17 20:56:57
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
157 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 20:56:07
2019-07-17 20:55:14
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 2x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
156 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 06:56:07
2019-07-17 20:51:24
Sławomir Hartman ONAGADORI RED WINE
  • 2x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
155 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 06:54:21
2019-07-17 19:58:41
Magdalena Gawłowska WOMAN IN LOVE
  • 1x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8(T)/ LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
154 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 06:51:30
2019-07-17 18:26:52
Piotr Chustak DENVER
  • 1x 8(T)/ LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
153 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 06:49:49
2019-07-17 18:26:31
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
152 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 20:37:51
2019-07-17 17:58:32
Julia Błaszczak WAKE ME UP
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 00:01:12
2019-07-17 17:57:46
Julia Błaszczak STAKKATOL 7
  • 1x 6/C/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 130 cm)
150 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 20:36:57
2019-07-17 17:56:49
Julia Błaszczak KAPITO
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 130 cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 09:11:13
2019-07-17 16:42:44
Beniamin Tomaszewski CACHADILLO
  • 1x 6/C/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 130 cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 13:21:41
2019-07-17 15:50:34
Olga Wodzyńska ZAGORKA DURANTE
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 16:11:16
2019-07-17 13:11:15
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 20:36:41
2019-07-17 12:27:21
Marcin Pakuła JUBA VAN DE SUYDERSEE
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:57:48
2019-07-17 12:27:02
Marcin Pakuła GLORIA
  • 1x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8(T)/ LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 20:36:04
2019-07-17 12:26:39
Marcin Pakuła CIMKA
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/Grand Prix art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 20:35:51
2019-07-17 12:26:12
Marcin Pakuła CICERO
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/Grand Prix art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 12:43:54
2019-07-17 12:08:21
Wiktoria Gordon ROCK STAR
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 12:05:13
2019-07-17 10:02:41
Zuzanna Głogowska MGIEŁKA
  • 1x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 12:05:09
2019-07-17 10:01:54
Karolina Hartman-Hanis CULUMBUS
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:54:12
2019-07-16 23:30:02
Dominika Szablewska KALIFORNIA
  • 2x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:53:15
2019-07-16 23:28:18
Dominika Szablewska DUMNA CLEAR
  • 1x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:51:17
2019-07-16 21:51:46
Ina Besciak EXEQUATOR
  • 2x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 8(T)/ LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 21:26:23
2019-07-16 21:17:59
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 2x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 17:29:46
2019-07-16 20:43:52
Dominika Osińska LINCOLN AK
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 22:47:41
2019-07-16 20:40:06
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/Grand Prix art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:03:49
2019-07-16 20:12:51
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:47:01
2019-07-16 18:53:01
Kornelia Rosiak MARKUS
  • 2x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 8(T)/ LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:45:04
2019-07-16 17:19:08
Anna Rębisz WESTA
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:43:54
2019-07-16 11:38:16
Ewelina Grosz CZYŻYK
  • 1x 1(T)/Mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 10:30:15
2019-07-16 06:27:37
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 23:20:23
2019-07-15 23:15:26
Mateusz Karczemny PAOLA
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:38:34
2019-07-15 22:40:06
Monika Święcka CRIMSON SR Z
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:37:04
2019-07-15 22:39:11
Monika Święcka ALFI ZAGORKA
  • 2x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:35:25
2019-07-15 22:31:45
Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 14:29:20
2019-07-15 22:31:19
Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 14:29:15
2019-07-15 22:30:53
Tomasz Miśkiewicz QUINANKA LAZAR
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 14:29:10
2019-07-15 22:30:08
Tomasz Miśkiewicz DON VITO
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 130 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:32:24
2019-07-15 22:29:43
Alicja Olszewska ERAGON
  • 1x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8(T)/ LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:30:13
2019-07-15 22:29:32
Tomasz Miśkiewicz DIASCADA
  • 2x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:28:22
2019-07-15 22:28:59
Tomasz Miśkiewicz CORELIA BLUE
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 14:28:33
2019-07-15 22:28:24
Tomasz Miśkiewicz ANKA LAZAR
  • 1x 6/C/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 130 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 21:06:32
2019-07-15 20:27:30
Marcin Mackiewicz I-AFRYKA
  • 2x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 21:06:37
2019-07-15 20:26:55
Marcin Mackiewicz CYRANKA
  • 2x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 19:48:05
2019-07-15 18:28:58
Julia Bejda LACHATI
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 130 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 18:05:29
2019-07-15 12:05:43
Weronika Jaruga ANGELA DE LA CRUZ
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:23:59
2019-07-15 11:40:10
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:21:49
2019-07-14 23:20:57
Karolina Hartman-Hanis SUNBIRD
  • 2x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 8(T)/ LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:20:00
2019-07-14 18:55:44
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:18:22
2019-07-14 18:44:30
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:14:32
2019-07-14 16:40:50
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 2x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2019-07-14 20:41:28
2019-07-14 16:40:10
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 6/C/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 130 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-07-14 20:41:26
2019-07-14 16:39:28
Beniamin Tomaszewski CASPELLO
  • 2x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:12:51
2019-07-14 15:46:42
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:11:20
2019-07-14 12:25:02
Maria Syrowska BAJRON
  • 1x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-07-14 12:03:59
2019-07-14 10:33:01
Dominika Meler MGIEŁKA
  • 1x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2019-07-14 12:03:49
2019-07-14 10:32:23
Dominika Meler AVIA
  • 1x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:04:42
2019-07-14 10:28:51
Zuzanna Głogowska MINA
  • 1x 1(T)/Mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:01:44
2019-07-14 10:28:19
Grzegorz Panek MGIEŁKA
  • 1x 1(T)/Mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 23:00:14
2019-07-14 10:27:40
Grzegorz Panek AVIA
  • 1x 1(T)/Mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 14:28:42
2019-07-14 08:26:02
Katarzyna Tobiszewska ROSSELVI
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 22:55:17
2019-07-14 00:21:37
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 22:32:13
2019-07-13 21:09:48
Monika Dudkowska SORENTO
  • 2x 1(T)/Mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 7(T)/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 8(T)/ LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 22:30:48
2019-07-13 14:22:48
Maria Padalak TIGRA FOREST
  • 2x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 8(T)/ LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 22:29:27
2019-07-13 14:21:50
Maria Padalak UPPSALA DU THEIL
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 22:27:49
2019-07-13 14:19:30
Hanna Padalak VALENTINA
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 12:25:33
2019-07-13 10:44:49
Krzysztof Prasek VENCLOVA
  • 2x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 12:25:29
2019-07-13 10:44:24
Krzysztof Prasek NUMERUS
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 12:25:25
2019-07-13 10:33:11
Krzysztof Prasek DARE DE LUX
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 12:25:21
2019-07-13 10:30:47
Krzysztof Prasek CORRADINO
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 22:24:37
2019-07-13 10:29:40
Krzysztof Prasek COLE PORTER
  • 2x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 22:23:44
2019-07-13 10:27:39
Magdalena Prasek USHER Z
  • 2x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 12:25:07
2019-07-13 10:26:18
Magdalena Prasek GASKONIA
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2019-07-14 20:41:08
2019-07-13 08:25:30
Aleksandra Babiarz CREOVILLA S
  • 1x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8(T)/ LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 12:24:52
2019-07-13 08:25:04
Marcin Olszewski SEKWOJA
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 12:24:46
2019-07-13 08:24:27
Natalia Babiarz SEKWOJA
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 22:20:20
2019-07-13 08:23:58
Ewa Babiarz KARBON
  • 1x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 8(T)/ LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 22:19:05
2019-07-13 05:06:56
Beniamin Tomaszewski CORDELLI
  • 2x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 12:24:31
2019-07-13 04:50:02
Beniamin Tomaszewski KALILA J
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 12:24:26
2019-07-13 04:49:31
Beniamin Tomaszewski HIT
  • 2x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 22:16:40
2019-07-13 04:49:02
Beniamin Tomaszewski FRANKE
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 12:24:17
2019-07-13 04:48:28
Beniamin Tomaszewski CHACRAN
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 22:12:26
2019-07-12 21:18:49
Beata Ejankowska CORTINELLA
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 22:11:01
2019-07-12 07:42:03
Monika Pasik ENERGIE SEMILLY
  • 2x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 22:09:40
2019-07-12 07:41:25
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 08:49:03
2019-07-12 07:40:32
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 08:49:00
2019-07-12 07:39:45
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 08:48:56
2019-07-12 07:38:43
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 22:07:30
2019-07-11 22:49:37
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 22:04:23
2019-07-11 21:55:26
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 22:03:02
2019-07-11 13:07:16
Sabrina Tovarnak QUITAINA
  • 1x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 8(T)/ LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 22:02:12
2019-07-11 13:06:45
Sabrina Tovarnak BERNESTINA
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 22:01:10
2019-07-11 13:05:28
Sabrina Tovarnak AMBRA
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 21:59:17
2019-07-11 08:14:34
Hanna Załęska KASANDRA
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 21:57:21
2019-07-11 08:13:08
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 2x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 21:55:57
2019-07-10 22:52:27
Antonina Rynkowska FARON
  • 2x 1(T)/Mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 21:50:58
2019-07-10 16:29:33
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 2x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 22:50:33
2019-07-10 16:24:14
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 2x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 21:49:06
2019-07-10 15:03:43
Laura Rożek WENDY
  • 1x 1(T)/Mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 21:44:34
2019-07-10 10:11:14
Aleksandra Kamińska PEPE
  • 2x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 21:42:55
2019-07-10 09:47:51
Jacek Zagor ABIGAIL
  • 2x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 11:41:53
2019-07-10 09:46:12
Jacek Zagor COLDWATER
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 21:40:46
2019-07-10 09:44:52
Jacek Zagor FLASH
  • 1x 6/C/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 12/C/Grand Prix art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 11:41:47
2019-07-10 09:43:15
Jacek Zagor OLIVAR
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 11:41:45
2019-07-10 09:41:43
Jacek Zagor CONCORD DE COEUR
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 12/C/Grand Prix art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 21:39:14
2019-07-10 09:39:44
Jacek Zagor C UTRECHT
  • 2x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 13:13:56
2019-07-10 08:30:45
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 13:12:15
2019-07-10 08:29:58
Justyna Wrótna BLASZKA
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 08:41:58
2019-07-09 22:58:47
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 08:42:01
2019-07-09 22:05:27
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/Grand Prix art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 13:09:18
2019-07-09 20:39:22
Rozalia Lipka CENTER
  • 2x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 8(T)/ LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 11:18:16
2019-07-08 19:46:44
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/Grand Prix art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 13:03:33
2019-07-08 19:45:10
Jan Kałabun CELYNOS
  • 2x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 16:55:49
2019-07-08 13:36:01
Martyna Kajko H DOMINIQUE V
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 13:01:19
2019-07-07 20:33:20
Zuzanna Golicka CADORO
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 12:24:01
2019-07-07 20:27:37
Zuzanna Golicka KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 17:18:56
2019-07-07 20:26:49
Zuzanna Golicka CONTESS
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 09:03:57
2019-07-07 14:37:47
Anna Reglińska PANCHO
  • 1x 6/C/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 12/C/Grand Prix art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 12:58:11
2019-07-07 14:36:58
Anna Reglińska EL SANTO
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 12:54:15
2019-07-06 20:37:26
Zuzanna Twardowska OLIMP
  • 1x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8(T)/ LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 09:03:46
2019-07-06 20:36:16
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 8(T)/ LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 06:57:10
2019-07-06 10:49:45
Marcelina Detmer AJAX
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 12:50:25
2019-07-06 10:47:20
Małgorzata Detmer GINGER J
  • 2x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 13:01:57
2019-07-04 11:40:01
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/Grand Prix art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 13:01:53
2019-07-04 11:39:02
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/Grand Prix art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 12:48:57
2019-07-04 11:38:05
Jacek Grzywacz CRUZ S
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 12:46:48
2019-07-04 11:36:09
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 10:09:49
2019-07-02 18:37:10
Marta Lizakowska DOMINICA
  • 2x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 8(T)/ LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 12:35:20
2019-06-24 21:30:46
Martyna Pietroń ZERO Z
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 12:34:40
2019-06-24 21:29:44
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 10:26:17
2019-06-24 21:24:11
Adam Nicpoń ROSI
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/Grand Prix art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 10:26:15
2019-06-24 21:23:17
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 12/C/Grand Prix art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 10:26:11
2019-06-24 21:21:57
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs dwufazowy specjalny art. 274.2.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/Grand Prix art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 12:29:32
2019-06-23 15:34:57
Aleksandra Maciejczyk PJOTTER
  • 1x 1(T)/Mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 7(T)/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 8(T)/ LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 12:25:14
2019-06-23 15:32:00
Aleksandra Maciejczyk ALCORA
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 12:23:11
2019-06-23 15:30:05
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 10:25:46
2019-06-23 15:28:42
Julianna Gawęda ERA
  • 1x 4/P/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 12:17:57
2019-06-23 15:27:01
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 2(T)/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 8(T)/ LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 12:03:35
2019-06-14 13:57:38
Patrycja Skrzypek LUBOMIR
  • 1x 3/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9/ L/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O053777
2. Babiarz Ewa bpk
2005 (JM.)
brak
3. Babiarz Natalia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (J.)
O052362
4. Bejda Julia KS AZS UWM Olsztyn
2000 (MJ.)
O031160
5. Besciak Ina SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
brak
6. Błaszczak Julia bpk
2001 (J.)
O038588
7. Burzyńska Agata bpk
2001 (J.)
O044398
8. Ciecholewska Zuzanna KJ Classic Solec Kujawski
1999 (MJ.)
O011247
9. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
10. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
11. Detmer Małgorzata KJ Skok - Agrofood Grabowiec
S
O048844
12. Detmer Marcelina KJ Skok - Agrofood Grabowiec
2000 (MJ.)
O039669
13. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
14. Ejankowska Beata LKJ w Gałkowie
S
O011326
15. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
16. Gawęda Zuzanna VitaSport Brachlewo
2007 (JM.)
O047345
17. Gawłowska Magdalena bpk
2004 (JM.)
O051140
18. Głogowska Zuzanna bpk
2006 (JM.)
brak
19. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
20. Gordon Wiktoria LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2004 (JM.)
O048300
21. Górska Anna KJ Black Horse Team
S
O003325
10142807
22. Grosz Ewelina bpk
2002 (J.)
O053315
23. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
24. Hartman-Hanis Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
25. Jaruga Weronika St. VitaSport Brachlewo
2001 (J.)
O034165
26. Joźwiak Arkadiusz bpk
1998 (MJ.)
O021021
27. Kajko Martyna KJ Palmowski
S
O004120
28. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
29. Kamińska Aleksandra LKJ w Gałkowie
S
O048490
30. Karczemny Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O046675
31. Koroblewska Katarzyna SKJ Baskil Rzeczna
1998 (MJ.)
O024689
32. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
33. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
34. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
35. Lipka Rozalia bpk
2003 (J.)
brak
36. Lizakowska Marta KJ Rakowiec Kwidzyn
2003 (J.)
brak
37. Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O023727
38. Maciejczyk Aleksandra St. VitaSport Brachlewo
1999 (MJ.)
O038542
39. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
40. Meler Dominika bpk
2006 (JM.)
brak
41. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
42. Moździara Karolina KS AZS UWM Olsztyn
S
O035590
43. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
44. Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O025506
45. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
46. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (J.)
O034676
47. Owczarek Przemysław KJ Lotar Biskupiec
S
O004341
48. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O034991
49. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
50. Pakuła Marcin bpk
S
O003978
51. Panek Grzegorz bpk
2005 (JM.)
brak
52. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
53. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
54. Pietrzak Kaja MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O034646
55. Pietrzak Kaja MKJ Nenia Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
56. Pietrzak Kaja Klub Jeździecki J.J. Darboven
2005 (JM.)
O034646
57. Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O001059
58. Prasek Magdalena St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O000912
59. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
O052102
60. Rębisz Anna LKJ w Gałkowie
S
O003598
61. Reglińska Anna KJ ARPAV
2000 (MJ.)
O034383
62. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (JM.)
O044142
63. Rożek Laura bpk
2002 (J.)
O047369
64. Ruskowska Patrycja JKS Rywal Grudziądz
S
brak
65. Ruskowski Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
brak
66. Rynkowska Antonina bpk
2004 (JM.)
brak
67. Skrzypek Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O040179
68. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
69. Święcka Monika LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O004390
70. Syrowska Maria Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2006 (JM.)
O048296
71. Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O034005
72. Szewczyk Maciek KJ Lotar Biskupiec
2000 (MJ.)
brak
73. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043738
74. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
75. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
76. Tovarnak Sabrina Czech Republic
S
brak
77. Tulisow Nina KJ Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O035091
78. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
79. Tykarska Wiktoria bpk
2008 (Mł.)
O054104
80. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
81. Waszczak Wiktoria LKJ w Gałkowie
2002 (J.)
O035152
82. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (J.)
O028241
83. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
2000 (MJ.)
O031453
84. Wodzyńska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O047107
85. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
1998 (MJ.)
O024686
86. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
87. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043967
88. Zielonka Karolina Polish Pony Club
2006 (JM.)
O042811
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

73

ABIGAIL SP POL 2014 Klacz kara/168 F: Eloquent / Saint Cloud
M: Ambrozja / Hamlet GO
O: Janusz Branicki
B: Janusz Branicki
K025199 616007530054213
2.

173

ADALTA CLEAR SP POL 2009 klacz gniada F: Clear To Jump ST Gywan Z /
M: Arkona / Contender Son
O:
B:
K027826 616009600370109
3.

14

AJAX WLKP POL 2006 Wałach gniada/172 F: Aviano / Avero
M: Aneksja / Kerman
O: Marek Detmer
B: Lucjan Kosnowicz
K010081 POL007640066606
4.

42

ALCORA SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Corvus Z /
M: Alida / Day Dream II S
O: Michał Kowalski
B: Augustyniak
K026524 616009530056913
5.

131

ALFI ZAGORKA KM POL 2014 Wałach siwa/mk:146 F: Zachodni Wiatr /
M: My Lady /
O: Monika Zagor / Zagorka Equine
B: -
K027865 616013530056914
6.

79

AMBRA BAV GER 2013 Klacz gniada/175 F: Action-Breaker /
M: Calla /
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
brak DE481810282613
7.

116

ANGELA DE LA CRUZ KWPN NED 2005 Klacz gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Zandoria / Zandor
O: Jolanta Jaruga
B: W.C. Van Dam
K010311 5280030506451
8.

123

ANKA LAZAR HOL GER 2011 Ogier siwa F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
O: Edmund Lazarewicz
B: Hans Karsten
K020205 DE421000227711
9.

167

ANTARES S SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Cordess / Clinton
M: Avinella S / Leoville S
O: Zuzanna Ciecholewska
B: Stanisław Szurik
K027662 616009520036713
10.

141

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
O: Klaudia Maruszak
B: Adam Szwarc
K017374 616009520019910
11.

33

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
12.

77

ARGENTO Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
O: Roman Przewoźniczuk
B: Roman Przewoźniczuk
K017334 616009570315008
13.

50

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Stanisław Malek
B: SK Racot
K018792 616007610061110
14.

105

AVIA SP POL 2008 Klacz srokata/174 F: Arbiter /
M: Akcja /
O: -
B: Bogdan Woźniak
brak 009660182208
15.

31

BAJRON WLKP POL 2004 Wałach gniada/174 F: Maram / Aram
M: Branka / Amigo
O: Magdalena Sarnowska
B: Zbigniew Kowalewski
K009073 POL007600081204
16.

144

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dominika Steyer
B:
K013720 616999530249005
17.

27

BERNADINE LAN KWPN NED 2006 Klacz gniada/- F: Landlord / Landgraf I
M: Verina L.N. / Indoctor
O: Gabriela Maciaszek
B: -
K025056 5280030608757
18.

24

BERNESTINA BAV GER 2006 Klacz gniada/166 F: Baloubino B /
M: Cosa B /
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
brak DE481810140006
19.

67

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021 POL080000005933
20.

69

C UTRECHT SP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Elvaro /
M: C Utopia / Wizzerd WV
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K026915 616009510294015
21.

159

C’EST MA VIE HAN GER 2015 Klacz gniada/172 F: Canstakko /
M: Isea /
O: Centrum Sportu i Rekreacji Equuleus
B: Karl Baden
brak -
22.

172

CACHADILLO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019772 DE421000240311
23.

17

CADORO SP POL 2007 Ogier gniada/170 F: Aviano / Avero
M: Colibria / Cassis
O: Henryk Eron
B: Henryk Eron
K015537 616009530290607
24.

35

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
O: Klaudia Maruszak
B: .
K019773 DE418180005911
25.

175

CASPAR MS HOL POL 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
O: Michał Szadkowski
B: Monika Schulz
K009367 DE421000289204
26.

109

CASPELLO HOL POL 2014 Ogier gniada F: Cascadello I / Casall
M: Parole I / Painter's Row
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K025346 DE421000400314
27.

110

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019774 DE421000213711
28.

61

CELYNOS WLKP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Nevados S / Calvados Z
M: Celyna / Landor
O: -
B: -
K028145 616007520005015
29.

66

CENTER Czysta Krew Arabska POL 2003 Wałach kasztanowata/164 F: Werbum /
M: Centera /
O: Karolina Łubian
B: Krzysztof Tuliński
brak POL030000000394
30.

89

CHACRAN OLD GER 2010 Ogier ciemnogniada/173 F: Chacco Blue /
M: Calvia / Cartogram
O: Tomasz Mierzejewski
B: -
K028055 DE418184073310
31.

48

CHANCE 33 HAN GER 2013 klacz gniada/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
O: Adam Nicpoń
B: Reitsportanlage Weissenfelde
K028080 DE431319800313
32.

145

CICERO Z BEL 2010 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K023250 DE498560045210
33.

146

CIMKA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Cyganka / Cajero
O: P. Gadomski, M. Pakuła
B: Polska
K021423 616009610064512
34.

156

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
O: Andrzej Dąbrowski
B: Montis Sp. z o. o.
K020854 DE441411167811
35.

97

COLE PORTER SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: F-one USA Ex Faro / Toulon
M: C Dalandro-Retto (NLD) / Colandro
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K026913 616009510293715
36.

112

COLLARIO OLD GER 2013 Wałach gniada/178 F: Collado / Cassini I
M: Osaria / Argentinus
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
K024279 DE433330254713
37.

174

COLOMBINA SP POL 2012 klacz kasztanowata F: Action - breaker / Heartbreake
M: C Dalandro - retto / Colandro
O:
B:
K022587 616009510342712 106IB00
38.

68

CONCORD DE COEUR HOL GER 2011 Wałach siwa/- F: Coupe De Coeur / Calido I
M: Zara XXVIII / Clarimo
O: Renata Wójcik
B: -
K020781 DE421000001511
39.

59

CONTESS Deutsches Sportpferd GER 2009 Klacz siwa F: Con Sherry /
M: Cibell / Cincinatti
O: Zuzanna Golicka
B: Zuchtgemeinschaft Schmiedeberg
K026045 DE456570294409
40.

93

CORDELLI WESTF GER 2013 Wałach siwa/169 F: Cordess / Clinton
M: Winzerin As / Weinberg
O: Beniamin Tomaszewski
B: -
K025211 DE441410264213
41.

124

CORELIA BLUE HAN POL 2013 Klacz gniada/171 F: Chacco Blue / Chambertin
M: Granrina Gatta / Graf Grannus
O: Anna Piwońska
B: Anna Piwońska
K024347 DE431319617113
42.

98

CORRADINO HOL GER 2012 Wałach gniada F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nikita VII / Libertino I
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K022657 DE421000013712
43.

88

CORTINELLA SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: TRW Miłosna
B: Roman Barlik
K020807 POL009610219208
44.

113

COTE D’OR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/165 F: Carry Son / Carry
M: Hera XXXIV / Corleone
O: Maria Wintoch
B: Grzegorz Kerner
K018874 Carry Son / Carry
45.

45

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
O: Adam Nicpoń
B: Małgorzata Siergiej
K023540 DE421000693111
46.

26

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
O: Krzysztof Babiarz
B: Stanisław Szurik
K026820 616009520037415
47.

132

CRIMSON SR Z BWP BEL 2010 Wałach siwa/162 F: Clearway /
M: L-Classina-I /
O: -
B: -
K025683 703648
48.

84

CRISTAL HAN GER 2013 Wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kappe
K023990 DE431310558813
49.

51

CRUZ S SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Black Jack /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
O: Stanisław Malek
B: Stanisław Szurik
K027117 616009520042014
50.

142

CULUMBUS WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Fusain Du Defey / Phosph'Or
M: Chmura / Arbór
O: Wiesław Hartman
B: Marek Romanowski
K018227 DE441411197610
51.

46

CYCERA OLD GER 2013 Klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
O: KJ Barłomino
B: Horst Schlusselburg
K023449 DE4181800248713
52.

122

CZYŻYK WLKP POL 2014 Wałach siwa/176 F: Etos /
M: Czuszka /
O: Ewelina Grosz
B: SK Liski
O053315 616007600219614
53.

171

D ILONA KWPN NED 2013 klacz kasztanowata F: Dantos HBC / Cantos
M: Coliena / Rovena
O:
B:
K024833 528003201305646
54.

85

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 / Boreas
M: Dosia / Marino
O: Paweł Maruda
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
55.

169

DASSILIO SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
O: Joanna i Piotr Ciecholewscy
B: Piotr Ciecholewski
K021258 616009520045712
56.

86

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa/- F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Penelopa / Poll
O: Monika Powroźnik
B: Monika Pasik
K015479 616009600371009
57.

65

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Jacek Kulpa
B: Renata Wójcik
K008077 POL009530041603
58.

49

DOMINICA Niem. Sport. GER 2013 Klacz gniada/168 F: Dominos /
M: Diadem L /
O: Zbigniew Lizakowski
B: Karin und Armin Löwe
brak -
59.

127

DON VITO SP POL 2013 Wałach gniada F: Vitalis / Imequyl
M: Dalia Z / Duch Capitol
O: D. Miśkiewicz
B: D. Miśkiewicz
K023883 616009530092613
60.

140

DUMNA CLEAR SP POL 2009 Klacz gniada/163cm F: Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute
M: Duma / Graf Quidam
O: Robert Szablewski
B: Ewa Hauer
K022626 61600960370009
61.

57

EL SANTO Hanover GER 2009 Ogier ciemnogniada/172 F: El Bundy / Escudo I
M: Rasa S / Raphael
O: Andrzej Regliński
B: Jutta Schlichtig
K019931 DE431311335609
62.

87

ENERGIE SEMILLY SF FRA 2014 Klacz gniada/- F: Herald /
M: Me Too De Semilly / Le Tot De Semilly
O: Maciej Pietras
B: Richard Levallolis
K027074 25000114524131A
63.

72

EPOPEJA SP POL 2013 klacz kasztanowata F: Quasimodo Van De Molendreef /
M: Erynia / Palegro
O:
B:
K022588 61600951025311
64.

126

ERAGON SP POL 2015 Ogier gniada/181 F: Winston /
M: Entoria / Winner
O: Robert Śliwiński
B: Robert Śliwiński
K026818 616009530067715
65.

71

ERYSTYKA SP POL 2012 klacz kasztanowata F: Quality Time / Quantum
M: Erotyka / Palegro
O:
B:
K024612 616009510342312
66.

138

EXEQUATOR Pełna Krew Angielska GBR 2006 Wałach gniada/163 F: Tamayaz /
M: Elly Fleetfoot / Elmaamul
O: Ina Besciak
B: J. F. WRIGHT
brak 8260GB45077257T
67.

111

F-CLARISSA HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/- F: Catoki / Cambridge
M: Zabou I / Cassini II
O: Krzysztof Zieliński
B: -
K025344 DE421000031713
68.

23

FARON Małopolska POL 2009 Wałach skarogniada/165 F: Emerson /
M: Fantazja /
O: Milena Lisińska
B: Tomasz Kwiatkowski
brak 616006630195609
69.

90

FRANKE KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Cambell / Cassini I
M: Mirda / Larne
O: -
B: -
K024563 528003201010737
70.

95

GASKONIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Gafa / Faust Z
O: Magdalena Prasek
B: SK Nad Wigrami
K023431 616009510253813
71.

54

GINGER J WLKP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik / West
M: Good Girl / Sofix
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K023331 007520040704
72.

147

GLORIA HOL GER 2014 Klacz ciemnogniada F: Casskeni II /
M: Veltin / Askano
O: Marcin Pakuła
B:
K025426 DE42100522514
73.

76

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
O: Elżbieta Lasecka
B: Krzysztof Jędrzejewski
K024572 616007520050612
74.

121

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada/- F: Kołczan / Kondeusz
M: Gala / nn
O: Rafał Pietrzak
B: Rafał Pietrzak
K022919 616999600367009
75.

55

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
76.

60

H DOMINIQUE V KWPN BEL 2012 Wałach gniada F: Campbell VLD / Cassini I
M: Dominique V / Sam R
O: Martyna Kajko
B: Albert Van Unen
K023418 528003201205326
77.

176

HANDSOME KWPN NED 2012 Wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
O: Robert Wilczewski
B: -
K025713 528003201206810
78.

29

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
O: Justyna Fryc
B: Tomasz Burzyński
K025806 616009600275812
79.

91

HIT SP POL 2015 Wałach kasztanowata/173 F: Cantero /
M: Hestia / Hajfong
O: Tomasz Mierzejewski
B: Artur Kiempa
K028054 616009530038715
80.

178

JAMES SP POL 2012 walach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
81.

148

JUBA VAN DE SUYDERSEE KWPN NED 2014 Klacz siwa/173 F: Calvaro Z / Cor De La Bryere
M: Ulrieke / Concorde
O: Anna Pakuła
B:
K026733 528003201406161
82.

135

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
83.

139

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Solaris / Stalypso
M: Solaris / Stalypso
O: Milena Lisińska
B: Milena Lisińska
K022665 616009520095512
84.

92

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jedrzejewski
K021672 616009520054311
85.

149

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo / Caletto's Son
M: Kastylia / Turbud Imbir
O: Janusz Błaszczak
B: Ryszard Mordzelewski
K019995 616009660324311 106BE67
86.

25

KARBON OLD POL 2002 Ogier kara/166 F: Landor S / Landadel
M: Barina / Grannus
O: Krzysztof Babiarz
B: Wolff Guenter
K012155 DE433330699802
87.

78

KASANDRA MŁP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Wolant /
M: Kessa / Eksponent
O: Roman Przewoźniczuk
B: Roman Przewoźniczuk
K028042 POL006580201408
88.

16

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 Wałach gniada F: Cherry Cordial / Cordial
M: Kariera / Sofix
O: Stefan Domienikowski
B: Stefan Domienikowski
K023432 616009530082613
89.

117

LACHATI WESTF POL 2011 Klacz gniada/175 F: Lancer III /
M: Chantal /
O: Julia Bejda
B: Julia Bejda
K021715 DE441411166011
90.

62

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
91.

166

LEX VAN DE LYTSE VESTE KWPN NED 2015 Ogier gniada/165 F: Farfan M /
M: Zatavanta VTH /
O: Hans Dings, Hans Dings
B: HULST-BERGER
brak 528003201608882
92.

170

LIBERKA SP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Concord /
M: Loresca-J /
O: Jolanta Tulisow
B: Andrzej Derlecki
brak 616009530008015
93.

34

LINCOLN AK SP POL 2013 Wałach kasztanowata/167 F: Erebus / Coniender
M: Lizbona / Lissabon
O: Rajmund Osiński
B: Adsm Kolanowski
K027095 616009611000991
94.

165

LORENZO KWPN NED 2015 Ogier gniada/164 F: Baltic VDL /
M: Valerike /
O: Hans Dings
B: HULST-BERGER
brak 528003201604411
95.

108

LUBICZ SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Solaris /
M: Lunia / Baldini II
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K026046 616009600245414
96.

38

LUBOMIR WLKP POL 2008 Wałach kara/- F: Agar / Mangan
M: Liryka / Bergamo
O: Przemysław Skrzypek
B: Tadeusz Syroka
K013948 POL007530240408
97.

63

LUISIANA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada/163 F: Alywar / Alydar
M: Lolita / Jape
O: Jerzy Przedpełski
B: DAMIS BT Warszawa
K013721 POL007000000524
98.

115

MAGNIFICO C SP POL 2011 Ogier gniada/173 F: Catoki / Cambridge
M: Manga / Davidoff
O: Arkadiusz Chmielak
B: Arkadiusz Chmielak
K022517 616009610244411
99.

168

MANGO KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:120 F: Grey / Lubczyk
M: Marina / Hertz
O: Joanna Tykarska
B: Wojciech Grześkowiak
K021034 616013610152710
100.

134

MARKUS SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/167 F: Almanzor L / Acord II
M: Miriam / Revel
O: Brygida Rosiak
B: SK Rzeczna
K027309 616009600117714
101.

106

MGIEŁKA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/mk:154 F: Vermont /
M: Metra /
O: -
B: -
brak 616098200050228
102.

107

MINA TS POL 2012 Klacz siwa/168 F: nn / nn
M: nn / nn
O: -
B: Józef Galica
brak 616999570212412
103.

83

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas / Reitar
M: Malaruna/Arianin
O: Agata Rudnicka
B: Maciej Pietras
K023538 POL732010064713
104.

39

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Noemi Ewita / Rocky
O: Tatiana Gawęda
B: Ryszard Łagowski
K011732 Noemi Ewita / Rocky
105.

161

NORITO SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Marino /
M: Nauma / Vilnius
O: Jerzy Przedpełski
B: -
K020653 616009600112812
106.

100

NUMERUS WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Cogge / Castillo
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K014929 DE441411588810
107.

56

OLIMP SP POL 2013 Wałach siwa/168 F: Quality Time /
M: O De Corp / Ol Metta
O: TRW Miłosna Kwidzyn
B: ECO-ABI Ewa Fabińska
K027764 616009510254613
108.

70

OLIVAR SP POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: O De Corp / Ol Metta
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K025945 616009510238814
109.

58

PANCHO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Penni / Avero
O: Andrzej Regliński
B: SK Racot
K015121 616007610218809
110.

120

PAOLA OLD GER 2002 Klacz gniada/- F: Pro Savage /
M: Weintraum / Castro
O: Marcin Olszewski
B: Hans Abel
K019516 DE433330122302
111.

21

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:146 F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
O: Elżbieta Lasecka
B: Rajmund Łączny
K027218 616013520039110
112.

82

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara/- F: Etos / Santiego
M: Penelopa / Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
113.

74

PEPE SP POL 2011 Wałach bułana/- F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksandra Kamińska
B: -
K025971 616999520132411
114.

43

PJOTTER BWP BEL 2015 Wałach ciemnogniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tatiana Gawęda
B: -
brak -
115.

128

QUINANKA LAZAR OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Quinto De B / Quinar Z
M: Granada / Graf Grannus
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K025194 DE433330956713
116.

80

QUITAINA BAV GER 2014 Klacz kara/168 F: Question D‘honneur B /
M: Calla /
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
brak DE481810287813
117.

143

ROCK STAR SP POL 2013 Wałach gniada F: Radeberger / Ramiro Z
M: Roxana Waro / Robin II Z
O: Mirosław Gordon
B: Mirosław Gordon
K026225 616999530253913
118.

47

ROSI HAN GER 2012 Klacz gniada/170 F: Dressage Royal / Donnerhall
M: Anuschka / Amani
O: KJ Barłomino
B: Heinrich Tibke
K023448 DE431318758812
119.

30

ROSSELVI SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Romantyka / Regent
O: Joanna Tobiszewska
B: Grzegorz Orliński
K017673 POL009520053303
120.

160

RUN TO THE LIMIT OS POL 2014 Wałach gniada/176 F: Chatender /
M: Ready To Win /
O: Wiesław Ruskowski
B: Wiesław Ruskowski
brak -
121.

94

SEKWOJA SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Index /
M: Sigma / Maram
O: Krzysztof Babiarz
B: Franciszek Litawa
K026819 POL009530037109
122.

162

SEXY MK SP POL 2010 Klacz siwa/- F: Avero /
M: Susan / Cardiff
O: Dorota Burzyńska
B: -
K016638 616009600230910
123.

130

STAKKATO LAZAR OLD POL 2014 Klacz skarogniada/168 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Carmen S / Cancoon
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K026987 DE433330923814
124.

150

STAKKATOL 7 OLD GER 2010 Wałach siwa/167 F: Stakkatol / Stakkato
M: Celtic / Continue
O: Julia Błaszczak
B: Martin Simonsmeier
K019652 DE433334015110
125.

114

SUNBIRD XX POL 2013 Ogier kasztanowata/167 F: Roulette /
M: Segasta / Special Power
O: -
B: SK Kozienice
K026663 616POL13008106T
126.

103

TIGRA FOREST KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Figaro /
M: Titania /
O: Marzena Chociej
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL013640054608
127.

155

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
128.

102

UPPSALA DU THEIL SF FRA 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orostar du Theil / Quidam De Revel
O: Barbara Padalak
B: -
K025992 25000108057110W
129.

96

USHER Z ZANG POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: U Can't Wose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
O: Magdalena Prasek
B: Natalia Kamińska
K028084 056015Z55512115
130.

28

VALENTINA HAN GER 2012 Klacz gniada/170 F: Van Helsing / Valentino
M: Galathea / Grannus Ass
O: Barbara Padalak
B: -
K025150 DE431316510912
131.

129

VELVET LAZAR OLD POL 2013 Klacz gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Angela De La Cruz / Numero Uno
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K025188 DE433331727513
132.

101

VENCLOVA SP POL 2015 Wałach siwa/167 F: Wizzerd WV /
M: V Emy / Verdi
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K026919 616009510293815
133.

151

WAKE ME UP SP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Wygoda / Danko
O: Janusz Błaszczak
B: Mariusz Grabowski
K023271 616009640043911
134.

75

WENDY SP POL 2005 Klacz siwa/167 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Waikiki / Spartakus
O: Milena Lisińska
B: Remigiusz Makowski
K012958 POL009660326605
135.

163

WERBUNEK WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/- F: Kaliniec /
M: Wesoła /
O: Katarzyna Koroblewska
B: SK Rzeczna
K015710 POL007600091708
136.

133

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Caliro /
M: Whitaka / Eden
O: Katarzyna Paszek
B: Leszek Szymański
K027436 616009530261110
137.

81

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Caliro /
M: Whitaka / Eden
O: Katarzyna Paszek
B: Leszek Szymański
K027436 616009530261110
138.

10

WOMAN IN LOVE SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Clinton /
M: Warena /
O: Artur Gawłowski
B: -
brak 616009530074611
139.

164

ZAGORKA DURANTE KWPN POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Centurano / Canturo
M: Pescara / Lennard
O: Lidia Wodzyńska
B:
K022070 528003000805948
140.

9

ZERO Z ZANG BEL 2013 Ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
O: Adam Nicpoń
B: Veltmans J. TH
K023212 056015Z55507813
141.

52

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
142.

53

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K022161 616009610131111
143.

64

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Błaszczak Julia bpk
700
SUM:
700.00
Ciecholewska Zuzanna KJ Classic Solec Kujawski
50
SUM:
50.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
100
SUM:
100.00
Detmer Marcelina KJ Skok - Agrofood Grabowiec
200
100
SUM:
300.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
50
300
50
100
200
SUM:
700.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
200
100
400
SUM:
700.00
Karczemny Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
150
SUM:
150.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1000
1500
SUM:
2500.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
50
SUM:
50.00
Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
100
600
600
SUM:
1300.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
50
200
100
50
50
50
SUM:
500.00
Pietroń Martyna Sopocki KJ
300
200
SUM:
500.00
Pietrzak Kaja MKJ Nenia w Pasłęku
300
SUM:
300.00
Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja
500
SUM:
500.00
Reglińska Anna KJ ARPAV
200
SUM:
200.00
Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
250
250
SUM:
500.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
300
400
400
2500
100
SUM:
3700.00
Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
300
SUM:
300.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1000
800
SUM:
1800.00
Zielonka Karolina Polish Pony Club
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
KARBON (25)
2019-07-21
8
2019-07-20
36
2019-07-21
1
2019-07-21
31
2019-07-20
1
Babiarz Ewa
bpk
KARBON (25)
2019-07-21
1
Babiarz Natalia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
SEKWOJA (94)
2019-07-20
28
2019-07-21
29
2019-07-21
42
Bejda Julia
KS AZS UWM Olsztyn
LACHATI (117)
2019-07-20
8
2019-07-20
20
Besciak Ina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
EXEQUATOR (138)
2019-07-20
1
2019-07-20
1
2019-07-21
1
2019-07-21
1
Błaszczak Julia
bpk
KAPITO (149)
2019-07-20
19
2019-07-20
3
700
2019-07-20
12
2019-07-20
34
2019-07-20
11
2019-07-20
24
Burzyńska Agata
bpk
SEXY MK (162)
2019-07-20
53
2019-07-20
36
2019-07-21
23
2019-07-21
13
Ciecholewska Zuzanna
KJ Classic Solec Kujawski
ANTARES S (167)
2019-07-21
37
2019-07-21
DASSILIO (169)
2019-07-21
4
50
2019-07-21
12
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
2019-07-20
1
2019-07-20
1
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
COLA CAO (156)
2019-07-20
3
100
2019-07-20
17
Detmer Małgorzata
KJ Skok - Agrofood Grabowiec
2019-07-20
19
2019-07-20
2019-07-21
12
2019-07-21
Detmer Marcelina
KJ Skok - Agrofood Grabowiec
AJAX (14)
2019-07-20
18
2019-07-20
22
2019-07-21
2
200
2019-07-21
3
100
Dzipanow Maja
LKJ w Gałkowie
2019-07-20
30
2019-07-20
42
2019-07-21
8
2019-07-21
32
Ejankowska Beata
LKJ w Gałkowie
2019-07-20
38
2019-07-20
30
2019-07-21
26
2019-07-21
37
Furgo Aleksandra
KJ Black Horse Team Gdańsk
2019-07-20
43
2019-07-21
25
2019-07-20
17
2019-07-21
15
Gawęda Zuzanna
VitaSport Brachlewo
2019-07-20
1
2019-07-21
1
Gawłowska Magdalena
bpk
2019-07-20
1
2019-07-20
14
2019-07-21
1
2019-07-21
Głogowska Zuzanna
bpk
MGIEŁKA (106)
2019-07-20
1
MINA (107)
2019-07-20
1
2019-07-20
36
2019-07-21
27
2019-07-21
23
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
2019-07-20
4
50
2019-07-20
3
300
2019-07-21
11
CADORO (17)
2019-07-20
6
50
2019-07-20
5
100
2019-07-21
4
200
CONTESS (59)
2019-07-20
5
2019-07-20
33
2019-07-21
13
Gordon Wiktoria
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ROCK STAR (143)
2019-07-20
34
2019-07-20
48
2019-07-21
10
2019-07-21
36
Górska Anna
KJ Black Horse Team
COLLARIO (112)
2019-07-20
43
2019-07-20
50
Grosz Ewelina
bpk
CZYŻYK (122)
2019-07-20
1
2019-07-20
1
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
ARNAT (50)
2019-07-20
2
200
2019-07-20
25
2019-07-21
25
2019-07-21
11
CRUZ S (51)
2019-07-20
7
2019-07-20
44
2019-07-21
5
2019-07-21
31
2019-07-20
21
2019-07-20
2019-07-21
5
100
2019-07-21
12
ZETINA (53)
2019-07-20
2
400
2019-07-20
21
2019-07-21
23
2019-07-21
9
Hartman-Hanis Karolina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
SUNBIRD (114)
2019-07-20
36
2019-07-20
36
2019-07-21
23
2019-07-21
1
CULUMBUS (142)
2019-07-20
12
2019-07-20
7
2019-07-21
10
2019-07-21
8
Jaruga Weronika
St. VitaSport Brachlewo
2019-07-20
37
2019-07-20
2019-07-21
2019-07-21
9
Joźwiak Arkadiusz
bpk
NORITO (161)
2019-07-20
1
2019-07-20
36
2019-07-20
13
Kajko Martyna
KJ Palmowski
2019-07-20
2019-07-21
26
2019-07-21
44
2019-07-20
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
CELYNOS (61)
2019-07-20
2019-07-20
40
2019-07-21
2019-07-21
19
2019-07-20
32
2019-07-20
19
2019-07-21
Kamińska Aleksandra
LKJ w Gałkowie
PEPE (74)
2019-07-20
33
2019-07-20
2019-07-21
39
2019-07-21
Karczemny Mateusz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
PAOLA (120)
2019-07-20
30
2019-07-20
45
2019-07-21
2
150
2019-07-21
43
Koroblewska Katarzyna
SKJ Baskil Rzeczna
WERBUNEK (163)
2019-07-20
46
2019-07-20
18
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowie
LUBICZ (108)
2019-07-21
27
2019-07-21
6
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (65)
2019-07-21
7
2019-07-21
10
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2019-07-20
36
2019-07-20
49
2019-07-21
2019-07-21
2019-07-20
1
2019-07-20
1
2019-07-20
15
2019-07-21
1
2019-07-21
2019-07-21
15
Lipka Rozalia
bpk
CENTER (66)
2019-07-20
51
2019-07-20
2019-07-21
2019-07-21
31
Lizakowska Marta
KJ Rakowiec Kwidzyn
2019-07-20
1
2019-07-20
1
2019-07-21
1
Maciaszek Gabriela
Koniński KJ Sawanna
2019-07-20
8
2019-07-20
39
2019-07-21
45
2019-07-21
30
Maciejczyk Aleksandra
St. VitaSport Brachlewo
ALCORA (42)
2019-07-20
12
2019-07-21
11
PJOTTER (43)
2019-07-20
9
2019-07-21
4
2019-07-21
1
2019-07-20
10
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2019-07-20
44
2019-07-20
16
2019-07-21
16
2019-07-20
29
2019-07-20
47
2019-07-21
Meler Dominika
bpk
AVIA (105)
2019-07-20
52
MGIEŁKA (106)
2019-07-20
1
2019-07-21
1
2019-07-21
1
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-07-20
1
1000
2019-07-21
2
1500
2019-07-20
21
2019-07-20
16
2019-07-21
23
2019-07-21
29
DON VITO (127)
2019-07-20
15
2019-07-20
7
2019-07-21
17
2019-07-20
23
2019-07-21
18
2019-07-20
19
2019-07-20
11
2019-07-21
19
2019-07-21
27
2019-07-20
24
2019-07-20
27
2019-07-21
33
2019-07-21
24
Moździara Karolina
KS AZS UWM Olsztyn
2019-07-20
31
2019-07-20
35
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
CYCERA (46)
2019-07-20
26
2019-07-20
13
2019-07-21
14
ROSI (47)
2019-07-20
33
2019-07-20
8
2019-07-21
6
50
2019-07-21
18
2019-07-20
47
2019-07-20
18
2019-07-21
29
2019-07-21
34
Olszewska Alicja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ERAGON (126)
2019-07-20
36
2019-07-20
39
2019-07-21
23
2019-07-21
9
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
SEKWOJA (94)
2019-07-20
50
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2019-07-20
3
100
2019-07-20
1
600
2019-07-21
1
600
2019-07-21
34
2019-07-20
9
2019-07-20
31
2019-07-21
30
2019-07-21
Owczarek Przemysław
KJ Lotar Biskupiec
LORENZO (165)
2019-07-20
50
2019-07-20
36
2019-07-21
1
2019-07-21
27
2019-07-20
1
2019-07-20
36
2019-07-21
1
2019-07-21
1
Padalak Hanna
Otomiński KJ Tabun
2019-07-20
36
2019-07-20
14
2019-07-21
32
2019-07-21
9
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
2019-07-20
16
2019-07-20
24
2019-07-21
7
2019-07-21
12
2019-07-20
1
2019-07-20
1
2019-07-21
1
2019-07-21
1
Pakuła Marcin
bpk
CICERO (145)
2019-07-20
48
2019-07-20
11
CIMKA (146)
2019-07-20
36
2019-07-20
15
2019-07-21
35
GLORIA (147)
2019-07-20
1
2019-07-21
27
2019-07-21
22
2019-07-20
37
2019-07-20
20
2019-07-21
33
2019-07-21
19
Panek Grzegorz
bpk
AVIA (105)
2019-07-20
1
2019-07-21
1
MGIEŁKA (106)
2019-07-20
1
2019-07-21
1
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
CRISTAL (84)
2019-07-20
5
50
2019-07-20
4
200
2019-07-21
3
100
2019-07-21
24
2019-07-20
40
2019-07-20
29
2019-07-21
5
50
2019-07-21
33
2019-07-20
28
2019-07-20
6
50
2019-07-21
6
50
2019-07-21
31
2019-07-20
2019-07-20
31
2019-07-21
2019-07-21
38
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
ZERO Z (9)
2019-07-20
21
2019-07-20
20
2019-07-21
20
2019-07-21
21
COUNTER (45)
2019-07-20
12
2019-07-20
5
300
2019-07-21
5
200
Pietrzak Kaja
MKJ Nenia w Pasłęku
2019-07-20
1
300
2019-07-20
22
Pietrzak Kaja
MKJ Nenia Pasłęk
GOPLANA (121)
2019-07-20
27
2019-07-20
39
Pietrzak Kaja
Klub Jeździecki J.J. Darboven
LIBERKA (170)
2019-07-20
36
Prasek Krzysztof
St. Interhorse Dobra Nadzieja
2019-07-20
1
2019-07-20
25
2019-07-21
2019-07-21
34
2019-07-20
38
2019-07-20
14
2019-07-21
16
NUMERUS (100)
2019-07-20
9
2019-07-20
10
2019-07-21
4
500
VENCLOVA (101)
2019-07-21
21
2019-07-20
23
2019-07-20
Prasek Magdalena
St. Interhorse Dobra Nadzieja
2019-07-20
USHER Z (96)
2019-07-20
1
2019-07-20
1
2019-07-21
1
2019-07-21
16
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
ARGENTO (77)
2019-07-20
1
2019-07-20
1
2019-07-20
41
Rębisz Anna
LKJ w Gałkowie
WESTA (133)
2019-07-20
13
Reglińska Anna
KJ ARPAV
2019-07-20
45
2019-07-21
15
PANCHO (58)
2019-07-20
6
200
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
MARKUS (134)
2019-07-20
36
2019-07-20
1
2019-07-21
1
2019-07-21
17
Rożek Laura
bpk
WENDY (75)
2019-07-20
1
2019-07-20
1
Ruskowska Patrycja
JKS Rywal Grudziądz
2019-07-20
1
2019-07-20
1
Ruskowski Mateusz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-07-20
1
2019-07-20
36
Rynkowska Antonina
bpk
FARON (23)
2019-07-20
1
2019-07-20
1
Skrzypek Patrycja
Pomorska Liga Jeździecka
LUBOMIR (38)
2019-07-20
4
2019-07-21
30
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (144)
2019-07-20
29
2019-07-20
18
2019-07-21
26
Święcka Monika
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-07-20
2019-07-20
38
2019-07-21
2019-07-21
36
2019-07-20
8
2019-07-20
46
2019-07-21
38
2019-07-21
14
Syrowska Maria
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
BAJRON (31)
2019-07-20
1
2019-07-20
9
2019-07-21
2019-07-21
25
Szablewska Dominika
KS AZS UWM Olsztyn
2019-07-20
11
2019-07-20
2019-07-20
1
2019-07-20
22
Szewczyk Maciek
KJ Lotar Biskupiec
JAMES (178)
2019-07-21
27
2019-07-21
30
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
JUKA J (135)
2019-07-20
1
250
2019-07-20
2019-07-21
10
2019-07-21
1
250
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
2019-07-20
10
2019-07-20
2019-07-21
41
ZORBA (64)
2019-07-20
7
2019-07-20
28
2019-07-21
7
2019-07-21
8
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
CHACRAN (89)
2019-07-20
35
2019-07-20
37
2019-07-21
21
2019-07-21
17
FRANKE (90)
2019-07-20
25
2019-07-20
13
2019-07-21
15
2019-07-21
14
HIT (91)
2019-07-20
2019-07-20
17
2019-07-21
20
2019-07-20
10
2019-07-20
35
2019-07-21
1
300
2019-07-21
2
400
2019-07-20
20
2019-07-20
2019-07-21
2019-07-21
22
CASPELLO (109)
2019-07-20
49
2019-07-21
32
2019-07-21
14
CASVELLE (110)
2019-07-20
4
400
2019-07-21
1
2500
2019-07-20
26
2019-07-21
40
2019-07-20
9
2019-07-21
6
100
Tovarnak Sabrina
Czech Republic
2019-07-20
40
2019-07-21
13
AMBRA (79)
2019-07-20
14
2019-07-21
28
2019-07-20
1
2019-07-21
1
Tulisow Nina
KJ Bertyn Piastowo
LIBERKA (170)
2019-07-20
1
2019-07-20
1
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-07-20
1
2019-07-20
36
2019-07-21
28
2019-07-21
1
OLIMP (56)
2019-07-20
1
2019-07-20
32
2019-07-21
1
2019-07-21
35
Tykarska Wiktoria
bpk
MANGO (168)
2019-07-21
1
2019-07-21
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
HEWELIA (29)
2019-07-20
6
2019-07-20
15
2019-07-21
11
2019-07-21
4
Waszczak Wiktoria
LKJ w Gałkowie
2019-07-20
2019-07-20
2019-07-21
Wilczewska Weronika
JKS Narew Różan
CASPAR MS (175)
2019-07-21
3
300
2019-07-21
19
HANDSOME (176)
2019-07-21
28
2019-07-21
16
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team Gdańsk
2019-07-20
32
2019-07-20
10
2019-07-21
18
Wodzyńska Olga
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-07-20
42
2019-07-20
51
2019-07-21
37
2019-07-21
36
Wrótna Justyna
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (67)
2019-07-20
41
2019-07-20
49
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-07-20
27
2019-07-20
2
1000
2019-07-21
7
2019-07-20
2019-07-20
26
2019-07-21
18
2019-07-21
35
OLIVAR (70)
2019-07-20
16
2019-07-20
41
2019-07-21
22
ABIGAIL (73)
2019-07-20
42
2019-07-20
2019-07-21
23
2019-07-20
2019-07-20
23
EPOPEJA (72)
2019-07-20
17
2019-07-21
20
2019-07-20
2019-07-21
13
D ILONA (171)
2019-07-20
34
2019-07-21
17
COLOMBINA (174)
2019-07-21
3
800
Załęska Hanna
MKJ Nenia w Pasłęku
2019-07-20
43
2019-07-20
51
Zielonka Karolina
Polish Pony Club
WESTA (81)
2019-07-20
2
150
2019-07-21
24
2019-07-21
39

Number of Riders: 88

Number of Horses: 143

The sum of prizes: 15 000.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092013-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl