Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT Poznań Wola
Poznań Hipodrom Wola, 10.02.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
170 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 08:28:52
2018-02-08 23:51:19
Izabela Duda SIWY
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
169 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 08:29:06
2018-02-08 23:48:32
Sara Szczot HIPIS
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
168 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 08:29:19
2018-02-08 23:44:10
Sara Szczot KOSTA BRAWA
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
167 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 08:29:32
2018-02-08 23:41:38
Izabela Duda CANTATRICE
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
166 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 08:29:44
2018-02-08 23:35:40
Lidia Winkler ARIAN
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
165 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 23:18:19
2018-02-08 23:08:49
Aleksandra Haręźlak BODRUM L
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
164 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 23:17:52
2018-02-08 23:08:14
Aleksandra Haręźlak B-FOOD BOUNTY A-Z
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
163 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:52:24
2018-02-08 22:49:12
Jan Szymczak KOPE
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:51:30
2018-02-08 22:19:48
Natalia Hoffmann B-FOOD BOUNTY A-Z
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
161 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:51:00
2018-02-08 22:19:14
Emilia Kurp BODRUM L
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
160 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:50:17
2018-02-08 22:18:28
Emilia Kurp BERNY
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
159 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:49:20
2018-02-08 22:17:22
Anastazja Rzyszkiewicz CZARDASZ
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
158 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:48:58
2018-02-08 22:16:17
Anastazja Rzyszkiewicz PASJA MA LEONSIO
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
157 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:46:26
2018-02-08 21:40:50
Paweł Warszawski ASHANTI
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
156 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:45:37
2018-02-08 21:22:42
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
155 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:45:04
2018-02-08 21:18:26
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
154 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:06:52
2018-02-08 20:59:59
Katarzyna Papajak DECATHLON
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
153 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:07:05
2018-02-08 20:59:57
Laura Pertkiewicz DEMON DEL
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
152 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:40:40
2018-02-08 20:45:24
Zuzanna Augustyniak JASYR
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:39:49
2018-02-08 20:31:27
Alicja Bańczerowska DIADENTO
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
150 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:07:43
2018-02-08 20:24:21
Marta Konarska JACOB
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:38:40
2018-02-08 20:14:22
Natalia Olech COLUMBIA
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
148 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:08:33
2018-02-08 20:13:29
Klaudiusz Jach MISTRAL
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
147 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:08:44
2018-02-08 20:12:24
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
146 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:08:56
2018-02-08 20:11:45
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:09:09
2018-02-08 20:10:39
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:37:05
2018-02-08 19:46:57
Marcin Pakuła CONNOR'S LADY
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:35:01
2018-02-08 19:45:32
Marcin Pakuła CADYA Z
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
142 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:09:46
2018-02-08 19:26:13
Anna Sobańska TYRION
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:09:58
2018-02-08 18:30:35
Michał Pol TREASURE QUEEN Z
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
140 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:10:09
2018-02-08 18:30:06
Michał Pol ANNALOTTA N
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
139 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:58:59
2018-02-08 16:42:04
Łukasz Brzóska GRANADA
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
138 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:59:11
2018-02-08 16:40:52
Daria Krawczykowska SIROKO
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
137 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:59:24
2018-02-08 16:29:54
Zofia Undrych SUMMER CRUISE II
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:27:10
2018-02-08 15:33:21
Bartosz Czaprański QUIRINIO
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
135 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:21:51
2018-02-08 14:48:31
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:22:03
2018-02-08 14:48:11
Filip Wysoczański ANTAR
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:22:15
2018-02-08 14:32:48
Klementyna Renner HORTA
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:22:27
2018-02-08 14:28:55
Adrian Kwapiński BEL DIOR
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:22:40
2018-02-08 13:50:51
Zofia Undrych ARTI
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:22:36
2018-02-08 12:10:11
Waldemar Gaca CRAX
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:22:09
2018-02-08 12:09:52
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
128 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:23:15
2018-02-08 11:01:28
Martyna Gałecka ROSALIE
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:23:27
2018-02-08 11:00:37
Marika Wawrzyniak ROZBÓJNIK
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:23:39
2018-02-08 10:31:41
Nikola Antkowiak PIPI
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:24:21
2018-02-08 10:30:44
Ida Wybieralska ROSALIE
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:24:33
2018-02-08 10:28:38
Hanna Stein WOJTEK
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:24:44
2018-02-08 10:16:57
Klaudia Kostrzewska PASJONATA PAVAROTTI
  • 2x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:24:57
2018-02-08 10:16:43
Klaudia Kostrzewska ARMANI RJT
  • 2x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:25:11
2018-02-08 10:16:12
Klaudia Kostrzewska GOLDQUIDAME L
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:25:24
2018-02-08 10:15:58
Klaudia Kostrzewska T.GOLD QUIDAME Z
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:25:37
2018-02-08 10:15:37
Klaudia Kostrzewska B-FENIX
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:25:50
2018-02-08 10:15:24
Klaudia Kostrzewska HALNY
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:26:03
2018-02-08 10:15:12
Klaudia Kostrzewska ARABIAN-ATIN-RO
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:03:55
2018-02-08 09:08:12
Wiktoria Brendel ALASKA
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:04:08
2018-02-08 08:43:17
Natalia Paprocka EASTWOOD
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:04:22
2018-02-08 08:17:48
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:04:35
2018-02-08 07:56:11
Julia Malicka CARGO
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:04:47
2018-02-07 22:57:09
Ada Leszczyńska TAJFUN
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:05:00
2018-02-07 22:35:07
Julia Szulc LOPEZ
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:05:15
2018-02-07 22:27:55
Nel Skotarczak BELMONDO
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:05:28
2018-02-07 22:27:22
Nel Skotarczak BATOR
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:05:40
2018-02-07 22:17:56
Nikola Szponarska NESMA
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
107 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:52:02
2018-02-07 22:17:33
Wiktoria Andrzejewska SPEED
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:07:34
2018-02-07 22:16:50
Wiktoria Andrzejewska CONDI
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:46:52
2018-02-07 22:16:16
Aleksandra Kierznowska HILBERT Z
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
104 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:46:21
2018-02-07 22:15:19
Aleksandra Kierznowska ICEBERG ST
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
  • 1x 8/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
103 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:45:53
2018-02-07 22:14:59
Aleksandra Kierznowska DIOR V.
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
  • 1x 8/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
102 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:44:13
2018-02-07 22:14:41
Aleksandra Kierznowska AMERIQUE LANDAIS
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
100 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:08:57
2018-02-07 21:32:51
Anna Sobańska FUCONA
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
99 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:09:08
2018-02-07 21:32:28
Paweł Warszawski FRONTIERA
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
98 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 17:53:06
2018-02-07 21:32:08
Paweł Warszawski DELICJA
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:09:45
2018-02-07 21:31:08
Paweł Warszawski ALEX
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
96 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:09:55
2018-02-07 21:30:44
Anna Sobańska FUERTA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:10:05
2018-02-07 21:30:19
Arkadiusz Jóźwiak JINGLE BOY
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 17:43:48
2018-02-07 19:23:53
Katarzyna Łakomy KAŚKA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:10:29
2018-02-07 18:21:38
Sylwia Michałowska PILOT
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:10:40
2018-02-07 15:54:48
Julia Dunst WOLF'S MORITZ V
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:10:51
2018-02-07 15:41:24
Weronika Jazikowska PERS
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:11:01
2018-02-07 15:41:04
Wiktoria Lutomska PERS
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 17:38:44
2018-02-07 15:24:36
Marta Działakiewicz KARNUT
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:11:23
2018-02-07 12:13:33
Eliza Starczak JAMAYKA
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
87 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:11:35
2018-02-07 11:27:51
Alicja Komsta LARIHORN
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:11:46
2018-02-07 10:47:30
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:11:57
2018-02-07 09:42:40
Madison Kabacińska WINNIE THE POOH
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:12:10
2018-02-07 09:39:49
Sandra Hochschulz WINNIE THE POOH
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 23:28:47
2018-02-07 02:22:25
Maria Głowacka BON ARCUS
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:12:48
2018-02-07 00:38:50
Nina Wysoczańska ROSSUM'S TRAVEL
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:43:56
2018-02-06 22:11:37
Marta Zielińska DEEP PURPLE
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:13:11
2018-02-06 22:11:11
Marta Zielińska DIMITRI
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:51:12
2018-02-06 22:02:10
Karolina Kozakiewicz COLOMBO
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
78 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:48:20
2018-02-06 21:25:04
Artem Abaimov CARABINIER S
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:13:47
2018-02-06 21:20:29
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:13:57
2018-02-06 21:20:11
Małgorzata Zubrycka DIABLO GRAN
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:14:08
2018-02-06 21:15:19
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:14:17
2018-02-06 20:53:35
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
73 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:14:28
2018-02-06 20:51:42
Stanisław Opielewicz GROSZEK
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:14:45
2018-02-06 20:50:42
Laura Krzewińska AMON
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:14:56
2018-02-06 16:47:25
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 15:44:19
2018-02-06 12:51:47
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 2x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 15:42:36
2018-02-06 10:20:08
Ewa Jarczyńska MISSY GREY
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 15:42:10
2018-02-06 10:00:58
Patryk Kaczmarek LAMBORGHINI
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:50:44
2018-02-06 07:36:08
Anastazja Frołow PICASSO
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:50:15
2018-02-06 07:35:44
Anastazja Frołow ALISZA
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:49:02
2018-02-05 23:01:54
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:47:52
2018-02-05 22:26:00
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:47:20
2018-02-05 20:34:15
Jacek Kowerski EVENTING DREAM
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
61 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:46:37
2018-02-05 20:32:52
Jacek Kowerski CASSJO
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:26:13
2018-02-05 19:15:08
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:23:41
2018-02-05 16:06:05
Urszula Pogodzińska HIDALGO
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:19:24
2018-02-05 16:03:14
Alicja Jakubowska HIDALGO
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 23:26:18
2018-02-05 14:29:33
Ewa Stachowiak CASSIANA S
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:10:19
2018-02-05 14:28:00
Łukasz Brzóska KASZMIR
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:09:00
2018-02-05 12:02:20
Natalia Kunefał HISTAMINA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:07:54
2018-02-05 11:53:44
Włodzimierz Bortlisz LATISSIMUS
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
52 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 23:25:18
2018-02-05 11:53:04
Włodzimierz Bortlisz ROZTERKA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:05:37
2018-02-05 11:52:03
Włodzimierz Bortlisz REWERS
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
  • 1x 8/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
50 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:05:13
2018-02-05 11:51:10
Włodzimierz Bortlisz BENEFIS
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
  • 1x 8/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
49 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:04:53
2018-02-05 11:30:16
Emilia Kasprzak LORETTA B
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 07:53:48
2018-02-04 22:39:05
Filip Kapała ERR-CHARGER
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 07:52:22
2018-02-04 22:18:55
Oliwia Pleśnierowicz SNOOPY
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 07:51:59
2018-02-04 22:17:52
Hanna Kowalewska JULA MUSICAL MYSTERY
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 07:51:01
2018-02-04 22:10:10
Julita Dusza PASJONATA RAMZES
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 07:48:35
2018-02-04 22:08:52
Wiktoria Mrówczyńska EGON
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 07:46:33
2018-02-04 22:07:50
Marta Bałączna BANDERA
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 07:44:40
2018-02-04 17:45:03
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
41 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 13:20:14
2018-02-04 09:35:34
Martyna Łukaszewska FERARI
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 13:19:21
2018-02-04 09:35:06
Nell Sówka S-PIORUN
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 13:16:34
2018-02-03 22:31:17
Magdalena Murawska OTELLO
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 13:05:16
2018-02-03 22:30:51
Magdalena Murawska CZADIS TM
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 13:01:15
2018-02-03 20:41:21
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 13:00:53
2018-02-03 20:39:53
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 13:00:31
2018-02-03 19:30:55
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
33 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 12:59:50
2018-02-03 19:30:23
Agata Kamińska PORTOS
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 12:57:28
2018-02-03 19:29:29
Agata Kamińska FINISZ
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 12:56:51
2018-02-03 19:28:23
Julia Moszczyńska AKADEMIA
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
30 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:10:21
2018-02-03 19:27:54
Martyna Maciejuk GALILEO
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 12:56:01
2018-02-03 19:27:06
Natalia Knopkiewicz MEGI
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 12:41:16
2018-02-03 19:26:10
Michalina Chudy PASJONATA POKER
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 07:38:14
2018-02-03 08:58:09
Oliwia Kajtanowska TOBI
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 19:07:27
2018-01-31 22:21:20
Agata Maćkowska LEON
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 19:05:31
2018-01-31 18:26:11
Małgorzata Sokołowicz KARTAGO
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 19:03:14
2018-01-30 23:27:13
Łukasz Brzóska WOLF
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 19:00:00
2018-01-30 23:26:36
Łukasz Brzóska HEROS
  • 1x 8/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
18 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:59:38
2018-01-30 23:26:20
Łukasz Brzóska CHARLIE 254
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
17 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:58:49
2018-01-30 23:25:58
Łukasz Brzóska CARJONKER
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
16 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:58:32
2018-01-30 23:25:41
Łukasz Brzóska CARDENIUS 3
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
15 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 23:23:17
2018-01-30 17:28:54
Julia Brand LAJERO KG
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:56:59
2018-01-30 16:36:06
Filip Kapała CHILI
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:55:25
2018-01-30 16:34:37
Filip Kapała FIRST LADY
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:50:45
2018-01-30 16:26:46
Filip Kapała G
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:49:36
2018-01-29 21:49:56
Matylda Kaczmarek LORA
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:49:10
2018-01-28 19:24:33
Magdalena Świstel SUMMER CRUISE II
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:47:57
2018-01-28 18:49:02
Izabela Bąk EMPATIA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:47:13
2018-01-28 18:46:37
Julia Szymańska IMAR
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:46:46
2018-01-28 18:44:20
Piotr Bąk CALDERON K
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:45:38
2018-01-28 18:33:25
Wiktoria Widzińska CARY
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
4 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:43:05
2018-01-13 21:38:29
Weronika Jazikowska INDEX
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:35:01
2018-01-11 18:35:21
Julia Ganowska PASJONATA PARYS
  • 2x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
2002 (J.)
O037777
2. Antkowiak Julia Pony Jumping Team
2004 (JM.)
O043513
3. Antkowiak Nikola Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O048814
4. Bałączna Marta Kociałkowa Górka
2004 (JM.)
brak
5. Bortlisz Włodzimierz KS Centaurus
S
O009147
6. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
7. Brzóska Łukasz KJ Miralex Jakubowo
S
O003220
8. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group
S
O003220
9. Chudy Michalina KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
brak
10. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (JM.)
O039193
11. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
12. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (JM.)
O039346
13. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team
2017 (Mł.)
O025652
14. Dusza Julita Kociałkowa Górka
S
brak
15. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
S
O013617
16. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
17. Gaca Waldemar LZS Lech Gniezno
S
O022807
18. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O044125
19. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
20. Gniadek Oliwia bpk
2002 (J.)
O037779
21. Hochschulz Sandra KJ Michałówka
S
O014110
22. Hoffmann Natalia Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
23. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
24. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
25. Jarczyńska Ewa bpk
2002 (J.)
brak
26. Jazikowska Weronika UKS Master Gniezno
1998 (MJ.)
O024749
27. Jóźwiak Arkadiusz St. J Baborówko
S
O021021
28. Kabacinski Madison KJ Michałówka
2005 (JM.)
brak
29. Kaczmarek Patryk St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
1998 (MJ.)
O034445
30. Kajtanowska Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
brak
31. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
brak
32. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
33. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
34. Kasprzak Emilia bpk
1999 (MJ.)
brak
35. Kierznowska Aleksandra KJ Kietlów
2003 (JM.)
O024908
36. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
brak
37. Komsta Alicja Equiclub Zamłyniec
2003 (JM.)
O031494
38. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
39. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
1997 (MJ.)
O020885
40. Kowalewska Hanna Kociałkowa Górka
brak
41. Krawczykowska Daria KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O031067
42. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
brak
43. Kunefał Natalia KS Centaurus
2005 (JM.)
brak
44. Kwapiński Adrian bpk
1997 (MJ.)
brak
45. Leszczyńska Ada bpk
2005 (JM.)
brak
46. Lutomska Wiktoria UKS Master Gniezno
2002 (J.)
brak
47. Łakomy Katarzyna bpk
S
brak
48. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
49. Maciejewska Hanna KJ Kociałkowa Górka
2006 (JM.)
brak
50. Maciejuk Martyna KJ Ranczo Kołata
2001 (J.)
O045909
51. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
52. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (JM.)
O035381
53. Michałowska Sylwia bpk
S
brak
54. Mrówczyńska Wiktoria Kociałkowa Górka
2001 (J.)
brak
55. Opielewicz Stanisław LKS Cwał Poznań
2004 (JM.)
O038527
56. Papajak Katarzyna KJ Mieczewo
S
brak
57. Paprocka Natalia KJ Lotus Poznań
S
brak
58. Pleśnierowicz Oliwia LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040170
59. Pol Michał KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
S
O025816
60. Renner Klementyna bpk
brak
61. Rutkowska Karolina KJ Stajnia z Kopytem
S
O025499
62. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
63. Skotarczak Nel St. KJ Stajnia Adamus
2009 (Mł.)
O049131
64. Sobańska Anna St. J Baborówko
S
O008606
65. Sokołowicz Małgorzata KJ Sokół Damasławek
S
O045305
66. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
brak
67. Stachowiak Ewa KJ Abrasives Group
1998 (MJ.)
O032932
68. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
69. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team
2017 (Mł.)
O042880
70. Szponarska Nikola KJ Kietlów
2002 (J.)
O031077
71. Szulc Julia LKS Cwał Poznań
2001 (J.)
brak
72. Szymańska Julia bpk
2005 (JM.)
brak
73. Szymczak Jan WTK Hermanów
S
O006702
74. Undrych Zofia SK Unicorn Witnica
2004 (JM.)
Brak
75. Undrych Zofia Złoty Rubin
2004 (JM.)
brak
76. Warszawski Paweł St. J Baborówko
S
O001113
77. Wawrzyniak Marika Pony Jumping Team
1997 (MJ.)
brak
78. Wichniarek Barbara bpk
2004 (JM.)
brak
79. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek
S
O022779
80. Wybieralska Ida Pony Jumping Team
2006 (JM.)
brak
81. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (Mł.)
O048850
82. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
83. Zielińska Marta KJ Zagórów
S
O020150
84. Zobel Marcelina Stajnia Dębnica
2003 (JM.)
brak
85. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

72

ALEX HOL POL 2011 Ogier gniada F: Acodetto / Acorado
M: Haamoon / Leonid
O: Wechta Equestrian
B:
K019095 DE421000097011
2.

100

ALISZA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc: F: Szaman /
M: Ali Drabka /
O: W. Goc
B: H. Tabaczyński
K024411 616013610039513
3.

68

AMERIQUE LANDAIS SF FRA 2010 Wałach gniada F: Helios De La Cour / Papillon Rouge
M: Narcotique Landaise / Socrate de Chivre
O: Hubert Kierznowski
B: Hubert Kierznowski
K018896 10357754W
4.

94

AMON SP POL 2004 Wałach siwa F: Cantanis / Cantus
M: Altaja /
O: Tomasz Daniłoś
B: Dariusz Dąbrowski
brak 616009640025104
5.

31

ANNALOTTA N HOL GER 2008 Klacz kara/165 F: Lancer II / Landgraf I
M: Marcie / Contender
O: Paweł Jarosz
B: A. M.
K022922 DE421000272108
6.

37

ANTAR Kuc Connemara POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Ares / Fort Doolin
M: Antalya Borderi / O'Brien Du Chasnay
O: Małgorzata Wysoczańska
B: Bogdan Jarząbek
K024175 616013670100611
7.

53

ARABIAN-ATIN-RO Kuc Walijski POL 2012 Ogier izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
O: Iveco Truck Partner
B:
K022186 616013610122112
8.

36

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
9.

40

ARTI Kuc Walijski POL 2012 Wałach bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice /
M: Rotgers Annelyn /
O: Zofia Undrych
B: Zofia Undrych
brak
10.

13

ASHANTI MŁP POL 2013 Klacz gniada F: Huzar /
M: Arkadia / Jurand
O: Aleksander Łój
B: Aleksander Łój
K023836
11.

51

B-FENIX Kuc Walijski POL 2013 Wałach izabelowata/kuc:128 F: Linde Hoeve's Optimist /
M: B-Food Finezja AZ /
O: Marta Dąbrowska
B: Arkadiusz Kasperski
brak
12.

7

B-FOOD BOUNTY A-Z Kuc Walijski POL 2011 Klacz izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Victor /
M: Bohemian Foxy Five /
O: Elżbieta Greser
B:
brak
13.

120

BANDERA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Berberys /
M: Balerina /
O: Igo Sobiak
B: Józef Zastawny
brak
14.

61

BATOR Kuc Walijski POL 2004 Klacz kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
O: Łukasz Skotarczak
B: Łukasz Skotarczak
K022347 POL013611585004
15.

39

BEL DIOR SP POL 2007 Wałach srokata F: Bawet /
M: Daria /
O: Katarzyna Małecka
B: Karolina Portala
brak
16.

60

BELMONDO KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc: F: Tobi / Granit
M: Belinda / Rubin
O: Łukasz Skotarczak
B: Łukasz Skotarczak
K024893 616013610071312
17.

113

BENEFIS WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot Sp. z o. o.
K019760 616007610060110
18.

24

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy /
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
19.

92

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata/162 F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
20.

4

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria /
O: Izabela Duda
B:
brak
21.

142

CARDENIUS 3 HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cardenio / Coriano
M: Namur III / Candillo
O: Gabriel Waszkiewicz
B:
K022653 DE421000255911
22.

57

CARGO HAN POL 2005 Wałach gniada F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
O: Edyta Borkowska-Malicka
B: Roman Roszkiewicz
K009544 DE431316567405
23.

141

CARJONKER SP POL 2005 Ogier gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Carmen / Nurjev
O: Edward Suszek
B: Edward Suszek
K009471 POL009610094605
24.

135

CARY WLKP POL 2006 Ogier gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Czuwajka / Court
O: Narcyz Kosiński
B: Narcyz Kosiński
K010052 POL007610069006
25.

107

CASSIANA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Libero A / Landcapitol
M: Casarina L / Calido L
O: Ewa Stachowiak
B: Katarzyna Szcześniak
K019168 616009610061511
26.

82

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
27.

140

CHARLIE 254 HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Arosa / Corrado I
O: Gabriel Waszkiewicz
B:
K024472 DE421000102512
28.

42

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
29.

64

CONDI WESTF POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Falkenhof`s Linaris / Landstreicher
O: Wiktoria Andrzejewska
B: Montis Sp. z o. o.
K016517 DE441411201309
30.

41

CRAX OLD GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
O: Waldemar Gaca
B: Erja Aholainen
K021980 DE418184000212
31.

128

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B:
K017841 POL007610239307 105GH68
32.

16

DECATHLON SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Casino L /
M: Decyma / Chef Supreme
O: Jagoda Pieścicka
B: SK Racot
brak 616009610104813
33.

12

DEEP PURPLE KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Drossan / Drosselklang II
M: Zusette DJ / Quasimodo Z
O: Marcin Grobelny
B:
K022457 528008080264808
34.

71

DELICJA XX POL 2011 Klacz gniada F: Sorbie Tower / Soviet Lad
M: Drobnostka / Saphir
O: Henryk Święcicki
B: SK Iwno
K021380 616POL11007116T
35.

90

DIABLO GRAN OLD POL 2013 Wałach kara/mk: F: Diardo / Diamant De Semilly
M: Jeddah P. / Verdi
O: Paweł K.
B: Edmund Lazarewicz
K023372 DE433334047413
36.

86

DIMITRI DSH GER 2013 Wałach gniada F: Dicapo Boegegaarden /
M: Goyan /
O: Ralf Jurgeleit
B: Ralf Jurgeleit
brak
37.

67

DIOR V. KWPN NED 2008 Ogier ciemnogniada F: Indoctro / Capitol I
M: Leslie / Garanco
O: Hubert Kierznowski
B:
K018748 528003000808987
38.

55

EASTWOOD MŁP POL 2014 Wałach gniada F: Sentender /
M: Emi /
O: Natalia Paprocka
B: Sławomir Supera
brak
39.

119

EGON SP POL 2003 Wałach gniada F: Ilion /
M: Euforia /
O: Magdalena Piasecka
B: Salix Sp. z o. o.
brak
40.

115

ERR-CHARGER SP POL 2013 Wałach gniada F: Cantero /
M: Errisma /
O: Adrianna Marciniak
B: Adrianna Marciniak
brak
41.

122

FERARI KUC POL 2007 Wałach srokata/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
brak
42.

130

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Agata Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
K018746 616013520054110
43.

70

FRONTIERA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Pilet / Madison
M: Ferrara / Ozarro
O: Paweł Warszawski
B: SK Walewice
K012265 POL009590281807 104YI93
44.

69

FUCONA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Izaurus / Contender Son
M: Fuksja / Contender Son
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
K018015 POL007610179408
45.

73

FUERTA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Izarus /
M: Ferara /
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
brak 616007610194412
46.

146

G BWP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: Burgraf /
O: Michałówka Sp. z o. o.
B:
brak
47.

18

GALILEO KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
O: Sylwia Kamińska
B:
K023854 6160136610354
48.

49

GOLDQUIDAME L SP POL 2011 Klacz gniada F: nn / nn
M: Goldmaedel / Grannus
O:
B:
K018177 616009610241811
49.

32

GRANADA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/164 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
O: Radosław Krawczykowski
B:
K016467 616007600284110
50.

93

GROSZEK KUC POL 2005 Wałach inna/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Dreszer
B:
K014413 6169996102548
51.

52

HALNY Kuc Walijski POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
O: Iveco Truck Partner
B:
K021205 616013610071212
52.

139

HEROS SP POL 2007 Ogier gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Hipnoza / Cantanis
O: Edward Suszek
B: Paweł Stasiak
K011425 POL009610128007
53.

65

HILBERT Z ZANG NED 2011 Wałach kasztanowata F: Hos D'O / Dollar de la Pierre
M: Utopia / Andiamo Z
O: Hubert Kierznowski
B: Hubert Kierznowski
K022815 056015Z55849111
54.

109

HISTAMINA SP POL 2004 Klacz kara F: Corde / Cor De La Bryere
M: Hipnoza / Lais
O: Maciej Błażejewski
B: SK Walewice
K014050 POL009590416305
55.

91

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
O: Adam Czajkowski
B: Daniel Wieliczko
K023029 616009670090310
56.

38

HORTA KUC POL 2007 Klacz inna/kuc: F: Piołun /
M: Hulja /
O: Katarzyna Małecka
B: Zbigniew Zieliński
brak
57.

66

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Ogier gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Eileen 111 / Action-Breaker
O: Hubert Kierznowski
B: Benny Stoffelen & Harrie Theeuwes
K017763 BELW270289BWP 103XM91
58.

149

IMAR SP POL Brak Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Szymański
B:
brak
59.

151

INDEX WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Dar / Dukat
M: Intuicja / Interpol
O: Ryszard Nitka
B: Robert Grunwald
K021651 616007611263602
60.

105

ISCO RJT NRPS NLD 2009 Wałach gniada/kuc: F: Ismar /
M: Lenny /
O: Sylwia Maciejewska
B:
brak
61.

21

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
62.

80

JAMAYKA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Joy / Iterb
O: Jerzy Jakubczak
B: Jerzy Jakubczak
K014239 POL009580579906
63.

74

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Izaurus / Contender Son
M: Jingle Bell /
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
brak 616009610194612
64.

117

JULA MUSICAL MYSTERY Kuc Walijski GBR 2006 Klacz gniada/kuc:122 F: Kalevan Mystic Pride / Cottrell Artiste
M: Jula Sweet Music / Ciel Amadeus
O: Julita Dusza
B:
K022484 826046020142766
65.

79

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada/164 F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
O: Marta Działakiewicz
B: Zbigniew Wilski
K019858 616009530297309
66.

137

KARTAGO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/164 F: Top Gun /
M: Kariera /
O: Małgorzata Sokołowicz
B: Urszula i Kazimierz Kosakowscy
brak
67.

75

KAŚKA MŁP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Kwinto /
M: Lady /
O: Wiktoria Woźniak
B:
brak
68.

8

KOPE Weg. Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
O: Szymczak Dariusz
B:
K019906 348199BK1006200
69.

3

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka
O: Piotr Sokołowski
B: Brzechwa Marek
K024636
70.

26

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
K020861 616013640040510
71.

143

LAJERO KG SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Cajero / Caretino / Caletto II
M: Larysa K / Graf Top / Graf Grannus
O: Julia Brand
B: Grzegorz Komin
K015386 POL009610254206
72.

98

LAMBORGHINI Niemiecki Koń Sportowy POL 2010 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Libra / West
O: Patryk Kaczmarek
B: SK Bielin Waldemar Kaczmarek
K023340 DE456570236310
73.

81

LARIHORN HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Bagina / Ahorn Z
O: Tomasz Komsta
B: Peters Timm
K022211 DE421000098512
74.

110

LATISSIMUS SP POL 2012 Wałach dereszowata F: Chaltaire Z / Chellano
M: Liwia / Lenora
O: Maciej Błażejewski
B: Marta Banaśkiewicz
K023661 616009670032412
75.

136

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
76.

101

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
O: Katarzyna Rutkowska
B: Wolfgang Brinkmann
K024173 DE441411229913
77.

59

LOPEZ Hucuł POL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Jogurt /
M: Lola /
O: Agnieszka Adamczak
B: Wojciech Formela
brak
78.

114

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello /
M: Laurine Du Libaire /
O: Henryk Brzóska
B:
brak
79.

95

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
O: Karolina Rutkowska
B: Mirosław Łacinik
K024749 616009610034110
80.

96

LUCAS RJT Welsh Pony GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
O: Anna Antkowiak
B: Kirsten Bodo
K024457 DE435350300911
81.

132

MEGI KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc: F: Nando Super / Nando
M: Melodia /
O: Sylwia Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
brak
82.

97

MISSY GREY TS POL 2012 Klacz siwa/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Julia Frankiewicz
B:
brak
83.

23

MISTRAL SP POL 2011 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K022605 616009610136211
84.

62

NESMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Newis / Elvis
O: Tomasz Szponarski
B: SK Prudnik
K014653 616009690135409
85.

89

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Johnny Boy II / Dollar Du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Kornel Matuszewski
K017852 616007520036610
86.

14

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
brak
87.

153

ORLANDO B SP POL 2012 Ogier gniada F: Jaguar Mail/
M: Orane DuLibaire/
O: Barbara Brzóska
B: Łukasz Brzóska
brak
88.

152

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
K017075 POL013610145207
89.

47

PASJONATA PAVAROTTI Kuc Walijski POL 2011 Klacz siwa F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Małgorzata Grygier
B: Elżbieta Kołodziejek
K022154 616013610016511
90.

133

PASJONATA POKER Kuc Walijski POL 2012 Wałach siwa/kuc:127 F: Tijd Vlijt s Santiago/
M: Polly/
O: Sylwia Kamińska
B: Jerzy Kołodziejek
brak
91.

118

PASJONATA RAMZES Kuc Walijski POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Rondo's Matador / Wolling's Dante
M: Zwaantjes Rozalien / Steehorst Pavarotti
O: Robert Pleśnierowicz
B: Elżbieta Kołodziejek
brak
92.

78

PERS KUC POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ryszard Nitka
B: Ryszard Nitka
brak 616999610217212
93.

76

PILOT WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Liverpool /
M: Pilica /
O: Bartosz Jaensch
B: Bartosz Jaensch
brak POL007611235902
94.

45

PIPI KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kladia Olejniczak
B:
K021739 616999610261305
95.

129

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc: F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
O: Sylwia Kamińska
B:
K024435 616013610029110
96.

35

QUIRINIO HAN GER 2011 Wałach gniada F: Quintender / Quinar
M: Annabel / Acord II
O:
B:
K023769 DE431310287311
97.

112

REWERS SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Rubież / Lombardo
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot
K016891 616009610060310
98.

43

ROSALIE Hackney Pony NED 15.04.2011 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Noble Rebel /
M: Hesselers Kimberly Star Girl /
O: Klaudia Olejniczak
B: Gerg Lang
brak
99.

85

ROSSUM'S TRAVEL New Forest Pony POL 2003 Wałach gniada/kuc:139 F: Valentino / Vernons Vineyard
M: Rossums Miss Marple / Silverlea Spiderman
O: Filip Wysoczańki
B:
K010358 POL014611176103
100.

44

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:129 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Klaudia Olejniczak
B:
brak
101.

111

ROZTERKA SP POL 2012 Klacz siwa/163 F: Tjungske / Carthago Z
M: Rosaria / Cheef Supreme
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot
K024445 616009610116912
102.

123

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/123 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm /
O: Iveco Truck Partner
B: Jorg Berning
brak 616013670129009
103.

121

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 cm F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
104.

33

SIROKO KWPN NED 1999 Wałach kasztanowata F: Iroko / Pilot
M: Miss M. / Burggraaf
O: Kaja Korbalewska
B:
K012385 9905339 105FB76
105.

116

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka / nn
O: Robert Pleśnierowicz
B: Salix Sp. z o. o.
K020877 616013610299008
106.

34

SUMMER CRUISE II ISH IRL 2002 Wałach siwa/167 F: Cruising / Sea Crest
M: nn / nn
O: Magdalena Świstel
B: Mrs Catriona Pinington
brak 826067PHS030074
107.

50

T.GOLD QUIDAME Z Z POL 2013 Klacz gniada F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
O:
B:
K018902 616007610189809
108.

58

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Matrix /
M: Toffi /
O: Małgorzata Kaczmarek
B:
brak
109.

134

TOBI SP POL 2003 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Olga Piszczyńska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
brak
110.

15

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj /
M: Sasanka /
O: Sławomir Zobel
B: Sławomi Zobel
brak 616999610226312
111.

30

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada F: Treasure Z / Tlaloc La Silla
M: Warior Queen / French Buffet
O: Paweł Jarosz
B: Jan Kopeć
K018495 056015Z55847809
112.

29

TYRION Mały Koń POL 2014 Wałach siwa/mk: F: Sydenham George /
M: Tercja /
O: Jerzy Kusek
B: Jerzy Kusek
brak 616013682010014
113.

83

WINNIE THE POOH KUC POL 2013 Wałach izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Millena Zajączkowska-Kabacińska
B:
brak
114.

56

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
O: Katarzyna Niedźwiecka
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
115.

25

ZANTOS HBC KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Kwando / Voltaire
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: HBC
K011653 528003 04.00575
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Wiktoria
KJ Kietlów
CONDI (64)
2018-02-10
14
2018-02-10
18
2018-02-10
15
2018-02-10
11
Antkowiak Julia
Pony Jumping Team
2018-02-10
2018-02-10
15
2018-02-10
1
Antkowiak Nikola
Pony Jumping Team
PIPI (45)
2018-02-10
2018-02-10
12
Bałączna Marta
Kociałkowa Górka
BANDERA (120)
2018-02-10
1
2018-02-10
5
Bortlisz Włodzimierz
KS Centaurus
2018-02-10
6
2018-02-10
3
100
ROZTERKA (111)
2018-02-10
15
2018-02-10
REWERS (112)
2018-02-10
5
2018-02-10
BENEFIS (113)
2018-02-10
23
2018-02-10
3
100
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
LAJERO KG (143)
2018-02-10
4
2018-02-10
Brzóska Łukasz
KJ Miralex Jakubowo
GRANADA (32)
2018-02-10
14
2018-02-10
19
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group
HEROS (139)
2018-02-10
1
300
2018-02-10
10
CARJONKER (141)
2018-02-10
1
250
2018-02-10
13
2018-02-10
12
ORLANDO B (153)
2018-02-10
15
2018-02-10
9
Chudy Michalina
KJ Ranczo Kołata
2018-02-10
3
2018-02-10
5
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2018-02-10
2018-02-10
9
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
2018-02-10
23
2018-02-10
15
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
SELENA (121)
2018-02-10
16
2018-02-10
25
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team
2018-02-10
8
2018-02-10
Dusza Julita
Kociałkowa Górka
2018-02-10
2018-02-10
1
2018-02-10
Działakiewicz Marta
KJ Zagórów
KARNUT (79)
2018-02-10
5
2018-02-10
5
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
ALISZA (100)
2018-02-10
10
2018-02-10
Gaca Waldemar
LZS Lech Gniezno
CRAX (41)
2018-02-10
20
2018-02-10
29
COLINE (42)
2018-02-10
10
2018-02-10
14
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
2018-02-10
2018-02-10
1
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (92)
2018-02-10
7
2018-02-10
24
Gniadek Oliwia
bpk
2018-02-10
11
2018-02-10
Hochschulz Sandra
KJ Michałówka
2018-02-10
15
Hoffmann Natalia
Cwał Zakrzewo
2018-02-10
2
2018-02-10
3
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
MISTRAL (23)
2018-02-10
2
100
2018-02-10
21
2018-02-10
1
200
2018-02-10
5
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2018-02-10
1
150
2018-02-10
28
KRESKA (26)
2018-02-10
2
2018-02-10
19
Jarczyńska Ewa
bpk
2018-02-10
1
2018-02-10
1
Jazikowska Weronika
UKS Master Gniezno
INDEX (151)
2018-02-10
Jóźwiak Arkadiusz
St. J Baborówko
2018-02-10
2018-02-10
28
Kabacinski Madison
KJ Michałówka
2018-02-10
13
Kaczmarek Patryk
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
2018-02-10
3
50
2018-02-10
20
Kajtanowska Oliwia
KJ Sokół Damasławek
TOBI (134)
2018-02-10
13
2018-02-10
21
2018-02-10
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (14)
2018-02-10
2018-02-10
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2018-02-10
2018-02-10
13
PORTOS (129)
2018-02-10
4
2018-02-10
FINISZ (130)
2018-02-10
2018-02-10
1
Kapała Filip
KJ Michałówka
2018-02-10
2018-02-10
14
G (146)
2018-02-10
2018-02-10
19
Kasprzak Emilia
bpk
LORETTA B (114)
2018-02-10
24
2018-02-10
Kierznowska Aleksandra
KJ Kietlów
2018-02-10
7
2018-02-10
4
DIOR V. (67)
2018-02-10
6
2018-02-10
2
200
2018-02-10
17
2018-02-10
17
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
MEGI (132)
2018-02-10
14
2018-02-10
13
Komsta Alicja
Equiclub Zamłyniec
2018-02-10
7
2018-02-10
6
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (21)
2018-02-10
2
2018-02-10
22
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2018-02-10
2018-02-10
4
2018-02-10
13
2018-02-10
2018-02-10
9
2018-02-10
B-FENIX (51)
2018-02-10
1
2018-02-10
14
HALNY (52)
2018-02-10
6
2018-02-10
23
Kowalewska Hanna
Kociałkowa Górka
2018-02-10
17
2018-02-10
8
Krawczykowska Daria
KJ Liljówka Stęszewko
SIROKO (33)
2018-02-10
27
2018-02-10
18
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
AMON (94)
2018-02-10
31
2018-02-10
10
Kunefał Natalia
KS Centaurus
HISTAMINA (109)
2018-02-10
2018-02-10
18
Kwapiński Adrian
bpk
2018-02-10
25
2018-02-10
Leszczyńska Ada
bpk
TAJFUN (58)
2018-02-10
33
2018-02-10
11
Lutomska Wiktoria
UKS Master Gniezno
PERS (78)
2018-02-10
18
2018-02-10
Łakomy Katarzyna
bpk
KAŚKA (75)
2018-02-10
20
2018-02-10
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
FERARI (122)
2018-02-10
16
2018-02-10
9
Maciejewska Hanna
KJ Kociałkowa Górka
ISCO RJT (105)
2018-02-10
8
2018-02-10
10
Maciejuk Martyna
KJ Ranczo Kołata
GALILEO (18)
2018-02-10
3
2018-02-10
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (136)
2018-02-10
4
2018-02-10
6
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
CARGO (57)
2018-02-10
16
2018-02-10
9
Michałowska Sylwia
bpk
PILOT (76)
2018-02-10
2018-02-10
26
Mrówczyńska Wiktoria
Kociałkowa Górka
EGON (119)
2018-02-10
1
2018-02-10
Opielewicz Stanisław
LKS Cwał Poznań
GROSZEK (93)
2018-02-10
2018-02-10
30
Papajak Katarzyna
KJ Mieczewo
2018-02-10
27
2018-02-10
Paprocka Natalia
KJ Lotus Poznań
2018-02-10
2018-02-10
35
Pleśnierowicz Oliwia
LKS Cwał Poznań
SNOOPY (116)
2018-02-10
2018-02-10
1
2018-02-10
Pol Michał
KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
2018-02-10
4
2018-02-10
4
2018-02-10
19
2018-02-10
2
150
Renner Klementyna
bpk
HORTA (38)
2018-02-10
14
2018-02-10
1
Rutkowska Karolina
KJ Stajnia z Kopytem
LOTNA (95)
2018-02-10
16
2018-02-10
18
Rutkowska Katarzyna
St. J Baborówko
LOCARNO (101)
2018-02-10
22
2018-02-10
24
Skotarczak Nel
St. KJ Stajnia Adamus
2018-02-10
2018-02-10
BATOR (61)
2018-02-10
1
2018-02-10
1
Sobańska Anna
St. J Baborówko
TYRION (29)
2018-02-10
2018-02-10
FUCONA (69)
2018-02-10
12
2018-02-10
22
FUERTA (73)
2018-02-10
2018-02-10
32
Sokołowicz Małgorzata
KJ Sokół Damasławek
KARTAGO (137)
2018-02-10
1
2018-02-10
24
2018-02-10
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
S-PIORUN (123)
2018-02-10
2018-02-10
5
Stachowiak Ewa
KJ Abrasives Group
2018-02-10
7
2018-02-10
21
Starczak Eliza
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
JAMAYKA (80)
2018-02-10
31
2018-02-10
20
Szczot Sara
St. Kraju Jumping Team
2018-02-10
2018-02-10
Szponarska Nikola
KJ Kietlów
NESMA (62)
2018-02-10
22
2018-02-10
16
Szulc Julia
LKS Cwał Poznań
LOPEZ (59)
2018-02-10
2018-02-10
9
Szymańska Julia
bpk
IMAR (149)
2018-02-10
8
2018-02-10
Szymczak Jan
WTK Hermanów
KOPE (8)
2018-02-10
13
2018-02-10
Undrych Zofia
SK Unicorn Witnica
2018-02-10
2018-02-10
17
Undrych Zofia
Złoty Rubin
ARTI (40)
2018-02-10
1
2018-02-10
12
Warszawski Paweł
St. J Baborówko
ASHANTI (13)
2018-02-10
21
2018-02-10
30
2018-02-10
11
DELICJA (71)
2018-02-10
26
ALEX (72)
2018-02-10
25
2018-02-10
12
Wawrzyniak Marika
Pony Jumping Team
2018-02-10
2018-02-10
11
Wichniarek Barbara
bpk
ZAMIRA (56)
2018-02-10
2018-02-10
2018-02-10
Widzińska Wiktoria
KJ Sokół Damasławek
CARY (135)
2018-02-10
8
Wybieralska Ida
Pony Jumping Team
ROSALIE (43)
2018-02-10
7
2018-02-10
2018-02-10
7
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
2018-02-10
6
2018-02-10
11
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
ARES (36)
2018-02-10
23
2018-02-10
25
ANTAR (37)
2018-02-10
29
Zielińska Marta
KJ Zagórów
2018-02-10
17
2018-02-10
8
DIMITRI (86)
2018-02-10
2018-02-10
34
Zobel Marcelina
Stajnia Dębnica
2018-02-10
12
2018-02-10
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
OLIMPIA (89)
2018-02-10
2
100
2018-02-10
3
50
2018-02-10
2018-02-10
10

Number of Riders: 85

Number of Horses: 115

The sum of prizes: 1 750.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092013-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl