Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO2*/CSN MES Gałkowo Masters
Gałkowo, 30.06.-02.07.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
176 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 18:51:50
2017-06-26 14:22:42
Irmantas Grikienis HJUSTACUS OMHG
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 7/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 13/5-latki/Finał RMK - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 120
175 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 18:52:09
2017-06-26 14:21:52
Irmantas Grikienis GLAMOUR FOREVER
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/145/Grand Prix - Finał Rundy Diamentowej - konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3,4.3
174 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 18:52:24
2017-06-26 14:20:41
Irmantas Grikienis CAPTAIN MORGAN
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 18:52:37
2017-06-26 12:35:07
Rytė Rečiūnaitė NEED FOR SPEED
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 18:53:00
2017-06-26 12:34:28
Rugile Petraviciute ENJOY
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 12:34:23
2017-06-26 12:26:34
Simas Seilius MILKY WAY DE GOEDEREEDE
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 7/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 13/5-latki/Finał RMK - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 120
170 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:57:42
2017-06-26 11:15:40
Nerijus Šipaila CARA
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
169 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:57:26
2017-06-26 11:13:01
Nerijus Šipaila FIGU DU RUET
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:57:09
2017-06-26 11:12:14
Nerijus Šipaila ABBA
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:56:53
2017-06-26 11:11:36
Nerijus Šipaila CHENET
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:55:50
2017-06-26 11:10:25
Nerijus Šipaila CARACAS
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
165 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:55:29
2017-06-26 10:42:57
Jakub Jarecki CORDOBA
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
164 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:17:47
2017-06-24 13:37:12
Monika Calite LEMON SQUASH
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:18:02
2017-06-24 09:51:28
Bartłomiej Ratyński BRONISZ
  • 1x 1B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 2B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 3B/L/Konkurs Business Class Cup
162 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:18:14
2017-06-23 22:04:13
Adam Nicpoń GIRO DE LA LUNA
  • 1x 3/6-latki/Runda Młodych Koni -6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
  • 1x 8/6-latki/Runda Młodych Koni - 6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
  • 1x 14/6-latki/Finał RMK - 6-latki - konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (eliminacje MPMK) wys. 130
161 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:18:30
2017-06-23 21:59:14
Adam Nicpoń IVORY COAST
  • 1x 1/4-latki/Eliminacje MPMK - konie 4-letnie (w ramach ZR) wys. 100 cm
  • 1x 12/4-latki/Eliminacje MPMK - konie 4-letnie (w ramach ZR) wys. 100 cm
160 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:18:43
2017-06-23 21:57:46
Adam Nicpoń SAHILOU
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 7/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 13/5-latki/Finał RMK - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 120
159 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:18:56
2017-06-23 19:09:46
Zigmantas Jasas SANTANA
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:19:09
2017-06-23 19:08:17
Stasys Jasas SICILIJA HOM
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/145/Grand Prix - Finał Rundy Diamentowej - konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3,4.3
157 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:19:23
2017-06-23 19:07:07
Stasys Jasas LOURAGAN DWERSE HAGEN
  • 1x 3/6-latki/Runda Młodych Koni -6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/6-latki/Runda Młodych Koni - 6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/6-latki/Finał RMK - 6-latki - konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (eliminacje MPMK) wys. 130
156 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:19:36
2017-06-23 19:05:21
Stasys Jasas EDVINN
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/145/Grand Prix - Finał Rundy Diamentowej - konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3,4.3
155 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:19:48
2017-06-22 21:07:58
Anna Dziuba QUABREL RJT
  • 1x 3K/Kuce/Konkurs dla dzieci na kucach (60 cm)
154 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:20:00
2017-06-22 18:22:56
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:20:12
2017-06-22 18:22:27
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:20:24
2017-06-22 16:29:58
Łukasz Jończyk LIONEL
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:20:36
2017-06-22 16:29:30
Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/145/Grand Prix - Finał Rundy Diamentowej - konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3,4.3
150 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:20:47
2017-06-22 16:29:10
Łukasz Jończyk ALPENLERCHE
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/145/Grand Prix - Finał Rundy Diamentowej - konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3,4.3
149 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:21:02
2017-06-22 16:28:11
Lisa Chrzanowski F. ARMANI Z
  • 1x 3/6-latki/Runda Młodych Koni -6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
148 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:21:14
2017-06-22 16:27:54
Lisa Chrzanowski NEWTON JP Z
  • 1x 3/6-latki/Runda Młodych Koni -6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
147 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:21:26
2017-06-22 16:27:26
Gabriela Drózd KASANDRA
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:21:38
2017-06-22 16:27:04
Klara Kiliańska BLACK MAGIC WOMAN
  • 1x 1K/Kuce/Konkurs dla dzieci na kucach, zwykły (60 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:21:49
2017-06-22 16:26:35
Katarzyna Kiliańska BERA
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:22:15
2017-06-22 16:26:09
Marie Janekovic FLORIS T
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:22:29
2017-06-22 16:25:50
Marie Janekovic BOTOKS
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:22:40
2017-06-22 16:25:31
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:22:52
2017-06-22 16:24:55
Aleksandra Madej BALLADA
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 07:50:47
2017-06-22 16:24:15
Aleksandra Chotnicka ANTYLYA
  • 1x 1/4-latki/Eliminacje MPMK - konie 4-letnie (w ramach ZR) wys. 100 cm
139 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:23:16
2017-06-22 16:23:53
Grzegorz Kubiak MY QUEST
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
138 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:23:28
2017-06-22 16:23:33
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:23:40
2017-06-22 16:23:12
Grzegorz Kubiak ALOUBETTE
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:23:52
2017-06-22 16:22:52
Grzegorz Kubiak ASESOR
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:24:10
2017-06-22 16:22:26
Grzegorz Kubiak EINSTAIN
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:55:16
2017-06-22 13:51:53
Krzysztof Wierzbicki VERONA
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
133 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:54:58
2017-06-22 13:50:33
Krzysztof Wierzbicki COLOMBINA
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
132 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:54:23
2017-06-22 13:49:18
Łukasz Troszczyński CANOSSA
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
131 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:54:04
2017-06-22 13:48:01
Krzysztof Wierzbicki ALHAMBRA
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
130 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:53:36
2017-06-22 13:44:51
Krzysztof Wierzbicki C BAS
  • 1x 3/6-latki/Runda Młodych Koni -6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
129 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:53:19
2017-06-22 13:44:02
Jakub Jarecki SIBILLA
  • 1x 1/4-latki/Eliminacje MPMK - konie 4-letnie (w ramach ZR) wys. 100 cm
128 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:25:50
2017-06-22 13:42:53
Jakub Jarecki LIBRETTO
  • 1x 1/4-latki/Eliminacje MPMK - konie 4-letnie (w ramach ZR) wys. 100 cm
127 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:53:05
2017-06-22 13:42:14
Jakub Jarecki LARUM
  • 1x 1/4-latki/Eliminacje MPMK - konie 4-letnie (w ramach ZR) wys. 100 cm
126 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:52:49
2017-06-22 13:41:30
Jakub Jarecki EPOPEJA
  • 1x 1/4-latki/Eliminacje MPMK - konie 4-letnie (w ramach ZR) wys. 100 cm
124 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:52:34
2017-06-22 13:34:41
Jakub Jarecki LARINO
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
122 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:52:15
2017-06-22 12:31:40
Łukasz Troszczyński OLZA
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
120 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:51:55
2017-06-22 12:29:33
Łukasz Troszczyński CLAUDIA
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
119 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:51:38
2017-06-22 12:27:48
Łukasz Troszczyński Q GULANA B
  • 1x 3/6-latki/Runda Młodych Koni -6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
118 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:28:25
2017-06-22 12:27:14
Anna Dziuba BROWNBOY TH RJT
  • 1x 1B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 2K/Sztafeta/Kuce (sztafeta)
  • 1x 2B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 3B/L/Konkurs Business Class Cup
117 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:51:13
2017-06-22 12:26:09
Łukasz Troszczyński C UTOPIA
  • 1x 3/6-latki/Runda Młodych Koni -6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
115 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-06-28 07:18:07
2017-06-22 09:27:48
Maciej Gołąbek PAR DE PRIAMOS
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
114 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 15:20:27
2017-06-22 09:25:39
Maciej Gołąbek CHELLO Z
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 15:12:37
2017-06-22 09:23:52
Maciej Gołąbek ZANZIBAR T.
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 15:12:06
2017-06-22 09:22:30
Maciej Gołąbek BLACK JACK
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 07:50:40
2017-06-21 22:05:31
Tomasz Mierzejewski IWIANO
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
  • 1x 9B/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (w ramach ZR)
  • 1x 17B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
110 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 07:48:34
2017-06-21 19:08:12
Aleksandra Chwietczuk NOBEL
  • 2x 1B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 2x 2B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 3B/L/Konkurs Business Class Cup
109 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:20:35
2017-06-21 11:09:03
Julia Kapel CYKOR
  • 2x 1K/Kuce/Konkurs dla dzieci na kucach, zwykły (60 cm)
  • 1x 2K/Sztafeta/Kuce (sztafeta)
  • 2x 3K/Kuce/Konkurs dla dzieci na kucach (60 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:21:18
2017-06-21 11:04:34
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:12:25
2017-06-21 09:02:28
Marcin Pawlik BELLA DONNA
  • 1x 17B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
106 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:24:46
2017-06-20 22:59:30
Błażej Gilla CHERY GOLD D
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:25:25
2017-06-20 22:58:42
Błażej Gilla CHARIVARI 14
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:25:51
2017-06-20 22:56:56
Błażej Gilla CALESTO 5
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9B/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (w ramach ZR)
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:26:09
2017-06-20 22:42:13
Marcin Joppek SID
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
  • 1x 1B/L/Konkurs Business Class Cup
102 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:27:22
2017-06-20 21:44:19
Beata Ejankowska MOJRA FAVO
  • 1x 1/4-latki/Eliminacje MPMK - konie 4-letnie (w ramach ZR) wys. 100 cm
101 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:29:40
2017-06-20 21:41:48
Monika Pasik DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:29:55
2017-06-20 21:41:16
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:30:06
2017-06-20 21:40:41
Monika Pasik FOR CAROLINE
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:30:24
2017-06-20 21:40:01
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
97 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:30:40
2017-06-20 21:39:19
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x 1/4-latki/Eliminacje MPMK - konie 4-letnie (w ramach ZR) wys. 100 cm
96 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:28:50
2017-06-20 20:08:10
Katarzyna Szpilewicz DIAMOND STAR K
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
  • 1x 9B/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (w ramach ZR)
95 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:25:53
2017-06-20 13:11:13
Zofia Dudkiewicz HRABIANKA C
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:25:31
2017-06-20 10:13:21
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 3/6-latki/Runda Młodych Koni -6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
93 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:25:05
2017-06-20 10:12:49
Beniamin Tomaszewski CACHADILLO
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:24:22
2017-06-20 10:12:12
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 3/6-latki/Runda Młodych Koni -6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
91 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:23:52
2017-06-20 10:11:49
Beniamin Tomaszewski DUKE
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:21:34
2017-06-19 18:25:39
Natalia Gierszewska CLANDOR
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:19:48
2017-06-19 18:24:19
Monika Balcer COLOURFUL W.Z.
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:19:08
2017-06-19 18:10:01
Dominika Hestkowska TIRANA
  • 2x 1B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 2x 2B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 2x 3B/L/Konkurs Business Class Cup
87 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 16:17:33
2017-06-18 23:26:32
Angelika Ojczenasz FOCUS
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 7/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 13/5-latki/Finał RMK - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 120
86 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 16:15:34
2017-06-18 23:25:41
Angelika Ojczenasz CASQUELL
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 16:14:51
2017-06-18 21:46:11
Amelia Szczupakowska JOWISZ
  • 1x 1K/Kuce/Konkurs dla dzieci na kucach, zwykły (60 cm)
  • 1x 1B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 2K/Sztafeta/Kuce (sztafeta)
  • 1x 3K/Kuce/Konkurs dla dzieci na kucach (60 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 16:13:52
2017-06-17 21:13:30
Przemysław Kalicki QUEL COEUR
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/145/Grand Prix - Finał Rundy Diamentowej - konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3,4.3
83 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 16:13:17
2017-06-17 21:13:04
Przemysław Kalicki CAILLOU TF
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 16:09:55
2017-06-17 19:58:38
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 1B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 2B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 3B/L/Konkurs Business Class Cup
81 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 10:36:27
2017-06-17 10:31:29
Jakub Kubiak EL DŻAMARA
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
80 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 10:36:06
2017-06-16 15:28:56
Julia Błaszczak SALMINA W
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
79 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-06-17 10:34:39
2017-06-16 15:28:25
Julia Błaszczak BERG
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:22:55
2017-06-15 19:46:38
Maciej Kaczmarczyk WIEDŹMIN
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:22:22
2017-06-15 19:46:13
Dagmara Kaczmarczyk LIMONKA
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
75 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 10:25:31
2017-06-15 19:41:58
Dagmara Kaczmarczyk NUBIS
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 14:18:03
2017-06-15 19:40:51
Maciej Kaczmarczyk FREJKA
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:03:15
2017-06-12 22:31:16
Dominika Hestkowska SONICA
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:01:45
2017-06-12 22:30:34
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:00:52
2017-06-12 22:29:45
Paulina Tomaszewska SEPHORA
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 08:00:08
2017-06-12 22:25:42
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/145/Grand Prix - Finał Rundy Diamentowej - konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3,4.3
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:59:24
2017-06-12 22:23:12
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:58:13
2017-06-12 22:21:45
Robert Hestkowski ASTERIX
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:57:05
2017-06-12 20:31:46
Paulina Skwara GREAT PLEASURE II
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:55:51
2017-06-12 20:31:13
Paulina Skwara PAMELA II
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:54:26
2017-06-12 20:30:34
Paulina Skwara CARRERAS
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 13:11:39
2017-06-12 17:41:32
Ewa Mirosław LORD BIJOU
  • 1x 1/4-latki/Eliminacje MPMK - konie 4-letnie (w ramach ZR) wys. 100 cm
  • 1x 12/4-latki/Eliminacje MPMK - konie 4-letnie (w ramach ZR) wys. 100 cm
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 07:48:43
2017-06-12 16:53:17
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 7/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 13/5-latki/Finał RMK - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 120
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 16:23:29
2017-06-12 11:20:36
Aleksandra Kozanecka SUEDWINDS AMANDA
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/145/Grand Prix - Finał Rundy Diamentowej - konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3,4.3
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 16:23:00
2017-06-12 11:19:49
Aleksandra Kozanecka CALINGKA
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/CC1/145/Grand Prix - Finał Rundy Diamentowej - konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3,4.3
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 16:21:29
2017-06-12 11:18:36
Aleksandra Kozanecka CALERO Z
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 20:57:07
2017-06-12 10:39:28
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 7/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 13/5-latki/Finał RMK - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 120
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 16:14:23
2017-06-12 09:52:10
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9B/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (w ramach ZR)
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 16:14:04
2017-06-11 21:19:03
Tomasz Klein CHASSOT
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 16:13:24
2017-06-11 21:18:47
Tomasz Klein QUADRIFOGLIO 4
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 13:40:59
2017-06-11 21:18:35
Olaf Klein GRAND ROBIN
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 13:40:02
2017-06-11 21:18:22
Olaf Klein FIRST ONE
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:13:19
2017-06-08 00:24:55
Agata Fludra BASTION
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 07:37:37
2017-06-06 22:21:40
Dominika Maruda ASCOT
  • 1x 1B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 2B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 3B/L/Konkurs Business Class Cup
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 07:35:39
2017-06-06 22:14:26
Joanna Kilczewska CARAMBA
  • 1x 1B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 2B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 1x 3B/L/Konkurs Business Class Cup
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 07:34:35
2017-06-06 20:19:36
Weronika Minkiewicz FISTON VAN T&L
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 07:34:04
2017-06-06 20:18:44
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 15:46:00
2017-06-06 13:07:37
Agata Florkiewicz ESCORIAL
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 15:45:07
2017-06-05 22:04:56
Weronika Jaruga ANGELA DE LA CRUZ
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 16:14:44
2017-06-05 15:24:46
Mariusz Olesiński VHS ENTWEDER ODER
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 16:13:36
2017-06-04 10:22:56
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 13:10:55
2017-06-04 08:14:54
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak CALIDOS
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 13:09:42
2017-06-04 08:13:20
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak JAMAL VAN ORTI
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 07:19:28
2017-06-01 12:53:06
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9B/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (w ramach ZR)
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 11:55:07
2017-05-31 23:44:45
Weronika Wilczewska CANTURO I
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 11:54:31
2017-05-31 23:41:14
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
25 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-05-30 08:38:34
2017-05-29 08:07:39
Izabela Bancewicz AFRODYTA AZ
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 07:13:01
2017-05-26 07:06:39
Wojciech Kluczek TACHINI Z
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 13:35:29
2017-05-25 10:09:10
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9B/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (w ramach ZR)
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 20:24:21
2017-05-23 13:09:15
Grzegorz Andrzej Kubiak DA VINCI
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 20:24:05
2017-05-23 13:08:49
Grzegorz Andrzej Kubiak C ALPACZINO Z
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 07:47:33
2017-05-22 18:25:30
Monika Gurazda O'KEY
  • 2x 1K/Kuce/Konkurs dla dzieci na kucach, zwykły (60 cm)
  • 2x 12/4-latki/Eliminacje MPMK - konie 4-letnie (w ramach ZR) wys. 100 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 07:44:27
2017-05-22 14:45:29
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 3/6-latki/Runda Młodych Koni -6-latki (eliminacje MPMK) wys. 125 cm
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 07:43:28
2017-05-22 14:43:15
Marta Hejger CIROBANTA
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
16 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-05-16 07:41:21
2017-05-15 20:37:18
Marta Pałucka LORD PHOENIX K
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
15 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-05-16 07:31:35
2017-05-15 19:25:26
Natalia Liszewska SUPREME
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 15:51:00
2017-05-13 19:42:40
Anna Reglińska PANCHO
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 15:49:17
2017-05-13 19:41:20
Anna Reglińska CASINO ROYAL
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 15:45:43
2017-05-12 10:40:27
Aleksandra Wydrowska CASE
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/N/120/Runda Srebrna - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:29:17
2017-05-06 22:31:56
Adam Grzegorzewski CENTROPLAST DINAR
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 07:46:36
2017-05-06 22:31:26
Adam Grzegorzewski IRYDION L
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:29:30
2017-05-06 22:30:38
Adam Grzegorzewski HAPPY LINA
  • 1x 2/5-latki/Runda Młodych Koni - 5-latki (eliminacje MPMK) wys. 115 cm
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:29:44
2017-05-06 22:30:16
Adam Grzegorzewski GOLDEN DE LA VAULX
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:29:58
2017-05-06 22:29:56
Adam Grzegorzewski ARABESQUE DE RAVEL
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 20:56:32
2017-05-05 14:52:29
Wiktoria Rezmer SILVAN
  • 1x 4/N/120/Runda Srebrna - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/120/ Finał Rundy Srebrnej - konkurs zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 09:30:10
2017-05-05 14:12:38
Monika Kropidłowska TIERRA
  • 2x 1B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 2x 2B/L/Konkurs Business Class Cup
  • 2x 3B/L/Konkurs Business Class Cup
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 15:27:07
2017-05-05 12:27:19
Ida Twerdochlib LUPINO 17
  • 1x 4B/N/120/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (w ramach ZR)
  • 1x 5/C/130/Runda Złota - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/C/130/Runda Złota - konkurs zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/CC/140/Runda Diamentowa - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/C1/135/Finał Rundy Złotej - konkurs dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Zespół 1
2. Zespół 2
3. Zespół 3
4. Zespół 4
5. Zespół 5
6. Zespół 6
7. Zespół 7
8. Andruchów Sławomir Dom Koni Lazar
S
O007000
9. Balcer Monika SKJ Bajardo Augustówek
1998 (MJ.)
O022861
10112948
10. Bancewicz Izabela KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2000 (J.)
O025518
11. Będzia Michał
12. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
13. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
14. Calite Monika TOP Sport
S
PA0817154
15. Chotnicka Aleksandra St. KS Chojnów
S
O010093
16. Chrzanowski Lisa JKS DIM Sp. z o. o.
1996 (MJ.)
O020597
17. Chwietczuk Aleksandra JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O034649
18. Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
S
O003411
19. Drózd Gabriela KJ Aldragho Piaseczno
S
O006793
20. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (JM.)
O025882
21. Dzipanow Maja LKJ Gałkowo
2005 (JM.)
22. Dziuba Anna St. SKJ Bobrowy Staw
2006 (Mł.)
O041843
23. Ejankowska Beata LKJ w Gałkowie
S
O011326
24. Fludra Agata St. KJ Legia Kozielska
S
O003338
25. Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Augustówek
1998 (MJ.)
O020384
26. Gilla Błażej Pomorska LJ w Dziemianach
S
O008576
10054168
27. Gołąbek Maciej UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
S
O009486
28. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
29. Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
1998 (MJ.)
O011420
30. Hejger Marta LKJ Gałkowo
S
O006053
31. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
32. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
33. Janekovic Marie St. KS Chojnów
2000 (J.)
O020386
34. Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006299
35. Jaruga Weronika St. VitaSport Brachlewo
2001 (J.)
O034165
36. Jasas Stasys Bartas
S
brak
37. Jasas Zigmantas Bartas
2003 (JM.)
none
38. Jończyk Łukasz bpk
S
O000790
39. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
40. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
41. Kaczmarczyk Maciej KJ Kaczmarczyk
2001 (J.)
O033705
42. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
1997 (MJ.)
O009854
43. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (Mł.)
O041463
44. Kilczewska Joanna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2000 (J.)
O039405
45. Kiliańska Katarzyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2001 (J.)
O033625
46. Kiliańska Klara St. KS Chojnów
2007 (Mł.)
brak
47. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (J.)
O010205
48. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
49. Kluczek Wojciech bpk
S
O002709
50. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
51. Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
S
O004095
52. Kropidłowska Monika KJ Nad Stropną
S
O013437
53. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
54. Kuptel Małgorzata St. SKJ Bobrowy Staw
S
O019672
55. Leszek-Karwańska Wiktoria bpk
2001 (J.)
O018344
56. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
57. Ludwicka Karina
58. Madej Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O008378
59. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
60. Minkiewicz Weronika JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
1997 (MJ.)
O021314
61. Mirosław Ewa WKJ Lublin
S
O002836
62. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
O001086
63. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
64. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
65. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
66. Petraviciute Rugile LTU
2003 (JM.)
none
67. Ratyński Bartłomiej KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
S
O043450
68. Reči?nait? Ryt? Hobby Horse
2001 (J.)
10143143
69. Reglińska Anna Pomorska LJ w Dziemianach
2000 (J.)
O034383
70. Rezmer Wiktoria Sopocki KJ
1996 (MJ.)
O022797
71. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (J.)
O022475
72. Seilius Simas LTU
S
none
10019404
73. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
74. Šipaila Nerijus LT
S
38609081504
75. Skwara Paulina KJ Welt Opypy
S
O012998
76. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
77. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
78. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
79. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
80. Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
2002 (JM.)
O035152
81. Więckowska Aleksandra KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O003713
82. Wierzbicki Krzysztof KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006317
83. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (JM.)
O028241
84. Winkler Weronika
85. Wydrowska Aleksandra Pomorska LJ w Dziemianach
1997 (MJ.)
O021727
10137241
86. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo
2016 (Mł.)
O019842
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

164

1111 F:
M:
O:
B:
2.

141

TACHINI Z ZANG NED 2009 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Pregnant / Burggraaf
O: Wojciech Kluczek, Marek Sutnik
B:
K020133 056015Z55785609
3.

9

ABBA Holsteiner Warmblood GER 2008 Klacz gniada F: Contendro II
M: Levisto
O: N.Šipaila
B: ..
DE421000067008
4.

140

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada F: Granilli S /
M: Artemida /
O: Andrzej Ździebło
B:
K013302
5.

23

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Albuferia / Luron
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021490 616009510342112
6.

59

ALOUBETTE OS GER 2006 Klacz kasztanowata F: Armitage / Argentinus
M: Leoni / Baloubet du Rouet
O: Polskie Łowy Sp. z o. o.
B:
K021087 DE418180147706 104AT24
7.

46

ALPENLERCHE OLD POL 2004 Klacz gniada F: Albatros / Acord II
M: Amelie / Landor S
O: Zuzanna Kobierska
B: Wulff Wiebke
K010704 DE418180083005 103NZ64
8.

134

ANGELA DE LA CRUZ KWPN NED 2005 Klacz gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Zandoria / Zandor
O: Jolanta Jaruga
B: W.C. Van Dam
K010311 5280030506451
9.

56

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
O: Karolina Szereda
B: Aleksander Łój
brak
10.

28

ARABESQUE DE RAVEL SF POL 2010 Klacz siwa F: Crusador / Cassini I
M: Salome De Ravel / Predo De Paulstra
O: Damien Manitta
B:
K017617 25000110369175G 105DM06
11.

93

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K019771 616009530021811
12.

60

ASESOR SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Sir Neel / Darco
M: Andora / Faust Z
O: Grzegorz Kubiak & Anna Jones
B: Grzegorz Kubiak
K009259 POL009660027604 103MY21
13.

115

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
14.

76

BAD BOY SP POL 2007 Ogier siwa F: Maram / Aram
M: Bornea / Tioman Island
O: Wiktoria Leszek-Karwańska
B: Sławomir Grzelczyk
K012150 POL009590088207
15.

55

BALLADA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lancer III / Landgraf I
M: Bachantka / Bachus
O: Jarosław Krzemiński
B: SK Nad Wigrami
K012102 POL009510207908 104GJ38
16.

128

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
O: Agata Fludra
B:
K011739 POL007590027407
17.

51

BERA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Caretino K / Caretino
M: Bezela / Eskudo
O: Alicja Kiliańska
B: SK Pępowo
K021271 616007610129809
18.

106

BERG WLKP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Bogota / Elmero
O:
B:
K010588
19.

66

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach ciemnogniada F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
O: Maciej Gołąbek
B: MJ. Verschure
K011196 5280030600283
20.

50

BLACK MAGIC WOMAN KUC POL 2013 Klacz dereszowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alina Kiliańska
B:
K023961 616999660475513
21.

53

BOTOKS OS GER 2006 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Docenta / Cento
O:
B:
K020309 DE418180152606
22.

32

BRONISZ MŁP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Diabełek / Grey
M: Bonita / Łyk Szampana
O: Bartłomiej Ratyński
B: Józef Kmak
K020375 POL006550126208
23.

40

BROWNBOY TH RJT New Forest Pony BEL 2006 Wałach gniada/kuc:148 F: Kantje's Ronaldo He / Watershoft Pretendent
M: Kantje's Why Not / Lamento III
O: Elzbieta Dziuba
B: Dhr H.H.L.M. ter Huurne
K023017 528018020061374 05600200P500154
24.

157

C TARNAWA F:
M:
O:
B:
25.

15

C UTOPIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wizzerd WV / Indoctro
M: U Cassara / Utopie
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021007 616009510353911
26.

92

CACHADILLO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019772 DE421000240311
27.

102

CAILLOU TF WESTF GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky /
M: Fille D'eclair / Florestan I
O: Waldemar Kalicki
B:
K020300 DE441411315206
28.

122

CALERO Z ZANG NED 2009 Wałach gniada F: Cicero Z / Carthago Z
M: Shannon / Sandro Z
O: Paweł Kozanecki
B:
K018416 056015Z55678509 104QE29
29.

80

CALESTO 5 HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada/175 F: Cormint / Calido I
M: Riola / Carry
O: Błażej Gilla
B: Johann Peter Lass
K021978 DE421000245210
30.

74

CALIDOS HOL GER 2008 Ogier siwa F: Calido I / Cantus
M: Komtess VI / Cantus
O: Łukasz Wyszkowski
B: Claudia Schoenfeld-Fuehr
K013364 DE421000591108
31.

121

CALINGKA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Trojka DML / Emilion
O: ARCHIPP Kozanecki
B: Leista
K016369 528003000703008 103NS05
32.

125

CANOLATO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Canoso /
M: H-Cathleen /
O: Paul Sprehe
B: Paul Sprehe
brak
33.

138

CANTURO I HOL GER 2002 Ogier gniada F: Canturo / Cantus
M: G-Habima / Ahorn Z
O: Łukasz Wilczewski
B: Joh Boer
K008914 DE421000199502
34.

3

CAPTAIN MORGAN Danish Warmblood DEN 2010 Wałach gniada/173 F: Carrico
M: Ostervangs Alcapari
O: I. Grikienis
B: Lene og Brian Sorensen
None 208333DW1001776 DK DV
35.

7

CARA - DEU 2003 Klacz siwa F: -
M: -
O: .
B: .
.
36.

11

CARACAS Holsteiner Warmblood GER 2009 Wałach gniada F: Cachas
M: Cosimo
O: .
B: ..
DE421000107609
37.

130

CARAMBA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Carambole / Cassini I
M: Centra / Nurjev
O: Marta Kilczewska
B: Piotr Kaliciński
K021871 616009600270811
38.

108

CARETANE ROSE Z Z NLD 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
O: Natalia Zimnowodzka
B: Bedoheven
K023811 056015Z55824412
39.

118

CARRERAS HAN GER 2010 Ogier gniada F: Cloney / Contender
M: Fortissimo / For Pleasure
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K016556 DE431312317110
40.

152

CASE OLD GER 2010 Wałach gniada F: Canoso / Catoki
M: Salina / Silvio I
O: Jacek Wydrowski
B: Christa Beckmann
K019838 DE433330156310
41.

151

CASINO ROYAL SP POL 2009 Wałach gniada F: Caliro / Calato
M: Casandra / Coriolan
O: Andrzej Regliński
B: Leszek Szymański
K015540 616009530066609
42.

139

CASPAR MS HOL GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
O: Michał Szadkowski
B: Monika Schulz
K009367 DE421000289204 103BV35
43.

99

CASQUELL HOL GER 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Casall / Caretino
M: V-Nicoretta / Newton
O: Angelika Ojczenasz
B: Małgorzata Siergiej
K015237 DE421000330709
44.

91

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019774 DE421000213711
45.

29

CENTROPLAST DINAR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Qulester /
M: Dixi / Dixan
O: PPH Centoplast Sp. z o. o.
B: Arkadiusz Hamczyk
K013390 POL009590280708 104LY18
46.

79

CHARIVARI 14 HOL GER 2008 Klacz siwa/176 F: Calido I / Cantus
M: K-Anastasia / Acobat II
O: Błażej Gilla
B: Franz Becker
K022422 DE421000527809
47.

124

CHASSOT WESTF GER 2005 Ogier kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Pilot's Randezvous / Pilot
O: Zuchtgemeinschaft
B: Zuchtgemeinschaft
K019790 DE441411065705
48.

10

CHENET Holsteiner Wb GER 2010 Wałach gniada F: Cosido
M: Warschau-MB
O: N.Šipaila
B: ..
DE421000225310
49.

78

CHERY GOLD D SP POL 2009 Ogier gniada/175 F: Cordial / Colorado
M: Chocolett / Cheenook
O: Błażej Gilla
B: Stefan Dominikowski
K014197 POL009530008909
50.

160

CHIN CHAMPER HOL GER 2011 Ogier gniada/165 F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Lanetta / Leuthen I
O: Anna Garapuczyk
B:
K019756 DE421000074511
51.

111

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Błażej Gilla
B:
K011498 528003000704635
52.

146

CIROBANTA KWPN NLD 2007 Klacz gniada F: Casantos / Cantos
M: Wirobanta / Indoctro
O: Marta Hejger
B: E. Kuijer
K018653 528003000706259
53.

95

CLANDOR OLD POL 2009 Wałach siwa F: Clearway / Capitol I
M: Alpenlerche / Albatros
O: Natalia Gierszewska
B: Małgorzata Siergiej
K015704 DE418180684809 104WI84
54.

16

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada F: ACTION-BREAKER
M: CLARIMA SR
O: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
B: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
K022586 616009510253312
55.

13

COLOMBINA SP POL 2012 Klacz gniada F: Action Breaker / Heartbreaker
M: C Dalandro-Retto / Colandro
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022587 616009510342712
56.

96

COLOURFUL W.Z. HOL GER 2007 Wałach gniada F: Caretino / Caletto II
M: O-Corrada J / Corrado I
O: Monika Balcer
B: Janssen Peter Reimer
K022967 DE421000218507 104DN44
57.

12

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada F: Spartacus /
M: Contessa / Carino Z
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021486 616009510342212
58.

136

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
59.

86

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti van de Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
60.

75

CYKOR Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Da
M: Plamka / Borysław
O: Jacek Kapel
B: Robert Stypik
K020057 POL013600071409
61.

87

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 /
M: osia / Marino
O: Paweł Maruda
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
62.

45

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Z BEL 2010 Wałach kasztanowata F: Diamant De Semilly / Le Tot de Semilly
M: Vahinee Des Merisiers / Nonstop
O: Jan Waga
B:
K019876 056015Z55663810
63.

54

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
O: Borno Janekovic
B:
K021590 528003000809008 104LM68
64.

83

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
O: Anetta Kucharska
B: Monty Sp. z o. o.
K012277 DE441411221808 104OZ48
65.

84

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K014785 POL732010038709 104PX96
66.

94

DUKE KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Phin Phin /
M: Wienke /
O: Beniamin Tomaszewski
B: Reolf Brill
K014336 528003000805017
67.

147

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K021535 616007520031711
68.

39

EDVINN HAN LTU 2008 Klacz kasztanowata F: Bacardi/
M: Elis/
O: Viktorija Navickaite
B: Stasys Jasas
brak LTU006490034108
69.

61

EINSTAIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Palermo / Paradiesfalter
M: Escada / Escudo I
O: Janusz Majkowski
B:
K018452 POL009661261408 105DW35
70.

5

ENJOY Hanover DEU 2006 Wałach ciemnogniada F: El Bundy
M: Singular Joter
O: Saulius Petravicius
B: -
DE431311430906
71.

19

EPOPEJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Erynia / Palegro
O: SK Nad WIgrami
B: SK Nad Wigrami
K022588 616009510253113
72.

47

F. ARMANI Z Z BEL 2011 Ogier gniada F: Fierro Hof Ter Zeedijke / Non Stop
M: Unda v/h Goolder / Quidam De Revel
O: Monika Chrzanowski
B: Freddy Coninx
K020995 056015Z55829511 105DZ43
73.

8

FIGU DU RUET Polish Riding Horse POL 2009 Wałach siwa F: Bajou Du Ruet
M: Falkland
O: Monika Valuntaite
B: .
.
74.

127

FIRST ONE KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Gaillard De La Pomme / Nabab De Reve
M: Carina / Carthino Z
O: Tomasz Klein
B: Tomasz Klein
K021262 528003201002109
75.

131

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa F: Houston / Heartbreaker
M: Chanac Van T&L / Jarnac
O: Ryszard Minkiewicz
B: T&L
K020838 056007000F50039
76.

98

FOCUS OLD POL 2012 Ogier kara/170 F: Fidiy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Nanette / Calido I
O: Angelika Ojczenasz
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021995 DE418182536212
77.

85

FOR CAROLINE SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Norton D'Eole / Cento
M: Fontbrune Du Defey / Digne Espoir
O: Maciej Pietras
B: Barbara Smajek-Małyszko
K018497 616009600269110
78.

70

FREJKA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Hamlet Go / Turnus
M: Frakcja / Ogar
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K010007 POL007600017504
79.

154

GAFA F:
M:
O:
B:
80.

33

GIRO DE LA LUNA KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Van Gogh / Numero Uno
M: Chica De La Lune / Cassini I
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
Chica de la Lune / Cassini I 528003201110279 105AT23
81.

2

GLAMOUR FOREVER HOLST GER 2004 Wałach F: EPHEBE FOREVER
M: GRAND STEP
O: I.Grikienis
B: Paul Shochemiole
none DEDE418180024004
82.

27

GOLDEN DE LA VAULX BWP BEL 2012 Klacz gniada F: Canabis / Contender
M: Tackel Chavannaise / Orlando
O: Sylwia Grzegorzewska i Damien Manitta
B:
K020977 056007000G53043
83.

126

GRAND ROBIN SP POL 2005 Klacz gniada F: Nurjev / Guidam
M: Gracja / Robin Z
O: Michał Rynowiecki
B: Michał Rynowiecki
K010357 POL009610187305
84.

116

GREAT PLEASURE II SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Grace / Graf Grannus
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012121 616009660049206
85.

123

GUIDAM KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
O: Katarzyna Kuptel
B:
K023214 528003201101092
86.

26

HAPPY LINA KWPN POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
O:
B:
K023155 528003201205792
87.

113

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
O: Vitas Urbonas
B: SK Nemunas
K022311 LTU002520242611
88.

114

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
89.

119

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
O: Agencja Reklamowa Punkt s. c.
B: G. L. Dirksen-Hoksbergen
K023810 528003201209132
90.

1

HJUSTACUS OMHG KWPN NED 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Spartacus
M: Justina z
O: V Ramanauskas
B: Omhg
Ne 528003201204834
91.

90

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Conquest Boy / Contendro
M: Hrabina C / Caletto's Son
O: Zofia Dudkiewicz
B: Witold Brodewicz
K018491 616009660841211
92.

69

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L / Contender
M: Ida L / Lux Z
O: Jacek Orkisz
B: KJ Alexander - Elizówka
K007335 POL009580085303 102YT08
93.

34

IVORY COAST KWPN POL 2013 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Capitale 5 / Carthago
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K022715 528003201308729
94.

73

JAMAL VAN ORTI BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
O: Łukasz Wyszkowski
B: Johan Van Oost
K018394 056002W00293017
95.

132

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508
96.

161

Johny Bravo F:
M:
O:
B:
97.

49

KASANDRA SP POL 2005 Klacz siwa F: Cavallo / Corrado I
M: Kamena / Alagos
O: Gabriela Drózd
B: Adam Lachowicz
K011220 616009640000405 103PG31
98.

162

KORUND F:
M:
O:
B:
99.

18

LARINO SP POL 2012 Wałach gniada F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: La Coruna / Corland
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021008 616009510343612
100.

137

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
O: Anna Kopcych
B: Wilfried Gluesing
K020737 DE431310519911
101.

31

LEMON SQUASH HAN GER 2003 Ogier kasztanowata F: Le Primeur /
M: Shadee /
O: Lukasevskis Brigitte
B: Lukasevskis Brigitte
brak
102.

62

LIBRETTO SP POL 2013 Ogier gniada F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022578 616009510252313
103.

71

LIMONKA WLKP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Grey / Cynik
M: Legumina / Hamlet Go
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K010010 POL007600237706
104.

44

LIONEL WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Lancer III / Landgraf I
M: Callas / Castillo
O:
B:
K021861 DE441411589310
105.

89

LORD BIJOU SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Love Lady / Chestre
O: Ewa Mirosław
B: Leszek Kośnik
K023578 616009540054313
106.

148

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
O: Andrzej Boczek
B: Kuhlmann
K018527 DE418180175011
107.

38

LOURAGAN DWERSE HAGEN BWP BEL 2011 Ogier gniada F: Va-Vite /
M: Quliena /
O: Viktorija Navickaite
B: BVBA De Dwerse Hagen
brak 056-002-V00300299
108.

153

LUPINO 17 OLD GER 2005 Wałach kasztanowata/170 F: Lupicor / Lux
M: Pironja / Argentinus
O: Ida Twerdochlib
B: Hans Jurgen-Witte
K013534 DE433330685105 103WT85
109.

156

MELODIA KUC POL 2011 Klacz gniada/129 F: Hornmoor's Davey /
M: Mżawka /
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
K020505 616013530059811
110.

6

MILKY WAY DE GOEDEREEDE BWP LTU 2012 Wałach gniada F: De goedereede b.v.b.a
M: -
O: Lukas Seilius
B: -
none
111.

82

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas /
M: Malaruna / Arianin
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K023538 POL732010064713
112.

57

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Conquest Boy / Contendro I
M: My Little Problem / Puissance
O: Marta Kwiatkowska
B: Marta Kwiatkowska
K023473 616009590177712
113.

4

NEED FOR SPEED Holsteiner DEU 2009 Wałach ciemnogniada F: Nekton
M: Techno
O: A. Mudenait?
B: Luedrichsen Walter
DE421000127109
114.

43

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707 103ZL60
115.

48

NEWTON JP Z ZANG BEL 2011 Ogier siwa F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Piminisou / Popcorn
O: Monika Chrzanowski
B: Johnny Poelmans
K018580 056015Z55612011
116.

42

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508 104MB64
117.

68

NOBEL SP POL 2003 Wałach tarantowata F: Nabucco / Chef Supreme
M: Nota / Nowel
O: Aleksandra Chwietczuk
B: Tadeusz Piórkowski
K012578 POL009600076903
118.

107

NUBIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Barasz / Elektor
M: Nikandra / Dixieland
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Rzeczna
K007226 POL007600189303
119.

163

Oliver F:
M:
O:
B:
120.

17

OLZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: O De Corp / ol Metta
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022592 616009510386512
121.

117

PAMELA II SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Paloma / Calderon
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015473 616009661129809
122.

150

PANCHO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Penni / Avero
O: Andrzej Regliński
B: SK Racot
K015121 616007610218809
123.

103

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Etos /
M: Penelopa / Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
124.

14

Q GULANA B KWPN NED 2011 Klacz kara F: Quality Time / Quantum
M: Vulana B / Romeo
O: SK Nad Wigrami
B: Van Der Burg
K021631 528003201108350
125.

101

QUEL COEUR OLD GER 2008 Wałach gniada/176 F: Quintender / Quinar
M: Lollypop / Landfrieden / Landgraf
O: Waldemar Kalicki
B: Martin Glosemeyer
K018260 DE433330836508
126.

35

SAHILOU HAN POL 2012 Klacz gniada F: Calvaro Z / Caletto I
M: Samira III / Lansing
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K020626 DE431319856812
127.

105

SALMINA W SP POL 2001 Klacz gniada F: Landos / Lord
M: Turbud Sonata / Louis
O: Ewa Hauer
B: Piotr Wilczewski
K007984 616009600152001
128.

36

SANTANA HAN LTU 2008 Klacz gniada F: Cisco /
M: Svajon? /
O: Viktorija Navickait?
B: Viktorija Navickait?
brak LTU006490030808 1040J35
129.

112

SEPHORA HAN GER 2010 Klacz kara F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Stakkata / Stakkato
O: Dominika Adamiak
B:
K016725 DE431310664410
130.

21

SIBILLA SP POL 2013 Klacz gniada F: Biscayo / Contendro I
M: S Easy Fly Ex Easy Fly / Sir Shutterfly
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022579 616009510252913
131.

37

SICILIJA HOM HAN LTU 2009 Klacz gniada F: Casmir Hom /
M: Svajon? /
O: Viktorija Navickait?
B: Viktorija Navickait?
LTU006490031409 LTU006490031409
132.

81

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
133.

109

SILVAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Sillena / Helanis
O: Jarosław Psiuk
B:
K020762 616009600202311
134.

110

SONICA SP POL 2009 Klacz gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Sonata / Roland
O: Robert Hestkowski
B: Remigiusz Makowski
K020482 616009660894009
135.

120

SUEDWINDS AMANDA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Perlmutt I / Calido I
O: Cezary Kozanecki
B:
K020070 DE421000250908 104NQ43
136.

149

SUPREME HAN GER 2009 Klacz kara F: Edgar / Espri
M: Vorbuch 2 / Memphis
O: Zbigniew Liszewski
B: Luise Benjes
K023966
137.

58

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Ochaby
K019540 616009540018610 105DW46
138.

158

TAMBURA F:
M:
O:
B:
139.

30

TIERRA SP POL 2009 Klacz inna/mk: F: Carenzo /
M: Tamiza Hippica / Pasquinel
O: Monika Kropidłowska
B: Kazimierz Prus
K022124 616009610322309
140.

159

Topaz F:
M:
O:
B:
141.

20

TRACJA SP 2013 KLACZ gniada F: Spartacus/Stakkato
M: T Chicatora/Triple
O: Gospodarstwo Rolne Bartosz Fabiański
B: Eco- Abi Ewa Fabiańska
61600951025341
142.

25

VERONA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: V Diaverdo / Verdi
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021492 616009510343512
143.

72

WIEDŹMIN WLKP POL 2001 Ogier siwa F: Hamlet Go / Turnus
M: Weimutka / Ogar
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: SK Liski
K006737 POL007600025501
144.

165

WINNER F:
M:
O:
B:
145.

63

ZANZIBAR T. KWPN NED 2004 Wałach kasztanowata F: Chin Chin / Constant
M: Jaretty / Rex Magna
O: Maciej Gołąbek
B: G. Talsma
K010192 5280030409379
Rider Club
Competition
Prize
Andruchów Sławomir Dom Koni Lazar
25
SUM:
25.00
Błaszczak Julia JKS u Robsonów
40
75
130
100
SUM:
345.00
Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
105
190
SUM:
295.00
Calite Monika TOP Sport
25
SUM:
25.00
Chrzanowski Lisa JKS DIM Sp. z o. o.
750
100
SUM:
850.00
Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
300
SUM:
300.00
Ejankowska Beata LKJ w Gałkowie
35
20
25
SUM:
80.00
Gilla Błażej Pomorska LJ w Dziemianach
12
SUM:
12.00
Gołąbek Maciej UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
55
SUM:
55.00
Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
250
1050
1200
50
60
SUM:
2610.00
Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
70
60
825
2600
2900
1700
1500
SUM:
9655.00
Hejger Marta LKJ Gałkowo
375
2100
SUM:
2475.00
Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
50
SUM:
50.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
450
550
SUM:
1000.00
Janekovic Marie St. KS Chojnów
675
1110
SUM:
1785.00
Jasas Stasys Bartas
50
40
650
450
200
750
SUM:
2140.00
Jasas Zigmantas Bartas
50
SUM:
50.00
Jończyk Łukasz bpk
50
150
1125
SUM:
1325.00
Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
18
SUM:
18.00
Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
100
25
60
SUM:
185.00
Kaczmarczyk Maciej KJ Kaczmarczyk
50
15
SUM:
65.00
Klein Olaf JKS Przybyszewo
45
SUM:
45.00
Klein Tomasz JKS Przybyszewo
1375
SUM:
1375.00
Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
75
SUM:
75.00
Kozanecka Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
4600
1900
860
40
250
SUM:
7650.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
1475
SUM:
1475.00
Kuptel Małgorzata St. SKJ Bobrowy Staw
110
SUM:
110.00
Minkiewicz Weronika JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
40
SUM:
40.00
Nicpoń Adam SK Ciekocinko
150
SUM:
150.00
Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
40
SUM:
40.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
300
200
SUM:
500.00
Petraviciute Rugile LTU
100
100
SUM:
200.00
Reči?nait? Ryt? Hobby Horse
100
SUM:
100.00
Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
525
SUM:
525.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
50
300
SUM:
350.00
Šipaila Nerijus LT
200
150
600
150
SUM:
1100.00
Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
60
SUM:
60.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
25
100
100
200
60
50
1000
350
1700
SUM:
3585.00
Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
250
SUM:
250.00
Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
375
SUM:
375.00
Wydrowska Aleksandra Pomorska LJ w Dziemianach
25
SUM:
25.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Zespół 1
(164)
2017-07-01
5
Zespół 2
(164)
2017-07-01
6
Zespół 3
(164)
2017-07-01
3
Zespół 4
(164)
2017-07-01
4
Zespół 5
(164)
2017-07-01
1
Zespół 6
(164)
2017-07-01
2
Zespół 7
(164)
2017-07-01
7
Andruchów Sławomir
Dom Koni Lazar
Topaz (159)
2017-07-01
33
2017-07-01
6
25
2017-07-02
2017-07-01
6
Balcer Monika
SKJ Bajardo Augustówek
2017-06-30
2017-07-01
26
2017-07-02
Bancewicz Izabela
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2017-06-30
Będzia Michał
Oliver (163)
2017-07-01
11
2017-07-02
7
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
SALMINA W (105)
2017-07-01
2017-07-01
5
40
2017-07-02
1
75
BERG (106)
2017-07-01
35
2017-07-01
2
130
2017-07-02
3
100
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
CORJANA P (136)
2017-06-30
15
2017-06-30
1
105
2017-07-01
23
2017-07-01
1
190
2017-07-02
Calite Monika
TOP Sport
2017-06-30
27
2017-06-30
2017-07-01
11
25
2017-07-01
32
2017-07-02
13
Chotnicka Aleksandra
St. KS Chojnów
ANTYLYA (56)
2017-07-01
6
2017-07-02
7
Chrzanowski Lisa
JKS DIM Sp. z o. o.
2017-07-01
2
2017-07-02
2
750
2017-07-01
1
2017-07-02
6
100
Chwietczuk Aleksandra
JKS u Robsonów
NOBEL (68)
2017-06-30
4
2017-07-01
Czarnecki Dawid
KJ SO Starogard Gdański
2017-07-01
17
2017-07-02
1
300
Drózd Gabriela
KJ Aldragho Piaseczno
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-01
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
2017-07-01
27
2017-07-01
38
2017-07-02
Dzipanow Maja
LKJ Gałkowo
2017-06-30
5
2017-07-01
1
2017-07-02
3
Dziuba Anna
St. SKJ Bobrowy Staw
2017-06-30
5
2017-07-01
5
2017-07-01
8
2017-07-02
2
Ejankowska Beata
LKJ w Gałkowie
2017-07-01
5
2017-07-02
8
C TARNAWA (157)
2017-06-30
4
35
2017-07-01
7
20
2017-07-02
4
25
TAMBURA (158)
2017-06-30
2017-07-01
7
2017-07-02
3
Fludra Agata
St. KJ Legia Kozielska
BASTION (128)
2017-06-30
2017-07-01
13
Gierszewska Natalia
SKJ Bajardo Augustówek
CLANDOR (95)
2017-06-30
2017-07-01
15
2017-07-02
Gilla Błażej
Pomorska LJ w Dziemianach
2017-06-30
9
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-02
17
2017-07-01
3
2017-06-30
18
2017-06-30
2017-07-01
18
2017-07-02
2017-06-30
14
2017-06-30
6
12
2017-07-01
40
2017-07-01
11
2017-07-02
24
Gołąbek Maciej
UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
2017-06-30
19
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-01
23
2017-07-02
11
2017-06-30
11
2017-06-30
2017-07-01
39
2017-07-01
2017-07-02
2
55
Grikienis Irmantas
Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
2017-06-30
10
2017-07-01
1
2017-07-02
1
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-01
6
250
2017-07-01
4
1050
2017-07-02
4
1200
2017-06-30
6
50
2017-07-01
13
2017-07-02
5
60
Grzegorzewski Adam
St. Agro-Aves Gajewniki
2017-07-01
6
2017-07-01
16
2017-07-02
5
2017-07-01
19
2017-07-01
4
70
2017-07-02
7
60
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-01
17
2017-07-01
14
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-01
3
825
2017-07-01
1
2600
2017-07-02
2
2900
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-01
1
1700
2017-07-01
3
1500
2017-07-02
13
Hejger Marta
LKJ Gałkowo
CIROBANTA (146)
2017-06-30
2017-07-01
5
375
2017-07-02
1
2100
ECONTERO (147)
2017-06-30
6
2017-07-01
6
2017-07-01
22
2017-07-02
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
SONICA (110)
2017-07-01
21
2017-07-01
7
50
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
HEKTORAS (113)
2017-07-01
14
HIPOIDAS (114)
2017-06-30
2017-07-01
7
450
2017-07-02
8
550
ASTERIX (115)
2017-07-01
30
Janekovic Marie
St. KS Chojnów
BOTOKS (53)
2017-06-30
12
2017-06-30
2017-07-01
16
2017-07-02
4
675
2017-06-30
2017-07-01
21
2017-07-02
5
1110
Jarecki Jakub
KS Nad Wigrami Mikołajewo
CORDOBA (12)
2017-06-30
2
2017-07-01
2
2017-07-02
3
LARINO (18)
2017-06-30
9
2017-07-01
12
2017-07-02
13
EPOPEJA (19)
2017-07-01
6
2017-07-02
3
2017-07-01
1
2017-07-02
2
TRACJA (20)
2017-07-01
2
2017-07-02
1
Jaruga Weronika
St. VitaSport Brachlewo
2017-06-30
23
2017-07-01
2017-07-02
Jasas Stasys
Bartas
2017-06-30
5
50
2017-06-30
2017-07-01
10
40
2017-07-01
18
2017-07-02
7
650
2017-06-30
5
2017-06-30
2017-07-01
3
2017-07-02
3
450
EDVINN (39)
2017-06-30
2
200
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-01
18
2017-07-01
5
750
2017-07-02
19
Jasas Zigmantas
Bartas
SANTANA (36)
2017-06-30
8
50
2017-07-01
22
2017-07-02
10
Jończyk Łukasz
bpk
LIONEL (44)
2017-07-01
5
50
2017-07-02
2017-07-01
5
2017-06-30
2017-07-01
22
2017-07-02
14
2017-06-30
2017-07-01
7
150
2017-07-02
3
1125
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
SID (81)
2017-06-30
5
18
2017-07-01
2017-06-30
1
2017-07-01
4
2017-07-02
8
Kaczmarczyk Dagmara
KJ Kaczmarczyk
LIMONKA (71)
2017-06-30
4
100
2017-07-01
36
2017-07-01
9
2017-07-02
2017-06-30
20
2017-07-01
9
25
2017-07-02
9
60
NUBIS (107)
2017-06-30
17
2017-06-30
2017-07-01
19
2017-07-02
15
Kaczmarczyk Maciej
KJ Kaczmarczyk
FREJKA (70)
2017-07-01
6
50
2017-07-01
8
15
2017-07-02
20
Kalicki Przemysław
KJ Bertyn Piastowo
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-01
30
2017-07-01
26
2017-07-02
10
2017-06-30
2017-07-01
20
2017-07-01
15
2017-07-02
17
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
CYKOR (75)
2017-06-30
1
2017-07-01
3
2017-07-01
1
2017-07-02
1
Kilczewska Joanna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CARAMBA (130)
2017-06-30
6
2017-07-01
5
2017-07-02
Kiliańska Katarzyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
BERA (51)
2017-06-30
29
2017-07-01
2017-07-02
23
Kiliańska Klara
St. KS Chojnów
2017-06-30
2
2017-07-01
2
2017-07-02
2
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
FIRST ONE (127)
2017-06-30
2017-07-01
31
2017-07-01
19
2017-07-02
16
CANOLATO (125)
2017-07-02
3
45
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
CHASSOT (124)
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-01
2
1375
2017-07-01
20
2017-07-02
10
2017-07-01
2017-07-02
20
2017-07-01
CANOLATO (125)
2017-07-01
2017-07-01
3
Kluczek Wojciech
bpk
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-01
14
2017-07-01
11
2017-07-02
18
Kopcych Anna
KJ Bracia Romanowscy
2017-06-30
30
2017-06-30
2
75
2017-07-01
20
2017-07-01
10
2017-07-02
14
Kozanecka Aleksandra
KJ Szumawa Bobrowiec
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-01
9
2017-07-02
1
4600
CALINGKA (121)
2017-06-30
2017-07-01
2
1900
2017-07-02
6
860
CALERO Z (122)
2017-06-30
2017-07-01
9
40
2017-07-02
6
250
Kropidłowska Monika
KJ Nad Stropną
TIERRA (30)
2017-07-01
9
2017-07-02
6
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
2017-07-01
2
SZULER (58)
2017-06-30
2017-07-01
10
2017-07-02
9
2017-06-30
2017-07-01
21
2017-07-02
2
1475
ASESOR (60)
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-01
2
2017-06-30
26
2017-07-01
29
Kuptel Małgorzata
St. SKJ Bobrowy Staw
GUIDAM (123)
2017-07-01
2017-07-01
3
110
2017-07-02
Leszek-Karwańska Wiktoria
bpk
BAD BOY (76)
2017-07-01
24
2017-07-01
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
SUPREME (149)
2017-07-01
38
2017-07-02
Ludwicka Karina
KORUND (162)
2017-06-30
3
2017-07-01
6
2017-07-02
5
Madej Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
BALLADA (55)
2017-07-01
37
2017-07-01
2017-07-02
18
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
GAFA (154)
2017-07-01
2
2017-07-02
5
Minkiewicz Weronika
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
2017-06-30
25
2017-07-01
32
2017-07-02
22
2017-07-01
4
JOGA (132)
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-01
12
40
2017-07-01
16
2017-07-02
15
Mirosław Ewa
WKJ Lublin
2017-07-01
9
2017-07-02
9
Nicpoń Adam
SK Ciekocinko
2017-07-01
4
2017-07-02
5
150
2017-07-01
3
2017-07-02
4
SAHILOU (35)
2017-07-01
12
2017-07-02
1
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
FOCUS (98)
2017-06-30
2
2017-07-01
2
2017-07-02
3
2017-06-30
2017-07-01
11
40
2017-07-01
17
Pałucka Marta
Sopocki KJ
2017-07-01
28
2017-07-02
12
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
2017-06-30
2017-07-01
12
2017-07-02
11
2017-06-30
28
2017-06-30
2017-07-01
1
300
2017-07-01
36
2017-07-02
2
200
2017-06-30
2017-07-01
29
2017-07-02
9
CORSIMO (86)
2017-06-30
2
2017-07-01
10
2017-07-02
12
2017-07-01
1
2017-07-01
3
2017-07-02
6
Petraviciute Rugile
LTU
ENJOY (5)
2017-06-30
24
2017-07-01
3
100
2017-07-02
4
100
Ratyński Bartłomiej
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
BRONISZ (32)
2017-06-30
2
2017-07-01
6
2017-07-02
4
Reči?nait? Ryt?
Hobby Horse
2017-06-30
10
2017-07-01
4
100
2017-07-02
21
Reglińska Anna
Pomorska LJ w Dziemianach
PANCHO (150)
2017-06-30
2017-07-01
24
2017-06-30
2017-07-01
34
Rezmer Wiktoria
Sopocki KJ
SILVAN (109)
2017-06-30
2017-07-01
25
2017-07-01
35
2017-07-02
11
Rynkiewicz Martyna
LKJ w Gałkowie
2017-06-30
2017-07-01
24
2017-07-02
NELA (43)
2017-06-30
2017-07-01
4
525
2017-07-02
Seilius Simas
LTU
2017-06-30
7
2017-07-01
8
2017-07-02
6
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
2017-06-30
7
50
2017-06-30
2017-07-01
26
2017-07-01
37
2017-07-02
16
CALIDOS (74)
2017-06-30
1
300
2017-07-01
Šipaila Nerijus
LT
CARA (7)
2017-06-30
21
2017-06-30
2017-07-01
33
2017-07-02
2017-06-30
16
2017-06-30
2017-07-01
25
2017-07-02
7
200
ABBA (9)
2017-06-30
22
2017-07-01
15
2017-07-02
19
CHENET (10)
2017-06-30
CARACAS (11)
2017-06-30
2017-07-01
8
150
2017-07-01
6
600
2017-07-02
8
150
Skwara Paulina
KJ Welt Opypy
2017-06-30
2017-07-01
13
2017-07-02
12
PAMELA II (117)
2017-06-30
2017-07-01
23
2017-07-02
12
CARRERAS (118)
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-02
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
SEPHORA (112)
2017-07-01
34
2017-07-02
6
60
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2017-06-30
3
2017-07-01
12
25
2017-07-02
7
100
2017-06-30
3
100
2017-07-01
2
200
2017-07-02
8
60
2017-06-30
3
2017-07-01
8
50
2017-07-02
1
1000
DUKE (94)
2017-06-30
2017-07-01
8
350
2017-07-02
3
1700
Troszczyński Łukasz
KS Nad Wigrami Mikołajewo
2017-06-30
2
2017-07-01
7
2017-06-30
1
2017-07-01
5
2017-07-02
4
250
CLAUDIA (16)
2017-06-30
2
2017-07-01
11
2017-07-02
8
OLZA (17)
2017-06-30
7
2017-07-01
5
2017-07-02
10
Twerdochlib Ida
Sopocki KJ
LUPINO 17 (153)
2017-06-30
2017-07-01
31
2017-07-01
2017-07-02
13
Waszczak Wiktoria
LKJ Gałkowo
PENETOSA (103)
2017-06-30
3
2017-07-01
10
2017-07-02
1
WINNER (165)
2017-07-02
Więckowska Aleksandra
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
HIRO (119)
2017-07-01
12
2017-07-02
14
Wierzbicki Krzysztof
KS Nad Wigrami Mikołajewo
2017-06-30
1
2017-07-01
16
2017-07-02
9
SIBILLA (21)
2017-07-01
8
2017-07-02
5
2017-06-30
10
2017-07-01
6
2017-07-02
7
VERONA (25)
2017-06-30
2
2017-07-01
9
2017-07-02
10
Wilczewska Weronika
JKS Narew Różan
CANTURO I (138)
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-01
2017-07-01
2017-07-02
CASPAR MS (139)
2017-06-30
2017-06-30
2017-07-01
27
2017-07-01
25
2017-07-02
5
375
Winkler Weronika
MELODIA (156)
2017-06-30
4
2017-07-01
4
2017-07-02
4
Wydrowska Aleksandra
Pomorska LJ w Dziemianach
CASE (152)
2017-06-30
2017-07-01
10
25
2017-07-01
28
2017-07-02
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo
2017-07-01
12

Number of Riders: 86

Number of Horses: 145

The sum of prizes: 41 375.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092013-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl