Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CAVALIADA POZNAŃ 2019
MTP Poznań, 28.11.-01.12.2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
246 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 22:40:45
2019-11-28 22:40:45
Stefan Eder COBRA 32
  • 1x //ENTRIES CSI4*
245 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 20:00:25
2019-11-27 20:00:25
Agustin Covarrubias LARBRAKER
  • 1x //ENTRIES CSI4*
244 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 20:00:25
2019-11-27 20:00:25
Agustin Covarrubias GRAPPA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
243 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 20:00:25
2019-11-27 20:00:25
Agustin Covarrubias CHACCO DU ROUET
  • 1x //ENTRIES CSI4*
242 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 15:54:18
2019-11-27 15:54:18
Jur Vrieling FIUMICINO VAN DE KALEVALLEI
  • 1x //ENTRIES CSI4*
241 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 15:54:18
2019-11-27 15:54:18
Suzanne Tepper VDL LATINA VAN 'T MERELSNEST
  • 1x //ENTRIES CSI4*
240 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:03:41
2019-11-27 13:03:41
Jaroslaw Skrzyczynski SUEDWINDS AMANDA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
239 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:03:41
2019-11-27 13:03:41
Grzegorz Nowak COMIENZO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
238 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:03:40
2019-11-27 13:03:40
Natale Chiaudani BELLY DANCER RS
  • 1x //ENTRIES CSI4*
237 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:12
2019-11-27 08:11:12
Irma Karlsson CHACCONU
  • 1x //ENTRIES CSI4*
236 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:12
2019-11-27 08:11:12
Irma Karlsson CHACCO STARA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
235 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:12
2019-11-27 08:11:12
Irma Karlsson STARIALLO BLUE PS
  • 1x //ENTRIES CSI4*
234 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:12
2019-11-27 08:11:12
Vladimir Beletskiy CHAS PIK
  • 1x //ENTRIES CSI4*
233 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:12
2019-11-27 08:11:12
Vladimir Beletskiy CARLAIL
  • 1x //ENTRIES CSI4*
232 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:12
2019-11-27 08:11:12
Vladimir Beletskiy COUTURE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
231 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:12
2019-11-27 08:11:12
Rodney Jongschaap TJ MULLANACROSS MALIRO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
230 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:12
2019-11-27 08:11:12
Rodney Jongschaap MONSOON MONDAY
  • 1x //ENTRIES CSI4*
229 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:12
2019-11-27 08:11:12
Rodney Jongschaap JORDEN VAN DE KRUISHOEVE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
228 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Hubert Polowczyk SZYMON
  • 1x //ENTRIES CSI4*
227 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Hubert Polowczyk COURTNEY 11
  • 1x //ENTRIES CSI4*
226 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Grzegorz Nowak CORRIDA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
225 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Grzegorz Nowak ALWAYS FOREVER
  • 1x //ENTRIES CSI4*
224 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Michal Kazmierczak DAME DE PIQUE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
223 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Marek Waclawik DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x //ENTRIES CSI4*
222 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Jan Bobik CHACCO AMICOR
  • 1x //ENTRIES CSI4*
221 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Jan Bobik CHACCO AMICOR ZM
  • 1x //ENTRIES CSI4*
220 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Jan Bobik FARMER
  • 1x //ENTRIES CSI4*
219 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Mateusz Kiempa JALANDAHAR
  • 1x //ENTRIES CSI4*
218 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x //ENTRIES CSI4*
217 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Mariel Victoria Aguirre TAORMINA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
216 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Mariel Victoria Aguirre ARIS CMS
  • 1x //ENTRIES CSI4*
215 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Rodrigo Giesteira Almeida GB CELINE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
214 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Rodrigo Giesteira Almeida GAGA E D' AUGUSTIJN
  • 1x //ENTRIES CSI4*
213 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Rodrigo Giesteira Almeida BROKEN HEART
  • 1x //ENTRIES CSI4*
212 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Kim Emmen DELVAUX
  • 1x //ENTRIES CSI4*
211 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Kim Emmen GO GO NEVADA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
210 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Lukasz Jonczyk ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
209 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Egor Shchibrik ADONIS
  • 1x //ENTRIES CSI4*
208 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Egor Shchibrik ANIBALE DE HUS
  • 1x //ENTRIES CSI4*
207 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Egor Shchibrik CASANOVA F Z
  • 1x //ENTRIES CSI4*
206 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Erica Swartz JOVITA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
205 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Janika Sprunger KING EDWARD
  • 1x //ENTRIES CSI4*
204 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Janika Sprunger LITTLE MAGIC D'ASSCHAUT
  • 1x //ENTRIES CSI4*
203 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Janika Sprunger CARLOTTA 276
  • 1x //ENTRIES CSI4*
202 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Emma Emanuelsson CHAPLOON
  • 1x //ENTRIES CSI4*
201 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Emma Emanuelsson JOYFUL
  • 1x //ENTRIES CSI4*
200 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Emma Emanuelsson LIMITED EDITION
  • 1x //ENTRIES CSI4*
199 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Barbara Schnieper ESCOFFIER
  • 1x //ENTRIES CSI4*
198 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Barbara Schnieper AXELLE M Z
  • 1x //ENTRIES CSI4*
197 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Barbara Schnieper CHALEANDRA CH
  • 1x //ENTRIES CSI4*
196 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Alain Jufer GOLDEN FUTURE MM
  • 1x //ENTRIES CSI4*
195 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Alain Jufer CLINT OF HERA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
194 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Alain Jufer CORNET MM
  • 1x //ENTRIES CSI4*
193 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Elian Baumann CAMPARI Z
  • 1x //ENTRIES CSI4*
192 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Elian Baumann LITTLE LUMPI E
  • 1x //ENTRIES CSI4*
191 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Elian Baumann RG ASCONA H
  • 1x //ENTRIES CSI4*
190 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Andrew Kocher CAT NINJA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
189 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Andrew Kocher SQUIRT GUN
  • 1x //ENTRIES CSI4*
188 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Andrew Kocher COUNTRY BOY
  • 1x //ENTRIES CSI4*
187 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:11
2019-11-27 08:11:11
Andrew Kocher GUIDO VAN DE MARIJENHOEVE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
186 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Przemyslaw Konopacki DUKE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
185 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Przemyslaw Konopacki VOLO'S DIAMOND
  • 1x //ENTRIES CSI4*
184 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Arkadiusz Fimmel FRAPANT
  • 1x //ENTRIES CSI4*
183 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Arkadiusz Fimmel BENEFIS
  • 1x //ENTRIES CSI4*
182 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
181 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI
  • 1x //ENTRIES CSI4*
180 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
179 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Aleksandra Kierznowska BADORETTE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
178 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Aleksandra Kierznowska DENVER Z
  • 1x //ENTRIES CSI4*
177 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Hubert Kierznowski AMERIQUE LANDAIS
  • 1x //ENTRIES CSI4*
176 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Hubert Kierznowski DARINA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
175 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL
  • 1x //ENTRIES CSI4*
174 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Jakub Krzyzosiak. DIRESTRAIT
  • 1x //ENTRIES CSI4*
173 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Wojciech Dahlke A QUITE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
172 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Wojciech Dahlke INTELIGO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
171 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Agata Skrzypiec BERLINA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
170 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Mateusz Tyszko FOREST
  • 1x //ENTRIES CSI4*
169 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR
  • 1x //ENTRIES CSI4*
168 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Kevin Beerse FENIA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
167 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Kevin Beerse GILONA AO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
166 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Kevin Beerse FLORIS
  • 1x //ENTRIES CSI4*
165 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Jur Vrieling COMINO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
164 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Jur Vrieling DALLAS VDL
  • 1x //ENTRIES CSI4*
163 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Jur Vrieling GAVARNI
  • 1x //ENTRIES CSI4*
162 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Hendrik-Jan Schuttert BALBOA HS
  • 1x //ENTRIES CSI4*
161 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Hendrik-Jan Schuttert EXPENSIVE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
160 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Hendrik-Jan Schuttert HERTOGIN VAN DE KOUBERG
  • 1x //ENTRIES CSI4*
159 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Suzanne Tepper GIGAGRADE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
158 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Suzanne Tepper GALINA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
157 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Michel Hendrix ELCO VAN HOF TER NAILLEN
  • 1x //ENTRIES CSI4*
156 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Michel Hendrix ENTERTAINER
  • 1x //ENTRIES CSI4*
155 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Michel Hendrix FAIR FIELD
  • 1x //ENTRIES CSI4*
154 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Stein Endresen HAPPY FEETS HEARTBEAT
  • 1x //ENTRIES CSI4*
153 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Stein Endresen CANTOLAR
  • 1x //ENTRIES CSI4*
152 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Benedikte Serigstad Endresen CARERRAS H
  • 1x //ENTRIES CSI4*
151 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Benedikte Serigstad Endresen LIESCHEN
  • 1x //ENTRIES CSI4*
150 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Benedikte Serigstad Endresen COMMISSARIO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
149 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Aleksandra Zybala QUAIDO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
148 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Aleksandra Zybala SOPHIA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
147 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Jaroslaw Skrzyczynski JERICO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
146 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Jaroslaw Skrzyczynski JUST RIDING CALIFORNIA BS
  • 1x //ENTRIES CSI4*
145 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Jaroslaw Skrzyczynski GREATEST
  • 1x //ENTRIES CSI4*
144 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Dawid Skiba SECRET WEAPON L
  • 1x //ENTRIES CSI4*
143 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:10
2019-11-27 08:11:10
Radoslaw Zalewski HERE I AM
  • 1x //ENTRIES CSI4*
142 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Msciwoj Kiecon GIRALDO L
  • 1x //ENTRIES CSI4*
141 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Msciwoj Kiecon SIR SAPPORO MK
  • 1x //ENTRIES CSI4*
140 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Msciwoj Kiecon QUALITY QUEEN
  • 1x //ENTRIES CSI4*
139 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Adam Grzegorzewski JUST AN HERO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
138 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Adam Grzegorzewski HEARTCOR F
  • 1x //ENTRIES CSI4*
137 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Adam Grzegorzewski AZUR
  • 1x //ENTRIES CSI4*
136 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Bartosz Adamus EL CAMP
  • 1x //ENTRIES CSI4*
135 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Bartosz Adamus FONTAINE BLUE CKV
  • 1x //ENTRIES CSI4*
134 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Natalia Czernik DUKE G
  • 1x //ENTRIES CSI4*
133 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Natalia Czernik EVERDI
  • 1x //ENTRIES CSI4*
132 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Natalia Czernik ABIGEJ
  • 1x //ENTRIES CSI4*
131 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Martin Rozynek COURAGE 140
  • 1x //ENTRIES CSI4*
130 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Adrianna Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
129 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Adrianna Ostrowska ELBERO H
  • 1x //ENTRIES CSI4*
128 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Krzysztof Ludwiczak CROS BLUE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
127 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Krzysztof Ludwiczak LE CORDIAL
  • 1x //ENTRIES CSI4*
126 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Krzysztof Ludwiczak DIAROUBET
  • 1x //ENTRIES CSI4*
125 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Daria Kobiernik WINCHESTER
  • 1x //ENTRIES CSI4*
124 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Daria Kobiernik SONET
  • 1x //ENTRIES CSI4*
123 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Daria Kobiernik VENUS
  • 1x //ENTRIES CSI4*
122 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Lukasz Brzóska QUICKLENSKY
  • 1x //ENTRIES CSI4*
121 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
120 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Dajana Pawlicka BLACK & WHITE 3
  • 1x //ENTRIES CSI4*
119 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Dajana Pawlicka FLEUR
  • 1x //ENTRIES CSI4*
118 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Aleksandra Kawa WIENA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
117 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
116 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Konrad Pawlowski LAUR
  • 1x //ENTRIES CSI4*
115 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL
  • 1x //ENTRIES CSI4*
114 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Pawel Jurkowski FOR ME 18
  • 1x //ENTRIES CSI4*
113 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Pawel Jurkowski CLINTORADO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
112 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Cassandra Orschel DACARA E
  • 1x //ENTRIES CSI4*
111 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Cassandra Orschel COPA DEL REY
  • 1x //ENTRIES CSI4*
110 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Cassandra Orschel COOKIE B
  • 1x //ENTRIES CSI4*
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Natalia Stefanska FIREBRIDGE TAG
  • 1x //ENTRIES CSI4*
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Natalia Stefanska KASTELLO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
107 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Tomasz Olszewski CAMAKO S BOY JW
  • 1x //ENTRIES CSI4*
106 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Seweryn Murdzia ULA BAJOU K
  • 1x //ENTRIES CSI4*
105 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Seweryn Murdzia QUI GIGI
  • 1x //ENTRIES CSI4*
104 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Paulina Malinowska CHIRIVELL
  • 1x //ENTRIES CSI4*
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Paulina Malinowska CROWN PRINCE 2
  • 1x //ENTRIES CSI4*
102 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Natalia Palmowska CEREMBER ME M
  • 1x //ENTRIES CSI4*
101 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Natalia Palmowska EXIT REMO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
100 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Maksymilian Wechta QUINCHELLA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
99 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Maksymilian Wechta LONDON 32
  • 1x //ENTRIES CSI4*
98 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Maksymilian Wechta FIBONACCI S
  • 1x //ENTRIES CSI4*
97 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Andrzej Oplatek STAKKATAN
  • 1x //ENTRIES CSI4*
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Andrzej Oplatek STALANDO 2
  • 1x //ENTRIES CSI4*
95 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Andrzej Oplatek ODILE DU SOUFFLET
  • 1x //ENTRIES CSI4*
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Michal Tyszko BIQUEEN
  • 1x //ENTRIES CSI4*
93 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Michal Tyszko COLINERO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
92 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
91 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:09
2019-11-27 08:11:09
Dawid Kubiak FLASH BLUE B
  • 1x //ENTRIES CSI4*
90 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Natale Chiaudani CHOPARD
  • 1x //ENTRIES CSI4*
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Lisa Huep CALVILOT
  • 1x //ENTRIES CSI4*
88 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Lisa Huep DELUXE ILTON
  • 1x //ENTRIES CSI4*
87 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Andreas Kreuzer CASCORRADO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
86 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Andreas Kreuzer CAMPINO 499
  • 1x //ENTRIES CSI4*
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Andreas Kreuzer DOTS & DASHES
  • 1x //ENTRIES CSI4*
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Wolfgang Puschak CONCEETA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Wolfgang Puschak EDGAR
  • 1x //ENTRIES CSI4*
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Wolfgang Puschak NUMBER ONE 32
  • 1x //ENTRIES CSI4*
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Mariann Hugyecz CHACCO BOY
  • 1x //ENTRIES CSI4*
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Mariann Hugyecz ROLFS ROYCE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Kristaps Neretnieks MOON RAY
  • 1x //ENTRIES CSI4*
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Kristaps Neretnieks SIR STENOGRAPH
  • 1x //ENTRIES CSI4*
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Kristaps Neretnieks UDGI GIRL DES GY
  • 1x //ENTRIES CSI4*
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Michael Kölz DSP ANPOWIKAPI
  • 1x //ENTRIES CSI4*
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Michael Kölz NINJO 34
  • 1x //ENTRIES CSI4*
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Michael Kölz DUBAI BLH
  • 1x //ENTRIES CSI4*
73 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Jana Wargers SIG CHIARI
  • 1x //ENTRIES CSI4*
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Jana Wargers CARMA 3
  • 1x //ENTRIES CSI4*
71 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Jana Wargers VERTIGE DE GALARZACS
  • 1x //ENTRIES CSI4*
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Janine Rijkens C VIER 2
  • 1x //ENTRIES CSI4*
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Marcel Ewen CHIMAIRA PJ
  • 1x //ENTRIES CSI4*
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Marcel Ewen LADERAS FLANDRIA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Andrius Petrovas LINKOLNS
  • 1x //ENTRIES CSI4*
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Andrius Petrovas CLARITY
  • 1x //ENTRIES CSI4*
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Andrius Petrovas ESCORIAL
  • 1x //ENTRIES CSI4*
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Joanne Sloan-Allen WKD AIMEZ MOI
  • 1x //ENTRIES CSI4*
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Gerard O'neill JACK VAN HET DENNEHOF
  • 1x //ENTRIES CSI4*
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Gerard O'neill API DES CHAMPS
  • 1x //ENTRIES CSI4*
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Gerard O'neill SIRE DU VERET
  • 1x //ENTRIES CSI4*
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Andre Thieme LIRATUS
  • 1x //ENTRIES CSI4*
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Andre Thieme CELLISTO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Andre Thieme CHAKARIA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Jack Whitaker ELUCAR V.E.
  • 1x //ENTRIES CSI4*
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Jack Whitaker DESTERLY
  • 1x //ENTRIES CSI4*
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Jack Whitaker FOR FUN
  • 1x //ENTRIES CSI4*
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Michael Whitaker FLINSTERING
  • 1x //ENTRIES CSI4*
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Michael Whitaker FLAVIO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Michael Whitaker BILLY Z
  • 1x //ENTRIES CSI4*
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Anna Maria Kuhlmann EL ROCCO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Anna Maria Kuhlmann G'S FABIAN
  • 1x //ENTRIES CSI4*
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Monika Grundkowska DHAHA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x //ENTRIES CSI4*
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:08
2019-11-27 08:11:08
Aleksander Lewandowski QUIRO 5
  • 1x //ENTRIES CSI4*
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Jan Vinckier CHAKALAKA 8
  • 1x //ENTRIES CSI4*
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Elizabeth Bates CHRONOS 31
  • 1x //ENTRIES CSI4*
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Elizabeth Bates VANILLE DE COQUERIE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Sara Vingralkova KAS - SINI DC
  • 1x //ENTRIES CSI4*
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Sara Vingralkova L'AMOUR
  • 1x //ENTRIES CSI4*
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Sameh El Dahan SUMA'S ZORRO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Sameh El Dahan CHANEL XXV
  • 1x //ENTRIES CSI4*
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Sameh El Dahan WKD EXOTIC
  • 1x //ENTRIES CSI4*
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Paul-Richard Argus JAY-Z BEE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Paul-Richard Argus RENESSIN
  • 1x //ENTRIES CSI4*
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Paul-Richard Argus PING PONG V
  • 1x //ENTRIES CSI4*
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Robinson Maupiler ZANTA Z
  • 1x //ENTRIES CSI4*
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Robinson Maupiler CURIANO VAN MAARLE Z
  • 1x //ENTRIES CSI4*
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Robinson Maupiler IDEE-FIXE D'EXAERDE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Jonathan Chabrol HUXX DE MUZE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Jonathan Chabrol KALIEF DE BRINCO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Jonathan Chabrol VARA DE CODRE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Chloe Aston ARCADIUS 6
  • 1x //ENTRIES CSI4*
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Chloe Aston FLAVIE VAN DE HELLE
  • 1x //ENTRIES CSI4*
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Chloe Aston AMIGO T
  • 1x //ENTRIES CSI4*
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Emanuele Camilli JAKKO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Emanuele Camilli CHADELLANO PS
  • 1x //ENTRIES CSI4*
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Carla Cimolai BERLINO Z
  • 1x //ENTRIES CSI4*
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Carla Cimolai CHABLIS
  • 1x //ENTRIES CSI4*
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Felix Hassmann BALANCE 30
  • 1x //ENTRIES CSI4*
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Felix Hassmann SL BRAZONADO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Felix Hassmann QUIWITINO WZ
  • 1x //ENTRIES CSI4*
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Marco Litterscheidt HINDE VAN DE MOLDERVELDEN
  • 1x //ENTRIES CSI4*
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Marco Litterscheidt ROBINSON
  • 1x //ENTRIES CSI4*
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Zoe Osterhoff CHACENNY
  • 1x //ENTRIES CSI4*
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Zoe Osterhoff FERRARI VDL
  • 1x //ENTRIES CSI4*
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Zoe Osterhoff COSMOS STARDETIJI Z
  • 1x //ENTRIES CSI4*
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Michael Cristofoletti BELONY
  • 1x //ENTRIES CSI4*
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Michael Cristofoletti SIG DEBALIA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Michael Cristofoletti CARLA COLUMNA 28
  • 1x //ENTRIES CSI4*
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:07
2019-11-27 08:11:07
Natale Chiaudani ATHINIA
  • 1x //ENTRIES CSI4*
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:06
2019-11-27 08:11:06
Stefan Eder DR SCARPO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:06
2019-11-27 08:11:06
Stefan Eder FAROUCHE 3
  • 1x //ENTRIES CSI4*
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:06
2019-11-27 08:11:06
Miklos Tassilo Csillaghy DENIRO
  • 1x //ENTRIES CSI4*
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:06
2019-11-27 08:11:06
Miklos Tassilo Csillaghy KRISTIN
  • 1x //ENTRIES CSI4*
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:06
2019-11-27 08:11:06
Ann Carton-Grootjans CIGOL DU PARSIS Z
  • 1x //ENTRIES CSI4*
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:06
2019-11-27 08:11:06
Ann Carton-Grootjans KAI LICHA DE CARMEL
  • 1x //ENTRIES CSI4*
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:06
2019-11-27 08:11:06
Viktor Daem IC MAGIC VAN DE BIEN
  • 1x //ENTRIES CSI4*
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:06
2019-11-27 08:11:06
Jeroen De Winter KARMELITA VAN DEN DRIES
  • 1x //ENTRIES CSI4*
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:06
2019-11-27 08:11:06
Jeroen De Winter L' INNOCENCE VAN 'T MEULENHOF
  • 1x //ENTRIES CSI4*
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:11:06
2019-11-27 08:11:06
Jeroen De Winter GRETEL S
  • 1x //ENTRIES CSI4*
Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
218 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 22:41:20
2019-11-28 22:41:20
Daria Kobiernik SONET
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
217 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:04:20
2019-11-27 13:04:20
Leszek Nieuzyla LET'S MAKE MONEY
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
216 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:04:19
2019-11-27 13:04:19
Agata Dahlke EULVE
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
215 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Maja Oryga Siwiak FLORIS T
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
214 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Michal Kubiak CARO
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
213 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Michal Kubiak GALAKTYKA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
212 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Olga Rzycka KLONDAIKA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
211 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
210 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Matylda Kasner ARES
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
209 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Matylda Kasner ANJO DIAMOND RAVER
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
208 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Zbigniew Kostrzewski CALIFORNIA HIPPICA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
207 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Zbigniew Kostrzewski CATHALEYA HIPPICA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
206 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
205 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Zuzanna Prymek TINKERBELL W
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
204 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Ewa Dyzewska EDESSO
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
203 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Ewa Dyzewska EAZY BOY
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
202 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Slawomir Klóska CHACARTA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
201 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Slawomir Klóska BRIDGET JONES
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
200 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Maarja Martinson KRAGBECH'S CELICA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
199 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Leszek Nieuzyla FREDORA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
198 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Agnieszka Olszewska SKARBIEC
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
197 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Martyna Ostapczuk ARISTA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
196 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Jan Kurek JUNIOR 152
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
195 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Marianna Kolacka GRANDEZA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
194 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Maciej Michalski QUIDAM'S DUKE
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
193 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Seweryn Murdzia QUICK STAR'S LORD
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
192 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Katarzyna Kazmierczak KRISTIANO GL
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
191 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Grzegorz Nowak OLIMPIA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
190 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Erlandas Mikenas HOUGLAS
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
189 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Aleksandra Dabkowska CARETANE ROSE Z
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
188 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
187 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Ellie Guy MARTELLS HOCUS POCUS II
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
186 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Ellie Guy LOUGHNAVATTA CEDAR
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
185 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Loewie Joppen HANTANO
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
184 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Karolina Ferenstein-Krasko ARMSTRONG
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
183 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Sean Cubitt ENCORE
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
182 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Aleksandra Lusina-Golas CAMBEL I G
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
181 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Aleksandra Lusina-Golas CONI I G.
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
180 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Larysa Krulik G'ZEUS
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
179 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Larysa Krulik ZONENBOLD
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
178 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Artem Tsapin CORLEONE
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
177 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Daria Samokhina NABU SON
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
176 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Daria Samokhina CLICK CLACK 5
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
175 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Anastasiia Yarmolyuk COMMAND
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
174 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Elian Baumann MALALA 3
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
173 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:17
2019-11-27 08:13:17
Anastasiya Kirnarskaya IDEL ROSE
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
172 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Jakub Dolhun KOLA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
171 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Jakub Dolhun WESFALIA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
170 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Amelia Krywult QUALITO Z
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
169 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
168 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Patrycja Ksiadz HEIDI
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
167 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Nadia Kuzma QUEENY
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
166 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Nadia Kuzma QUELLE DAME Z
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
165 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Olga Tomanek TURBUD IQ
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
164 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Bartosz Gauza CLASSY GIRL SINIA Z
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
163 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Michele Van Den Kroonenberg CARMINA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
162 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Zuzanna Chwalinska ENDO
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
161 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Zuzanna Chwalinska CORAZON 58
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
160 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Matylda Malepszy CONSENSUS
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
159 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Lukasz Wasilewski HELLUM H&H
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
158 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Lukasz Wasilewski GOLDDIGGER GR
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
157 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Marek Waclawik FERLINA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
156 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Marek Waclawik CORIWAY
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
155 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Kacper Mroz LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
154 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Kacper Mroz Q DE REVEL
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
153 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
152 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
151 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
150 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Anna Dziuba LA PAZ
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
149 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Malgorzata Koszucka ILOVE YOU DU BEAUMONT
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
148 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Tomasz Mielcarek STAKKATOLIN
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
147 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Katarzyna Szun CASSILAS
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
146 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Katarzyna Szun CASTALECCHIO SM
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
145 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Olivia Sijka HANTERKA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
144 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Marta Dabrowska LARINA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
143 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Marta Dabrowska CHAMP ACOR
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
142 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Oliwia Kosmol FEREUSA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
141 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Oliwer Bule C BAS
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
140 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Oliwer Bule EAST WOOD
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
139 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Paulina Bule DOMINACJA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
138 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Jaroslaw Skrzyczynski WILD HUNTER
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
137 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Justina Reciunaite CLAIRE DE LUNE 21
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
136 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Ryte Reciunaite NEED FOR SPEED
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
135 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Carolina Idänpään-Heikkilä VOLTAIRE DE LA LANDE
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
134 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Sofia Soilu TARANTO VAN PAAL Z
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
133 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Sofia Soilu VANILLE DU BARQUET
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
132 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Sofia Soilu LIMITED EDITION IR
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
131 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Nicole Szponarska ZETA Z
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
130 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Dawid Skiba SANTORINI L
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
129 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Maja Marchwicka SZAFIR M
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
128 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Maja Marchwicka NIRMETTE
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
127 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Jacek Kusnierczak CAIRO AK
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
126 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Nikola Idkowiak ALHAMBRA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
125 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Andrzej Gloskowski CENTROPLAST DINAR
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
124 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:16
2019-11-27 08:13:16
Andrzej Gloskowski DUCATI
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
123 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Olga Celska HIP HOP
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
122 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
121 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Kornelia Zmyslona LARIFARI
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
120 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Wiktoria Lachowicz-Woloszyn C KARAT CARTE DOR
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
119 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Maksymilian Parkitny NOBILIS
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
118 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Maksymilian Parkitny FERRARI K
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
117 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Daria Pietrzak MONSUN
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
116 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Daria Pietrzak SONATA W
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
115 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Aleksandra Mudry CALANTINO
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
114 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Aleksandra Pliem-Perka QUITA DU DOMAINE Z
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
113 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Zuzanna Zuk CARANJA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
112 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Anna Kulawik NIWAR
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
111 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Michal Tyszko TREASURE QUEEN Z
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
110 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Aleksandra Wypchlo GILEA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Aleksandra Wypchlo BACO
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Wiktoria Jannasz WHITE SHOT
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
107 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
106 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Msciwoj Kiecon CONRADO 10
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
105 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Msciwoj Kiecon HASTOR
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
104 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Andrius Petrovas REMEMBER ME
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
102 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Weronika Kicinska CLINTARA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
101 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Gabriela Biedka BUTTERFLY
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
100 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKLADNIA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
99 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Justyna Lopato GRAD
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
98 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Giovanni Fanti COLANTINUE
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
97 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Karolina Vasiliauskaite CASSANDER VT KL. ASDONK Z
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Karolina Vasiliauskaite VENEZIO OF COCO
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
95 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Eliza Zawadzka CORRADINO
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Eliza Zawadzka DOOLEYS B
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
93 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Jaroslavs Trubanovs ELEGANCE
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
92 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Tatjana Reznuk ARRIBAS T
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
91 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Tatjana Reznuk HOPPY W.B.
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
90 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Paulina Wielgorska-Zdebel TAKSI
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Michal Siejek HAMILTON
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
88 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Kristine Egle CASQUETTA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
87 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Kristine Egle CINCINATTI Z
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
86 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Madara Petersone LILIONS
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Aleksandra Trojanowicz ZAWRAT
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Matylda Wrzosek WILIANA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Jakub Krzyzosiak. CATALAYA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Jakub Krzyzosiak. CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Agata Dahlke VANDAMME
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Dominika Henzel ROSANNA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Agata Skrzypiec VIVIANO S
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Agata Skrzypiec CONSUELLA M
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Aleksandra Skapska GROGORY
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:15
2019-11-27 08:13:15
Aleksandra Skapska CISALL FS
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Oliwia Malinska VIPER W Z
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
73 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Anna Lipinska F. ADERMIE
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
71 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Robert Conredel L'AMOUR TOUJOURS 7
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Robert Conredel CHOCOLAT
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Saskia Conredel CASTINO 4
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Saskia Conredel SCHENKENBERG
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Marco Litterscheidt HURANT
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Aleksandra Kozlowska GRAFFA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Zuzanna Kucharska KISSIMMEE
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Zuzanna Kucharska BAILANDO
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Leszek Gramza CASSARIO
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Leszek Gramza CLEARROUND
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Alicja Mikicin PRESTIGE
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Emilia Szojda CAMPINO BURME
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Pawel Jurkowski ESPRESSO 22
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Pawel Jurkowski SAMBUCO 45
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Katarzyna Gola SOLY JEAS
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Hanna Miedziocha LA SCALA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Zuzanna Sterczynska ARIANA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Maria Branka- Borja CAMILLA 139
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Maria Branka- Borja REFLECTION
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Kornelia Kurleto COME ON DONE Z
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Bianka Pieta COYOTE UGLY V
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Tomasz Olszewski LUNA P
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Anna Bienkowska CORTEZ
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Natalia Stefanska DYLLANO
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Sebastian Bak EL CAPONE
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Paulina Malinowska BE CLEAR SR
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Natalia Kubik COCORRADO
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Natalia Palmowska LVIV PKZ
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Paulina Pawelczak LAMBIK
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Justyna Kopko BONO
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Justyna Kopko GELUKSROOS
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Nikola Patora CHICAGO
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Elena Makarauskiene CAMPARI W
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Ignas Makarauskas QUATTRA 14
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Ignas Makarauskas HAVE FUN
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Aleksandra Rekosiewicz DURAVELLA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Aneta Wysocka CLEAR CARETINA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Aneta Wysocka FANTASIE
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:14
2019-11-27 08:13:14
Kreola Bilinskaite CASCARA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Marta Konarska LILI MARLENE
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Maria Wintoch COTE D'OR
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Agata Derda KOSMA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Michalina Krzyzynska CRISTIANO
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Agata Ciaciura TEZA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Agata Ciaciura CHATEAU MOUTON
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Agata Szymoniak SALAMINA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Agata Szymoniak VAN HALEN 10
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Maja Bella Friedman SWEET NOISE M
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Olaf Rynowiecki EFRON
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Tamara Tybulczuk PABLO I
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Lavinia Lucia Nigro HOSPITA VAN DE ROSTAL
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Daria Kobiernik CZWERG
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Daria Kobiernik ANTARI
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Julia Wojtas MARKUS
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Katarzyna Kubiak ROCCO
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Lukasz Brzóska HEROS
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Lukasz Brzóska CARJONKER
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Zuzanna Werelich CRICOVA L
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Hubert Ludwiczak CABONA
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Alena Babushkina LORANDA 6
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:13:13
2019-11-27 08:13:13
Alena Babushkina CALL ME PAUL 2
  • 1x //ENTRIES - CSI1*
Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 20:01:54
2019-11-27 20:01:54
Agustin Covarrubias IRISH COFFEE
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 20:01:54
2019-11-27 20:01:54
Agustin Covarrubias MOWGLI VD BISSCHOP
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 15:55:18
2019-11-27 15:55:18
Loewie Joppen HANTANO
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:05:02
2019-11-27 13:05:02
Benedikte Serigstad Endresen TAJULLA
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:05
2019-11-27 08:14:05
Kristaps Neretnieks CORNELIUSS
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:05
2019-11-27 08:14:05
Marcel Ewen ALICANTE H
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Aleksandra Dabkowska DRUMILLER TRUE BLUE
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Michal Tyszko NIVARD VAN DE CELIEBRUG
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Jan Vinckier LORD
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Jan Vinckier EVER SO CLEVER MERELNEST Z
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Andrius Petrovas SHERLOCK
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Giovanni Fanti SKYHORSE BALOUNESSE
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Giovanni Fanti SKYHORSE QUEENY MOON
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Dawid Rakoczy VICTORY
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Hubert Kierznowski COMODEUS P
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Hubert Kierznowski WESTFALIA L
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Kamil Grzelczyk FRUGO
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Kamil Grzelczyk SENIOR
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Rebecca Lindeblad ZANDOR'S SON Z
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Rebecca Lindeblad MAYDREAM D
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Anna Annija Alsina CLEO
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Agata Dahlke IELVE
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Tomasz Jasinski CAPTAIN KRYM
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Jaroslaw Skrzyczynski QUICK STEP
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Jaroslaw Skrzyczynski INTURIDO
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Marcin Betkowski INDIVAR
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Dawid Skiba LA VULKANO L
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Andrzej Gloskowski CASTIGO DE AMOR
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Robinson Maupiler ZANDOR ALPHA Z
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Andre Thieme CARINA
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Michal Kazmierczak CORONADO BLUE NF
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Michal Kazmierczak QUIWITI
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Jan Bobik QUEEN FLY
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Jan Bobik CZART
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Olga Sorokina IOWA
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Andrei Shalohin ILLOUCHIN NH
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Dariia Iurchenko WHISKEY TIME
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Kim Emmen INDIAN GOLD
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Rodrigo Giesteira Almeida EMERALDS DREAM
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Barbara Schnieper BAILEYS VOM ILUM
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Anna Arkhipova HEESAMAR
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Viktor Daem MINUIT VAN HET GROOTVELDHOF
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:04
2019-11-27 08:14:04
Adrianna Ostrowska ANDORA
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:03
2019-11-27 08:14:03
Monika Grundkowska IPHONE
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:03
2019-11-27 08:14:03
Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:03
2019-11-27 08:14:03
Zuzanna Golicka KOLORADO-CHERRY D
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:03
2019-11-27 08:14:03
Egor Shchibrik CANDY GIRL
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:03
2019-11-27 08:14:03
Marco Litterscheidt SWEET SANDY
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:03
2019-11-27 08:14:03
Zoe Osterhoff IT'S A MIRACLE
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:03
2019-11-27 08:14:03
Zoe Osterhoff HIDALGO
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:03
2019-11-27 08:14:03
Lukasz Brzóska CHARLIE 254
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:03
2019-11-27 08:14:03
Lisa Huep CLOUD SEVEN 7
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:03
2019-11-27 08:14:03
Andreas Kreuzer CINDERELLA 717
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:03
2019-11-27 08:14:03
Maksymilian Wechta CASSIOPEIA
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:03
2019-11-27 08:14:03
Aneta Wysocka EVIVA
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:03
2019-11-27 08:14:03
Emma Emanuelsson STAKANTURA
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:03
2019-11-27 08:14:03
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:03
2019-11-27 08:14:03
Janine Rijkens CALIQUO
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:03
2019-11-27 08:14:03
Janine Rijkens MOURINHO 3
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:14:03
2019-11-27 08:14:03
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 1x //ENTRIES - CSIYH1*
Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Adamus Bartosz POL
S
10135511
2. Aguirre Mariel Victoria MEX
S
10056283
3. Almeida Rodrigo Giesteira POR
S
10058729
4. Alsina Anna Annija LAT
2003 (J.)
10177353
5. Argus Paul-Richard EST
S
10013003
6. Arkhipova Anna LAT
S
10112274
7. Ast Dominik POL
S
8. Aston Chloe GBR
S
10038086
9. Babiak Filip POL
2001 (J.)
10153034
10. Babushkina Alena RUS
S
10100537
11. Bak Sebastian POL
S
10069792
12. Bartyś Monika POL
S
10081214
13. Bates Elizabeth CAN
S
10043132
14. Baumann Elian SUI
S
10086384
15. Beerse Kevin NED
S
10131392
16. Betkowski Marcin POL
S
10017404
17. Biedka Gabriela POL
S
10081841
18. Biegalska Iga POL
2006 (JM.)
10171305
19. Biela Berenika POL
2008 (Mł.)
20. Bienkowska Anna POL
2005 (JM.)
10203886
21. Bigaj Irena POL
2009 (Mł.)
22. Bilinskaite Kreola LTU
2000 (MJ.)
10172373
23. Błażko Marta POL
S
24. Bobik Jan POL
S
10064709
25. Branicka Waleria POL
2003 (J.)
10181190
26. Branka- Borja Maria POL
2005 (JM.)
10163146
27. Brzóska Barbara
28. Brzóska Lukasz POL
S
10021322
29. Brzóska Łukasz POL
S
30. Bule Oliwer POL
2003 (J.)
10175554
31. Bule Paulina POL
2005 (JM.)
10203874
32. Camilli Emanuele ITA
S
10001197
33. Carton-Grootjans Ann BEL
S
10000733
34. Celska Olga POL
1999 (MJ.)
10147305
35. Chabrol Jonathan FRA
S
10062374
36. Chiaudani Natale ITA
S
10002353
37. Chwalinska Zuzanna POL
2003 (J.)
10164065
38. Ciaciura Agata POL
S
10145976
39. Cimolai Carla ITA
S
10018602
40. Conredel Robert GER
S
10111748
41. Conredel Saskia GER
S
10063836
42. Covarrubias Agustin CHI
S
10032966
43. Cristofoletti Michael ITA
S
10017285
44. Csillaghy Miklos Tassilo AUT
S
10026561
45. Cubitt Sean IRL
S
10002751
46. Cycak Magdalena POL
S
10076393
47. Czernik Natalia POL
S
10037441
48. Czeszejko-Sochacka Lena POL
2008 (Mł.)
49. Dabkowska Aleksandra POL
S
10134386
50. Dąbkowski Rafał
51. Dabrowska Marta POL
S
10143077
52. Daem Viktor BEL
S
10089375
53. Dahlke Agata POL
S
10094828
54. Dahlke Wojciech POL
S
10037278
55. De Winter Jeroen BEL
S
10058993
56. Derda Agata POL
2005 (JM.)
10173945
57. Dolhun Jakub POL
1999 (MJ.)
10203812
58. Dyzewska Ewa POL
S
10063742
59. Dziak-Gierlicz Marta POL
S
60. Dziuba Anna POL
2006 (JM.)
10172785
61. Eder Stefan AUT
S
10016453
62. Egle Kristine LAT
S
10030432
63. El Dahan Sameh EGY
S
10021793
64. Emanuelsson Emma SWE
S
10007902
65. Emmen Kim NED
S
10071863
66. Endresen Benedikte Serigstad NOR
S
10044834
67. Endresen Stein NOR
S
10002853
68. Ewen Marcel LUX
S
10002119
69. Fanti Giovanni ITA
S
10016095
70. Ferenstein-Krasko Karolina POL
S
10012116
71. Fimmel Arkadiusz POL
S
10044919
72. Florczak Aleksandra POL
2003 (J.)
10203891
73. Forlini Samanta POL
1999 (MJ.)
10134437
74. Fortuniak Roksana POL
S
75. Friedman Maja Bella POL
2003 (J.)
10183554
76. Ganowska Julia POL
2008 (Mł.)
77. Gardyjas Ryszard
78. Gauza Bartosz POL
S
10063571
79. Gawłowska Anna-Maria POL
S
80. Gintowt-Juchniewicz Zofia POL
2005 (JM.)
10204903
81. Gloskowski Andrzej POL
S
10019285
82. Głowacz Natalia POL
2008 (Mł.)
83. Gola Katarzyna POL
2004 (JM.)
10171288
84. Golicka Zuzanna POL
2001 (J.)
10147278
85. Gramza Leszek POL
S
10021324
86. Grundkowska Monika POL
1998 (MJ.)
10064948
87. Grzegorzewski Adam POL
1998 (MJ.)
10054429
88. Grzelczyk Kamil POL
S
10113493
89. Guy Ellie GBR
1999 (MJ.)
10156088
90. Hassmann Felix GER
S
10006451
91. Hendrix Michel NED
S
10017157
92. Henzel Dominika POL
2004 (JM.)
10147538
93. Huep Lisa GER
S
10072469
94. Hugyecz Mariann HUN
S
10002161
95. Idänpään-Heikkilä Carolina FIN
2002 (J.)
10180817
96. Idkowiak Nikola POL
2003 (J.)
10204553
97. Iurchenko Dariia UKR
S
10094853
98. Janas Ilona POL
S
99. Janiszewska Gabriela POL
2003 (J.)
10185455
100. Jannasz Wiktoria POL
2005 (JM.)
10176326
101. Janus Agnieszka
102. Jasiński Tomasz POL
S
103. Jawor Joanna POL
S
104. Jonczyk Lukasz POL
S
10002083
105. Jongschaap Rodney ANG
2001 (J.)
10116354
106. Joppen Loewie NED
S
10031514
107. Jufer Alain SUI
S
10011565
108. Jurasz Kornelia POL
2008 (Mł.)
109. Jurkowski Pawel POL
S
10002502
110. Jurkowski Paweł POL
S
10002502
111. Kabaciński Bartosz POL
S
10182194
112. Kamiński Jan POL
S
113. Karlsson Irma SWE
S
10059474
114. Kasner Matylda POL
2001 (J.)
10147432
115. Kawa Aleksandra POL
2001 (J.)
10143284
116. Kazmierczak Katarzyna POL
S
10113574
117. Kazmierczak Michal POL
S
10034342
118. Kicinska Weronika POL
1998 (MJ.)
10203934
119. Kiecon Msciwoj POL
S
10019199
120. Kiempa Mateusz POL
S
121. Kierznowska Aleksandra POL
2003 (J.)
10117343
122. Kierznowski Hubert POL
S
10001618
123. Kirnarskaya Anastasiya RUS
1999 (MJ.)
10094485
124. Kleniuk Mariusz POL
S
125. Klinkiewicz Konstacja
126. Klóska Slawomir POL
S
10021333
127. Kmiecińska-Wasiak Martyna
128. Kobiernik Daria POL
S
129. Kocher Andrew USA
S
10064248
130. Kokowska Katarzyna POL
S
131. Kolacka Marianna POL
2004 (JM.)
10183758
132. Kölz Michael GER
S
10034781
133. Konarska Katarzyna POL
S
134. Konarska Marta POL
2006 (JM.)
10193295
135. Konopacki Przemyslaw POL
S
10079930
136. Kopko Justyna POL
S
10154705
137. Korycka Małgorzata POL
S
138. Kosiński Sylwester
139. Kosmalewicz Maria POL
2001 (J.)
10146270
140. Kosmol Oliwia POL
2003 (J.)
10142323
141. Kostrzewa Adrian POL
142. Kostrzewski Zbigniew POL
S
10047072
143. Koszucka Malgorzata POL
S
10105027
144. Kowalonek Luna POL
2007 (JM.)
145. Kozłowski Ireneusz POL
146. Kręgielska Natalia POL
2009 (Mł.)
147. Kreuzer Andreas GER
S
10009865
148. Krulik Larysa UKR
1998 (MJ.)
10073664
149. Krywult Aleksandra POL
S
150. Krywult Amelia POL
2004 (JM.)
10170259
151. Krzyzosiak. Jakub POL
S
10028649
152. Krzyzynska Michalina POL
2005 (JM.)
10185639
153. Ksiadz Patrycja POL
2000 (MJ.)
10204409
154. Kubiak Dawid POL
S
10017401
155. Kubiak Grzegorz POL
S
10011415
156. Kubiak Katarzyna POL
2004 (JM.)
10203368
157. Kubiak Michal POL
S
10064544
158. Kubik Natalia POL
2002 (J.)
10197477
159. Kucharska Zuzanna POL
2005 (JM.)
10175496
160. Kuczkowiak Hanna POL
2007 (JM.)
161. Kuhlmann Anna Maria GER
S
10112754
162. Kulawik Anna POL
2005 (JM.)
10204635
163. Kurek Jan POL
S
10028650
164. Kurleto Kornelia POL
2004 (JM.)
10168147
165. Kusnierczak Jacek POL
S
10092355
166. Kuzma Nadia POL
2004 (JM.)
10152946
167. Lach Agata POL
S
10109982
168. Lachowicz-Woloszyn Wiktoria POL
2000 (MJ.)
10142330
169. Laskowski Stanisław
170. Lewandowski Aleksander POL
2003 (J.)
10185473
171. Lindeblad Rebecca FIN
S
10037598
172. Lipinska Anna POL
1998 (MJ.)
10152466
173. Litterscheidt Marco GER
S
10075504
174. Lopato Justyna POL
S
10204899
175. Ludwiczak Hubert POL
S
10004344
176. Ludwiczak Krzysztof POL
S
10011038
177. Lusina-Golas Aleksandra POL
S
10005794
178. Lusina-Gołaś Aleksandra POL
S
179. Maciak Krzysztof POL
180. Makarauskas Ignas LTU
2004 (JM.)
10154386
181. Makarauskiene Elena LTU
S
10079996
182. Malepszy Matylda POL
2003 (J.)
10148004
183. Malinowska Paulina POL
S
10034036
184. Malinska Oliwia POL
1999 (MJ.)
10171641
185. Malmuk Adam
186. Marchwicka Maja POL
2005 (JM.)
10161532
187. Marek Jóźwiakowski Stanisław
188. Martinson Maarja EST
S
10106393
189. Maupiler Robinson FRA
S
10062429
190. Mazurek Piotr POL
191. Michalak Janusz
192. Michalski Maciej POL
1999 (MJ.)
10113609
193. Miedziocha Hanna POL
2005 (JM.)
10201496
194. Mielcarek Tomasz POL
S
10104833
195. Mielniczek Joanna
196. Mikenas Erlandas LTU
S
10080388
197. Mikicin Alicja POL
2003 (J.)
10178793
198. Minkiewicz Weronika POL
S
10147770
199. Mroz Kacper POL
1999 (MJ.)
10145798
200. Mudry Aleksandra POL
S
10160701
201. Murdzia Seweryn POL
S
10119999
202. Naumovich-Shabovskaya Julia POL
S
203. Neretnieks Kristaps LAT
S
10040081
204. Nieuzyla Leszek POL
S
10063766
205. Nigro Lavinia Lucia ITA
1998 (MJ.)
10109734
206. Nowak Grzegorz POL
S
10154351
207. O'neill Gerard IRL
S
10012642
208. Olszewska Agnieszka POL
S
10092431
209. Olszewski Tomasz POL
S
10092290
210. Oplatek Andrzej POL
S
10081898
211. Orschel Cassandra POL
S
10016924
212. Oryga Siwiak Maja POL
2003 (J.)
10186625
213. Ostapczuk Martyna POL
2004 (JM.)
10157648
214. Osterhoff Zoe GER
1999 (MJ.)
10089197
215. Ostrowska Adrianna POL
S
10065898
216. Osuch Aleksandra POL
2004 (JM.)
10147275
217. Pączek Dominika POL
2003 (J.)
218. Paliszkiewicz Natalia POL
2001 (J.)
10204103
219. Palmowska Natalia POL
S
10115489
220. Parkitny Maksymilian POL
2003 (J.)
10139219
221. Pasik Monika POL
S
10065596
222. Patora Nikola POL
2005 (JM.)
10203542
223. Pawelczak Paulina POL
2001 (J.)
10165541
224. Pawlak Joanna POL
S
225. Pawlicka Dajana POL
1998 (MJ.)
10104076
226. Pawlowski Konrad POL
S
10078107
227. Pawłowska Kornelia POL
2007 (JM.)
228. Pellowska Paulina POL
2008 (Mł.)
229. Petersone Madara LAT
2004 (JM.)
10175134
230. Petrovas Andrius LTU
S
10011105
231. Pieta Bianka POL
2005 (JM.)
10200138
232. Pietrzak Daria POL
2006 (JM.)
10186431
233. Pliem-Perka Aleksandra POL
2006 (JM.)
10198035
234. Pliem-Perka Martyna POL
2009 (Mł.)
235. Polowczyk Hubert POL
S
10017435
236. Prymek Zuzanna POL
2006 (JM.)
10165058
237. Przezak Katarzyna POL
2001 (J.)
10182193
238. Puschak Wolfgang GER
S
10037113
239. Racot Sp. z o.o. SK
240. Rakoczy Dawid POL
S
10003973
241. Reciunaite Justina LTU
2002 (J.)
10123265
242. Reciunaite Ryte LTU
2001 (J.)
10143143
243. Rekosiewicz Aleksandra POL
S
10146146
244. Reznuk Tatjana LAT
S
10007508
245. Rijkens Janine GER
S
10036850
246. Rozynek Martin POL
1998 (MJ.)
10102720
247. Rutkowska Katarzyna POL
S
10204217
248. Rynowiecki Olaf POL
2006 (JM.)
10198160
249. Rzycka Olga POL
S
10205314
250. Sadowski Wiesław POL
251. Schnieper Barbara SUI
S
10020595
252. Schuttert Hendrik-Jan NED
S
10018936
253. Shalohin Andrei POL
S
10055652
254. Shchibrik Egor RUS
2000 (MJ.)
10109122
255. Siębor Piotr
256. Siejek Michal POL
S
10185438
257. Sijka Olivia POL
2006 (JM.)
10203684
258. Skapska Aleksandra POL
2000 (MJ.)
10186109
259. Skiba Dawid POL
S
10009140
260. Skotarczak Nel POL
2009 (Mł.)
261. Skrzyczynski Jaroslaw POL
S
10006866
262. Skrzypiec Agata POL
2001 (J.)
10141798
263. Sloan-Allen Joanne IRL
S
10024034
264. Słoniec Paulina POL
2010 (Mł.)
265. Smura Kornelia POL
2005 (JM.)
10163016
266. Soilu Sofia FIN
2002 (J.)
10136513
267. Sorokina Olga POL
S
10055654
268. Sówka Nell POL
2008 (Mł.)
269. Sp. z o.o. Sp. K. PPH JO-L
270. Sprunger Janika SUI
S
10006483
271. Stefanska Natalia POL
2004 (JM.)
10136054
272. Sterczynska Zuzanna POL
2004 (JM.)
10179301
273. Swartz Erica SWE
S
10024007
274. Sysojeva Sandra LTU
S
10087086
275. Szczepaniak Ferdynand
276. Szmytka Michalina POL
1998 (MJ.)
10115038
277. Szojda Emilia POL
2003 (J.)
10202542
278. Szponarska Nicole POL
2002 (J.)
10154921
279. Szrajer Matylda POL
2008 (Mł.)
280. Szun Katarzyna POL
S
10013025
281. Szurik Hubert
282. Szymoniak Agata POL
S
10040852
283. Tejchman-Konarzewska Joanna POL
2004 (JM.)
10172751
284. Tepper Suzanne NED
S
10021393
285. Thieme Andre GER
S
10000682
286. Tomala Aleksandra POL
S
287. Tomanek Olga POL
2000 (MJ.)
10205150
288. Tradych Monika
289. Trojanowicz Aleksandra POL
1998 (MJ.)
10203084
290. Trubanovs Jaroslavs LAT
S
10034459
291. Tsapin Artem UKR
2005 (JM.)
10179885
292. Tuliszkiewicz Olga POL
2006 (JM.)
10183552
293. Tybulczuk Tamara POL
2004 (JM.)
10152240
294. Tyszko Mateusz POL
S
10037537
295. Tyszko Michal POL
S
10035184
296. Van Den Kroonenberg Michele POL
2000 (MJ.)
10183619
297. Vasiliauskaite Karolina LTU
S
10045067
298. Vinckier Jan BEL
S
10001696
299. Vingralkova Sara CZE
2002 (J.)
10117841
300. Vrieling Jur NED
S
10001858
301. w Dobrzyniewie Sp. z o.o. SK
302. Waclawik Marek POL
S
10073039
303. Wargers Jana GER
S
10036936
304. Warszawski Paweł POL
S
305. Wasilewski Lukasz POL
S
10034437
306. Wechta Maksymilian POL
S
10047911
307. Werelich Zuzanna POL
2005 (JM.)
10185946
308. Whitaker Jack GBR
2001 (J.)
10106732
309. Whitaker Michael GBR
S
10011424
310. Wielgorska-Zdebel Paulina POL
S
10015755
311. Wierzchowski Piotr POL
S
312. Wintoch Maria POL
2000 (MJ.)
10186175
313. Wiśniewska Agnieszka POL
S
314. Wiśniewska Mirosława
315. Wojcianiec Wojciech POL
S
10010648
316. Wojtas Julia POL
2004 (JM.)
10201447
317. Woźnica Bartłomiej
318. Wrzosek Matylda POL
2003 (J.)
10154391
319. Wypchlo Aleksandra POL
2005 (JM.)
10195880
320. Wysocka Aneta POL
S
10124561
321. Yarmolyuk Anastasiia RUS
2002 (J.)
10156009
322. Zake Elza LAT
S
10156848
323. Zalewska Magdalena POL
S
324. Zalewski Radoslaw POL
S
10040868
325. Zawadzka Eliza POL
2006 (JM.)
10148100
326. Zmyslona Kornelia POL
1999 (MJ.)
10175583
327. Zuk Zuzanna POL
2000 (MJ.)
10145804
328. Zybala Aleksandra POL
2002 (J.)
10138421
329. Zygadło Tadeusz
330. Żygłowicz Karolina
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin FEI Passport
1.

156

A QUITE POL 2004 Gelding Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: LIBELLE/LANDOR S
102YQ65
2.

703

A SPLASH OF CLASS WE LAT 2009 Mare bay/163 F: Arthur
M: Granate
3.

136

ABIGEJ KWPN NED 2005 Gelding Bay F: LUPICOR
M: NIKI NANITA/CONCORDE
103EW78
4.

206

ADONIS KWPN NED 2005 Gelding Bay F: PINO
M: UNIOLA B/LANCER II
103AJ36
5.

809

Adrian; Alwar; Ergon; Libretto F:
M:
6.

442

ALHAMBRA Pzhk (Sp) POL 2012 Mare Bay F: SPARTACUS TN
M: ALBUFEIRA/LURON
106RI66
7.

754

ALIANS SP POL 2003 gelding bay F:
M:
106FV89
8.

558

ALICANTE H ZWEIB GER 2012 Male Chestnut F: ACORATH
M: LA GODET/GRANDUS
106LF43
9.

152

AMERIQUE LANDAIS SF FRA 2010 Gelding Bay F: HELIOS DE LA COUR II
M: NARCOTIQUE LANDAISE/SOCRATE DE CHIVRE
106AB98
10.

30

AMIGO T KWPN NED 2005 Gelding Bay F: PADINUS
M: N.AMELUSI 6/ACHILL / LIBERO H
103CU08
11.

556

ANDORA Pzhk (Sp) POL 2012 Mare Bay F:
M: /
105QH13
12.

207

ANIBALE DE HUS SF FRA 2010 Stallion Bay F: CONRAD
M: AMATI P M S (DE) OLD/ARGENTINUS
104XW43
13.

479

ANJO DIAMOND RAVER AES IRL 2010 Gelding Bay F:
M: /
105RJ82
14.

315

ANTARI Pzhk (Wielk) POL 2010 Mare Bay F: CONTENDOR
M: ADARA/PIRAMIDON
106QW89
15.

668

ANTARI WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
16.

75

API DES CHAMPS SF FRA 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
105LH29
17.

28

ARCADIUS 6 HOLST GER 2010 Gelding Bay F:
M: /
106BQ38
18.

478

ARES Pzhk (Wielk) POL 2005 Stallion Bay F: CANTANIS
M: ARMILA (WLKP)/ARAK (WLKP)
103HQ71
19.

348

ARIANA Pzhk (M) 2007 Mare Chestnut F:
M: /
105RK80
20.

199

ARIS CMS KWPN NED 2005 Stallion Chestnut F: BMC NASSAU
M: OLGALOWINA/AMETHIST
103BG42
21.

491

ARISTA Pzhk (Wielk) POL 2006 Mare Bay F: DALET
M: ARENDA/
106IT68
22.

504

ARMSTRONG HOLST GER 2004 Gelding Bay F: ALBORETTO
M: KYARA/CALIDO I
104OZ47
23.

406

ARRIBAS T RHEIN GER 2009 Gelding Grey F: ACORADO'S ASS
M: LARA N.R./LANCIANO
105AB81
24.

549

ASKARIA Dsp (Brand) GER 2012 Mare Grey F:
M: /
105ZV58
25.

613

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
26.

46

ATHINIA Mipaaf ITA 2011 Mare Bay F: TOULON
M: GRATINA/GRANTIUS
105NJ57
27.

217

AXELLE M Z ZANG BEL 2008 Mare Bay F: ANDIAMO Z
M: CALLY II/COR DE LA BRYERE
105AK22
28.

131

AZUR Pzhk (Sp) POL 2010 Stallion Bay F: CANDIAVOLO
M: ALMA/
106GE21
29.

389

BACO KWPN NED 2006 Gelding Chestnut F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: LABABE VAN HAMME/NABAB DE REVE
104NA46
30.

150

BADORETTE KWPN NED 2006 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: VOILA B./NOLISCO
103OZ45
31.

337

BAILANDO Pzhk (Wielk) POL 2008 Stallion Chestnut F: ARAVEL II (SP)
M: BOSSA NOVA (WLKP)/CARBANO (HOLST)
104OZ10
32.

553

BAILEYS VOM ILUM CH SUI 2013 Stallion Chestnut F: BAIE DE VILLECLARE
M: KATHARINA VOM ILLUM CH/
105YQ05
33.

9419

Bajka i Bystra huculska F: Piaf; Piaf
M: Bircza; Bircza
34.

9319

Bajus i Janczar huculska F: Sonet; Sonet
M: Bogini; Janulka
35.

35

BALANCE 30 WESTF GER 2007 Mare Chestnut F: BALOU DU ROUET
M: LUISA/EX LIBRIS
103VK60
36.

167

BALBOA HS KWPN NED 2006 Gelding Bay F: TYGO
M: UKARLA B./FURORE
103LE45
37.

359

BE CLEAR SR HOLST 2009 Mare Bay F:
M: /
105MV01
38.

238

BELLY DANCER RS ISR 2010 Mare Grey F: EUROCOMMERCE BERLIN
M: S-VENICE/ACOBAT II
105IY09
39.

43

BELONY HANN GER 2007 Gelding Chestnut F: BALOU DU ROUET
M: RAPHAEL'S GIRL/ RAPHAEL
104OS33
40.

146

BENEFIS Pzhk (Wielk) POL 2010 Gelding Chestnut F: TURBUD QUIRINUS
M: BENARES/EL BUNDY
105VW92
41.

158

BERLINA KWPN NED 2006 Mare Chestnut F: CARTHINO Z
M: CAROLINA Z/CALVARO Z
103YZ70
42.

33

BERLINO Z ZANG BEL 2009 Gelding Grey F: EUROCOMMERCE BERLIN
M: CONTESSA Z/CHELLANO Z
104GO02
43.

85

BILLY Z ZANG NED 2008 Gelding Chestnut F: BURGGRAAF
M: REMI DELUX/LUX Z
104XN94
44.

122

BIQUEEN HOLST GER 2009 Mare Grey F:
M: /
106LY51
45.

96

BLACK & WHITE 3 HOLST GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
106GX44
46.

813

Blizard;Inwencja;Jaśmina;Pelop F:
M:
47.

914

BOGINI wlkp 2016 klacz c. gniada F: Coriano's Ass hol.
M: Bogota wlkp po Elmero KWPN
48.

364

BONO Pzhk (Sp) POL 2009 Male Grey F: SILVER DREAM
M: BAJDARKA/CORRADO SON
106QW57
49.

607

BORSALINO KUC BEL 2000 Wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
50.

487

BRIDGET JONES Pzhk (Sp) POL 2012 Mare Bay F: GOLDEN AVIATOR
M: BUTTERFLY/LANCER II
106RP83
51.

202

BROKEN HEART SWB 2010 Gelding Bay F: HEARTBEAT
M: MEREDITH/CORTUS
105TC96
52.

397

BUTTERFLY HOLST GER 2008 Mare Bay F: LANCER II
M: KYRA XXIII/CONDRIEU XX
104WU70
53.

427

C BAS Pzhk (Sp) POL 2011 Gelding Bay F: SPARTACUS TN
M: CATILLIA/
106CQ53
54.

378

C KARAT CARTE DOR Pzhk (Sp) POL 2001 Gelding Bay F: NAMELESS
M: CZELARI/SAPHIR XX
102ZI52
55.

67

C VIER 2 HOLST GER 2008 Gelding Bay F: CARDENTO 933
M: S-VIA THIA/CONCORDE
104XS45
56.

324

CABONA WESTF POL 2010 Mare Grey F:
M: /
106OC71
57.

441

CAIRO AK Pzhk (Sp) POL 2010 Stallion Bay F:
M: /
106GO07
58.

383

CALANTINO HOLST GER 2010 Gelding Grey F:
M: /
105VQ47
59.

480

CALIFORNIA HIPPICA OS 2011 Mare Bay F:
M: /
105VG74
60.

570

CALIQUO OLDBG GER 2013 Gelding Chestnut F: CEBULON BLANC
M: VERONA XVII/GUARDUS LIMBUS
106DP52
61.

326

CALL ME PAUL 2 HOLST GER 2006 Gelding Bay F: CON AIR 7
M: VORR./ATHLET Z
103NP92
62.

48

CALVILOT OS GER 2007 Gelding Other F: CALVARO F.C.
M: QUILAVDA Z/QUILOT
104EO90
63.

109

CAMAKO S BOY JW SBS BEL 2008 Gelding Bay F: BAMAKO DE MUZE
M: FLYING GIRL/QUERLYBET HERO
104TM94
64.

506

CAMBEL I G Pzhk (Sp) POL 2011 Mare Grey F: CANOSO (HOLST)
M: CALIENTA (HOLST)/BAJOU DU ROUET (HOLST)
105DZ28
65.

667

CAMBEL I G SP POL 2011 Klacz siwa F: Canoso / Contact Me
M: Calienta / Bajou Du Rouet
66.

349

CAMILLA 139 HOLST GER 2010 Mare Bay F: CARETINO 2
M: RIOLETTA/CORONADO 3
105UV20
67.

367

CAMPARI W WESTF GER 2009 Mare Bay F: CAPRONI
M: OLOLIQUE B/LORDANOS
105EW98
68.

222

CAMPARI Z ZANG BEL 2007 Gelding Bay F: CONTACT V.D. HEFFINCK
M: OLIVIA VAN HET PROVAHOF/PLATINI M
104HW50
69.

51

CAMPINO 499 OS GER 2011 Stallion Bay F: CADOR 5
M: FEINE DAME/ZACHARIAS
105XE39
70.

342

CAMPINO BURME HANN GER 2010 Male Bay F:
M: /
106QD47
71.

559

CANDY GIRL OLDBG GER 2013 Mare Bay F:
M: /
106CZ10
72.

176

CANTOLAR HANN GER 2010 Stallion Bay F:
M: /
105OP35
73.

901

CAPELLA sp 2016 klacz gniada F: MJT Nevados S sp
M: Celyna wlkp po Landor old.
74.

95

CAPPUCCINO HANN 2012 Male Chestnut F:
M: /
105XI76
75.

534

CAPTAIN KRYM Dsp (Brand) POL 2013 Gelding Grey F:
M: /
106MS47
76.

385

CARANJA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
105UH70
77.

714

CARDAMON SP POL 2009 Ogier gniada/170 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Chanel / Compliment
78.

499

CARETANE ROSE Z ZANG BEL 2012 Mare Bay F:
M: /
106AU83
79.

542

CARINA BRAND GER 2012 Mare Grey F: CELLESTIAL
M: ALICE/ASKARI 173
106GI46
80.

320

CARJONKER Pzhk (Sp) POL 2005 Stallion Bay F: LANDJONKER S (OLD)
M: CARMEN (SP)/NURJEV (KWPN)
103GM41
81.

45

CARLA COLUMNA 28 WESTF GER 2010 Mare Bay F: CHRISTOPH COLUMBUS
M: CONCETTA/CONCETTO
105NO70
82.

212

CARLOTTA 276 WESTF GER 2012 Mare Grey F: CORNET OBELINSKY
M: AQUINA S/ARPEGGIO
106IA26
83.

65

CARMA 3 WESTF GER 2010 Mare Bay F: COMME IL FAUT 5
M: CARMA XX/KOENIGSSTUHL
105TN58
84.

454

CARMINA Pzhk (Sp) POL 2011 Mare Bay F:
M: /
106GN84
85.

474

CARO WESTF GER 2009 Male Chestnut F: CASSICO
M: FIRST LADY/FEINER STERN
106HO44
86.

208

CASANOVA F Z ZANG BEL 2007 Stallion Bay F: CLINTON
M: DREAM OF FERNANTES/DARCO
103XA33
87.

374

CASCARA HOLST GER 2009 Mare Bay F:
M: /
106BC03
88.

50

CASCORRADO HOLST GER 2010 Stallion Bay F: CASALL
M: URTICA/CORRADO I
105MA50
89.

904

CASINO WHITE SM sp 2017 ogier siwa F: Hickstead White old.
M: Cantinera hol.po Cassini I hol.
90.

751

CASPAR SP 2007 gelding bay F:
M:
105MN08
91.

410

CASQUETTA HOLST GER 2010 Mare Bay F: CASQUETTO HLP
M: LORANDA I HOL/CORONADO HLP
105ER87
92.

401

CASSANDER VT KL. ASDONK Z ZANG BEL 2009 Stallion Bay F:
M: /
105JU77
93.

338

CASSARIO Dsp (Brand) POL 2012 Gelding Chestnut F:
M: /
106CP67
94.

470

CASSILAS OS GER 2010 Male Chestnut F: CASALL
M: AGROPOINT CARMEN III/CONTARO
104QA18
95.

566

CASSIOPEIA HOLST GER 2013 Male Bay F: CASALL
M: NOVELL I/CORRADO I
106DO19
96.

471

CASTALECCHIO SM HOLST 2012 Male Bay F:
M: /
105QO64
97.

540

CASTIGO DE AMOR HOLST GER 2013 Male Grey F:
M: /
106QT14
98.

332

CASTINO 4 HOLST GER 2006 Male Bay F: CASSINI II
M: O-CARETINA/CARETINO
103JL51
99.

225

CAT NINJA KWPN BEL 2008 Mare Bay F: ZIROCCO BLUE VDL
M: WYRUSA H/CORLAND
105UY21
100.

415

CATALAYA HOLST GER 2012 Mare Bay F:
M: /
105PT18
101.

481

CATHALEYA HIPPICA OS POL 2010 Mare Chestnut F:
M: /
106PD66
102.

101

CAXAIS DO SUL OLDBG GER 2011 Stallion Grey F: CARTOGRAN
M: CONTILONE/BALOUBET DU ROUET
105QG04
103.

78

CELLISTO Dsp (Brand) GER 2006 Gelding Bay F: CELESTRIAL
M: CLEOPATRA/CALYPSO II
103RX18
104.

443

CENTROPLAST DINAR Pzhk (Sp) POL 2008 Gelding Bay F: QULESTER (HOLST)
M: DIXI (M)/DIXAN (M)
104LY18
105.

114

CEREMBER ME M KWPN NED 2007 Mare Bay F: LANDLORD
M: REMEMBER ME M/CASH
104OE35
106.

34

CHABLIS KWPN NED 2007 Gelding Other F: COULEUR RUBIN
M: UTOPIA/HAMLET
104GY81
107.

486

CHACARTA OS GER 2012 Mare Bay F:
M: /
106GV70
108.

193

CHACCO AMICOR OS GER 2009 Stallion Chestnut F: CHACCO BLUE (MECKL.)
M: QUICKCENT (OS)/CENTO (HOLST)
104QJ04
109.

194

CHACCO AMICOR ZM OS GER 2009 Stallion Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: PILOTINE (WESTF)/BALOU DU ROUET (OLD)
104MO61
110.

56

CHACCO BOY OS GER 2005 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: PAOLA/PIT I
102ZC11
111.

241

CHACCO DU ROUET OS GER 2010 Gelding Bay F: CHACCO BLUE
M: GEORGONIA/BALOUBET DU ROUET
105XD02
112.

230

CHACCO STARA OS GER 2009 Mare Chestnut F: CHACCO BLUE
M: QUICK CONVERTA/CONVERTER
105BX95
113.

229

CHACCONU OS GER 2008 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: MACANUA/PERHAPS VAN HET MOLENVONDEL
105BY06
114.

40

CHACENNY OS GER 2007 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: PENNY GIRL/DOBEL'S CENTO
104PK55
115.

32

CHADELLANO PS OS 2011 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: CENTANA/CENTADEL
106MN84
116.

11

CHAKALAKA 8 OS GER 2010 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: GOGO GIRL/GIOVANNI
105EI65
117.

79

CHAKARIA BRAND GER 2010 Mare Chestnut F: CHAP 47
M: ASKARIA 3/ASKARI 173
106GO54
118.

218

CHALEANDRA CH CH SUI 2005 Mare Bay F: CHAMBERTIN
M: ALESTRA/ARGENTINUS
104YX56
119.

425

CHAMP ACOR HOLST GER 2011 Gelding Grey F: CHIN CHAMP
M: MISS ACORA F/ACORD II
105AT49
120.

17

CHANEL XXV HOLST BEL 2010 Mare Grey F: LARIMAR
M: SOLANGE/CORRADO I
104SL24
121.

213

CHAPLOON OS SWE 2010 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: WISIRA/CARTOON
105YL91
122.

416

CHARDONNAY SZUMAWA OS GER 2010 Mare Bay F:
M: /
105TO40
123.

563

CHARLIE 254 HOLST GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
106GE18
124.

307

CHATEAU MOUTON HANN GER 2011 Gelding Bay F: CONTENDROS 2
M: SALINDE/SANDRO
106NF18
125.

658

CHEEROKE SP POL 2008 Klacz gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Gluosnis / Gerodot
104UA15
126.

366

CHICAGO OLDBG POL 2005 Gelding Bay F: CARINJO HOLST
M: WANDERKÖNIGIN HANN/WANDERER HANN
104DN43
127.

68

CHIMAIRA PJ HANN GER 2009 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: GAMBA/GRAF GRANNUS
105NG78
128.

147

CHINTABLUE OS GER 2009 Gelding Bay F: CHINTAN
M: DOCIACCA/CHACCO - BLUE
104TV43
129.

112

CHIRIVELL RHEIN GER 2005 Stallion Grey F: CALATO
M: CHICLANA/CALIDO
104DA00
130.

331

CHOCOLAT HOLST NED 2008 Stallion Bay F: INDOCTRO
M: N-RINDERELLA/CARETINO 2
105SW52
131.

149

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Mare Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: CAROUSA (OS)/CARINUE (OLD)
104XD45
132.

47

CHOPARD KWPN NED 2007 Gelding Bay F: RASCIN
M: PALAYA/CONCORDE
103VU64
133.

12

CHRONOS 31 HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CASALL
M: CONDOLEEZZA/CLAUDIO
105BX39
134.

356

CIA MALICA HOLST POL 2009 Mare Bay F:
M: /
106HG54
135.

5

CIGOL DU PARSIS Z ZANG BEL 2010 Mare Chestnut F:
M: /
105MV11
136.

411

CINCINATTI Z ZANG BEL 2009 Mare Bay F: JKH TRUCKS COMMANCHI HOLST
M: ALLETTA V KWPN/BENTLEY LH
104UR47
137.

565

CINDERELLA 717 Bad-Wü GER 2012 Mare Grey F: COLORIT
M: CAYA/CARETINO 2
106IA20
138.

705

CINNAMON Oldenburger GER 2011 Klacz kasztanowata/171 F: Cecotto's As
M: Tiamo I
brak
139.

423

CISALL FS Dsp (Brand) GER 2009 Gelding Bay F: CIACOMO (HOLST)
M: SALANDA FS (BRAND)/LANDSIEGER (OLD)
104QY27
140.

431

CLAIRE DE LUNE 21 HANN GER 2010 Mare Bay F: CONTAGIO
M: FOR NISTRIA/
105AX14
141.

71

CLARITY HOLST GER 2009 Mare Grey F: CLARIMO
M: CASH AND CARRY/
105KB76
142.

453

CLASSY GIRL SINIA Z ZANG NED 2010 Mare Bay F: CALVINO Z
M: ABC MY GIRL SINIA Z/ABKE 4
106RK64
143.

371

CLEAR CARETINA HOLST 2011 Mare Bay F:
M: /
105QT17
144.

339

CLEARROUND OS GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
106FK05
145.

532

CLEO LWB LAT 2012 Gelding Bay F: COLARD
M: LAVANDA/LEVANTOS I
106AV74
146.

391

CLICQUOT Dsp (Sathü) GER 2010 Gelding Grey F:
M: /
106DB09
147.

220

CLINT OF HERA HOLST GER 2011 Male Grey F: CLINTON H
M: /
105ZO65
148.

396

CLINTARA WESTF POL 2009 Mare Grey F: CLINTON
M: CARIA/
106QV21
149.

103

CLINTORADO HOLST GER 2008 Gelding Grey F: CLINTON I
M: CORALIE 14/CASH AND CARRY
104OR85
150.

2

COBRA 32 DSP GER 2009 Mare Chestnut F: CHAP
M: FAHRENHEIT/FRESHMAN
105LH48
151.

376

COCA LIGHT SEMILLY FRA 2012 Mare Bay F:
M: /
106EG67
152.

360

COCORRADO OS GER 2007 Stallion Grey F: CORRADO I HOLST
M: CINA Z/CARETANO Z
104LY68
153.

123

COLINERO OLDBG POL 2012 Stallion Bay F: COLA 10
M: ELVITA/ESCUDO 19
106EU23
154.

340

COLOMBO Pzhk (Sp) POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
106FY48
155.

351

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Gelding Bay F: CROWN Z
M: BALUGA/
104NM78
156.

190

COMIENZO HOLST 2009 Gelding Grey F:
M: /
105XF01
157.

164

COMINO HOLST NED 2008 Male Grey F: CASSINI II
M: VIVA/CORRADO I
104RQ79
158.

513

COMMAND 2003 Stallion Bay F: CON AIR 7
M: GOLDFEE IV/CALYPSO III
GER43536
159.

179

COMMISSARIO MECKL GER 2011 Gelding Grey F: CE MATIN
M: MENA/MATADOR XX
106GC76
160.

584

COMODEUS P Pzhk (Sp) 2012 Male Bay F:
M: /
105XJ80
161.

53

CONCEETA WESTF GER 2009 Mare Grey F: CALIDO I
M: GRAND LADY/GRANNUS
104SV35
162.

507

CONI I G. Pzhk (Sp) POL 2011 Mare Chestnut F: CROS (HOLST)
M: COLUMBIA (HOLST)/CASSINI I (HOLST)
105DW63
163.

392

CONRADO 10 OS GER 2009 Gelding Bay F: CON PLEASURE
M: ALINA/ABKE 4
106FY41
164.

457

CONSENSUS WESTF GER 2010 Stallion Grey F:
M: /
105SX28
165.

421

CONSUELLA M SVK 2011 Mare Bay F:
M: /
106BS98
166.

106

COOKIE B OLDBG GER 2005 Mare Chestnut F: BÖCKMANN’S CORDALME Z
M: LANDLADY/ZEUS
104XT97
167.

905

COOLIO S sp 2017 ogier siwa F: Comilfo Plus Z westf.
M: Calvada S sp po Calvados Z Z
168.

105

COPA DEL REY OS GER 2011 Gelding Bay F: CONTENDROS 2
M: CAYONDA/CARTOON 21
105SL37
169.

456

CORAZON 58 HOLST GER 2010 Mare Bay F: CATOKI
M: SANITA/LANDJUNGE
105SN44
170.

713

CORIANDER SP POL 2007 Wałach gniada F: Graf Majus Polonus / Graf Grannus
M: Corsatyna / Saturn
171.

461

CORIWAY HOLST POL 2011 Mare Bay F:
M: /
105OJ24
172.

510

CORLEONE HOLST GER 2010 Gelding Grey F:
M: /
106EZ13
173.

653

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
174.

557

CORNELIUSS LAT 2013 Gelding Bay F: CORNETUS
M: LORETE/LEVANTOS I
106QH77
175.

221

CORNET MM WESTF GER 2009 Gelding Bay F: CORNET OBOLENSKY
M: GRACE/GRALSHUETER
104SO41
176.

911

CORONA S sp 2016 klacz siwa F: MJT Nevados S sp
M: C.Ravenna Z Z po Chicago I Z Z
177.

543

CORONADO BLUE NF HOLST GER 2012 Gelding Bay F: CONNOR 48
M: ANN/LARIMAR 7
106DK48
178.

403

CORRADINO HOLST GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
106PI37
179.

189

CORRIDA HOLST 2009 Mare Bay F:
M: /
105UV54
180.

355

CORTEZ Pzhk (Wielk) POL 2010 Male Bay F:
M: /
106QT60
181.

42

COSMOS STARDETIJI Z ZANG BEL 2009 Male Grey F: CAVAGGIO
M: QUICK STAR GIRL/QUICK STAR
105IJ00
182.

655

COSTANZA SI ITA 2013 Klacz gniada/165 F: Cascari
M: Introversa delle Roane / Maigueside
183.

303

COTE D'OR Pzhk (Sp) POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
106HN79
184.

227

COUNTRY BOY OS GER 2009 Stallion Grey F: CARRY BEST
M: HATARIA/QUIRINUS
105KK18
185.

137

COURAGE 140 HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
106DB43
186.

188

COURTNEY 11 OLDBG GER 2009 Mare Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: LAMBADA (HOLST)/LAURIN (HOLST)
104ZE87
187.

352

COYOTE UGLY V DEN 2006 Male Bay F: COME BACK II
M: LILLEHAMMER V/LOBSTER
104QJ98
188.

321

CRICOVA L HOLST GER 2013 Mare Chestnut F:
M: /
106QO14
189.

569

CRISTAL HANN GER 2013 Gelding Bay F:
M: /
106EG65
190.

305

CRISTIANO Pzhk (Sp) POL 2011 Gelding Grey F: FALBRUS (SP)
M: CECILE (HOLST)/CARLOS DZ (HOLST)
105EA74
191.

140

CROS BLUE OS GER 2009 Stallion Chestnut F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: QUOLDAS GIRL (OS)/SANDRO BOY (OLD)
105CG89
192.

302

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Gelding Grey F:
M: /
106CD55
193.

113

CROWN PRINCE 2 HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CASSIN 2
M: KAISERKRONE/ACORD II
104QD51
194.

23

CURIANO VAN MAARLE Z ZANG BEL 2011 Gelding Bay F: CANABIS Z
M: V. AMELUSINA 12/GERMUS R
106OE26
195.

546

CZART Pzhk (Sp) POL 2013 Stallion Bay F:
M: /
105WX29
196.

908

CZURIDA GR sp 2016 klacz gniada F: Salamon BWP
M: Czurina sp
197.

314

CZWERG HANN GER 2008 Gelding Grey F:
M: /
106MN39
198.

104

DACARA E HOLST GER 2011 Mare Chestnut F: CANCARA
M: VIRGINIA E/CARETINO
105FI19
199.

165

DALLAS VDL BWP BEL 2008 Stallion Grey F: DOUGLAS
M: WONDER A.S./HEARTBREAKER
104LM05
200.

191

DAME DE PIQUE HOLST GER 2011 Mare Bay F: CASALL
M: WILMA XVIII/CRAWFORD 5
105VX00
201.

448

DANTOS KWPN NED 2008 Gelding Bay F: CANTOS
M: TOMKE H/NAIROBI
104OQ43
202.

192

DARCO VAN OVERIS Z ZANG BEL 2010 Stallion Bay F: DARCO
M: FERLINE/ROMINO
105HS47
203.

153

DARINA KWPN NED 2008 Mare Grey F: CARDENTO
M: IRINA/BURGGRAAF
104PP17
204.

49

DELUXE ILTON BWP BEL 2008 Gelding Bay F: COOPER VAN DE HEFFINCK
M: TEVITA VAN'T MARTENDONKERF/HEARTBREAKER
104LY38
205.

203

DELVAUX KWPN NED 2008 Stallion Bay F: CHACCO BLUE
M: LANDGRAFIN/LANCER II
104CL13
206.

3

DENIRO BWP BEL 2007 Gelding Bay F: ARGENTINUS
M: AMIE VAN DE NOORDHEUVEL/BURGGRAAF
105YD22
207.

151

DENVER Z ZANG NED 2004 Gelding Other F: DUTCH CAPITOL
M: KINA B (KWPN)/BOREAS (KWPN)
103AM23
208.

81

DESTERLY KWPN NED 2008 Mare Black F:
M: /
105UH95
209.

704

DEVINETTE Hanowerska DEU 2008 Klacz kara F: Dancier
M: Wanja
210.

88

DHAHA KWPN NED 2008 Gelding Bay F: VINCENZO
M: ZITA/CANTOS
104FP17
211.

345

DIANA L Pzhk (Sp) POL 2005 Mare Bay F:
M: /
106QU80
212.

142

DIAROUBET OS GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
105XN18
213.

322

DIE KLEINE LADY 2009 Mare Grey F:
M: /
105WO50
214.

155

DIRESTRAIT KWPN NED 2008 Stallion Bay F: MR. BLUE
M: CADIZ DU RONA Z/CARTHAGO
103VU24
215.

466

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Stallion Bay F: DOLLAR DU MURIER (SF)
M: LOLA II (WESTF)/LANDER III (HOLST)
104OZ48
216.

429

DOMINACJA Pzhk (M) POL 2011 Mare Chestnut F:
M: /
106QV02
217.

464

DOMINO Pzhk (Sp) POL 2007 Gelding Bay F: CANTANIS
M: DEKADA/DEJMOS
106ML63
218.

404

DOOLEYS B Dsp (Sathü) GER 2008 Mare Bay F:
M: /
106EP50
219.

353

DORAVELLA Pzhk (Sp) POL 2008 Mare Bay F: ARAVEL II (SP)
M: DORETTA Z (ZANG)/DUTCH CAPITOL (HOLST)
104OY31
220.

52

DOTS & DASHES HOLST GER 2010 Mare Other F: DIARADO
M: ULJANA II/CLASSIDO
105LV46
221.

1

DR SCARPO OS GER 2008 Male Grey F: SANDRO BOY
M: FONTARINA/CARINUE
105CA19
222.

573

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Gelding Bay F:
M: /
106EI89
223.

61

DSP ANPOWIKAPI Dsp (Sathü) GER 2007 Gelding Chestnut F: ASKARI 173
M: RAPHAELA 74/RAPHAEL
105NA41
224.

63

DUBAI BLH KWPN NED 2008 Gelding Chestnut F: VAILLANT
M: RIOLA/N-ALDATO
105KI92
225.

444

DUCATI OS GER 2010 Gelding Bay F:
M: /
105LY57
226.

143

DUKE KWPN NED 2008 Gelding Chestnut F: PHIN PHIN
M: WIENKE/
105AZ51
227.

134

DUKE G AES GBR 2008 Gelding Bay F: COLMAN
M: MOONLIGHT/
104LM07
228.

370

DURAVELLA Pzhk (Sp) POL 2008 Mare Bay F: ARAVEL II (SP)
M: DURETTE Z (ZANG)/DUTCH CAPITOL (HOLST)
104ZW63
229.

357

DYLLANO KWPN NED 2008 Gelding Black F: WHITAKER
M: SYLLANA/KROONGRAAF
104KW60
230.

428

EAST WOOD KWPN NED 2009 Male Bay F: LORDANOS
M: LORITE/GOODTIMES
106OL84
231.

485

EAZY BOY KWPN NED 2009 Stallion Grey F: ZÜRICH
M: VERONIEK/FALDO
104HY95
232.

484

EDESSO KWPN NED 2009 Stallion Chestnut F: ZAHROS R
M: ADESI/GERMUS R
104HZ05
233.

54

EDGAR KWPN NED 2009 Male Other F: WARRANT
M: DOMINE/PURIOSO
105HL97
234.

311

EFRON Pzhk (Sp) POL 2004 Gelding Bay F: AVERO (HOLST)
M: EROTYKA (SP)/ELMERO (KWPN)
104OT52
235.

132

EL CAMP Pzhk (Sp) POL 2003 Male Bay F: CAMPARI M
M: ELEINE/ELVIS
102MH14
236.

358

EL CAPONE KWPN BEL 2009 Stallion Bay F: HEARTBREAKER (KWPN)
M: WINNING GIRL (KWPN)/INDORADO
105GB16
237.

86

EL ROCCO KWPN NED 2009 Male Grey F: VDL ZIROCCO BLUE
M: OLVERA SK/IRCOLANDO
104RU49
238.

139

ELBERO H KWPN NED 2009 Mare Grey F: ODERMUS R
M: NIPORTO/LIBERO H
104SQ56
239.

172

ELCO VAN HOF TER NAILLEN SBS BEL 2010 Gelding Chestnut F: ELVIS TER PUTTE
M: QUINETJE VAN HET SPAANS KWARTI/TOULON
106AH46
240.

405

ELEGANCE LWB LAT 2010 Mare Bay F:
M: /
106EA58
241.

80

ELUCAR V.E. KWPN NED 2009 Male Grey F:
M: /
105YQ86
242.

552

EMERALDS DREAM BAVAR GER 2013 Gelding Bay F: EMERALD VAN'T RUYTERSHOF
M: WETTEIFERNDE TER WIL/NABAB DE REVE
106DB22
243.

505

ENCORE KWPN NED 2009 Mare Other F: NABAB DE REVE
M: MIRELLA/DAMIRO
105AE05
244.

138

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Gelding Bay F: WARRANT
M: AJELSINAA/BURGGRAAF
104TO53
245.

455

ENDO Pzhk (Sp) POL 2008 Gelding Bay F: PLACIDO
M: ENIGMA/LE VOLTAIRE
105ZI22
246.

173

ENTERTAINER KWPN NED 2009 Stallion Chestnut F: WARRANT
M: SHILAVSCA FORTUNA/CORLAND
104UI77
247.

328

ENZO KWPN NED 2009 Gelding Black F: DIARADO
M: SEFINE/BURGGRAAF
105BH67
248.

915

ESCALA wlkp 2017 klacz gniada F: Bankiet wlkp
M: Eminencja wlkp po Rezon wlkp/p trk
249.

216

ESCOFFIER KWPN NED 2009 Gelding Bay F: LORD Z
M: WUNDERFULL VERA/NUMERO UNO
104OI14
250.

72

ESCORIAL POL 2009 Male Grey F:
M: /
106HJ50
251.

343

ESPRESSO 22 HANN GER 2006 Male Bay F: ESCUDO I
M: ITS ME DU SARTAY/FEO
103WV59
252.

124

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 Stallion Bay F: HARLEY VDL
M: VAREA FORTUNA/INDOCTRO
104GY66
253.

417

EULVE KWPN POL 2009 Mare Bay F:
M: /
105VW36
254.

579

EVER SO CLEVER MERELNEST Z ZANG BEL 2012 Mare Bay F: ELVIS TER PUTTE
M: SARA VAN HET PARELSHOF/VOLTAIRE
105UC32
255.

135

EVERDI KWPN NED 2009 Stallion Grey F: VERDI
M: NN (KWPN)/CASSINI I
104VJ80
256.

567

EVIVA HOLST GER 2012 Mare Grey F:
M: /
106MX25
257.

115

EXIT REMO KWPN NED 2009 Gelding Bay F: SAN REMO
M: PHANTASTIA/FERRO
104QG56
258.

168

EXPENSIVE KWPN NED 2009 Gelding Bay F: UNANIEM
M: ODASJA/KARANDASJ
105AD66
259.

329

F. ADERMIE KWPN 2010 Mare Bay F:
M: /
105QA94
260.

174

FAIR FIELD KWPN NED 2010 Gelding Grey F: ZIROCCO BLUE
M: BIKINA FIELD/
105FN79
261.

372

FANTASIE HOLST GER 2013 Mare Bay F:
M: /
106MX16
262.

500

FARLEY KWPN NED 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
105ZV50
263.

195

FARMER Pzhk (Sp) POL 2008 Stallion Bay F: ROVETTO
M: FEOLA SP/LAVENDEL KWPN
104BS31
264.

161

FENIA KWPN NED 2010 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: KENIA/GELHA'S VDL EMILION
105ZR38
265.

426

FEREUSA KWPN NED 2010 Mare Bay F: VINCENZO
M: BEREUSA/VITTORIO
105WA14
266.

460

FERLINA KWPN NED 2010 Mare Bay F:
M: /
105MP96
267.

380

FERRARI K KWPN NED 2010 Stallion Bay F: CARDENTO
M: WIKITA K/CORLAND
104RA28
268.

41

FERRARI VDL KWPN NED 2010 Gelding Other F: CARDENTO 933
M: PACIFIC VDL/INDOCTRO
105UV71
269.

118

FIBONACCI S GER 2011 Stallion Bay F:
M: /
105KU08
270.

107

FIREBRIDGE TAG KWPN NED 2010 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: SKYBRIDGE/CORLAND
105LJ86
271.

166

FIUMICINO VAN DE KALEVALLEI SBS BEL 2011 Gelding Bay F: PLOT BLUE
M: TRIOMPHANTE VAN SCHUTTERSHOF/NABAB DE REVE
105LR03
272.

125

FLASH BLUE B KWPN NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
106AW17
273.

29

FLAVIE VAN DE HELLE SBS BEL 2011 Mare Bay F: CARLOW VAN DE HELLE
M: PANANA IV/CARVALLO
105AE53
274.

84

FLAVIO KWPN NED 2010 Gelding Grey F: CICERO Z VAN PAEMEL
M: LABRAX M/ERDBALL XX
104QH64
275.

663

FLEUR KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lys Rouge / Lys De Darmen
M: Ziezo / Seinman
276.

97

FLEUR KWPN NED 2010 Mare Chestnut F:
M: /
105QZ12
277.

83

FLINSTERING KWPN NED 2010 Gelding Bay F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: KORHAYA/EKSTEIN
105PH63
278.

163

FLORIS KWPN NED 2010 Stallion Bay F: AZTECA VDL
M: BARONES/INDORADO
106ML05
279.

473

FLORIS T BWP POL 2005 Gelding Bay F:
M: /
106HU24
280.

133

FONTAINE BLUE CKV KWPN NED 2010 Gelding Chestnut F: ZIROCCO BLUE VDL
M: URANDA/COLINO
105BM79
281.

82

FOR FUN KWPN NED 2010 Mare Grey F: CAROSSO VDL
M: PIVA/ANDIAMO
104YE32
282.

102

FOR ME 18 HANN GER 2005 Gelding Other F: FLASHLIGHT 16
M: ITS ME DU SARTAY/FEO
103TC48
283.

159

FOREST Pzhk (Sp) POL 2010 Gelding Bay F:
M: /
105LC08
284.

612

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
285.

145

FRAPANT KWPN NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
105SM32
286.

586

FRUGO Pzhk (Sp) POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
106AZ41
287.

419

FUNNY BOY POL 2012 Male Grey F:
M: /
106OZ67
288.

702

FURST Westfalian LTU 2008 Gleiding bay/176 F: Florenciano
M: Faible
105IG09
289.

87

G'S FABIAN NRPS NED 2010 Gelding Bay F: GAILLARD DE LA POMME
M: WALIBIRITE/LOVIS CORINTH
105CJ87
290.

508

G'ZEUS POL 2007 Gelding Grey F:
M: /
106FC47
291.

201

GAGA E D' AUGUSTIJN KWPN NED 2011 Mare Chestnut F: BUSTIQUE
M: ARLANDE/ELMSHORN
105JT76
292.

475

GALAKTYKA Pzhk (Sp) POL 2009 Mare Black F: CLINTON (HOLST)
M: GALA (SP)/PALEGRO (WESTF)
104HO89
293.

200

GB CELINE BH BRA 2008 Mare Bay F: CARDENTO 933
M: VICTORIA COOPER/CONCORDE
105UG26
294.

654

GEA-S SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Power Prince / Pilot
M: Gloria Bid / Baby Bid
295.

365

GELUKSROOS KWPN NED 2011 Mare Bay F:
M: /
106QW65
296.

170

GIGAGRADE KWPN NED 2011 Mare Chestnut F: C-INGMAR
M: MAIGRADE/
105YK51
297.

388

GILEA Pzhk (Sp) POL 2006 Mare Bay F: LUDGER (HANN)
M: GAISMA (SP)/GINTS L 1198
105DJ37
298.

162

GILONA AO KWPN NED 2011 Mare Bay F: ZAVALL VDL
M: NILONA/SILVIO II
106GF78
299.

707

GIN BEAN SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Sancisco
M: Grappa
300.

400

GIN TONIC 153 han GER 2012 gelding darkbay F: Gray Top
M: MAXIMA METTERNICH
106EB59
301.

126

GIRALDO L KWPN NED 2011 Gelding Grey F:
M: /
105KN73
302.

204

GO GO NEVADA KWPN NED 2011 Mare Bay F: USTINOV
M: ANARGI NEVADA/OKLUND
105TX53
303.

459

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
105PV66
304.

219

GOLDEN FUTURE MM AES BEL 2010 Gelding Chestnut F: U-DARCOR DE SJABRI M
M: WICKLEY VD TEERLINGHOVE D'04/LYS DE DARMEN
105AL67
305.

910

GOTHIKA wlkp 2017 klacz gniada F: Comilfo Plus Z westf.
M: Greace wlkp po Larron hol.
306.

399

GRAD Pzhk (M) POL 2009 Male Grey F: DEVIN DU MAURY
M: GRAWITACJA/CHEF SUPREME
106RH69
307.

493

GRANDEZA Pzhk (Sp) POL 2006 Mare Bay F: ETOS (HOLST)
M: GASKONIA (SP)/WARUS (SP)
104IL40
308.

240

GRAPPA KWPN NED 2011 Gelding Chestnut F: DYNAMITE VT HAZELARENHOEKJE
M: C. FRITZIE/ANDIAMO
105CG32
309.

184

GREATEST KWPN NED 2011 Gelding Bay F: BISCAYO
M: NN/QUIDAM DE REVEL
105PH45
310.

10

GRETEL S BWP BEL 2006 Mare Chestnut F: CORLAND
M: CITA/BALOUBET DU ROUET
103PS99
311.

422

GROGORY KWPN NED 2011 Mare Bay F: UP TO DATE
M: NEW MILION/GELHA'S VDL EMILION
106HP61
312.

660

GROM SP POL 2008 Wałach gniada/xx F: Chef Supreme
M: Grota
313.

323

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 Gelding Bay F: KOJAK
M: PETRA FAITH/ARMSTRONG
NED42054
314.

228

GUIDO VAN DE MARIJENHOEVE KWPN NED 2011 Gelding Bay F: CLINTON
M: WHOOPS/VOLTAIRE
106DR83
315.

99

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Mare Grey F:
M: /
105PS28
316.

712

HADES Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: LANDOR
M: HIACYNTA
317.

614

HALNY Kuc Walijski POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
318.

409

HAMILTON KWPN NED 2012 Gelding Grey F:
M: /
106HG45
319.

590

HANTANO KWPN NED 2012 Gelding Bay F: QUASIMODO Z
M: WARANKA /
105RY88
320.

472

HANTERKA OS POL 2005 Mare Bay F: CORVALLO (OLD)
M: HIGHVELLYA (OLD)/HIGHVALLEY (NL)
104QV13
321.

175

HAPPY FEETS HEARTBEAT DWB DEN 2012 Gelding Other F: HEARTBEAT
M: BRASILIA S/BALOUBET DU ROUET
105PQ83
322.

393

HASTOR Pzhk (Sp) POL 2008 Gelding Bay F:
M: /
106BW66
323.

659

HATTERIA II m (AA) POL 2013 Klacz skarogniada F: Huzar m/ Jalienny
M: Hatta II m/ Grey m
106MJ37
324.

369

HAVE FUN KWPN NED 2012 Gelding Bay F:
M: /
106EF37
325.

130

HEARTCOR F KWPN 2012 Male Grey F:
M: /
105PH39
326.

554

HEESAMAR KWPN NED 2012 Mare Bay F: TOULON
M: SAMAR/KARLSTAD
105YZ37
327.

449

HEIDI KWPN NED 2012 Mare Bay F: QUASIMODO VAN DE MOLENDREEF
M: /
106RB18
328.

458

HELLUM H&H KWPN NED 2012 Gelding Bay F: CHARISMA
M: CHIQUE HBC/NUMERO UNO
106NM07
329.

186

HERE I AM KWPN NED 2012 Gelding Grey F: UNTOUCHABLE 27
M: DELIAH/MR. BLUE
105RY85
330.

319

HEROS Pzhk (Sp) POL 2007 Stallion Bay F: BAJOU DU ROUET (HOLST)
M: HIPNOZA (SP)/CANTANIS (HOLST)
105AA64
331.

664

HEROS SP POL 2007 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Hipnoza / Cantanis
332.

169

HERTOGIN VAN DE KOUBERG KWPN NED 2012 Mare Chestnut F: DEN HAM BLUE R
M: DOREEN VAN DE LINGEHOEVE /CAREMBAR DE MUZE
106EC49
333.

562

HIDALGO KWPN NED 2012 Gelding Bay F: INSHALLAH DE MUZE
M: ATLANTA H/BURGGRAAF
106GE23
334.

38

HINDE VAN DE MOLDERVELDEN BWP BEL 2007 Mare Other F: THUNDER VAN DE ZUUTHOEVE
M: REXONA/RABINO
105IV55
335.

375

HIP HOP Pzhk (Sp) 2006 Gelding Chestnut F:
M: /
105LU37
336.

407

HOPPY W.B. KWPN NED 2012 Gelding Bay F: INDOSTRO
M: BEAUNIKI-W/PADINUS
106OT04
337.

313

HOSPITA VAN DE ROSTAL BWP BEL 2007 Gelding Bay F: CICERO Z
M: WALEISA VAN HET ZILLENHOF/QUICKFEUER VAN KOEKSHOF
104HP55
338.

498

HOUGLAS KWPN NED 2012 Stallion Black F:
M: /
106BJ19
339.

334

HURANT KWPN NED 2012 Gelding Bay F: DURRANT
M: DIONA/VAN GOGH
106GQ79
340.

25

HUXX DE MUZE BWP BEL 2007 Stallion Bay F: NABAB DE REVE
M: EXELLENTIA DE MUZE/FOR PLEASURE
104HH42
341.

7

IC MAGIC VAN DE BIEN BWP BEL 2008 Mare Chestnut F: CICERO Z VAN PAEMEL
M: VITESSE/SKIPPY II
104OE34
342.

656

IDEAL GIRL WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contender
M: Iluzja / Cisoń
343.

24

IDEE-FIXE D'EXAERDE BWP BEL 2008 Mare Bay F: DEAUVILLE DE LA VIE
M: DIVA VICTORIA-T/TOULON
105LZ96
344.

515

IDEL ROSE KWPN NED 2009 Mare Bay F: CAMPBELL VDL
M: GALLANTROSE/ZUIDHORN
105FD52
345.

533

IELVE KWPN POL 2013 Mare Chestnut F:
M: /
106JH04
346.

548

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 Mare Bay F:
M: /
105ZV60
347.

468

ILOVE YOU DU BEAUMONT BWP BEL 2008 Mare Chestnut F: DOMINO DE MOYON
M: TI FANY DU BEAUMONT/SKIPPY II
104QN36
348.

551

INDIAN GOLD KWPN NED 2013 Male Grey F: CASSINI GOLD
M: S.ZARAH 11/GERMUS R
106EW02
349.

538

INDIVAR KWPN NED 2013 Male Grey F: BUBALU VDL
M: CATELANE/CARDENTO 933
106RW68
350.

572

INNOCENCE KWPN NED 2013 Stallion Bay F:
M: /
105WU26
351.

465

INSYGNIA Pzhk (Wielk) POL 2009 Mare Bay F:
M: /
106QW78
352.

157

INTELIGO Pzhk (Wielk) POL 2010 Gelding Bay F: CORLENSKY (WESTF)
M: INES (WLKP)/VOLTAIRE (HANN)
105CF36
353.

669

INTELIGO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Ines / Voltaire
105CF36
354.

537

INTURIDO KWPN NED 2013 Stallion Bay F: ZAMBESI TN
M: BAILEY/VERDI TN
106CN18
355.

547

IOWA KWPN NED 2013 Stallion Chestnut F:
M: /
105ZV54
356.

576

IPHONE KWPN NED 2013 Male Bay F:
M: /
105ZL20
357.

591

IRISH COFFEE KWPN NED 2013 Gelding Other F: DIAMANT DE SEMILLY
M: EYECATCHER/SIR SHUTTERFLY
106NJ13
358.

561

IT'S A MIRACLE KWPN NED 2013 Mare Grey F: DAKAR
M: WISH YOU WERE HERE/HEARTBREAKER
106PD27
359.

74

JACK VAN HET DENNEHOF BWP BEL 2009 Male Other F: TOULON
M: VALENCIA/QUIDAM DE REVEL
104LN22
360.

657

JAK CHEF M POL 2005 Wałach F: chef supreme
M: Juka
361.

31

JAKKO BWP BEL 2009 Gelding Grey F: VAGABOND DE LA POMME
M: BLUESETTE/MR BLUE
104MH36
362.

196

JALANDAHAR Pzhk (Sp) POL 2007 Mare Bay F: KARANDASJ (KWPN)
M: JUKA (SP)/KINGSTEIN (KWPN)
105AZ41
363.

652

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Jarmila / Luron
364.

19

JAY-Z BEE ESHB 2012 Mare Bay F: JOHNSON TN
M: LOUISE/LORD Z
105ZP13
365.

89

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP NED 2009 Mare Bay F: KASMIR VAN HET SCHUTTERSHOF
M: REBECCA DE LA FERME DU BOIS/LANDJUWEEL ST. HUBERT
104SV21
366.

9399

Jedlina i Rosa z Bacówki huculska F: Powiew; Pac
M: Janulka; Pinia
367.

651

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
368.

182

JERICO Pzhk (Sp) POL 2008 Stallion Grey F: WIELAND
M: JENNIFER (SP)/EVER FOR PLEASURE (HANN)
104RI79
369.

237

JORDEN VAN DE KRUISHOEVE BWP BEL 2009 Gelding Chestnut F: NABAB DE REVE
M: CORDULA DE LAUBRY/FOR PLEASURE
104FZ00
370.

209

JOVITA BWP BEL 2009 Mare Bay F: CARABAS V/D WATERINGHOEVE
M: EVITA/JOKINAL DE BORNIVAL
104DR41
371.

609

JOWISZ Kuc Walijski POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
372.

214

JOYFUL SWB SWE 2010 Mare Bay F: CAREFUL
M: JULIE ROSE (12)/TURBAN ROSE
105FS44
373.

492

JUNIOR 152 OLDBG GER 2012 Mare Bay F:
M: /
106EN62
374.

9339

Juror i Frakcja huculska F: Len; Ousoe VIII-50
M: Iliada; Figura
375.

129

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Stallion Bay F: ERCO VAN T ROOSAKKER
M: NIMFE DE LA POMME/FOR PLEASURE
104FR71
376.

6

KAI LICHA DE CARMEL BWP 2010 Mare Bay F: PRINCE VAN DE WOLFSAKKER
M: WONDERFUL/QUIDAM DE REVEL
104SX52
377.

26

KALIEF DE BRINCO BWP BEL 2010 Stallion Other F: FOR PLEASURE
M: LAPRIMA DE BRINCO (OES)/LE PRIMEUR
105EN96
378.

8

KARMELITA VAN DEN DRIES BWP BEL 2010 Mare Black F: DIAMANT DE SEMILLY
M: ULIVE VAN 'T ZORGVLIET/DARCO
105DJ64
379.

14

KAS - SINI DC BWP BEL 2010 Male Bay F: SAN PATRIGNANO CASSINI
M: CALOUBETTE FRAVANCA/DARCO
105ON60
380.

108

KASTELLO BWP NED 2010 Gelding Bay F: ECHO VAN 'T SPIEVELD
M: GWENNY VAN 'T ROOSAKKER/DIAMANT DE SEMILLY
104QX63
381.

210

KING EDWARD BWP BEL 2010 Gelding Chestnut F: EDWARD 28
M: KONINGIN DE LAUZELLE/FEO
105PY55
382.

336

KISSIMMEE HOLST GER 2009 Mare Grey F: CLEARWAY
M: NANUSCHKA/BOUQUET
105VW53
383.

476

KLONDAIKA LWB LAT 2012 Mare Bay F:
M: /
106RM67
384.

445

KOLA Pzhk (Sp) POL 2009 Male Bay F:
M: /
106QU79
385.

912

KOLDIN wlkp 2017 klacz siwa F: Coupie westf.
M: Kolina wlkp po Calvados Z Z
386.

578

KOLORADO-CHERRY D Pzhk (Sp) POL 2013 Male Bay F:
M: /
106HH97
387.

395

KONTENDRO WESTF POL 2008 Gelding Bay F: CONTENDRO I (HOLST)
M: KALOE (SP)/SPARTAKUS (SP)
104ZU72
388.

304

KOSMA NRPS NED 2011 Male Bay F:
M: /
106LH20
389.

488

KRAGBECH'S CELICA DWB DEN 2008 Mare Bay F: HEARTBEAT
M: BJERGMOSES CORVETTE/COME BACK II
104YP95
390.

496

KRISTIANO GL Pzhk (Wielk) POL 2013 Gelding Chestnut F:
M: /
106RS90
391.

4

KRISTIN HANN GER 2010 Mare Bay F: LORDANOS
M: CONTESSA O/CONTENDRO I
105CR73
392.

906

KRÓLOWA BONA sp 2017 klacz kara F: Diarado hol.
M: Kasandra wlkp po Carlos DZ hol
393.

9

L' INNOCENCE VAN 'T MEULENHOF BWP BEL 2011 Mare Chestnut F: DIAMANT DE SEMILLY
M: CARTHINA Z/CARTHAGO
106BH84
394.

15

L'AMOUR HANN GER 2008 Mare Chestnut F: LORDANOS
M: ACADIA/ACORADO
104JV40
395.

330

L'AMOUR TOUJOURS 7 OLDBG GER 2011 Mare Bay F: LISSARO VAN DE HELLE
M: ESTELLE/RENOIR I
105VK15
396.

467

LA PAZ Pzhk (Sp) POL 2005 Gelding Bay F: PALEGRO WESTF
M: LANSADA/LANCER III HOLST
104EG83
397.

347

LA SCALA OS POL 2011 Mare Bay F:
M: /
105TT20
398.

539

LA VULKANO L Pzhk (Sp) POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
105PL93
399.

69

LADERAS FLANDRIA BWP BEL 2011 Gelding Bay F: FLAMENCO DESEMILLY
M: CHABLIS FLANDRIA HORSE/CUMANO BD
105HI91
400.

363

LAMBIK 2011 Gelding Bay F:
M: /
105EB90
401.

462

LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN BWP BEL 2011 Mare Bay F: HARLEY VDL
M: TURBINE Z/TURBO VAN'T GESTELHOF
106RL85
402.

239

LARBRAKER Mipaaf ITA 2007 Stallion Grey F: LARINO
M: LADY PIA/HEARTBREAKER
103WD41
403.

709

LARGO WLKP POL 2009 Wałach gniada/167 F: Landor / Lacatraz
M: Lena / Bas
404.

377

LARIFARI HOLST GER 2009 Gelding Bay F: LARIMAR
M: SHACIRA/CAROLUS I
104GB31
405.

424

LARINA NRPS NED 2009 Mare Grey F:
M: /
105RQ94
406.

317

LASKANA OS GER 2005 Mare Bay F:
M: /
106NN24
407.

100

LAUR Pzhk (Sp) POL 2007 Gelding Bay F: FOR KEEPS
M: LA JANA/LANDADEL
105IB29
408.

141

LE CORDIAL HOLST GER 2012 Gelding Bay F: LYJANERO
M: ADELE III/SINGULORD JOTER
106MN04
409.

489

LET'S MAKE MONEY OLDBG GER 2007 Mare Bay F: LUDWIGS AS
M: ANNABELLA/AIRCRAFT
106RV02
410.

477

LEVANTE OS LAT 2012 Mare Bay F:
M: /
106RM72
411.

178

LIESCHEN OLDBG GER 2010 Mare Bay F: LORD PEZI
M: CHRISTINA/CORDALME
105HU70
412.

301

LILI MARLENE Pzhk (Sp) POL 2008 Mare Chestnut F: MARAM (KWPN)
M: LILIANA (SP)/NOBODY (KWPN)
104LJ60
413.

412

LILIONS LWB LAT 2010 Gelding Bay F:
M: /
106EM96
414.

215

LIMITED EDITION OLDBG GER 2011 Male Bay F: DIARADO
M: BALPHINE/BALOUBET DU ROUET
106PK57
415.

436

LIMITED EDITION IR HANN GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
106KN43
416.

70

LINKOLNS LWB LAT 2007 Gelding Bay F:
M: /
106ET48
417.

77

LIRATUS DWB DEN 2005 Gelding Bay F: CORRATUS
M: LIMA/LIMEBRAND
103OZ65
418.

223

LITTLE LUMPI E WESTF GER 2011 Gelding Chestnut F: LORDANOS
M: POLYFEE E/POLYDOR
105LK16
419.

211

LITTLE MAGIC D'ASSCHAUT BWP BEL 2011 Gelding Bay F:
M: /
105MP71
420.

362

LOCARNO WESTF GER 2013 Gelding Bay F:
M: /
106QY24
421.

117

LONDON 32 OS GER 2002 Gelding Bay F: LANDSTREICHER
M: DE LUXE/ALDATO
102VL13
422.

325

LORANDA 6 OLDBG GER 2010 Mare Bay F: LORDANOS
M: SERENA/GRANNUS
105LI50
423.

575

LORD UKR 2012 Stallion Bay F:
M: /
106OU37
424.

604

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
425.

502

LOUGHNAVATTA CEDAR ISH IRL 2009 Gelding Bay F: LUIDAM
M: BALLYDOOLAGH AIMEE SUNRISE/ALDATO
104XN82
426.

354

LUNA P Dsp (Brand) GER 2008 Mare Chestnut F: LUDWIGS AS (OLD)
M: BAILEY P (DSP)/BARNAUL (XX)
104WZ40
427.

361

LVIV PKZ BWP BEL 2011 Male Grey F:
M: /
105WQ90
428.

535

LYJANEIRO Z ZANG POL 2013 Gelding Bay F: LYJANERO
M: /
106PH50
429.

514

MALALA 3 OLDBG GER 2012 Mare Grey F: CASINO BERLIN
M: CHOCOLATA/
106BG02
430.

316

MARKUS Pzhk (Wielk) POL 2007 Gelding Bay F:
M: /
106QL77
431.

501

MARTELLS HOCUS POCUS II GBR 2009 Male Chestnut F: HANDEL II
M: CHANEL VI/
106CF90
432.

531

MAYDREAM D BWP BEL 2012 Mare Bay F: NABAB DE REVE
M: PHEDRA/MAJOR DE LA COUR
106IM66
433.

602

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
434.

555

MINUIT VAN HET GROOTVELDHOF BWP BEL 2012 Mare Chestnut F: EMERAL VAN'T RUYTERSHOF
M: GAIA DU BOSQUEAU Z/GEOLE DU BOSQUEAU
106RW67
435.

154

MISTER DR HEIGL WESTF GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
105RP51
436.

236

MONSOON MONDAY HANN GER 2009 Gelding Bay F: MONTENDER
M: CHEYENNE/CONTENDRO I
104JI25
437.

381

MONSUN Pzhk (Sp) POL 2007 Gelding Bay F: CONTACT ME (HOLST)
M: MARINERA/QUAMIRO (HOLST)
103WQ62
438.

58

MOON RAY WESTF UKR 2005 Gelding Bay F: CORNET OBOLENSKY
M: COMTESSE/CONTENDER
103EN35
439.

571

MOURINHO 3 WESTF GER 2013 Gelding Bay F: MESSENGER
M: GOLD ARGENTINA/ARGENTINUS
106OK96
440.

592

MOWGLI VD BISSCHOP BWP NED 2012 Gelding Bay F: CORNET OBOLENSKY
M: JENNY VD BISSCHOP/ERCO VAN T ROOSAKKER
105ZU05
441.

716

MOZART-P SP POL 2005 Ogier bułana F: Corleone Z
M: Mojra
442.

148

NACCORD MELLONI KWPN NED 2009 Stallion Bay F: NABAB DE REVE
M: OBERLINA/ACORD II
104QP59
443.

606

NANCY PONYSPORT Kuc Feliński POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
444.

432

NEED FOR SPEED HOLST GER 2009 Male Bay F: NEKTON
M: TECNO/CHELLO I
105HX68
445.

62

NINJO 34 RHEIN GER 2010 Gelding Black F: NUMERO UNO
M: LA CORRADA/LACROS
106JC14
446.

440

NIRMETTE Pzhk (Sp) POL 2008 Mare Bay F: HETMAN (SP)
M: NAGARI (XX)/WINDS OF LIGHT (XX)
104MB64
447.

574

NIVARD VAN DE CELIEBRUG BWP BEL 2013 Gelding Bay F:
M: /
106LJ86
448.

386

NIWAR Pzhk (Sp) POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
106RD99
449.

379

NOBILIS RHEIN BEL 2004 Mare Chestnut F: CUM LAUDE Z
M: PAOLA/PAVAROTTI V.D. HELLE
104BD39
450.

55

NUMBER ONE 32 WESTF GER 2007 Stallion Bay F: CALL ME NUMBER ONE
M: ANETTE/ACORADO
104AM35
451.

916

OCEAN B sp 2017 ogier kasztanowata F: Number One hol.
M: Oceane Du Libaire s.f. po Diaman
452.

121

ODILE DU SOUFFLET Cheval Suisse SUI 2009 Mare Bay F: OGANO SITTE
M: MADONA DU SOUFFLET/LANDJUWEEL ST.HUBERT
106HY45
453.

577

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 Gelding Chestnut F:
M: /
105QU15
454.

497

OLIMPIA OLDBG GER 2010 Mare Bay F:
M: /
106IY71
455.

312

PABLO I OLDBG GER 2004 Male Bay F: PIK LABIONICS HANN
M: ONDRA/COR DE BRILLANT
102XR90
456.

9379

Peira i Wieróżka huculska F: Wieśniak; Olgierd -O
M: Padźerka; Wibracja
457.

917

PINATUBO L wlkp 2017 ogier gniada F: Vulkan L westf.
M: Parka wlkp po Casino-L hol.
458.

21

PING PONG V ESHB EST 2012 Gelding Grey F: PONSEE V
M: DALVI/CALVINO Z
105TZ54
459.

805

Pluto;Favory;Maestoso;Incitato F:
M:
460.

909

PREGO VERY sp 2016 wałach kara F: Talent Charbonier SF
M: Primavera sp - Wery Good sp
461.

341

PRESTIGE Pzhk (Sp) POL 2009 Stallion Grey F:
M: /
105MP24
462.

373

PRINCE NOIR BWP BEL 2010 Gelding Bay F: NABAB DE REVE
M: PHILADELPHIA Z/PAPILLON ROUGE
104SX91
463.

617

PYSIA NN POL 1999 Mare grey/kuc:119 F: Nn
M: Nn
464.

463

Q DE REVEL HOLST GER 2010 Gelding Grey F: QUIDAM DE REVEL
M: O-SAMONA/CARTHAGO Z
105KQ76
465.

670

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
466.

180

QUAIDO HANN GER 2009 Gelding Grey F: QUAID
M: PUNKERIN/PICARD
105DH05
467.

447

QUALITO Z ZANG NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
105RO70
468.

128

QUALITY QUEEN ITA 2011 Mare Bay F: OL METTA
M: LAUSANN 2 (EX NANETTE K)/HAMLET
106MP16
469.

755

QUANTI F:
M:
470.

368

QUATTRA 14 HANN GER 2009 Mare Bay F:
M: /
105LU08
471.

545

QUEEN FLY Pzhk (Sp) POL 2012 Mare Chestnut F:
M: /
105PL82
472.

450

QUEENY WESTF GER 2008 Mare Black F: QUO VADOS
M: HABANERA/HOLLAND
104WZ07
473.

451

QUELLE DAME Z ZANG BEL 2011 Mare Chestnut F: QUIDAM DE REVEL
M: CALL PICOBELLO Z/CARTHAGO Z
105HG02
474.

111

QUI GIGI OLDBG GER 2007 Male Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: HAGRANJA/GRANNUS
104KN17
475.

495

QUICK STAR'S LORD HOLST POL 2012 Stallion Bay F:
M: /
106CO73
476.

536

QUICK STEP HANN POL 2013 Gelding Bay F:
M: /
106DI59
477.

94

QUICKLENSKY WESTF GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
105QZ08
478.

494

QUIDAM'S DUKE HOLST GER 2011 Stallion Grey F:
M: /
105ST06
479.

116

QUINCHELLA HOLST GER 2008 Mare Bay F: QUINTERO
M: UP TO DATE IX/CHELLO I
104HN36
480.

710

QUINTESSENZ SAS Westfalska GER 2009 Wałach kasztanowata F: Quaterback
M: Escada
DE441410896909
481.

90

QUIRO 5 OLDBG GER 2008 Gelding Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: WINANDA/LANDOR S
105GE01
482.

384

QUITA DU DOMAINE Z ZANG BEL 2004 Mare Bay F: QUANTUM (HOLST)
M: GRET PALUCCA (HOLST)/CORIOLAN (HOLST)
104QA03
483.

544

QUIWITI HOLST GER 2012 Mare Chestnut F:
M: /
105XR06
484.

37

QUIWITINO WZ HOLST GER 2012 Male Bay F: QUIWI DREAM
M: AMBRA I/CARETINO 2
105TQ06
485.

350

REFLECTION SLO 2004 Gelding Grey F: CORELLI
M: VIDI/SANSON
103FH18
486.

394

REMEMBER ME LTU 2011 Gelding Chestnut F: RASSVET
M: PALETE/CHARITONAS
105FJ42
487.

20

RENESSIN FIN 2007 Gelding Chestnut F: LAURISSIN
M: IRENE II/
104VF76
488.

224

RG ASCONA H CH SUI 2010 Mare Bay F: ALBATROS
M: CONSUELA-H/CONTENDRO I
105WY29
489.

39

ROBINSON KWPN NED 2005 Gelding Chestnut F: RUBERT R.
M: UNIEK/ODERMUS R
103GC24
490.

318

ROCCO Pzhk (Sp) POL 2008 Gelding Bay F: ULCO
M: RAWA/LIDER
104XH88
491.

608

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell
M: Rita
492.

57

ROLFS ROYCE HOLST GER 2008 Gelding Bay F: CASALL
M: FREYA/CARTHAGO Z
104IW30
493.

418

ROSANNA GER 2008 Mare Chestnut F:
M: /
106EB11
494.

603

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
495.

308

SALAMINA Pzhk (Sp) POL 2012 Mare Chestnut F: SOKRATES
M: SANTINI/
106KU56
496.

344

SAMBUCO 45 HANN GER 2011 Gelding Other F: STOLZENBERG
M: /
106RU21
497.

615

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
498.

438

SANTORINI L HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
105VL90
499.

666

SANTORINI L HOL GER 2011 Klacz gniada F: Urleven Piron / Hurlevent
M: Vinja III / Caretino
500.

333

SCHENKENBERG HANN NED 2011 Stallion Other F: STOLZENBERG
M: MADAME/MONTENDRO
105SX34
501.

185

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
105KM78
502.

587

SENIOR Pzhk (Sp) POL 2013 Gelding Bay F:
M: /
106CL92
503.

580

SHERLOCK LHBA LTU 2012 Gelding Bay F: SHANDOR 34
M: /
105QO51
504.

706

SHOSHOLOZA Oldenburg POL 2007 Klacz kasztanowata F: Sir Donerhall
M: Fine
104IV20
505.

64

SIG CHIARI OS GER 2012 Gelding Bay F: CRISTALLO II
M: LA BELLE/LANDADEL
105ZX36
506.

44

SIG DEBALIA KWPN NED 2008 Mare Grey F: ZÜRICH
M: REINEBALIA/MONACO
105AT33
507.

708

SIMSALABIM 55 REN. GER 2008 Wałach kasztanowata F: Sir Donnerhall
M: Federeweisse RH
508.

127

SIR SAPPORO MK OS GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
106CP74
509.

59

SIR STENOGRAPH HANN GER 2008 Stallion Chestnut F: STENOGRAPH
M: ASCONA/ACORADO
104CE95
510.

76

SIRE DU VERET SF FRA 2006 Gelding Chestnut F: IGOR DES FONTENIS
M: HARRYLAND DU VERET/SUPER DE BOURRIERE
103LY50
511.

490

SKARBIEC Pzhk (Sp) POL 2004 Gelding Chestnut F: LANDO (HOLST)
M: SIEJKA (MALOPOLSKA BREED)/FLIRT (MALOPOLSKA BREED)
103FB68
512.

398

SKLADNIA Pzhk (Sp) POL 2007 Mare Grey F: DEVIN DU MAURY
M: SKALUNA/LUMPI
106RH71
513.

581

SKYHORSE BALOUNESSE OS GER 2013 Mare Bay F: BALOU DU ROUET
M: WALORA/QUINAR
106KF07
514.

582

SKYHORSE QUEENY MOON OS GER 2012 Mare Other F: QUALITY TIME TN
M: WIORENZA/CANTURANO
106EB45
515.

36

SL BRAZONADO BH BRA 2005 Gelding Grey F: SL BALUARTE
M: SL SOBERANA II/SILVESTRE
103KC34
516.

346

SOLY JEAS HANN GER 2009 Mare Bay F: STOLZENBERG
M: LANETTE/LE PRIMEUR
106NK66
517.

913

SON CORNET sp 2017 ogier gniada F: Cornet Obolensky BWP
M: Selavie L sp
518.

382

SONATA W Pzhk (Sp) POL 2010 Mare Bay F:
M: /
106HJ36
519.

92

SONET PZHK POL 2010 Stallion Bay F:
M: /
106JA03
520.

181

SOPHIA OLDBG POL 2008 Mare Grey F: STALYPSO (HANN)
M: RAMONA (SP)/LAMB (HOLST)
104LH41
521.

226

SQUIRT GUN OS GER 2011 Male Other F: DIARADO
M: SARASTRA STAR/QUICK STAR
106FU40
522.

568

STAKANTURA OS GER 2012 Mare Bay F: STAKKATOL
M: TIZIANA/CANTURO
105YL69
523.

119

STAKKATAN OS GER 2009 Gelding Grey F: STAKKATOL
M: GOLDPALME/KANNAN
105BU66
524.

469

STAKKATOLIN OS GER 2012 Male Grey F:
M: /
106LN52
525.

120

STALANDO 2 OS GER 2008 Gelding Grey F: STAKKATOL
M: LANDLADY 55/LANDO
104MS45
526.

231

STARIALLO BLUE PS HANN GER 2012 Gelding Chestnut F:
M: /
105XZ17
527.

183

SUEDWINDS AMANDA HOLST GER 2008 Mare Bay F: CASSINI II
M: PERLMUTT I/CALIDO I
104NQ43
528.

16

SUMA'S ZORRO AES IRL 2004 Mare Chestnut F: DOUGLAS
M: VIXENS FROLIC/HOROS XX
102NF64
529.

310

SWEET NOISE M Pzhk (Sp) POL 2009 Gelding Chestnut F:
M: /
105ZI19
530.

560

SWEET SANDY OS POL 2013 Mare Bay F: SANDRO BOY
M: CONTRA MELLONI/CONTENDRO I
106IQ31
531.

752

SYBILLA SP POL 2008 mare bay F:
M:
105MN99
532.

439

SZAFIR M Pzhk (Sp) POL 2006 Gelding Bay F: SO IN LOVE (KWPN)
M: SELENE M (SP)/ELVIS (KWPN)
104LP94
533.

611

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
534.

197

SZULER Pzhk (Sp) POL 2010 Stallion Bay F: LURON (KWPN)
M: SZAKI (SP)/KISSOVO (SF)
105DW46
535.

187

SZYMON HOLST GER 2008 Gelding Grey F:
M: /
106CH05
536.

589

TAJULLA DWB DEN 2012 Mare Other F: ACOLINO 4
M: TALIDA/CRELIDO
106AN51
537.

408

TAKSI Pzhk (Wielk) POL 2011 Mare Bay F:
M: /
106RI87
538.

198

TAORMINA WESTF GER 2009 Mare Bay F:
M: /
104FK74
539.

715

TARA SP POL 2008 Klacz kara F: De Niro
M: Tallisto M.H.
540.

434

TARANTO VAN PAAL Z ZANG NED 2011 Gelding Grey F: TSAR HERO
M: NAIROBI/COLINO
105PZ47
541.

306

TEZA Pzhk (Wielk) POL 2004 Mare Chestnut F:
M: /
105KU43
542.

605

TIFFANY DRP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
105LZ26
543.

483

TINKERBELL W BWP BEL 2007 Mare Grey F: CICERO Z
M: VINNY VAN DE ROSHOEVE/QUICKFEUER VAN KOEKSHOF
104LO42
544.

235

TJ MULLANACROSS MALIRO ISH IRL 2007 Gelding Bay F: CAMIRO DE HAAR Z
M: MULLANACROSS FLETCH/
103LY38
545.

907

TRADYCJONAL SK sp 2017 ogier gniada F: Donald Z Z
M: Tamiza sp po Landjonker S sp
546.

387

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Mare Bay F:
M: /
106GT35
547.

452

TURBUD IQ Pzhk (Sp) POL 2011 Gelding Bay F: QUIRINUS
M: TURBUD IRONIA/TURBUD TEMPO
106RK38
548.

60

UDGI GIRL DES GY SF FRA 2008 Mare Other F: QUIDAM DE REVEL
M: QUEENIE DES GY/VERDI
105JY77
549.

110

ULA BAJOU K Pzhk (Sp) POL 2008 Mare Grey F:
M: /
105RK79
550.

205

ULYSSE DE GRANDERIE FRA 2008 Gelding Chestnut F: NEWTON DE KREISKER
M: LUNANIME DE GRANDRY/QUIDAM DE REVEL
104ZC67
551.

753

V DALLY KWPN POL 2008 Klacz gniada F: Verdi /
M: Zally /
552.

309

VAN HALEN 10 HANN GER 2012 Gelding Chestnut F: VALENTINO 240
M: GESA/GRAND CRU
106CP35
553.

13

VANILLE DE COQUERIE SF FRA 2009 Mare Bay F: CASTRONOM Z*DE HUS
M: FLEUR DE COQUERIE/QUIDAM DE REVEL
105IT41
554.

435

VANILLE DU BARQUET SF FRA 2009 Mare Bay F: ORLANDO
M: MYSS VALETTE/COL CANTO
105AQ85
555.

27

VARA DE CODRE SF FRA 2009 Mare Other F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NANU/LA ZARRAS
104WT01
556.

171

VDL LATINA VAN 'T MERELSNEST BWP BEL 2011 Mare Bay F: NABAB DE REVE
M: INDI BLUE-W/MR BLUE
105WN34
557.

402

VENEZIO OF COCO SF FRA 2009 Gelding Other F: OGANO SITTE
M: DOLCE VITA OF COCO/VOLTAIRE
105QL23
558.

93

VENUS HOLST POL 2010 Mare Bay F:
M: /
105QH26
559.

66

VERTIGE DE GALARZACS SF FRA 2009 Gelding Bay F: QUAPRICE BOIS MARGOT
M: ILLY GULLY DU LUOT/SI TU VIENS
105AQ60
560.

583

VICTORY Pzhk (Sp) POL 2012 Stallion Bay F:
M: /
105MI98
561.

327

VIPER W Z ZANG BEL 2006 Gelding Black F: VIGO D'ARSOUILLES
M: GLAD TIDINGS/TOUT FEU D'HEX
103KK07
562.

420

VIVIANO S HANN GER 2011 Gelding Bay F: UCCELLO
M: /
106DW56
563.

144

VOLO'S DIAMOND OS GER 2011 Gelding Grey F: STAKKATOL
M: BARTHELLA/BALOUBET DU ROUET
106HA31
564.

433

VOLTAIRE DE LA LANDE SF FRA 2009 Gelding Other F: ILVIEN DES MIELLES
M: ROSE DE LA LANDE/DOLLAR DU MURIER
105BO23
565.

9359

Werona i Lando-O huculska F: Lando-O; Ważniak
M: Wibracja; Lira
566.

446

WESFALIA Pzhk (Sp) POL 2010 Mare Bay F: QUAIDE CASSIN (HOLST)
M: WISLA (WLKP)/IZJUM (TRAK)
104XZ77
567.

585

WESTFALIA L WESTF GER 2013 Mare Bay F:
M: /
106GZ76
568.

801

Wezyr; Wenecja; Celt; Kabaret F:
M:
569.

903

WHAT'S UP sp 2017 klacz siwa F: Castle Rock hol.
M: Wizja wlkp po Cedrus wlkp/p.trk.
570.

550

WHISKEY TIME UKR 2013 Stallion Bay F:
M: /
105ZQ22
571.

390

WHITE SHOT KWPN GER 2012 Mare Grey F: SINGAPORE
M: ZAHNA/CORNET OBOLENSKY
106HA79
572.

902

WHY NOT wlkp 2016 ogier siwa F: MJT Nevados S sp
M: Whiskey wlkp po Solaris han.
573.

98

WIENA HOLST 2011 Mare Grey F:
M: /
105TE66
574.

430

WILD HUNTER OS POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
105WN38
575.

414

WILIANA Pzhk (Wielk) 2010 Mare Bay F:
M: /
105RR76
576.

91

WINCHESTER Pzhk (Sp) POL 2007 Gelding Bay F: QULESTER (HOLST)
M: WINONA (SP)/NOBODY (KWPN)
104NJ26
577.

73

WKD AIMEZ MOI IRL 2010 Mare Chestnut F: JE T'AIME FLAMENCO
M: MY HONEY HILL/
104PY20
578.

616

WOLLINGS LION KING Kuc Walijski NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
579.

482

WOODY Pzhk (Sp) POL 2005 Gelding Chestnut F: EREBUS (HOLST)
M: WHOOPY (WESTF)/WEINBERG (WESTF)
103WV92
580.

610

WRANGLER FOREST KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Figaro / Bolero
M: Windroos / Roy M
581.

817

YH Dark;Dark;Nico;YH Topspeed F:
M:
582.

541

ZANDOR ALPHA Z ZANG GER 2012 Stallion Bay F: ZEUS
M: PUSTEBLUME/POLYDOR
105UG01
583.

588

ZANDOR'S SON Z BEL 2013 Gelding Bay F: ZANDOR
M: AIR LADY/AIR JORDAN
106RD87
584.

22

ZANTA Z ZANG BEL 2010 Mare Bay F: ZANDOR Z
M: CASITA/CAPITOL I
105IP19
585.

413

ZAWRAT POL 2013 Male Bay F:
M: /
106QK06
586.

437

ZETA Z ZANG GER 2011 Mare Bay F: ZAMBESI TN
M: LENA/LANDGOLD 3
105ZB51
587.

711

ZI-ZI TOP LWB POL 2009 Ogier gniada/165 F: Zidane Velvet
M: Afina
588.

160

ZIROCCO AIR HOLST GER 2011 Stallion Bay F:
M: /
105RW84
589.

509

ZONENBOLD UKR 2008 Stallion Bay F: PAVAROTI
M: BURKA/
103MI43
Rider Country
Competition
Prize
Adamus Bartosz
500
SUM:
500.00
Aguirre Mariel Victoria
480
7000
2500
SUM:
9980.00
Almeida Rodrigo Giesteira
125
500
SUM:
625.00
Almeida Rodrigo Giesteira
100
550
SUM:
650.00
Argus Paul-Richard
300
100
3000
800
SUM:
4200.00
Arkhipova Anna
100
100
SUM:
200.00
Babushkina Alena
100
SUM:
100.00
Baumann Elian
100
SUM:
100.00
Baumann Elian
100
37000
300
100
300
2500
SUM:
40300.00
Beerse Kevin
100
SUM:
100.00
Biedka Gabriela
100
SUM:
100.00
Biegalska Iga
100
550
550
SUM:
1200.00
Bienkowska Anna
100
125
SUM:
225.00
Bilinskaite Kreola
100
233
SUM:
333.00
Bobik Jan
300
SUM:
300.00
Branka- Borja Maria
400
SUM:
400.00
Brzóska Lukasz
100
500
664
600
SUM:
1864.00
Bule Oliwer
1500
1500
SUM:
3000.00
Camilli Emanuele
55500
SUM:
55500.00
Carton-Grootjans Ann
400
650
3600
SUM:
4650.00
Chabrol Jonathan
1200
6600
SUM:
7800.00
Chiaudani Natale
2400
5500
650
1560
SUM:
10110.00
Covarrubias Agustin
250
SUM:
250.00
Covarrubias Agustin
7950
SUM:
7950.00
Cristofoletti Michael
100
9250
SUM:
9350.00
Csillaghy Miklos Tassilo
3900
SUM:
3900.00
Cubitt Sean
1050
100
SUM:
1150.00
Czernik Natalia
20000
100
SUM:
20100.00
Dabkowska Aleksandra
100
100
100
100
SUM:
400.00
Dabrowska Marta
275
SUM:
275.00
Dahlke Agata
150
SUM:
150.00
De Winter Jeroen
1800
2500
5000
SUM:
9300.00
Dolhun Jakub
640
700
700
SUM:
2040.00
Dyzewska Ewa
2200
SUM:
2200.00
Dziak-Gierlicz Marta
700
SUM:
700.00
Dziuba Anna
100
100
SUM:
200.00
Eder Stefan
3000
11100
SUM:
14100.00
Egle Kristine
1000
1000
2075
1250
SUM:
5325.00
El Dahan Sameh
100
11100
SUM:
11200.00
Emanuelsson Emma
4000
550
SUM:
4550.00
Emmen Kim
3000
3000
360
SUM:
6360.00
Endresen Benedikte Serigstad
125
100
SUM:
225.00
Endresen Stein
1200
650
SUM:
1850.00
Fanti Giovanni
100
SUM:
100.00
Forlini Samanta
385
2905
SUM:
3290.00
Gardyjas Ryszard
1000
SUM:
1000.00
Gauza Bartosz
100
100
SUM:
200.00
Gawłowska Anna-Maria
200
SUM:
200.00
Gloskowski Andrzej
400
1750
1743
250
1400
100
100
SUM:
5743.00
Golicka Zuzanna
275
275
100
SUM:
650.00
Gramza Leszek
349
100
523
2000
2000
SUM:
4972.00
Grundkowska Monika
125
8400
SUM:
8525.00
Grzelczyk Kamil
3000
SUM:
3000.00
Guy Ellie
100
100
100
SUM:
300.00
Hassmann Felix
1820
2400
660
25000
250
SUM:
30130.00
Hendrix Michel
100
3000
100
300
300
SUM:
3800.00
Idänpään-Heikkilä Carolina
100
100
100
100
SUM:
400.00
Jasinski Tomasz
250
SUM:
250.00
Jawor Joanna
300
SUM:
300.00
Jongschaap Rodney
250
2500
SUM:
2750.00
Joppen Loewie
300
SUM:
300.00
Jufer Alain
100
600
100
SUM:
800.00
Jurkowski Pawel
3400
125
300
300
100
300
300
SUM:
4825.00
Kamiński Jan
2400
SUM:
2400.00
Karlsson Irma
2500
250
SUM:
2750.00
Kasner Matylda
100
100
100
100
SUM:
400.00
Kazmierczak Michal
200
300
20000
SUM:
20500.00
Kicinska Weronika
249
SUM:
249.00
Kiecon Msciwoj
100
100
100
100
2000
1000
SUM:
3400.00
Kiempa Mateusz
1560
SUM:
1560.00
Kierznowska Aleksandra
100
SUM:
100.00
Kierznowski Hubert
250
SUM:
250.00
Kleniuk Mariusz
500
SUM:
500.00
Kobiernik Daria
125
550
SUM:
675.00
Kobiernik Daria
100
374
100
400
SUM:
974.00
Kobiernik Daria
3000
SUM:
3000.00
Kocher Andrew
3600
1560
840
SUM:
6000.00
Kokowska Katarzyna
400
SUM:
400.00
Kölz Michael
24000
480
4500
700
2000
360
10000
SUM:
42040.00
Konarska Katarzyna
300
SUM:
300.00
Konarska Marta
100
SUM:
100.00
Konopacki Przemyslaw
2600
100
SUM:
2700.00
Korycka Małgorzata
1800
SUM:
1800.00
Kosmol Oliwia
2400
SUM:
2400.00
Kostrzewa Adrian
1000
1800
SUM:
2800.00
Kostrzewski Zbigniew
208
100
100
SUM:
408.00
Koszucka Malgorzata
880
SUM:
880.00
Kozłowski Ireneusz
700
1500
SUM:
2200.00
Kreuzer Andreas
100
SUM:
100.00
Kreuzer Andreas
250
100
SUM:
350.00
Krulik Larysa
117
480
1245
100
SUM:
1942.00
Krzyzosiak. Jakub
2000
2000
1360
100
1560
SUM:
7020.00
Ksiadz Patrycja
400
400
SUM:
800.00
Kubiak Dawid
100
300
SUM:
400.00
Kubiak Grzegorz
1040
SUM:
1040.00
Kubiak Michal
166
500
291
100
SUM:
1057.00
Kubik Natalia
100
250
250
SUM:
600.00
Kuhlmann Anna Maria
100
SUM:
100.00
Kulawik Anna
100
500
SUM:
600.00
Kusnierczak Jacek
100
1000
SUM:
1100.00
Kuzma Nadia
250
250
100
250
250
SUM:
1100.00
Lewandowski Aleksander
700
100
3000
SUM:
3800.00
Lipinska Anna
291
SUM:
291.00
Litterscheidt Marco
210
233
100
SUM:
543.00
Litterscheidt Marco
360
5500
SUM:
5860.00
Ludwiczak Hubert
480
SUM:
480.00
Ludwiczak Krzysztof
1800
660
10000
SUM:
12460.00
Lusina-Golas Aleksandra
100
1000
1000
117
1360
SUM:
3577.00
Maciak Krzysztof
200
1000
SUM:
1200.00
Makarauskas Ignas
500
SUM:
500.00
Makarauskiene Elena
300
300
SUM:
600.00
Malepszy Matylda
175
SUM:
175.00
Malinowska Paulina
490
SUM:
490.00
Malinowska Paulina
1000
1500
SUM:
2500.00
Marchwicka Maja
100
100
100
SUM:
300.00
Martinson Maarja
233
250
SUM:
483.00
Maupiler Robinson
150
150
250
SUM:
550.00
Maupiler Robinson
300
100
7000
2000
4000
SUM:
13400.00
Mazurek Piotr
800
2000
SUM:
2800.00
Michalski Maciej
100
SUM:
100.00
Miedziocha Hanna
100
SUM:
100.00
Mielniczek Joanna
800
SUM:
800.00
Mikenas Erlandas
250
250
SUM:
500.00
Mroz Kacper
125
SUM:
125.00
Murdzia Seweryn
400
SUM:
400.00
Neretnieks Kristaps
1250
600
700
SUM:
2550.00
Nigro Lavinia Lucia
100
100
SUM:
200.00
Nowak Grzegorz
100
SUM:
100.00
O'neill Gerard
100
SUM:
100.00
Olszewski Tomasz
210
SUM:
210.00
Oplatek Andrzej
100
300
2000
SUM:
2400.00
Orschel Cassandra
100
SUM:
100.00
Osterhoff Zoe
125
SUM:
125.00
Osterhoff Zoe
14800
500
SUM:
15300.00
Ostrowska Adrianna
250
SUM:
250.00
Palmowska Natalia
175
300
300
300
500
SUM:
1575.00
Parkitny Maksymilian
400
400
SUM:
800.00
Pasik Monika
175
SUM:
175.00
Pawlicka Dajana
2500
250
SUM:
2750.00
Petersone Madara
100
SUM:
100.00
Petrovas Andrius
500
750
1500
1660
840
1500
300
SUM:
7050.00
Pieta Bianka
100
SUM:
100.00
Pietrzak Daria
280
1500
1500
SUM:
3280.00
Puschak Wolfgang
550
3000
100
4000
SUM:
7650.00
Racot Sp. z o.o. SK
700
SUM:
700.00
Rakoczy Dawid
150
SUM:
150.00
Rekosiewicz Aleksandra
166
SUM:
166.00
Rijkens Janine
125
300
SUM:
425.00
Rijkens Janine
25900
SUM:
25900.00
Rozynek Martin
100
SUM:
100.00
Rutkowska Katarzyna
100
100
250
250
SUM:
700.00
Rynowiecki Olaf
1200
100
100
SUM:
1400.00
Rzycka Olga
100
SUM:
100.00
Sadowski Wiesław
300
700
SUM:
1000.00
Schnieper Barbara
2000
SUM:
2000.00
Schnieper Barbara
5200
30000
7950
3000
2500
SUM:
48650.00
Schuttert Hendrik-Jan
1430
9250
SUM:
10680.00
Shalohin Andrei
100
100
100
4000
SUM:
4300.00
Shchibrik Egor
350
350
1000
20350
SUM:
22050.00
Siejek Michal
100
SUM:
100.00
Skapska Aleksandra
100
350
100
SUM:
550.00
Skiba Dawid
1000
100
100
600
SUM:
1800.00
Skrzyczynski Jaroslaw
750
1000
2500
200
700
930
9250
3000
SUM:
18330.00
Skrzypiec Agata
100
150
SUM:
250.00
Soilu Sofia
100
250
250
SUM:
600.00
Sprunger Janika
92500
360
25000
250
SUM:
118110.00
Stefanska Natalia
250
SUM:
250.00
Sterczynska Zuzanna
750
2500
2500
SUM:
5750.00
Swartz Erica
100
SUM:
100.00
Sysojeva Sandra
900
1100
SUM:
2000.00
Szczepaniak Ferdynand
700
SUM:
700.00
Szojda Emilia
500
SUM:
500.00
Szun Katarzyna
125
SUM:
125.00
Szurik Hubert
800
SUM:
800.00
Szymoniak Agata
100
208
SUM:
308.00
Tejchman-Konarzewska Joanna
175
SUM:
175.00
Tepper Suzanne
1500
SUM:
1500.00
Thieme Andre
1250
780
100
SUM:
2130.00
Tomala Aleksandra
650
SUM:
650.00
Tradych Monika
1000
SUM:
1000.00
Trubanovs Jaroslavs
1200
100
SUM:
1300.00
Tuliszkiewicz Olga
100
SUM:
100.00
Tyszko Mateusz
100
1000
1100
SUM:
2200.00
Tyszko Michal
100
SUM:
100.00
Vasiliauskaite Karolina
100
117
100
SUM:
317.00
Vinckier Jan
100
SUM:
100.00
Vingralkova Sara
100
SUM:
100.00
Vrieling Jur
780
15000
18000
15000
SUM:
48780.00
Waclawik Marek
700
698
3200
300
400
SUM:
5298.00
Wargers Jana
100
100
100
12000
SUM:
12300.00
Warszawski Paweł
1200
SUM:
1200.00
Wasilewski Lukasz
700
700
2324
SUM:
3724.00
Wechta Maksymilian
6500
100
2500
1400
SUM:
10500.00
Werelich Zuzanna
166
SUM:
166.00
Whitaker Jack
100
100
100
1560
SUM:
1860.00
Whitaker Michael
4800
SUM:
4800.00
Wielgorska-Zdebel Paulina
200
SUM:
200.00
Wintoch Maria
100
SUM:
100.00
Wiśniewska Agnieszka
500
750
SUM:
1250.00
Wojcianiec Wojciech
74000
2500
SUM:
76500.00
Wojtas Julia
2500
2500
SUM:
5000.00
Wypchlo Aleksandra
100
150
SUM:
250.00
Wysocka Aneta
175
SUM:
175.00
Yarmolyuk Anastasiia
125
SUM:
125.00
Zake Elza
500
SUM:
500.00
Zalewska Magdalena
700
900
SUM:
1600.00
Zawadzka Eliza
498
550
550
100
300
300
SUM:
2298.00
Zmyslona Kornelia
100
SUM:
100.00
Zuk Zuzanna
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamus Bartosz
EL CAMP (132)
2019-11-28
87
2019-11-29
2019-12-01
11
500
2019-11-30
37
2019-12-01
17
Aguirre Mariel Victoria
TAORMINA (198)
2019-11-28
41
2019-11-29
7
480
2019-11-30
5
7000
ARIS CMS (199)
2019-11-28
54
2019-11-30
11
2500
Almeida Rodrigo Giesteira
2019-11-28
10
125
2019-12-01
47
2019-11-29
4
500
Almeida Rodrigo Giesteira
GB CELINE (200)
2019-11-28
22
2019-11-29
50
2019-11-28
42
2019-11-29
13
100
2019-11-30
13
2019-11-28
53
2019-11-30
15
2019-12-01
6
550
Alsina Anna Annija
CLEO (532)
2019-11-28
59
2019-11-29
47
2019-12-01
27
Argus Paul-Richard
2019-11-28
34
2019-11-29
10
300
2019-11-30
40
2019-11-28
16
100
2019-11-29
12
3000
2019-12-01
35
2019-11-28
23
2019-11-30
20
2019-12-01
7
800
Arkhipova Anna
HEESAMAR (554)
2019-11-28
14
100
2019-11-29
43
2019-12-01
13
100
Ast Dominik
V DALLY (753)
2019-11-28
4
2019-11-29
4
2019-11-30
4
2019-11-30
4
Aston Chloe
2019-11-28
78
2019-11-29
61
AMIGO T (30)
2019-11-28
2019-11-29
72
Babiak Filip
2019-11-28
53
2019-11-30
24
2019-12-01
35
Babushkina Alena
LORANDA 6 (325)
2019-11-28
40
2019-11-29
104
2019-11-30
57
2019-11-30
29
2019-11-28
41
2019-11-29
25
100
2019-11-30
27
Bak Sebastian
EL CAPONE (358)
2019-11-28
37
2019-11-29
32
2019-11-30
47
Bartyś Monika
CASPAR (751)
2019-11-28
1
2019-11-29
1
2019-11-30
1
2019-11-30
2
Bates Elizabeth
2019-11-28
65
2019-11-29
29
2019-12-01
2019-11-28
52
2019-11-29
58
Baumann Elian
MALALA 3 (514)
2019-11-28
73
2019-11-29
26
100
2019-11-30
20
Baumann Elian
CAMPARI Z (222)
2019-11-28
55
2019-11-29
16
100
2019-12-01
4
37000
2019-11-28
9
300
2019-11-29
13
100
2019-11-30
8
300
2019-11-28
57
2019-11-30
10
2500
2019-12-01
15
Beerse Kevin
FENIA (161)
2019-11-28
25
2019-11-29
38
2019-11-30
37
GILONA AO (162)
2019-11-28
40
2019-11-29
13
100
2019-12-01
17
FLORIS (163)
2019-11-28
18
2019-11-30
34
Betkowski Marcin
INDIVAR (538)
2019-11-28
33
2019-11-29
41
2019-12-01
35
Biedka Gabriela
BUTTERFLY (397)
2019-11-28
45
2019-11-29
20
100
2019-11-30
61
Biegalska Iga
DORAVELLA (353)
2019-11-28
19
100
2019-11-28
2019-11-29
35
2019-11-30
11
550
2019-11-30
6
550
Biela Berenika
HALNY (614)
2019-11-30
7
2019-11-30