Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Baborówko Horse Sale Show 2018
Baborówko, 28-30.09.2018

No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamek Maria LZJ Drama Zbrosławice
2003
0046030
2. Anopczenko Natalia KJ Jaroszówka
1999
O033045
3. Baran Antoni KJ Aromer Józefin
2002
O025129
4. Böhe Stephanie Pferdezucht- und Reitverein Luhmühlen
1992
939877
10061837
5. Bronś Julia KJ Pawlak Equestrian Wrocław
1998
O009469
6. Charpin Mikołaj Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian
2002
O033574
7. Chomicz Ewa St. J Baborówko
1993
O034710
8. Cygan Kamila KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2004
O043216
9. Czuchaj Nikolina Klub Jeździecki Aromer
2003
O043868
10. Dąbrowska Wirginia KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2006
O040326
11. Drywa Aurelia JKS Dako-Galand Skibno
2000
O022289
12. Dziuba Filip KJ Jaroszówka
2000
O040608
13. Gałczyński Jacek Racocki KJ
1959
O000137
14. Gardulska Joanna KJ Facimiech
1992
O019351
15. Gawdzik Klaudia KJ Aromer Józefin
2006
O044546
16. Gburzyński Grzegorz Stowarzyszenie SKJ Grobice
1976
O049026
17. Gierlicz Artur SKJ Grobice
1981
O002615
18. Gil Maria JKS DAKO GALANT SKIBNO
2002
O039066
19. Glomb Victoria KJ Jaroszówka
2001
O026511
20. Glomb Victoria KJ Jaroszówka
2001
O026511
21. Gontowiuk Katja Zielonogórski KS Drzonków
2001
O035171
22. Grzybkowska Aleksandra Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
1995
Z003722
10043143
23. Hosa Emilia ZKS Drzonków
2004
O037717
24. Jabłońska Karolina SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
1998
O035512
25. Jankari Elmo FIN
1992
10056166
26. Kaczmarz - Chojnacka Paulina KJ Aldragho Piaseczno
2001
O035648
27. Kałużyńska Julia Zielonogórski KS Drzonków
2001
O037716
28. Karlińska Aleksa LKS Stragona Strzegom
1993
O020756
10085658
29. Kaźmierczak Łukasz Sopocki KJ
1980
O001045
30. Kaźmierczak Vivien SKJ Sopot
1994
O009644
31. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006
O037859
32. Kleniuk Mariusz Hipologia Strzegom
2025
014567
10025829
33. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
1985
O002152
34. Kociankowska Justyna Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2003
O038517
35. Kokowska Katarzyna Sopocki KJ
1984
O001603
36. Kopacz- Layer Izabella KJ Facimiech
1979
O013324
37. Kotyra Natalia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003
O027148
38. Kowalska Agnieszka WKJ Lublin
1989
O018466
39. Kozłowska Gabriela St. J Baborówko
2004
O027413
40. Król Weronika St. KSK Stare Babice
2004
O033577
41. Królikowska Anna SKJ Beckersport Raszyn
1982
O003192
42. Krukowski Jerzy KJ Rakowiec Kwidzyn
1968
O000895
43. Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów
1997
O025285
44. Letal Lukas JK Victoria Bristany
1977
G1066
45. Lewandowska Zuzanna JKS Dako-Galant Skibno
2003
O030658
46. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
1987
O002535
47. Maciejczak Anna Sudecki LKS Książ
1989
O023418
48. Majorczyk Monika Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
1994
O035408
49. Malicka-Nowacka Aleksandra Racocki KJ
1991
O008624
50. Michalak Zofia BPK
2005
LZRWZJ/718/18
51. Mikołajczak Weronika Racocki KJ
1999
O030553
52. Mirosz Magda SKJ Grobice
1993
O008241
53. Miś Karolina Kj Koko Brzeźniki
2006
O042379
54. Miszta Sandra SKJ Grobice
1997
O023611
55. Mokrzycka Amelia LKS Stragona
2002
O039254
56. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005
O040933
57. Orłowski Marcin Sopocki KJ
1964
O013232
58. Pacek Aleksandra KJ Dziecinów Sp. z o.o.
2002
O038244
59. Pakulski Marcin Zielonogórski KS Drzonków
1994
O004690
60. Pastuszek Patrycja LKJ Hippologia Strzegom
1979
O009687
61. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
1997
O032468
62. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
1952
O000491
63. Piasecki Wojciech SKJ WJ Piaseccy Equestrian Warszawa
1986
O002135
64. Pieniaszek Diego Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
2003
O039628
65. Popiołkiewicz Joanna SJ Baborówko
1990
O002752
66. Pruszkowska Kaja KJ Aromer Józefin
2001
O032895
67. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
1976
O000801
68. Rapa Oliwia KJ Aromer Józefin
2003
O043881
69. Rozbiewska Weronika SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2003
O035120
70. Rudziejewska Zuzanna Polski Polo Klub
1998
O025134
71. Rychlik Grzegorz LKS Cwał Poznań
1997
O025902
72. Rychlik Sylwia LKS Cwał Poznań
2000
O025903
73. Schweitzer Wojcieszek Ewa Uczniowski Klub Sportowy Military
1986
O003034
74. Siltakorpi Sanna FIN
1987
10009498
75. Siudzińska Dominika JUKS Abakus Kaczyna
2003
O032998
76. Skwierawska Julia JKS Skibno
2004
O035017
77. Ślązak Julia LZJ Drama Zbrosławice
1999
Brak
78. Ślązak Karolina LZJ Drama Zbrosławice
2004
brak
79. Śnioch Sara JKS Dako-Galant Skibno
1995
O011940
80. Sopińska Julia KJ Dziecinów
1999
O013680
81. Spisak Wiktoria JKS Dako-Galant Skibno
2001
O042322
82. Stachowiak Gabriela LKJ Moszna
2003
O034038
83. Struss Helena SJ Poster Piaseczno
2001
O024331
84. Szeliga Hanna KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2004
O037366
85. Szostak Iga Kociewski KJ Polar
2003
O029098
86. Tropiło Alicja KJ Dziecinów Sp. z o. o.
2001
O031302
87. Uziębło Laura ZKS Drzonków
2005
O042244
88. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
1984
O002116
89. Ważyński Marcel LKJ Gabon Walewice
1983
O040073
90. Wicenciak Aleksandra Racocki Klub Jeździecki
2003
O040246
91. Wikström Hedwig Husön ratsastajat
92. Witczak Zbigniew LKJ Gabon Walewice
1984
O006571
93. Witkowska Julia SKJ Beckersport Raszyn
2005
O032986
94. Wodzicka Amelia LKJ Moszna
2003
O041350
95. Wostal Natasza Pomorska liga jeździecka
2003
O035505
96. Wyżykowski Maurycy Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003
O028338
97. Zakrzewski Michał JKS Dako-Galant Skibno
1988
O013655
98. Zawada Marta SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2002
O033204
99. Zawadzki Daniel Polska Akademia Jeździecka
1978
O034607
100. Zdanowska Aurelia Pomorska Liga Jeździecka
2004
O042652
101. Zduńczyk Sara Sopocki Klub Jeździecki
2000
O028652
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

22

ACAPULCO PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chery Cordial
M: Asfera
O: Anna Pańczyk
B: Łukasz Jończyk
brak
2.

401

AFISZ MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Awans /
M: Astella / Veritas G
O: Magdalena Anopczenko
B: SK Janów Podlaski
K021354 616006580309811
3.

18

AMARETTO INNA GER 2007 Wałach kasztanowata F: Asti Frizzante /
M: Golden Girl / Landadel
O: Marcin Orłowski
B:
K021806 DE481819081307
4.

456

ARGUS M. POL 2009 Ogier kasztanowata F: Katon / Wiedeń
M: Arabia / Decoration
O: Sławomir Dziubiński
B: Katarzyna Podkańska-Dziubińska
K017768 616006580574209
5.

54

ASHANTI SOLIER Małopolska POL 2012 Klacz siwa F: Lubań
M: Alkaida
O: Joanna Gardulska
B: Jarosław Pawlik
K022334
6.

470

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Le Mistral /
M: Avia / Biskwit
O: Krzysztof Pastwa
B: Stanisław Laskowski
K021386 616007610102811
7.

37

Baxters Baran F:
M:
O:
B:
8.

407

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durello Top
M: Bunia
O: Gil Katarzyna
B: Gronet Dominik
K021760 616013640053309
9.

453

BENEFIS Wielkopolska POL 2002 Wałach gniada/160 F: Czumak
M: Bengalia
O: Nikolina Czuchaj
B: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kotlin
K008670 POL007611002502
10.

29

BONA FIDE WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Czarownik xx / Freedom's Choice
M: Benetta / Quamiro
O: Jakub Tropiło
B: SK Racot
K020056 616007610219309
11.

59

BONITA SP POL 1999 Klacz kara F: Cabrol Amicor / Caletto I
M: Bielica / Vilnius
O: Marcin Layer
B: Małgorzata Siergiej
K005046 POL009640007199
12.

39

BRONCO SP. POL 2011 Wałach siwa F: Talent Charboniere / Diamant de Semilly
M: Barka / Jarabub
O: Łukasz Kaźmierczak
B: Łukasz Kaźmierczak
K023001
13.

31

CASANI Oldenburg POL 2011 Wałach gniada F: Castino
M: Hauptstutbuch Layla
O: Benedykt Ślązak
B: M. Benitt
brak
14.

410

CHEEROKE TRK. POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Gluosnis xx / Gerodot
M: Charyzma / Ignam
O: Iwona Kaczmarz
B: Marek Romanowski
K016938 POL732010030508
15.

68

CHESTER DRP GER 2000 Wałach gniada/kuc:149 F: Cocky Man / Cocky Dundee
M: Dorina / Durello
O: Eliza Witkowska
B:
K015343 DE441410851900
16.

435

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
O:
B: SK Kozienice
K019848 616POL110071581
17.

464

CIALDINI SP POL 2011 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Costa Rica L / Wessex
O: Katarzyna Rozbiewska
B: Wojciech Szymborski
K020347 616009610193411
18.

27

CINAMON KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Siudzińska
B:
K018638 616999610274010
19.

408

CONEN GIRL HAN. GER 2012 Klacz gniada F: Conen/Chequille
M: Silva/Silvio I
O: Jerzy Gontowiuk
B: GER
K024774 DE431311912512
20.

423

CORRNERO SP POL 2007 Wałach siwa F: Carry Son
M: Camea
O: Jacek Mokrzycki
B: sk
K014528
21.

416

CRAFTY BUISNESS XX POL 2011 Wałach gniada F: Bushranger, Champion Tipster
M: Persuit of Love
O: Monika Bartosiweicz
B: Thomas Cahalan
K023873
22.

472

CYNA Trakeńska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Machandel
M: Cypia
O: Dorota Zdanowska
B: Agnieszka Rąbca
K014733
23.

69

CZANOS SP POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tanos
M: Czurina
O: Mikołajczak
B: SK Nowielice
K022787 616009640002911
24.

409

CZEREŚNIA SP POL 2005 Klacz siwa F: Bolero de Ravel
M: Czarnuszka
O: Aleksandra Grzybkowska
B: SK Jaroszówka
K009891
25.

23

DAKINI Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada/164 cm F: Polder
M: Dumka
O: Joanna Popiołkiewicz
B: Paweł Knopkiewicz
brak
26.

443

DAR-S Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada F: Vandamme/Guidam s.f.
M: Canadian Winter xx
O: Daniel Zawadzki
B: Kazimierz Skrzypczyński
K018837
27.

7

DELTA I SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Dera
O: Tomasz Kret
B: Tomasz Jankowski
K026204
28.

438

DIAMANT BOY Westf. GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Diarado's Boy / Diarado
M: Loreana / Lamoureux I
O: Bogusław Kondek
B: Martina Wirtz
K024519 DE441410969013
29.

459

DININ CHOSEN Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa F: Well Chosen
M: Tea Time Silver
O: Mieczysław Mróz
B: John Nulty
K024152 104XE77
30.

64

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada F: Nando
M: Dumka
O: Adam Mycio
B: xxx
K015364 POL01364006030712576
31.

30

DONNA EWITA Kuc Drp POL 2006 Klacz gniada/kuc:145 F: VIP Ewita
M: Dally
O: Hanna Szeliga
B: Wiesław Apanasewicz
K019279 POL013670111306
32.

5

DREAMER Deutsches Sportpferd POL 2013 Wałach siwa F: No Limit
M: Demagogia
O: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o.
2056/18
33.

20

DZIELŻAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Top Gun xo/Prince Igor
M: Dąbrówka/Flader
O: Beata Pakulska
B: Przemysław Olejnik
K024687 616009680062612
34.

3

EMILIUSZ XO POL 2012 Wałach kasztanowata F: Chesnut Park Allthat Jazz / SS City Lights
M: Emina / Divisor
O: Marta Dziak-Gierlicz
B: SK Janów Podlaski
K023696
35.

430

EMINOR MŁP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Devin du Maury
M: Emina
O: Agnieszka Rudziejewska
B: Janów Podlaski
K015631
36.

35

EMPORIO SP POL Brak Wałach ciemnogniada F: Brak
M: Brak
O: Paweł spisak
B: Brak
K025729
37.

417

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Epona / Weltstein
O: Henryk MIanowski
B: Henryk MIanowski
K020771 616009661085412
38.

402

EPIKUR SP POL 2004 Wałach gniada F: Revel / Animo
M: Epoka / Ogar
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Henryk Mianowski
K009469 POL009660027504 103GT79
39.

25

EX LADY SP POL 2003 Klacz kara/165 F: Cooper / Cassini I
M: Elita / Tabun
O: Beata Rapa
B: Inez Lendo
K010521 POL009600203003
40.

66

FIRE NIGHT Westf. POL 2009 Klacz kara F: Fineliner / Florencio I
M: Franzi / Fiedenstraum I
O: ZKS Drzonków
B: ?
K024244
41.

33

FLAMA Małopolska POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Huzar
M: Flawia
O: SK Walewice
B: SK Walewice
K0000000000
42.

431

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
O: Sylwia Rychlik
B: Henryk Święcicki
K019539 POL007610179708
43.

36

For More Sparkling F:
M:
O:
B:
44.

468

GARDEN M SP POL 2012 Wałach siwa/mk:153 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Garda / Omen
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K023035 616009690071812
45.

439

GLADIATOR M. POL 2008 Wałach siwa F: Nabucho Du Serein / Ryon d'Anzex xo
M: Gladiola / First Des Termes
O: Marcel Ważyński
B: Stadnina Koni Walewice
K021748 006590153808
46.

455

GÓRALKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Revel / Animo
M: Ghana / Demon Club
O: Agnieszka Zelent-Kociankowska
B: SK Rzeczna
K015978 POL009600101202
47.

434

GRENADA SP POL 2008 Klacz siwa/156 F: Ekwador /
M: Grammy /
O: Sara Śnioch
B: Katarzyna Milczarek
K022119 61600964008908
48.

451

GRUBIANIN Małopolska POL 21.04.2005 Wałach gniada/167 F: Banita
M: Graffa
O: Katarzyna Adamek
B: Stadnina koni Ochaby
K010894 11329
49.

437

GWIAZDA BOGUSŁAWIC SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Emetyt / Kwartet
M: Galaxia / Qulester
O: Dominika Dymińska
B: SO Bogusławice
K021591 616009590166612
50.

424

HADRIAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/165 F: Colox Cup/Con Capitol
M: Hanza/Kołczan
O: Marcin Pakulski
B: Tomasz Burzyński
K020811 616009600287511
51.

12

HAGANA M. POL 2003 Klacz gniada F: Matador / Manhattan
M: Hellada / Mat
O: Beata Kowalska
B: Leszek Brzeziński
K012038 POL006580019703
52.

19

HAGIRIA SP POL 2007 Klacz gniada/163 F: Grikos
M: Hajfa
O: Monika Pacek
B: Artur Kiempa
KO13814 POL009530053907
53.

454

HEKTOR SP POL 2007 Wałach siwa F: Avero / Athlet Z
M: Hinka / Hajfong
O: ZKS Drzonków
B: Grzegorz Grzejszczak
K018894 009640090307
54.

9

HICORA SP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor
M: Herbia
O: Daria Kobiernik
B: Marek Piętka
reg
55.

429

HORATA Małopolska POL 2012 Klacz siwa/173 F: Huzar
M: Horka
O: Małgorzata Garus
B: Stadnina koni Walewice
K022130 616006590203012
56.

52

HUZAR II MŁP POL 2012 Wałach kara F: Huzar / Jalienny
M: Hortensja /
O: Ewa Chomicz
B: Grzeforz Rysak
K022180 616006580471212
57.

32

IN PERSONA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Tjungske
M: In Shalla
O: Sebastian Wicenciak
B: xx
K019038
58.

465

INES M XX POL 2011 Klacz gniada F: Rhodesian Winner
M: Izara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K021474 616POL11007390T12679
59.

28

INTUICJA KOŃSKI GAJ KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:kuc F: Very Top
M: Idylla
O: Anna Wyszkowska
B: Lilianna Gajdzińska
K020962 013640016707
60.

406

ISKRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Czarownik xx
M: Isaura/Cotton Club
O: Stadnina Koni Racot sp.z o.o.
B: S.K.Racot
K016031 616009610219109
61.

404

IWAN KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Pacific /
M: Probe / Prince Thatch
O: Sławomir Drywa
B: Królewskie St. Koni Ciepłej Krwi
K025171 528003201309099
62.

471

JACK BLACK XX POL 2010 Wałach kara F: Roulette
M: Jama / Royall Court
O: Anna Wyżykowska
B: Andrzej Walicki
K017681 616POL10006814T
63.

24

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Jarmila / Luron
O: Beata Brandebura-Pruszkowska
B: SK Prudnik
K012350
64.

452

JEDWABNY PYŁ Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata F: Moravia
M: Jedwabna
O: Joanna Pawlak
B: Wiesław Kryszyłowicz
K011179
65.

419

JOKER SP POL 2007 Wałach gniada/162 F: Corofini / Corofino I
M: Jagoda / Jowisz
O: Anna Maciejczak
B: Zenon Koziorzębski
K017448 -12754
66.

445

Just Special F:
M:
O:
B:
67.

411

KALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Kodzia / Wolf's Panter
O: Anna Kałużyńska
B: ?
K022173
68.

58

Karika F:
M:
O:
B:
69.

461

KEMARA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Keti / Pigmalion
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Henryka Kapinos
K013761 POL009530070103
70.

70

KHARISMA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Kariatyda / Teksas
O: Mikołajczak
B: Śniegucki
K011546 POL009670044305
71.

16

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Honwed /
M: Kastra /
O: Hubert Kaliński
B: Dominik Radke
K026214 POL007610114606
72.

458

KORSYKA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer`s Samson / Wester Aikema`s Nando
M: Kometa / Kanclerz
O: Julia Gillmaier
B: Paweł Śniegucki
K011594 POL013670043205 105EB05
73.

67

KSENA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Fred / Colorado
M: Karotka / Qumball
O: Robert Witkowski
B: Rafał Putz
K020974 616009520045612
74.

62

LAVER M. POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Heron / Zoon
M: Lawa / Awans
O: Dorota Mirosz
B: Marzena Sadowska-Tomaśko
K016947 616006690025110
75.

61

LIBERTY LIFE SP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorosć
O: -
B: -
K019317
76.

15

LILIENTHAL Deutsches Sportpferd GER 2012 Wałach gniada F: Limasol
M: Kolchida
O: kamilla lewandowska
B: STADNINA KONI BIELIN
K023288 DE 456570196912
77.

462

LINTON Wiolkopolska POL 2010 Ogier gniada F: heleris
M: lemioniada
O: Stado Ogierów Starogard Gdańśki
B: Stado Liski
K017466 616007600248210
78.

460

LISMAKEEGAN CHESTER ISH IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Mohill Treble C / Mohill Cavalier Clover
M: Lismakeegan Pressure / Legal Pressure
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Luke O'Connor
K023670 372414004955830
79.

1

LITTLE BAMBOO Hannoveraner GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Levistano
M: out of Lemon xx
O: Rixta Meyer-Aller
B: Rixta Meyer-Aller
brak
80.

457

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K019638 616009660558309
81.

14

MANOR CZEWB CZE 2013 Wałach bułana F: Manillon Rouge
M: Nipsy de Fleyers
O: Dr. Lukas Letal
B: Barbora Kubistova,Humburky 34,Novy Bydzov
none
82.

463

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
O: Marcin Pieniaszek
B: Mariusz Gauza
K021512 616007610218710
83.

53

MG POLACO Andaluzyjska ESP 2005 Ogier siwa/154 F: Elegido XI
M: Polaca VII
O: Mikołaj Rey
B: Yeguada del Hierro de la Magdalena Hiszpania
K011573 19010100243000311676 11676
84.

425

MOEL Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Noel
M: Malia
O: Wostal
B: Marcin Kaszubowski
K024706
85.

34

NESTOR SP POL Brak Wałach gniada F: Brak
M: Brak
O: Daniel Podraza
B: Brak
Brak
86.

55

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
O: Adam Gawdzik
B: Leszek Pilarski
K017149 Pół 009540098606
87.

422

NONA D SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Le Duc / Lord Alexander
M: Notebook / Double Alleged
O: Sandra Miszta
B: Roman Drabiński
K022134 616009670026812
88.

442

NORMA SP POL 2004 Klacz gniada F: Revel / Animo
M: Nasturcja / Seul
O: Jagoda Olszewska
B: SK Rzeczna
K014856 POL009600000904
89.

10

OPUNCJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Xx
M: Zx
O: Agata żur
B: Xx
Zzj
90.

436

ORDA II Polski Koń Gorącokrwisty Sp POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Orsini AD
O: Jakub Tropiło
B: Wojciech Górnicki
12420
91.

432

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada F: König Sobieski / Riske Me
M: Oriola / Cabrol
O: Dariusz Sopiński
B: SK Nowielice
K010942 POL009640033807
92.

60

ORION Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
O: Marta Łazorczyk
B: Monika Gudalewska
K019713 616007530031411
93.

56

PAGANINI SP POL 2012 Wałach gniada F: Quasimodo van de Molendreef
M: Palmira
O: Grzegorz Gburzyński
B: Eco-Abi
K024817
94.

2

PEJCZ SP POL 2007 Wałach kara/168 F: Jakobin
M: Petunia
O: Agnieszka Ert-Eberdt
B: Stadnina Koni w Kadynach
1772/16 ABC POL 009 60 00810 07
95.

427

PEREZ M. POL 2012 Wałach kasztanowata F: Berlin Bej / Elsing
M: Palestra / Modern
O: Joanna Perzyna
B: Roman Miedziak
K022045 616006580084112
96.

57

PIELGRZYM SP POL 2005 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Pisanka / Maram
O: Tomasz Szałaj
B: Diter Staniek
K010482 POL009540042705
97.

8

PLOTER SP POL 2012 Ogier kara F: Negro / Don Corleone
M: Pokusa / Lord Aleksander
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
K023801 616009670043112
98.

418

QUIDO 9 CZEWB CZE 2012 Wałach kasztanowata F: Quick Lauro Z
M: Marry
O: Václav Žižka
B: SCHK-Kubista s.r.o.
none
99.

40

RADON SP POL 2001 Wałach siwa/164 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tomasz Szostak
B:
K007066 POL999611113501
100.

412

REMIKS Małopolska POL 2008 Wałach kara F: Dounba
M: Rafa
O: Agnieszka Karlińska
B: SK Janów Podlaski
K011949 POL006580611708 104NM41
101.

441

ROBINIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Qulester /
M: Raola / Campari M
O: Paweł Spisak
B:
K022248 616009610184711
102.

13

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara F: Landino / Landgraf I
M: Rewelacja / Emetyt
O: Anna Królikowska
B: Ireneusz Skowroński
K023397 616009590190809
103.

4

ROSSIR Małopolska POL 2013 Wałach kasztanowata F: Irches
M: Rosita
O: Artur Społowicz
B: SK Prudnik
K025621 616006690058013
104.

405

SAFARI TS POL 2012 Klacz ciemnogniada/164 F: /
M: /
O: Filip Dziuba
B: Sylwester Kosiński
K024557 616999682006912
105.

21

SAHARA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Sanyo /
M: Silvios Linda /
O: Patrycja Pastuszek
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019686 DE418181540807
106.

65

SOFIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Sir Neel / Darco
M: Simone / Corland
O: Grzegorz Rychlik
B: Dahlke Antoni
K020954 616009610164911
107.

420

SOFKA SP POL 2013 Klacz gniada F: Ormuz / Special Power
M: Sofia / Quamiro
O: Jolanta Malicka
B: SK Racot
K023281 616009610105513
108.

63

SOKRATES Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Simena
O: Katarzyna Kliczkowska
B: Frosik Sławomir
K023084
109.

433

STRONA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Cajero /
M: Strzała /
O: Paweł Spisak
B: SK Iwno
K011747
110.

413

SYMFONIA M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: Contendor
M: Sympathy M
O: Tomasz Karliński
B: SK Moszna
K024352
111.

469

SZABLON XX POL 2012 Wałach siwa F: San Moritz
M: Sztaluga Snow Kid
O: Patrycja Wostal
B: SK Widzów Anna Tyszko
K021310
112.

38

SZACH MAT WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Karbit / Rubin
M: Szarfa / Harding
O: Karlvik Oy Ratsastuskeskus
B: Anna Więckowska
K022094 616007520136807
113.

415

TANGER MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Awans / Vis Versa
M: Tanganika JP / Veritas 6 (Quidam D'Or)
O: Anna Malinga
B: SK Janów Podlaski
K016951 616006580571010
114.

467

TORES-P SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Ron Wiliam
M: Tamira-P
O: Roman Sysak
B: B.Parkitny
brak
115.

403

VERSUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Bajou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Wedeta / Aragonit
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Małgorzata Świderek-Baran
K023408 616007661576409
116.

26

WATERLOO SP POL 2011 Ogier F: Corofino A
M: Wisła
O: Paula Mańczak
B: Polska
K019447
117.

51

WENA SP POL 2008 Klacz siwa F: Parys /
M: Wizja / Atylla
O: Michał Bronś
B: Piotr Koch
K015067 POL00967028408
118.

440

WERNISAŻ M Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada F: Contendor
M: Wersja M
O: Mieszko Wędrowski
B: Moszna
K024641
119.

6

WIKTOR SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Etos
M: Wanilia/Dionizos
O: V. K.
B: Xxx
Brak
120.

444

WINTER LAKE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: HBC Lake Bid
M: Witara
O: Sara Zduńczyk
B: Mariusz Grabowski
K019448
Rider Club
Competition
Prize
Böhe Stephanie GER
100
SUM:
100.00
Chmielinska Aleksandra POL
100
SUM:
100.00
Dibowski Andreas GER
1200
3500
SUM:
4700.00
Gunzenhäuser Kari Ingrid GER
1600
SUM:
1600.00
Hansen - Hotopp Malin GER
800
SUM:
800.00
Joergensen Tobias DEN
600
SUM:
600.00
Kaminski Jan POL
1600
SUM:
1600.00
Kiempa Mateusz POL
200
SUM:
200.00
Knap Wiktoria POL
135
SUM:
135.00
Kobiernik Daria POL
1000
SUM:
1000.00
Korycka Malgorzata POL
100
SUM:
100.00
Lesch Elmar GER
200
1100
SUM:
1300.00
Leuwer Ben GER
2000
750
SUM:
2750.00
Maciejewska Paulina POL
135
SUM:
135.00
Norling Katrin SWE
100
SUM:
100.00
Pawlak Joanna POL
200
SUM:
200.00
Siemer Anna GER
2900
SUM:
2900.00
Sniegucki Ksawery POL
135
SUM:
135.00
Spisak Pawel POL
1300
SUM:
1300.00
Warszawski Pawel POL
500
2300
SUM:
2800.00
Zagala Helena POL
450
SUM:
450.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamek Maria
LZJ Drama Zbrosławice
GRUBIANIN (451)
2018-09-28
16
2018-09-29
11
2018-09-30
12
Algotsson Ostholt Sara
SWE
ARPERTINA (301)
2018-09-28
7
2018-09-29
17
2018-09-30
17
CESAR V (302)
2018-09-28
12
2018-09-29
15
2018-09-30
9
Anopczenko Natalia
KJ Jaroszówka
AFISZ (401)
2018-09-27
21
2018-09-28
30
2018-09-29
24
Baran Antoni
KJ Aromer Józefin
EPIKUR (402)
2018-09-27
34
2018-09-28
33
2018-09-29
31
VERSUS (403)
2018-09-28
32
2018-09-28
30
2018-09-29
22
Berg Katja
DEN
2018-09-28
22
2018-09-29
22
2018-09-30
22
Böhe Stephanie
Pferdezucht- und Reitverein Luhmühlen
2018-09-28
3
2018-09-28
5
2018-09-29
3
Böhe Stephanie
GER
2018-09-28
16
2018-09-29
18
2018-09-30
13
2018-09-28
18
2018-09-29
19
2018-09-30
16
2018-09-28
9
2018-09-29
7
2018-09-30
6
100
Brandt Andreas
GER
2018-09-28
15
2018-09-29
11
2018-09-30
14
ESRA BS (102)
2018-09-28
15
2018-09-29
12
2018-09-30
20
2018-09-28
26
2018-09-29
20
2018-09-30
21
Bronś Julia
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
WENA (51)
2018-09-28
7
2018-09-29
4
2018-09-30
4
Charpin Mikołaj
Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian
PEJCZ (2)
2018-09-28
10
2018-09-28
2
2018-09-29
30
Chmielinska Aleksandra
POL
HUZAR (103)
2018-09-28
14
2018-09-29
18
2018-09-30
7
100
Chomicz Ewa
St. J Baborówko
2018-09-28
6
2018-09-29
9
2018-09-30
9
Cybulska Malgorzata
POL
2018-09-28
10
2018-09-29
15
2018-09-30
24
Cygan Kamila
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2018-09-28
9
2018-09-29
18
2018-09-30
17
Czuchaj Nikolina
Klub Jeździecki Aromer
BENEFIS (453)
2018-09-28
6
2018-09-29
6
2018-09-30
7
Dąbrowska Wirginia
KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2018-09-28
12
2018-09-29
10
2018-09-30
12
Dal Pos Chiara
ITA
2018-09-28
29
2018-09-29
2018-09-30
Dibowski Andreas
GER
2018-09-28
10
2018-09-29
5
2018-09-30
3
1200
BRENNUS (207)
2018-09-28
7
2018-09-29
23
2018-09-30
23
WOLFSMOND (304)
2018-09-28
10
2018-09-29
2
2018-09-30
1
3500
Drywa Aurelia
JKS Dako-Galand Skibno
IWAN (404)
2018-09-27
8
2018-09-28
6
2018-09-29
18
Dziak- Gierlicz Marta
POL
EKOLOG (209)
2018-09-28
23
2018-09-29
2018-09-30
Dziuba Filip
KJ Jaroszówka
SAFARI (405)
2018-09-27
32
2018-09-28
25
2018-09-29
Dziuba Filip
POL
CORMINTTA (105)
2018-09-28
28
2018-09-29
23
2018-09-30
16
Falta Roman
CZE
KOKOSKA (106)
2018-09-28
32
2018-09-29
29
2018-09-30
27
Fortuniak Roksana
POL
GEA S (210)
2018-09-28
28
2018-09-29
17
2018-09-30
12
Gałczyński Jacek
Racocki KJ
ISKRA (406)
2018-09-27
17
2018-09-28
12
2018-09-29
9
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2018-09-28
4
2018-09-29
14
2018-09-30
13
Gawdzik Klaudia
KJ Aromer Józefin
NIKE (55)
2018-09-28
16
2018-09-29
16
2018-09-30
15
Gburzyński Grzegorz
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-09-28
18
2018-09-29
15
2018-09-30
17
Gierlicz Artur
SKJ Grobice
2018-09-28
27
2018-09-28
9
2018-09-29
24
Gil Maria
JKS DAKO GALANT SKIBNO
BEN GUN (407)
2018-09-27
39
2018-09-28
40
2018-09-29
27
Gillmaier Julia
POL
2018-09-28
7
2018-09-29
5
2018-09-30
12
Glomb Victoria
KJ Jaroszówka
ROSSIR (4)
2018-09-28
24
2018-09-28
23
2018-09-29
Glomb Victoria
KJ Jaroszówka
2018-09-28
2018-09-28
29
2018-09-29
Gontowiuk Katja
Zielonogórski KS Drzonków
2018-09-27
38
2018-09-28
32
2018-09-29
32
Gontowiuk Katja
POL
ORDYNAT (108)
2018-09-28
23
2018-09-29
25
2018-09-30
22
Grzybkowska Aleksandra
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2018-09-27
10
2018-09-28
8
2018-09-29
7
Gunzenhäuser Kari Ingrid
GER
2018-09-28
4
2018-09-29
3
2018-09-30
2
1600
CAIJUN (109)
2018-09-28
5
2018-09-29
32
2018-09-30
32
Hansen - Hotopp Malin
GER
CALLFIELD (212)
2018-09-28
11
2018-09-29
6
2018-09-30
4
800
2018-09-28
3
2018-09-29
4
2018-09-30
12
Held Fabian
GER
2018-09-28
19
2018-09-29
19
2018-09-30
19
Hosa Emilia
ZKS Drzonków
HEKTOR (454)
2018-09-28
20
2018-09-29
17
2018-09-30
18
Huttunen Paavo
FIN
MAYDAY II (213)
2018-09-28
25
2018-09-29
12
2018-09-30
18
2018-09-28
31
2018-09-29
27
2018-09-30
28
Hycki Michal
POL
MOONSHINE (307)
2018-09-28
29
2018-09-29
21
2018-09-30
20
Jabłońska Karolina
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2018-09-28
11
2018-09-29
11
2018-09-30
10
Jankari Elmo
FIN
2018-09-27
6
2018-09-28
5
2018-09-29
5
Jankari Elmo
FIN
2018-09-28
16
2018-09-29
3
2018-09-30
11
Joergensen Tobias
DEN
2018-09-28
20
2018-09-29
9
2018-09-30
9
2018-09-28
18
2018-09-29
13
2018-09-30
4
600
2018-09-28
12
2018-09-29
8
2018-09-30
14
Kaczmarz - Chojnacka Paulina
KJ Aldragho Piaseczno
CHEEROKE (410)
2018-09-27
25
2018-09-28
19
2018-09-29
13
Kałużyńska Julia
Zielonogórski KS Drzonków
KALMA (411)
2018-09-27
30
2018-09-28
34
2018-09-29
30
Kaminski Jan
POL
SENIOR (310)
2018-09-28
8
2018-09-29
5
2018-09-30
4
1600
JARD (309)
2018-09-28
20
2018-09-29
16
2018-09-30
16
Karlińska Aleksa
LKS Stragona Strzegom
REMIKS (412)
2018-09-27
9
2018-09-28
7
2018-09-29
6
2018-09-27
2
2018-09-28
2
2018-09-29
3
Kaup Juliana
GER
2018-09-28
26
2018-09-29
28
2018-09-30
29
2018-09-28
27
2018-09-29
22
2018-09-30
22
Kaźmierczak Łukasz
Sopocki KJ
WIKTOR (6)
2018-09-28
7
2018-09-28
12
2018-09-29
6
Kaźmierczak Vivien
SKJ Sopot
BRONCO (39)
2018-09-28
4
2018-09-28
8
2018-09-29
4
Kiempa Mateusz
POL
2018-09-28
1
2018-09-29
9
2018-09-30
8
200
2018-09-28
18
2018-09-29
2018-09-30
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
Karika (58)
2018-09-28
20
2018-09-29
12
2018-09-30
11
Kleniuk Mariusz
Hipologia Strzegom
2018-09-28
19
2018-09-28
25
2018-09-29
32
Kleniuk Mariusz
POL
JUSIS (314)
2018-09-28
25
2018-09-29
2018-09-30
Knap Michal
POL
VALANDO 2 (215)
2018-09-28
5
2018-09-29
2018-09-30
Knap Wiktoria
POL
2018-09-28
12
2018-09-29
7
2018-09-30
6
135
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CHODÓW (435)
2018-09-27
5
2018-09-28
3
2018-09-29
2
HICORA (9)
2018-09-28
6
2018-09-28
9
2018-09-29
5
PLOTER (8)
2018-09-28
34
2018-09-28
16
2018-09-29
29
TANGER (415)
2018-09-27
4
2018-09-28
15
2018-09-29
15
Kobiernik Daria
POL
2018-09-28
5
2018-09-29
4
2018-09-30
2
1000
Kociankowska Justyna
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
ARGUS (456)
2018-09-28
19
2018-09-29
20
2018-09-30
20
GÓRALKA (455)
2018-09-28
15
2018-09-29
10
2018-09-30
5
Kokowska Katarzyna
Sopocki KJ
OPUNCJA (10)
2018-09-28
28
2018-09-28
26
2018-09-29
20
Kokowska Katarzyna
POL
ROSALIE (134)
2018-09-28
21
2018-09-29
19
2018-09-30
23
Kopacz- Layer Izabella
KJ Facimiech
BONITA (59)
2018-09-28
19
2018-09-29
2018-09-30
Korycka Malgorzata
POL
POLA (115)
2018-09-28
13
2018-09-29
9
2018-09-30
9
100
Kotyra Natalia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MADRYT (457)
2018-09-28
17
2018-09-29
19
2018-09-30
19
Kowalska Agnieszka
WKJ Lublin
HAGANA (12)
2018-09-28
2018-09-28
15
2018-09-29
Kowerski Jacek
POL
2018-09-28
24
2018-09-29
24
2018-09-30
24
Kozłowska Gabriela
St. J Baborówko
2018-09-28
1
2018-09-29
1
2018-09-30
1
KORSYKA (458)
2018-09-28
9
2018-09-29
15
2018-09-30
15
Król Weronika
St. KSK Stare Babice
KEMARA (461)
2018-09-28
5
2018-09-29
5
2018-09-30
6
2018-09-28
18
2018-09-29
14
2018-09-30
14
Królikowska Anna
SKJ Beckersport Raszyn
ROMINA (13)
2018-09-28
8
2018-09-28
13
2018-09-29
10
Krukowska Anna
POL
2018-09-28
29
2018-09-29
24
2018-09-30
17
Krukowski Jerzy
KJ Rakowiec Kwidzyn
2018-09-27
3
2018-09-28
14
2018-09-29
Krukowski Jerzy
POL
JURTA M (219)
2018-09-28
27
2018-09-29
2018-09-30
Krzyśpiak Weronika
KJ Dziecinów
ENIGMA (417)
2018-09-27
18
2018-09-28
13
2018-09-29
29
Lesch Elmar
GER
2018-09-28
14
2018-09-29
20
2018-09-30
20
2018-09-28
21
2018-09-29
11
2018-09-30
6
200
2018-09-28
17
2018-09-29
7
2018-09-30
5
1100
Letal Lukas
JK Victoria Bristany
MANOR (14)
2018-09-28
21
2018-09-28
28
2018-09-29
16
QUIDO 9 (418)
2018-09-27
22
2018-09-28
17
2018-09-29
11
Letal Lukas
CZE
COCO RICO (117)
2018-09-28
8
2018-09-29
6
2018-09-30
13
Leuwer Ben
GER
2018-09-28
1
2018-09-29
1
2018-09-30
1
2000
AVATAR 28 (118)
2018-09-28
3
2018-09-29
3
2018-09-30
3
750
2018-09-28
14
2018-09-29
10
2018-09-30
14
Lewandowska Zuzanna
JKS Dako-Galant Skibno
2018-09-28
31
2018-09-28
35
2018-09-29
26
Lindbäck Niklas
SWE
CHICUELO (222)
2018-09-28
9
2018-09-29
4
2018-09-30
11
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (60)
2018-09-28
8
2018-09-29
8
2018-09-30
8
Maciejczak Anna
Sudecki LKS Książ
JOKER (419)
2018-09-27
7
2018-09-28
4
2018-09-29
4
Maciejewska Paulina
POL
JANGCY L (223)
2018-09-28
19
2018-09-29
8
2018-09-30
8
135
Majorczyk Monika
Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
KOBI (16)
2018-09-28
36
2018-09-28
39
2018-09-29
28
Malicka-Nowacka Aleksandra
Racocki KJ
SOFKA (420)
2018-09-27
14
2018-09-28
28
2018-09-29
21
Mergler Hannes
GER
SHIGA 2 (318)
2018-09-28
23
2018-09-29
13
2018-09-30
18
2018-09-28
28
2018-09-29
18
2018-09-30
15
Michalak Zofia
BPK
2018-09-28
17
2018-09-29
13
2018-09-30
14
Mikołajczak Weronika
Racocki KJ
CZANOS (69)
2018-09-28
4
2018-09-29
18
2018-09-30
16
2018-09-28
1
2018-09-29
1
2018-09-30
1
Mirosz Magda
SKJ Grobice
LAVER (62)
2018-09-28
2
2018-09-29
2
2018-09-30
3
Miś Karolina
Kj Koko Brzeźniki
2018-09-28
15
2018-09-29
17
2018-09-30
18
Miszta Sandra
SKJ Grobice
NONA D (422)
2018-09-27
19
2018-09-28
29
2018-09-29
23
Mokrzycka Amelia
LKS Stragona
CORRNERO (423)
2018-09-27
33
2018-09-28
24
2018-09-29
20
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (64)
2018-09-28
10
2018-09-29
2018-09-30
Niada Maria Francesca
ITA
2018-09-28
24
2018-09-29
21
2018-09-30
21
Norling Katrin
SWE
2018-09-28
2
2018-09-29
2
2018-09-30
8
100
2018-09-28
4
2018-09-29
24
2018-09-30
24
Orłowski Marcin
Sopocki KJ
2018-09-28
12
2018-09-28
17
2018-09-29
9
Pacek Aleksandra
KJ Dziecinów Sp. z o.o.
HAGIRIA (19)
2018-09-28
15
2018-09-28
20
2018-09-29
34
Pakulski Marcin
Zielonogórski KS Drzonków
2018-09-28
9
2018-09-28
14
2018-09-29
HADRIAN (424)
2018-09-28
23
Paraszczuk Magdalena
POL
ITAMARA (121)
2018-09-28
27
2018-09-29
2018-09-30
Pastuszek Patrycja
LKJ Hippologia Strzegom
SAHARA (21)
2018-09-28
35
2018-09-28
37
2018-09-29
31
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
MOEL (425)
2018-09-27
11
2018-09-28
36
2018-09-29
34
Pawlak Joanna
POL
2018-09-28
24
2018-09-29
12
2018-09-30
7
200
Peltokangas Veera
FIN
2018-09-28
26
2018-09-29
14
2018-09-30
19
2018-09-28
16
2018-09-29
11
2018-09-30
19
2018-09-28
30
2018-09-29
23
2018-09-30
23
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
PEREZ (427)
2018-09-27
12
2018-09-28
9
2018-09-29
8
Piasecki Wojciech
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Warszawa
2018-09-28
17
2018-09-28
7
2018-09-29
14
Pieniaszek Diego
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
LINTON (462)
2018-09-28
13
2018-09-29
13
2018-09-30
8
2018-09-28
14
2018-09-29
2018-09-30
Popiołkiewicz Joanna
SJ Baborówko
DAKINI (23)
2018-09-28
37
2018-09-28
31
2018-09-29
33
Powala Robert
POL
2018-09-28
9
2018-09-29
2018-09-30
Pruszkowska Kaja
KJ Aromer Józefin
JAREMA (24)
2018-09-28
22
2018-09-28
31
2018-09-29
25
Przysada Anna
POL
FERDINAND (123)
2018-09-28
33
2018-09-29
30
2018-09-30
26
Rajnert Kamil
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
HORATA (429)
2018-09-27
1
2018-09-28
1
2018-09-29
1
Rapa Oliwia
KJ Aromer Józefin
EX LADY (25)
2018-09-28
30
2018-09-28
33
2018-09-29
27
Rozbiewska Weronika
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
CIALDINI (464)
2018-09-28
7
2018-09-29
7
2018-09-30
9
Rudziejewska Zuzanna
Polski Polo Klub
EMINOR (430)
2018-09-27
35
2018-09-28
39
2018-09-29
28
Rychlik Grzegorz
LKS Cwał Poznań
SOFIA (65)
2018-09-28
9
2018-09-29
5
2018-09-30
5
Rychlik Sylwia
LKS Cwał Poznań
2018-09-27
16
2018-09-28
11
2018-09-29
19
Schnaufer Josephine
GER
SINGAPURE (226)
2018-09-28
21
2018-09-29
2018-09-30
RONALDO (225)
2018-09-28
2
2018-09-29
2
2018-09-30
10
2018-09-28
4
2018-09-29
26
2018-09-30
18
Schweitzer Wojcieszek Ewa
Uczniowski Klub Sportowy Military
2018-09-28
11
2018-09-28
6
2018-09-29
7
Siemer Anna
GER
2018-09-28
6
2018-09-29
10
2018-09-30
17
2018-09-28
2
2018-09-29
1
2018-09-30
2
2900
Siltakorpi Sanna
FIN
2018-09-28
2
2018-09-28
4
2018-09-29
2
2018-09-28
14
2018-09-28
19
2018-09-29
13
Siltakorpi Sanna
FIN
JAGIELLO (228)
2018-09-28
3
2018-09-29
13
2018-09-30
15
2018-09-28
5
2018-09-29
2018-09-30
Siudzińska Dominika
JUKS Abakus Kaczyna
CINAMON (27)
2018-09-28
5
2018-09-28
11
2018-09-29
15
Skwierawska Julia
JKS Skibno
2018-09-28
13
2018-09-28
18
2018-09-29
8
Ślązak Julia
LZJ Drama Zbrosławice
CASANI (31)
2018-09-28
20
2018-09-28
27
2018-09-29
21
Ślązak Karolina
LZJ Drama Zbrosławice
TORES-P (467)
2018-09-28
21
2018-09-29
16
2018-09-30
16
Sniegucki Ksawery
POL
2018-09-28
12
2018-09-29
16
2018-09-30
7
135
RARASHEK (325)
2018-09-28
13
2018-09-29
2018-09-30
Śnioch Sara
JKS Dako-Galant Skibno
GRENADA (434)
2018-09-27
28
2018-09-28
35
2018-09-29
25
Sopińska Julia
KJ Dziecinów
ORIESKA (432)
2018-09-27
26
2018-09-28
20
2018-09-29
14
Spisak Pawel
POL
PACO (125)
2018-09-28
1
2018-09-29
1
2018-09-30
1
1300
Spisak Wiktoria
JKS Dako-Galant Skibno
STRONA II (433)
2018-09-27
22
2018-09-28
16
2018-09-29
10
Spolowicz Artur
POL
BANKIER (230)
2018-09-28
17
2018-09-29
21
2018-09-30
21
POKER (326)
2018-09-28
11
2018-09-29
2018-09-30
Stachowiak Gabriela
LKJ Moszna
INES M (465)
2018-09-28
12
2018-09-29
9
2018-09-30
11
Struss Helena
SJ Poster Piaseczno
2018-09-28
16
2018-09-28
21
2018-09-29
11
Szeliga Hanna
KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2018-09-28
23
2018-09-28
34
2018-09-29
Szostak Iga
Kociewski KJ Polar
RADON (40)
2018-09-28
26
2018-09-28
36
2018-09-29
18
Tóth Imre
HUN
2018-09-28
22
2018-09-29
14
2018-09-30
13
ANISSA (327)
2018-09-28
15
2018-09-29
8
2018-09-30
10
Tropiło Alicja
KJ Dziecinów Sp. z o. o.
ORDA II (436)
2018-09-27
28
2018-09-28
21
2018-09-29
16
Uziębło Laura
ZKS Drzonków
2018-09-28
12
2018-09-29
6
2018-09-30
6
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
2018-09-27
20
2018-09-28
31
2018-09-29
2018-09-27
13
2018-09-28
22
2018-09-29
17
Wajda Marek
POL
MEQINI (126)
2018-09-28
30
2018-09-29
31
2018-09-30
31
Warszawski Pawel
POL
2018-09-28
8
2018-09-29
15
2018-09-30
5
500
2018-09-28
6
2018-09-29
6
2018-09-30
3
2300
Ważyński Marcel
LKJ Gabon Walewice
GLADIATOR (439)
2018-09-27
37
2018-09-28
38
2018-09-29
Wicenciak Aleksandra
Racocki Klub Jeździecki
2018-09-28
1
2018-09-28
1
2018-09-29
1
Wieczorek Pauline
POL
CZACZA (127)
2018-09-28
17
2018-09-29
10
2018-09-30
10
Wikström Hedwig
Husön ratsastajat
2018-09-28
29
2018-09-28
3
2018-09-29
19
Witczak Zbigniew
LKJ Gabon Walewice
FLAMA (33)
2018-09-28
33
2018-09-28
38
2018-09-29
23
Witkowska Julia
SKJ Beckersport Raszyn
CHESTER (68)
2018-09-28
14
2018-09-29
7
2018-09-30
7
KSENA (67)
2018-09-28
3
2018-09-29
3
2018-09-30
2
Wodzicka Amelia
LKJ Moszna
GARDEN M (468)
2018-09-28
4
2018-09-29
4
2018-09-30
2
Wostal Natasza
Pomorska liga jeździecka
AVENIDO (470)
2018-09-28
2
2018-09-29
2
2018-09-30
3
SZABLON (469)
2018-09-28
9
2018-09-29
12
2018-09-30
13
Wyżykowski Maurycy
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-09-28
8
2018-09-29
8
2018-09-30
10
Zagala Helena
POL
2018-09-28
20
2018-09-29
17
2018-09-30
5
450
Zakrzewski Michał
JKS Dako-Galant Skibno
EMPORIO (35)
2018-09-28
18
2018-09-28
22
2018-09-29
12
ROBINIA (441)
2018-09-27
24
2018-09-28
18
2018-09-29
12
2018-09-27
31
2018-09-28
26
2018-09-29
33
NESTOR (34)
2018-09-28
25
2018-09-28
23
2018-09-29
17
Zawada Marta
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
NORMA (442)
2018-09-27
15
2018-09-28
10
2018-09-29
22
Zawadzki Daniel
Polska Akademia Jeździecka
DAR-S (443)
2018-09-27
36
2018-09-28
37
2018-09-29
26
Zdanowska Aurelia
Pomorska Liga Jeździecka
CYNA (472)
2018-09-28
3
2018-09-29
3
2018-09-30
4
Zduńczyk Sara
Sopocki Klub Jeździecki
2018-09-27
27
2018-09-28
27
2018-09-29
Ziebell Maj-Jonna
GER
HELOIZA (130)
2018-09-28
25
2018-09-29
22
2018-09-30
15
2018-09-28
19
2018-09-29
14
2018-09-30
11
Zubko Patrycja
POL
CYKLON (132)
2018-09-28
22
2018-09-29
20
2018-09-30
25
Zuchniak Agnieszka
POL
ASTERA (133)
2018-09-28
11
2018-09-29
16
2018-09-30
30

Number of Riders: 101

Number of Horses: 120

The sum of prizes: 23 005.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl