Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR BECKER SPORT MASTER CUP JUMP
Becker Sport Equestrian, 18-20.11.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
176 ACCEPTED 2022-11-16 22:49:17
2022-11-16 22:47:48
Dorota Żołyniak WALEŃ
  • 1x 2T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 3T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80cm) towarzyskie
175 ACCEPTED 2022-11-16 23:34:07
2022-11-16 21:50:22
Kinga Daszczyk FREDI
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
174 ACCEPTED 2022-11-16 19:02:21
2022-11-16 18:59:09
Julianna Pater CRAZY BOY
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
173 ACCEPTED 2022-11-16 23:32:08
2022-11-16 13:20:47
Olga Ostaszewicz CZERET
  • 2x 20T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
172 ACCEPTED 2022-11-16 13:22:49
2022-11-16 13:20:16
Oliwia Kamińska KRATER
  • 2x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
171 ACCEPTED 2022-11-16 13:22:32
2022-11-16 13:19:48
Magdalena Strzelecka EL HAJAT
  • 2x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
170 ACCEPTED 2022-11-16 23:29:45
2022-11-16 10:31:53
Beata Małachowska INES
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
169 ACCEPTED 2022-11-16 23:25:55
2022-11-16 08:26:19
Milena Marjańska MAMBA
  • 1x 11T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
168 ACCEPTED 2022-11-16 23:24:07
2022-11-16 08:25:53
Paulina Marjańska PIRAT
  • 1x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
167 ACCEPTED 2022-11-16 23:22:19
2022-11-16 08:04:40
Aleksandra Zalewska ENERGIE SEMILLY
  • 1x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
166 ACCEPTED 2022-11-16 23:21:13
2022-11-16 00:49:56
Michalina Czyżewicz CURRY
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
165 ACCEPTED 2022-11-16 23:19:46
2022-11-15 22:23:46
Michał Mordzelewski VILLENA
  • 1x 6/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 16/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
164 ACCEPTED 2022-11-15 22:10:09
2022-11-15 21:30:39
Marta Majkowska HILON-W
  • 1x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 2x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
163 ACCEPTED 2022-11-17 17:47:56
2022-11-15 20:30:05
Nikola Rzeszotarska KARERA
  • 2x 5/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
162 ACCEPTED 2022-11-16 23:16:32
2022-11-15 13:30:05
Amelia Samsel EMANUEL
  • 2x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
161 ACCEPTED 2022-11-16 23:13:54
2022-11-15 12:08:16
Aleksandra Naleszkiewicz-Kędra ACARDINIA C
  • 1x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
160 ACCEPTED 2022-11-16 23:12:23
2022-11-15 10:47:07
Lena Kazana CLEMENTINE
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
159 ACCEPTED 2022-11-16 23:11:03
2022-11-15 08:53:22
Marika Mierzwińska LISA BONA L
  • 1x 10T/50 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 50 cm) towarzyskie
  • 1x 11T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
158 ACCEPTED 2022-11-15 08:58:18
2022-11-15 08:49:40
Jagoda Kurkowska SARINA
  • 1x 20T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
157 ACCEPTED 2022-11-16 23:08:18
2022-11-14 22:47:49
Aleksandra Strupiechowska MARKIZA II
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
156 ACCEPTED 2022-11-16 23:06:42
2022-11-14 21:24:32
Tomasz Zelek COSTELLO
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
155 ACCEPTED 2022-11-16 23:05:32
2022-11-14 20:14:49
Hubert Artymowicz MOONROCK
  • 2x 3T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80cm) towarzyskie
  • 2x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
154 ACCEPTED 2022-11-16 23:04:37
2022-11-14 20:06:42
Jan Mordzelewski FAZA AS
  • 2x 2T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 2x 11T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
153 ACCEPTED 2022-11-18 07:54:39
2022-11-14 19:45:12
Antonina Rudecka TRAMALA
  • 2x 10T/50 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 50 cm) towarzyskie
  • 1x 11T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
152 ACCEPTED 2022-11-16 23:01:55
2022-11-14 18:08:48
Tomasz Chentkowski TOPAZ
  • 1x 6/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
151 ACCEPTED 2022-11-14 19:12:23
2022-11-14 18:08:13
Tomasz Chentkowski JAGER
  • 1x 7/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
150 ACCEPTED 2022-11-14 19:12:26
2022-11-14 18:07:34
Tomasz Chentkowski CARRERAS
  • 1x 7/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
149 ACCEPTED 2022-11-14 17:49:46
2022-11-14 16:37:33
Stanisław Tomaszewski MAJERAN
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
148 ACCEPTED 2022-11-16 23:00:02
2022-11-14 16:36:07
Antoni Tomaszewski HELENKA
  • 2x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
147 ACCEPTED 2022-11-16 22:59:13
2022-11-14 16:35:30
Antoni Tomaszewski CASBALDINI
  • 1x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
146 ACCEPTED 2022-11-14 17:49:51
2022-11-14 16:34:48
Antoni Tomaszewski MELLECHOWICZ
  • 1x 17/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
145 ACCEPTED 2022-11-16 22:44:42
2022-11-14 11:23:50
Weronika Niezgoda MAXIM
  • 1x 11T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 20T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
144 ACCEPTED 2022-11-16 22:43:37
2022-11-14 11:23:20
Aleksandra Miazga NAFTHALITA
  • 1x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
143 ACCEPTED 2022-11-16 22:39:03
2022-11-14 09:13:08
Alicja Juszczak BYSTRA
  • 1x 10T/50 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 50 cm) towarzyskie
  • 1x 11T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
142 ACCEPTED 2022-11-16 22:37:49
2022-11-14 09:12:39
Aleksandra Zawiska JOY
  • 2x 5/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
141 ACCEPTED 2022-11-16 22:36:30
2022-11-14 07:59:24
Dorota Duda HICKORY
  • 2x 20T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
140 ACCEPTED 2022-11-13 17:32:49
2022-11-13 16:28:56
Antonina Jaworska FAJNA
  • 1x 5/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
139 ACCEPTED 2022-11-16 22:33:42
2022-11-13 16:27:51
Antonina Jaworska CORSIMO
  • 1x 6/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 16/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 25/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
138 ACCEPTED 2022-11-16 22:31:51
2022-11-13 11:13:04
Michał Piątkowski TULLAMORE PP
  • 1x 6/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
137 ACCEPTED 2022-11-16 22:31:27
2022-11-13 11:12:14
Michał Piątkowski LORIDA PP
  • 1x 7/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/C/130 cm/Konkurs dwufazowy zwykły art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
136 ACCEPTED 2022-11-16 22:30:22
2022-11-13 10:30:23
Alicja Masiak DERMIKA
  • 2x 10T/50 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 50 cm) towarzyskie
  • 1x 11T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
135 ACCEPTED 2022-11-16 22:27:11
2022-11-12 17:47:45
Michał Mordzelewski KENZO CONNECT
  • 1x 6/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
134 ACCEPTED 2022-11-12 19:06:13
2022-11-12 17:44:59
Michał Mordzelewski ALO VALERĄ-P
  • 1x 6/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 16/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
133 ACCEPTED 2022-11-16 22:25:46
2022-11-12 17:40:14
Michał Mordzelewski LATISSIMUS
  • 1x 8/C/130 cm/Konkurs dwufazowy zwykły art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 9/CC/140 cm/Konkurs dwufazowy zwykły art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 17/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 18/CC/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)
132 ACCEPTED 2022-11-16 22:25:25
2022-11-12 11:06:49
Olga Rzycka CORNETTO 62
  • 1x 16/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
131 ACCEPTED 2022-11-16 22:24:36
2022-11-12 11:05:32
Olga Rzycka B’CANDYNO
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
130 ACCEPTED 2022-11-16 22:23:35
2022-11-11 21:08:14
Marta Bednarczyk FLEURI CHEVAL
  • 2x 19T/50 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 50 cm) towarzyskie
  • 1x 20T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
129 ACCEPTED 2022-11-16 22:22:28
2022-11-11 21:07:08
Viktoria Paradowska-Urbaniak LADY CANTA
  • 2x 19T/50 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 50 cm) towarzyskie
  • 1x 20T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
128 ACCEPTED 2022-11-16 22:21:41
2022-11-11 21:03:16
Lena Gondek LADY CANTA
  • 1x 10T/50 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 50 cm) towarzyskie
  • 1x 11T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
127 ACCEPTED 2022-11-16 22:20:52
2022-11-11 21:00:36
Khrystyna Brandybura LADY CANTA
  • 1x 2T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 3T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80cm) towarzyskie
126 ACCEPTED 2022-11-16 22:19:38
2022-11-11 20:01:01
Nina Kijewska SZAFIR
  • 2x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
125 ACCEPTED 2022-11-16 22:18:37
2022-11-11 20:00:23
Katarzyna Maciejewska LASKANA
  • 1x 6/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 16/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 25/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
124 ACCEPTED 2022-11-16 22:17:39
2022-11-11 19:03:47
Nadia Boćkowska PILOT STN
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
123 ACCEPTED 2022-11-11 20:22:12
2022-11-11 19:03:00
Olivia Boćkowska CASALLINA
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 16/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 25/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
122 ACCEPTED 2022-11-16 22:15:07
2022-11-10 23:47:26
Kamila Falkowska GRINGO EVEL
  • 1x 11T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
121 ACCEPTED 2022-11-16 22:13:40
2022-11-10 22:51:07
Dominika Wołoszyn IRYDION L
  • 2x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 2x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
120 ACCEPTED 2022-11-11 08:21:32
2022-11-10 21:44:09
Tamara Ferenc DIACENT
  • 2x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
119 ACCEPTED 2022-11-16 22:11:01
2022-11-10 21:07:53
Tomasz Zelek ZETINA
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 25/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
118 ACCEPTED 2022-11-10 20:55:31
2022-11-10 20:46:00
Zofia Frey HASAL
  • 2x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
117 ACCEPTED 2022-11-16 22:09:07
2022-11-10 20:45:38
Zofia Trela BŁYSKOTKA
  • 2x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
116 ACCEPTED 2022-11-16 22:06:28
2022-11-10 20:45:02
Maria Swat NESTOR
  • 2x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 2x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
115 ACCEPTED 2022-11-10 20:55:40
2022-11-10 20:43:55
Anna Siwicka HASTA LA VISTA T
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
114 ACCEPTED 2022-11-16 22:00:43
2022-11-10 19:53:28
Zuzanna Łubińska GOLDIKA
  • 2x 4T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
113 ACCEPTED 2022-11-16 21:56:40
2022-11-10 19:38:25
Karolina Karczewska ALZIRA
  • 2x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
112 ACCEPTED 2022-11-10 20:55:59
2022-11-10 19:37:55
Karolina Karczewska LAUDERDALE GR. E
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
111 ACCEPTED 2022-11-16 21:53:54
2022-11-10 14:54:09
Daria Pleśnierowicz PUMPKIN DE REVE
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
110 ACCEPTED 2022-11-16 21:52:11
2022-11-10 14:53:41
Daria Pleśnierowicz GERWAZY
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 25/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
109 ACCEPTED 2022-11-16 21:51:11
2022-11-10 08:17:27
Anna Królikowska FUDŻI BM
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 25/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
108 ACCEPTED 2022-11-13 17:22:46
2022-11-10 08:17:02
Katarzyna Żuchowicka MAGIC BOY
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
107 ACCEPTED 2022-11-16 21:50:46
2022-11-10 08:16:38
Katarzyna Żuchowicka AWANGARDA
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 25/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
106 ACCEPTED 2022-11-16 21:48:11
2022-11-10 07:29:35
Dominika Choromańska SARINA
  • 2x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
105 ACCEPTED 2022-11-13 17:20:29
2022-11-10 07:26:19
Sophia Inguenaud MALACHIT
  • 1x 2T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
104 ACCEPTED 2022-11-16 21:46:36
2022-11-10 05:54:07
Aleksandra Górska MALACHIT
  • 1x 3T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80cm) towarzyskie
  • 1x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
103 ACCEPTED 2022-11-13 17:21:01
2022-11-10 00:34:06
Maria Płuska BERGS 10-09
  • 2x 2T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 11T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 2x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
102 ACCEPTED 2022-11-16 21:44:08
2022-11-10 00:33:24
Antonia Klukowska ELFED
  • 1x 2T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 3T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80cm) towarzyskie
  • 2x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 2x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
101 ACCEPTED 2022-11-16 21:42:49
2022-11-09 20:56:03
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 2x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 2x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
100 ACCEPTED 2022-11-16 21:41:08
2022-11-09 20:55:14
Katarzyna Mikulska-Sękalska GINGER 827
  • 2x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 2x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
99 ACCEPTED 2022-11-16 21:35:28
2022-11-09 16:29:49
Maja Botul ALUZJA
  • 1x 11T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 2x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
98 ACCEPTED 2022-11-16 21:34:05
2022-11-09 12:20:06
Anna Sieńko SERGIO M
  • 2x 5/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
97 ACCEPTED 2022-11-16 21:32:31
2022-11-09 12:11:18
Paulina Naduk CARINA
  • 1x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
96 ACCEPTED 2022-11-16 21:30:05
2022-11-09 08:34:40
Filip Strzyżewski KUADLINO
  • 2x 5/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
95 ACCEPTED 2022-11-16 21:24:37
2022-11-08 21:09:18
Patrycja Strużyk TORNADO
  • 2x 10T/50 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 50 cm) towarzyskie
  • 2x 19T/50 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 50 cm) towarzyskie
94 ACCEPTED 2022-11-16 21:22:33
2022-11-08 21:06:05
Iga Żelazny CHANTALL VAN DE CALIDRIO
  • 2x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
93 ACCEPTED 2022-11-16 21:19:54
2022-11-08 21:03:05
Amelia Maciejczyk NORWICH
  • 2x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
92 ACCEPTED 2022-11-09 08:06:41
2022-11-08 20:59:53
Zofia Kozłowska FINLANDIA
  • 1x 11T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
91 ACCEPTED 2022-11-16 21:14:25
2022-11-08 20:42:44
Natalia Wysokińska LUCEK GR. A
  • 2x 19T/50 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 50 cm) towarzyskie
90 ACCEPTED 2022-11-16 21:11:26
2022-11-08 20:42:24
Joanna Wysokińska SONIA
  • 2x 19T/50 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 50 cm) towarzyskie
89 ACCEPTED 2022-11-16 21:08:20
2022-11-08 19:24:47
Kacper Wacławik KING
  • 2x 11T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
88 ACCEPTED 2022-11-16 21:07:29
2022-11-08 19:24:31
Kacper Wacławik EL-WILLOW MICHAEL
  • 2x 10T/50 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 50 cm) towarzyskie
87 ACCEPTED 2022-11-16 21:03:32
2022-11-08 12:32:24
Agnieszka Paszkowska AJGOR
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 25/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
86 ACCEPTED 2022-11-16 21:02:47
2022-11-08 12:32:03
Jakub Grzymała ARNOLD
  • 1x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
85 ACCEPTED 2022-11-16 21:01:27
2022-11-08 11:31:01
Natalia Zielińska CHAMUEL
  • 2x 5/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
84 ACCEPTED 2022-11-16 21:00:04
2022-11-08 10:15:17
Weronika Młotkiewicz SHADES OF GREY
  • 1x 3T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80cm) towarzyskie
  • 1x 4T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
83 ACCEPTED 2022-11-16 20:58:56
2022-11-08 10:05:14
Justyna Nagórka MILLORD
  • 1x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
82 ACCEPTED 2022-11-16 20:58:02
2022-11-08 09:44:57
Zuzanna Zaremba DOUBLE STAR
  • 1x 11T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
81 ACCEPTED 2022-11-16 20:57:17
2022-11-07 22:32:57
Zofia Sztajnert SUBLIEM'S MILANO
  • 2x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
80 ACCEPTED 2022-11-16 20:55:40
2022-11-07 22:32:09
Nina Milczarek PARADISE
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
79 ACCEPTED 2022-11-15 23:47:55
2022-11-07 22:31:46
Nina Milczarek HEMBRA
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 16/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 25/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
78 ACCEPTED 2022-11-15 23:48:02
2022-11-07 22:31:24
Nina Milczarek AMARANT
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 16/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
77 ACCEPTED 2022-11-16 20:54:11
2022-11-07 22:02:22
Jacek Muraczewski LIGHTNING
  • 1x 5/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
76 ACCEPTED 2022-11-16 20:52:42
2022-11-07 20:54:36
Maja Goździk KIRGIZ
  • 2x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
  • 2x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
75 ACCEPTED 2022-11-16 20:52:22
2022-11-07 19:15:00
Patrycja Przybysz PARIS II
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
74 ACCEPTED 2022-11-16 20:51:25
2022-11-07 17:30:27
Leszek Nieużyła HARIBO
  • 1x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
73 ACCEPTED 2022-11-16 20:50:25
2022-11-07 16:51:40
Olga Piskorska DAKOTA C
  • 1x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
72 ACCEPTED 2022-11-16 20:48:49
2022-11-07 16:20:54
Antonina Marcinkowska NEW GEORGIA
  • 2x 4T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
  • 2x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 2x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
71 ACCEPTED 2022-11-16 20:47:56
2022-11-07 15:53:46
Nadia Kandefer HIGRITHA
  • 1x 2T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 3T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80cm) towarzyskie
  • 1x 11T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
70 ACCEPTED 2022-11-16 20:47:10
2022-11-07 15:22:27
Anna Pieklak DJANGO
  • 1x 2T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 3T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80cm) towarzyskie
  • 2x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
69 ACCEPTED 2022-11-16 20:45:59
2022-11-07 15:21:22
Ola Mrowiec ISTER-GR
  • 1x 4T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 5/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
68 ACCEPTED 2022-11-16 20:37:19
2022-11-07 15:00:47
Zofia Dziduch ESKULAP
  • 2x 4T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
  • 2x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 2x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
67 ACCEPTED 2022-11-16 20:35:27
2022-11-07 13:41:27
Julia Wieczorek HOTREX
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
66 ACCEPTED 2022-11-16 20:35:42
2022-11-07 13:40:47
Julia Wieczorek LEA KALADI
  • 2x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 2x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
65 ACCEPTED 2022-11-16 20:33:00
2022-11-07 12:26:52
Pola Łącka QUIESTUS
  • 2x 11T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 20T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
64 ACCEPTED 2022-11-16 20:31:33
2022-11-07 10:53:16
Natalia Kempińska LA PRINC
  • 1x 11T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 20T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
63 ACCEPTED 2022-11-07 12:58:21
2022-11-07 09:30:48
Malwina Ślazińska LA PALMA
  • 1x 4T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 5/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
62 ACCEPTED 2022-11-16 20:29:18
2022-11-07 09:08:25
Zofia Jankowska WAGA
  • 2x 19T/50 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 50 cm) towarzyskie
61 ACCEPTED 2022-11-16 20:26:37
2022-11-06 22:02:23
Zofia Migdalska HERB
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
60 ACCEPTED 2022-11-16 20:25:15
2022-11-06 17:56:38
Urszula Toeplitz ALBA
  • 1x 19T/50 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 50 cm) towarzyskie
  • 1x 20T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
59 ACCEPTED 2022-11-16 20:23:55
2022-11-06 17:45:23
Urszula Toeplitz LIZA
  • 1x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
58 ACCEPTED 2022-11-16 20:22:52
2022-11-06 17:20:36
Dorota Czajkowska KUROSAWA
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
57 ACCEPTED 2022-11-07 12:58:51
2022-11-06 16:20:30
Martyna Pliem-Perka CONFETTI
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
56 ACCEPTED 2022-11-16 20:22:06
2022-11-06 16:19:49
Kinga Daszczyk CYGANERIA II
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 16/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 25/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
55 ACCEPTED 2022-11-07 12:59:01
2022-11-06 16:16:02
Kinga Daszczyk KAOLIN LA TULIPE
  • 1x 16/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 17/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 25/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 26/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 238.1.5.3 (wys. 130 cm)
54 ACCEPTED 2022-11-16 20:20:36
2022-11-06 16:14:52
Kinga Daszczyk EDUARDO RED WINE Z
  • 1x 17/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 18/CC/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 26/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 238.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 27/CC/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 238.1.5.3 (wys. 140 cm)
53 ACCEPTED 2022-11-16 20:19:56
2022-11-06 13:49:52
Natalia Biernat NIKON
  • 2x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 2x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
52 ACCEPTED 2022-11-16 20:18:53
2022-11-06 12:36:54
Aleksandra Dąbkowska KALMA
  • 1x 6/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 16/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
51 ACCEPTED 2022-11-16 20:17:41
2022-11-06 11:46:55
Julia Poschauko CHARITA
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
50 ACCEPTED 2022-11-16 20:16:58
2022-11-06 11:42:53
Weronika Wierzbicka DORATO
  • 2x 19T/50 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 50 cm) towarzyskie
49 ACCEPTED 2022-11-16 20:16:04
2022-11-06 11:42:01
Amelia Warabieda BACARDI
  • 2x 20T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
48 ACCEPTED 2022-11-16 20:15:11
2022-11-06 09:06:22
Karolina Zielińska NESKA
  • 2x 1T/50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50cm) towarzyskie
  • 2x 2T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 2x 10T/50 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 50 cm) towarzyskie
  • 2x 11T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 2x 19T/50 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 50 cm) towarzyskie
  • 2x 20T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
47 ACCEPTED 2022-11-16 20:13:35
2022-11-06 08:06:30
Anna Jagielak LANCERO C
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 25/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
46 ACCEPTED 2022-11-16 20:12:04
2022-11-06 08:05:10
Anna Jagielak CORNETTO AMJ
  • 1x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
45 ACCEPTED 2022-11-16 20:09:36
2022-11-05 20:19:09
Maria Steczowicz FLAPIE DES FRENES Z
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
44 ACCEPTED 2022-11-16 20:04:06
2022-11-05 11:27:38
Julianna Laskus CARAT
  • 2x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
43 ACCEPTED 2022-11-16 20:01:12
2022-11-05 08:24:12
Martyna Kozik MON CHERI
  • 2x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
42 ACCEPTED 2022-11-16 19:59:53
2022-11-05 07:40:16
Zofia Klimaszewska JIMMY
  • 1x 1T/50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50cm) towarzyskie
  • 1x 2T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 20T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
41 ACCEPTED 2022-11-16 19:58:47
2022-11-05 07:39:43
Zofia Klimaszewska DON ARAGORN
  • 1x 4T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
40 ACCEPTED 2022-11-16 19:56:04
2022-11-05 07:35:13
Hanna Płuska DECIDELA
  • 1x 2T/70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
  • 1x 3T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80cm) towarzyskie
  • 1x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 2x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
39 ACCEPTED 2022-11-16 19:54:35
2022-11-05 07:34:48
Jaromir Płuska SKARBOSZ
  • 1x 3T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80cm) towarzyskie
  • 1x 4T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
38 ACCEPTED 2022-11-05 17:40:29
2022-11-04 14:29:27
Stanisław Przedpełski ANARION D’OZ
  • 1x 7/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 16/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 25/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
37 ACCEPTED 2022-11-16 19:52:54
2022-11-04 14:27:46
Stanisław Przedpełski SANTIAGO
  • 2x 5/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
36 ACCEPTED 2022-11-16 19:51:31
2022-11-04 10:34:03
Gabriela Kubalska-Marczak DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 10T/50 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 50 cm) towarzyskie
  • 2x 11T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
35 ACCEPTED 2022-11-16 19:49:59
2022-11-04 09:37:37
Ireneusz Pankiewicz GOLDDIGGER GR
  • 1x 5/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
34 ACCEPTED 2022-11-16 19:48:28
2022-11-03 21:04:49
Katarzyna Babik DAENERYS
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
33 ACCEPTED 2022-11-16 19:46:46
2022-11-03 19:18:50
Nina Chmielewska-Śliwińska PRINCESS
  • 2x 10T/50 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 50 cm) towarzyskie
  • 1x 19T/50 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 50 cm) towarzyskie
  • 1x 20T/70 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 70 cm) towarzyskie
32 ACCEPTED 2022-11-03 08:36:24
2022-11-02 17:10:38
Weronika Król BALDWIN Z
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
31 ACCEPTED 2022-11-16 19:42:16
2022-11-02 17:10:16
Weronika Król KAFE' ESPRESSO DI CA' SAN GIORGIO
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
30 ACCEPTED 2022-11-16 19:41:26
2022-11-02 15:28:36
Natalia Zakrzewska ROCO AK
  • 2x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
29 ACCEPTED 2022-11-16 19:40:21
2022-11-02 13:00:51
Wiktoria Krawczyk E-PRINCESS MARIE Z
  • 2x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 2x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
28 ACCEPTED 2022-11-16 19:37:30
2022-11-02 12:34:49
Kaja Sosnowska-Niemczuk SHINICHI PROGRES (EX SHINICHI)
  • 1x 5/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
27 ACCEPTED 2022-11-02 13:12:18
2022-11-02 12:33:57
Kaja Sosnowska-Niemczuk MY LORD
  • 1x 7/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
26 ACCEPTED 2022-11-16 19:36:01
2022-11-02 09:44:55
Julia Margas PRINCESSA
  • 1x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
25 ACCEPTED 2022-11-16 19:33:04
2022-11-02 09:32:24
Aleksandra Kilian CATCH ME
  • 2x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 2x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
24 ACCEPTED 2022-11-16 19:26:28
2022-11-01 07:19:37
Łukasz Bogusz CEZAR II
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
23 ACCEPTED 2022-11-16 19:24:51
2022-10-31 19:52:44
Sophia Inguenaud TURBO DIESEL
  • 1x 6/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 16/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 25/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
22 ACCEPTED 2022-11-16 19:19:28
2022-10-31 09:57:48
Janina Fabińska CANDY DANCER Z
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 16/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 25/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
21 ACCEPTED 2022-11-15 21:27:44
2022-10-31 09:57:23
Matylda Godlewska RARARA VAN DE LENTAMEL
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
20 ACCEPTED 2022-11-15 21:26:11
2022-10-31 09:56:23
Gabriela Mistewicz OURAGAN WM
  • 2x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 2x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
19 ACCEPTED 2022-11-16 19:17:34
2022-10-31 09:55:14
Maria Gugała BATIS
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
18 ACCEPTED 2022-11-16 19:16:18
2022-10-30 18:40:54
Julia Pankiewicz KATINKA RV
  • 1x 6/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
17 ACCEPTED 2022-11-15 21:22:55
2022-10-30 18:26:22
Leszek Nieużyła COUPE DE BLUE
  • 1x 3T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80cm) towarzyskie
16 ACCEPTED 2022-11-15 21:22:09
2022-10-30 12:47:40
Karolina Rychter REMI VH KLUIZEBOS
  • 1x 4T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 5/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
15 ACCEPTED 2022-11-11 08:21:40
2022-10-30 10:38:32
Ewa Strzeszewska OLEŃKA
  • 2x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
14 ACCEPTED 2022-11-15 21:19:02
2022-10-30 10:37:25
Ewa Strzeszewska DINKEN'S LADY
  • 2x 25/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
13 ACCEPTED 2022-11-15 21:18:39
2022-10-30 09:33:18
Inga Grzybek COUPE DE BLUE
  • 1x 3T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80cm) towarzyskie
  • 2x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 2x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
12 ACCEPTED 2022-11-15 21:14:58
2022-10-29 20:14:11
Karolina Kotulska PEGGY BROWN
  • 1x 3T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80cm) towarzyskie
  • 1x 4T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
11 ACCEPTED 2022-11-15 21:11:26
2022-10-29 20:13:15
Maria Siemińska HACER D
  • 2x 10T/50 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 50 cm) towarzyskie
  • 2x 19T/50 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 50 cm) towarzyskie
10 ACCEPTED 2022-10-29 21:02:08
2022-10-29 20:12:45
Dominika Maruda HACER D
  • 1x 1T/50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50cm) towarzyskie
9 ACCEPTED 2022-11-15 21:09:38
2022-10-29 20:11:57
Dominika Maruda LAOS
  • 2x 3T/80 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80cm) towarzyskie
  • 1x 12T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 21T/80 cm/Konkurs dokładności art 238.1.1 (wys. 80 cm) towarzyskie
  • 1x 22T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
8 ACCEPTED 2022-11-15 21:08:36
2022-10-29 20:10:47
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 2x 5/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
7 ACCEPTED 2022-11-10 14:31:10
2022-10-26 13:33:03
Maria Pietrusińska A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 26/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 238.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 27/CC/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 238.1.5.3 (wys. 140 cm)
6 ACCEPTED 2022-11-10 14:31:28
2022-10-26 13:32:42
Maria Pietrusińska CZĄBER MASTER FILM
  • 1x 26/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 238.1.5.3 (wys. 130 cm)
5 ACCEPTED 2022-11-15 22:10:30
2022-10-21 18:07:12
Zuzanna Dębowska SHEHANA SA
  • 1x 4T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
  • 1x 5/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
4 ACCEPTED 2022-11-07 12:59:10
2022-10-19 15:10:56
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 16/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 25/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
3 ACCEPTED 2022-11-15 21:05:33
2022-10-19 15:09:37
Natalia Kotyra NICE SILVER
  • 1x 15/P/110 cm/Konkurs zwykły art., 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 16/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 24/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 25/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
2 ACCEPTED 2022-11-15 23:48:24
2022-10-15 09:34:16
Aleksandra Dąbkowska SHERONDA VD D&D HOEVE
  • 2x 4T/LL/90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm) towarzyskie
  • 2x 13T/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1(wys. 90 cm) towarzyskie
1 ACCEPTED 2022-11-15 21:00:55
2022-10-12 23:06:28
Marta Jasińska CARLITA
  • 2x 5/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 23/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Artymowicz Hubert KJ Rock Horses Warszawa
S
O009521
2. Babik Katarzyna St. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O062962
3. Bednarczyk Marta St. J Stajnia Podolszyn
O054984
4. Biernat Natalia BPK (WMA)
S
O043255
5. Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056635
6. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (J.)
O053202
7. Bogusz Łukasz KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (J.)
O062311
8. Botul Maja SKJ Potęga Piekary
2007 (JM.)
O056955
9. Brandybura Khrystyna BPK
2008 (JM.)
brak
10. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
11. Chmielewska-Śliwińska Nina bpk
2011 (Mł.)
brak
12. Choromańska Dominika BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O072153
13. Chróścik Jukia St. J Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
O050768
14. Czajkowska Dorota St. SKJ Bobrowy Staw
2003 (MJ.)
O038774
15. Czyżewicz Michalina Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2008 (JM.)
O063151
16. Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice
S
O002996
17. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
18. Daszczyk Kinga KJ Jantar Strykow
S
O004796
19. Dębowska Zuzanna St. J Stajnia Podolszyn
S
O013837
20. Duda Dorota JKS Umiastów
S
O039407
21. Dziduch Zofia St. Sportowe Golden Horse
2011 (Mł.)
O081547
22. Fabińska Janina St. KJ Legia Kozielska
2009 (JM.)
O065246
23. Falkowska Kamila SKJ Hawajka Majdan
2007 (JM.)
O066498
24. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (J.)
O036586
25. Frey Zofia BPK
2003 (MJ.)
brak
26. Godlewska Matylda St. KJ Legia Kozielska
2006 (J.)
O055574
27. Gondek Lena BPK
2008 (JM.)
brak
28. Górska Aleksandra BPK (MAZ)
2002 (MJ.)
O070987
29. Goździk Maja St. SKJ Grobice
2008 (JM.)
O057836
30. Grzybek Inga BPK
S
O063803
31. Grzymała Jakub St. J Szarża Popówek
S
O010163
32. Gugała Maria BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O072686
33. Inguenaud Sophia St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O025610
10208662
34. Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
S
O019271
35. Jankowska Zofia KJ Ostoja Koniczynka
2010 (JM.)
brak
36. Jasińska Marta BPK (MAZ)
2002 (MJ.)
O065312
brak
37. Jaworska Antonina KS Pieńki
2007 (JM.)
O038162
38. Juszczak Alicja St. KJ Olimpia Warszawa
2011 (Mł.)
O082705
39. Kamińska Oliwia St. KJ Podkowa Leśna
2003 (MJ.)
O043708
40. Kandefer Nadia BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O067484
41. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O034650
42. Kazana Lena BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O063180
43. Kempińska Natalia JKS Umiastów
2005 (J.)
O059001
44. Kijewska Nina BPK
2009 (JM.)
brak
45. Kilian Aleksandra KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
S
O021111
46. Klimaszewska Zofia St. Szkoła Sportów Konnych
S
O013052
47. Klukowska Antonia St. Szkoła Sportów Konnych
2011 (Mł.)
O067591
48. Kotulska Karolina SKJ MPPM Jawczyce
2010 (JM.)
O069026
49. Kotyra Natalia St. SKJ Grobice
2003 (MJ.)
O027148
50. Kozik Martyna bpk
2002 (MJ.)
brak
51. Kozłowska Zofia Konecki KJ Fullmet
2010 (JM.)
O068376
52. Krawczyk Wiktoria St. KJ Legia Kozielska
2006 (J.)
O052687
53. Król Weronika St. Szkoła Sportów Konnych
2004 (J.)
O033577
10189131
54. Królikowska Anna St. SKJ Grobice
S
O003192
55. Kubalska-Marczak Gabriela BPK (MAZ)
S
O072431
56. Kurkowska Jagoda BPK
brak
57. Laskus Julianna St. Szkoła Sportów Konnych
2008 (JM.)
brak
58. Łącka Pola BPK
2008 (JM.)
O059000
59. Łubińska Zuzanna BPK (MAZ)
2004 (J.)
O042070
60. Maciejczyk Amelia Konecki KJ Fullmet
2010 (JM.)
O067639
61. Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O006520
62. Majkowska Marta BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O068865
63. Małachowska Beata KJ Huzar Józefów
S
O011253
64. Marcinkowska Antonina SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2007 (JM.)
O056462
65. Margas Julia KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
2005 (J.)
O036906
66. Marjańska Milena BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O062056
67. Marjańska Paulina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O043961
68. Maruda Dominika SKJ MPPM Jawczyce
S
O008165
69. Masiak Alicja BPK (MAZ)
2005 (J.)
brak
70. Miazga Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O005342
71. Mierzwińska Marika BPK
2007 (JM.)
brak
72. Migdalska Zofia St. Warszawski KJ
2008 (JM.)
O058315
73. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
74. Milczarek Nina KJ Infernal Team Golesze
S
O026267
75. Mistewicz Gabriela St. KJ Legia Kozielska
2008 (JM.)
O070048
76. Młotkiewicz Weronika SKJ MPPM Jawczyce
S
O043874
77. Mordzelewski Jan St. J Stajnia Podolszyn
2014 (Mł.)
O070484
78. Mordzelewski Michał St. J Stajnia Podolszyn
S
O001972
79. Mordzelewski Michał St. J Stajnia Podolszyn
S
O001972
80. Mrowiec Ola SKJ MPPM Jawczyce
2006 (J.)
O053407
81. Muraczewski Jacek St. Warszawski KJ
S
O004710
82. Naduk Paulina BPK (MAZ)
S
O004527
83. Nagórka Justyna St. UKS Kucyk Serock
2006 (J.)
O048642
84. Naleszkiewicz-Kędra Aleksandra SKJ Beckersport Laszczki
S
O006079
85. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
86. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
87. Niezgoda Weronika BPK
2005 (J.)
O064424
88. Ostaszewicz Olga St. KJ Podkowa Leśna
2006 (J.)
O050986
89. Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice
S
O028769
90. Pankiewicz Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2006 (J.)
O063485
91. Paradowska-Urbaniak Viktoria St. J Stajnia Podolszyn
2007 (JM.)
O065337
92. Paszkowska Agnieszka SKJ Beckersport Laszczki
S
O010171
93. Pater Julianna KJ Huzar Józefów
2010 (JM.)
O061237
94. Piasecki Wojciech SKJ WJ Piaseccy Equestrian Warszawa
S
O002135
95. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
96. Pieklak Anna SKJ MPPM Jawczyce
S
O046315
97. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
98. Piskorska Olga BPK (MAZ)
S
O046250
99. Pleśnierowicz Daria Equikam Sp. z o.o.
S
O029204
100. Pliem-Perka Martyna KS Jumping Events Poznań
2009 (JM.)
O048671
101. Płuska Hanna St. Szkoła Sportów Konnych
2010 (JM.)
O062317
102. Płuska Jaromir St. Szkoła Sportów Konnych
2007 (JM.)
O062318
103. Płuska Maria St. Szkoła Sportów Konnych
O062316
104. Poschauko Julia Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O014122
10085827
105. Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
S
O001821
10025825
106. Przybysz Patrycja SKJ Beckersport Laszczki
2006 (J.)
O060507
107. Rudecka Antonina St. J Stajnia Podolszyn
O065331
108. Rychter Karolina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O054889
109. Rzeszotarska Nikola BPK (MAZ)
2002 (MJ.)
O035412
110. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
111. Samsel Amelia KJ Huzar
2007 (JM.)
O043107
112. Siemińska Maria SKJ MPPM Jawczyce
2011 (Mł.)
O070100
113. Sieńko Anna St. SKJ Grobice
2004 (J.)
O032718
114. Siwicka Anna JKS Karolina
2006 (J.)
O055841
115. Ślazińska Malwina St. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O060770
116. Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
S
O013932
117. Steczowicz Maria St. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O045595
118. Strupiechowska Aleksandra BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O065125
119. Strużyk Patrycja Konecki KJ Fullmet
2008 (JM.)
brak
120. Strzelecka Magdalena St. KJ Podkowa Leśna
2006 (J.)
O061132
121. Strzeszewska Ewa BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O032055
122. Strzyżewski Filip SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2007 (JM.)
O063790
123. Swat Maria BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O072678
124. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team Golesze
2012 (Mł.)
O059242
125. Toeplitz Urszula KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
2008 (JM.)
O061141
126. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
127. Tomaszewski Stanisław SKJ Besthorses Robercin
2008 (JM.)
O058748
128. Trela Maria BPK (MAZ)
brak
129. Trela Zofia BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O065333
130. Wacławik Kacper Largo Sp. z o.o. Warszawa
2013 (Mł.)
O081039
131. Warabieda Amelia St. UKS Kucyk Serock
2011 (Mł.)
O061914
132. Wieczorek Julia KJ Sawanka Truskaw
2006 (J.)
O050813
133. Wierzbicka Weronika St. UKS Kucyk Serock
2007 (JM.)
O060099
134. Wołoszyn Dominika BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O060369
135. Wysokińska Joanna KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
2010 (JM.)
brak
136. Wysokińska Natalia KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
2010 (JM.)
brak
137. Zakrzewska Natalia BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O068614
138. Zalewska Aleksandra Ełckie TJ Hadrian
2006 (J.)
O057563
139. Zaremba Zuzanna SKJ Hawajka Majdan
2005 (J.)
O066497
140. Zawiska Aleksandra St. KJ Olimpia Warszawa
2005 (J.)
O043872
141. Żelazny Iga Konecki KJ Fullmet
2010 (JM.)
O084416
142. Zelek Tomasz Konecki KJ Fullmet
S
O004072
143. Zielińska Karolina KU AZS Politechniki Warszawskiej
2011 (Mł.)
O059207
144. Zielińska Natalia BPK (MAZ)
2005 (J.)
O060440
145. Żołyniak Dorota BPK (MAZ)
S
O023687
146. Żuchowicka Katarzyna St. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O039387
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

19

A'LUMINAR MASTER FILM HOL POL 2010 wałach gniada/168 F: Larimar / Lavall II
M: Quanta / Quidam's Rubin
K019679 DE421000595010
2.

210

ACARDINIA C WLKP POL 2018 klacz siwa/166 F: Cardino 5 / Cathago Z
M: Argentyna / Corrado Son
K035167 616007610060418
3.

144

AJGOR SP POL 2011 wałach kasztanowata/166 F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
K023403 616009690076311
4.

125

ALBA TYP SZLACHETNY POL 2015 klacz siwa/kuc:140 F: nn /
M: nn /
brak 616098200160914
5.

160

ALEX SP POL 2008 wałach gniada/173 F: Pink Floyd HL /
M: Andora / Hadrian
K017957 POL009600007908
6.

185

ALO VALERĄ-P SP POL 2017 ogier ciemnogniada/173 F: Hippica Koh-I-Noor old. (OS)/ Kannan
M: Aloverien P sp/ Avero hol.
K031505 616009610095617
7.

159

ALUZJA SP POL 2015 klacz gniada/172 F: Viscount /
M: Alzacja / Tjungske
K029030 616009610111415
8.

173

ALZIRA BAYER GER 2012 klacz gniada/165 F: Clarimo / Clearway
M: Aida II / Landprinz
K034259 DE481810203012
9.

64

AMARANT SP POL 2016 wałach siwa/164 F: Calderon / Carolus
M: Armenia / Ever For Pleasure
K030367 616009590022716
10.

118

ANARION D’OZ SF FRA 2010 wałach gniada/170 F: Kannan / Voltaire
M: Tiwele D'Oz / Calvaro
K019753 25000110424492E
11.

145

ARNOLD SP POL 2012 wałach kasztanowata/167 F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S.V.
K024224 616009690062112
12.

163

AWANGARDA SP POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Cassilio / Cassini I
M: Alegoria / Love Affair
K024767 616009660177712
13.

183

B’CANDYNO WARMBLUT AUT 2014 wałach kasztanowata/160 F: Baloubino B /
M: Candy /
brak 04001981-00894-14
14.

129

BACARDI KUC POL 2018 wałach siwa/kuc:130 F: nn /
M: nn /
K035224 616999661272018
15.

112

BALDWIN Z Z BEL 2013 gelding dark bay/- F: Big Star JR KZ / Big Star
M: Urcona / Uddel
K033128 056015Z55817813
16.

28

BATIS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/- F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Bima / Toast
K029744 616007610049516
17.

80

BERGS 10-09 KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:123 F: nn /
M: nn /
K033067 528009121194710
18.

169

BŁYSKOTKA DRP POL 2016 klacz kasztanowata/kuc:148 F: Rob Roy /
M: Bunia / Bolero
K034618 616013640075815
19.

91

BYSTRA KUC WALIJSKI POL 2012 klacz ciemnogniada/kuc:123 F: Duinveldt's Lewa / High Flown's Viper
M: Blanka / Chardas
K030193 616013600185012
20.

17

CALIFORNIA SP POL 2014 klacz gniada/164 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Caldera (Deu) / Calico
K027115 616009510135314
21.

25

CANDY DANCER Z ZANG POL 2011 klacz kasztanowata/- F: Crown Z / Carthago Z
M: Diana / Tramal
K021455 056015Z55624311
22.

116

CARAT SP POL 2001 wałach gniada/165 F: Calderon / Carolus
M: Ara / Pigmalion
K009186 POL00966010260
23.

158

CARINA WLKP POL 2016 klacz srokata/165 F: Izopren /
M: Cudka /
brak A0012604S
24.

1

CARLITA WESTF POL 2012 klacz siwa/165 F: Cordess /
M: Kolina / Picasso
K032819 DE441411336612
25.

202

CARRERAS HAN GER 2010 Ogier kara F: Cloney / Contender
M: Fortissimo / For Pleasure
K016556 DE431312317110
26.

180

CASALLINA HOL POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Casall / Caretino
M: Zinna / Canto
K025110 DE421000567813
27.

198

CASBALDINI SP POL 2018 ogier kara/166 F: Baldini II / Bachus
M: Clearence / Roland
K035388 616009600213618
28.

109

CATCH ME OLD GER 2018 klacz gniada/160 F: Canoso / Catoki
M: Quibell / Lord Weingard
K033367 DE418181032518
29.

106

CEZAR II SP POL 2012 wałach tarantowata/169 F: Raport / Carbano
M: Charama / Bachus
K033789 616009640011312
30.

146

CHAMUEL SP POL 2015 wałach gniada/171 F: Viscount / Pythagoras
M: Chmura / Landos
K032493 616009640001115
31.

150

CHANTALL VAN DE CALIDRIO MEKL GER 2014 wałach siwa/170 F: Calidrio / Calido
M: Gitana / Goldstern
K025006 DE427270209514
32.

54

CHARITA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Chaltaire Z / Chellano Z
M: Casandra / Lasko
K024850 616009670094213
33.

209

CLEMENTINE HAN GER 2016 klacz siwa/170 F: Cisney / Contendro I
M: Slbermond / Stakkato
K033651 DE431310772516
34.

49

CONFETTI OLD GER 2011 Klacz kara/175 F: Canoso / Catoki
M: Pilgrim Star / Aquamarin
K021085 DE433332028111
35.

182

CORNETTO 62 HOL SWE 2014 wałach gniada/169 F: Crunch / Clarimo
M: UlikaG / Contender
K035187 DE421000102914
36.

124

CORNETTO AMJ WESTF GER 2013 wałach siwa/172 F: Colestus /
M: Lucy R / Lancer III
K032221 DE441410946713
37.

191

CORSIMO SWB SWE 2012 wałach kara/175 F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
K021595 752004041201160
38.

205

COSTELLO KWPN NED 2007 wałach gniada/168 F: Luidam / Guidam
M: Roxette / Corland
K012156 528003000705888
39.

101

COUPE DE BLUE OLD POL 2015 klacz siwa/160 F: Coupie / Coupe De Coeur
M: Chacca / Chacco-Blue
K031621 DE418181054915
40.

220

CRAZY BOY SP POL 2017 wałach gniada/171 F: Torado 2 / It's Morado
M: Cortina / Collensky
K033920 616009670034417
41.

223

CRISTINA BARCELONA HAN GER 2014 klacz siwa F: Conqest Boy /
M: Wendy /
DE431316764914
42.

216

CURRY HOL POL 2014 wałach skarogniada/169 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
K027333 DE421000546914
43.

50

CYGANERIA II NIEM. SPORT. POL 2015 klacz gniada/162 F: Limasol / Limes
M: Cyganka / Elliot
K031063 DE456560387715
44.

20

CZĄBER MASTER FILM SP POL 2007 wałach gniada/167 F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
K012952 POL009610200007
45.

96

CZERET Czysta Krew Arabska POL 2010 wałach gniada F: Fez /
M: Czarutka / Eutin
K035305 116POL10008074A
46.

115

DAENERYS SP POL 2014 klacz kasztanowata/163 F: World Science 2003 /
M: Dobicha /
K033038 704594
47.

59

DAKOTA C WLKP POL 2016 klacz ciemnogniada/168 F: Castle Rock /
M: Doda / Castilio
K030345 616007610109416
48.

41

DECIDELA Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz gniada/160 F: October /
M: Durova / Soviet Star
K034132 616POL17010005T
49.

89

DERMIKA MŁP. POL 2010 klacz gniada/162 F: Emaks / Divisor
M: Donna / Hebron
K033256 616006580426310
50.

176

DIACENT WLKP POL 2014 wałach kasztanowata/170 F: Hiacynt / Aravel Waro
M: Diana / Asyż
K024704 616007530018014
51.

22

DINKEN'S LADY HOL GER 2015 klacz gniada/172 F: Dinken / Diarado
M: Caspers Lady / Numero Uno
K032114 DE421000078815
52.

133

DJANGO SP POL 2017 wałach siwa/164 F: Castle Rock / Clearway
M: Dosia / Marino
K031487 616009600092617
53.

46

DOLLAR DE NUEVO WESTF GER 2008 wałach gniada/176 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
K012277 DE441411221808
54.

43

DON ARAGORN SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Le Duc / Lord Alexander
M: Damara I
K030878 616009570039216
55.

128

DORATO TYP POGRUBIONY POL 2015 wałach kara/175 F: Asan /
M: Balia /
K034950 616999530164315
56.

148

DOUBLE STAR AES POL 2016 klacz kasztanowata/- F: Durano W / Vincenzo
M: Durano W / Vincenzo
K032595 826002160876339
57.

111

E-PRINCESS MARIE Z ZANG BEL 2017 klacz gniada/- F: Ekwador / Elvis
M: Princessa / Cassini I
K030714 056015Z55368117
58.

52

EDUARDO RED WINE Z ZANG POL 2014 ogier kasztanowata/167 F: E-Star /
M: Guidame ST / Guidam
K027462 056015Z55775014
59.

218

EL HAJAT OO POL 2012 wałach kasztanowata/mk:mk:mk:n F: Dekstern /
M: El Hajfa / Etnodrons Psyche
K027868 616POL12009218A
60.

156

EL-WILLOW MICHAEL KUC WALIJSKI POL 2010 wałach jelenia/kuc:131 F: Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo
M: Eclizja Michael / Linde Hoeve's Optimist
K027113 616013590265610
61.

81

ELFED KUC POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:145 F: nn /
M: nn /
brak -
62.

94

EMANUEL MŁP POL 2018 wałach siwa/170 F: Kurhan / Dixan
M: Ebora / Tabex
K035382 616006580200918/B0104881S
63.

215

ENERGIE SEMILLY SF FRA 2014 klacz gniada/162 F: Herald /
M: Me Too De Semilly / Le Tot De Semilly
K027074 25000114524131a
64.

227

ERYSTYKA SP POL 2012 klacz gniada/176 F: Quality Time / Quantum
M: Erotyka / Pelegro
K024612 616009510342312
65.

135

ESKULAP SP POL 2014 wałach ciemnogniada/162 F: Stilios / Sandro Hit
M: Elba / Narcyz
K026061 616009580397814
66.

190

FAJNA KWPN NED 2010 klacz kasztanowata/162 F: Zippo / Murano
M: Ines / Arizona
K019691 528003201012133
67.

206

FAZA AS KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita /
M: Fanta /
brak POL013580189807
68.

152

FINLANDIA SP POL 2009 klacz gniada/164 F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
K016865 616009590230709
69.

121

FLAPIE DES FRENES Z ZANG GER 2010 klacz srokata/170 F: Fango In Blue /
M: Nikita Des Fresnes /
K034877 10328236F
70.

181

FLEURI CHEVAL SP POL 2013 klacz srokata F: Eden II /
M: Fiona /
brak 616999590025813
71.

221

FREDI SP POL 2014 wałach ciemnogniada/173 F: Klasyk /
M: Fiona /
K030344 6160096100357
72.

161

FUDŻI BM SP POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Vulkan L / Vulkano`
M: Fiona L / Pavory
K028037 616009610150915
73.

167

GERWAZY WLKP POL 2005 wałach gniada/174 F: Revel / Animo
M: Greta / Greta / Gryf
K017179 POL007600135705
74.

72

GINGER 827 HOL POL 2007 klacz kasztanowata/174 F: Cartani /
M: G-Chiara /
K015271 DE421000201507
75.

120

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 wałach gniada/167 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
K020944 528003201105112
76.

172

GOLDIKA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Larron / Lancer II
M: Grand Rivage / Grand Chef Bleus
K019278 616009640045911
77.

175

GRINGO EVEL SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Gracja / Wiedeń
K031745 616009680035117/A0021113S
78.

98

HACER D KUC POL 2014 wałach gniada/137 F: Apatyt / Lubczyk
M: Heca D / Kubuś
brak 616013610140614
79.

140

HARIBO WLKP POL 2018 wałach izabelowata/- F: Bandos / Bastion
M: Higiena / Napar
K035199 616007610033218
80.

168

HASAL SP POL 2015 wałach kara/170 F: Salomon /
M: Hejsa / Liban
K027532 616009640010715
81.

171

HASTA LA VISTA T KWPN NED 2012 wałach siwa/167 F: Avantos / Mermus R
M: Pamina T / Come On
K029704 528003201205270
82.

197

HELENKA SP POL 2016 klacz gniada/166 F: Hippica Koh-I-Noor /
M: Hellenika / Cabrol
K035271 616009661218016
83.

63

HEMBRA SP POL 2014 klacz gniada/173 F: Huzar / Jalienny
M: Hebrajka / Zagon
K028906 616006590053914
84.

58

HERB WLKP POL 2015 wałach gniada/166 F: Vandamme / Guidam
M: Hera / Dustin
K028180 616007610092215
85.

194

HICKORY TF POL 2017 wałach gniada/- F: Ganymede /
M: Sweet Caroline /
brak 250259806222791
86.

139

HIGRITHA KWPN NED 2012 klacz gniada/165 F: Pacific / Corland
M: Saela / Lemmod
K023916 528003201203335
87.

47

HILON-W SP POL 2010 wałach siwa/- F: HBC Lake Bid /
M: Harfa /
K018594 616009680059210
88.

136

HOTREX KM POL 2006 wałach gniada/mk:152 F: nn /
M: nn /
K020660 61699969015906
89.

217

INES SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Rammstein / Rheinsberg
M: Infa-Land / Landjonker S
K030614 616009580428414
90.

85

IRYDION L SP POL 2003 wałach gniada/163 F: Castigione L / Contender
M: Ida L / Lux Z
K007335 POL009580085303
91.

134

ISTER-GR WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/164 F: Alamos / Colorado
M: Ibiza-GR / Heff
K033428 616007600258211
92.

201

JAGER SP POL 2013 ogier siwa F: Stakkato Top / Stakkato
M: Jasmin / Wieland
K025638 616009660670213
93.

40

JIMMY SP POL 55 wałach gniada/140 F: nn /
M: nn /
brak -
94.

193

JOY SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: Captani / Carentan
M: Jordania / Love Affair
K023583 616009660415613
95.

113

KAFE' ESPRESSO DI CA' SAN GIORGIO SI ITA 2015 gelding dark bay/- F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Camilla CSG / Contendro
K033129 152968
96.

127

KALMA SP POL 2012 klacz siwa/175 F: Con Calma / Calato
M: Kodzia / Wolf's Panter
K022173 616009680000512
97.

51

KAOLIN LA TULIPE KWPN NED 2015 wałach ciemnogniada/162 F: Cornet Obolensky /
M: Queency De L'Hallali / Diamant De Semilly
K029806 528003201501204
98.

211

KARERA SP POL 2016 klacz kasztanowata/162 F: Aravel Varo /
M: Kordoba /
K035282 616009660211216
99.

23

KATINKA RV KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/166 F: Genius / Baloubet Du Rouet
M: Fantastique Fantastique RV / Mr. Blue
K030492 528003201507060
100.

184

KENZO CONNECT SP POL 2017 wałach gniada/169 F: Connect / Connor
M: Kasablanka / Barnaba
K031932 616999550093017
101.

155

KING KUC POL 2013 wałach siwa/141 F: nn /
M: nn /
K027968 528019090008881
102.

142

KIRGIZ SP POL 2006 wałach ciemnogniada/. F: Dan / Nirkan
M: Kama / Kasjan
K019470 POL009680045706
103.

219

KRATER MŁP POL 2013 wałach gniada/nn F: Barnaba / Bolivar
M: Karisa / Parys
K030817 616006580318513
104.

70

KUADLINO MŁP POL 2013 wałach gniada/177 F: Huzar /
M: Kalina / First des Termes
K022672 616006592051313
105.

126

KUROSAWA SP POL 2009 wałach gniada/167 F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
K018124 616009680111609
106.

131

LA PALMA SP POL 2016 klacz kasztanowata/161 F: Ukato / Stakkato
M: La Princessa / Quality Time
K030456 616009510153816
107.

130

LA PRINC MŁP POL 2009 wałach siwa/mk:165 cm F: Stato King /
M: La Prima / Argon ex Arden
K024638 616006530330209
108.

87

LADY CANTA SP POL 2009 klacz gniada/165 F: Cantanis /
M: Lady /
brak 616009580348709
109.

123

LANCERO C CDE ESP 2010 wałach siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Indra / Indoctro
K026442 724016110042323
110.

99

LAOS Litewski Koń Gorącokrwisty LTU 2017 wałach kasztanowata/187 F: Oregon / Arizona
M: La Callas Z / Lawito
K031489 LTU005170193217
111.

178

LASKANA OLD POL 2005 klacz gniada/165 F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
K024127 DE418181004805
112.

186

LATISSIMUS SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Chaltaire Z / Chellano Z
M: Liwia / Aplauz
K023661 616009670032412
113.

174

LAUDERDALE GR. E HOL POL 2004 ogier gniada/mk:156 F: Lancer Ii / Landgraf
M: P-Hawai / Candillo
K009609 DE421000012204
114.

137

LEA KALADI KWPN POL 2016 klacz gniada/170 F: Cordess / Clinton
M: Kleopatra / Samurai M
K033287 528001010685
115.

141

LIGHTNING KWPN NED 2016 wałach kara/- F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Warina / Contender
K030799 528003201608217
116.

208

LISA BONA L WESTF POL 2005 klacz gniada/164 F: Lissabon / Lordanos
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE441410947605 DE 441410947605
117.

48

LIZA KOŃ MAŁY POL 2012 klacz szampańska/kuc:140 F: nn /
M: nn /
K033447 616999610240412
118.

188

LORIDA PP HAN POL 2014 klacz gniada/171 F: Lordanos / Landos
M: Alida
K027200 DE431316852214
119.

153

LUCEK GR. A TYP KUC POL 2011 wałach srokata/kuc:120 F: nn /
M: nn /
brak 616999610235711
120.

12

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
K019638 616009660558309
121.

162

MAGIC BOY WLKP POL 2015 wałach gniada/173 F: Bolshoi
M: Megan
K027818 616 007 68 20103 15
122.

196

MAJERAN SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K030388 616009661165615
123.

165

MALACHIT MŁP POL 2015 wałach siwa/165 F: Agat / Barnaba
M: Malwa / Lubań
K034514 616006580372015
124.

164

MALACHIT MŁP POL 2015 wałach siwa/165 F: Agat /
M: Malwa / Lubań
K034514 616006580372015
125.

213

MAMBA TYP PRYMITYWNY POL 2017 klacz kara/kuc:136 F: nn /
M: nn /
K034104 616999661272617
126.

204

MARKIZA II SP POL 2010 klacz ciemnogniada/167 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Mirabel / Rubin
K019108 616009540095410
127.

195

MAXIM Pełna Krew Angielska POL 2016 wałach gniada/160 F: Noridon /
M: Marion /
brak 616093900265805
128.

199

MELLECHOWICZ SP POL 2014 wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K027607 616009661363214
129.

66

MILLORD SP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Luron / Guidam
M: Mika W / Carlon
K030014 POL009660323606
130.

117

MON CHERI SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Conteder Son /
M: M.Ola Dell' Emilia /
brak 616009661118417
131.

207

MOONROCK KWPN NED 2017 wałach gniada/165 F: Chapeau TN /
M: Rockella S /
brak -
132.

107

MY LORD WESTF POL 2012 ogier siwa/173 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
K021638 DE441410044613
133.

93

NAFTHALITA KWPN NED 2018 klacz gniada/- F: Tallmann TN / Toulon
M: Zafnalita / Voltaire
K034164 528003201803173
134.

122

NESKA KUC POL 2004 klacz bułana/141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
K021849 POL013520044804
135.

170

NESTOR TS POL 2000 wałach gniada/mk:mk:- F: Nestor /
M: Basia /
K014221 POL999680016700
136.

138

NEW GEORGIA KUC POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Sydenham George 54053 /
M: Najra / Mirt
K024742 616013640055613
137.

13

NICE SILVER XX POL 2012 wałach siwa/165 F: Silver Whistle /
M: Notarian / Alywar
K026266 616POL12007806T
138.

53

NIKON SP POL 2011 wałach kasztanowata/162 F: In Camera / Sadler's Wells
M: Nitoloma / Concorde
K021077 616009540056911
139.

151

NORWICH WLKP POL 2013 wałach siwa/163 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Niagara / Gaidar
K023436 616007520028413
140.

21

OLEŃKA SP POL 2018 klacz gniada/172 F: Quentin Z /
M: Omega -34 /
brak 616009661135818
141.

27

OURAGAN WM NIEM. SPORT. POL 2014 wałach kasztanowata// F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Oceana-WM / Frederick
K028543 DE455870278714
142.

62

PARADISE SP POL 2017 wałach siwa/165 F: Candor /
M: Palomina / Gaspar
K033383 616009660546217
143.

60

PARIS II SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Palomina / Gaspar
K034201 616009660851415
144.

97

PEGGY BROWN SP POL 2015 klacz siwa/168 F: Carlos DZ / Cantus
M: Pannja / Alvaro
K033731 616009661351815
145.

179

PILOT STN BWP ITA 2015 wałach kasztanowata/173 F: Indoctro / Capitol I
M: Jennifer Van De Ronevallei / Emilion
K033406 056002W00310907
146.

214

PIRAT KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:141 F: Pedro / H-S Jason
M: Hajmina /
K032513 POL013580427905
147.

114

PRINCESS German Riding Pony GER 2010 klacz kasztanowata/kuc:148cm F: New Monthan /
M: Pirunika XX /
brak DE410100213510
148.

108

PRINCESSA TS POL 2014 klacz siwa/170 F: nn /
M: nn /
brak 616999640083514
149.

166

PUMPKIN DE REVE BWP BEL 2015 wałach gniada/176 F: Inshallah De Muze /
M: Eena-Harkness De Kalvarie /
K035210 056002W00311001
150.

55

QUIESTUS SF FRA 2004 wałach siwa/170 F: Clinton /
M: Chimene D'Avril /
K017635 04711233T
151.

26

RARARA VAN DE LENTAMEL BWP BEL 2017 wałach skarogniada/- F: Di Cantero Van Ter Hulst 2 / Diamant De Semily
M: Harmonie De Briel D'or / Bentley Vd Heffink
K030448 056002W00317866
152.

224

RAVEl SP POL 2008 walach kasztanowata F: Aravel II /
M: Rosalia / Dżahil
K015114 POL009590100008
153.

100

REMI VH KLUIZEBOS BWP BEL 2017 wałach gniada/166 F: Nic Nac Quality / Kannan
M: Nina Vh Kluizebos / Cooper Heffinc
K032360 056002W00317888
154.

110

ROCO AK WLKP POL 2015 klacz ciemnogniada/164 F: Contendus / Contender
M: Romina AK / Romeo Des Vaux
K027369 616007610107115
155.

225

SAINT VINCENT HOL GER 2013 Wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
K024425 DE421000117513
156.

119

SANTIAGO BWP BEL 2018 ogier gniada/168 F: Veneur D’Isigny /
M: / Argentinus
brak -
157.

79

SARINA MŁP POL 2009 klacz kasztanowata/173 F: Makler / Modern
M: Sara /
K019776 616006661652409
158.

157

SERGIO M SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Sylwia /
K027930 616009690068014
159.

147

SHADES OF GREY SP POL 2012 wałach siwa/176 F: Carlos DZ / Cantus
M: Nokia / Turbud Quirinus
K021927 616009580138112
160.

14

SHEHANA SA KWPN NED 2016 klacz gniada/163 F: Kanaan / Voltaire
M: Kashmira / Kashmir Van Het Schuttrshof
K030261 826002160878090
161.

11

SHERONDA VD D&D HOEVE BWP BEL 2018 klacz ciemnogniada/163 F: Olivier Obolensky
M: TJitske
brak 056-002-W00319689
162.

37

SHINICHI PROGRES (EX SHINICHI) SP POL 2016 wałach siwa/173 F: Hippica Koh-J-Nor old. / Kannan
M: Sympatia sp / Hetman sp
K029278 616009570080016
163.

42

SKARBOSZ MŁP POL 2010 wałach gniada/0 F: Don Carlos / Ganges
M: Don Carlos / Ganges
K021364 616006661705210
164.

154

SONIA KM POL 2011 klacz myszata/kuc:kuc:14 F: Step / Maks
M: Gwida / Maciuś
K030835 616013540029811
165.

143

SUBLIEM'S MILANO KUC NEW FOREST POL 2014 wałach gniada/kuc:148 F: Reekamp's Slogan /
M: Eikenhorst's Stella / Mikel
K030398 528018020141035
166.

86

SZAFIR TRAKEŃSKA POL 2009 wałach kasztanowata/170 F: Emis
M: Szilla
brak POL732010062509
167.

200

TOPAZ HAN GER 2015 ogier gniada/177 F: Toulon / Heartbreaker
M: Serafina / Silvio I
K032508 DE431319639415
168.

149

TORNADO KUC FELINSKI POL 2007 wałach ciemnogniada/kuc:148 F: Karmel /
M: Tasmania /
brak POL013580111007
169.

203

TRAMALA TYP POGRUBIONY POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/mk:150 F: nn /
M: nn /
brak 616999530241514
170.

187

TULLAMORE PP HAN POL 2015 klacz gniada/165 F: Toulon / Heartbreaker
M: Alida / Aloube Z
K029083 DE431316983015
171.

105

TURBO DIESEL SP POL 2017 wałach kasztanowata/- F: Abisal-BS / Acorus
M: Turbina / Safety Wire
K032393 616009670105517
172.

212

VILLENA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/169 F: Elvaro / Calvaro Z
M: V Danneline / Vigaro
K029685 616009510235515
173.

132

WAGA HUCULSKA POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:145 F: Promień /
M: Wicka /
brak 616012610151715
174.

222

WALEŃ HUCULSKA POL 2013 wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Amant - W / Fryderyko
M: Limba / Szafir
K030138 616012540021513
175.

177

ZETINA SP POL 2011 klacz gniada/174 F: Vandamme /
M: Zata Z /
K022161 616009610131111
Rider Club
Competition
Prize
Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
150
100
350
300
200
200
SUM:
1300.00
Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice
100
SUM:
100.00
Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
100
300
200
350
500
200
500
SUM:
2150.00
Grzymała Jakub St. J Szarża Popówek
100
SUM:
100.00
Gugała Maria BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Inguenaud Sophia St. KJ Legia Kozielska Warszawa
70
150
SUM:
220.00
Jaworska Antonina KS Pieńki
50
SUM:
50.00
Kazana Lena BPK (MAZ)
70
SUM:
70.00
Kotyra Natalia St. SKJ Grobice
100
70
150
SUM:
320.00
Łubińska Zuzanna BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski
300
300
SUM:
600.00
Małachowska Beata KJ Huzar Józefów
100
SUM:
100.00
Maruda Dominika SKJ MPPM Jawczyce
100
SUM:
100.00
Migdalska Zofia St. Warszawski KJ
200
SUM:
200.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team Golesze
150
500
SUM:
650.00
Mordzelewski Michał St. J Stajnia Podolszyn
70
350
700
700
SUM:
1820.00
Mordzelewski Michał St. J Stajnia Podolszyn
200
200
SUM:
400.00
Mrowiec Ola SKJ MPPM Jawczyce
150
150
100
SUM:
400.00
Pankiewicz Julia KJ Bielik Grzegorzewice
150
150
SUM:
300.00
Paszkowska Agnieszka SKJ Beckersport Laszczki
70
SUM:
70.00
Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
150
200
300
500
500
SUM:
1650.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
700
SUM:
700.00
Ślazińska Malwina St. Warszawski KJ
70
SUM:
70.00
Tomaszewski Stanisław SKJ Besthorses Robercin
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Artymowicz Hubert
KJ Rock Horses Warszawa
MOONROCK (207)
2022-11-18
1
2022-11-18
8
2022-11-19
1
2022-11-19
32
Babik Katarzyna
St. SKJ Grobice
DAENERYS (115)
2022-11-19
2022-11-19
34
2022-11-20
9
2022-11-20
Bednarczyk Marta
St. J Stajnia Podolszyn
2022-11-20
1
2022-11-20
9
Biernat Natalia
BPK (WMA)
NIKON (53)
2022-11-19
32
2022-11-19
1
2022-11-20
1
2022-11-20
1
Boćkowska Nadia
BPK (MAZ)
PILOT STN (179)
2022-11-19
27
2022-11-19
2022-11-20
23
2022-11-20
19
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
CASALLINA (180)
2022-11-19
17
2022-11-20
25
2022-11-19
41
2022-11-20
19
Bogusz Łukasz
KJ Akademia Kucania Dawidy
CEZAR II (106)
2022-11-19
29
2022-11-19
2022-11-20
16
2022-11-20
Botul Maja
SKJ Potęga Piekary
ALUZJA (159)
2022-11-19
2022-11-19
1
2022-11-20
25
2022-11-20
1
Brandybura Khrystyna
BPK
2022-11-18
1
2022-11-18
8
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
TOPAZ (200)
2022-11-18
8
2022-11-18
3
150
2022-11-19
5
2022-11-20
7
JAGER (201)
2022-11-18
4
100
2022-11-19
2
350
2022-11-20
3
300
CARRERAS (202)
2022-11-18
2
200
2022-11-19
4
200
2022-11-20
7
Chmielewska-Śliwińska Nina
bpk
PRINCESS (114)
2022-11-19
1
2022-11-19
8
2022-11-20
1
2022-11-20
1
Choromańska Dominika
BPK (MAZ)
SARINA (79)
2022-11-19
37
2022-11-19
43
Chróścik Jukia
St. J Stajnia Podolszyn
RAVEl (224)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
Czajkowska Dorota
St. SKJ Bobrowy Staw
KUROSAWA (126)
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-20
2022-11-20
21
Czyżewicz Michalina
Equikam Sp. z o.o. Milanówek
CURRY (216)
2022-11-20
36
2022-11-20
Dąbkowska Aleksandra
KJ Bielik Grzegorzewice
2022-11-18
8
2022-11-18
8
2022-11-19
1
2022-11-19
28
KALMA (127)
2022-11-18
3
100
2022-11-18
5
2022-11-19
12
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Strykow
2022-11-19
15
2022-11-19
6
2022-11-20
10
2022-11-20
5
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
2022-11-19
4
100
2022-11-19
3
300
2022-11-20
2
200
2022-11-20
2
350
2022-11-19
7
2022-11-19
2
500
2022-11-20
4
200
2022-11-20
2
500
FREDI (221)
2022-11-19
2022-11-19
30
2022-11-20
25
2022-11-20
Dębowska Zuzanna
St. J Stajnia Podolszyn
2022-11-18
1
2022-11-18
10
2022-11-19
38
2022-11-19
Dziduch Zofia
St. Sportowe Golden Horse
ESKULAP (135)
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-20
27
Fabińska Janina
St. KJ Legia Kozielska
2022-11-19
5
2022-11-19
2022-11-20
5
2022-11-20
10
Falkowska Kamila
SKJ Hawajka Majdan
2022-11-19
1
2022-11-19
1
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DIACENT (176)
2022-11-19
1
2022-11-19
40
Frey Zofia
BPK
HASAL (168)
2022-11-19
28
2022-11-19
1
2022-11-20
2022-11-20
Godlewska Matylda
St. KJ Legia Kozielska
2022-11-19
36
2022-11-19
25
2022-11-20
30
2022-11-20
Gondek Lena
BPK
2022-11-19
13
2022-11-19
1
Górska Aleksandra
BPK (MAZ)
MALACHIT (165)
2022-11-20
23
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
1
Goździk Maja
St. SKJ Grobice
KIRGIZ (142)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
1
2022-11-20
27
Grzybek Inga
BPK
2022-11-18
13
2022-11-19
1
2022-11-20
Grzymała Jakub
St. J Szarża Popówek
ARNOLD (145)
2022-11-19
1
2022-11-19
2
100
2022-11-20
7
2022-11-20
Gugała Maria
BPK (MAZ)
BATIS (28)
2022-11-19
2022-11-19
4
50
2022-11-20
13
2022-11-20
Inguenaud Sophia
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2022-11-18
11
2022-11-18
8
2022-11-19
18
2022-11-20
10
2022-11-19
4
70
2022-11-20
2
150
Jagielak Anna
KJ Aldragho Piaseczno
LANCERO C (123)
2022-11-20
23
2022-11-20
16
2022-11-20
1
2022-11-20
8
Jankowska Zofia
KJ Ostoja Koniczynka
WAGA (132)
2022-11-20
1
2022-11-20
1
Jaworska Antonina
KS Pieńki
FAJNA (190)
2022-11-18
4
50
2022-11-18
5
2022-11-19
7
2022-11-19
23
2022-11-20
24
CORSIMO (191)
2022-11-18
10
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-19
17
2022-11-20
Juszczak Alicja
St. KJ Olimpia Warszawa
BYSTRA (91)
2022-11-20
14
2022-11-20
1
Kandefer Nadia
BPK (MAZ)
HIGRITHA (139)
2022-11-18
1
2022-11-18
1
2022-11-19
1
2022-11-19
1
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
ALZIRA (173)
2022-11-20
1
2022-11-20
14
2022-11-20
15
Kazana Lena
BPK (MAZ)
2022-11-19
5
2022-11-19
2022-11-20
3
70
2022-11-20
Kempińska Natalia
JKS Umiastów
LA PRINC (130)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
14
2022-11-20
1
Kijewska Nina
BPK
SZAFIR (86)
2022-11-19
1
2022-11-19
32
2022-11-20
2022-11-20
1
Kilian Aleksandra
KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
CATCH ME (109)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
15
Klimaszewska Zofia
St. Szkoła Sportów Konnych
JIMMY (40)
2022-11-18
1
2022-11-18
1
2022-11-19
32
2022-11-20
24
2022-11-18
13
2022-11-19
37
2022-11-18
11
2022-11-19
2022-11-20
34
2022-11-20
Klukowska Antonia
St. Szkoła Sportów Konnych
ELFED (81)
2022-11-18
9
2022-11-18
8
2022-11-19
1
2022-11-20
1
2022-11-20
21
Kotulska Karolina
SKJ MPPM Jawczyce
2022-11-18
1
2022-11-18
2022-11-19
43
2022-11-19
2022-11-20
1
2022-11-20
1
Kotyra Natalia
St. SKJ Grobice
MADRYT (12)
2022-11-19
3
100
2022-11-19
9
2022-11-20
4
70
2022-11-20
1
150
2022-11-19
9
2022-11-19
10
2022-11-20
9
2022-11-20
13
Kozik Martyna
bpk
MON CHERI (117)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
Kozłowska Zofia
Konecki KJ Fullmet
FINLANDIA (152)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
1
2022-11-20
1
Krawczyk Wiktoria
St. KJ Legia Kozielska
2022-11-19
28
2022-11-19
2022-11-20
16
2022-11-20
1
Król Weronika
St. Szkoła Sportów Konnych
BALDWIN Z (112)
2022-11-20
26
2022-11-20
22
2022-11-20
32
2022-11-20
18
Królikowska Anna
St. SKJ Grobice
FUDŻI BM (161)
2022-11-20
11
2022-11-20
11
Kubalska-Marczak Gabriela
BPK (MAZ)
2022-11-19
11
2022-11-19
1
Kurkowska Jagoda
BPK
SARINA (79)
2022-11-20
1
2022-11-20
1
Laskus Julianna
St. Szkoła Sportów Konnych
CARAT (116)
2022-11-19
1
2022-11-19
32
Łącka Pola
BPK
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
1
2022-11-20
1
Łubińska Zuzanna
BPK (MAZ)
GOLDIKA (172)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
2022-11-20
4
50
Maciejczyk Amelia
Konecki KJ Fullmet
NORWICH (151)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
1
2022-11-20
1
Maciejewska Katarzyna
Polski Polo Klub Secymin Polski
LASKANA (178)
2022-11-18
9
2022-11-19
1
300
2022-11-20
1
300
Majkowska Marta
BPK (MAZ)
HILON-W (47)
2022-11-19
42
2022-11-20
31
2022-11-20
16
2022-11-19
1
Małachowska Beata
KJ Huzar Józefów
INES (217)
2022-11-20
2022-11-20
3
100
Marcinkowska Antonina
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2022-11-18
1
2022-11-18
2022-11-19
44
2022-11-19
28
2022-11-20
1
2022-11-20
26
Margas Julia
KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
PRINCESSA (108)
2022-11-19
38
2022-11-19
2022-11-20
2022-11-20
29
Marjańska Milena
BPK (MAZ)
MAMBA (213)
2022-11-19
17
2022-11-19
32
Marjańska Paulina
BPK (MAZ)
PIRAT (214)
2022-11-19
32
2022-11-19
Maruda Dominika
SKJ MPPM Jawczyce
2022-11-18
2022-11-18
2
100
2022-11-19
26
HACER D (98)
2022-11-18
1
LAOS (99)
2022-11-18
8
2022-11-18
1
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
2022-11-20
Masiak Alicja
BPK (MAZ)
DERMIKA (89)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
Miazga Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2022-11-19
1
2022-11-19
39
2022-11-20
32
2022-11-20
22
Mierzwińska Marika
BPK
2022-11-19
1
2022-11-19
1
Migdalska Zofia
St. Warszawski KJ
HERB (58)
2022-11-19
17
2022-11-19
12
2022-11-20
12
2022-11-20
1
200
Mikulska-Sękalska Katarzyna
BPK (MAZ)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
ALEX (160)
2022-11-19
Milczarek Nina
KJ Infernal Team Golesze
2022-11-19
24
2022-11-19
14
2022-11-20
18
2022-11-20
17
HEMBRA (63)
2022-11-19
11
2022-11-19
8
2022-11-20
14
AMARANT (64)
2022-11-19
2
150
2022-11-19
11
2022-11-20
1
500
Mistewicz Gabriela
St. KJ Legia Kozielska
2022-11-19
39
2022-11-19
28
2022-11-20
16
2022-11-20
16
Młotkiewicz Weronika
SKJ MPPM Jawczyce
2022-11-18
1
2022-11-18
1
2022-11-19
1
2022-11-19
1
Mordzelewski Jan
St. J Stajnia Podolszyn
FAZA AS (206)
2022-11-18
1
2022-11-18
1
2022-11-19
20
2022-11-19
1
Mordzelewski Michał
St. J Stajnia Podolszyn
2022-11-19
7
2022-11-19
14
2022-11-18
4
70
2022-11-18
6
2022-11-19
13
2022-11-18
2
350
2022-11-18
1
700
2022-11-19
5
2022-11-19
1
700
Mordzelewski Michał
St. J Stajnia Podolszyn
VILLENA (212)
2022-11-18
1
200
2022-11-18
7
2022-11-19
1
200
2022-11-19
19
Mordzelewski Michał
St. J Stajnia Podolszyn
2022-11-18
11
2022-11-18
2022-11-19
15
2022-11-19
6
Mrowiec Ola
SKJ MPPM Jawczyce
ISTER-GR (134)
2022-11-18
8
2022-11-18
1
150
2022-11-19
1
2022-11-19
1
150
2022-11-20
2
100
Muraczewski Jacek
St. Warszawski KJ
LIGHTNING (141)
2022-11-18
7
2022-11-18
12
2022-11-19
22
2022-11-20
26
Naduk Paulina
BPK (MAZ)
CARINA (158)
2022-11-19
45
2022-11-19
1
Nagórka Justyna
St. UKS Kucyk Serock
MILLORD (66)
2022-11-20
27
2022-11-20
35
Naleszkiewicz-Kędra Aleksandra
SKJ Beckersport Laszczki
2022-11-19
1
2022-11-19
32
2022-11-20
31
2022-11-20
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
2022-11-18
14
2022-11-19
1
2022-11-20
1
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
HARIBO (140)
2022-11-19
1
2022-11-20
1
2022-11-19
32
2022-11-20
16
Niezgoda Weronika
BPK
MAXIM (195)
2022-11-19
1
2022-11-19
47
2022-11-20
2022-11-20
21
Ostaszewicz Olga
St. KJ Podkowa Leśna
CZERET (96)
2022-11-20
13
2022-11-20
1
Pankiewicz Ireneusz
KJ Bielik Grzegorzewice
2022-11-18
15
2022-11-18
13
2022-11-19
14
2022-11-19
19
Pankiewicz Julia
KJ Bielik Grzegorzewice
2022-11-18
2
150
2022-11-18
11
2022-11-19
20
2022-11-19
3
150
Paradowska-Urbaniak Viktoria
St. J Stajnia Podolszyn
2022-11-20
1
2022-11-20
10
Paszkowska Agnieszka
SKJ Beckersport Laszczki
AJGOR (144)
2022-11-19
3
70
2022-11-19
8
2022-11-20
12
2022-11-20
6
Pater Julianna
KJ Huzar Józefów
CRAZY BOY (220)
2022-11-20
5
2022-11-20
Piasecki Wojciech
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Warszawa
ESKULAP (135)
2022-11-20
16
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
2022-11-18
6
2022-11-20
3
150
2022-11-19
2
200
LORIDA PP (188)
2022-11-18
1
300
2022-11-18
1
500
2022-11-19
1
500
2022-11-20
6
Pieklak Anna
SKJ MPPM Jawczyce
DJANGO (133)
2022-11-18
8
2022-11-18
8
2022-11-19
1
2022-11-19
32
2022-11-20
1
2022-11-20
16
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2022-11-20
8
2022-11-20
1
700
2022-11-20
5
Piskorska Olga
BPK (MAZ)
2022-11-19
41
2022-11-19
22
2022-11-20
2022-11-20
33
Pleśnierowicz Daria
Equikam Sp. z o.o.
2022-11-20
28
2022-11-20
6
GERWAZY (167)
2022-11-20
16
2022-11-20
Pliem-Perka Martyna
KS Jumping Events Poznań
2022-11-19
21
2022-11-19
18
2022-11-20
17
2022-11-20
14
Płuska Hanna
St. Szkoła Sportów Konnych
2022-11-18
10
2022-11-18
1
2022-11-19
2022-11-20
1
2022-11-20
1
Płuska Jaromir
St. Szkoła Sportów Konnych
2022-11-18
15
2022-11-18
1
2022-11-19
8
2022-11-20
Płuska Maria
St. Szkoła Sportów Konnych
2022-11-18
11
2022-11-18
12
2022-11-19
17
2022-11-19
1
Poschauko Julia
Polski Polo Klub Secymin Polski
CHARITA (54)
2022-11-19
12
2022-11-19
13
Przedpełski Stanisław
St. Warszawski KJ
SANTIAGO (119)
2022-11-18
1
2022-11-18
12
2022-11-19
1
2022-11-19
28
2022-11-20
1
2022-11-19
16
ERYSTYKA (227)
2022-11-20
15
Przybysz Patrycja
SKJ Beckersport Laszczki
2022-11-19
9
2022-11-19
Rudecka Antonina
St. J Stajnia Podolszyn
TRAMALA (203)
2022-11-19
9
2022-11-19
21
Rychter Karolina
BPK (MAZ)
2022-11-18
1
2022-11-18
9
2022-11-19
2022-11-20
23
2022-11-19
20
Rzeszotarska Nikola
BPK (MAZ)
KARERA (211)
2022-11-18
6
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-19
23
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
2022-11-19
15
Samsel Amelia
KJ Huzar
EMANUEL (94)
2022-11-19
1
2022-11-19
39
Siemińska Maria
SKJ MPPM Jawczyce
HACER D (98)
2022-11-19
10
2022-11-19
12
2022-11-20
1
2022-11-20
15
Sieńko Anna
St. SKJ Grobice
SERGIO M (157)
2022-11-18
2022-11-18
12
2022-11-19
35
2022-11-19
28
Ślazińska Malwina
St. Warszawski KJ
LA PALMA (131)
2022-11-18
1
2022-11-18
3
70
2022-11-19
2022-11-19
18
Sosnowska-Niemczuk Kaja
Kielecki KJ
2022-11-18
8
2022-11-18
9
2022-11-19
19
2022-11-19
16
MY LORD (107)
2022-11-18
10
2022-11-19
7
2022-11-19
6
Steczowicz Maria
St. SKJ Grobice
2022-11-19
11
2022-11-19
21
2022-11-20
6
2022-11-20
7
Strupiechowska Aleksandra
BPK (MAZ)
2022-11-19
2022-11-19
28
Strużyk Patrycja
Konecki KJ Fullmet
TORNADO (149)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
1
2022-11-20
11
Strzelecka Magdalena
St. KJ Podkowa Leśna
EL HAJAT (218)
2022-11-20
1
2022-11-20
1
Strzeszewska Ewa
BPK (MAZ)
OLEŃKA (21)
2022-11-20
1
2022-11-20
20
Strzyżewski Filip
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2022-11-18
14
2022-11-19
2022-11-19
25
Swat Maria
BPK (MAZ)
NESTOR (170)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
1
2022-11-20
1
Sztajnert Zofia
KJ Infernal Team Golesze
2022-11-19
1
2022-11-19
16
2022-11-20
1
2022-11-20
Toeplitz Urszula
KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
LIZA (48)
2022-11-19
32
2022-11-19
28
ALBA (125)
2022-11-20
18
2022-11-20
11
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
2022-11-19
27
HELENKA (197)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-19
44
2022-11-19
46
2022-11-20
9
2022-11-20
9
Tomaszewski Stanisław
SKJ Besthorses Robercin
MAJERAN (196)
2022-11-19
10
2022-11-19
10
2022-11-20
8
2022-11-20
4
100
Trela Maria
BPK (MAZ)
2022-11-19
16
2022-11-19
17
Trela Zofia
BPK (MAZ)
2022-11-20
16
2022-11-20
27
Wacławik Kacper
Largo Sp. z o.o. Warszawa
KING (155)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
10
2022-11-20
1
2022-11-19
2022-11-19
Warabieda Amelia
St. UKS Kucyk Serock
BACARDI (129)
2022-11-20
1
2022-11-20
1
Wieczorek Julia
KJ Sawanka Truskaw
HOTREX (136)
2022-11-19
2022-11-19
6
2022-11-20
11
2022-11-20
2022-11-19
28
2022-11-19
28
2022-11-20
16
2022-11-20
16
Wierzbicka Weronika
St. UKS Kucyk Serock
DORATO (128)
2022-11-20
11
2022-11-20
15
Wołoszyn Dominika
BPK (MAZ)
2022-11-19
32
2022-11-19
1
Wysokińska Joanna
KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
SONIA (154)
2022-11-20
2022-11-20
17
Wysokińska Natalia
KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
2022-11-20
16
2022-11-20
1
Zakrzewska Natalia
BPK (MAZ)
ROCO AK (110)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
1
2022-11-20
1
Zaremba Zuzanna
SKJ Hawajka Majdan
2022-11-19
1
2022-11-19
1
Zawiska Aleksandra
St. KJ Olimpia Warszawa
JOY (193)
2022-11-18
13
2022-11-18
Żelazny Iga
Konecki KJ Fullmet
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
1
2022-11-20
1
Zelek Tomasz
Konecki KJ Fullmet
ZETINA (177)
2022-11-19
31
2022-11-19
26
2022-11-20
21
2022-11-20
12
COSTELLO (205)
2022-11-19
13
2022-11-19
2022-11-20
27
2022-11-20
Zielińska Karolina
KU AZS Politechniki Warszawskiej
NESKA (122)
2022-11-18
1
2022-11-18
1
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
12
2022-11-20
1
Zielińska Natalia
BPK (MAZ)
CHAMUEL (146)
2022-11-18
5
2022-11-18
7
2022-11-19
24
2022-11-20
13
Żołyniak Dorota
BPK (MAZ)
WALEŃ (222)
2022-11-18
1
2022-11-18
1
2022-11-19
1
2022-11-19
33
Żuchowicka Katarzyna
St. SKJ Grobice
MAGIC BOY (162)
2022-11-20
AWANGARDA (163)
2022-11-20
20
2022-11-20
8

Number of Riders: 146

Number of Horses: 175

The sum of prizes: 11 570.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl