Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
106 ACCEPTED 2022-11-14 20:45:40
2022-11-14 13:48:48
Aleksander Wechta FLIRT
  • 1x /2-latki/SP/Klasyfikacja koni 2-letnich - rocznik 2020, rasa SP (klacze, ogiery)
105 ACCEPTED 2022-11-12 09:56:39
2022-11-08 19:58:23
Wioletta Kosicka BACARDI
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
104 ACCEPTED 2022-11-12 10:09:09
2022-11-08 19:09:10
Klaudia Krajewska CASINO ROYAL P Z
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
103 ACCEPTED 2022-11-12 09:57:17
2022-11-08 19:05:24
Jakub Rawecki CHILLY Z
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
102 ACCEPTED 2022-11-12 09:57:04
2022-11-08 19:04:37
Jakub Rawecki CALL ME BLUE Z
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
101 ACCEPTED 2022-11-14 20:43:19
2022-11-04 09:21:33
Quamiro Sp Z O.o. Quamiro Sp Z O.o. CHARON
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x /3-latki/SP/Klasyfikacja koni 3-letnich - rocznik 2019, rasa SP (klacze, ogiery)
100 ACCEPTED 2022-11-02 14:58:49
2022-11-02 14:58:49
Aleksander Wechta CHIOS
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
99 ACCEPTED 2022-11-14 20:41:58
2022-11-02 12:03:06
Aleksander Wechta CHAMPION
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x /2-latki/SP/Klasyfikacja koni 2-letnich - rocznik 2020, rasa SP (klacze, ogiery)
98 ACCEPTED 2022-11-14 20:39:51
2022-11-01 09:49:10
Iwona Sitowska CAMERUN GR
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x /3-latki/SP/Klasyfikacja koni 3-letnich - rocznik 2019, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 6/3-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
97 ACCEPTED 2022-11-14 20:38:24
2022-11-01 09:47:46
Iwona Sitowska TORNADO GR
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x /3-latki/SP/Klasyfikacja koni 3-letnich - rocznik 2019, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 6/3-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
96 ACCEPTED 2022-11-02 12:06:36
2022-11-01 07:00:56
Iwona Kruszyńska N-CASALIBRA PS
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
95 ACCEPTED 2022-11-14 20:34:55
2022-10-31 20:38:25
Kamil Niestrawski PRESTIGE STAR
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 6/3-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
94 ACCEPTED 2022-10-31 12:07:45
2022-10-30 16:53:58
Iwona Kruszyńska CASSADENA Z
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
93 ACCEPTED 2022-10-31 12:07:48
2022-10-29 14:02:29
Jerzy Cerba ORESTES-R
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
92 ACCEPTED 2022-10-31 12:07:51
2022-10-29 14:00:50
Jerzy Cerba CLINTOVIO
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
91 ACCEPTED 2022-10-31 12:07:55
2022-10-29 10:52:35
Zbigniew Kosiński EVIGO
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x /3-latki/SP/Klasyfikacja koni 3-letnich - rocznik 2019, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 6/3-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
90 ACCEPTED 2022-11-04 08:54:51
2022-10-28 14:03:56
Stadnina Koni Racot Stadnina Koni Racot ARIANIN
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x /2-latki/SP/Klasyfikacja koni 2-letnich - rocznik 2020, rasa SP (klacze, ogiery)
89 ACCEPTED 2022-10-28 14:05:29
2022-10-28 14:02:38
Stadnina Koni Racot Stadnina Koni Racot ROGATY
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
88 ACCEPTED 2022-10-28 14:04:50
2022-10-28 14:01:47
Stadnina Koni Racot Stadnina Koni Racot PENGO
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
87 ACCEPTED 2022-10-28 14:04:18
2022-10-28 13:55:38
Stadnina Koni Racot Stadnina Koni Racot BENARESON
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
86 ACCEPTED 2022-10-28 14:04:12
2022-10-28 13:13:42
Robert Sławecki NIGHTMARE-S
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
85 ACCEPTED 2022-10-28 14:03:52
2022-10-28 13:09:07
Robert Sławecki NIGHT PEARL-S
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
84 ACCEPTED 2022-10-28 12:35:58
2022-10-28 10:14:32
Stadnina Koni Pępowo ILUZJON PGN
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
83 ACCEPTED 2022-10-28 12:36:01
2022-10-28 10:12:01
Stadnina Koni Pępowo IRYZAN PGN
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
82 ACCEPTED 2022-11-14 20:31:43
2022-10-27 21:47:55
Sylwester Kosiński MARADONA
  • 1x /2-latki/SP/Klasyfikacja koni 2-letnich - rocznik 2020, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 5/2-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
81 ACCEPTED 2022-10-27 10:03:21
2022-10-27 07:47:46
Sebastian Płatos CASINO L
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x /2-latki/SP/Klasyfikacja koni 2-letnich - rocznik 2020, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
80 ACCEPTED 2022-10-27 10:03:10
2022-10-26 23:12:37
Hubert Wojciechowski REWERS
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
79 ACCEPTED 2022-10-27 10:03:05
2022-10-26 21:50:04
Jakub Dorynek KNIGHTSBRIDGE
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
78 ACCEPTED 2022-11-14 20:26:28
2022-10-26 21:37:16
Jakub Dorynek CZOKO
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 6/3-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
77 ACCEPTED 2022-10-27 10:02:56
2022-10-26 21:32:14
Jakub Dorynek UTAMARO RED WINE
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
76 ACCEPTED 2022-10-27 10:02:49
2022-10-26 11:30:16
Karol Tomczak KONRADO
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
75 ACCEPTED 2022-10-28 12:36:07
2022-10-26 09:47:34
Angelika Osińska BUDRYS
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
74 ACCEPTED 2022-10-26 10:10:40
2022-10-25 20:58:19
Patrycja Płatos CORINO Z
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
73 ACCEPTED 2022-10-26 10:10:35
2022-10-25 16:04:56
Maksim Stashkevich UP IN AIR VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
72 ACCEPTED 2022-10-26 10:10:16
2022-10-24 12:35:06
Wojciech Szeszycki UMBRIA OPTIMA
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
71 ACCEPTED 2022-11-14 20:21:03
2022-10-24 09:22:06
Marek Kubacki ULEJLAN-K
  • 1x /3-latki/SP/Klasyfikacja koni 3-letnich - rocznik 2019, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 6/3-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
70 ACCEPTED 2022-10-24 12:17:45
2022-10-24 09:19:19
Artem Abaimov CUPIDO Z
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
69 ACCEPTED 2022-10-26 10:10:10
2022-10-23 22:54:01
Maksim Stashkevich UNICAS MST
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 6/3-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
68 ACCEPTED 2022-10-24 12:17:36
2022-10-23 22:52:05
Maciej Pawlak CANDILIS
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x /3-latki/SP/Klasyfikacja koni 3-letnich - rocznik 2019, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 6/3-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
67 ACCEPTED 2022-11-14 20:17:11
2022-10-21 18:08:20
Przemysław Olejnik TJUNGSKE JUNIOR IPO
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x /3-latki/SP/Klasyfikacja koni 3-letnich - rocznik 2019, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 6/3-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
66 ACCEPTED 2022-10-24 12:26:43
2022-10-21 18:05:05
Przemysław Olejnik EVISTO IPO
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x /3-latki/SP/Klasyfikacja koni 3-letnich - rocznik 2019, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 6/3-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
65 ACCEPTED 2022-11-14 20:15:24
2022-10-21 12:23:32
Stanisław Jóźwiakowski COMAN D
  • 1x /2-latki/SP/Klasyfikacja koni 2-letnich - rocznik 2020, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 5/2-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
64 ACCEPTED 2022-11-14 20:14:11
2022-10-21 12:21:12
Joanna Różewska CASEMIRO D
  • 1x /2-latki/SP/Klasyfikacja koni 2-letnich - rocznik 2020, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 5/2-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
63 ACCEPTED 2022-11-14 20:11:15
2022-10-21 12:19:12
Joanna Różewska ULISCHALLA D
  • 1x /2-latki/SP/Klasyfikacja koni 2-letnich - rocznik 2020, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 5/2-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
62 ACCEPTED 2022-10-24 12:17:11
2022-10-20 20:46:10
Edmund Idkowiak ENJOY VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 6/3-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
61 ACCEPTED 2022-10-24 12:17:05
2022-10-20 20:41:29
Edmund Idkowiak MISTER DIARADO
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 6/3-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
60 ACCEPTED 2022-10-20 10:07:50
2022-10-19 12:13:53
Roma Kosicka-Kaźmierczak BABBE KEY Z
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
59 ACCEPTED 2022-10-20 10:07:55
2022-10-19 12:09:07
Roma Kosicka-Kaźmierczak CHAMPION OF THE ROSE
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
58 ACCEPTED 2022-11-14 20:05:52
2022-10-18 15:18:22
Jan Ludwiczak CHIMBORAZO L
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x /2-latki/SP/Klasyfikacja koni 2-letnich - rocznik 2020, rasa SP (klacze, ogiery)
57 ACCEPTED 2022-10-20 10:08:03
2022-10-18 15:15:19
Jan Ludwiczak FOX LADY L
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
56 ACCEPTED 2022-11-14 20:06:42
2022-10-18 15:14:39
Jan Ludwiczak NYIRAGONGO VULKAN L
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
55 ACCEPTED 2022-11-14 20:00:48
2022-10-18 15:14:17
Jan Ludwiczak STUNNING "M"
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x /2-latki/SP/Klasyfikacja koni 2-letnich - rocznik 2020, rasa SP (klacze, ogiery)
54 ACCEPTED 2022-11-14 20:00:14
2022-10-18 15:13:41
Jan Ludwiczak SELION "M"
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x /2-latki/SP/Klasyfikacja koni 2-letnich - rocznik 2020, rasa SP (klacze, ogiery)
53 ACCEPTED 2022-10-20 10:08:27
2022-10-18 15:13:13
Jan Ludwiczak JOHNNY L
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
52 ACCEPTED 2022-10-20 10:08:31
2022-10-18 15:12:47
Jan Ludwiczak OSCAR MDB
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
51 ACCEPTED 2022-11-14 19:57:49
2022-10-18 10:04:36
Marcin Brudło HEIDI HEYWOOD MB
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x /2-latki/SP/Klasyfikacja koni 2-letnich - rocznik 2020, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
50 ACCEPTED 2022-10-20 10:08:40
2022-10-18 08:08:33
Adam Zygmański UZI
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x /3-latki/SP/Klasyfikacja koni 3-letnich - rocznik 2019, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 6/3-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
49 ACCEPTED 2022-10-20 10:08:45
2022-10-16 19:25:48
Karolina Siejak B WHITE STAR PGN
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
48 ACCEPTED 2022-11-14 19:02:49
2022-10-15 08:37:46
Wioletta Kosicka WITH LOVE
  • 1x /3-latki/SP/Klasyfikacja koni 3-letnich - rocznik 2019, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 6/3-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
47 ACCEPTED 2022-10-20 10:08:53
2022-10-14 14:36:46
Wioletta Kosicka MAKALU
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
46 ACCEPTED 2022-10-20 10:08:57
2022-10-14 13:09:35
Jacek Jakubczak MORUS
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
45 ACCEPTED 2022-11-14 19:00:13
2022-10-14 11:26:26
Łukasz Krajewski APOLLO K
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x /2-latki/SP/Klasyfikacja koni 2-letnich - rocznik 2020, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
44 ACCEPTED 2022-10-20 10:17:41
2022-10-14 11:25:43
Spronken Bvba Spronken Bvba UNDERCOVER VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
43 ACCEPTED 2022-10-20 10:17:45
2022-10-14 11:25:08
Spronken Bvba Spronken Bvba UMA VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
42 ACCEPTED 2022-10-20 10:17:49
2022-10-14 11:24:16
Spronken Bvba Spronken Bvba EMMIE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
41 ACCEPTED 2022-11-14 18:55:05
2022-10-14 09:05:52
Agnieszka Wilczyńska INKANTO W
  • 1x /2-latki/SP/Klasyfikacja koni 2-letnich - rocznik 2020, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 5/2-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
40 ACCEPTED 2022-10-20 10:17:57
2022-10-14 02:57:51
Katarzyna Bartosiewicz COCO OJK Z
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x /3-latki/SP/Klasyfikacja koni 3-letnich - rocznik 2019, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 6/3-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
39 ACCEPTED 2022-10-20 10:18:01
2022-10-12 21:01:51
Jerzy Cerba TRICO VAN DE LEEUWERK
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
38 ACCEPTED 2022-10-20 10:18:05
2022-10-12 14:28:37
Jerzy Cerba CAMILLO
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
37 ACCEPTED 2022-10-20 10:18:08
2022-10-12 13:27:33
Jan Ludwiczak LA CORUNA L
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
36 ACCEPTED 2022-10-20 10:18:13
2022-10-12 13:27:08
Jan Ludwiczak TURBO VL
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
35 PRE-APPROVED 2022-10-20 10:18:17
2022-10-12 12:52:40
Jan Ludwiczak OCCON G
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
34 ACCEPTED 2022-10-20 10:18:27
2022-10-12 12:51:38
Jan Ludwiczak TOP SZEF L
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x /3-latki/SP/Klasyfikacja koni 3-letnich - rocznik 2019, rasa SP (klacze, ogiery)
33 ACCEPTED 2022-10-20 10:18:32
2022-10-11 22:45:56
Maryia Mikhailava UMBERTO LEVANTE
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
32 ACCEPTED 2022-10-20 10:18:37
2022-10-11 20:30:11
Andrzej Gołaś HARYZMA Z
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
31 ACCEPTED 2022-10-20 10:18:42
2022-10-11 20:27:32
Andrzej Gołaś UGANDA Z
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
30 ACCEPTED 2022-10-20 10:18:49
2022-10-11 17:41:59
Elzbieta Mallert BROADWAY
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
29 ACCEPTED 2022-10-20 10:18:52
2022-10-09 20:07:11
Kornelia Drążkiewicz CYPRYS-N
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
28 ACCEPTED 2022-10-20 10:18:57
2022-10-09 19:48:20
Medicare Sp.z O.o. QC ZR Z
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
27 ACCEPTED 2022-10-20 10:19:01
2022-10-09 19:40:42
Medicare Sp.z O.o. LAUVETIER ZR Z
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
26 ACCEPTED 2022-10-20 10:19:06
2022-10-05 09:01:55
Łukasz Kwiatkowski CASTERLY Z
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
25 ACCEPTED 2022-10-20 10:19:16
2022-10-04 09:49:00
Elzbieta Mallert BISTAKKATA
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
24 ACCEPTED 2022-10-20 10:19:21
2022-10-04 09:40:25
Elzbieta Mallert DIA CALA
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
23 ACCEPTED 2022-11-14 18:45:42
2022-10-03 11:05:31
Nadia Małecka KARMEN DS
  • 1x /3-latki/SP/Klasyfikacja koni 3-letnich - rocznik 2019, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 6/3-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
22 ACCEPTED 2022-10-20 10:19:30
2022-09-29 21:47:06
Danuta Jaroszewska PER ICY
  • 1x /3-latki/SP/Klasyfikacja koni 3-letnich - rocznik 2019, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 6/3-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
21 ACCEPTED 2022-10-20 10:19:33
2022-09-28 10:15:18
Kazimierz Szyling CASABLANCA IN BLACK
  • 1x /2-latki/SP/Klasyfikacja koni 2-letnich - rocznik 2020, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 5/2-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
20 ACCEPTED 2022-10-20 10:19:37
2022-09-28 10:05:44
Rafal Narloch NASSAU S
  • 1x /2-latki/SP/Klasyfikacja koni 2-letnich - rocznik 2020, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 5/2-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
19 ACCEPTED 2022-10-20 10:19:43
2022-09-28 10:04:35
Rafal Narloch NO DOUBT S
  • 1x /2-latki/SP/Klasyfikacja koni 2-letnich - rocznik 2020, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 5/2-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
18 ACCEPTED 2022-10-20 10:19:48
2022-09-25 20:35:25
Joanna Jagoda DIAMERO II MILLE Z
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
17 ACCEPTED 2022-10-20 10:19:53
2022-09-25 09:46:39
Maciej Kowalak DORIS MK
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
16 ACCEPTED 2022-10-20 10:19:58
2022-09-25 09:43:06
Maciej Kowalak CAFFE MK
  • 1x /2-latki/SP/Klasyfikacja koni 2-letnich - rocznik 2020, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 5/2-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
15 ACCEPTED 2022-10-20 10:20:03
2022-09-25 09:36:10
Maciej Kowalak CATANO MK
  • 1x /2-latki/SP/Klasyfikacja koni 2-letnich - rocznik 2020, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 5/2-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
14 ACCEPTED 2022-10-20 10:20:08
2022-09-24 23:22:47
Wiktoria Ślifińska OH DAILY DANCER
  • 2x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 2x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
13 ACCEPTED 2022-10-20 10:20:13
2022-09-22 21:22:42
Karolina Siejak BERGAMO
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
12 ACCEPTED 2022-10-20 10:20:18
2022-09-21 23:19:30
Witold Nowakowski INKA WS
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
11 ACCEPTED 2022-10-20 10:20:25
2022-09-19 21:42:53
Agnieszka Langer-Haniszewska LORNET DE REVEL H Z
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
10 ACCEPTED 2022-10-20 10:20:30
2022-09-19 21:31:36
Agnieszka Langer-Haniszewska JORIDA H Z
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
9 ACCEPTED 2022-10-20 10:20:35
2022-09-11 10:29:23
Dominika Czarlińska I’M SPECIAL DE LUX
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
8 ACCEPTED 2022-10-20 10:20:49
2022-09-10 14:16:58
Volteo Horse Service Natalia Olesińska VHS SILVERADO
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 6/3-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
7 ACCEPTED 2022-10-31 12:07:58
2022-09-10 11:21:23
Stefan Kierznowski MONSIEUR BU
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
6 ACCEPTED 2022-10-20 10:20:58
2022-09-10 11:20:25
Stefan Kierznowski MISTER BU
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
5 ACCEPTED 2022-11-14 18:28:40
2022-09-10 11:19:28
Stefan Kierznowski CZĄBER
  • 1x 1/2-latki/Konkurs skoków luzem koni 2 -letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 2-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
4 ACCEPTED 2022-10-20 10:21:08
2022-09-08 22:11:53
Katarzyna Wosik MALIBU
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
3 ACCEPTED 2022-10-20 10:21:11
2022-09-08 22:10:40
Katarzyna Wosik ZIREAEL BT
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
  • 1x 8/3-latki/Konkurs finałowy skoków luzem koni 3-letnich (rocznik 2020) klacze, wałachy, ogiery
2 ACCEPTED 2022-11-14 18:24:23
2022-09-08 13:26:59
Waldemar Rogowski DANKÓW
  • 1x /2-latki/SP/Klasyfikacja koni 2-letnich - rocznik 2020, rasa SP (klacze, ogiery)
  • 1x 5/2-latki/SP/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT W SKOKACH LUZEM RASY POLSKI KOŃ SPORTOWY
1 ACCEPTED 2022-10-20 10:21:24
2022-09-08 10:14:29
Gniewko Jachimowicz TIAMO VAN HET BERGENEINDE
  • 1x 2/3-latki/Konkurs skoków luzem koni 3 -letnich (rocznik 2019) klacze, wałachy, ogiery
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań
S
O041142
10147338
2. Bartosiewicz Katarzyna JKS Konikowo
S
brak
3. Brudło Marcin Brak
S
Brak
4. Cerba Jerzy Klub Jeździecki Profil
S
-
5. Czarlińska Dominika Pomorska Liga Jeździecka
S
Brak
6. Dorynek Jakub Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo
S
O020558
7. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
S
O009296
8. Gołaś Andrzej -
S
brak
9. Idkowiak Edmund Ks krajkowo
Brak
10. Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
2002 (MJ.)
O021493
10109428
11. Jagoda Joanna St. VitaSport Brachlewo
S
O019056
12. Jakubczak Jacek Brak
S
Brak
13. Jaroszewska Danuta Poznań
S
brak
14. Jóźwiakowski Stanisław KJ Sokół Damasławek
S
...
15. Kierznowski Stefan xxx
S
brak
16. Kosicka Wioletta KJ Jan Kosicki
S
76543
17. Kosicka-Kaźmierczak Roma brak
S
brak
18. Kosiński Sylwester SKJ Tradycja Siedlnica
S
-
19. Kosiński Zbigniew Skj Tradycja Siedlnica
S
/
20. Kowalak Maciej Wielkopolski Związek Hodowców Koni
S
brak
21. Krajewska Klaudia KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O034925
22. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
23. Kruszyńska Iwona Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
Brak
24. Kubacki Marek Brak
S
Brak
25. Kwiatkowski Łukasz Stajnia Casterly
S
Brak
26. Langer-Haniszewska Agnieszka Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
S
O002932
27. Ludwiczak Jan Polska
brak
28. Mallert Elzbieta Pomorska Liga Jeździecka
S
brak
29. Małecka Nadia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2001 (MJ.)
Brak
30. Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
S
O044192
10034677
31. Narloch Rafal .
S
Brak
32. Natalia Olesińska Volteo Horse Service Uczniowski Klub Sportowy Volteo
S
Brak
33. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
S
O021429
34. Nowakowski Witold Racocki Klub Jeździecki
S
Brak
35. Olejnik Przemysław St. J Baborówko
S
O011149
36. Osińska Angelika Brak
S
Brak
37. Pawlak Maciej Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Brak
38. Pępowo Stadnina Koni JKS Gogolewo
brak
39. Płatos Patrycja KJ Galop Kozienice
2001 (MJ.)
Brak
40. Płatos Sebastian KJ Galop Kozienice
S
O006539
41. Quamiro Sp Z O.o. Quamiro Sp Z O.o. Klub Jeździecki Wechta
S
brak
42. Rawecki Jakub bpk
S
O040715
43. Rogowski Waldemar Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O000542
44. Różewska Joanna KJ Sokół Damasławek
S
...
45. Siejak Karolina BPK (WIE)
S
O012448
46. Sitowska Iwona KJ FER Więckowice
S
O002532
47. Ślifińska Wiktoria Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
2005 (J.)
brak
48. Sławecki Robert Kj Mszana Górna
S
Brak
49. Sp.z O.o. Medicare brak
S
brak
50. Spronken Bvba Spronken Bvba Brak
2020 (Mł.)
Brak
51. Stadnina Koni Racot Stadnina Koni Racot Stadnina Koni Racot
S
brak
52. Stashkevich Maksim Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O044006
53. Szeszycki Wojciech bpk
S
O003445
54. Szyling Kazimierz .
S
.
55. Tomczak Karol Niezrzeszony
S
brak
56. Wechta Aleksander Klub Jeździecki Wechta
brak
57. Wechta Aleksander Klub Jeździecki Wechta
brak
58. Wilczyńska Agnieszka brak
S
brak
59. Wojciechowski Hubert Stajnia Witkówki
S
brak
60. Wosik Katarzyna KJ Golden Dream
S
O019313
61. Zygmański Adam KPZHK
S
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

37

APOLLO K PZHK SP POL 2020 ogier kasztanowata/160 F: Czardasz/Chellano'S Boy D Z
M: Amieke/Triomphe De Muze
Brak 616009610210820
2.

1

ARIANIN WLKP POL 2020 ogier gniada/165 F: Quidamo
M: Arytmia
brak 616007610109920
3.

76

B WHITE STAR PGN WIELKOPOLSKA POL 2019 klacz siwa/172 F: Arctic
M: Bienica
Brak 616007610079219
4.

31

BABBE KEY Z ZANGERSHEIDE POL 2020 klacz gniada/160 F: Balou du Reventon
M: Grand Cru van't Roosakker/Bentley van de Heffnick
brak 056015Z55843420
5.

22

BACARDI HOLSZTYŃSKA POL 2020 ogier siwa/167 F: Baraque
M: Hello Berlin
Brak 826002202000504
6.

79

BENARESON WLKP POL 2019 wałach kasztanowata/168 F: Quidam de Revel II
M: Benaresa
brak 616007610104819
7.

23

BERGAMO WIELKOPOLSKA POL 2020 wałach gniada/166 F: Alan
M: Bochnia
Brak 616007610131420
8.

44

BISTAKKATA WESTFALSKA POL 2020 klacz kara/162 F: Bingo Boy
M: Speedy
brak DE441410957420
9.

85

BROADWAY WESTFALSKA POL 2019 klacz gniada/171 F: Bingo Boy
M: Rubina/Rotspon/Acapulco
brak DE441410728219
10.

83

BUDRYS PZHK (WLKP) POL 2019 ogier kasztanowata/163 F: Astil L
M: Bystra
Brak 616007610171719
11.

28

CAFFE MK PZHK SP POL 2020 klacz gniada/165 F: CASSILIO
M: CAPRIOLA/ Bolshoi
BRAK 616009610113720
12.

9

CALL ME BLUE Z ZANGERSHEIDE POL 2020 ogier kasztanowata/- F: Chacoon Blue
M: Zenzi M
Brak 056015Z55277520
13.

65

CAMERUN GR PZHK SP POL 2019 wałach siwa/168 F: Calvino Z
M: Camea/ Aviano
brak 616009680024119
14.

73

CAMILLO HOL POL 2019 ogier gniada/164 F: Comme il faut
M: O-Contendra B/Contender
- DE421000371719
15.

94

CANDILIS PZHK SP POL 2019 wałach gniada/169 F: BAMAKO DE MUZE/DARCO
M: CANOSSA/QUALITY TIME
Brak 616009510038319
16.

40

CASABLANCA IN BLACK PZHK SP POL 2020 klacz kara/169 F: Fabregas S
M: Chantal/ Caratello B
. 616009520050220
17.

49

CASEMIRO D PZHK SP POL 2020 ogier siwa/162 F: Zinedine
M: Cordessa S/ Cordess
... 616009610035620
18.

38

CASINO L PZHK SP POL 2020 ogier siwa/162 F: Corrado Son
M: Carolinne/ Clinton I
Brak 616009610106520
19.

14

CASINO ROYAL P Z ZANGERSHEIDE POL 2020 ogier siwa/161 F: Cornado II Z
M: Czunita K
Brak 363300
20.

26

CASSADENA Z ZANGERSHEIDE POL 2020 klacz gniada/163 F: CICERO Z
M: SUERTE Z
Brak -
21.

16

CASTERLY Z ZANGERSCHEIDE POL 2020 klacz gniada/161 F: Cassilio
M: Contina G
Brak 056015Z55282720
22.

54

CATANO MK PZHK SP POL 2020 ogier gniada/165 F: OGANO (EX MONTEVIDEO VAN DE BEEMDEN)
M: CASALINA 2/ Casall
BRAK 616009610114020
23.

51

CHAMPION PZHK SP POL 2020 ogier gniada/165 F: Quidamo
M: Chandara/ Viscount
brak 616009610108820
24.

87

CHAMPION OF THE ROSE HOLSZTYŃSKA POL 2019 wałach gniada/162 F: Cornet Obolensky
M: V-Calimera/Calato
brak DE421000355619
25.

95

CHARON PZHK SP POL 2019 ogier siwa/165 F: Chiron xx
M: Chandra/ Tjungske
brak 616009610104019
26.

47

CHILLY Z ZANGERSHEIDE POL 2020 ogier siwa/- F: Columbus Z
M: Decyzja
Brak 056015Z55277720
27.

46

CHIMBORAZO L PZHK SP POL 2020 ogier gniada/167 F: Vulkan L / Vulkano
M: Corvette L / Cascavello
brak 616009610000820
28.

75

CHIOS WLKP POL 2019 ogier gniada/165 F: Chiron xx
M: Chloe
brak 616007610106519
29.

56

CLINTOVIO DSP GER 2019 wałach gniada/169 F: Chapeau Ciaco/Clintas × Ciacomini
M: Cosie/Conturio × Sommerhit
- DE 456560007219
30.

71

COCO OJK Z ZANGERSCHEIDE POL 2019 klacz skarogniada/170 F: Columbus Z
M: Caria
brak 616093900669513
31.

33

COMAN D PZHK SP POL 2020 ogier gniada/167 F: Zinedine
M: Cascadella/ Cascadello I
... 616009610035320
32.

12

CORINO Z ZANGERSHEIDE POL 2020 wałach siwa/162 F: Cascaletto St. Ghyvan Z
M: Wanessa
brak 056015Z55225120
33.

29

CUPIDO Z ZANGERSHEIDE POL 2020 ogier skarogniada/172 F: Casino royale equinex Z
M: C. Ravenna Z
brak 056015Z55193320
34.

78

CYPRYS-N WIELKOPOLSKA POL 2019 wałach gniada/168 F: Ulco
M: Celia
brak 616007610202219
35.

27

CZĄBER PZHK WLKP POL 2020 ogier gniada/xx F: Vigo Heywood HZ
M: Czykita
brak 616007610021920
36.

107

CZOKO PZHK SP POL 2019 ogier ciemnogniada/173 F: Vulkan L
M: Czartoria/ Cajero
616009610142719 616009610142719
37.

39

DANKÓW PZHK SP POL 2020 ogier ciemnogniada/167 F: Vigo Heywood HZ
M: Dama Karo/ Quamiro
brak 616009610021620
38.

7

DIA CALA OLDENBURSKA POL 2020 klacz siwa/166 F: Diamant de Semilly
M: Calida/ Calido I x Cascavelle
brak DE418180541020
39.

20

DIAMERO II MILLE Z ZANGERSHEIDE POL 2020 ogier gniada/167 F: Dominator 2000 Z
M: Fabiola
brak 056015Z555551320
40.

3

DORIS MK WIELKOPOLSKA POL 2020 klacz gniada/165 F: CASSILIO
M: DOLSHA
BRAK 616 007 61 01136 20
41.

81

EMMIE VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE BEL 2019 klacz gniada/170 F: EMERALD VAN 'T RUYTERSHOF
M: ESPRIT VD WELLINGTON
- 056015Z55480019
42.

99

ENJOY VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHIDE POL 2019 ogier gniada/172 F: Extra
M: Didi VD kattevennen z
Brak 056015Z55153419
43.

89

EVIGO PZHK (SP) POL 2019 ogier kara/166 F: Vigo Heywood H Z/ Vigo d'Arsouilles
M: Etna/ Winston
Brak 616009680037819
44.

103

EVISTO IPO PZHK (SP) POL 2019 ogier siwa/166 F: Tjungske/ Carthago Z
M: Evista Traenhill/ Levisto
Brak 616009680032519
45.

109

FLIRT PZHK SP POL 2020 ogier gniada/165 F: Quidam de Revel II Z (CL)
M: Flora xx/ Royal Court xx
brak 616009610110420
46.

5

FOX LADY L AES POL 2020 klacz kasztanowata/168 F: Zanzibar L / Kannan
M: Colina L / Quinta Real
brak 826002200889614
47.

42

HARYZMA Z ZANGERSHEIDE POL 2020 klacz gniada/161 F: heartbeat Z
M: Princessa
brak 056015Z55268320
48.

32

HEIDI HEYWOOD MB PZHK SP POL 2020 klacz gniada/168 F: Vigo Heywood H Z
M: Haga/ Kaczan
Brak 616009680002620
49.

84

I’M SPECIAL DE LUX HOLSZTYŃSKA POL 2019 wałach gniada/164 F: I’m special de muze
M: Gänsebluemchen
Brak 276421000371819
50.

45

ILUZJON PGN WLKP POL 2020 ogier gniada/170 F: Aracento
M: Iguana
brak 616007610096420
51.

69

INKA WS WIELKOPOLSKA POL 2019 klacz ciemnogniada/164 F: Come prevu
M: Iszer
Brak 616007600146619
52.

41

INKANTO W PZHK SP POL 2020 ogier gniada/166 F: ZINEDINE
M: INKA W/ Carlos DZ
BRAK 616009610088720
53.

8

IRYZAN PGN WLKP POL 2020 ogier gniada/170 F: Aracento
M: Iryda
brak 616007610098420
54.

68

JOHNNY L OLD. POL 2019 wałach kasztanowata/168 F: Kasanova de la Pomme / Bamako de Muze
M: Nirvana / Numero Uno
brak DE418180474619
55.

77

JORIDA H Z ZANGERSHEIDE POL 2019 klacz gniada/170 F: Joyride
M: Bandera
Brak 056015Z55889719
56.

93

KARMEN DS PZHK SP POL 2019 klacz siwa/170 F: Fabregas S
M: Karmelia/ Carry Son
Brak 616009610154419
57.

82

KNIGHTSBRIDGE ZANGERSHEIDE POL 2019 wałach siwa/174 F: Kannan JR
M: Red business Starlet
981100004540558 981100004540558
58.

30

KONRADO WIELKOPOLSKA POL 2020 ogier siwa/166 F: Alan
M: Kometa
brak 616007610212720
59.

80

LA CORUNA L AES POL 2019 klacz gniada/164 F: Zanzibar L / Kannan
M: Lanzarote L / Che Guevara L
brak 826002190885488
60.

72

LAUVETIER ZR Z ZANGERSHEIDE POL 2019 wałach kasztanowata/170 F: LENNARD
M: CLARA BELLA
brak 056015Z55382619
61.

17

LORNET DE REVEL H Z ZANGERSHEIDE POL 2020 ogier siwa/168 F: Late Night
M: Baby Queen
Brak 056015Z55311220
62.

62

MAKALU HOLSZTYNSKA GER 2019 ogier gniada/165 F: Million Dollar
M: Catolika
brak DE421000365619
63.

63

MALIBU PZHK (M) POL 2019 klacz kara/- F: Łyk Szampana/ Emetyt
M: Megi/ Mogun
- 616006660228719
64.

34

MARADONA PZHK SP POL 2020 ogier siwa/- F: Late Night
M: Mary/ Ludger
- 616009680061420
65.

2

MISTER BU WLKP POL 2020 ogier siwa/xx F: Late Night
M: Miss Bajou
BRAK 616007610021520
66.

61

MISTER DIARADO HANOWER POL 2019 ogier skarogniada/165 F: Diarado
M: Coco Chanel
Brak De 431310737119
67.

52

MONSIEUR BU WLKP POL 2020 ogier siwa/xx F: Late Night
M: Madamme Bajou
brak 616007610087719
68.

21

MORUS WIELKOPOLSKA POL 2020 ogier izabelowata/165 F: Bandos
M: Meduza
Brak 616007610188620
69.

50

N-CASALIBRA PS HOLSZTYNSKA POL 2020 klacz kasztanowata/162 F: Casall
M: Libra
- -
70.

10

NASSAU S PZHK SP POL 2020 wałach siwa/164 F: Verdi
M: Nevada S/ Calvados Z
Brak 616009520049320
71.

6

NIGHT PEARL-S AES POL 2020 klacz siwa/165 F: Dark'ann
M: Nefretete
Brak 826002202000825
72.

43

NIGHTMARE-S AES POL 2020 klacz ciemnogniada/165 F: Dark'ann
M: Nimfa
Brak 826002202000824
73.

48

NO DOUBT S PZHK SP POL 2020 klacz gniada/164 F: Cicero Z
M: Nevada S/ Calvados Z
. 616009520049420
74.

15

NYIRAGONGO VULKAN L PZHK SP POL 2020 klacz gniada/160 F: Vulkan L / Vulkano
M: Nubia L / Catoo
brak 616009610085520
75.

90

OCCON G KWPN NED 2019 wałach gniada/164 F: Zirocco BlueVDL / MR. Blue
M: Gikana / Zapatero VDL
brak 528003201901585
76.

74

OH DAILY DANCER KWPN POL 2019 wałach ciemnogniada/180 F: Daily Diamond
M: Sharon Stone
Brak 528210006114545
77.

108

ORESTES-R KWPN NED 2019 wałach kasztanowata/166 F: Zirocco Blue VDL
M: Dior/Canturano × Heartbreaker
- 528003201902283
78.

100

OSCAR MDB KWPN NED 2019 ogier gniada/164 F: BrantzauVDL/ Baloubet du Rouet
M: Shariena / Ahorn
brak 528003201901222
79.

19

PENGO WLKP POL 2020 ogier gniada/165 F: Cassilio
M: Penni
brak 616007610110320
80.

88

PER ICY PZHK SP POL 2019 ogier gniada/160 F: Ici
M: Przekora / Pegasus HB
brak 616009610203119
81.

97

PRESTIGE STAR . POL 2019 klacz gniada/161 F: Lausitzer
M: Persephone
Brak DE 455550219719
82.

13

QC ZR Z ZANGERSHEIDE POL 2020 wałach siwa/165 F: QUINTESSENCE Z
M: UTA II
brak 056015Z55142920
83.

18

REWERS WLKP POL 2020 ogier kasztanowata/165 F: Banknot
M: Rubina III
brak 616007610063920
84.

35

ROGATY WLKP POL 2020 ogier gniada/165 F: Quidamo
M: Rogatywka
brak 616007610108920
85.

53

SELION M PZHK SP POL 2020 ogier gniada/165 F: Vulkan L / Vulkano
M: Selene M / Elvis
brak 616009690064320
86.

36

STUNNING M PZHK SP POL 2020 ogier siwa/165 F: Vulkan L / Vulkano
M: Stella M / Corrado Boy
brak 616009690064920
87.

70

TIAMO VAN HET BERGENEINDE BWP BEL 2019 wałach gniada/168 F: Gitano van Berkenbroeck / Nabab de Reve
M: Beauty / Oklund
Brak UELN 056-002-W00321817
88.

64

TJUNGSKE JUNIOR IPO PZHK SP POL 2019 ogier siwa/161 F: Tjungske
M: To Be Lucky/ Lancer II
Brak 616009680032119
89.

106

TOP SZEF L PZHK (SP) POL 2019 ogier gniada/161 F: Vulkan L/ Vulkano
M: Tola Z / Cartree Z
brak 616009520015819
90.

104

TORNADO GR PZHK SP POL 2019 wałach kasztanowata/165 F: Calvino Z
M: Tajga/ Romario
brak 616009680025119
91.

91

TRICO VAN DE LEEUWERK BWP BEL 2019 ogier kasztanowata/170 F: Carrera VDL
M: Oranka Van De Leeuwerk/Arezzo-VDL × Argentinus
- 056-002-W00323003
92.

60

TURBO VL BWP BEL 2019 wałach siwa/168 F: MR UNO-K VAN`T KATTENHEYE
M: GRARITTY / CORNET OBOLENSKY
brak 056-002-W00324211
93.

4

UGANDA Z ZANGERSHEIDE POL 2020 klacz kasztanowata/161 F: United touch S
M: Golden rain G II
brak 056015Z55268520
94.

92

ULEJLAN-K PZHK SP POL 2019 ogier gniada/167 F: Chaman
M: Ulena - K/ Lord Star
Brak 616009610092919
95.

11

ULISCHALLA D PZHK SP POL 2020 klacz kasztanowata/162 F: Chaman
M: Uli Made/ Diarado's Boy
... 616009610035520
96.

105

UMA VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE BEL 2019 klacz gniada/168 F: URICAS VD KATTEVENNEN/URIKO
M: ESPRIT VD WELLINGTON/ORLANDO
Brak 056015Z55577219
97.

86

UMBERTO LEVANTE HOL POL 2019 wałach gniada/165 cm F: Unlimited / Uriko × Casall
M: Gloria I / Hickstead × Cassini l
- DE421000360219
98.

24

UMBRIA OPTIMA Belgian Warmblood POL 2020 klacz gniada/167 F: Emerald Van't Ruytershof
M: Omerta Optima
BRAK 056002W00327431
99.

57

UNDERCOVER VD KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE BEL 2019 wałach gniada/169 F: URICAS VD KATTEVENNEN/URIKO
M: LOLA VD KATTEVENNEN Z/LONDON
Brak 056015Z55620919
100.

59

UNICAS MST HOLSZTYNSKA GER 2019 wałach gniada/171 F: UNITED WAY/URIKO
M: REIN NE VA PL/CASSINI I
Brak DE421000040519
101.

98

UP IN THE AIR VD KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE BEL 2019 ogier siwa/169 F: URICAS VD KATTEVENNEN/URIKO
M: CHEYENNE Z/CARTHAGO Z
Brak 056015Z55153219
102.

58

UTAMARO RED WINE OLDENBURG POL 2019 ogier siwa/170 F: Urano De cartigny
M: Dalilah Red Wine
De 418180520919 De 418180520919
103.

96

UZI PZHK (SP) POL 2019 ogier gniada/. F: Zinedine/ Guidam
M: Urane / Murano
Brak 616009610113919
104.

67

VHS SILVERADO WESTFALSKA POL 2019 ogier gniada/166 F: Comme Il Faut
M: VHS Silver/ Castelan II
Brak DE 441411153719
105.

101

WITH LOVE PZHK SP POL 2019 ogier kara/168 F: Boccaccio
M: Withney/ For Pleasure
brak 616009610196319
106.

102

ZIREAEL BT DWB POL 2019 klacz kasztanowata/- F: Heiline's Zanzier
M: Lilith
Brak -
Rider Club
Competition
Prize
Cerba Jerzy Klub Jeździecki Profil
700
400
SUM:
1100.00
Gołaś Andrzej -
600
SUM:
600.00
Idkowiak Edmund Ks krajkowo
500
SUM:
500.00
Kruszyńska Iwona Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
800
SUM:
800.00
Ludwiczak Jan Polska
400
700
SUM:
1100.00
Natalia Olesińska Volteo Horse Service Uczniowski Klub Sportowy Volteo
1000
SUM:
1000.00
Spronken Bvba Spronken Bvba Brak
600
SUM:
600.00
Stadnina Koni Racot Stadnina Koni Racot Stadnina Koni Racot
500
SUM:
500.00
Stashkevich Maksim Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
800
SUM:
800.00
Szeszycki Wojciech bpk
1000
SUM:
1000.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
KS Jumping Events Poznań
2022-11-15
49
Bartosiewicz Katarzyna
JKS Konikowo
2022-11-15
41
Brudło Marcin
Brak
2022-11-15
41
Cerba Jerzy
Klub Jeździecki Profil
2022-11-15
24
2022-11-16
27
CAMILLO (73)
2022-11-15
4
2022-11-16
3
700
ORESTES-R (108)
2022-11-15
45
2022-11-15
9
2022-11-16
6
400
Czarlińska Dominika
Pomorska Liga Jeździecka
2022-11-15
46
Dorynek Jakub
Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo
2022-11-15
26
2022-11-16
22
CZOKO (107)
2022-11-15
31
2022-11-15
26
2022-11-16
24
Drążkiewicz Kornelia
LKJ Abaria Iwno
2022-11-15
34
Gołaś Andrzej
-
2022-11-15
9
2022-11-16
9
2022-11-15
4
2022-11-16
4
600
Idkowiak Edmund
Ks krajkowo
2022-11-15
5
2022-11-16
11
2022-11-15
5
2022-11-16
5
500
Jachimowicz Gniewko
KJ Liljówka Stęszewko
2022-11-15
21
2022-11-16
21
Jagoda Joanna
St. VitaSport Brachlewo
2022-11-15
11
2022-11-16
10
Jakubczak Jacek
Brak
MORUS (21)
2022-11-15
42
Jaroszewska Danuta
Poznań
PER ICY (88)
2022-11-15
48
Jóźwiakowski Stanisław
KJ Sokół Damasławek
COMAN D (33)
2022-11-15
37
Kierznowski Stefan
xxx
CZĄBER (27)
2022-11-15
51
2022-11-15
27
2022-11-16
21
2022-11-15
42
Kosicka Wioletta
KJ Jan Kosicki
WITH LOVE (101)
2022-11-15
23
2022-11-16
18
2022-11-16
5
MAKALU (62)
2022-11-15
12
2022-11-16
9
BACARDI (22)
2022-11-15
34
Kosicka-Kaźmierczak Roma
brak
2022-11-15
5
2022-11-16
7
2022-11-15
47
Kosiński Sylwester
SKJ Tradycja Siedlnica
2022-11-16
9
2022-11-15
19
2022-11-16
23
Kosiński Zbigniew
Skj Tradycja Siedlnica
EVIGO (89)
2022-11-15
18
2022-11-16
4
2022-11-16
20
Kowalak Maciej
Wielkopolski Związek Hodowców Koni
2022-11-15
12
2022-11-16
12
2022-11-16
6
2022-11-15
15
2022-11-16
19
2022-11-16
11
2022-11-15
22
2022-11-16
24
Krajewska Klaudia
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-11-15
10
2022-11-16
11
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
2022-11-15
16
2022-11-16
4
2022-11-16
14
Kruszyńska Iwona
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2022-11-15
7
2022-11-16
8
2022-11-15
2
2022-11-16
2
800
Kubacki Marek
Brak
2022-11-15
41
Kwiatkowski Łukasz
Stajnia Casterly
2022-11-15
47
Langer-Haniszewska Agnieszka
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2022-11-15
32
2022-11-16
29
2022-11-15
38
Ludwiczak Jan
Polska
2022-11-15
6
2022-11-16
2
2022-11-16
6
400
2022-11-15
46
2022-11-15
3
2022-11-16
1
2022-11-16
3
700
2022-11-15
22
2022-11-16
7
2022-11-16
30
2022-11-15
52
2022-11-15
29
2022-11-16
17
OSCAR MDB (100)
2022-11-15
14
2022-11-16
13
2022-11-15
16
2022-11-16
15
2022-11-15
44
OCCON G (90)
2022-11-15
29
2022-11-16
30
2022-11-15
37
Mallert Elzbieta
Pomorska Liga Jeździecka
2022-11-15
34
2022-11-15
22
2022-11-16
31
Małecka Nadia
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2022-11-16
3
2022-11-15
11
2022-11-16
8
Mikhailava Maryia
KJ Profil Piła
2022-11-15
34
Narloch Rafal
.
2022-11-15
34
2022-11-16
10
2022-11-15
20
2022-11-16
22
Natalia Olesińska Volteo Horse Service
Uczniowski Klub Sportowy Volteo
2022-11-15
1
2022-11-16
1
1000
Niestrawski Kamil
KJ Jeziorki-Osieczna
2022-11-15
26
2022-11-16
26
Nowakowski Witold
Racocki Klub Jeździecki
INKA WS (69)
2022-11-15
39
Olejnik Przemysław
St. J Baborówko
2022-11-15
13
2022-11-16
1
2022-11-16
12
2022-11-15
31
Osińska Angelika
Brak
BUDRYS (83)
2022-11-15
19
2022-11-16
29
Pawlak Maciej
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2022-11-15
19
2022-11-16
15
Pępowo Stadnina Koni
JKS Gogolewo
2022-11-15
37
2022-11-15
29
2022-11-16
28
Płatos Patrycja
KJ Galop Kozienice
2022-11-15
22
2022-11-16
27
Płatos Sebastian
KJ Galop Kozienice
2022-11-15
44
Quamiro Sp Z O.o. Quamiro Sp Z O.o.
Klub Jeździecki Wechta
CHARON (95)
2022-11-15
31
Rawecki Jakub
bpk
2022-11-15
33
2022-11-15
45
Rogowski Waldemar
Fundacja Stajnia Ludwiczak
DANKÓW (39)
2022-11-16
3
2022-11-15
18
2022-11-16
16
Różewska Joanna
KJ Sokół Damasławek
2022-11-15
48
2022-11-16
8
2022-11-15
16
2022-11-16
20
Siejak Karolina
BPK (WIE)
BERGAMO (23)
2022-11-15
14
2022-11-16
13
Sitowska Iwona
KJ FER Więckowice
2022-11-15
24
2022-11-16
23
2022-11-15
14
2022-11-16
14
Ślifińska Wiktoria
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
2022-11-15
43
Sławecki Robert
Kj Mszana Górna
2022-11-15
30
2022-11-16
32
2022-11-15
27
2022-11-16
18
Spronken Bvba Spronken Bvba
Brak
2022-11-15
17
2022-11-16
28
2022-11-15
7
2022-11-16
10
2022-11-15
1
2022-11-16
4
600
Stadnina Koni Racot Stadnina Koni Racot
Stadnina Koni Racot
2022-11-15
21
2022-11-16
18
PENGO (19)
2022-11-15
40
ROGATY (35)
2022-11-15
7
2022-11-16
5
500
2022-11-15
22
2022-11-16
26
Stashkevich Maksim
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2022-11-15
1
2022-11-16
2
800
2022-11-15
10
2022-11-16
24
Szeszycki Wojciech
bpk
2022-11-15
1
2022-11-16
1
1000
Szyling Kazimierz
.
2022-11-16
13
2022-11-15
20
2022-11-16
17
Tomczak Karol
Niezrzeszony
KONRADO (30)
2022-11-15
37
Wechta Aleksander
Klub Jeździecki Wechta
2022-11-15
30
2022-11-16
12
2022-11-16
25
Wechta Aleksander
Klub Jeździecki Wechta
CHIOS (75)
2022-11-15
34
Wechta Aleksander
Klub Jeździecki Wechta
FLIRT (109)
2022-11-15
12
2022-11-16
15
2022-11-16
5
Wojciechowski Hubert
Stajnia Witkówki
REWERS (18)
2022-11-15
50
Wosik Katarzyna
KJ Golden Dream
MALIBU (63)
2022-11-15
40
2022-11-15
49
Zygmański Adam
KPZHK
UZI (96)
2022-11-15
8
2022-11-16
2
2022-11-16
7

Number of Riders: 61

Number of Horses: 106

The sum of prizes: 8 000.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl