Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

MISTRZOSTWA POLSKI 2022
MISTRZOSTWA POLSKI W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY 2022
Biały Las, 17-21.08.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
176 ACCEPTED 2022-08-15 15:11:18
2022-08-15 15:11:18
Jarosław Skrzyczyński JERICO
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
  • 1x 8/CS/150 cm/II Półfinał MP Seniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 150 cm)
  • 1x 15/CS1/CS1 155/155 cm/Finał MP Seniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.155 cm/155 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP SENIORÓW
175 ACCEPTED 2022-08-12 21:36:28
2022-08-12 07:25:32
Roksana Nawrocka GENF
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 11/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Ladies, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 140 cm/140 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA LADIES CUP
174 ACCEPTED 2022-08-11 12:52:23
2022-08-11 12:51:57
Weronika Wilczewska CONSTANTINE M
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
  • 1x 7/CC/140 cm/II Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/CC1/CC1 145/145 cm/Finał MP Młodych Jeźdźców, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 145 cm/145 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP MŁODYCH JEŹDŹCÓW
173 ACCEPTED 2022-08-11 12:52:33
2022-08-11 12:50:11
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
  • 1x 7/CC/140 cm/II Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/CC1/CC1 145/145 cm/Finał MP Młodych Jeźdźców, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 145 cm/145 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP MŁODYCH JEŹDŹCÓW
172 ACCEPTED 2022-08-09 08:50:12
2022-08-09 08:25:42
Mściwoj Kiecoń IDEALISCA
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
  • 1x 8/CS/150 cm/II Półfinał MP Seniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 150 cm)
  • 1x 15/CS1/CS1 155/155 cm/Finał MP Seniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.155 cm/155 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP SENIORÓW
171 ACCEPTED 2022-08-09 08:50:14
2022-08-09 08:24:31
Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
  • 1x 8/CS/150 cm/II Półfinał MP Seniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 150 cm)
  • 1x 15/CS1/CS1 155/155 cm/Finał MP Seniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.155 cm/155 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP SENIORÓW
170 ACCEPTED 2022-08-09 07:44:24
2022-08-08 22:11:55
Maximilian Parkitny CAVALIM Z
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
  • 1x 7/CC/140 cm/II Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/CC1/CC1 145/145 cm/Finał MP Młodych Jeźdźców, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 145 cm/145 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP MŁODYCH JEŹDŹCÓW
169 ACCEPTED 2022-08-09 07:44:30
2022-08-08 22:10:18
Maximilian Parkitny FERRARI K
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
  • 1x 7/CC/140 cm/II Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/CC1/CC1 145/145 cm/Finał MP Młodych Jeźdźców, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 145 cm/145 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP MŁODYCH JEŹDŹCÓW
168 ACCEPTED 2022-08-09 07:44:36
2022-08-08 22:08:16
Daria Kobiernik COLETTE
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 11/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Ladies, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 140 cm/140 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA LADIES CUP
167 ACCEPTED 2022-08-09 07:44:41
2022-08-08 22:07:03
Daria Kobiernik SONET
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 11/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Ladies, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 140 cm/140 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA LADIES CUP
166 ACCEPTED 2022-08-08 16:02:55
2022-08-07 17:25:51
Klara Gierek J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
165 ACCEPTED 2022-08-08 16:02:23
2022-08-07 17:24:37
Julia Jaglarz GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
  • 1x 8/CS/150 cm/II Półfinał MP Seniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 150 cm)
  • 1x 15/CS1/CS1 155/155 cm/Finał MP Seniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.155 cm/155 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP SENIORÓW
164 ACCEPTED 2022-08-08 15:33:27
2022-08-07 17:21:11
Hubert Kowalczyk TACYT
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
163 ACCEPTED 2022-08-08 16:02:06
2022-08-03 22:55:24
Maciej Handzlik DUKE
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
162 ACCEPTED 2022-08-08 16:02:02
2022-08-03 22:54:50
Maciej Handzlik FIORA SUNRISE
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
161 ACCEPTED 2022-08-08 16:01:50
2022-08-03 21:57:04
Jarosław Skrzyczyński INTURIDO
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
160 ACCEPTED 2022-08-08 16:01:46
2022-08-03 21:56:30
Patryk Skrzyczyński SANTOS HIPPICA
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
159 ACCEPTED 2022-08-08 16:01:44
2022-08-03 21:55:32
Patryk Skrzyczyński GVERDI
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
158 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-08-13 16:02:02
2022-08-03 20:34:08
Maja Marchwicka COZ I CAN
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
157 ACCEPTED 2022-08-08 16:00:59
2022-08-03 20:22:12
Michał Tyszko DIARADO’S DREAM
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
  • 1x 8/CS/150 cm/II Półfinał MP Seniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 150 cm)
156 ACCEPTED 2022-08-08 16:00:57
2022-08-03 20:21:21
Michał Tyszko COLINERO
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
  • 1x 8/CS/150 cm/II Półfinał MP Seniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 150 cm)
  • 1x 15/CS1/CS1 155/155 cm/Finał MP Seniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.155 cm/155 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP SENIORÓW
155 ACCEPTED 2022-08-08 16:00:45
2022-08-03 13:54:54
Maja Marchwicka SZAFIR M
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
154 ACCEPTED 2022-08-08 16:00:37
2022-08-02 22:53:05
Sara Śmiechowska JOLLY JUMPER
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
153 ACCEPTED 2022-08-08 16:00:21
2022-08-02 20:30:21
Julia Błaszczak HIGH BOOTS D'IVE Z
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
152 ACCEPTED 2022-08-08 16:00:16
2022-08-02 20:30:06
Julia Błaszczak SHADOWFAX 111
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
151 ACCEPTED 2022-08-08 16:00:05
2022-08-02 18:58:34
Alicja Kosmol FEREUSA
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
150 ACCEPTED 2022-08-08 15:59:57
2022-08-02 13:50:03
Magdalena Kałuża COLANI 70
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
149 ACCEPTED 2022-08-08 15:59:53
2022-08-02 13:49:08
Magdalena Kałuża MEMPHIS
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
148 ACCEPTED 2022-08-08 15:59:47
2022-08-02 12:18:10
Marta Szrajer HIMEQUYL
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 11/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Ladies, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 140 cm/140 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA LADIES CUP
147 ACCEPTED 2022-08-08 15:59:41
2022-08-02 11:56:04
Sławomir Uchwat JETOULON PK
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
146 ACCEPTED 2022-08-08 15:59:38
2022-08-02 10:27:15
Aleksandra Sobocka AMARU L
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
145 ACCEPTED 2022-08-08 15:59:32
2022-08-02 10:26:14
Kuba Kraśko OSI
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
144 ACCEPTED 2022-08-08 15:59:27
2022-08-02 10:25:26
Kuba Kraśko ARMSTRONG
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
143 ACCEPTED 2022-08-08 15:59:19
2022-08-02 10:01:50
Klaudia Siarkiewicz PEARL 80
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
142 ACCEPTED 2022-08-08 15:59:18
2022-08-02 10:00:51
Klaudia Siarkiewicz JACKPOT B
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
141 ACCEPTED 2022-08-09 07:45:21
2022-08-02 09:45:41
Juliana Suska NIGIRI
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
  • 1x 7/CC/140 cm/II Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/CC1/CC1 145/145 cm/Finał MP Młodych Jeźdźców, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 145 cm/145 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP MŁODYCH JEŹDŹCÓW
140 ACCEPTED 2022-08-08 15:59:06
2022-08-02 09:45:18
Juliana Suska CASCADEUCE
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
  • 1x 7/CC/140 cm/II Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/CC1/CC1 145/145 cm/Finał MP Młodych Jeźdźców, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 145 cm/145 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP MŁODYCH JEŹDŹCÓW
139 ACCEPTED 2022-08-08 15:58:59
2022-08-02 09:42:16
Dawid Kubiak SZULER
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
  • 1x 8/CS/150 cm/II Półfinał MP Seniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 150 cm)
  • 1x 15/CS1/CS1 155/155 cm/Finał MP Seniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.155 cm/155 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP SENIORÓW
138 ACCEPTED 2022-08-08 15:58:56
2022-08-02 09:41:49
Dawid Kubiak ANASTACIA III
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
  • 1x 8/CS/150 cm/II Półfinał MP Seniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 150 cm)
  • 1x 15/CS1/CS1 155/155 cm/Finał MP Seniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.155 cm/155 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP SENIORÓW
137 ACCEPTED 2022-08-08 15:58:44
2022-08-01 21:18:06
Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
136 ACCEPTED 2022-08-16 09:08:49
2022-08-01 21:17:30
Michał Kaźmierczak ZIROCCO AIR
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
135 ACCEPTED 2022-08-08 15:58:34
2022-08-01 20:33:04
Zuzanna Chwalińska CORAZON 58
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
  • 1x 7/CC/140 cm/II Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/CC1/CC1 145/145 cm/Finał MP Młodych Jeźdźców, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 145 cm/145 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP MŁODYCH JEŹDŹCÓW
134 ACCEPTED 2022-08-08 15:58:25
2022-08-01 19:54:59
Zofia Tocha CASPAR MS
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
133 ACCEPTED 2022-08-08 15:58:17
2022-08-01 17:27:15
Matylda Kasner CLIFF
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
  • 1x 7/CC/140 cm/II Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/CC1/CC1 145/145 cm/Finał MP Młodych Jeźdźców, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 145 cm/145 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP MŁODYCH JEŹDŹCÓW
132 ACCEPTED 2022-08-08 15:58:01
2022-08-01 16:35:12
Natalia Sydow QUINNA 2
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
131 ACCEPTED 2022-08-08 15:57:58
2022-08-01 16:34:31
Natalia Sydow IMPALA 47
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
130 ACCEPTED 2022-08-08 15:57:53
2022-08-01 16:32:49
Natalia Sydow GIPSY KING - A
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
129 ACCEPTED 2022-08-08 15:57:46
2022-08-01 15:00:20
Pola Wawrzyniak COLE PORTER
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
128 ACCEPTED 2022-08-08 15:57:39
2022-08-01 14:06:01
Amelia Miałszygrosz LYJANEIRO Z
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
127 ACCEPTED 2022-08-08 15:57:34
2022-08-01 14:05:37
Amelia Miałszygrosz OTELLO
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
126 ACCEPTED 2022-08-08 15:57:28
2022-08-01 13:16:22
Tamara Tybulczuk SZIFO
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
125 ACCEPTED 2022-08-08 15:57:22
2022-08-01 12:29:27
Paulina Bule ALMQUIST
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
124 ACCEPTED 2022-08-08 15:57:17
2022-08-01 12:29:13
Paulina Bule C BAS
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
123 ACCEPTED 2022-08-08 15:57:12
2022-08-01 12:28:55
Oliwer Bule LAZINO
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
122 ACCEPTED 2022-08-08 15:57:06
2022-08-01 12:25:34
Oliwer Bule NELKE VAN HET ZONNEHOF
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
121 ACCEPTED 2022-08-08 15:56:55
2022-08-01 10:35:37
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
120 ACCEPTED 2022-08-08 15:55:51
2022-07-31 19:44:09
Barbara Krywult FLASH
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
119 ACCEPTED 2022-08-08 15:55:34
2022-07-31 19:40:51
Lena Czeszejko-Sochacka INTRO DE MUZE
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
118 ACCEPTED 2022-08-08 15:55:28
2022-07-31 19:40:06
Lena Czeszejko-Sochacka SONATA W
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
117 ACCEPTED 2022-08-08 15:55:22
2022-07-31 17:15:02
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
116 ACCEPTED 2022-08-08 15:55:03
2022-07-31 08:10:06
Magdalena Piksa AZAR STE HERMELLE
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
  • 1x 7/CC/140 cm/II Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
115 ACCEPTED 2022-08-08 15:54:58
2022-07-31 08:09:50
Magdalena Piksa MILOW PROVA
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
  • 1x 7/CC/140 cm/II Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/CC1/CC1 145/145 cm/Finał MP Młodych Jeźdźców, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 145 cm/145 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP MŁODYCH JEŹDŹCÓW
114 ACCEPTED 2022-08-08 15:54:49
2022-07-30 21:16:00
Zuzanna Przybylska CONNY 391
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
113 ACCEPTED 2022-08-08 15:54:43
2022-07-30 21:15:25
Zuzanna Przybylska CHANNSETT
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
112 ACCEPTED 2022-08-08 15:54:37
2022-07-30 21:14:35
Nina Cieślińska DIANDRO RED WINE
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
111 ACCEPTED 2022-08-08 15:54:33
2022-07-30 09:08:11
Paulina Pellowska HERA DE LUX
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
110 ACCEPTED 2022-08-08 15:54:27
2022-07-30 09:07:33
Paulina Pellowska LA COCO 3
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
109 ACCEPTED 2022-08-08 15:54:22
2022-07-29 21:44:54
Tola Wawrzkiewicz ZALVO
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
108 ACCEPTED 2022-08-08 15:54:16
2022-07-29 21:43:36
Tola Wawrzkiewicz DENVER Z
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
107 ACCEPTED 2022-08-08 15:54:11
2022-07-29 12:50:50
Agata Dahlke-Burda IELVE
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 11/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Ladies, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 140 cm/140 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA LADIES CUP
106 ACCEPTED 2022-08-08 15:54:07
2022-07-29 06:36:13
Katarzyna Szuń MALIN
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 11/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Ladies, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 140 cm/140 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA LADIES CUP
105 ACCEPTED 2022-08-08 15:54:03
2022-07-28 23:16:09
Krzysztof Ludwiczak CROS BLUE
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
  • 1x 8/CS/150 cm/II Półfinał MP Seniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 150 cm)
  • 1x 15/CS1/CS1 155/155 cm/Finał MP Seniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.155 cm/155 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP SENIORÓW
104 ACCEPTED 2022-08-08 15:53:59
2022-07-28 23:15:38
Krzysztof Ludwiczak NIKO
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
  • 1x 8/CS/150 cm/II Półfinał MP Seniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 150 cm)
  • 1x 15/CS1/CS1 155/155 cm/Finał MP Seniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.155 cm/155 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP SENIORÓW
103 ACCEPTED 2022-08-08 15:53:55
2022-07-28 19:58:05
Marianna Stawicka FRAPANT
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
102 ACCEPTED 2022-08-08 15:53:46
2022-07-28 18:43:40
Hubert Polowczyk COURTNEY 11
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
101 ACCEPTED 2022-08-08 15:53:42
2022-07-28 18:43:24
Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
100 ACCEPTED 2022-08-08 15:53:25
2022-07-28 17:56:12
Antoni Strzałkowski U2
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
99 ACCEPTED 2022-08-08 15:53:19
2022-07-28 17:55:50
Antoni Strzałkowski CLAPTON
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
98 ACCEPTED 2022-08-08 15:53:13
2022-07-28 14:22:44
Zuzanna Niziołek DIAMANTA BALOUBET
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
97 ACCEPTED 2022-08-08 15:53:03
2022-07-28 10:41:12
Nell Sówka CHAGANO
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
96 ACCEPTED 2022-08-08 15:52:57
2022-07-27 21:06:27
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
  • 1x 8/CS/150 cm/II Półfinał MP Seniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 150 cm)
95 ACCEPTED 2022-08-08 15:52:50
2022-07-27 21:05:36
Adam Nicpoń COUNTER
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
  • 1x 8/CS/150 cm/II Półfinał MP Seniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 150 cm)
94 ACCEPTED 2022-08-16 21:52:34
2022-07-27 19:41:39
Gabriela Bado ELWICA DN
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
  • 1x 7/CC/140 cm/II Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/CC1/CC1 145/145 cm/Finał MP Młodych Jeźdźców, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 145 cm/145 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP MŁODYCH JEŹDŹCÓW
93 ACCEPTED 2022-08-16 21:52:41
2022-07-27 19:41:10
Gabriela Bado KEIRA HIPPICA
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
  • 1x 7/CC/140 cm/II Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/CC1/CC1 145/145 cm/Finał MP Młodych Jeźdźców, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 145 cm/145 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP MŁODYCH JEŹDŹCÓW
92 ACCEPTED 2022-08-08 15:52:42
2022-07-27 17:13:14
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
91 ACCEPTED 2022-08-08 15:52:36
2022-07-27 17:12:49
Iga Biegalska CANABAZ
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
90 ACCEPTED 2022-08-08 15:52:31
2022-07-27 10:39:42
Natalia Stefańska KASTELLO
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
89 ACCEPTED 2022-08-08 15:52:23
2022-07-27 10:38:35
Natalia Stefańska KAPUCIJN V/D DONKHOEVE
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
88 ACCEPTED 2022-08-08 15:52:18
2022-07-27 10:36:41
Natalia Stefańska VALANNA
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 11/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Ladies, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 140 cm/140 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA LADIES CUP
87 ACCEPTED 2022-08-08 15:52:10
2022-07-27 09:28:04
Natalia Kubik ZINE BLUE
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
86 ACCEPTED 2022-08-08 15:52:08
2022-07-27 09:27:51
Natalia Kubik CATALAYA
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
85 ACCEPTED 2022-08-08 15:52:05
2022-07-26 21:05:02
Paulina Kozakiewicz MIDNIGHT STAR
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 11/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Ladies, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 140 cm/140 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA LADIES CUP
84 ACCEPTED 2022-08-08 15:52:00
2022-07-26 21:03:17
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 11/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Ladies, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 140 cm/140 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA LADIES CUP
83 ACCEPTED 2022-08-08 15:51:57
2022-07-26 20:20:27
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
82 ACCEPTED 2022-08-08 15:51:54
2022-07-26 20:19:57
Agnieszka Olszewska WESTFALIA L
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
81 ACCEPTED 2022-08-08 15:51:49
2022-07-26 18:30:34
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
  • 1x 8/CS/150 cm/II Półfinał MP Seniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 150 cm)
  • 1x 15/CS1/CS1 155/155 cm/Finał MP Seniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.155 cm/155 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP SENIORÓW
80 ACCEPTED 2022-08-08 15:51:42
2022-07-26 14:28:12
Lena Maruszak JETOULON VAN DE RIETVENNE
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
  • 1x 7/CC/140 cm/II Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/CC1/CC1 145/145 cm/Finał MP Młodych Jeźdźców, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 145 cm/145 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP MŁODYCH JEŹDŹCÓW
79 ACCEPTED 2022-08-08 15:51:36
2022-07-26 14:09:55
Małgorzata Ciszek-Lewicka KING`S LADY DN
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 11/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Ladies, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 140 cm/140 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA LADIES CUP
78 ACCEPTED 2022-08-08 15:51:30
2022-07-26 09:37:12
Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
  • 1x 8/CS/150 cm/II Półfinał MP Seniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 150 cm)
  • 1x 15/CS1/CS1 155/155 cm/Finał MP Seniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.155 cm/155 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP SENIORÓW
77 ACCEPTED 2022-08-08 15:51:26
2022-07-25 21:37:29
Kevin Pszowski SHELBY EVRARD Z
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
76 ACCEPTED 2022-08-08 15:43:43
2022-07-25 21:37:07
Kevin Pszowski JACOBSON
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
75 ACCEPTED 2022-08-08 15:43:39
2022-07-25 21:32:06
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
  • 1x 7/CC/140 cm/II Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/CC1/CC1 145/145 cm/Finał MP Młodych Jeźdźców, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 145 cm/145 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP MŁODYCH JEŹDŹCÓW
74 ACCEPTED 2022-08-08 15:43:33
2022-07-25 21:31:39
Aleksander Lewandowski CANWERO
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
  • 1x 7/CC/140 cm/II Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/CC1/CC1 145/145 cm/Finał MP Młodych Jeźdźców, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 145 cm/145 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP MŁODYCH JEŹDŹCÓW
73 ACCEPTED 2022-08-08 15:43:25
2022-07-25 20:36:38
Martyna Paluch IROS
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
72 ACCEPTED 2022-08-08 15:43:19
2022-07-25 20:35:42
Martyna Paluch CASTELLO
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
71 ACCEPTED 2022-08-08 15:43:14
2022-07-25 10:44:19
Magdalena Dąbrowska KAYNE
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
  • 1x 7/CC/140 cm/II Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
70 ACCEPTED 2022-08-08 15:43:08
2022-07-25 10:43:49
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
  • 1x 7/CC/140 cm/II Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/CC1/CC1 145/145 cm/Finał MP Młodych Jeźdźców, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 145 cm/145 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP MŁODYCH JEŹDŹCÓW
69 ACCEPTED 2022-08-08 15:43:01
2022-07-24 20:48:07
Amelia Szczupakowska CHACCOS BOY
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
68 ACCEPTED 2022-08-08 15:42:47
2022-07-24 17:15:15
Marek Lewicki LA PEZI
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
  • 1x 8/CS/150 cm/II Półfinał MP Seniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 150 cm)
  • 1x 15/CS1/CS1 155/155 cm/Finał MP Seniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.155 cm/155 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP SENIORÓW
67 ACCEPTED 2022-08-08 15:42:41
2022-07-24 13:50:05
Nel Skotarczak DREAM ON
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
66 ACCEPTED 2022-08-08 15:42:35
2022-07-24 13:49:32
Nel Skotarczak CASCH M. E.
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
65 ACCEPTED 2022-08-08 15:42:16
2022-07-24 13:49:30
Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
64 ACCEPTED 2022-08-08 15:42:12
2022-07-24 13:48:36
Laura Kłapińska ZIRADO
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
63 ACCEPTED 2022-08-08 15:41:44
2022-07-24 10:27:38
Justyna Kopko STUBENHOFF’S CORTADO
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 11/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Ladies, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 140 cm/140 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA LADIES CUP
62 ACCEPTED 2022-08-08 15:41:40
2022-07-24 10:26:49
Justyna Kopko CHIPIE DE TEXO
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 11/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Ladies, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 140 cm/140 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA LADIES CUP
61 ACCEPTED 2022-08-08 15:41:35
2022-07-24 09:46:23
Krzysztof Pyrek OLA ROSA NEGRA
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
60 ACCEPTED 2022-08-08 15:41:29
2022-07-24 09:45:19
Krzysztof Pyrek MEDEA
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
59 ACCEPTED 2022-08-08 15:41:23
2022-07-24 07:37:05
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
58 ACCEPTED 2022-08-08 15:41:19
2022-07-24 07:35:51
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
57 ACCEPTED 2022-08-08 15:41:11
2022-07-23 21:43:46
Amelia Lewkowicz FORSTER
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
56 ACCEPTED 2022-08-08 15:41:05
2022-07-23 21:17:42
Julia Ganowska JORNIAN BLUE F
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
55 ACCEPTED 2022-08-08 15:40:59
2022-07-23 21:17:07
Julia Ganowska HEROS
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
54 ACCEPTED 2022-08-08 15:40:55
2022-07-23 19:53:46
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
53 ACCEPTED 2022-08-08 15:40:52
2022-07-23 19:53:30
Wiktoria Leszek-Karwańska DIARETTO
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 11/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Ladies, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 140 cm/140 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA LADIES CUP
52 ACCEPTED 2022-08-08 15:40:37
2022-07-23 00:29:27
Maja Kliś BEL DE JOUR
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
51 ACCEPTED 2022-08-08 15:40:31
2022-07-22 22:04:17
Lena Oleszkiewicz ESI CHINA GIRL
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
50 ACCEPTED 2022-08-08 15:40:27
2022-07-22 22:03:27
Lena Oleszkiewicz QUALILAS
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
49 ACCEPTED 2022-08-08 15:40:15
2022-07-22 18:53:44
Róża Konieczna DARIDO B
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
48 ACCEPTED 2022-08-08 15:40:09
2022-07-22 16:46:17
Kaja Langer BIQUEEN
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
47 ACCEPTED 2022-08-08 15:40:00
2022-07-22 08:51:13
Karolina Wernerowicz CARAJON
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
46 ACCEPTED 2022-08-08 15:39:51
2022-07-22 08:50:02
Karolina Wernerowicz CREME DE LA BEQUEM
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
45 ACCEPTED 2022-08-08 15:39:38
2022-07-22 08:13:06
Patrycja Ksiądz CLARISSA 169
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 11/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Ladies, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 140 cm/140 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA LADIES CUP
44 ACCEPTED 2022-08-08 15:39:31
2022-07-22 08:01:28
Olga Tuliszkiewicz DASSILIO
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
43 ACCEPTED 2022-08-08 15:39:27
2022-07-22 07:35:52
Przemysław Konopacki VASCO
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
  • 1x 8/CS/150 cm/II Półfinał MP Seniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 150 cm)
  • 1x 15/CS1/CS1 155/155 cm/Finał MP Seniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.155 cm/155 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP SENIORÓW
42 ACCEPTED 2022-08-08 15:39:21
2022-07-22 07:29:42
Przemysław Konopacki HOME -RUN
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
  • 1x 8/CS/150 cm/II Półfinał MP Seniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 150 cm)
  • 1x 15/CS1/CS1 155/155 cm/Finał MP Seniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.155 cm/155 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP SENIORÓW
41 ACCEPTED 2022-08-08 15:39:18
2022-07-21 23:05:17
Oliwia Kosmol STAR LADY
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
40 ACCEPTED 2022-08-08 15:39:12
2022-07-21 23:04:56
Oliwia Kosmol NINNICA BORMES
  • 1x 2/CC/140 cm/I Półfinał MP Młodych Jeźdźców, konkurs szybkości art. 239 (wys. 140 cm)
39 ACCEPTED 2022-08-08 15:38:49
2022-07-21 23:04:06
Alicja Kosmol CLEARWATER PP Z
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
38 ACCEPTED 2022-08-08 15:38:37
2022-07-21 21:58:52
Malwina Urbańska KANE
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
37 ACCEPTED 2022-08-08 15:38:33
2022-07-21 21:58:08
Malwina Urbańska CAN YA MECAN
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
36 ACCEPTED 2022-08-08 15:38:27
2022-07-21 21:04:25
Klara Kozioł VOILA
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
35 ACCEPTED 2022-08-08 15:38:25
2022-07-21 21:03:51
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
34 ACCEPTED 2022-08-08 15:37:58
2022-07-21 19:54:36
Paulina Słoniec DIE KLEINE LADY
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
33 ACCEPTED 2022-08-08 15:37:53
2022-07-21 19:53:10
Paulina Słoniec IRON MAN
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
32 ACCEPTED 2022-08-08 15:37:48
2022-07-21 19:50:43
Tola Świerczyńska NONO Z
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
31 ACCEPTED 2022-08-08 15:37:44
2022-07-21 19:49:48
Tola Świerczyńska DUDOK L
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
30 ACCEPTED 2022-08-08 15:37:37
2022-07-21 19:34:16
Irena Bigaj LA CORUNA
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
29 ACCEPTED 2022-08-08 15:37:29
2022-07-21 18:58:42
Amelia Zięba GILEA
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
28 ACCEPTED 2022-08-08 15:37:25
2022-07-21 18:58:20
Amelia Zięba GEZANT
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
27 ACCEPTED 2022-08-16 09:06:55
2022-07-21 18:51:59
Marta Piszczek KS EMERTON
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
26 ACCEPTED 2022-08-08 15:37:18
2022-07-21 18:51:37
Marta Piszczek AŻUR
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
25 ACCEPTED 2022-08-08 15:37:13
2022-07-21 17:54:26
Maria Brańka Borja DIAMOND 2000 Z
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
24 ACCEPTED 2022-08-08 15:37:08
2022-07-21 16:15:56
Karolina Bar EVER SO CLEVER
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 11/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Ladies, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 140 cm/140 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA LADIES CUP
23 ACCEPTED 2022-08-08 15:37:03
2022-07-21 16:02:58
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 3/CC1/145 cm/I Półfinał MP Seniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 145 cm)
  • 1x 8/CS/150 cm/II Półfinał MP Seniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 150 cm)
  • 1x 15/CS1/CS1 155/155 cm/Finał MP Seniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.155 cm/155 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP SENIORÓW
22 ACCEPTED 2022-08-08 15:36:59
2022-07-21 15:58:56
Daria Pietrzak UNICA-K
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
21 ACCEPTED 2022-08-08 15:36:54
2022-07-21 15:58:22
Daria Pietrzak MONSUN
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
20 ACCEPTED 2022-08-08 15:36:48
2022-07-21 15:58:10
Małgorzata Babczyńska HAPPYLINA
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
19 ACCEPTED 2022-08-08 15:36:42
2022-07-21 15:57:30
Małgorzata Babczyńska PLUTO 75
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
18 ACCEPTED 2022-08-16 12:36:58
2022-07-21 15:48:19
Eliza Zawadzka KOMBOY
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
17 ACCEPTED 2022-08-08 15:36:28
2022-07-21 15:47:35
Eliza Zawadzka QUAIDO
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
16 ACCEPTED 2022-08-08 15:36:22
2022-07-21 15:35:10
Wiktoria Stasiulewicz QUIDAMS DUKE
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 11/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Ladies, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 140 cm/140 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA LADIES CUP
15 ACCEPTED 2022-08-08 15:36:20
2022-07-21 15:34:30
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 11/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Ladies, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 140 cm/140 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA LADIES CUP
14 ACCEPTED 2022-08-08 15:36:12
2022-07-21 15:28:36
Zuzanna Kuc GENTELMAN
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
13 ACCEPTED 2022-08-08 15:36:05
2022-07-21 15:23:57
Michalina Łącka GILLENIA
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
12 ACCEPTED 2022-08-08 15:36:01
2022-07-21 15:22:43
Michalina Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
11 ACCEPTED 2022-08-08 15:35:40
2022-07-21 15:12:17
Michalina Krzyżyńska INDIGO R.T
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
10 ACCEPTED 2022-08-08 15:35:34
2022-07-21 15:11:59
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
9 ACCEPTED 2022-08-08 15:35:25
2022-07-21 14:50:37
Zuzanna Dąbrowska CONTHAGRA
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
8 ACCEPTED 2022-08-08 15:35:19
2022-07-21 14:50:35
Roksana Nawrocka PENNY LANE
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
7 ACCEPTED 2022-08-08 15:35:13
2022-07-21 14:49:39
Roksana Nawrocka CHENOA
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
6 ACCEPTED 2022-08-08 15:35:03
2022-07-21 14:49:28
Nell Sówka JURANDA
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
5 ACCEPTED 2022-08-08 15:34:54
2022-07-21 14:48:29
Aleksandra Osuch CHARIVARI FEBRO Z
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
4 ACCEPTED 2022-08-08 15:34:45
2022-07-21 14:47:58
Nina Musiał SHUGARKA
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
3 ACCEPTED 2022-08-08 15:34:39
2022-07-21 14:47:50
Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z
  • 1x 6/C1/135 cm/I Półfinał MP Juniorów, konkurs szybkości art. 239 (wys. 135 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING
  • 1x 10/C1/135 cm/II Półfinał MP Juniorów, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Juniorów, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys.140 cm/140 cm) POD PATRONATEM WARSAW JUMPING/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP JUNIORÓW
2 ACCEPTED 2022-08-08 15:34:30
2022-07-21 14:47:29
Helena Gola CARBONARA MK
  • 1x 4/N/120 cm/I Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 9/N1/125 cm/II Półfinał MP Dzieci, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/N1/C 125/130 cm/Finał MP Dzieci, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 125 cm/130 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP DZIECI
1 ACCEPTED 2022-08-08 15:34:21
2022-07-21 13:31:17
Maja Bella Friedman CORDULA GRUN
  • 1x 3T/C/130 cm/Oficjalny trening MP Ladies Cup
  • 1x 5/C1/135 cm/II Półfinał MP Ladies Cup, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 11/CC/CC 140/140 cm/Finał MP Ladies, konkurs dwunawrotowy 273.3.2 (wys. 140 cm/140 cm)/KLASYFIKACJA KOŃCOWA LADIES CUP
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babczyńska Małgorzata BPK (SLA)
2009 (JM.)
O045328
10239056
2. Bado Gabriela Kielecki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O032526
10112343
3. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
10256872
4. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (J.)
O036672
10171305
5. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (JM.)
O049057
6. Błaszczak Julia SKJ Red Team
2001 (MJ.)
O038588
7. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (J.)
O041924
8. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (MJ.)
O033821
9. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O033826
10. Chwalińska Zuzanna Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2003 (MJ.)
O045740
11. Cieślińska Nina JKS Fer Więckowice
2008 (JM.)
O057414
12. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
.
13. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2008 (JM.)
O044914
14. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (MJ.)
O029091
15. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051361
16. Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
17. Friedman Maja Bella Stowarzyszenie R&S Stables
2003 (MJ.)
O031354
18. Ganowska Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044125
19. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (J.)
O037079
20. Gola Helena KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (JM.)
O057412
21. Handzlik Maciej SKJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O050177
22. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
S
brak
23. Jannasz Wiktoria KJ ViArt Kampinos
2005 (J.)
O038818
24. Kałuża Magdalena St. Akademia Sportowa Gliwice
2006 (J.)
O056678
25. Kasner Matylda Vanto Jumping Team
2001 (MJ.)
O023415
10147432
26. Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice
S
O001402
27. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
28. Kliś Maja St. KJ Profit Orzesze
2009 (JM.)
O050260
29. Kłapińska Laura Klub Jeździecki Okoły
2005 (J.)
O031484
30. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
31. Konieczna Róża bpk
2004 (J.)
O039319
10171640
32. Konopacki Przemysław Klub Sportowy Adamus Equestrian
S
Nine
10079930
33. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
34. Kosmol Alicja St. KJ Preria Wilkowice
2010 (JM.)
O053605
35. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (MJ.)
O033419
36. Kowalczyk Hubert KJ Chrobry Warszawa
2009 (JM.)
O048645
37. Kozakiewicz Paulina KS Sydow Riding Team
S
O033289
38. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (J.)
O032416
39. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
40. Krywult Barbara St. KJ Preria Wilkowice
2003 (MJ.)
O036409
41. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (J.)
O038239
42. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
S
O039762
43. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
44. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (MJ.)
O046571
45. Kuc Zuzanna BPK (MAL)
2005 (J.)
O047616
10187969
46. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (J.)
O040331
47. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
48. Lewandowski Aleksander KS Adamus Equestrian
2003 (MJ.)
O041776
49. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
50. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
51. Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O000363
52. Łącka Michalina BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O052681
53. Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (J.)
O032501
54. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (MJ.)
O034596
55. Miałszygrosz Amelia KJ Preria Wilkowice
2006 (J.)
O054291
10215442
56. Michalak Zofia KS Garo Zaborów
2005 (J.)
O045772
10226564
57. Musiał Nina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O060490
10235933
58. Nawrocka Roksana BPK (LOD)
2008 (JM.)
O046352
10226561
59. Nawrocka Roksana BPK (LOD)
2008 (JM.)
O046352
10226561
60. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
61. Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
2006 (J.)
O038423
10200212
62. Oleszkiewicz Lena Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O039679
63. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
64. Osuch Aleksandra JKS Fer Więckowice
2004 (J.)
O032571
65. Paluch Martyna JKS Contendros Barlinek
2005 (J.)
O044962
66. Parkitny Maximilian KJ Maximus Kowary
2003 (MJ.)
O027284
67. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
68. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o.
S
O037005
69. Pietrzak Daria Klub Sportowy Adamus Equestrian
2006 (J.)
O044725
70. Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
2001 (MJ.)
O047809
71. Piszczek Marta KJK Elizar
2008 (JM.)
O052121
72. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
73. Przybylska Zuzanna BPK (WIE)
2009 (JM.)
O054566
74. Pszowski Kevin KJ Jumping Team Brynica
2008 (JM.)
O047502
75. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
10224161
76. Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik
S
O002862
77. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049131
78. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
79. Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054043
80. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (JM.)
O054310
81. Śmiechowska Sara Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2008 (JM.)
O048422
82. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O040954
83. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
84. Stasiulewicz Wiktoria JKS Lauden
2001 (MJ.)
O038702
85. Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
2006 (J.)
O047671
86. Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
2004 (J.)
O032890
87. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
88. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (MJ.)
O036369
10138415
89. Świerczyńska Tola TKJ Garbówek
2008 (JM.)
O051646
90. Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
O033144
91. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2006 (J.)
O035615
92. Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001889
93. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
94. Szrajer Marta Kielecki KJ
S
O001883
10015749
95. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
96. Tocha Zofia KJ J.J. Darboven
2005 (J.)
O045407
97. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (J.)
O037941
98. Tybulczuk Tamara KJ Agri
2004 (J.)
O032672
10152240
99. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
100. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
101. Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew
S
O003252
102. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (JM.)
O052266
103. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (J.)
O039971
10160775
104. Wernerowicz Karolina Akademia Jeździecka Dawidy
2008 (JM.)
O053405
105. Wilczewska Weronika bpk
2002 (MJ.)
O028241
106. Zawadzka Eliza Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2006 (J.)
O032673
107. Zięba Amelia KJK SZARY
2008 (JM.)
O058832
10245993
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

233

ALMQUIST SP POL 2011 wałach gniada/168 F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Albuferia / Luron
K018542 616009510353811
2.

424

AMARU L HOL POL 2012 ogier ciemnogniada/168 F: Larimar / Lavall II
M: Patricia VIII / Calgary
K021006 DE421000193312
3.

17

ANASTACIA III HOL GER 2008 klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Heide II / Lavall II
K012526 DE421000261508
4.

241

ARMSTRONG HOL GER 2004 wałach gniada/178 F: Alboretto / Acord II
M: Kyara / Calido I
K009051 DE421000112304
5.

109

AZAR STE HERMELLE SF FRA 2010 wałach siwa/170 F: Duc De La Lande II / Qredo De Paulstra
M: Gzara De Ste Hermelle / Bayac De Ste Hermelle
K030767 10714150J
6.

312

AŻUR SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Candiavolo/Cantus
M: Alma/Garibaldi 9
K021640 616009690142110
7.

323

BEL DE JOUR SP POL 2010 klacz gniada/178 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K021656 616009690142810
8.

213

BIQUEEN HOL POL 2009 klacz siwa/- F: Quirado / Quidam De Revel
M: Pretty Woman / Limbus
K024276 DE421000119209
9.

232

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
K018547 616009510354011
10.

2

CAN YA MECAN HOL POL 2012 ogier siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Ronja / Cassini I
K021309 DE421000137812
11.

226

CANABAZ WESTF. GER 2014 wałach gniada/173 F: Cascadello/Casall
M: Chocolate/Calido
K032976 DE 441410036614
12.

105

CANWERO OLD GER 2010 wałach gniada/175 F: Canoso / Catoki
M: Querella / Quidam's Rubin
K017582 DE418180216210
13.

322

CARAJON HAN GER 2009 wałach gniada/178 F: Canstakko
M: Franja / For Keeps
K032581 DE431313905409
14.

302

CARBONARA MK HAN. POL 2012 klacz gniada/169 F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
K024617 DE431319603712
15.

115

CASCADEUCE HOL GER 2014 mare bay/- F: Cascadello I / Casall
M: Zora XII / Corrado I
K025961 DE421000147614
16.

329

CASCH M. E. KWPN NED 2007 wałach gniada/170 F: Oklund / Holland
M: Wendyane / Indoctro
K015051 528003000701049
17.

240

CASPAR MS HOL POL 2004 wałach gniada/172 F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
K009367 DE421000289204
18.

222

CASTELLO MECKL POL 2013 wałach kara/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Elisa / Corland
K022836 DE427270301713
19.

416

CATALAYA HOL GER 2012 klacz gniada/- F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
20.

118

CAVALIM Z ZANG BEL 2014 wałach siwa/166 F: Cavalo Z / Carthago Z
M: Lotus Z / Limbus
K027495 056015Z55725714
21.

221

CHACCOS BOY BAYER GER 2009 wałach gniada/171 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
K017717 DE 481 810070609
22.

333

CHAGANO OS GER 2015 wałach siwa/170 F: Ogano Sitte / Darco
M: Chacentina / Chacco-Blue
K033645 DE418185019015
23.

339

CHANNSETT WESTF GER 2014 klacz gniada/174 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Striptease / Stakkato
K034884 DE441411175214
24.

202

CHARIVARI FEBRO Z ZANG POL 2011 klacz gniada/171 F: Chicago I Z / Caretano Z
M: Colett / Contendro I
K021802 056015Z55875311
25.

305

CHENOA HAN GER 2012 klacz siwa/174 F: Cassini II / Capitol I
M: Lara My Love / Landor S
K031511 DE431312003212
26.

409

CHIPIE DE TEXO SF FRA 2012 klacz gniada/161 F: Shouppydam Des Horts / Quidam De Revel
M: New Pap De Texo/ Quick Star
K034105 25000112248557A
27.

10

CLAPTON OS POL 2014 wałach kasztanowata/172 F: Cador / Catoki
M: Cador / Catoki
K028783 DE418180062614
28.

406

CLARISSA 169 HOL GER 2012 klacz siwa/166 F: Clarimo / Clearway
M: Iris IX / Alasca
K029020 DE421000095412
29.

320

CLEARWATER PP Z ZANG BEL 2012 klacz gniada/ brak F: Clearway / Capitol I
M: Caline / Claudio's Son
K031694 056015Z55658412
30.

218

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
31.

113

CLIFF HOL GER 2011 wałach siwa/170 F: Cosido / Cosimo
M: Noblesse 26 / Limbus
K025263 DE421000117311
32.

414

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2009 wałach ciemnogniada/172 F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
K020473 056015Z55668508
33.

244

COLANI 70 HOL GER 2011 wałach siwa/170 F: Cosido / Cosimo
M: Fanthasie / Liostro
K032612 DE421000240611
34.

237

COLE PORTER SP POL 2015 gelding bay/177 F: F-ONE USA EX FARO
M: C DALANDRO-RETTO
K026913 616009510293715
35.

426

COLETTE SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Biscayo / Contendro
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K022580 616009510254213
36.

20

COLINERO OLD POL 2012 ogier ciemnogniada/180 F: Cola hol./ Contender
M: Elvita han./ Escudo I han.
K021311 DE433330855812
37.

340

CONNY 391 BAVARIAN POL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Colestus / Cornet Obolensky Windows v.h Costersveld
M: Colestus / Cornet Obolensky Windows v.h Costersveld
K033188 DE481810097912
38.

121

CONSTANTINE M HAN. POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Contendro
M: Wendura
K025714 DE 431310046212
39.

307

CONTHAGRA OS GER 2009 klacz ciemnogniada/173 F: Conthargos / Converter
M: Quolda Z / Quick Star
K020715 DE418184095709
40.

114

CORAZON 58 HOL GER 2010 klacz gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Sanita / Landjunge
K023077 DE421000596110
41.

401

CORDULA GRUN HOLST GER 2015 klacz gniada/172 F: Cascadello II
M: Karmina/Corofino II
K028749 DE421000518415
42.

402

COTTON BOY WESTF POL 2013 wałach gniada/170 F: Cotton Club / Cantus
M: La Le Lu / Landstreicher
K027123 DE441411002013
43.

8

COUNTER HOL POL 2011 wałach gniada/173 F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
44.

13

COURTNEY 11 OLD GER 2009 klacz ciemnogniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
K019306 DE433330177309 104ZE87
45.

901

COZ I CAN HOL GER 2016 wałach ciemnogniada/165 F: Con Spirito R / Contender
M: E-Campaniera / Companiero
K029980 DE421000710416
46.

321

CREME DE LA BEQUEM HOL POL 2007 klacz gniada/168 F: Canturano
M: Marseille / Lord Byron
K032642 DE421000332407
47.

203

CRISTIANO SP POL 2011 wałach siwa/168 F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
48.

15

CROS BLUE OLD POL 2009 Ogier kasztanowata/170 F: CHACCO BLUE
M: QUOLDAS GIRL
K020367 DE418180121609
49.

201

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 wałach siwa/176 F: Calato/Capitol I
M: Marahba/Darco
K024782 056015Z55743312
50.

9

CYCERA OLD GER 2013 klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K023449 DE4181800248713
51.

214

DARIDO B HOL GER 2013 wałach gniada/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Mandy IV / Contender
K032648 DE421000069313
52.

212

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
K021258 616009520045712
53.

334

DENVER Z ZANG NED 2004 wałach ciemnokasztanowata/178 F: Dutch Capitol / Capitol
M: Kina B / Boreas
K016213 Z-612504
54.

228

DIAMANTA BALOUBET OLD GER 2015 klacz ciemnogniada/170 F: Darshan / Diamant De Semilly
M: Quite Wenke / Quite Easy I
K029239 DE418180205915
55.

209

DIAMOND 2000 Z ZANG BEL 2009 wałach kara/174 F: Diamant de Semilly
M: Queen de Bd
Brak 056015Z55688109
56.

338

DIANDRO RED WINE OS POL 2013 wałach gniada/168 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Zarah-DKG / Chepetto
K025675 DE418182545513
57.

21

DIARADO’S DREAM OLD GER 2013 ogier gniada/168 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Stakkara / Stakkatol
K023500 DE418185040313
58.

407

DIARETTO MECKL GER 2014 wałach skarogniada/163 F: Diamaro / Diarado
M: Carry Vom Liedhof / Casaretto
K029079 DE427270065314
59.

319

DIE KLEINE LADY WĘG. PÓŁKR. HUN 2009 klacz biała/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
K020311 HUNKMF092440220
60.

25

DIGISPORT CODEINA OLD GER 2011 klacz gniada/---------- F: Cassini II / Capitol I
M: Quietscheentchen / Quidam De Revel
K024615 DE418180174011
61.

231

DIMPLE OLD POL 2009 ogier gniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
K015243 DE418180155809 104WI94
62.

65

DIOR V KWPN NED 2008 ogier skarogniada/173 F: Indoctro / Capitol I
M: Leslie / Garanco
K018748 5282003000808987
63.

227

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada/- F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108 POL009610219108
64.

330

DREAM ON KWPN NED 2008 wałach gniada/175 F: Douglas / Darco
M: Arina / Oklund
K013892 528003000808810
65.

316

DUDOK L KWPN BEL 2008 wałach gniada/- F: Canturano l / Canturo
M: Valanta / Calvados
K033427 528003000804110
66.

249

DUKE KWPN NED 2008 wałach kasztanowata/183 F: Phin-Phin
M: Wienke /otangelo
K014336 528003000805017
67.

123

ELWICA DN KWPN NED 2009 klacz siwa/168 F: VDL Cardento / Capitol I
M: Wica Van De Hermitage / Ahorn Z
K018442 528003200906544
68.

216

ESI CHINA GIRL ISH IRL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Kannan / Voltaire
M: ESI Paris / Guidam
K032844 372414005628657
69.

404

EVER SO CLEVER OS POL 2015 klacz gniada/165 F: Ninyon / Nintender
M: Escada W / Eskudo
K030246 DE418187610015
70.

408

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro / Capitol I
M: Kamalve / G.Ramiro Z
K017816 528003201008875
71.

343

FEREUSA KWPN NED 2010 klacz gniada/169 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Bereusa / Vittorio
K027055 528003201003825
72.

119

FERRARI K KWPN NED 2010 wałach gniada/164 F: Cardento / Capitol I
M: Wikita K / Corland
K017815 528003201005693
73.

248

FIORA SUNRISE HOL POL 2014 klacz gniada/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Zuriance / Con Air
K030658 DE421000050414
74.

110

FLASH KWPN NED 2010 wałach kara/175 F: Indoctro / Capitol
M: Indoctro / Capitol
K019941 528003201005726
75.

7

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
K021969 DE421000092912
76.

326

FORSTER KWPN POL 2010 wałach siwa/171 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Mabelle / Goodtimes
K018747 528003201008789
77.

229

FRAPANT KWPN NED 2010 wałach gniada/170 F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
K019121 528003201012935
78.

428

GENF BWP POL 2006 wałach gniada/170 F: Cadillac Van De Helle / Corrado I
M: Kannelle Z / Kannan
K011089 BELW256905BWP
79.

205

GENTELMAN KWPN POL 2011 wałach gniada/178 F: Nabab de Reve
M: Cariosa
K023620 528003201105487
80.

313

GEZANT KWPN POL 2011 wałach gniada/172 F: Quadros 3
M: Lassini I
K033553 528003201105392
81.

314

GILEA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
K016884 POL009680006806
82.

309

GILLENIA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/168 F: Quality Time / Quantum
M: Celine / Padinus
K033303 528003201100469
83.

421

GIPSY KING - A SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
84.

23

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
K026454 056007000G52862
85.

246

GVERDI SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Grenada / Abke
K026780 616009610012915
86.

122

HANDSOME KWPN POL 2012 Wałach ciemnogniada F: xxx
M: xxx
K025713
87.

311

HAPPYLINA KWPN NED 2012 klacz gniada/170 F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
K023155 528003201205792
88.

337

HERA DE LUX DSP POL 2014 klacz gniada/166 F: Hermes de Lux
M: Lilly
K032354 DE 45656003114
89.

324

HEROS SP POL 2007 wałach gniada/175 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Hipnoza / Cantanis
K011425 POL009610128007
90.

117

HIGH BOOTS D'IVE Z ZANG BEL 2015 ogier kasztanowata/165 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Delilah D'ive Z / Darco
K028197 056015Z55762715
91.

425

HIMEQUYL SP POL 2013 wałach kasztanowata/173 F: Imequyl / Luron
M: Hurghanda / Barnaba
K024439 616009550000813
92.

3

HOME -RUN KWPN NED 2012 mare bay/165 F: Spartacus
M: Ziggy
None 106TM36
93.

24

IDEALISCA WEST GER 2010 klacz kara/- F: Action-Pezi /
M: Egaliska /
brak DE441411719910
94.

420

IELVE KWPN POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Quidaro / Quidam De Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
K024945 528003201308014
95.

238

IMPALA 47 OLD GER 2015 klacz kasztanowata/168 F: I'm Special De Muze / Emerald Van Het Ruytershof
M: La Spumante / Lordanos
K033791 DE418186869315
96.

204

INDIGO R.T KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/170 F: Charisma / Stakkato
M: Uzette / Heartbreaker
K027292 528003201304556
97.

413

INNOCENCE KWPN NED 2013 ogier gniada/- F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
K023213 528003201303547
98.

342

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 wałach gniada/170 F: Falaise De Muze / Wandor Van De Mispelaere
M: Linda / Farmer
K026374 528003201300130
99.

22

INTURIDO KWPN NED 2013 Ogier gniada/168 F: Zambesi / Heartbreaker
M: Bailey / Verdi
K024010 528003201305488
100.

318

IRON MAN KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/167 F: Nonstop / Darco
M: Wendolyn / Lupicor
K033216 528003201309659
101.

223

IROS KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/- F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
K025245 528003201309097
102.

250

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
K018996 056002W00291163
103.

422

JACKPOT B KWPN NED 2014 ogier kasztanowata/166 F: Flamenco De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Big Star BZ / Big Star
K025133 528003201408881
104.

331

JACOBSON KWPN NED 2014 wałach siwa/159 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Platina / Caretino
K026052 528003201404931
105.

106

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 klacz gniada/- F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
K025776 056002W00290674
106.

26

JERICO SP POL 2008 Ogier siwa F: Wieland / Werenfels
M: Jennifer / Ever For Pleasure
K013291 POL009660370608
107.

19

JETOULON PK KWPN NED 2014 wałach gniada/180 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Armantico / A Hold up Premier
K028300 528003201403725
108.

107

JETOULON VAN DE RIETVENNE KWPN NED 2014 wałach ciemnogniada/172 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enjoy Balia / Indoctro
K028176 528003201407554
109.

344

JOLLY JUMPER KWPN POL 2014 gelding bay/170 F: Arezzo VDL
M: Bodena
K027575 528003201402435
110.

325

JORNIAN BLUE F KWPN POL 2014 wałach siwa/170 F: Zirocco Blue VDL
M: Eriana-F
K028572 528003201400251
111.

304

JURANDA SP POL 2008 klacz kasztanowata/168 F: Endos / Elvis
M: Jurata / Grin
K015375 POL009630051908
112.

6

JUST RIDING CALIFORNIA BS OLD POL 2011 klacz siwa/- F: Calido / Cantus
M: Converterka / Converter
K022168 DE418181120911
113.

343

K3 van de Zeilhoek KWPN 2015 klacz kasztanowata F: Arko III / Argentinus
M: B. Squalls Estate Gucci / Quidam de Revel
K034831 528003201506685
114.

405

KANE KWPN NED 2015 wałach gniada/brak F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enora / Arezzo VDL
K027035 528003201500624
115.

224

KAPUCIJN V/D DONKHOEVE BWD BEL 2010 gelding chestnut/175 F: VAGABOND DE LA POMME
M: FORSYTHIA VAN DE DONKHOEVE
brak 105EB86
116.

225

KASTELLO BEL BEL 2010 gelding bay/166 F: Gwenny Van’t Roosakker
M: Echo Van’t Spieveld
K026530 104QX63
117.

104

KAYNE KWPN POL 2015 wałach gniada/172 F: Zirocco Blue vdl
M: Ersinaa
K028827 528003201503158
118.

124

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 klacz gniada/174 F: Kannan / Voltaire
M: Cayenne Hippica / Cassini II
K023067 DE418182528312
119.

411

KING`S LADY DN KWPN NED 2015 klacz gniada/170 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Blue Lady / Chin Chin
K028821 528003201500440
120.

252

KOMBOY KWPN GER 2015 wałach kasztanowata/173 F: Carrera VDL / Cardento
M: Nandine / Jacorde
K027027 528003201503361
121.

346

KS EMERTON KWPN POL 2009 wałach gniada/X F: Sam R
M: BO/Nassau
X 528003200901054
122.

336

LA COCO 3 HOL GER 2008 klacz siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Rossalla / Parco
K030809 DE421000138608
123.

315

LA CORUNA SP POL 2008 klacz jasnogniada/168 F: Corland
M: La Jana
K021550 POL009510208708
124.

5

LA PEZI OS POL 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
K024699 DE418180215613
125.

112

LAZINO HOL GER 2011 ogier skarogniada/172 F: Lasino / Landgraf I
M: R-Castellina / Castellini
K019375 DE421000580411
126.

236

LYJANEIRO Z ZANG POL 2013 wałach gniada/173 F: Lyjanero / Landos
M: Safari / Aloube Z
K022939 056015Z55826913
127.

12

M. BLUE'S BOY Z ZANG BEL 2012 ogier siwa/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Henna / Contact vd Heffinck
K021044 056015Z55719112
128.

419

MALIN HOL GER 2012 klacz siwa/169 F: Mylord Cartha / Carthago
M: Tessa XVIII / Cassini I
K028768 DE421000035012
129.

327

MEDEA SP POL 2009 klacz gniada F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Mika / Mecenas
K025323 616 007 61 02416 09
130.

243

MEMPHIS BWP BEL 2012 wałach gniada/170 F: Andiamo / Animo
M: Andorra VG / Burggraaf
K034917 056002W00300964
131.

415

MIDNIGHT STAR BWP POL 2012 Klacz gniada F: Scendix / Stakkato
M: Bodeste I / Feridoon
K022980 056002W00300749
132.

108

MILOW PROVA BWP BEL 2012 wałach ciemnogniada/176 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Da Silva / Acord II
K033458 056002W00301769
133.

207

MONSUN SP POL 2007 wałach gniada/172 F: Contact Me / Carthago
M: Marinera / Quamiro
K010773 POL009640105607 103WQ62
134.

111

NELKE VAN HET ZONNEHOF BWP BEL 06.05.2013 klacz gniada/166 F: Cayenne Van De Heffinck / Cassiano
M: Wynette / Orlando
K033186 056002W00305167
135.

120

NIGIRI HAN POL 2015 klacz gniada/- F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Carmen / Cento
K029127 DE431316790915
136.

14

NIKO DSH GER 2013 ogier gniada/180 F: Numero Uno
M: CONTIGA 2/CONTENDER
K025017 DE455879001913
137.

101

NINNICA BORMES BWP BEL 2013 klacz gniada/brak F: Elvis Ter Putte / Diamant de Semilly
M: Winnica Bormes / Landino
K033204 056002W00311334
138.

317

NONO Z ZANG POL 2016 klacz gniada/- F: Niack de l’ Abbaye / Diamant de Semilly
M: Cantura Z / Canturo
K033044 0560Z55534216
139.

328

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
140.

242

OSI SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kilian 38 / Boreas
M: Osama / Marino
K028087 616009600115715
141.

235

OTELLO BWP BEL 2014 wałach gniada/169 F: Joop111 / Diarado
M: Cilka De Kalvarie / Amor De Kalvarie
K035037 056002W00307995
142.

423

PEARL 80 REN GER 2005 Klacz siwa F: Prado / Polytraum
M: Piroschka / Phantom
K011291 DE443430124905
143.

306

PENNY LANE HAN GER 2012 klacz jasnokasztanowata/175 F: Perigueux / Perpignon
M: Proconda / Provider
K024572 DE 431314305612
144.

310

PLUTO 75 WESTF GER 2011 wałach ciemnogniada/160 F: Plot Blue / Mr Blue
M: Iris / Achill Libero H
K032974 DE441410475511
145.

217

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
K018508 616009600276411 105UA36
146.

230

PRINCESSA I G SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Canoso / Contact Me
M: Princessa / Cassini I
K024973 616009640048013
147.

206

QUAIDO HAN GER 2009 wałach siwa/167 F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Punkerin / Picard
K016407 DE431312313609
148.

215

QUALILAS ISH IRL 2012 klacz gniada/167 F: O.B.O.S. Quality 004
M: Whats Another One / Coevers Diamond Boy
K028256 372414005510112
149.

403

QUIDAMS DUKE HOL POL 2011 wałach siwa/165 F: Quidams Rubin / Quidam de Revel
M: Zarin Calica / Calico
K020318 DE421000533311
150.

239

QUINNA 2 OLD GER 2008 klacz gniada/168 F: Carlucci / Contendro I
M: Quidam's Girl / Quidam's Rubin
K031475 DE418181342708
151.

210

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
K020494 616009660709309
152.

247

SANTOS HIPPICA OLD POL 2014 wałach gniada/174 F: Hippica Andiamo / Andiamo Z
M: Saragossa / Leandro
K026108 616009570040714
153.

116

SHADOWFAX 111 BWP BEL 2012 wałach siwa/167 F: Der Senat 111
M: Volivia / Tangelo van de Zuuthoeve
K034822 056002W00302500
154.

332

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
K021797 056015Z55644611
155.

303

SHUGARKA LTUWB LTU 2012 klacz kasztanowata/165 F: Shandor 34 / Singular Joter
M: Palet-P / Le Mans
K030583 LTU005170128112
156.

341

SONATA W SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
K021065 616009630203510
157.

427

SONET SP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quinnus III / Quidams Rubin
M: Sofia / Quamiro
K016697 616009610059410
158.

102

STAR LADY HAN GER 2015 klacz skarogniada/brak F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Cara / Calypso II
K028716 DE431310200115
159.

410

STUBENHOFF’S CORTADO HOL GER 2010 wałach siwa/168 F: Coreggio / Coriano
M: Ullina / Consens
K034488 DE410103212510
160.

245

SZAFIR M SP POL 2006 wałach gniada/- F: So in Love / Calvados
M: Selene M / Elvis
K013813 POL009690058506 104LP94
161.

234

SZIFO SP POL 2015 gelding bay/173 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Szlachta / Luron
K028249 616009590142315
162.

18

SZULER SP POL 2010 ogier ciemnogniada/- F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K019540 616009540018610
163.

308

T.GOLD QUIDAME Z ZANG POL 2013 klacz gniada/165 F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K018902 056015Z55850113
164.

301

TACYT SP POL 2015 wałach gniada/160 F: Canabis / Contender
M: T Fleur / Tangelo van de Zuuthoeve
K029304 616009510293915
165.

1

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
K024063 616009600155113
166.

11

U2 HOL GER 2013 ogier siwa/170 F: Untouchable / Hors La Loi 2
M: N-Casablanca hol. / Cassini I hol.
K028551 DE421000702813
167.

208

UNICA-K SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Stakkato-Gold
M: Ulena-K
Brak POL
168.

418

VALANNA ISH IRL 2014 mare chestnut/171 F: Valent
M: Cruisann
brak 107JT87
169.

4

VASCO HANN GER 2011 gelding chestnut/175 F: Van helsing
M: Le premi?re
None 106CP81
170.

103

VERONA OS GER 2013 klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini Van De Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
171.

211

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero / Cambridge
M: Volterra / Van Helsing
K027116 616009530152915
172.

412

WESTFALIA L WESTF GER 2013 klacz gniada/172 F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
K022801 DE441410800213
173.

16

WHOOPY BOY SP POL 2011 wałach gniada/164 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Whoopy / Weinberg
K019672 616009690074711
174.

335

ZALVO KWPN NED 2004 ogier kasztanowata/170 F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
K008472 5280030411274
175.

220

ZAZOU SZUMAWA KWPN NED 2004 wałach ciemnogniada/162 F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
K009947 5280030403262
176.

417

ZINE BLUE OLD GER 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Zinedine / Guidam (de Dartay)
M: Cher Ingrid / Chacco-Blue
K032628 DE233330396214
177.

219

ZIRADO OS POL 2014 wałach gniada/180 F: Diarado
M: Zicora H
K026745 123456788
178.

27

ZIROCCO AIR HOLST GER 2011 Stallion Bay F: VDL ZIROCCO BLUE
M: ZALZA/CON AIR 7
DE421000564711 105RW84
Rider Club
Competition
Prize
Bado Gabriela Kielecki Klub Jeździecki
900
SUM:
900.00
Biegalska Iga Sopocki KJ
2000
SUM:
2000.00
Błaszczak Julia SKJ Red Team
650
SUM:
650.00
Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
450
SUM:
450.00
Chwalińska Zuzanna Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
350
SUM:
350.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
250
SUM:
250.00
Handzlik Maciej SKJ Preria Wilkowice
350
SUM:
350.00
Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice
10000
SUM:
10000.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
3500
SUM:
3500.00
Konopacki Przemysław Klub Sportowy Adamus Equestrian
18500
SUM:
18500.00
Lewandowski Aleksander KS Adamus Equestrian
6000
SUM:
6000.00
Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
400
SUM:
400.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
1200
SUM:
1200.00
Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
950
SUM:
950.00
Oleszkiewicz Lena Stow. Warszawski KJ
750
SUM:
750.00
Osuch Aleksandra JKS Fer Więckowice
3500
SUM:
3500.00
Parkitny Maximilian KJ Maximus Kowary
1400
SUM:
1400.00
Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o.
1300
SUM:
1300.00
Pietrzak Daria Klub Sportowy Adamus Equestrian
600
SUM:
600.00
Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
2300
SUM:
2300.00
Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
500
SUM:
500.00
Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
14000
SUM:
14000.00
Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
450
SUM:
450.00
Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
5000
SUM:
5000.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
2500
SUM:
2500.00
Suska Juliana KS Euro Holding
4000
SUM:
4000.00
Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
1150
SUM:
1150.00
Tybulczuk Tamara KJ Agri
250
SUM:
250.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
6000
SUM:
6000.00
Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew
800
SUM:
800.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babczyńska Małgorzata
BPK (SLA)
PLUTO 75 (310)
2022-08-19
1
2022-08-21
1
2022-08-18
2022-08-20
HAPPYLINA (311)
2022-08-19
3
2022-08-18
2022-08-20
2
2022-08-20
1
Bado Gabriela
Kielecki Klub Jeździecki
ELWICA DN (123)
2022-08-18
2022-08-17
2022-08-19
2022-08-18
12
2022-08-20
6
900
2022-08-17
2022-08-19
7
2022-08-19
8
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-08-17
2022-08-18
2022-08-19
2022-08-19
2022-08-20
19
Biegalska Iga
Sopocki KJ
CANABAZ (226)
2022-08-19
15
2022-08-21
3
2000
2022-08-18
2022-08-20
DORAVELLA (227)
2022-08-19
1
2022-08-18
2022-08-20
1
2022-08-20
1
Bigaj Irena
KS FARUK
LA CORUNA (315)
2022-08-19
2022-08-21
2022-08-18
2022-08-20
1
2022-08-20
26
Błaszczak Julia
SKJ Red Team
2022-08-18
11
2022-08-17
2022-08-19
4
2022-08-20
7
650
2022-08-19
7
2022-08-18
13
2022-08-17
2022-08-19
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2022-08-19
7
2022-08-21
13
2022-08-18
2022-08-20
24
2022-08-20
14
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
2022-08-18
14
2022-08-17
2022-08-19
5
2022-08-20
8
450
2022-08-19
6
LAZINO (112)
2022-08-18
10
2022-08-17
2022-08-19
16
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
C BAS (232)
2022-08-19
25
2022-08-18
2022-08-20
28
ALMQUIST (233)
2022-08-19
12
2022-08-18
2022-08-20
17
2022-08-21
14
2022-08-20
11
Chwalińska Zuzanna
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2022-08-18
16
2022-08-20
9
350
2022-08-17
2022-08-19
14
2022-08-19
10
Cieślińska Nina
JKS Fer Więckowice
2022-08-19
40
2022-08-21
18
2022-08-18
2022-08-20
24
2022-08-20
23
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
2022-08-17
2022-08-20
8
2022-08-18
8
2022-08-19
6
2022-08-19
5
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
SONATA W (341)
2022-08-19
38
2022-08-18
2022-08-20
27
2022-08-20
21
2022-08-19
37
2022-08-21
2022-08-18
2022-08-20
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
VERONA (103)
2022-08-18
5
2022-08-20
10
250
2022-08-17
2022-08-19
11
KAYNE (104)
2022-08-18
18
2022-08-17
2022-08-19
9
2022-08-19
5
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
CONTHAGRA (307)
2022-08-19
12
2022-08-21
2022-08-18
2022-08-20
16
2022-08-20
11
Dahlke-Burda Agata
KJ Sokół Damasławek
IELVE (420)
2022-08-17
2022-08-20
5
2022-08-18
3
2022-08-19
3
2022-08-19
3
Friedman Maja Bella
Stowarzyszenie R&S Stables
2022-08-17
2022-08-20
16
2022-08-18
19
2022-08-19
19
2022-08-19
16
Ganowska Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
HEROS (324)
2022-08-19
35
2022-08-18
2022-08-20
7
2022-08-20
1
2022-08-19
4
2022-08-18
2022-08-20
2022-08-21
10
Gierek Klara
Vanto Jumping Team
2022-08-19
29
2022-08-21
2022-08-18
2022-08-20
2022-08-20
Gola Helena
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-08-19
25
2022-08-21
2022-08-18
2022-08-20
2022-08-20
Handzlik Maciej
SKJ Preria Wilkowice
2022-08-19
13
2022-08-21
9
350
2022-08-18
2022-08-20
DUKE (249)
2022-08-19
2022-08-18
2022-08-20
7
2022-08-20
5
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
2022-08-18
14
2022-08-21
2022-08-17
2022-08-19
2022-08-19
17
Jannasz Wiktoria
KJ ViArt Kampinos
PORTOS (217)
2022-08-19
2022-08-18
2022-08-20
CLICQUOT (218)
2022-08-19
2022-08-18
2022-08-20
31
2022-08-21
2022-08-20
28
Kałuża Magdalena
St. Akademia Sportowa Gliwice
MEMPHIS (243)
2022-08-19
2022-08-21
2022-08-18
2022-08-20
33
2022-08-20
30
COLANI 70 (244)
2022-08-19
2022-08-18
2022-08-20
Kasner Matylda
Vanto Jumping Team
CLIFF (113)
2022-08-18
20
2022-08-20
11
2022-08-17
2022-08-19
2022-08-19
13
Kaźmierczak Michał
RC Riding Center Sosnowice
2022-08-18
7
2022-08-17
2022-08-19
2022-08-18
2022-08-17
2022-08-19
4
2022-08-21
3
10000
2022-08-19
5
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
2022-08-18
11
2022-08-21
5
3500
2022-08-17
2022-08-19
14
2022-08-19
9
2022-08-18
16
2022-08-17
2022-08-19
Kliś Maja
St. KJ Profit Orzesze
2022-08-19
5
2022-08-21
5
2022-08-18
2022-08-20
15
2022-08-20
11
Kłapińska Laura
Klub Jeździecki Okoły
ZIRADO (219)
2022-08-19
2022-08-21
11
2022-08-18
2022-08-20
10
2022-08-19
8
2022-08-18
2022-08-20
2
2022-08-20
3
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
COLETTE (426)
2022-08-17
2022-08-20
4
2022-08-18
9
2022-08-19
5
2022-08-19
1
SONET (427)
2022-08-17
2022-08-18
1
2022-08-19
Konieczna Róża
bpk
DARIDO B (214)
2022-08-19
3
2022-08-21
2022-08-18
2022-08-20
32
2022-08-20
24
Konopacki Przemysław
Klub Sportowy Adamus Equestrian
2022-08-18
6
2022-08-21
1
18500
2022-08-17
2022-08-19
2
2022-08-19
4
VASCO (4)
2022-08-18
20
2022-08-17
2022-08-19
8
Kopko Justyna
JKS Olsza
2022-08-17
2022-08-20
2
2022-08-18
4
2022-08-19
8
2022-08-19
7
2022-08-17
2022-08-18
2022-08-19
Kosmol Alicja
St. KJ Preria Wilkowice
2022-08-19
20
2022-08-18
2022-08-20
19
2022-08-21
5
2022-08-20
11
2022-08-19
32
2022-08-18
2022-08-20
35
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
2022-08-18
2022-08-17
2022-08-19
STAR LADY (102)
2022-08-18
15
2022-08-17
2022-08-19
2022-08-20
2022-08-19
12
Kowalczyk Hubert
KJ Chrobry Warszawa
TACYT (301)
2022-08-19
18
2022-08-21
15
2022-08-18
2022-08-20
31
2022-08-20
20
Kozakiewicz Paulina
KS Sydow Riding Team
2022-08-17
2022-08-18
21
2022-08-19
2022-08-17
2022-08-20
10
2022-08-18
2
2022-08-19
1
2022-08-19
2
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
ROCKY (210)
2022-08-19
27
2022-08-18
2022-08-20
18
VOILA (211)
2022-08-19
2022-08-18
2022-08-20
16
2022-08-21
20
2022-08-20
21
Kraśko Kuba
LKJ w Gałkowie
ARMSTRONG (241)
2022-08-19
2022-08-21
18
2022-08-18
2022-08-20
26
OSI (242)
2022-08-19
10
2022-08-18
2022-08-20
12
2022-08-20
10
Krywult Barbara
St. KJ Preria Wilkowice
FLASH (110)
2022-08-18
2022-08-17
2022-08-19
2022-08-19
2022-08-20
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
CRISTIANO (203)
2022-08-19
30
2022-08-18
2022-08-20
21
2022-08-21
2022-08-20
26
2022-08-19
2022-08-18
2022-08-20
Ksiądz Patrycja
St. KJ Preria Wilkowice
2022-08-17
2022-08-20
9
2022-08-18
11
2022-08-19
7
2022-08-19
11
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2022-08-18
5
2022-08-17
2022-08-19
SZULER (18)
2022-08-18
2022-08-21
2022-08-17
2022-08-19
1
2022-08-19
3
Kubik Natalia
KJ Trachy Sośnicowice
CATALAYA (416)
2022-08-17
2022-08-18
2022-08-19
ZINE BLUE (417)
2022-08-17
2022-08-18
13
2022-08-19
2
2022-08-19
6
2022-08-20
1
Kuc Zuzanna
BPK (MAL)
GENTELMAN (205)
2022-08-19
14
2022-08-21
17
2022-08-18
2022-08-20
27
2022-08-20
20
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
DIARETTO (407)
2022-08-17
2022-08-20
7
2022-08-18
16
2022-08-19
16
2022-08-19
10
2022-08-17
2022-08-18
10
2022-08-19
18
Lewandowski Aleksander
KS Adamus Equestrian
CANWERO (105)
2022-08-18
8
2022-08-17
2022-08-19
6
2022-08-18
2
2022-08-20
1
6000
2022-08-17
2022-08-19
1
2022-08-19
2
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
2022-08-18
2
2022-08-21
10
400
2022-08-17
2022-08-19
17
2022-08-19
12
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
FORSTER (326)
2022-08-19
31
2022-08-21
5
2022-08-18
2022-08-20
10
2022-08-20
11
Ludwiczak Krzysztof
Fundacja Stajnia Ludwiczak
NIKO (14)
2022-08-18
8
2022-08-17
2022-08-19
9
2022-08-18
3
2022-08-21
2022-08-17
2022-08-19
3
2022-08-19
1
Łącka Michalina
BPK (MAZ)
2022-08-19
39
2022-08-18
2022-08-20
GILLENIA (309)
2022-08-19
22
2022-08-21
14
2022-08-18
2022-08-20
4
2022-08-20
1
Marchwicka Maja
KJ Agro-Handel Śrem
SZAFIR M (245)
2022-08-19
18
2022-08-21
19
2022-08-18
2022-08-20
9
2022-08-20
8
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2022-08-18
9
2022-08-20
5
1200
2022-08-17
2022-08-19
13
2022-08-19
9
Miałszygrosz Amelia
KJ Preria Wilkowice
OTELLO (235)
2022-08-19
2022-08-18
2022-08-20
2022-08-19
17
2022-08-21
22
2022-08-18
2022-08-20
30
2022-08-20
25
Michalak Zofia
KS Garo Zaborów
2022-08-19
24
2022-08-21
21
2022-08-18
2022-08-20
20
2022-08-20
19
Musiał Nina
KJ Podkowa Gruszczyn
SHUGARKA (303)
2022-08-19
2022-08-21
2022-08-18
2022-08-20
25
2022-08-20
27
Nawrocka Roksana
BPK (LOD)
CHENOA (305)
2022-08-18
2022-08-19
11
2022-08-20
3
2022-08-20
1
2022-08-19
6
2022-08-21
5
2022-08-18
2022-08-20
Nawrocka Roksana
BPK (LOD)
GENF (428)
2022-08-17
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
2022-08-18
13
2022-08-17
2022-08-19
11
2022-08-21
11
2022-08-19
11
CYCERA (9)
2022-08-18
19
2022-08-17
2022-08-19
15
Niziołek Zuzanna
Sopocki KJ
2022-08-19
4
2022-08-21
5
950
2022-08-18
2022-08-20
11
2022-08-20
7
Oleszkiewicz Lena
Stow. Warszawski KJ
2022-08-19
19
2022-08-21
6
750
2022-08-18
2022-08-20
6
2022-08-20
9
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
2022-08-17
2022-08-18
18
2022-08-19
4
2022-08-19
4
INNOCENCE (413)
2022-08-17
2022-08-18
5
2022-08-19
2022-08-20
6
Osuch Aleksandra
JKS Fer Więckowice
2022-08-19
11
2022-08-21
2
3500
2022-08-18
2022-08-20
3
2022-08-20
4
2022-08-19
2022-08-18
2022-08-20
Paluch Martyna
JKS Contendros Barlinek
CASTELLO (222)
2022-08-19
26
2022-08-21
16
2022-08-18
2022-08-20
IROS (223)
2022-08-19
16
2022-08-18
2022-08-20
13
2022-08-20
13
Parkitny Maximilian
KJ Maximus Kowary
CAVALIM Z (118)
2022-08-18
7
2022-08-17
2022-08-19
12
FERRARI K (119)
2022-08-18
3
2022-08-20
4
1400
2022-08-17
2022-08-19
10
2022-08-19
4
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
LA COCO 3 (336)
2022-08-19
2022-08-21
5
2022-08-18
2022-08-20
11
2022-08-20
1
2022-08-19
16
2022-08-18
2022-08-20
34
Pieniaszek Dominik
KJ Grek Sp. z o.o.
2022-08-18
12
2022-08-21
7
1300
2022-08-17
2022-08-19
12
2022-08-19
10
Pietrzak Daria
Klub Sportowy Adamus Equestrian
MONSUN (207)
2022-08-19
9
2022-08-21
7
600
2022-08-18
2022-08-20
22
2022-08-20
15
Piksa Magdalena
Vanto Jumping Team
2022-08-18
4
2022-08-20
3
2300
2022-08-17
2022-08-19
2022-08-18
1
2022-08-17
2022-08-19
2
2022-08-19
1
Piszczek Marta
KJK Elizar
AŻUR (312)
2022-08-19
13
2022-08-18
2022-08-20
28
2022-08-19
15
2022-08-21
15
2022-08-18
2022-08-20
18
2022-08-20
11
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
2022-08-18
10
2022-08-17
2022-08-19
6
2022-08-21
9
500
2022-08-19
8
2022-08-18
15
2022-08-17
2022-08-19
21
Przybylska Zuzanna
BPK (WIE)
CHANNSETT (339)
2022-08-19
19
2022-08-18
2022-08-20
30
CONNY 391 (340)
2022-08-19
14
2022-08-21
4
2022-08-18
2022-08-20
12
2022-08-20
8
Pszowski Kevin
KJ Jumping Team Brynica
JACOBSON (331)
2022-08-19
28
2022-08-21
10
2022-08-18
2022-08-20
5
2022-08-20
11
2022-08-19
2022-08-18
2022-08-20
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
MEDEA (327)
2022-08-19
30
2022-08-21
19
2022-08-18
2022-08-20
33
2022-08-19
34
2022-08-18
2022-08-20
32
2022-08-20
22
Siarkiewicz Klaudia
KS Verso La Natura Warnik
JACKPOT B (422)
2022-08-17
2022-08-18
7
2022-08-19
13
2022-08-19
9
2022-08-20
3
PEARL 80 (423)
2022-08-17
2022-08-18
15
2022-08-19
17
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-08-19
8
2022-08-18
2022-08-20
21
2022-08-20
11
DREAM ON (330)
2022-08-19
23
2022-08-21
2022-08-18
2022-08-20
22
Skrzyczyński Jarosław
KJ Agro-Handel Śrem
2022-08-18
2022-08-17
2022-08-19
18
2022-08-21
2
14000
JERICO (26)
2022-08-18
1
2022-08-17
2022-08-19
10
2022-08-19
6
Skrzyczyński Patryk
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
GVERDI (246)
2022-08-19
20
2022-08-18
2022-08-20
15
2022-08-21
8
450
2022-08-20
16
Słoniec Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
IRON MAN (318)
2022-08-19
27
2022-08-18
2022-08-20
9
2022-08-20
1
2022-08-19
2
2022-08-18
2022-08-20
2022-08-21
2
Śmiechowska Sara
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2022-08-19
10
2022-08-21
2022-08-18
2022-08-20
2022-08-20
Sobocka Aleksandra
KJ Agro-Handel Śrem
AMARU L (424)
2022-08-17
2022-08-18
20
2022-08-19
20
2022-08-19
17
2022-08-20
13
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
JURANDA (304)
2022-08-19
2022-08-21
2022-08-18
2022-08-20
8
2022-08-20
11
CHAGANO (333)
2022-08-19
33
2022-08-18
2022-08-20
26
Stasiulewicz Wiktoria
JKS Lauden
2022-08-17
2022-08-20
11
2022-08-18
22
2022-08-19
15
2022-08-19
15
2022-08-17
2022-08-18
2022-08-19
Stawicka Marianna
KJ Fimmel Team
FRAPANT (229)
2022-08-19
2022-08-21
2022-08-18
2022-08-20
25
2022-08-20
27
Stefańska Natalia
JKS DIM Warszawa
VALANNA (418)
2022-08-17
2022-08-20
17
2022-08-18
6
2022-08-19
9
2022-08-19
8
2022-08-19
2022-08-21
1
5000
2022-08-18
2022-08-20
8
2022-08-20
2
KASTELLO (225)
2022-08-19
5
2022-08-18
2022-08-20
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
CLAPTON (10)
2022-08-18
17
2022-08-17
2022-08-19
20
U2 (11)
2022-08-18
4
2022-08-17
2022-08-19
5
2022-08-21
6
2500
2022-08-19
2
Suska Juliana
KS Euro Holding
NIGIRI (120)
2022-08-18
19
2022-08-17
2022-08-19
8
2022-08-18
6
2022-08-20
2
4000
2022-08-17
2022-08-19
3
2022-08-19
3
Świerczyńska Tola
TKJ Garbówek
DUDOK L (316)
2022-08-19
24
2022-08-21
17
2022-08-18
2022-08-20
14
2022-08-20
10
NONO Z (317)
2022-08-19
7
2022-08-18
2022-08-20
29
Sydow Natalia
KS SYDOW Riding Team
2022-08-17
2022-08-18
2022-08-19
11
2022-08-19
18
2022-08-20
18
IMPALA 47 (238)
2022-08-19
6
2022-08-18
2022-08-20
29
2022-08-21
2022-08-20
23
QUINNA 2 (239)
2022-08-19
2022-08-18
2022-08-20
Szczupakowska Amelia
KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2022-08-19
2
2022-08-21
4
1150
2022-08-18
2022-08-20
14
2022-08-20
6
Szlachta Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2022-08-18
18
2022-08-21
2022-08-17
2022-08-19
16
2022-08-19
13
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
2022-08-18
23
2022-08-21
13
2022-08-17
2022-08-19
22
2022-08-19
16
Szrajer Marta
Kielecki KJ
HIMEQUYL (425)
2022-08-18
17
2022-08-17
2022-08-20
15
2022-08-19
12
2022-08-19
14
Szuń Katarzyna
KJ Sokół Damasławek
MALIN (419)
2022-08-17
2022-08-20
14
2022-08-18
14
2022-08-19
10
2022-08-19
13
Tocha Zofia
KJ J.J. Darboven
CASPAR MS (240)
2022-08-19
21
2022-08-21
2022-08-18
2022-08-20
23
2022-08-20
22
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
DASSILIO (212)
2022-08-19
23
2022-08-21
15
2022-08-18
2022-08-20
5
2022-08-20
12
Tybulczuk Tamara
KJ Agri
SZIFO (234)
2022-08-19
22
2022-08-18
2022-08-20
19
2022-08-21
10
250
2022-08-20
18
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2022-08-18
9
2022-08-21
4
6000
2022-08-17
2022-08-19
7
2022-08-19
7
2022-08-18
24
2022-08-17
2022-08-19
13
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2022-08-18
22
2022-08-17
2022-08-19
23
2022-08-21
12
2022-08-19
15
Urbańska Malwina
KJ Strzała Krubiczew
2022-08-18
21
2022-08-17
2022-08-19
19
2022-08-21
8
800
2022-08-19
14
KANE (405)
2022-08-17
2022-08-18
12
2022-08-19
14
2022-08-19
12
2022-08-20
12
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki KJ
DENVER Z (334)
2022-08-19
29
2022-08-18
2022-08-20
17
2022-08-20
11
ZALVO (335)
2022-08-19
21
2022-08-21
10
2022-08-18
2022-08-20
Wawrzyniak Pola
Tuszyński KJ Garbówek
DIMPLE (231)
2022-08-19
2022-08-18
2022-08-20
2022-08-21
2022-08-19
2022-08-18
2022-08-20
2022-08-20
Wernerowicz Karolina
Akademia Jeździecka Dawidy
2022-08-19
17
2022-08-21
3
2022-08-18
2022-08-20
6
2022-08-20
1
CARAJON (322)
2022-08-19
36
2022-08-18
2022-08-20
23
Wilczewska Weronika
bpk
HANDSOME (122)
2022-08-18
17
2022-08-20
2022-08-17
2022-08-19
15
2022-08-19
11
2022-08-18
2022-08-17
2022-08-19
17
Zawadzka Eliza
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
QUAIDO (206)
2022-08-19
28
2022-08-21
12
2022-08-18
2022-08-20
4
2022-08-20
17
KOMBOY (252)
2022-08-19
2022-08-18
2022-08-20
Zięba Amelia
KJK SZARY
GEZANT (313)
2022-08-19
26
2022-08-21
13
2022-08-18
2022-08-20
13
2022-08-20
9
GILEA (314)
2022-08-19
9
2022-08-18
2022-08-20
19

Number of Riders: 107

Number of Horses: 178

The sum of prizes: 90 000.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl