Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

BOSMA JUMP MEETING - ZR GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM i ZT O PUCHAR WÓJTA GMINY KOMORNIKI

15.08.2022

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
186 ACCEPTED 2022-08-12 12:54:30
2022-08-12 12:54:18
Maryia Mikhailava CAVAQUINHO
  • 2x R1/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
185 ACCEPTED 2022-08-12 12:52:02
2022-08-12 12:51:43
Maryia Mikhailava KALIBER PL Z
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
184 ACCEPTED 2022-08-12 12:49:58
2022-08-12 12:49:58
Siarhei Kazlou ROLEX VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
183 ACCEPTED 2022-08-11 06:04:09
2022-08-10 21:47:09
Szymon Kliszcz ALEXANDER
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
182 ACCEPTED 2022-08-12 00:24:15
2022-08-10 21:29:40
Natalia Łukaszewska HOKUS
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
181 ACCEPTED 2022-08-12 00:24:24
2022-08-10 21:29:19
Natalia Łukaszewska FADO
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
180 ACCEPTED 2022-08-10 21:03:50
2022-08-10 20:36:15
Alicja Poprawa HEPI
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x T5/L /100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
179 ACCEPTED 2022-08-10 21:03:40
2022-08-10 17:11:05
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
178 ACCEPTED 2022-08-10 21:03:38
2022-08-10 15:12:35
Oliwia Rogacka ORLANDO
  • 1x T0/Mini LL / 30 cm/Konkurs zabawowy dla dzieci do 12 lat, dokładności art. 238.1.1 (wys. 30 cm)
177 ACCEPTED 2022-08-10 21:03:36
2022-08-10 15:11:00
Blanka Stempien ORLANDO
  • 1x T0/Mini LL / 30 cm/Konkurs zabawowy dla dzieci do 12 lat, dokładności art. 238.1.1 (wys. 30 cm)
176 ACCEPTED 2022-08-10 21:03:30
2022-08-10 15:05:18
Adrian Urbaniak CAVIARI V
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x T5/L /100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
175 ACCEPTED 2022-08-10 21:03:26
2022-08-10 11:13:33
Martyna Duda ARABELLA
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
174 ACCEPTED 2022-08-10 21:03:22
2022-08-09 22:36:56
Nikola Urbańska WILIANA
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
173 ACCEPTED 2022-08-10 21:03:20
2022-08-09 21:47:21
Jadwiga Góra GAL
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
172 ACCEPTED 2022-08-10 21:03:15
2022-08-09 21:26:08
Jadwiga Góra MOMMY
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
171 ACCEPTED 2022-08-10 21:03:13
2022-08-09 21:24:45
Martyna Borowiak MOMMY
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
170 ACCEPTED 2022-08-10 21:03:11
2022-08-09 21:06:33
Martyna Borowiak GAL
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
169 ACCEPTED 2022-08-10 08:47:24
2022-08-09 20:09:43
Dominika Fik MOULAN
  • 2x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
168 ACCEPTED 2022-08-10 08:47:22
2022-08-09 20:07:15
Natalia Zielińska FINKA
  • 2x T5/L /100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
167 ACCEPTED 2022-08-10 08:46:24
2022-08-09 16:46:04
Agata Nowak KRAJKA
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
166 ACCEPTED 2022-08-10 08:46:20
2022-08-09 15:40:06
Michalina Fabisiak PENELLOPA
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
165 ACCEPTED 2022-08-10 08:46:18
2022-08-09 15:39:49
Liliana Nowaczyk MELANIE
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
164 ACCEPTED 2022-08-10 08:46:09
2022-08-09 15:39:31
Matylda Burzyńska QUIZIU
  • 2x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
163 ACCEPTED 2022-08-10 08:46:07
2022-08-09 15:39:05
Julia Bendka KLEMENTYNA
  • 2x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
162 ACCEPTED 2022-08-10 08:45:59
2022-08-09 15:36:23
Patryk Lembicz PLEJADA
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x T5/L /100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
161 ACCEPTED 2022-08-10 08:45:49
2022-08-09 15:36:06
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x T5/L /100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
160 ACCEPTED 2022-08-10 08:45:41
2022-08-09 13:33:49
Natalia Terakowska MAXIMUS
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
159 ACCEPTED 2022-08-10 08:44:36
2022-08-09 13:33:23
Zuzanna Michalak TAZINA
  • 2x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
158 ACCEPTED 2022-08-10 08:44:19
2022-08-09 13:33:00
Amelia Zwolińska GALICJUSZ
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
157 ACCEPTED 2022-08-10 08:44:17
2022-08-09 13:32:37
Paulina Maćkowiak TEODORO
  • 2x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
156 ACCEPTED 2022-08-10 08:44:13
2022-08-09 13:30:42
Wiktoria Korpik TORA
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
155 ACCEPTED 2022-08-10 08:44:00
2022-08-09 12:44:08
Aleksandra Waczyńska W' ROKSANA
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
154 ACCEPTED 2022-08-10 08:43:49
2022-08-09 12:37:56
Julia Głodkowska DRUMLA
  • 2x T0/Mini LL / 30 cm/Konkurs zabawowy dla dzieci do 12 lat, dokładności art. 238.1.1 (wys. 30 cm)
153 ACCEPTED 2022-08-10 08:43:46
2022-08-09 12:30:11
Julia Pawlak SARA
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
152 ACCEPTED 2022-08-09 11:22:27
2022-08-09 10:05:46
Katarzyna Nowak MEDUZA
  • 1x T5/L /100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
151 ACCEPTED 2022-08-09 11:22:25
2022-08-09 10:05:19
Małgorzata Grzybowska MEDUZA
  • 1x T5/L /100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
150 ACCEPTED 2022-08-09 11:22:22
2022-08-09 10:04:50
Katarzyna Nowak ISKRA RM
  • 1x T5/L /100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
149 ACCEPTED 2022-08-09 11:22:18
2022-08-09 10:04:14
Michał Remisz ISKRA RM
  • 1x T5/L /100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
148 ACCEPTED 2022-08-09 11:22:17
2022-08-09 10:03:51
Marta Kunaj COELENHAGE'S CRISTHA
  • 2x R1/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
147 ACCEPTED 2022-08-09 09:43:04
2022-08-08 22:37:46
Monika Łasicka PANAMKA
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
146 ACCEPTED 2022-08-09 09:43:03
2022-08-08 22:37:29
Dagmara Paterek BONDUELA
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
145 ACCEPTED 2022-08-09 09:42:59
2022-08-08 22:37:11
Kinga Łąkowska WITTARA HORSE CONCURE
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
144 ACCEPTED 2022-08-09 09:42:57
2022-08-08 22:36:50
Kinga Łąkowska LIZAK
  • 2x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
143 ACCEPTED 2022-08-09 09:42:56
2022-08-08 22:36:30
Oliwia Kosedowska WITTARA HORSE CONCURE
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
142 ACCEPTED 2022-08-09 09:42:54
2022-08-08 22:36:11
Zofia Konieczna VAND HELSING
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
141 ACCEPTED 2022-08-09 09:42:50
2022-08-08 22:35:37
Wiktoria Gniazdowska PANAMKA
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
140 ACCEPTED 2022-08-09 09:42:49
2022-08-08 22:35:17
Zuzanna Gniazdowska AZALIA Z DWORU
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x T5/L /100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
139 ACCEPTED 2022-08-09 09:42:46
2022-08-08 22:34:54
Natalia Banaszak BONDUELA
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
138 ACCEPTED 2022-08-08 22:44:49
2022-08-08 21:44:41
Łukasz Krajewski CATINA BLUE FG
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
137 ACCEPTED 2022-08-08 22:44:44
2022-08-08 21:43:14
Łukasz Krajewski TAMBOURINE RED WINE
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
136 ACCEPTED 2022-08-08 22:44:41
2022-08-08 21:42:47
Rafał Krajewski CONEN GIRL
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
135 ACCEPTED 2022-08-08 22:44:35
2022-08-08 21:42:05
Rafał Krajewski CLARA BELLA
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
134 ACCEPTED 2022-08-08 20:38:27
2022-08-08 20:29:14
Wojciech Dahlke CANTURO GRANDE
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
133 ACCEPTED 2022-08-08 20:38:25
2022-08-08 20:28:57
Wojciech Dahlke KYNAN S
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
132 ACCEPTED 2022-08-08 20:38:22
2022-08-08 20:28:29
Wojciech Dahlke A QUITE
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
131 ACCEPTED 2022-08-12 12:45:55
2022-08-08 18:32:02
Maryia Mikhailava STAKKATINO
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
130 ACCEPTED 2022-08-12 12:46:07
2022-08-08 18:31:00
Siarhei Kazlou LUTHRON
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
129 ACCEPTED 2022-08-08 17:16:30
2022-08-08 14:41:09
Anna Kubisiak BRANDO
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x T5/L /100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
128 ACCEPTED 2022-08-08 17:16:28
2022-08-08 14:40:47
Łucja Przybylska CHACCO
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
127 ACCEPTED 2022-08-08 17:16:27
2022-08-08 14:40:25
Henryk Broniarczyk APASJONATA FLOWER LOVE
  • 1x T0/Mini LL / 30 cm/Konkurs zabawowy dla dzieci do 12 lat, dokładności art. 238.1.1 (wys. 30 cm)
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
126 ACCEPTED 2022-08-08 14:08:52
2022-08-08 12:55:13
Zuzanna Graczyk GRACJA
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
125 ACCEPTED 2022-08-08 14:08:50
2022-08-08 12:38:53
Gabriela Grabowska OBORAS HENNESSY
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
124 ACCEPTED 2022-08-08 14:08:47
2022-08-08 11:51:04
Antonina Filipiak ORZESZEK
  • 2x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
123 ACCEPTED 2022-08-08 14:08:35
2022-08-08 11:02:49
Katarzyna Łosowicka LUKAS AA
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
122 ACCEPTED 2022-08-08 14:08:28
2022-08-08 10:51:07
Wiktoria Tobys DELICJA
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x T5/L /100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
121 ACCEPTED 2022-08-11 14:05:13
2022-08-08 10:33:55
Julia Klonowska MUSTANG
  • 1x T0/Mini LL / 30 cm/Konkurs zabawowy dla dzieci do 12 lat, dokładności art. 238.1.1 (wys. 30 cm)
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
120 ACCEPTED 2022-08-08 14:08:24
2022-08-07 21:13:11
Eliza Leonhard FIONA
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
119 ACCEPTED 2022-08-07 17:34:53
2022-08-07 17:24:49
Julia Przybylska GRANTINA RK
  • 2x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
118 ACCEPTED 2022-08-07 17:34:48
2022-08-07 16:14:18
Weronika Komorska NIEPSUJ
  • 2x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
117 ACCEPTED 2022-08-07 17:34:46
2022-08-07 14:19:06
Dobrosława Awedyk MISTRAL
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
116 ACCEPTED 2022-08-07 14:42:54
2022-08-07 14:18:41
Marta Swędrzyńska NIGERIA
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
115 ACCEPTED 2022-08-07 14:42:50
2022-08-07 14:18:09
Zuzanna Gajewska BALTAZAR
  • 2x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
114 ACCEPTED 2022-08-07 14:42:48
2022-08-07 14:17:32
Inga Majchrzak JUMPER
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
113 ACCEPTED 2022-08-07 14:42:46
2022-08-07 14:15:38
Zuzanna Biedna GUCIO
  • 2x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
112 ACCEPTED 2022-08-07 13:29:26
2022-08-07 13:01:41
Urszula Dorna BISZKOPT ZAGORKA
  • 1x R1/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
111 ACCEPTED 2022-08-07 11:53:43
2022-08-07 11:44:27
Armanda Byndas GALMAN
  • 2x T5/L /100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
110 ACCEPTED 2022-08-10 21:47:10
2022-08-07 11:43:57
Agata Byndas ZAHUN
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x T5/L /100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
109 ACCEPTED 2022-08-07 11:53:29
2022-08-07 11:41:46
Szymon Byndas EQUES XIER
  • 2x T5/L /100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
108 ACCEPTED 2022-08-07 11:53:27
2022-08-07 11:39:12
Szymon Byndas CISZA
  • 2x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
107 ACCEPTED 2022-08-07 11:53:23
2022-08-07 11:38:43
Szymon Byndas NAVIGATOR V&V
  • 2x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
106 ACCEPTED 2022-08-07 11:53:21
2022-08-07 11:37:13
Szymon Byndas HABIR
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
105 ACCEPTED 2022-08-07 11:53:20
2022-08-07 11:34:34
Weronika Kuciak JAGODA
  • 2x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
104 ACCEPTED 2022-08-07 07:31:30
2022-08-06 22:56:55
Paulina Majewska FRANEK
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
103 ACCEPTED 2022-08-06 20:00:42
2022-08-06 19:51:28
Paulina Bruzi BRETANIA
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
102 ACCEPTED 2022-08-06 16:34:20
2022-08-06 16:15:35
Martyna Lis ESTANCIA
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
101 ACCEPTED 2022-08-06 16:34:14
2022-08-06 16:13:59
Magdalena Karcz AWANS
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
100 ACCEPTED 2022-08-06 16:34:11
2022-08-06 16:13:10
Bartosz Matuszewski BALTIC DANCER
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
99 ACCEPTED 2022-08-06 16:34:06
2022-08-06 16:12:28
Zuzanna Koprowska SAGUARO
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
98 ACCEPTED 2022-08-06 16:34:04
2022-08-06 16:11:22
Liwia Jakrzewska SAGUARO
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
97 ACCEPTED 2022-08-06 16:34:03
2022-08-06 15:26:02
Zofia Banaszak MIYA
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
96 ACCEPTED 2022-08-06 16:33:48
2022-08-06 13:29:49
Iga Zgrabczyńska APLA
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
95 ACCEPTED 2022-08-06 16:33:46
2022-08-06 13:29:23
Olga Projs WANDAL
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
94 ACCEPTED 2022-08-05 13:12:44
2022-08-05 13:10:29
Jan Żmójdzin JAQUIN
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
93 ACCEPTED 2022-08-05 12:59:15
2022-08-05 12:42:23
Jan Żmójdzin OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
92 ACCEPTED 2022-08-05 12:59:13
2022-08-05 12:41:24
Jan Żmójdzin NORTON
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
91 ACCEPTED 2022-08-05 12:59:10
2022-08-05 12:40:53
Jan Żmójdzin NEMEZIS
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
90 ACCEPTED 2022-08-05 09:04:34
2022-08-05 07:53:51
Borys Trojanowicz CARELL ZR
  • 1x R1/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
89 ACCEPTED 2022-08-05 09:04:27
2022-08-05 07:45:20
Marta Paszkiewicz AMEBA
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
88 ACCEPTED 2022-08-05 09:04:25
2022-08-05 07:44:44
Karolina Paszkiewicz SILVANA
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
87 ACCEPTED 2022-08-04 20:50:40
2022-08-04 19:38:23
Debora Figiel PIKER
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
86 ACCEPTED 2022-08-04 14:17:47
2022-08-04 13:55:22
Kinga Kurek LEA MICHAELE J
  • 1x R1/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
85 ACCEPTED 2022-08-04 14:17:45
2022-08-04 13:53:07
Kinga Kurek NUMBER FOUR F
  • 2x R1/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
84 ACCEPTED 2022-08-04 13:34:41
2022-08-04 12:24:32
Marta Kubacka POWER
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x T5/L /100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
83 ACCEPTED 2022-08-10 08:39:25
2022-08-04 10:46:34
Anastazja Wawrzyniak BRAVIA
  • 1x R1/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
82 ACCEPTED 2022-08-03 21:54:32
2022-08-03 17:55:03
Maja Baranowska HUGO
  • 2x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
81 ACCEPTED 2022-08-03 10:21:30
2022-08-03 10:13:18
Paweł Goc PESTKA
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
80 ACCEPTED 2022-08-03 10:21:28
2022-08-03 10:12:35
Jan Goc SAPHIRE
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x T5/L /100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
79 ACCEPTED 2022-08-03 09:56:35
2022-08-03 09:49:45
Alan Siczyński SWEET DOROTHEE
  • 1x R1/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
78 ACCEPTED 2022-08-03 09:01:25
2022-08-03 08:58:44
Aleksandra Mudry HEDORA
  • 1x R1/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
77 ACCEPTED 2022-08-03 07:05:14
2022-08-02 20:22:59
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
76 ACCEPTED 2022-08-03 07:05:12
2022-08-02 20:22:23
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
75 ACCEPTED 2022-08-03 07:05:09
2022-08-02 20:20:31
Klaudiusz Jach GRATUS WHITE
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
74 ACCEPTED 2022-08-03 07:05:03
2022-08-02 20:20:00
Oliwia Jach KINGSBURY
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
73 ACCEPTED 2022-08-03 07:05:00
2022-08-02 20:19:16
Oliwia Jach EX LIBRIS GOLD Z
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
72 ACCEPTED 2022-08-03 07:04:57
2022-08-02 20:17:37
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
71 ACCEPTED 2022-08-12 20:35:26
2022-08-02 16:37:54
Julia Biskup TEKILA-K
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
70 ACCEPTED 2022-08-12 20:35:23
2022-08-02 16:37:39
Julia Biskup JAMES B
69 ACCEPTED 2022-08-02 14:07:53
2022-08-02 13:53:23
Kornelia Książkiewicz PLANTAGO
  • 1x T0/Mini LL / 30 cm/Konkurs zabawowy dla dzieci do 12 lat, dokładności art. 238.1.1 (wys. 30 cm)
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
68 ACCEPTED 2022-08-12 10:49:15
2022-08-02 13:52:43
Piotr Machnicki KASIA
  • 2x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
67 ACCEPTED 2022-08-02 14:07:48
2022-08-02 13:52:13
Magdalena Bielawska FILIP
  • 2x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
66 ACCEPTED 2022-08-02 14:07:47
2022-08-02 13:51:45
Jakub Olszowski KALINKA
  • 2x T0/Mini LL / 30 cm/Konkurs zabawowy dla dzieci do 12 lat, dokładności art. 238.1.1 (wys. 30 cm)
65 ACCEPTED 2022-08-02 11:59:27
2022-08-02 11:04:27
Renata Trynka NOBEL DE REVE II Z
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
64 ACCEPTED 2022-08-02 11:59:24
2022-08-02 11:04:07
Renata Trynka COLBERT DES GREZ
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
63 ACCEPTED 2022-08-02 11:59:22
2022-08-02 11:03:40
Maria Siennicka JAGUAR SA
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
62 ACCEPTED 2022-08-02 06:32:59
2022-08-02 00:09:47
Łukasz Komasa KILIAN
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
61 ACCEPTED 2022-08-01 22:40:17
2022-08-01 21:29:23
Daria Piechowiak ZARA
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x T5/L /100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
60 ACCEPTED 2022-08-01 19:53:32
2022-08-01 19:36:14
Julia Krasucka ELITE DE OUISTREHAM
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
59 ACCEPTED 2022-08-01 13:18:08
2022-08-01 12:26:33
Wiktoria Patocka SUMMER LEE
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
58 ACCEPTED 2022-08-01 13:18:06
2022-08-01 12:26:11
Natasza Szulkowska SUMMER LEE
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
57 ACCEPTED 2022-08-01 13:18:05
2022-08-01 12:25:43
Amelia Goździewicz RÓŻA
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
56 ACCEPTED 2022-08-01 13:17:55
2022-08-01 12:25:09
Wanessa Grębka OGIA
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
55 ACCEPTED 2022-08-01 13:17:52
2022-08-01 12:24:39
Zuzanna Fabiś OGIA
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
54 ACCEPTED 2022-08-01 13:17:44
2022-08-01 12:24:15
Natasza Szulkowska RÓŻA
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
53 ACCEPTED 2022-08-01 13:17:41
2022-08-01 12:22:36
Judyta Perek SUSI SORGLOS
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
52 ACCEPTED 2022-08-01 13:17:40
2022-08-01 12:22:20
Judyta Perek CEDYNIA
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
51 ACCEPTED 2022-08-12 12:46:22
2022-07-31 19:01:38
Siarhei Kazlou LA NOBLESSE VULKAN L
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
50 ACCEPTED 2022-08-12 12:46:35
2022-07-31 19:00:49
Maryia Mikhailava KEATON N
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
49 ACCEPTED 2022-08-04 10:46:40
2022-07-31 09:44:37
Zofia Wierucka LUNA
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
48 ACCEPTED 2022-08-04 10:46:33
2022-07-31 09:44:10
Maria Wierucka CYKOR
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
47 ACCEPTED 2022-08-12 16:37:25
2022-07-31 09:43:42
Maria Wierucka KARINA
1
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
46 ACCEPTED 2022-07-30 22:04:48
2022-07-30 21:40:16
Halina Kosakowska BOURBON
  • 2x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
45 ACCEPTED 2022-07-30 11:55:34
2022-07-30 08:46:04
Jan Kurek CONNORO
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
44 ACCEPTED 2022-07-30 08:33:36
2022-07-29 22:24:29
Anna Gałka ESTER
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
43 ACCEPTED 2022-07-29 20:46:11
2022-07-29 16:12:08
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
42 ACCEPTED 2022-07-28 22:33:24
2022-07-28 22:14:05
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
41 ACCEPTED 2022-07-31 20:40:37
2022-07-28 16:13:49
Zofia Smolarek WENECJA
  • 2x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
40 ACCEPTED 2022-07-28 16:45:56
2022-07-28 16:13:11
Iga Olszewska IWERO
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
39 ACCEPTED 2022-07-28 12:01:57
2022-07-28 08:33:28
Oliwia Garczarek BENTLEY DE ROUET F
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x T5/L /100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
38 ACCEPTED 2022-07-28 06:14:33
2022-07-28 00:17:06
Agata Stróżyńska HEABISCUIT N
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
37 ACCEPTED 2022-07-27 12:30:33
2022-07-27 10:15:28
Martyna Duda ARIEL
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
36 ACCEPTED 2022-07-26 18:02:32
2022-07-26 17:07:55
Nikola Panarowicz CORBELLA
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
35 ACCEPTED 2022-07-26 18:02:30
2022-07-26 17:07:44
Nikola Panarowicz IMPERIUM
  • 1x R1/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
34 ACCEPTED 2022-08-13 10:34:42
2022-07-26 09:36:23
Amelia Sawińska KOLINER
  • 2x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
33 ACCEPTED 2022-08-10 08:40:04
2022-07-22 18:43:52
Paulina Kędziora METEOR
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
32 ACCEPTED 2022-07-21 18:45:26
2022-07-21 18:18:53
Julia Kończyk ONYKS
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
31 ACCEPTED 2022-07-21 05:20:30
2022-07-20 20:34:17
Michalina Jaskólska COLUMBUS I G
  • 1x R1/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
30 ACCEPTED 2022-07-20 15:02:11
2022-07-20 14:50:47
Laura Łacinnik SARA
  • 1x T0/Mini LL / 30 cm/Konkurs zabawowy dla dzieci do 12 lat, dokładności art. 238.1.1 (wys. 30 cm)
29 ACCEPTED 2022-07-20 14:07:32
2022-07-19 19:41:45
Zuzanna Szajek FIONA
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
28 ACCEPTED 2022-07-20 14:15:15
2022-07-19 17:18:08
Karina Łacinnik ENCHANTMENT PC
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x T5/L /100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
27 ACCEPTED 2022-07-18 20:43:14
2022-07-18 19:59:25
Marcelina Mileszko HARRY POTTER
  • 1x T0/Mini LL / 30 cm/Konkurs zabawowy dla dzieci do 12 lat, dokładności art. 238.1.1 (wys. 30 cm)
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
26 ACCEPTED 2022-07-16 17:34:30
2022-07-16 14:27:06
Michalina Jach KRESKA
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
25 ACCEPTED 2022-07-16 17:34:25
2022-07-16 14:26:39
Michalina Jach STARTPOWER CAPTAIN
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
  • 1x T5/L /100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
24 ACCEPTED 2022-08-12 20:35:43
2022-07-15 17:16:56
Arkadiusz Fimmel COBREY F
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
23 ACCEPTED 2022-07-14 15:11:22
2022-07-14 14:55:11
Natalia Janowicz A-NUMERO PRIMO
  • 2x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
22 ACCEPTED 2022-08-02 13:26:05
2022-07-14 14:00:26
Julia Górniak BALUZINO
  • 2x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
21 ACCEPTED 2022-07-14 13:43:26
2022-07-14 13:33:00
Joanna Mlodożyńska ISKRA
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
20 ACCEPTED 2022-07-14 13:43:23
2022-07-14 13:32:32
Mateusz Kłos ISKRA
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
19 ACCEPTED 2022-07-14 13:43:21
2022-07-14 13:25:39
Olga Wołochowicz PASJONATA DOUGLAS
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
18 ACCEPTED 2022-07-14 13:43:20
2022-07-14 13:25:01
Natalia Chmielewska HAIZI
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
17 ACCEPTED 2022-07-13 17:59:01
2022-07-13 17:09:37
Michalina Danielewska FURIOSO XXXVI-79 FERGETEG
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
16 ACCEPTED 2022-07-12 15:40:22
2022-07-12 14:45:43
Wiktoria Hamerska CALINKA
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
15 ACCEPTED 2022-07-12 15:40:17
2022-07-12 14:44:54
Helena Schramm RUBIN
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
14 ACCEPTED 2022-07-10 16:55:49
2022-07-10 14:07:35
Maria Chwałczyńska RUZIZI L
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
13 ACCEPTED 2022-07-07 11:50:42
2022-07-06 17:14:24
Adrianna Dobroń NOMEN
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
  • 1x T4/LL / 90 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 90 cm)
12 ACCEPTED 2022-08-12 10:58:51
2022-07-04 10:25:43
Martyna Masłek KIELSHOOP MARY ANN (MERY)
  • 1x T0/Mini LL / 30 cm/Konkurs zabawowy dla dzieci do 12 lat, dokładności art. 238.1.1 (wys. 30 cm)
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
11 ACCEPTED 2022-08-12 11:00:32
2022-07-04 10:24:59
Aurelia Masłek MIGOTKA
  • 1x T0/Mini LL / 30 cm/Konkurs zabawowy dla dzieci do 12 lat, dokładności art. 238.1.1 (wys. 30 cm)
  • 1x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
10 ACCEPTED 2022-07-04 13:11:57
2022-07-04 10:23:46
Magdalena Łoboda ROZALITA
  • 2x T1/Mini LL / 50 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 50 cm)
9 ACCEPTED 2022-07-21 18:45:25
2022-07-01 15:26:28
Oliwia Baranowska MERKURY GEORGE
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
8 ACCEPTED 2022-07-25 18:07:42
2022-07-01 07:04:47
Klaudia Toboła DANTES
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
7 ACCEPTED 2022-07-25 18:07:40
2022-07-01 07:03:53
Anna Radniecka-Filipiak DIARADA Z
  • 1x T2/Mini LL / 70 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu (wys. 70 cm)
  • 1x T3/Mini LL / 80 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80 cm)
6 ACCEPTED 2022-07-21 11:09:22
2022-07-01 07:02:54
Marta Gąsiorek ARTEMIDA
  • 1x R1/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
5 ACCEPTED 2022-08-12 00:25:06
2022-07-01 06:15:51
Gabriela Jóźwiak LUNA
  • 1x R1/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
4 ACCEPTED 2022-07-01 10:50:44
2022-07-01 00:37:28
Małgorzata Zubrycka DJ CZEJENKA
  • 1x R1/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
3 ACCEPTED 2022-08-03 10:21:18
2022-07-01 00:37:05
Małgorzata Zubrycka TASZKIENT
  • 1x R1/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x R2/P/110 cm/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 239.5 (wys 110 cm)
2 ACCEPTED 2022-07-01 10:50:39
2022-07-01 00:36:38
Małgorzata Zubrycka KNIGHT RIDER Z
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
1 ACCEPTED 2022-07-01 10:50:36
2022-07-01 00:36:13
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x R3/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x R4/C/130 cm/GRAND PRIX KJ FIMMEL TEAM, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Awedyk Dobrosława bpk
2007 (JM.)
brak
2. Awedyk Dobrosława bpk
2007 (JM.)
brak
3. Banaszak Natalia Bpk
2008 (JM.)
Brak
4. Banaszak Natalia Bpk
2008 (JM.)
Brak
5. Banaszak Zofia Angel's Horses body & soul
2008 (JM.)
Brak
6. Banaszak Zofia Angel's Horses body & soul
2008 (JM.)
Brak
7. Baranowska Maja Bzk
2009 (JM.)
Brak
8. Baranowska Maja Bzk
2009 (JM.)
Brak
9. Baranowska Oliwia Cwał Zakrzewo
2009 (JM.)
Brak
10. Bendka Julia NF CHAMPIONSTUD
2002 (MJ.)
Brak
11. Bendka Julia NF CHAMPIONSTUD
2002 (MJ.)
Brak
12. Biedna Zuzanna Stajnia Leśnego Duszka
2011 (Mł.)
Brak
13. Biedna Zuzanna Stajnia Leśnego Duszka
2011 (Mł.)
Brak
14. Bielawska Magdalena KJ Stajnia Nowina
2012 (Mł.)
Brak
15. Bielawska Magdalena KJ Stajnia Nowina
2012 (Mł.)
Brak
16. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (MJ.)
O030577
10182828
17. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (MJ.)
O030577
10182828
18. Borowiak Martyna brak
S
brak
19. Borowiak Martyna brak
S
brak
20. Broniarczyk Henryk Klub Jeździecki Wolica
2014 (Mł.)
O068739
21. Broniarczyk Henryk Klub Jeździecki Wolica
2014 (Mł.)
O068739
22. Bruzi Paulina Angel's Horses Body & Soul
2006 (J.)
Brak
23. Bruzi Paulina Angel's Horses Body & Soul
2006 (J.)
Brak
24. Burzyńska Matylda NF CHAMPIONSTUD
2015 (Mł.)
Brak
25. Burzyńska Matylda NF CHAMPIONSTUD
2015 (Mł.)
Brak
26. Byndas Agata Klub Jeździecki Byndas Horses
2002 (MJ.)
O042468
27. Byndas Agata Klub Jeździecki Byndas Horses
2002 (MJ.)
O042468
28. Byndas Armanda Klub Jeździecki Byndas Horses
S
O021496
29. Byndas Armanda Klub Jeździecki Byndas Horses
S
O021496
30. Byndas Szymon Klub Jeździecki Byndas Horses
S
O023395
31. Byndas Szymon Klub Jeździecki Byndas Horses
S
O023395
32. Chmielewska Natalia stajnia Huffero
2010 (JM.)
none
33. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O047111
34. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (MJ.)
O039193
35. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (MJ.)
O039193
36. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
37. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
38. Danielewska Michalina Cwał Zakrzewo
S
Brak
39. Dobroń Adrianna Brak
2001 (MJ.)
Brak
Brak
40. Dorna Urszula Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061954
41. Dorna Urszula Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061954
42. Duda Martyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2003 (MJ.)
Brak
43. Fabiś Zuzanna Stajnia Czeluścin
2008 (JM.)
brak
44. Fabiś Zuzanna Stajnia Czeluścin
2008 (JM.)
brak
45. Fabisiak Michalina BPK
2005 (J.)
Brak
46. Fabisiak Michalina BPK
2005 (J.)
Brak
47. Figiel Debora Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
2003 (MJ.)
O046699
48. Figiel Debora Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
2003 (MJ.)
O046699
49. Fik Dominika Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2004 (J.)
brak
50. Fik Dominika Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2004 (J.)
brak
51. Filipiak Antonina Stajnia Leśnego Duszka
2010 (JM.)
Brak
52. Filipiak Antonina Stajnia Leśnego Duszka
2010 (JM.)
Brak
53. Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
S
O003278
54. Gajewska Zuzanna Stajnia Leśnego Duszka
2011 (Mł.)
Brak
55. Gajewska Zuzanna Stajnia Leśnego Duszka
2011 (Mł.)
Brak
56. Gałka Anna KJ Rancho Poznań
S
O022136
57. Gałka Anna KJ Rancho Poznań
S
O022136
58. Garczarek Oliwia KJ Fimmel Team
2004 (J.)
O041416
59. Gąsiorek Marta Cwał Zakrzewo
S
O039189
60. Głodkowska Julia Stajnia Mączyńskich
2011 (Mł.)
Brak
61. Głodkowska Julia Stajnia Mączyńskich
2011 (Mł.)
Brak
62. Gniazdowska Wiktoria Bpk
2006 (J.)
Brak
63. Gniazdowska Wiktoria Bpk
2006 (J.)
Brak
64. Gniazdowska Zuzanna Bpk
2001 (MJ.)
Brak
65. Gniazdowska Zuzanna Bpk
2001 (MJ.)
Brak
66. Goc Jan Żniński Klub Jeździecki
2008 (JM.)
brak
67. Goc Jan Żniński Klub Jeździecki
2008 (JM.)
brak
68. Goc Paweł Żniński Klub Jeździecki
2011 (Mł.)
brak
69. Goc Paweł Żniński Klub Jeździecki
2011 (Mł.)
brak
70. Góra Jadwiga brak
2001 (MJ.)
brak
71. Góra Jadwiga brak
2001 (MJ.)
brak
72. Górniak Julia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O060113
73. Goździewicz Amelia Stajnia Czeluścin
2006 (J.)
brak
74. Goździewicz Amelia Stajnia Czeluścin
2006 (J.)
brak
75. Grabowska Gabriela Klub Jeździecki Wolica
S
O025490
76. Grabowska Gabriela Klub Jeździecki Wolica
S
O025490
77. Graczyk Zuzanna UKS Fiord Młodzikowo
S
brak
78. Graczyk Zuzanna UKS Fiord Młodzikowo
S
brak
79. Grębka Wanessa Stajnia Czeluścin
2008 (JM.)
brak
80. Grębka Wanessa Stajnia Czeluścin
2008 (JM.)
brak
81. Grzybowska Małgorzata Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
brak
82. Grzybowska Małgorzata Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
brak
83. Hamerska Wiktoria Cwał Zakrzewo
2008 (JM.)
Brak
84. Jach Klaudiusz KJ Herkules Wapno
S
O037943
10261089
85. Jach Klaudiusz KJ Herkules Wapno
S
O037943
10261089
86. Jach Michalina Klub Jeździecki Herkules Wapno
2010 (JM.)
O060611
87. Jach Oliwia KJ Herkules Wapno
2003 (MJ.)
O037935
88. Jach Oliwia KJ Herkules Wapno
2003 (MJ.)
O037935
89. Jakrzewska Liwia Angel's Horses body &soul
2005 (J.)
Brak
90. Jakrzewska Liwia Angel's Horses body &soul
2005 (J.)
Brak
91. Janowicz Natalia Klub Sportowy Bolo Team
2006 (J.)
O057655
92. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
93. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
94. Jaskólska Michalina KJ Profil Piła
2004 (J.)
O046205
10263002
95. Jóźwiak Gabriela KJ Fimmel Team
2008 (JM.)
O055711
96. Kaczmarek Mikołaj St. KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O033282
97. Karcz Magdalena Angel's horses body & soul
S
brak
98. Karcz Magdalena Angel's horses body & soul
S
brak
99. Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
S
O041330
10141245
100. Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
S
O041330
10141245
101. Kędziora Paulina Bez Przynależności Klubowej
2003 (MJ.)
brak
102. Kliszcz Szymon KJ Lansada Milsko
S
O034975
103. Kliszcz Szymon KJ Lansada Milsko
S
O034975
104. Klonowska Julia Demonic Horses
2014 (Mł.)
Brak
105. Klonowska Julia Demonic Horses
2014 (Mł.)
Brak
106. Kłos Mateusz stajnia Huffero
S
none
107. Komasa Łukasz brak
S
brak
108. Komasa Łukasz brak
S
brak
109. Komorska Weronika Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
110. Komorska Weronika Klub Jeździecki Byndas Horses
2007 (JM.)
brak
111. Kończyk Julia bpk
S
O061791
112. Konieczna Zofia Bpk
2009 (JM.)
Brak
113. Konieczna Zofia Bpk
2009 (JM.)
Brak
114. Koprowska Zuzanna Angel's horses body &soul
2008 (JM.)
Brak
115. Koprowska Zuzanna Angel's horses body &soul
2008 (JM.)
Brak
116. Korpik Wiktoria Stajnia Sowinki
2001 (MJ.)
brak
117. Korpik Wiktoria Stajnia Sowinki
2001 (MJ.)
brak
118. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
119. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
120. Kosedowska Oliwia Bkp
2006 (J.)
Brak
121. Kosedowska Oliwia Bkp
2006 (J.)
Brak
122. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
123. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
124. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
125. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
126. Krasucka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O034631
127. Krasucka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O034631
128. Książkiewicz Kornelia KJ Stajnia Nowina
2012 (Mł.)
brak
129. Książkiewicz Kornelia KJ Stajnia Nowina
2012 (Mł.)
brak
130. Kubacka Marta bpk
2002 (MJ.)
O047188
131. Kubacka Marta bpk
2002 (MJ.)
O047188
132. Kubisiak Anna Klub Jeździecki Wolica
2009 (JM.)
Brak
133. Kubisiak Anna Klub Jeździecki Wolica
2009 (JM.)
Brak
134. Kuciak Weronika Klub Jeździecki Byndas Horses
2009 (JM.)
brak
135. Kuciak Weronika Klub Jeździecki Byndas Horses
2009 (JM.)
brak
136. Kunaj Marta Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2007 (JM.)
O055708
137. Kunaj Marta Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2007 (JM.)
O055708
138. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
139. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
140. Kurek Kinga KJ Fimmel Team
2001 (MJ.)
O033908
141. Kurek Kinga KJ Fimmel Team
2001 (MJ.)
O033908
142. Lembicz Patryk bpk
S
O034796
143. Lembicz Patryk bpk
S
O034796
144. Leonhard Eliza KJ Hufnal Borowianka
2010 (JM.)
O063987
145. Leonhard Eliza KJ Hufnal Borowianka
2010 (JM.)
O063987
146. Lis Martyna Angel's Horses body & soul
Brak
147. Lis Martyna Angel's Horses body & soul
Brak
148. Łacinnik Karina brak
2005 (J.)
brak
149. Łacinnik Laura brak
2011 (Mł.)
brak
150. Łąkowska Kinga Bpk
2008 (JM.)
Brak
151. Łąkowska Kinga Bpk
2008 (JM.)
Brak
152. Łasicka Monika bpk
2006 (J.)
brak
153. Łasicka Monika bpk
2006 (J.)
brak
154. Łoboda Magdalena KJ Stajnia Nowina
2013 (Mł.)
brak
155. Łosowicka Katarzyna JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
S
Brak
156. Łosowicka Katarzyna JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
S
Brak
157. Łukaszewska Natalia Brak
S
Brak
Brak
158. Łukaszewska Natalia Brak
S
Brak
Brak
159. Machnicki Piotr KJ Stajnia Nowina
2010 (JM.)
O067742
160. Machnicki Piotr KJ Stajnia Nowina
2010 (JM.)
O067742
161. Maćkowiak Paulina Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2008 (JM.)
brak
162. Maćkowiak Paulina Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2008 (JM.)
brak
163. Majchrzak Inga Stajnia Leśnego Duszka
2007 (JM.)
Brak
164. Majchrzak Inga Stajnia Leśnego Duszka
2007 (JM.)
Brak
165. Majewska Paulina Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
Brak
166. Majewska Paulina Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
Brak
167. Masłek Aurelia KJ Stajnia Nowina
2010 (JM.)
O067740
168. Masłek Martyna KJ Stajnia Nowina
2012 (Mł.)
O068447
169. Matuszewski Bartosz Angel's horses body soul
2005 (J.)
brak
170. Matuszewski Bartosz Angel's horses body soul
2005 (J.)
brak
171. Michalak Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2009 (JM.)
brak
172. Michalak Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2009 (JM.)
brak
173. Mika Zofia Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2006 (J.)
brak
174. Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
S
O044192
10034677
175. Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
S
O044192
10034677
176. Mileszko Marcelina Cwał Zakrzewo
2011 (Mł.)
Brak
177. Mlodożyńska Joanna stajnia Huffero
S
none
178. Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław
S
O010231
179. Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław
S
O010231
180. Nowaczyk Liliana bpk
2007 (JM.)
brak
181. Nowaczyk Liliana bpk
2007 (JM.)
brak
182. Nowak Agata bpk
S
brak
183. Nowak Agata bpk
S
brak
184. Nowak Katarzyna Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O063490
185. Nowak Katarzyna St. Kraju Jumping Team
S
O063490
186. Olszewska Iga Lucky Stable
2008 (JM.)
Brak
187. Olszewska Iga Lucky Stable
2008 (JM.)
Brak
188. Olszowski Jakub Klub Jeździecki Stajnia Nowina
2009 (JM.)
Brak
189. Olszowski Jakub Klub Jeździecki Stajnia Nowina
2009 (JM.)
Brak
190. Panarowicz Nikola KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (J.)
O042901
191. Panarowicz Nikola KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (J.)
O042901
192. Paszkiewicz Karolina bpk
S
brak
193. Paszkiewicz Karolina bpk
S
brak
194. Paszkiewicz Marta bpk
2007 (JM.)
brak
195. Paszkiewicz Marta bpk
2007 (JM.)
brak
196. Paterek Dagmara BPK
2010 (JM.)
-
197. Paterek Dagmara BPK
2010 (JM.)
-
198. Patocka Wiktoria Stajnia Czeluścin
2006 (J.)
brak
199. Patocka Wiktoria Stajnia Czeluścin
2006 (J.)
brak
200. Pawlak Julia Stajnia Mączyńskich
2004 (J.)
Brak
201. Pawlak Julia Stajnia Mączyńskich
2004 (J.)
Brak
202. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
203. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
204. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
0043620
205. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
0043620
206. Poprawa Alicja KJ Hufnal Borowianka Ostrów Wlkp.
2009 (JM.)
O049334
207. Poprawa Alicja KJ Hufnal Borowianka Ostrów Wlkp.
2009 (JM.)
O049334
208. Projs Olga Black Velvet
2009 (JM.)
Brak
209. Projs Olga Black Velvet
2009 (JM.)
Brak
210. Przybylska Julia brak przynależności klubowej
2008 (JM.)
brak
211. Przybylska Julia brak przynależności klubowej
2008 (JM.)
brak
212. Przybylska Łucja Klub Jeździecki Wolica
2012 (Mł.)
O062915
213. Przybylska Łucja Klub Jeździecki Wolica
2012 (Mł.)
O062915
214. Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
S
O022122
215. Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
S
O022122
216. Radniecka-Filipiak Anna Cwał Zakrzewo
S
Brak
217. Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
S
O028882
218. Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
S
O028882
219. Rogacka Oliwia Brak
2011 (Mł.)
Brak
220. Rogacka Oliwia Brak
2011 (Mł.)
Brak
221. Sawińska Amelia brak
2006 (J.)
brak
222. Sawińska Amelia brak
2006 (J.)
brak
223. Schramm Helena Cwał Zakrzewo
2006 (J.)
Brak
224. Siczyński Alan JUKS Mieczewo
S
Brak
225. Siczyński Alan JUKS Mieczewo
S
Brak
226. Siennicka Maria St. Kraju Jumping Team
2002 (MJ.)
O035333
227. Siennicka Maria St. Kraju Jumping Team
2002 (MJ.)
O035333
228. Smolarek Zofia Lucky Stable
2003 (MJ.)
Brak
229. Smolarek Zofia Lucky Stable
2003 (MJ.)
Brak
230. Stempien Blanka Bez Przynależności Klubowej K P O
2011 (Mł.)
Brak
231. Stempien Blanka Bez Przynależności Klubowej K P O
2011 (Mł.)
Brak
232. Stróżyńska Agata St. J Baborówko
2003 (MJ.)
O044632
233. Stróżyńska Agata St. J Baborówko
2003 (MJ.)
O044632
234. Swędrzyńska Marta Stajnia Leśnego Duszka
2005 (J.)
Brak
235. Swędrzyńska Marta Stajnia Leśnego Duszka
2005 (J.)
Brak
236. Szajek Zuzanna bpk
2006 (J.)
brak
237. Szulkowska Natasza Stajnia Czeluścin
2010 (JM.)
brak
238. Szulkowska Natasza Stajnia Czeluścin
2010 (JM.)
brak
239. Terakowska Natalia Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2008 (JM.)
brak
240. Terakowska Natalia Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2008 (JM.)
brak
241. Toboła Klaudia Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
Brak
242. Tobys Wiktoria KJ Lansada Milsko
2004 (J.)
O037718
243. Tobys Wiktoria KJ Lansada Milsko
2004 (J.)
O037718
244. Trojanowicz Borys St. Kraju Jumping Team
2006 (J.)
528003201707403
245. Trojanowicz Borys St. Kraju Jumping Team
2006 (J.)
528003201707403
246. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
2003 (MJ.)
O045645
247. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
2003 (MJ.)
O045645
248. Urbaniak Adrian Brak
S
Brak
249. Urbaniak Adrian Brak
S
Brak
250. Urbańska Nikola bpk
2002 (MJ.)
brak
251. Urbańska Nikola bpk
2002 (MJ.)
brak
252. Waczyńska Aleksandra Stajnia Mączyńskich
2005 (J.)
Brak
253. Waczyńska Aleksandra Stajnia Mączyńskich
2005 (J.)
Brak
254. Wawrzyniak Anastazja RIO GRANDE Krosinko
2006 (J.)
O063462
255. Wawrzyniak Anastazja RIO GRANDE Krosinko
2006 (J.)
O063462
256. Wierucka Maria Rio Grande Krosinko
2012 (Mł.)
O059330
257. Wierucka Maria Rio Grande Krosinko
2012 (Mł.)
O059330
258. Wierucka Zofia Rio Grande Krosinko
2011 (Mł.)
O057409
259. Wierucka Zofia Rio Grande Krosinko
2011 (Mł.)
O057409
260. Wołochowicz Olga Stajnia Huffero
2010 (JM.)
brak
261. Zgrabczyńska Iga Black Velvet
2013 (Mł.)
33
262. Zgrabczyńska Iga Black Velvet
2013 (Mł.)
33
263. Zielińska Natalia KJ Sokół Damasławek
2003 (MJ.)
brak
264. Zielińska Natalia KJ Sokół Damasławek
2003 (MJ.)
brak
265. Żmójdzin Jan Stow. Premium Sport Horses Rosin
S
O003172
266. Żmójdzin Jan Stow. Premium Sport Horses Rosin
S
O003172
267. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
S
O023928
268. Zwolińska Amelia KJ Raduszyn
2008 (JM.)
O063234
269. Zwolińska Amelia KJ Raduszyn
2008 (JM.)
O063234
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

147

A QUITE HUNWB HUN 2004 Wałach gniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Libelle / Landor S
K009261 HUNMIM042782004
2.

59

A-NUMERO PRIMO SP POL 2017 wałach siwa/164 F: Number One
M: Ánka
brak brak
3.

189

ALEXANDER OLD POL 2007 wałach ciemnogniada F: Stalon / Sandro
M: Avaha / Hades
K013303 DE433331562707
4.

109

AMEBA KUC POL 2013 klacz myszata/kuc:135 F: Ami /
M: Burza /
brak 616013680046313
5.

144

APASJONATA FLOWER LOVE KUC WALIJSKI POL 2014 klacz izabelowata/kuc:123 F: FRANKENHOEH'S VITALISE
M: ANABEL
K033687 616013610203114
6.

116

APLA KUC POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
K009670 POL999660778204
7.

9

ARABELLA KUC POL 2013 klacz izabelowata/kuc:130 F: Nero
M: Angel V. Vennehoeve
Brak 616098100057730
8.

70

ARIEL KUC POL 2014 klacz izabelowata/kuc:145 F: Nero
M: Angel
brak 616098200125346
9.

6

ARTEMIDA WLKP POL 2010 klacz kasztanowata/- F: Quinnus III / Quidam's Rubin
M: Artemiza / Cottonclub
K019966 616007610059810
10.

120

AWANS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 13.03.2017 wałach tarantowata/170 F: Lord
M: Amanda
Brak 61600963007517
11.

155

AZALIA Z DWORU TYP KOŃ MAŁY POL 2011 klacz gniada/mk:148 F: NN
M: NN
Brak 616999670125611
12.

133

BALTAZAR KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:115 F: Brak
M: Brak
Brak 616013680058009
13.

119

BALTIC DANCER Pełna Krew Angielska POL 801.03.201 wałach gniada/170 F: Boreas Rush /
M: Balaleo /
brak 616POL13008150T
14.

58

BALUZINO WLKP POL 2013 wałach ciemnogniada/172 F: Beskwit
M: Belinda
brak 616 007 61 00028 13
15.

20

BENTLEY DE ROUET F WESTF POL 2015 wałach gniada/168 F: Michael Angnelo F / Bajou Du Rouet
M: Balilka / Baloubet Du Rouet
K029093 DE441410876015
16.

130

BISZKOPT ZAGORKA HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach izabelowata/mk:155 F: K.Cros
M: Ilvia
K032024 616999530357609
17.

98

BLACK JACK OLD GER 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
18.

154

BONDUELA KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:130 F: Krotosz
M: Banitka I
brak 616013610294206
19.

77

BOURBON WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach ciemnokasztanowata/174 cm F: Bon Coeur
M: Barodia
brak 616007610054517
20.

146

BRANDO WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: POLDER
M: BRAZYLIA
Brak 616007520058911
21.

40

BRAVIA SP POL 2008 klacz kasztanowata/165 F: Vandame
M: Barcarola
K027855 616009610040815
22.

122

BRETANIA PKS POL 2015 klacz gniada/170 F: Leonardo
M: Bolivia
Brak 616009610178513
23.

53

CALINKA SP POL 2001 klacz skarogniada/165 F: Oder /
M: Czata /
brak POL009590047201
24.

149

CANTURO GRANDE HAN POL 2016 wałach gniada/164 F: Canturano / Canturo
M: Bellisima / Phin Phin
K030722 DE431316968416
25.

74

CAPTAIN KRYM NIEM. SPORT. POL 2013 wałach siwa/172 F: Captain Olympic / Captain Fire
M: Captain Olympic / Captain Fire
K025517 DE456570206313
26.

110

CARELL ZR SP POL 2016 wałach gniada/170 F: I'm Special De Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Corry 32 / Carell
K030927 616009680041416
27.

153

CATINA BLUE FG WURT GER 2010 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Paola S / Pik Solo
K027615 DE473730357410
28.

192

CAVAQUINHO AES POL 2018 gelding grey/171 F: Casallsini I / Casall Ask (Casall La Silla)
M: U-Cascada / Cassini I
K033276 826002180882630
29.

185

CAVIARI V Duński Koń Gorącokrwisty POL 2013 ogier gniada/163 F: Come Back II
M: Rocita Skovbo
Brak Brak
30.

78

CEDYNIA SP POL 2013 klacz kasztanowata/173 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Cecora / Konig Sobieski
K020770 616009640012113
31.

145

CHACCO KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:147 F: Nn
M: Nn
Xx 616999590029113
32.

187

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Alcatraz / Acord II
M: Cinderella / Cherubin
K018660 616009610079110
33.

127

CISZA SP POL 2016 klacz kasztanowata/166 F: If du Reverdy
M: Cybrola
brak A0013146S
34.

150

CLARA BELLA HOL GER 2013 klacz gniada/172 F: Clarimo / Clearway
M: Pandora VII / Coriano
K028590 DE421000086613
35.

60

COBREY F WESTF POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cobra / Carthago
M: Cailustas / Castillo
K024483 DE441410882613
36.

160

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 klacz kasztanowata/kuc:148 F: King William / Kaiserjaeger
M: Coelenhage's Campari / Wengelo's Ricardo
K028377 528017201500590
37.

87

COLBERT DES GREZ SF FRA 2012 wałach ciemnogniada/164 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Tzara Des Grez / Quick Star
K030166 12243847U
38.

66

COLUMBUS I G HOL POL 2010 wałach gniada/168 F: Carrico / Catoki
M: U-Columbia / Cassini I
K017198 DE421000504310
39.

151

CONEN GIRL HAN GER 2012 klacz gniada/170 F: Conen / Chequille
M: Silvia / Silvio I
K024774 DE431311912512
40.

76

CONNORO HOL GER 2014 ogier gniada/178 F: Connor / Casall
M: Raisa / Carvallo
K026064 DE421000185314
41.

69

CORBELLA WESTF GER 2013 klacz gniada/168 F: Cordess / Clinton
M: Farina De Laubry / Chin Chin
K026971 DE441410561913
42.

31

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
K020057 POL013600071409
43.

8

DANTES KUC POL 2017 ogier gniada/kuc:142 F: Guinness RH /
M: Diamentina Super /
brak -
44.

139

DELICJA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: LE VOLTAIRE
M: DAISY BROWN
K029499 616 009 68 00314 16
45.

7

DIARADA Z OLD GER 2012 klacz ciemnogniada/161 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Vulana L /Emilion
K021375 DE418180208812
46.

4

DJ CZEJENKA Polski Koń Sportowy POL 2017 klacz kasztanowata/162 F: VON CHACCO IXE/ CHACCO BLUE
M: DAJ MONEY/ MARAM
K031726 616009520049217
47.

164

DRUMLA KUC POL 2007 klacz bułana/kuc:nn F: nn
M: nn
brak 999580209000
48.

83

ELITE DE OUISTREHAM SF POL 2014 klacz gniada/170 F: Utrillo vd Heffinck alias Utrillo Z / Clinton
M: Gerosa / Laeken
K031813 14543792E
49.

16

ENCHANTMENT PC HOLSZTYN POL 2018 wałach siwa/163 F: Emita
M: Leonardo
brak 826002180884069
50.

128

EQUES XIER KWPN POL 2009 Wałach gniada/165 F: Amadeus / Guidam
M: Bhamira Xier / Emilion
K021563 528003200905930
51.

121

ESTANCIA Pełna Krew Angielska POL 2005 klacz gniada/170 F: Boreal
M: Estremadura
Brak 276GER000143730
52.

75

ESTER WLKP POL 2013 wałach gniada/172 F: Le Duc / Lord Alexander
M: Etna / Comandor
K029169 616007591087713
53.

94

EX LIBRIS GOLD Z ZANGERSHEIDE POL 2013 ogier gniada/168 F: Eldorado van de Zeshoek
M: Centuria/ Lavendel
K023983 056015Z55508213
54.

47

FADO MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/168 F: Huzar
M: Fala
Brak 616006610054213
55.

1

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
56.

90

FILIP KUC POL 2005 wałach srokata/kuc:119 F: nn /
M: nn /
brak 61622334456
57.

178

FINKA SP POL 2015 Klacz gniada/mk:164 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
58.

138

FIONA NN POL 2010 klacz siwa/kuc:134 F: NN
M: NN
K026259 616999610263910
59.

64

FIONA KUC POL 2017 klacz gniada/kuc:125 F: nn /
M: nn /
brak B0151788S
60.

123

FRANEK KUC WALIJSKI POL 2017 ogier kasztanowata/kuc:136 F: HSH Idefix/ Nilantshoeve's Zippo
M: Fantazja/ Linde Hoeve's Optimist
Brak .
61.

54

FURIOSO XXXVI-79 FERGETEG Furioso-North Star HUN 2011 Ogier gniada/160 F: Gyanu I /
M: The Bart Furioso /
brak -
62.

180

GAL KONIK POLSKI POL 2007 wałach myszata/kuc:136cm F: HAWER
M: GAMA
brak POL011680046907
63.

183

GAL KONIK POLSKI POL 2007 wałach myszata/kuc:136 F: hawer
M: gama
brak POL011680046907
64.

168

GALICJUSZ Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach jasnogniada/kuc:148 F: Narwik / Split
M: Galicja / Bonetto-D
K030182 616013640039415
65.

129

GALMAN SP POL 2012 wałach gniada/168 F: Ulco / Voltaire
M: Goplana / Caretino K
K025798 616009670067912
66.

143

GRACJA SP POL 25.04.2015 klacz gniada/161 F: Denar
M: Gwiazdeczka
brak 616009610021815
67.

137

GRANTINA RK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/164 F: Turbud Quirinus
M: Glosa
brak 616009610024116
68.

96

GRATUS WHITE SP POL 2017 wałach skarogniada/170 F: Hickstead White /
M: Gladiola / Widam
brak 616009610098817
69.

131

GUCIO KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:130 F: Brak
M: Brak
Brak 616999760124612
70.

125

HABIR WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach gniada/170 F: Corleone Z
M: Himala
brak B0106824S
71.

55

HAIZI HAFLINGER POL 2009 mare light chestnut/kuc:148 F: nn
M: nn
none 616999610235812
72.

63

HARRY POTTER KUC POL 2010 Ogier tarantowata/kuc: F: Bardi /
M: Hani /
brak
73.

71

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 gelding bay/mk:153 F: Lapis / Lagaro
M: H'Lotka / Magnet
K025206 616007610105214
74.

99

HEDORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/169 F: Duke of Hearts
M: Hatteria
K029466 AA0019237S
75.

188

HEPI MAŁOPOLSKA POL 2006 klacz gniada/152 F: Nn
M: Nn
Brak Xxxxxxxx
76.

73

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
77.

48

HOKUS MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/160 F: Jaśmin
M: Hangara
Brak 616006610054313
78.

103

HUGO KUC POL 2014 wałach siwa/kuc:125 F: Irokez
M: Hilda
Brak 616013610185114
79.

68

IMPERIUM SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Donald Z / Diamant De Semilly
M: Inwazja / Ludger
K030485 6160096800320
80.

57

ISKRA SP POL 2005 mare bay/165 F: nn
M: nn
none 616999640067505
81.

161

ISKRA RM WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Arctic / Acordelli
M: India / Corrado Boy
K033147 616007610186717
82.

72

IWERO KUC POL 000 wałach siwa/kuc:000 F: 00
M: 00
Brak 000
83.

124

JAGODA TYP KOŃ MAŁY POL 2012 klacz ciemnogniada/mk:140 F: NN
M: NN
brak 616999580550212
84.

86

JAGUAR SA KWPN NED 2014 wałach gniada/174 F: Marius Claudius / Concorde
M: Karisa / Landwind II B
K029517 528003201401966
85.

JAMES B KWPN POL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Dakar VDL / Cardento
M: Flair-Sina / Campbell VDL
K028271 528003201401902
86.

114

JAQUIN HOL POL 2011 klacz ciemnogniada/172 F: Jaquino
M: E-Anje/ Alcatraz
K020672 DE421000530311
87.

132

JUMPER SP POL 2013 wałach gniada/160 F: Brak
M: Brak
Brak 616009680027113
88.

191

KALIBER PL Z ZANG NED 2017 wałach kara/- F: Kafka Van De Heffinck / Cavaro Z
M: Feville / Tangelo vd Zuuthoeve
K033069 056015Z55357617
89.

171

KALINKA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Rapsod /
M: Korweta /
K029896 616009610129612
90.

89

KALINKA KUC POL 2006 klacz skarogniada/kuc:112cm F: NN
M: Nn
Brak .
91.

30

KARINA KUC POL 2014 klacz ciemnogniada/kuc:121 F: nn /
M: nn /
K034424 616999610199214
92.

36

KASIA KUC POL 2015 klacz siwa/kuc:136 F: nn /
M: nn /
brak 616999610212115
93.

33

KEATON N KWPN NED 2015 wałach skarogniada/175 F: Fanlac / Arizona
M: Belle-Cantos / Cantos
K026829 528003201507980
94.

11

KIELSHOOP MARY ANN (MERY) KUC WALIJSKI NED 2007 klacz inna/kuc:120 F: Vlonderzicht's Harm /
M: Kielshoop Maribelle /
brak -
95.

85

KILIAN WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/168 F: Kurant
M: Kometa
brak 616 007 61 02785 09
96.

95

KINGSBURY KWPN NED 2015 wałach gniada/172 F: Carambole / Cassini I
M: Roberlina / Hemmingway
K030125 528003201503461
97.

173

KLEMENTYNA SHETLAND POL 2014 klacz kara/kuc:120 F: Nn
M: Nn
Brak ---
98.

2

KNIGHT RIDER Z ZANG BEL 2012 ogier ciemnogniada/168 F: Kannan / Volatire
M: Clear Round Z / Colbert GTI
K030318 056015Z55788112
99.

22

KOLINER WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/168 F: Lyjanero
M: Kolonia
brak 616007610113916
100.

177

KRAJKA ŚLĄSKA POL 2017 klacz kara/168 F: Harcap
M: Krajna
Brak A0021054S
101.

62

KRESKA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:141 F: Fikus
M: Kuszka
K020861 616013640040510
102.

148

KYNAN S KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/182 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
K030459 528003201504438
103.

34

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 wałach siwa/170 F: Vulkan L westf./ Vulkano
M: La Dame Blanche L /hol. Cassiano hol.
K023757 616009610024713
104.

106

LEA MICHAELE J SP POL 2013 klacz kara/168 F: Michael Angelo F /
M: Lea Cassandra /
K025051 616009610201313
105.

159

LIZAK KUC POL 2018 wałach kara/kuc:110 F: Śpioch
M: Lisa
Brak 616013610028718
106.

140

LUKAS AA MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/160 F: Wareg
M: Luna
Brak A00161995
107.

5

LUNA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz ciemnogniada/170 F: Goder / Oder
M: Limba / Castilio
K019780 616999640079711
108.

32

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/kuc:140 F: nn /
M: nn /
K026657 528009101178093
109.

45

LUTHRON SP POL 2016 wałach kasztanowata/- F: Numerus / Numero Uno
M: Luthien / Aloube Junior
K033068 616009610107416
110.

93

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
K026849 61600961019314
111.

170

MAXIMUS KUC FELIŃSKI POL 10.04.2016 wałach bułana/kuc:147 F: Mielno
M: Migrena
brak 616013670037916
112.

162

MEDUZA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/172 F: P-Homar / Harcap
M: Melba / Barito
K032800 616009610066515
113.

175

MELANIE KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:125 F: nn /
M: nn /
brak -
114.

10

MERKURY GEORGE KUC WALIJSKI POL 2017 ogier kara/kuc:147 F: Sydenham George /
M: Coednewydd Million Dollar /
brak -
115.

18

METEOR KOŃ MAŁY POL 2008 gelding bay/mk:157 F: Euroboss
M: Miki
brak 013550020208
116.

12

MIGOTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:100 F: Bardi / Esis
M: Maura / Jantar
brak 616013530323610
117.

135

MISTRAL SP POL 2016 wałach tarantowata/158 F: Bolero
M: Najka
Brak 000
118.

117

MIYA Pelna Krew Angielska POL 26.06.2017 klacz gniada/165 F: Big Lock
M: Mandra
Brak 616 POL 17010114T
119.

181

MOMMY TYP KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:145cm F: NN
M: NN
brak 616999610260111
120.

182

MOMMY TYP KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:145 F: nn
M: nn
brak 616999610260111
121.

179

MOULAN KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:142 F: nn
M: nn
brak 616999610208914
122.

44

MUSTANG KUC POL 2009 wałach srokata/kuc:117cm F: Timo
M: Marina
Brak 616013610051109
123.

126

NAVIGATOR V&V KWPN POL 2018 wałach gniada/166 F: Impressive VDL
M: Celoma
brak 528003201802631
124.

111

NEMEZIS SP POL 2013 klacz skarogniada/172 F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
K024090 616009670029913
125.

97

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
K027259 56002W00305200
126.

136

NIEPSUJ HUCULSKA POL 2005 wałach ciemnogniada/kuc:144 F: Lansjer
M: Nelika
Brak 616 012 57 01470 15
127.

134

NIGERIA SP POL 2010 klacz tarantowata/160 F: Brak
M: Brak
Brak 616999610216010
128.

88

NOBEL DE REVE II Z Z NED 2014 wałach gniada/168 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Arthe V'T Hemelszoet / Major De La Cour
K034583 056015Z55623214
129.

50

NOMEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 ogier izabelowata/164 F: Aramir
M: Noretta
brak 616098100090781
130.

112

NORTON NIEM. SPORT. POL 2013 wałach siwa/170 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Orinoko Plus S / Atylla
K023440 DE455879003213
131.

105

NUMBER FOUR F WESTF POL 2017 wałach siwa/167 F: Number One / Numero Uno
M: Balilka / Baloubet Du Rouet
K032302 DE441410024417
132.

142

OBORAS HENNESSY WESTFALSKA POL 2007 klacz gniada/175 F: Kannan
M: History
K014472 DE441411939007
133.

81

OGIA KONIK POLSKI POL 2018 klacz myszata/mk:140 F: Mozyr
M: Orkana
brak 616011640013718
134.

113

OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF BWB POL 2014 wałach kasztanowata/173 F: Mylord Carthago
M: Sarona
K027911 056002W003073
135.

67

ONYKS SP POL 2010 gelding light chestnut/167 F: Caretino K / Caretino
M: Oceania / Nobody
K030139 616009610086210
136.

186

ORLANDO KUC WALIJSKI POL 2018 wałach siwa/mk:140 F: Nn
M: Nn
Brak 197860893443
137.

141

ORZESZEK KUC POL 2016 wałach tarantowata/kuc:120 F: Brak
M: Brak
Brak 616999610222716
138.

156

PANAMKA WLKP POL 2008 klacz kasztanowata/165 F: Eger
M: Paszka
Brak -
139.

56

PASJONATA DOUGLAS WELSH PONY POL 2008 gelding white/kuc:135 F: Wolling's Lion King
M: TIJD VLIJT'S DANTE
none POL013610131508
140.

176

PENELLOPA ARABSKA AFG 2001 klacz kasztanowata/mk:150 F: Nn
M: Nn
Brak ---
141.

102

PESTKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
142.

107

PIKER KOŃ MAŁY POL 2017 wałach skarogniada/kuc:140 F: nn /
M: nn /
K033864 616999690146117
143.

91

PLANTAGO KUC POL 2017 wałach gniada/kuc:147 F: nn /
M: nn /
brak -
144.

172

PLEJADA SP POL 2014 klacz gniada/161 F: nn /
M: nn /
K029904 616999610213714
145.

104

POWER MŁP POL 2013 Wałach siwa/163 F: Sadam /
M: Perła /
brak 616006570095313
146.

174

QUIZIU NN SWE 1996 wałach biała/kuc:120 F: Nn
M: Nn
--- ---
147.

190

ROLEX VAN DE NOORDHEUVEL BWP BEL 2017 wałach gniada/170 F: Canabis Z / Contender
M: Cracia / Stakkato
K031074 056002W00316201
148.

80

RÓŻA TS POL 2013 klacz dereszowata/mk:133 F: nn /
M: nn /
brak 616999610226113
149.

49

ROZALITA KUC POL 2015 klacz skarogniada/kuc:128 F: nn /
M: nn /
brak -
150.

52

RUBIN SP POL 2015 Ogier srokata/160 F: Tanos / Cantanis
M: Rapsodia / Rabiates Turnus Z
brak -
151.

51

RUZIZI L SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Arpeggio II L / Arpeggio
M: Ruzzola L / Che Guevara L
K030759 POL 616009610045416
152.

118

SAGUARO WESTFALSKA POL 2017 wałach gniada/175 F: Nn
M: Nn
Braj 55555
153.

101

SAPHIRE WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/165 F: Likus
M: Szalka
Brak 616007520059510
154.

65

SARA TYP KUC POL 01.01.2010 klacz jasnokasztanowata/kuc:100cm F: n
M: n
brak 616999610283110
155.

163

SARA SP POL 2012 klacz bułana/165 F: Nn
M: Nn
Brak 616999610124812
156.

108

SILVANA KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:145 F: //
M: //
Brak 616999580411117
157.

46

STAKKATINO HOL GER 2016 wałach gniada/161 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Eronika / Lantino
K032358 DE421000600516
158.

61

STARTPOWER CAPTAIN Deutsches Reitpony GER 2012 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Carnuet
M: Starpower Lady
K032431 DE422.220035712
159.

82

SUMMER LEE HOL GER 26.03.2002 klacz ciemnogniada/163 F: Scarlatti /
M: Easy Girl /
brak DE421000108402
160.

79

SUSI SORGLOS HAN GER 2011 klacz gniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Chiara / Crazy Classic
K029481 DE431311905911
161.

100

SWEET DOROTHEE HANOWER GER 2012 klacz kara/165 F: Spörcken
M: Erica
K022192 De 431312011512
162.

152

TAMBOURINE RED WINE OS POL 2013 ogier gniada/170 F: Toulon / Heartbreaker
M: Dina Blue RK / Mr. Blue
K025260 DE418180259413
163.

3

TASZKIENT SP POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/168 F: Otill / Luron
M: Tasza / Banita
K031727 616009520093617
164.

169

TAZINA SP POL 2008 klacz siwa/kuc:148 F: Ludger
M: Tajga
brak 616013680114308
165.

92

TEKILA-K SP POL 2012 klacz ciemnogniada/mk:157 F: Con Calma / Calato
M: Traviata / Louis
K022297 616009610027612
166.

167

TEODORO XX POL 2017 wałach kasztanowata/160 F: Needham s Fort
M: Turkkawka
brak 616 POL 17009060T
167.

166

TORA Pełna Krew Angielska POL 23.04.2011 klacz kasztanowata/157 F: Strażnik
M: Trzynastka
Brak 616POL11007414A
168.

157

VAND HELSING UKR POL 2012 wałach gniada/170 F: -
M: -
Brak -
169.

165

W' ROKSANA SP POL 2009 klacz skarogniada/165 F: Genius
M: Halif
Brak 616009610259309
170.

115

WANDAL WLKP POL 2011 wałach srokata/mk:- F: Lord Star / Lord
M: Wena / Dżentelmen
K021571 616007530217911
171.

23

WENECJA SP POL 00 klacz skarogniada/00 F: 00
M: 00
Brak 00
172.

184

WILIANA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/163 F: Landor
M: Wizja
K018887 PL616007520000310
173.

158

WITTARA HORSE CONCURE WLKP POL 2004 klacz gniada F: Liman /
M: Wolta / Tycjan
K015900 POL007530127204
174.

43

ZAHUN MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/164 F: Macho
M: Zarina
K032576 616006661563811
175.

84

ZARA MAŁY KOŃ POL 2011 klacz gniada/mk:155 F: Cityboy R
M: Zazula
K028329 616013520073811
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Awedyk Dobrosława
bpk
MISTRAL (135)
2022-08-15
2022-08-15
Banaszak Natalia
Bpk
BONDUELA (154)
2022-08-15
Banaszak Zofia
Angel's Horses body & soul
MIYA (117)
2022-08-15
2022-08-15
Baranowska Maja
Bzk
HUGO (103)
2022-08-15
2022-08-15
Baranowska Oliwia
Cwał Zakrzewo
2022-08-15
2022-08-15
Bendka Julia
NF CHAMPIONSTUD
2022-08-15
2022-08-15
Biedna Zuzanna
Stajnia Leśnego Duszka
GUCIO (131)
2022-08-15
2022-08-15
Bielawska Magdalena
KJ Stajnia Nowina
FILIP (90)
2022-08-15
2022-08-15
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
2022-08-15
2022-08-15
Borowiak Martyna
brak
GAL (180)
2022-08-15
MOMMY (181)
2022-08-15
Broniarczyk Henryk
Klub Jeździecki Wolica
2022-08-15
2022-08-15
Bruzi Paulina
Angel's Horses Body & Soul
BRETANIA (122)
2022-08-15
2022-08-15
Burzyńska Matylda
NF CHAMPIONSTUD
QUIZIU (174)
2022-08-15
2022-08-15
Byndas Agata
Klub Jeździecki Byndas Horses
ZAHUN (43)
2022-08-15
2022-08-15
Byndas Armanda
Klub Jeździecki Byndas Horses
GALMAN (129)
2022-08-15
2022-08-15
Byndas Szymon
Klub Jeździecki Byndas Horses
HABIR (125)
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
CISZA (127)
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
Chmielewska Natalia
stajnia Huffero
HAIZI (55)
2022-08-15
2022-08-15
Chwałczyńska Maria
KJ Liljówka Stęszewko
2022-08-15
2022-08-15
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2022-08-15
2022-08-15
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
A QUITE (147)
2022-08-15
KYNAN S (148)
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
Danielewska Michalina
Cwał Zakrzewo
2022-08-15
2022-08-15
Dobroń Adrianna
Brak
NOMEN (50)
2022-08-15
2022-08-15
Dorna Urszula
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2022-08-15
2022-08-15
Duda Martyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2022-08-15
ARIEL (70)
2022-08-15
Fabiś Zuzanna
Stajnia Czeluścin
OGIA (81)
2022-08-15
Fabisiak Michalina
BPK
PENELLOPA (176)
2022-08-15
2022-08-15
Figiel Debora
Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
PIKER (107)
2022-08-15
2022-08-15
Fik Dominika
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
MOULAN (179)
2022-08-15
2022-08-15
Filipiak Antonina
Stajnia Leśnego Duszka
ORZESZEK (141)
2022-08-15
2022-08-15
Fimmel Arkadiusz
KJ Fimmel Team
2022-08-15
Gajewska Zuzanna
Stajnia Leśnego Duszka
BALTAZAR (133)
2022-08-15
2022-08-15
Gałka Anna
KJ Rancho Poznań
ESTER (75)
2022-08-15
2022-08-15
Garczarek Oliwia
KJ Fimmel Team
2022-08-15
2022-08-15
Gąsiorek Marta
Cwał Zakrzewo
2022-08-15
2022-08-15
Głodkowska Julia
Stajnia Mączyńskich
DRUMLA (164)
2022-08-15
2022-08-15
Gniazdowska Wiktoria
Bpk
PANAMKA (156)
2022-08-15
Gniazdowska Zuzanna
Bpk
2022-08-15
2022-08-15
Goc Jan
Żniński Klub Jeździecki
SAPHIRE (101)
2022-08-15
2022-08-15
Goc Paweł
Żniński Klub Jeździecki
PESTKA (102)
2022-08-15
2022-08-15
Góra Jadwiga
brak
MOMMY (182)
2022-08-15
GAL (183)
2022-08-15
Górniak Julia
Bez Przynależności Klubowej
2022-08-15
2022-08-15
Goździewicz Amelia
Stajnia Czeluścin
RÓŻA (80)
2022-08-15
Grabowska Gabriela
Klub Jeździecki Wolica
2022-08-15
2022-08-15
Graczyk Zuzanna
UKS Fiord Młodzikowo
GRACJA (143)
2022-08-15
2022-08-15
Grębka Wanessa
Stajnia Czeluścin
OGIA (81)
2022-08-15
Grzybowska Małgorzata
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
MEDUZA (162)
2022-08-15
Hamerska Wiktoria
Cwał Zakrzewo
CALINKA (53)
2022-08-15
2022-08-15
Jach Klaudiusz
KJ Herkules Wapno
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
Jach Michalina
Klub Jeździecki Herkules Wapno
2022-08-15
2022-08-15
KRESKA (62)
2022-08-15
2022-08-15
Jach Oliwia
KJ Herkules Wapno
MALAWAL (93)
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
Jakrzewska Liwia
Angel's Horses body &soul
SAGUARO (118)
2022-08-15
Janowicz Natalia
Klub Sportowy Bolo Team
2022-08-15
2022-08-15
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2022-08-15
2022-08-15
Jaskólska Michalina
KJ Profil Piła
2022-08-15
2022-08-15
Jóźwiak Gabriela
KJ Fimmel Team
LUNA (5)
2022-08-15
2022-08-15
Karcz Magdalena
Angel's horses body & soul
AWANS (120)
2022-08-15
2022-08-15
Kazlou Siarhei
KJ Profil Piła
2022-08-15
2022-08-15
LUTHRON (45)
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
Kędziora Paulina
Bez Przynależności Klubowej
METEOR (18)
2022-08-15
2022-08-15
Kliszcz Szymon
KJ Lansada Milsko
ALEXANDER (189)
2022-08-15
2022-08-15
Klonowska Julia
Demonic Horses
MUSTANG (44)
2022-08-15
2022-08-15
Kłos Mateusz
stajnia Huffero
ISKRA (57)
2022-08-15
Komasa Łukasz
brak
KILIAN (85)
2022-08-15
2022-08-15
Komorska Weronika
Klub Jeździecki Byndas Horses
NIEPSUJ (136)
2022-08-15
2022-08-15
Kończyk Julia
bpk
ONYKS (67)
2022-08-15
2022-08-15
Konieczna Zofia
Bpk
2022-08-15
2022-08-15
Koprowska Zuzanna
Angel's horses body &soul
SAGUARO (118)
2022-08-15
Korpik Wiktoria
Stajnia Sowinki
TORA (166)
2022-08-15
2022-08-15
Kosakowska Halina
KJ Raduszyn
BOURBON (77)
2022-08-15
2022-08-15
Kosedowska Oliwia
Bkp
2022-08-15
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
Krasucka Julia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2022-08-15
2022-08-15
Książkiewicz Kornelia
KJ Stajnia Nowina
2022-08-15
2022-08-15
Kubacka Marta
bpk
POWER (104)
2022-08-15
2022-08-15
Kubisiak Anna
Klub Jeździecki Wolica
BRANDO (146)
2022-08-15
2022-08-15
Kuciak Weronika
Klub Jeździecki Byndas Horses
JAGODA (124)
2022-08-15
2022-08-15
Kunaj Marta
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2022-08-15
2022-08-15
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
CONNORO (76)
2022-08-15
Kurek Kinga
KJ Fimmel Team
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
Lembicz Patryk
bpk
KALINKA (171)
2022-08-15
2022-08-15
PLEJADA (172)
2022-08-15
2022-08-15
Leonhard Eliza
KJ Hufnal Borowianka
FIONA (138)
2022-08-15
2022-08-15
Lis Martyna
Angel's Horses body & soul
ESTANCIA (121)
2022-08-15
2022-08-15
Łacinnik Karina
brak
2022-08-15
2022-08-15
Łacinnik Laura
brak
SARA (65)
2022-08-15
Łąkowska Kinga
Bpk
2022-08-15
LIZAK (159)
2022-08-15
2022-08-15
Łasicka Monika
bpk
PANAMKA (156)
2022-08-15
Łoboda Magdalena
KJ Stajnia Nowina
2022-08-15
2022-08-15
Łosowicka Katarzyna
JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY BUKOWIE
LUKAS AA (140)
2022-08-15
2022-08-15
Łukaszewska Natalia
Brak
FADO (47)
2022-08-15
2022-08-15
HOKUS (48)
2022-08-15
2022-08-15
Machnicki Piotr
KJ Stajnia Nowina
KASIA (36)
2022-08-15
2022-08-15
Maćkowiak Paulina
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
TEODORO (167)
2022-08-15
2022-08-15
Majchrzak Inga
Stajnia Leśnego Duszka
JUMPER (132)
2022-08-15
2022-08-15
Majewska Paulina
Cwał Zakrzewo
FRANEK (123)
2022-08-15
2022-08-15
Masłek Aurelia
KJ Stajnia Nowina
MIGOTKA (12)
2022-08-15
2022-08-15
Masłek Martyna
KJ Stajnia Nowina
2022-08-15
2022-08-15
Matuszewski Bartosz
Angel's horses body soul
2022-08-15
2022-08-15
Michalak Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
TAZINA (169)
2022-08-15
2022-08-15
Mikhailava Maryia
KJ Profil Piła
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
Mileszko Marcelina
Cwał Zakrzewo
2022-08-15
2022-08-15
Mlodożyńska Joanna
stajnia Huffero
ISKRA (57)
2022-08-15
Mudry Aleksandra
KJ Bachmat Wrocław
HEDORA (99)
2022-08-15
2022-08-15
Nowaczyk Liliana
bpk
MELANIE (175)
2022-08-15
2022-08-15
Nowak Agata
bpk
KRAJKA (177)
2022-08-15
2022-08-15
Nowak Katarzyna
St. Kraju Jumping Team
ISKRA RM (161)
2022-08-15
MEDUZA (162)
2022-08-15
Olszewska Iga
Lucky Stable
IWERO (72)
2022-08-15
2022-08-15
Olszowski Jakub
Klub Jeździecki Stajnia Nowina
KALINKA (89)
2022-08-15
2022-08-15
Panarowicz Nikola
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
Paszkiewicz Karolina
bpk
SILVANA (108)
2022-08-15
2022-08-15
Paszkiewicz Marta
bpk
AMEBA (109)
2022-08-15
2022-08-15
Paterek Dagmara
BPK
BONDUELA (154)
2022-08-15
Patocka Wiktoria
Stajnia Czeluścin
2022-08-15
Pawlak Julia
Stajnia Mączyńskich
SARA (163)
2022-08-15
2022-08-15
Perek Judyta
Posadowskie TJ
CEDYNIA (78)
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
Piechowiak Daria
JKS Gold Team Świątniki
ZARA (84)
2022-08-15
2022-08-15
Poprawa Alicja
KJ Hufnal Borowianka Ostrów Wlkp.
HEPI (188)
2022-08-15
2022-08-15
Projs Olga
Black Velvet
WANDAL (115)
2022-08-15
2022-08-15
Przybylska Julia
brak przynależności klubowej
2022-08-15
2022-08-15
Przybylska Łucja
Klub Jeździecki Wolica
CHACCO (145)
2022-08-15
2022-08-15
Raczyńska Marcelina
St. Kraju Jumping Team
CINDY (187)
2022-08-15
2022-08-15
Radniecka-Filipiak Anna
Cwał Zakrzewo
2022-08-15
2022-08-15
Remisz Michał
St. Kraju Jumping Team
ISKRA RM (161)
2022-08-15
Rogacka Oliwia
Brak
ORLANDO (186)
2022-08-15
Sawińska Amelia
brak
KOLINER (22)
2022-08-15
2022-08-15
Schramm Helena
Cwał Zakrzewo
RUBIN (52)
2022-08-15
2022-08-15
Siczyński Alan
JUKS Mieczewo
2022-08-15
2022-08-15
Siennicka Maria
St. Kraju Jumping Team
2022-08-15
2022-08-15
Smolarek Zofia
Lucky Stable
WENECJA (23)
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
Stempien Blanka
Bez Przynależności Klubowej K P O
ORLANDO (186)
2022-08-15
Stróżyńska Agata
St. J Baborówko
2022-08-15
2022-08-15
Swędrzyńska Marta
Stajnia Leśnego Duszka
NIGERIA (134)
2022-08-15
2022-08-15
Szajek Zuzanna
bpk
FIONA (64)
2022-08-15
2022-08-15
Szulkowska Natasza
Stajnia Czeluścin
RÓŻA (80)
2022-08-15
2022-08-15
Terakowska Natalia
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
MAXIMUS (170)
2022-08-15
2022-08-15
Toboła Klaudia
Cwał Zakrzewo
DANTES (8)
2022-08-15
2022-08-15
Tobys Wiktoria
KJ Lansada Milsko
DELICJA (139)
2022-08-15
2022-08-15
Trojanowicz Borys
St. Kraju Jumping Team
CARELL ZR (110)
2022-08-15
2022-08-15
Trynka Renata
St. Kraju Jumping Team
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
Urbaniak Adrian
Brak
CAVIARI V (185)
2022-08-15
2022-08-15
Urbańska Nikola
bpk
WILIANA (184)
2022-08-15
2022-08-15
Waczyńska Aleksandra
Stajnia Mączyńskich
2022-08-15
2022-08-15
Wawrzyniak Anastazja
RIO GRANDE Krosinko
BRAVIA (40)
2022-08-15
2022-08-15
Wierucka Maria
Rio Grande Krosinko
KARINA (30)
2022-08-15
2022-08-15
CYKOR (31)
2022-08-15
2022-08-15
Wierucka Zofia
Rio Grande Krosinko
LUNA (32)
2022-08-15
2022-08-15
Wołochowicz Olga
Stajnia Huffero
2022-08-15
2022-08-15
Zgrabczyńska Iga
Black Velvet
APLA (116)
2022-08-15
2022-08-15
Zielińska Natalia
KJ Sokół Damasławek
FINKA (178)
2022-08-15
2022-08-15
Żmójdzin Jan
Stow. Premium Sport Horses Rosin
NEMEZIS (111)
2022-08-15
NORTON (112)
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
JAQUIN (114)
2022-08-15
2022-08-15
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
2022-08-15
Zwolińska Amelia
KJ Raduszyn
GALICJUSZ (168)
2022-08-15
2022-08-15

Number of Riders: 269

Number of Horses: 175

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl