Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Powożeniu
XX Memoriał Angeliki Jach
Damasławek, 9.07.2022

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bachorska Martyna
2. Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O043637
3. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
4. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
5. Bąkowska Kornelia KJ Profil Piła
2003 (MJ.)
O041951
6. Białobrzeska Sandra Stajnia Goodwill
S
O054389
7. Borys Barbara KJ Stajnia Anielin
2003 (MJ.)
O042974
8. Bukowska Zuzanna St. Kraju Jumping Team
S
O023478
10228330
9. Bulińska Kornelia Stajnia Goodwill
2006 (J.)
Brak
10. Chełkowska Dororta Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2009 (JM.)
brak
11. Cichocki Sebastian Stowarzyszenie Ranczo Rubin
S
O032641
12. Ciesielska Lena brak
2010 (JM.)
brak
13. Ciężki Andrzej Stajnia Szubin
S
...
14. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
15. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
16. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (MJ.)
O039193
17. Czarniecki Kajetan Bpk
2006 (J.)
Brak
18. Czerwińska Julia MUKS Bielice
S
brak
19. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
20. Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
21. Dendek Zofia KJ Stajnia Anielin
2006 (J.)
O055257
22. Długa Magda Stajnia Grzybowice
2007 (JM.)
Brak
23. Dobrzykowska Natasza KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O043169
24. Dobrzykowska Olga KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
0041815
25. Dudek Zuzanna KJ Sokół Damasławek
2009 (JM.)
brak
26. Dybczyńska Amelia
27. Fik Dominika KJ „HERKULES” Wapno
2004 (J.)
brak
28. Fik Dominika Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2004 (J.)
brak
29. Frasz Amelia Brak
2008 (JM.)
Brak
30. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
31. Gawroński Dawid Stowarzyszenie Ranczo Rubin
2021 (Mł.)
O032642
32. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O033003
10159421
33. Giza Marysia Stajnia Grzybowice
2012 (Mł.)
Brak
34. Gniazdowska Maria Stajnia Grzybowice
S
Brak
35. Goc Jan Żniński Klub Jeździecki
2008 (JM.)
brak
36. Goc Paweł Żniński Klub Jeździecki
2011 (Mł.)
brak
37. Górczyńska Klaudia JKS Moskit Kalisz
2021 (Mł.)
O019389
38. Górska Oliwia bpk
2009 (JM.)
brak
39. Gorzkowska Alicja BPK (WIE)
2007 (JM.)
O055979
40. Gramowska Maja Stajnia Goodwill
2011 (Mł.)
Brak
41. Grzegorzewski Adam KJ Okoły
S
O011420
42. Grzybowska Maja Brak
2009 (JM.)
Brak
43. Grzybowska Małgorzata Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
brak
44. Hartlieb Przemysław Adamowo
S
brak
45. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
46. Jach Klaudiusz KJ Herkules Wapno
S
O037943
10261089
47. Jach Michalina KJ Herkules Wapno
2010 (JM.)
O060611
48. Jach Oliwia KJ Herkules Wapno
2003 (MJ.)
O037935
49. Jakubiak Marcin Klub Jeździecki Agro-Handel
S
brak
50. Jaskólska Oliwia KJ Sokół Damasławek
2001 (MJ.)
O037258
51. Jurek Dominika Żniński Klub Jeździecki
S
O049825
52. Kaczmarek Daniel Stowarzyszenie Ranczo Rubin
2004 (J.)
...
53. Kaczmarek Katarzyna KJ Stajnia Nowina
S
O049228
54. Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
S
O041330
10141245
55. Knajdek Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O035242
56. Kogut Weronika Stajnia Goodwill
2008 (JM.)
Brak
57. Konieczyńska Matylda
58. Konowalska Roksana Bpk
S
Brak
59. Kościelska Zofia KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O063509
brak
60. Kossowska Pola KJ HERKULES Wapno
2006 (J.)
brak
61. Kotecka Dominika bbk
2006 (J.)
Brak
62. Kowalewska Maja Kociałkowa Górka
2009 (JM.)
brak
63. Kozera Hanna BPK kuj-pom
2010 (JM.)
Brak
64. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
65. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
66. Krajewski Rafał Stajnia Prochownia Zielona Enklawa
S
brak
67. Krasucka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O034631
68. Krol Mia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2009 (JM.)
O063220
69. Ksok Martyna KJ Stajnia Anielin
2005 (J.)
Brak
70. Kubiak Błażej KJ Michałówka
S
brak
71. Kubicka Zuzanna
72. Kulpa Anna CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
brak
73. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
S
O023486
74. Lembicz Patryk bpk
S
O034796
75. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (MJ.)
O021958
76. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (MJ.)
O021958
77. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
78. Łazik Marcelina bpk
2010 (JM.)
O063609
79. Łazik Natalia bpk
2006 (J.)
O058847
80. Łukaszewicz Agnieszka Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
2009 (JM.)
O063367
81. Łukaszewski Sławomir Stajnia Pruśce
S
...
82. Majchrzak Oktawia Stajnia Goodwill
2001 (MJ.)
Brak
83. Mańczak Jakub Stowarzyszenie Ranczo Rubin
2006 (J.)
...
84. Manuszewska Zofia BPK kuj-pom
2008 (JM.)
brak
85. Matławski Piotr SKJ Beckersport Laszczki
S
O004153
86. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
87. Molenda Paweł bpk
88. Nowak Katarzyna St. Kraju Jumping Team
S
O063490
89. Nowak Katarzyna Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O063490
90. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
91. Ograbek Emilia Stajnia Ograbek
2014 (Mł.)
brak
92. Owsianna Magdalena Kj Kalumet Boszkowo
S
Brak
93. Owsianny Dariusz Kj Kalumet Boszkowo
S
O055754
94. Paszkiewicz Sandra STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
2011 (Mł.)
X
95. Paszyński Rafał Stajnia Wielgie
S
brak
96. Pater Anna Stajnia Goodwill
2011 (Mł.)
Brak
97. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
98. Pilarski Gracjan Stajnia Goodwill
2011 (Mł.)
Brak
99. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
100. Prussak Nadia KJ HERKULES WAPNO
2008 (JM.)
BRAK
101. Przybylska Marika Stajnia Grzybowice
2010 (JM.)
Brak
102. Przybyła Agata KS Sydow Riding Team
2011 (Mł.)
O060170
103. Przydanek Marelina
104. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
105. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (J.)
O048957
106. Radowicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2011 (Mł.)
O063463
107. Ratajczak Martyna bpk
2003 (MJ.)
O026851
108. Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
S
O028882
109. Rimke Dominika Rimke Driving Team Przybyszów
2020 (Mł.)
brak
110. Romanowska Marta KJ Bonin
S
O012863
111. Różewski Bartosz Stajnia Damasławek luzak: Adam Szweda
S
brak
112. Rozmarynowski Tomasz Stajnia Niemczyn
S
...
113. Rozwadowska-Walczak Julia Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2009 (JM.)
0000
114. Rygiel Zofia KJ Sokół Damasławek
2013 (Mł.)
Brak
115. Seren Krzysztof KJ Michałówka
S
Brak
116. Siennicka Maria St. Kraju Jumping Team
2002 (MJ.)
O035333
117. Sikorska Kamila Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
S
Brak
Brak
118. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
119. Skoczylas Zuzanna KJ HERKULES WAPNO
2002 (MJ.)
brak
120. Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
2010 (JM.)
O060239
121. Śróda Laura Stajnia Rancho
2011 (Mł.)
brak
122. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O020505
123. Starzyńska Gabriela KJ Sokół Damasławek
2003 (MJ.)
O045420
124. Stashkevich Maksim Lehmann Sport Horses Sp z o. o.
S
O044006
10079347
125. Stashkevich Maksim Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O044006
126. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
10086248
127. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
128. Szawuła Aniela Stajnia Grzybowice
2013 (Mł.)
Brak
129. Szczublewska Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2009 (JM.)
Brak
130. Szukała Michał LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O023422
131. Szweda Adam Stajnia Damasławek
S
brak
132. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (J.)
O049366
133. Szymczyk Oliwia Stajnia Grzybowice
2007 (JM.)
Brak
134. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
135. Topór Dagmara Stajnia Gang Szaraków
2005 (J.)
Brak
136. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
2003 (MJ.)
O045645
137. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (J.)
O037941
138. Walentyn Agnieszka KJ Sokół Damasławek
S
O062665
139. Wełnitz Jacek St. Gozdanin
140. Wełnitz Marek St. Gozdanin luzak: Agata Wełnitz
141. Wesołowska Iga KJ Sokół Damasławek
S
O030575
142. Wieczorek Martyna Stajnia Grzybowice
2004 (J.)
Brak
143. Winiecka Amelia Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O056718
144. Włodarczyk Idalia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2013 (Mł.)
O067026
145. Wojtych Zuzanna KJ HERKULES WAPNO
2008 (JM.)
BRAK
146. Wolniewicz Nikola Stajnia Goodwill
2006 (J.)
Brak
147. Woźniak Marta Stajnia Tarnowo Pałuckie
2007 (JM.)
X
148. Wróblewska Aleksandra
149. Załęczna Adrianna KJ Stajnia Anielin
2008 (JM.)
Brak
150. Zielaziński Karol Brak
S
Brak
151. Zielińska Natalia KJ Sokół Damasławek
2003 (MJ.)
brak
152. Zobel Marcelina KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2004 (J.)
O046688
153. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
S
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

117

A QUITE HUNWB HUN 2004 Wałach gniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Libelle / Landor S
K009261 HUNMIM042782004
2.

9B

AKSEL KUC POL ... wałach kasztanowata/kuc:... F: ...
M: ...
.... .....
3.

199

AMANT MPM WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/173 F: Rumianek
M: Astoria
Brak 616007610030616
4.

15A

AMARO ŚLĄSKA POL 2015 ogier ciemnogniada/167 F: Amant
M: Aroma
K028096 616008550027415
5.

14

AMILUNA CENTO ŁOTEWSKA LAT 2012 klacz siwa/168 F: Antonio / Acorado
M: Carera / Cento
K031803 LV001000003212
6.

44

ANGARA L HAN GER 2013 klacz kasztanowata/169 F: Christian hol. / Cartani
M: Charlotte han. / Check In 2 old. (OS)
K024678 DE431310568813
7.

16

ANIMO PZHK (SP) POL 2018 wałach gniada/162 F: Lord Liberator / Littorio
M: Adele RZ/ Amantus
brak 616009610054618
8.

198

ARTEMOR MPM WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/165 F: Rumianek
M: Astoria
Brak 616007670016017
9.

182

ASTER H KUC WALIJSKI POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:130 F: Hogeland's Nandor
M: Alexia
Brak 52801721000457
10.

46

ASTI SPUMANTE L HAN GER 2015 wałach gniada/165 F: Asti Spumante / Argentinus
M: Calypso`s Girl / Calypso II
K026959 DE431312305615
11.

86

ASTRID SP POL 2003 Wałach tarantowata/mk: F: Astan /
M: Karina /
brak
12.

43

ATMARO Z ZANG GER 2016 wałach gniada/167 F: Atomic Z / Cumano
M: Burgahra / Burggraaf
K029289 056015Z55846816
13.

15

ATOS WLKP POL 2017 ogier siwa/162 F: Alan / Tjungske
M: Aida / Perfekt
K032157 616007610142517 / A0012770S
14.

92

BAGITA BALOUBETA Z POL X klacz kara/X F: X
M: X
X X
15.

224

BAJADERKA F:
M:
16.

166

BANDERA WLKP POL 2017 klacz srokata/163 F: Romeo /
M: Bella /
brak 616007610015117
17.

185

BARWA WLKP POL 2009 klacz ciemnogniada/171 F: Lombard /
M: Bryza /
brak -
18.

109

BAŚKA TYP KOŃ MAŁY POL 2014 klacz siwa/mk:153 F: NN
M: NN
brak 616999610176114
19.

81

BASTION WLKP POL 2018 ogier ciemnogniada/162 F: Cristallo I / Cornet Obolensky
M: Bastylia / Carolus I
K033642 6160076101004/B0107341S
20.

103

BATON KUC POL 2017 wałach gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
brak 616999520118217
21.

104

BESSA KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: Astan /
M: Biest /
brak
22.

169

BLACK JACK OLD GER 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
23.

164

BLANCA KUC WALIJSKI POL 2017 klacz izabelowata/kuc:125 F: HSH Idefix /
M: Pasjonata Betty /
brak 616013610020617
24.

20

BLOODYMERRIE VD KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE BEL 2018 klacz gniada/166 F: BALOUBET DU ROUET
M: FOR DOUBT/FOR PLEASURE
Brak 056015Z55577718
25.

57

BRAWO MAŁY KOŃ POL 2010 wałach tarantowata/mk:149 F: nn /
M: nn /
K030203 616999640101810
26.

120

BUGATTI B ANGLO EUROPEAN AGO 2017 wałach gniada/165 F: farezzo b
M: Blanka
brak 826002170880607
27.

130

CALIFORNIA HAN POL 2016 klacz gniada/163 F: It’s Me Du Mesnil /
M: Centa ll /
K033513 DE418180334216
28.

150

CANTA Szlachetna Polkrew POL 2016 Klacz siwa/170 F: Correro
M: Cantanissima / Cantanis
Brak Brak
29.

116

CANTURO GRANDE HAN POL 2016 wałach gniada/164 F: Canturano / Canturo
M: Bellisima / Phin Phin
K030722 DE431316968416
30.

115

CAPSIZE HOL POL 2016 ogier gniada/170 F: Cascadello I / Casall
M: T-Casina / Cassini I
K029664 DE421000505016
31.

89

CARAMOONE RED Z Z POL X wałach kasztanowata/X F: X
M: X
X X
32.

129

CARETINI HOL POL 2018 wałach siwa/174 F: Caressini
M: /
/ /
33.

146

CARTIER OS GER 2015 wałach gniada/170 F: Chacomo / Conteur
M: Lilly Marleen / Leviscal
K015283 DE418180307415
34.

152

CARY WLKP POL 2006 ogier gniada/170 F: Landor
M: Czuwajka
K010052 POL007610069006
35.

124

CASINA JM HOL GER 2017 klacz gniada/172 F: Casino Berlin / Caspar (Eurocommerce Berlin)
M: Elluisa PJ ,
brak DE431310319517
36.

34

CASSINI BOMB MECKL GER 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
K014479 DE427270508908
37.

147

CATINA BLUE FG WURT GER 2010 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Paola S / Pik Solo
K027615 DE473730357410
38.

10

CAVAQUINHO AES POL 2018 gelding grey/171 F: Casallsini I / Casall Ask (Casall La Silla)
M: U-Cascada / Cassini I
K033276 826002180882630
39.

17

CELYNOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Nevados S
M: Celyna
K028145 616007520005015
40.

110

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz izabelowata/kuc:126 F: Toffi / Barako
M: Culiko / Topas
K023426 POL013610044207
41.

84

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz izabelowata/kuc:126 F: Toffi / Barako
M: Culiko / Topas
K023426 POL013610044207
42.

60

CHAZAR WLKP POL 2010 wałach kasztanowata/170 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Charyzma / Kołczan
K024633 616098200007928
43.

201

CHILL VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE BEL 2018 klacz gniada/169 F: Chilli Willi
M: Jolinka HP
- 056015Z55427218
44.

55

CIARA O WLKP POL 2017 klacz kasztanowata/174 F: Numerus / Numero Uno
M: Cela / Faust Z
K024415 616007610171717
45.

24

CICERO HAN GER 2017 wałach ciemnogniada/166 F: Clinton's Heart / Clinton
M: Beate / Balou du Rouet
K032895 DE431316004317
46.

200

CLARA HANNOVERANER GER 2016 klacz gniada/170 F: Carridam
M: Santa Monica
- DE431316002216
47.

95

CLARA BELLA HOL GER 2013 klacz gniada/172 F: Clarimo / Clearway
M: Pandora VII / Coriano
K028590 DE421000086613
48.

38

COHIBA L SP POL 2014 Klacz gniada F: Che Guevara L hol./ Cassini I / Capitol I
M: Chelsea L westf./ Albaran xx
K025113 616009610020414
49.

190

COLBERT DES GREZ SF FRA 2012 wałach ciemnogniada/164 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Tzara Des Grez / Quick Star
K030166 12243847U
50.

119

COLINA L WESTF GER 2007 klacz gniada/173 F: Quinta Real / Quite Easy I / Quidam de Revel
M: C'est la Vie / Collin L / Contender
K011622 DE441411333607
51.

47

CON TICI L WESTF POL 2017 klacz gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Corvette L / Cascavello
K031343 DE441411170817
52.

96

CONEN GIRL HAN GER 2012 klacz gniada/170 F: Conen / Chequille
M: Silvia / Silvio I
K024774 DE431311912512
53.

202

CONNI HANNOVERANER GER 2017 klacz gniada/168 F: Carridam
M: Gipsy
- DE431316002117
54.

208

COOPERTINA F:
M:
55.

78

CORNET`S SUNSHINE WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Puppi Wilma / Weinberg
K022732 DE441411086513
56.

94

CORTINA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Elvaro / Calvaro Ż
M: Contessa (DEU) / Coriano Z
K026917 616009510236615
57.

193

COUNTESS SP POL 2014 klacz kara/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Cabona / Calido I
K029407 616009610120214
58.

16B

CYNAMON SP POL ... wałach siwa/.... F: ...
M: ...
... ...
59.

181

CZELIN TRAKEN POL 2014 Wałach gniada/166 F: Eloquent
M: / Heleris
Brak 616007600141514
60.

126

DAIQUIRI Z ZANG POL 2017 klacz gniada/172 F: Dominator 2000 Z /
M: Q /
brak 056015Z55842717
61.

91

DARK FIRE HOL GER 2016 wałach ciemnogniada/- F: Darcodello / Darco
M: Estrada / Quick Fire
K030037 DE421000126916
62.

106

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
K021258 616009520045712
63.

73

DEAUVILLE S SP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Leoville
M: Driada z
K032108 616009520036815
64.

145

DELLA POPKEN D’AXMAR Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz kasztanowata/185 F: Diamant de Semilly
M: Guadelouppe van de Zelm / Wandor vd Mispleare
- 056015Z55194818
65.

162

DELTA KUC POL 2007 klacz gniada/kuc:147 F: Strayer's Samson
M: Dodi
Brak POL013670128207
66.

85

DIAMENT SP POL 2004 wałach skarogniada/mk:mk:148 F: X
M: X
K031129 999611495304
67.

7

DIARADOS OS GER 2016 wałach kara/mk:157 F: Diarado / Diamant De semilly
M: Rosa / Calico
K028892 DE418184230016
68.

33

DIAROS OLD POL 2015 wałach skarogniada/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Rosa / Calico
K030417 DE418180303115
69.

123

DIGISPORT QUATTRO HOL POL 2015 wałach siwa/170 F: Quvee Prestige / Quidam De Revel
M: Zanetta I / Calato
K033086 DE421000169915
70.

71

DILMAR SP POL 2003 ogier gniada/170 F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
71.

97

DOLORIS HAN GER 2017 klacz siwa/172 F: Diacontinus / Diarado
M: Lady Balou / Balou Du Rouet
K032896 DE431312005617
72.

67

DORAEMON L3B Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach kara/162 F: Dominator 2000 Z
M: Karima Z
K034300 056015255491218
73.

165

DREAM WAY WIELKOPOLSKA POL 2018 klacz gniada/mk:155 F: Lord Star
M: Donia
Brak 616007610019218
74.

186

EDEK SP POL 2009 wałach gniada/164 F: nn /
M: nn /
brak 616999610339609
75.

87

EKWADOR SP POL 2018 wałach kasztanowata/162 F: Brandon po Agar
M: Estrada
Brak 1
76.

143

ELITE DE OUISTREHAM SF POL 2014 klacz gniada/170 F: Utrillo vd Heffinck alias Utrillo Z / Clinton
M: Gerosa / Laeken
K031813 14543792E
77.

194

ENDURO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/160 F: Caretino K
M: Emancjq
Brak 616098200157494
78.

159

EVITA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
Brak 616999610268711
79.

173

EX LIBRIS GOLD Z ZANGERSHEIDE POL 2013 ogier gniada/168 F: Eldorado van de Zeshoek
M: Centuria/ Lavendel
K023983 056015Z55508213
80.

111

FADO SP POL 2009 wałach kasztanowata/166 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fairy Twing / Enjoy Plan
K015891 616009590125609
81.

48

FALVARO V&V Z ZANG BEL 2018 ogier kasztanowata/167 F: Falaise De Muz /
M: Flair Minka / Calvaro Z
K034249 056015Z55175218
82.

161

FAVORITA AES POL 2014 klacz kasztanowata/169 F: Farezzo B / Arezzo VDL (Amant M)
M: Femme Fatale / Frappant
K027172 826002140873718
83.

54

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
84.

213

Feniks i Bett F:
M:
85.

195

FINKA SP POL 2015 Klacz gniada/mk:164 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
86.

59

FLAWIA QUIN Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 klacz gniada/157 F: Equin
M: Fedora
Brak 616009660359711
87.

125

FORDESS S SP POL 2016 wałach gniada/171 F: Cordess
M: Faworytka S
/ 616009520057216
88.

197

GALINA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz gniada/156 F: Wacław
M: Galla
Brak
89.

153

GO DESPACITO SP POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Farezzo B
M: Gwiazda
brak 616009520108517
90.

72

GOOD-DAY SP POL 2010 wałach ciemnogniada/168 F: nn /
M: nn /
K017464 616999610169110
91.

171

GRATUS WHITE SP POL 2017 wałach skarogniada/170 F: Hickstead White /
M: Gladiola / Widam
brak 616009610098817
92.

7A

GROM KUC POL ... wałach srokata/kuc:... F: ...
M: ...
.... ....
93.

177

GWIAZDA TYP KUC POL 2017 klacz siwa/128 F: NN
M: NN
Brak 616999610218617
94.

41

HAKUNA MATATA L NIEM. SPORT. GER 2016 klacz gniada/164 F: Maestro v.d. Donkhoeve BWP/ Darco
M: Prinzess westf./ Pilot westf.
K029288 DE410100706816
95.

77

HASHTAG OLD. GER 2016 ogier siwa/168 F: Hickstead White old./ Hickstead
M: Gavara han./ Gavi han
K028296 DE4318181030516
96.

212

Hawra i Hawana F:
M:
97.

90

HEARTCOR F KWPN POL 2012 Ogier siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Cornville F / Heartbreaker
K021144 528003201200970 105PH39
98.

32

HENRY SP POL 2016 wałach gniada/169 F: Vulkan L
M: Turbud Quirinus
Brak Pol
99.

26

HIMERA TYP SZLACHETNY POL 2017 klacz kara/mk:158 F: Koleś
M: Hawaja
Brak 616999520081817
100.

220

HIPCIO F:
M:
101.

132

I.DŻIGIT TS POL 2009 wałach gniada/173 F: Dżentelmen /
M: Islandia / nn
K023279 616999530228609
102.

168

IELVE KWPN POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Quidaro / Quidam De Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
K024945 528003201308014
103.

16A

IKAR SP POL ... wałach siwa/... F: ...
M: ...
104.

135

ISKRA RM WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Arctic / Acordelli
M: India / Corrado Boy
K033147 616007610186717
105.

137

ISKRA RM WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Arctic / Acordelli
M: India / Corrado Boy
K033147 616007610186717
106.

167

ITOT SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Magnum vd Bisschop / Elvis Ter Putte
M: Ielve / Quidaro
K033356 A0020385S
107.

191

JAGUAR SA KWPN NED 2014 wałach gniada/174 F: Marius Claudius / Concorde
M: Karisa / Landwind II B
K029517 528003201401966
108.

80

JAKSON WLKP POL 2018 ogier kasztanowata/169 F: Astil L / Baracuda
M: Jedyna / Gluckspilz
K033867 616007610076918/B0107830S
109.

222

JAMAJKA WLKP POL 2001 M F: Pigmalion/Arak
M: Jaskrzyca/Dixieland
110.

219

JOCKER HUCUŁ POL 2014 Wałach srokata/mk:145 F: Jogurt
M: Jawa
Brak 616012530103714
111.

63

KALIBER PL Z ZANG NED 2017 wałach kara/- F: Kafka Van De Heffinck / Cavaro Z
M: Feville / Tangelo vd Zuuthoeve
K033069 056015Z55357617
112.

14A

KALINA WLKP. POL ... klacz gniada/... F: ...
M: ...
... ...
113.

142

KALINKA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Rapsod /
M: Korweta /
K029896 616009610129612
114.

11B

KARINA TYP KOŃ MAŁY POL 2009 Klacz gniada/mk: F: NN
M: NN
brak
115.

204

KARINA WLKP POL 2003 Klacz gniada F: Winword / Neshad
M: Kadencja / Wiadukt
K016960 POL007640034103
116.

39

KASPER KWPN NED 2015 wałach gniada/168 F: Zambesi / Heartbreaker
M: Vishnoe / Niveau
K026963 528003201508900
117.

128

KAUAI HOL GER 2017 klacz gniada/172 F: Cascadello I / Casall
M: Athene X / Quidam de Revel
K033490 DE421000035017
118.

64

KEATON N KWPN NED 2015 wałach skarogniada/175 F: Fanlac / Arizona
M: Belle-Cantos / Cantos
K026829 528003201507980
119.

223

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
K024201 616999520164810
120.

172

KINGSBURY KWPN NED 2015 wałach gniada/172 F: Carambole / Cassini I
M: Roberlina / Hemmingway
K030125 528003201503461
121.

93

KLARADETTE S KWPN POL 2015 Klacz kasztanowata/X F: Arezzo
M: Saradette S
K028707 C
122.

154

KLARISA KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616999610217017
123.

53

KNIGHT RIDER Z ZANG BEL 2012 ogier ciemnogniada/168 F: Kannan / Volatire
M: Clear Round Z / Colbert GTI
K030318 056015Z55788112
124.

11A

KOMAŃCZ TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach skarogniada/153 F: Idol
M: Karina
brak 616 999 61 01917 13
125.

148

KORNELIA J SP POL 2010 klacz gniada/172 F: Fred
M: Kanada
brak 616009520063110
126.

175

KRESKA KM POL 2010 klacz kasztanowata/mk:140 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
K020861 616013640040510
127.

114

KYNAN S KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/182 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
K030459 528003201504438
128.

65

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 wałach siwa/170 F: Vulkan L westf./ Vulkano
M: La Dame Blanche L /hol. Cassiano hol.
K023757 616009610024713
129.

188

LANDCASTER WLKP POL 2007 wałach gniada/174 F: LandjonkerS
M: Lugana
K012264 POL007610109107
130.

40

LAPSUS L SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Lancelotto L / Vulkan L
M: Loara L / Che Guevara L
K029285 616009610147616
131.

9A

LARY KUCQ POL ... wałach kasztanowata/kuc:.... F: ...
M: ...
.... ....
132.

178

LIMBO TYP KON MAŁY POL 2018 wałach jasnokasztanowata/kuc:142 F: Starkwind
M: Lony
Brak 616999640082418
133.

218

LIVELLO F:
M:
134.

180

LOTUS TYP KOŃ MAŁY POL 2018 wałach jasnokasztanowata/kuc:142 F: Wirbrlsturm-P
M: Loty
Brak 616999640082518
135.

28

LUMAR'S LORENZO Polski Kuc Wierzchowy POL 2018 wałach izabelowata/kuc:141 F: Samar
M: Blakt's Lianne
brak 616013610101618
136.

4B

LUMPEK POL F:
M:
137.

187

MACIERZANKA MŁP POL 2008 klacz skarogniada/kuc:149 F: Nonet / Alegro
M: Mafia / Emetyt
K021381 616006610281708
138.

174

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
K026849 61600961019314
139.

58

MARKIZA KOŃ MAŁY POL 2003 klacz siwa/mk:135 F: Pluto
M: Marima
Brak POL013520047403
140.

113

MAX OBOLENSKY GOLD Z Z BEL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Maestro vd Bisschop / Cornet Obolensky
M: Centuria / Lavendel
K032804 056015Z55557717
141.

136

MEDUZA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/172 F: P-Homar
M: Melba
K032800 616009610066515
142.

211

Melissa F:
M:
143.

203

Michele il Magnifico KUC F:
M:
144.

79

MIENIAK KONIK POLSKI POL 2017 ogier myszata/kuc:142 F: Dorato P
M: Miruna
Brak B0109412S
145.

62

MINERVA KWPN NED 2017 wałach gniada/174 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Bitriomf / Tangelo Van De Zuuthoeve
K031071 528003201705540
146.

210

Montero F:
M:
147.

184

MOULAN KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:142 F: nn
M: nn
brak 616999610208914
148.

69

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata/168 F: Conquest Boy / Contendro
M: My Little Problem / Puissance
K023473 616009590177712
149.

205

NANCY PONYSPORT KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
K019967 POL013570009205
150.

206

Nannan F:
M:
151.

74

NARTHAGO VDL KWPN NED 2018 ogier siwa/174 F: Inaico VDL
M: Carthagos Dream / Carthago
K034520 528003201804592
152.

133

NATA KUC POL 2010 klacz srokata/kuc:142 F: Zefir /
M: Natasza v.d. Bielzentuin /
K031596 POL013680082510
153.

127

NEMEZIS KWPN POL 2018 klacz gniada/166 F: l’m special de muze
M: Ulana
/ 528003201810987
154.

66

NEPTUN S SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Numerus / Numero Uno
M: Nina /
brak A0012011S
155.

170

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
K027259 56002W00305200
156.

107

NEW SKY C SP POL 2017 klacz gniada/165 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Nancy / Concert
K030612 61600952006917
157.

82

NIEK KWPN NED 2018 wałach gniada/171 F: Carrera VDL / Cardento
M: Valdine / Emilion
K034531 528003201806140
158.

75

NIKOLAS D'OR KWPN NED 2018 ogier ciemnogniada/174 F: Jardonnay VDL
M: Voulez Vous / Hors La Loi
K034746 528003301806101
159.

8A

NIXON LIPICAN POL 2007 wałach siwa/153 F: PLUTO
M: NEAPOLITANO
K031227 CV012263
160.

189

NOBEL DE REVE II Z Z NED 2014 wałach gniada/168 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Arthe V'T Hemelszoet / Major De La Cour
K034583 056015Z55623214
161.

98

NONITAR SP POL 2017 ogier ciemnogniada/170 F: Salamon / Darco
M: Nonita / Cantanis
K030815 616009680003117
162.

157

OMAR GR SP POL 2018 ogier siwa/169 F: Calvino Z
M: Omera
Brak 616098200284963
163.

51

OTARIS SP POL 2017 wałach gniada/- F: Lanvester L / Lansing
M: Orena / Lenon L
K030562 A0019975S
164.

209

PALOMA KUC WALIJSKI 2017 klacz kasztanowata F:
M:
165.

13A

PANICZ SP POL ... wałach gniada/... F: ...
M: ...
... ...
166.

8B

PARDUC LIPICAN POL 2007 wałach siwa/153 F: PLUTO XXIV
M: NEAPOLITANO
K031228 CV012264
167.

221

PASJONATA DALIA F:
M:
168.

31

PASO DOBLA KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:128 F: nn
M: nn
Brak
169.

42

PAVLOF VULKAN L WLKP POL 2018 wałach kasztanowata/172 F: Vulkan L / Vulkano
M: Parka / Casino L
K034251 616007610071018
170.

4A

PEGASUS PLUTO LIPICAN POL 2008 wałach siwa/158 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
171.

156

PEPA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
K020484 616999610330907
172.

105

PESTKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
173.

160

PIP Z ZANG NED 2018 wałach gniada/169 F: Pilothago / Pilot
M: Jevade / Starpower
K033958 056015Z55345118
174.

141

PLEJADA SP POL 2014 klacz gniada/161 F: nn /
M: nn /
K029904 616999610213714
175.

5B

POLA WLKP POL Nn klacz gniada/.. F: ..
M: ..
... ...
176.

121

QUADRO 28 HANOWERSKA POL 2016 wałach gniada/174 F: Qualito
M: Anja
Brak DE431311309616
177.

192

QUIZ 12 HOL GER 2013 wałach gniada/170 F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Arizona III / Con Air
K026331 DE421000154213
178.

108

RAINBOW KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:146 F: xx
M: xx
xxxx xxxxx
179.

6A

RAVIEL POGRUBIONY POL 2006 wałach gniada/166 F: Bornot
M: Ruleta/ Pikador
Brak POL 999 52 00672 06
180.

158

RAWELLA WLKP POL 2008 klacz siwa/172 F: Castilio
M: Romania
Brak Pol007610023708
181.

179

RIWIERA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:kuc:ku F: Fikus /
M: nn / nn
brak
182.

49

ROCK JANKLE OLD AUS 2017 wałach skarogniada/168 F: Revolution /
M: Sahara v.d Heide /
K034285 -
183.

149

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 ogier siwa/kuc:127 F: nn
M: nn
K025588 616999681034114
184.

30

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 ogier siwa/kuc:127 F: nn /
M: nn /
K025588 616999681034114
185.

76

SALIDO HANN GER 2015 wałach gniada/168 F: Stakkato
M: Le Primeur
K034433 DE431316007115
186.

102

SAPHIRE WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/165 F: Likus
M: Szalka
Brak 616007520059510
187.

2A

SELAVIE L SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Che Guevara L
M: Samara
Brak ...
188.

52

SHERIDAN SP POL 2018 wałach ciemnogniada/174 F: Trefl/Cabrol
M: Stormy EVE/Stolzenberg
K034323 B0107666S
189.

155

SILKA D KUC POL 2017 klacz srokata/kuc:115 F: Apatyt
M: Stiwa
brak 616013610172617
190.

151

SIMBA NIEM. SPORT. GER 2016 wałach gniada/165 F: Syltus / Stakkato
M: Fire and Ice / Countach
K033465 DE456560524016
191.

12A

SIMONA SP POL ... klacz gniada/... F: ..
M: ...
... ...
192.

112

SOLESTUS OK SP POL 2018 ogier siwa/168 F: Colestus
M: Simone / Corland
K034419 B0107552S
193.

88

STAKKATINO HOL GER 2016 wałach gniada/161 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Eronika / Lantino
K032358 DE421000600516
194.

176

STARPOWER CAPTAIN DRP GER 2012 wałach kasztanowata/146 F: nn / nn
M: nn / nn
K032431 DE422220035712
195.

83

STARSTORM S SP POL 2018 wałach gniada/171 F: Contendus / Contender
M: Syriana / Tanos
K033983 616009610057618/B0107561S
196.

144

SUSI SORGLOS HAN GER 2011 klacz gniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Chiara / Crazy Classic
K029481 DE431311905911
197.

50

SYIA WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/. F: Numerus / Numero Uno
M: Salwa / Grey
K032338 616007610063617
198.

134

T-ARCTICA WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/168 F: Arctic wurt.
M: Tejmor Kin/ Dalipan
Brak 616007610118817
199.

45

TALMAN O Z ZANG BEL 2015 wałach gniada/178 F: Tallmann TN / Toulon
M: Fiolita O / Verdi
K027529 056015Z5539315
200.

99

TAMBOURINE RED WINE OS POL 2013 ogier gniada/170 F: Toulon / Heartbreaker
M: Dina Blue RK / Mr. Blue
K025260 DE418180259413
201.

122

TANGO WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/167 F: Rytm
M: Talijka
K028281 616007520052211
202.

131

TANKRED WLKP POL 2015 wałach siwa/187 F: Czumen K / Ariados- Czunia
M: Tejmor Kin / Dalipan- Triada
K030904 616007610061015
203.

214

Tic Tak i Ferritta F:
M:
204.

61

TIRANA Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/158 F: Jape / Alleged
M: Tassinaia / Enjoy Plan
K031319 616POL11007225T
205.

118

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj / Windwurf
M: Sasanka / Owad
K027315 616999610226312
206.

163

TOSIA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz gniada/kuc:117 F: Rumcajs z Sadyby
M: Telimena
Brak 616013570182715
207.

196

TOSKANIA TINKER POL 2013 klacz srokata/kuc:140 F: Bahar Tiger
M: Talbota
Brak 616013530090313
208.

70

UCCELLA Z HAN GER 2012 klacz gniada/173 F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
209.

56

ULILEN SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Vandamme / Guidam
M: Ulinela / Sir Neel
K018975 616009610227310
210.

27

UNESSA DE PRIMA SP POL 2016 klacz gniada/mk:159 F: Numero Uno / Libero H
M: Uliwi / Nabab De Reve
K031748 616009610097916
211.

183

UTOPIA Polski Koń Sportowy POL 2008 klacz gniada/164 F: Sapiecha
M: Ultigra
brak POL009540044508
212.

10B

VELINE KUC POL ... wałach kasztanowata/kuc:... F: ...
M: ...
... ....
213.

101

VILLA ROCA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/164 F: Castle Rock
M: Venus
brak 616009520019517
214.

10A

VOLVO KUC POL .... wałach kasztanowata/kuc:.... F: ....
M: ....
.... .....
215.

100

VURIOSO L HOL POL 2018 ogier siwa/175 F: Cardino / Carthago
M: Viva Madonna / Cartani
K033846 DE421000753618
216.

139

WENDY KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:135 F: nn /
M: nn /
brak -
217.

7B

WENECJA KUC POL .... klacz srokata/kuc:.... F: ....
M: ....
.... ....
218.

207

WIGOR F:
M:
219.

3A

WIND ŚLĄSKA POL 2013 Wałach siwa/157 F: Basior
M: Wiga
brak ...
220.

140

YOUNG RALPH NN USA 2012 ogier srokata/kuc:142 F: KINGWILLIAM 2nd
M: MARI
brak 826075990022497
221.

1A

ZYTA WLKP POL nn klacz gniada/165 F: nn
M: nn
brak nn
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Cichocki Sebastian
Stowarzyszenie Ranczo Rubin
GROM (7A)
2022-07-09
1
Ciężki Andrzej
Stajnia Szubin
PANICZ (13A)
2022-07-09
5
Czerwińska Julia
MUKS Bielice
RAVIEL (6A)
2022-07-09
2
Gawroński Dawid
Stowarzyszenie Ranczo Rubin
NIXON (8A)
2022-07-09
1
Hartlieb Przemysław
Adamowo
KOMAŃCZ (11A)
2022-07-09
3
Kaczmarek Daniel
Stowarzyszenie Ranczo Rubin
LARY (9A)
2022-07-09
3
Krajewski Rafał
Stajnia Prochownia Zielona Enklawa
ZYTA (1A)
2022-07-09
5
Molenda Paweł
bpk
2022-07-09
4
Paszyński Rafał
Stajnia Wielgie
IKAR (16A)
2022-07-09
2
Rimke Dominika
Rimke Driving Team Przybyszów
2022-07-09
4
2022-07-09
2
Różewski Bartosz
Stajnia Damasławek luzak: Adam Szweda
2022-07-09
6
Rozmarynowski Tomasz
Stajnia Niemczyn
SIMONA (12A)
2022-07-09
7
Szweda Adam
Stajnia Damasławek
WIND (3A)
2022-07-09
3
Wełnitz Jacek
St. Gozdanin
Melissa (211)
2022-07-09
4
Wełnitz Marek
St. Gozdanin luzak: Agata Wełnitz
Montero (210)
2022-07-09
1

Number of Riders: 153

Number of Horses: 221

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl