Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZODiM Łąck
Łąck, 24-26.09.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
88 ACCEPTED 2021-09-24 08:57:37
2021-09-23 19:39:25
Sandra Leśkiewicz HUNCWOT
  • 2x 6R1//Konkurs zwykły wys. 90cm (art. 238.2.1)
  • 2x 11R1//Konkurs zwykły wys. 90cm (art. 238.2.1)
87 ACCEPTED 2021-09-23 10:05:32
2021-09-22 20:40:19
Wiktoria Kubisiak WIWIANA 2
  • 2x 11R/L/Konkurs egzaminacyjny 100cm
86 ACCEPTED 2021-09-23 10:05:35
2021-09-22 15:06:47
Sandra Leśkiewicz THEODORESCU
  • 2x 12R/L1/Konkurs dwufazowy 105cm (art.274.1.5.3)
85 ACCEPTED 2021-09-23 10:05:37
2021-09-22 15:06:10
Sandra Leśkiewicz BRYZA AA
  • 2x 2R/L/Konkurs dwufazowy specjalny 100cm (art. 274.2.5)
  • 2x 7R/L/Konkurs zwykły 100cm (art.238.2.1)
84 ACCEPTED 2021-09-22 14:06:56
2021-09-22 12:11:31
Bogumił Lewandowski CORLANDO V
  • 1x 2R/L/Konkurs dwufazowy specjalny 100cm (art. 274.2.5)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły 110cm (art.238.2.1)
  • 1x 13R/P1/Konkurs dwufazowy 115cm (art.274.1.5.3)
83 ACCEPTED 2021-09-22 05:59:14
2021-09-21 11:41:44
Aleksandra Mejsner ALTIVO Z
  • 2x 6R/L/Konkurs egzaminacyjny 100cm
82 ACCEPTED 2021-09-22 05:58:08
2021-09-21 11:41:24
Maciej Pekaniec GANDO V
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły 110cm (art.238.2.1)
  • 1x 9R/N/Konkurs dwufazowy 120cm (art.274.1.5.3)
81 ACCEPTED 2021-09-22 05:58:11
2021-09-20 20:36:02
Maja Drobny COUNTRY G
  • 1x 11/L/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 100cm
  • 1x 12/P/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 110cm
  • 1x 16/L/DK Konkurs dokładności klasy L 100cm (art. 238.1.1)
  • 1x 17/P/DK Konkurs dwufazowy klasy P 110cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 36//Finał Młodzik DK i JM zwykły z rozgrywką 110/115cm (art. 238.2.2)
80 ACCEPTED 2021-09-22 05:58:19
2021-09-20 20:34:20
Maja Drobny ERA L
  • 1x 11/L/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 100cm
  • 1x 12/P/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 110cm
  • 1x 16/L/DK Konkurs dokładności klasy L 100cm (art. 238.1.1)
  • 1x 17/P/DK Konkurs dwufazowy klasy P 110cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 36//Finał Młodzik DK i JM zwykły z rozgrywką 110/115cm (art. 238.2.2)
79 ACCEPTED 2021-09-24 17:23:12
2021-09-20 19:07:10
Maja Karolina Szara ELI
  • 1x 22//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 50cm
  • 1x 23//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 60cm
  • 2x 31//Finał A0 dwufazowy 50cm (art. 274.2.5)
78 ACCEPTED 2021-09-22 05:58:31
2021-09-20 10:45:24
Zuzanna Przybylska SHOKOLAITIQUE ROYAL Z
  • 2x 13/N/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 120cm
  • 1x 18/N/DK Konkurs dwufazowy klasy N 120cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 38//GP Dzieci zwykły z rozgrywką 125cm (art. 238.2.2)
77 ACCEPTED 2021-09-22 05:58:35
2021-09-20 10:44:45
Zuzanna Przybylska LILLY ROSE V.D. STEINE
  • 1x 12/P/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 110cm
  • 1x 13/N/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 120cm
  • 1x 18/N/DK Konkurs dwufazowy klasy N 120cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 38//GP Dzieci zwykły z rozgrywką 125cm (art. 238.2.2)
76 ACCEPTED 2021-09-22 05:58:42
2021-09-20 09:15:59
Małgorzata Prochowska HELLADA
  • 1x 13R/P1/Konkurs dwufazowy 115cm (art.274.1.5.3)
  • 1x 14R/N1/Konkurs zwykły 125cm (art.238.2.1)
75 ACCEPTED 2021-09-20 07:31:35
2021-09-19 16:51:44
Lena Michalska VI-VI ZAGORKA
  • 1x 4//Konkurs Dokładności 70cm (art. 238.1.1)
  • 1x 5//Konkurs Dwufazowy 80cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 24//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 25//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 33//Finał A2 dwufazowy 85cm (art. 274.2.5)
74 ACCEPTED 2021-09-20 07:31:32
2021-09-18 11:18:34
Seweryn Murdzia ODIGO VAN HET KAPELHOF
  • 1x 13/N/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 120cm
  • 1x 18/N/DK Konkurs dwufazowy klasy N 120cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 14R/N1/Konkurs zwykły 125cm (art.238.2.1)
73 ACCEPTED 2021-09-20 07:31:26
2021-09-18 11:17:56
Seweryn Murdzia T.GOLD QUIDAME II Z
  • 1x //Konkurs Dwufazowy 130cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x /CC/DK Konkurs dwufazowy klasy CC 140cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 15R/C1/Konkurs zwykły 135cm (art.238.2.1)
72 ACCEPTED 2021-09-20 07:31:23
2021-09-18 11:17:07
Michalina Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 12/P/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 110cm
  • 1x 18/N/DK Konkurs dwufazowy klasy N 120cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 38//GP Dzieci zwykły z rozgrywką 125cm (art. 238.2.2)
71 ACCEPTED 2021-09-20 07:31:18
2021-09-18 11:15:58
Michalina Łącka MAURIK'S LIU. JO
  • 1x 5//Konkurs Dwufazowy 80cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6//Konkurs Dwufazowy 90cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 26//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 90cm
  • 1x 35//Finał D dwufazowy 105cm (art. 274.2.5)
70 ACCEPTED 2021-09-21 14:52:38
2021-09-18 10:00:36
Natalia Kręgielska DANTE S
  • 1x 11/L/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 100cm
  • 1x 12/P/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 110cm
  • 1x 16/L/DK Konkurs dokładności klasy L 100cm (art. 238.1.1)
  • 1x 17/P/DK Konkurs dwufazowy klasy P 110cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 36//Finał Młodzik DK i JM zwykły z rozgrywką 110/115cm (art. 238.2.2)
69 ACCEPTED 2021-09-20 07:31:07
2021-09-17 15:22:01
Marek Layer WRÓŻKA PONYSPORT
  • 1x 2//Konkurs Dokładności 50cm (art. 238.1.1)
  • 1x 3//Konkurs Dokładności 60cm (art. 238.1.1)
68 ACCEPTED 2021-09-20 07:31:03
2021-09-17 15:21:23
Marek Layer RINGO
  • 1x 2//Konkurs Dokładności 50cm (art. 238.1.1)
  • 1x 3//Konkurs Dokładności 60cm (art. 238.1.1)
67 ACCEPTED 2021-09-17 10:04:38
2021-09-17 08:19:44
Zuzanna Byczkowska ZYGZAK
  • 2x 4//Konkurs Dokładności 70cm (art. 238.1.1)
  • 1x 32//Finał A1 dwufazowy 70cm (art. 274.2.5)
66 ACCEPTED 2021-09-17 10:11:45
2021-09-17 08:17:59
Zuzanna Byczkowska PASJA
  • 1x 4//Konkurs Dokładności 70cm (art. 238.1.1)
  • 1x 5//Konkurs Dwufazowy 80cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 33//Finał A2 dwufazowy 85cm (art. 274.2.5)
65 ACCEPTED 2021-09-17 10:04:42
2021-09-16 23:08:29
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 2x 27//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 100cm
  • 1x 35//Finał D dwufazowy 105cm (art. 274.2.5)
64 ACCEPTED 2021-09-17 10:04:52
2021-09-16 20:13:56
Malwina Białecka ASTERKA
  • 2x 4//Konkurs Dokładności 70cm (art. 238.1.1)
  • 2x 24//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 25//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 80cm
63 ACCEPTED 2021-09-17 10:11:43
2021-09-16 09:29:14
Carla Moczkowska ANAPON BLACK BEAUTY
  • 1x 24//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 25//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 2x 33//Finał A2 dwufazowy 85cm (art. 274.2.5)
62 ACCEPTED 2021-09-17 10:04:59
2021-09-16 09:28:34
Mia Moczkowska MENTOS
  • 1x 24//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 25//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 2x 33//Finał A2 dwufazowy 85cm (art. 274.2.5)
61 ACCEPTED 2021-09-17 10:05:21
2021-09-15 16:42:17
Aleksandra Zaręba ITS OKE HBC
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy specjalny 110cm (art. 274.2.5)
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły 120cm (art. 238.2.1)
60 ACCEPTED 2021-09-17 10:05:18
2021-09-15 16:41:59
Aleksandra Zaręba BEBOP MARGOT
  • 1x 2R/L/Konkurs dwufazowy specjalny 100cm (art. 274.2.5)
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy specjalny 110cm (art. 274.2.5)
59 ACCEPTED 2021-09-17 10:05:33
2021-09-15 16:41:32
Aleksandra Zaręba DARO BLUE
  • 1x 13/N/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 120cm
  • 1x 14/C/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 130cm
58 ACCEPTED 2021-09-17 10:05:27
2021-09-15 15:48:23
Olimpia Chwesewicz FOREST GUMP
  • 1x 4//Konkurs Dokładności 70cm (art. 238.1.1)
  • 1x 5//Konkurs Dwufazowy 80cm (art. 274.1.5.3)
57 ACCEPTED 2021-09-17 10:05:42
2021-09-15 11:10:10
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 6//Konkurs Dwufazowy 90cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 26//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 90cm
  • 1x 34//Finał C dwufazowy 95cm (art. 274.2.5)
56 ACCEPTED 2021-09-17 10:05:37
2021-09-15 11:06:41
Wiktoria Rembielińska ASESOR
  • 2x 11/L/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 100cm
55 ACCEPTED 2021-09-17 10:05:53
2021-09-15 10:14:26
Julia Mroczkowska K-PARIS
  • 2x 6R/L/Konkurs egzaminacyjny 100cm
  • 2x 11R/L/Konkurs egzaminacyjny 100cm
54 ACCEPTED 2021-09-17 10:05:47
2021-09-15 10:13:33
Małgorzata Moryto MALINKA
  • 2x 22//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 50cm
  • 1x 31//Finał A0 dwufazowy 50cm (art. 274.2.5)
53 ACCEPTED 2021-09-17 10:06:01
2021-09-14 16:11:14
Konstancja Bohdanowicz GRETA VON CRUISING
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły 110cm (art.238.2.1)
  • 1x 9R/N/Konkurs dwufazowy 120cm (art.274.1.5.3)
52 ACCEPTED 2021-09-17 10:06:08
2021-09-13 21:29:55
Julia Ganowska TIFFANY
  • 1x 8//Konkurs Dwufazowy 110cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9//Konkurs Dwufazowy 120cm (art. 274.1.5.3)
51 ACCEPTED 2021-09-17 10:06:20
2021-09-13 21:27:25
Julia Ganowska HEROS
  • 2x 13/N/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 120cm
  • 1x 18/N/DK Konkurs dwufazowy klasy N 120cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 38//GP Dzieci zwykły z rozgrywką 125cm (art. 238.2.2)
50 ACCEPTED 2021-09-17 10:06:17
2021-09-13 21:26:21
Julia Ganowska JORNIAN BLUE F
  • 2x 13/N/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 120cm
  • 1x 18/N/DK Konkurs dwufazowy klasy N 120cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 38//GP Dzieci zwykły z rozgrywką 125cm (art. 238.2.2)
49 ACCEPTED 2021-09-17 10:06:27
2021-09-13 21:25:30
Laura Walicka LARINA
  • 2x 12/P/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 110cm
48 ACCEPTED 2021-09-17 10:06:22
2021-09-13 21:22:53
Liwia Nowak TAJGER
  • 2x 4//Konkurs Dokładności 70cm (art. 238.1.1)
  • 1x 5//Konkurs Dwufazowy 80cm (art. 274.1.5.3)
  • 2x 25//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 33//Finał A2 dwufazowy 85cm (art. 274.2.5)
47 ACCEPTED 2021-09-17 10:06:34
2021-09-13 21:20:50
Nel Skotarczak DARCO LAZAR
  • 2x 11/L/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 100cm
  • 2x 16/L/DK Konkurs dokładności klasy L 100cm (art. 238.1.1)
  • 1x 42//Konkurs Pocieszenia DK zwykły 90/100/110/120cm (art. 238.2.1)
46 ACCEPTED 2021-09-17 10:06:31
2021-09-13 21:20:00
Nel Skotarczak CASCH M. E.
  • 2x 13/N/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 120cm
45 ACCEPTED 2021-09-17 10:06:44
2021-09-13 21:17:06
Irena Pawłowska HOPE NEVER DIES
  • 1x 11/L/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 100cm
  • 1x 12/P/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 110cm
  • 1x 17/P/DK Konkurs dwufazowy klasy P 110cm (art. 274.1.5.3)
44 ACCEPTED 2021-09-17 10:06:51
2021-09-13 13:41:05
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 2x 7R/L/Konkurs zwykły 100cm (art.238.2.1)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły 110cm (art.238.2.1)
  • 2x 12R/L1/Konkurs dwufazowy 105cm (art.274.1.5.3)
  • 1x 13R/P1/Konkurs dwufazowy 115cm (art.274.1.5.3)
43 ACCEPTED 2021-09-17 10:06:48
2021-09-13 13:38:54
Marta Pawlik DONNA NAVONNA
  • 2x 6R/L/Konkurs egzaminacyjny 100cm
  • 2x 11R/L/Konkurs egzaminacyjny 100cm
42 ACCEPTED 2021-09-17 10:07:01
2021-09-13 13:36:01
Marta Pawlik MELISSE
  • 2x 25//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 26//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 90cm
  • 1x 41//Konkurs Pocieszenia kuce zwykły 80/90/100/110cm (art. 238.2.1)
41 ACCEPTED 2021-09-20 07:30:38
2021-09-12 18:36:14
Anna Miłoszewska MIŚKA
  • 2x 3//Konkurs Dokładności 60cm (art. 238.1.1)
  • 1x 23//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 60cm
  • 1x 24//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 2x 32//Finał A1 dwufazowy 70cm (art. 274.2.5)
40 ACCEPTED 2021-09-17 10:07:06
2021-09-12 11:10:07
Zofia Mrotek MAGIA
  • 1x 4//Konkurs Dokładności 70cm (art. 238.1.1)
  • 1x 5//Konkurs Dwufazowy 80cm (art. 274.1.5.3)
  • 2x 24//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 32//Finał A1 dwufazowy 70cm (art. 274.2.5)
39 ACCEPTED 2021-09-17 10:07:04
2021-09-12 11:08:07
Zofia Mrotek CYNIUSZ
  • 1x 4//Konkurs Dokładności 70cm (art. 238.1.1)
  • 1x 5//Konkurs Dwufazowy 80cm (art. 274.1.5.3)
  • 2x 25//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 33//Finał A2 dwufazowy 85cm (art. 274.2.5)
38 ACCEPTED 2021-09-17 10:07:12
2021-09-11 10:02:15
Blanka Sawa STUREVALLENS VA VA VOOM
  • 1x 5//Konkurs Dwufazowy 80cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6//Konkurs Dwufazowy 90cm (art. 274.1.5.3)
  • 2x 26//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 90cm
  • 1x 34//Finał C dwufazowy 95cm (art. 274.2.5)
37 ACCEPTED 2021-09-20 07:30:30
2021-09-10 20:58:15
Katarzyna Suwała JALISCO SOLIER
  • 2x 2R/L/Konkurs dwufazowy specjalny 100cm (art. 274.2.5)
36 ACCEPTED 2021-09-17 10:07:42
2021-09-10 17:20:18
Milena Kaźmierowska LOTAR
  • 2x 6//Konkurs Dwufazowy 90cm (art. 274.1.5.3)
35 ACCEPTED 2021-09-17 10:07:30
2021-09-10 10:14:27
January Włoch E-COFERTINA
  • 1x 36//Finał Młodzik DK i JM zwykły z rozgrywką 110/115cm (art. 238.2.2)
34 ACCEPTED 2021-09-17 10:07:51
2021-09-10 09:00:43
Martyna Paluch CASTELLO
  • 1x 13/N/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 120cm
  • 1x 14/C/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 130cm
  • 1x 19/C/DK Konkurs dwufazowy klasy C 130cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 39//Finał Rundu Juniorskiej i Młodzieżowej zwykły 130/135cm (art. 238.2.1)
33 ACCEPTED 2021-09-17 10:07:47
2021-09-09 16:02:15
Kamil Dzięgielewski JOS
  • 1x 25//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 26//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 90cm
  • 1x 34//Finał C dwufazowy 95cm (art. 274.2.5)
32 ACCEPTED 2021-09-17 10:08:03
2021-09-09 15:30:35
Wiktoria Kowalczyk EVO
  • 1x 6//Konkurs Dwufazowy 90cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7//Konkurs Dwufazowy 100cm (art. 274.1.5.3)
  • 2x 27//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 100cm
31 ACCEPTED 2021-09-22 05:58:49
2021-09-09 08:04:48
Sonia Dźwigalska FARAON
  • 1x 5//Konkurs Dwufazowy 80cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6//Konkurs Dwufazowy 90cm (art. 274.1.5.3)
  • 2x 25//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 33//Finał A2 dwufazowy 85cm (art. 274.2.5)
30 ACCEPTED 2021-09-17 10:08:10
2021-09-09 02:33:22
Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA
  • 2x 2//Konkurs Dokładności 50cm (art. 238.1.1)
  • 2x 22//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 50cm
  • 1x 31//Finał A0 dwufazowy 50cm (art. 274.2.5)
29 ACCEPTED 2021-09-17 10:08:20
2021-09-08 23:58:43
Seweryn Murdzia ULOTKA-K
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy specjalny 110cm (art. 274.2.5)
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły 120cm (art. 238.2.1)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły 110cm (art.238.2.1)
  • 1x 9R/N/Konkurs dwufazowy 120cm (art.274.1.5.3)
  • 1x 14R/N1/Konkurs zwykły 125cm (art.238.2.1)
28 ACCEPTED 2021-09-22 05:58:57
2021-09-08 15:45:08
Zuzanna Wowk NOCTURNO
  • 2x 2R/L/Konkurs dwufazowy specjalny 100cm (art. 274.2.5)
  • 2x 7R/L/Konkurs zwykły 100cm (art.238.2.1)
  • 2x 12R/L1/Konkurs dwufazowy 105cm (art.274.1.5.3)
27 ACCEPTED 2021-09-17 10:08:31
2021-09-08 15:03:34
Krzysztof Sieńko ELVIS
  • 1x 3//Konkurs Dokładności 60cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4//Konkurs Dokładności 70cm (art. 238.1.1)
  • 2x 25//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 32//Finał A1 dwufazowy 70cm (art. 274.2.5)
26 ACCEPTED 2021-09-17 10:08:28
2021-09-07 20:38:09
Lea Frey VOODOO
  • 1x 12/P/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 110cm
  • 1x 13/N/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 120cm
  • 1x 17/P/DK Konkurs dwufazowy klasy P 110cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 18/N/DK Konkurs dwufazowy klasy N 120cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 42//Konkurs Pocieszenia DK zwykły 90/100/110/120cm (art. 238.2.1)
25 ACCEPTED 2021-09-17 10:08:39
2021-09-07 17:53:51
Julia Koszuta ARAMIDA
  • 2x 11/L/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 100cm
24 ACCEPTED 2021-09-17 10:08:37
2021-09-07 17:51:42
Emilia Ziętal ZUMICO
  • 1x 3//Konkurs Dokładności 60cm (art. 238.1.1)
  • 1x 4//Konkurs Dokładności 70cm (art. 238.1.1)
23 ACCEPTED 2021-09-17 10:08:45
2021-09-07 17:51:14
Maria Glonek ZIBI
  • 1x 4//Konkurs Dokładności 70cm (art. 238.1.1)
  • 1x 5//Konkurs Dwufazowy 80cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 33//Finał A2 dwufazowy 85cm (art. 274.2.5)
22 ACCEPTED 2021-09-17 10:08:43
2021-09-07 17:50:09
Oliwia Ostrowska BERENIKA
  • 1x 11/L/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 100cm
  • 1x 12/P/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 110cm
21 ACCEPTED 2021-09-17 10:08:59
2021-09-07 17:49:13
Oliwia Ostrowska DIAMENT
  • 1x 12/P/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 110cm
  • 1x 13/N/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 120cm
20 ACCEPTED 2021-09-17 10:08:54
2021-09-07 17:48:38
Hanna Ciepłucha SATISFACTION
  • 2x 11/L/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 100cm
  • 2x 16/L/DK Konkurs dokładności klasy L 100cm (art. 238.1.1)
  • 1x 42//Konkurs Pocieszenia DK zwykły 90/100/110/120cm (art. 238.2.1)
19 ACCEPTED 2021-09-17 10:09:07
2021-09-07 09:39:17
Piotr Woźniak CINDYS PURPLE RAIN
  • 1x 4//Konkurs Dokładności 70cm (art. 238.1.1)
  • 1x 5//Konkurs Dwufazowy 80cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 24//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 25//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 33//Finał A2 dwufazowy 85cm (art. 274.2.5)
18 ACCEPTED 2021-09-17 10:09:04
2021-09-07 09:37:30
Piotr Woźniak OSTEN
  • 1x 5//Konkurs Dwufazowy 80cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6//Konkurs Dwufazowy 90cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 25//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 26//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 90cm
  • 1x 33//Finał A2 dwufazowy 85cm (art. 274.2.5)
17 ACCEPTED 2021-09-17 10:09:13
2021-09-07 09:36:45
Stanisław Woźniak THREE-B-TWEET
  • 1x 4//Konkurs Dokładności 70cm (art. 238.1.1)
  • 1x 5//Konkurs Dwufazowy 80cm (art. 274.1.5.3)
  • 2x 25//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 33//Finał A2 dwufazowy 85cm (art. 274.2.5)
16 ACCEPTED 2021-09-17 10:09:11
2021-09-07 09:35:55
Pola Lewczyk KILBRIDE MELODY MAKER
  • 1x 5//Konkurs Dwufazowy 80cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6//Konkurs Dwufazowy 90cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 25//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 26//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 90cm
  • 1x 33//Finał A2 dwufazowy 85cm (art. 274.2.5)
15 ACCEPTED 2021-09-17 10:09:20
2021-09-07 06:57:17
Alan Miechowicz NITROX
  • 1x 14/C/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 130cm
  • 1x 19/C/DK Konkurs dwufazowy klasy C 130cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 39//Finał Rundu Juniorskiej i Młodzieżowej zwykły 130/135cm (art. 238.2.1)
14 ACCEPTED 2021-09-17 10:09:18
2021-09-07 06:54:45
Alan Miechowicz CARTAGO M
  • 1x 13/N/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 120cm
  • 1x 14/C/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 130cm
  • 1x 19/C/DK Konkurs dwufazowy klasy C 130cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 39//Finał Rundu Juniorskiej i Młodzieżowej zwykły 130/135cm (art. 238.2.1)
13 ACCEPTED 2021-09-17 10:09:24
2021-09-06 18:21:47
Lena Furmańczyk KLARA
  • 1x 21//Konkurs Zabawowy dokładności do 50cm
12 ACCEPTED 2021-09-17 10:09:22
2021-09-06 17:15:41
Helena Kraś PARNIKE VAN GODSELBOS
  • 1x 12/P/Konkurs DK z oceną stylu jeźdźca 110cm
  • 1x 17/P/DK Konkurs dwufazowy klasy P 110cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 36//Finał Młodzik DK i JM zwykły z rozgrywką 110/115cm (art. 238.2.2)
11 ACCEPTED 2021-09-24 08:57:39
2021-09-05 20:26:37
Julia Kwiatkowska REYLEM CORNELIA
  • 1x 25//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 80cm
  • 1x 26//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 90cm
  • 1x 34//Finał C dwufazowy 95cm (art. 274.2.5)
10 ACCEPTED 2021-09-24 08:57:53
2021-09-05 20:25:59
Alicja Malesa TONY’S BOY
  • 2x 27//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 100cm
  • 1x 33//Finał A2 dwufazowy 85cm (art. 274.2.5)
9 ACCEPTED 2021-09-24 08:58:15
2021-09-05 20:25:04
Alicja Malesa CHELSEA LONDON 2
  • 2x 27//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 100cm
  • 1x 33//Finał A2 dwufazowy 85cm (art. 274.2.5)
8 ACCEPTED 2021-09-24 08:58:29
2021-09-05 20:24:11
Oliwia Reaud LUIGI
  • 1x 17/P/DK Konkurs dwufazowy klasy P 110cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 18/N/DK Konkurs dwufazowy klasy N 120cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 36//Finał Młodzik DK i JM zwykły z rozgrywką 110/115cm (art. 238.2.2)
7 ACCEPTED 2021-09-17 10:09:40
2021-09-05 20:08:55
Lena Róża Rybak-Massalska HASSAN VAN DE WITTEMOERE
  • 1x 36//Finał Młodzik DK i JM zwykły z rozgrywką 110/115cm (art. 238.2.2)
6 ACCEPTED 2021-09-17 10:10:07
2021-09-05 20:06:35
Lena Róża Rybak-Massalska BALLYHANE FRADDY
  • 1x 27//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 100cm
  • 2x 28//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 110cm
  • 1x 35//Finał D dwufazowy 105cm (art. 274.2.5)
5 ACCEPTED 2021-09-20 07:30:21
2021-09-05 19:07:38
Karolina Jeruć- Zglińska EQUIPO BRYN FLEET
  • 1x 7R/L/Konkurs zwykły 100cm (art.238.2.1)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły 110cm (art.238.2.1)
  • 2x 12R/L1/Konkurs dwufazowy 105cm (art.274.1.5.3)
4 ACCEPTED 2021-09-17 10:10:28
2021-09-05 10:45:38
Weronika Rogalska RITA
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy specjalny 110cm (art. 274.2.5)
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły 120cm (art. 238.2.1)
3 ACCEPTED 2021-09-17 10:10:24
2021-09-05 10:44:53
Weronika Rogalska PICCOLO
  • 1x 3R/P/Konkurs dwufazowy specjalny 110cm (art. 274.2.5)
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły 120cm (art. 238.2.1)
2 ACCEPTED 2021-09-17 10:10:38
2021-09-04 07:23:27
Liliana Kostkowska KLARA
  • 2x 4//Konkurs Dokładności 70cm (art. 238.1.1)
  • 1x 24//Konkurs z oceną stylu jeźdźca 70cm
  • 1x 32//Finał A1 dwufazowy 70cm (art. 274.2.5)
1 ACCEPTED 2021-09-17 10:10:33
2021-09-03 16:27:20
Wiktoria Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI
  • 2x 7//Konkurs Dwufazowy 100cm (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7R/L/Konkurs zwykły 100cm (art.238.2.1)
  • 1x 35//Finał D dwufazowy 105cm (art. 274.2.5)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Basińska Olga SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2008 (JM.)
O056249
2. Białecka Malwina Stow. SKJ Grobice
2009 (JM.)
O059798
3. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (J.)
O033953
4. Byczkowska Zuzanna KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
O057366
5. Chojniak Anna Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
S
O009162
6. Chwesewicz Olimpia KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O063767
7. Ciepłucha Hanna Stow.J. Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
O051409
8. Drobny Maja Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O042933
9. Dzięgielewski Kamil Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2007 (JM.)
O056801
10. Dźwigalska Sonia St. J. Stajnia Podolszyn
2009 (JM.)
O057372
11. Frey Lea JKS Melloni Horses
2002 (MJ.)
O038627
12. Furmańczyk Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2014 (Mł.)
Brak
13. Ganowska Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044125
14. Glonek Maria Stow.J. Napoleońska Zagroda
2009 (JM.)
O062986
15. Jeruć- Zglińska Karolina JKS Karolina
S
O019460
16. Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2011 (Mł.)
O064083
17. Kostkowska Liliana SKJ Ponylandia Wojciechowice
2012 (Mł.)
O059440
18. Kowalczyk Wiktoria BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O061232
19. Krakowiak Jordan
20. Kraś Helena BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O050514
21. Kręgielska Natalia Tuszyński KJ Garbówek
2009 (JM.)
O048927
22. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (MJ.)
O038365
23. Kubisiak Wiktoria KJ Łąck
2003 (J.)
O037236
24. Kwiatkowska Julia BPK - MAZ
2008 (JM.)
O055544
25. Layer Marek K.J.Facimiech
2011 (Mł.)
O054570
26. Leśkiewicz Sandra KJ Łąck
2000 (MJ.)
O034673
27. Lewandowski Bogumił KJ Victoria Bierzewice
S
O037237
28. Lewczyk Pola Fund. KJ Zbyszko Nowosolna
2010 (Mł.)
O053843
29. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (JM.)
O052681
30. Malesa Alicja BPK (MAZ)
2010 (Mł.)
O057571
31. Mejsner Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O057757
32. Michalska Lena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2009 (JM.)
0056945
33. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O036466
34. Miłoszewska Anna St. J. Stajnia Podolszyn
2010 (Mł.)
O063159
35. Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O058183
36. Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058184
37. Moryto Małgorzata BPK - MAZ
2011 (Mł.)
O061905
38. Mroczkowska Julia Brak
2004 (J.)
O052993
39. Mrotek Zofia OKJ Oxer Wtórek
2010 (Mł.)
O057495
40. Murdzia Seweryn BPK (PKA)
S
O006295
41. Murdzia Seweryn BPK (PKA)
S
O006295
42. Nowak Liwia JKS Przybyszewo
2010 (Mł.)
O059328
43. Ostrowska Oliwia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
O052862
44. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (J.)
O044962
45. Pawlik Marta LKS Cwał Poznań
2008 (JM.)
O056044
46. Pawłowska Irena KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O039852
47. Pekaniec Maciej Klub Jeździecki Akademia Kucania
S
O001374
48. Piórkowska Maria BPK - WMA
2007 (JM.)
O054056
49. Prochowska Małgorzata KJ Jantar Stryków
S
O001839
50. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (JM.)
O054566
51. Reaud Oliwia BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O055548
52. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O049094
53. Rogalska Weronika Stow. Warszawski KJ
2003 (J.)
O024452
54. Rybak-Massalska Lena Róża SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O051061
55. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O054377
56. Sieńko Krzysztof Stow. SKJ Grobice
2010 (Mł.)
O057839
57. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049131
58. Suwała Katarzyna BPK - MAZ
2003 (J.)
O040540
59. Szara Maja Karolina BPK - MAZ
2011 (Mł.)
O062919
60. Von Mauberg Wiktoria St. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O040063
61. Walicka Laura SJ Kunowo
2008 (JM.)
O053970
62. Włoch January KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O057717
63. Wowk Zuzanna JKS Melloni Horses
2002 (MJ.)
O033326
64. Woźniak Piotr ŁKJ Łódź
2010 (Mł.)
O062371
65. Woźniak Stanisław ŁKJ Łódź
2011 (Mł.)
O058369
66. Zakroczymska Wiktoria Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
2006 (JM.)
PZJ 0053067
67. Zaręba Aleksandra KJ Łąck przy SO w Łącku
2004 (J.)
O040535
68. Ziętal Emilia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2010 (Mł.)
O062985
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

112

ALTIVO Z ZANGERSCHEIDE POL 2005 wałach ciemnogniada/178 F: Accardi
M: Bipsy-M
K027559 Z627105
2.

91

ANAPON BLACK BEAUTY WELSH COB POL 2015 klacz kara/kuc:140 F: Sydenham George/ Llanarth Lloyd George
M: Coednewwydd Madonna/ Coednewydd Expres
K028854 826046020174914
3.

67

ARAMIDA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Midas / Furore
M: Arabika / Contender Son
K028104 A0001679S
4.

37

ASESOR Wlkp Poch. Trakeńskiego POL 2016 ogier skarogniada/160 F: Eloquent
M: Asta
K029215 616007600138916
5.

31

ASTERKA NN POL 2009 klacz izabelowata/kuc:135,5 F: NN
M: NN
K030298 616999640098809
6.

87

BALLYHANE FRADDY KUC POL 2010 klacz bułana/kuc:148 F: NN
M: NN
K023216 372414005999286
7.

117

BANOVEY KWPN NED 2006 Wałach siwa/165 F: Sydney / Goodtimes
M: Janova / Casanova
K015378 5280030606048
8.

33

BEBOP MARGOT SF FRA 2011 wałach siwa/161 F: Opium De Talma / Carthago
M: Coco Channel Trefl / Quidam De Revel
K029992 11554927W
9.

68

BERENIKA SP POL 2015 klacz siwa/167 F: Imequyl / Luron
M: Bella / Lord Liberator
K032045 616009590118815
10.

30

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 wałach kara/kuc:148 F: NN
M: NN
K026677 826073007355911
11.

116

BRYZA AA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/165 F: Huzar
M: Biebrza
K030952 *
12.

76

CARTAGO M HOLSZTYN GER 2013 wałach gniada/166 F: Centurion
M: Wichita
K029404 DE 421000010613
13.

48

CASCH M. E. KWPN POL 2007 wałach gniada/170 F: Oklund
M: Wendyane
K015051 528003000701049
14.

60

CASTELLO MECKL POL 2013 wałach kara/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Elisa / Corland
K022836 DE427270301713
15.

83

CHELSEA LONDON 2 DRP POL 2008 wałach siwa/kuc:149 F: Calico 8
M: Naomi / Nikado
K030811 DE4353500003108
16.

73

CINDYS PURPLE RAIN CONNEMARA IRL 2016 klacz siwa/kuc:148 F: Derrada Owen
M: Cregduff Cindy
. 372004000033530
17.

90

COEDNEWYDD PEPSI WELSH COB GBR 2010 Ogier kara/kuc:142 cm F: Coednewydd Express
M: Coednewydd Felicity
K022590 826046010087798 105XU95
18.

113

CORLANDO V DWB DEN 2014 wałach kasztanowata/158 F: Comeback II
M: Sunshine V / Stravinsky
K029850 208333201403215
19.

103

COUNTRY G SP POL 2004 wałach ciemnogniada/173 F: Caruso Gut / Caruso
M: Harka / 321 Verdenas
K028485 LTU005170010004
20.

54

CYNIUSZ KUC POL 2016 wałach bułana/kuc:139 F: Gran Chaco
M: Cyna
K031128 616013640091116
21.

97

DANTE S NIEM.SPORT. POL 2010 wałach kara/167 F: Diarado/ Diamant De Semilly
M: Georgina Plus S/ Louis
K017218 DE 4458790050-10
22.

49

DARCO LAZAR OLD POL 2016 ogier gniada/164 F: Darco
M: Velvet Lazar
K029315 DE433330872516
23.

36

DARO BLUE TYP SZLACH. POL 2014 wałach ciemnogniada/- F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Chacorla / Chacco-Blue
K031162 B0108258S
24.

71

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Landos II / Lord
M: Doltella / Elvis
K022773 616009592048813
25.

51

DONNA NAVONNA OLD GER 2012 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Destano / Desperados
M: Waldiris / Fidertanz
K022738 DE433330920512
26.

57

E-COFERTINA HOL POL 2012 klacz gniada/166 F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
K025445 DE421000583112
27.

108

ELI KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:120 F: NN
M: NN
K032404 616999610283310
28.

65

ELVIS KUC POL 1999 wałach izabelowata/kuc:129 F: NN
M: NN
K016840 616999660449899
29.

15

EQUIPO BRYN FLEET NRA POL 2013 wałach gniada/165 F: Bright Speed / Bergerac
M: Bodiel / Rockefeller
K030192 528008130014213
30.

107

ERA L SP POL 2008 klacz gniada/172 F: Lintasboy R / Lintas
M: Eroica / Lancer III
K016362 POL009510207808
31.

61

EVO KM POL 2012 wałach gniada/kuc:149 F: Strayer's Samson
M: Euforia
K022467 616013670113712
32.

11

FARAON KUC POL 2015 wałach srokata/kuc:137 F: NN
M: NN
K026749 616999510352415
33.

35

FOREST GUMP KUC POL 2017 wałach izabelowata/kuc:143 F: Zefir
M: Fiona
K032112 A0019957S
34.

106

GANDO V SP POL 2015 wałach gniada/169 F: Quintender / Quinar
M: Gota V / Solaris
K031168 616009660745015
35.

105

GOYA EWITA SP POL 2008 klacz gniada/166 F: LIBERADO
M: GAGA
K031985 009670148208
36.

42

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Cruising Arish / Sea Crest
M: Goldicova / Touchdown
K029976 372414006047490
37.

85

HASSAN VAN DE WITTEMOERE BWP BEL 2007 wałach gniada/- F: Contact VD Heffinck / Concept
M: Dahlia VD Heffinck / Orlando
K027454 BEL-W-261184-BWP
38.

111

HELLADA SP POL 2012 Klacz skarogniada/170 F: Ekwador
M: Hakne
K027423 brak
39.

45

HEROS SP POL 2007 wałach gniada/175 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Hipnoza / Cantanis
K011425 POL009610128007
40.

50

HOPE NEVER DIES SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Matka: Heraja / Castilio
K028937 616009640080714
41.

118

HUNCWOT MAŁOPOLSKA POL 2013 ogier gniada/170 F: Diokles
M: Huanita
Brak *
42.

34

ITS OKE HBC KWPN NED 2013 wałach gniada/165 F: Charisma / Stakkato
M: Beaurante D.D. / Cantos
K029552 528003201300764
43.

82

JACERA SP POL 2011 klacz siwa/164 F: Cedrus /
M: Jakucja / Marino
K027069 616009600206911
44.

10

JALISCO SOLIER KWPN NED 2014 wałach gniada/166 F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Zaza / Heartbreaker
K027270 528003201405551
45.

52

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
46.

44

JORNIAN BLUE F KWPN POL 2014 wałach siwa/. F: .
M: .
. .
47.

59

JOS KUC POL 2002 wałach siwa/kuc:kuc:13 F: Kanclerz
M: Marjon's Jannine
K007091 616 013 67 00375 02
48.

40

K-PARIS WLKP POL 2006 klacz gniada/162 F: Parys
M: Kalina
K016423 007660979406
49.

74

KILBRIDE MELODY MAKER CONNEMARA IRL 2016 klacz siwa/kuc:148 F: .
M: .
CP00593 .
50.

79

KLARA KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:121wp F: NN
M: NN
K024243 616999540099912
51.

80

KUBA WLKP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cedrus / Ogar
M: Kenia / Nippon
K026010 616007600114412
52.

47

LARINA NRPS POL 2009 klacz siwa/- F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
K016920 528008090178909
53.

110

LILLY ROSE V.D. STEINE BWP BEL 2011 klacz gniada/170 F: Thunder van de Zuuthoeve / Argentinus
M: Calluna Rose Z / Chicago Z
K032123 056002W00298837
54.

58

LOTAR HAFLINGER POL 2012 wałach kasztanowata/mk:154 F: Sternfurst / Sternschnuppe
M: Luise / Abucco
K031665 DE 427270251712
55.

86

LUIGI HOL. POL 2013 wałach gniada/178 F: Lyjanero / Landos
M: High Light 3 / Sir Shostakov
K027840 DE421000546313
56.

55

MAGIA KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:124 F: NN
M: NN
K028578 616999520119913
57.

39

MALINKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:100 F: NN
M: NN
K024370 616999661978009
58.

98

MAURIK'S LIU. JO WELSH PONY NED 2012 klacz skarogniada/kuc:145 F: Orchard (G) Wildeman / Orchard Red Prince
M: Maurik's Anais Anais / Veenstra's Promise
K030920 528017201200770
59.

53

MELISSE HAFLINGER POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:- F: Nando Von Der Aschenburg / Nobel
M: Moni / Stahlemann
K028711 POL013610016009
60.

32

MENTOS KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:137 F: Novator/ Pepton
M: Modena II/ Wersal
K021624 616013660745308
61.

8

MIŚKA KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:131 F: nn
M: nn
K031046 616999661393014
62.

77

NITROX SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Lesotho /Landgraf I
M: Nubira /Cantanis
K011809 616009640067207
63.

13

NOCTURNO HOLSZTYŃSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/176 F: Non Stop
M: Vielgeliebte
K029368 DE421000173114
64.

101

ODIGO VAN HET KAPELHOF BWP BEL 2014 ogier gniada/175 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Prima Donna / Pinkus
K025679 056002W00307591
65.

72

OSTEN KUC SWE 2011 wałach dereszowata/kuc:148 F: NN
M: NN
K031544 752001000118303
66.

78

PARNIKE VAN GODSELBOS BWP POL 2015 klacz gniada/170 F: Kannan
M: Darne
K029795 111
67.

92

PASJA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun)
M: NN (Prima)
K023409 616999600472608
68.

88

PICCOLO SP POL 2008 wałach gniada/172 F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
K015893 POL009660212408
69.

81

REYLEM CORNELIA WELSH PONY POL 2006 klacz jelenia/kuc:138 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem Carmen
K027046 826046020143418
70.

95

RINGO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:kuc:ku F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
K020512 brak
71.

89

RITA SP POL 2015 klacz gniada/180 F: nn / nn
M: nn / nn
K029117 616999580448115
72.

70

SATISFACTION SP POL 2014 ogier gniada/168 F: Cacao Courcelle
M: Serbina / Lando
K026361 616009592005714
73.

109

SHOKOLAITIQUE ROYAL Z ZANG BEL 2014 klacz skarogniada/162 F: Hunters Scendro / Scendix
M: Diamantique Royale Z / Davinci V Erpekom Z
K030548 056015Z55506014
74.

38

SMYK KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:136 F: Szaman
M: Sonia
K023357 013 61 01054 08
75.

56

STUREVALLENS VA VA VOOM NEW FOREST POL 2012 klacz gniada/kuc:140 F: Sturevallens Gentelmen
M: Juliette
K030406 752034123465
76.

41

SYLWEK MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach gniada/162 F: EMERSON
M: SALWA
PZJ K016245 616 006 58 00819 08
77.

100

T.GOLD QUIDAME II Z ZANG POL 2014 klacz gniada/170 F: Tangelo vd Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K028917 056015Z55759414
78.

99

T.GOLD QUIDAME Z ZANG POL 2013 klacz gniada/165 F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K018902 056015Z55850113
79.

46

TAJGER SP POL 2016 wałach tarantowata/kuc:146 F: Hush Hush
M: Tajga
K030482 61699680051516
80.

115

THEODORESCU SP POL 2017 wałach gniada/172 F: Rococo L / Cashman
M: Thaisa / Talent Charboniere
K030957 616009690083717
81.

75

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 wałach ciemnogniada/137 F: Camillo / Dante
M: Three Star Orchid / Three-B-Ocean
K022625 POL 013 53 00531 06
82.

43

TIFFANY DRP POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:kuc:. F: Top Nonstop / Nantano
M: Top Nonstop / Nantano
K022375 DE441410714004
83.

84

TONY’S BOY KUC WAL. IRL 2012 wałach siwa/kuc:147 F: NN
M: NN
K029112 372003006844540
84.

62

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz kara/kuc:120 F: Twix
M: Gaskonia
K014651 POL013640024405
85.

63

ULOTKA-K SP POL 2011 klacz siwa/173 F: Cancoon
M: Ulena—K
K018808 616009610009711
86.

102

VI-VI ZAGORKA KM POL 2007 klacz gniada/kuc:143 F: Wicher
M: Vega
Ko15671 Pol013530094207
87.

64

VOODOO WESTFALSKA GER 2012 wałach kasztanowata/178 F: Valeron
M: Tinkabell
K028920 DE441411354112
88.

114

WIWIANA 2 SP POL 2014 Klacz skarogniada F: Winston /
M: Widżawa /
brak
89.

96

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Nico-K
M: Werwa
K018269 POL013570055706
90.

69

ZIBI KUC POL 2015 ogier izabelowata/kuc:132 F: El-Willow Michael
M: Zagadka / Apasjonata Rubikon
K031459 616013590118915
91.

66

ZUMICO KUC POL 2017 ogier izabelowata/kuc:131 F: El-Willow Michael
M: Zagadka / Apasjonata Rubikon
K030807 616013592079317
92.

29

ZYGZAK KUC POL 2005 wałach srokata/kuc:123 F: Filip / Epos
M: Zuzia
K026245 POL013590162705
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Basińska Olga
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2021-09-25
4
2021-09-25
7
2021-09-26
Białecka Malwina
Stow. SKJ Grobice
ASTERKA (31)
2021-09-24
10
2021-09-24
10
2021-09-25
1
2021-09-25
7
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2021-09-25
2021-09-25
Byczkowska Zuzanna
KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
ZYGZAK (29)
2021-09-24
1
2021-09-24
10
2021-09-26
PASJA (92)
2021-09-24
1
2021-09-24
6
2021-09-26
Chojniak Anna
Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
2021-09-24
2021-09-24
Chwesewicz Olimpia
KJ Wiktorowo
2021-09-24
2021-09-24
Ciepłucha Hanna
Stow.J. Napoleońska Zagroda
2021-09-24
8
2021-09-24
9
2021-09-25
6
2021-09-25
6
2021-09-26
Drobny Maja
Ciechociński KJ Bonanza
COUNTRY G (103)
2021-09-24
2021-09-24
2021-09-25
2021-09-25
7
2021-09-26
2021-09-24
ERA L (107)
2021-09-24
2
2021-09-24
1
2021-09-25
2
2021-09-25
6
2021-09-26
Dzięgielewski Kamil
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
JOS (59)
2021-09-25
18
2021-09-25
8
2021-09-26
Dźwigalska Sonia
St. J. Stajnia Podolszyn
FARAON (11)
2021-09-24
3
2021-09-24
4
2021-09-25
1
2021-09-25
5
2021-09-26
Frey Lea
JKS Melloni Horses
VOODOO (64)
2021-09-24
5
2021-09-24
12
2021-09-25
2
2021-09-25
5
2021-09-26
Furmańczyk Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
KLARA (79)
2021-09-25
1
Ganowska Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
TIFFANY (43)
2021-09-24
1
2021-09-24
1
2021-09-25
1
2021-09-24
5
2021-09-24
1
2021-09-25
1
2021-09-26
HEROS (45)
2021-09-24
2
2021-09-24
2
2021-09-25
7
2021-09-26
Glonek Maria
Stow.J. Napoleońska Zagroda
ZIBI (69)
2021-09-24
16
2021-09-24
9
2021-09-26
2021-09-25
20
2021-09-25
14
Jeruć- Zglińska Karolina
JKS Karolina
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Koperska - Pacyńska Maria
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2021-09-24
1
2021-09-24
1
2021-09-25
1
2021-09-25
1
2021-09-26
Kostkowska Liliana
SKJ Ponylandia Wojciechowice
KLARA (79)
2021-09-24
1
2021-09-24
1
2021-09-25
7
2021-09-26
Kowalczyk Wiktoria
BPK (MAZ)
EVO (61)
2021-09-24
2
2021-09-24
1
2021-09-25
9
2021-09-25
3
Krakowiak Jordan
BANOVEY (117)
2021-09-24
2
2021-09-24
2021-09-25
2021-09-25
Kraś Helena
BPK (MAZ)
2021-09-24
10
2021-09-25
9
2021-09-26
2021-09-24
10
Kręgielska Natalia
Tuszyński KJ Garbówek
DANTE S (97)
2021-09-24
3
2021-09-24
2
2021-09-25
2
2021-09-25
5
2021-09-26
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-26
Kubisiak Wiktoria
KJ Łąck
WIWIANA 2 (114)
2021-09-26
2021-09-26
Kwiatkowska Julia
BPK - MAZ
2021-09-25
11
2021-09-25
8
2021-09-26
Layer Marek
K.J.Facimiech
RINGO (95)
2021-09-24
1
2021-09-24
1
2021-09-25
3
2021-09-25
1
2021-09-24
4
2021-09-24
1
2021-09-25
4
2021-09-25
5
Leśkiewicz Sandra
KJ Łąck
2021-09-26
2021-09-26
BRYZA AA (116)
2021-09-24
2021-09-24
4
2021-09-25
2021-09-25
HUNCWOT (118)
2021-09-25
2021-09-25
Lewandowski Bogumił
KJ Victoria Bierzewice
2021-09-24
2021-09-25
2021-09-26
Lewczyk Pola
Fund. KJ Zbyszko Nowosolna
2021-09-24
4
2021-09-24
7
2021-09-25
2
2021-09-26
2021-09-25
2
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
2021-09-24
2
2021-09-24
3
2021-09-25
5
2021-09-26
2021-09-25
2
2021-09-24
9
2021-09-25
8
2021-09-26
2021-09-24
14
2021-09-25
4
Malesa Alicja
BPK (MAZ)
2021-09-25
4
2021-09-25
7
2021-09-26
2021-09-25
2021-09-25
6
2021-09-26
Mejsner Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
ALTIVO Z (112)
2021-09-25
2021-09-25
Michalska Lena
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2021-09-24
2021-09-24
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
Miechowicz Alan
JKS Melloni Horses
2021-09-24
8
2021-09-24
2
2021-09-25
5
2021-09-26
NITROX (77)
2021-09-24
4
2021-09-25
2
2021-09-26
Miłoszewska Anna
St. J. Stajnia Podolszyn
MIŚKA (8)
2021-09-24
1
2021-09-24
4
2021-09-25
3
2021-09-25
2
2021-09-26
2021-09-26
Moczkowska Carla
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-09-25
3
2021-09-25
11
2021-09-26
2021-09-26
Moczkowska Mia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (32)
2021-09-25
3
2021-09-25
3
2021-09-26
2021-09-26
Moryto Małgorzata
BPK - MAZ
MALINKA (39)
2021-09-25
6
2021-09-25
5
2021-09-26
Mroczkowska Julia
Brak
K-PARIS (40)
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Mrotek Zofia
OKJ Oxer Wtórek
CYNIUSZ (54)
2021-09-24
10
2021-09-24
5
2021-09-25
7
2021-09-25
3
2021-09-26
MAGIA (55)
2021-09-24
17
2021-09-25
7
2021-09-25
10
2021-09-26
2021-09-24
1
Murdzia Seweryn
BPK (PKA)
2021-09-24
3
2021-09-24
2
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
Murdzia Seweryn
BPK (PKA)
2021-09-26
2021-09-24
1
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-24
2021-09-26
2021-09-24
3
2021-09-25
2021-09-25
Nowak Liwia
JKS Przybyszewo
TAJGER (46)
2021-09-24
10
2021-09-24
8
2021-09-25
5
2021-09-25
19
2021-09-26
Ostrowska Oliwia
Stow.J. Napoleońska Zagroda
2021-09-24
2
2021-09-24
5
2021-09-25
1
2021-09-25
DIAMENT (71)
2021-09-24
5
2021-09-24
3
2021-09-24
2021-09-25
4
2021-09-25
6
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
2021-09-24
8
2021-09-24
1
2021-09-25
1
2021-09-26
Pawlik Marta
LKS Cwał Poznań
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
MELISSE (53)
2021-09-25
14
2021-09-25
7
2021-09-26
Pawłowska Irena
KJ Wiktorowo
2021-09-24
6
2021-09-24
2021-09-25
3
2021-09-25
9
Pekaniec Maciej
Klub Jeździecki Akademia Kucania
GANDO V (106)
2021-09-25
2021-09-25
Piórkowska Maria
BPK - WMA
KUBA (80)
2021-09-24
JACERA (82)
2021-09-24
2021-09-24
Prochowska Małgorzata
KJ Jantar Stryków
HELLADA (111)
2021-09-26
2021-09-26
Przybylska Zuzanna
JUKS Abakus Kaczyna
2021-09-24
2021-09-24
13
2021-09-25
1
2021-09-25
8
2021-09-24
5
2021-09-24
2
2021-09-25
9
2021-09-26
Reaud Oliwia
BPK (MAZ)
LUIGI (86)
2021-09-24
2021-09-24
2021-09-25
11
2021-09-25
2
2021-09-26
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
2021-09-25
7
2021-09-25
ASESOR (37)
2021-09-24
3
2021-09-24
1
2021-09-25
6
2021-09-25
10
2021-09-26
SMYK (38)
2021-09-24
1
2021-09-25
1
2021-09-26
Rogalska Weronika
Stow. Warszawski KJ
PICCOLO (88)
2021-09-24
1
2021-09-24
5
2021-09-25
RITA (89)
2021-09-24
2
2021-09-24
6
2021-09-25
2021-09-25
Rybak-Massalska Lena Róża
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2021-09-26
2021-09-25
2021-09-25
1
2021-09-25
2
2021-09-26
Sawa Blanka
JKS Melloni Horses
2021-09-24
10
2021-09-24
5
2021-09-25
7
2021-09-25
6
2021-09-26
Sieńko Krzysztof
Stow. SKJ Grobice
ELVIS (65)
2021-09-24
4
2021-09-24
1
2021-09-25
11
2021-09-26
2021-09-25
5
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-09-24
10
2021-09-24
5
2021-09-25
3
2021-09-24
7
2021-09-24
3
2021-09-25
2
2021-09-25
2
2021-09-26
Suwała Katarzyna
BPK - MAZ
2021-09-24
1
2021-09-24
4
2021-09-25
Szara Maja Karolina
BPK - MAZ
ELI (108)
2021-09-25
4
2021-09-25
2
2021-09-26
2021-09-26
Von Mauberg Wiktoria
St. Warszawski KJ
2021-09-24
2
2021-09-26
2021-09-25
1
Walicka Laura
SJ Kunowo
LARINA (47)
2021-09-24
4
2021-09-24
5
2021-09-25
4
Włoch January
KS Jumping Events Poznań
2021-09-26
Wowk Zuzanna
JKS Melloni Horses
2021-09-24
5
2021-09-24
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Woźniak Piotr
ŁKJ Łódź
OSTEN (72)
2021-09-24
1
2021-09-24
6
2021-09-25
16
2021-09-25
4
2021-09-26
2021-09-24
10
2021-09-24
7
2021-09-25
7
2021-09-26
2021-09-25
Woźniak Stanisław
ŁKJ Łódź
2021-09-24
1
2021-09-24
11
2021-09-25
16
2021-09-25
1
2021-09-26
Zakroczymska Wiktoria
Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
SYLWEK (41)
2021-09-25
2021-09-25
Zaręba Aleksandra
KJ Łąck przy SO w Łącku
2021-09-24
3
2021-09-24
5
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-24
6
2021-09-24
4
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-24
10
2021-09-24
5
2021-09-25
6
2021-09-25
3
Ziętal Emilia
Stow.J. Napoleońska Zagroda
ZUMICO (66)
2021-09-24
1
2021-09-24
1
2021-09-25
6
2021-09-25
10

Number of Riders: 68

Number of Horses: 92

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl