Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
94 ACCEPTED 2021-11-11 17:07:47
2021-11-02 22:19:16
Kamil Niestrawski HRABINA
  • 2x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
93 ACCEPTED 2021-11-11 17:05:23
2021-11-02 20:59:52
Stadnina Koni Racot BENARESON
  • 2x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
92 ACCEPTED 2021-11-11 17:05:00
2021-11-02 20:55:47
Stadnina Koni Racot PENTAGON
  • 2x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
91 ACCEPTED 2021-11-11 17:04:38
2021-11-02 20:52:52
Stadnina Koni Racot IZELIN
  • 2x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
90 ACCEPTED 2021-11-11 17:04:16
2021-11-02 20:50:19
Stadnina Koni Racot CHARON
  • 2x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
89 ACCEPTED 2021-11-11 17:02:02
2021-11-02 20:47:48
Stadnina Koni Racot FLORET
  • 2x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
88 ACCEPTED 2021-11-11 16:59:30
2021-11-02 20:45:09
Stadnina Koni Racot CZARCZAF
  • 2x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
87 ACCEPTED 2021-11-11 16:57:05
2021-11-02 20:42:30
Stadnina Koni Racot ROBSON
  • 2x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
86 ACCEPTED 2021-11-04 12:39:47
2021-11-02 19:39:29
Wioletta Kosicka UNLIMITED ORIGINAL COR
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
85 ACCEPTED 2021-11-04 12:40:28
2021-11-02 19:29:29
Wioletta Kosicka MAKALU
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
84 ACCEPTED 2021-11-11 20:40:02
2021-11-02 15:44:32
Stefan Kierznowski MISS NEVADA
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
83 ACCEPTED 2021-11-11 16:54:28
2021-11-02 15:44:02
Stefan Kierznowski DAKAR
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
82 ACCEPTED 2021-11-04 12:40:47
2021-11-02 10:51:09
Ilona Turowska DIADEM
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
81 ACCEPTED 2021-11-04 12:40:53
2021-11-02 09:43:24
Hubert Kowalczyk CATCH ME
  • 2x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
80 ACCEPTED 2021-11-11 16:46:11
2021-11-01 21:20:00
Klaudia Krajewska CORDIANO P
  • 2x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
79 ACCEPTED 2021-11-11 16:43:35
2021-11-01 20:21:30
Justyna Maciejewska IRAN PGN
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
78 ACCEPTED 2021-11-11 16:42:54
2021-11-01 20:20:41
Justyna Maciejewska BANGLADESZ PGN
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
77 ACCEPTED 2021-11-02 08:30:32
2021-11-01 20:05:13
Sylwester Kosiński PRINCE
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
76 ACCEPTED 2021-11-02 08:30:42
2021-11-01 19:56:20
Sylwester Kosiński BLITZ AL Z
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
75 ACCEPTED 2021-11-11 16:38:33
2021-11-01 18:11:38
Katarzyna Wosik MALIBU
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
74 ACCEPTED 2021-11-02 08:30:55
2021-11-01 18:08:41
Katarzyna Wosik ZIREAEL BT
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
73 ACCEPTED 2021-11-02 08:31:32
2021-11-01 10:49:50
Mariusz Łupkowski CASH FOR PLEASURE
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
72 ACCEPTED 2021-11-11 14:13:40
2021-10-31 23:12:55
Arkadiusz Spychałowicz DARK NIGHT S
  • 2x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
71 ACCEPTED 2021-11-11 14:07:02
2021-10-31 11:38:29
Monika Tadych CANTADELLA
  • 2x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
70 ACCEPTED 2021-11-02 08:31:58
2021-10-31 11:33:44
Marek Tadych MARIGOLD
  • 2x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
69 ACCEPTED 2021-11-02 08:32:06
2021-10-31 11:31:35
Marek Tadych MILEY
  • 2x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
68 ACCEPTED 2021-11-11 14:04:13
2021-10-30 19:05:19
Zbigniew Wrzyszcz RIO GRANDE
  • 2x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
67 ACCEPTED 2021-11-11 14:00:51
2021-10-30 18:55:11
Adam Zygmański UZI
  • 2x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
66 ACCEPTED 2021-11-11 17:40:51
2021-10-30 15:08:35
Ryszard Bąkowski IRIS
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
65 ACCEPTED 2021-11-11 13:52:58
2021-10-29 22:33:40
Paweł Gaszka CHOCOLATE WHITE "G"
  • 2x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
64 ACCEPTED 2021-11-02 08:32:50
2021-10-29 22:30:32
Paweł Gaszka QUEENI GOLD "G"
  • 2x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
63 ACCEPTED 2021-11-11 13:50:27
2021-10-29 22:12:07
Bartosz Zimniak GOLDEN HEARTBREAKER
  • 2x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
62 ACCEPTED 2021-11-02 08:33:04
2021-10-29 15:40:39
Danuta Tarnowska-Juneborg BRAVE OPPORTUNITY K
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
61 ACCEPTED 2021-11-02 08:33:12
2021-10-29 15:36:34
Danuta Tarnowska-Juneborg CHACCOS SPIRIT K
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
60 ACCEPTED 2021-11-02 08:33:18
2021-10-29 08:33:38
Justyna Maciejewska TREBOX CASARANO KAJM Z
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
59 ACCEPTED 2021-11-02 08:33:27
2021-10-29 08:33:04
Karol Adamczewski TREBOX TERAMO KAJM Z
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
58 ACCEPTED 2021-11-11 17:37:23
2021-10-28 22:08:53
Monika Jedrzejewska NATASHA VERMA
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
57 ACCEPTED 2021-11-11 13:44:17
2021-10-28 15:28:31
Jakub Dorynek ELVIS
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
56 ACCEPTED 2021-11-11 13:08:58
2021-10-28 10:30:54
Andrzej Herrmann HEDONE
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
55 ACCEPTED 2021-10-28 14:59:00
2021-10-28 10:30:21
Andrzej Herrmann DIACORNETTA
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
54 ACCEPTED 2021-11-08 15:10:02
2021-10-27 19:21:32
Maksymilian Wechta NACHO TVL
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
53 ACCEPTED 2021-10-28 08:23:49
2021-10-27 18:23:57
Bohdan Sas-Jaworski SANDRO VANDENOSSEZAEK
  • 2x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
52 ACCEPTED 2021-10-28 08:23:54
2021-10-27 18:15:42
Bohdan Sas-Jaworski UTHOPIO VD HORST Z
  • 2x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
51 ACCEPTED 2021-11-11 17:34:28
2021-10-27 11:38:25
Rafał Narloch F16 S
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
50 ACCEPTED 2021-11-11 17:33:36
2021-10-27 11:36:41
Rafał Narloch NEVERLAND S
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
49 ACCEPTED 2021-11-11 12:32:32
2021-10-26 20:49:30
Hubert Kowalczyk DUX
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
48 ACCEPTED 2021-11-08 15:05:09
2021-10-26 07:23:03
Dominika Luty MY GOLDEN LADY PS
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
47 ACCEPTED 2021-11-08 10:43:54
2021-10-26 07:21:19
Kamil Niestrawski PERFECTO MILAGRO
  • 2x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
46 ACCEPTED 2021-10-26 08:08:49
2021-10-26 07:21:12
Dominika Luty DIADEM
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
45 ACCEPTED 2021-10-26 08:08:45
2021-10-26 07:19:26
Dominika Luty LIMONCELLO Z
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
44 ACCEPTED 2021-10-26 08:08:39
2021-10-26 07:16:22
Dominika Luty LA CORUNA Z
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
43 ACCEPTED 2021-11-11 12:27:08
2021-10-26 07:07:38
Jarosław Płatos KOSMO BALU
  • 2x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
42 ACCEPTED 2021-10-25 15:37:46
2021-10-25 15:35:38
Jan Ludwiczak OCCON G
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
41 ACCEPTED 2021-10-25 15:37:52
2021-10-25 15:35:20
Jan Ludwiczak OSCAR MDB
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
40 ACCEPTED 2021-10-25 15:37:58
2021-10-25 15:35:01
Jan Ludwiczak NURIOSO L
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
39 ACCEPTED 2021-11-09 21:25:06
2021-10-25 15:34:44
Jan Ludwiczak TOP SZEF L
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
38 ACCEPTED 2021-10-25 15:38:18
2021-10-25 15:34:08
Jan Ludwiczak NIKE L
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
37 ACCEPTED 2021-10-25 15:38:25
2021-10-25 15:33:52
Jan Ludwiczak LA CORUNA L
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
36 ACCEPTED 2021-10-25 15:38:31
2021-10-25 15:14:25
Jan Ludwiczak FALVARO V&V Z
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
35 ACCEPTED 2021-10-25 15:38:37
2021-10-25 15:14:05
Jan Ludwiczak NO NONSENS
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
34 ACCEPTED 2021-11-09 21:21:07
2021-10-25 15:13:45
Jan Ludwiczak COLIMA VULKAN L
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
33 ACCEPTED 2021-11-09 21:16:16
2021-10-25 15:13:24
Jan Ludwiczak PAVLOF VULKAN L
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
32 ACCEPTED 2021-10-25 14:15:45
2021-10-25 12:00:30
Radosław Lesiński LUI POUR LUI Z
  • 2x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
31 ACCEPTED 2021-10-25 14:15:31
2021-10-25 11:54:57
Radosław Lesiński EMISSANDEI Z
  • 2x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
30 ACCEPTED 2021-10-25 09:20:58
2021-10-25 08:54:21
Anna Maciejak ZOLTHAN
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
29 ACCEPTED 2021-11-09 21:15:16
2021-10-24 21:07:54
Julia Kondracka CHLUBA
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
28 ACCEPTED 2021-11-09 21:14:35
2021-10-23 16:12:25
Szymon Tęcza VICTORIA
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
27 ACCEPTED 2021-10-22 13:25:34
2021-10-21 23:00:22
Aleksandra Lusina-Gołaś SACRED EYE SUNRISE Z
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
26 ACCEPTED 2021-11-09 21:03:15
2021-10-21 22:57:28
Aleksandra Lusina-Gołaś CROSS AMG
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
25 ACCEPTED 2021-11-09 21:00:23
2021-10-21 21:12:56
Sebastian Płatos NABU
  • 2x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
24 ACCEPTED 2021-11-09 20:54:35
2021-10-18 23:06:20
Monika Demków EL CAMINO
  • 2x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
23 ACCEPTED 2021-11-09 20:51:26
2021-10-18 20:35:28
Przemysław Olejnik BE MINE IPO
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
22 ACCEPTED 2021-11-11 17:19:26
2021-10-18 20:34:27
Przemysław Olejnik EVISTO IPO
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
21 ACCEPTED 2021-11-09 20:46:32
2021-10-18 14:16:29
Zbigniew Kosiński SUPER JOY
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
20 ACCEPTED 2021-11-09 18:43:14
2021-10-18 14:12:31
Zbigniew Kosiński CHEERFUL
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
19 ACCEPTED 2021-11-09 18:39:33
2021-10-18 13:24:42
Monika Demków ELVINO Z
  • 2x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
18 ACCEPTED 2021-10-22 13:27:05
2021-10-17 18:32:49
Spronken Bvba Spronken Bvba BLOODYMERRIE VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
17 ACCEPTED 2021-10-22 13:27:13
2021-10-17 18:32:27
Spronken Bvba Spronken Bvba ANACONDA VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
16 ACCEPTED 2021-10-22 13:27:31
2021-10-16 20:53:29
Medicare Sp. Z O.o. LA CORNET ZR
  • 2x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
15 ACCEPTED 2021-10-22 13:27:43
2021-10-16 20:46:42
Medicare Sp. Z O.o. LIGHT SPIRIT ZR
  • 2x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
14 ACCEPTED 2021-10-22 13:27:52
2021-10-16 20:38:09
Medicare Sp. Z O.o. QUINAN ZR Z
  • 2x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
13 ACCEPTED 2021-10-22 13:28:01
2021-10-16 20:32:37
Medicare Sp. Z O.o. LAUVETIER ZR Z
  • 2x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
12 ACCEPTED 2021-11-11 17:13:01
2021-10-16 16:22:27
Zbigniew Kosiński EVIGO
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
11 ACCEPTED 2021-10-22 13:28:10
2021-10-15 11:39:38
Anna Lambrych EURES FAVORI
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
10 ACCEPTED 2021-11-09 17:13:53
2021-10-13 20:34:52
Iwona Sitowska BŁAWAT
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
9 ACCEPTED 2021-10-22 13:28:26
2021-10-13 09:28:16
Agnieszka Futera SILLOU VAN DE MISPELAERE
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
8 ACCEPTED 2021-11-09 17:08:52
2021-10-12 19:26:57
Karolina Siejak ARES
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
7 ACCEPTED 2021-11-09 17:05:29
2021-10-10 20:26:03
Dawid Wojciechowski FIGARO
  • 2x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
6 ACCEPTED 2021-10-22 13:28:49
2021-10-07 23:09:32
Angelika Osińska BUDRYS
  • 1x 1/2-latki/Konkurs dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 5/2-latki/Konkurs finałowy dla koni 2-letnich - rocznik 2019 (klacze, ogiery i wałachy)
5 ACCEPTED 2021-11-09 17:08:12
2021-10-07 18:47:39
Marcin Jakubiak ANIMO
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
4 ACCEPTED 2021-10-22 13:29:47
2021-09-27 15:28:01
Katarzyna Celka BONA
  • 2x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 2x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
3 ACCEPTED 2021-11-09 12:21:15
2021-09-20 08:19:30
Karolina Siejak T-LOVE
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
  • 1x 6/3-latki/Konkurs finałowy dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
2 ACCEPTED 2021-10-22 13:30:18
2021-09-13 19:04:27
Hanna Jachimowicz ZAMORA QUEEN
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
1 ACCEPTED 2021-10-22 13:30:29
2021-09-13 19:03:59
Hanna Jachimowicz SAINT - TROPEZ VAN'T HAGELAND
  • 1x 2/3-latki/Konkurs dla koni 3-letnich - rocznik 2018 (klacze, ogiery i wałachy)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamczewski Karol Brak
S
Brak
2. Bąkowski Ryszard -
S
-
3. Celka Katarzyna BPK
S
brak
4. Demków Monika bpk
S
24680
5. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
6. Futera Agnieszka JKS Pogórze
S
18186/14
7. Gaszka Paweł BPK
S
-----
8. Herrmann Andrzej bpk.
S
brak
9. Idkowiak Edmund
10. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
11. Jakubiak Marcin bpk
S
brak
12. Jedrzejewska Monika Brak
S
Brak
13. Kierznowski Stefan KJ Kietlów
S
brak
14. Kondracka Julia KJ Lansada
2003 (J.)
O043059
15. Koni Racot Stadnina Stadnina Koni Racot
2000 (MJ.)
brak
16. Kosicka Wioletta KJ Jan Kosicki
S
76543
17. Kosiński Sylwester SKJ Tradycja Siedlnica
S
-
18. Kosiński Zbigniew Skj Tradycja Siedlnica
S
/
19. Kowalczyk Hubert KJ Chrobry Warszawa
2009 (JM.)
O048645
20. Krajewska Klaudia KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O034925
21. Kruszyńska SK Kruszyńscy Iwona
22. Lambrych Anna JKS Ewro
S
O028498
23. Lesiński Radosław brak
S
brak
24. Ludwiczak Jan Polska
brak
25. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
26. Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O003979
10118664
27. Łupkowski Mariusz JKS Jaroszówka
S
O009535
28. Maciejak Anna bpk
S
O014106
29. Maciejewska Justyna JKS GOGOLEWO
S
O012118
30. Maciejewska Justyna JKS GOGOLEWO
S
O012118
31. Narloch Rafał .
S
.
32. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
S
O021429
33. Olejnik Przemysław bpk
S
O011149
34. Osińska Angelika Brak
S
Brak
35. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
36. Płatos Sebastian KJ Galop Kozienice
S
O006539
37. Sas-Jaworski Bohdan KJ Skarb Kozienice
S
brak
38. Siejak Karolina bpk
S
O012448
39. Sitowska Iwona KJ FER Więckowice
S
O002532
40. Sp. Z O.o. Medicare brak
S
brak
41. Spronken Bvba Spronken Bvba Brak
2020 (Mł.)
Brak
42. Spychałowicz Arkadiusz Brak
S
Brak
43. Tadych Marek Stajnia Kruszki
S
Brak
44. Tadych Monika Stajnia Kruszki
S
Brak
45. Tarnowska-Juneborg Danuta JKS Karolewko
S
brak
46. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
47. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
48. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
49. Wojciechowski Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O002032
50. Wosik Katarzyna KJ Golden Dream
S
O019313
51. Wrzyszcz Zbigniew Brak
S
Brak
52. Wylęga Łukasz KJ Jumping Team Brynica
53. Wylęga Łukasz KJ Jumping Team Brynica
S
O009920
54. Zimniak Bartosz Brak
S
Brak
55. Zygmański Adam Brak
S
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

27

ANACONDA VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE BEL 2018 klacz gniada/169 F: AGANIX DU SEIGNEUR Z
M: HAYA VD KATTEVENNEN Z
Brak 056015Z55379818
2.

39

ANIMO PZHK (SP) POL 2018 wałach gniada/161 F: Lord Liberator / Littorio
M: Adele RZ/ Amantus
brak 616009610054618
3.

36

ARES PZHK (WLKP) POL 2019 wałach siwa/166 F: Bankiet / Landos
M: Amaro / Corrado Son
brak 616007610092819
4.

74

BANGLADESZ PGN PZHK (SP) POL 2019 ogier siwa/168 F: Arctic/ Acordelli
M: Barsa/ Castiglione L
brak 616009610078219
5.

21

BE MINE IPO PZHK (SP) POL 2019 ogier kasztanowata/170 F: Tjungske/ Carthago Z
M: Belle Z/ Bamako de Muze
Brak 616009680031919
6.

95

BENARESON PZHK (WLKP) POL 2019 ogier kasztanowata/168 F: QUIDAM DE REVEL II Z
M: BENARESA
BRAK 616007610104819
7.

77

BLITZ AL Z ZANGERSHEIDE NED 2018 ogier ciemnogniada/168 F: Balou Star
M: Chin Chin's Lady N
- 056015Z55289318
8.

26

BLOODYMERRIE VD KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE BEL 2018 klacz gniada/166 F: BALOUBET DU ROUET
M: FOR DOUBT/FOR PLEASURE
Brak 056015Z55577718
9.

34

BŁAWAT PZHK (SP) POL 2019 ogier kasztanowata/165 F: Chassot/ Chacco-Blue
M: Bogini/ Marcus
0 616009530078019
10.

40

BONA PZHK (WLKP) POL 2018 klacz gniada/173 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Blanca / Avero
brak 616007610098018
11.

71

BRAVE OPPORTUNITY K WESTFALSKA POL 2019 klacz siwa/164 F: Bingo Boy
M: Oktawia
brak DE441411272719
12.

38

BUDRYS PZHK (WLKP) POL 2019 ogier kasztanowata/163 F: Astil L
M: Bystra
Brak 616007610171719
13.

82

CANTADELLA PZHK (SP) POL 2019 klacz gniada/165 F: Cascadello I/ Casall
M: Cantanissima/ Cantanis
Brak 616009610022819
14.

80

CASH FOR PLEASURE OLDEMBURG GER 2018 ogier gniada/159 F: Casallco
M: For Libero
1234 DE 418180420818
15.

6

CATCH ME PZHK (SP) POL 2019 ogier gniada/165 F: Elvis Ter Putte/ Diamant de Semilly
M: Cash Flow 21/ Cashadncarry
brak 616009660754019
16.

90

CHACCOS SPIRIT K WESTFALSKA POL 2019 ogier kasztanowata/166 F: Chassot
M: Surprise
brak DE441411251019
17.

98

CHARON PZHK (SP) POL 2019 ogier siwa/163 F: CHIRON xx/ Valanour xx
M: CHANDRA/ Tjungske
BRAK 616009610104019
18.

24

CHEERFUL PZHK (SP) POL 2019 ogier skarogniada/162 F: Vigo Heywood H Z/ Vigo d'Arsoullies
M: Chadina /Chacco-Blue
Brak 616009680035619
19.

46

CHLUBA PZHK (WLKP) POL 2018 klacz gniada/160 F: Number One
M: Chloe
Brak 616007610071918
20.

87

CHOCOLATE WHITE G PZHK (SP) POL 2018 klacz siwa/165 F: HICKSTEAD WHITE/ Hickstead
M: CARIANA/ Calico
BRAK 616009540035718
21.

11

CLEVER SP POL 2019 ogier kasztan F: Ceressini 2
M: Coloris - M/Nimmerdor I
616009610117619
22.

58

COLIMA VULKAN L PZHK (SP) POL 2018 klacz ciemnogniada/164 F: Vulkan L/ Vulkano
M: Chmurna / Coriano`s Ass
616009610071718
23.

72

CORDIANO P PZHK (SP) POL 2018 wałach siwa/165 F: Calvino Z/ Calvin Z
M: Czunita K/ Gin Tonic Star
BRAK 616009610028318
24.

18

CROSS AMG PZHK (SP) POL 2019 ogier siwa/- F: Cicero Z/ Carthago Z
M: Contessa/ Contact Me
brak 616009640063619
25.

100

CZARCZAF PZHK (SP) POL 2019 ogier skarogniada/167 F: CORIANO'S ASS/ Coriano Z
M: CZARNA RZEKA/ Tjungske
BRAK 616009610106719
26.

1

DAKAR PZHK (SP) POL 2018 ogier kasztanowata/xx F: Namelus R/ Cocorde
M: Dama Karo/ Quamiro
brak 616009610150318
27.

81

DARK NIGHT S PZHK (SP) POL 2019 ogier gniada/170 F: Con Spirito R/ Contender
M: Dama Cantanisowa B/ Cantanis Son
Brak 616009592002219
28.

70

DIACORNETTA OLD. POL 2019 klacz ciemnogniada/166 F: Cornet Obolensky
M: Diatendra / Contendro I
brak 433330913419
29.

63

DIADEM HOLST POL 2019 wałach kara/170 F: Diamant de Semilly
M: Bonnie
- -
30.

8

DIADEM HANOWERSKA POL 2018 wałach ciemnogniada/169 cm F: Diarado
M: Calinda PJ
brak -
31.

64

DUX PZHK (SP) POL 2019 ogier siwa/165 F: Cornet Obolensky/ Clinton
M: Dolce Vita/ Kilian 38
Brak 616009660754419
32.

20

EL CAMINO PZHK (SP) POL 2018 wałach siwa/170 F: Calvino Z/ Calvin Z
M: Elianne/ Zippo
Brak 616009680032118
33.

25

ELVINO Z PZHK (SP) POL 2019 ogier kasztanowata/166 F: Calvino Z/ Calvin Z
M: Elianne/ Zippo
Brak 616009680004519
34.

14

ELVIS PZHK (SP) POL 2019 ogier gniada/180 F: IMBIR W/ Carlos DZ
M: ERIE SCHAGYA/ Iphino xx
Brak 616009610215019
35.

48

EMISSANDEI Z ZANGESHEIDE POL 2019 klacz ciemnogniada/167 F: Emerald van't Ruytershof
M: Candy Girl
brak 616093900885759
36.

101

ENJOY VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2019 ogier gniada F: Extra
M: Didi Van de Kattevennen Z/Diamant Desemily
37.

33

EURES FAVORI PZHK (WLKP) POL 2019 ogier gniada/157 F: Tambourine Red Wine
M: Enigma
Brak 616007610151119
38.

32

EVIGO PZHK (SP) POL 2019 ogier kara/166 F: Vigo Heywood H Z/ Vigo d'Arsouilles
M: Etna/ Winston
Brak 616009680037819
39.

22

EVISTO IPO PZHK (SP) POL 2019 ogier siwa/166 F: Tjungske/ Carthago Z
M: Evista Traenhill/ Levisto
Brak 616009680032519
40.

67

F16 S PZHK (SP) POL 2019 ogier gniada/. F: Comthago VDL/ Comme il Faut
M: Federica S/ Concert
. 616009520943219
41.

56

FALVARO V&V Z ZANG POL 2018 ogier kasztanowata/167 F: Falaise de Muz
M: Flair Minka / Calvaro Z
056015Z55175218
42.

37

FIGARO PZHK (SP) POL 2019 ogier gniada/175 F: Zinedine/ Guidam
M: Finezja/ Liberatto P
0 616009610158819
43.

99

FLORET PZHK (SP) POL 2019 ogier skarogniada/167 F: CORIANO'S ASS/ Coriano Z
M: FLORA xx/ Royal Court xx
BRAK 616009610104719
44.

89

GOLDEN HEARTBREAKER PZHK (WLKP) POL 2018 ogier kasztanowata/158 F: If du reverdy
M: Gemini
Brak 616007610019418
45.

69

HEDONE PZHK (SP) POL 2019 klacz ciemnogniada/164 F: Diarado/ Diamant de Semilly
M: Himera/ Contendro I
brak 616009600084819
46.

15

HRABINA PZHK (SP) POL 2018 klacz siwa/175 F: JUNUS/ Rotmistrz
M: HAGA/ Kaczan
BRAK 616009680015318
47.

73

IRAN PGN PZHK (WLKP) POL 2018 wałach gniada/168 F: Tambourine Red Wine
M: Iryda
brak 616007610106518
48.

13

IRIS PZHK (SP) POL 2019 klacz gniada/170 F: FABREGAS S / MJT Nevados S
M: ILIA / Romualdo
- 616009610140119
49.

97

IZELIN PZHK (WLKP) POL 2019 ogier gniada/168 F: CORIANO'S ASS
M: IZOLDA
BRAK 616007610104919
50.

60

KOSMO EX BALU PZHK (SP) POL 2018 ogier siwa/168 F: Baldini II/ Bachus
M: Kaskade/ Corrado I
Brak 616009661255618
51.

28

LA CORNET ZR DS POL 2018 wałach skarogniada/170 F: LAUSITZER
M: COMTESS
brak DE 410101826318
52.

55

LA CORUNA L AES POL 2019 klacz gniada/164 F: Zanzibar L / Kannan
M: Lanzarote L / Che Guevara L
brak 826002190885488
53.

61

LA CORUNA Z ZANGERSHEIDE POL 2019 klacz kasztanowata/163 F: Levisto Z
M: Cimba
- -
54.

31

LAUVETIER ZR Z ZANGERSHEIDE POL 2019 ogier kasztanowata/170 F: LENNARD
M: CLARA BELLA
brak 056015Z55382619
55.

29

LIGHT SPIRIT ZR DS POL 2018 wałach kara/167 F: LAHNSTEIN
M: FLASH FEELING
brak DE 455550461718
56.

62

LIMONCELLO Z ZANGERSHEIDE POL 2018 siwa/165 F: LEVISTO Z
M: Cascade
- -
57.

49

LUI POUR LUI Z ZANGERSHIEDE POL 2019 klacz gniada/158 F: L’Arc de Triomphe
M: Upsalla
brak 616093900886479
58.

3

MAKALU HOLSZTYNSKA GER 2019 ogier gniada/165 F: Million Dollar
M: Catolika
brak DE421000365619
59.

78

MALIBU PZHK (M) POL 2019 klacz kara/- F: Łyk Szampana/ Emetyt
M: Megi/ Mogun
- 616006660228719
60.

83

MARIGOLD HOLSZTYŃSKA POL 2019 klacz kasztanowata/164 F: Cascadello I
M: Hermina
Brak 276020000733006
61.

84

MILEY HOLSZTYŃSKA POL 2019 klacz siwa/164 F: Charleston
M: Heitje
Brak 276020000732725
62.

2

MISS NEVADA PZHK (WLKP) POL 2019 klacz siwa/xx F: MJT Nevados S
M: Miss Bajou
xx 616007610087719
63.

10

MY GOLDEN LADY PS HOLST POL 2019 klacz gniada/168 F: Stakkato Gold
M: Connor
- -
64.

19

NABU PZHK (SP) POL 2018 ogier gniada/167 F: Quartier Latin/ Quattro B
M: Noella Massuere Z/ Nabbuco
Brak 616009520113118
65.

12

NACHO TVL KWPN POL 2018 ogier siwa/169 F: HARLEY VDL
M: WILETTO/CASCO
1 1
66.

93

NATASHA VERMA PZHK (SP) POL 2018 klacz skarogniada/Brak F: Vigo Heywood H Z/ Vigo d'Arsouilles
M: Nirvana/ Kosmonauta xx
Brak 616009680016818
67.

68

NEVERLAND S PZHK (SP) POL 2019 ogier gniada/. F: Dallas VDL/ Douglas
M: Nevilla S/ Leoville
. 616009520043119
68.

54

NIKE L WESTF POL 2019 klacz siwa/163 F: Kannan
M: Navia L / Quadros
brak DE441410753919
69.

57

NO NONSENS KWPN NED 2018 ogier skarogniada/172 F: Cantos / Contender
M: Wirrina / Indoctro
528003201800328
70.

52

NURIOSO L WESTF. POL 2019 ogier kasztanowata/166 F: Kannan
M: Nubia L / Catoo
brak DE441410754019
71.

5

O-djay van het prinsenland KWPN 2019 F: O.Highway TN
M: M.Kilbeggan OM.Golden Dream
72.

50

OCCON G KWPN NED 2019 wałach gniada/164 F: Zirocco BlueVDL / MR. Blue
M: Gikana / Zapatero VDL
brak 528003201901585
73.

51

OSCAR MDB KWPN NED 2019 ogier gniada/164 F: BrantzauVDL/ Baloubet du Rouet
M: Shariena / Ahorn
brak 528003201901222
74.

59

PAVLOF VULKAN L PZHK (WLKP) POL 2018 wałach kasztanowata/172 F: Vulkan L/ Vulkano
M: Parka/ Casino L
brak 616007610071018
75.

96

PENTAGON PZHK (WLKP) POL 2019 ogier gniada/168 F: KAISER KARL
M: PENICYLINA
BRAK 616007610106319
76.

9

PERFECTO MILAGRO DSP POL 2018 wałach gniada/163 F: LAUSITZER
M: PRADA
BRAK BRAK
77.

76

PRINCE AES POL 2019 ogier gniada/166 F: Joyride
M: Pruvenc
- 826002190888487
78.

88

QUEENI GOLD G HANNOVERANER POL 2018 klacz gniada/165 F: QUITE RUBIN
M: SALLY GOLD
BRAK DE 431316906518
79.

30

QUINAN ZR Z ZANGERSHEIDE POL 2019 ogier skarogniada/165 F: QUINTESSENCE Z
M: GALLA
brak 056015Z55383219
80.

85

RIO GRANDE PZHK (SP) POL 2019 ogier gniada/. F: Colestus/ Cornet Obolensky
M: Rica / Concert
Brak 616009610114019
81.

7

ROBSON PZHK (WLKP) POL 2019 ogier skarogniada/167 F: CORIANO'S ASS
M: ROBERTA
BRAK 616007610105219
82.

17

SACRED EYE SUNRISE Z ZANGERSHEIDE POL 2019 ogier gniada/- F: Stakkatol
M: Garcia Z
brak 056015Z55601119
83.

43

SAINT - TROPEZ VAN'T HAGELAND BWP BEL 2018 ogier skarogniada/167 F: Hunters Scendro x Scendix
M: Dina van't Eigenlo x Indoctro
brak UELN 056-002-W00319373
84.

65

SANDRO VANDENOSSEZAEK BWP BEL 2018 wałach siwa/170 F: Dakar VDL
M: Bora
brak brak
85.

35

SILLOU VAN DE MISPELAERE BWP BEL 2018 klacz gniada/- F: Hassal van de Mispelaere
M: Joke Twee van de Mispelaere
- -
86.

23

SUPER JOY PZHK (SP) POL 2019 ogier gniada/163 F: Joyride/ Verdi
M: Super Surprise/ Sanvaro
Brak 616009680076619
87.

41

T-LOVE AES POL 2018 wałach gniada/163 F: Fibonacci S
M: Tatiana
Brak 826002180885029
88.

53

TOP SZEF L PZHK (SP) POL 2019 ogier gniada/161 F: Vulkan L/ Vulkano
M: Tola Z / Cartree Z
brak 616009520015819
89.

91

TREBOX CASARANO KAJM Z Z POL 2019 ogier gniada/168 F: Trebox Dublin
M: Cindirella
Brak 056015Z55534819
90.

92

TREBOX TERAMO KAJM Z Z POL 2019 ogier kasztanowata/172 F: Trebox Dublin
M: Thaisa
Brak 056015Z55465219
91.

4

UNLIMITED ORIGINAL COR HOLSZTYNSKA GER 2018 ogier gniada/173 F: Unlimited
M: Cesena
brak DE421000753418
92.

66

UTHOPIO VD HORST Z ZANGERSHEIDE BEL 2018 wałach gniada/168 F: Untouchable
M: Dakilly
brak brak
93.

86

UZI PZHK (SP) POL 2019 ogier gniada/. F: Zinedine/ Guidam
M: Urane / Murano
Brak 616009610113919
94.

47

VICTORIA PZHK (SP) POL 2019 klacz gniada/165 F: Vigo Heywood H Z, Vigo d'Aursouilles
M: Vamelia HBC/ Placido
0 616009610087619
95.

42

ZAMORA QUEEN DSP GER 2018 klacz gniada/169 F: ZACCORADO BLUE x ZIROCCO BLUE
M: ALIN 23 x AL CANTINO
brak DE 456560149718
96.

79

ZIREAEL BT DWB POL 2019 klacz kasztanowata/- F: Heiline's Zanzier
M: Lilith
Brak -
97.

45

ZOLTHAN Brytyjski Koń Sportowy POL 2018 ogier kasztanowata/170 F: Fortino 12
M: Zenobia B
brak 826041000171164
Rider Club
Competition
Prize
Gaszka Paweł BPK
600
SUM:
600.00
Jedrzejewska Monika Brak
500
SUM:
500.00
Kosiński Sylwester SKJ Tradycja Siedlnica
1000
SUM:
1000.00
Kruszyńska SK Kruszyńscy Iwona
800
SUM:
800.00
Ludwiczak Jan Polska
600
500
SUM:
1100.00
Łupkowski Mariusz JKS Jaroszówka
400
SUM:
400.00
Olejnik Przemysław bpk
400
SUM:
400.00
Spronken Bvba Spronken Bvba Brak
800
SUM:
800.00
Tadych Monika Stajnia Kruszki
700
SUM:
700.00
Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
700
SUM:
700.00
Wrzyszcz Zbigniew Brak
1000
SUM:
1000.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewski Karol
Brak
2021-11-16
37
2021-11-17
37
Bąkowski Ryszard
-
IRIS (13)
2021-11-16
18
2021-11-17
17
2021-11-16
14
2021-11-17
7
Celka Katarzyna
BPK
BONA (40)
2021-11-16
8
2021-11-17
9
Demków Monika
bpk
2021-11-16
24
2021-11-16
28
2021-11-17
25
2021-11-16
15
2021-11-17
15
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
ELVIS (14)
2021-11-16
49
Gaszka Paweł
BPK
2021-11-16
2
2021-11-17
4
600
2021-11-16
2
2021-11-17
1
2021-11-16
15
2021-11-17
16
Herrmann Andrzej
bpk.
HEDONE (69)
2021-11-16
13
2021-11-17
14
2021-11-16
9
2021-11-17
8
2021-11-16
45
Idkowiak Edmund
2021-11-16
22
2021-11-17
22
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
2021-11-16
9
2021-11-17
11
2021-11-16
11
2021-11-17
13
Jakubiak Marcin
bpk
ANIMO (39)
2021-11-16
29
Jedrzejewska Monika
Brak
2021-11-16
1
2021-11-17
5
500
2021-11-16
1
2021-11-17
3
Kierznowski Stefan
KJ Kietlów
2021-11-16
22
2021-11-17
15
DAKAR (1)
2021-11-16
28
2021-11-16
6
2021-11-17
6
Kondracka Julia
KJ Lansada
CHLUBA (46)
2021-11-16
13
2021-11-17
12
Koni Racot Stadnina
Stadnina Koni Racot
2021-11-16
53
2021-11-17
28
2021-11-16
31
IZELIN (97)
2021-11-16
37
2021-11-17
36
CHARON (98)
2021-11-16
42
2021-11-16
22
2021-11-17
22
FLORET (99)
2021-11-16
45
2021-11-16
20
2021-11-17
20
CZARCZAF (100)
2021-11-16
26
2021-11-17
28
2021-11-16
13
2021-11-17
13
ROBSON (7)
2021-11-16
48
Kosicka Wioletta
KJ Jan Kosicki
2021-11-16
20
2021-11-17
18
MAKALU (3)
2021-11-16
4
2021-11-17
8
Kosiński Sylwester
SKJ Tradycja Siedlnica
PRINCE (76)
2021-11-16
9
2021-11-17
8
2021-11-16
5
2021-11-17
1
1000
2021-11-16
31
2021-11-17
32
Kosiński Zbigniew
Skj Tradycja Siedlnica
2021-11-16
31
2021-11-17
20
2021-11-16
17
2021-11-17
11
2021-11-16
39
2021-11-16
16
2021-11-17
17
EVIGO (32)
2021-11-16
18
2021-11-17
18
2021-11-16
10
2021-11-17
10
Kowalczyk Hubert
KJ Chrobry Warszawa
DUX (64)
2021-11-16
60
2021-11-16
24
2021-11-17
24
2021-11-16
42
2021-11-16
18
2021-11-17
18
Krajewska Klaudia
KJ Stajnia Dąbrowscy
2021-11-16
30
Kruszyńska SK Kruszyńscy Iwona
2021-11-16
3
2021-11-17
2
800
2021-11-16
28
2021-11-17
25
DIADEM (63)
2021-11-16
1
2021-11-17
8
Lambrych Anna
JKS Ewro
2021-11-16
26
2021-11-17
33
Lesiński Radosław
brak
2021-11-16
55
2021-11-16
25
2021-11-17
24
Ludwiczak Jan
Polska
OCCON G (50)
2021-11-16
35
2021-11-17
23
2021-11-16
4
2021-11-17
4
600
2021-11-16
4
2021-11-17
11
2021-11-16
9
2021-11-17
5
500
2021-11-16
8
2021-11-17
5
NIKE L (54)
2021-11-16
56
2021-11-16
31
2021-11-17
33
2021-11-16
15
2021-11-17
15
2021-11-16
6
2021-11-17
7
2021-11-16
15
2021-11-17
16
2021-11-16
5
2021-11-17
5
2021-11-16
18
2021-11-17
19
Lusina-Gołaś Aleksandra
KJ Bonin
2021-11-16
47
2021-11-16
9
2021-11-17
16
2021-11-16
5
2021-11-17
6
Łupkowski Mariusz
JKS Jaroszówka
2021-11-16
10
2021-11-17
6
400
Maciejak Anna
bpk
ZOLTHAN (45)
2021-11-16
25
Maciejewska Justyna
JKS GOGOLEWO
2021-11-16
22
2021-11-16
18
2021-11-17
19
2021-11-16
10
2021-11-17
9
Maciejewska Justyna
JKS GOGOLEWO
2021-11-16
49
Narloch Rafał
.
F16 S (67)
2021-11-16
9
2021-11-17
7
2021-11-16
4
2021-11-17
3
2021-11-16
22
2021-11-17
27
2021-11-16
12
2021-11-17
13
Niestrawski Kamil
KJ Jeziorki-Osieczna
2021-11-16
14
2021-11-17
14
HRABINA (15)
2021-11-16
32
2021-11-16
7
2021-11-17
7
Olejnik Przemysław
bpk
2021-11-16
52
2021-11-16
23
2021-11-17
23
2021-11-16
4
2021-11-17
6
400
2021-11-16
3
2021-11-17
4
Osińska Angelika
Brak
BUDRYS (38)
2021-11-16
16
2021-11-17
38
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
2021-11-16
7
2021-11-17
8
2021-11-16
3
2021-11-17
2
Płatos Sebastian
KJ Galop Kozienice
NABU (19)
2021-11-16
12
2021-11-17
10
2021-11-16
4
2021-11-17
4
Sas-Jaworski Bohdan
KJ Skarb Kozienice
2021-11-16
21
2021-11-16
18
2021-11-17
20
Siejak Karolina
bpk
ARES (36)
2021-11-16
35
2021-11-17
35
T-LOVE (41)
2021-11-16
27
Sitowska Iwona
KJ FER Więckowice
BŁAWAT (34)
2021-11-16
40
2021-11-16
19
2021-11-17
19
Sp. Z O.o. Medicare
brak
2021-11-16
26
2021-11-16
23
2021-11-16
58
2021-11-16
57
Spronken Bvba Spronken Bvba
Brak
2021-11-16
2
2021-11-17
2
800
Spychałowicz Arkadiusz
Brak
2021-11-16
28
2021-11-17
30
Tadych Marek
Stajnia Kruszki
2021-11-16
14
2021-11-17
11
MILEY (84)
2021-11-16
40
Tadych Monika
Stajnia Kruszki
2021-11-16
8
2021-11-17
3
700
2021-11-16
2
2021-11-17
2
Tarnowska-Juneborg Danuta
JKS Karolewko
2021-11-16
18
2021-11-17
21
2021-11-16
42
Tęcza Szymon
KJ Agro-Handel Śrem
2021-11-16
61
2021-11-16
25
2021-11-17
25
Wechta Maksymilian
KJ Wechta Rosnówko
2021-11-16
2
2021-11-17
3
700
Wojciechowski Dawid
KJ Agro-Handel Śrem
FIGARO (37)
2021-11-16
49
2021-11-16
21
2021-11-17
21
Wosik Katarzyna
KJ Golden Dream
MALIBU (78)
2021-11-16
54
2021-11-16
59
Wrzyszcz Zbigniew
Brak
2021-11-16
2
2021-11-17
1
1000
2021-11-16
1
2021-11-17
1
Wylęga Łukasz
KJ Jumping Team Brynica
CLEVER (11)
2021-11-16
16
2021-11-17
30
2021-11-17
12
2021-11-16
7
Zimniak Bartosz
Brak
2021-11-16
31
Zygmański Adam
Brak
UZI (86)
2021-11-16
15
2021-11-17
13
2021-11-16
6
2021-11-17
16

Number of Riders: 55

Number of Horses: 97

The sum of prizes: 8 000.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl