Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT Rio Grande
Krosinko, 11.07.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
48 ACCEPTED 2021-07-10 11:02:39
2021-07-09 11:57:34
Mika Vencken FLORYDA
  • 1x 2/mini LL/do 60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 3/LL/do 70 cm/Konurs zwykły art. 238.2.1 (wys. do 70 cm)
47 ACCEPTED 2021-07-09 06:46:22
2021-07-08 23:03:52
Małgorzata Grzybowska MEDUZA
  • 1x 3/LL/do 70 cm/Konurs zwykły art. 238.2.1 (wys. do 70 cm)
46 ACCEPTED 2021-07-09 06:46:20
2021-07-08 23:03:22
Katarzyna Nowacka MEDUZA
  • 1x 3/LL/do 70 cm/Konurs zwykły art. 238.2.1 (wys. do 70 cm)
45 ACCEPTED 2021-07-09 06:46:18
2021-07-08 23:02:34
Katarzyna Nowacka INDIA
  • 1x 5/L/do 100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. do 100 cm)
44 ACCEPTED 2021-07-09 06:46:16
2021-07-08 23:02:05
Michał Remisz INDIA
  • 1x 5/L/do 100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. do 100 cm)
43 ACCEPTED 2021-07-09 06:46:14
2021-07-08 15:57:38
Natalia Sołoducha FRYZKA
  • 1x 3/LL/do 70 cm/Konurs zwykły art. 238.2.1 (wys. do 70 cm)
  • 1x 4/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1.S1 (wys. do 90 cm)
42 ACCEPTED 2021-07-08 09:34:09
2021-07-07 22:38:03
Patrycja Piechowiak OMEGA
  • 1x 2/mini LL/do 60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
41 ACCEPTED 2021-07-08 09:34:11
2021-07-07 22:35:52
Martyna Paszke OMEGA
  • 1x 2/mini LL/do 60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
40 ACCEPTED 2021-07-08 09:34:12
2021-07-07 22:30:02
Zuzanna Kowalczyk OLIMPIA
  • 2x 2/mini LL/do 60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
39 ACCEPTED 2021-07-08 09:34:14
2021-07-07 15:55:13
Aleksandra Gawronska MONSUN
  • 1x 2/mini LL/do 60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 3/LL/do 70 cm/Konurs zwykły art. 238.2.1 (wys. do 70 cm)
38 ACCEPTED 2021-07-07 13:05:35
2021-07-06 23:06:12
Natasza Mikulska FARBECHT
  • 1x 3/LL/do 70 cm/Konurs zwykły art. 238.2.1 (wys. do 70 cm)
  • 1x 4/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1.S1 (wys. do 90 cm)
37 ACCEPTED 2021-07-07 13:05:33
2021-07-06 22:48:15
Konrad Andrzejczak CANSAS
  • 1x //Konkurs zabawowy - w ręku (drągi na ziemi) na zasadach konkursu dokładności art. 238.1.1
36 ACCEPTED 2021-07-07 13:05:30
2021-07-06 22:43:54
Anastazja Gawluk CANSAS
  • 1x //Konkurs zabawowy - w ręku (drągi na ziemi) na zasadach konkursu dokładności art. 238.1.1
35 ACCEPTED 2021-07-07 13:05:27
2021-07-06 22:42:17
Jagoda Andrzejczak CANSAS
  • 1x //Konkurs zabawowy - w ręku (drągi na ziemi) na zasadach konkursu dokładności art. 238.1.1
34 ACCEPTED 2021-07-07 13:05:24
2021-07-06 21:48:40
Anastazja Wawrzyniak BRAVIA
  • 2x 5/L/do 100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. do 100 cm)
33 ACCEPTED 2021-07-07 13:05:21
2021-07-06 17:19:48
Aleksandra Waczyńska KORA
  • 1x 2/mini LL/do 60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 3/LL/do 70 cm/Konurs zwykły art. 238.2.1 (wys. do 70 cm)
32 ACCEPTED 2021-07-07 13:05:18
2021-07-06 17:19:19
Julia Gallas DRUMLA
  • 1x 2/mini LL/do 60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 3/LL/do 70 cm/Konurs zwykły art. 238.2.1 (wys. do 70 cm)
31 ACCEPTED 2021-07-07 13:05:13
2021-07-06 17:18:25
Marek Mączyński SARA
  • 1x 3/LL/do 70 cm/Konurs zwykły art. 238.2.1 (wys. do 70 cm)
  • 1x 4/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1.S1 (wys. do 90 cm)
30 ACCEPTED 2021-07-07 13:05:10
2021-07-06 14:30:13
Daria Piechowiak ZARA
  • 2x 4/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1.S1 (wys. do 90 cm)
29 ACCEPTED 2021-07-07 13:05:07
2021-07-06 12:30:42
Maria Walorczyk WICHEREK
  • 2x 3/LL/do 70 cm/Konurs zwykły art. 238.2.1 (wys. do 70 cm)
28 ACCEPTED 2021-07-07 13:05:04
2021-07-06 12:08:37
Marcin Jakubiak ATOS
  • 1x 3/LL/do 70 cm/Konurs zwykły art. 238.2.1 (wys. do 70 cm)
27 ACCEPTED 2021-07-07 13:05:02
2021-07-06 12:07:11
Monika Hojna ATOS
  • 1x 4/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1.S1 (wys. do 90 cm)
26 ACCEPTED 2021-07-07 13:04:59
2021-07-05 22:44:43
Karolina Kowalczyk SALTUS-JOLA
  • 1x 3/LL/do 70 cm/Konurs zwykły art. 238.2.1 (wys. do 70 cm)
  • 1x 4/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1.S1 (wys. do 90 cm)
25 ACCEPTED 2021-07-07 13:04:56
2021-07-05 21:44:10
Jagoda Bukczyńska OCEAN B
  • 2x 4/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1.S1 (wys. do 90 cm)
24 ACCEPTED 2021-07-07 13:04:52
2021-07-05 21:25:40
Paulina Karolczak SAIMON
  • 2x 2/mini LL/do 60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
23 ACCEPTED 2021-07-07 13:04:49
2021-07-05 20:55:54
Oliwia Rychlewicz AVATAR
  • 2x 2/mini LL/do 60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
22 ACCEPTED 2021-07-07 13:04:46
2021-07-05 20:54:13
Alicja Stanek SAIMON
  • 1x //Konkurs zabawowy - w ręku (drągi na ziemi) na zasadach konkursu dokładności art. 238.1.1
21 ACCEPTED 2021-07-07 13:04:43
2021-07-05 20:47:16
Alicja Pawłowska SAIMON
  • 1x //Konkurs zabawowy - w ręku (drągi na ziemi) na zasadach konkursu dokładności art. 238.1.1
20 ACCEPTED 2021-07-07 13:04:41
2021-07-05 20:44:52
Magdalena Nyćkowiak BLACK
  • 1x //Konkurs zabawowy - w ręku (drągi na ziemi) na zasadach konkursu dokładności art. 238.1.1
19 ACCEPTED 2021-07-07 13:04:38
2021-07-05 20:43:37
Oliwia Siczyńska BLACK
  • 1x //Konkurs zabawowy - w ręku (drągi na ziemi) na zasadach konkursu dokładności art. 238.1.1
18 ACCEPTED 2021-07-07 13:04:35
2021-07-05 20:39:23
Kaja Mruk KARINA
  • 2x 2/mini LL/do 60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
17 ACCEPTED 2021-07-07 13:04:32
2021-07-05 19:06:45
Zofia Wierucka MAROKO
  • 1x 3/LL/do 70 cm/Konurs zwykły art. 238.2.1 (wys. do 70 cm)
16 ACCEPTED 2021-07-07 13:04:30
2021-07-05 14:40:47
Paulina Kucharska TERRANO BUCKS FIZZ
  • 2x 3/LL/do 70 cm/Konurs zwykły art. 238.2.1 (wys. do 70 cm)
15 ACCEPTED 2021-07-05 10:14:25
2021-07-05 09:33:41
Barbara Dachtera DELAYLA LOXGRAFF
  • 1x 4/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1.S1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 5/L/do 100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. do 100 cm)
14 ACCEPTED 2021-07-05 10:14:29
2021-07-02 11:10:58
Julia Pawłowska NOBELSTAR 0005
  • 2x 3/LL/do 70 cm/Konurs zwykły art. 238.2.1 (wys. do 70 cm)
13 ACCEPTED 2021-07-05 10:14:31
2021-07-02 11:05:03
Julia Pawłowska MIKO
  • 2x 2/mini LL/do 60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
12 ACCEPTED 2021-07-05 10:14:33
2021-07-01 17:32:27
Nikola Panarowicz ANAPON BLACK BEAUTY
  • 2x 4/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1.S1 (wys. do 90 cm)
11 ACCEPTED 2021-07-05 10:14:34
2021-07-01 17:31:13
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 5/L/do 100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. do 100 cm)
10 ACCEPTED 2021-07-05 10:14:36
2021-06-30 21:25:34
Zofia Zawartowska FANTASY
  • 1x 2/mini LL/do 60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 3/LL/do 70 cm/Konurs zwykły art. 238.2.1 (wys. do 70 cm)
9 ACCEPTED 2021-07-05 10:14:38
2021-06-30 21:25:01
Zofia Zawartowska BAJKA
  • 2x 2/mini LL/do 60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
8 ACCEPTED 2021-07-05 10:14:41
2021-06-30 20:09:07
Zofia Wierucka CYKOR
  • 1x 3/LL/do 70 cm/Konurs zwykły art. 238.2.1 (wys. do 70 cm)
  • 1x 4/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1.S1 (wys. do 90 cm)
7 ACCEPTED 2021-07-05 10:14:44
2021-06-30 20:08:53
Zofia Wierucka AT LAST RAVISHING RUBY
  • 2x 3/LL/do 70 cm/Konurs zwykły art. 238.2.1 (wys. do 70 cm)
6 ACCEPTED 2021-07-05 10:14:46
2021-06-30 20:08:38
Maria Wierucka SANTA
  • 1x 2/mini LL/do 60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 3/LL/do 70 cm/Konurs zwykły art. 238.2.1 (wys. do 70 cm)
5 ACCEPTED 2021-07-05 10:14:49
2021-06-30 20:08:11
Maria Wierucka IKONA
  • 2x 2/mini LL/do 60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
4 ACCEPTED 2021-07-05 10:14:50
2021-06-30 19:16:15
Łukasz Komasa KILIAN
  • 2x 5/L/do 100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. do 100 cm)
3 ACCEPTED 2021-07-05 10:14:52
2021-06-30 15:55:29
Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE
  • 1x 4/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1.S1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 5/L/do 100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. do 100 cm)
2 ACCEPTED 2021-07-05 10:14:56
2021-06-30 15:31:07
Urszula Piontek JOLY'S GELLA
  • 1x 4/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1.S1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 5/L/do 100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. do 100 cm)
1 ACCEPTED 2021-07-05 10:14:59
2021-06-30 15:30:44
Urszula Piontek BEAUTY
  • 1x 2/mini LL/do 60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 3/LL/do 70 cm/Konurs zwykły art. 238.2.1 (wys. do 70 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejczak Jagoda Stajnia krzemieniewo
2013 (Mł.)
Brak
2. Andrzejczak Konrad Stajnia Krzemieniewo
2010 (Mł.)
Brak
3. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse Suchy Las
2005 (J.)
O048579
4. Dachtera Barbara RIO GRANDE Krosinko
2003 (J.)
O050147
5. Gallas Julia Stajnia Mączyńskich
2010 (Mł.)
Brak
6. Gawluk Anastazja Stajnia krzemieniewo
2015 (Mł.)
Brak
7. Gawronska Aleksandra Bpk
2006 (JM.)
Brak
8. Jakubiak Marcin Brak
S
Brak
9. Kamińska Oliwia RIO GRANDE Krosinko
2005 (J.)
O057047
10. Karolczak Paulina RIO GRANDE Krosinko
2009 (JM.)
brak
11. Komasa Łukasz brak
S
brak
12. Kowalczyk Karolina Brak
S
BRAK
13. Kowalczyk Zuzanna Stajnia Grońsko
2005 (J.)
brak
14. Kucharska Paulina brak
S
brak
15. Mączyński Marek Stajnia Mączyńskich
S
Brak
16. Mikulska Natasza brak
2004 (J.)
brak
17. Mruk Kaja RIO GRANDE Krosinko
2009 (JM.)
Brak
18. Nyćkowiak Magdalena RIO GRANDE Krosinko
2016 (Mł.)
brak
19. Panarowicz Nikola KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042901
20. Paszke Martyna Stajnia Grońsko
2007 (JM.)
brak
21. Pawłowska Alicja RIO GRANDE Krosinko
2014 (Mł.)
brak
22. Pawłowska Julia RIO GRANDE Krosinko
2012 (Mł.)
0063460
23. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
0043620
24. Piechowiak Patrycja Stajnia Grońsko
2004 (J.)
brak
25. Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O059537
26. Rychlewicz Oliwia RIO GRANDE Krosinko
2013 (Mł.)
Brak
27. Siczyńska Oliwia RIO GRANDE Krosinko
2016 (Mł.)
brak
28. Sołoducha Natalia
2006 (JM.)
brak
29. Stanek Alicja RIO GRANDE Krosinko
2012 (Mł.)
brak
30. Vencken Mika RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
Brak
31. Waczyńska Aleksandra Stajnia Mączyńskich
2005 (J.)
Brak
32. Walorczyk Maria KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O058618
33. Wawrzyniak Anastazja RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O063462
34. Wierucka Maria RIO GRANDE Krosinko
2012 (Mł.)
O059330
35. Wierucka Zofia RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O057409
36. Zawartowska Zofia KS Idmar Krajkowo
2008 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

7

ANAPON BLACK BEAUTY WELSH COB POL 2015 klacz kara/kuc:140 F: Sydenham George / Llanarth Lloyd George
M: Coednewwydd Madonna / Coednewydd Expres
K028854 826046020174914
2.

12

AT LAST RAVISHING RUBY KUC WALIJSKI NED 2009 klacz kasztanowatodereszowata/kuc:127 F: Wildzang's Socrates / Den Bramel's Bucco
M: Wildzang's Rosewood / Wildzang's Showman
K022314 528017200900598
3.

27

ATOS WLKP POL 2017 ogier siwa/162 F: Alan / Tjungske
M: Aida / Perfekt
K032157 616007610142517 / A0012770S
4.

24

AVATAR NN POL 2012 Wałach kara/130 F: Nn
M: Nn
Brak
5.

10

BAJKA SHETLAND POL 2011 klacz kara/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
6.

18

BEAUTY KUC WALIJSKI NED 2014 klacz gniada/kuc:115 F: Weston Attraction / Cwmhendy Buster
M: Anouska / Joiners Kilkenny
K030235 528019020004175
7.

22

BLACK NN POL 2009 wałach kara/kuc:100 F: nn
M: nn
brak brak
8.

33

BRAVIA SP POL 2008 klacz kasztanowata/165 F: Vandame
M: Barcarola
K027855 616009610040815
9.

34

CANSAS HAN POL 2012 wałach gniada/172 F: Concetto
M: Grantina Gatta
K021572 DE431316932612
10.

11

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
K020057 POL013600071409
11.

4

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 klacz gniada/172 cm F: Lucky Lord-Loxgraff II / Landclassic
M: Domena / Court
K030787 616009670098111
12.

31

DRUMLA KUC POL 2007 klacz bułana/kuc:132 F: nn / nn
M: nn / nn
brak POL999580209600
13.

9

FANTASY BWP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Obella / Cassini II
K010514 BELW243436BWP
14.

35

FARBECHT OLDENBURSKA POL 2001 klacz kasztanowata/168 F: Adlikon
M: Patria
Brak DE 433330361701
15.

43

FLORYDA SP POL 2014 klacz skarogniada/mk:- F: SIQUEST
M: Fryzka
brak -
16.

39

FRYZKA NN POL 2000 klacz kara/150 F: NN
M: NN
brak -
17.

14

IKONA KUC POL 2000 klacz skarogniada/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
K007301 POL999611032300
18.

40

INDIA SP POL 2013 klacz siwa/178 F: Corrado Boy
M: Inczara
K025482 616009610005213
19.

17

JOLY'S GELLA NEW FOREST PONY BEL 2009 klacz gniada/kuc:148 F: Dusty / Nieuwmoeds Patrick
M: Joly's Silke / Priory Prickle
K030365 056011020090147
20.

21

KARINA NN POL 2014 klacz ciemnogniada/125 F: NN
M: NN
Brak 616999610199214
21.

15

KILIAN WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/168 F: Kurant
M: Kometa
brak 616 007 61 02785 09
22.

32

KORA WIELKOPOLSKA POL 2005 klacz skarogniada/167 F: Mariensztat
M: Kanwa
Brak POL007680010205
23.

16

LOPIK'S APPIE NEW FOREST PONY NED 2005 wałach gniada/kuc:140 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
K022574 528018020051492
24.

20

MAROKO NN POL 2013 wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
K023967 616013610107713
25.

8

MAROKO KUC POL 2013 wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
K023967 616013610107713
26.

41

MEDUZA POLSKI KOŃ SP POL 2015 klacz ciemnogniada/168 F: P-HOMAR
M: MELBA
brak 616009610066515
27.

6

MIKO KON MAŁY POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Martini
M: Hipsy
K029946 616016390028412
28.

38

MONSUN HAFINGER POL 2009 wałach kasztanowata/kuc:145 F: Maron
M: Monja
Brak 616013610049909
29.

5

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 wałach gniada/kuc:148 F: Nobel
M: Nicoletta
K007893 DE441410094000
30.

25

OCEAN B SP POL 2017 wałach kasztanowata/160 F: Number One / Numero Uno
M: Oceane Du Libaire / Diaman De L'Abbaye
K031576 616009610178317
31.

37

OLIMPIA KOŃ MAŁY POL 2015 klacz gniada/mk:151 F: Barner
M: Omega
brak 616013610099115
32.

36

OMEGA KOŃ MAŁY POL 2003 klacz siwa/mk:144 F: Pluto
M: Opoka
brak 013520047003
33.

23

SAIMON KUC POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:136 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
34.

26

SALTUS-JOLA Koń Polski Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach gniada/170 F: Che Guevara L
M: Samebody
Brak 616009610046715
35.

13

SANTA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:117 F: Prezes /
M: Sindi /
K024725 616013610038911
36.

30

SARA SP POL 2012 Klacz bułana/166 F: NN
M: NN
Brak 616999610124812
37.

19

TERRANO BUCKS FIZZ WELSH COB GBR 2014 klacz bułana/mk:145 F: Peasedown Ronnie
M: Cwmmawr Anastasia
brak 826046020171812
38.

28

WICHEREK KN POL 2012 wałach myszata/kuc:137 F: Parwus / Mikrus
M: Wichura / Horst
K026363 616011610085912
39.

29

ZARA MAŁY KOŃ POL 2011 klacz gniada/mk:155 F: Cityboy R
M: Zazula
K028329 616013520073811
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bukczyńska Jagoda
KS Grand Horse Suchy Las
OCEAN B (25)
2021-07-11
2021-07-11
Dachtera Barbara
RIO GRANDE Krosinko
2021-07-11
4
2021-07-11
3
Gallas Julia
Stajnia Mączyńskich
DRUMLA (31)
2021-07-11
2021-07-11
Gawronska Aleksandra
Bpk
MONSUN (38)
2021-07-11
1
2021-07-11
13
Jakubiak Marcin
Brak
ATOS (27)
2021-07-11
2021-07-11
2
Kamińska Oliwia
RIO GRANDE Krosinko
2021-07-11
3
2021-07-11
2
Karolczak Paulina
RIO GRANDE Krosinko
SAIMON (23)
2021-07-11
1
2021-07-11
1
Komasa Łukasz
brak
KILIAN (15)
2021-07-11
1
2021-07-11
Kowalczyk Karolina
Brak
2021-07-11
7
2021-07-11
6
Kowalczyk Zuzanna
Stajnia Grońsko
OLIMPIA (37)
2021-07-11
1
2021-07-11
18
Kucharska Paulina
brak
2021-07-11
15
2021-07-11
Mączyński Marek
Stajnia Mączyńskich
SARA (30)
2021-07-11
2
2021-07-11
9
Mikulska Natasza
brak
2021-07-11
2021-07-11
Mruk Kaja
RIO GRANDE Krosinko
KARINA (21)
2021-07-11
21
2021-07-11
1
Panarowicz Nikola
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-07-11
5
2021-07-11
MAROKO (8)
2021-07-11
5
Paszke Martyna
Stajnia Grońsko
OMEGA (36)
2021-07-11
1
Pawłowska Julia
RIO GRANDE Krosinko
2021-07-11
4
2021-07-11
MIKO (6)
2021-07-11
1
2021-07-11
1
Piechowiak Daria
JKS Gold Team Świątniki
ZARA (29)
2021-07-11
7
2021-07-11
Piechowiak Patrycja
Stajnia Grońsko
OMEGA (36)
2021-07-11
1
Piontek Urszula
RIO GRANDE Krosinko
2021-07-11
10
2021-07-11
6
BEAUTY (18)
2021-07-11
1
2021-07-11
10
Rychlewicz Oliwia
RIO GRANDE Krosinko
AVATAR (24)
2021-07-11
22
2021-07-11
1
Sołoducha Natalia
FRYZKA (39)
2021-07-11
14
2021-07-11
1
Vencken Mika
RIO GRANDE Krosinko
FLORYDA (43)
2021-07-11
18
2021-07-11
5
Waczyńska Aleksandra
Stajnia Mączyńskich
KORA (32)
2021-07-11
1
2021-07-11
11
Walorczyk Maria
KJ Morena Sieraków-Gałowo
2021-07-11
12
2021-07-11
Wawrzyniak Anastazja
RIO GRANDE Krosinko
BRAVIA (33)
2021-07-11
4
2021-07-11
Wierucka Maria
RIO GRANDE Krosinko
SANTA (13)
2021-07-11
1
2021-07-11
6
IKONA (14)
2021-07-11
1
2021-07-11
1
Wierucka Zofia
RIO GRANDE Krosinko
CYKOR (11)
2021-07-11
1
2021-07-11
8
2021-07-11
3
2021-07-11
MAROKO (20)
2021-07-11
8
Zawartowska Zofia
KS Idmar Krajkowo
2021-07-11
18
2021-07-11
9
BAJKA (10)
2021-07-11
1
2021-07-11
1

Number of Riders: 36

Number of Horses: 39

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl