Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Gałkowo Perlage Masters ZO2* i ZR
Gałkowo, 10-13.06.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
290 ACCEPTED 2021-06-08 19:17:19
2021-06-08 17:55:26
Marianna Pupiałło POLLY
  • 2x 16R/Kuce/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
289 ACCEPTED 2021-06-08 17:42:30
2021-06-08 17:42:30
Antonina Potejko TAJGA
  • 2x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
288 ACCEPTED 2021-06-08 11:20:58
2021-06-08 11:20:58
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak FRIDA
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
287 ACCEPTED 2021-06-08 11:10:27
2021-06-08 11:10:27
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak RAFAELLO
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
286 ACCEPTED 2021-06-08 09:00:33
2021-06-07 15:53:24
Maria Piórkowska KUBA
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9-23R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
285 ACCEPTED 2021-06-08 09:00:38
2021-06-07 15:49:54
Maria Piórkowska JACERA
  • 2x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
284 ACCEPTED 2021-06-07 16:21:39
2021-06-07 15:46:15
Amelia Potejko ADDICTED TO LOVE
  • 2x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 17R/Dzieci DK/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 2x 3-20R/Dzieci DK/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
283 ACCEPTED 2021-06-07 16:21:41
2021-06-07 15:45:40
Amelia Potejko RAMBO
  • 2x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 17R/Dzieci DK/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 2x 3-20R/Dzieci DK/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
282 ACCEPTED 2021-06-07 19:55:05
2021-06-07 12:27:50
Jelizeveta Reznuka ILENE DHH
  • 1x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 17R/Dzieci DK/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 1x 3-20R/Dzieci DK/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
281 ACCEPTED 2021-06-10 09:43:05
2021-06-07 11:36:45
Armands Kocinš LANGO
  • 1x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 17R/Dzieci DK/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 1x 3-20R/Dzieci DK/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
280 ACCEPTED 2021-06-07 11:59:41
2021-06-07 10:53:44
Maja Witkowska R-ŁOBUZ
  • 2x 10R/Kuce/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm).
  • 2x 16R/Kuce/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 2x 2-19R/KUCE/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
279 ACCEPTED 2021-06-07 14:10:34
2021-06-07 10:50:57
Magdalena Pildere KAMILLA
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
278 ACCEPTED 2021-06-07 14:10:49
2021-06-07 10:41:49
Adele Ragovska AKROPOLE
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7-21R/Buisness/100 cm/Business, konkurs tylko dla dorosłych (lic. do B3), zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
277 ACCEPTED 2021-06-11 15:46:08
2021-06-07 10:40:07
Martinš Pilders CARECA 9
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
276 ACCEPTED 2021-06-07 14:10:56
2021-06-07 10:39:17
Martinš Pilders CHAMPION VOM EIGEN
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
275 ACCEPTED 2021-06-07 14:11:00
2021-06-07 10:38:00
Martinš Pilders SANTO KANNAN Z
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
274 ACCEPTED 2021-06-07 14:11:02
2021-06-07 10:35:07
Martinš Pilders RUANDA
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 9-23R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
273 ACCEPTED 2021-06-07 14:11:05
2021-06-07 10:33:31
Martinš Pilders DAO
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7-21R/Buisness/100 cm/Business, konkurs tylko dla dorosłych (lic. do B3), zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
272 ACCEPTED 2021-06-07 14:11:07
2021-06-07 10:31:23
Martinš Pilders KAVALLO
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
  • 1x 10-12/RD/CC/140 cm/Runda Diamentowa/Duża, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)..
  • 1x 6-15/GP/CC1/145 cm/Grand Prix, Finał Rundy Diamentowej/Dużej, konkurs dwunawrotowy 273.2.2, 3.3.2, 4.3 (wys. 145 cm)..
271 ACCEPTED 2021-06-07 10:17:02
2021-06-07 09:37:31
Weronika Wilczewska AMBER
  • 2x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 2x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
270 ACCEPTED 2021-06-07 10:19:48
2021-06-07 09:19:20
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
269 ACCEPTED 2021-06-07 08:45:18
2021-06-07 08:45:18
Aleksander Kraśko PIEROT
  • 2x 9R/Kuce/ 60 cm/Young Riders Master Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm).
268 ACCEPTED 2021-06-11 19:58:02
2021-06-07 08:03:48
Mariusz Olesiński VHS CASTELLA
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 12R/Business/ 90 cm/Business gry konne, konkurs tylko dla dorosłych (lic. do B3), zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm).
  • 2x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
267 ACCEPTED 2021-06-06 23:24:02
2021-06-06 23:24:02
Kuba Kraśko SANCZO
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
266 ACCEPTED 2021-06-06 23:22:04
2021-06-06 23:22:04
Kuba Kraśko ARMSTRONG
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
265 ACCEPTED 2021-06-06 23:20:26
2021-06-06 23:20:26
Kuba Kraśko DON ESPADRON
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
264 ACCEPTED 2021-06-07 07:45:21
2021-06-06 20:51:13
Marika Wlaźniak KAZAR M
  • 2x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 17R/Dzieci DK/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 2x 3-20R/Dzieci DK/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
263 ACCEPTED 2021-06-07 09:31:31
2021-06-06 18:58:47
Zofia Tocha CASPAR MS
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 9-23R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
262 ACCEPTED 2021-06-07 09:31:10
2021-06-06 18:51:55
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 10-12/RD/CC/140 cm/Runda Diamentowa/Duża, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)..
  • 1x 6-15/GP/CC1/145 cm/Grand Prix, Finał Rundy Diamentowej/Dużej, konkurs dwunawrotowy 273.2.2, 3.3.2, 4.3 (wys. 145 cm)..
261 ACCEPTED 2021-06-07 09:30:59
2021-06-06 18:50:29
Weronika Wilczewska CONSTANTINE M
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 10-12/RD/CC/140 cm/Runda Diamentowa/Duża, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)..
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
260 ACCEPTED 2021-06-07 11:48:27
2021-06-06 12:43:15
Antonina Jaworska FAJNA
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
259 ACCEPTED 2021-06-06 15:09:15
2021-06-06 12:07:32
Gabriel Głusek ENESCO DU LYS
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
258 ACCEPTED 2021-06-05 14:13:35
2021-06-05 14:13:35
Julia Kapel ULILEN
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
257 ACCEPTED 2021-06-03 15:21:32
2021-06-03 15:21:32
Artur Kufel KORINA
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
256 ACCEPTED 2021-06-03 15:20:17
2021-06-03 15:20:17
Artur Kufel ELANO
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
255 ACCEPTED 2021-06-03 12:40:25
2021-06-03 12:40:25
Karol Warecha NOWELIA
  • 2x 12R/Business/ 90 cm/Business gry konne, konkurs tylko dla dorosłych (lic. do B3), zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm).
254 ACCEPTED 2021-06-03 12:39:00
2021-06-03 12:39:00
Zuzanna Chodnicka ALEXIS BH
  • 2x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
253 ACCEPTED 2021-06-07 10:34:03
2021-06-03 12:37:25
Amelia Rachubka GODECJA
  • 1x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
252 ACCEPTED 2021-06-03 12:35:37
2021-06-03 12:35:37
Małgorzata Warecha JACK BLACK
  • 2x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
251 ACCEPTED 2021-06-02 15:43:49
2021-06-02 15:43:49
Natasza Staniewicz VALENCIA
  • 2x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 17R/Dzieci DK/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 2x 3-20R/Dzieci DK/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
250 ACCEPTED 2021-06-02 15:42:15
2021-06-02 15:42:15
Anna Dargiewicz ROCKEFELLER
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
249 ACCEPTED 2021-06-03 09:33:42
2021-06-02 15:12:54
Wojciech Radwański HELIOS
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
248 ACCEPTED 2021-06-02 15:06:03
2021-06-02 15:06:03
Katarzyna Widzińska MIGRIS
  • 2x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
247 ACCEPTED 2021-06-02 15:04:27
2021-06-02 15:04:27
Katarzyna Widzińska PERHAN
  • 2x 4R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4 letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm).
246 ACCEPTED 2021-06-02 15:03:16
2021-06-02 15:03:16
Katarzyna Widzińska DEGAS
  • 2x 4R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4 letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm).
245 ACCEPTED 2021-06-10 16:51:23
2021-06-02 15:01:07
Dawid Rakoczy GOTHAM DE CHALUSSE
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
244 ACCEPTED 2021-06-02 15:00:19
2021-06-02 15:00:19
Dawid Rakoczy JAVA
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
243 ACCEPTED 2021-06-02 14:57:46
2021-06-02 14:57:46
Dawid Rakoczy GOOFY
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
242 ACCEPTED 2021-06-02 14:56:52
2021-06-02 14:56:52
Dawid Rakoczy GOOGLE THIS
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
241 ACCEPTED 2021-06-02 14:55:02
2021-06-02 14:54:41
Andis Varna IVE-ROGER
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
240 ACCEPTED 2021-06-02 14:53:46
2021-06-02 14:53:46
Andis Varna SALTATORUS BOY
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
239 ACCEPTED 2021-06-02 14:52:41
2021-06-02 14:52:41
Andis Varna CARLONI
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
238 ACCEPTED 2021-06-10 17:15:26
2021-06-02 14:51:53
Andis Varna CONTICO
  • 1x 2/6-latki/ 125 cm/EMPMK Runda koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm).
237 ACCEPTED 2021-06-02 14:51:10
2021-06-02 14:51:10
Andis Varna BELLA DE PARIS
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
236 ACCEPTED 2021-06-02 14:48:23
2021-06-02 14:48:23
Natalia Palmowska LVIV PKZ
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
235 ACCEPTED 2021-06-07 13:54:44
2021-06-02 14:44:41
Ewa Kwiatkowska WIEDZMIRA
  • 2x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 17R/Dzieci DK/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 2x 3-20R/Dzieci DK/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
234 ACCEPTED 2021-05-26 22:55:42
2021-05-26 10:01:32
Wiktoria Rząca LUCKY LUKE
  • 2x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 17R/Dzieci DK/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 1x 3-20R/Dzieci DK/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
233 ACCEPTED 2021-05-26 22:55:32
2021-05-26 09:58:31
Aleksander Kraśko LITTLE EAR
  • 2x 10R/Kuce/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm).
  • 2x 16R/Kuce/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 1x 2-19R/KUCE/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
232 ACCEPTED 2021-05-26 22:55:29
2021-05-26 09:56:53
Krzysztof Weka SERPENTYNA
  • 1x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
231 ACCEPTED 2021-06-07 14:01:42
2021-05-26 09:55:15
Tomasz Godek JE T'AIME
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
230 ACCEPTED 2021-05-25 17:49:23
2021-05-25 17:06:02
Paweł Wyszomirski PRESJA
  • 1x 12R/Business/ 90 cm/Business gry konne, konkurs tylko dla dorosłych (lic. do B3), zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm).
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
229 ACCEPTED 2021-05-25 17:49:20
2021-05-25 15:45:41
Aleksandra Mudry CALANTINO
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
  • 1x 10-12/RD/CC/140 cm/Runda Diamentowa/Duża, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)..
  • 1x 6-15/GP/CC1/145 cm/Grand Prix, Finał Rundy Diamentowej/Dużej, konkurs dwunawrotowy 273.2.2, 3.3.2, 4.3 (wys. 145 cm)..
228 ACCEPTED 2021-05-25 14:58:09
2021-05-25 08:12:05
Aleksandra Furgo DREAM
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
227 ACCEPTED 2021-05-25 14:58:30
2021-05-24 20:16:13
Karolina Rogala JAR
  • 2x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 2x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
226 ACCEPTED 2021-05-25 14:26:20
2021-05-24 13:54:18
Ewa Macieszczak CALOTTA
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
225 ACCEPTED 2021-06-07 07:38:20
2021-05-24 13:53:52
Ewa Macieszczak ARAGOR
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
224 ACCEPTED 2021-05-25 14:27:08
2021-05-24 13:24:18
Andrzej Głoskowski JANNEMAN
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
223 ACCEPTED 2021-05-25 14:25:35
2021-05-24 13:23:21
Andrzej Głoskowski WARS
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
222 ACCEPTED 2021-05-25 14:25:44
2021-05-24 13:22:38
Andrzej Głoskowski OLZA
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
221 ACCEPTED 2021-05-25 14:25:53
2021-05-24 13:22:03
Andrzej Głoskowski CASTIGO DE AMOR
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
220 ACCEPTED 2021-05-25 14:58:37
2021-05-24 11:35:14
Helena Chełchowska KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 9-23R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
219 ACCEPTED 2021-05-24 10:20:51
2021-05-24 10:17:07
Daniel Garbowski CALIOPE Z
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
218 ACCEPTED 2021-06-07 10:08:49
2021-05-24 10:15:56
Marika Słowińska LARRY
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
217 ACCEPTED 2021-05-24 10:21:15
2021-05-24 10:14:08
Monika Pasik CONSTANTIN
  • 1x 1/5-latki/ 115 cm/EMPMK Runda koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm).
216 ACCEPTED 2021-05-24 10:21:24
2021-05-24 10:13:34
Monika Pasik CARDENSKY Z
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
215 ACCEPTED 2021-05-24 10:21:34
2021-05-24 10:13:02
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
214 ACCEPTED 2021-05-24 10:21:54
2021-05-24 10:11:53
Monika Pasik LORDI
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
213 ACCEPTED 2021-06-07 09:16:53
2021-05-24 10:11:24
Monika Pasik BELLAGIO Z
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
212 ACCEPTED 2021-05-25 14:27:54
2021-05-24 09:48:50
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz MILAN W.S
  • 2x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
211 ACCEPTED 2021-05-25 14:27:31
2021-05-24 09:47:30
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz WIARADO
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
210 ACCEPTED 2021-05-25 14:27:42
2021-05-24 09:46:35
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
209 ACCEPTED 2021-05-25 14:51:50
2021-05-23 21:12:45
Anete Brice LE JAGUAR JOOP RR
  • 2x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 7-21R/Buisness/100 cm/Business, konkurs tylko dla dorosłych (lic. do B3), zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
208 ACCEPTED 2021-05-25 14:51:38
2021-05-23 21:11:36
Anete Brice FOXTROT
  • 2x 12R/Business/ 90 cm/Business gry konne, konkurs tylko dla dorosłych (lic. do B3), zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm).
  • 2x 14R/Business/95 cm/Business gry konne, konkurs tylko dla dorosłych (lic. do B3), zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm),
  • 2x 7-21R/Buisness/100 cm/Business, konkurs tylko dla dorosłych (lic. do B3), zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
207 ACCEPTED 2021-05-25 14:51:24
2021-05-23 21:09:35
Girts Bricis WILDSTAR V
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
206 ACCEPTED 2021-06-10 09:44:20
2021-05-23 21:07:02
Girts Bricis KUZCO KRUIMER
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9-23R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
205 ACCEPTED 2021-06-07 11:24:21
2021-05-23 21:05:32
Girts Bricis KING COCONUT GVV
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
204 ACCEPTED 2021-06-07 11:24:44
2021-05-23 21:03:47
Girts Bricis GEORGINIA Z
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7-21R/Buisness/100 cm/Business, konkurs tylko dla dorosłych (lic. do B3), zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
203 ACCEPTED 2021-05-25 14:50:39
2021-05-23 20:58:47
Girts Bricis CENDRASINE
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
202 ACCEPTED 2021-06-02 15:27:59
2021-05-23 20:51:22
Oliwia Kaszubowska TOUCH ME IF YOU CAN
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
201 ACCEPTED 2021-06-08 17:59:29
2021-05-23 13:13:00
Antoni Strzałkowski ROMERO 118
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
200 ACCEPTED 2021-05-24 10:23:22
2021-05-23 13:09:00
Antoni Strzałkowski ZIRADO
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
199 ACCEPTED 2021-05-24 10:23:08
2021-05-23 13:03:32
Antoni Strzałkowski ZADAR
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
198 ACCEPTED 2021-05-24 10:23:34
2021-05-23 13:02:57
Antoni Strzałkowski OZZY OSBOURNE
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
197 ACCEPTED 2021-05-24 10:23:45
2021-05-23 13:02:22
Antoni Strzałkowski FILOUGRAMA
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
196 ACCEPTED 2021-05-24 10:23:56
2021-05-23 13:01:54
Antoni Strzałkowski ANGEL DI MARIA
  • 2x 4R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4 letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm).
195 ACCEPTED 2021-06-08 18:16:30
2021-05-23 13:01:22
Antoni Strzałkowski JAMINKA P
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
194 ACCEPTED 2021-06-07 07:39:05
2021-05-22 15:48:28
Wiktoria Kamińska HEART LIGHTNING
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 2x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
193 ACCEPTED 2021-06-06 20:01:50
2021-05-22 14:54:27
Anna Rębisz NONO Z
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
192 ACCEPTED 2021-06-06 20:01:59
2021-05-22 14:52:51
Anna Rębisz MUSTANG
  • 2x 4R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4 letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm).
  • 2x 8R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
191 ACCEPTED 2021-06-06 20:02:09
2021-05-22 14:51:45
Anna Rębisz MAESTRO
  • 2x 4R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4 letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm).
  • 2x 8R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
190 ACCEPTED 2021-05-23 10:11:17
2021-05-22 14:46:27
Karolina Rogala LAJOLIE 5
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9-23R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
189 ACCEPTED 2021-05-23 10:12:01
2021-05-22 12:04:39
Paweł Kaliciński CURT COBAIN
  • 2x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
188 ACCEPTED 2021-05-22 09:27:19
2021-05-22 09:19:48
Robert Hestkowski TYCJAN
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
187 ACCEPTED 2021-05-22 09:27:23
2021-05-22 09:19:03
Robert Hestkowski DYNAMITE BRECH
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
186 ACCEPTED 2021-05-22 09:27:27
2021-05-22 09:18:24
Robert Hestkowski BOLERO
  • 1x 2/6-latki/ 125 cm/EMPMK Runda koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm).
  • 1x 5/6-latki/125 cm/EMPMK Runda koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
  • 1x 9/6-latki/130 cm/EMPMK Finał rundy koni 6-letnich, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)..
185 ACCEPTED 2021-05-22 09:27:31
2021-05-22 09:14:49
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
184 ACCEPTED 2021-05-22 09:27:39
2021-05-22 09:13:36
Dominika Hestkowska EASY FLY
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
183 ACCEPTED 2021-05-31 18:03:07
2021-05-21 21:29:03
Alicja Matusewicz WIMBLEDON
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
182 ACCEPTED 2021-05-21 21:06:06
2021-05-21 20:37:10
Anastazja Pasternak SZOGUN
  • 1x 10R/Kuce/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm).
  • 1x 9R/Kuce/ 60 cm/Young Riders Master Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm).
  • 1x 15R/Kuce/60 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)..
  • 1x 16R/Kuce/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 1x 2-19R/KUCE/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
181 ACCEPTED 2021-05-21 21:06:15
2021-05-21 20:09:54
Robert Wilczewski VHS COME TO ME
  • 1x 4R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4 letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm).
  • 1x 8R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
180 ACCEPTED 2021-05-21 21:06:23
2021-05-21 20:01:18
Robert Wilczewski LACROSSE
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 6-15/GP/CC1/145 cm/Grand Prix, Finał Rundy Diamentowej/Dużej, konkurs dwunawrotowy 273.2.2, 3.3.2, 4.3 (wys. 145 cm)..
179 ACCEPTED 2021-05-21 21:06:33
2021-05-21 20:00:00
Robert Wilczewski WERONA
  • 1x 1/5-latki/ 115 cm/EMPMK Runda koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm).
  • 1x 4/5-latki/115 cm/EMPMK Runda koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm).
  • 1x 8/5-latki/120 cm/EMPMK Finał rundy koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 120 cm).
178 ACCEPTED 2021-05-21 21:06:40
2021-05-21 19:59:01
Robert Wilczewski HACKMAN
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
  • 1x 10-12/RD/CC/140 cm/Runda Diamentowa/Duża, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)..
  • 1x 6-15/GP/CC1/145 cm/Grand Prix, Finał Rundy Diamentowej/Dużej, konkurs dwunawrotowy 273.2.2, 3.3.2, 4.3 (wys. 145 cm)..
177 ACCEPTED 2021-05-21 21:06:49
2021-05-21 19:58:16
Robert Wilczewski JAMBO
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
176 ACCEPTED 2021-06-07 11:25:06
2021-05-21 14:58:26
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
175 ACCEPTED 2021-06-02 12:55:05
2021-05-21 14:57:34
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
174 ACCEPTED 2021-06-07 11:25:19
2021-05-21 14:56:59
Magdalena Dąbrowska KAYNE
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
173 ACCEPTED 2021-06-02 12:59:54
2021-05-21 14:56:12
Agata Dąbrowska KAMILLE
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
172 ACCEPTED 2021-06-05 14:09:17
2021-05-21 09:28:23
Weronika Winkler SAN-SZAJ
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
171 ACCEPTED 2021-06-07 11:40:41
2021-05-20 21:34:38
Armands Kocinš HOPPY W.B
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17R/Dzieci DK/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 1x 3-20R/Dzieci DK/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
170 ACCEPTED 2021-06-11 15:45:07
2021-05-20 21:33:19
Markuss Kocinš EFEJA
  • 1x 9R/Kuce/ 60 cm/Young Riders Master Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm).
  • 1x 10R/Kuce/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm).
  • 1x 15R/Kuce/60 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)..
  • 1x 16R/Kuce/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 1x 1-18R/KUCE/65 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
  • 1x 2-19R/KUCE/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
169 ACCEPTED 2021-06-10 16:42:28
2021-05-20 21:32:16
Tatjana Reznuka LORD ALME
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 1/5-latki/ 115 cm/EMPMK Runda koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm).
  • 1x 4/5-latki/115 cm/EMPMK Runda koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm).
  • 1x 8/5-latki/120 cm/EMPMK Finał rundy koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 120 cm).
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
168 ACCEPTED 2021-06-07 11:43:08
2021-05-20 21:31:09
Tatjana Reznuka DON RUDY
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 9-23R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
167 ACCEPTED 2021-06-07 11:46:01
2021-05-20 21:28:46
Tatjana Reznuka KLEOPATRA
  • 2x 4R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4 letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm).
  • 2x 8R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
  • 1x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
166 ACCEPTED 2021-05-23 10:13:06
2021-05-20 16:29:26
Karolina Kicińska ANARION D’OZ
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
165 ACCEPTED 2021-06-07 20:14:55
2021-05-20 15:26:06
Zuzanna Miszczak RUPERT
  • 2x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 17R/Dzieci DK/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 1x 3-20R/Dzieci DK/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
164 ACCEPTED 2021-05-20 18:51:21
2021-05-20 15:22:44
Ewa Maria Zaremba PIEGŻA
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
163 ACCEPTED 2021-05-20 18:51:25
2021-05-20 14:14:15
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 10-12/RD/CC/140 cm/Runda Diamentowa/Duża, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)..
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
162 ACCEPTED 2021-05-20 18:51:31
2021-05-20 14:13:32
Wiktoria Jannasz IMPATI ROOS VDL
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
161 ACCEPTED 2021-06-07 07:39:31
2021-05-20 11:05:08
Marianna Pupiałło CENTAUR
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 2x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
160 ACCEPTED 2021-05-20 18:51:54
2021-05-20 10:07:42
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
159 ACCEPTED 2021-05-20 18:52:05
2021-05-20 07:39:34
Maciej Kostrzewski CALABRIA HIPPICA
  • 1x 4R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4 letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm).
  • 1x 8R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
158 ACCEPTED 2021-05-20 18:52:10
2021-05-20 07:38:48
Maciej Kostrzewski CHICO HIPPICA
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
157 ACCEPTED 2021-05-20 18:52:19
2021-05-19 21:39:14
Joanna Zbrojkiewicz GLORIA
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
156 ACCEPTED 2021-05-20 18:52:30
2021-05-19 21:35:33
Joanna Zbrojkiewicz INDIGO DE REVE
  • 1x 1/5-latki/ 115 cm/EMPMK Runda koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm).
  • 1x 4/5-latki/115 cm/EMPMK Runda koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm).
155 ACCEPTED 2021-05-20 18:52:34
2021-05-19 21:34:18
Joanna Zbrojkiewicz DAKAR RIOT
  • 1x 4R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4 letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm).
  • 1x 8R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
154 ACCEPTED 2021-05-19 20:20:16
2021-05-19 19:42:11
Anna Dziuba ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
153 ACCEPTED 2021-06-07 07:39:44
2021-05-19 10:57:47
Irena Pawłowska MESKALINA
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
152 ACCEPTED 2021-06-07 20:10:01
2021-05-19 10:12:16
Hanna Balcer KORWETTA II
  • 2x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
151 ACCEPTED 2021-05-31 18:26:07
2021-05-19 10:02:14
Wiktor Helbich KSIĄŻĘ BALOU M
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
150 ACCEPTED 2021-06-02 14:38:43
2021-05-19 10:01:54
Ewa Kwiatkowska WYRWIGROSZ
  • 2x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 2x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
149 ACCEPTED 2021-05-19 17:26:30
2021-05-19 10:01:32
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
148 ACCEPTED 2021-05-23 10:23:30
2021-05-18 22:20:35
Kamila Kiper ASCOT
  • 1x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 17R/Dzieci DK/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 1x 3-20R/Dzieci DK/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
147 ACCEPTED 2021-06-06 20:02:19
2021-05-18 22:19:48
Dominika Maruda DAAB STEP
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
146 ACCEPTED 2021-05-31 18:28:57
2021-05-18 21:00:12
Wiktoria Troć LOTOS
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
145 ACCEPTED 2021-06-07 15:03:59
2021-05-18 19:04:20
Kornelia Cholewa KOKAINA HIPPICA
  • 2x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
144 ACCEPTED 2021-05-31 18:33:15
2021-05-18 18:47:41
Kacper Niewiadomski J'02 CORNETTO
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
143 ACCEPTED 2021-05-31 18:33:24
2021-05-18 18:46:54
Jagoda Niewiadomska LIROCCA BLUE OSPA
  • 1x 1/5-latki/ 115 cm/EMPMK Runda koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm).
  • 1x 4/5-latki/115 cm/EMPMK Runda koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm).
  • 1x 8/5-latki/120 cm/EMPMK Finał rundy koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 120 cm).
142 ACCEPTED 2021-05-31 18:34:53
2021-05-18 18:28:54
Agata Miazga ILOVE YOU DU BEAUMONT
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
141 ACCEPTED 2021-05-18 20:23:07
2021-05-18 11:08:31
Beata Biczysko VALENTINE LALIQUE
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
140 ACCEPTED 2021-05-23 10:25:48
2021-05-18 09:26:15
Iga Szpak CORAZON NW
  • 1x 4R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4 letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm).
139 ACCEPTED 2021-05-21 07:28:11
2021-05-18 07:32:01
Karolina Marszałek AMERIGO
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
138 ACCEPTED 2021-05-18 20:25:00
2021-05-17 22:11:33
Stanisław Tomaszewski LACOMME
  • 2x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
137 ACCEPTED 2021-05-18 20:25:55
2021-05-17 22:11:14
Natalia Pondo IKEA
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
136 ACCEPTED 2021-06-07 11:25:48
2021-05-17 21:43:11
Markuss Roberts Vasiljevs ZO SPECIAL
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9-23R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
135 ACCEPTED 2021-06-07 11:47:25
2021-05-17 21:41:51
Markuss Roberts Vasiljevs EDER
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
134 ACCEPTED 2021-06-07 11:47:47
2021-05-17 21:36:56
Markuss Roberts Vasiljevs KORALL
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
133 ACCEPTED 2021-06-07 11:25:51
2021-05-17 21:35:49
Markuss Roberts Vasiljevs ILENE DHH
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9-23R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
132 ACCEPTED 2021-06-07 11:26:01
2021-05-17 21:34:06
Markuss Roberts Vasiljevs LUCKY LUKE
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 1/5-latki/ 115 cm/EMPMK Runda koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm).
  • 1x 4/5-latki/115 cm/EMPMK Runda koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm).
  • 1x 8/5-latki/120 cm/EMPMK Finał rundy koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 120 cm).
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
131 ACCEPTED 2021-06-07 11:26:06
2021-05-17 21:33:06
Markuss Roberts Vasiljevs LAURENT
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 1/5-latki/ 115 cm/EMPMK Runda koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm).
  • 1x 4/5-latki/115 cm/EMPMK Runda koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm).
  • 1x 8/5-latki/120 cm/EMPMK Finał rundy koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 120 cm).
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
130 ACCEPTED 2021-05-18 20:29:02
2021-05-17 19:45:45
Kamila Rokita CORNET BLANCHE Z
  • 1x 2/6-latki/ 125 cm/EMPMK Runda koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm).
  • 1x 5/6-latki/125 cm/EMPMK Runda koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
  • 1x 9/6-latki/130 cm/EMPMK Finał rundy koni 6-letnich, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)..
129 ACCEPTED 2021-06-11 12:54:20
2021-05-17 19:13:50
Michał Mordzelewski MISTRESS
  • 2x 2/6-latki/ 125 cm/EMPMK Runda koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm).
  • 2x 5/6-latki/125 cm/EMPMK Runda koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
  • 2x 9/6-latki/130 cm/EMPMK Finał rundy koni 6-letnich, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)..
128 ACCEPTED 2021-05-18 20:29:49
2021-05-17 19:12:39
Michał Mordzelewski ALO VALERĄ-P
  • 2x 4R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4 letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm).
  • 2x 8R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
127 ACCEPTED 2021-06-07 07:40:02
2021-05-17 18:53:03
Julia Chmaj BOLGHERI ZK
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
126 ACCEPTED 2021-05-25 14:45:05
2021-05-17 17:53:27
Patrycja Szczech GRANDE CARLO
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
125 ACCEPTED 2021-05-18 20:30:22
2021-05-17 16:52:10
Łukasz Jończyk GINO N.D.
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
124 ACCEPTED 2021-05-18 20:30:33
2021-05-17 16:51:33
Kamila Grabowska-Derlatka DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
123 ACCEPTED 2021-05-18 20:30:50
2021-05-17 14:57:37
Amelia Szczupakowska CORMINTTA
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
122 ACCEPTED 2021-05-18 20:32:05
2021-05-17 14:52:23
Julia Regucka UTRATA
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
121 ACCEPTED 2021-05-18 20:32:14
2021-05-17 14:51:58
Julia Regucka CARISSIMA
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
120 ACCEPTED 2021-05-18 20:32:22
2021-05-17 14:51:17
Julia Regucka COLE PORTER
  • 1x 2/6-latki/ 125 cm/EMPMK Runda koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm).
119 ACCEPTED 2021-05-18 20:32:31
2021-05-17 14:50:50
Iga Szpak CORAZZI
  • 1x 1/5-latki/ 115 cm/EMPMK Runda koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm).
118 ACCEPTED 2021-05-18 20:32:44
2021-05-17 14:50:12
Iga Szpak DIEGO
  • 1x 4R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4 letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm).
117 ACCEPTED 2021-05-18 20:32:51
2021-05-17 14:49:28
Dangis Rakauskas C UTRECHT
  • 1x 2/6-latki/ 125 cm/EMPMK Runda koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm).
116 ACCEPTED 2021-06-10 09:42:16
2021-05-17 12:51:19
Julia Pindelska RONALDO MK
  • 2x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
115 ACCEPTED 2021-05-31 19:01:36
2021-05-17 11:27:01
Michał Piątkowski TULLAMORE PP
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
114 ACCEPTED 2021-06-02 15:19:50
2021-05-17 11:26:14
Antoni Szmytka ICE-AGE H
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 8R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
113 ACCEPTED 2021-06-06 20:02:35
2021-05-17 10:58:17
Karolina Jeruć- Zglińska EQUIPO BRYN FLEET
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14R/Business/95 cm/Business gry konne, konkurs tylko dla dorosłych (lic. do B3), zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm),
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
112 ACCEPTED 2021-05-17 13:09:31
2021-05-16 20:48:08
Alicja Bojarowska DRAGON
  • 1x 12R/Business/ 90 cm/Business gry konne, konkurs tylko dla dorosłych (lic. do B3), zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm).
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 14R/Business/95 cm/Business gry konne, konkurs tylko dla dorosłych (lic. do B3), zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm),
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7-21R/Buisness/100 cm/Business, konkurs tylko dla dorosłych (lic. do B3), zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
111 ACCEPTED 2021-05-17 13:09:38
2021-05-16 20:45:51
Joanna Bembenek OLINA
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9-23R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
110 ACCEPTED 2021-05-16 20:27:25
2021-05-16 12:48:19
Zuzanna Gilla ILFAST
  • 1x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 17R/Dzieci DK/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 1x 3-20R/Dzieci DK/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
109 ACCEPTED 2021-05-16 20:27:40
2021-05-16 12:46:04
Błażej Gilla CHARIVARI 14
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
108 ACCEPTED 2021-05-31 20:03:13
2021-05-16 09:05:25
Bianka Kwiatkowska M CANTORI S
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
107 ACCEPTED 2021-05-31 18:56:20
2021-05-16 09:05:06
Wiktoria Kabala LOPEZ
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
106 ACCEPTED 2021-05-16 20:30:58
2021-05-15 23:55:01
Marek Wacławik DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
105 ACCEPTED 2021-05-16 20:31:08
2021-05-15 23:31:08
Blanka Pojmaj CAMPARI
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
104 ACCEPTED 2021-06-10 17:21:35
2021-05-15 22:30:26
Aleksandra Czerska ALMANZO
  • 1x 2/6-latki/ 125 cm/EMPMK Runda koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm).
103 ACCEPTED 2021-05-16 20:31:31
2021-05-15 22:29:59
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
102 ACCEPTED 2021-05-16 20:31:39
2021-05-15 21:38:40
Urszula Oryga Siwiak GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
101 ACCEPTED 2021-06-07 07:40:16
2021-05-15 14:16:48
Kaja Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 9-23R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
100 ACCEPTED 2021-05-16 20:31:56
2021-05-15 13:17:31
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9-23R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
99 ACCEPTED 2021-06-03 09:29:24
2021-05-15 13:16:49
Marek Wacławik MICHA
  • 2x 4R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4 letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm).
  • 2x 8R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
98 ACCEPTED 2021-06-03 09:29:11
2021-05-15 13:16:08
Marek Wacławik KATHMANDAU
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
97 ACCEPTED 2021-06-03 09:29:39
2021-05-15 13:15:20
Marek Wacławik KADI
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
96 ACCEPTED 2021-05-16 20:32:38
2021-05-15 13:14:39
Marek Wacławik ENJOY BLUE DIAMOND
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 6-15/GP/CC1/145 cm/Grand Prix, Finał Rundy Diamentowej/Dużej, konkurs dwunawrotowy 273.2.2, 3.3.2, 4.3 (wys. 145 cm)..
95 ACCEPTED 2021-05-16 20:32:47
2021-05-15 13:13:53
Marek Wacławik COMME SI
  • 1x 2/6-latki/ 125 cm/EMPMK Runda koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm).
  • 1x 5/6-latki/125 cm/EMPMK Runda koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
  • 1x 9/6-latki/130 cm/EMPMK Finał rundy koni 6-letnich, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)..
94 ACCEPTED 2021-05-16 20:32:54
2021-05-15 12:50:39
Anna Dziuba MAVANDA
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
93 ACCEPTED 2021-05-16 20:34:29
2021-05-15 12:49:43
Anna Dziuba EL VITELLO
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
92 ACCEPTED 2021-05-16 20:35:02
2021-05-14 21:36:05
Melania Komornicka CORBETT ZAGORKA
  • 2x 10R/Kuce/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm).
  • 2x 16R/Kuce/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 2x 2-19R/KUCE/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
91 ACCEPTED 2021-05-16 20:35:09
2021-05-14 21:33:26
Melania Komornicka SANDMAN
  • 2x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 2x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
90 ACCEPTED 2021-05-14 15:14:00
2021-05-14 09:02:50
Cezary Kalinowski KATNIS
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
89 ACCEPTED 2021-06-03 09:28:36
2021-05-14 09:01:37
Adrianna Guziuk SCARTO
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
88 ACCEPTED 2021-05-14 15:14:07
2021-05-14 09:00:00
Cezary Kalinowski VINO VAN DE MULLEGRACHT
  • 1x 4R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4 letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm).
87 ACCEPTED 2021-05-14 15:14:10
2021-05-14 08:59:20
Cezary Kalinowski HIP HOP DE FETAN
  • 1x 4R/4-latki/100 cm/EMPMK Runda koni 4 letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm).
86 ACCEPTED 2021-05-14 15:14:13
2021-05-14 08:58:29
Cezary Kalinowski RAF LIDER
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
85 ACCEPTED 2021-05-14 15:14:18
2021-05-14 08:57:40
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
84 ACCEPTED 2021-06-06 20:02:43
2021-05-14 06:49:11
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9-23R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
83 ACCEPTED 2021-05-23 10:30:53
2021-05-14 06:47:58
Monika Powroźnik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 12R/Business/ 90 cm/Business gry konne, konkurs tylko dla dorosłych (lic. do B3), zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm).
  • 1x 14R/Business/95 cm/Business gry konne, konkurs tylko dla dorosłych (lic. do B3), zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm),
  • 1x 7-21R/Buisness/100 cm/Business, konkurs tylko dla dorosłych (lic. do B3), zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
82 ACCEPTED 2021-05-23 10:31:18
2021-05-13 22:27:27
Helena Adamowicz CANTANA
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
81 ACCEPTED 2021-05-14 06:58:48
2021-05-13 22:23:16
Zuzanna Sterczyńska CAMAKO’S BOY JW
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
80 ACCEPTED 2021-05-14 06:59:18
2021-05-13 21:13:25
Adrian Stypułkowski QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 1x 1/5-latki/ 115 cm/EMPMK Runda koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm).
  • 1x 4/5-latki/115 cm/EMPMK Runda koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm).
  • 1x 8/5-latki/120 cm/EMPMK Finał rundy koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 120 cm).
79 ACCEPTED 2021-05-14 06:59:25
2021-05-13 21:12:01
Adrian Stypułkowski OXO VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
78 ACCEPTED 2021-05-14 06:59:38
2021-05-13 20:50:37
Klaudia Siarkiewicz PEARL 80
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
77 ACCEPTED 2021-05-14 06:59:41
2021-05-13 20:50:15
Klaudia Siarkiewicz JACKPOT B
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
76 ACCEPTED 2021-05-14 06:59:47
2021-05-13 20:49:47
Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
75 ACCEPTED 2021-05-14 06:59:53
2021-05-13 20:49:02
Aneta Smaga CALGARY PJ
  • 1x 12R/Business/ 90 cm/Business gry konne, konkurs tylko dla dorosłych (lic. do B3), zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm).
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
74 ACCEPTED 2021-05-23 10:32:13
2021-05-13 20:48:29
Zofia Migdalska WIWIANA
  • 2x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
73 ACCEPTED 2021-05-14 07:00:11
2021-05-13 20:47:07
Paweł Kaliciński DISCOVER-S
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
72 ACCEPTED 2021-05-23 10:32:47
2021-05-13 20:43:31
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
71 ACCEPTED 2021-05-14 07:00:38
2021-05-13 20:42:28
Karolina Łącka SUN PAULA
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
70 ACCEPTED 2021-05-23 10:33:21
2021-05-13 20:41:59
Helena Ponińska ENDEMIT
  • 2x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
69 ACCEPTED 2021-05-23 10:33:58
2021-05-13 20:41:32
Zofia Sobańska COMPANERO
  • 2x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
68 ACCEPTED 2021-05-13 13:29:32
2021-05-13 09:32:27
Kaja Sosnowska-Niemczuk MY LORD
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
67 ACCEPTED 2021-05-13 13:29:48
2021-05-13 09:31:50
Kaja Sosnowska-Niemczuk SHINICHI PROGRES EX SHINICHI
  • 1x 1/5-latki/ 115 cm/EMPMK Runda koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm).
  • 1x 4/5-latki/115 cm/EMPMK Runda koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm).
  • 1x 8/5-latki/120 cm/EMPMK Finał rundy koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 120 cm).
66 ACCEPTED 2021-05-13 13:29:39
2021-05-13 08:46:59
Piotr Szmytkowski BAVARIA
  • 1x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 12R/Business/ 90 cm/Business gry konne, konkurs tylko dla dorosłych (lic. do B3), zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm).
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 17R/Dzieci DK/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 1x 14R/Business/95 cm/Business gry konne, konkurs tylko dla dorosłych (lic. do B3), zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm),
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
65 ACCEPTED 2021-05-31 16:00:23
2021-05-13 08:45:02
Marianna Dunajska J'04 N-WIKTORIA
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
64 ACCEPTED 2021-05-13 13:30:02
2021-05-13 08:39:56
Karolina Bar BAKO 2
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
63 ACCEPTED 2021-05-13 13:30:21
2021-05-12 20:50:25
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 10-12/RD/CC/140 cm/Runda Diamentowa/Duża, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)..
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
62 ACCEPTED 2021-05-13 13:30:28
2021-05-12 20:49:30
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
61 ACCEPTED 2021-05-13 13:30:35
2021-05-12 19:47:03
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
60 ACCEPTED 2021-05-13 13:30:44
2021-05-12 19:46:20
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
  • 1x 10-12/RD/CC/140 cm/Runda Diamentowa/Duża, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)..
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
59 ACCEPTED 2021-05-13 13:30:50
2021-05-12 19:43:13
Piotr Szmytkowski EVER SO CLEVER
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 9-23R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
58 ACCEPTED 2021-05-23 10:34:47
2021-05-12 19:00:37
Amelia Warabieda MAŁOMIR
  • 2x 9R/Kuce/ 60 cm/Young Riders Master Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm).
  • 2x 15R/Kuce/60 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)..
  • 1x 1-18R/KUCE/65 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
57 ACCEPTED 2021-05-12 07:02:35
2021-05-11 09:27:26
Krystyna Pilkiewicz RIANA P
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 10-12/RD/CC/140 cm/Runda Diamentowa/Duża, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)..
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
56 ACCEPTED 2021-05-12 07:02:30
2021-05-11 09:24:55
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
55 ACCEPTED 2021-05-12 07:02:25
2021-05-11 09:23:19
Antoni Tomaszewski MELLECHOWICZ
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
54 ACCEPTED 2021-05-12 07:02:20
2021-05-11 09:21:05
Antoni Tomaszewski MAJERAN
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
53 ACCEPTED 2021-05-12 07:02:15
2021-05-11 09:20:17
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
52 ACCEPTED 2021-05-12 07:02:09
2021-05-11 09:19:19
Weronika Rydzewska SILVER BOY
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
51 ACCEPTED 2021-05-12 07:01:57
2021-05-10 22:00:48
Julia Ptaszyńska NIKOZJA
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
50 ACCEPTED 2021-05-31 20:39:05
2021-05-10 21:46:31
Julia Kropielnicka SANDRA AZ
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
49 ACCEPTED 2021-05-21 21:08:04
2021-05-10 20:45:01
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
48 ACCEPTED 2021-05-23 10:35:26
2021-05-10 18:01:25
Janina Burchard LIBRETTO
  • 1x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 17R/Dzieci DK/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3-20R/Dzieci DK/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
47 ACCEPTED 2021-05-10 17:33:08
2021-05-09 17:35:55
Karolina Chmielewska RAMZES
  • 1x 9R/Kuce/ 60 cm/Young Riders Master Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm).
  • 1x 15R/Kuce/60 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)..
  • 1x 1-18R/KUCE/65 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
46 ACCEPTED 2021-05-10 17:33:21
2021-05-09 17:35:33
Kalina Sierakowska HELABA D’INSEGOTTE
  • 1x 10R/Kuce/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm).
  • 1x 16R/Kuce/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 1x 2-19R/KUCE/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
45 ACCEPTED 2021-06-06 20:03:04
2021-05-09 17:35:03
Nina Ambroziak DŻARNA
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 10R/Kuce/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm).
  • 1x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 16R/Kuce/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 1x 2-19R/KUCE/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
44 ACCEPTED 2021-05-10 17:33:26
2021-05-09 17:34:27
Julia Peszek HADES PONYSPORT
  • 1x 10R/Kuce/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm).
  • 1x 16R/Kuce/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 1x 2-19R/KUCE/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
43 ACCEPTED 2021-05-10 17:33:15
2021-05-09 17:34:07
Julia Peszek LUNA
  • 1x 10R/Kuce/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm).
  • 1x 16R/Kuce/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 1x 2-19R/KUCE/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
42 ACCEPTED 2021-06-07 07:41:41
2021-05-09 17:33:29
Nadia Ambroziak Q 7
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
41 ACCEPTED 2021-05-10 17:33:35
2021-05-09 15:19:13
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
40 ACCEPTED 2021-06-07 07:41:53
2021-05-09 12:03:44
Krystyna Burchard PERSPEKTYWA
  • 1x 9R/Kuce/ 60 cm/Young Riders Master Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm).
  • 1x 10R/Kuce/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm).
  • 1x 15R/Kuce/60 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)..
  • 1x 16R/Kuce/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 1x 1-18R/KUCE/65 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
  • 1x 2-19R/KUCE/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla kucy, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
39 ACCEPTED 2021-05-10 17:33:41
2021-05-09 12:03:11
Sara Susperregui-Stempkowska CAREBIS
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
38 ACCEPTED 2021-05-10 17:33:45
2021-05-08 21:08:36
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 9-23R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
37 ACCEPTED 2021-05-23 10:36:55
2021-05-08 08:13:38
Gabriela Gruszka ARENA
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
36 ACCEPTED 2021-06-07 07:42:03
2021-05-07 22:30:16
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
35 ACCEPTED 2021-06-07 07:42:20
2021-05-07 19:13:50
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
34 ACCEPTED 2021-06-07 07:42:45
2021-05-07 14:48:06
Maja Wałach ENKLAWA W
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 9-23R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
33 ACCEPTED 2021-06-07 07:43:44
2021-05-07 14:46:28
Maja Wałach GOTHA MK
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 9-23R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
32 ACCEPTED 2021-06-07 13:55:52
2021-05-06 21:28:51
Anna Szrajer CALISTA
  • 2x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 2x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
31 ACCEPTED 2021-05-08 08:01:44
2021-05-06 21:27:57
Anna Szrajer HIMEQUYL
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
30 ACCEPTED 2021-05-08 08:01:48
2021-05-06 21:27:00
Anna Szrajer EMAELA
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 5/6-latki/125 cm/EMPMK Runda koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
29 ACCEPTED 2021-05-08 08:01:54
2021-05-06 20:40:35
Nadia Romaniecka LORD FEIN
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
28 ACCEPTED 2021-05-08 08:02:04
2021-05-06 18:28:50
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
27 ACCEPTED 2021-06-10 16:56:14
2021-05-06 11:58:08
Alicja Ciarczyńska SILVER OBOLENSKY Z
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 1/5-latki/ 115 cm/EMPMK Runda koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm).
26 ACCEPTED 2021-05-23 10:37:57
2021-05-05 23:36:35
Malwina Ślazińska LOVELY GIRL
  • 2x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
25 ACCEPTED 2021-06-10 17:17:26
2021-05-05 22:25:14
Łucja Majka AISHA OF HERITAGE Z
  • 1x 2/6-latki/ 125 cm/EMPMK Runda koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm).
  • 1x 5/6-latki/125 cm/EMPMK Runda koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
24 ACCEPTED 2021-05-08 08:04:02
2021-05-05 18:50:25
Sara Susperregui-Stempkowska KRACK T
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
23 ACCEPTED 2021-05-25 14:31:36
2021-05-05 17:49:19
Maria Majchrzak DAVINCI
  • 2x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 2x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
22 ACCEPTED 2021-06-01 14:57:03
2021-05-05 17:24:07
Aleksandra Kozanecka-Szeliska SUEDWINDS AMANDA
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 10-12/RD/CC/140 cm/Runda Diamentowa/Duża, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)..
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
21 ACCEPTED 2021-06-01 14:58:01
2021-05-05 17:23:30
Aleksandra Kozanecka-Szeliska CALINGKA
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
20 ACCEPTED 2021-06-07 07:43:57
2021-05-05 17:04:29
Julia Poschauko CARDIFF
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
  • 1x 10-12/RD/CC/140 cm/Runda Diamentowa/Duża, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)..
  • 1x 6-15/GP/CC1/145 cm/Grand Prix, Finał Rundy Diamentowej/Dużej, konkurs dwunawrotowy 273.2.2, 3.3.2, 4.3 (wys. 145 cm)..
19 ACCEPTED 2021-06-07 07:44:15
2021-05-05 16:38:15
Maria Gonciarek KASINIA
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
18 ACCEPTED 2021-05-23 10:39:16
2021-05-05 16:28:56
Jacek Muraczewski ISAIDE OF HERITAGE Z
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
17 ACCEPTED 2021-05-08 08:05:47
2021-05-05 16:28:14
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9-23R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
16 ACCEPTED 2021-05-21 21:08:12
2021-05-05 16:27:50
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
15 ACCEPTED 2021-05-08 08:06:02
2021-05-05 16:27:23
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
14 ACCEPTED 2021-05-08 08:09:13
2021-05-05 16:26:55
Agata Lach RUFUS
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
13 ACCEPTED 2021-05-21 21:08:21
2021-05-05 16:25:48
Zuzanna Niziołek DIAMANTA BALOUBET
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 11/RZ/C/130 cm/Runda Złota/Średnia, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
12 ACCEPTED 2021-05-25 14:31:25
2021-05-05 16:13:49
Alicja Markiewicz RASCO
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
11 ACCEPTED 2021-05-08 08:11:29
2021-05-05 16:13:29
Karolina Rosicka INKADENS
  • 2x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 2x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
10 ACCEPTED 2021-05-25 14:31:15
2021-05-05 16:08:02
Stanisław Przedpełski LOLA
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
  • 1x 10-12/RD/CC/140 cm/Runda Diamentowa/Duża, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)..
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
9 ACCEPTED 2021-05-25 14:31:05
2021-05-05 16:05:19
Stanisław Przedpełski ESKOBAR
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 2/6-latki/ 125 cm/EMPMK Runda koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm).
  • 1x 5/6-latki/125 cm/EMPMK Runda koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
  • 1x 9/6-latki/130 cm/EMPMK Finał rundy koni 6-letnich, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)..
8 ACCEPTED 2021-05-08 08:12:16
2021-05-05 16:05:17
Michalina Pazik SERWUS
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/RS/N/120 cm/Runda Srebrna/Mała, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)..
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
7 ACCEPTED 2021-06-05 14:09:06
2021-05-05 16:05:13
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 3R/N/ 120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 3/RS/N/ 120 cm/Runda Srebrna/Mała konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm).
  • 1x 7R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/RZ/C/ 130 cm/Runda Złota/Średnia konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 4-13/FRS/N1/125 cm/Finał Rundy Srebrnej/Małej konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm).
  • 1x 5-14/FRZ/C1/135 cm/Finał Rundy Złotej/Średniej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 135 cm).
6 ACCEPTED 2021-05-25 14:30:43
2021-05-05 16:01:14
Krystyna Gantner DOLLAR GYM
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
5 ACCEPTED 2021-05-12 07:01:38
2021-05-05 15:42:54
Karolina Kicińska ERYSTYKA
  • 2x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 2x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
4 ACCEPTED 2021-05-08 08:12:45
2021-05-05 14:41:55
Julianna Wojtal CASTALECCIO SM
  • 1x 7/RD/CC/ 140 cm/Runda Diamentowa/Duża konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm).
  • 1x 10-12/RD/CC/140 cm/Runda Diamentowa/Duża, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)..
  • 1x 6-15/GP/CC1/145 cm/Grand Prix, Finał Rundy Diamentowej/Dużej, konkurs dwunawrotowy 273.2.2, 3.3.2, 4.3 (wys. 145 cm)..
3 ACCEPTED 2021-05-10 18:35:52
2021-05-05 13:28:18
Amelia Zięba GILEA
  • 1x 2R/P/ 110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 6R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm).
  • 1x 8-22R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
2 ACCEPTED 2021-06-02 12:55:43
2021-05-05 12:29:15
Małgorzata Gawryluk LOKATA F
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
1 ACCEPTED 2021-05-04 20:16:56
2021-05-04 13:18:56
Justyna Nagórka MILLORD
  • 1x 11R/Dzieci DK/ 80 cm/Young Riders Master Class konkurs juniorów i juniorów młodszych, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 1R/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 17R/Dzieci DK/80 cm/Young Riders Masters Class konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)..
  • 1x 5R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm).
  • 1x 13R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3-20R/Dzieci DK/85 cm/Young Riders Masters Class, konkurs dla dzieci na dużych koniach, zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamowicz Helena Sopocki KJ
2003 (J.)
O047156
2. Aleksejevs Nikita
3. Ambroziak Nadia SKJ Beckersport Laszczki
2005 (J.)
O053977
4. Ambroziak Nina SKJ Beckersport Laszczki
2007 (JM.)
O053978
5. Balcer Hanna St. J Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O039317
6. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
7. Bembenek Joanna LKJ w Gałkowie
S
O022618
8. Biczysko Beata JKS Salio
S
O009909
9. Bojarowska Alicja Stajnia u Tarnowskich
2003 (J.)
O054559
10. Brice Anete Eminent Sport Club
S
none
10177834
11. Bricis Girts Sport de lux
S
None
12. Burchard Janina SKJ MPPM
2006 (JM.)
O043877
13. Burchard Krystyna SKJ MPPM
2009 (JM.)
O053425
14. Chełchowska Helena Sopocki KJ
S
O026685
10135918
15. Chmaj Julia SKJ Salio Besiekierz Rudny
2003 (J.)
O025961
16. Chmielewska Karolina BPK - MAZ
2011 (Mł.)
O061830
17. Chodnicka Zuzanna Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
2007 (JM.)
O064021
18. Cholewa Kornelia WKJ Lublin SJ Piker
2005 (J.)
O051037
19. Ciarczyńska Alicja KJ Strzała Krubiczew
S
O020896
20. Czerska Aleksandra KJ Bonin
2001 (MJ.)
O026082
21. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
22. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
23. Dargiewicz Anna BPK - PDL
S
O001421
24. Dziuba Anna KJ Sielanka Warka
2006 (JM.)
O041843
25. Ferenstein-Kraśko Karolina LKJ Gałkowo
S
Z000784
10012116
26. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2003 (J.)
O041726
27. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
28. Gantner Krystyna St. Warszawski KJ
2003 (J.)
O047140
10226061
29. Garbowski Daniel LKJ GAŁKWO
S
O056037
30. Gilla Błażej PLJ w Dziemianach
S
O008576
31. Gilla Zuzanna SKJ Sopot
2007 (JM.)
O051957
32. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
33. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
34. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
35. Gonciarek Maria St. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O031807
10143460
36. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
37. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O006099
38. Grabowska-Derlatka Kamila KJ Sielanka Warka
S
O023040
10134359
39. Gruszka Gabriela Kielecki KJ
2003 (J.)
O041686
40. Guziuk Adrianna Tuszyński KJ Garbówek
S
O028515
41. Helbich Wiktor JKS Salio
2001 (MJ.)
O047941
42. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
43. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
44. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
45. Januszkiewicz Kaja St. J Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O049107
46. Jasińska Julia Fundacja Horse Sport
O063988
47. Jaworska Antonina Klub Sportowy Pieńki
2007 (JM.)
O038162
48. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
49. Jeruć- Zglińska Karolina JKS Karolina
S
O019460
50. Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
S
O000790
51. Kabala Wiktoria St. J Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O037904
52. Kaliciński Paweł Warszawski KJ
S
Z002026
10025826
53. Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ
S
O002026
54. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
55. Kamińska Wiktoria Sopocki KJ
2006 (JM.)
O050334
56. Kapel Julia POL
2006 (JM.)
10179443
57. Kasprzyszak Ola JKS Equita Świętochów
2005 (J.)
O039308
58. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (J.)
O044754
59. Kicińska Karolina St. SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
60. Kiper Kamila SKJ MPPM
2004 (J.)
Brak
61. Koci?š Markuss Ropažu jatnieku klubs
2009 (JM.)
None
62. Kocinš Armands Ropažu jatnieku klubs
2010 (Mł.)
None
63. Komornicka Melania Largo Sp. z o.o. Warszawa
2007 (JM.)
O063453
64. Kopcych Anna LKJ w Gałkowie
S
O011373
65. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
66. Kotlarska Marta Largo Sp. z o.o. Warszawa
2000 (MJ.)
O026072
67. Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
S
O004095
68. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (JM.)
O055762
69. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
70. Kropielnicka Julia bpk
2006 (JM.)
O048644
71. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
72. Kwiatkowska Bianka St. J Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O040541
73. Kwiatkowska Ewa JKS Salio Besiekierz Rudny
2008 (JM.)
O059631
74. Lach Agata bpk
S
O021879
75. Macieszczak Ewa KJ Infernal Team
2007 (JM.)
O048443
10220975
76. Majchrzak Maria St. Warszawski KJ
2005 (J.)
O056585
77. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
78. Markiewicz Alicja St. Warszawski KJ
2005 (J.)
O031292
79. Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O026247
80. Maruda Dominika SKJ MPPM
S
O008165
81. Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
2006 (JM.)
O046676
82. Miazga Agata WKJ Lublin / SJ Piker
2003 (J.)
O041392
83. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
84. Migdalska Zofia St. Warszawski KJ
2008 (JM.)
O058315
85. Miszczak Zuzanna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2007 (JM.)
O064361
86. Mordzelewski Michał St. J Stajnia Podolszyn
S
O001972
87. Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław
S
O010231
88. Muraczewski Jacek St. Warszawski KJ
S
O004710
89. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
90. Nagórka Justyna UKS Kucyk Serock
2006 (JM.)
O048642
91. Niewiadomski J'02 Kacper WKJ Lublin
2002 (MJ.)
O029332
92. Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
2006 (JM.)
O038423
10200212
93. Olesiński Mariusz UKS Volteo
S
O002766
94. Oryga Siwiak Urszula BPK (MAZ)
2005 (J.)
O042187
95. Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
S
O013754
96. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
97. Pasternak Anastazja SKJ Beckersport Raszyn
2009 (JM.)
O056475
98. Pawłowska Irena KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O039852
99. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (MJ.)
O035883
100. Peszek Julia SKJ Beckersport Laszczki
2009 (JM.)
O057364
101. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
102. Pierzchanowska Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Liski
O057056
103. Pildere Magdalena JSK Z?gkalni
2004 (J.)
none
104. Pilders M?rtinš AS Agrofirma T?rvete
S
230399-10119
105. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O031627
106. Pindelska Julia SKJ Bajardo
2003 (J.)
O044621
107. Piórkowska Maria bpk
2007 (JM.)
O054056
108. Pojmaj Blanka WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (J.)
O047724
109. Pondo Natalia BPK - MAZ
2003 (J.)
O034837
110. Ponińska Helena St. Warszawski KJ
2008 (JM.)
brak
111. Poschauko Julia Polski Polo Klub
S
O014122
10085827
112. Potejko Amelia LKJ w Gałkowie
2006 (JM.)
O046742
113. Potejko Antonina LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
brak
114. Powroźnik Monika SKJ MPPM
S
O021484
115. Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
S
O001821
10025825
116. Ptaszyńska Julia KJ Plejada Tarczyn
2005 (J.)
O037854
117. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy Wozławki
2008 (JM.)
O049877
118. Rachubka Amelia Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
2005 (J.)
O057678
119. Radwański Wojciech x
S
x
120. Ragovska Adele AS T?rvete
2004 (J.)
none
121. Rakauskas Dangis W-MZHK
S
O051030
122. Rakoczy Dawid Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
S
xxx
123. Rębisz Anna LKJ w Gałkowie
S
O003598
124. Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
2001 (MJ.)
O028040
125. Reznuka Jelizeveta JSK Mustangs
2009 (JM.)
-
126. Reznuka Tatjana Ropažu j?tnieku klubs
S
None
127. Rogala Karolina Sopocki KJ
2000 (MJ.)
O008833
128. Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
O008833
129. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
S
O013049
10121952
130. Romaniecka Nadia JKS Niestępowo
2003 (J.)
O042315
131. Rosicka Karolina KJ AS Dream
2003 (J.)
O034994
132. Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
S
O039719
133. Rząca Wiktoria LKJ w Gałkowie
2004 (J.)
brak
134. Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik
S
O002862
135. Sierakowska Kalina SKJ Pony Power Nowy Janków
2011 (Mł.)
O060237
136. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
137. Ślazińska Malwina KS Garo
2007 (JM.)
O060770
138. Słowińska Marika BPK (WMA)
S
O001532
139. Smaga Aneta KJ Plejada Tarczyn
S
O028984
140. Sobańska Zofia St. Warszawski KJ
2007 (JM.)
brak
141. Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
S
O013932
142. Staniewicz Natasza BPK
2008 (JM.)
brak
143. Sterczyńska Zuzanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O039182
10179301
144. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
145. Stypułkowski Adrian LKJ Gałkowo
S
O004318
146. Susperregui-Stempkowska Sara bpk
2003 (J.)
O034160
10179403
147. Szczech Patrycja JKS Salio
S
O013223
148. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2006 (JM.)
O035615
149. Szmytka Antoni St. Agro-Aves Gajewniki
2000 (MJ.)
O039640
150. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
151. Szpak Iga KS Nad Wigrami Sp. z o.o.
S
O004543
152. Szrajer Anna Kielecki KJ
S
O002361
153. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O037535
154. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
155. Tocha Zofia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2005 (J.)
-
156. Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
S
O002880
157. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O037371
158. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
159. Tomaszewski Stanisław BPK - MAZ
2008 (JM.)
O058748
160. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
161. Varna Andis LAT
S
10019353
162. Varna Andis LAT
S
10019353
163. Vasiljevs Markuss Roberts JSK Mustangs
2005 (J.)
none
164. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
165. Wacławik Marek POL
S
10073039
166. Wałach Maja SKJ Bajardo Augustówek
2007 (JM.)
O046357
167. Warabieda Amelia St. UKS Kucyk Serock
2011 (Mł.)
O061914
168. Warecha Karol Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
S
O063918
169. Warecha Małgorzata Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
S
O007552
170. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (Mł.)
O052266
171. Weka Krzysztof LKJ w Gałkowie
2005 (J.)
O059161
172. Widzińska Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
S
O008883
173. Wilczewska Weronika bpk
2002 (MJ.)
O028241
174. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
175. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
176. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (J.)
O031481
177. Witkowska Maja KS Marel Team
2009 (JM.)
O058026
178. Wlaźniak Marika JKS Salio
2009 (JM.)
O064614
179. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O032560
180. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (J.)
O038237
10185778
181. Wyszomirski Paweł LKJ w Gałkowie
S
O040782
182. Zaremba Ewa Maria SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O042096
183. Zawadzka Zofia St. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O045569
184. Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek
S
O002137
185. Zięba Amelia RC SOSNOWICE
2008 (JM.)
O058832
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

163

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
K026583
2.

379

ADDICTED TO LOVE Szlachetna Półkrew POL 2006 wałach ciemnogniada/175 F: Landor
M: Adena
K011107 11446
3.

392

Adele F:
M:
4.

84

AISHA OF HERITAGE Z ZANG BEL 2015 klacz siwa/170 F: Atlantus Van De Roshoeve / Quickfeuer v Koekshof
M: I-Cassandra / Cessini I
K029951 056015Z55792515
5.

372

AKROPOLE LS LAT 2009 mare bay/165 F: Avellynus
M: Kegija
none none
6.

290

AL CAPONE SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Verdi pref. KWPN/ Quidam De Revel
M: Amazing Grace westf. / Arpeggio westf.
K026735 616009661386414
7.

401

Aleksis BH F:
M:
8.

351

ALEXIS BH SP POL 2013 klacz gniada/- F: Elf
M: Afrodyta BH
K028310 616007661402213
9.

162

ALMANZO WESTF GER 2015 wałach gniada/165 F: Almanzor L / Acord II
M: Dolina / Cooper
K027838 DE441411454415
10.

205

ALO VALERĄ-P SP POL 2017 ogier ciemnogniada/173 F: HIPPICA KOH-NOOR
M: ALOVERIN-P
K031505 616009610095617
11.

365

AMBER - GER 2016 klacz gniada/- F: -
M: -
- -
12.

200

AMBRA BAVARIAN GER 2013 mare bay/173 F: Action-Breaker
M: Calla H
none DE 481810282613
13.

50

AMERIGO SP POL 2015 ogier kasztanowata/174 F: Weltstein / Weltmeyer
M: Alfa / Love Affair
K028648 616009660852015
14.

391

ANARION D'OZ SF FRA 2010 Ogier gniada F: Kannan / Voltaire
M: Tiwele D'Oz / Calvaro
K019753 25000110424492E
15.

226

ANARION D’OZ SF FRA 2010 Wałach gniada/170 F: Kannan / Voltaire
M: Tiwele D'Oz / Calvaro
K019753 25000110424492E
16.

141

ANDIGO AL Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Andiamo Z / Animo
M: Zalza / Con Air
K021147 056015Z55682412
17.

289

ANGEL DI MARIA SP POL 2017 ogier gniada/164 F: Diatendro / Diarado
M: Amazing Grace / Arpeggio
K030415 616009661154417
18.

269

ANOTHER DAY DIAMOND SP POL 2015 wałach siwa/171 F: Tjungske
M: April Day V
Brak Brak
19.

295

ARAGOR WLKP POL 2008 wałach gniada/164 F: Contendor / Contendro
M: Arabeska / Czynel
K016816 POL007610214308
20.

99

ARENA SP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Imequyl / Luron
M: Artemida / Drop
K029431 616009550066511
21.

91

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
K021654 616009690190709
22.

34

ARIANA MŁP POL 2007 klacz kasztanowata/167 F: Devin Du Maury / Quatar De Plate
M: Arizona / Cynik
K018476 POL006580422007
23.

359

ARMSTRONG HOL GER 2004 wałach gniada/178 F: Alboretto / Acord II
M: Kyara / Calido I
K009051 DE421000112304
24.

218

ASCOT WLKP POL 2012 klacz kasztanowata/161 F: Dan / Luron
M: Ada Sara / Aragonit
K021772 616007600224712
25.

80

ASESOR SP POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: -
M: -
K025630 -
26.

260

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada/- F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409
27.

81

BAGITA BALOUBET WEG. PÓŁKREW HUN 2012 klacz skarogniada F: Balougraf /
M: No Comment / Gambler
K028764 HunKBK120330000 BK120330000
28.

123

BAKO 2 MECKL GER 2010 wałach siwa/176 F: Baloubrie / Balou Du Rouet
M: Kolida / Kolibri
K031041 DE427270042810
29.

224

BALOU DEJA VU HAN GER 2006 klacz gniada/1 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Francide / Baloubet Du Rouet
K016332 DE431310662310
30.

100

BALOUSSINI II OLD GER 2011 wałach ciemnogniada F: Baloussini / Baloubet Du Rouet
M: Sawannah / Landjonker S
K023604 DE418182502811
31.

203

BARDASZ SP POL 2008 wałach ciemnogniada/173 F: Vandamme /
M: Basirneela /
K016105 POL007610168408
32.

115

BASTYLIA PKSP POL 2011 klacz gniada/162 F: Oder / Espadron
M: Ballada / Cyrak
K023151 616007530050911
33.

121

BAVARIA SP POL 2016 klacz siwa/176 F: Chepattano
M: Bestina po Eskudo
K032121 616009610093816
34.

125

BEAUTY C KWPN NED 2006 Wałach siwa F: Untochable Z /
M: Victoria-C / Concorde /
K013478 528210000829320
35.

273

BEBOP MARGOT SF FRA 2011 wałach siwa/161 F: Opium De Talma / Carthago
M: Coco Channel Trefl / Quidam De Revel
K029992 11554927W
36.

337

BELLA DE PARIS OLD GER 2014 Mare bay/165 F: Balou du Rouet
M: Paris
None
37.

283

BELLAGIO Z Z POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Brantzau / Baloubet Du Rouet
M: Krista / Polydor
K029343 056015Z55690216
38.

199

BERNESTINA BAVARIA GER 2016 mare bay/163 F: Baloubino
M: Cosa
none DE 481810140006
39.

134

BETINA OLD POL 2014 Klacz gniada F: Darco De Revel / Darco
M: Bettie / New Time
K025753 DE418182504914
40.

259

BOLERO SP POL 2015 wałach gniada F: Bally Bo /
M: Cortina /
K028275 -
41.

206

BOLGHERI ZK SP POL 2013 wałach siwa/173 F: Nice Boy / Lancer II
M: Bryza / Palant
K023105 616009590014513
42.

76

BOSS M POL 2006 wałach ciemnogniada/176 F: Banknot / Emir
M: Iwa / NN
K012562 616006580770106
43.

159

BOURBON ESH POL 2007 wałach gniada/185 F: A Big Boy
M: Statuetka 73
K017203 23300107.184111
44.

215

C UTRECHT SP POL 06-06-2015 Wałach kasztanowata/170 F: Elvaro / Calvaro Z
M: C Utopia / Wizzerd
K026915 616009510294015
45.

74

C-BELLE LUNE J SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: BAJOU DU ROUET
M: CON-CORDIA J
K025754 616009690122211
46.

233

CALABRIA HIPPICA OS POL 2017 klacz gniada/167 F: Contendro I
M: Stavolta Hippica
. DE 418180114617
47.

315

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
48.

142

CALGARY PJ HANOWERSKA POL 2008 klacz siwa/180 F: Gardefee
M: Calme
K019409 DE431316575308
49.

33

CALIFORNIA SP POL 2014 klacz gniada/163 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Caldera (Deu) / Calico
K027115 616009510135314
50.

10

CALINGKA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Trojka DML / Emilion
K016369 528003000703008 103NS05
51.

276

CALIOPE Z Z POL 2015 klacz gniada/178 F: Calvaro Z / Caletto I
M: Castanea Z / Caretano Z
K029344 056015Z55694015
52.

370

CALISTA HANOVERSKA POL 2016 klacz skarogniada/164 F: Contendro
M: Emmy / Epikur
K031805 -
53.

156

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
K024018 616009610036513
54.

294

CALOTTA NIEM. SPORT> GER 2008 klacz siwa/165 F: Calido / Cantus
M: Alizee / Acobat II
K016546 DE456570287608
55.

132

CAMAKO’S BOY JW SBS POL 2008 wałach gniada/169 F: Bamako de Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
K021586 056007000C44861
56.

161

CAMPARI KWPN POL 2007 wałach kasztanowata/175 F: Up To Date / Camerino
M: May Fair / Falco
K017985 528003000702846 104ZU01
57.

243

CANADA OLD LAT 2015 Mare bay/164 F: Conthagtos
M: Land Lover
None .
58.

131

CANTANA SP POL 2010 klacz siwa/180 F: Cantanis / Cantus
M: Coco Chanel / Louis
K019229 616009600196410
59.

393

Carazon F:
M:
60.

279

CARDENSKY Z Z POL 2016 wałach siwa/167 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Definitely / Cardento
K029341 056015Z55694416
61.

87

CARDIFF SP POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Carambole / Cassini I
M: Carrara / Carrico
K023534 616009510253013
62.

108

CAREBIS HANN GER 2010 stallion grey/none F: Calido I
M: Retina/ Rebel Z
none DE 431310401310
63.

373

CARECA 9 HOLST GER 2015 gelding grey/168 F: Cornet obolensky
M: Soul
none none
64.

211

CARISSIMA SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Arezzo VDL KWPN / Chin Chin
M: C Foegandra KWPN/ Carambole KWPN
K026924 616009510134714
65.

338

CARLONI HOLST GER 2014 Gelding Other F: CATOKI
M: ZORA XXIII/CARENTAN
DE 421000510614 106WU03
66.

180

CASILDA NW PKSP POL 2015 klacz skarogniada/172 F: Quality Time
M: Carrara
K030416 616009510236115
67.

364

CASPAR MS HOL GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
K009367 DE421000289204 103BV35
68.

98

CASTALECCIO SM HOL SLO 2012 wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
69.

179

CASTELLO PKSP POL 2016 wałach siwa/172 F: Emir R
M: Carrara
K028740 616009510153516
70.

174

CASTELLO BRANCO OLD. POL 2008 wałach gniada/168 cm F: Cassin / Cassini I
M: Politese d`Ete / Italic des Salines
K014299 DE418181202208
71.

293

CASTIGO DE AMOR HOL. GER 2013 ogier siwa/- F: Cascadello I hol./ Casall
M: S-Con Line hol./ Con Air hol.
K023882 421000071313
72.

75

CELLESTIANO WESTF POL 2010 wałach siwa/175 F: Cellestial
M: Brenda III
K020611 DE441411491510
73.

304

CENDRASINE LWB LAT 2011 Mare chestnut/170 F: Centuryo
M: Carmensine
None Latvian
74.

231

CENTAUR SP POL 2004 wałach kasztanowata/168 F: Libretto / Milione
M: Centuria / Mazzel
K008883 POL009530044604
75.

198

CERVINO H BAVARIAN GER 2012 stallion white/175 F: Cornet Obolensky
M: Pauline
none DE 481810024112
76.

374

CHAMPION VOM EIGEN Schweizer Warmblut SUI 2012 gelding bay/170 F: Corlensky G
M: Inge KB
None None
77.

158

CHARIVARI 14 HOLSTEINER GER 2009 klacz siwa/168 F: Calido I
M: K-Anastasia
K022422 DE421000527809
78.

234

CHICO HIPPICA OLD POL 2007 Wałach siwa F: Centadel / Cento
M: Carnute Girl / Carnute
K012281 DE418180171507 104NW71
79.

229

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
80.

280

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana du Pas / Quick Star
K022968 25000112273645F
81.

109

COFERTINO HOL POL 2013 wałach siwa F: Cachas / Caretino
M: Nefertina / Baldini I
K023581 DE421000600613
82.

253

COLA CAO WESTF POL 2011 klacz gniada/167 F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
83.

212

COLE PORTER SP POL 2015 wałach gniada/163 F: F-One USA Ex Faro / Toulon
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K026913 616009510293715
84.

202

COLOSSEO WESTF GER 2004 Wałach siwa/172 F: Cornet Obolensky /
M: Luna / Pia
brak -
85.

171

COMME SI WESTF GER 2015 klacz gniada/166 F: Comme il Faut / Cornet Obolensky
M: Cacharel westf./ Christoph Columbus westf.
K028280 DE441410059415
86.

150

COMPANERO HOL GER 2010 wałach siwa/165 F: Colmander
M: Martha III
K022047 DE421000091710
87.

278

CONSTANTIN SP POL 2016 wałach kasztanowata/174 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: C Tarnawa / Wizzerd Wv
K029338 616009600126916
88.

362

CONSTANTINE M HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Contendro I / Contender
M: Wendura / Wendekreis
K025714 DE431310046212
89.

95

CONSTATINE SP POL 2015 wałach gniada/mk:157 F: Colox cup
M: .
Brak Brak
90.

325

CONTICO LS LAT 2015 ogier gniada/. F: Contatour Jp
M: Fonda
. 0000032121
91.

186

CORAZON NW SP POL 2017 ogier siwa/170 F: VINGINO
M: CONELIA
K031969 616009510033117
92.

213

CORAZZI SP POL 2016 wałach gniada/160 F: Grand Slam VDL / Cardento
M: Cornelia / Eldorado Van De Zeshoek
K029684 616009510151816
93.

176

CORBETT ZAGORKA Danish Warmblood POL 2013 gelding bay/kuc:148 F: Come back ||
M: Vestergaardens Regina
K028542 208333201302933
94.

209

CORMINTTA HOL. POL 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Cormint
M: Katonka VI
K023021 DE421000343410
95.

201

CORNET BLANCHE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Dame Blanche van overis Z
K028782 056015Z55772515
96.

46

CORNETTO OLDENBURGER POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cornet Obolensky
M: Furosy
K025925 11
97.

366

CORSIMO SWB POL 2012 ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
K021595 752004041201160
98.

281

CRISTAL HAN GER 2013 wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
K023990 DE431310558813
99.

302

CRUZ S SP POL 2014 wałach gniada/173 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Ravenna Z/ Chicago I Z
K027117 616009520042014
100.

263

CUIDAM DE VRENDT KWPN POL 2007 wałach kasztanowata/168 F: Quidam de Revel
M: Visinaa
K014000 5280030000703489
101.

271

CURT COBAIN HOL POL 2010 wałach gniada/1 F: Crawford
M: V-Quetta
K018001 DE421000594810
102.

217

DAAB STEP SP POL 2013 wałach ciemnogniada/172 F: Kilian 38/Boreas
M: Dosia/Marino
K023539 O
103.

238

DAKAR RIOT WESTFALSKA POL 2017 ogier skarogniada/166 F: Diarado
M: Charming/Cornet Obolensky
K032008 DE441411420117
104.

208

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Z BEL 2010 wałach kasztanowata/. F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Vahinee Des Merisiers / Nonstop
K019876 056015Z55663810
105.

118

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
106.

377

DAO LATV LAT 2016 mare black/167 F: Daramis
M: Akrona
none 0000027801
107.

160

DARCO VAN OVERIS Z ZANG BEL 2010 Ogier skarogniada/167 F: Darco / Lugano van la Roche
M: Ferline / Romino
K019460 056015Z55708210
108.

275

DARO BLUE TS POL 2014 wałach ciemnogniada/- F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Chacorla / Chacco-Blue
K031162 B0108258S
109.

8

DAVINCI SP POL 2015 wałach siwa/172 F: Correro/Claudio
M: Devion/Cantanis
K027880 616009640039615
110.

343

DEGAS TRAKEŃSKA POL 2017 ogier ciemnogniada/Brak F: Hipoidas
M: Demeter
K031620 616 003 01 00856 17
111.

130

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Dosia / Marino
K015479 616009600371009
112.

165

DIABLO DE CASTELLO Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach ciemnogniada/165 F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
K024084 POL009640053708
113.

113

DIACONTINA HAN GER 2014 klacz siwa/165 F: Diacontinus / Diarado
M: Elysa / Embassy I
K026084 DE431311405414
114.

12

DIAMANTA BALOUBET OLD GER 2015 klacz ciemnogniada/170 F: Darshan / Diamant De Semilly
M: Quite Wenke / Quite Easy I
K029239 DE418180205915
115.

107

DIANA L SP POL 2005 klacz ciemnogniada/164. F: Bishof L / Bachus
M: Donnerdamme L / Dobrock
K011520 POL009580228105 POL009580228105
116.

396

DICASCALLA F:
M:
117.

214

DIEGO SP POL 2017 ogier gniada/165 F: GRANDORADO
M: E FEU D'HIVER
K031970 616 009 51 01058 17
118.

145

DISCOVER-S KWPN NED 2008 wałach gniada F: Zacharov / Clinton
M: Zally / Santo Amigo
K018315 528003000805374
119.

18

DOLLAR GYM HOL POL 2011 wałach gniada/168 F: Dollar D.L.PI / Quidam de Revel
M: Jeliza / Cascavelle
K021243 DE421000530911
120.

1

DOLMAN SP POL 2013 wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
121.

358

DON ESPADRON TRAKEŃSKA POL 2009 wałach kasztanowata/163 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
K014785 POL732010038709
122.

242

DON RUDY HANN NED 2014 Gelding black/170 F: .
M: .
None .
123.

197

DONALD BAVARIA GER 2012 gelding dark bay/168 F: Diarado
M: Cosa B
none DE 481810078212
124.

183

DRAGON WLKP POL 2003 Wałach gniada/180 F: Ignam / Akropol
M: Darling / Huk
K013529 POL007600101503
125.

312

DREAM HOL POL 2015 wałach gniada/174 F: Darco De Revel
M: The Best po Esteban
K028879 DE421000033915
126.

399

DUCATI OLD GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
K017712 DE418180634810
127.

258

DYNAMITE BRECH HAN GER 2014 wałach gniada F: Diamant de Semilly / Le Tot De Semilly
M: Werra / Quidam De Revel
K028276 DE431316853914
128.

102

DŻARNA SP POL 2002 klacz gniada/kuc:149 F: Nn
M: Nn
K018849 POL999540127802
129.

262

EASY FLY HAN GER 2013 wałach gniada/165 F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 Brak
130.

216

EDER KWPN LAT 2009 stallion bay/168 F: Numero Uno
M: Lux
none 528003200919673
131.

240

EFEJA PONY LAT 2011 Mare grey/kuc:kuc:ku F: .
M: .
None .
132.

173

EL VITELLO SP POL 2013 wałach gniada/160 F: Vitalis / Imequyl
M: Eti Queen / New World
K026827 616009530076313
133.

353

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
134.

78

EMAELA SP POL 2014 klacz gniada/169 F: Messenger / Montender
M: Emarilla / Decoration
K025986 616009580271514
135.

149

ENDEMIT SP POL 2005 wałach gniada/170 F: Nurjev
M: Egida
K014249 POL 009640045505
136.

357

ENESCO DU LYS SF FRA 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Tornesch / Lux Z
M: Socca Fontanel / Calvaro
K028901 14476346Q
137.

170

ENJOY BLUE DIAMOND KWPN NED 2009 wałach kasztanowata/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Maraminka / Indoctro
K015172 528003200907390
138.

4

ENKLAWA W SP POL 2008 klacz ciemnogniada/167 F: Eskudo / Dido
M: Enigma W / Harper
K016579 009 68 00164 08
139.

44

EQUIPO BRYN FLEET NRA POL 2013 wałach gniada/165 F: Bright Speed / Bergerac
M: Bodiel / Rockefeller
K030192 528008130014213
140.

21

ERYSTYKA SP POL 2012 klacz gniada/176 F: Quality Time / Quantum
M: Erotyka / Pelegro
K024612 616009510342312
141.

17

ESKOBAR SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: Messenger / Montender
M: Espina / Vis Versa
K027665 616009580271214
142.

27

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
143.

128

EVER SO CLEVER OS GER 2015 klacz gniada/165 F: Ninyon / Nintender
M: Escada W / Eskudo
K030246 DE418187610015
144.

367

FAJNA KWPN POL 2010 klacz kasztanowata/162 F: Zippo
M: Ines
K019691 528003201012133
145.

126

FELINE WM HAN GER 2011 klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
K023128 DE431310391711
146.

298

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Faldo / Purioso II
M: Volisa / Elmshorn
K016837 528003201005642
147.

288

FILOUGRAMA OLD GER 2013 klacz gniada/165 F: Filou De Muze / Stakkato
M: Filou de Muze / Stakkato
K028206 DE418180153613
148.

309

FOXTROT LWB LAT 2017 gelding chestnut/161 F: Fürstenhof
M: Romance
None None
149.

384

FRIDA SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Imequyl
M: Fortuna
- 616009590093916
150.

138

GALANT KWPN POL 2011-05-14 gelding other/177 F: querly-elvis
M: rosette c
K024822 528003201105068
151.

2

GALILEO SP POL 2008 wałach gniada/166 F: Caliro
M: Guernica
K023100 POL009530232208
152.

135

GAPHIRA KWPN NED 2011 klacz gniada/163 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Saphira / Mr. Blue
K027225 528003201109120
153.

305

GEORGINIA Z ZANG LAT 2016 mare bay/167 F: George Z
M: West Virginia
None None
154.

20

GILEA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
K016884 POL009680006806
155.

207

GINO N.D. KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Biscayo / Contendro
M: Vrouwe Bureveld / Burggraaf
K025421 52803201105046
156.

235

GLORIA HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz siwa/167 F: Hickstead
M: U-Cascada/Cassini I
K024858 DE421000549114
157.

330

GODECJA WLKP POL 2006 klacz ciemnogniada/- F: Quamiro
M: Gardenia
K012004 brak
158.

341

GOOFY DSP (BAD-WÜ) GER 2013 Male Bay F: BALOU DU ROUET
M: CHASSIDY/CHACCO-BLUE
DE473730564013 106WP49
159.

340

GOOGLE THIS KWPN NED 2011 Stallion Chestnut F:
M: /
528003201107074 106BI15
160.

5

GOTHA MK OLD. GER 2012 klacz gniada/166 F: Cartoon / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
K022856 DE 418185003412
161.

327

GOTHAM DE CHALUSSE SF POL 2016 wałach kasztanowata/173 F: Chef Rouge Holst
M: Tinka de chalusse/Tina's Boy
Xxx 16393333J
162.

51

GRANDE CARLO Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Wałach kara/172 F: Carlos DZ
M: Gordonka
K027719 616009590166912
163.

3

GREEN DAY Deutsches Sportpferd POL 2015 wałach gniada/175 F: Czorneboch
M: Gwen
K026824 455878558215
164.

164

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 klacz gniada/170 F: Bariton P/ Darco
M: Sky/ Quick Star
K023183 056015Z55803509
165.

144

GUUS VAN'T KATTENBOS KWPN NED 2011 Wałach siwa/1 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Civanta K-P / Odermus R
K018949 528003201103255
166.

250

HACKMAN OLD GER 2010 ogier gniada/166 F: Hickstead / Hamlet
M: Aida / Almox Prints J
K018761 DE433331667510
167.

105

HADES PONYSPORT KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:139 F: NN
M: NN
K025571 616999570218813
168.

363

HANDSOME KWPN NED 2012 wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
K025713 528003201206810
169.

88

HARY SP POL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Romeo De Vaux / Querdo De Palustra
M: Hiszpanka / Contendus
K026145 616009610149012
170.

264

HEART LIGHTNING DWB DEN 2009 klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
171.

104

HELABA D’INSEGOTTE Belgische Rijpony BEL 2003 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Orchid's Deamii / Rusty 195
M: Zorka
K030254 BELP218254BWP
172.

328

HELIOS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colox Cup
M: Hawana / Kołczan
K024045 616009600000910
173.

86

HEWELIANA SP POL 2012 klacz gniada/171 F: Song / Elmero
M: Humoreska / Cezar
K023299 616009530251512
174.

77

HIMEQUYL SP POL 2013 wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Hurghanda / Barnaba
K024439 616009550000813
175.

154

HIP HOP DE FETAN SF FRA 2017 ogier ciemnogniada/170 F: Contendro / Contender
M: Cybelle Fetan D'Isigny / Ensor Van De Heffinck
K031198 17539426F
176.

239

HOPPY W.B KWPN LAT 2012 gelding bay/170 F: .
M: .
None .
177.

346

ICE-AGE H KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/180 F: Kannan / Voltaire
M: Maya X / Contender
K023230 528003201307315 105XP65
178.

189

IKEA - POL - klacz gniada/- F: Turbud Quirinus
M: Ikebana
K031080 -
179.

192

ILENE DHH VB WPN NED 2013 mare white/170 F: Cardento
M: Padinus
- 528003201
180.

157

ILFAST KWPN POL 2014 ogier siwa/167 F: Berlin
M: Parniekie
K027768 528003201307664
181.

48

ILOVE YOU DU BEAUMONT BWP BEL 2008 klacz kasztanowata/170 F: Domino De Moyon / Jalisco B
M: Ti Fany Du Beaumont / Skippy II
K015620 056002W00270308
182.

230

IMPATI ROOS VDL /// POL 2013 Klacz gniada/167 F: ///
M: ///
K028873 /// 106RK54
183.

237

INDIGO DE REVE HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/170 F: Kannan
M: U-Cascada/Cassini I
K032010 DE421000711416
184.

232

INEZ W SP POL 2010 klacz siwa F: Czumen K / Ariados
M: Inger / Sandro Song Junior
K021249 616009610069410
185.

94

INKADENS TRAKEN POL 2015 Wałach gniada/164 F: Emis
M: I
K028916 Brak
186.

147

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Vienette / Burggraaf
K027177 528003201306684
187.

90

ISAIDE OF HERITAGE Z ZANGERSHIDE POL 2015 klacz gniada/166 F: ITALO
M: GOLDIKA Z
K031035 056015Z55726715
188.

274

ITS OKE HBC KWPN NED 2013 wałach gniada/165 F: Charisma / Stakkato
M: Beaurante D.D. / Cantos
K029552 528003201300764
189.

326

IVE-ROGER KWPN NED 2013 Gelding Bay F: VICTOR E
M: ZODULIA/CASALL
528003201308171 106XQ10
190.

334

JACERA SP POL 2011 klacz siwa/164 F: CEDRUS
M: JAKUCJA
brak 616009600206911
191.

350

JACK BLACK - POL 2010 wałach skarogniada/167 F: Jack Daniels
M: Jasmina
K031705 616999600313410
192.

389

JACK DANIELS KWPN NED 2014 Gelding Bay F: NUMERO UNO
M: VELINA/MANHATTAN
528003201400305 106OL06
193.

140

JACKPOT B KWPN NED 2014 ogier kasztanowata/166 F: Flamenco De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Big Star BZ / Big Star
K025133 528003201408881
194.

251

JAMBO KWPN NED 2014 wałach gniada/167 F: I'm Special de Muze
M: Moranne Gii
K026900 528003201402219
195.

386

JAMINKA P KWPN POL 2014 Klacz gniada/- F: Canabis Z / Contender
M: Zsa Zsa De Semilly / Diamant De Semilly
K026234 528003201402787
196.

297

JANNEMAN KWPN POL 2014 ogier gniada/173 F: Indoctro
M: Ravenna II
K026241 528003201405544
197.

313

JAR SP POL 2014 wałach gniada/173 F: Almanzor L/ Accord II
M: Jara/ Revel
K030089 616009600118514
198.

342

JAVA KWPN NED 2014 Wałach kara/179 F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Whisperer / Indoctro
K027337 528003201402161
199.

319

JE T'AIME SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Kilian 38 /
M: Jemioła /
K028189 616009600113114
200.

169

KADI HOL POL 2014 wałach siwa/- F: Korano B /
M: Annabel / Askari
K027033 DE 456560112114
201.

371

KAMILLA LS LAT 2013 Mare bay/160 F: Kelvins
M: Alvaresa
none
202.

255

KAMILLE KWPN NED 2015 klacz gniada/172 F: Quasimodo Van Molendreef / Heartbreaker
M: Oleaster / Burggraaf
K028828 528003201501442
203.

89

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Kanasta / Czandor
K024449 616009640067912
204.

168

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Zinedine / Guidam
M: Kleopatra / Samurai M
K021758 616009510119012
205.

151

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
K021936 616009661572211
206.

378

KAVALLO LATV LAT 2006 Stallion bay/168 F: Calano 2
M: Volga
None None
207.

254

KAYNE KWPN POL 2015 Wałach gniada/172 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ERSINAA/EMILION
K028827 528003201503158
208.

219

KAZAR M SP POL 2012 wałach gniada/163 F: SOLARIS
M: KASTELKA
K024654 616009590218512
209.

178

KEMBALL SP POL 2005 ogier ciemnogniada/- F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
K010603 POL009660709205
210.

306

KING COCONUT GVV KWPN LAT 2015 gelding bay/168 F: Etoulon VDL
M: Espri de Zarah GVV
None None
211.

244

KLEOPATRA OLD LAT 2017 mare bay/170 F: Nic Nac Quality
M: Land-Lover
none DE418180388617
212.

45

KOKAINA HIPPICA OLDBG POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: La Silla / Lord Sinclair I
K027005 DE418180093914
213.

314

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 wałach gniada/173 F: Chery Cordial
M: Kariera
K023432 616009530082613
214.

191

KORALL LS LAT 2011 gelding bay/165 F: Coleo
M: Aromats
none LV001000001163
215.

354

KORINA SP POL 2007 klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
K018566 616009580856407
216.

221

KORWETTA II SP POL 2007 mare chestnut/xx F: Veracruz
M: Kordoba
K018266 POL 009 66 00346 07
217.

85

KRACK T KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/- F: Etoulon VDL /
M: Borissa / Indoctro
brak 528003201508982
218.

57

KSIĄŻĘ BALOU M SP POL 2016 ogier ciemnogniada/167 F: Balou
M: Kastelka / Rhytmus S
K030728 616009590163516
219.

333

KUBA WLKP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cedrus / Ogar
M: Kenia / Nippon
K026010 616007600114412
220.

307

KUZCO KRUIMER KWPN LAT 2015 Gelding bay/170 F: Eldorado
M: Warrant
None None
221.

188

LACOMME SP GER 2000 klacz kasztanowata/- F: Landor S / Landadel
M: Gina G / Grannus
K008275 DE433330987700
222.

248

LACROSSE HOL POL 2006 Wałach gniada/173 F: Contender / Calypso II
M: La Belle I / Acord II
K010783 DE421000091806
223.

270

LAJOLIE 5 HOLSZTYŃSKA GER 2013 klacz gniada/168 F: Lyjanero
M: Veroness
K027568 DE421000044513
224.

256

LANDGRAF II HOL. GER 2011 gelding bay/168 F: Lasino
M: Obira
K018688 DE421000172111
225.

332

LANGO LS LAT 2002 gelding bay/168 F: Leitons
M: Flinta
None 102MV76
226.

277

LARRY KWPN NED 2016 wałach gniada/168 F: Harley VDL / Heatbreaker
M: Corlande / Vingino
K029437 528210004337733
227.

194

LAURENT KWPN NED 2016 gelding dark bay/170 F: UP TO DATE
M: MANHATTAN
- 528003201600081
228.

310

LE JAGUAR JOOP RR KWPN LAT 2016 gelding bay/172 F: Jaguar Mail
M: Q Contessa Z
None None
229.

97

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
K020737 DE431310519911
230.

110

LIBRETTO WLKP POL 2014 wałach gniada/166 F: Maaik/ Equador
M: Luśnia/ Toast
K027268 616007610063714
231.

47

LIROCCA BLUE OSPA KWPN POL 2016 klacz siwa/169 F: Zirocco Blue VDL SF
M: Ospa Clever Girl westf./Clayton Boy westf.
K028720 52801006592
232.

133

LIRYKA SP POL 2014 klacz gniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Liberia / Livello
K025944 616009510237714
233.

321

LITTLE EAR WELSHPONNY POL 2002 ogier siwa/kuc:127 F: Kulltorps Yrrol / Paddock Camarque
M: Köhls Nana / Horshaga Manolito
K030145 35026675
234.

335

LOKATA F SP POL 2016 klacz siwa/167 F: Kaszmir po Cancoon
M: Lena
K029808 6160096400400
235.

16

LOLA WESTF GER 2011 klacz gniada/172 F: Last Man's Hope / Last Man Standing
M: Pilot in the Air / Pilot Pur
K028593 DE441410935711
236.

40

LOPEZ SP POL 2013 gelding bay/168 F: CHACCO FLY
M: LAMA
K028324 616 009640033512
237.

241

LORD ALME KWPN LAT 2016 ogier gniada/167 F: COMME IL FAUT
M: SAM R
None 52801004305
238.

79

LORD FEIN WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Landfein
M: Contina/Contact Me
K030695 DE441411425314
239.

282

LORDI HAN GER 2014 wałach gniada/- F: Lord Pizarro / Lord Pezi
M: Dior / Diarado
K026047 DE431310232914
240.

300

LOS ANGELES OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Lincoln 122 / Light On
M: Patrizia / Ludwigs As
K021913 DE418180199612
241.

53

LOTOS M. POL 2013 wałach gniada/168 F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
K023828 616006591044713
242.

83

LOVELY GIRL SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Long Star
M: Long Star
K026300 616009630060014
243.

193

LUCKY LUKE KWPN LAT 2016 stallion bay/170 F: Etoulon VDL
M: Zeus
none 528003201607747
244.

322

LUCKY LUKE Pełna Krew Angieslka POL 2013 Wałach ciemnogniada/164 F: ROULETTE
M: LORENA
BRAK BRAK
245.

103

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/kuc:140 F: NN
M: NN
K026657 528009101178093
246.

336

LVIV PKZ BWP BEL 2011 wałach siwa/175 F: Le Tot de Semilly
M: Clarisse / Cassini I
K026699 056002W00298427 105WQ90
247.

166

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada/- F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
K017722 616006590217010
248.

39

M CANTORI S WIELKOPOLSKA POL 2010 gelding black/174 F: Campari M
M: Magia
K017802 None
249.

268

MAESTRO KWPN NED 2017 wałach siwa/166 F: EMERALD VAN 'T RUYTERSHOF/ DIAMANT DE SEMILLY
M: Erette/Lucky Boy
Brak 528003201709145
250.

124

MAGNIFICO C SP POL 2011 ogier gniada/173 F: Catoki / Cambridge
M: Manga / Davidoff
K022517 616009610244411
251.

116

MAJERAN SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K030388 616009661165615
252.

129

MAŁOMIR Czysta Krew Arabska POL 2015 wałach gniada/kuc:147 F: Wiek
M: Minorka
K030353 616POL15011066A
253.

261

MARATON Szlachetna Półkrew POL 2016 wałach kasztanowata/163 F: Tjungske / Carthago Z
M: Mazepa / Le Voltaire
K030664 616009600060516
254.

11

MARIKA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
K018474 616009590215410
255.

172

MAVANDA SP POL 2012 klacz gniada/167 F: Vandamme / Guidam
M: Makabi / Maram
K020808 616009530174612
256.

117

MELLECHOWICZ SP POL 2014 wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K027607 616009661363214
257.

220

MESKALINA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
K014928 616009670128709
258.

272

METERSINA KWPN POL 2017 klacz kasztanowata// F: FALAISE DE MUZE
M: ETERSINA
K031163 528003201706640
259.

167

MICHA KWPN NED 2017 wałach siwa/165 F: Glenfiddich VDL /
M: Wander / Odermus R
brak 528003201701630
260.

223

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
261.

345

MIGRIS TRAKEŃSKI POL 2015 wałach kara/Brak F: Cedrus
M: M-Dolina
K029248 POL 732 01 00727 15
262.

301

MILAN W.S KWPN POL 2017 wałach skarogniada/174 F: Malibu TN
M: Po Indoctro
K031307 528003201702047
263.

71

MILLORD SP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Luron
M: Mika W
K030014 009660019793
264.

204

MISTRESS SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Chaccato / Chacco - Blue
M: Morena / Turbud Tempo
K029885 616009660707015
265.

146

MOVIE STAR KWPN POL 2017 ogier gniada/1 F: CHAPEAU
M: EPINA
K031179 528003201703590
266.

267

MUSTANG KWPN NED 2017 wałach gniada/162 F: El Salvador/ Vigaro
M: Balerina / Contendro II
Brak 7352829292
267.

120

MY LORD WESTF POL 2012 ogier siwa/173 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
K021638 DE441410044613
268.

30

N-WIKTORIA Szlachetna Pólkrew POL 2012 klacz gniada/165 F: Kerson
M: Nina
K023737 616009610070712
269.

387

Nastka F:
M:
K029746
270.

311

NECTUS WLKP. POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Słowak
M: Newa po Banita
K028717 616007520098015
271.

112

NIKOZJA SP POL 2009 klacz skarogniada/170 F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carlute
M: Nitoloma / Concorde
K015560 616009540044909
272.

266

NONO Z ZANGERSHEIDE NED 2016 klacz gniada/167 F: Niack de L’Abbaye/Diamant de Semilly
M: Cantura Z
Brak 056015Z55534216
273.

352

NOWELIA WIELKOPOLSKA POL 2006 klacz ciemnokasztanowata/171 F: Barasz
M: Nagwiazdka
K026158 POL007600157406
274.

184

OLINA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/- F: Otill / Luron
M: Milka / nn
K017071 POL009660837408
275.

292

OLZA SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Zambesi / Heartbreaker
M: O De Corp / Ol Metta
K022592 616009510386512
276.

137

OXO VAN DE CLAEVERVALLEI Belgijski Kon Gorącokwisty POL 9/06/2014 Wałach kasztanowata/168 F: ARKO III
M: DINA VAN DE CLAEVERVALLEI
K028243 K028243
277.

287

OZZY OSBOURNE SP POL 2014 wałach gniada/167 F: Kannan / Voltaire
M: Odeur-M / Lord Z
K026734 616009661386214
278.

139

PEARL 80 REN GER 2005 Klacz siwa F: Prado / Polytraum
M: Piroschka / Phantom
K011291 DE443430124905
279.

344

PERHAN WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/173 F: Hipoidas
M: Parleza
K031619 616007600164617
280.

22

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 klacz kara/kuc:145 F: Nando Super
M: Penny
K021893 616013520130810
281.

296

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
K020801 616009590104512
282.

228

PIEGŻA SP POL 2009 klacz kasztanowata/169 F: Life and Liberty /
M: Pigwa / Golem
K022165 616009600113209
283.

361

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Mona II / Lascadell
M: Petra / Razin
K026509 POL013600141899
284.

388

Pierot WEST GER 2007 G Chestnut/175 F: Piano II/Pilot
M: Tu Tuut/Lux
K011983 104CI80
285.

400

PIEROT WESTF POL 2007 wałach kasztanowata F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
K011983 DE441411573907
286.

382

POLLY KUC POL 2012 klacz kara/kuc:149 F: Etos
M: Pipi / Jantar
K022904 616013600096912
287.

316

PRESJA WLKP POL 2006 klacz kara/168 F: Wektor / Aspirant
M: Peonia / Pekin
K011036 POL007600012106
288.

92

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
K017297 056002W00296284
289.

106

Q 7 HOL GER 2010 wałach gniada/172 F: Quarz / Quintero
M: Mona X / Contender
K019363 DE421000509510
290.

227

QUANDO SP POL 2014 wałach kasztanowata/164 F: Salamaon /
M: Quiana I /
K027009 616009640042014
291.

136

QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI BWP POL 2016 wałach gniada/170 F: CORYDON VAN T&L
M: ELEGANCE
K029013 K0282412
292.

195

QUIERO OLDENBURG GER 2015 gelding bay/173 F: Guidam Sohn
M: volanda
none DE 418182526715
293.

368

R-ŁOBUZ KUC WALIJSKI POL 2016 ogier gniada/kuc:kuc:ku F: Galant /
M: Różyczka /
K029597 616013590150616
294.

155

RAF LIDER WLKP POL 2008 ogier gniada/168 F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
K011901 POL007610061908
295.

383

RAFAELLO SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Qulester
M: Romana S
- 616009590093816
296.

265

RAKIJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz siwa/163 F: Efez
M: Rafia
K030647 009640061306
297.

380

RAMBO Szlachetna Półkrew POL 2006 wałach gniada/167 F: Jegier
M: Renoma
K011027 POL 009 53 01387 06
298.

101

RAMZES KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:127 F: NN
M: NN
K030369 6169995921000613
299.

13

RASCO SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Check In 2 / Cordalme
M: River PG / Spartakus
K022921 616009661125212
300.

119

RIANA P SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
K020740 616009610012912
301.

348

ROCKEFELLER SP POL 2012 wałach siwa/172 F: Cap De B'neville /
M: Rafia / Abdullah
K023459 616009600155412
302.

395

ROGAL F:
M:
303.

284

ROMERO 118 RHEINLANDER GER 2012 wałach gniada/167 F: Rock Forever I
M: Funnys Diamond ML
Brak DE443436338212
304.

181

RONALDO MK SP POL 2015 gelding grey/162 F: Bolero de Ravel / Bachus Z
M: Riposta / Spartakus
K029934 616 009 60 02486 15
305.

376

RUANDA LATV LAT 2010 mare bay/172 F: Royaldik
M: Dolly
none 0000020920
306.

93

RUFUS SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Salamon / Darco
M: Rolemma / Emar
K027921 616099530112815
307.

182

RULIETTA P SP POL 2017 klacz siwa/162 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Ruanda P / Con Calma
K030633 616009610096017
308.

381

RUPERT TRAKEŃSKA POL 2011 Wałach kara/168 F: Hirtentanz
M: Rawka
---- POL 732 01 00565 11
309.

339

SALTATORUS BOY LAT LAT 2014 gelding bay/168 F: Saltatoruss
M: Bav?rija
x x
310.

245

SAN-SZAJ SP POL 2011 wałach inna F: Nippon / Ogar
M: Sweet Lady PG / Roland
K022529 616009510268911
311.

331

SANCZO WURT POL 2005 wałach kasztanowata/167 F: Chello I / Contender
M: Sunny / San Juan
K011254 DE4737300829405
312.

177

SANDMAN OLDENBURG POL 2013 gelding bay/172 F: Sandro Boy
M: Chelsea
K023594 418180071513
313.

28

SANDRA AZ SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Sandro Boy
M: Artemida
K031348 616009600060315
314.

375

SANTO KANNAN Z ZANG GER 2016 gelding bay/168 F: Solid Gold Z
M: Van Kannan
none 056015Z55692316
315.

347

SCARTO SP POL 2010 wałach skarogniada/165 F: Palermo / Paradiesfalter
M: Synteza / Alywar
K021687 616009580552410
316.

320

SERPENTYNA XX POL 2013 klacz kasztanowata/164 F: IN CAMERA
M: SZEROKA POLANA
K029119 616POL13008121T
317.

96

SERWUS WLKP POL 2006 Wałach siwa/. F: Helanis / Cantanis
M: Sida / Dzięgiel
K016286 POL007600156506
318.

122

SHINICHI PROGRES EX SHINICHI SP POL 2016 wałach siwa/173 F: Hippica Koh-J-Nor old./ Kannan
M: Sympatia sp/ Hetman sp
K029278 616009570080016
319.

114

SILVER BOY OLD POL 2007 wałach siwa F: Silverstone / Silbersee
M: Miss Amor / Wellington
K011170 DE418189471707
320.

82

SILVER OBOLENSKY Z ZANG BEL 2016 wałach siwa/- F: Sir Obolensky Z / Stakatto Gold
M: Ratina / Ritual
K030044 056015Z55849316
321.

187

SKŁADNIA SP POL 2007 klacz siwa/- F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Skaluna / Lump I
K015692 616009540093107
322.

397

SON CONTENDER F:
M:
323.

9

SUEDWINDS AMANDA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Perlmutt I / Calido I
K020070 DE421000250908 104NQ43
324.

148

SUN PAULA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Skrobia / Banita
K019021 616009540079410
325.

196

SYLVESTER BAVARIA GER 2013 stallion dark bay/174 F: Sandro Boy
M: Rarität
none DE 481810001913
326.

246

SZOGUN KUĆ WALIJSKI POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Szaman
M: Niagara
K023006 616013610070010
327.

385

TAJGA Polski Koń Sportowy POL 2014 klacz siwa/155 F: Meteor
M: Tara
brak 616 009 59 00856 14
328.

394

TAVADOS SP POL 2017 ogier siwy F: MJT NEVADOS S
M: TAJLANDIA
616009520037617
329.

127

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
K024063 616009600155113
330.

329

TOUCH ME IF YOU CAN HOLSZTYŃSKI POL 2015 wałach gniada/160 F: Quizu Dream
M: Toscana XIV
K031438 DE421000750915
331.

390

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: T CHicatora / Triple
K022584 616009510253413
332.

43

TULLAMORE PP HAN POL 2015 klacz gniada/165 F: Toulon / Heartbreaker
M: Alida / Aloube Z
K029083 DE431316983015
333.

257

TYCJAN SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Almanzor L/Acord II
M: Temida/ Rabiatos Z
K026110
334.

398

TYCJAN SP POL 2014 Wałach gniada F: Almanzor L
M: Temida
Brak
335.

355

ULILEN PZHK (SP) POL 2010 Mare Bay F:
M: /
616009610227310 105VW33
336.

175

ULISSES SP POL 2008 wałach gniada/170 F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL00958033378
337.

402

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL009580333708
338.

225

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 wałach kasztanowata/175 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
K011640 08110466
339.

152

UN RIO VAN TER MOUDE AES POL 2016 wałach gniada/170 F: Ultimo van ter Moude / Capitol I
M: Nilima / Cassini I
K031084 826002160876922
340.

210

UTRATA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: VITTORIO / CALIPPO
M: CASSARA / UTOPIE
K026922 616 009 51 01356 14
341.

349

VALENCIA AES POL 2002 Klacz gniada F: Dick Z (AES)
M: Safier (AES) Omnistar (AES)
K015052 02008427 103ZQ12
342.

185

VALENTINE LALIQUE SP POL 2016 wałach gniada/170 F: La Calidad /
M: Vida Loca / Lambado
K029096 616009670086916
343.

252

VERONA OS GER 2013 klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini van de Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
344.

236

VESTARI HOLSZTYŃSKA POL 2015 ogier siwa/172 F: Vigo d'Arsouille
M: U-Cascada/ Cassini I
K017834 DE421000602515
345.

360

VHS CASTELLA HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz kara/173 F: CASTELAN 2
M: ARANKA
K028374
346.

247

VHS COME TO ME WESTF GER 2017 klacz skarogniada/170 F: Cornet Obolensky
M: VHS Castella
brak DE441411236617
347.

153

VINO VAN DE MULLEGRACHT HOL GER 2017 ogier gniada/178 F: Vigo d'Arsoui / Nabab de Reve
M: Viktoria VI / Cassini I
K031199 DE421000705117
348.

291

WARS SP POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Spartacus
M: W Darla
K021010 616009510343412PZJ
349.

249

WERONA PKSP POL 2016 klacz gniada/167 F: Lissaro
M: W-Quenee Too
K029283 616009520056416
350.

299

WIARADO SP POL 2014 wałach kara/170 F: Clavius / Caretino
M: Witara / Cavallo
K025899 616009640053814
351.

369

WIEDZMIRA PZHK (M) POL 2013 Mare Grey F:
M: /
616006690058213 107CO28
352.

308

WILDSTAR V KWPN LAT 2014 Gelding bay/167 F: Wilander
M: Wodana
None Lv
353.

61

WIMBLEDON WLKP POL 2015 wałach gniada/175 F: Almanzor L /
M: Wigonia / Makart
K028468 616007600048415
354.

143

WIWIANA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Salomon
M: Witara
K028201 616009640044515
355.

222

WYRWIGROSZ M. POL 2013 wałach gniada/165 F: Irches / Chef Supreme
M: Wygrana / Grey
K023443 616006690058613
356.

285

ZADAR SP POL 2014 wałach siwa/183 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Z Evette ex Evette / Zavall VDL
K026846 616009510238014
357.

303

ZETINA SP POL 2011 klacz gniada/174 F: vandamme/Guidam
M: Zeta Z/Zandor Z
----- 616009610131111
358.

286

ZIRADO OLD GER 2014 wałach gniada/170 F: Diarado
M: Zicora
Brak DE418184041114
359.

190

ZO SPECIAL KWPN LAT 2004 stallion chestnut/167 F: Lupicor
M: Ramiro Z
none 528003200402394
Rider Club
Competition
Prize
Adamowicz Helena Sopocki KJ
200
SUM:
200.00
Ambroziak Nadia SKJ Beckersport Laszczki
15
SUM:
15.00
Bricis Girts Sport de lux
625
350
200
350
250
300
195
300
SUM:
2570.00
Chełchowska Helena Sopocki KJ
375
SUM:
375.00
Ciarczyńska Alicja KJ Strzała Krubiczew
260
SUM:
260.00
Dziuba Anna KJ Sielanka Warka
25
SUM:
25.00
Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
400
SUM:
400.00
Gantner Krystyna St. Warszawski KJ
15
SUM:
15.00
Gilla Błażej PLJ w Dziemianach
50
SUM:
50.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
120
SUM:
120.00
Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
100
SUM:
100.00
Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
15
SUM:
15.00
Jeruć- Zglińska Karolina JKS Karolina
150
SUM:
150.00
Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
25
400
1600
1300
SUM:
3325.00
Kaliciński Paweł Warszawski KJ
300
SUM:
300.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
250
25
SUM:
275.00
Kasprzyszak Ola JKS Equita Świętochów
15
25
SUM:
40.00
Kopcych Anna LKJ w Gałkowie
120
SUM:
120.00
Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
15
SUM:
15.00
Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
640
800
SUM:
1440.00
Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
800
SUM:
800.00
Kufel Artur WKJ Lublin
520
800
400
SUM:
1720.00
Lach Agata bpk
50
SUM:
50.00
Macieszczak Ewa KJ Infernal Team
15
SUM:
15.00
Maruda Dominika SKJ MPPM
250
SUM:
250.00
Mordzelewski Michał St. J Stajnia Podolszyn
390
SUM:
390.00
Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław
200
SUM:
200.00
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
120
1000
SUM:
1120.00
Niewiadomski J'02 Kacper WKJ Lublin
500
SUM:
500.00
Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
300
300
100
60
25
480
SUM:
1265.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
400
120
240
600
250
500
1250
SUM:
3360.00
Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
150
SUM:
150.00
Pilders M?rtinš AS Agrofirma T?rvete
160
50
100
SUM:
310.00
Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
25
SUM:
25.00
Pojmaj Blanka WKJ Lublin / SJ Piker
100
SUM:
100.00
Poschauko Julia Polski Polo Klub
1000
SUM:
1000.00
Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
15
25
25
SUM:
65.00
Ptaszyńska Julia KJ Plejada Tarczyn
200
150
SUM:
350.00
Rakauskas Dangis W-MZHK
240
SUM:
240.00
Rakoczy Dawid Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
160
1000
15
200
SUM:
1375.00
Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
150
600
SUM:
750.00
Reznuka Tatjana Ropažu j?tnieku klubs
200
SUM:
200.00
Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
300
SUM:
300.00
Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
60
SUM:
60.00
Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik
100
500
200
15
325
SUM:
1140.00
Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
320
SUM:
320.00
Sterczyńska Zuzanna Sopocki KJ
320
200
SUM:
520.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
1250
625
15
SUM:
1890.00
Stypułkowski Adrian LKJ Gałkowo
160
SUM:
160.00
Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
15
SUM:
15.00
Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
25
500
100
400
15
SUM:
1040.00
Szrajer Anna Kielecki KJ
750
100
60
SUM:
910.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
25
SUM:
25.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
325
650
SUM:
975.00
Tocha Zofia Klub Jeździecki J.J. Darboven
15
390
SUM:
405.00
Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów
100
650
SUM:
750.00
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
300
SUM:
300.00
Varna Andis LAT
480
25
SUM:
505.00
Varna Andis LAT
25
400
SUM:
425.00
Vasiljevs Markuss Roberts JSK Mustangs
250
400
350
200
80
50
195
100
SUM:
1625.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
240
500
375
400
1000
2000
750
150
SUM:
5415.00
Wilczewska Weronika bpk
400
200
800
100
2500
50
100
50
SUM:
4200.00
Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
80
15
SUM:
95.00
Winkler Weronika KJ Żarnowo
240
SUM:
240.00
Zbrojkiewicz Joanna Indeco Szarek
15
60
SUM:
75.00
Zięba Amelia RC SOSNOWICE
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamowicz Helena
Sopocki KJ
CANTANA (131)
2021-06-10
1
2021-06-10
24
2021-06-11
2
200
2021-06-13
2021-06-11
13
2021-06-13
6
Aleksejevs Nikita
Adele (392)
2021-06-10
27
2021-06-10
11
2021-06-11
6
2021-06-11
26
2021-06-13
12
2021-06-13
21
Ambroziak Nadia
SKJ Beckersport Laszczki
Q 7 (106)
2021-06-11
63
2021-06-12
13
15
2021-06-13
Ambroziak Nina
SKJ Beckersport Laszczki
DŻARNA (102)
2021-06-11
17
2021-06-11
6
2021-06-13
3
Balcer Hanna
St. J Stajnia Podolszyn
2021-06-10
49
2021-06-10
1
2021-06-11
4
2021-06-11
2021-06-12
2
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
BAKO 2 (123)
2021-06-10
49
2021-06-11
47
2021-06-12
21
2021-06-12
2021-06-13
12
Bembenek Joanna
LKJ w Gałkowie
OLINA (184)
2021-06-10
37
2021-06-10
2021-06-11
58
2021-06-11
30
2021-06-13
2021-06-13
17
Biczysko Beata
JKS Salio
2021-06-10
49
2021-06-11
2021-06-13
2021-06-10
75
2021-06-11
57
2021-06-11
Bojarowska Alicja
Stajnia u Tarnowskich
DRAGON (183)
2021-06-10
49
2021-06-11
2021-06-11
2021-06-12
4
2021-06-13
6
2021-06-11
1
2021-06-12
Brice Anete
Eminent Sport Club
2021-06-10
77
2021-06-10
77
2021-06-11
29
2021-06-13
26
2021-06-11
57
Bricis Girts
Sport de lux
2021-06-11
1
625
2021-06-12
2021-06-13
11
2021-06-11
6
2021-06-10
1
2021-06-13
1
350
2021-06-10
44
2021-06-11
15
2021-06-13
18
2021-06-10
2
200
2021-06-10
1
350
2021-06-11
2
250
2021-06-13
10
2021-06-12
2
300
2021-06-11
44
2021-06-12
13
2021-06-10
4
195
2021-06-13
2
300
Burchard Janina
SKJ MPPM
LIBRETTO (110)
2021-06-10
1
2021-06-11
13
2021-06-12
1
2021-06-11
25
2021-06-13
15
2021-06-13
Burchard Krystyna
SKJ MPPM
2021-06-11
1
2021-06-11
2021-06-12
6
2021-06-12
11
2021-06-13
3
2021-06-13
6
Chełchowska Helena
Sopocki KJ
2021-06-10
12
2021-06-10
57
2021-06-11
35
2021-06-12
1
375
2021-06-13
14
Chmaj Julia
SKJ Salio Besiekierz Rudny
2021-06-10
17
2021-06-10
2021-06-11
39
2021-06-12
2021-06-13
Chmielewska Karolina
BPK - MAZ
RAMZES (101)
2021-06-11
5
2021-06-12
5
2021-06-13
2
2021-06-11
Chodnicka Zuzanna
Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
ALEXIS BH (351)
2021-06-11
7
2021-06-11
2021-06-12
3
2021-06-13
2021-06-13
Cholewa Kornelia
WKJ Lublin SJ Piker
2021-06-10
1
2021-06-10
1
2021-06-11
3
2021-06-11
Ciarczyńska Alicja
KJ Strzała Krubiczew
2021-06-10
10
2021-06-11
6
2021-06-12
3
2021-06-12
4
260
Czerska Aleksandra
KJ Bonin
ALMANZO (162)
2021-06-10
6
2021-06-12
47
2021-06-13
2021-06-10
2021-06-12
44
2021-06-13
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
KAMILLE (255)
2021-06-11
2021-06-11
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
VERONA (252)
2021-06-11
2021-06-11
COLA CAO (253)
2021-06-11
KAYNE (254)
2021-06-11
Dargiewicz Anna
BPK - PDL
2021-06-10
49
2021-06-10
33
2021-06-11
15
2021-06-11
37
2021-06-13
13
2021-06-13
2
Dziuba Anna
KJ Sielanka Warka
MAVANDA (172)
2021-06-11
28
2021-06-12
25
2021-06-13
2021-06-10
44
2021-06-12
14
2021-06-13
2021-06-11
36
2021-06-12
10
25
Ferenstein-Kraśko Karolina
LKJ Gałkowo
ARMSTRONG (359)
2021-06-13
Florczak Aleksandra
Equikam Sp. z o.o. Milanówek
DIANA L (107)
2021-06-10
2021-06-12
38
2021-06-11
50
Furgo Aleksandra
KJ Black Horse Team Gdańsk
2021-06-11
31
2021-06-11
15
2021-06-12
16
2021-06-12
6
400
2021-06-13
DREAM (312)
2021-06-10
1
2021-06-10
17
2021-06-11
27
2021-06-13
2021-06-11
23
Gantner Krystyna
St. Warszawski KJ
2021-06-10
6
2021-06-10
15
15
2021-06-11
19
2021-06-12
31
2021-06-13
Garbowski Daniel
LKJ GAŁKWO
CALIOPE Z (276)
2021-06-10
1
2021-06-10
51
2021-06-11
31
2021-06-13
ALEXIS BH (351)
2021-06-13
5
Gilla Błażej
PLJ w Dziemianach
ILFAST (157)
2021-06-10
43
2021-06-11
49
2021-06-13
2021-06-10
2021-06-10
11
2021-06-10
5
50
2021-06-11
Gilla Zuzanna
SKJ Sopot
ILFAST (157)
2021-06-11
11
2021-06-12
13
2021-06-13
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
WARS (291)
2021-06-11
32
2021-06-12
27
2021-06-13
OLZA (292)
2021-06-11
2021-06-10
19
JANNEMAN (297)
2021-06-10
62
2021-06-12
6
120
2021-06-13
DUCATI (399)
2021-06-11
42
2021-06-12
14
2021-06-13
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
2021-06-11
64
2021-06-13
2021-06-10
28
Godek Tomasz
LKJ w Gałkowie
JE T'AIME (319)
2021-06-10
34
2021-06-11
9
2021-06-13
12
Gonciarek Maria
St. Warszawski KJ
KASINIA (89)
2021-06-10
23
2021-06-11
52
2021-06-12
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (232)
2021-06-11
30
2021-06-12
26
2021-06-13
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z o.o. Warszawa
ŁAWNIK (166)
2021-06-10
1
2021-06-10
50
2021-06-11
46
2021-06-11
21
2021-06-13
Grabowska-Derlatka Kamila
KJ Sielanka Warka
2021-06-10
58
2021-06-11
33
2021-06-12
32
2021-06-13
13
Gruszka Gabriela
Kielecki KJ
ARENA (99)
2021-06-10
36
2021-06-12
42
2021-06-13
9
2021-06-11
29
2021-06-11
7
Guziuk Adrianna
Tuszyński KJ Garbówek
SCARTO (347)
2021-06-10
49
2021-06-10
16
2021-06-11
35
2021-06-11
54
2021-06-13
Helbich Wiktor
JKS Salio
2021-06-10
1
2021-06-10
36
2021-06-11
16
2021-06-11
32
2021-06-13
25
2021-06-10
56
2021-06-12
19
2021-06-12
22
2021-06-13
11
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2021-06-11
23
2021-06-11
26
2021-06-13
22
2021-06-13
EASY FLY (262)
2021-06-11
40
2021-06-11
11
2021-06-13
4
100
2021-06-13
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
TYCJAN (257)
2021-06-13
11
BOLERO (259)
2021-06-11
12
2021-06-12
17
2021-06-13
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
PIEROT (400)
2021-06-11
11
2021-06-12
13
Januszkiewicz Kaja
St. J Stajnia Podolszyn
2021-06-10
30
2021-06-11
2021-06-12
22
Jasińska Julia
Fundacja Horse Sport
2021-06-11
5
2021-06-11
2021-06-12
6
2021-06-12
Jaworska Antonina
Klub Sportowy Pieńki
FAJNA (367)
2021-06-11
48
2021-06-11
18
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (27)
2021-06-10
9
15
2021-06-11
56
2021-06-12
28
Jeruć- Zglińska Karolina
JKS Karolina
2021-06-11
13
2021-06-11
35
2021-06-12
1
2021-06-13
3
150
Jończyk Łukasz
KJ Sielanka Warka
GINO N.D. (207)
2021-06-11
9
25
2021-06-11
5
400
2021-06-13
3
1600
TAVADOS (394)
2021-06-10
9
2021-06-11
14
2021-06-12
23
ULISSES (402)
2021-06-12
19
2021-06-13
4
1300
Kabala Wiktoria
St. J Stajnia Podolszyn
LOPEZ (40)
2021-06-10
1
2021-06-10
32
2021-06-11
5
2021-06-11
20
Kaliciński Paweł
Warszawski KJ
WIWIANA (143)
2021-06-11
44
Kaliciński Paweł
St. Warszawski KJ
2021-06-10
2021-06-11
Kaliciński Paweł
Warszawski KJ
SUN PAULA (148)
2021-06-10
15
2021-06-10
2
300
2021-06-11
62
2021-06-12
17
2021-06-13
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
KATNIS (151)
2021-06-10
2021-06-11
5
250
2021-06-12
11
2021-06-10
15
2021-06-11
7
2021-06-10
1
RAF LIDER (155)
2021-06-10
24
2021-06-11
48
2021-06-11
10
25
2021-06-11
Kamińska Wiktoria
Sopocki KJ
2021-06-11
45
2021-06-11
2021-06-12
20
2021-06-12
2021-06-13
7
Kapel Julia
POL
ULILEN (355)
2021-06-10
13
2021-06-10
2021-06-11
17
2021-06-12
27
Kasprzyszak Ola
JKS Equita Świętochów
BASTYLIA (115)
2021-06-10
11
15
2021-06-11
15
25
Kaszubowska Oliwia
Sopocki KJ
2021-06-11
56
2021-06-13
29
2021-06-11
31
2021-06-12
8
Kicińska Karolina
St. SKJ Bobrowy Staw
2021-06-10
49
2021-06-10
52
2021-06-11
39
2021-06-13
2021-06-11
2021-06-11
Kiper Kamila
SKJ MPPM
ASCOT (218)
2021-06-13
Koci?š Markuss
Ropažu jatnieku klubs
EFEJA (240)
2021-06-11
2
2021-06-11
8
2021-06-12
3
2021-06-12
8
2021-06-13
4
2021-06-13
7
Kocinš Armands
Ropažu jatnieku klubs
HOPPY W.B (239)
2021-06-11
2021-06-11
15
2021-06-12
7
2021-06-13
10
LANGO (332)
2021-06-11
2021-06-12
9
2021-06-13
Komornicka Melania
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2021-06-11
5
2021-06-11
2021-06-12
6
2021-06-12
2021-06-13
4
2021-06-13
SANDMAN (177)
2021-06-10
1
2021-06-10
49
2021-06-11
33
2021-06-11
Kopcych Anna
LKJ w Gałkowie
2021-06-10
16
2021-06-10
38
2021-06-11
29
2021-06-11
58
2021-06-13
8
120
2021-06-13
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2021-06-10
3
2021-06-11
13
2021-06-10
22
2021-06-13
2021-06-12
11
15
Kotlarska Marta
Largo Sp. z o.o. Warszawa
COFERTINO (109)
2021-06-13
8
2021-06-11
49
2021-06-13
Kozanecka-Szeliska Aleksandra
KJ Szumawa Bobrowiec
2021-06-11
39
2021-06-11
3
640
2021-06-13
2021-06-13
6
800
2021-06-10
46
2021-06-11
11
2021-06-13
Kraśko Aleksander
LKJ w Gałkowie
2021-06-11
7
2021-06-12
5
PIEROT (361)
2021-06-11
3
2021-06-11
2021-06-12
2
2021-06-13
1
Kraśko Kuba
LKJ w Gałkowie
SANCZO (331)
2021-06-10
27
2021-06-11
2021-06-13
6
2021-06-13
15
2021-06-10
33
2021-06-11
20
2021-06-13
3
800
ARMSTRONG (359)
2021-06-10
39
2021-06-12
Kropielnicka Julia
bpk
2021-06-11
53
2021-06-11
2021-06-12
14
Kufel Artur
WKJ Lublin
ELANO (353)
2021-06-11
4
520
2021-06-12
3
800
2021-06-13
8
400
KORINA (354)
2021-06-11
40
2021-06-12
23
2021-06-13
Kwiatkowska Bianka
St. J Stajnia Podolszyn
2021-06-10
2021-06-11
52
2021-06-11
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-10
1
Kwiatkowska Ewa
JKS Salio Besiekierz Rudny
2021-06-10
1
2021-06-11
8
2021-06-11
30
2021-06-13
27
WIEDZMIRA (369)
2021-06-11
14
2021-06-11
2021-06-12
4
2021-06-13
5
2021-06-12
11
2021-06-13
14
Lach Agata
bpk
2021-06-10
5
50
2021-06-11
10
2021-06-13
2021-06-12
33
RUFUS (93)
2021-06-11
2021-06-13
Macieszczak Ewa
KJ Infernal Team
CALOTTA (294)
2021-06-10
17
15
2021-06-12
35
2021-06-13
ARAGOR (295)
2021-06-10
46
2021-06-11
21
2021-06-12
23
2021-06-13
Majchrzak Maria
St. Warszawski KJ
2021-06-10
70
2021-06-10
1
2021-06-11
12
2021-06-11
2021-06-12
13
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
2021-06-10
6
2021-06-11
1
2021-06-12
KRACK T (85)
2021-06-10
42
2021-06-10
19
2021-06-11
24
2021-06-12
45
Markiewicz Alicja
St. Warszawski KJ
RASCO (13)
2021-06-10
32
2021-06-11
60
2021-06-12
31
Marszałek Karolina
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
AMERIGO (50)
2021-06-10
1
2021-06-10
2021-06-11
24
2021-06-11
60
Maruda Dominika
SKJ MPPM
2021-06-10
1
2021-06-10
2021-06-11
13
2021-06-13
2
250
2021-06-13
DAAB STEP (217)
2021-06-10
1
2021-06-11
37
2021-06-11
Matusewicz Alicja
KJ Bracia Romanowscy
2021-06-10
1
2021-06-10
38
2021-06-11
18
2021-06-11
24
2021-06-13
9
Miazga Agata
WKJ Lublin / SJ Piker
2021-06-10
1
2021-06-10
12
2021-06-11
1
2021-06-11
52
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (1)
2021-06-10
7
2021-06-10
2021-06-11
34
2021-06-13
30
2021-06-11
51
Migdalska Zofia
St. Warszawski KJ
WIWIANA (143)
2021-06-10
49
2021-06-10
1
2021-06-12
12
2021-06-12
2021-06-13
Miszczak Zuzanna
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
RUPERT (381)
2021-06-11
12
2021-06-11
2021-06-12
11
2021-06-12
2021-06-13
3
Mordzelewski Michał
St. J Stajnia Podolszyn
MISTRESS (204)
2021-06-10
4
2021-06-11
6
2021-06-12
4
390
2021-06-10
2
2021-06-11
4
Mudry Aleksandra
KJ Bachmat Wrocław
CALANTINO (315)
2021-06-11
57
2021-06-11
13
2021-06-12
8
200
2021-06-13
12
Muraczewski Jacek
St. Warszawski KJ
2021-06-10
1
2021-06-10
1
2021-06-11
45
2021-06-13
ARIA (91)
2021-06-13
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna
KJ Arpav
WIARADO (299)
2021-06-10
60
2021-06-13
7
120
2021-06-12
29
2021-06-11
53
2021-06-12
2021-06-13
2
1000
MILAN W.S (301)
2021-06-10
47
2021-06-10
47
2021-06-11
34
2021-06-11
Nagórka Justyna
UKS Kucyk Serock
MILLORD (71)
2021-06-10
75
2021-06-11
38
2021-06-11
1
2021-06-12
16
2021-06-13
2
Niewiadomski J'02 Kacper
WKJ Lublin
2021-06-11
61
2021-06-12
10
2021-06-13
9
2021-06-10
7
2021-06-11
1
2021-06-12
1
2021-06-12
1
500
Niziołek Zuzanna
Sopocki KJ
MARIKA (11)
2021-06-10
1
300
2021-06-11
1
300
2021-06-11
4
100
2021-06-12
18
2021-06-10
8
60
2021-06-11
13
25
2021-06-13
3
480
Olesiński Mariusz
UKS Volteo
2021-06-11
19
2021-06-11
2021-06-12
18
2021-06-12
Oryga Siwiak Urszula
BPK (MAZ)
2021-06-10
1
2021-06-10
26
2021-06-11
36
2021-06-11
17
2021-06-13
7
Palmowska Natalia
KJ Lotar Biskupiec
LVIV PKZ (336)
2021-06-11
20
2021-06-12
2021-06-13
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
2021-06-10
1
2021-06-11
2
2021-06-12
3
2021-06-12
2
400
2021-06-10
1
2021-06-10
21
2021-06-11
26
2021-06-11
41
2021-06-13
2021-06-10
6
120
2021-06-12
3
240
2021-06-13
2
600
LORDI (282)
2021-06-11
54
2021-06-12
5
250
2021-06-13
5
500
2021-06-10
34
2021-06-12
16
2021-06-13
10
CORSIMO (366)
2021-06-11
46
2021-06-12
20
2021-06-13
1
1250
Pasternak Anastazja
SKJ Beckersport Raszyn
SZOGUN (246)
2021-06-11
4
2021-06-11
10
2021-06-12
1
2021-06-12
4
2021-06-13
6
Pawłowska Irena
KJ Wiktorowo
MESKALINA (220)
2021-06-10
53
2021-06-12
15
2021-06-13
16
Pazik Michalina
KJ AS Dream
SERWUS (96)
2021-06-10
20
2021-06-10
51
2021-06-11
41
2021-06-12
40
Peszek Julia
SKJ Beckersport Laszczki
LUNA (103)
2021-06-11
2
2021-06-12
2
2021-06-13
1
2021-06-11
9
2021-06-12
3
2021-06-13
2
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
2021-06-10
40
2021-06-12
5
150
2021-06-13
Pierzchanowska Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Liski
Nastka (387)
2021-06-12
4
2021-06-12
10
2021-06-13
5
2021-06-13
5
Pildere Magdalena
JSK Z?gkalni
KAMILLA (371)
2021-06-10
54
2021-06-11
51
2021-06-13
19
Pilders M?rtinš
AS Agrofirma T?rvete
CARECA 9 (373)
2021-06-10
53
2021-06-11
47
2021-06-13
8
2021-06-11
43
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-11
7
160
2021-06-10
23
2021-06-11
16
2021-06-13
5
50
RUANDA (376)
2021-06-11
22
2021-06-12
2021-06-13
5
100
DAO (377)
2021-06-11
41
2021-06-13
2021-06-13
11
KAVALLO (378)
2021-06-11
12
2021-06-12
21
2021-06-13
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
RIANA P (119)
2021-06-11
11
25
2021-06-12
12
2021-06-13
Pindelska Julia
SKJ Bajardo
2021-06-10
49
2021-06-10
2021-06-11
2021-06-11
58
2021-06-12
2021-06-12
Piórkowska Maria
bpk
KUBA (333)
2021-06-10
31
2021-06-10
7
2021-06-11
19
2021-06-11
27
2021-06-13
JACERA (334)
2021-06-10
79
2021-06-10
1
2021-06-11
25
2021-06-11
59
Pojmaj Blanka
WKJ Lublin / SJ Piker
CAMPARI (161)
2021-06-10
1
2021-06-10
10
2021-06-11
2
2021-06-11
3
100
Pondo Natalia
BPK - MAZ
IKEA (189)
2021-06-10
1
2021-06-10
47
2021-06-11
55
2021-06-11
27
2021-06-12
19
2021-06-12
Ponińska Helena
St. Warszawski KJ
ENDEMIT (149)
2021-06-11
2
2021-06-11
2021-06-12
5
2021-06-12
2021-06-13
6
2021-06-13
Poschauko Julia
Polski Polo Klub
CARDIFF (87)
2021-06-11
17
2021-06-12
2
1000
2021-06-13
Potejko Amelia
LKJ w Gałkowie
2021-06-11
9
2021-06-11
2021-06-12
8
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
RAMBO (380)
2021-06-11
10
2021-06-11
2021-06-12
12
2021-06-12
2021-06-13
9
2021-06-13
Potejko Antonina
LKJ w Gałkowie
TAJGA (385)
2021-06-11
2021-06-11
2021-06-12
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
Powroźnik Monika
SKJ MPPM
2021-06-11
2
2021-06-13
4
Przedpełski Stanisław
St. Warszawski KJ
LOLA (16)
2021-06-11
45
2021-06-11
18
2021-06-12
15
2021-06-13
2021-06-12
24
ESKOBAR (17)
2021-06-10
2021-06-10
12
15
2021-06-11
17
25
2021-06-12
9
25
2021-06-13
2021-06-10
1
2021-06-11
30
Ptaszyńska Julia
KJ Plejada Tarczyn
NIKOZJA (112)
2021-06-11
38
2021-06-12
19
2021-06-13
8
200
2021-06-11
3
150
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy Wozławki
CENTAUR (231)
2021-06-11
2021-06-11
2021-06-13
2021-06-13
POLLY (382)
2021-06-12
9
2021-06-11
4
2021-06-11
Rachubka Amelia
Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
GODECJA (330)
2021-06-11
8
2021-06-12
2021-06-13
Radwański Wojciech
x
HELIOS (328)
2021-06-10
2021-06-10
9
2021-06-11
38
2021-06-11
37
2021-06-12
36
Ragovska Adele
AS T?rvete
AKROPOLE (372)
2021-06-10
1
2021-06-11
7
2021-06-13
2021-06-13
10
Rakauskas Dangis
W-MZHK
2021-06-10