Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Parkury Treningowe
Poznań, 25.01.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
113 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 09:19:19
2020-01-24 09:07:24
Kamil Jarmuż DUKAT
  • 1x /90cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 90 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
112 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 07:04:24
2020-01-24 05:48:59
Oliwia Jach WELLA
  • 1x /90cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 90 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
111 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 09:06:57
2020-01-24 01:17:01
Paweł Warszawski ARIAN
  • 2x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
110 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 07:04:28
2020-01-24 00:56:30
Paweł Warszawski UNIQUE STORY
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
109 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 07:04:30
2020-01-24 00:53:26
Paweł Warszawski DELICJA
  • 2x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
108 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 07:04:33
2020-01-24 00:46:36
Paweł Warszawski JODCASALL A-Z
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
107 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 09:05:09
2020-01-24 00:27:00
Zuzanna Tuliszkiewicz MIRABLES
  • 2x /60 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 60 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
106 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 09:04:04
2020-01-23 22:37:50
Marysia Rzepkowska KODAK MOMENTS A.K.
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
105 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 09:03:22
2020-01-23 22:23:11
Wojciech Szeszycki LENN SLAM L
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
104 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 22:11:12
2020-01-23 22:11:06
Filip Wysoczański SALMIN
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
103 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 22:10:55
2020-01-23 21:43:08
Anna Piwońska INVORIO
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 120 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
  • 1x /130 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 130 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
102 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 09:00:47
2020-01-23 21:20:50
Klaudia Nowak DYWIZJA
  • 2x /60 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 60 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
101 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 08:59:40
2020-01-23 21:06:37
Dagmara Dolińska BERGAMO
  • 2x /60 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 60 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
100 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 09:01:23
2020-01-23 21:04:07
Helena Gola SANDYHILL LUCY
  • 1x /60 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 60 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
  • 1x /80 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 80 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
99 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 08:58:54
2020-01-23 21:03:41
Maria Kuraszkiewicz PASJONATA ARNI
  • 2x /60 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 60 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
98 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 08:58:29
2020-01-23 21:02:23
Nina Cieślińska MAGOT
  • 2x /60 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 60 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
97 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 22:11:06
2020-01-23 19:39:31
Klaudia Kostrzewska IVORY ES
  • 2x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
96 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 22:11:07
2020-01-23 19:38:04
Klaudia Kostrzewska BAZYLIA
  • 2x /80 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 80 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
95 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 17:57:13
2020-01-23 16:47:24
Aleksandra Lara URWIS
  • 2x /60 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 60 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
94 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 17:56:43
2020-01-23 16:19:36
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
93 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 17:55:50
2020-01-23 16:19:07
Zofia Ćwik PAULA
  • 1x /90cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 90 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
92 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 17:54:59
2020-01-23 16:03:43
Karolina Pinczyńska FLAMENCO CCLXXIV
  • 2x /60 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 60 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
91 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 17:31:39
2020-01-23 10:34:19
Agata Kołodziej ONYKS
  • 2x /90cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 90 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
90 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 17:53:12
2020-01-23 08:29:58
Joanna Kopania SOFKA
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
89 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 08:56:18
2020-01-23 08:29:32
Joanna Kopania MARIHUANA
  • 2x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
88 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 08:56:15
2020-01-23 08:28:54
Joanna Kopania ANBAJ DU ROUET
  • 2x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
87 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 08:56:13
2020-01-23 07:17:33
Weronika Mikołajczak KHARISMA
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
86 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 08:56:11
2020-01-23 07:17:12
Weronika Mikołajczak CZANOS
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 120 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
85 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 08:56:09
2020-01-22 23:25:03
Katarzyna Łakomy WATER QUEEN MK
  • 1x /90cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 90 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
84 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 08:56:06
2020-01-22 23:24:18
Olimpia Wolodkowicz HELVETIA MK
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
83 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 08:56:04
2020-01-22 22:16:00
Piotr Bąk STEFANO
  • 2x /90cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 90 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
82 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 08:56:02
2020-01-22 21:48:33
Maja Kaczmarek KORAL D
  • 2x /60 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 60 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
81 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 17:50:19
2020-01-22 21:36:54
Anna Kępa MOHITO
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
80 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 17:49:22
2020-01-22 21:36:27
Anna Kępa ORINOKO
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
79 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 08:55:54
2020-01-22 21:26:50
Maja Życka HOSTEL
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
78 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 08:55:52
2020-01-22 21:10:13
Oliwia Stronczyńska CIRA W
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
77 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 08:55:49
2020-01-22 20:33:48
Diana Tomkowiak DENIS
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
76 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 08:55:47
2020-01-22 20:33:03
Michał Przybecki DENIS
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
75 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 08:55:45
2020-01-22 20:26:19
Michał Przybecki OSADKOWSKI DARPOL
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
74 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 08:55:43
2020-01-22 20:25:39
Michał Przybecki ARCHIMEDES
  • 2x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
73 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 17:46:27
2020-01-22 20:24:54
Wojciech Kukowski CALI LA CALIDAD
  • 2x /80 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 80 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
72 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 08:55:38
2020-01-22 20:20:30
Jolantha Kreuzinger-Janik SHARAN
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
71 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 08:55:36
2020-01-22 18:34:23
Katarzyna Petryńska DOMENA
  • 1x /80 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 80 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
  • 1x /90cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 90 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
70 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 17:44:59
2020-01-22 18:23:10
Michał Nowacki FLEUR DA LA ROSE
  • 2x /60 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 60 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
69 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 17:43:50
2020-01-22 18:20:30
Aleksandra Malicka-Nowacka DASSILIA
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
68 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 08:55:29
2020-01-22 18:20:05
Michał Nowacki JUGATTI
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 120 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
67 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 08:55:25
2020-01-22 15:36:06
Wiktoria Walkiewicz SESILA G
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
66 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 14:55:24
2020-01-22 14:50:24
Ireneusz Kondratowicz FRESCA
  • 1x /90cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 90 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
65 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 14:55:26
2020-01-22 14:44:37
Ireneusz Kondratowicz FOTON
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 120 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
  • 1x /130 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 130 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
64 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 14:55:27
2020-01-22 13:58:42
Aleksandra Mudry CALANTINO
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 120 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
  • 1x /130 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 130 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
63 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 14:55:29
2020-01-22 13:14:46
Wiktoria Niedźwiedź JJ AVICII
  • 2x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
62 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 17:38:37
2020-01-22 12:06:05
Jagoda Szreymann MEKLAR
  • 1x /80 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 80 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
  • 1x /90cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 90 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
61 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 17:37:49
2020-01-22 12:05:10
Wiktoria Rurek OPTYMISTKA
  • 2x /60 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 60 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
60 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 12:13:51
2020-01-22 10:37:57
Wiktoria Widzińska BRAVIA
  • 1x /90cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 90 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
59 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 12:13:49
2020-01-22 09:47:21
Halina Kosakowska CA IRA
  • 2x /80 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 80 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
58 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 12:13:48
2020-01-22 09:45:03
Halina Kosakowska BACARDI
  • 1x /60 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 60 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
  • 1x /80 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 80 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
57 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 12:13:42
2020-01-22 09:44:39
Hanna Och-Oleksy BABILON
  • 2x /80 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 80 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
56 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 12:13:37
2020-01-22 09:44:15
Zuzanna Antkowiak EL DŻAMA
  • 2x /80 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 80 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
55 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 12:13:33
2020-01-22 06:41:42
Barbara Wichniarek ARA
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 120 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
54 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 12:13:31
2020-01-22 06:11:00
Patrycja Maćkowska GABON
  • 2x /60 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 60 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
53 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 08:55:22
2020-01-21 21:12:46
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
  • 2x /120 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 120 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
52 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 12:12:42
2020-01-21 20:30:10
Piotr Bąk GRAND ROYAL
  • 2x /80 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 80 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
51 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 18:30:28
2020-01-21 16:47:24
Magdalena Smak BOHUN
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 18:29:24
2020-01-21 16:43:49
Julia Wiśniewska BLUEBERRY
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
49 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 18:29:10
2020-01-21 14:41:02
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x /90cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 90 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
48 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 12:23:52
2020-01-21 12:16:02
Kinga Kleczewska TARA
  • 2x /80 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 80 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 12:21:54
2020-01-21 11:12:32
Weronika Jęchorek WANGA
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
46 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 09:48:25
2020-01-21 08:16:27
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
45 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 09:45:08
2020-01-20 23:30:16
Piotr Kuczyński G-CASALLA
  • 2x /80 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 80 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
44 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 09:44:27
2020-01-20 22:15:15
Karina Pankowska ORABELLA
  • 2x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
43 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 09:44:11
2020-01-20 21:37:06
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
42 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 09:41:41
2020-01-20 20:33:57
Marcin Bętkowski E-COFERTINA
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 120 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
  • 1x /130 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 130 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 09:40:14
2020-01-20 20:29:09
Marcin Bętkowski CHARIVARI FEBRO Z
  • 2x /130 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 130 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 09:38:22
2020-01-20 20:26:59
Marcin Bętkowski NICO UNO
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 120 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
39 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 09:37:06
2020-01-20 20:26:04
Aleksandra Berbecka SASILIO
  • 2x /90cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 90 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
38 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 09:33:40
2020-01-20 20:23:07
Bogusław Berbecki CORSA
  • 2x /90cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 90 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
37 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 20:05:16
2020-01-20 18:45:04
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
36 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 20:04:53
2020-01-20 18:42:44
Justyna Modzelewska AFRODYTA
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
35 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 20:02:42
2020-01-20 15:16:31
Kornelia Jurasz BATOR
  • 2x /60 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 60 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
34 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 20:02:07
2020-01-20 15:16:03
Zofia Wierucka ROZBÓJNIK
  • 2x /60 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 60 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 20:01:52
2020-01-20 15:15:34
Zofia Wierucka CYKOR
  • 2x /60 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 60 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
32 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 14:26:50
2020-01-20 14:03:19
Karolina Kozakiewicz COLOMBO
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 120 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
  • 1x /130 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 130 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
31 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 14:26:58
2020-01-20 10:24:09
Joanna Simińska CZUMEN K
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
30 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 20:01:09
2020-01-20 09:44:51
Justyna Modzelewska JASAWA
  • 2x /80 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 80 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
29 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 14:27:12
2020-01-19 22:55:58
Marek Wojnowski LORD RAMIRO-J
  • 2x /90cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 90 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
28 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 19:51:49
2020-01-19 22:36:12
Maciej Drygas CONAN D
  • 2x /90cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 90 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
27 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 08:55:18
2020-01-19 20:43:26
Piotr Bąk CON CASSONE
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
26 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 21:04:26
2020-01-19 20:31:23
Agata Stróżyńska HEABISCUIT N
  • 1x /80 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 80 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
  • 1x /90cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 90 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
25 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 21:03:05
2020-01-19 19:35:01
Jarosław Skrzyczyński COHIBA L
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 120 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
24 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 20:04:12
2020-01-19 19:27:58
Jarosław Skrzyczyński GINGERBREAD RED WINE Z
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
23 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 20:04:10
2020-01-19 19:27:27
Jarosław Skrzyczyński FOR PASSION
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 120 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
  • 1x /130 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 130 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
22 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 20:05:29
2020-01-19 19:26:57
Jarosław Skrzyczyński K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
21 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 20:05:36
2020-01-19 19:26:06
Jarosław Skrzyczyński BARCELONA
  • 2x /120 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 120 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 21:00:07
2020-01-19 19:25:34
Jarosław Skrzyczyński ANTONIO
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 120 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 20:06:38
2020-01-19 16:56:37
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 120 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
18 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 20:57:57
2020-01-19 16:05:22
Małgorzata Kuś INDIAN SUMMER
  • 2x /90cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 90 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
17 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 11:51:48
2020-01-19 15:14:16
Kornelia Drążkiewicz PROXIS
  • 2x /60 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 60 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
  • 1x /80 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 80 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
16 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 20:59:49
2020-01-18 18:45:50
Zofia Budzyńska DIARADOS
  • 1x /60 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 60 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
  • 1x /80 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 80 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 13:30:56
2020-01-17 20:03:57
Zofia Budzyńska NEKTA
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 13:30:57
2020-01-17 19:05:36
Madison Kabacińska DIOGENES BH
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 17:15:39
2020-01-17 15:51:33
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 2x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 20:45:06
2020-01-17 11:52:42
Zuzanna Płachetka ATENA
  • 2x /60 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 60 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
11 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 07:04:40
2020-01-16 22:36:03
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 2x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
10 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 10:30:00
2020-01-16 18:50:15
Agata Maćkowska MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 2x /80 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 80 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
9 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 10:30:02
2020-01-16 18:49:36
Nel Skotarczak PASJONATA PARYS
  • 2x /80 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 80 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
8 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 10:30:05
2020-01-16 18:48:48
Nel Skotarczak BRAVE HEART 8
  • 2x /80 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 80 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
7 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 20:40:02
2020-01-16 15:34:03
Julia Mieszczak HERA OMIA N
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
6 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 20:31:56
2020-01-15 12:29:34
Matylda Olga Wrzosek WILIANA
  • 2x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
5 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 20:30:58
2020-01-12 14:52:57
Amelia Lewkowicz CONTINA ELIZAR
  • 2x /80 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 80 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
4 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 20:30:30
2020-01-12 14:51:58
Kornelia Jurasz ROLEX 2
  • 2x /80 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 80 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
3 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 09:00:54
2020-01-12 14:51:28
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 2x /80 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 80 cm (9 przeszkód, 9 skoków)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 09:57:54
2020-01-11 06:01:16
Filip Kapała GENCO KG
  • 1x /130 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 130 cm (10 przeszkód, 13 skoków)
1 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 09:58:05
2020-01-10 12:41:19
Adrianna Siuda DONOVAN
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wyskość przeszkód 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antkowiak Zuzanna KJ Raduszyn
2007 (JM.)
O052710
2. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
3. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
4. Berbecka Aleksandra JKS FER Więckowice
2005 (JM.)
O053851
5. Berbecki Bogusław JKS FER Wieckowice
S
O054425
6. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
7. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
8. Cieślińska Nina bpk
2008 (JM.)
brak
9. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
10. Dolińska Dagmara KJ Złoty Rubin
S
O003678
11. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
S
O009296
12. Drygas Maciej KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012144
13. Gola Helena JKS Fer Więckowice
2010 (Mł.)
O057412
14. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
O040856
15. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
16. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
17. Jarmuż Kamil KJ Sokół Damasławek
S
brak
18. Jęchorek Weronika Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
S
O052089
19. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051819
20. Kabacińska Madison KJ Michałówka
2004 (J.)
O047057
21. Kaczmarek Maja JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O047066
22. Kapała Filip St. KS Jumping Events Poznań
S
O027683
23. Kępa Anna Budzyński KJ Kłos SJ
2007 (JM.)
brak
24. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
25. Kleczewska Kinga bpk
S
brak
26. Kołodziej Agata bpk
S
brak
27. Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
S
O003144
28. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
29. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
O009336
30. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
31. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (MJ.)
O038495
32. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
33. Kozakiewicz Karolina Harmony Club Poznań
S
O035473
34. Kreuzinger-Janik Jolantha St. J Baborówko
S
brak
35. Kuczyński Piotr bpk
S
brak
36. Kukowski Wojciech KJ Michałówka
2019 (Mł.)
brak
37. Kuraszkiewicz Maria bpk
2009 (Mł.)
brak
38. Kuś Małgorzata JKS Dako-Galant SKIBNO
2003 (J.)
O033769
39. Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2010 (Mł.)
O058545
40. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
41. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
O025920
42. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O047067
43. Maćkowska Patrycja KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
O058409
44. Malicka-Nowacka Aleksandra KJ Sport Zamysłowo
S
O008624
45. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
O055412
46. Mieszczak Julia KJ Kietlów
S
brak
47. Mikołajczak Weronika KJ BSI Sport Zamysłowo
1999 (MJ.)
O030553
48. Modzelewska Justyna JKS Fer Więckowice
S
O026035
49. Mudry Aleksandra WTK Hermanów
S
O010231
50. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (J.)
O035386
51. Niedźwiedź Wiktoria LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O035123
52. Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo
S
O006357
53. Nowak Klaudia KJ BSI Sport Zamysłowo
2005 (JM.)
brak
54. Och-Oleksy Hanna KJ Raduszyn
2003 (J.)
O043189
55. Pankowska Karina brak
2002 (J.)
O054831
56. Pawlak Nicole KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O043616
57. Petryńska Katarzyna bpk
S
brak
58. Pinczyńska Karolina JUKS Abakus
S
30668/17
59. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
60. Płachetka Zuzanna bpk
S
brak
61. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
62. Rurek Wiktoria OJ Kalina
2005 (JM.)
brak
63. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
64. Rzepkowska Marysia KJ Profil Pila
S
brak
65. Simińska Joanna bpk
S
O043295
66. Siuda Adrianna Harmony Club Owińska
2019 (Mł.)
O021133
67. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
68. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
69. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044813
70. Smak Magdalena KJ Grodno-Dwór
S
O024277
71. Stronczyńska Oliwia KJ BSI Sport Zamysłowo
2003 (J.)
O047590
72. Stróżyńska Agata JSK Gold Team Świątniki
2003 (J.)
28376/17
73. Szeszycki Wojciech LZS Lech Gniezno
S
brak
74. Szreymann Jagoda OJ Kalina
2019 (Mł.)
brak
75. Tomkowiak Diana KJ Michałówka
S
O034415
76. Tuliszkiewicz Zuzanna KJ Rancho Poznań
2006 (JM.)
brak
77. Walkiewicz Wiktoria KJ BSI Sport Zamysłowo
2000 (MJ.)
O038351
78. Warszawski Paweł St. J Baborówko
S
O001113
79. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (J.)
O044554
80. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek
S
O022779
81. Wierucka Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057409
82. Wiśniewska Julia KJ Grodno - Dwór
2003 (J.)
O041816
83. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
84. Wrzosek Matylda Olga St. KS Jumping Events Poznań
2003 (J.)
O028074
10154391
85. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
86. Życka Maja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040744
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

72

AFRODYTA SP POL 2012 Klacz siwa/156 F: Celebes / Kłobuk
M: Artia / Consensus
K028401 616009530271312
2.

17

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Alzacja / So In Love
K026851 616009610072314
3.

120

ANBAJ DU ROUET SP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Andora / Aloube Z
K015570 POL009610016307
4.

60

ANTONIO HAN GER 2014 Wałach siwa/174 F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Agonara / Cento
K028498 DE431319615814
5.

88

ARA SP POL 2010 Klacz siwa/175 F: Liberado / Libertino
M: Arkadia / nn
K018209 616009610159410
6.

107

ARCHIMEDES KWPN NED 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Tjungske / Carthago
M: Urella / Little Rock
K016296 5280030504720
7.

138

ARIAN TS POL 2014 Wałach siwa/167 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
8.

52

ATENA TINKER POL 2016 Klacz srokata/mk:152 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
9.

90

BABILON SP POL 2001 Wałach kasztanowata/163 F: Dragon / Davidoff
M: Bylina / Burgos
K021443 POL009611165901
10.

91

BACARDI SP POL 2015 Klacz siwa/155 F: Czumak /
M: Barodia /
brak -
11.

59

BARCELONA MEKL GER 2014 Klacz kasztanowata/- F: Koblenz - W Van,t Merelshest / Nabab De Reve
M: Bowinnie Z / Balougran
K024874 DE427270198814
12.

71

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
K022347 POL013611585004
13.

135

BAZYLIA KUC POL 2009 Klacz gniada/138 F: Rob Roy /
M: Babet /
K021565 616013640053209
14.

129

BERGAMO DRP POL 2016 Wałach kasztanowata/146 F: Gabon /
M: Miss Barneby /
brak -
15.

84

BLUEBERRY WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Bogota / Elmero
K026357 616007610117512
16.

85

BOHUN WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Lwówek / Agar
M: Bryza / Zapał
K026590 616007610301107
17.

49

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
K020456 DE422220042208
18.

93

BRAVIA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/163 F: Vandamme / Guidam
M: Barkarola / Moravia
K027855 616009610040815
19.

81

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
20.

92

CA IRA WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/172 F: Galon /
M: Calineczka /
K028548 616007610152812
21.

98

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
22.

106

CALI LA CALIDAD SP POL 2016 Klacz gniada/164 F: La Calidad /
M: Calidos Lady /
brak -
23.

77

CHARIVARI FEBRO Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/171 F: Chicago I Z /
M: Colett /
K021802 -
24.

110

CIRA W NIEM. SPORT. GER 2005 Klacz gniada/164 F: Carry Gold / Carry
M: Classic Girl / Classic Man
K012921 DE410103210405
25.

55

COHIBA L SP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Chelsea L / Albaran
K025113 616009610020414
26.

65

COLOMBO WESTF GER 2009 Wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: Apple / Sjapoo
K016465 DE441413067809
27.

24

CON CASSONE WESTF GER 2014 Ogier siwa/- F: -
M: -
K024659 DE441410125014
28.

68

CONAN D NRPS BEL 2013 Wałach gniada/167 F: Canabis Z /
M: Alexandria D / Animo
brak -
29.

43

CONTINA ELIZAR HOL. POL 2009 Klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
K021729 DE421000541909
30.

74

CORSA HOL GER 2010 Klacz skarogniada/169 F: Connor / Casall
M: Eira II / Lord Calando
K019890 DE421000130210
31.

79

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K015685 POL00961022710
32.

69

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
K020057 POL013600071409
33.

118

CZANOS SP POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K022787 616009640002911
34.

66

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa/172 F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
K012142 POL009611110403
35.

102

DASSILIA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: Cassilio hol.
M: Dama sp / Kober sp
brak -
36.

124

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
37.

140

DELICJA XX POL 2011 Klacz gniada F: Sorbie Tower / Soviet Lad
M: Drobnostka / Saphir
K021380 616POL11007116T
38.

109

DENIS SP POL 2004 Wałach siwa/168 F: Hellanis / Cantanis
M: Hellanis / Cantanis
K017356 POL007600111504
39.

20

DIARADOS OLD POL 2016 Wałach kara/157 F: Diarado /
M: Rosa /
brak DE418184230016
40.

54

DIOGENES BH SP POL 2006 Wałach kara/- F: Elf / Fanimo
M: Demeter / Jakobin
K010880 POL009660493206
41.

104

DOMENA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Doba /
brak
42.

41

DONOVAN WLKP POL 2014 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Doba /
brak 616007610160913
43.

145

DUKAT SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Harvest /
M: / Bujak
brak -
44.

130

DYWIZJA MŁP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Hufiec /
M: Dystynkcja /
brak 616006680026411
45.

78

E-COFERTINA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
K025445 DE421000600613
46.

89

EL DŻAMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/161 F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
K015164 616009690137209
47.

146

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
K022607 616009680091210
48.

126

FLAMENCO CCLXXIV PRE ESP 2013 Wałach gniada/164 F: Mensajero XXII /
M: Altanera CLXXII
brak 724015130300770
49.

103

FLEUR DA LA ROSE SP POL 2016 Klacz gniada/156 F: Fibonacci S /
M: Fleur De lille /
brak -
50.

56

FOR PASSION HOL POL 2013 Klacz kara/172 F: Connor / Casall
M: Ratina V / Carreno
K022696 DE421000525213
51.

97

FOTON SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
K025530 616009610173513
52.

96

FRESCA SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
K028445 616009610172114
53.

80

G-CASALLA HOL GER 2014 Klacz gniada/158 F: Casalito /
M: Quo Vados I /
brak DE421000102214
54.

87

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
K020485 POL013610197007
55.

40

GENCO KG SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/- F: Vandamme / Guidam
M: Gina KG / Campari M
K016478 616009610223608 105KJ70
56.

57

GINGERBREAD RED WINE Z WARMBLOOD POL 2015 Wałach siwa/163 F: Gemini CL /
M: L-Rovinia / Ramiro Z
K027949 056015Z55808015
57.

86

GRAND ROYAL XX POL 2015 Wałach gniada/155 F: Royal Court
M: Geiko
brak 616POL1500859T
58.

64

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 Gelding bay/155 F: Lapis /
M: H'lotka /
brak 616007610105214
59.

116

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
K024072 616009600246913
60.

50

HERA OMIA N KWPN NED 2012 Klacz kasztanowata/170 F: I’m Special De Muze /
M: Omia Fortuna /
brak 528003201206512
61.

111

HOSTEL SP POL 2008 Wałach gniada/162 F: Viscount / Pythagoras
M: Hostella / Czad
K014667 POL009640017108
62.

62

INDIAN SUMMER WLKP POL 2014 Mare darkbay/154 F: Wiking /
M: Indiana /
616098200138936 616007682011614
63.

128

INVORIO KWPN NED 2013 Wałach gniada/165 F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
K023388 528003201303775
64.

134

IVORY ES KWPN GER 2013 Ogier gniada/160 F: California / Calvino Z
M: Emira / Warrant
K026000 528003201305764
65.

28

JASAWA WLKP POL 2008 Klacz skarogniada/- F: Porfir /
M: Jarana /
brak -
66.

99

JJ AVICII ISH IRL 2010 Wałach gniada F: Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde
M: Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
K020420 372414005621354
67.

141

JODCASALL A-Z SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Cascadello / Casall
M: Joda / Enjoy Plan
K027085 616009600259014
68.

101

JUGATTI KWPN POL 2014 Wałach siwa F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Bukata / Ukato
K026313 528003201408294
69.

58

K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG GER 2014 Wałach gniada F: Kannan / Voltaire
M: Haya VD Kattevennen / Heartbreaker
K024875 056015Z55764714
70.

119

KHARISMA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Kariatyda / Teksas
K011546 POL009670044305
71.

143

KODAK MOMENTS A.K. KWPN NED 2015 Wałach ciemnogniada/172 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Fairy Molga J.N. / Indoctro
K028151 528003201500655
72.

114

KORAL D KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/137 F: nn / nn
M: Koka D / Kubuś
K025627 616999610158011
73.

13

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas- Star / Laptop
M: Grandacha M D M / Graf Grannus
K011371 DE431316701205
74.

144

LENN SLAM L KWPN POL 2016 Ogier gniada/167 F: Grand Slam Vdl /
M: Ulla /
brak -
75.

38

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
K024173 DE441411229913
76.

67

LORD RAMIRO-J SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/176 F: Ramirado /
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028375 616009610080315
77.

133

MAGOT KUC POL 2005 Wałach gniada/130 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
78.

121

MARIHUANA SP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Grand Amour / Grannus
M: Markiza / Rubin
K021444 POL009520120206
79.

95

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
80.

142

MIRABLES KUC WALIJSKI POL 2009 Klacz kasztanowata/137 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610324009
81.

113

MOHITO TS POL 2010 Wałach gniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
82.

48

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
K024683 DE455870168007
83.

53

NEKTA SP POL 2014 Klacz kara/165 F: Farmer / Rovetto
M: Nektaria / Alfaro
K027375 616009640018414
84.

76

NICO UNO HOLSZTYŃSKA POL 2014 Wałach gniada/175 F: Numero Uno
M: Pilotin
K026330 -
85.

127

ONYKS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/167 F: Caretino K / Caretino
M: Oceania /
brak 616009610086210
86.

94

OPTYMISTKA KUC POL 2005 Klacz siwa/158 F: Cisoń /
M: Osumi /
brak -
87.

27

ORABELLA WLKP POL 2014 Klacz srokata/mk:156 F: Etos / Eger
M: Orawa / Skaner-A
K027585 616007610018814
88.

112

ORINOKO TS POL 2010 Wałach kasztanowata/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
89.

108

OSADKOWSKI DARPOL SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Caprioland / Caprisio
M: Damy Sobie Radę / Danish Fort
K011693 POL009580324505 104EZ03
90.

132

PASJONATA ARNI KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach gniada/140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 0011
91.

47

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach kasztanowata/130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K017075 POL013610145207
92.

125

PAULA 527 WESTF POL 2008 Klacz siwa/168 F: Premieur AS /
M: nn / nn
brak -
93.

61

PROXIS SP POL 2015 Klacz gniada/164 F: Lyjanero /
M: Progis /
brak 616009520030115
94.

44

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
K017920 POL013540072804
95.

70

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 Wałach siwa/127 F: nn / nn
M: nn / nn
K025588 616999681034114
96.

73

RUDE SUNSHINE OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
K022056 DE433330470605
97.

136

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Wałach gniada/158 F: Masini /
M: Segasta / Special Power
K022490 616POL1200758IT
98.

131

SANDYHILL LUCY Irlandzki Kuc Sportowy IRL 2008 Klacz biała/141 F: nn / nn
M: nn / nn
K028637 372003000280617
99.

75

SASILIO SP POL 2014 Wałach siwa/169 F: Casilio /
M: -
K025470 -
100.

100

SESILA G SP POL 2009 Klacz bułana F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
K023778 616009610123809
101.

105

SHARAN Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach gniada/172 F: Barner / Caretino
M: Shisha / Real Diamond
K025415 616009640059014
102.

45

SOFIA KUC POL 2008 klacz izabelowata/140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
K014194 POL013640083408
103.

122

SOFKA SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Ormuz /
M: Sofia /
K023281 616009610105513
104.

115

STEFANO SP POL 2014 Wałach gniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
105.

83

TARA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/164 F: First Fighter /
M: Talia /
brak 616009640021215
106.

139

UNIQUE STORY Pełna Krew Angielska POL 2015 Ogier gniada/168 F: Masini
M: Ułanka
brak -
107.

123

URWIS KUC POL 2012 Wałach gniada/112 F: Elvis / Apollo
M: Uniqua/ Kawior
K028506 616013610096412
108.

82

WANGA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wangara / Graf Quidam
K027238 616009610074114
109.

117

WATER QUEEN MK SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Marino /
M: Echeveria /
brak -
110.

137

WELLA SP POL 2014 Klacz siwa F: Landor / Lacatraz
M: Wenus / Witbooi
K026850 616009610198414
111.

46

WILIANA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Wizja / Cedrus
K018887 616007520000310
112.

51

WITO CORLEONE SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wolta / Kingsten
K022618 616009610014513
113.

63

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
K009824 POL009540080305 103WV92
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 86

Number of Horses: 113

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl