Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CSI2* Wrocław
CSI Wrocław 2019
Wrocław, 8-10 listopada 2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
250 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 18:48:22
2019-11-10 18:48:22
Lukasz Koza Q 7
  • 1x //ENTRIES CSI2*
249 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 14:25:05
2019-11-07 14:25:05
Leszek Nieuzyla FREDORA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
248 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 14:25:05
2019-11-07 14:25:05
Sara Horbacz CALOTTA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
247 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:53
2019-11-06 12:11:53
Slawomir Andruchow HATOKI
  • 1x //ENTRIES CSI2*
246 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:53
2019-11-06 12:11:53
Piotr Morsztyn VAN HALEN
  • 1x //ENTRIES CSI2*
245 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:53
2019-11-06 12:11:53
Leszek Nieuzyla DA VINCI
  • 1x //ENTRIES CSI2*
244 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:53
2019-11-06 12:11:53
Bogna Sasiadek FLOYD
  • 1x //ENTRIES CSI2*
243 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:53
2019-11-06 12:11:53
Lena Gruca CONCORD F
  • 1x //ENTRIES CSI2*
242 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:53
2019-11-06 12:11:53
Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
241 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:53
2019-11-06 12:11:53
Wojciech Wojcianiec IRONMAN
  • 1x //ENTRIES CSI2*
240 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:53
2019-11-06 12:11:53
Monika Klapinska CORJANO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
239 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Antoni Strzalkowski PIKADELA BLUE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
238 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Antoni Strzalkowski BLANT
  • 1x //ENTRIES CSI2*
237 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Jan Bobik QUAIDO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
236 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Jan Bobik CHACCO AMICOR ZM
  • 1x //ENTRIES CSI2*
235 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Jan Bobik SOPHIA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
234 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Adrian Jaworski CZART
  • 1x //ENTRIES CSI2*
233 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Lukasz Wasilewski HELLUM H&H
  • 1x //ENTRIES CSI2*
232 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Lukasz Wasilewski HOLLISTER
  • 1x //ENTRIES CSI2*
231 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Matylda Malepszy CONSENSUS
  • 1x //ENTRIES CSI2*
230 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Adam Grzegorzewski HEARTCOR F
  • 1x //ENTRIES CSI2*
229 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Adam Grzegorzewski EXTRA DOLLARS
  • 1x //ENTRIES CSI2*
228 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Adam Grzegorzewski AZUR
  • 1x //ENTRIES CSI2*
227 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
226 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Oliwia Lampart BIJOU BE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
225 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x //ENTRIES CSI2*
224 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Maciej Michalski QUIDAM'S DUKE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
223 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Aleksandra Kierznowska BADORETTE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
222 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Aleksandra Kierznowska DENVER Z
  • 1x //ENTRIES CSI2*
221 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Aleksandra Kierznowska DIOR V
  • 1x //ENTRIES CSI2*
220 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Hubert Kierznowski AMERIQUE LANDAIS
  • 1x //ENTRIES CSI2*
219 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Hubert Kierznowski DARINA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
218 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Hubert Kierznowski COMODEUS P
  • 1x //ENTRIES CSI2*
217 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Michal Kazmierczak DAME DE PIQUE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
216 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Michal Kazmierczak CORONADO BLUE NF
  • 1x //ENTRIES CSI2*
215 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Michal Kazmierczak CLIFF
  • 1x //ENTRIES CSI2*
214 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Olga Sorokina IOWA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
213 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Tomasz Miskiewicz LORDANZ
  • 1x //ENTRIES CSI2*
212 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Tomasz Miskiewicz LAVERINO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
211 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:52
2019-11-06 12:11:52
Slawomir Andruchow CONRALDIK IV
  • 1x //ENTRIES CSI2*
210 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Lena Oleszkiewicz QUALILAS
  • 1x //ENTRIES CSI2*
209 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Laura Kostek C'EST PETITE ANNI
  • 1x //ENTRIES CSI2*
208 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Paulina Koza KONTADOR VD MOLENDREEF
  • 1x //ENTRIES CSI2*
207 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Lukasz Koza Q 7
  • 1x //ENTRIES CSI2*
206 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Maciej Kostrzewski KEIRA HIPPICA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
205 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Kamil Grzelczyk WIBARO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
204 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL
  • 1x //ENTRIES CSI2*
203 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Kamil Grzelczyk FRUGO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
202 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Aleksandra Lusina-Golas CAMBEL I G
  • 1x //ENTRIES CSI2*
201 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Aleksandra Lusina-Golas CONI I G.
  • 1x //ENTRIES CSI2*
200 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Wiktoria Andrzejewska SPEED
  • 1x //ENTRIES CSI2*
199 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Wiktoria Andrzejewska CONDI
  • 1x //ENTRIES CSI2*
198 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Zbigniew Kostrzewski CALIFORNIA HIPPICA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
197 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Zbigniew Kostrzewski KOSSAK HIPPICA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
196 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Zbigniew Kostrzewski CATHALEYA HIPPICA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
195 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Malgorzata Koszucka ILOVE YOU DU BEAUMONT
  • 1x //ENTRIES CSI2*
194 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Malgorzata Koszucka BENGRAF
  • 1x //ENTRIES CSI2*
193 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Malgorzata Koszucka GUIDAM
  • 1x //ENTRIES CSI2*
192 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Oliwia Platek TIK TAK
  • 1x //ENTRIES CSI2*
191 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Slawomir Uchwat GUZZI-V
  • 1x //ENTRIES CSI2*
190 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Dominika Luty KARDO VAN 'T STEENPUTJE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
189 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Dominika Luty NUCIA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
188 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Dominika Luty GRANDE DIVA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
187 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Michal Kubiak CARO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
186 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Michal Kubiak GALAKTYKA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
185 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Jaroslaw Skrzyczynski AKKOL
  • 1x //ENTRIES CSI2*
184 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Jaroslaw Skrzyczynski JERICO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
183 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Jaroslaw Skrzyczynski SUEDWINDS AMANDA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
182 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Aleksandra Dabkowska DRUMILLER TRUE BLUE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
181 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Alicja Lacka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x //ENTRIES CSI2*
180 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
179 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Dawid Kubiak FLASH BLUE B
  • 1x //ENTRIES CSI2*
178 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Msciwoj Kiecon QUALITY QUEEN
  • 1x //ENTRIES CSI2*
177 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Msciwoj Kiecon SIR SAPPORO MK
  • 1x //ENTRIES CSI2*
176 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Msciwoj Kiecon LUETT BEEK AKKITA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
175 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Malwina Urbanska FINNA W
  • 1x //ENTRIES CSI2*
174 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Bianka Pieta COYOTE UGLY V
  • 1x //ENTRIES CSI2*
173 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Kornelia Kurleto COME ON DONE Z
  • 1x //ENTRIES CSI2*
172 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Jaroslaw Koziarowski CHENET
  • 1x //ENTRIES CSI2*
171 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Nela Wawryniuk CAPRIOLE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
170 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:51
2019-11-06 12:11:51
Antoni Strzalkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x //ENTRIES CSI2*
169 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Paulina Malinowska CROWN PRINCE 2
  • 1x //ENTRIES CSI2*
168 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Paulina Malinowska BE CLEAR SR
  • 1x //ENTRIES CSI2*
167 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Grzegorz Nowak CORRIDA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
166 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Grzegorz Nowak COMIENZO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
165 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Grzegorz Nowak ALWAYS FOREVER
  • 1x //ENTRIES CSI2*
164 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Monika Respondek DRAGO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
163 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Jakub Jedruch ROWITTO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
162 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Julia Kramarz L-QUICK JUMP
  • 1x //ENTRIES CSI2*
161 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Dominik Slodczyk DRAKO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
160 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Dominik Slodczyk ROSSA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
159 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Kornelia Zmyslona LARIFARI
  • 1x //ENTRIES CSI2*
158 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Tomasz Olszewski CAMAKO S BOY JW
  • 1x //ENTRIES CSI2*
157 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Tomasz Olszewski LUNA P
  • 1x //ENTRIES CSI2*
156 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Tomasz Kuczerawy CHACCOS BOY
  • 1x //ENTRIES CSI2*
155 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Kaja Nikolas ULOTKA-K
  • 1x //ENTRIES CSI2*
154 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
153 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Krzysztof Widzyk KENZO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
152 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Anna Elbl BALTAZAR DU ROUET
  • 1x //ENTRIES CSI2*
151 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Maksymilian Wechta LONDON 32
  • 1x //ENTRIES CSI2*
150 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Maksymilian Wechta NUMBER ONE 28
  • 1x //ENTRIES CSI2*
149 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
148 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Aneta Wysocka EVIVA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
147 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Aneta Wysocka CLEAR CARETINA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
146 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
145 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Matylda Kasner ARES
  • 1x //ENTRIES CSI2*
144 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Matylda Kasner ANJO DIAMOND RAVER
  • 1x //ENTRIES CSI2*
143 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
142 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Wojciech Dahlke A QUITE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
141 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Wojciech Dahlke INTELIGO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
140 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Krzysztof Prasek ATIQUA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
139 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Julia Kapel NEMIROFF
  • 1x //ENTRIES CSI2*
138 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Julia Kapel ULILEN
  • 1x //ENTRIES CSI2*
137 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:50
2019-11-06 12:11:50
Filip Mizgier IRMA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
136 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Anna Dziuba LA PAZ
  • 1x //ENTRIES CSI2*
135 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
134 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Dajana Pawlicka FLEUR
  • 1x //ENTRIES CSI2*
133 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Dajana Pawlicka BLACK & WHITE 3
  • 1x //ENTRIES CSI2*
132 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Karolina Godos CATOKI SON
  • 1x //ENTRIES CSI2*
131 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Karolina Godos COSA CHE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
130 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Natalia Kubik COCORRADO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
129 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Weronika Apanasewicz OSTIANA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
128 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Eliza Zawadzka DOOLEYS B
  • 1x //ENTRIES CSI2*
127 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Eliza Zawadzka CORRADINO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
126 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Paulina Malinowska CHIRIVELL
  • 1x //ENTRIES CSI2*
125 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Seweryn Murdzia ULA BAJOU K
  • 1x //ENTRIES CSI2*
124 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Seweryn Murdzia QUI GIGI
  • 1x //ENTRIES CSI2*
123 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Seweryn Murdzia TREFL K
  • 1x //ENTRIES CSI2*
122 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Marek Strzyz OTELLO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
121 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Marek Strzyz QUAINTON QUIVER
  • 1x //ENTRIES CSI2*
120 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Aleksandra Kawa WIENA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
119 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Natalia Nabialczyk OLIMPIC LADY
  • 1x //ENTRIES CSI2*
118 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Katarzyna Gola SOLY JEAS
  • 1x //ENTRIES CSI2*
117 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Weronika Kicinska CLINTARA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
116 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Julia Dabrowska DESAND
  • 1x //ENTRIES CSI2*
115 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Izabella Kisielowska FOKUS
  • 1x //ENTRIES CSI2*
114 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Zuzanna Jarocka CHITO BLUE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
113 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Zuzanna Sterczynska ARIANA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
112 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Krzysztof Ludwiczak CROS BLUE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
111 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Krzysztof Ludwiczak DIAROUBET
  • 1x //ENTRIES CSI2*
110 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Krzysztof Ludwiczak COSTACALVO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Olaf Rynowiecki EFRON
  • 1x //ENTRIES CSI2*
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Olaf Rynowiecki DORIS DAY
  • 1x //ENTRIES CSI2*
107 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:49
2019-11-06 12:11:49
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
106 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Michael Fritsch TANEA VOM WELLBERG
  • 1x //ENTRIES CSI2*
105 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Emily Strauss CROMWELL 33
  • 1x //ENTRIES CSI2*
104 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Ulf Ihle CAYO COCO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Ulf Ihle CATO-CENTO R
  • 1x //ENTRIES CSI2*
102 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Andrius Petrovas SHERLOCK
  • 1x //ENTRIES CSI2*
101 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Andrius Petrovas ESCORIAL
  • 1x //ENTRIES CSI2*
100 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Andrius Petrovas LINKOLNS
  • 1x //ENTRIES CSI2*
99 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Adela Opatrna DIABLO BLUE HS
  • 1x //ENTRIES CSI2*
98 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Adela Opatrna LORDANY
  • 1x //ENTRIES CSI2*
97 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Adela Opatrna JERSY FLOWER
  • 1x //ENTRIES CSI2*
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Natalie Rouckova GETWAY W
  • 1x //ENTRIES CSI2*
95 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Natalie Rouckova CARLOTT
  • 1x //ENTRIES CSI2*
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Linda Weidnerová CLEMAN
  • 1x //ENTRIES CSI2*
93 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Dusan Simovski ZERO WASTE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
92 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Maureen Bonder CASSIOPEIA 119
  • 1x //ENTRIES CSI2*
91 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Maureen Bonder FLIEREFLUITER
  • 1x //ENTRIES CSI2*
90 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Zuzanna Chwalinska CORAZON 58
  • 1x //ENTRIES CSI2*
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Zuzanna Chwalinska ENDO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
88 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Lukasz Jonczyk PRINCE NOIR
  • 1x //ENTRIES CSI2*
87 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Lukasz Jonczyk ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
86 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Agnieszka Cecuga BONO TER LINDEN
  • 1x //ENTRIES CSI2*
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Oliwia Malinska VIPER W Z
  • 1x //ENTRIES CSI2*
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Daria Pietrzak MONSUN
  • 1x //ENTRIES CSI2*
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Daria Pietrzak SONATA W
  • 1x //ENTRIES CSI2*
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Nikola Gburyk COCO LADY
  • 1x //ENTRIES CSI2*
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Michal Tyszko CARIBOU
  • 1x //ENTRIES CSI2*
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Michal Tyszko BIQUEEN
  • 1x //ENTRIES CSI2*
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR
  • 1x //ENTRIES CSI2*
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Mateusz Tyszko FOREST
  • 1x //ENTRIES CSI2*
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Mateusz Tyszko CASINA 20
  • 1x //ENTRIES CSI2*
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z
  • 1x //ENTRIES CSI2*
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Klara Koziol ROCKY
  • 1x //ENTRIES CSI2*
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Klara Koziol CHAMBERTINA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
73 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Antoni Szmytka EROS D'HOYO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Antoni Szmytka ICE AGE H
  • 1x //ENTRIES CSI2*
71 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:48
2019-11-06 12:11:48
Alicja Mikicin PRESTIGE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Leszek Gramza CASSARIO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Zuzanna Kucharska MOULIN ROUGE L
  • 1x //ENTRIES CSI2*
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Zuzanna Kucharska BAILANDO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x //ENTRIES CSI2*
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Aleksander Lewandowski QUIRO 5
  • 1x //ENTRIES CSI2*
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Mariusz Kakol SAVOY 51
  • 1x //ENTRIES CSI2*
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Mariusz Kakol ASHFORD 4
  • 1x //ENTRIES CSI2*
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Wiktor Szala CHE GUEVARA L
  • 1x //ENTRIES CSI2*
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Wiktor Szala LE CORBUSIER
  • 1x //ENTRIES CSI2*
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Dawid Skiba LA VULKANO L
  • 1x //ENTRIES CSI2*
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Dawid Skiba SECRET WEAPON L
  • 1x //ENTRIES CSI2*
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Dawid Skiba AVOCADO L
  • 1x //ENTRIES CSI2*
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Szymon Tecza CHACCO BLUE AS L
  • 1x //ENTRIES CSI2*
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Szymon Tecza WESTFALIA L
  • 1x //ENTRIES CSI2*
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Michael Kölz DUBAI BLH
  • 1x //ENTRIES CSI2*
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Michael Kölz DSP ANPOWIKAPI
  • 1x //ENTRIES CSI2*
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Michael Kölz CONCHYTA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Daria Kobiernik VENUS
  • 1x //ENTRIES CSI2*
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z
  • 1x //ENTRIES CSI2*
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Daria Kobiernik SONET
  • 1x //ENTRIES CSI2*
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Laura Klapinska CAPTAIN
  • 1x //ENTRIES CSI2*
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Laura Klapinska ZAZOU SZUMAWA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Jakub Krzyzosiak. CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Jakub Krzyzosiak. DIRESTRAIT
  • 1x //ENTRIES CSI2*
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Jakub Krzyzosiak. CATALAYA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Philipp Schober GUESSSINA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Philipp Schober ZANDIGO T S
  • 1x //ENTRIES CSI2*
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Malte Laub ACORDINA 3
  • 1x //ENTRIES CSI2*
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Malte Laub CHINO 21
  • 1x //ENTRIES CSI2*
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Malte Laub SIERRA MADRE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Marvin Jüngel GIVE IT TO ME
  • 1x //ENTRIES CSI2*
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Marvin Jüngel JOLIE LAFEE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Marvin Jüngel SONTJE IN VIGORIA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Magdalena Schäfer KANDELA R
  • 1x //ENTRIES CSI2*
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Marcel Ewen LADERAS FLANDRIA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Marcel Ewen ALICANTE H
  • 1x //ENTRIES CSI2*
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Marcel Ewen CHIMAIRA PJ
  • 1x //ENTRIES CSI2*
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Michael Fritsch BALISTO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:47
2019-11-06 12:11:47
Michael Fritsch CHARTERFLY G
  • 1x //ENTRIES CSI2*
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Jan Vinckier CHAKALAKA 8
  • 1x //ENTRIES CSI2*
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Jan Vinckier EVER SO CLEVER MERELNEST Z
  • 1x //ENTRIES CSI2*
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Mikalai Yurchanka CAMEROON
  • 1x //ENTRIES CSI2*
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Aleksandr Lis CASTERO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Aleksandr Lis ZICO BLUE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Kamil Papousek LOKI
  • 1x //ENTRIES CSI2*
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Kamil Papousek GREAT FEELING
  • 1x //ENTRIES CSI2*
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Rudolf Dolezal QUATTRO CENTO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Mariana Michlickova LEEVE JUNG 2
  • 1x //ENTRIES CSI2*
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Mariana Michlickova IDEE VAN DE ACHTERHOEK
  • 1x //ENTRIES CSI2*
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Mariana Michlickova QUIETE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Sara Vingralkova CELANA Z
  • 1x //ENTRIES CSI2*
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Sara Vingralkova L'AMOUR
  • 1x //ENTRIES CSI2*
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Frantisek Struzinsky CASANOVA VH BONTEHOF Z
  • 1x //ENTRIES CSI2*
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Ondrej Pospíšil EINFACH
  • 1x //ENTRIES CSI2*
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Michaela Novotna CLIPPER VD BEGIJNAKKER
  • 1x //ENTRIES CSI2*
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Tomas Hlavicka ZANDIRO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Sergei Motygin CROOK
  • 1x //ENTRIES CSI2*
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Sergei Motygin DYLAN
  • 1x //ENTRIES CSI2*
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Linda Portychova LA MIRAGE 16
  • 1x //ENTRIES CSI2*
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Linda Portychova FALINO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Linda Portychova JULIETT
  • 1x //ENTRIES CSI2*
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Jan Stetina CABARET S
  • 1x //ENTRIES CSI2*
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Jan Stetina ZENTO S
  • 1x //ENTRIES CSI2*
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Jan Stetina GYLORD
  • 1x //ENTRIES CSI2*
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Ales Opatrny FOREWER
  • 1x //ENTRIES CSI2*
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Ales Opatrny ARETO
  • 1x //ENTRIES CSI2*
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Ales Opatrny DUKATO VTH
  • 1x //ENTRIES CSI2*
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Marta Konarska LILI MARLENE
  • 1x //ENTRIES CSI2*
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Leszek Gramza CHICHOLINA
  • 1x //ENTRIES CSI2*
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:11:46
2019-11-06 12:11:46
Leszek Gramza CLEARROUND
  • 1x //ENTRIES CSI2*
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Andruchow Slawomir POL
S
10072239
2. Andrzejewska Wiktoria POL
2002 (J.)
10172766
3. Apanasewicz Weronika POL
2001 (J.)
10200246
4. Babiak Filip POL
2001 (J.)
10153034
5. Bobik Jan POL
S
10064709
6. Bonder Maureen NED
S
10060196
7. Branicka Waleria POL
2003 (J.)
10181190
8. Cecuga Agnieszka POL
S
10068161
9. Chwalinska Zuzanna POL
2003 (J.)
10164065
10. Dabkowska Aleksandra POL
S
10134386
11. Dabrowska Julia POL
2001 (J.)
10170155
12. Dahlke Wojciech POL
S
10037278
13. Dolezal Rudolf CZE
S
10067825
14. Dziuba Anna POL
2006 (JM.)
10172785
15. Elbl Anna POL
1998 (MJ.)
10141820
16. Ewen Marcel LUX
S
10002119
17. Fritsch Michael GER
S
10064428
18. Gburyk Nikola POL
2001 (J.)
10182623
19. Godos Karolina POL
S
10103965
20. Gola Katarzyna POL
2004 (JM.)
10171288
21. Gramza Leszek POL
S
10021324
22. Gruca Lena POL
2007 (JM.)
10204731
23. Grzegorzewski Adam POL
1998 (MJ.)
10054429
24. Grzelczyk Kamil POL
S
10113493
25. Hlavicka Tomas CZE
S
10204180
26. Horbacz Sara POL
2002 (J.)
10198651
27. Ihle Ulf GER
S
10023640
28. Jarocka Zuzanna POL
2003 (J.)
10151612
29. Jaworski Adrian POL
S
10162986
30. Jedruch Jakub POL
S
10185942
31. Jonczyk Lukasz POL
S
10002083
32. Jüngel Marvin GER
2001 (J.)
10119336
33. Kakol Mariusz POL
S
10113573
34. Kapel Julia POL
2006 (JM.)
10179443
35. Kasner Matylda POL
2001 (J.)
10147432
36. Kawa Aleksandra POL
2001 (J.)
10143284
37. Kazmierczak Michal POL
S
10034342
38. Kicinska Weronika POL
1998 (MJ.)
10203934
39. Kiecon Msciwoj POL
S
10019199
40. Kierznowska Aleksandra POL
2003 (J.)
10117343
41. Kierznowski Hubert POL
S
10001618
42. Kisielowska Izabella POL
1999 (MJ.)
10190438
43. Klapinska Laura POL
2005 (JM.)
10147453
44. Klapinska Monika POL
S
10151775
45. Kobiernik Daria POL
S
10003472
46. Kölz Michael GER
S
10034781
47. Konarska Marta POL
2006 (JM.)
10193295
48. Kostek Laura POL
2000 (MJ.)
10174852
49. Kostrzewski Maciej POL
S
10047074
50. Kostrzewski Zbigniew POL
S
10047072
51. Koszucka Malgorzata POL
S
10105027
52. Koza Lukasz POL
S
10007926
53. Koza Paulina POL
S
10064964
54. Koziarowski Jaroslaw POL
S
10033764
55. Koziol Klara POL
2005 (JM.)
10154389
56. Kramarz Julia POL
2003 (J.)
10151949
57. Krzyzosiak. Jakub POL
S
10028649
58. Kubiak Dawid POL
S
10017401
59. Kubiak Michal POL
S
10064544
60. Kubik Natalia POL
2002 (J.)
10197477
61. Kucharska Zuzanna POL
2005 (JM.)
10175496
62. Kuczerawy Tomasz POL
S
10021321
63. Kurleto Kornelia POL
2004 (JM.)
10168147
64. Lacka Alicja POL
2003 (J.)
10203870
65. Lampart Oliwia POL
2004 (JM.)
10204830
66. Laub Malte GER
S
10069697
67. Lewandowski Aleksander POL
2003 (J.)
10185473
68. Lis Aleksandr BLR
S
10013481
69. Ludwiczak Krzysztof POL
S
10011038
70. Lusina-Golas Aleksandra POL
S
10005794
71. Luty Dominika POL
S
10118664
72. Malepszy Matylda POL
2003 (J.)
10148004
73. Malinowska Paulina POL
S
10034036
74. Malinska Oliwia POL
1999 (MJ.)
10171641
75. Michalski Maciej POL
1999 (MJ.)
10113609
76. Michlickova Mariana CZE
2004 (JM.)
10151002
77. Mikicin Alicja POL
2003 (J.)
10178793
78. Minkiewicz Weronika POL
S
10147770
79. Miskiewicz Tomasz POL
S
10077586
80. Mizgier Filip POL
S
10204534
81. Morsztyn Piotr POL
S
10011418
82. Motygin Sergei CZE
S
10017288
83. Murdzia Seweryn POL
S
10119999
84. Nabialczyk Natalia POL
1999 (MJ.)
10171826
85. Nieuzyla Leszek POL
S
10063766
86. Nikolas Kaja POL
2003 (J.)
10181238
87. Novotna Michaela CZE
S
10160618
88. Nowak Grzegorz POL
S
10154351
89. Oleszkiewicz Lena POL
2005 (JM.)
10204311
90. Olszewski Tomasz POL
S
10092290
91. Opatrna Adela CZE
2006 (JM.)
10171363
92. Opatrny Ales CZE
S
10000610
93. Osuch Aleksandra POL
2004 (JM.)
10147275
94. Papousek Kamil CZE
S
10011193
95. Pawlicka Dajana POL
1998 (MJ.)
10104076
96. Petrovas Andrius LTU
S
10011105
97. Pieta Bianka POL
2005 (JM.)
10200138
98. Pietrzak Daria POL
2006 (JM.)
10186431
99. Platek Oliwia POL
2004 (JM.)
10140801
100. Portychova Linda CZE
2001 (J.)
10149968
101. Pospíšil Ondrej CZE
S
10017290
102. Prasek Krzysztof POL
S
10001960
103. Respondek Monika POL
2000 (MJ.)
10203754
104. Rouckova Natalie CZE
S
10021818
105. Rynowiecki Olaf POL
2006 (JM.)
10198160
106. Sasiadek Bogna POL
S
10082009
107. Schäfer Magdalena GER
2000 (MJ.)
10204233
108. Schober Philipp GER
S
10008865
109. Shalohin Andrei POL
S
10055652
110. Simovski Dusan CZE
S
10153335
111. Skiba Dawid POL
S
10009140
112. Skrzyczynski Jaroslaw POL
S
10006866
113. Slodczyk Dominik POL
S
10058167
114. Sorokina Olga POL
S
10055654
115. Sterczynska Zuzanna POL
2004 (JM.)
10179301
116. Stetina Jan CZE
S
10029865
117. Strauss Emily GER
2000 (MJ.)
10145326
118. Struzinsky Frantisek CZE
2001 (J.)
10100755
119. Strzalkowski Antoni POL
S
10045032
120. Strzyz Marek POL
S
10113568
121. Szala Wiktor POL
S
10113179
122. Szmytka Antoni POL
2000 (MJ.)
10152369
123. Szychowiak Julia POL
2001 (J.)
10160450
124. Tecza Szymon POL
S
10093877
125. Tyszko Mateusz POL
S
10037537
126. Tyszko Michal POL
S
10035184
127. Uchwat Slawomir POL
S
10002805
128. Urbanska Malwina POL
S
10041168
129. Vinckier Jan BEL
S
10001696
130. Vingralkova Sara CZE
2002 (J.)
10117841
131. Wasilewski Lukasz POL
S
10034437
132. Wawryniuk Nela POL
2003 (J.)
10204816
133. Wechta Maksymilian POL
S
10047911
134. Weidnerová Linda CZE
2000 (MJ.)
10200067
135. Widzyk Krzysztof POL
S
10185287
136. Wojcianiec Wojciech POL
S
10010648
137. Wysocka Aneta POL
S
10124561
138. Yurchanka Mikalai BLR
2003 (J.)
10156446
139. Zawadzka Eliza POL
2006 (JM.)
10148100
140. Zmyslona Kornelia POL
1999 (MJ.)
10175583
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

264

A QUITE POL 2004 Gelding Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: LIBELLE/LANDOR S
O: Tomasz Gudzowaty
B: DRP KFT
102YQ65
2.

159

ACORDINA 3 HANN GER 2004 Mare Other F: ACORD II
M: SANTANA K/SANDRO
O: Laub, Marius
B: KNABBE, RAINER (GER)
104BG99
3.

295

AKKOL WESTF UKR 2010 Mare Grey F:
M: /
O: Mariola DYREK
B:
105QV08
4.

167

ALICANTE H ZWEIB GER 2012 Male Chestnut F: ACORATH
M: LA GODET/GRANDUS
O: MC Weyer
B:
106LF43
5.

241

ALWAYS FOREVER KWPN NED 2005 Stallion Bay F: EPHEBE FOR EVER
M: FOR FUNETTY Z/FOR PLEASURE
O: Leslaw Sarachman
B: GEBR. BOSCH, LUTTENBERG (NED)
104JO02
6.

330

AMERIQUE LANDAIS SF FRA 2010 Gelding Bay F: HELIOS DE LA COUR II
M: NARCOTIQUE LANDAISE/SOCRATE DE CHIVRE
O: Hubert KIERZNOWSKI
B: Luc Roger
106AB98
7.

262

ANJO DIAMOND RAVER AES IRL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Karolina Wieckowska-Kasner
B: Patricia Mc Kinney
105RJ82
8.

261

ARES Pzhk (Wielk) POL 2005 Stallion Bay F: CANTANIS
M: ARMILA (WLKP)/ARAK (WLKP)
O: Henryk Eron
B: HENRYK ERON, GDANSK (POL)
103HQ71
9.

127

ARETO WESTF POL 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Equisale s.r.o., Exclusive Equestrian Experiences s.r.o.
B:
105VY19
10.

219

ARIANA Pzhk (M) 2007 Mare Chestnut F:
M: /
O: Monika STERCZYNSKA
B: SK Janów Podlaski
105RK80
11.

138

ASHFORD 4 OLDBG GER 2004 Stallion Other F: ARS VIVENDI
M: PETITE CROIX/COUPON
O: Firma Handlowo-Uslugowa Robert Kakol
B: Gruener, Ewald
103CW88
12.

266

ATIQUA HOLST GER 2008 Mare Chestnut F: QUANTUM
M: OLA PRIMAVERE/LORDANOS
O: Wojciech Kasperski
B: Henrike Feldhaus
104OT00
13.

143

AVOCADO L WESTF GER 2006 Gelding Bay F: CO- PILOT (WESTF)
M: ANNELIESE (WESTF)/AVOCADO (WESTF)
O: Jan Ludwiczak
B: Bernd & Karl- Heinz Funke
103UQ54
14.

322

AZUR Pzhk (Sp) POL 2010 Stallion Bay F: CANDIAVOLO
M: ALMA/
O: Rudiger WASSIBAUER
B: Wassibauer Rudiger
106GE21
15.

327

BADORETTE KWPN NED 2006 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: VOILA B./NOLISCO
O: Hubert KIERZNOWSKI
B: W. VAN DE MHEEN, HOEVELAKEN (NED)
103OZ45
16.

134

BAILANDO Pzhk (Wielk) POL 2008 Stallion Chestnut F: ARAVEL II (SP)
M: BOSSA NOVA (WLKP)/CARBANO (HOLST)
O: Krzysztof Lik
B: LIK KRZYSZTOF, LODZ (POL)
104OZ10
17.

11

BAJADERA Pzhk (Sp) POL 2014 Mare Bay F: DE QUIDAMS
M: BANISZA/RYTM
O: Roland KOSMOL
B: Roland Kosmol
106QY07
18.

169

BALISTO GER 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Fritsch, Moritz u. Michael
B:
105LP52
19.

19

BALLANTINA Pzhk (Sp) POL 2013 Mare Chestnut F:
M: /
O: Tadeusz KOZA
B: Tadeusz Koza
106HY39
20.

254

BALTAZAR DU ROUET OS GER 2003 Male Chestnut F: BALOUBET DU ROUET
M: COZETTE Z/CONTINUE
O: Maciej Zoladkiewicz
B: Gestuet Lewitz
103US72
21.

8

BARAQUE HOLST POL 2013 Stallion Bay F: BARACUDA 4
M: VALETTA II/EPHEBE FOR EVER
O: Wioletta KOSICKA, Andreas KOSICKI
B: Dr. Andreas Kosicki
106NZ83
22.

238

BE CLEAR SR HOLST 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Barbara Klein
B: ZG Sleutels/Holandia
105MV01
23.

34

BEAUTY GIRL K Z ZANG NED 2013 Mare Chestnut F: BIG STAR JR KZ
M: COVER GIRL Z/CARETANO
O: Cees KLAVER
B: C. Klaver
106PH23
24.

42

BELLA OLYMPIC DWB DEN 2013 Mare Bay F: BONAPARTE Z
M: /
O: SCHOU ABSOLUTE HORSES
B: Schou Absolute Horses
106EQ54
25.

286

BENGRAF Pzhk (Wielk) 2010 Male Grey F:
M: /
O: Natalia Wlodarczak-Kubiak
B: Stadnina Koni Racot Sp. z o.o.
105LE00
26.

324

BIJOU BE OS GER 2006 Stallion Chestnut F: BALOU DU ROUET
M: CARIOSO Z/CANABIS
O: Tadeusz Koza & Zbigniew Kostrzewski
B: Gestüt Lewitz
103JF16
27.

197

BIQUEEN HOLST GER 2009 Mare Grey F:
M: /
O: Lukasz KAMINSKI
B: Heinrich Clausen
106LY51
28.

229

BLACK & WHITE 3 HOLST GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Marek PERZ
B: Stall Moorhof Michael Herz
106GX44
29.

312

BLANT OS GER 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Biala Woda Piotr Strzalkowski
B: Gestuet Lewitz
106HJ77
30.

191

BONO TER LINDEN AES 2012 Gelding Grey F: BAMAKO DE MUZE
M: INDRA TER LINDEN/THUNDER VD ZUUTHOEVE
O: Firma Sezam Instal Sp. J.
B: Dirk Van Poucke
105SY79
31.

271

C'EST PETITE ANNI WESTF GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Katarzyna FRUNZE-KOSTEK
B: Heinrich Ramsbrock
106CG69
32.

123

CABARET S OS GER 2010 Gelding Chestnut F: CARTOON
M: GOLOUBET/BALOUBET DU ROUET
O: Josef Schneider
B:
105RS08
33.

282

CALIFORNIA HIPPICA OS 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Zbigniew KOSTRZEWSKI
B: Zbigniew Kostrzewski
105VG74
34.

402

CALOTTA Dsp (Brand) 2008 Mare Grey F:
M: /
O: Karolina Wieckowska - Kasner
B: Grit und Mario Schirrmann
105QT84
35.

15

CALVANO HOLST GER 2014 Stallion Bay F:
M: /
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Stall Burgard ZG
106MX26
36.

248

CAMAKO S BOY JW SBS BEL 2008 Gelding Bay F: BAMAKO DE MUZE
M: FLYING GIRL/QUERLYBET HERO
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
104TM94
37.

278

CAMBEL I G Pzhk (Sp) POL 2011 Mare Grey F: CANOSO (HOLST)
M: CALIENTA (HOLST)/BAJOU DU ROUET (HOLST)
O: Andrzej Golas
B: Andrzej Golas
105DZ28
38.

103

CAMEROON Pzhk (Sp) POL 2006 Stallion Bay F: LIDER
M: CAMERA/CARETINO K
O: RASHKEVICH Alena
B: JAN KRZYZOSIAK, KONARY (POL)
103SY18
39.

22

CAPITALNA II G. Pzhk (Sp) POL 2014 Mare Chestnut F: EKWADOR
M: CONTESSA I G/QUIRINUS
O: Andrzej GOLAS
B: Andrzej Golas
106NK20
40.

227

CAPPUCCINO HANN 2012 Male Chestnut F:
M: /
O: Izabela KENKEL, Dajana PAWLICKA
B: Peter Vollmers
105XI76
41.

309

CAPRIOLE Pzhk (Sp) POL 2009 Mare Bay F: CANDIAVOLO
M: GAZELLE/UNKNOWN DAM'S SIRE
O: Izabella RUTKOWSKA
B: Rudiger Wassibauer
106RG46
42.

152

CAPTAIN KWPN NED 2007 Gelding Bay F: UNANIEM
M: SYMPHONIE/MERMUS R
O: Monika KLAPINSKA
B: H. DE ROOVER, STRIJBEEK (NED)
103NS07
43.

196

CARIBOU HOLST POL 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Joanna ROSICKA-TYSZKO
B: Jaroslaw Sekula
106GS20
44.

182

CARLOTT CZE 2009 Mare Chestnut F: COLONEL 42
M: MOTIVA II/ATLAS
O: DRIVETECH, s.r.o.
B:
106RJ21
45.

293

CARO WESTF GER 2009 Male Chestnut F: CASSICO
M: FIRST LADY/FEINER STERN
O: Grzegorz KUBIAK
B: Heinrich Eickriede
106HO44
46.

114

CASANOVA VH BONTEHOF Z ZANG BEL 2011 Gelding Other F:
M: /
O: Jitka MEDVECKÁ
B:
105VO07
47.

28

CASCADEUCE HOLST GER 2014 Mare Bay F:
M: /
O: Kajetan WALECKI
B: Detlef Hennings
106LU60
48.

200

CASINA 20 OS GER 2012 Mare Grey F:
M: /
O: Barbara WITT
B: Friedbert Ohsmer
106ID50
49.

132

CASSARIO Dsp (Brand) POL 2012 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Bartlomiej ORDANIK
B: SK Bielin Sp. z o.o.
106CP67
50.

14

CASSIOPEIA HOLST GER 2013 Male Bay F: CASALL
M: NOVELL I/CORRADO I
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Joachim Schiedel
106DO19
51.

185

CASSIOPEIA 119 MECKL GER 2012 Mare Bay F: CELLESTIAL
M: CURLY SUE F/CADMON
O: EQUINESPORT I/S
B: GbR Finck Siegfried & Enrico Finck
106JW92
52.

104

CASTERO HOLST GER 2010 Stallion Bay F: CASSINI II
M: WETTA/QUINTERO
O: Koncz Ferenc
B:
105NC42
53.

156

CATALAYA HOLST GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Natalia Kuzma
B: Lass GbR
105PT18
54.

284

CATHALEYA HIPPICA OS POL 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: Zbigniew KOSTRZEWSKI
B: Zbigniew Kostrzewski
106PD66
55.

174

CATO-CENTO R OS GER 2009 Stallion Grey F: CATOKI
M: CINDY/DOBEL'S CENTO
O: Ulf IHLE
B: Heiko Roesler
106QZ64
56.

230

CATOKI SON HANN GER 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Boguslaw CZARKOWSKI
B: Klaus Below
106CQ59
57.

173

CAYO COCO SATHU GER 2011 Gelding Bay F: CASDORFF
M: RACHEL/LARIO
O: Ulf IHLE
B: Ulf Ihle
106QW05
58.

112

CELANA Z ZANG NED 2005 Mare Chestnut F: CHELLANO Z
M: LAVENDEL (KWPN)/HUGO (SF)
O: Vingralkova Sara
B: J. M. Trompetter
103PG79
59.

37

CELLO MELLONI HOLST POL 2014 Stallion Bay F:
M: /
O: Sylwia PAWELCZAK, Izabela VINCKIER
B: Robert Mielenczuk
106KB49
60.

314

CHACCO AMICOR ZM OS GER 2009 Stallion Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: PILOTINE (WESTF)/BALOU DU ROUET (OLD)
O: Jan ZYBALA
B: Gestuet Lewitz
104MO61
61.

144

CHACCO BLUE AS L OS GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: Werner Brand-Kruth
105PM01
62.

250

CHACCOS BOY BAVAR GER 2009 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: RENDEZVOUS (BAY)/SANDRO (HOLST)
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
105EB41
63.

101

CHAKALAKA 8 OS GER 2010 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: GOGO GIRL/GIOVANNI
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: Gestüt Lewitz
105EI65
64.

203

CHAMBERTINA OLDBG POL 2011 Mare Bay F: CHAMBERLAND
M: SANDRA/TURBUD QUIRINUS
O: Mieczyslaw CHOMIAK
B: Chomiak Mieczyslaw
106LU21
65.

154

CHARDONNAY SZUMAWA OS GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Krzysztof Szuminski
B: Julia Becker
105TO40
66.

2

CHARLYN HANN GER 2013 Mare Bay F: CLINTON
M: ESATA MAE/
O: Alexandra LOPEZ, Raquel LOPEZ
B:
106GF48
67.

170

CHARTERFLY G HOLST GER 2011 Mare Bay F: CLINTON
M: VIOLA XII/DUTCH CAPITOL Z
O: Gutezeit, Frank
B: Frank Gutezeit
105LP53
68.

139

CHE GUEVARA L HOLST GER 2005 Stallion Bay F: SAN PATRIGNANO CASSINI
M: O-CONTENDRA/CONTENDER
O: Jan Ludwiczak
B: LUETKEMEIER FRIEDRICH, PADERBORN (GER)
102ZD07
69.

308

CHENET HOLST POL 2008 Gelding Grey F: CONTENDER
M: PEPSI III/CAROLUS I
O: Urszula Koziarowska
B: KOSICKA ROMA, NOWY TOMYSL (POL)
104DE21
70.

3

CHERRADO HANN GER 2014 Stallion Bay F: CHECK IN
M: T-CHANEL/CORRADO I
O: Zach LUKAS
B: GEBERS, CARSTEN
106JQ50
71.

130

CHICHOLINA MECKL GER 2013 Mare Chestnut F:
M: /
O: Bioraj Sp.z.o.o
B: Jurgen Ogermann
106FJ75
72.

168

CHIMAIRA PJ HANN GER 2009 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: GAMBA/GRAF GRANNUS
O: MC Weyer
B: Pferdezucht Dr. Jacobs GbR
105NG78
73.

160

CHINO 21 HOLST GER 2010 Gelding Grey F: CASSITO
M: S-CHAMPAGNER/CARETINO 2
O: Laub, Malte
B: Volker Gerstenberg
105JG46
74.

345

CHINTABLUE OS GER 2009 Gelding Bay F: CHINTAN
M: DOCIACCA/CHACCO - BLUE
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: Gestuet Lewitz
104TV43
75.

236

CHIRIVELL RHEIN GER 2005 Stallion Grey F: CALATO
M: CHICLANA/CALIDO
O: Schult, Hermann
B: SCHULT, HERMANN, HÜNXE (GER)
104DA00
76.

218

CHITO BLUE OS GER 2005 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: QUANTHARA Z (Z)/QUINAR (HOLST)
O: Iwona STRZALKOWSKA-JAROCKA
B: Gestuet Lewitz
103FL10
77.

263

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Mare Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: CAROUSA (OS)/CARINUE (OLD)
O: Weronika MINKIEWICZ
B: Gestuet Lewitz
104XD45
78.

259

CLEAR CARETINA HOLST 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: EGBERT HOLLM,NIEMCY
105QT17
79.

131

CLEARROUND OS GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Bioraj Sp.z.o.o
B: Dajana Nicodem
106FK05
80.

183

CLEMAN HANN GER 2008 Gelding Other F: COMTE
M: CALMIA/CALYPSO II
O: Erhart, Caroline-Claudia
B: Peters, Heide & Helmut
104ZR42
81.

335

CLIFF HOLST GER 2011 Gelding Grey F: COSIDO
M: NOBLESSE 26/GUARDUS LIMBUS
O: Reitsport Uwe & Carmen Hintzen GmbH
B: Kuhnert Karl Paul
105TE41
82.

215

CLINTARA WESTF POL 2009 Mare Grey F: CLINTON
M: CARIA/
O: Weronika KICINSKA
B: Montis Sp. z o.o.
106QV21
83.

116

CLIPPER VD BEGIJNAKKER BWP BEL 2002 Stallion Bay F: LUX Z
M: QUALITE VD BEGIJNAKKER/RIVAGE DU PONCEL
O: Michaela NOVOTNA
B: ANTOINE KEISSE
BEL43092
84.

195

COCO LADY HOLST GER 2010 Mare Grey F:
M: /
O: Lukasz Pieta
B: Silke & Guenter Lueders ZG
105KX08
85.

232

COCORRADO OS GER 2007 Stallion Grey F: CORRADO I HOLST
M: CINA Z/CARETANO Z
O: Tadeusz Koza & Zbigniew Kostrzewski
B: Gestüt Lewitz
104LY68
86.

6

COHIBA L Pzhk (Sp) POL 2014 Mare Bay F:
M: /
O: Jan LUDWICZAK
B: Jan Ludwiczak
106HF30
87.

307

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Gelding Bay F: CROWN Z
M: BALUGA/
O: Mobi Sp. z o.o. Sp. K.
B: Aage Lauritzen
104NM78
88.

240

COMIENZO HOLST 2009 Gelding Grey F:
M: /
O: Leslaw SARACHMANN
B: Liezen Wolter
105XF01
89.

332

COMODEUS P Pzhk (Sp) 2012 Male Bay F:
M: /
O: Krzysztof LUDWICZAK
B: Witold Polowczyk
105XJ80
90.

148

CONCHYTA Bad-Wü GER 2008 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: ARANXTA/ALEXIS
O: Schlosser, Josef
B: Kühnle, Rudolf
104PO34
91.

344

CONCORD F Pzhk (Sp) POL 2011 Male Bay F: CONTENDOR
M: CARMEN/CALYPSO III
O: Ewa OGONOWSKA
B: Marek Fimmel
106RF34
92.

281

CONDI WESTF POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir HARTMAN
B: Montis Sp. z o.o.
106BR15
93.

279

CONI I G. Pzhk (Sp) POL 2011 Mare Chestnut F: CROS (HOLST)
M: COLUMBIA (HOLST)/CASSINI I (HOLST)
O: Andrzej Golas
B: Andrzej Golas
105DW63
94.

339

CONRALDIK IV HOLST GER 2009 Gelding Grey F: CORRADO I (HOLST)
M: NERINA IV (HOLST)/HERALDIK (XX)
O: Jerzy Cerba
B: Thies Piening
105AY78
95.

319

CONSENSUS WESTF GER 2010 Stallion Grey F:
M: /
O: Joanna MALEPSZY
B: Renate Nixdorf
105SX28
96.

16

CONSILLA Pzhk (Sp) POL 2014 Mare Bay F: CASSILIO
M: CONSULA/
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Wechta Sp. z o.o. Sp. j.
106MX14
97.

187

CORAZON 58 HOLST GER 2010 Mare Bay F: CATOKI
M: SANITA/LANDJUNGE
O: Stanislaw JASINSKI
B: Frank Plock
105SN44
98.

347

CORJANO HOLST NED 2010 Gelding Bay F: CORNET OBOLENSKY (BWP)
M: UTENDRA DS (KWPN)/CONTENDRO I (HOLST)
O: Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
B: Liezen Wolter
105EG39
99.

334

CORONADO BLUE NF HOLST GER 2012 Gelding Bay F: CONNOR 48
M: ANN/LARIMAR 7
O: Michal KAZMIERCZAK, Katarzyna ZUKIEWICZ
B: Wolfgang Buech
106DK48
100.

235

CORRADINO HOLST GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna LUDWICZAK
B: Bernhard Hobe
106PI37
101.

239

CORRIDA HOLST 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Leslaw SARACHMANN
B: Witt Pferdezucht G B R, Niemc
105UV54
102.

231

COSA CHE POL 2006 Mare Bay F: CARETELLO B
M: GARIBA/GARIBALDI
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
105GZ33
103.

222

COSTACALVO OS GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105XN21
104.

306

COYOTE UGLY V DEN 2006 Male Bay F: COME BACK II
M: LILLEHAMMER V/LOBSTER
O: Ramona KALWA
B:
104QJ98
105.

172

CROMWELL 33 OS GER 2009 Male Grey F: CLINTISSIMO
M: LUCKY GRETEL/LUCKY LUKE
O: Emily STRAUSS
B: May Victoria
104XC86
106.

118

CROOK HOLST GER 2007 Stallion Grey F: COLMAN
M: DOUGLAS/ALCATRAZ
O: Vladimir MALAK
B: ANDRESEN HARALD, BEHRENDORF (GER)
104TG43
107.

220

CROS BLUE OS GER 2009 Stallion Chestnut F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: QUOLDAS GIRL (OS)/SANDRO BOY (OLD)
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Gestuet Lewitz
105CG89
108.

201

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Waldemar OSUCH
B: Haras du Buisson Sarl
106CD55
109.

237

CROWN PRINCE 2 HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CASSIN 2
M: KAISERKRONE/ACORD II
O: Thormaehlen, Harm
B: THORMAEHLEN HARM, KOLLMAR/LANGENHALS (GER)
104QD51
110.

316

CZART Pzhk (Sp) POL 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Stadnina Koni Nowielice Sp. z o.o.
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
105WX29
111.

342

DA VINCI KWPN NED 2008 Male Bay F: NUMERO UNO
M: PLATINA/DROSSAN
O: NUP HOLDING
B:
104HT85
112.

333

DAME DE PIQUE HOLST GER 2011 Mare Bay F: CASALL
M: WILMA XVIII/CRAWFORD 5
O: Miroslaw RADOMSKI
B: Johann Peter Gunnar
105VX00
113.

20

DARE DE LUX Pzhk (Sp) POL 2013 Stallion Chestnut F: HERMES DE LUX
M: DAROLA/CABROL AMICOR
O: Piotr OKON
B: Piotr Okon
106RE52
114.

331

DARINA KWPN NED 2008 Mare Grey F: CARDENTO
M: IRINA/BURGGRAAF
O: Bartlomiej ORDANIK
B: B. WENTINK, OENTSJERK (NED)
104PP17
115.

328

DENVER Z ZANG NED 2004 Gelding Other F: DUTCH CAPITOL
M: KINA B (KWPN)/BOREAS (KWPN)
O: Hubert Kierznowski
B: J. H. M. Custers
103AM23
116.

216

DESAND Pzhk (Sp) POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Julia DABROWSKA
B: Jacek Soska
106AC79
117.

178

DIABLO BLUE HS KWPN NED 2008 Stallion Grey F: MR. BLUE
M: NIKITA/ARGENTINUS
O: Handelshuis Schuttert
B: J. BOVEE, YSSELSTEYN LB (NED)
104WJ54
118.

38

DIANDRO RED WINE OS POL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Wasiliki ZMYSLOWSKA
B: Malgorzata & Tomasz Siergiej
106GD39
119.

27

DIARADO'S DREAM OS GER 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Marzena FALARZ
B: Gestuet Lewitz
106GM02
120.

221

DIAROUBET OS GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105XN18
121.

18

DINDEPENDENT Z ZANG NED 2013 Gelding Grey F: DALLAS
M: NOERIEN/JULIO MARINER XX
O: Michal SLONIEC
B: A.H.A. Hassing
106RE64
122.

44

DING DONG BAVAR GER 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Ludwig GILLMAIER
B: Ludwig Gillmaier
106CC09
123.

329

DIOR V KWPN NED 2008 Stallion Bay F: INDOCTRO
M: LESLIE/GARANCO
O: Hubert Kierznowski
B: P.L.M. VAESSEN, WIJNANDSRADE (NED)
104LE73
124.

155

DIRESTRAIT KWPN NED 2008 Stallion Bay F: MR. BLUE
M: CADIZ DU RONA Z/CARTHAGO
O: Slawomir Pietrzak & Amanda Pietrzak
B: Y. COPAL, BIEST HOUTAKKER (NED)
103VU24
125.

225

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Stallion Bay F: DOLLAR DU MURIER (SF)
M: LOLA II (WESTF)/LANDER III (HOLST)
O: Anetta Kucharska
B: Montis Sp. z o.o.
104OZ48
126.

260

DOMINO Pzhk (Sp) POL 2007 Gelding Bay F: CANTANIS
M: DEKADA/DEJMOS
O: Anita SKULSKA
B: Zbigniew Michalak
106ML63
127.

234

DOOLEYS B Dsp (Sathü) GER 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Aneta ZAWADZKA
B: Peggy Beyer
106EP50
128.

224

DORIS DAY Pzhk (Wielk) POL 2008 Mare Chestnut F: DILMAR
M: DORIS/ELPAR XX
O: Michal RYNOWIECKI
B: Renata Wojcik
106NU50
129.

242

DRAGO Pzhk (Wielk) POL 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Monika RESPONDEK
B: Teodor Mazur
106QS39
130.

245

DRAKO Pzhk (Sp) POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Manfred Slodczyk
B: Maria Czuchryta
105RZ00
131.

298

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Paul DILLON
B: Paul Dillon
106EI89
132.

147

DSP ANPOWIKAPI Dsp (Sathü) GER 2007 Gelding Chestnut F: ASKARI 173
M: RAPHAELA 74/RAPHAEL
O: Beindorf, Michael
B: Beindorf, Michael
105NA41
133.

146

DUBAI BLH KWPN NED 2008 Gelding Chestnut F: VAILLANT
M: RIOLA/N-ALDATO
O: BG Abhau & Kölz
B: Stal Hendrix
105KI92
134.

128

DUKATO VTH KWPN NED 2008 Stallion Chestnut F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: WAVANTA VTH/JULIO MARINER XX
O: Miroslav Vorel
B: J. VAN TUINEN-HEUKER, GRONINGEN (NED)
104JD95
135.

119

DYLAN KWPN NED 2008 Gelding Other F: VIGARO
M: GRIOMF/BURGGRAAF
O: Malak Vladimir
B: DE Radstake B.V., VARSSEVELD (NED)
104QH43
136.

223

EFRON Pzhk (Sp) POL 2004 Gelding Bay F: AVERO (HOLST)
M: EROTYKA (SP)/ELMERO (KWPN)
O: Joanna MALEPSZY
B: STADNINA KONI RACOT SP. Z O.O., RACOT (POL)
104OT52
137.

115

EINFACH KWPN NED 2009 Stallion Bay F:
M: /
O: Michaela NOVOTNA
B:
105VO13
138.

188

ENDO Pzhk (Sp) POL 2008 Gelding Bay F: PLACIDO
M: ENIGMA/LE VOLTAIRE
O: Maciej CHWALINSKI
B: Maciej Grygier
105ZI22
139.

204

EROS D'HOYO SBS BEL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: S.A. Thibaud d'Echallens
B: S.A. Thibaud d'Echallens
106CI57
140.

176

ESCORIAL POL 2009 Male Grey F:
M: /
O: Andrius PETROVAS
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
106HJ50
141.

300

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 Stallion Bay F: HARLEY VDL
M: VAREA FORTUNA/INDOCTRO
O: Dorota Zieniewicz
B: J. OUDE ELBERINK, UDEN (NED)
104GY66
142.

102

EVER SO CLEVER MERELNEST Z ZANG BEL 2012 Mare Bay F: ELVIS TER PUTTE
M: SARA VAN HET PARELSHOF/VOLTAIRE
O: Roger VAN OPROY
B: Reygaerts & Van Bunder
105UC32
143.

258

EVIVA HOLST GER 2012 Mare Grey F:
M: /
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Kirsten & Olaf Roerden ZG
106MX25
144.

321

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Stallion Bay F: DOLLAR DE LA PIERRE
M: TEMPTATION/ANDIAMO
O: Anna Seroka
B: H. KWANT, KOEKANGE (NED)
104MD74
145.

121

FALINO KWPN NED 2010 Mare Bay F: WIETVOT
M: PETRA/
O: Pavlina PORTYCHOVA
B:
106DR29
146.

325

FARLEY KWPN NED 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Zbigniew KRUK
B: J.A. Smits
105ZV50
147.

35

FERRALINE HOLST GER 2013 Mare Bay F: CORMINT
M: ONLINE II/ACORADO
O: Rafal PLATEK
B: Gizela Pietsch
106RG31
148.

305

FINNA W KWPN NED 2010 Mare Other F: CANTOS
M: CALLY Z/CARETANO Z
O: Wlodzimierz Urbanski
B: A. WALDMAN, PUTTEN (NED)
104QX59
149.

31

FLANDRIA Pzhk (Sp) POL 2013 Mare Chestnut F: CHACCO FLY
M: FARINA/CZAD
O: Stadnina Koni Nowielice Sp. z o.o.
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
105WX34
150.

301

FLASH BLUE B KWPN NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Klaudia PRYMEK
B: Stal Burg B.V.
106AW17
151.

228

FLEUR KWPN NED 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: Marek Perz
B: J. Kuipers
105QZ12
152.

186

FLIEREFLUITER KWPN NED 2010 Gelding Bay F: TYGO
M: BLOEM/SALAMON
O: Stal Bonder V.O.F.
B: J. Bervoets
106ET19
153.

343

FLOYD KWPN NED 2010 Gelding Chestnut F: CASALL
M: TEXAS M/INDOCTRO
O: Bogna Sasiadek & Lukasz Wasilewski
B: STOETERIJ HET MAALWATER, OUDE NIEDORP (NED)
104WB82
154.

217

FOKUS Pzhk (Sp) POL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Ilona PALKA-KISIELOWSKA
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
106KR24
155.

199

FOREST Pzhk (Sp) POL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Salih Barlas
B: Pawel Krzywanski
105LC08
156.

126

FOREWER CZEWB CZE 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Václav Opatrný
B:
105RP15
157.

401

FREDORA KWPN NED 2010 Mare Bay F: BAANBREKER HBC
M: TANDORA/HEINEKE
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
105AT05
158.

277

FRUGO Pzhk (Sp) POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir GRZELCZYK
B: Slawomir Grzelczyk
106AZ41
159.

294

GALAKTYKA Pzhk (Sp) POL 2009 Mare Black F: CLINTON (HOLST)
M: GALA (SP)/PALEGRO (WESTF)
O: Michal KUBIAK
B: ECO-ABI EWA FABINSKA, BIALYSTOK (POL)
104HO89
160.

13

GALETTA JJ CZE 2014 Mare Chestnut F: GUIDAM SOHN
M: LADY BABETA/LOPEZ
O: Jana SOUKUPOVA
B:
106QV08
161.

181

GETWAY W KWPN NED 2011 Gelding Bay F: PADINUS
M: MONROE/CORRADO I
O: Natalie ROUCKOVA
B:
106RJ29
162.

162

GIVE IT TO ME KWPN NED 2011 Gelding Chestnut F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: THE FLYING FOX III/ULTIMO
O: Marvin JÜNGEL
B: De Radstake B.V.
105QS25
163.

292

GRANDE DIVA KWPN NED 2011 Mare Bay F:
M: /
O: J.H.M. Evers
B: J.H.M. Evers
105TX54
164.

107

GREAT FEELING HANN GER 2012 Gelding Bay F: GREY TOP
M: FELICIA/FLY HIGH
O: Lukas Zach
B: HOOIJBERG, EVELIEN
105MQ11
165.

157

GUESSSINA KWPN NED 2011 Gelding Chestnut F: VDL ZIROCCO BLUE
M: VELINA/MANHATTAN
O: Sportpferde Center Rothenburg
B:
105LQ30
166.

287

GUIDAM KWPN 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Katarzyna Kuptel
B: H. van Oene
105QN44
167.

252

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Joanna BABIAK
B: J. Vrenken
105PS28
168.

289

GUZZI-V KWPN 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Robert Kedzior
B: C.A.J. Verhoeven
105TE67
169.

125

GYLORD KWPN NED 2011 Stallion Grey F:
M: /
O: Josef Schneider
B:
105RS03
170.

340

HATOKI Pzhk (Sp) POL 2009 Gelding Bay F: CATOKI (HOLST)
M: HISZPANKA (SP)/CONTENDUS (HOLST)
O: Jerzy Cerba
B: Stefan Rakoczy
105AY61
171.

32

HAWR Pzhk (Sp) 2013 Gelding Chestnut F: FARMER
M: HANOI/QUIRINUS
O: Jan ZYBALA
B: Jan Zybala
105XI52
172.

320

HEARTCOR F KWPN 2012 Male Grey F:
M: /
O: Wanda Szmyt
B: G.J.B. Fikken
105PH39
173.

317

HELLUM H&H KWPN NED 2012 Gelding Bay F: CHARISMA
M: CHIQUE HBC/NUMERO UNO
O: HBC Stal, F. & M. HUIZINGA
B: F. en M. Huizinga & H.B.C. Stal BV
106NM07
174.

318

HOLLISTER KWPN NED 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
B: W. Liezen
105RS10
175.

12

HOLLYWOOD DU HOUSSOIT SBS BEL 2013 Stallion Chestnut F: DAYTON SITTE
M: IMAGE-II DU HOUSSOIT/CARNAC DEL FOLLEE
O: Jezdecky klub DERBY s.r.o.
B: Horse of Belgium
106OQ72
176.

205

ICE AGE H KWPN NED 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Wanda SZMYT
B: D.W.J. Hoefnagel
105XP65
177.

110

IDEE VAN DE ACHTERHOEK BWP BEL 2008 Mare Bay F: WANDOR VAN DE MISPELAERE
M: ZIDANE C/QUERLYBET HERO
O: SRPEK, s.r.o.
B: DIRK DE PAUW, WACHTEBEKE (BEL)
104WL58
178.

36

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Zbigniew KRUK
B: J. Scott
105ZV60
179.

285

ILOVE YOU DU BEAUMONT BWP BEL 2008 Mare Chestnut F: DOMINO DE MOYON
M: TI FANY DU BEAUMONT/SKIPPY II
O: Serhij HOJDA
B: FRANCIS MORRIER, HACCOURT (BEL)
104QN36
180.

7

INDIGO R.T. KWPN NED 2013 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Agata STUDENCKA-WOJCIK
B: H.B.C. Stal BV
106NP08
181.

265

INTELIGO Pzhk (Wielk) POL 2010 Gelding Bay F: CORLENSKY (WESTF)
M: INES (WLKP)/VOLTAIRE (HANN)
O: Stanislaw Jozwiakowski
B: Stanislaw Jozwiakowski
105CF36
182.

336

IOWA KWPN NED 2013 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Zbigniew KRUK
B: J.F. Abbring
105ZV54
183.

269

IRMA KWPN NED 2013 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: NERMA/BURGGRAAF
O: Filip MIZGIER
B: H. van Wijk
106RE40
184.

346

IRONMAN KWPN NED 2013 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Robert MIELENCZUK
B: H.A. Munsterman
106EY78
185.

25

IT'S TOULON V.E. KWPN NED 2013 Male Bay F:
M: /
O: Anna KOLODZIEJ
B: J. van Elp
106QU33
186.

9

JACK DANIELS KWPN NED 2014 Gelding Bay F: NUMERO UNO
M: VELINA/MANHATTAN
O: Sportpferde Center Rothenburg
B: J.F. Hooghiemstra
106OL06
187.

45

JASON VDL KWPN BEL 2014 Male Grey F: DAKAR VDL
M: ZAFARANTA VDL/DIAMANT DE SEMILLY
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: VDL Stud
106OC78
188.

135

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP NED 2009 Mare Bay F: KASMIR VAN HET SCHUTTERSHOF
M: REBECCA DE LA FERME DU BOIS/LANDJUWEEL ST. HUBERT
O: Bartlomiej LEWANDOWSKI
B: BVBA VERBELEN
104SV21
189.

296

JERICO Pzhk (Sp) POL 2008 Stallion Grey F: WIELAND
M: JENNIFER (SP)/EVER FOR PLEASURE (HANN)
O: Remigiusz Makowski
B: REMIGIUSZ MAKOWSKI, OPYPY (POL)
104RI79
190.

29

JERIMO KWPN NED 2014 Gelding Bay F: EL PRIMERO
M: ZILVERSTER/INDOCTRO
O: W. URBANSKI
B: van de Boomen
106MH91
191.

180

JERSY FLOWER BWP BEL 2009 Mare Other F: QUORUM DE LAUBRY
M: GRACE VAN´T GROENHOF/TAKASHI VAN BERKENBROECK
O: Bruneel Kris
B: BRUNEEL KRIS, BRUGGE (BEL)
104SG68
192.

163

JOLIE LAFEE BAVAR GER 2010 Mare Other F: NEKTOS
M: JAMAICA/BAVARIA LUCHS
O: Sonja JÜNGEL
B: Schindele, Richard
106JT83
193.

24

JORNIAN BLUE F KWPN NED 2014 Male Grey F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ERIANA-F/CANTURANO
O: Slawomir UCHWAT
B: Fabrie H.
106QW74
194.

122

JULIETT 2012 Mare Bay F: JIMTOWN
M: PHILL GREEN/PHILL
O: Jan TRISKA
B:
106EJ30
195.

165

KANDELA R Dsp (Sathü) GER 2010 Mare Grey F: COLESTUS
M: KASSANDRA/KOLIBRI
O: Schäfer, Milan
B: Reppe, Johannes
105ME08
196.

290

KARDO VAN 'T STEENPUTJE BWP BLR 2010 Gelding Bay F: DARCO
M: PEHATRA VAN 'T STEENPUTJE/FEINSCHNITT I V D RICHTER
O: Iwona KRUSZYNSKA
B: ERNEST PIETERS
105GA32
197.

274

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Zbigniew KOSTRZEWSKI
B: Zbigniew Kostrzewski
106HI72
198.

253

KENZO Pzhk (Sp) POL 2006 Gelding Bay F:
M: /
O: Krzysztof WIDZYK
B: Barczyk Henryk
106HF56
199.

272

KONTADOR VD MOLENDREEF BWP BEL 2010 Gelding Bay F: COOPER VD HEFFINCK
M: URGA/HEARTBREAKER
O: Radoslaw Zalewski
B: Stal van de Molendreef
105GA52
200.

283

KOSSAK HIPPICA OS 2012 Male Bay F:
M: /
O: Zbigniew KOSTRZEWSKI
B: Zbigniew Kostrzewski
105VG77
201.

244

L-QUICK JUMP GER 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Halina REMISZ
B: Zbigniew Szumlakowski
106QW91
202.

113

L'AMOUR HANN GER 2008 Mare Chestnut F: LORDANOS
M: ACADIA/ACORADO
O: Pavel VINGRALEK
B:
104JV40
203.

120

LA MIRAGE 16 OS AUT 2008 Mare Bay F: LORDANOS
M: ZORAYA-CARMEN/CALPYSO II
O: Pavlina PORTYCHOVA
B: Dr. Peter Rieglhofer
104JN04
204.

41

LA NOBLESSE VULKAN L Pzhk (Sp) POL 2013 Male Grey F: VULKAN L
M: LA DAME BLANCHE L/CASSIANO 3
O: Jerzy CERBA
B: Jan Ludwiczak
106RH78
205.

226

LA PAZ Pzhk (Sp) POL 2005 Gelding Bay F: PALEGRO WESTF
M: LANSADA/LANCER III HOLST
O: Slawomir Miasko
B: ECO-ABI EWA FABINSKA, BIALYSTOK (POL)
104EG83
206.

141

LA VULKANO L Pzhk (Sp) POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
105PL93
207.

166

LADERAS FLANDRIA BWP BEL 2011 Gelding Bay F: FLAMENCO DESEMILLY
M: CHABLIS FLANDRIA HORSE/CUMANO BD
O: Sophia RUSAKOVA
B: WILLEM EN PATRICK VAN HOECKE
105HI91
208.

5

LANCELOTTO L Pzhk (Sp) POL 2014 Gelding Bay F:
M: /
O: Jan LUDWICZAK
B: Jan Ludwiczak
106HF31
209.

247

LARIFARI HOLST GER 2009 Gelding Bay F: LARIMAR
M: SHACIRA/CAROLUS I
O: Wioletta Kosicka
B: KNICKREHM LEON, GROSSENSEE (GER)
104GB31
210.

338

LAVERINO OS DEN 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Maciej KUJAWSKI, Anna PIWONSKA
B: Tailormade Horses Aps
106HT72
211.

140

LE CORBUSIER Pzhk (Sp) POL 2010 Gelding Bay F: CARAMBOLE
M: LA PALOMA/PALEGRO
O: Wiktor SZALA
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105HA51
212.

109

LEEVE JUNG 2 MECKL GER 2009 Gelding Other F: LAZARO 10
M: COSIMA/CONVERTER 2
O: SRPEK, s.r.o.
B: Guse, Lothar
104VL99
213.

129

LILI MARLENE Pzhk (Sp) POL 2008 Mare Chestnut F: MARAM (KWPN)
M: LILIANA (SP)/NOBODY (KWPN)
O: Konar-Bud Krzysztof Konarski
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
104LJ60
214.

310

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Valoro Investments Ltd Sp
B: Vanessa & Marc Heirman-de Ruysscher
106HJ84
215.

177

LINKOLNS LWB LAT 2007 Gelding Bay F:
M: /
O: Andrius PETROVAS
B:
106ET48
216.

106

LOKI BEL 2011 Male Bay F:
M: /
O: Marilyn Denise CLARK, Jamie A. LOPEZ
B:
105FY42
217.

255

LONDON 32 OS GER 2002 Gelding Bay F: LANDSTREICHER
M: DE LUXE/ALDATO
O: Wechta Sp. z o.o. SKA
B: HORSTKOETTER, BERNHARD (GER)
102VL13
218.

179

LORDANY HANN GER 2010 Mare Bay F: LORDANOS
M: STELLA/STAKKATO
O: Sanny, Martin
B: Wotte, Eberhard
105KA47
219.

337

LORDANZ HANN POL 2010 Gelding Bay F: LORDANOS (HOLST)
M: GUNDI (HANN)/GOODMAN (HANN)
O: Ilona Turowska
B: Ilona Turowska
104RN76
220.

304

LUETT BEEK AKKITA HOLST GER 2008 Mare Bay F: CRISTO 5
M: PIRATIN/RAMIRADO
O: Gospodarstwo Rolne Slawomir Polikowski
B: SACHS KLAUS-W., LUETJENSEE (GER)
104ZA65
221.

249

LUNA P Dsp (Brand) GER 2008 Mare Chestnut F: LUDWIGS AS (OLD)
M: BAILEY P (DSP)/BARNAUL (XX)
O: Adam Olszewski
B: Pfitzmann GbR
104WZ40
222.

47

LYJANEIRO Z ZANG POL 2013 Gelding Bay F: LYJANERO
M: /
O: Gerard GRUTZA
B: Gerard Grutza
106PH50
223.

276

MISTER DR HEIGL WESTF GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Kamil GRZELCZYK
B: Friedrich Niemeyer
105RP51
224.

193

MONSUN Pzhk (Sp) POL 2007 Gelding Bay F: CONTACT ME (HOLST)
M: MARINERA/QUAMIRO (HOLST)
O: Anna PIETRZAK
B: ANDRZEJ GOLAS, LUBIESZYN (POL)
103WQ62
225.

133

MOULIN ROUGE L HOLST GER 2012 Mare Chestnut F:
M: /
O: Bioraj Sp.z.o.o
B: Rattay Jochen-Wilfried
106HJ35
226.

267

NEMIROFF Pzhk (Sp) POL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Magdalena Krasnowska
B: Barbara Mierzwinska
105KP44
227.

10

NORDSTURM 15 OS GER 2013 Gelding Grey F: N'OUBLIEZ JAMAIS
M: COCO/COULEUR ROUGE
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Ludwig Zurborg
106JR09
228.

291

NUCIA WESTF POL 2012 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: JUNG LUCIA/CAVALIER (MISTER)
O: Mateusz MICHALSKI
B: Agroterra Sp. z o.o.
106MZ68
229.

256

NUMBER ONE 28 HOLST GER 2009 Stallion Grey F: NUMERO UNO
M: ILKA IV/COROFINO 2
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: BUTENSCHOEN KARSTEN, SARZBUETTEL (GER)
104WC28
230.

4

ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF BWP BEL 2014 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Jan LUDWICZAK
B: Kenis Frans
106HF29
231.

150

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Anna MALINGA
B: Ireneusz Slawek
105QU15
232.

213

OLIMPIC LADY Pzhk (Wielk) POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Tomasz NABIALCZYK
B: Jaroslaw Skrzyczynski
106BU30
233.

233

OSTIANA Pzhk (Sp) POL 2010 Mare Bay F: MADISON
M: OAZA/ORKISZ
O: Aleksandra Kawa
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
105IC19
234.

210

OTELLO Pzhk (Sp) POL 2010 Stallion Bay F: QUAMIRO (HOLST)
M: OCZARA (SP)/LE BON (KWPN)
O: Marek Strzyz
B: Marek Strzyz
105AA68
235.

311

PIKADELA BLUE OS GER 2012 Mare Bay F: PIKACHU DE MUZE
M: CHADELA/CHACCO-BLUE
O: Piotr STRZALKOWSKI
B: Gestüt Lewitz
106LT60
236.

23

PRAGMATYK II G Pzhk (Sp) POL 2014 Stallion Bay F:
M: /
O: Andrzej GOLAS
B: Andrzej Golas
106HO55
237.

206

PRESTIGE Pzhk (Sp) POL 2009 Stallion Grey F:
M: /
O: Robert Mielenczuk
B: Jan Szpak
105MP24
238.

189

PRINCE NOIR BWP BEL 2010 Gelding Bay F: NABAB DE REVE
M: PHILADELPHIA Z/PAPILLON ROUGE
O: Agata Lach
B: CORNEEL FRANKEN, WUUSTWEZEL (BEL)
104SX91
239.

273

Q 7 HANN GER 2012 Gelding Bay F: FRH QUAID
M: EIKA/EMBASSY I
O: Paulina KOZA
B: Reinhard Rieckmann
106RE70
240.

313

QUAIDO HANN GER 2009 Gelding Grey F: QUAID
M: PUNKERIN/PICARD
O: Jan Zybala
B: Juergen Meyer
105DH05
241.

211

QUAINTON QUIVER Dsp (Sathü) 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Marek STRZYZ
B: Emma & Michael Philips
106QS73
242.

270

QUALILAS ISH IRL 2012 Mare Bay F: OBOS QUALITY 004
M: WHATS ANOTHER ONE/COEVERS DIAMOND BOY
O: Luiza OLESZKIEWICZ
B: Michael Hannon
106RD88
243.

302

QUALITY QUEEN ITA 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Rinaldo KIECON, Jaroslaw STELMACH
B: Cosimo Gaudiano
106MP16
244.

108

QUATTRO CENTO HOLST GER 2010 Male Bay F:
M: /
O: Jana DOLEZALOVA
B:
106AD48
245.

208

QUI GIGI OLDBG GER 2007 Male Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: HAGRANJA/GRANNUS
O: Andrzej Blazejewski
B: Veronika Kaeter
104KN17
246.

26

QUICK STEP HANN POL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Katarzyna SKRZYCZYNSKA
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
106DI59
247.

326

QUIDAM'S DUKE HOLST GER 2011 Stallion Grey F:
M: /
O: Piotr Michalski
B: Wilhelm Graf
105ST06
248.

43

QUIDAM'S JOKER Pzhk (Sp) POL 2014 Male Bay F:
M: /
O: Emilia PTAK
B: Emilia Ptak
106OB19
249.

111

QUIETE ITA 2009 Mare Bay F: AVENIR
M: BRAMOSETTA/SHERATON
O: Fritz KOGELNIG JUN., Julia SCHÖNHUBER
B: Societa Semplice Le Querce
104MH75
250.

136

QUIRO 5 OLDBG GER 2008 Gelding Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: WINANDA/LANDOR S
O: Bartlomiej LEWANDOWSKI
B: Gerd Fass
105GE01
251.

257

QUVEE PRESTIGE HOLST GER 2010 Stallion Bay F: QUIDAM DE REVEL (SF)
M: U2 II (HOLST)/CENTO (HOLST)
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: Gerd Ohlsen
105BR51
252.

202

ROCKY Pzhk (Sp) POL 2009 Gelding Bay F: CARETELLO B HOL.
M: RED ALLEGRA SI/ROMMEL
O: Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michalowice
B: Agata Zawada
105FT01
253.

246

ROSSA Pzhk (Sp) POL 2011 Mare Bay F: CONTENDER SON (HOLST)
M: RACHELLA (HOLST)/CHARISMA 115 (HOLST)
O: Roland KOSMOL
B: Ewa Hauer
105DW53
254.

243

ROWITTO Pzhk (Sp) POL 2010 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Jakub JEDRUCH
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
106HK70
255.

137

SAVOY 51 HANN GER 2005 Gelding Bay F: STOLZENBERG
M: LONI/LORDANOS
O: Mariusz Kakol
B: Eitel Wehrs
103KJ80
256.

142

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: J. Verhagen
105KM78
257.

21

SENIOR Pzhk (Sp) POL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir GRZELCZYK
B: Slawomir Grzelczyk
106CL92
258.

175

SHERLOCK LHBA LTU 2012 Gelding Bay F: SHANDOR 34
M: /
O: Andrius Petrovas
B: Andrius Petrovas
105QO51
259.

161

SIERRA MADRE MECKL GER 2008 Mare Other F: SIR SHUTTERFLY
M: LA FORTUNA W/ELITE LONELY BOY
O: Laub, Malte
B: Wolfram, Dieter
104UN24
260.

303

SIR SAPPORO MK OS GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Rinaldo KIECON, Artur MOKSIEWICZ
B: Gestuet Lewitz
106CP74
261.

214

SOLY JEAS HANN GER 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Mariusz KULAGA
B:
106NK66
262.

194

SONATA W Pzhk (Sp) POL 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Anna PIETRZAK
B: Stanislaw Weresinski
106HJ36
263.

151

SONET Pzhk (Sp) POL 2010 Gelding Bay F: QUINNUS
M: SOFIA/HOF SCHRETSTAKENS QUAMIRO
O: Anna MALINGA
B: SK Racot Sp. z o.o.
106JA03
264.

164

SONTJE IN VIGORIA OLDBG GER 2011 Mare Black F: BALOU DU ROUET
M: SE COLADA/COLA 10
O: Tobias KUNZE
B: Tobias Kunze
106KZ91
265.

315

SOPHIA OLDBG POL 2008 Mare Grey F: STALYPSO (HANN)
M: RAMONA (SP)/LAMB (HOLST)
O: BST Wynajem sp. z o. o.
B: Witold Pietrzyk
104LH41
266.

280

SPEED POL 2009 Stallion Bay F:
M: /
O: Lidia ANDRZEJEWSKA
B: Marek Pietrzyk
106BW88
267.

33

STAKATA HANN GER 2013 Mare Black F:
M: /
O: Rafal KRAJEWSKI
B: Hans-Henning von der Decken
106CO79
268.

39

STAKKATO LAZAR OLDBG POL 2014 Mare Bay F:
M: /
O: Edmund LAZAREWICZ
B: Edmund Lazarewicz
106PN25
269.

297

SUEDWINDS AMANDA HOLST GER 2008 Mare Bay F: CASSINI II
M: PERLMUTT I/CALIDO I
O: Cezary Kozanecki
B: SCHROETER GUIDO, WESTERLAND/SYLT (GER)
104NQ43
270.

299

T.GOLD QUIDAME Z ZANG BEL 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Aldona LACKA
B: Zuzanna Adamowicz
106QU02
271.

171

TANEA VOM WELLBERG WESTF GER 2007 Mare Other F: CARTANI 4
M: TAPANA V. WELLBERG/PIASTER VAN DE MESPEL
O: Nadine GRUENDLING
B: Künzli-Gurofski, Rita
106QZ05
272.

288

TIK TAK Pzhk (Sp) POL 2008 Stallion Bay F: CONDIAVOLO (HOLST)
M: TABEA/WARKANDO WONDERBON (BWP)
O: Rafal PLATEK
B: RUDIGER WASSIBAUER, OKOLY (POL)
104QX68
273.

323

TORNADO Pzhk (Sp) POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Julia SZYCHOWIAK
B: Jakub Krzyzosiak
105VO34
274.

209

TREFL K Pzhk (Sp) POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Marek KUBACKI
B: Marek Kubacki
106IE06
275.

30

U 2 HOLST DEN 2013 Male Grey F: UNTOUCHABLE 27
M: N-CASABLANCA/SAN PATRIGNANO CASSINI
O: Piotr STRZALKOWSKI
B: Flemming Schultz
106JR11
276.

207

ULA BAJOU K Pzhk (Sp) POL 2008 Mare Grey F:
M: /
O: Marek Kubacki
B: Kubacki Marek
105RK79
277.

268

ULILEN Pzhk (Sp) POL 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Jacek KAPEL
B: Antoni Dahlke
105VW33
278.

251

ULOTKA-K Pzhk (Sp) 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Kaja NIKOLAS
B: Kubacki Marek
105VV90
279.

190

ULYSSE DE GRANDERIE FRA 2008 Gelding Chestnut F: NEWTON DE KREISKER
M: LUNANIME DE GRANDRY/QUIDAM DE REVEL
O: Rafal Janusz
B: S.C.E.A. Generation la Granderie
104ZC67
280.

46

V-STAR D'IVE Z ZANG BEL 2014 Stallion Bay F: VIGO D ARSOUILLES STX
M: TRUE STAR DIVE/QUICK STAR
O: Wanda SZMYT
B: Isabelle Van Eeckhout
106RK56
281.

341

VAN HALEN KWPN NED 2002 Gelding Chestnut F: HORS LA LOI II
M: HORETTA/CAVALIER
O: Monika Morsztyn
B: R. TEWIS, WESTDORP (NED)
102YW87
282.

40

VELVET LAZAR OLDBG POL 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Edmund LAZAREWICZ
B: Edmund Lazarewicz
106PN24
283.

149

VENUS HOLST POL 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Anna MALINGA
B:
105QH26
284.

192

VIPER W Z ZANG BEL 2006 Gelding Black F: VIGO D'ARSOUILLES
M: GLAD TIDINGS/TOUT FEU D'HEX
O: Oliwia MALINSKA
B: Zangersheide
103KK07
285.

145

WESTFALIA L WESTF GER 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Jan LUDWICZAK
B: ZG Junker
106GZ76
286.

1

WHISKEY TIME UKR 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Dariia IURCHENKO
B:
105ZQ22
287.

275

WIBARO Pzhk (Sp) POL 2007 Gelding Grey F: BAJOU DU ROUET
M: WIAGRA (SP)/GRAF QUIDAM (SP)
O: Bogdan Kuchejda
B: Marian Skop
104OY63
288.

212

WIENA HOLST 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Józef Buczynski
B: Karl-Ernst Kruse-Soenke
105TE66
289.

158

ZANDIGO T S KWPN NED 2004 Gelding Bay F: LUPICOR
M: PARLANIEKE/ACHILL / LIBERO H
O: Sportpferde-Center Rothenburg
B: M.A. TER SCHURE, WITTE PAARDEN (NED)
103FA10
290.

117

ZANDIRO ZANG GER 2001 Stallion Chestnut F: ZANDOR Z
M: AIRLINE/ATTACHE
O: Michaela NOVOTNA, Ondrej POSPÍŠIL
B: Stabkes de Ruyter
103SC82
291.

17

ZANTINO V CZEWB CZE 2013 Male Bay F:
M: /
O: Gestüt Sprehe GmbH
B: Vorel Miroslav
106HJ34
292.

153

ZAZOU SZUMAWA KWPN POL 2004 Gelding Bay F: CANTOS
M: TOMKE H/NAIROBI
O: Krzysztof Szuminski
B: H.B.C. STAL BV, BOIJL (NED)
102XO00
293.

124

ZENTO S KWPN NED 2008 Stallion Bay F: ZENTO
M: IZALOMA/AHORN
O: SchneiderJosef
B: A.J. KEPPEL, ANNA PAULOWNA (NED) / Maatschap Team Nijhof, GEESTEREN GLD (NED)
104VB03
294.

184

ZERO WASTE HANN GER 2007 Gelding Bay F:
M: /
O: Simovski Dusan
B:
105QU38
295.

105

ZICO BLUE HOLST GER 2012 Stallion Grey F: VDL ZIROCCO BLUE
M: PASSINA/LACANTUS
O: Koncz Ferenc
B: Erdelyi Lorant
105RM47
296.

198

ZIROCCO AIR HOLST GER 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Zbigniew Drozd
B: Jan van Hamond
105RW84
Rider Country
Competition
Prize
Andruchow Slawomir
200
100
200
SUM:
500.00
Andrzejewska Wiktoria
400
60
SUM:
460.00
Babiak Filip
500
SUM:
500.00
Bobik Jan
4000
2000
100
SUM:
6100.00
Bonder Maureen
100
100
250
SUM:
450.00
Branicka Waleria
60
280
SUM:
340.00
Dabkowska Aleksandra
100
SUM:
100.00
Dabrowska Julia
100
SUM:
100.00
Dahlke Wojciech
2500
SUM:
2500.00
Ewen Marcel
320
100
320
250
20000
SUM:
20990.00
Fritsch Michael
100
100
100
600
SUM:
900.00
Gburyk Nikola
80
SUM:
80.00
Godos Karolina
350
1000
2500
SUM:
3850.00
Gramza Leszek
200
400
500
SUM:
1100.00
Gruca Lena
400
SUM:
400.00
Grzegorzewski Adam
100
SUM:
100.00
Grzelczyk Kamil
2500
1600
1600
SUM:
5700.00
Hlavicka Tomas
110
SUM:
110.00
Horbacz Sara
50
SUM:
50.00
Ihle Ulf
100
100
100
SUM:
300.00
Jarocka Zuzanna
100
SUM:
100.00
Jedruch Jakub
110
50
SUM:
160.00
Jüngel Marvin
100
100
250
250
SUM:
700.00
Kapel Julia
140
SUM:
140.00
Kasner Matylda
100
100
100
SUM:
300.00
Kawa Aleksandra
700
SUM:
700.00
Kazmierczak Michal
5500
100
100
SUM:
5700.00
Kicinska Weronika
200
125
100
SUM:
425.00
Kiecon Msciwoj
800
2000
800
100
100
SUM:
3800.00
Kierznowska Aleksandra
560
240
SUM:
800.00
Kierznowski Hubert
5000
100
SUM:
5100.00
Kisielowska Izabella
200
100
SUM:
300.00
Klapinska Laura
240
240
SUM:
480.00
Kobiernik Daria
2000
2000
2000
320
800
1100
320
SUM:
8540.00
Kölz Michael
200
3000
200
10000
440
100
3000
440
SUM:
17380.00
Konarska Marta
1000
SUM:
1000.00
Kostek Laura
275
SUM:
275.00
Kostrzewski Maciej
560
560
SUM:
1120.00
Kostrzewski Zbigniew
500
750
SUM:
1250.00
Koszucka Malgorzata
100
100
100
SUM:
300.00
Koziarowski Jaroslaw
750
550
SUM:
1300.00
Koziol Klara
5000
SUM:
5000.00
Kramarz Julia
120
SUM:
120.00
Krzyzosiak. Jakub
100
250
440
440
SUM:
1230.00
Kubiak Dawid
100
100
100
100
100
SUM:
500.00
Kubik Natalia
100
100
SUM:
200.00
Kucharska Zuzanna
500
60
SUM:
560.00
Kurleto Kornelia
100
SUM:
100.00
Lacka Alicja
60
100
SUM:
160.00
Lampart Oliwia
1000
SUM:
1000.00
Laub Malte
100
SUM:
100.00
Lewandowski Aleksander
100
SUM:
100.00
Lis Aleksandr
200
100
200
200
SUM:
700.00
Ludwiczak Krzysztof
1400
SUM:
1400.00
Lusina-Golas Aleksandra
800
500
100
SUM:
1400.00
Luty Dominika
100
SUM:
100.00
Malinowska Paulina
100
100
1100
SUM:
1300.00
Michlickova Mariana
100
500
100
SUM:
700.00
Mikicin Alicja
125
80
SUM:
205.00
Miskiewicz Tomasz
100
SUM:
100.00
Mizgier Filip
50
SUM:
50.00
Morsztyn Piotr
100
SUM:
100.00
Murdzia Seweryn
2000
100
800
3000
2000
550
125
SUM:
8575.00
Nabialczyk Natalia
100
SUM:
100.00
Nikolas Kaja
100
SUM:
100.00
Novotna Michaela
200
160
SUM:
360.00
Nowak Grzegorz
600
15000
SUM:
15600.00
Oleszkiewicz Lena
250
SUM:
250.00
Olszewski Tomasz
400
2000
240
200
240
SUM:
3080.00
Opatrna Adela
150
SUM:
150.00
Opatrny Ales
100
25000
SUM:
25100.00
Osuch Aleksandra
100
SUM:
100.00
Papousek Kamil
1500
SUM:
1500.00
Pawlicka Dajana
300
SUM:
300.00
Petrovas Andrius
1200
4000
800
600
800
300
SUM:
7700.00
Pieta Bianka
300
220
SUM:
520.00
Pietrzak Daria
100
100
300
SUM:
500.00
Respondek Monika
400
800
SUM:
1200.00
Rouckova Natalie
100
2500
100
SUM:
2700.00
Rynowiecki Olaf
500
100
SUM:
600.00
Sasiadek Bogna
300
50
600
SUM:
950.00
Schäfer Magdalena
100
500
SUM:
600.00
Schober Philipp
100
3000
100
1000
100
SUM:
4300.00
Shalohin Andrei
100
SUM:
100.00
Skiba Dawid
1200
1600
1200
240
100
240
SUM:
4580.00
Skrzyczynski Jaroslaw
1200
1200
SUM:
2400.00
Slodczyk Dominik
560
1250
560
1250
SUM:
3620.00
Sorokina Olga
50
SUM:
50.00
Stetina Jan
240
240
SUM:
480.00
Strauss Emily
275
440
SUM:
715.00
Strzalkowski Antoni
1600
1600
100
SUM:
3300.00
Strzyz Marek
50
SUM:
50.00
Szychowiak Julia
100
150
SUM:
250.00
Tecza Szymon
150
125
SUM:
275.00
Tyszko Mateusz
100
200
320
200
SUM:
820.00
Tyszko Michal
300
2500
1400
SUM:
4200.00
Uchwat Slawomir
125
SUM:
125.00
Urbanska Malwina
700
SUM:
700.00
Vingralkova Sara
500
SUM:
500.00
Wasilewski Lukasz
350
240
1500
1000
500
2000
SUM:
5590.00
Wechta Maksymilian
7000
200
200
SUM:
7400.00
Weidnerová Linda
140
120
SUM:
260.00
Widzyk Krzysztof
150
200
600
SUM:
950.00
Wojcianiec Wojciech
4000
100
SUM:
4100.00
Yurchanka Mikalai
125
100
SUM:
225.00
Zawadzka Eliza
200
200
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruchow Slawomir
2019-11-08
73
2019-11-09
2019-11-10
66
HATOKI (340)
2019-11-08
12
200
2019-11-09
21
100
2019-11-10
Andrzejewska Wiktoria
SPEED (280)
2019-11-08
2
400
2019-11-08
40
2019-11-09
23
2019-11-10
56
CONDI (281)
2019-11-08
8
60
2019-11-08
22
2019-11-09
26
2019-11-10
21
Apanasewicz Weronika
OSTIANA (233)
2019-11-08
24
2019-11-09
2019-11-10
19
Babiak Filip
GUSTIQUE (252)
2019-11-08
38
2019-11-09
57
2019-11-10
11
500
Bobik Jan
QUAIDO (313)
2019-11-08
39
2019-11-09
27
2019-11-10
2
4000
2019-11-08
2
2000
2019-11-10
18
SOPHIA (315)
2019-11-08
27
2019-11-09
20
100
2019-11-10
38
Bonder Maureen
2019-11-08
13
100
2019-11-08
19
2019-11-09
23
100
2019-11-10
11
250
2019-11-08
2019-11-08
42
Branicka Waleria
DOMINO (260)
2019-11-08
25
2019-11-09
9
60
2019-11-10
5
280
Cecuga Agnieszka
2019-11-08
38
2019-11-08
27
2019-11-09
63
2019-11-10
55
Chwalinska Zuzanna
2019-11-08
37
2019-11-09
81
2019-11-10
24
ENDO (188)
2019-11-08
48
2019-11-09
27
2019-11-10
74
Dabkowska Aleksandra
2019-11-08
18
2019-11-09
55
2019-11-10
21
100
Dabrowska Julia
DESAND (216)
2019-11-08
46
2019-11-08
2019-11-09
33
2019-11-10
14
100
Dahlke Wojciech
A QUITE (264)
2019-11-08
26
2019-11-09
2019-11-10
10
2500
INTELIGO (265)
2019-11-08
45
2019-11-08
41
2019-11-09
62
Dolezal Rudolf
2019-11-08
19
2019-11-08
59
2019-11-09
33
2019-11-10
28
Dziuba Anna
2019-11-08
67
2019-11-08
44
2019-11-09
39
2019-11-10
39
LA PAZ (226)
2019-11-08
52
2019-11-09
2019-11-10
36
Elbl Anna
2019-11-08
2019-11-09
2019-11-10
13
Ewen Marcel
2019-11-08
7
320
2019-11-08
15
100
2019-11-09
45
2019-11-08
10
250
2019-11-09
22
2019-11-10
2
20000
Fritsch Michael
BALISTO (169)
2019-11-08
15
100
2019-11-09
18
100
2019-11-10
34
2019-11-08
53
2019-11-08
54
2019-11-09
9
600
2019-11-08
73
2019-11-09
30
2019-11-10
42
Gburyk Nikola
COCO LADY (195)
2019-11-08
7
80
2019-11-08
69
2019-11-09
17
2019-11-10
Godos Karolina
2019-11-08
57
2019-11-09
5
350
2019-11-09
45
2019-11-10
68
COSA CHE (231)
2019-11-08
42
2019-11-09
2
1000
2019-11-10
1
2500
Gola Katarzyna
SOLY JEAS (214)
2019-11-08
59
2019-11-09
69
2019-11-10
61
Gramza Leszek
2019-11-08
66
2019-11-09
7
200
2019-11-10
7
400
2019-11-08
29
2019-11-08
18
2019-11-09
58
2019-11-10
12
500
CASSARIO (132)
2019-11-08
20
2019-11-09
75
2019-11-10
43
Gruca Lena
CONCORD F (344)
2019-11-08
15
2019-11-08
68
2019-11-09
48
2019-11-10
4
400
Grzegorzewski Adam
2019-11-08
53
2019-11-09
18
100
2019-11-10
31
2019-11-08
AZUR (322)
2019-11-08
43
2019-11-09
68
2019-11-10
21
Grzelczyk Kamil
WIBARO (275)
2019-11-08
1
2500
2019-11-10
16
2019-11-08
51
2019-11-09
31
2019-11-10
53
FRUGO (277)
2019-11-08
2
1600
2019-11-09
63
2019-11-10
60
Hlavicka Tomas
ZANDIRO (117)
2019-11-08
21
2019-11-09
6
110
2019-11-10
Horbacz Sara
CALOTTA (402)
2019-11-08
11
50
2019-11-08
2019-11-09
2019-11-10
14
Ihle Ulf
CAYO COCO (173)
2019-11-08
32
2019-11-08
52
2019-11-09
50
2019-11-10
22
2019-11-08
16
100
2019-11-09
40
2019-11-09
32
2019-11-10
17
100
Jarocka Zuzanna
2019-11-08
2019-11-09
32
2019-11-10
14
100
Jaworski Adrian
CZART (316)
2019-11-08
36
2019-11-09
49
2019-11-10
55
Jedruch Jakub
ROWITTO (243)
2019-11-08
6
110
2019-11-09
11
50
2019-11-10
15
Jonczyk Lukasz
2019-11-08
59
2019-11-09
2019-11-10
73
2019-11-08
35
2019-11-08
31
2019-11-09
52
2019-11-10
44
Jüngel Marvin
2019-11-08
14
100
2019-11-08
26
2019-11-09
61
2019-11-10
71
2019-11-08
42
2019-11-08
11
250
2019-11-09
36
2019-11-10
2019-11-08
49
2019-11-09
27
2019-11-09
65
2019-11-10
10
250
Kakol Mariusz
SAVOY 51 (137)
2019-11-08
32
2019-11-09
79
2019-11-10
60
ASHFORD 4 (138)
2019-11-08
26
2019-11-09
51
2019-11-09
2019-11-10
58
Kapel Julia
NEMIROFF (267)
2019-11-08
19
2019-11-08
30
2019-11-09
39
2019-11-10
37
ULILEN (268)
2019-11-08
5
140
2019-11-08
63
2019-11-09
34
2019-11-10
18
Kasner Matylda
ARES (261)
2019-11-08
14
100
2019-11-09
14
100
2019-11-10
46
2019-11-08
25
2019-11-09
84
2019-11-10
76
Kawa Aleksandra
WIENA (212)
2019-11-08
17
2019-11-09
2019-11-10
5
700
Kazmierczak Michal
2019-11-08
50
2019-11-09
40
2019-11-10
6
5500
2019-11-08
2019-11-08
15
100
2019-11-09
62
2019-11-10
34
CLIFF (335)
2019-11-08
37
2019-11-08
28
2019-11-09
28
2019-11-10
52
Kicinska Weronika
CLINTARA (215)
2019-11-08
4
200
2019-11-08
11
125
2019-11-09
13
100
2019-11-10
34
Kiecon Msciwoj
2019-11-08
4
800
2019-11-09
1
2000
2019-11-10
45
2019-11-08
41
2019-11-09
46
2019-11-09
66
2019-11-10
13
100
2019-11-08
70
2019-11-09
2019-11-10
15
100
Kierznowska Aleksandra
BADORETTE (327)
2019-11-08
49
2019-11-09
5
560
2019-11-10
32
DENVER Z (328)
2019-11-08
24
2019-11-09
2019-11-10
54
DIOR V (329)
2019-11-08
27
2019-11-09
9
240
2019-11-10
39
Kierznowski Hubert
2019-11-08
74
2019-11-09
1
5000
2019-11-10
20
DARINA (331)
2019-11-08
37
2019-11-08
58
2019-11-09
14
100
2019-11-10
51
2019-11-08
39
2019-11-09
57
2019-11-10
50
Kisielowska Izabella
FOKUS (217)
2019-11-08
7
200
2019-11-08
46
2019-11-09
49
2019-11-10
16
100
Klapinska Laura
CAPTAIN (152)
2019-11-08
44
2019-11-08
65
2019-11-09
67
2019-11-10
27
2019-11-08
8
240
2019-11-09
38
2019-11-10
40
Klapinska Monika
CORJANO (347)
2019-11-08
28
2019-11-09
13
2019-11-10
20
Kobiernik Daria
VENUS (149)
2019-11-08
1
2000
2019-11-09
70
2019-11-09
2019-11-10
4
2000
2019-11-08
40
2019-11-09
38
2019-11-10
SONET (151)
2019-11-08
7
320
2019-11-09
4
800
2019-11-10
6
1100
Kölz Michael
DUBAI BLH (146)
2019-11-08
10
200
2019-11-09
3
3000
2019-11-10
44
2019-11-08
43
2019-11-09
69
2019-11-10
4
10000
CONCHYTA (148)
2019-11-08
6
440
2019-11-09
15
100
2019-11-10
3
3000
Konarska Marta
2019-11-08
39
2019-11-08
32
2019-11-09
25
2019-11-10
4
1000
Kostek Laura
2019-11-08
48
2019-11-08
55
2019-11-09
6
275
2019-11-10
23
Kostrzewski Maciej
2019-11-08
5
560
2019-11-08
32
2019-11-09
53
2019-11-10
56
Kostrzewski Zbigniew
2019-11-08
4
500
2019-11-08
2019-11-09
43
2019-11-10
41
2019-11-08
2019-11-09
2019-11-08
3
750
2019-11-09
2019-11-10
Koszucka Malgorzata
2019-11-08
54
2019-11-08
16
100
2019-11-09
74
2019-11-10
15
100
BENGRAF (286)
2019-11-08
36
2019-11-09
37
2019-11-10
62
GUIDAM (287)
2019-11-08
57
2019-11-09
45
2019-11-10
Koza Lukasz
Q 7 (273)
2019-11-08
28
2019-11-09
43
2019-11-10
Koza Paulina
2019-11-08
21
2019-11-08
46
2019-11-09
39
2019-11-10
39
Koziarowski Jaroslaw
CHENET (308)
2019-11-08
47
2019-11-08
58
2019-11-09
3
750
2019-11-10
6
550
Koziol Klara
ROCKY (202)
2019-11-08
40
2019-11-09
28
2019-11-10
1
5000
2019-11-08
55
2019-11-09
24
2019-11-10
40
Kramarz Julia
2019-11-08
2019-11-09
2019-11-09
28
2019-11-10
8
120
Krzyzosiak. Jakub
2019-11-08
36
2019-11-08
17
100
2019-11-09
55
2019-11-10
47
2019-11-08
12
250
2019-11-09
2019-11-10
38
CATALAYA (156)
2019-11-08
6
440
2019-11-09
47
2019-11-10
29
Kubiak Dawid
2019-11-08
16
100
2019-11-10
31
2019-11-08
13
100
2019-11-09
16
100
2019-11-10
19
100
Kubiak Michal
CARO (293)
2019-11-08
70
2019-11-09
60
2019-11-10
48
GALAKTYKA (294)
2019-11-08
66
2019-11-09
2019-11-10
45
Kubik Natalia
COCORRADO (232)
2019-11-08
56
2019-11-08
54
2019-11-09
14
100
2019-11-10
13
100
Kucharska Zuzanna
2019-11-08
14
2019-11-09
1
500
2019-11-10
17
BAILANDO (134)
2019-11-08
9
60
2019-11-08
59
2019-11-09
15
2019-11-10
54
Kuczerawy Tomasz
2019-11-08
47
2019-11-09
49
2019-11-10
19
Kurleto Kornelia
2019-11-08
18
100
2019-11-08
33
2019-11-09
2019-11-10
Lacka Alicja
2019-11-08
16
2019-11-09
8
60
2019-11-10
10
100
Lampart Oliwia
BIJOU BE (324)
2019-11-08
17
2019-11-08
50
2019-11-09
16
2019-11-10
1
1000
Laub Malte
2019-11-08
76
2019-11-09
60
CHINO 21 (160)
2019-11-08
50
2019-11-09
50
2019-11-10
72
2019-11-08
47
2019-11-09
19
100
Lewandowski Aleksander
2019-11-08
13
100
2019-11-09
52
2019-11-10
36
QUIRO 5 (136)
2019-11-08
22
2019-11-09
42
2019-11-10
44
Lis Aleksandr
CASTERO (104)
2019-11-08
11
200
2019-11-09
70
2019-11-10
16
100
ZICO BLUE (105)
2019-11-08
52
2019-11-09
12
200
2019-11-10
75
Ludwiczak Krzysztof
CROS BLUE (220)
2019-11-08
23
2019-11-10
DIAROUBET (221)
2019-11-08
26
2019-11-09
5
1400
2019-11-10
2019-11-08
38
2019-11-09
2019-11-10
65
Lusina-Golas Aleksandra
2019-11-08
56
2019-11-09
78
2019-11-09
51
2019-11-10
7
800
CONI I G. (279)
2019-11-08
40
2019-11-08
28
2019-11-09
11
500
2019-11-10
20
100
Luty Dominika
2019-11-08
68
2019-11-09
66
2019-11-10
43
NUCIA (291)
2019-11-08
23
2019-11-09
36
2019-11-10
17
100
2019-11-08
33
2019-11-09
25
2019-11-10
20
Malepszy Matylda
CONSENSUS (319)
2019-11-08
25
2019-11-08
44
2019-11-09
80
2019-11-10
31
Malinowska Paulina
CHIRIVELL (236)
2019-11-08
29
2019-11-09
71
2019-11-10
13
100
2019-11-08
19
100
2019-11-09
6
1100
2019-11-10
14
2019-11-08
34
2019-11-09
29
2019-11-10
49
Malinska Oliwia
VIPER W Z (192)
2019-11-08
46
2019-11-08
67
2019-11-09
30
2019-11-10
58
Michalski Maciej
2019-11-08
28
2019-11-09
64
2019-11-10
23
Michlickova Mariana
2019-11-08
57
2019-11-09
22
100
2019-11-08
21
2019-11-09
12
500
QUIETE (111)
2019-11-08
48
2019-11-09
17
100
Mikicin Alicja
PRESTIGE (206)
2019-11-08
2019-11-09
12
125
2019-11-09
7
80
2019-11-10
29
Minkiewicz Weronika
2019-11-08
75
2019-11-09
35
2019-11-10
41
Miskiewicz Tomasz
LORDANZ (337)
2019-11-08
79
2019-11-09
26
2019-11-10
69
LAVERINO (338)
2019-11-08
24
2019-11-09
17
100
2019-11-10
26
Mizgier Filip
IRMA (269)
2019-11-08
12
50
2019-11-08
72
2019-11-09
50
2019-11-10
59
Morsztyn Piotr
VAN HALEN (341)
2019-11-08
18
100
2019-11-10
35
Motygin Sergei
CROOK (118)
2019-11-08
51
2019-11-09
77
DYLAN (119)
2019-11-08
23
2019-11-08
62
2019-11-10
33
Murdzia Seweryn
2019-11-08
1
2000
2019-11-08
14
100
2019-11-09
7
800
2019-11-10
8
3000
QUI GIGI (208)
2019-11-08
6
550
2019-11-09
25
2019-11-10
TREFL K (209)
2019-11-08
50
2019-11-09
83
2019-11-09
10
125
2019-11-10
25
Nabialczyk Natalia
2019-11-08
14
100
2019-11-08
52
2019-11-09
48
2019-11-10
67
Nieuzyla Leszek
DA VINCI (342)
2019-11-08
64
2019-11-09
65
2019-11-10
40
FREDORA (401)
2019-11-08
35
2019-11-09
72
2019-11-10
57
Nikolas Kaja
ULOTKA-K (251)
2019-11-08
29
2019-11-09
2019-11-10
12
100
Novotna Michaela
2019-11-08
13
2019-11-09
4
200
2019-11-10
7
160
Nowak Grzegorz
CORRIDA (239)
2019-11-08
35
2019-11-09
8
600
2019-11-10
37
COMIENZO (240)
2019-11-08
49
2019-11-09
64
2019-11-10
30
2019-11-08
25
2019-11-09
61
2019-11-10
3
15000
Oleszkiewicz Lena
QUALILAS (270)
2019-11-08
51
2019-11-09
36
2019-11-10
12
250
Olszewski Tomasz
2019-11-08
7
400
2019-11-09
4
2000
2019-11-10
LUNA P (249)
2019-11-08
9
240
2019-11-09
11
200
Opatrna Adela
2019-11-08
31
2019-11-08
57
2019-11-09
9
150
2019-11-10
51
LORDANY (179)
2019-11-08
22
2019-11-09
33
2019-11-10
28
2019-11-08
60
2019-11-09
18
2019-11-09
46
Opatrny Ales
FOREWER (126)
2019-11-08
29
2019-11-08
21
100
2019-11-10
1
25000
ARETO (127)
2019-11-08
23
2019-11-09
42
2019-11-09
2019-11-08
71
2019-11-09
53
Osuch Aleksandra
2019-11-08
15
100
2019-11-08
17
2019-11-09
86
2019-11-10
36
Papousek Kamil
LOKI (106)
2019-11-08
38
2019-11-08
37
2019-11-09
67
2019-11-10
2019-11-08
51
2019-11-08
3
1500
2019-11-09
24
Pawlicka Dajana
2019-11-08
42
2019-11-09
31
2019-11-10
52
FLEUR (228)
2019-11-08
39
2019-11-09
56
2019-11-10
9
300
2019-11-08
56
2019-11-09
35
2019-11-10
42
Petrovas Andrius
SHERLOCK (175)
2019-11-08
30
2019-11-09
3
1200
2019-11-09
2
4000
2019-11-10
ESCORIAL (176)
2019-11-08
4
800
2019-11-08
60
2019-11-09
68
2019-11-10
9
600
LINKOLNS (177)
2019-11-08
9
300
2019-11-10
25
Pieta Bianka
2019-11-08
23
2019-11-09
3
300
2019-11-10
6
220
Pietrzak Daria
MONSUN (193)
2019-11-08
16
100
2019-11-09
16
100
2019-11-10
30
SONATA W (194)
2019-11-08
64
2019-11-09
35
2019-11-10
8
300
Platek Oliwia
TIK TAK (288)
2019-11-08
53
2019-11-08
2019-11-09
85
2019-11-10
Portychova Linda
2019-11-08
35
Pospíšil Ondrej
EINFACH (115)
2019-11-08
30
2019-11-08
41
2019-11-10
37
Prasek Krzysztof
ATIQUA (266)
2019-11-08
34
2019-11-08
34
2019-11-09
54
2019-11-10
26
Respondek Monika
DRAGO (242)
2019-11-08
20
2019-11-09
2
400
2019-11-10
2
800
Rouckova Natalie
GETWAY W (181)
2019-11-08
34
2019-11-08
20
100
2019-11-10
12
2500
CARLOTT (182)
2019-11-08
17
100
2019-11-08
43
2019-11-09
38
2019-11-10
47
Rynowiecki Olaf
EFRON (223)
2019-11-08
26
2019-11-08
53
2019-11-09
21
2019-11-10
48
DORIS DAY (224)
2019-11-08
1
500
2019-11-08
44
2019-11-09
44
2019-11-10
11
100
Sasiadek Bogna
FLOYD (343)
2019-11-08
3
300
2019-11-09
12
50
2019-11-10
3
600
Schäfer Magdalena
KANDELA R (165)
2019-11-08
54
2019-11-09
72
2019-11-09
19
100
2019-11-10
10
500
Schober Philipp
GUESSSINA (157)
2019-11-08
13
100
2019-11-09
41
2019-11-10
9
3000
2019-11-08
4
1000
2019-11-09
21
100
Shalohin Andrei
FARLEY (325)
2019-11-08
33
2019-11-09
34
2019-11-10
18
100
Simovski Dusan
2019-11-08
61
2019-11-09
37
2019-11-10
30
Skiba Dawid
2019-11-08
3
1200
2019-11-09
2
1600
2019-11-10
2019-11-08
9
240
2019-11-09
20
100
2019-11-10
42
AVOCADO L (143)
2019-11-08
69
2019-11-09
29
2019-11-10
22
Skrzyczynski Jaroslaw
AKKOL (295)
2019-11-08
3
1200
2019-11-09
30
2019-11-10
35
JERICO (296)
2019-11-08
29
2019-11-10
17
2019-11-08
72
2019-11-09
23
2019-11-10
28
Slodczyk Dominik
DRAKO (245)
2019-11-08
5
560
2019-11-09
1
1250
2019-11-09
56
2019-11-10
ROSSA (246)
2019-11-08
1
1250
2019-11-08
45
2019-11-09
59
2019-11-10
64
Sorokina Olga
IOWA (336)
2019-11-08
10
50
2019-11-08
25
2019-11-09
22
2019-11-10
38
Sterczynska Zuzanna
ARIANA (219)
2019-11-08
62
2019-11-09
31
2019-11-09
43
2019-11-10
22
Stetina Jan
CABARET S (123)
2019-11-08
78
2019-11-09
34
ZENTO S (124)
2019-11-08
8
240
2019-11-09
47
GYLORD (125)
2019-11-08
55
2019-11-09
41
2019-11-10
24
Strauss Emily
2019-11-08
6
275
2019-11-08
55
2019-11-09
6
440
2019-11-10
24
Struzinsky Frantisek
2019-11-08
21
2019-11-08
48
2019-11-09
76
2019-11-10
43
Strzalkowski Antoni
2019-11-08
2
1600
2019-11-09
26
2019-11-10
2019-11-08
31
2019-11-09
13
100
2019-11-10
32
BLANT (312)
2019-11-08
27
2019-11-10
27
Strzyz Marek
OTELLO (210)
2019-11-08
22
2019-11-09
2019-11-09
47
2019-11-10
16
2019-11-08
27
2019-11-08
2019-11-09
10
50
2019-11-10
18
Szala Wiktor
2019-11-08
65
2019-11-09
40
2019-11-10
2019-11-08
71
2019-11-09
29
2019-11-10
53
Szmytka Antoni
2019-11-08
2019-11-09
20
2019-11-10
35
ICE AGE H (205)
2019-11-08
58
2019-11-09
41
2019-11-10
57
Szychowiak Julia
TORNADO (323)
2019-11-08
19
100
2019-11-09
8
150
2019-11-09
54
2019-11-10
27
Tecza Szymon
2019-11-08
43
2019-11-09
37
2019-11-10
26
2019-11-08
8
150
2019-11-09
11
125
2019-11-10
49
Tyszko Mateusz
2019-11-08
24
2019-11-09
15
100
2019-11-10
29
FOREST (199)
2019-11-08
36
2019-11-09
44
2019-11-10
41
CASINA 20 (200)
2019-11-08
12
200
2019-11-09
7
320
2019-11-10
33
Tyszko Michal
CARIBOU (196)
2019-11-08
8
300
2019-11-09
2019-11-10
11
2500
BIQUEEN (197)
2019-11-08
49
2019-11-09
24
2019-11-10
5
1400
Uchwat Slawomir
GUZZI-V (289)
2019-11-08
10
125
2019-11-08
56
2019-11-09
46
2019-11-10
Urbanska Malwina
FINNA W (305)
2019-11-08
5
700
2019-11-09
48
2019-11-10
23
Vingralkova Sara
CELANA Z (112)
2019-11-08
58
2019-11-10
19
L'AMOUR (113)
2019-11-08
63
2019-11-09
10
500
2019-11-10
15
Wasilewski Lukasz
2019-11-08
5
350
2019-11-08
30
2019-11-09
8
240
2019-11-10
3
1500
HOLLISTER (318)
2019-11-08
2
1000
2019-11-08
45
2019-11-09
4
500
2019-11-10
2
2000
Wawryniuk Nela
CAPRIOLE (309)
2019-11-08
2019-11-09
32
2019-11-10
45
Wechta Maksymilian
LONDON 32 (255)
2019-11-08
33
2019-11-10
5
7000
2019-11-08
77
2019-11-09
58
2019-11-10
25
2019-11-08
11
200
2019-11-09
59
2019-11-10
70
Weidnerová Linda
CLEMAN (183)
2019-11-08
18
2019-11-08
24
2019-11-09
5
140
2019-11-10
9
120
Widzyk Krzysztof
KENZO (253)
2019-11-08
9
150
2019-11-09
10
200
2019-11-10
8
600
Wojcianiec Wojciech
2019-11-08
22
2019-11-10
7
4000
IRONMAN (346)
2019-11-08
20
100
2019-11-09
51
2019-11-10
50
Wysocka Aneta
EVIVA (258)
2019-11-08
31
2019-11-09