Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
191 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 06:45:50
2019-08-22 06:45:50
Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
190 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 09:47:40
2019-08-21 09:47:40
Anna Kulawik DON BIJJOU ZW
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
189 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:40:54
2019-08-21 08:40:54
Katarzyna Jankowska MESSI S
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
188 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:10:01
2019-08-18 15:57:24
Agrypina Walaszek BONMAHON EXPLOSION
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
187 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:56:07
2019-08-18 15:56:07
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
186 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:55:33
2019-08-18 15:55:33
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
185 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 20:30:27
2019-08-17 20:30:27
Dominika Belvedere HORPYNA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
184 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:07:53
2019-08-17 19:31:37
Magdalena Twardoch KOPEREK
  • 1x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/KUCE/65 cm/II półfinał KUCE gr I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
  • 1x 17/KUCE/70cm/Finał KUCE gr I konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
183 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 19:29:26
2019-08-17 19:29:26
Aleksandra Nycz PINOKIO
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
182 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:10:50
2019-08-17 19:28:06
Natalia Bekus FIGA
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
181 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:11:38
2019-08-16 10:46:29
Agata Hübner JASYR
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
180 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:57:39
2019-08-16 10:02:50
Leszek Szotek COFFEE 23
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
179 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:18:47
2019-08-16 08:07:42
Anna Kruczek NAITIRY
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
178 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 17:53:19
2019-08-13 17:52:07
Izabela Klaassen SFERA S
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
177 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:51:07
2019-08-13 17:40:55
Dawid Janota CISCO 241
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
176 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:51:08
2019-08-13 17:40:15
Natalia Janota QUINDA QUANDO
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
175 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:45:15
2019-08-12 10:45:15
Martyna Szczypa MARIO
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
174 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:42:58
2019-08-12 10:42:58
Agata Ciaciura TEZA
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
173 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:42:25
2019-08-12 10:42:25
Emilia Frankowska PLEJADA
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
172 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:20
2019-08-09 13:07:05
Julia Klimowicz SABIR
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
171 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:10:48
2019-08-09 13:06:36
Weronika Zaczek FINEZJA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
170 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:09:11
2019-08-09 13:05:55
Klara Zegar SALSA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
169 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 13:04:25
2019-08-09 13:04:25
Karolina Ślązak TORES P
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
168 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:30:38
2019-08-07 09:22:48
Martyna Grobelny EL-WILLOW MICHAEL
  • 1x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/KUCE/65 cm/II półfinał KUCE gr I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
  • 1x 17/KUCE/70cm/Finał KUCE gr I konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
167 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 11:42:10
2019-08-07 09:22:17
Martyna Grobelny FRIDA
  • 1x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/KUCE/65 cm/II półfinał KUCE gr I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
  • 1x 17/KUCE/70cm/Finał KUCE gr I konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
166 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:32:10
2019-08-06 21:32:10
Paulina Sowa MORGOTH
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
165 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 08:38:17
2019-08-06 21:30:57
Monika Duda EMBASSY BASSY
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
164 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:08:02
2019-08-06 21:27:26
Zuzanna Klak CARTOGRAN'S STAR
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
163 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:51:21
2019-08-06 21:18:45
Anna Hernik AQUADOR
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:15:16
2019-08-06 21:15:16
Anna Pęciak LAVINA 45
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
161 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:14:47
2019-08-06 21:14:47
Anna Peciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
160 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:31:43
2019-08-06 20:07:39
Kaja Badellino IL DE GRANDO
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
159 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:49:54
2019-08-06 20:05:31
Natalia Kubik COCORRADO
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
158 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 13:00:25
2019-08-05 13:00:25
Eliza Sas DAFNE
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
157 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 12:59:48
2019-08-05 12:59:48
Mariam Pervez CASSINIA
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
156 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:58:52
2019-08-05 11:49:57
Patrycja Żachowska TITAN 12
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
  • 1x 16/SENIORZY/ 125 cm/II półfinał SENIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 24/SENIORZY/ 130 cm/Finał SENIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
155 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 11:44:15
2019-08-05 11:44:15
Dorota Lenik LA COSTA
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
154 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:50:04
2019-08-05 11:35:17
Anna Baca SALVADOR
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
153 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 12:16:51
2019-08-05 11:34:29
Sonia Janus BALOU BALOU
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
152 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:16:12
2019-08-05 11:32:30
Julia Kramarz L-QUICK JUMP
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:16:09
2019-08-05 11:31:52
Julia Kramarz RITUS
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
150 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 09:59:45
2019-08-05 09:59:45
Julia Jaglarz GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
  • 1x 16/SENIORZY/ 125 cm/II półfinał SENIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 24/SENIORZY/ 130 cm/Finał SENIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 09:58:48
2019-08-05 09:58:48
Klara Gierek J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 09:58:02
2019-08-05 09:58:02
Maria Kaprzyk COMET 235
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 09:06:29
2019-08-05 09:06:29
Maja Fajfur WILD BOY
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 08:20:23
2019-08-05 08:20:23
Anna Kulawik NIWAR
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:59:37
2019-08-05 08:19:43
Zuzanna Muc YOUNG LADY
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:59:35
2019-08-05 08:18:56
Amelia Kula NORMANDIA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:03:03
2019-08-05 08:14:54
Ewa Zimny MAXIMUS
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:02:12
2019-08-05 08:14:22
Franciszka Trzcińska ROBESPIERE
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:19:25
2019-08-05 08:10:22
Marta Piszczek ALEX 621
  • 1x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/KUCE/65 cm/II półfinał KUCE gr I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
  • 1x 17/KUCE/70cm/Finał KUCE gr I konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:03:11
2019-08-05 08:08:52
Jennifer Lewandowska FREE STAR
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:03:07
2019-08-05 08:07:39
Julia Gawałek SCHIROCCO DES CHAINES
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
  • 1x 16/SENIORZY/ 125 cm/II półfinał SENIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 24/SENIORZY/ 130 cm/Finał SENIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:03:05
2019-08-05 08:06:19
Julia Gawałek CONTINA ELIZAR
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:03:09
2019-08-05 08:05:23
Julia Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:18
2019-08-05 07:59:54
Aleksandra Pietryszyn AMANITA
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:01:37
2019-07-28 21:34:32
Kamil Pszowski LUISSOME DESPOIRE
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 11:36:16
2019-07-28 15:49:09
Aleksandra Ryt SAMIRO
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:07:22
2019-07-28 15:45:48
Aleksandra Ryt PALOMA
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
  • 1x 16/SENIORZY/ 125 cm/II półfinał SENIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 24/SENIORZY/ 130 cm/Finał SENIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:10:53
2019-07-28 12:47:18
Maciej Handzlik PIGMENT
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 19:36:42
2019-07-28 12:46:35
Maciej Handzlik LUCILLA
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:33:55
2019-07-28 11:49:10
Olimpia Skrok-Wolska FOR CANDY
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 12:28:38
2019-07-27 22:29:30
Magdalena Wojda CORNET MW
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:48:12
2019-07-27 22:25:54
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:59:36
2019-07-27 21:11:53
Julia Sztaba CARRERA G
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:19:30
2019-07-27 20:40:04
Barbara Krywult COLANDRO
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:34:53
2019-07-27 15:13:31
Katarzyna Wójcik KSIĘŻNICZKA
  • 1x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/KUCE/65 cm/II półfinał KUCE gr I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
  • 1x 17/KUCE/70cm/Finał KUCE gr I konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 14:48:34
2019-07-27 15:11:43
Oliwia Lentowicz BASTER
  • 2x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 2x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 11:40:19
2019-07-27 09:36:47
Karolina Leda DOMARE G
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:16:48
2019-07-26 21:57:23
Katarzyna Bula ERAZM
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:16:34
2019-07-26 21:55:53
Szymon Bula MARCEPAN
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:35:11
2019-07-26 12:12:52
Jagoda Nowicz H-PASADENA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 17:38:01
2019-07-26 05:03:58
Anna Prażuch NEQUIMA
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 14:48:25
2019-07-26 02:55:22
Wiktoria Skorupa COKABLANCA
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:59:38
2019-07-26 00:29:54
Aleksandra Panek JULIUS
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:33
2019-07-24 16:44:48
Hanna Gocyk CEVITA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 14:49:51
2019-07-24 11:11:42
Roksana Musiolik SIMI
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:35:57
2019-07-23 20:55:22
Marcelina Łukaszek HIKI
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 10:05:25
2019-07-23 20:52:35
Krzysztof Widzyk KENZO
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 11:46:05
2019-07-23 20:23:36
Maja Dreger K - NICO
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:50:54
2019-07-23 20:21:36
Nadia Bierska COFFEE
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:51:09
2019-07-23 20:18:25
Zuzanna Nabagło KORAL
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:51:16
2019-07-23 20:17:40
Dominika Poliwoda KASAFI
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:51:08
2019-07-23 20:10:47
Adam Kaźmierczak HANKEE DOODLE
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:25:58
2019-07-23 19:32:45
Jakub Klekot ROBIN HOOD- LS
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:59:03
2019-07-23 19:25:58
Michaela Karpisz BRIANCE
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:16:58
2019-07-23 17:33:32
Julia Oleszczuk MIRABELA
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:47:14
2019-07-23 12:18:10
Oliwia Lampart BIJOU BE
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:26
2019-07-23 10:50:05
Nina Sokalska WIRUS
  • 2x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 9/KUCE/65 cm/II półfinał KUCE gr I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
  • 2x 17/KUCE/70cm/Finał KUCE gr I konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:49:50
2019-07-22 21:11:09
Amanda Kolińska BRANDO
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:15:15
2019-07-22 20:57:57
Aleksandra Oleksy CORTADO
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:47:56
2019-07-22 18:05:58
Katarzyna Gola SOLY JEAS
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:47:55
2019-07-22 18:04:52
Katarzyna Gola KINGSTON HIPPICA
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:50:35
2019-07-22 15:00:15
Bartosz Bomba PRINCE
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 7/P/110 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 .(wys. 110 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 19/P/ 110 cm/ZR konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 32/P/ 110 cm/ZR konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:50:06
2019-07-22 14:59:12
Bartosz Bomba ILONA
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 7/P/110 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 .(wys. 110 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 19/P/ 110 cm/ZR konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 32/P/ 110 cm/ZR konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:17:11
2019-07-22 13:30:39
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 7/P/110 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 .(wys. 110 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 19/P/ 110 cm/ZR konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:37:12
2019-07-22 11:50:39
Natalia Strzelczyk ARKADA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:20:23
2019-07-22 10:26:44
Ewa Mniszek MAGIA-P
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:37:27
2019-07-22 07:49:07
Paulina Poniewierska BETINA
  • 1x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/KUCE/65 cm/II półfinał KUCE gr I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
  • 1x 17/KUCE/70cm/Finał KUCE gr I konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:47:04
2019-07-21 20:33:39
Olga Tomanek WINNIE
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 11:03:18
2019-07-21 20:32:29
Olga Tomanek TURBUD IQ
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 22/N/ 120 cm/ZR konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:28:59
2019-07-21 19:55:47
Maja Krygier CILENA
  • 1x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/KUCE/65 cm/II półfinał KUCE gr I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:28:53
2019-07-21 19:55:02
Milena Płaza ZINA
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 19:36:26
2019-07-21 17:55:40
Liwia Król CYTAT
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:10:24
2019-07-21 17:07:55
Natalia Kluska JUNISZA
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:09:12
2019-07-21 17:06:47
Natalia Kluska CANTANIS
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 09:30:44
2019-07-21 17:05:17
Patrycja Ksiądz HEIDI
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 22/N/ 120 cm/ZR konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:50:33
2019-07-21 11:28:11
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:38:28
2019-07-20 22:57:25
Larysa Haberstroh CLAIRE LG
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 11:42:59
2019-07-20 22:54:25
Wiktoria Haberstroh GALAKTYKA GB
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 09:29:17
2019-07-20 15:21:33
Weronika Tokarska SURINAM
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:20:52
2019-07-19 22:19:43
Angelika Kucias SCARTO
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 16:02:39
2019-07-19 22:18:07
Dominik Słodczyk ROSSA
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
  • 1x 16/SENIORZY/ 125 cm/II półfinał SENIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 24/SENIORZY/ 130 cm/Finał SENIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 19:36:51
2019-07-19 21:54:43
Magdalena Piksa HONNEUR VAN DE BERNSEHOEVE
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 7/P/110 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 .(wys. 110 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 19:36:51
2019-07-19 21:53:34
Magdalena Piksa KOKAINA
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 7/P/110 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 .(wys. 110 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:20:55
2019-07-19 21:50:52
Angelika Kucias PANAMERA 13
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 11:47:52
2019-07-19 21:49:31
Małgorzata Falewicz STRESEMANN 8
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:04:56
2019-07-19 21:47:48
Kamila Czyż KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 7/P/110 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 .(wys. 110 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:18:38
2019-07-19 21:46:19
Monika Respondek DRAGO
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:49:57
2019-07-19 19:31:58
Zuzanna Kaczmarzyk TARNINA
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:50:39
2019-07-19 19:25:23
Zuzanna Kaczmarzyk SOPRANO HIPPICA
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:12
2019-07-19 19:20:03
Beata Majer HEART LIGHTNING
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:25
2019-07-19 16:53:28
Otylia Barczyk MELODY
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:31
2019-07-19 16:52:47
Otylia Barczyk SZAROTKA
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:14:16
2019-07-19 16:47:14
Emilia Dratwińska SIGMA
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:14:17
2019-07-19 16:44:07
Emilia Dratwińska HAMADA
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:28:49
2019-07-19 12:01:09
Patrycja Kamińska FLINTSTONE UTOPIA
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:28:45
2019-07-19 11:53:54
Patrycja Kamińska LUCKY
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 09:38:35
2019-07-19 11:27:24
Zofia Bugla EVERY TIME
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:48:31
2019-07-19 11:26:48
Paulina Słoniec ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:49:02
2019-07-19 11:25:46
Paulina Słoniec WENDY
  • 1x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/KUCE/65 cm/II półfinał KUCE gr I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
  • 1x 17/KUCE/70cm/Finał KUCE gr I konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:37
2019-07-19 08:56:05
Anna Rumin LARIOS HERO
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:47:28
2019-07-19 08:45:09
Janina Zielińska QUABREL DE L’ETAPE.
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:31
2019-07-18 23:27:33
Nina Sokalska CUPPERS MONTY
  • 1x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/KUCE/65 cm/II półfinał KUCE gr I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
  • 1x 17/KUCE/70cm/Finał KUCE gr I konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:24
2019-07-18 23:18:13
Maja Kliś KLARA
  • 1x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/KUCE/65 cm/II półfinał KUCE gr I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
  • 1x 17/KUCE/70cm/Finał KUCE gr I konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:50
2019-07-18 22:35:43
Matylda Badura ISABELLA
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:24:00
2019-07-18 21:06:36
Aleksandra Kośnik LESZCZYK
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
  • 1x 16/SENIORZY/ 125 cm/II półfinał SENIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 24/SENIORZY/ 130 cm/Finał SENIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 16:13:19
2019-07-18 21:03:02
Weronika Sobczyk TOFFI
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:24:04
2019-07-18 21:02:10
Aleksandra Kośnik REFLEX
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
  • 1x 16/SENIORZY/ 125 cm/II półfinał SENIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 24/SENIORZY/ 130 cm/Finał SENIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:24:50
2019-07-18 20:56:17
Bartłomiej Urban KAPITAN KANE
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:24:40
2019-07-18 20:55:26
Marcelina Wolny PACO
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:29:11
2019-07-18 20:54:28
Weronika Sobczyk DUNKA
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:28:35
2019-07-18 19:35:29
Paulina Musiał LEDA NAJA W
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:19:00
2019-07-18 19:34:43
Maja Bromboszcz MADAM W
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:43:02
2019-07-18 18:55:00
Julia Badora KORYNT
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 13:09:39
2019-07-18 17:16:35
Patryk Mike CHALANDRA
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:56:35
2019-07-18 16:37:51
Alicja Kosmol NIHET
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 13:03:14
2019-07-18 16:36:59
Alicja Kosmol CENTESSA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:56:44
2019-07-18 16:35:48
Oliwia Kosmol FEREUSA
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:56:50
2019-07-18 16:35:19
Paulina Bule DOMINACJA
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:56:55
2019-07-18 16:35:19
Oliwia Kosmol TRITOP 2
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:57:00
2019-07-18 16:34:32
Oliwer Bule EAST WOOD
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:57:05
2019-07-18 16:33:39
Oliwia Kosmol APERITIF
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:57:10
2019-07-18 16:33:07
Oliwer Bule C BAS
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:48:24
2019-07-18 15:34:46
Maja Pluta BRAWADA
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:20
2019-07-18 15:33:36
Alicja Jóźwiak WERTER
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:20:12
2019-07-18 15:31:38
Barbara Chlipała CARYCA
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:26:54
2019-07-18 15:30:46
Maja Bertoldi LORD EDUARD
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 13:12:55
2019-07-18 15:16:06
Zuzanna Bernaś BALANDO
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:20:02
2019-07-18 14:07:29
Kaja Pietraszko QIURORA
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:19:16
2019-07-18 14:06:26
Kawa Marta GRAPPA
  • 1x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:18:47
2019-07-18 14:05:09
Kaja Langer ORIANA
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:18:48
2019-07-18 14:03:17
Anna Kruczek CANNON
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:18:52
2019-07-18 14:00:17
Aleksandra Kawa INDI
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:20:00
2019-07-18 13:59:14
Masza Galocz SCYTIA
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:44:53
2019-07-18 13:10:13
Katarzyna Cieślińska SABRA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:06:45
2019-07-18 13:09:02
Sylwia Piwoń ELIPSA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:45:23
2019-07-18 13:08:25
Dominika Kunicka SZANOWNA DAMA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:18
2019-07-18 12:55:05
Angelika Michalik CALIDA R
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 07:49:00
2019-07-18 12:33:46
Adrianna Zwolińska WATERLO
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:18:37
2019-07-18 12:20:53
Vanessa Waleryszek MIRAGE
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:18:49
2019-07-18 12:19:58
Kempa Oliwia BŁAWATEK
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:16:02
2019-07-18 12:19:32
Emilia Szojda CAMPINO BURME
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:18:41
2019-07-18 12:10:28
Natalia Kot SALAMON DON DARCO
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:18:45
2019-07-18 12:09:36
Natalia Kot AWANTAŻ
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 18:37:12
2019-07-18 12:03:27
Olga Grabos POZEW
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 2x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 2x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:46:14
2019-07-18 11:48:56
Piotr Kozioł WIGONIA M
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:46:25
2019-07-18 07:08:17
Emilia Wiśniewska EMET
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:51:06
2019-07-17 23:33:04
Dawid Janota BUSHIDO
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:14:40
2019-07-17 20:04:34
Roman Machnik HUSARIA
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 7/P/110 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 .(wys. 110 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 19/P/ 110 cm/ZR konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:14:14
2019-07-17 13:35:25
Dominika Czachór ADRIANNA - K
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 7/P/110 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 .(wys. 110 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 19/P/ 110 cm/ZR konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:14:20
2019-07-17 13:31:22
Dominika Czachór MILWI
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
  • 1x 30/LL/ 90 cm/ZR konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:14:45
2019-07-17 11:10:11
Aleksandra Klimczyk SETNA
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:14:43
2019-07-17 11:08:57
Karolina Jakubczyk HIPNOZA
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:14:43
2019-07-17 11:08:47
Izabella Kisielowska FOKUS
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
  • 1x 16/SENIORZY/ 125 cm/II półfinał SENIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 24/SENIORZY/ 130 cm/Finał SENIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:17:58
2019-07-16 21:01:52
Zuzanna Kumorek SALVATOR M
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:17:56
2019-07-16 20:53:07
Tomasz Kumorek GOSTERA
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
  • 1x 16/SENIORZY/ 125 cm/II półfinał SENIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 24/SENIORZY/ 130 cm/Finał SENIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 09:32:17
2019-07-16 08:21:11
Jagoda Kuszka ESKOBAR
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:17:39
2019-07-16 07:24:25
Nikola Kozłowska CASSAWA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:14:58
2019-07-16 01:34:56
Amelia Gałas ANDIAMO GIRL
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 18:37:32
2019-07-16 00:48:16
Vanessa Martinez LIDER
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 2x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baca Anna Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
S
Regionalna: A(w) B(III) - LZ
2. Badellino Kaja bpk
2004 (JM.)
O047803
3. Badora Julia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2003 (J.)
PZJ: B(III) LZPZJ/1524/19
4. Badura Matylda Klub Jeździecki Profit
2006 (JM.)
O040760
5. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
6. Bekus Natalia Bpk
2005 (JM.)
Licencja w toku
7. Belvedere Dominika SKJ Preria Wilkowice
brak
8. Bernaś Zuzanna Ludowy Klub Jeździecki Solec W Bieruniu
2002 (J.)
O039419
9. Bertoldi Maja brak
2006 (JM.)
brak
10. Bierska Nadia LKJ Ochaby
2006 (JM.)
O054635
11. Bomba Bartosz Kj trachy sośnicowice
1999 (MJ.)
O049461
12. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (JM.)
O037390
13. Bugla Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
O036058
14. Bula Katarzyna Klub Jeździecki Lando
S
O026592
15. Bula Szymon Klub Jeździecki Lando
S
O031734
16. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
17. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
18. Chlipała Barbara Klub Jazdy Konnej Romico
S
O011417
19. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
S
O013774
20. Cieślińska Katarzyna SKJ OMEGA
1999 (MJ.)
Brak
21. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (JM.)
O047272
22. Czyż Kamila JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2002 (J.)
O027042
23. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (J.)
O032599
24. Dreger Maja KJK Solka Miedzyrzecze
2004 (JM.)
O044372
25. Duda Monika LKJ Ochaby
S
O009183
26. Dziemba Olivia BPK
2009 (Mł.)
O047713
27. Fajfur Maja Brak
2001 (J.)
Brak
28. Falewicz Małgorzata JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
S
O012829
29. Frankowska Emilia Ludowy Klub Jeździecki Solec W Bieruniu
2001 (J.)
O041233
30. Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O047315
31. Gałas Amelia Klub Jeździecki Impuls
2005 (JM.)
O046091
32. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (J.)
O033416
33. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O037079
34. Gocyk Hanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2005 (JM.)
O043629
35. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O036777
36. Grabos Olga KJ Lando
2006 (JM.)
Brak
37. Grobelny Martyna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2010 (Mł.)
O050095
38. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O042448
39. Haberstroh Wiktoria KJ Zbrosławice
2005 (JM.)
0046029
40. Handzlik Maciej Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
O050177
41. Hernik Anna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2003 (J.)
O047375
42. Hübner Agata BPK
2005 (JM.)
5821/19B
43. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
44. Jakubczyk Karolina KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2000 (MJ.)
O037108
45. Jankowska Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
S
O019360
46. Janota Dawid LKJ Ochaby
2002 (J.)
O039563
47. Janota Natalia LKJ Ochaby
2000 (MJ.)
O040364
48. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
10175649
49. Jóźwiak Alicja BPK
2018 (Mł.)
dfdf
50. Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sościcowice
2003 (J.)
O033831
51. Kamińska Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O039948
52. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
2004 (JM.)
O044736
53. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
54. Kawa Aleksandra KJK Romico Żywiec
2003 (J.)
O039694
55. Kawa Marta KJK Romico
2007 (JM.)
O054053
56. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
57. Kempa Oliwia LZJ Drama Zbrosławice
2004 (JM.)
Brak
58. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
1999 (MJ.)
O027312
59. Klaassen Izabela KJ Trachy Sośnicowice
S
O014600
60. Klak Zuzanna ASK Świerklaniec
2003 (J.)
Brak
61. Klimczyk Aleksandra KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O025685
62. Klimowicz Julia BPK
2003 (J.)
brak
63. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (Mł.)
Brak
64. Kluska Natalia BPK - SLA
2005 (JM.)
O046739
65. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
66. Kosmol Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
Brak
67. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
68. Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
S
O001558
69. Kot Natalia bpk
2002 (J.)
O044046
70. Kozioł Piotr St. KJ Preria Wilkowice
S
O047680
71. Kozłowska Nikola KJ Zbrosławice
2007 (JM.)
O054874
72. Kramarz Julia KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O035672
73. Król Liwia LZJ Drama Zbrosławice
2001 (J.)
O034307
74. Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O041657
75. Krygier Maja Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2009 (Mł.)
Brak
76. Krywult Barbara LKJ Solec w Bieruniu
2003 (J.)
O036409
77. Ksiądz Patrycja BPK - SLA
2000 (MJ.)
O039762
78. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (J.)
O046571
79. Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
S
O014312
80. Kula Amelia KJ VENA Rogoźnik
2006 (JM.)
050779
81. Kulawik Anna Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2005 (JM.)
O048752
82. Kumorek Tomasz KJ Zbrosławice
S
O000324
83. Kumorek Zuzanna KJ Zbrosławice
2002 (J.)
O035265
84. Kunicka Dominika SKJ OMEGA
2003 (J.)
brak
85. Kuszka Jagoda KJ Zbrosławice
2001 (J.)
O027311
86. Lampart Oliwia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O042134
87. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
88. Leda Karolina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2004 (JM.)
O041750
89. Lenik Dorota Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O020157
90. Lentowicz Oliwia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O044712
91. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2004 (JM.)
O041049
92. Łukaszek Marcelina JKS Kasztanka Żywiec
2003 (J.)
O050190
93. Machnik Roman Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
0044878
94. Majer Beata Klub Jeździecki Global
S
O003580
95. Martinez Vanessa Klub Jeździecki Zbrosławice
1999 (MJ.)
O031672
96. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
97. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
98. Mike Patryk KJ Global
S
O024499
99. Mniszek Ewa BPK
S
BRAK
100. Muc Zuzanna KJ Vena Rogoźnik
2002 (J.)
O027521
101. Musiał Paulina Jeździecki Klub Sportowy Desant
2002 (J.)
O035263
102. Musiolik Roksana PLKJ PLESSÓWKA
2006 (JM.)
Brak
103. Nabagło Zuzanna LKJ Ochaby
2006 (JM.)
brak
104. Nowicz Jagoda KJ Zbrosławice
2002 (J.)
Brak
brak
105. Nycz Aleksandra Bpk
2005 (JM.)
Brak
106. Oleksy Aleksandra Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2005 (JM.)
6777/19 AB
107. Oleszczuk Julia Klub Jeździecki Zbrosławice
2002 (J.)
O031242
108. Panek Aleksandra KJ Vena Rogoźnik
2004 (JM.)
O048471
109. Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
S
O021301
110. Pervez Mariam Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2005 (JM.)
O045147
111. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O045818
112. Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
2002 (J.)
O031245
113. Piksa Magdalena JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2001 (J.)
O047809
114. Piszczek Marta Kjk ELIZAR
2008 (Mł.)
O052121
115. Piwoń Sylwia SKJ OMEGA
2000 (MJ.)
O033433
116. Pluta Maja BPK
2018 (Mł.)
ffd
117. Płaza Milena Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2004 (JM.)
O039763
118. Poliwoda Dominika LKJ Ochaby
2002 (J.)
O029239
119. Poniewierska Paulina KJ PROFIT
2009 (Mł.)
brak
120. Prażuch Anna KJ Zbrosławice
2006 (JM.)
O047213
121. Pszowski Kamil KJK Elizar
2001 (J.)
O045612
122. Pszowski Kevin bpk
2008 (Mł.)
O047502
123. Puliński Kamil SKF KJ Lider Radzionków
124. Respondek Monika Kj Zbrosławice
2000 (MJ.)
O027304
125. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
126. Rumin Anna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2001 (J.)
O048783
127. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
128. Sas Eliza Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
1999 (MJ.)
O045330
129. Skorupa Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
brak
130. Skrok-Wolska Olimpia JKS Equi Verso
2004 (JM.)
Brak
131. Ślązak Karolina LZJ Drama Zbrosławice
2004 (JM.)
brak
132. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
133. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (Mł.)
O054310
134. Sobczyk Weronika Ludowy Klub Jeździecki Deresz
2003 (J.)
O039122
135. Sokalska Nina St. KJ Profit Orzesze
2007 (JM.)
O043628
136. Sowa Paulina Klub Jeździecki Amigo
2002 (J.)
O031426
137. Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041510
138. Strzelczyk Natalia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2004 (JM.)
brak
139. Szczypa Martyna LZJ DRAMA Zbrosławice
1998 (MJ.)
O018920
140. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (J.)
O035796
141. Szotek Leszek Brak
S
Brak
142. Sztaba Julia KJ Vena
2006 (JM.)
O048470
143. Tokarska Weronika LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
O045396
144. Tomanek Olga KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O033895
145. Trzcińska Franciszka KJK Elizar
2001 (J.)
O031906
146. Twardoch Magdalena ASK Świerklaniec
2005 (JM.)
O053230
147. Urban Bartłomiej LKJ Deresz
S
O008960
148. Waleryszek Vanessa LZJ Drama Zbroslawice
2004 (JM.)
0044064
149. Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka Żywiec
S
O002461
150. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (J.)
O036701
151. Wójcik Katarzyna JKS Equi Verso
2008 (Mł.)
brak
152. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (JM.)
O040766
153. Wolny Marcelina Ludowy Klub Jeździecki Deresz
S
O023187
154. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
155. Zaczek Weronika BPK
1999 (MJ.)
brak
156. Zegar Klara BPK
2003 (J.)
brak
157. Zielińska Janina KJ Preria Wilkowice
2008 (Mł.)
Brak
158. Zimny Ewa KJK Elizar
S
O019033
159. Zwolińska Adrianna LZJ Drama Zbroslawice
2002 (J.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

128

ADRIANNA-K SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Adrian
M: Kinga-K
K023839 616009570112012
2.

160

AMANITA Czeska Gorącokrw. CZE 2008 Klacz gniada F: Lordano / Lord
M: Amareta / Amaretto D II
K022205 203010237913008
3.

130

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:135 F: Turnina's Gismore /
M: Jula Musical Mystery / Kalevan Mistic Pride
K022823 616013640032412
4.

1

ANDIAMO GIRL Oldenburg POL 2011 Klacz kasztanowata/167 cm F: Andiamo Hippica
M: Alkora
K025781 DE418183339911
5.

109

APERITIF MŁP POL 2006 Wałach siwa/160 F: Fusain Du Defey / Phosph Or
M: Auforta / First Des Termes
K010076 POL006540023306
6.

74

AQUADOR KWPN POL 2005 Wałach kasztanowata/165 F: Heartbreaker
M: Sharmeta
K024596 528210000694797
7.

82

ARKADA Wielkkopolska POL 10.03.2013 Klacz ciemnogniada/172 F: Paulliac de meia lua
M: Arkadia
KO22772 616007592000413
8.

216

AWANTAŻ Małopolska POL 25.03.2010 Wałach gniada/165cm F: Frazes
M: Awelana
K020799 616006550027110
9.

163

AXEL 621 Deutsche Reit Pony GER 2008 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn
M: nn
Brak DE 498980263108
10.

96

BALANDO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Wencco
M: Balladyna
K019074 616009540007409
11.

59

BALOU BALOU Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Bijou be
M: Sofia
K023192 616009540029713
12.

133

BASTER SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bankiet
M: Batuta
K025781 616 009 61 01153 13
13.

35

BIJOU BE OS POL 2006 Ogier kasztanowata/- F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
K010512 DE418180151606
14.

217

BŁAWATEK SP POL 2014 Wałach kasztanowata/152 F: Sir Luron
M: Bajdurka
Brak 616999592005414
15.

202

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K016899 616009690190108 105LX02
16.

206

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
K020788 6160096901285
17.

25

BRAWADA Kuc Feliński POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: Mandaryn
M: Bajka
brak POL0135801953
18.

148

BRIANCE Holsztyn GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
K022938
19.

247

BUSHIDO HAN GER 2013 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Contessa /
K025078 DE431310735313
20.

110

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
K018547 616009510354011
21.

111

CALIDA R Hannowerska GER 2008 Klacz siwa F: CHALET
M: GUSTE
K026356
22.

214

CAMPINO BURME Hannowerska GER 2010 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cintana / Co-Pilot
K024504 DE431316854710
23.

184

CANNON SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Imequyl
M: Chmura
K026383 616007600155013
24.

16

CANTANIS WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada/168 F: Barros / Riverman
M: Centka / Caretino K
K022029 616007610053912
25.

70

CARRERA G Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada/163cm F: Cruzerio L
M: Tara
Brak Brak
26.

76

CARTOGRAN'S STAR Koń Oldenburski POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cartogran
M: Quanne
Brak 2764181813550083
27.

24

CARYCA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kara F: Carlos DZ
M: Celtica
K021383 616009520046812
28.

212

CASIQUIARE OS GER 2010 Wałach siwa F: Cartogran / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
K019654 DE418184011810
29.

92

CASSAWA Wielkopolska POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: AŁTAJ
M: CASTELLA
K011198 POL007600237306
30.

186

CASSINIA Oldenburska POL 2008 Klacz gniada/175 F: Casini II
M: Bonita
K014104 Pol666777886554578 DE418180684909
31.

4

CENTESSA HAN POL 2007 Wałach kara/163 F: C-Indoctro
M: Sally
K014088 DE 431319889507
32.

64

CEVITA Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada/159 F: Vulkan L
M: Cyganka
K026761 616007610025013
33.

237

CHALANDRA Wirtemberska POL 2011 Klacz gniada/162 F: Ciacomo/Cor de la Bryere
M: Salandra/Sandro Z
K023886 DE473730687711
34.

149

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
K023614
35.

42

CILENA Duński Kuc Sportowy DEN 1998 Klacz siwa/kuc:136cm F: MACON
M: CINDIA
K020229
36.

235

CISCO 241 Niem. Sport. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Casiro / Cassini I
M: Granny / Goldex
K024128 DE456370323409
37.

63

CLAIRE LG SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Puma
M: Carrara N
K011772
38.

194

COCORRADO OS POL 2007 Wałach siwa F: Corrado I
M: Cina Z
K012175
39.

100

COFFEE 23 HOL POL 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quintara/ Quidam de Revel
K021899 DE421000520311
40.

132

COKABLANCA Trotteur Francais POL 2012 Klacz gniada/mk:152 F: Imoko
M: Helice du Fruitier
Brak
41.

126

COLANDRO HOL GER 2010 Wałach skarogniada/172 F: Com Air /Contender
M: K-Lina / Leandro
K024044 DE421000281610
42.

167

COMET 240 Niem. Sport. GER 2009 Wałach kasztanowata F: Chap / Cellestial
M: Gipsy / Graf Anhalt E
K022415 DE456370304709
43.

161

CONTINA ELIZAR HOL BEL 2009 Klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
K021729 DE421000541909
44.

79

CORNET MW Wałach POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Ojciec: Coupie / Coupe de Coeur
M: Hauptstutbuch Elvita / Eskudo I
K026867 DE433330558114
45.

27

CORTADO DSPF POL 2012 Wałach kara/178 F: Calme
M: Wikatelle
K024810 DE 456370031112
46.

69

CUPPERS MONTY Welsh Pony NED 2008 Wałach kasztanowata/kuc:126 F: Breton Day
M: Cuppers Melody
K024239
47.

150

CYTAT Typ Szlachetny POL 2003 Wałach ciemnogniada/183 F: Rafir
M: Czarna
K019877 Pol999540081303
48.

143

CZAPLAR F:
M:
49.

187

DAFNE Trakeńska POL 2009 Klacz kasztanowata F: Portos
M: Domra
K020644
50.

174

DOMARE G SP POL 2009 Wałach gniada/166 F: Campari M
M: Dabelia
944/19ABC 616 009 54 00689 09
51.

106

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Mag
M: Dolce Vita
K020280 6160066900085011
52.

249

DON BIJOU II ZW SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Drobnostka / Szron
K023510 616009540034514
53.

207

DRAGO - POL 2010 Wałach kasztanowata/- F: -
M: -
K018708
54.

147

DUNKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/167 F: Ordon
M: Diomeda
K021987
55.

108

EAST WOOD KWPN POL 2009 Wałach gniada/173 F: Lordanos
M: Lorite
K026668 528003200907591
56.

95

EL-WILLOW MICHAEL Kuc Walijski POL 2010 Wałach jelena/kuc:- F: Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo
M: Eclizja Michael / Linde Hoeve's Optimist
K027113 616013590265610
57.

62

ELIPSA MŁP POL 2006 Klacz kasztanowata/mk: F: Emigrant I
M: Zorza
K022882 POL006580685606
58.

77

EMBASSY BASSY Hanower GER 2011 Wałach kasztanowata/184 F: Embassy I
M: Dornocella
K021475 DE431311414811
59.

60

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
K022107
60.

200

ERAZM Małopolska POL 2014 Wałach gniada F: Bre Gun
M: Enigma
K025342 616006570147214
61.

117

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach skarogniada/175 F: Carlos DZ
M: Europa
K025190 616009610018414
62.

166

EVERY TIME Czeski Gorącokrwisty POL 2005 Wałach gniada/165 F: Edminton / Emilion
M: Klasika (Zabudka II) / Zenit - 72
K024400
63.

105

FEREUSA KWPN POL 2010 Klacz gniada/169 F: Vincenzo/Numero Uno
M: Bereusa/ Vittorio
K027055 528003201003825
64.

240

FIGA Typ Szlachetny POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
Licencja w toku 616 999 67 01679 08
65.

225

FINEZJA MŁP POL 2005 Klacz gniada/160 F: nn
M: nn
brak
66.

233

FLINTSTONE UTOPIA KWPN NED 2010 Wałach gniada/172 F: Pierrot
M: Halmeta
K017996 528003201007892
67.

103

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama / Calato
M: Feola / Lavendel
K018645 616009640024810
68.

33

FOR CANDY Westfalska POL 2008 Wałach gniada/165 F: For Pleasure
M: Candy
brak DE 441411756408
69.

162

FREE STAR SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
K024481 616009540098310
70.

94

FRIDA KUC POL 2011 Klacz kara/118 F: Bator
M: Fiesta
brak 616013610019211
71.

175

GALAKTYKA GB Kuc Feliński POL 2001 Klacz tarantowata/kuc:140 F: Klejnot GB
M: Gawra
LKRWZJ/1247/19 08242
72.

121

GOSTERA SP POL 2007 Klacz gniada F: Qulester / Quinar
M: Godella / Luron
K012504 POL009690082307
73.

181

GRAPPA KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: nn
M: nn
brak 61699960028612
74.

169

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
K026454 056007000G52862
75.

80

H-PASADENA Koń Mały POL 2010 Klacz srokata/mk:154 F: Paszkwir
M: Hiena
brak 982000167874535
76.

102

HAMADA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: HETMAN
M: HAŃCZA
K027158 POL009540052009
77.

146

HANKEE DOODLE KWPN POL 2012 Wałach gniada/166 F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: K-Allegra I / Ahorn Z
K021799 528003201200069
78.

210

HEART LIGHTNING Duńska Goracokwista POL 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat
M: La Mirage
K026235
79.

116

HEIDI KWPN NED 2012 Klacz gniada/163 F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: LOBERLINA
K025813 528003201210618
80.

252

HI DIARADO Niem. Sport. POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sardynia / Wantoz
K022620 DE456570175613
81.

56

HIKI Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada/165 F: Antek
M: Harfa
Brak 616007590176411
82.

118

HIPNOZA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: ANALOG
M: HAŃCZA
K020809
83.

153

HONNEUR VAN DE BERNSEHOEVE KWPN NED 2012 Wałach siwa/170 F: Tornesch
M: Sierra Nevada
K026622 528003201209114
84.

251

HOREST F:
M:
85.

243

HORPYNA Wilkopolska POL 2010 Klacz gniada/176 F: Cruzeiro L
M: Harfa
brak brak
86.

245

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
K027183 124
87.

129

HUSARIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Szkrab
M: Holandia
brak brak
88.

72

IL DE GRANDO SP POL 2010 Wałach gniada F: Moravia
M: Irlandia
K017188 616009670109710
89.

205

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
K014138
90.

68

INDI SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Inez / Hajfong
K016672 POL009640084407
91.

137

ISABELLA NRPS NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc:- F: Brumerhoeve`s Levi H
M: Burghoeve`s Ellisa
K026378 528018020132081
92.

168

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
K018996 056002W00291163
93.

239

JASYR Małopolska POL 2009 Wałach siwa/157 F: Forest
M: Japa
3016/19B 616006550145309
94.

199

JULIUS KWPN POL 2014 Ogier siwa/164 F: Indorado / Corrado I
M: Willemijn / Sydney
K025397 528003201407400
95.

15

JUNISZA M. POL 2012 Klacz gniada F: Szkrab / Arcus
M: Junida / Divisor
K023049 616006590016912
96.

177

K - NICO SP POL 2010 Wałach tarantowata F: Tabasco
M: Karina
K021470
97.

144

KAPITAN KANE SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Player
M: Kasandra
K026487 616009580491411
98.

155

KASAFI SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi / Grandeur
M: Kasandra / Pro Savage
K022153 616009670088809
99.

138

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL Belg. Gorąc. POL 2010 Wałach gniada/172 F: Borisvan Het Kluizebos
M: Valelaika VD Noordhevve
K017739 056002W00296403
100.

170

KENZO SP POL 2006 Wałach gniada F: Diatos / Five Star Camp
M: Keny / Kornett-37
K013050 616009540045006
101.

136

KINGSTON HIPPICA OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Kannan / Voltaire
M: Qua / Quidam De Revel
K022323 DE418180173811
102.

119

KLARA KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:120 F: Nn
M: Nn
Brak
103.

201

KOFFI Tinker POL 2014 Klacz inna/kuc:140 F: .
M: .
brak
104.

154

KOKAINA SP. POL 2011 Klacz gniada/167 F: Goofi R
M: Kenia
K020848 616009540096011
105.

242

KOPEREK Kuc Feliński POL 2007 Wałach gniada/kuc:144 F: Han
M: Kopiejka
K027467 POL013540019507
106.

178

KORAL SP POL 2000 Wałach kara F: Nobody / Indoctro
M: Komedia / Dukat
07254 POL009540005400
107.

71

KORYNT WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/164 cm F: Grandioso
M: Kwerenda
PZJ LKPZJ/5878/19 616007610168410
108.

29

KSIĘŻNICZKA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:120 F: Martini
M: Kruszynka
brak 616013690042613
109.

246

L-QUICK JUMP Niem. Sport. POL 18.03.2013 Klacz gniada F: Quality /
M: La Greta / Celano
K022842 DE455879010213
110.

176

LA COSTA SP POL 2010 Klacz F: Castilio
M: La Barcelona
brak
111.

18

LARIOS HERO SP POL 2012 Wałach siwa/175 F: Chaltaire Z
M: Laguna
Brak 616 009 64 00330 12
112.

196

LAVINA 45 Holsztyńska POL 2012 Klacz gniada/170 F: Lantino/Landos
M: Havina/Carthago
K026547 DE421000533212
113.

231

LEDA NAJA W SP POL 2005 Klacz siwa F: Desant
M: Lukarna/Kwartet
K010307 POL009540055605
114.

195

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
K012200 POL009540111107
115.

221

LEGIONISTA KM POL 2007 Wałach srokata/mk:145 F: Facet / Włóczykij
M: Legia / Lampas
K020522 POL03670174007
116.

141

LESZCZYK SP POL 2006 Wałach gniada F: Alczyk
M: Lasma
K020446
117.

190

LIDER Małopolska POL 2012 Wałach gniada/170 F: Efekt/ Veritas 6
M: Lusi/ Lubań
K022435 616006580240412
118.

23

LORD EDUARD Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach gniada/167 F: NN
M: NN
brak xx
119.

152

LUCILLA Wielkopolska POL 2006 Klacz siwa/164 F: Lwówek
M: Lakonia
K019266 007520003706 K019266
120.

232

LUCKY Małopolska POL 2013 Wałach siwa F: Aperitif
M: Lukrecja
K024288
121.

52

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
K015943 616009570342508 104HA04
122.

218

MADAM W SP POL 2002 Klacz siwa F: Desant / Lando
M: Mesalinka / Monsun
K007801 POL009540020802
123.

83

MAGIA-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz skarogniada/170 F: RON WILLIAM
M: MAGNOLIA-P
BRAK 616 009 67 00275 13
124.

198

MARCEPAN Małopolska POL 2012 Wałach kara/173 F: Huzar
M: Mocca
K021574 616006580182312
125.

229

MARIO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Marino / Zeoliet
M: Manilla / Cottonclub
K014049 616007610036709
126.

164

MAXIMUS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dream Girl / Rhytmus
K024723 616009660670013
127.

11

MELODY CZEWB POL 2013 Klacz gniada/nn F: Manillon Rouge
M: Nela
K028222 203009224632313
128.

248

MESSI S Detsches Sportpferd POL 2013 Wałach gniada/175 F: Messenger
M: Sobota
brak K023064
129.

44

MILAGROSS Typ. Szlachetny POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
K023004 616999600286011
130.

127

MILWI Małopolska POL 2010 Klacz gniada/mk:156 F: Wiwat
M: Michelle
K021982 616006690071310
131.

203

MIRABELA Deutsches Spotrpferd POL 2012 Klacz ciemnogniada/178 F: Con Calma
M: Metaksa
K024135 DE 455-8703161-12
132.

213

MIRAGE DRP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Madison B
M: Wilkina
LKRWZJ/1688/19 LKRWZJ/1688/19
133.

197

MORGOTH Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Sex
M: Margaret
K024598 616006550074813
134.

26

NEQUIMA SP POL 2013 Klacz gniada/163 F: IMEQUYL
M: NEQUA
K024804 616 009 69 00573 13
135.

104

NIHET Koń Mały POL 2005 Klacz kasztanowata/mk:142 F: NICO-K
M: DAGA II
Brak 616013570175205
136.

125

NIWAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada/175 F: Vandamme
M: Nimfa
K025037 616009610123811
137.

54

NORMANDIA SP POL 2008 Klacz gniada/164 F: Czumen
M: Nowela
K023960 POL009670119908
138.

183

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
K016456 POL732010050910
139.

236

PALOMA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Pampa / Pumpers
K021863 POL007540048608
140.

140

PANAMERA 13 - POL 2008 Klacz gniada/- F: -
M: -
- -
141.

151

PIGMENT SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Goffi R
M: Pawanka
K019266 616009540070110 K019266
142.

241

PINOKIO Małopolak POL 2010 Wałach gniada/160 F: Rodan
M: Padwa
Brak 616006580779809
143.

227

PLEJADA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz kasztanowata F: Machmuth Nur
M: Polisa
K020130
144.

189

POZEW Wielkopolska POL 2005 Wałach kasztanowata/169 F: Caretino C
M: Pola
//
145.

204

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
146.

180

QIURORA Holsztyńska POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
K027288 DE421000619809
147.

19

QUABREL DE L’ETAPE. KUCYK POL 2004 Wałach siwa/kuc:149 F: Don Juan V, Co
M: Nina de l’etape, ONCP
Brak 04 315 168 Z
148.

234

QUINDA QUANDO HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quando Quando
M: X
Brak
149.

142

REFLEX SP CZE 2007 Wałach gniada F: Regent
M: Marquis
K025921
150.

57

RITUS Hanowerska POL 1997 Wałach gniada F: Ritual
M: Granessa
K005384
151.

53

ROBESPIERE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Ever for pleasure
M: Rock nad roll
K015472 616009661130809
152.

123

ROSSA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Xxx
M: Xxx
Brak Xxx
153.

226

SABIR MŁP POL 2011 Wałach gniada/162 F: Szkrab
M: Sabatina
brak
154.

61

SABRA XX POL 2013 Klacz gniada F: Nn
M: Nn
Brak
155.

215

SALAMON DON DARCO Węgierski Koń Sportowy POL 09.04.2010 Wałach gniada/175 F: Salamon
M: Széplak XI Szépség
K021765 HUNMTA100050000
156.

172

SALVADOR OS POL 2009 Wałach gniada/175 F: Sanvaro / Sandro Boy
M: Champs Rouge / Cardero
K018031 DE418180111909
157.

120

SALVATOR M SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Sokrates / Corrado I
M: Samarkanda / Le Voltaire
K009584 POL009690012004
158.

173

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
K021862 616009540140411
159.

115

SETNA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/brak F: Lando / Landadel
M: Setia / Empik
K008290 616009540048704
160.

99

SFERA S Deutsches Sportpferd POL 2012 Mare darkbay/170 F: Quaterback
M: Sobota
166/19B
161.

48

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
K021797 056015Z55644611
162.

13

SIGMA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Analog/
M: Sinez/
K022930
163.

134

SIMI MŁP POL 2011 Wałach skarogniada/163 F: Minaret
M: SISLEY
Brak 616006570191111
164.

135

SOLY JEAS HAN GER 2009 Klacz gniada/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Lanette / Le Primeur
K024443 DE431317406909
165.

209

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 Wałach gniada F: Stakatol / Stakkato
M: La Silla / Lord Sinclair I
K018843 DE418184027910
166.

84

Stougjeshoeve Benita KUC POL 2000 Klacz siwa/kuc:120 F: Hih Flown's Japhet / Revel Jap
M: Trefaes Bunny / VK Eppynt Oran
K023221 brak
167.

179

STRESEMANN 8 OLD GER 2010 Wałach gniada F: Sergeant Pepper / Silvio I
M: Zilara / Zacharias
K018785 DE433331663110
168.

114

SURINAM Małopolska POL 2011 Wałach kasztanowata/162 F: Mag
M: Sugestia
K019852 616006690084911
169.

34

SZANOWNA DAMA XO POL 2009 Klacz siwa F: NN
M: NN
Brak
170.

10

SZAROTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K024158 616999550179910
171.

208

TARNINA SP POL 2005 Klacz siwa/- F: Bolero De Revel/Bachus
M: Taczanka/ Miami Prince
K011737 POL009670045405
172.

228

TEZA WLKP POL 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Eger / Komandor
M: Tatra I / Tasman
K011879 POL007611032404
173.

185

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
K022421 528003000712487 105XI88
174.

38

TOFFI SP POL 2008 Ogier gniada F: Ordon
M: Tiffany
K025922 616999540099908
175.

244

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Nando
M: Tosca
K013909 123
176.

223

TORES P SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Ron Wiliam
M: Tamira P
Brak
177.

107

TRITOP 2 KWPN POL 2007 Klacz kasztanowata/160 F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holand
K017146 528003000701752
178.

113

TURBUD IQ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Turbud-Ironia / Turbud Tempo
K023355 616009670123711
179.

12

VISTA PONYSPORT Koń Mały POL 2007 Klacz tarantowata/mk:142,5 F: Bakarat
M: Vini ponysport
K015767 POL013570315307
180.

90

WATERLO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Lou Reed
M: Wenecja
616 009 67 01086 10
181.

131

WENDY KUC NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
K027167 528003000033188
182.

32

WERTER Hucuł POL 2010 Wałach gniada/kuc:140 F: dd
M: dd
brak dfdd
183.

3

WIGONIA M SP POL 2011 Klacz kasztanowata/175 F: So in Love
M: Wersja/Pluspunkt
Brak 616009690079111
184.

165

WILD BOY SP POL 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Le Voltaire
M: Wild Shadow
K028363 616 009 68 0068 11
185.

8

WINNIE Małopolska POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Bre-Gun
M: Wiza
K023824 616006540098712
186.

188

WIRUS KUC POL 2001 Wałach tarantowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K022491 POL999540060801
187.

55

YOUNG LADY Holsztyńska POL 2000 Klacz siwa/169 F: Cambridge
M: G-Christine
K027685 POL009611181600
188.

43

ZINA KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:147 F: Nn
M: Nn
K027017 616098200257106
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baca Anna
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
SALVADOR (172)
2019-08-23
12
2019-08-24
12
2019-08-25
11
Badellino Kaja
bpk
2019-08-23
33
2019-08-24
2019-08-25
28
Badora Julia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
KORYNT (71)
2019-08-23
16
2019-08-24
5
2019-08-25
10
Badura Matylda
Klub Jeździecki Profit
ISABELLA (137)
2019-08-23
6
2019-08-24
4
2019-08-25
2
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
2019-08-23
5
2019-08-24
5
2019-08-25
9
MELODY (11)
2019-08-23
15
2019-08-24
9
2019-08-25
11
Bekus Natalia
Bpk
FIGA (240)
2019-08-23
2
2019-08-24
14
2019-08-25
10
Belvedere Dominika
SKJ Preria Wilkowice
HORPYNA (243)
2019-08-23
5
2019-08-24
2
2019-08-25
9
Bernaś Zuzanna
Ludowy Klub Jeździecki Solec W Bieruniu
BALANDO (96)
2019-08-23
28
2019-08-24
18
2019-08-25
14
Bertoldi Maja
brak
2019-08-23
34
2019-08-24
2019-08-25
Bierska Nadia
LKJ Ochaby
KOFFI (201)
2019-08-23
12
2019-08-24
11
2019-08-25
13
Bomba Bartosz
Kj trachy sośnicowice
PRINCE (204)
2019-08-23
5
2019-08-24
17
2019-08-25
4
ILONA (205)
2019-08-23
23
2019-08-24
2
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
MADAM W (218)
2019-08-23
2
2019-08-24
7
2019-08-25
4
Bugla Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2019-08-23
12
2019-08-24
16
2019-08-25
20
Bula Katarzyna
Klub Jeździecki Lando
ERAZM (200)
2019-08-23
10
2019-08-24
2019-08-25
21
Bula Szymon
Klub Jeździecki Lando
MARCEPAN (198)
2019-08-23
4
2019-08-24
7
2019-08-25
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
EAST WOOD (108)
2019-08-23
8
2019-08-24
29
2019-08-25
12
C BAS (110)
2019-08-23
3
2019-08-24
2
2019-08-25
5
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
DOMINACJA (106)
2019-08-23
24
2019-08-24
20
2019-08-25
18
Chlipała Barbara
Klub Jazdy Konnej Romico
CARYCA (24)
2019-08-23
2019-08-24
Ciaciura Agata
LZJ Drama Zbrosławice
TEZA (228)
2019-08-23
5
2019-08-24
10
2019-08-25
8
Cieślińska Katarzyna
SKJ OMEGA
SABRA (61)
2019-08-23
25
2019-08-24
17
2019-08-25
18
Czachór Dominika
Jurajski LKJ Udórz
MILWI (127)
2019-08-23
9
2019-08-24
6
2019-08-25
6
2019-08-23
17
2019-08-24
16
2019-08-25
17
Czyż Kamila
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-08-23
19
2019-08-24
26
2019-08-25
Dratwińska Emilia
Jurajski LKJ Udórz
SIGMA (13)
2019-08-23
2
2019-08-24
18
2019-08-25
5
HAMADA (102)
2019-08-23
29
2019-08-24
19
Dreger Maja
KJK Solka Miedzyrzecze
K - NICO (177)
2019-08-23
28
2019-08-24
13
2019-08-25
17
Duda Monika
LKJ Ochaby
2019-08-23
10
2019-08-24
6
2019-08-25
7
Dziemba Olivia
BPK
TOP MAN (244)
2019-08-23
15
2019-08-24
9
2019-08-23
8
2019-08-24
8
2019-08-25
3
Fajfur Maja
Brak
WILD BOY (165)
2019-08-23
21
2019-08-24
29
2019-08-25
25
Falewicz Małgorzata
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-08-23
13
2019-08-24
13
2019-08-25
11
Frankowska Emilia
Ludowy Klub Jeździecki Solec W Bieruniu
PLEJADA (227)
2019-08-23
18
2019-08-24
16
2019-08-25
12
Galocz Masza
Klub Jazdy Konnej Romico
2019-08-23
3
2019-08-24
14
2019-08-25
6
Gałas Amelia
Klub Jeździecki Impuls
2019-08-23
9
2019-08-24
4
2019-08-25
13
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2019-08-23
15
2019-08-24
11
2019-08-23
2
2019-08-24
1
2019-08-25
4
Gierek Klara
Vanto Jumping Team
2019-08-23
14
2019-08-24
3
2019-08-25
5
Gocyk Hanna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
CEVITA (64)
2019-08-23
22
2019-08-24
8
2019-08-25
13
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
SOLY JEAS (135)
2019-08-23
10
2019-08-24
7
2019-08-25
2
2019-08-23
13
2019-08-24
6
2019-08-25
7
2019-08-23
30
2019-08-24
14
Grabos Olga
KJ Lando
POZEW (189)
2019-08-23
29
2019-08-24
24
2019-08-25
24
Grobelny Martyna
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
FRIDA (94)
2019-08-23
5
2019-08-24
5
2019-08-23
2
2019-08-24
2
2019-08-25
3
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2019-08-23
22
2019-08-24
12
2019-08-25
15
Haberstroh Wiktoria
KJ Zbrosławice
2019-08-23
14
2019-08-24
17
2019-08-25
14
Handzlik Maciej
Bez przynależności klubowej
PIGMENT (151)
2019-08-23
16
2019-08-24
10
2019-08-25
11
LUCILLA (152)
2019-08-23
8
2019-08-24
13
2019-08-25
9
Hernik Anna
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
AQUADOR (74)
2019-08-23
28
2019-08-24
13
2019-08-25
11
Hübner Agata
BPK
JASYR (239)
2019-08-23
24
2019-08-24
15
2019-08-25
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
2019-08-23
5
2019-08-24
4
2019-08-25
3
Jakubczyk Karolina
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
HIPNOZA (118)
2019-08-23
9
2019-08-24
1
2019-08-25
1
Jankowska Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
MESSI S (248)
2019-08-23
9
2019-08-24
3
2019-08-25
4
Janota Dawid
LKJ Ochaby
CISCO 241 (235)
2019-08-23
12
2019-08-24
7
2019-08-25
4
BUSHIDO (247)
2019-08-23
31
2019-08-24
24
Janota Natalia
LKJ Ochaby
2019-08-23
11
2019-08-24
13
2019-08-25
Janus Sonia
KJ Trachy Sośnicowice
2019-08-23
3
2019-08-24
5
2019-08-25
2
Jóźwiak Alicja
BPK
WERTER (32)
2019-08-23
2019-08-24
19
2019-08-25
Kaczmarzyk Zuzanna
KJ Trachy Sościcowice
TARNINA (208)
2019-08-23
2019-08-23
21
2019-08-24
27
2019-08-25
25
Kamińska Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LUCKY (232)
2019-08-23
24
2019-08-24
4
2019-08-25
7
2019-08-23
3
2019-08-24
25
Kaprzyk Maria
Vanto Jumping Team
COMET 240 (167)
2019-08-23
10
2019-08-24
11
2019-08-25
7
Karpisz Michaela
KJ Trachy Gliwice
BRIANCE (148)
2019-08-23
2
2019-08-24
2
2019-08-25
1
Kawa Aleksandra
KJK Romico Żywiec
INDI (68)
2019-08-23
2019-08-24
Kawa Marta
KJK Romico
GRAPPA (181)
2019-08-23
1
2019-08-24
1
2019-08-25
1
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
2019-08-23
11
2019-08-24
5
2019-08-25
6
Kempa Oliwia
LZJ Drama Zbrosławice
BŁAWATEK (217)
2019-08-23
16
2019-08-24
15
2019-08-25
15
Kisielowska Izabella
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
FOKUS (103)
2019-08-23
12
2019-08-24
3
2019-08-25
4
Klaassen Izabela
KJ Trachy Sośnicowice
SFERA S (99)
2019-08-23
27
2019-08-24
Klak Zuzanna
ASK Świerklaniec
2019-08-23
15
2019-08-24
24
2019-08-25
Klimczyk Aleksandra
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
SETNA (115)
2019-08-23
6
2019-08-24
27
2019-08-25
11
Klimowicz Julia
BPK
SABIR (226)
2019-08-23
2019-08-24
Kliś Maja
Profit Orzesze
KLARA (119)
2019-08-23
4
2019-08-24
9
2019-08-25
Kluska Natalia
BPK - SLA
JUNISZA (15)
2019-08-23
6
2019-08-24
7
2019-08-25
7
2019-08-23
20
2019-08-24
28
2019-08-25
21
Kolińska Amanda
KJ Trachy Sośnicowice
BRANDO (202)
2019-08-23
16
2019-08-24
6
2019-08-25
15
Kosmol Alicja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2019-08-23
1
2019-08-24
9
2019-08-25
2
NIHET (104)
2019-08-23
4
2019-08-24
16
2019-08-25
4
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
FEREUSA (105)
2019-08-23
9
2019-08-24
11
2019-08-25
8
TRITOP 2 (107)
2019-08-23
14
2019-08-24
10
APERITIF (109)
2019-08-23
3
2019-08-24
5
2019-08-25
7
Kośnik Aleksandra
LKJ Deresz
LESZCZYK (141)
2019-08-23
2
2019-08-25
1
REFLEX (142)
2019-08-23
16
2019-08-24
6
Kot Natalia
bpk
2019-08-23
29
2019-08-24
AWANTAŻ (216)
2019-08-23
17
2019-08-24
3
2019-08-25
18
Kozioł Piotr
St. KJ Preria Wilkowice
2019-08-23
12
2019-08-24
12
2019-08-25
6
Kozłowska Nikola
KJ Zbrosławice
CASSAWA (92)
2019-08-23
5
2019-08-24
10
2019-08-25
8
Kramarz Julia
KJ Zbrosławice
RITUS (57)
2019-08-23
7
2019-08-24
9
2019-08-25
16
2019-08-23
17
2019-08-24
22
Król Liwia
LZJ Drama Zbrosławice
CYTAT (150)
2019-08-23
23
2019-08-24
31
2019-08-25
26
Kruczek Anna
KJK Romico Żywiec
CANNON (184)
2019-08-23
6
2019-08-24
15
2019-08-25
12
Krygier Maja
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
CILENA (42)
2019-08-23
10
2019-08-24
3
2019-08-25
4
Krywult Barbara
LKJ Solec w Bieruniu
COLANDRO (126)
2019-08-23
10
2019-08-24
30
2019-08-25
18
Ksiądz Patrycja
BPK - SLA
HEIDI (116)
2019-08-23
7
2019-08-24
8
2019-08-25
Kubik Natalia
KJ Trachy Sośnicowice
COCORRADO (194)
2019-08-23
9
2019-08-24
15
2019-08-25
6
Kucias Angelika
St. KJ Preria Wilkowice
2019-08-23
6
2019-08-24
11
2019-08-25
9
Kula Amelia
KJ VENA Rogoźnik
2019-08-23
22
2019-08-24
6
2019-08-25
20
Kulawik Anna
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
NIWAR (125)
2019-08-23
5
2019-08-24
22
2019-08-25
24
2019-08-23
11
2019-08-24
12
2019-08-25
10
Kumorek Tomasz
KJ Zbrosławice
GOSTERA (121)
2019-08-23
4
2019-08-24
14
2019-08-25
Kumorek Zuzanna
KJ Zbrosławice
2019-08-23
32
Kunicka Dominika
SKJ OMEGA
2019-08-23
17
2019-08-24
2019-08-25
26
Kuszka Jagoda
KJ Zbrosławice
ESKOBAR (117)
2019-08-23
1
2019-08-24
6
2019-08-25
10
Lampart Oliwia
KJ Trachy Sośnicowice
2019-08-23
3
2019-08-24
1
2019-08-25
1
Langer Kaja
KJK Romico Żywiec
ORIANA (183)
2019-08-23
7
2019-08-24
13
2019-08-25
3
Leda Karolina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (174)
2019-08-23
2019-08-24
Lenik Dorota
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LA COSTA (176)
2019-08-23
14
2019-08-24
14
Lentowicz Oliwia
JKS Equi Verso
BASTER (133)
2019-08-23
13
2019-08-25
16
2019-08-24
19
Lewandowska Jennifer
KJK Elizar Jejkowice
FREE STAR (162)
2019-08-23
26
2019-08-24
26
2019-08-25
22
Łukaszek Marcelina
JKS Kasztanka Żywiec
HIKI (56)
2019-08-23
20
2019-08-24
27
2019-08-25
22
Majer Beata
Klub Jeździecki Global
2019-08-23
1
2019-08-24
4
2019-08-25
2
Martinez Vanessa
Klub Jeździecki Zbrosławice
LIDER (190)
2019-08-23
21
2019-08-24
29
2019-08-25
21
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
CHEROKEE (149)
2019-08-23
13
2019-08-24
5
2019-08-25
10
Michalik Angelika
KJ Profit Orzesze
CALIDA R (111)
2019-08-23
13
2019-08-24
9
2019-08-25
14
Mike Patryk
KJ Global
CHALANDRA (237)
2019-08-23
32
2019-08-24
23
2019-08-25
Mniszek Ewa
BPK
MAGIA-P (83)
2019-08-23
17
2019-08-24
26
2019-08-25
21
Muc Zuzanna
KJ Vena Rogoźnik
2019-08-23
15
2019-08-24
2
2019-08-25
5
Musiał Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2019-08-23
2019-08-24
25
2019-08-25
Musiolik Roksana
PLKJ PLESSÓWKA
SIMI (134)
2019-08-23
2019-08-24
Nabagło Zuzanna
LKJ Ochaby
KORAL (178)
2019-08-23
5
2019-08-24
2
2019-08-25
1
Nowicz Jagoda
KJ Zbrosławice
2019-08-23
11
2019-08-24
17
2019-08-25
12
Nycz Aleksandra
Bpk
PINOKIO (241)
2019-08-23
31
2019-08-24
2019-08-25
Oleksy Aleksandra
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
CORTADO (27)
2019-08-23
13
2019-08-24
2019-08-25
Oleszczuk Julia
Klub Jeździecki Zbrosławice
MIRABELA (203)
2019-08-23
8
2019-08-24
28
2019-08-25
18
Panek Aleksandra
KJ Vena Rogoźnik
JULIUS (199)
2019-08-23
2019-08-24
Pęciak Anna
KJ Hipodrom Five Oaks
2019-08-23
3
2019-08-24
1
2019-08-25
3
LAVINA 45 (196)
2019-08-23
15
2019-08-24
15
Pervez Mariam
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
CASSINIA (186)
2019-08-23
27
2019-08-24
21
2019-08-25
23
Pietraszko Kaja
Klub Jazdy Konnej Romico
QIURORA (180)
2019-08-23
1
2019-08-24
1
2019-08-25
3
Pietryszyn Aleksandra
KJ Profit Orzesze
AMANITA (160)
2019-08-23
1
2019-08-24
8
2019-08-25
2
Piksa Magdalena
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-08-23
18
2019-08-24
20
2019-08-25
8
KOKAINA (154)
2019-08-23
26
2019-08-24
15
Piszczek Marta
Kjk ELIZAR
AXEL 621 (163)
2019-08-23
2019-08-24
Piwoń Sylwia
SKJ OMEGA
ELIPSA (62)
2019-08-23
5
2019-08-24
21
2019-08-25
Pluta Maja
BPK
BRAWADA (25)
2019-08-23
6
2019-08-24
7
2019-08-25
5
Płaza Milena
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
ZINA (43)
2019-08-23
13
2019-08-24
12
2019-08-25
11
Poliwoda Dominika
LKJ Ochaby
KASAFI (155)
2019-08-23
11
2019-08-24
23
2019-08-25
14
Poniewierska Paulina
KJ PROFIT
2019-08-23
8
2019-08-24
6
2019-08-25
6
Prażuch Anna
KJ Zbrosławice
NEQUIMA (26)
2019-08-23
30
2019-08-24
11
2019-08-25
14
Pszowski Kamil
KJK Elizar
2019-08-23
4
2019-08-24
2
2019-08-25
10
Pszowski Kevin
bpk
2019-08-23
3
2019-08-24
13
2019-08-25
5
Puliński Kamil
SKF KJ Lider Radzionków
2019-08-23
11
2019-08-24
14
2019-08-25
2
Respondek Monika
Kj Zbrosławice
DRAGO (207)
2019-08-23
25
2019-08-24
3
2019-08-25
6
Rostek Martyna
Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2019-08-23
14
2019-08-24
8
2019-08-25
3
Rumin Anna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2019-08-23
31
2019-08-24
24
2019-08-25
23
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SAMIRO (173)
2019-08-23
15
2019-08-24
15
PALOMA (236)
2019-08-23
1
2019-08-24
12
2019-08-25
10
Sas Eliza
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DAFNE (187)
2019-08-23
11
2019-08-24
2019-08-25
16
Skorupa Wiktoria
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2019-08-23
13
2019-08-24
10
2019-08-25
11
Skrok-Wolska Olimpia
JKS Equi Verso
2019-08-23
9
2019-08-24
20
2019-08-25
14
Ślązak Karolina
LZJ Drama Zbrosławice
TORES P (223)
2019-08-23
25
2019-08-24
12
2019-08-25
14
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
ROSSA (123)
2019-08-23
7
2019-08-24
1
2019-08-25
9
Słoniec Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
2019-08-23
11
2019-08-24
7
2019-08-25
12
WENDY (131)
2019-08-23
9
2019-08-24
4
2019-08-25
2
Sobczyk Weronika
Ludowy Klub Jeździecki Deresz
TOFFI (38)
2019-08-23
22
2019-08-24
19
DUNKA (147)
2019-08-23
19
2019-08-24
17
2019-08-25
14
Sokalska Nina
St. KJ Profit Orzesze
2019-08-23
2019-08-24
WIRUS (188)
2019-08-23
3
2019-08-24
10
2019-08-25
8
Sowa Paulina
Klub Jeździecki Amigo
MORGOTH (197)
2019-08-23
26
2019-08-24
14
2019-08-25
14
Stolarska Oliwia
Katowicki Klub Jeździecki
2019-08-23
7
2019-08-24
10
2019-08-25
8
Strzelczyk Natalia
Klub Jeździecki Preria Wilkowice
ARKADA (82)
2019-08-23
4
2019-08-24
10
2019-08-25
3
Szczypa Martyna
LZJ DRAMA Zbrosławice
MARIO (229)
2019-08-23
Szojda Emilia
KJ Profit Orzesze
2019-08-23
6
2019-08-24
9
2019-08-25
1
Szotek Leszek
Brak
COFFEE 23 (100)
2019-08-23
26
2019-08-24
2
2019-08-25
11
Sztaba Julia
KJ Vena
2019-08-23
9
2019-08-24
1
2019-08-25
4
Tokarska Weronika
LZJ Drama Zbrosławice
SURINAM (114)
2019-08-23
1
2019-08-24
16
2019-08-25
7
Tomanek Olga
KJ Preria Wilkowice
WINNIE (8)
2019-08-23
15
2019-08-24
6
2019-08-25
8
TURBUD IQ (113)
2019-08-23
8
2019-08-24
7
2019-08-25
6
Trzcińska Franciszka
KJK Elizar
2019-08-23
14
2019-08-24
4
2019-08-25
7
Twardoch Magdalena
ASK Świerklaniec
KOPEREK (242)
2019-08-23
2019-08-24
1
2019-08-25
16
Urban Bartłomiej
LKJ Deresz
2019-08-23
20
2019-08-24
21
2019-08-25
18
Waleryszek Vanessa
LZJ Drama Zbroslawice
MIRAGE (213)
2019-08-23
17
2019-08-24
18
2019-08-25
17
Widzyk Krzysztof
JKS Kasztanka Żywiec
KENZO (170)
2019-08-23
6
2019-08-24
8
2019-08-25
Wiśniewska Emilia
bpk
EMET (60)
2019-08-23
1
2019-08-24
30
2019-08-25
16
Wójcik Katarzyna
JKS Equi Verso
2019-08-23
7
2019-08-24
8
2019-08-25
7
Wojda Magdalena
JKS CZANKI
2019-08-23
10
2019-08-24
3
2019-08-25
7
Wolny Marcelina
Ludowy Klub Jeździecki Deresz
CZAPLAR (143)
2019-08-23
33
2019-08-24
2019-08-25
Żachowska Patrycja
KJ Global Świętoszowice
TITAN 12 (185)
2019-08-23
8
2019-08-24
9
2019-08-25
7
Zaczek Weronika
BPK
FINEZJA (225)
2019-08-23
29
2019-08-24
23
2019-08-25
23
Zegar Klara
BPK
HOREST (251)
2019-08-23
32
2019-08-24
27
2019-08-25
27
Zielińska Janina
KJ Preria Wilkowice
2019-08-23
1
2019-08-24
2
2019-08-25
1
Zimny Ewa
KJK Elizar
MAXIMUS (164)
2019-08-23
4
2019-08-24
9
2019-08-25
5
Zwolińska Adrianna
LZJ Drama Zbroslawice
WATERLO (90)
2019-08-23
19
2019-08-24
21
2019-08-25
19

Number of Riders: 159

Number of Horses: 188

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl