Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR i ZT Łąck
SO Łąck, 22-24.03.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
127 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 07:26:06
2019-03-20 18:39:16
Urszula Oryga - Siwiak HRABIANKA C
  • 1x 6/L/Konkurs z oceną stylu jeźdźca - przejazdy z komentarzem sędziego (wys. 100 cm)
  • 1x 7/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 07:24:19
2019-03-20 18:33:48
Monika Rudy BABILONIA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 07:23:26
2019-03-20 18:33:23
Urszula Oryga - Siwiak HIDALGO
  • 1x 3T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/wys. 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 07:21:21
2019-03-20 18:32:42
Grzegorz Kubiak CARTIE BVR
  • 1x 9/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 07:19:49
2019-03-20 18:32:10
Grzegorz Kubiak ANTYLYA
  • 1x 8/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 07:19:28
2019-03-20 18:31:41
Grzegorz Kubiak SILVER SELENO
  • 1x 7/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 07:17:35
2019-03-20 13:21:08
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 2x 14/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 12:47:42
2019-03-20 12:31:34
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 14/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 16/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 12:47:45
2019-03-20 12:29:41
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 2x 14/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 15:46:50
2019-03-19 22:18:12
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 14/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 16/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 15:46:52
2019-03-19 22:16:50
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 2x 13T/wys. 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 07:12:25
2019-03-19 21:33:41
Karolina Korzuchowska R-FOOD JUNONA A-Z
  • 2x 12T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 07:10:45
2019-03-19 21:06:06
Aneta Piekarska COCO
  • 1x 4T/wys. 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 07:09:36
2019-03-19 21:05:39
Klaudia Kamińska CRAZY CANDY
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 07:12:29
2019-03-19 20:43:52
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 26/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 27/C/Grand Prix Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 07:12:31
2019-03-19 20:31:30
Beata Szumińska TRYNIDAD
  • 1x 25/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 26/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 07:12:32
2019-03-19 20:30:40
Beata Szumińska CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 26/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 27/C/Grand Prix Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 07:05:15
2019-03-19 20:11:58
Julia Burnos PAMELA II
  • 1x 14/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 16/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 07:12:35
2019-03-19 20:08:13
Jan Terelak WOKSANA
  • 1x 3T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 4T/wys. 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 07:12:37
2019-03-19 20:03:20
Wojciech Pniewski BONA
  • 2x 2T/wys. 50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 3T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 07:12:38
2019-03-19 19:13:33
Raman Kastsetski PICCOLO
  • 1x 8/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 18/C/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5. (wys. 130 cm)
  • 1x 27/C/Grand Prix Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 07:12:40
2019-03-19 19:12:56
Raman Kastsetski CARRERAS
  • 1x 8/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 18/C/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5. (wys. 130 cm)
  • 1x 27/C/Grand Prix Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 07:12:42
2019-03-19 19:12:19
Tomasz Chentkowski PRESTON
  • 1x 8/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
  • 1x 26/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 17:45:18
2019-03-19 19:11:22
Tomasz Chentkowski CANDOR
  • 1x 9/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 27/C/Grand Prix Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 07:12:45
2019-03-19 18:38:41
Lena Michalska FIESTA
  • 1x 10T/wys. 30-40 cm/Pierwszy krok
  • 2x 11T/wys. 50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 13:28:07
2019-03-19 18:32:30
Wiktor Helbich MARINO
  • 1x 14/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 16/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 07:12:48
2019-03-19 18:21:01
Hanna Miedziocha HARVARD
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/L/Konkurs z oceną stylu jeźdźca - przejazdy z komentarzem sędziego (wys. 100 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 07:12:49
2019-03-19 16:29:43
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 1x 8/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
  • 1x 18/C/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5. (wys. 130 cm)
  • 1x 26/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 27/C/Grand Prix Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 14:27:16
2019-03-19 13:14:25
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 25/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 26/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 27/C/Grand Prix Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 14:27:18
2019-03-19 13:13:55
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 25/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 26/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 12:32:48
2019-03-19 11:31:39
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 8/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 12:32:25
2019-03-19 11:24:30
Wiktoria Kubisiak WIWIANA 2
  • 1x 13T/wys. 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 21T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 22T/wys. 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 12:32:13
2019-03-19 10:57:51
Marysia Kotfasińska HAKUMBA
  • 1x 11T/wys. 50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 12T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 20T/wys. 50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 21T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 10:09:37
2019-03-19 09:27:17
Wiktoria Zakroczymska LILA
  • 1x 20T/wys. 50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 21T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 08:47:58
2019-03-19 08:33:05
Michalina Dańczak MAIDI
  • 2x 3T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 12T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 08:47:59
2019-03-19 08:32:26
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 2x 6/L/Konkurs z oceną stylu jeźdźca - przejazdy z komentarzem sędziego (wys. 100 cm)
  • 2x 15/L/Konkurs z oceną stylu jeźdźca - Egazmin licencyjny (wys. 100 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 08:48:08
2019-03-19 08:31:38
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 3T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/wys. 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 13T/wys. 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 08:48:15
2019-03-19 08:29:16
Lena Janiszewska DANAWAY EVANDER 89885
  • 1x 3T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/wys. 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 12T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 13T/wys. 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 07:12:51
2019-03-19 08:28:38
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 2x 13T/wys. 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 07:12:52
2019-03-19 08:27:58
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
  • 1x 18/C/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5. (wys. 130 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 07:10:53
2019-03-19 08:25:54
Roksana Galanciak KORD
  • 2x 6/L/Konkurs z oceną stylu jeźdźca - przejazdy z komentarzem sędziego (wys. 100 cm)
  • 2x 15/L/Konkurs z oceną stylu jeźdźca - Egazmin licencyjny (wys. 100 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 08:48:37
2019-03-19 08:24:20
Sebastian Bąk EPSON MK
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 14/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 08:48:24
2019-03-19 08:23:39
Sebastian Bąk KOKORICO
  • 1x 3T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/wys. 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 13T/wys. 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 08:48:39
2019-03-19 08:22:27
Sebastian Bąk CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z
  • 1x 3T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/wys. 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 13T/wys. 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 08:48:43
2019-03-18 21:21:13
Paweł Michalski ALPINEX
  • 1x 11T/wys. 50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 2x 12T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 08:48:44
2019-03-18 21:19:32
Nalatia Majchrzak PAJDA
  • 2x 10T/wys. 30-40 cm/Pierwszy krok
  • 1x 11T/wys. 50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 08:48:50
2019-03-18 20:08:42
Gabriela Łagodzińska AMELIE JOLY
  • 2x 3T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 12T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 13T/wys. 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 17:12:01
2019-03-18 15:36:29
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 7/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 16/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 17:12:03
2019-03-18 15:14:03
Kamil Grzelczyk GREACE
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
  • 1x 18/C/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5. (wys. 130 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 08:46:54
2019-03-18 15:12:51
Kamil Grzelczyk EDITT-P
  • 1x 16/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 17:12:07
2019-03-18 15:09:12
Kamil Grzelczyk SENIOR
  • 1x 16/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 17:12:09
2019-03-18 15:07:52
Kamil Grzelczyk BALOU BOMBANCE
  • 2x 14/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 17:12:11
2019-03-18 12:23:47
Tomasz Olszewski INDOCTRO LADY
  • 2x 3T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/wys. 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 08:27:47
2019-03-18 12:23:10
Justyna Kopko KALANDRA
  • 2x 4T/wys. 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 17:12:15
2019-03-18 12:21:54
Justyna Kopko WISEACRE PEARL
  • 1x 3T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/wys. 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 17:12:17
2019-03-18 12:19:08
Justyna Kopko BLAZING DESERT MIRAGE
  • 2x 4T/wys. 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 17:12:19
2019-03-18 11:34:37
Emilia Krześlak GOLDEN II
  • 1x 6/L/Konkurs z oceną stylu jeźdźca - przejazdy z komentarzem sędziego (wys. 100 cm)
  • 1x 7/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 17:12:21
2019-03-18 11:31:34
Mateusz Sputowski BORA
  • 1x 6/L/Konkurs z oceną stylu jeźdźca - przejazdy z komentarzem sędziego (wys. 100 cm)
  • 1x 7/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 17:12:28
2019-03-18 11:30:39
Maria Mordaka FINLANDIA
  • 1x 6/L/Konkurs z oceną stylu jeźdźca - przejazdy z komentarzem sędziego (wys. 100 cm)
  • 1x 7/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 17:12:29
2019-03-18 11:29:38
Patryk Mordaka QUITANA
  • 1x 7/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 17:12:35
2019-03-18 11:28:01
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 8/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 17:12:38
2019-03-18 11:27:11
Anna Białas GERY
  • 1x 8/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 17:12:40
2019-03-18 11:26:13
Anna Białas FUKS
  • 1x 7/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 07:17:59
2019-03-18 11:21:25
Anna Białas FINISH
  • 1x 6/L/Konkurs z oceną stylu jeźdźca - przejazdy z komentarzem sędziego (wys. 100 cm)
  • 1x 7/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:37:37
2019-03-18 04:01:05
Artiem Tsapin CORLEONE
  • 1x 8/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
  • 1x 18/C/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5. (wys. 130 cm)
  • 1x 27/C/Grand Prix Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:37:39
2019-03-17 22:06:10
Karolina Korzuchowska LOTAR
  • 2x 13T/wys. 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:37:41
2019-03-17 22:05:02
Julia Dylewska MORGAN
  • 2x 21T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:37:43
2019-03-17 22:04:35
Maja Jóźwiak POGODYNKA - TABUN
  • 2x 21T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:37:45
2019-03-17 21:57:26
Karolina Korzuchowska GWIAZDOR
  • 2x 3T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:37:46
2019-03-17 21:24:19
Marcelina Detmer AJAX
  • 2x 14/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:37:48
2019-03-17 21:15:52
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 8/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
  • 1x 26/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:37:50
2019-03-17 21:13:49
Justyna Żółtowska DUBAJLLA
  • 1x 7/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 16/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
  • 1x 26/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:37:54
2019-03-17 20:20:15
Pawel Rutkowski AMIGO
  • 1x 2T/wys. 50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 3T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 12T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 21T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:37:57
2019-03-17 20:18:42
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 1x 2T/wys. 50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 3T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 12T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 21T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:37:59
2019-03-17 20:16:50
Alicja Grad GREGORY
  • 1x 2T/wys. 50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 3T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 12T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 21T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:38:01
2019-03-17 19:16:00
Diana Hahn QUADRIGO'S ONE
  • 1x 16/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
  • 1x 25/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 26/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:38:03
2019-03-17 19:14:37
Diana Hahn FLIEREFLIITER
  • 1x 16/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
  • 1x 25/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 26/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:38:05
2019-03-17 19:06:03
Wiktoria Matusiak NORMAN ZK
  • 2x 14/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:38:06
2019-03-17 19:04:59
Wiktoria Matusiak BORUSSIA ZK
  • 2x 14/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:38:08
2019-03-17 19:04:22
Olga Sorokina SANTA MONICA ZK
  • 2x 14/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:38:10
2019-03-17 19:02:17
Olga Sorokina CONVERCHA
  • 1x 14/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 16/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:38:12
2019-03-17 19:01:34
Olga Sorokina BOLGHERI ZK
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
  • 1x 26/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:38:13
2019-03-17 19:01:09
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x 18/C/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5. (wys. 130 cm)
  • 1x 27/C/Grand Prix Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:38:15
2019-03-17 19:00:24
Andrei Shalohin ILLOUCHIN NH
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
  • 1x 26/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:38:17
2019-03-17 18:59:51
Andrei Shalohin ISCO
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
  • 1x 26/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:38:19
2019-03-17 18:59:18
Andrei Shalohin IOWA
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
  • 1x 26/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 15:57:24
2019-03-17 09:26:04
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 7/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
  • 1x 18/C/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5. (wys. 130 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 11:10:21
2019-03-16 23:51:24
Ewelina Szczepanik CANBERRA
  • 2x 22T/wys. 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 23/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 15:57:28
2019-03-16 23:47:17
Ewelina Szczepanik CARMEN
  • 1x 26/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 27/C/Grand Prix Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 15:57:38
2019-03-16 21:28:54
Kamila Rutkowska CZAPLA
  • 1x 10T/wys. 30-40 cm/Pierwszy krok
  • 2x 11T/wys. 50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 15:57:40
2019-03-16 21:28:13
Natalia Kubicka CZARNY
  • 1x 11T/wys. 50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 2x 12T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 15:57:47
2019-03-16 21:27:00
Wiktoria Augustyniak CYRKA
  • 1x 10T/wys. 30-40 cm/Pierwszy krok
  • 2x 11T/wys. 50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 15:57:49
2019-03-16 20:37:50
Martyna Trzaska TEQUILA
  • 1x 2T/wys. 50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 3T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 11T/wys. 50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 12T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 20T/wys. 50 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 21T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 15:57:53
2019-03-16 18:36:39
Michał Tyszko BIG MAL EH Z
  • 1x 16/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 13:28:14
2019-03-16 14:25:21
Zuzanna Werelich CRICOVA L
  • 1x 16/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 10:54:33
2019-03-16 11:00:48
Michał Bazyl ABISINIA I
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 15/L/Konkurs z oceną stylu jeźdźca - Egazmin licencyjny (wys. 100 cm)
  • 2x 23/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 09:10:49
2019-03-16 08:37:59
Włodzimierz Rudasz FESTO
  • 1x 12T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 13T/wys. 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 10:48:36
2019-03-16 08:26:47
Marek Detmer MARAVELLA
  • 1x 13T/wys. 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 15/L/Konkurs z oceną stylu jeźdźca - Egazmin licencyjny (wys. 100 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 09:11:14
2019-03-16 08:18:48
Małgorzata Detmer GINGER J
  • 1x 13T/wys. 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 15/L/Konkurs z oceną stylu jeźdźca - Egazmin licencyjny (wys. 100 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 10:42:13
2019-03-16 07:20:32
Szymon Stasiak KENTUCKY VDL
  • 2x 14/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 23/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 09:11:19
2019-03-16 07:16:05
Szymon Stasiak NILUS
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
  • 1x 18/C/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5. (wys. 130 cm)
  • 1x 27/C/Grand Prix Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 09:11:22
2019-03-16 07:14:34
Szymon Stasiak NICOLET 2
  • 1x 16/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
  • 1x 26/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 10:40:03
2019-03-16 07:11:46
Szymon Stasiak JAMINKA P
  • 1x 16/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
  • 1x 26/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 09:11:27
2019-03-15 21:36:12
Emilia Kociszewska QUATERBELL S
  • 2x 3T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 12T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 21T/wys. 70 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 19:18:12
2019-03-15 16:26:54
Antoni Szmytka EROS D’HOYO
  • 1x 16/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 19:18:14
2019-03-15 15:50:49
Martyna Ostapczuk ARISTA
  • 1x 8/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 14:26:17
2019-03-15 13:08:27
Julianna Grommunt PRYMUS
  • 2x 4T/wys. 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 19:18:17
2019-03-15 12:54:29
Aleksandra Zira HOLKA
  • 1x 13T/wys. 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 15/L/Konkurs z oceną stylu jeźdźca - Egazmin licencyjny (wys. 100 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 14:26:21
2019-03-15 12:21:33
Maja Synowicz LISA BONA L
  • 1x 8/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 14:26:23
2019-03-15 09:45:55
Jakub Kubiak GREAT PLEASURE II
  • 1x 8/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
  • 1x 18/C/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5. (wys. 130 cm)
  • 1x 26/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 27/C/Grand Prix Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 07:56:27
2019-03-14 22:45:08
Michał Tyszko CASCADEUCE
  • 1x 14/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 16/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 24/L/Konkurs z oceną stylu jeźdźca - Egzamin licencyjny
  • 1x 25/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 07:56:29
2019-03-14 22:43:47
Michał Tyszko E-COFERTINA
  • 1x 16/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
  • 1x 25/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 26/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 07:56:31
2019-03-14 22:41:55
Michał Tyszko CERENSKY
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
  • 1x 18/C/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5. (wys. 130 cm)
  • 1x 26/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 27/C/Grand Prix Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 07:56:32
2019-03-14 22:40:55
Michał Tyszko BIQUEEN
  • 1x 17/N/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.5. (wys. 120 cm)
  • 1x 18/C/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5. (wys. 130 cm)
  • 1x 26/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 27/C/Grand Prix Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 130 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 07:56:34
2019-03-14 15:45:44
Nadia Cieplińska TENERIFE L
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 15:10:34
2019-03-12 16:16:27
Weronika Wiszorowska OLIWIA
  • 1x 13T/wys. 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 15/L/Konkurs z oceną stylu jeźdźca - Egazmin licencyjny (wys. 100 cm)
  • 2x 24/L/Konkurs z oceną stylu jeźdźca - Egzamin licencyjny
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 07:50:48
2019-03-11 19:24:43
Katarzyna Kuptel HISZPAN
  • 1x 14/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 16/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 08:34:29
2019-03-07 20:31:18
Anastazja Broniatowska QINGHAI V
  • 1x 8/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 07:18:54
2019-03-05 17:01:48
Olga Wodzyńska PRYMUS
  • 1x 4T/wys. 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 07:17:52
2019-03-05 16:48:57
Olga Wodzyńska ZAGORKA DURANTE
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
2. Bazyl Michał JKS Karolina
S
O003631
3. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
4. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
5. Broniatowska Anastazja KJ Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
O009485
10092457
6. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
7. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
8. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
9. Cieplińska Nadia KJ SO Łąck
2003 (J.)
O047989
10. Cytowska Iga Stajnia Rzęszyce
2008 (Mł.)
11. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
12. Detmer Małgorzata KJ Skok - Agrofood Grabowiec
S
O048844
13. Detmer Marcelina Toruński LKJ
2000 (MJ.)
O039669
14. Detmer Marek KJ Skok - Agrofood Grabowiec
S
O053710
15. Durkiewicz Julia Łózki KJ
2001 (J.)
O014362
16. Dylewska Julia Płockie Centrum Zooterapii
2007 (JM.)
brak
17. Feret Katarzyna Łódzki KJ
S
O038142
18. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
19. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
20. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O025871
21. Garstka Dariusz KJ SO Łąck
S
O000140
22. Grad Alicja bpk
2007 (JM.)
brak
23. Grommunt Julianna bpk
2001 (J.)
brak
24. Grzelczyk Kamil KJ Agri
S
O009181
25. Hahn Diana RV Elisenau
1998 (MJ.)
brak
26. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O047941
27. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
28. Jończyk Amelia bpk
2004 (JM.)
brak
29. Jończyk Łukasz bpk
S
O000790
30. Julia Jaworska JKS Olsza
2002 (J.)
O051989
31. Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O034084
32. Kastsetski Raman KJ Welt Opypy
S
O054435
33. Kociszewska Emilia JKS Karolina
2004 (JM.)
brak
34. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
35. Korzuchowska Karolina Płockie Centrum Zooterapii
2001 (J.)
brak
36. Kotfasińska Marysia KJ Łąck
2008 (Mł.)
O051265
37. Krześlak Emilia KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O048393
38. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
39. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
10165106
40. Kubisiak Wiktoria KJ Łąck
2003 (J.)
O037236
41. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
42. Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses
S
O037724
43. Lubicka Jowita KJ Infernal Team Golesze Duże
1999 (MJ.)
O023050
44. Łagodzińska Gabriela bpk
2002 (J.)
brak
45. Machniewicz Ewa St. R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
46. Majchrzak Natalia Stajnia Szybki Konik
2005 (JM.)
brak
47. Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2000 (MJ.)
O034069
48. Michalska Lena SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (Mł.)
brak
49. Michalski Paweł Stajnia Szybki Konik
S
brak
50. Miedziocha Hanna bpk
2005 (JM.)
O042682
51. Mordaka Maria KJ Infernal Team Golesze Duże
2005 (JM.)
O048392
52. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (MJ.)
O019196
53. Niezgoda Grażyna KJ Gabon Walewice
2000 (MJ.)
54. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
55. Oryga - Siwiak Urszula bpk
2005 (JM.)
O042187
56. Ostapczuk Martyna bpk
2004 (JM.)
O039176
57. Piekarska Aneta bpk
2003 (J.)
brak
58. Pniewski Wojciech bpk
2004 (JM.)
brak
59. Romanowicz Ewelina bpk
2005 (JM.)
60. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
61. Rudy Monika WKJ Lublin
S
O022452
62. Rutkowska Kamila Stajnia Szybki Konik
2009 (Mł.)
brak
63. Rutkowski Pawel KJ Łąck
S
O000552
64. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
65. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
66. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
67. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
68. Synowicz Maja KJ SO Łąck
2002 (J.)
O030966
69. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
70. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (MJ.)
O039640
71. Terelak Jan bpk
2004 (JM.)
brak
72. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
73. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
74. Trzaska Martyna bpk
2001 (J.)
brak
75. Tsapin Artiem bpk
2005 (JM.)
brak
76. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
77. Ważyński Marcel LKS Gabon Walewice
S
O040073
78. Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
10185946
79. Wiszorowska Weronika KJ Szumawa Bobrowiec
2002 (J.)
O043444
80. Witkowska Julia KJ Equikan
2005 (JM.)
O032986
81. Wodzyńska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O047107
82. Zięba Martyna KJ Dworek Okuniew
2001 (J.)
O041584
83. Zira Aleksandra bpk
2003 (J.)
O036852
84. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

45

ABISSYNIA I OS GER 2014 Klacz gniada F: Armitage / Argentinus
M: Antonia / Landstreicher
O: Andrzej Bazyl
B: Mathias Bode
brak
2.

55

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada/169 F: Granilli S /
M: Artemida /
O: Dorota Szarmach-Jończyk
B: Andrzej Zdziebło
brak
3.

2

AJAX WLKP POL 2006 Wałach gniada/172 F: Aviano / Avero
M: Aneksja / Kerman
O: Marek Detmer
B: Lucjan Kosnowicz
K010081 POL007640066606
4.

92

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur /
M: Akwa / Reguł
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Józef Skulski
brak
5.

94

AMELIE JOLY HOL GER 2005 Klacz gniada/173 F: Acordelli /
M: Fary-Lake /
O: Gabriela Łagodzińska
B: Andreas Traub
brak
6.

54

AMIGO SP POL 2013 Wałach siwa/165 F: Rumianek /
M: Andazuzja /
O: Piotr Ziębicki
B: Piotr Ziębicki
brak
7.

9

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
8.

120

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
O: Adrian Boczkowski
B: Aleksander Łój
K024088 616006580220913
9.

131

ARIAN KUC POL 2010 Wałach gniada/136 F: Jasmont / Top Ewita
M: Albrecht's Hoeve Linda / Woodb
O: Iga Cytowska
B: Fenryk Podkówka
K018771 616013670070110
10.

28

ARISTA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Dalet / Luge
M: Arenda / Kerman
O: Martyna Ostapczuk
B: Robert Stasiuk
K011428 POL007580551206
11.

124

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Bischof L / Bachus
M: Brendy / Liverpool
O: Monika Rudy
B:
K019544 616009580503811
12.

73

BALOU BOMBANCE SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Balou Du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Benza / Silver
O: Patrycja Biernacka
B: Patrycja Biernacka
K027072 616009590119414
13.

44

BIG MAL EH Z BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou VD Mispelaere / Balou Du Rouet
M: Kantara Di Magico / Emerald Van't Ruytershof
O: EH
B: Axel Verloy
K024576 056015Z55768413
14.

23

BIQUEEN HOL GER 2009 Klacz siwa/167 F: Quirado / Quidam De Revel
M: Pretty Woman / Limbus
O: Łukasz Kamiński
B:
K024276 DE421000119209
15.

136

BLACK MAGIC SP POL 2010 F:
M:
O:
B:
16.

77

BLAZING DESERT MIRAGE British Jumping Pony GBR 2007 Klacz dereszowata/kuc:146 F: Blazing Desert Monarch /
M: nn / nn
O: Justyna Kopko
B:
brak 8936484494959
17.

99

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
O: Tomasz Tobiszewski
B: Dorota Zauszkiewicz
K014346 POL009661245008
18.

63

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa F: Nice Boy /
M: Bryza / Palant
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K023105 616009590014513
19.

108

BONA SP POL 2008 Klacz siwa F: Otill / Luron
M: Brawura / Jantar
O: Jakub Śluborski
B: Sławomir Gancarz
brak
20.

79

BORA SP POL 2007 Klacz bułana F: Liberatto P / Corofini
M: Bossa / Floren
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
K013437 POL007610174307 104QF57
21.

60

BORUSSIA ZK SP POL 2014 Klacz siwa F: Landino / Landgraf I
M: Bryza / Palant
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K025276 616009591005314
22.

38

CANBERRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rytm /
M: Corvetta / Giacomo
O: Ewelina Szczepanik
B:
K027322 616007520034112
23.

112

CANDOR HAN GER 2006 Ogier siwa F: Calido / Cantus
M: Lagune 44465 / Lear
O: Remigiusz Makowski
B:
K010434 DE431310730106 104RI78
24.

52

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada/185 F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B:
K017813 DE431317000810
25.

39

CARMEN SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
26.

110

CARRERAS HAN GER 2010 Ogier kara F: Cloney / Contender
M: Fortissimo / For Pleasure
O: Remigiusz Makowski
B:
K016556 DE431312317110
27.

121

CARTIE BVR OLD GER 2007 Ogier ciemnogniada/171 F: Capo Cassione / Cassini I
M: Noblesse / Levantos I
O: Victor Babenko
B:
K026750 DE433330016307
28.

20

CASCADEUCE HOL POL 2014 Klacz gniada F: Cascadello I / Casall
M: Zora XII / Corrado I
O: Kajetan Wałecki
B: Reimer Detlef
K025961 DE421000147614
29.

22

CERENSKY HOL GER 2009 Wałach ciemnogniada/180 F: Cornet Obolen / Clinton
M: T-Iguacu / C-Ingmar
O: Joanna Maluszyńska
B:
K024737 DE421000278310
30.

133

CHESTER DRP GER 2000 wałach gniada F: Cocky Man / Cocky Dundee
M: Dorina / Durello
O:
B:
K015343 DE441410851900
31.

82

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
K020116 616009540097410
32.

101

COCO WESTF POL 2014 Klacz siwa F: Almazor L / Acord II
M: Colia / Carry Son
O: Klaudia Kamińska
B: Marek Romanowski
K024721 DE441410740114
33.

62

CONVERCHA OS GER 2012 Klacz gniada F: Converter / Contender
M: Chalcina / Chacco-Blue
O: Zbigniew Kruk
B: Levitz
K025281 DE418185012012
34.

90

CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z ZANG BEL 2015 Wałach gniada/172 F: Corydon Van't T&L /
M: Gracieuse vd Thijshove (WANDOR VAN DE MISPELAERE)
O: Sebastian Bąk
B: LOZERHOF BVBA
brak 056015Z55748015
35.

47

CORLEONE HOL GER 2010 Wałach siwa/172 F: Cachas / Caretino
M: Winona I / For Pleasure
O: Aleksander Tsapin
B:
K018371 DE421000138610
36.

126

CORONER SP POL 2013 ogier gniada F: Solaris / Stalypso
M: Coco Chanel / Roland
O:
B:
K025637 616009660669813
37.

102

CRAZY CANDY HAN POL 2008 Klacz kasztanowata F: Palermo / Paradiesfalter
M: Crazy Girl / Crazy Classic
O: Klaudia Kamińska
B: Marzena Kamińska
K026654 616009661261208
38.

7

CRICOVA L HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lardanos
O: Agnieszka Bala
B: Henrike Feldhaus
K025023 DE421000048113
39.

40

CZAPLA Huculska POL 2008 Klacz inna/kuc:137 F: Rewir /
M: Całka /
O: Jakub Giżyński
B: SK Huculskich Gładyszów
brak POL012570170808
40.

87

DANAWAY EVANDER 89885 Gipsy Cob GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
O: R. J.
B: Mr. Been
K026831 826046010089885
41.

103

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Jacek Kulpa
B: Renata Wójcik
K008077 POL009530041603
42.

130

DORKA SP POL 2004 klacz gniada F: Iner /
M: Dorodna
O: Katarzyna Feret
B:
43.

69

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154 616009520122212
44.

53

DUBAJLLA OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Detroit / Dimaggio
M: Coquette / Cockpit
O: Justyna Żółtowska
B:
K017814 DE433330288710
45.

98

DUETTE B. KWPN POL 2008 Klacz gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
46.

21

E-COFERTINA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
O: Roma Kosicka
B: Hodowla Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża
K025445 DE421000600613
47.

71

EDITT-P SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Con Calma /
M: Etna /
O: Paulina Januszewska
B: Witold Polowczyk
brak
48.

89

EPSON MK SP POL 2014 Wałach gniada F: Mrino /
M: Elektra MK / Anero
O: Sebastian Bąk
B: Marek Kucharski
K026814 616009600086214
49.

86

EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbird 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127 826046020168643
50.

27

EROS D’HOYO SBS BEL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Cliff /
M: Rafale Du Seigneur / Parco
O: Joanna Matuszyńska
B: Thibaud D’Echallens
K025191 056007000E48447
51.

85

FARAMIR TR POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw / Agar
M: Falka / Winword
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016959 POL732010048009
52.

64

FARLEY KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Tilena / Nassau
O: Zbigniew Kruk
B: W. S. Oosterveld
K024532 528003201007590 105ZV50
53.

29

FESTO SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Stilios /
M: Fiona /
O: Marek Detmer
B: Strąk Krzysztof
brak
54.

113

FIESTA KUC POL 2004 Ogier kasztanowata/kuc:100 F: Szaman /
M: Flora /
O: Hubert Rosak
B: Jacek Gajowiak
brak POL013611085404
55.

8

FINISH SP POL 2014 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K024999 616009591022814
56.

80

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
57.

58

FLIEREFLIITER KWPN NED 2010 Klacz ciemnogniada F: Wittinger VDL /
M: Tjerona /
O: Diana Hahn
B: NED
brak
58.

129

FOR JOY ASK SP POL 2009 wałach skarogniada/2009 F: For Enjoy Ask Z /
M: Kaja 15 / Cascavelle
O: Julia Durkiewicz
B: Stutteri ASK
K026512 208333DW0906082
59.

68

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022752 616009591054713
60.

83

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
61.

13

GINARETTI H KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada F: Andretti /
M: Historie / Belisar
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: H. Van De Heuvel
K023910 52800321106486
62.

31

GINGER J WLKP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik / West
M: Good Girl / Sofix
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K023331 007520040704
63.

135

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa F: Cottonclub / Cantus
M: Gloria / Lambado
O: Katarzyna Szymków
B: Stanislaw Jasiński
K017441 616009640092407
64.

78

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
65.

70

GREACE SP POL 2011 Klacz siwa/175 F: Falbrus / Aviano
M: Georgia / Bajou Du Rouet
O: Michał Nojmann
B: Michał Nojmann
K025158 616009640026811
66.

26

GREAT PLEASURE II SP POL 2012 Klacz gniada/Xxx F: Ever For Pleasure / Espri
M: Grace / Graf Grannus
O: Remigiusz Makowski
B:
K012121 616009660049206
67.

56

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Maram /
M: Galilea /
O: Arkadiusz Grad
B: Krzysztof Byczkowski
brak
68.

51

GWIAZDOR SP POL 2015 Wałach inna/171 F: Rumianek
M: Grota /
O: Małgorzata Nowaczuk
B: Piotr Nowak
brak
69.

96

HAKUMBA MŁP POL 2008 Klacz siwa/160 F: Nabucho Du Serein /
M: Hauwa / Galeon
O: Jarosław Kotfasiński
B: SK Walewice
K021240 POL006590156008
70.

114

HARVARD SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Landjonker S / Landjonker
M: Landjonker S / Landjonker
O: Dorota Miedziocha
B:
K009062 POL009530036004
71.

138

HENIEK KUC POL 2003 wałach karosrokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Karol Jerzak
B:
616098200278704
72.

122

HIDALGO KUC ITA 2003 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Siwiak
B:
K022201 380011013003735
73.

18

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
O: Tatiana Konstańczuk
B: Jan Kłosek
K013790 POL009510342508
74.

1

HOLKA WLKP POL 2006 Klacz siwa/174 F: Barbur / Bujak
M: Honia / Noniusz
O: Aleksandra Zira
B: Andrzej Jamroży
K011045 POL007610016406
75.

123

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/164 F: Conquest Boy / Contendro I
M: Hrabina C / Caletto's Son
O: Zofia Dutkiewicz
B: Witold Brodewicz
brak brak
76.

65

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 Klacz ciemnogniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Tereedom VDL / Baloubet
O: Zbigniew Kruk
B: J. Scott
K023832 528003201309487
77.

74

INDOCTRO LADY Irish Sport Horse POL 2013 Klacz gniada/163 F: Orestus /
M: Grey Field Judy /
O: Justyna Kopko
B: Olivier Conway
brak 4574456532
78.

125

INKLUZ SP POL 2010 wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
79.

67

IOWA KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zavall VDL / Casall
M: Dersina / Indoctro
O: Zbigniew Kruk
B: J. F. Abbring Onneresweg 2 9755 Onnen
K023264 528003201303545
80.

66

ISCO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Nalve / Burgraff
O: Zbigniew Kruk
B: H.G Mosman-Rohe
K023263 528003201307642
81.

12

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
82.

75

KALANDRA SP POL 2013 Klacz skarogniada/158 F: Narwik / Split
M: Kolombina /
O: Justyna Kopko
B: Anna Tomaszewska
brak
83.

88

KOKORICO KWPN NED 2015 Ogier kasztanowata/166 F: I'm Special De Muze /
M: Zeta Jones B / Lupicor
O: Sebastian Bąk
B: Bloem
brak 528003201509930
84.

10

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Aktyw /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
K025082 732010051310
85.

132

KSENA SP POL 2012 klacz gniada F: Fred / Colorado
M: Karotka / Qumball
O:
B:
K020974 616009520045612
86.

25

LISA BONA L WESTF GER 2005 Klacz gniada F: Lissabon / Lordanos
M: Anneliese / Avocado
O: Maja Synowicz
B: Karl-Heinz Funke
K010073 DE441410947605
87.

48

LOTAR Haflinger POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:151 F: Sternfurst /
M: Luise /
O: Małgorzata Nowaczuk
B: Jörg Pentzien
brak
88.

84

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max /
M: Mika / PAW Z IZB
O: Renata Bąk
B:
K025715 616013570174212
89.

30

MARAVELLA SP POL 2007 Klacz gniada/160 F: Aravel Waro /
M: Magia /
O: Małgorzata Detmer
B: Zbigniew Piecuch
brak 009520042207
90.

14

MARINO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Rumianek / Orkisz
M: Miranda / Czuwaj
O: Marcin Helbich
B: Mirosław Sadowski
K011139 POL009590018306
91.

118

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Łukasz Wyszkowski
B:
K022871 528003000031116
92.

134

MIRADOR M POL 2014 walach ciemnogniada F: Huzar /
M: Miranda / Haracz
O:
B:
K026476 616006590054014
93.

49

MORGAN Tinker POL 2008 Wałach srokata/mk:151 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Nowaczuk
B: D. Van Der Stouwe
brak
94.

59

NORMAN ZK SP POL 2014 Wałach gniada F: Landino / Landgraf I
M: Never Losingr / Pilet
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K025275 616009591004914
95.

19

OLIWIA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:148 F: Aragano / Aragon N
M: Ordina / Orcus II
O: Agnieszka Wiszorowska
B: Krzysztof Szumiński
K023223 616013661760210
96.

93

PAJDA Hucuł POL 2012 Klacz bułana/mk: F: Natan /
M: Plamka /
O: Jakub Giżyński
B: Tadeusz Pęzioł
brak
97.

106

PAMELA II SP POL 2009 Klacz kasztanowata/170 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Paloma / Calderon
O: Julia Burnos
B: Remigiusz Makowski
K015473 616009661129809
98.

109

PICCOLO SP POL 2008 Ogier gniada F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015893 POL009660212408
99.

111

PRESTON SP POL 2011 Ogier gniada F: Solaris / Stalypso
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K021712 616009660474211
100.

16

PRYMUS WLKP POL 2008 Wałach kara/165 F: Trawers / Grand As
M: Peja / Seul
O: Lidia Wodzyńska
B: Marcin Pogorzelski
K025669 616007520149708
101.

17

QINGHAI V DV AFG 2005 Ogier kara/165 F: Quebec / Quidam De Revel
M: Chess V / Come Back II
O: Anastazja Broniatowska
B: Viegaard Stutteri
K024819 208333200507392
102.

57

QUADRIGO'S ONE DSP GER 2010 Wałach gniada F: Quadrigo /
M: Galan /
O: Diana Hahn
B:
brak
103.

36

QUATERBELL S OLD POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Quaterback /
M: Sardynia /
O: Jakub Kociszewski
B: Adam Safinowski
brak DE456570167112
104.

81

QUITANA OLD GER 2007 Klacz gniada F: Cola / Contender
M: Quanta / Quidams Rubin
O: Kazimierz Mordaka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K013363 DE418181540907 104QF63
105.

46

R-FOOD JUNONA A-Z Mały Koń POL 2015 Klacz inna/mk:150 F: TIJD VLIJT'S VICTOR /
M: J-Contendra AZ /
O: Małgorzata Nowaczuk
B: Andrzej Marek Zdziebło
brak
106.

116

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
O: GR Łukasz Wyszkowski
B: Wojciech Polowczyk
K018637 POL009610010308
107.

117

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
108.

128

SAINT LAURENT SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Salwa / Lando
O: Marta Dominiak
B: SK Ochaby
K019805 616009540018510
109.

61

SANTA MONICA ZK SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Nice Boy /
M: Sajonara / Donald
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K026603 616009590013713
110.

72

SENIOR SP POL 2013 Wałach gniada F: Robin II Z / Ramiro Z
M: Seniora Bella / Banita
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
K024912 A0010094S
111.

119

SILVER SELENO WESTF POL 2013 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Falkenhof’s Lancis / Lancer III
O: Maria Zarzycka
B: Maria Zarzycka
K026556 DE441411386513
112.

11

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B: Krzysztof Stelmaszyk
K016290 616009530086909
113.

24

TENERIFE L SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Gayall / Luron
M: Tola Z / Cartree Z
O: Nadia Cieplińska
B: Jan Ludwiczak
K016418 616009610036509
114.

43

TEQUILA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Santiego /
M: Tradycja /
O: Elżbieta Trzaska
B: Stanisław Janik
brak 616007520008610
115.

127

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
O: Katarzyna Szuń
B:
K011640 08110466A
116.

37

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
K019512 616007520002911
117.

76

WISEACRE PEARL Welsh Pony GBR 2011 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Broadley Owen /
M: Emeraldisle Rebecca /
O: Justyna Kopko
B: Miss C.Lewis
brak 73799922873336
118.

97

WIWIANA 2 SP POL 2014 Klacz skarogniada F: Winston /
M: Widżawa /
O: Aneta Kubisiak
B: Marek Głowala
brak
119.

107

WOKSANA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Andos /
M: Wokanda /
O: Nikola Krajewska
B: Roman Siwek
brak
120.

15

ZAGORKA DURANTE KWPN POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Centurano / Canturo
M: Pescara / Lennard
O: Lidia Wodzyńska
B:
K022070 528003000805948
121.

100

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
160
340
SUM:
500.00
Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
130
SUM:
130.00
Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
130
SUM:
130.00
Garstka Dariusz KJ SO Łąck
380
SUM:
380.00
Grzelczyk Kamil KJ Agri
510
SUM:
510.00
Jończyk Łukasz bpk
130
1260
SUM:
1390.00
Kastsetski Raman KJ Welt Opypy
190
700
400
SUM:
1290.00
Krześlak Emilia KJ Infernal Team Golesze Duże
250
230
SUM:
480.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
290
530
SUM:
820.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
380
2240
60
100
SUM:
2780.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
360
SUM:
360.00
Lubicka Jowita KJ Infernal Team Golesze Duże
290
SUM:
290.00
Mordaka Maria KJ Infernal Team Golesze Duże
160
SUM:
160.00
Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
340
120
260
SUM:
720.00
Ostapczuk Martyna bpk
400
100
480
420
SUM:
1400.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
1680
SUM:
1680.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
310
420
SUM:
730.00
Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
80
SUM:
80.00
Synowicz Maja KJ SO Łąck
510
530
SUM:
1040.00
Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
190
SUM:
190.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
640
840
SUM:
1480.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
250
240
260
190
700
SUM:
1640.00
Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
60
SUM:
60.00
Witkowska Julia KJ Equikan
160
SUM:
160.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Sebastian
St. R&S STABLES
2019-03-22
1
2019-03-23
2019-03-23
4
2019-03-22
1
2019-03-22
1
2019-03-22
2019-03-23
24
2019-03-23
2019-03-22
1
2019-03-22
3
2019-03-23
2019-03-23
6
Bazyl Michał
JKS Karolina
2019-03-22
3
2019-03-22
3
2019-03-23
2019-03-23
9
2019-03-24
10
2019-03-24
Białas Anna
KJ Infernal Team Golesze Duże
FINISH (8)
2019-03-22
5
2019-03-22
8
2019-03-23
17
2019-03-23
11
2019-03-24
22
FUKS (68)
2019-03-22
6
2019-03-22
6
2019-03-23
14
2019-03-23
7
2019-03-24
17
GERY (83)
2019-03-22
12
2019-03-22
7
2019-03-23
21
2019-03-23
15
2019-03-24
12
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (69)
2019-03-22
3
160
2019-03-22
14
2019-03-23
1
340
2019-03-23
16
Broniatowska Anastazja
KJ Trachy Sośnicowice
2019-03-22
2019-03-22
2019-03-23
2019-03-23
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
PAMELA II (106)
2019-03-23
10
2019-03-23
15
2019-03-24
11
2019-03-24
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
PRESTON (111)
2019-03-22
10
2019-03-23
18
CANDOR (112)
2019-03-22
6
2019-03-23
12
CORONER (126)
2019-03-22
11
2019-03-22
2019-03-23
22
Chmaj Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
2019-03-23
1
2019-03-23
4
130
2019-03-24
10
2019-03-24
12
2019-03-23
2019-03-23
12
2019-03-24
2019-03-24
8
Cieplińska Nadia
KJ SO Łąck
2019-03-22
2
2019-03-22
2019-03-23
11
2019-03-23
2019-03-24
12
Cytowska Iga
Stajnia Rzęszyce
ARIAN (131)
2019-03-24
2019-03-24
Dańczak Michalina
St. R&S STABLES
MAIDI (84)
2019-03-23
1
2019-03-23
1
Detmer Małgorzata
KJ Skok - Agrofood Grabowiec
2019-03-23
8
2019-03-23
2019-03-23
2
2019-03-24
6
2019-03-24
6
Detmer Marcelina
Toruński LKJ
AJAX (2)
2019-03-23
2019-03-23
17
2019-03-24
2
2019-03-24
Detmer Marek
KJ Skok - Agrofood Grabowiec
2019-03-23
5
2019-03-23
2019-03-23
2019-03-24
2019-03-24
Durkiewicz Julia
Łózki KJ
2019-03-23
26
2019-03-23
18
2019-03-24
17
2019-03-24
25
Dylewska Julia
Płockie Centrum Zooterapii
MORGAN (49)
2019-03-24
1
2019-03-24
18
Feret Katarzyna
Łódzki KJ
DORKA (130)
2019-03-23
6
2019-03-23
23
2019-03-23
1
2019-03-24
19
2019-03-24
Friedman Maja Bella
St. R&S STABLES
2019-03-23
19
2019-03-23
7
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
KORD (10)
2019-03-22
8
2019-03-22
7
2019-03-23
2019-03-23
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2019-03-22
9
2019-03-22
13
2019-03-23
14
2019-03-23
5
130
Garstka Dariusz
KJ SO Łąck
2019-03-23
2
380
2019-03-24
8
Grad Alicja
bpk
GREGORY (56)
2019-03-22
1
2019-03-22
1
2019-03-23
1
2019-03-23
1
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Grommunt Julianna
bpk
PRYMUS (16)
2019-03-22
3
2019-03-23
2019-03-23
16
2019-03-24
2
Grzelczyk Kamil
KJ Agri
GREACE (70)
2019-03-23
10
2019-03-23
9
EDITT-P (71)
2019-03-23
10
2019-03-23
23
SENIOR (72)
2019-03-23
8
2019-03-23
1
510
2019-03-23
2019-03-23
22
Hahn Diana
RV Elisenau
2019-03-23
23
2019-03-23
28
2019-03-24
19
2019-03-24
24
2019-03-23
13
2019-03-23
27
2019-03-24
2019-03-24
26
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
MARINO (14)
2019-03-23
12
2019-03-23
24
2019-03-24
14
2019-03-23
2019-03-23
23
2019-03-24
15
2019-03-24
5
Janiszewska Lena
St. R&S Stables
2019-03-23
15
2019-03-23
2019-03-23
1
2019-03-23
7
Jończyk Amelia
bpk
2019-03-22
1
2019-03-22
1
2019-03-23
1
2019-03-23
16
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Jończyk Łukasz
bpk
2019-03-22
8
2019-03-22
5
130
2019-03-23
17
2019-03-24
3
1260
Julia Jaworska
JKS Olsza
2019-03-24
2019-03-24
Kamińska Klaudia
KJ Młyńska Struga
2019-03-22
2019-03-22
Kastsetski Raman
KJ Welt Opypy
PICCOLO (109)
2019-03-22
17
2019-03-23
10
2019-03-24
16
CARRERAS (110)
2019-03-22
4
190
2019-03-22
1
700
2019-03-23
3
400
2019-03-24
6
Kociszewska Emilia
JKS Karolina
2019-03-22
14
2019-03-22
1
2019-03-24
1
2019-03-23
24
2019-03-23
1
2019-03-24
1
Kopko Justyna
JKS Olsza
2019-03-22
3
2019-03-22
1
2019-03-24
4
2019-03-24
2019-03-22
3
2019-03-24
11
2019-03-24
2019-03-22
3
2019-03-22
11
Korzuchowska Karolina
Płockie Centrum Zooterapii
2019-03-23
16
2019-03-23
16
LOTAR (48)
2019-03-23
11
2019-03-23
2019-03-22
14
2019-03-22
1
Kotfasińska Marysia
KJ Łąck
HAKUMBA (96)
2019-03-23
1
2019-03-23
16
2019-03-24
1
2019-03-24
17
Krześlak Emilia
KJ Infernal Team Golesze Duże
2019-03-22
6
2019-03-22
2
250
2019-03-23
6
2019-03-23
12
2019-03-24
3
230
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
2019-03-23
19
2019-03-24
20
ANTYLYA (120)
2019-03-23
3
290
2019-03-24
6
2019-03-23
2
530
2019-03-24
7
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
2019-03-22
2
380
2019-03-22
9
2019-03-23
9
2019-03-23
6
2019-03-24
1
2240
2019-03-22
5
60
2019-03-22
5
100
Kubisiak Wiktoria
KJ Łąck
2019-03-23
2
2019-03-24
1
2019-03-24
3
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (103)
2019-03-24
3
360
2019-03-24
18
Kuptel Katarzyna
KJ Rock Horses
HISZPAN (18)
2019-03-23
15
2019-03-23
Lubicka Jowita
KJ Infernal Team Golesze Duże
2019-03-22
3
290
2019-03-22
8
2019-03-23
2019-03-24
23
Łagodzińska Gabriela
bpk
2019-03-22
1
2019-03-22
1
2019-03-23
1
2019-03-23
3
2019-03-24
5
Machniewicz Ewa
St. R&S STABLES
FARAMIR (85)
2019-03-22
2
2019-03-22
1
2019-03-23
2019-03-23
2019-03-22
1
2019-03-22
11
2019-03-23
14
2019-03-23
Majchrzak Natalia
Stajnia Szybki Konik
PAJDA (93)
2019-03-23
2019-03-23
2
2019-03-23
6
Matusiak Wiktoria
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2019-03-23
2019-03-23
19
2019-03-24
10
2019-03-24
21
2019-03-23
21
2019-03-23
2019-03-24
2019-03-24
22
Michalska Lena
SKJ HORSEPROFI Łódź
FIESTA (113)
2019-03-23
2019-03-23
2019-03-23
1
Michalski Paweł
Stajnia Szybki Konik
ALPINEX (92)
2019-03-23
1
2019-03-23
1
Miedziocha Hanna
bpk
HARVARD (114)
2019-03-22
2019-03-22
2
2019-03-23
2
2019-03-23
18
2019-03-24
7
Mordaka Maria
KJ Infernal Team Golesze Duże
2019-03-22
2
2019-03-22
3
160
2019-03-23
7
2019-03-23
6
2019-03-24
16
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
BORA (79)
2019-03-22
12
2019-03-23
20
2019-03-23
25
2019-03-24
QUITANA (81)
2019-03-22
1
340
2019-03-22
15
2019-03-23
11
2019-03-23
13
2019-03-24
5
120
2019-03-22
9
2019-03-22
4
260
2019-03-23
8
2019-03-24
13
Niezgoda Grażyna
KJ Gabon Walewice
INKLUZ (125)
2019-03-24
1
2019-03-24
7
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
2019-03-22
1
2019-03-22
13
2019-03-22
3
Oryga - Siwiak Urszula
bpk
ANTYLYA (120)
2019-03-24
HIDALGO (122)
2019-03-23
1
2019-03-23
13
2019-03-24
1
2019-03-24
9
2019-03-23
25
2019-03-24
1
Ostapczuk Martyna
bpk
ARISTA (28)
2019-03-22
7
2019-03-22
3
400
2019-03-23
5
100
2019-03-23
11
2019-03-24
2
480
2019-03-24
5
420
Piekarska Aneta
bpk
COCO (101)
2019-03-22
2019-03-22
Pniewski Wojciech
bpk
BONA (108)
2019-03-22
1
2019-03-22
14
2019-03-23
1
2019-03-23
16
2019-03-23
1
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Romanowicz Ewelina
bpk
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
FESTO (29)
2019-03-23
1
2019-03-23
10
2019-03-24
7
Rudy Monika
WKJ Lublin
BABILONIA (124)
2019-03-23
14
2019-03-23
26
2019-03-24
9
2019-03-24
23
Rutkowska Kamila
Stajnia Szybki Konik
CZAPLA (40)
2019-03-23
2
2019-03-23
1
2019-03-23
5
Rutkowski Pawel
KJ Łąck
AMIGO (54)
2019-03-22
1
2019-03-22
1
2019-03-23
1
2019-03-23
1
2019-03-24
1
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
FARLEY (64)
2019-03-23
13
2019-03-24
2
1680
2019-03-23
12
2019-03-24
18
ISCO (66)
2019-03-23
26
2019-03-24
11
IOWA (67)
2019-03-23
25
2019-03-24
19
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
2019-03-24
2
310
RASPBERRY (117)
2019-03-24
1
420
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2019-03-23
2019-03-23
9
2019-03-24
6
2019-03-24
8
2019-03-23
16
2019-03-23
7
2019-03-24
5
80
2019-03-24
15
2019-03-23
20
2019-03-24
7
2019-03-24
14
Sputowski Mateusz
KJ Infernal Team Golesze Duże
BORA (79)
2019-03-22
Synowicz Maja
KJ SO Łąck
2019-03-22
1
510
2019-03-22
2
530
2019-03-23
6
2019-03-23
16
2019-03-24
11
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
2019-03-24
12
2019-03-24
11
CARMEN (39)
2019-03-24
9
2019-03-24
15
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
2019-03-23
3
190
2019-03-23
4
2019-03-24
18
2019-03-24
16
Terelak Jan
bpk
WOKSANA (107)
2019-03-22
1
2019-03-22
1
2019-03-23
16
2019-03-23
1
2019-03-24
1
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
2019-03-24
1
640
2019-03-24
4
840
ZORBA (100)
2019-03-24
7
2019-03-24
8
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
2019-03-23
2
2019-03-23
16
2019-03-22
RASPBERRY (117)
2019-03-23
3
Trzaska Martyna
bpk
TEQUILA (43)
2019-03-22
1
2019-03-22
18
2019-03-23
2019-03-23
16
2019-03-24
1
2019-03-24
15
Tsapin Artiem
bpk
2019-03-23
15
2019-03-23
14
2019-03-24
14
2019-03-24
17
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2019-03-23
8
2019-03-23
20
2019-03-24
9
2019-03-24
3
2019-03-23
2
250
2019-03-23
29
2019-03-24
4
240
2019-03-23
8
2019-03-23
4
260
2019-03-24
10
BIQUEEN (23)
2019-03-23
4
190
2019-03-23
1
700
2019-03-24
9
2019-03-23
21
2019-03-23
24
2019-03-24
13
2019-03-24
21
Ważyński Marcel
LKS Gabon Walewice
MIRADOR (134)
2019-03-24
1
2019-03-24
15
GLADIATOR (135)
2019-03-24
13
2019-03-24
Werelich Zuzanna
KJ Wiktorowo
2019-03-23
5
60
2019-03-23
17
Wiszorowska Weronika
KJ Szumawa Bobrowiec
OLIWIA (19)
2019-03-23
2019-03-24
2
2019-03-24
1
2019-03-23
5
Witkowska Julia
KJ Equikan
KSENA (132)
2019-03-24
4
160
2019-03-24
13
CHESTER (133)
2019-03-24
4
2019-03-24
12
Wodzyńska Olga
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-03-22
4
2019-03-22
10
2019-03-23
9
2019-03-23
13
2019-03-24
8
PRYMUS (16)
2019-03-22
3
Zięba Martyna
KJ Dworek Okuniew
HENIEK (138)
2019-03-24
1
2019-03-24
1
Zira Aleksandra
bpk
HOLKA (1)
2019-03-23
1
2019-03-23
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2019-03-22
11
2019-03-23
2019-03-24
10
2019-03-22
7
2019-03-22
16
2019-03-23
22
2019-03-24
20
2019-03-23

Number of Riders: 84

Number of Horses: 121

The sum of prizes: 18 400.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl