Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CSI2* CAVALIADA
CAVALIADA KRAKÓW 2019
Kraków, 28.02 - 3.03.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
279 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 14:05:09
2019-02-27 14:05:09
Grzegorz Nowak OLIMPIA
  • 1x 0/120/ENTRIES
278 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 14:05:09
2019-02-27 14:05:09
Julia Przybycien DOLLAR D'LA ROUSSERIE
  • 1x 0/120/ENTRIES
277 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 14:05:08
2019-02-27 14:05:08
Andrius Petrovas HARVEY RG
  • 1x 0/120/ENTRIES
276 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 14:05:07
2019-02-27 14:05:07
Gerfried Puck CON LIBERTY
  • 1x 0/120/ENTRIES
275 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 16:44:18
2019-02-26 16:44:18
Marika Slowinska ZAGATO
  • 1x 0/120/ENTRIES
274 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 16:44:17
2019-02-26 16:44:17
Anna Szary Ziebicka HELIOS VAN DE NOORDHEVEL
  • 1x 0/120/ENTRIES
273 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:50
2019-02-26 14:35:50
Daria Samokhina CLICK CLACK 5
  • 1x 0/120/ENTRIES
272 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:50
2019-02-26 14:35:50
Vladimir Beletskiy CHAS PIK
  • 1x 0/120/ENTRIES
271 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:50
2019-02-26 14:35:50
Vladimir Beletskiy COUTURE
  • 1x 0/120/ENTRIES
270 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:50
2019-02-26 14:35:50
Vladimir Beletskiy SHERE KHAN DU BANNEY
  • 1x 0/120/ENTRIES
269 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:50
2019-02-26 14:35:50
Vladimir Beletskiy STAGRANNO
  • 1x 0/120/ENTRIES
268 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:50
2019-02-26 14:35:50
Krzysztof Retka MISTER STAKKATO S
  • 1x 0/120/ENTRIES
267 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:50
2019-02-26 14:35:50
Krzysztof Retka NINTO CHICO
  • 1x 0/120/ENTRIES
266 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:50
2019-02-26 14:35:50
Michal Kubiak CARO
  • 1x 0/120/ENTRIES
265 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Adrianna Ostrowska ELBERO H
  • 1x 0/120/ENTRIES
264 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Adrianna Ostrowska DIAMENT
  • 1x 0/120/ENTRIES
263 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 0/120/ENTRIES
262 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 0/120/ENTRIES
261 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Malwina Urbanska L COLANTOS
  • 1x 0/120/ENTRIES
260 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Malwina Urbanska FINNA W
  • 1x 0/120/ENTRIES
259 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Dawid Kubiak ANASTACIA III
  • 1x 0/120/ENTRIES
258 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 1x 0/120/ENTRIES
257 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Dawid Kubiak QUIDAM'S DUKE
  • 1x 0/120/ENTRIES
256 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Jaroslaw Skrzyczynski AKKOL
  • 1x 0/120/ENTRIES
255 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Jaroslaw Skrzyczynski JERICO
  • 1x 0/120/ENTRIES
254 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Jaroslaw Skrzyczynski LUCKY STAR
  • 1x 0/120/ENTRIES
253 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Dalia Lehmann CASANOVA 468
  • 1x 0/120/ENTRIES
252 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Dalia Lehmann QUITOKI
  • 1x 0/120/ENTRIES
251 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Dalia Lehmann POMPEIA
  • 1x 0/120/ENTRIES
250 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Maksymilian Wechta NUMBER ONE 28
  • 1x 0/120/ENTRIES
249 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Maksymilian Wechta QUINCHELLA
  • 1x 0/120/ENTRIES
248 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Maksymilian Wechta QUADRIGA
  • 1x 0/120/ENTRIES
247 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 0/120/ENTRIES
246 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Marcin Betkowski CASPER XXI
  • 1x 0/120/ENTRIES
245 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Marcin Betkowski QUITO
  • 1x 0/120/ENTRIES
244 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Marcin Betkowski QUALITY STAR
  • 1x 0/120/ENTRIES
243 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Malgorzata Ciszek - Lewicka ISLANDER
  • 1x 0/120/ENTRIES
242 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Marek Lewicki ITOULON B
  • 1x 0/120/ENTRIES
241 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Filip Lewicki CORRADO X
  • 1x 0/120/ENTRIES
240 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Artem Tsapin CORLEONE
  • 1x 0/120/ENTRIES
239 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Hubert Kierznowski LANOSO
  • 1x 0/120/ENTRIES
238 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Hubert Kierznowski QUALITO Z
  • 1x 0/120/ENTRIES
237 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Aleksandra Kierznowska DIOR V
  • 1x 0/120/ENTRIES
236 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Aleksandra Kierznowska DENVER Z
  • 1x 0/120/ENTRIES
235 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Michal Kazmierczak STAKORADO
  • 1x 0/120/ENTRIES
234 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Michal Kazmierczak WILANDER
  • 1x 0/120/ENTRIES
233 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Marek Waclawik DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 0/120/ENTRIES
232 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Marek Waclawik CABO
  • 1x 0/120/ENTRIES
231 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Marek Waclawik EMIRATES
  • 1x 0/120/ENTRIES
230 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Daria Samokhina CASSINI'S ANGEL
  • 1x 0/120/ENTRIES
229 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:49
2019-02-26 14:35:49
Daria Samokhina VEIT 32
  • 1x 0/120/ENTRIES
228 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Dajana Pawlicka BLACK & WHITE 3
  • 1x 0/120/ENTRIES
227 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Dajana Pawlicka FLEUR
  • 1x 0/120/ENTRIES
226 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x 0/120/ENTRIES
225 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Leszek Nieuzyla CASTEL L
  • 1x 0/120/ENTRIES
224 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Leszek Nieuzyla GIJSBERTHA
  • 1x 0/120/ENTRIES
223 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Leszek Nieuzyla FREDORA
  • 1x 0/120/ENTRIES
222 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Krzysztof Ludwiczak NORDWIND
  • 1x 0/120/ENTRIES
221 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Krzysztof Ludwiczak SANDRA BLUE
  • 1x 0/120/ENTRIES
220 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Krzysztof Ludwiczak COSTACALVO
  • 1x 0/120/ENTRIES
219 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Arkadiusz Fimmel FRAPANT
  • 1x 0/120/ENTRIES
218 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Jakub Krzyzosiak. CATALAYA
  • 1x 0/120/ENTRIES
217 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Jakub Krzyzosiak. DIRESTRAIT
  • 1x 0/120/ENTRIES
216 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Lukasz Jonczyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 0/120/ENTRIES
215 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 0/120/ENTRIES
214 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Wojciech Wojcianiec CASSIO MELLONI
  • 1x 0/120/ENTRIES
213 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI
  • 1x 0/120/ENTRIES
212 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Wojciech Wojcianiec COUGAR
  • 1x 0/120/ENTRIES
211 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Slawomir Hartman LARINO
  • 1x 0/120/ENTRIES
210 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Slawomir Hartman GOLDENBOY GR
  • 1x 0/120/ENTRIES
209 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Slawomir Hartman HILBERT Z
  • 1x 0/120/ENTRIES
208 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Emilia Chmielowska CORIWAY
  • 1x 0/120/ENTRIES
207 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Emilia Chmielowska FERLINA
  • 1x 0/120/ENTRIES
206 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Jan Bobik FARMER
  • 1x 0/120/ENTRIES
205 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Jan Bobik ONASIS
  • 1x 0/120/ENTRIES
204 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Jan Bobik QUEEN FLY
  • 1x 0/120/ENTRIES
203 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Grzegorz Nowak ALWAYS FOREVER
  • 1x 0/120/ENTRIES
202 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Grzegorz Nowak CONCRETOSS
  • 1x 0/120/ENTRIES
201 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Grzegorz Nowak CORRIDA
  • 1x 0/120/ENTRIES
200 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Maja Marchwicka SZAFIR M
  • 1x 0/120/ENTRIES
199 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Maja Marchwicka ROSA BELLA
  • 1x 0/120/ENTRIES
198 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Robert Hestkowski ASTERIX
  • 1x 0/120/ENTRIES
197 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 0/120/ENTRIES
196 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Dominika Hestkowska WHO KNOWS
  • 1x 0/120/ENTRIES
195 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR
  • 1x 0/120/ENTRIES
194 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Mateusz Tyszko CASINA 20
  • 1x 0/120/ENTRIES
193 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Lukasz Krajewski HANGA
  • 1x 0/120/ENTRIES
192 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Lukasz Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x 0/120/ENTRIES
191 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Rafal Krajewski FIRST PLEASURE 5
  • 1x 0/120/ENTRIES
190 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Rafal Krajewski CARMEN P
  • 1x 0/120/ENTRIES
189 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Seweryn Murdzia ULA BAJOU K
  • 1x 0/120/ENTRIES
188 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Seweryn Murdzia ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 0/120/ENTRIES
187 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Jan Dominik Chrzanowski NOUGATINO V G Z
  • 1x 0/120/ENTRIES
186 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Msciwoj Kiecon SIR SAPPORO MK
  • 1x 0/120/ENTRIES
185 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Msciwoj Kiecon WUNSCHTRAUM 88
  • 1x 0/120/ENTRIES
184 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Msciwoj Kiecon COCO MAMBO K
  • 1x 0/120/ENTRIES
183 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:48
2019-02-26 14:35:48
Adrianna Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x 0/120/ENTRIES
182 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Maja Hendrys NIRVARO
  • 1x 0/120/ENTRIES
181 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Katarzyna Darlak COLINS PG
  • 1x 0/120/ENTRIES
180 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Patrycja Dadal CALL ME 7
  • 1x 0/120/ENTRIES
179 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Aleksandra Zybala CORNETTO
  • 1x 0/120/ENTRIES
178 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Aleksandra Zybala CATAMARA'N
  • 1x 0/120/ENTRIES
177 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Aleksandra Zybala CAMPARI
  • 1x 0/120/ENTRIES
176 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Andrei Shalohin CORINA
  • 1x 0/120/ENTRIES
175 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 1x 0/120/ENTRIES
174 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x 0/120/ENTRIES
173 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Olga Sorokina CHOCO LADY
  • 1x 0/120/ENTRIES
172 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Sophie Von Werner CORVALL
  • 1x 0/120/ENTRIES
171 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Bibiana Kedzior CASIQUIARE
  • 1x 0/120/ENTRIES
170 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Michal Ziebicki HEARTBREAKER 5
  • 1x 0/120/ENTRIES
169 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Michal Ziebicki FIRST LADY
  • 1x 0/120/ENTRIES
168 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Michal Ziebicki WHOOPY BOY
  • 1x 0/120/ENTRIES
167 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Anna Szary Ziebicka GUIDAM
  • 1x 0/120/ENTRIES
166 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Anna Szary Ziebicka LUCIANO
  • 1x 0/120/ENTRIES
165 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Anna Szary Ziebicka Z RIARALDA Z
  • 1x 0/120/ENTRIES
164 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Stanislaw Przedpelski CANJER HST
  • 1x 0/120/ENTRIES
163 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Stanislaw Przedpelski COCO LADY
  • 1x 0/120/ENTRIES
162 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Stanislaw Przedpelski HANTERKA
  • 1x 0/120/ENTRIES
161 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Agnieszka Kiewrel CENTOO
  • 1x 0/120/ENTRIES
160 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Jakub Lis ICE ICE BABY
  • 1x 0/120/ENTRIES
159 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Daria Pietrzak MONSUN
  • 1x 0/120/ENTRIES
158 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Daria Pietrzak SONATA W
  • 1x 0/120/ENTRIES
157 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Klaudia Danecka FABIANO 82
  • 1x 0/120/ENTRIES
156 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Klaudia Danecka GALAN
  • 1x 0/120/ENTRIES
155 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Kacper Mróz ARIE D D H
  • 1x 0/120/ENTRIES
154 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 0/120/ENTRIES
153 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Ilona Turowska LORDANZ
  • 1x 0/120/ENTRIES
152 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Michal Nowacki QUINTESENCE RED WINE
  • 1x 0/120/ENTRIES
151 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Michal Nowacki ARMANII
  • 1x 0/120/ENTRIES
150 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Piotr Kaliszuk CHACCO DOR
  • 1x 0/120/ENTRIES
149 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Aleksandra Jedrychowska ALANDA
  • 1x 0/120/ENTRIES
148 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Andrea Herck IDARQUITHAGO
  • 1x 0/120/ENTRIES
147 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Andrea Herck KALVARIE VAN DE ZELM
  • 1x 0/120/ENTRIES
146 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Andrea Herck TROCADERO DE JARSAY
  • 1x 0/120/ENTRIES
145 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Egor Shchibrik ANIBALE DE HUS
  • 1x 0/120/ENTRIES
144 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Egor Shchibrik QUAIDANO
  • 1x 0/120/ENTRIES
143 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Egor Shchibrik LOPEZ
  • 1x 0/120/ENTRIES
142 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Natalia Simonia KLEN
  • 1x 0/120/ENTRIES
141 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Natalia Simonia QUARENGHI
  • 1x 0/120/ENTRIES
140 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Khristina Simonia COMPLIMENT
  • 1x 0/120/ENTRIES
139 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Larysa Krulik G'ZEUS
  • 1x 0/120/ENTRIES
138 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Larysa Krulik ZONENBOLD
  • 1x 0/120/ENTRIES
137 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:47
2019-02-26 14:35:47
Anastasiia Yarmolyuk COMMAND
  • 1x 0/120/ENTRIES
136 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Szymon Tecza WESTFALIA L
  • 1x 0/120/ENTRIES
135 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Szymon Tecza BUENO L
  • 1x 0/120/ENTRIES
134 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Dawid Skiba LA VULKANO L
  • 1x 0/120/ENTRIES
133 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Dawid Skiba SECRET WEAPON L
  • 1x 0/120/ENTRIES
132 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Dawid Skiba SANTORINI L
  • 1x 0/120/ENTRIES
131 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Mateusz Kiempa JALANDAHAR
  • 1x 0/120/ENTRIES
130 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Daria Kobiernik WINCHESTER
  • 1x 0/120/ENTRIES
129 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z
  • 1x 0/120/ENTRIES
128 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Daria Kobiernik SONET
  • 1x 0/120/ENTRIES
127 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Maja Hendrys CANASTER
  • 1x 0/120/ENTRIES
126 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Katarzyna Romanko SHAMANKA
  • 1x 0/120/ENTRIES
125 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Natalia Stefanska KASTELLO
  • 1x 0/120/ENTRIES
124 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Natalia Stefanska FIREBRIDGE TAG
  • 1x 0/120/ENTRIES
123 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Natalia Stefanska DYLLANO
  • 1x 0/120/ENTRIES
122 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Laura Klapinska SANTIAGO
  • 1x 0/120/ENTRIES
121 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Maria Baehr LA STRADA L
  • 1x 0/120/ENTRIES
120 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Maria Baehr LA DAME BLANCHE L
  • 1x 0/120/ENTRIES
119 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Laura Baranska CODETIA VDL
  • 1x 0/120/ENTRIES
118 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Mikolaj Baranski KILPATRICK ROYAL
  • 1x 0/120/ENTRIES
117 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Mikolaj Baranski CEREMBER ME M
  • 1x 0/120/ENTRIES
116 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Krzysztof Lesniak STAKKATOL 7
  • 1x 0/120/ENTRIES
115 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Krzysztof Lesniak CAPITAL BEJ
  • 1x 0/120/ENTRIES
114 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Aleksandra Osuch ROSA
  • 1x 0/120/ENTRIES
113 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z
  • 1x 0/120/ENTRIES
112 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Kacper Niewiadomski RUDBEKIA
  • 1x 0/120/ENTRIES
111 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Olga Skrobacz QUINCY
  • 1x 0/120/ENTRIES
110 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Krzysztof Wojcik ARDITO W.
  • 1x 0/120/ENTRIES
109 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Jaroslaw Koziarowski FRED FLINSTONE
  • 1x 0/120/ENTRIES
108 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Jaroslaw Koziarowski CHENET
  • 1x 0/120/ENTRIES
107 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Jaroslaw Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF
  • 1x 0/120/ENTRIES
106 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 0/120/ENTRIES
105 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Tomasz Wojtowicz ULISSES
  • 1x 0/120/ENTRIES
104 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Tomasz Wojtowicz IRTYSZ
  • 1x 0/120/ENTRIES
103 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Kornelia Kurleto COME ON DONE Z
  • 1x 0/120/ENTRIES
102 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Roxana Gajdzik GADIA
  • 1x 0/120/ENTRIES
101 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Zuzanna Chwalinska IRYDON L
  • 1x 0/120/ENTRIES
100 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Sandra Lukasik CARTINA L
  • 1x 0/120/ENTRIES
99 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Aleksandra Kawa WIENA
  • 1x 0/120/ENTRIES
98 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 0/120/ENTRIES
97 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Olga Celska ESCATO
  • 1x 0/120/ENTRIES
96 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Wiktoria Hojda ILOVE YOU DU BEAUMONT
  • 1x 0/120/ENTRIES
95 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Bartosz Gauza CLOUD 27
  • 1x 0/120/ENTRIES
94 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Bartosz Gauza INTELIGO
  • 1x 0/120/ENTRIES
93 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Agnieszka Olszewska OSADKOWSKI SATINO
  • 1x 0/120/ENTRIES
92 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Dominik Slodczyk APERITIF
  • 1x 0/120/ENTRIES
91 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Dominik Slodczyk DRAKO
  • 1x 0/120/ENTRIES
90 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Gabriela Bado ELWICA DN
  • 1x 0/120/ENTRIES
89 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 0/120/ENTRIES
88 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 0/120/ENTRIES
87 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Maria Adamietz CHELSEA BLUE
  • 1x 0/120/ENTRIES
86 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Adam Grzegorzewski JUST AN HERO
  • 1x 0/120/ENTRIES
85 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Adam Grzegorzewski OKARINO
  • 1x 0/120/ENTRIES
84 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Adam Grzegorzewski ISSEM
  • 1x 0/120/ENTRIES
83 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Monika Grundkowska DHAHA
  • 1x 0/120/ENTRIES
82 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Monika Grundkowska IPHONE
  • 1x 0/120/ENTRIES
81 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Monika Grundkowska FIORUCCI
  • 1x 0/120/ENTRIES
80 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Aleksandra Sobocka DALISTO
  • 1x 0/120/ENTRIES
79 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Aleksandra Sobocka COLLY
  • 1x 0/120/ENTRIES
78 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Wiktor Szala LE CORBUSIER
  • 1x 0/120/ENTRIES
77 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:46
2019-02-26 14:35:46
Wiktor Szala CHE GUEVARA L
  • 1x 0/120/ENTRIES
76 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Gunnar Klettenberg QUEENSLAND
  • 1x 0/120/ENTRIES
75 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Gunnar Klettenberg B CAPTAIN NORMAN
  • 1x 0/120/ENTRIES
74 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Kullo Kender ARTAS
  • 1x 0/120/ENTRIES
73 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Kullo Kender STRIGA
  • 1x 0/120/ENTRIES
72 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Kullo Kender CHARLOTTE DUNDAS
  • 1x 0/120/ENTRIES
71 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Tiit Kivisild DON KIDE
  • 1x 0/120/ENTRIES
70 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Tiit Kivisild HALOUBET
  • 1x 0/120/ENTRIES
69 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Jamie Wingrove GENESIS HB
  • 1x 0/120/ENTRIES
68 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Jamie Wingrove HAPPYDAM
  • 1x 0/120/ENTRIES
67 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Hardy Heckel QUINT
  • 1x 0/120/ENTRIES
66 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Hardy Heckel DSP LENA-BELLINI
  • 1x 0/120/ENTRIES
65 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Hardy Heckel DSP CHARLOTT
  • 1x 0/120/ENTRIES
64 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Michael Fritsch BALISTO
  • 1x 0/120/ENTRIES
63 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Michael Fritsch CHARTERFLY G
  • 1x 0/120/ENTRIES
62 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Sylvia Fritsch LITTLE SPEZI
  • 1x 0/120/ENTRIES
61 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Michael Kölz FST DIPYLON
  • 1x 0/120/ENTRIES
60 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Michael Kölz DUBAI BLH
  • 1x 0/120/ENTRIES
59 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Michael Kölz CICERO'S ISAURA
  • 1x 0/120/ENTRIES
58 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Ellen Kölz SOMETHING SPECIAL 14
  • 1x 0/120/ENTRIES
57 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Ellen Kölz COSIDO
  • 1x 0/120/ENTRIES
56 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Kriton Zafiropoulos DICAPRIO
  • 1x 0/120/ENTRIES
55 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Kriton Zafiropoulos QUITE FLOWER
  • 1x 0/120/ENTRIES
54 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Nikolina Makarona ARC DE TRIOMPHE
  • 1x 0/120/ENTRIES
53 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Mariann Hugyecz CHACCO BOY
  • 1x 0/120/ENTRIES
52 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Mariann Hugyecz CASPARK
  • 1x 0/120/ENTRIES
51 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Mariann Hugyecz ROLFS ROYCE
  • 1x 0/120/ENTRIES
50 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Elena Railiene ALONSO
  • 1x 0/120/ENTRIES
49 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Elena Railiene BECA
  • 1x 0/120/ENTRIES
48 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Elena Railiene EHNING
  • 1x 0/120/ENTRIES
47 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Justina Reciunaite ENCINASOLA
  • 1x 0/120/ENTRIES
46 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Nerijus Sipaila SHELBY
  • 1x 0/120/ENTRIES
45 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Nerijus Sipaila KENIA
  • 1x 0/120/ENTRIES
44 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Nerijus Sipaila CON X
  • 1x 0/120/ENTRIES
43 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Monika Valuntaite LIFE IS LIFE
  • 1x 0/120/ENTRIES
42 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Monika Paulauskaite IRWINDS WING
  • 1x 0/120/ENTRIES
41 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Monika Paulauskaite GOEJE VRIJDAG
  • 1x 0/120/ENTRIES
40 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Monika Paulauskaite QUIRADOS AS
  • 1x 0/120/ENTRIES
39 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Andrius Petrovas LINKOLNS
  • 1x 0/120/ENTRIES
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Andrius Petrovas REMEMBER ME
  • 1x 0/120/ENTRIES
37 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Andrius Petrovas ESCORIAL
  • 1x 0/120/ENTRIES
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Zigmantas Sarka ASTER
  • 1x 0/120/ENTRIES
35 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Zigmantas Sarka CHARLIE LE BEAU
  • 1x 0/120/ENTRIES
34 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Zigmantas Sarka FRANCO
  • 1x 0/120/ENTRIES
33 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Sander Geerink GRENOBLE DN
  • 1x 0/120/ENTRIES
32 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Sander Geerink PANDORA 258
  • 1x 0/120/ENTRIES
31 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Sander Geerink DONNER IK
  • 1x 0/120/ENTRIES
30 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Aleksandra Pietryszyn AMANITA
  • 1x 0/120/ENTRIES
29 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Natalia Koziarowska ANTINA
  • 1x 0/120/ENTRIES
28 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Natalia Koziarowska LAUSANNE 65
  • 1x 0/120/ENTRIES
27 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Maria Branka- Borja REFLECTION
  • 1x 0/120/ENTRIES
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Szymon Najdzionek FADINA PP
  • 1x 0/120/ENTRIES
25 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Szymon Najdzionek CHUPA CHUPS BS
  • 1x 0/120/ENTRIES
24 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:45
2019-02-26 14:35:45
Franciszek Jurzak CLAUS
  • 1x 0/120/ENTRIES
23 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Matthias Raisch COLEUR BLUE
  • 1x 0/120/ENTRIES
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Matthias Raisch CHACIAL
  • 1x 0/120/ENTRIES
21 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Matthias Raisch SEIGNEUR DE SEMILLY
  • 1x 0/120/ENTRIES
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Gerfried Puck BIONDA 3
  • 1x 0/120/ENTRIES
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Gerfried Puck FOR FUN VT
  • 1x 0/120/ENTRIES
18 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Gerfried Puck BINGO DU PARC
  • 1x 0/120/ENTRIES
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Julia Strauss FEPHELIA
  • 1x 0/120/ENTRIES
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Jan Vinckier CHAKALAKA 8
  • 1x 0/120/ENTRIES
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Jan Vinckier QANTAS
  • 1x 0/120/ENTRIES
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Sayed Adnan Baqer Al Alawi BALU U
  • 1x 0/120/ENTRIES
13 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Sayed Adnan Baqer Al Alawi DACIL
  • 1x 0/120/ENTRIES
12 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Sara Vingralkova KAS - SINI DC
  • 1x 0/120/ENTRIES
11 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Sara Vingralkova L'AMOUR
  • 1x 0/120/ENTRIES
10 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Ales Opatrny JAKARTA ROYALE D.S.
  • 1x 0/120/ENTRIES
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Ales Opatrny DAYLIGHT 281
  • 1x 0/120/ENTRIES
8 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Ales Opatrny SANGRIS BOY
  • 1x 0/120/ENTRIES
7 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Hanno Ellermann FREEDOM
  • 1x 0/120/ENTRIES
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Hanno Ellermann DONNA PAOLA
  • 1x 0/120/ENTRIES
5 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Hanno Ellermann JACOBA STUD FUMOSA
  • 1x 0/120/ENTRIES
4 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Rein Pill ALFONS RA
  • 1x 0/120/ENTRIES
3 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Rein Pill WHITE DREAM
  • 1x 0/120/ENTRIES
2 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Rein Pill HAPPYGIRL G
  • 1x 0/120/ENTRIES
1 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:35:44
2019-02-26 14:35:44
Gunnar Klettenberg TRAFFIC
  • 1x 0/120/ENTRIES
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Adamietz Barbara POL
2001 (J.)
10143230
2. Adamietz Maria POL
2003 (J.)
10143231
3. Al Alawi Sayed Adnan Baqer BRN
S
10014216
4. Bado Gabriela POL
2001 (J.)
10112343
5. Baehr Maria POL
2002 (J.)
10119021
6. Baranska Laura POL
2004 (JM.)
10150265
7. Baranski Mikolaj POL
2003 (J.)
10140383
8. Beletskiy Vladimir RUS
S
10000471
9. Betkowski Marcin POL
S
10017404
10. Bobik Jan POL
S
10064709
11. Branka- Borja Maria POL
2005 (JM.)
10163146
12. Celska Olga POL
1999 (MJ.)
10147305
13. Chmielowska Emilia POL
2003 (J.)
10150261
14. Chrzanowski Jan Dominik POL
S
10039035
15. Ciszek - Lewicka Malgorzata POL
S
10021325
16. Dadal Patrycja POL
S
10186111
17. Danecka Klaudia POL
2002 (J.)
10181386
18. Darlak Katarzyna POL
S
10080281
19. Dziuba Anna POL
2006 (JM.)
10172785
20. Ellermann Hanno EST
S
10001540
21. Fimmel Arkadiusz POL
S
10044919
22. Fritsch Michael GER
S
10064428
23. Fritsch Sylvia GER
S
10082924
24. Gajdzik Roxana POL
2001 (J.)
10185988
25. Gauza Bartosz POL
S
10063571
26. Geerink Sander NED
S
10028871
27. Grundkowska Monika POL
1998 (MJ.)
10064948
28. Grzegorzewski Adam POL
1998 (MJ.)
10054429
29. Hartman Slawomir POL
S
10040776
30. Heckel Hardy GER
S
10031043
31. Hendrys Maja POL
2003 (J.)
10159848
32. Herck Andrea ROU
S
10054791
33. Hestkowska Dominika POL
S
10125729
34. Hestkowski Robert POL
S
10110638
35. Hojda Wiktoria POL
2001 (J.)
10158995
36. Hugyecz Mariann HUN
S
10002161
37. Jedrychowska Aleksandra POL
2003 (J.)
10154805
38. Jonczyk Lukasz POL
S
10002083
39. Jurzak Franciszek POL
2003 (J.)
10140376
40. Kaliszuk Piotr POL
S
10037360
41. Kawa Aleksandra POL
2001 (J.)
10143284
42. Kazmierczak Michal POL
S
10034342
43. Kedzior Bibiana POL
2001 (J.)
10155930
44. Kender Kullo EST
S
10024331
45. Kiecon Msciwoj POL
S
10019199
46. Kiempa Mateusz POL
S
10063864
47. Kierznowska Aleksandra POL
2003 (J.)
10117343
48. Kierznowski Hubert POL
S
10001618
49. Kiewrel Agnieszka POL
2002 (J.)
10121214
50. Kivisild Tiit EST
S
10013447
51. Klapinska Laura POL
2005 (JM.)
10147453
52. Klettenberg Gunnar EST
S
10001517
53. Kobiernik Daria POL
S
10003472
54. Kölz Ellen GER
S
10063952
55. Kölz Michael GER
S
10034781
56. Koziarowska Natalia POL
S
10040174
57. Koziarowski Jaroslaw POL
S
10033764
58. Krajewski Lukasz POL
S
10004858
59. Krajewski Rafal POL
S
10142322
60. Krulik Larysa UKR
1998 (MJ.)
10073664
61. Krzyzosiak. Jakub POL
S
10028649
62. Kubiak Dawid POL
S
10017401
63. Kubiak Grzegorz POL
S
10011415
64. Kubiak Michal POL
S
10064544
65. Kurleto Kornelia POL
2004 (JM.)
10168147
66. Lehmann Dalia POL
2001 (J.)
10096875
67. Lesniak Krzysztof POL
S
10001959
68. Lewicki Filip POL
2001 (J.)
10108350
69. Lewicki Marek POL
S
10002146
70. Lis Jakub POL
S
10104144
71. Ludwiczak Krzysztof POL
S
10011038
72. Lukasik Sandra POL
1998 (MJ.)
10147624
73. Makarona Nikolina GRE
S
10100732
74. Marchwicka Maja POL
2005 (JM.)
10161532
75. Minkiewicz Weronika POL
S
10147770
76. Mroz Kacper POL
1999 (MJ.)
10145798
77. Murdzia Seweryn POL
S
10119999
78. Najdzionek Szymon POL
2000 (MJ.)
10137239
79. Nieuzyla Leszek POL
S
10063766
80. Niewiadomski Kacper POL
2002 (J.)
10147542
81. Nowacki Michal POL
S
10141965
82. Nowak Grzegorz POL
S
10154351
83. Olszewska Agnieszka POL
S
10092431
84. Opatrny Ales CZE
S
10000610
85. Ostrowska Adrianna POL
S
10065898
86. Osuch Aleksandra POL
2004 (JM.)
10147275
87. Patejko Sara POL
2004 (JM.)
10183673
88. Paulauskaite Monika LTU
2000 (MJ.)
10112161
89. Pawlicka Dajana POL
1998 (MJ.)
10104076
90. Petrovas Andrius LTU
S
10011105
91. Pietryszyn Aleksandra POL
2002 (J.)
10163293
92. Pietrzak Daria POL
2006 (JM.)
10186431
93. Pill Rein EST
S
10002604
94. Przedpelski Stanislaw POL
S
10025825
95. Przybycien Julia POL
S
10187347
96. Puck Gerfried AUT
S
10001424
97. Railiene Elena LTU
S
10089817
98. Raisch Matthias AUT
S
10007460
99. Reciunaite Justina LTU
2002 (J.)
10123265
100. Retka Krzysztof POL
S
10043608
101. Romanko Katarzyna POL
S
10141930
102. Samokhina Daria RUS
2004 (JM.)
10140175
103. Sarka Zigmantas LTU
S
10003114
104. Shalohin Andrei POL
S
10055652
105. Shchibrik Egor RUS
2000 (MJ.)
10109122
106. Simonia Khristina RUS
S
10174286
107. Simonia Natalia RUS
S
10011435
108. Sipaila Nerijus LTU
S
10044738
109. Skiba Dawid POL
S
10009140
110. Skrobacz Olga POL
2003 (J.)
10138407
111. Skrzyczynski Jaroslaw POL
S
10006866
112. Slodczyk Dominik POL
S
10058167
113. Slowinska Marika POL
S
10021323
114. Sobocka Aleksandra POL
2004 (JM.)
10160895
115. Sorokina Olga POL
S
10055654
116. Stefanska Natalia POL
2004 (JM.)
10136054
117. Strauss Julia AUT
S
10063496
118. Szala Wiktor POL
S
10113179
119. Szary Ziebicka Anna POL
S
10032902
120. Tecza Szymon POL
S
10093877
121. Tomaszewska Zuzanna POL
2001 (J.)
10185626
122. Tsapin Artem UKR
2005 (JM.)
10179885
123. Turowska Ilona POL
S
10109282
124. Tyszko Mateusz POL
S
10037537
125. Urbanska Malwina POL
S
10041168
126. Valuntaite Monika LTU
S
10096903
127. Vinckier Jan BEL
S
10001696
128. Vingralkova Sara CZE
2002 (J.)
10117841
129. Von Werner Sophie POL
2001 (J.)
10115086
130. Waclawik Marek POL
S
10073039
131. Wechta Maksymilian POL
S
10047911
132. Wingrove Jamie GBR
S
10096812
133. Wojcianiec Wojciech POL
S
10010648
134. Wojcik Krzysztof POL
S
10039748
135. Wojtowicz Tomasz POL
S
10047071
136. Yarmolyuk Anastasiia RUS
2002 (J.)
10156009
137. Zafiropoulos Kriton GRE
S
10018894
138. Ziebicki Michal POL
S
10013394
139. Zybala Aleksandra POL
2002 (J.)
10138421
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

238

AKKOL WESTF UKR 2010 Mare Grey F:
M: /
O: PILIPEYKO VOLODYMYR
B:
105QV08
2.

170

ALANDA PZHK POL 2006 Mare Bay F: LANDINO
M: ALICJA/ELVIS
O: Magdalena Jedrychowska
B: Ewa Libich
104RA36
3.

20

ALFONS RA ESHB EST 2007 Gelding Bay F: AROMATS
M: FIORELLA/FALSE PASS
O: Equi Ra Ltd & Rein Pill
B: Rebala Stables Ltd
105AB48
4.

50

ALONSO HOLST GER 2008 Gelding Bay F: ARAGORN
M: TEQUILA V/
O: Almutis RAILA
B:
105GG80
5.

208

ALWAYS FOREVER KWPN NED 2005 Stallion Bay F: EPHEBE FOR EVER
M: FOR FUNETTY Z/FOR PLEASURE
O: Leslaw Sarachman
B: GEBR. BOSCH, LUTTENBERG (NED)
104JO02
6.

70

AMANITA CZEWB 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Agnieszka PIETRYSZYN
B:
105XH93
7.

235

ANASTACIA III HOLST GER 2008 Mare Chestnut F: QUIDAM DE REVEL
M: HEIDE II/LAVALL II
O: Dorota Zieniewicz
B: ZG KROHN/VAN HAMOND, KAISER-WILHELM-KOOG (GER)
104FY30
8.

174

ANIBALE DE HUS SF FRA 2010 Stallion Bay F: CONRAD
M: AMATI P M S (DE) OLD/ARGENTINUS
O: Egor SHCHIBRIK
B: S.A.R.L. HARAS DE HUS, PETIT MARS (FRA)
104XW43
9.

71

ANTINA HOLST GER 2008 Mare Bay F: CASSINI II
M: TRAVIATA III/LANCER II
O: Natalia Koziarowska
B: FELDHAUS HENRIKE, SOERUP (GER)
104LY81
10.

111

APERITIF PZHK POL 2006 Male Grey F: FUSAIN DU DEFEY
M: AUFORTA/FIRST DES TERMES
O: Roland Kosmol
B: SK Ochaby Sp. z o.o.
105HC16
11.

329

APLA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
12.

46

ARC DE TRIOMPHE KWPN NED 2005 Gelding Chestnut F: TRIOMPHE DE MUZE
M: ISABELLE/AHORN
O: Makaronas Evagelos
B: R. VAN DE VEEN-HEIDE, MUNEIN (NED)
104KQ43
13.

93

ARDITO W. KWPN NED 2005 Gelding Chestnut F: LANCELOT
M: MIREA FORTUNA/ABANTOS
O: Agata Studencka
B: D. VAN DE WEERD-VAN DIJK, MASTENBROEK (NED)
104GC72
14.

508

ARES SWB SWE 2011 Wałach ciemnogniada F: COHIBA
M: PANDORA
O: DOMINIKA KRAŚKO BIAŁEK I OLGA JACEK
B: SZWECJA
15.

164

ARIE D D H KWPN NED 2005 Gelding Bay F:
M: /
O: Robert Zagozdzon
B: Dekstation de Havikerwaard
105LU55
16.

168

ARMANII OLDBG GER 2004 Male Bay F: ABKE
M: GRAGENTINA/ARGENTINUS
O: Danuta Nowacka
B: Mike Schmidt
105GU05
17.

613

Aromat Bazyli Renesans Passat F:
M:
O:
B:
18.

504

ARRIBA Z Zangersheide POL 2009 Ogier gniada/172 F: Alex
M: Vivianne van Vlasvinkel
O: krzysztof piwowarski
B: vanhambrouck marijke
19.

26

ARTAS LTU 2005 Gelding Bay F:
M: /
O: Mikko AARTIO, Kullo KENDER
B: DARIUS CEPELE
103GP70
20.

144

ASKARIA DSP GER 2012 Mare Grey F:
M: /
O: Zbigniew KRUK
B: Kai-Uwe Fricke
105ZV58
21.

64

ASTER KWPN 2005 Male Bay F: LARINO
M: CERISE/ZEUS
O: Olga Smolskaja/Zigmantas Sarka
B: J.H. VAN DE MOST, COEVORDEN (NED)
103PH90
22.

213

ASTERIX PZHK POL 2009 Gelding Bay F: HELERIS
M: ASTA/HAMLET GO
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski Sp. z o.o.
104QX92
23.

25

B CAPTAIN NORMAN ESHB EST 2011 Stallion Bay F: BOLERO EX CAYMAN
M: A PONTANELLE/PIKACHU DE MUZE
O: Gunnar KLETTENBERG, Alimzhan ZHUBANDYKOV
B: MArgo Normann
105TN62
24.

332

B.Z.N. KWPN POL 2006 Wałach gniada/170 F: CANTOS KWPN/CONTENDER
M: TELRILLE KWPN / LUX KWPN
O: Aleksandra Tutaj
B: NED
25.

36

BALISTO GER 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Fritsch, Moritz u. Michael
B:
105LP52
26.

10

BALU U HOLST GER 2005 Gelding Bay F: BALOUBET DU ROUET
M: Z-COSMEA/CALETTO II
O: Sayed Adnan Baqer AL ALAWI
B: URL ALOIS, HAUZENBERG (GER)
104NM99
27.

403

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
O: Trening Koni Artur Społowicz
B: SK Janów Podlaski
28.

51

BECA LTU 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Almutis RAILA
B: Darius Jokubaitis
106EM18
29.

6

BINGO DU PARC SF FRA 2011 Gelding Chestnut F: MYLORD CARTHAGO*HN
M: TSIGANE SEMILLY/DIAMANT DE SEMILLY
O: Syndikat Bingo du Parc
B: Herouart, Andre
105AQ88
30.

183

BLACK & WHITE 3 HOLST GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Marek PERZ
B: Stall Moorhof Michael Herz
106GX44
31.

405

BRANCO SP POL 2004 Wałach kasztanowata/170 F: Sir Neel
M: Barka
O: Mieczysław Kaźmierczak
B: Mieczysław Kaźmiercza
32.

128

BUENO L WESTF 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Jan LUDWICZAK
B: Carsten Hillebrand
105XH06
33.

262

CABO MECKL POL 2008 Stallion Bay F: CONCRETO 9HOLST)
M: COLETTA (HANN)/CHEENOOK (HOLST)
O: Largo sp z o.o.
B: Largo SA, Pawel Sawicki
104QY29
34.

139

CALL ME 7 HOLST GER 2009 Mare Grey F:
M: /
O: Patrycja DADAL
B: Kai Gerken
106HV00
35.

142

CAMPARI KWPN NED 2007 Gelding Chestnut F: UP TO DATE
M: MAY FAIR/FALCO
O: Jan ZYBALA
B: H T. Delger
104ZU01
36.

155

CANJER HST HOLST NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna Kielb
B: Floris G. van Leuken
105RI36
37.

408

CANVALENCIA OLD GER 2011 Klacz gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Canberra / Contender
O: Beata Korycka
B: Antonius Schulte-Suedhoff
38.

88

CAPITAL BEJ DSP POL 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Wieslaw Zaczyk
B: Wieslaw Zaczyk
105KT59
39.

185

CAPPUCCINO HANN 2012 Male Chestnut F:
M: /
O: Piotr PAWLICKI
B: Peter Vollmers
105XI76
40.

221

CARMEN P HOLST GER 2010 Mare Chestnut F: CASCAVELLO
M: RIANA/COLMAN
O: Piotr Pawlicki
B: RATTAY JOCHEN-WILFRIED, LINDEN (GER)
104YU55
41.

273

CARO WESTF GER 2009 Male Chestnut F:
M: /
O: Grzegorz KUBIAK
B: Heinrich Eickriede
106HO44
42.

103

CARTINA L HOLST 2007 Mare Grey F:
M: /
O: Przedsiebiorstwo I-B-U Szpakowski
B: Mageins Heiko
105LZ40
43.

303

CASABLANCA L SP POL 2011 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Colina L / Quinta Real
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
44.

241

CASANOVA 468 HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CARRICO
M: SORIELLA/CORIANO
O: Gestüt Süderrade
B: Hartl, Rainer
105AZ77
45.

217

CASINA 20 OS GER 2012 Mare Grey F:
M: /
O: Barbara WITT
B: Friedbert Ohsmer
106ID50
46.

148

CASIQUIARE OS GER 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Alicja MIELCAREK
B: Gestuet Lewitz
105XD98
47.

48

CASPARK HSH HUN 2010 Gelding Bay F: AGROPOINT COSMOS
M: PRISCILLA/PARKER
O: Teed-Mill Kft.
B: Teed-Mill Kft., Békéscsaba
104XX15
48.

248

CASPER XXI KWPN NED 2007 Gelding Chestnut F: UNITAIR
M: VITA TRIPLE R /ORION FORTUNA
O: Muff Werner
B: VAN GEEL HORSES, ERICA (NED)
104GJ33
49.

264

CASSINI'S ANGEL HOLST GER 2007 Gelding Grey F: CASSINI II
M: PAMINA I/CAROLUS I
O: Ludger Beerbaum Stables GmbH
B: JOHANNSEN MAX-HERMANN, HOERUP (GER)
104BI02
50.

197

CASSIO MELLONI HOLST GER 2007 Gelding Grey F: CARETINO 2
M: ORNELIA/CASSINI I
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: ANDRESEN HANSJOERG DR., SIMONSBERG (GER)
104DC05
51.

186

CASTEL L PZHK POL 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Piotr ZWIERZYNSKI
B: Slawomir Jarmuszczak
106HG46
52.

193

CATALAYA HOLST GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Natalia Kuzma
B: Lass GbR
105PT18
53.

141

CATAMARA'N HOLST GER 2010 Gelding Grey F: CORRADO I
M: OLRAUNE/CAMBRIDGE
O: Jan Zybala
B: Gerken Doerte
105FU22
54.

158

CENTOO SWB SWE 2005 Gelding Other F: CARDENTO
M: AQUA/ARAM 866
O: Ryszard Kiewrel
B: SHIGERU ISHIDA (SWE)
103EO35
55.

86

CEREMBER ME M KWPN NED 2007 Mare Bay F: LANDLORD
M: REMEMBER ME M/CASH
O: DIM Spolka Akcyjna
B: VEEHANDEL MUSTERD B.V., HOOGE ZWALUWE (NED)
104OE35
56.

239

CHACCLANA OS GER 2009 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: RAMILANA/CAPILANO
O: Mariola Dyrek
B: Gestuet Lewitz
104GV16
57.

47

CHACCO BOY OS GER 2005 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: PAOLA/PIT I
O: Intertrio Bt.
B: Gestüt Lewitz (GER)
102ZC11
58.

169

CHACCO DOR OLDBG GER 2010 Stallion Bay F:
M: /
O: Piotr KALISZUK
B: Gestuet Lewitz
106IW42
59.

2

CHACIAL HANN GER 2008 Stallion Bay F: CHACCO-BLUE
M: DOLIENNA/GLORIAL
O: Johanna Raisch
B: GESTÜT LEWITZ (GER)
104TG69
60.

8

CHAKALAKA 8 OS GER 2010 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: GOGO GIRL/GIOVANNI
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: Gestüt Lewitz
105EI65
61.

65

CHARLIE LE BEAU HOLST GER 2010 Gelding Grey F: CANCARA
M: SHAMROCK II/ACORADO
O: Zigmantas SARKA, Olga SMOLSKAJA
B: Wolfgang Strothmann
105VS76
62.

325

CHARLIE'S BOOMERANG Kuc Wal GER 2008 Wałach inna/kuc:148 F: Thers Billy Budd / Talon Toreth
M: Lamona / Stemel Ceidrych
O: Marzena Jurzak
B:
105FE01
63.

28

CHARLOTTE DUNDAS ESHB EST 2012 Mare Other F: CLOSE HARMONY
M: LANCOME/LAKMUS
O: Mariann PUHNO
B: Tooma tall OÜ
105YF38
64.

37

CHARTERFLY G HOLST GER 2011 Mare Bay F: CLINTON
M: VIOLA XII/DUTCH CAPITOL Z
O: Gutezeit, Frank
B: Frank Gutezeit
105LP53
65.

267

CHAS PIK HOLST GER 2011 Gelding Bay F: CASALL
M: ZARAH I/LEGOLAS 88
O: Sergey MASLOV
B: Sonja Dethlefs
106EP60
66.

126

CHE GUEVARA L HOLST GER 2005 Stallion Bay F: SAN PATRIGNANO CASSINI
M: O-CONTENDRA/CONTENDER
O: Jan Ludwiczak
B: LUETKEMEIER FRIEDRICH, PADERBORN (GER)
102ZD07
67.

116

CHELSEA BLUE OS GER 2005 Mare Chestnut F: CHACCO BLUE (MECKL.)
M: COBETTE (OLD)/BALOUBET DU ROUET (SF)
O: Jozef Marciniak
B: Lewitz Gestuet
103DG69
68.

95

CHENET HOLST POL 2008 Gelding Grey F: CONTENDER
M: PEPSI III/CAROLUS I
O: Urszula Koziarowska
B: KOSICKA ROMA, NOWY TOMYSL (POL)
104DE21
69.

312

CHILI PJ HANN POL 2011 Klacz siwa/165 F: Cassus
M: Silver Storm PJ
O: ...
B: ...
70.

146

CHOCO LADY DSP POL 2010 Mare Chestnut F: CHAP (OS)
M: CYRENA (SP)/BARSAC (HOLST)
O: Zbigniew Kruk
B: SK Bielin
105BA05
71.

231

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Mare Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: CAROUSA (OS)/CARINUE (OLD)
O: Weronika MINKIEWICZ
B: Gestuet Lewitz
104XD45
72.

75

CHUPA CHUPS BS WESTF GER 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: MMS PROGRESS
B: Bernhold Specht
106AU51
73.

41

CICERO'S ISAURA BWP BEL 2008 Mare Grey F: CICERO Z
M: LACATA/LACANTUS
O: Sportpferde-Center Rothenburg
B: ROSHOEVE NV, GEEL (BEL)
104SY28
74.

76

CLAUS HOLST GER 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: HS & B Jakub Jurzak
B: Gabriele Kowalski
106HD92
75.

266

CLICK CLACK 5 ZWEIB GER 2011 Gelding Grey F: CALIDO I
M: GRENADA F/CASSINI II
O: Josef WEISHAUPT
B: Philipp Freier
105ZY02
76.

305

CLINT PLEASURE HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: United Pleasure / For Pleasure
O: Joanna Lehmann
B: -
106AY52
77.

108

CLOUD 27 HOLST GER 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Stanislaw JOZWIAKOWSKI
B: Anna-Maria Tolle
106GT87
78.

324

COAST PLAYER SEGURET Kuc Conemara FRA 2012 Wałach biała/kuc:149 F: Ungaro Deux Seguret /
M: Jouese De Marcy /
O: Iwona Jackowiak
B: E.A.R.L De Seguret
79.

156

COCO LADY HOLST GER 2010 Mare Grey F:
M: /
O: Lukasz Pieta
B: Silke & Guenter Lueders ZG
105KX08
80.

227

COCO MAMBO K BRAND GER 2009 Gelding Grey F: COLORIT
M: LADY GRANNOX/GRANNOX
O: Ridzkowski, Stefanie
B: Krüger, Hans-Joachim
105SQ84
81.

84

CODETIA VDL KWPN NED 2007 Mare Bay F: HOLD UP PREMIER
M: GODETIA/JASPER
O: Lidia BARANSKA
B: VDL STUD, BEARS FR (NED)
104FE75
82.

1

COLEUR BLUE GER 2009 Stallion Bay F: COULEUR ROUGE
M: CAYA BLUE/CHACCO-BLUE
O: Lea-Florentina Kohl
B: Gestuet Lewitz
105CG22
83.

138

COLINS PG PZHK POL 2002 Gelding Bay F: CALDERON (OLD)
M: DORINE (SP)/DON JUAN (HANN)
O: Marian Darlak
B: Remigiusz Makowski
POL40627
84.

124

COLLY WESTF GER 2009 Gelding Grey F:
M: /
O: Wladyslaw SOBOCKI
B: Zuchtgemeinschaft Heinz-G. Sasse & Martina Schmidt
105XL65
85.

100

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Gelding Bay F: CROWN Z
M: BALUGA/
O: Mobi Sp. z o.o. Sp. K.
B: Aage Lauritzen
104NM78
86.

182

COMMAND 2003 Stallion Bay F: CON AIR 7
M: GOLDFEE IV/CALYPSO III
O: Horizontal Sp. z o.o.
B: Nohrn Gerhard
GER43536
87.

179

COMPLIMENT RUS 2011 Stallion Bay F: QUAZIMODO Z
M: OKLA HOMA/ROSIRE
O: Kharlam SIMONIA, Natalia SIMONIA
B:
105RM79
88.

4

CON LIBERTY OS GER 2008 Gelding Bay F: CONTENDRO I
M: WIENERIN II/LORD LIBERTY
O: Christoph Kröll
B: Franz-R. Sanktjohanser
105RS09
89.

56

CON X HOLST DEN 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Monika Valuntaite
B: Thomsen Jorgen
105LU99
90.

209

CONCRETOSS HOLST GER 2008 Gelding Grey F:
M: /
O: Grazyna Sarachmann
B: Peter Nagel-Tornau
105RQ90
91.

310

CONNER HOL POL 2005 Wałach gniada/173 F: Contender
M: Candilo
O: Hanna Pilczek
B: niemcy
103DA99
92.

143

CORINA WESTF GER 2008 Mare Bay F: COSMO-PILOT (WESTF)
M: LA DONNA (WESTF)/LANCER III (HOLST)
O: Zbigniew Kruk
B: Franz-Josef & Regina Gilsbach
104QY47
93.

203

CORIWAY HOLST POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Andrzej Chmielowski
B: Joanna Lehmann
105OJ24
94.

254

CORLEONE HOLST GER 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Oleksandr TSAPIN
B: Peters Timm
106EZ13
95.

140

CORNETTO OLDBG HUN 2007 Gelding Bay F: CORNET OBOLENSKY
M: FUROSY/FURIOSO II
O: Jan ZYBALA
B: Borislav Borisov, Budapest
103XS43
96.

253

CORRADO X HOLST GER 2008 Gelding Bay F: CORRADO I
M: BARONESS X/FERNANDO
O: Marek Lewicki
B: Horst Guenter Kruse
104JU61
97.

147

CORVALL HOLST GER 2010 Gelding Bay F: CLARIMO
M: HIGHLIGHT II/LANDGRAF I
O: JAIME AZCARRAGA ROMANDIA
B:
105AU47
98.

43

COSIDO HOLST GER 2005 Stallion Grey F: COSIMO
M: KANTATE II/CALIDO I
O: Fiur, Joachim
B: Siebke-Baasch, Rita
105NA38
99.

191

COSTACALVO OS GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105XN21
100.

199

COUGAR HOLST GER 2008 Stallion Grey F: CARTHAGO
M: T-CALAZIA/CALATO
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: Floris G. van Leuken
105HD24
101.

268

COUTURE OS GER 2011 Stallion Bay F: CONTHARGOS
M: GIOLETTA/CHACCO-BLUE
O: Gestüt Lewitz
B: Gestüt Lewitz
105UE13
102.

90

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Waldemar OSUCH
B: Haras du Buisson Sarl
106CD55
103.

320

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun
M: Plamka
O: Tomasz Piontek
B: Stypik Robert
104.

11

DACIL MECKL GER 2008 Gelding Bay F: D'OLYMPIC
M: LAETICIA/LOVE SOPREM
O: Arno GÖWE
B: Arni Göwe
106AD45
105.

195

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z ZANG 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: Jan WAGA
B: Elevage
105XP71
106.

123

DALISTO KWPN NED 2008 Gelding Bay F: QUASIMODO Z
M: /
O: Wladyslaw SOBOCKI
B: A. Kijkstra Van Bruggen
105UP71
107.

97

DANDY KWPN NED 2008 Stallion Chestnut F: DOUGLAS
M: WENDY V/INDOCTRO
O: Robert Stasiuk
B: E. SCHEP, TULL EN 'T WAAL (NED)
104MT82
108.

261

DARCO VAN OVERIS Z ZANG BEL 2010 Stallion Bay F: DARCO
M: FERLINE/ROMINO
O: Robert Mielenczuk
B: G Lenaerts
105HS47
109.

15

DAYLIGHT 281 SF FRA 2010 Mare Bay F: DIAMANT DE SEMILLY
M: IDOLE D'ERMISSERIE/CALOUBET DU BOIS
O: Widmann, Simon
B: MME ANTOINETTE COLARD, TOLLEVAST (FRA)
104RL90
110.

258

DENVER Z ZANG NED 2004 Gelding Other F: DUTCH CAPITOL
M: KINA B (KWPN)/BOREAS (KWPN)
O: Hubert Kierznowski
B: J. H. M. Custers
103AM23
111.

120

DHAHA KWPN NED 2008 Gelding Bay F: VINCENZO
M: ZITA/CANTOS
O: Beata Grundkowska
B: G. SCHEPER, RUINEN (NED)
104FP17
112.

230

DIAMENT PZHK POL 2013 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Aneta OSTROWSKA
B: Lech Bieniek
106HG56
113.

44

DICAPRIO KWPN NED 2008 Male Other F: BERLIN
M: TIMELESS/CRUISING
O: Zafeiropoulos Kritonas
B: F. KOK, ETTEN (NED)
104FV59
114.

257

DIOR V KWPN NED 2008 Stallion Bay F: INDOCTRO
M: LESLIE/GARANCO
O: Hubert Kierznowski
B: P.L.M. VAESSEN, WIJNANDSRADE (NED)
104LE73
115.

194

DIRESTRAIT KWPN NED 2008 Stallion Bay F: MR. BLUE
M: CADIZ DU RONA Z/CARTHAGO
O: Slawomir Pietrzak & Amanda Pietrzak
B: Y. COPAL, BIEST HOUTAKKER (NED)
103VU24
116.

275

DOLLAR D'LA ROUSSERIE SF FRA 2013 Male Bay F:
M: /
O: Julia PRZYBYCIEN
B: M.Michael Roger
106IB49
117.

196

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Stallion Bay F: DOLLAR DU MURIER (SF)
M: LOLA II (WESTF)/LANDER III (HOLST)
O: Anetta Kucharska
B: Montis Sp. z o.o.
104OZ48
118.

29

DON KIDE KWPN NED 2008 Gelding Chestnut F: LUPICOR
M: TOPKIDE/MERMUS R
O: Trojan Horses Ltd & Tiit Kivisild
B: A.C W. VAN DIJK, OPLOO (NED)
104WF63
119.

18

DONNA PAOLA KWPN NED 2008 Mare Bay F: VERDI
M: PAOLA/LANDKAISER
O: Trojan Horses Ltd & Tiit Kivisild
B: B.J.A. NIJHUIS, ENSCHEDE (NED)
104JS30
120.

69

DONNER IK OS GER 2009 Mare Chestnut F: DEAUVILLE VAN T L
M: RAGTIME DE LORANE/CHAMPS ELYSEES
O: SF Equestrian B.V.
B: Klasse, Ingo
105LC61
121.

112

DRAKO PZHK POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Manfred Slodczyk
B: Maria Czuchryta
105RZ00
122.

35

DSP CHARLOTT SATHU GER 2011 Mare Bay F: COLESTUS
M: CYNARA/CARTANI 4
O: Henry HECKEL
B: Henry Heckel
106FN69
123.

34

DSP LENA-BELLINI SATHU GER 2010 Mare Bay F: MONTE BELLINI
M: L'AMOUR/COREA
O: Henry HECKEL
B: Henry Heckel
106FN66
124.

40

DUBAI BLH KWPN NED 2008 Gelding Chestnut F: VAILLANT
M: RIOLA/N-ALDATO
O: BG Abhau & Kölz
B: Stal Hendrix
105KI92
125.

80

DYLLANO KWPN NED 2008 Gelding Black F: WHITAKER
M: SYLLANA/KROONGRAAF
O: DIM Spolka Akcyjna
B: C.J. VAN AGGELEN, LUNTEREN (NED)
104KW60
126.

52

EHNING NED 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Almutis RAILA
B: Anglo European
106EP48
127.

229

ELBERO H KWPN NED 2009 Mare Grey F: ODERMUS R
M: NIPORTO/LIBERO H
O: Stado Ogierow w Boguslawicach Sp. z o.o.
B: J W M. Heldens
104SQ56
128.

113

ELWICA DN KWPN NED 2009 Mare Grey F: CARDENTO
M: WICA VAN DE HERMITAGE/AHORN
O: Pawel Bado
B: D. NOORDHUIS, Wijster (NED)
104WJ69
129.

263

EMIRATES HANN GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Marek URBANIAK
B: Karl-Henning Rollwage
106HY91
130.

53

ENCINASOLA CDE ESP 2008 Mare Grey F: CAMPIONE
M: CHAMPAN/CHAMPUS
O: Karolina SALCIUTE
B:
104QZ06
131.

228

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Gelding Bay F: WARRANT
M: AJELSINAA/BURGGRAAF
O: Adrianna Ostrowska
B: N A. Toonen
104TO53
132.

106

ESCATO HANN GER 2004 Stallion Black F: ESCUDO I
M: DAKOTA/DORIAN
O: Jaroslaw CELSKI
B: Karsten Dittmer
102YH53
133.

63

ESCORIAL POL 2009 Male Grey F:
M: /
O: Andrius PETROVAS
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
106HJ50
134.

236

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 Stallion Bay F: HARLEY VDL
M: VAREA FORTUNA/INDOCTRO
O: Dorota Zieniewicz
B: J. OUDE ELBERINK, UDEN (NED)
104GY66
135.

162

FABIANO 82 HANN GER 2007 Gelding Other F: FOR EDITION
M: RUBINA/RAMIRO'S SON II
O: Klaudia DANECKA
B: van Holten, Volker
104PW08
136.

74

FADINA PP KWPN NED 2010 Mare Bay F: VIGARO
M: PADINA/BURGGRAAF
O: MMS Progress Sp. z o.o.
B: H. Poppelaars
105DA94
137.

145

FARLEY KWPN NED 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Zbigniew KRUK
B: J.A. Smits
105ZV50
138.

205

FARMER PZHK POL 2008 Stallion Bay F: ROVETTO
M: FEOLA SP/LAVENDEL KWPN
O: Stadnina Koni Nowielice
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
104BS31
139.

259

FENNA KWPN NED 2010 Mare Bay F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ARTUNA/
O: Gospodarstwo Rolne Mgr Ludwika Miklaszewska
B:
105BX35
140.

7

FEPHELIA KWPN NED 2010 Mare Grey F: CARDENTO
M: JPHELIA/AHORN
O: Barbara Strauss
B: Kathrin Pfingstl
105FN21
141.

204

FERLINA KWPN NED 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Barbara Chmielowska
B: J.Dresen
105MP96
142.

326

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:148 F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: PIOTR DUBINIAK
B: Wiesław Apanasewicz
143.

234

FINNA W KWPN NED 2010 Mare Other F: CANTOS
M: CALLY Z/CARETANO Z
O: Wlodzimierz Urbanski
B: A. WALDMAN, PUTTEN (NED)
104QX59
144.

122

FIORUCCI HANN GER 2009 Gelding Chestnut F: FIRST EDITION
M: FOR FAME/FOR JOY
O: Beata Grundkowska
B: Helmut Mügge
104QI82
145.

79

FIREBRIDGE TAG KWPN NED 2010 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: SKYBRIDGE/CORLAND
O: DIM S.A.
B: E en I van Gorp
105LJ86
146.

150

FIRST LADY KWPN NED 2010 Mare Other F: CLINTON
M: WOYTILLA/QUIDAM DE REVEL
O: Michal Ziebicki
B: WAM B.V.
105BK42
147.

220

FIRST PLEASURE 5 HANN GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Jan ZYBALA
B: Claudia Schrecker
106EN19
148.

307

FLANDRIA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Farina / Czad
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
149.

184

FLEUR KWPN NED 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: Marek Perz
B: J. Kuipers
105QZ12
150.

115

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Gelding Bay F: CARDENTO I
M: ANOUK VAN HET PANGAARDENHOF/KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF
O: Adamietz Sp. z o.o.
B: GYSBECHTS PHILIP, TESSENDERLO (BEL)
103OG61
151.

5

FOR FUN VT KWPN NED 2010 Gelding Grey F: ZIROCCO BLUE VDL
M: REBELLE/INDORADO
O: Syndikat For Fun VT
B: Dennis Van Tilburg
105FN28
152.

66

FRANCO LTU 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Raminta JANCIAUSKAITE
B: Ramunas Janciauskas
106DV28
153.

319

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Łukasz Skotarczak
B: DE
154.

192

FRAPANT KWPN NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Dorota Kowala
B: Onregelm M. Bles
105SM32
155.

94

FRED FLINSTONE KWPN NED 2010 Stallion Bay F:
M: /
O: Urszula Koziarowska
B: S. Kooistra
105QN68
156.

188

FREDORA KWPN NED 2010 Mare Bay F: BAANBREKER HBC
M: TANDORA/HEINEKE
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
105AT05
157.

17

FREEDOM KWPN NED 2010 Gelding Bay F: ELDORADO VAN DE ZESHOEK
M: WAVANTA/CORLAND
O: Andres Trei
B: M.Raaben
105HK74
158.

39

FST DIPYLON DSP GER 2004 Stallion Bay F: DINGLINGER
M: GILETT/LAVALL I
O: Sächsische Gestütsvew. Landge.Moritzburg
B: Kretschmer, Ehrenfried
103DO55
159.

509

FURST Westfalian LTU 2008 Gleiding bay/176 F: Florenciano
M: Faible
O: Sandra Sysojeva
B: X
105IG09
160.

180

G'ZEUS POL 2007 Gelding Grey F:
M: /
O: Leonid LOSHAKOV
B:
106FC47
161.

101

GADIA CZEWB CZE 2007 Mare Bay F:
M: /
O: Lidia GAJDZIK
B: Jaroslav Riha
106HJ44
162.

163

GALAN OS GER 2012 Male Chestnut F:
M: /
O: Klaudia DANECKA
B: Gestuet Sprehe GmbH
106GS45
163.

31

GENESIS HB KWPN NED 2011 Gelding Bay F: CARRERA VDL
M: CORONA/VDL WITTINGER
O: Jamie Wingrove
B: H. BOSCHMA
105JN57
164.

187

GIJSBERTHA KWPN NED 2011 Mare Chestnut F:
M: /
O: Jerzy KORONA
B: Nederlands Pool Paardencentrum Sp.z.o.o.
106FL60
165.

59

GOEJE VRIJDAG BWP BEL 2006 Male Grey F: QUICKFEUER VAN KOEKSHOF
M: KAROLI ST. HUBERTUSHOEVE/HIBRAHIM VON PFERDHEIM
O: VsI Hobby Horse
B: RUTS JOZEF, MOL (BEL)
103JG53
166.

201

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 Gelding Bay F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ZENZI HBC/CANTOS
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: TH. Griffioen
105FV12
167.

67

GRENOBLE DN KWPN NED 2010 Stallion Bay F: GAILLARD DE LA POMME
M: ONJOLIE/
O: SF Equestrian B.V.
B:
105CU25
168.

152

GUIDAM KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna Szary-Ziebicki
B: W. van de Mheen
105NE08
169.

510

HADES Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: LANDOR
M: HIACYNTA
O: Głogowski Tomasz
B: Siębor Piotr
170.

30

HALOUBET KWPN NED 2012 Gelding Grey F: DIAMANT DE SEMILLY
M: /
O: Tiit KIVISILD, Tresor Holding OÜ, Trooja Hobune OÜ
B:
105XY32
171.

218

HANGA PZHK POL 2008 Mare Bay F: CORRERO (HOLST)
M: HANCZA (WLKP)/RABIATO TURBUD Z (SP)
O: Jan Zybala
B: Kazimierz Bartkowiak
105DH42
172.

334

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel /
M: W-Chili-Pepper / Cassini I
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
173.

157

HANTERKA OS POL 2005 Mare Bay F: CORVALLO (OLD)
M: HIGHVELLYA (OLD)/HIGHVALLEY (NL)
O: Beata Szlachta
B: M&T Siergiej
104QV13
174.

22

HAPPYGIRL G KWPN NED 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Trojan Horse Ltd, Rein PILL
B: M.G.M. Gerner
105ZQ55
175.

62

HARVEY RG KWPN NED 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: VsI Hobby Horse
B: A.J.M. Van Ravenstein
105QT26
176.

149

HEARTBREAKER 5 KWPN NED 2001 Gelding Bay F: HEARTBREAKER
M: NAFANORY/G.RAMIRO Z
O: Michal Ziebicki
B: J.A.G. STURKENBOOM-VERNOOY, ODIJK (NED)
POL40411
177.

506

HEFAISTAS BH LTU 2007 Wałach ciemnogniada F: Forsaitas
M: Herarchija
O: Viktorija Kundrotait?
B: Petras Bočkus
178.

214

HEKTORAS LTU 2011 Stallion Black F:
M: /
O: Robert Hestkowski
B: UAB Nemuno Zirgynas
105JQ60
179.

153

HELIOS VAN DE NOORDHEVEL BWP BEL 2007 Male Bay F: HEARTBREAKER
M: LARUNA/LAROME
O: Anna Szary-Ziebicka
B: FRANKEN CORNEEL, WUUSTWEZEL (BEL)
103TE66
180.

219

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Mare Bay F: CLIFF
M: CARENTIA (HOLST)/CARETINO
O: Bajerbaum Grand Horse Baum Sp. j.
B: CATHERINE VAN DE DAELE
104OY62
181.

202

HILBERT Z ZANG NED 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Hubert KIERZNOWSKI
B: Ingen H.J. van Lamers
106AA89
182.

105

HIP HOP PZHK 2006 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Jaroslaw Celski
B: Marek Sutnik
105LU37
183.

159

ICE ICE BABY HANN GER 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Jakub Lis
B: Dieter Wetjen
105KG15
184.

171

IDARQUITHAGO BWP BEL 2008 Gelding Bay F: DARCO
M: FORTUNA VAN DE BOSRAND/QUIDAM DE REVEL
O: André Herck
B: JAN WUYTACK, WAASMUNSTER (BEL)
104IR07
185.

410

IDEAL GIRL WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contender
M: Iluzja / Cisoń
O: Daria Kobiernik
B: Daria Kobiernik
186.

107

ILOVE YOU DU BEAUMONT BWP BEL 2008 Mare Chestnut F: DOMINO DE MOYON
M: TI FANY DU BEAUMONT/SKIPPY II
O: Serhij HOJDA
B: FRANCIS MORRIER, HACCOURT (BEL)
104QN36
187.

109

INTELIGO PZHK POL 2010 Gelding Bay F: CORLENSKY (WESTF)
M: INES (WLKP)/VOLTAIRE (HANN)
O: Stanislaw Jozwiakowski
B: Stanislaw Jozwiakowski
105CF36
188.

121

IPHONE KWPN NED 2013 Male Bay F:
M: /
O: Beata GRUNDKOWSKA
B: H. Melse
105ZL20
189.

99

IRTYSZ PZHK POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
105LW67
190.

58

IRWINDS WING LAT 2008 Stallion Bay F: ZV3 IRASIR SE0044040101418
M: WINDERLINE LV000217550020/HL250 CALLIANO HL
O: VsI Hobby Horse
B:
104LV24
191.

114

IRYDION L PZHK POL 2003 Stallion Bay F: CASTIGIONE L (OLD)
M: IDA L (HOLST)/LUX Z (HANN)
O: Jacek Orkisz
B: KJ ALEXANDER, ELIZOWKA (POL)
102YT08
192.

251

ISLANDER KWPN NED 2013 Stallion Grey F:
M: /
O: Marek LEWICKI
B: Fam. Klinkhamer
106BG91
193.

119

ISSEM KWPN NED 2013 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Sylwia GRZEGORZEWSKA
B: J. Saaltink
106BH73
194.

252

ITOULON B KWPN NED 2013 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Jozef WALAT
B: A Th. De Boer
106AE69
195.

19

JACOBA STUD FUMOSA KWPN NED 2010 Mare Grey F: UP TO DATE
M: UMOSA/CAVALIER
O: Jacoba Stud
B: A.J Roosjen
105BY89
196.

404

JAK CHEF M POL 2005 Wałach F: chef supreme
M: Juka
O: Paula Mańczak
B: Polska
197.

14

JAKARTA ROYALE D.S. BWP BEL 2009 Mare Grey F: ARKO
M: DIDINE DS/DARCO
O: Stal den Doorn
B: DION SOENS
104UR75
198.

132

JALANDAHAR PZHK POL 2007 Mare Bay F: KARANDASJ (KWPN)
M: JUKA (SP)/KINGSTEIN (KWPN)
O: Paula Manczak
B: Artur Manczak
105AZ41
199.

96

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Gelding Black F:
M: /
O: Urszula KOZIAROWSKA
B: Renate de Meerleer-Brondeel
106BS91
200.

402

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Jarmila / Luron
O: Beata Brandebura-Pruszkowska
B: SK Prudnik
201.

407

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
O: Joanna Pawlak
B: Wiesław Kryszyłowicz
202.

232

JOGA PZHK POL 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna Sp. z o.o.
105KP52
203.

117

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Stallion Bay F: ERCO VAN T ROOSAKKER
M: NIMFE DE LA POMME/FOR PLEASURE
O: Firma Sezam-Instal Sp. J.
B: HENRY LUC, OLNE (BEL)
104FR71
204.

172

KALVARIE VAN DE ZELM BEL 2010 Male Bay F: NABAB DE REVE
M: FEROTHEE DE KALVARIE/DARCO
O: Andrea Herck
B:
104QS15
205.

12

KAS - SINI DC BWP BEL 2010 Male Bay F: SAN PATRIGNANO CASSINI
M: CALOUBETTE FRAVANCA/DARCO
O: Sara VINGRALKOVA
B: RUDY DE COOMAN
105ON60
206.

78

KASTELLO BWP NED 2010 Gelding Bay F: ECHO VAN 'T SPIEVELD
M: GWENNY VAN 'T ROOSAKKER/DIAMANT DE SEMILLY
O: DIM S.A.
B: KLUSKENS MARC, SINT-GILLIS-WAAS (BEL)
104QX63
207.

55

KENIA WESTF GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Melanie HEIM, Nerijus SIPAILA
B: Melanie Heim
106BM54
208.

85

KILPATRICK ROYAL ISH IRL 2007 Stallion Grey F: CONCORDE
M: KILPATRICK MISS CRUISE/CRUISING
O: DIM Spolka Akcyjna
B: JOAN J DOLAN
104OE36
209.

177

KLEN RUS 2006 Gelding Grey F: KWAZIMODO
M: LINETTA/LIBERTAS
O: SIMONIA, Kharlam
B:
104AJ34
210.

323

KOEKOEKSHOF MARISKA Welsh Pony NED 2003 Klacz kasztanowata/136 F: Casperhofs Freddy / Woldbergs Bart
M: Koekoekshof Rolette / Eyarth Harlequin
O: Marta Von Mauberg
B: J. Flier
211.

233

L COLANTOS PZHK POL 2011 Stallion Bay F: COLA
M: LOTTE/LEVANTOS I
O: Wlodzimierz Urbanski
B: Adam Sosnowski
105HD33
212.

13

L'AMOUR HANN GER 2008 Mare Chestnut F: LORDANOS
M: ACADIA/ACORADO
O: Pavel VINGRALEK
B:
104JV40
213.

83

LA DAME BLANCHE L HOLST GER 2009 Mare Grey F: CASSIANO
M: A-LARIKA/LAGOS
O: Jan Ludwiczak
B: Henrike Feldhaus
105AZ80
214.

82

LA STRADA L PZHK POL 2005 Mare Bay F: BISCHOF L (HOLST)
M: LA PALOMA L (SP)/LORD KEMM (OLD)
O: Grazyna Baehr
B: KJ ALEXANDER, ELIZOWKA (POL)
104UP80
215.

129

LA VULKANO L PZHK POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
105PL93
216.

255

LANOSO WESTF POL 2010 Gelding Bay F: LANCER III (HOLST)
M: FALKENHOF'S LUCIA (WESTF)/LANDSTREICHER (HOLST)
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Montis Sp. z o.o.
105ED59
217.

502

LARGO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Lena / Bas
O: Katarzyna Konarska
B: Krzysztof Leszczyński
218.

200

LARINO PZHK 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: Eco - Abi, Ewa Fabinska
105XD27
219.

72

LAUSANNE 65 HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Natalia KOZIAROWSKA
B: Gerd Carstensen
106BI24
220.

315

LAVITA - L SP POL 2010 Klacz gniada F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Liberski Jan
B: Liberski Jan
221.

125

LE CORBUSIER PZHK POL 2010 Gelding Bay F: CARAMBOLE
M: LA PALOMA/PALEGRO
O: Wiktor SZALA
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105HA51
222.

505

LEYLA Oldenburska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Veronika
O: Danuta Kosecka
B: Pietrzyk
223.

57

LIFE IS LIFE DWB DEN 2007 Male Bay F: LINARDO
M: QUISINA Z/QUICK STAR
O: Monika Valuntaite
B: LOTTE OG GERT BUCHHAVE, EGTVED (DEN)
103YR95
224.

61

LINKOLNS LHBAT LAT 2007 Gelding Bay F:
M: /
O: Andrius PETROVAS
B:
106ET48
225.

38

LITTLE SPEZI WESTF GER 2008 Gelding Other F: BÖCKMANN’S LORD PEZI
M: CORONA 93/BÖCKMANN’S CORDALME Z
O: Fritsch, Sylvia
B: Mohrahrend zur Lage, Anja
105LV87
226.

176

LOPEZ GER 2009 Stallion Bay F: LORDANOS
M: GAZELLE/GLIUCKSPILZ
O: VsI Vakaru zirgai /Ralfas Rackus
B: Juergen Gloistein
104OW42
227.

166

LORDANZ HANN POL 2010 Gelding Bay F: LORDANOS (HOLST)
M: GUNDI (HANN)/GOODMAN (HANN)
O: Ilona Turowska
B: Ilona Turowska
104RN76
228.

406

LUCINDA HOLST DEU 2008 Klacz F: Limbus
M: Uno
O: Wechta Equestrian
B: Niemcy
229.

240

LUCKY STAR HOLST GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Izabela DYREK
B: Uwe Bruhn
105WN83
230.

322

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: MAX
M: MIKA
O: RENATA BĄK
B: Nn
231.

328

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
O: Małgorzata Pięta
B: W. Van Elteren
232.

311

MISS COTTONLAND SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cotton Club
M: Marilanda P
O: Marta Wylęga
B: Marta Wylęga
233.

271

MISTER STAKKATO S PZHK POL 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Jadwiga LOS
B: Jadwiga Los
105XL69
234.

160

MONSUN PZHK POL 2007 Stallion Bay F: CONTACT ME (HOLST)
M: MARINERA/QUAMIRO (HOLST)
O: Anna PIETRZAK
B: ANDRZEJ GOLAS, LUBIESZYN (POL)
103WQ62
235.

198

NACCORD MELLONI KWPN NED 2009 Stallion Bay F: NABAB DE REVE
M: OBERLINA/ACORD II
O: Grzegorz Mielenczuk
B: VOEGERSBEDRIJF Harmsen BV, HENGELO GLD (NED)
104QP59
236.

272

NINTO CHICO WESTF GER 2008 Gelding Bay F: NINTENDER (KWPN)
M: CHARMON (OS)/CHACCO-BLUE (MECKL)
O: Slawomir Miasko
B: Gestut Lewitz
104VJ82
237.

137

NIRVARO OS GER 2008 Stallion Bay F:
M: /
O: Alicja HENDRYS
B: Gestuet Lewitz
105XW77
238.

189

NORDWIND HOLST GER 2006 Stallion Grey F: CASSINI II
M: NAOMAGIC II/ACORD II
O: Andrzej Oplatek
B: SCHEEL NORBERT, DUVENSEE (GER)
103CS62
239.

224

NOUGATINO V G Z ZANG BEL 2004 Gelding Bay F: NELSON Z
M: ULENA V G/HEARTBREAKER
O: Jan Chrzanowski
B: Alois van Gorp
102YX74
240.

244

NUMBER ONE 28 HOLST GER 2009 Stallion Grey F: NUMERO UNO
M: ILKA IV/COROFINO 2
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: BUTENSCHOEN KARSTEN, SARZBUETTEL (GER)
104WC28
241.

314

ODESSA PROFI SP POL 2011 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Orgia Profi / Ramstein
O: Lidia Bieniek
B: Leszek Szczykała
242.

134

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Anna MALINGA
B: Ireneusz Slawek
105QU15
243.

118

OKARINO PZHK POL 2007 Gelding Bay F: PAVAROTTI VAN DE HELLE (WESTF)
M: OBELLA (HOLST)/CASSINI II (HOLST)
O: Justyna Kubik- Manitta
B: Justyna Kubik
103OH51
244.

210

OLIMPIA OLDBG GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Grazyna SARACHMANN
B: Wolfgang Koehler
106IY71
245.

206

ONASIS PZHK POL 2010 Stallion Chestnut F: CALATO KAMA (HOLST)
M: OMONIA (SP)/ALFARO (OLD)
O: Ryszard Gardyjas
B: RYSZARD GARDYJAS, SIEROSLAWICE (POL)
104WJ86
246.

110

OSADKOWSKI SATINO OS POL 2009 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Attis Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp.zo.o.
B: Zuchthof Zelichow Malgorzata und Tomasz Siergiej
105OG32
247.

68

PANDORA 258 HANN GER 2008 Mare Bay F: PERIGUEUX
M: LORDANA/LORDANOS
O: SF Equestrian B.V.
B: Deußer, Christel & Helge
105DU84
248.

330

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
249.

316

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
250.

609

Peloponez Blizard Jaśmina Inwe F:
M:
O:
B:
251.

605

Pluto-237 Pluto XPegasu Favory F:
M:
O:
B:
252.

243

POMPEIA OS POL 2011 Mare Chestnut F:
M: /
O: Joanna LEHMANN
B: Malgorzata & Tomasz Siergiej
105WN36
253.

165

Q DE REVEL HOLST GER 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Klaudia Wolszczak
B: Jeroen H. W. Verver
105KQ76
254.

9

QANTAS HANN POL 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Marta Roszkiewicz-Heizer
B: Roman Roszkiewicz
105OG29
255.

246

QUADRIGA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Helmut Hollstein
105RA32
256.

175

QUAIDANO HANN GER 2009 Gelding Bay F: QUAID
M: LUCIANA/LANDOR S
O: Egor SHCHIBRIK
B: Heinrich Habermann jun.
104ZY36
257.

256

QUALITO Z ZANG NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Hubert Kierznowski
B: Piet Janssen
105RO70
258.

250

QUALITY STAR HOLST GER 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Wanda SZMYT
B: Rolf Bouman
105XP62
259.

178

QUARENGHI HANN RUS 2009 Stallion Bay F: QUINTENDER
M: EMILIA/ESCUDO I
O: Oleg SHEIKO, Kharlam SIMONIA
B:
104UW54
260.

207

QUEEN FLY PZHK POL 2012 Mare Chestnut F:
M: /
O: Jan Bobik
B: Jacek Bobik
105PL82
261.

24

QUEENSLAND HANN GER 2010 Mare Grey F: QUADAM
M: GINA/GOLDFASAN
O: Gunnar Klettenberg
B: Ulrike Schäfer
105JV34
262.

237

QUIDAM'S DUKE HOLST GER 2011 Stallion Grey F:
M: /
O: Piotr Michalski
B: Wilhelm Graf
105ST06
263.

245

QUINCHELLA HOLST GER 2008 Mare Bay F: QUINTERO
M: UP TO DATE IX/CHELLO I
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: INGWERSEN HANS KARSTEN, HASELUND (GER)
104HN36
264.

92

QUINCY HANN GER 2011 Male Bay F:
M: /
O: Staj Mustang s.r.o.
B:
105PT36
265.

33

QUINT BAVAR GER 2010 Stallion Bay F: QUINTENDER 2
M: RAVENNA/CARLANDO I
O: Hartmut SCHACK
B: ZG Baumann-Walter
106FN73
266.

167

QUINTESENCE RED WINE OS 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Michal NOWACKI
B: Malgorzata I Tomasz Siergiej
106AQ14
267.

60

QUIRADOS AS HOLST GER 2009 Gelding Bay F: QUIRADO
M: VIOLA XXXXI/LAVALL I
O: Monika PAULAUSKAITE
B: Behrend Jacobs
105BD66
268.

45

QUITE FLOWER DSP GER 2006 Mare Bay F: QVENETIE
M: CENTOAN/CENTO
O: MARTINOU ELENI
B: Gotzel, Lutz
105GR01
269.

249

QUITO HANN 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Katarzyna KOKOWSKA
B: HUBERT ULL
106AJ19
270.

242

QUITOKI HOLST GER 2008 Mare Bay F: CATOKI
M: TAQUITTA/QUIDAM DE REVEL
O: Joanna Lehmann
B: AHOLAINEN ERJA, HOLLINGSTEDT (GER)
104RD22
271.

317

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Emilia Ufnal
B:
272.

73

REFLECTION SLO 2004 Gelding Grey F: CORELLI
M: VIDI/SANSON
O: Piotr BRANKA
B: SK Mada Bulik
103FH18
273.

617

Roland Aport Legato Hamlet F:
M:
O:
B:
274.

49

ROLFS ROYCE HOLST GER 2008 Gelding Bay F: CASALL
M: FREYA/CARTHAGO Z
O: Intertrio Bt.
B: GERDSEN HANS-JOACHIM, NIENBUETTEL (GER)
104IW30
275.

89

ROSA OLDBG POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Jan Walczak
B: Zenon Lewandowski
105TA69
276.

212

ROSA BELLA PZHK POL 2007 Mare Bay F: BAJOU DU ROUET (HOLST)
M: ROSA FAMA (SP)/FANIMO (KWPN)
O: Stanislaw MARCHWICKI
B: STEFAN KIERZNOWSKI, WIKTOROWO (POL)
104JV52
277.

409

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
O: Katarzyna Klimczak
B: Xx
278.

309

ROULETTE CASSIN WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Gunde Cassin
M: Reda
O: M.C-L
B: Bartosz Skorupa
279.

333

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jarosław Kóska
B:
280.

91

RUDBEKIA PZHK POL 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Aneta Ostrowska
B: Malgorzata Staszczak
105KI07
281.

318

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
O: Magdalena Kiczka
B: Jorg Berning
282.

190

SANDRA BLUE OS GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: GESTUET LEWITZ
105LU72
283.

16

SANGRIS BOY SHBGB GER 2010 Gelding Bay F: SANDRO BOY
M: GORONA/GRISELDI L
O: Stal de Weaver & Rob Schipper Sporthorses
B: Lewitz
105KT13
284.

81

SANTIAGO OS GER 2004 Stallion Bay F: KANNAN (KWPN)
M: CONCERTA (OLD)/LANCER III (HOLST)
O: Monika Klapinska
B: Gestuet Lewitz
103OZ81
285.

131

SANTORINI L HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Jan LUDWICZAK
B: Lothar & Sven Voelz
105VL90
286.

130

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: J. Verhagen
105KM78
287.

3

SEIGNEUR DE SEMILLY SF FRA 2006 Gelding Bay F: JEFF D'OR
M: IDEALE DE LETOILE/VOLCAN ROUGE
O: Lea-Florentina Kohl
B: MME BARBARA RIBON, ESCAMPS (FRA)
103QG99
288.

77

SHAMANKA PZHK POL 2009 Mare Bay F: CALIDO I
M: SONY/CHAVTAJM 3/CHOVTAJM
O: Katarzyna Romanko
B: Pawel Piatkowski
105GS98
289.

54

SHELBY DEN 2010 Mare Black F: TAILORMADE STARDUST
M: CORONA/CARANO
O: Nerijus Sipaila
B: Ejnar Schmidt
105GK63
290.

269

SHERE KHAN DU BANNEY SF FRA 2006 Stallion Chestnut F: EYKEN DES FONTENIS
M: FANY DE ST PAIR/PAPYRUS DE CHIVRE
O: Schockemöhle, Paul
B: M. FREDERIC DELFORGE,MME SOPHIE DELFORGE, LUXEUIL LES BAINS (FRA)
103SE61
291.

225

SIR SAPPORO MK OS GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Rinaldo KIECON, Artur MOKSIEWICZ
B: Gestuet Lewitz
106CP74
292.

42

SOMETHING SPECIAL 14 OS GER 2008 Mare Bay F: SINGULORD JOTER
M: ROCHET/LORD INCIPIT
O: Kölz, Karl
B: Lange, Maredi
104VQ07
293.

161

SONATA W PZHK POL 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Anna PIETRZAK
B: Stanislaw Weresinski
106HJ36
294.

135

SONET PZHK POL 2010 Stallion Bay F:
M: /
O: Anna MALINGA
B: Stadnina Koni Racot
106JA03
295.

270

STAGRANNO OS GER 2008 Gelding Grey F: STAKKATOL
M: GRANNENGOLD/GIO GRANNO
O: Gestüt Lewitz
B: Gestüt Lewitz
104PN87
296.

87

STAKKATOL 7 OLDBG GER 2010 Stallion Bay F: STAKKATOL
M: CELTIC/CONTINUE
O: Krzysztof Koziarowski
B: Martin Simonsmeier
105HY08
297.

27

STRIGA HANN GER 2008 Mare Bay F: SATISFACTION FRH
M: /
O: Mikko AARTIO, Kullo KENDER
B: Wiebke Müller
105LQ57
298.

211

SZAFIR M PZHK POL 2006 Gelding Bay F: SO IN LOVE (KWPN)
M: SELENE M (SP)/ELVIS (KWPN)
O: Aleksandra SLUSZNIAK MARCHWICKA
B: STADNINA KONI MOSZNA SP. Z O. O., MOSZNA (POL)
104LP94
299.

247

SZULER PZHK POL 2010 Stallion Bay F: LURON (KWPN)
M: SZAKI (SP)/KISSOVO (SF)
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Ochaby Sp. z o.o.
105DW46
300.

507

TARA SP POL 2008 Klacz kara F: De Niro
M: Tallisto M.H.
O: Agnieszka Wiśniewska
B: Lucjan Kornak
301.

327

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
O: Marcin Ćwik
B: Anna Tomaszewska
302.

23

TRAFFIC ESHB EST 2007 Gelding Bay F: TERROR
M: BALLYHARA/
O: Gunnar Klettenberg & Martten Kaldvee
B: Gunnar Klettenberg
103ZF24
303.

331

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup old.
M: Temke kwpn/Elmshorn hol.
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp. z o.o.
304.

173

TROCADERO DE JARSAY SF FRA 2007 Stallion Other F: CARDERO
M: KERLIS DU TER/GALOUBET A
O: Herck Andre
B: E.A.R.L. LE BELAMOINE, PRESSIGNY (FRA)
104XZ57
305.

222

ULA BAJOU K PZHK POL 2008 Mare Grey F:
M: /
O: Marek Kubacki
B: Kubacki Marek
105RK79
306.

98

ULISSES PZHK POL 2008 Gelding Bay F: RAMMSTEIN (HOLST)
M: URABELLE (HOLST)/GERMUS R (HOLST)
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechonski
104QP07
307.

223

ULYSSE DE GRANDERIE FRA 2008 Gelding Chestnut F: NEWTON DE KREISKER
M: LUNANIME DE GRANDRY/QUIDAM DE REVEL
O: Rafal Janusz
B: S.C.E.A. Generation la Granderie
104ZC67
308.

313

VALENCIA AES NED 2003 Klacz gniada F: Dick Z / Drossan
M: Safier / Omnistar
O: Hubert Kierznowski
B:
103ZQ12
309.

265

VEIT 32 HANN GER 2010 Gelding Other F: VALENTINO 240
M: SANTANA/SANDRO
O: Philipp Weishaupt GmbH
B: Griesen, Bernhard
105NY59
310.

308

WENA SP POL 2008 Klacz siwa/160 F: Parys
M: Wizja
O: Michał Bronś
B: Piotr Koch
311.

127

WESTFALIA L WESTF GER 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Jan LUDWICZAK
B: ZG Junker
106GZ76
312.

601

Wezyr Walencja Elton Kabaret J F:
M:
O:
B:
313.

21

WHITE DREAM SWB SWE 2009 Gelding Grey F: HIP HOP
M: WHITE CHOCOLATE/SANTA CRUZ VDL
O: Leena SALONEN
B:
106EH67
314.

215

WHO KNOWS HANN GER 2008 Gelding Black F: ESCUDO I
M: ROMINA ROSE/LEGAL LEGEND
O: Monika Sliwinska
B: Raeael Antkowski
105GY45
315.

151

WHOOPY BOY PZHK POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Wladyslaw GIZA
B: Wladyslaw Giza
106BL93
316.

104

WIENA HOLST 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Józef Buczynski
B: Karl-Ernst Kruse-Soenke
105TE66
317.

306

WIKI SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Landino / Landgraf I
M: Whoopy / Weinberg
O: ASC Workers Dariusz Kłapiński
B: Władysław Giza
104HI59
318.

260

WILANDER ESHB EST 2010 Stallion Bay F: WARRANT
M: PRIIMULA/A PIKACHU DE MUZE
O: Michal Kazmierczak, Ryszard Walas
B: Klaire Rannamets
104XS35
319.

133

WINCHESTER PZHK POL 2007 Gelding Bay F: QULESTER (HOLST)
M: WINONA (SP)/NOBODY (KWPN)
O: Daria Kobiernik
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
104NJ26
320.

321

WOLLINGS LION KING Kuc Walijski NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
O: Herbert Szrajer
B: H. Bleker
321.

226

WUNSCHTRAUM 88 HOLST GER 2006 Mare Other F: CANTO 16
M: HANKA I/CAPITOL I
O: Katarzyna Jaglarz
B: SOENNICHSEN BERNHARD, HOEGEL (GER)
103MR94
322.

154

Z RIARALDA Z ZANG BEL 2012 Mare Grey F:
M: /
O: Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michalowice
B: C. Wernsen
106BT23
323.

274

ZAGATO KWPN NED 2004 Gelding Bay F: CONTENDRO I
M: ORBARJOLIJN/LUX
O: Marika Slowinska
B: N.A. TOONEN, WIJK BIJ DUURSTEDE (NED)
102SW89
324.

216

ZIROCCO AIR HOLST GER 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Zbigniew Drozd
B: Jan van Hamond
105RW84
325.

181

ZONENBOLD UKR 2008 Stallion Bay F: PAVAROTI
M: BURKA/
O: LOSHAKOV LEONID
B: RUS TRAKEN
103MI43
Rider Country
Competition
Prize
Al Alawi Sayed Adnan Baqer
100
SUM:
100.00
Baehr Maria
100
1100
SUM:
1200.00
Baranski Mikolaj
2500
100
100
SUM:
2700.00
Beletskiy Vladimir
100
150
100
2000
240
240
SUM:
2830.00
Betkowski Marcin
7000
SUM:
7000.00
Bobik Jan
560
560
SUM:
1120.00
Celska Olga
100
SUM:
100.00
Ciszek - Lewicka Malgorzata
900
100
SUM:
1000.00
Dadal Patrycja
125
SUM:
125.00
Ellermann Hanno
200
200
SUM:
400.00
Fritsch Michael
100
100
SUM:
200.00
Fritsch Sylvia
1063
440
375
440
SUM:
2318.00
Gauza Bartosz
100
332
SUM:
432.00
Geerink Sander
200
6888
1600
1500
1600
2500
1200
3000
1200
SUM:
19688.00
Grundkowska Monika
400
3000
375
SUM:
3775.00
Grzegorzewski Adam
10000
100
SUM:
10100.00
Hartman Slawomir
100
100
100
SUM:
300.00
Heckel Hardy
100
2460
3060
100
1500
800
SUM:
8020.00
Hendrys Maja
100
SUM:
100.00
Herck Andrea
133
SUM:
133.00
Hugyecz Mariann
2460
100
SUM:
2560.00
Jurzak Franciszek
100
583
SUM:
683.00
Kawa Aleksandra
100
SUM:
100.00
Kender Kullo
550
2000
3000
2000
180
265
SUM:
7995.00
Kiecon Msciwoj
332
560
560
266
SUM:
1718.00
Kiempa Mateusz
4050
SUM:
4050.00
Kierznowska Aleksandra
100
5000
300
SUM:
5400.00
Kierznowski Hubert
320
320
SUM:
640.00
Kivisild Tiit
265
318
SUM:
583.00
Klettenberg Gunnar
100
100
100
SUM:
300.00
Kobiernik Daria
100
2460
250
180
SUM:
2990.00
Kölz Ellen
100
300
399
800
800
SUM:
2399.00
Kölz Michael
200
15000
200
266
200
500
200
5412
SUM:
21978.00
Koziarowska Natalia
2952
SUM:
2952.00
Koziarowski Jaroslaw
375
240
240
100
SUM:
955.00
Krajewski Lukasz
100
SUM:
100.00
Krajewski Rafal
100
2650
SUM:
2750.00
Krulik Larysa
100
100
1500
SUM:
1700.00
Krzyzosiak. Jakub
600
6480
SUM:
7080.00
Kubiak Dawid
100
598
600
330
100
SUM:
1728.00
Kubiak Grzegorz
2952
SUM:
2952.00
Kubiak Michal
133
SUM:
133.00
Kurleto Kornelia
150
SUM:
150.00
Lehmann Dalia
250
SUM:
250.00
Lewicki Filip
9840
SUM:
9840.00
Lewicki Marek
180
SUM:
180.00
Ludwiczak Krzysztof
14760
2500
200
800
1050
800
500
SUM:
20610.00
Lukasik Sandra
100
SUM:
100.00
Marchwicka Maja
240
SUM:
240.00
Minkiewicz Weronika
100
SUM:
100.00
Murdzia Seweryn
1125
SUM:
1125.00
Nieuzyla Leszek
500
SUM:
500.00
Niewiadomski Kacper
900
SUM:
900.00
Nowak Grzegorz
200
200
1600
1600
SUM:
3600.00
Olszewska Agnieszka
100
SUM:
100.00
Opatrny Ales
2500
100
825
100
SUM:
3525.00
Osuch Aleksandra
240
240
100
371
SUM:
951.00
Patejko Sara
1200
SUM:
1200.00
Pawlicka Dajana
600
371
180
SUM:
1151.00
Petrovas Andrius
1125
125
440
742
440
SUM:
2872.00
Pietrzak Daria
320
1590
320
SUM:
2230.00
Pill Rein
3000
265
SUM:
3265.00
Przedpelski Stanislaw
266
100
150
420
SUM:
936.00
Puck Gerfried
2000
100
240
240
SUM:
2580.00
Railiene Elena
100
2160
SUM:
2260.00
Romanko Katarzyna
240
SUM:
240.00
Samokhina Daria
100
100
SUM:
200.00
Sarka Zigmantas
150
SUM:
150.00
Shalohin Andrei
450
100
100
SUM:
650.00
Shchibrik Egor
450
SUM:
450.00
Simonia Khristina
330
1060
SUM:
1390.00
Simonia Natalia
700
4000
133
SUM:
4833.00
Sipaila Nerijus
100
100
100
SUM:
300.00
Skiba Dawid
2656
100
2120
100
1000
100
SUM:
6076.00
Skrzyczynski Jaroslaw
2000
2250
2000
100
1200
4000
1200
24600
20000
SUM:
57350.00
Slodczyk Dominik
1500
1200
1400
SUM:
4100.00
Slowinska Marika
200
200
SUM:
400.00
Sobocka Aleksandra
150
100
SUM:
250.00
Szala Wiktor
100
100
SUM:
200.00
Szary Ziebicka Anna
100
SUM:
100.00
Tecza Szymon
100
SUM:
100.00
Tsapin Artem
100
SUM:
100.00
Tyszko Mateusz
100
SUM:
100.00
Vinckier Jan
3320
100
3750
100
SUM:
7270.00
Vingralkova Sara
300
1992
100
100
SUM:
2492.00
Waclawik Marek
797
200
600
200
SUM:
1797.00
Wechta Maksymilian
250
100
100
100
SUM:
550.00
Wingrove Jamie
100
SUM:
100.00
Wojcianiec Wojciech
100
100
25000
100
3936
SUM:
29236.00
Wojtowicz Tomasz
420
SUM:
420.00
Ziebicki Michal
19680
5500
100
600
SUM:
25880.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
2019-02-28
2019-02-28
45
2019-03-02
37
2019-03-03
44
Adamietz Maria
2019-02-28
2019-02-28
61
2019-03-02
16
2019-03-03
27
Al Alawi Sayed Adnan Baqer
BALU U (10)
2019-02-28
2019-02-28
34
2019-03-01
57
DACIL (11)
2019-02-28
2019-02-28
29
100
2019-03-01
59
2019-03-02
21
Bado Gabriela
ELWICA DN (113)
2019-02-28
2019-02-28
75
2019-03-01
37
2019-03-02
34
Baehr Maria
2019-02-28
2019-02-28
14
100
2019-03-01
55
2019-03-03
29
2019-02-28
2019-02-28
41
2019-03-01
50
2019-03-02
6
1100
Baranska Laura
2019-02-28
2019-02-28
78
2019-03-01
50
2019-03-02
28
Baranski Mikolaj
2019-02-28
2019-02-28
31
2019-03-01
36
2019-03-03
10
2500
2019-02-28
2019-02-28
109
2019-03-01
14
100
2019-03-02
18
Beletskiy Vladimir
CHAS PIK (267)
2019-02-28
2019-02-28
28
2019-03-01
17
100
2019-03-03
38
COUTURE (268)
2019-02-28
2019-02-28
32
2019-03-02
10
150
2019-03-03
20
100
2019-02-28
2019-02-28
77
2019-03-01
29
2019-03-02
4
2000
STAGRANNO (270)
2019-02-28
2019-02-28
79
2019-03-01
8
240
2019-03-02
30
Betkowski Marcin
2019-02-28
2019-02-28
64
2019-03-01
24
2019-03-03
5
7000
QUITO (249)
2019-02-28
2019-02-28
2019-03-01
46
2019-03-02
45
2019-02-28
2019-02-28
50
2019-03-01
52
2019-03-03
51
Bobik Jan
FARMER (205)
2019-02-28
2019-02-28
33
2019-03-01
47
ONASIS (206)
2019-02-28
2019-02-28
52
2019-03-01
5
560
2019-03-02
29
QUEEN FLY (207)
2019-02-28
2019-02-28
94
2019-03-01
57
2019-03-02
27
Branka- Borja Maria
2019-02-28
2019-02-28
51
2019-03-01
35
2019-03-03
64
Celska Olga
HIP HOP (105)
2019-02-28
2019-02-28
106
2019-03-01
2019-03-02
ESCATO (106)
2019-02-28
2019-02-28
25
2019-03-02
14
100
2019-03-03
Chmielowska Emilia
CORIWAY (203)
2019-02-28
2019-02-28
36
2019-03-01
2019-03-02
FERLINA (204)
2019-02-28
2019-02-28
47
2019-03-02
26
2019-03-03
82
Chrzanowski Jan Dominik
2019-02-28
2019-02-28
39
2019-03-01
55
2019-03-02
24
Ciszek - Lewicka Malgorzata
ISLANDER (251)
2019-02-28
2019-02-28
3
900
2019-03-01
54
2019-03-03
17
100
Dadal Patrycja
CALL ME 7 (139)
2019-02-28
2019-02-28
12
125
2019-03-02
25
2019-03-03
69
Danecka Klaudia
2019-02-28
2019-02-28
47
2019-03-01
63
2019-03-02
14
GALAN (163)
2019-02-28
2019-02-28
2019-03-02
54
2019-03-03
Darlak Katarzyna
COLINS PG (138)
2019-02-28
2019-02-28
24
2019-03-02
19
2019-03-03
77
Dziuba Anna
2019-02-28
2019-02-28
43
2019-03-02
51
2019-03-03
75
Ellermann Hanno
FREEDOM (17)
2019-02-28
2019-02-28
49
2019-03-01
27
2019-03-03
25
2019-02-28
2019-02-28
55
2019-03-01
48
2019-03-02
19
2019-02-28
2019-02-28
31
2019-03-01
11
200
Fimmel Arkadiusz
FRAPANT (192)
2019-02-28
2019-02-28
61
2019-03-01
42
2019-03-03
36
Fritsch Michael
BALISTO (36)
2019-02-28
2019-02-28
51
2019-03-01
15
100
2019-03-03
22
2019-02-28
2019-02-28
65
2019-03-01
30
2019-03-03
30
Fritsch Sylvia
2019-02-28
2019-02-28
4
1063
2019-03-01
6
440
2019-03-02
11
375
Gajdzik Roxana
GADIA (101)
2019-02-28
2019-02-28
2019-03-02
52
2019-03-03
76
Gauza Bartosz
CLOUD 27 (108)
2019-02-28
2019-02-28
40
2019-03-02
34
2019-03-03
14
100
INTELIGO (109)
2019-02-28
2019-02-28
8
332
2019-03-01
47
2019-03-02
18
Geerink Sander
2019-02-28
2019-02-28
14
200
2019-03-01
5
6888
2019-03-03
27
2019-02-28
2019-02-28
96
2019-03-01
2
1600
2019-03-02
4
1500
2019-02-28
2019-02-28
1
2500
2019-03-01
3
1200
2019-03-02
3
3000
Grundkowska Monika
DHAHA (120)
2019-02-28
2019-02-28
7
400
2019-03-01
2019-03-03
9
3000
IPHONE (121)
2019-02-28
2019-02-28
64
2019-03-02
2019-03-03
87
FIORUCCI (122)
2019-02-28
2019-02-28
108
2019-03-01
36
2019-03-02
12
375
Grzegorzewski Adam
2019-02-28
2019-02-28
72
2019-03-01
28
2019-03-02
46
OKARINO (118)
2019-02-28
2019-02-28
2019-03-01
19
2019-03-03
4
10000
ISSEM (119)
2019-02-28
2019-02-28
53
2019-03-01
28
2019-03-03
13
100
Hartman Slawomir
LARINO (200)
2019-02-28
2019-02-28
49
2019-03-01
27
2019-03-02
43
2019-02-28
2019-02-28
19
100
2019-03-02
43
HILBERT Z (202)
2019-02-28
2019-02-28
45
2019-03-01
18
100
2019-03-02
21
Heckel Hardy
QUINT (33)
2019-02-28
2019-02-28
15
100
2019-03-01
10
2460
2019-03-03
35
2019-02-28
2019-02-28
38
2019-02-28
3
3060
2019-03-01
41
2019-03-02
13
100
2019-02-28
2019-02-28
3
1500
2019-03-01
19
2019-03-02
7
800
Hendrys Maja
NIRVARO (137)
2019-02-28
2019-02-28
56
2019-03-01
56
2019-03-03
18
100
Herck Andrea
2019-02-28
2019-02-28
61
2019-02-28
2019-02-28
20
2019-03-01
58
2019-02-28
2019-02-28
16
133
2019-03-02
16
Hestkowska Dominika
WHO KNOWS (215)
2019-02-28
2019-02-28
44
2019-03-01
62
2019-03-03
84
Hestkowski Robert
ASTERIX (213)
2019-02-28
2019-02-28
2019-03-01
HEKTORAS (214)
2019-02-28
2019-02-28
92
2019-03-01
52
Hojda Wiktoria
2019-02-28
2019-02-28
70
2019-03-01
60
2019-03-03
85
Hugyecz Mariann
2019-02-28
2019-03-01
11
2460
CASPARK (48)
2019-02-28
2019-02-28
66
2019-03-01
61
2019-03-03
23
100
2019-02-28
2019-02-28
26
2019-03-03
Jedrychowska Aleksandra
ALANDA (170)
2019-02-28
2019-02-28
48
2019-03-02
33
2019-03-03
35
Jonczyk Lukasz
2019-02-28
2019-02-28
43
2019-03-01
26
2019-03-03
37
Jurzak Franciszek
CLAUS (76)
2019-02-28
2019-02-28
16
100
2019-03-01
30
2019-03-03
6
583
Kaliszuk Piotr
2019-02-28
2019-02-28
43
2019-03-01
42
2019-03-02
22
Kawa Aleksandra
WIENA (104)
2019-02-28
2019-02-28
59
2019-03-01
14
100
2019-03-03
17
Kazmierczak Michal
WILANDER (260)
2019-02-28
2019-02-28
69
2019-03-01
29
2019-03-03
18
FENNA (259)
2019-02-28
2019-02-28
44
2019-03-01
21
2019-03-02
41
Kedzior Bibiana
2019-02-28
2019-02-28
74
2019-03-02
50
2019-03-03
73
Kender Kullo
ARTAS (26)
2019-02-28
2019-02-28
6
550
2019-03-01
50
2019-03-03
31
STRIGA (27)
2019-02-28
2019-02-28
98
2019-03-01
1
2000
2019-03-02
2
3000
2019-02-28
2019-02-28
103
2019-03-02
9
180
2019-03-03
10
265
Kiecon Msciwoj
2019-02-28
2019-02-28
9
332
2019-03-01
5
560
2019-03-02
17
2019-02-28
2019-02-28
12
266
2019-03-01
33
2019-03-02
13
2019-02-28
2019-02-28
57
2019-03-01
37
2019-03-03
41
Kiempa Mateusz
2019-02-28
2019-02-28
2
4050
Kierznowska Aleksandra
DIOR V (257)
2019-02-28
2019-02-28
67
2019-03-01
15
100
2019-03-02
1
5000
DENVER Z (258)
2019-02-28
2019-02-28
9
300
2019-03-03
14
Kierznowski Hubert
LANOSO (255)
2019-02-28
2019-02-28
71
2019-03-01
52
QUALITO Z (256)
2019-02-28
2019-02-28
62
2019-03-01
7
320
2019-03-02
23
Kiewrel Agnieszka
CENTOO (158)
2019-02-28
2019-02-28
110
2019-03-01
Kivisild Tiit
2019-02-28
2019-02-28
35
2019-03-01
2019-03-03
12
265
2019-02-28
2019-02-28
40
2019-03-01
43
2019-03-03
9
318
Klapinska Laura
2019-02-28
2019-02-28
90
2019-03-01
22
2019-03-02
55
Klettenberg Gunnar
TRAFFIC (23)
2019-02-28
2019-02-28
23
2019-03-02
42
2019-02-28
2019-02-28
33
2019-03-01
53
2019-02-28
2019-02-28
26
100
2019-03-01
16
100
2019-03-02
15
Kobiernik Daria
2019-02-28
2019-02-28
23
100
2019-03-01
12
2460
2019-03-03
16
2019-02-28
2019-02-28
10
250
2019-03-01
40
2019-03-02
27
SONET (135)
2019-02-28
2019-02-28
30
2019-03-02
8
180
2019-03-03
83
Kölz Ellen
2019-02-28
2019-02-28
22
2019-03-01
13
100
2019-03-03
13
300
COSIDO (43)
2019-02-28
2019-02-28
7
399
2019-03-01
4
800
2019-03-02
37
Kölz Michael
2019-02-28
2019-02-28
21
2019-03-01
12
200
2019-03-03
3
15000
2019-02-28
2019-02-28
11
266
2019-02-28
2019-03-01
11
200
2019-03-02
10
500
2019-02-28
2019-02-28
60
2019-03-01
6
5412
2019-03-02
26
Koziarowska Natalia
ANTINA (71)
2019-02-28
2019-02-28
60
2019-03-01
9
2952
2019-03-03
2019-02-28
2019-02-28
34
2019-03-01
19
2019-03-02
49
Koziarowski Jaroslaw
2019-02-28
2019-02-28
101
2019-03-01
2019-03-02
10
375
CHENET (95)
2019-02-28
2019-02-28
97
2019-03-01
9
240
2019-03-02
34
2019-02-28
2019-02-28
37
2019-03-01
38
2019-03-03
16
100
Krajewski Lukasz
HANGA (218)
2019-02-28
2019-02-28
46
2019-03-01
38
2019-03-02
30
2019-02-28
2019-02-28
24
100
2019-03-01
61
2019-03-02
16
Krajewski Rafal
2019-02-28
2019-02-28
36
2019-03-01
56
2019-03-03
24
100
CARMEN P (221)
2019-02-28
2019-02-28
82
2019-03-01
49
2019-03-03
1
2650
Krulik Larysa
G'ZEUS (180)
2019-02-28
2019-02-28
15
100
2019-03-02
15
100
2019-03-03
47
ZONENBOLD (181)
2019-02-28
2019-02-28
38
2019-03-02
1
1500
2019-03-03
42
Krzyzosiak. Jakub
CATALAYA (193)
2019-02-28
2019-02-28
4
600
2019-03-01
35
2019-03-02
53
2019-02-28
2019-02-28
50
2019-02-28
1
6480
2019-03-01
31
2019-03-03
33
Kubiak Dawid
2019-02-28
2019-02-28
19
100
2019-03-01
18
2019-03-03
15
2019-02-28
2019-02-28
6
598
2019-03-01
48
2019-03-02
9
600
2019-02-28
2019-02-28
22
2019-03-02
6
330
2019-03-03
15
100
Kubiak Grzegorz
SZULER (247)
2019-02-28
2019-03-01
8
2952
2019-03-03
Kubiak Michal
CARO (273)
2019-02-28
2019-02-28
15
133
2019-03-01
2019-03-03
55
Kurleto Kornelia
2019-02-28
2019-02-28
10
150
2019-03-01
2019-03-03
40
Lehmann Dalia
2019-02-28
2019-02-28
42
2019-03-01
2019-03-03
30
QUITOKI (242)
2019-02-28
2019-02-28
11
250
2019-03-01
POMPEIA (243)
2019-02-28
2019-02-28
49
2019-03-01
20
2019-03-02
35
Lesniak Krzysztof
2019-02-28
2019-02-28
56
2019-03-01
21
2019-03-03
2019-02-28
2019-02-28
29
2019-03-02
48
2019-03-03
60
Lewicki Filip
CORRADO X (253)
2019-02-28
2019-02-28
29
2019-03-01
4
9840
2019-03-03
20
Lewicki Marek
ITOULON B (252)
2019-02-28
2019-02-28
9
180
2019-03-01
34
2019-03-03
57
Lis Jakub
2019-02-28
2019-02-28
113
2019-03-01
47
2019-03-02
Ludwiczak Krzysztof
NORDWIND (189)
2019-02-28
2019-03-01
3
14760
2019-03-03
12
2500
2019-02-28
2019-02-28
13
200
2019-03-01
4
800
2019-03-02
5
1050
2019-02-28
2019-02-28
58
2019-03-01
51
2019-03-02
11
500
Lukasik Sandra
CARTINA L (103)
2019-02-28
2019-02-28
18
100
2019-03-01
2019-03-03
67
Makarona Nikolina
2019-02-28
2019-02-28
105
2019-03-01
2019-03-03
43
Marchwicka Maja
SZAFIR M (211)
2019-02-28
2019-02-28
7
240
2019-03-02
24
2019-03-03
34
2019-02-28
2019-02-28
32
2019-03-02
47
2019-03-03
32
Minkiewicz Weronika
2019-02-28
2019-02-28
13
100
2019-03-01
38
2019-03-03
JOGA (232)
2019-02-28
2019-02-28
51
2019-03-01
2019-03-03
52
Mroz Kacper
2019-02-28
2019-02-28
115
2019-03-01
63
2019-03-03
46
2019-02-28
2019-02-28
86
2019-03-01
45
2019-03-02
36
Murdzia Seweryn
2019-02-28
2019-02-28
27
2019-03-01
46
2019-03-03
2019-02-28
2019-02-28
99
2019-02-28
5
1125
2019-03-01
42
2019-03-02
58
Najdzionek Szymon
2019-02-28
2019-02-28
76
2019-03-01
33
2019-03-02
29
2019-02-28
2019-02-28
52
2019-03-02
39
2019-03-03
80
Nieuzyla Leszek
CASTEL L (186)
2019-02-28
2019-02-28
73
2019-03-02
36
2019-03-03
45
2019-02-28
2019-02-28
88
2019-03-01
31
2019-03-02
12
500
FREDORA (188)
2019-02-28
2019-02-28
63
2019-03-02
28
2019-03-03
70
Niewiadomski Kacper
2019-02-28
2019-02-28
45
2019-03-01
58
2019-03-02
3
900
Nowacki Michal
2019-02-28
2019-02-28
55
2019-03-02
29
2019-03-03
59
ARMANII (168)
2019-02-28
2019-02-28
112
2019-03-01
61
2019-03-03
50
Nowak Grzegorz
2019-02-28
2019-02-28
58
2019-03-01
40
2019-03-03
28
2019-02-28
2019-02-28
40
2019-03-01
12
200
2019-03-02
40
OLIMPIA (210)
2019-02-28
2019-02-28
107
2019-03-01
2
1600
2019-03-02
36
Olszewska Agnieszka
2019-02-28
2019-02-28
20
100
2019-03-01
37
2019-03-02
47
Opatrny Ales
2019-02-28
2019-02-28
36
2019-03-01
43
2019-02-28
2019-02-28
53
2019-03-01
23
2019-03-03
11
2500
2019-02-28
2019-02-28
32
2019-03-01
17
100
2019-03-02
6
825
Ostrowska Adrianna
2019-02-28
2019-02-28
65
2019-03-01
32
2019-03-02
28
ELBERO H (229)
2019-02-28
2019-02-28
42
2019-03-01
DIAMENT (230)
2019-02-28
2019-02-28
65
2019-03-02
41
2019-03-03
78
Osuch Aleksandra
ROSA (89)
2019-02-28
2019-02-28
37
2019-03-01
8
240
2019-03-03
48
2019-02-28
2019-02-28
17
100
2019-03-01
45
2019-03-03
7
371
Patejko Sara
IRYDION L (114)
2019-02-28
2019-02-28
2
1200
2019-03-02
32
2019-03-03
66
Paulauskaite Monika
2019-02-28
2019-02-28
59
2019-03-01
59
2019-02-28
2019-02-28
54
2019-03-01
32
2019-03-02
35
2019-02-28
2019-02-28
35
2019-03-01
23
2019-03-02
44
Pawlicka Dajana
2019-02-28
2019-02-28
48
2019-03-01
60
2019-03-02
4
600
FLEUR (184)
2019-02-28
2019-02-28
68
2019-03-01
60
2019-03-03
7
371
2019-02-28
2019-02-28
8
180
2019-03-01
53
2019-03-03
53
Petrovas Andrius
2019-02-28
2019-02-28
100
2019-03-01
32
2019-03-03
34
2019-02-28
2019-02-28
54
2019-02-28
5
1125
2019-03-01
49
2019-03-02
52
2019-02-28
2019-02-28
12
125
2019-03-01
6
440
2019-03-03
5
742
Pietryszyn Aleksandra
AMANITA (70)
2019-02-28
2019-02-28
60
2019-03-02
17
2019-03-03
65
Pietrzak Daria
MONSUN (160)
2019-02-28
2019-02-28
74
2019-03-01
7
320
2019-03-03
3
1590
SONATA W (161)
2019-02-28
2019-02-28
39
2019-03-01
57
2019-03-03
26
Pill Rein
2019-02-28
2019-02-28
64
2019-03-01
41
2019-03-03
8
3000
2019-02-28
2019-02-28
66
2019-03-01
54
2019-03-03
54
2019-02-28
2019-02-28
83
2019-03-03
11
265
Przedpelski Stanislaw
2019-02-28
2019-02-28
10
266
2019-03-01
25
2019-03-02
14
100
COCO LADY (156)
2019-02-28
2019-02-28
44
2019-03-01
25
2019-03-02
32
HANTERKA (157)
2019-02-28
2019-02-28
11
150
2019-03-02
5
420
2019-03-03
49
Przybycien Julia
2019-02-28
2019-02-28
67
2019-03-02
2019-03-03
Puck Gerfried
2019-02-28
2019-02-28
2
2000
2019-03-01
16
100
2019-03-03
26
2019-02-28
2019-02-28
53
2019-03-01
31
2019-03-02
24
2019-02-28
2019-02-28
30
2019-03-01
9
240
2019-03-02
31
Railiene Elena
ALONSO (50)
2019-02-28
2019-02-28
84
2019-02-28
2019-03-01
45
BECA (51)
2019-02-28
2019-02-28
19
100
2019-03-01
59
2019-03-03
58
EHNING (52)
2019-02-28
2019-02-28
23
2019-02-28
4
2160
2019-03-01
39
2019-03-03
56
Raisch Matthias
2019-02-28
2019-02-28
47
2019-03-01
23
2019-03-03
21
2019-02-28
2019-02-28
32
2019-02-28
2019-02-28
87
2019-03-01
30
2019-03-02
48
Reciunaite Justina
2019-02-28
2019-02-28
59
2019-03-02
45
2019-03-03
33
Retka Krzysztof
2019-02-28
2019-02-28
85
2019-03-01
53
2019-02-28
2019-02-28
63
2019-03-01
33
2019-03-03
42
Romanko Katarzyna
2019-02-28
2019-02-28
27
2019-03-02
7
240
2019-03-03
38
Samokhina Daria
2019-02-28
2019-02-28
104
2019-03-01
16
100
2019-03-02
32
VEIT 32 (265)
2019-02-28
2019-02-28
34
2019-03-02
49
2019-03-03
79
2019-02-28
2019-02-28
57
2019-03-02
20
2019-03-03
71
Sarka Zigmantas
ASTER (64)
2019-02-28
2019-02-28
48
2019-03-01
27
2019-03-03
2019-02-28
2019-02-28
102
2019-03-01
26
2019-03-02
56
FRANCO (66)
2019-02-28
2019-02-28
21
2019-03-02
11
150
2019-03-03
29
Shalohin Andrei
CORINA (143)
2019-02-28
2019-02-28
41
2019-03-01
49
2019-03-02
9
450
ASKARIA (144)
2019-02-28